Lak na vlasy NIVEA Blonde Care 250 ml (9005800235455)

Nivea Blonde Care lak na vlasy 250ml 250 ml

Nivea Blonde Care lak na vlasy 250ml 250 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro optimální výsledek vyzkoušejte další přípravky pro péči a styling Nivea® Blonde Care. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do… (ageo.cz)

Nivea Volume Care lak na vlasy 250 ml pro ženy

Nivea Volume Care lak na vlasy 250 ml pro ženy

Nivea Volume Care Lak na vlasy pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Nivea Care & Hold Regenerační lak na vlasy 250 ml

Nivea Care & Hold Regenerační lak na vlasy 250 ml

Popis Nivea® Regenerační lak na vlasy Care & Hold pro extra silnou fixaci:Inovativní složení s Euceritem® regeneruje vlasy a zajistí dlouhotrvající fixaci bez zatížení. Vlasy posiluje, nevysušuje a chrání je před UV zářením. Neslepuje vlasy a snadno se vyčesává. Struktura: Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aqua, Panthenol, Lanolin alcohol (eucerit®), Niacinamide, PEG-12 dimethicone, Benzophenone-4, Aminomethyl propanol, Limonene, Citronellol, Benzyl alcohol, Geraniol, Alpha isomethyl ionone, Linalool, Parfum Použití: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. … (ageo.cz)

Nivea Volume Care Hair Spray - Lak na vlasy pro zvětšení objemu vlasů…

Nivea Volume Care Hair Spray - Lak na vlasy pro zvětšení objemu vlasů 250 ml

Volume Care Hair Spray - Lak na vlasy pro zvětšení objemu vlasů - lak na vlasy pro zvětšení objemu Volume Care dodá Vašim vlasům dvakrát větší objem a zajistí extra silnou fixaci účesu - dvojnásobně zvětší objem vlasů - zachová tvar účesu po celý den - vlasy budou lesklé, hebké a pružné - neslepuje ani nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy - zajistí extra silnou fixaci účesu - chrání vlasy před ztrátou keratinu Použití: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro extra objem vlasů předkloňte hlavu a nastříkejte lak zezadu dopředu nebo nadzdvihněte vybrané prameny vlasů a aplikujte přímo ke kořínkům. (prodejparfemu.cz)

Nivea Brilliant Blonde Styling Spray - Lak na vlasy pro lesk blond…

Nivea Brilliant Blonde Styling Spray - Lak na vlasy pro lesk blond vlasů 250 ml

Brilliant Blonde Styling Spray - Lak na vlasy pro lesk blond vlasů - lak na vlasy Brilliant Blonde dokonale fixuje účes a dodává blonďatým i melírovaným vlasům oslnivý lesk - fixuje účes - posiluje jemné vlasy - dodává lesk - zdůrazňuje blond barvu Použití: Aplikujte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm. (prodejparfemu.cz)

Nivea Care & Hold Hairspray Regenerating - Regenerační lak na vlasy …

Nivea Care & Hold Hairspray Regenerating - Regenerační lak na vlasy 250 ml

Care & Hold Hairspray Regenerating - Regenerační lak na vlasy - silně tužící lak na vlasy poskytuje dlouhodobou fixaci účesu bez zatížení - silně fixuje účes - vyživuje - regeneruje - chrání před UV zářením - nezatěžuje a neslepuje vlasy - snadno se vyčesává Použití: Ze vzdálenosti 30 cm aplikujte na suché vlasy. (prodejparfemu.cz)

Nivea Diamond Gloss Care lak na vlasy 250 ml pro ženy

Nivea Diamond Gloss Care lak na vlasy 250 ml pro ženy

Nivea Diamond Gloss Care Lak na vlasy pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Nivea Color Care & Protect Hair Spray - Lak na vlasy pro zářivou…

Nivea Color Care & Protect Hair Spray - Lak na vlasy pro zářivou barvu vlasů 250 ml

Color Care & Protect Hair Spray - Lak na vlasy pro zářivou barvu vlasů - lak na vlasy s účinným složením s UV filtry chrání vzhled čerstvě nabarvených vlasů a zajistí extra silnou fixaci účesu po celých 24 hodin - chrání vzhled čerstvě nabarvených vlasů - zachová tvar účesu po celý den - vlasy budou lesklé, hebké a pružné - neslepuje ani nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává Použití: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm - pro extra objem vlasů předkloňte hlavu a nastříkejte lak zezadu dopředu nebo nadzdvihněte vybrané prameny vlasů a aplikujte přímo ke kořínkům. (prodejparfemu.cz)

Nivea Lak na vlasy pro zářivou barvu 250 ml

Nivea Lak na vlasy pro zářivou barvu 250 ml

Popis Nivea Lak na vlasy Color Care & Protect se speciálním složením chránícím vlasy - ochrana barvy a extra silná fixace: - Pečuje o vlasy a nevysušuje je. - Posiluje vlasy a zajistí až 24h fixaci. - Chrání lesk a žářivost barvy. Snadno se vyčesává. Alcohol denat. Butane Isobutane Propane Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer Aqua Macadamia ternifolia seed oil Panthenol Niacinamide Benzophenone-4 Oryzanol PEG/PPG-17/18 dimethicone PEG-12 dimethicone Glycerin PEG-40 hydrogenated castor oil Aminomethyl propanol Linalool Citronellol Geraniol Benzyl alcohol Butylphenyl methylpropional Limonene Amyl cinnamal Alpha-isomethyl ionone Parfum … (ageo.cz)

NIVEA Lak na vlasy Vital 250 ml

NIVEA Lak na vlasy Vital 250 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.… (ageo.cz)

Nivea Mega Strong lak na vlasy 250 ml

Nivea Mega Strong lak na vlasy 250 ml

Popis Lak na vlasy pro mega silnou fixaci. Dlouhotrvající účinek. - Zachová tvar účesu po celých 24 hodin. - Vlasy budou lesklé, hebké a pružné. - Neslepuje ani nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává. Alcohol denat. Butane Isobutane Propane Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer Aqua Panthenol Niacinamide Benzophenone-4 Aminomethyl propanol Linalool Citronellol Geraniol Benzyl alcohol Butylphenyl methylpropional Limonene Alpha-isomethyl ionone Parfum Použití: Pro zpevnění: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro extra objem: Předkloňte hlavu a nastříkejte lak zezadu dopředu. Výška: 231, Šířka: 50, Hloubka: 50 Rozměry… (ageo.cz)

Nivea Vital Styling Spray - Lak na vlasy 250 ml

Nivea Vital Styling Spray - Lak na vlasy 250 ml

Vital Styling Spray - Lak na vlasy - lak na vlasy dokonale zafixuje váš účes po celý den - dodá vlasům bohatý objem a zároveň je chrání proti nepříznivým vlivům - silně fixuje účes - dodává objem - posiluje vlasy - chrání před působením tepla a poškozením - snadno se vyčesává - bez obsahu parabenů a minerálních olejů Použití: Aplikujte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm. (prodejparfemu.cz)

Nivea Extra Strong Styling Spray - Silně tužící lak na vlasy 250 ml

Nivea Extra Strong Styling Spray - Silně tužící lak na vlasy 250 ml

Extra Strong Styling Spray - Silně tužící lak na vlasy - silně tužící lak na vlasy fixuje váš účes po celých 24 hodin - silně fixuje účes - posiluje vlasové vlákno - nevysušuje - snadno se vyčesává - bez parabenů a minerálních olejů Použití: Ze vzdálenosti 30 cm aplikujte na suché vlasy. (prodejparfemu.cz)

NIVEA Lak na vlasy Color Care & Protect 250ml

NIVEA Lak na vlasy Color Care & Protect 250ml

Speciální složení s makadamiovým olejem vyživuje a obnovuje strukturu vlasů, které si díky tomu dokážou uchovat barvu po delší dobu. Stylingové přípravky vlasy nezatěžují, snadno se vyčesávají a navíc zajistí vašemu účesu extra silnou fixaci. Obsah: 250ml (drmax.cz)

NIVEA Lak na vlasy Care&Hold 250ml 88608

NIVEA Lak na vlasy Care&Hold 250ml 88608

(benu.cz)

NIVEA Lak na vlasy Volume Care 250ml

NIVEA Lak na vlasy Volume Care 250ml

Stylingové přípravky dvojnásobně zvětší objem vlasů a zároveň zachovají tvar vašeho účesu po celých 24 hodin, aniž by ho zatěžovaly nebo vlasy slepovaly. Užijte si bohatý účes z lesklých, pevných a pružných vlasů. Obsah: 250ml (drmax.cz)

Nivea Diamond Gloss Styling Spray - Lak na vlasy pro oslňující lesk…

Nivea Diamond Gloss Styling Spray - Lak na vlasy pro oslňující lesk vlasů 250 ml

Diamond Gloss Styling Spray - Lak na vlasy pro oslňující lesk vlasů - lak na vlasy propůjčí vlasům oslňující diamantový lesk a zajistí extra silnou fixaci účesu - zanechá ve vlasech třpyt diamantů - zachová tvar účesu po celý den - vlasy budou lesklé, hebké a pružné - neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy Použití: Aplikujte rovnoměrně na celý účes ze vzdálenosti 30 cm. Pro extra objem vlasů předkloňte hlavu a nastříkejte lak zezadu dopředu nebo nadzdvihněte vybrané prameny vlasů a aplikujte přímo ke kořínkům. (prodejparfemu.cz)

NIVEA Lak na vlasy Care&Hold 250ml

NIVEA Lak na vlasy Care&Hold 250ml

Umí váš lak na vlasy zároveň regenerovat a chránit před UV zářením? Že ne? Vyzkoušejte nové složení! Spolehněte se na NIVEA Regenerační lak na vlasy CARE & HOLD pro extra silnou fixaci. (pilulka.cz)

Nivea Care & Hold výživný gel na vlasy 250 ml

Nivea Care & Hold výživný gel na vlasy 250 ml

Popis Nivea® Výživný gel na vlasy Care & Hold pro extra silnou fixaci:- Inovativní složení s Euceritem® vyživuje vlasy a posiluje vlasový styling.- Vlasy nezatěžuje, nevysušuje a chrání je před UV zářením.- Snadno se vymývá. Použití: Naneste konečky prstů do suchých nebo vlhkých vlasů. Pro optimální výsledek vyzkoušejte vlasovou péči z řady Nivea® Hairmilk. Struktura: Agua, Acrylates/hydroxyesters acrylates copolymer, Acrylates/steareth-20 methacrylate crosspolymer, Lanolin alcohol (Eucerit®), Panthenol, Niacinamide, PEG-40 hydrogenated castor oil, Ceteareth-20, Aminomethyl propanol, Poloxamer 231, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzoic acid, Sodium benzoate, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl alcohol, Geraniol, Alpha-isomethyl… (ageo.cz)

Astrid lak na vlasy pro barvené vlasy 250 ml

Astrid lak na vlasy pro barvené vlasy 250 ml

Popis Lak na vlasy s extra silným účinkem je určen pro barvené vlasy. Obsahuje keratin a provitamín B5 - ty vlasy vyživují a regenerují. Snadno se vyčesává a vymývá. Vlastnosti Perfektní fixace 24h Ochrana barvy a lesk UV filtr 4 extra silný účinek Provitamin B5 Keratin Nepoškozuje ozón Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a… (ageo.cz)

Nivea Care & Hold Styling Spray - Regenerační lak na vlasy pro extra…

Nivea Care & Hold Styling Spray - Regenerační lak na vlasy pro extra silnou fixaci účesu 75 ml

Care & Hold Styling Spray - Regenerační lak na vlasy pro extra silnou fixaci účesu - regenerační lak poskytuje dlouhodobou fixaci účesu bez zatížení - posiluje vlasové vlákno a chrání před UV zářením - praktické balení 75 ml se vejde do každé kabelky - silně fixuje účes - regeneruje - chrání před slunečním zářením - vyživuje - neslepuje vlasy - snadno se vyčesává Použití: Rovnoměrně lak naneste na suché, upravené vlasy. (prodejparfemu.cz)

Nivea Diamond Volume Care Styling Spray - Pečující lak na vlasy pro…

Nivea Diamond Volume Care Styling Spray - Pečující lak na vlasy pro oslňující lesk vlasů 150 ml

Diamond Volume Care Styling Spray - Pečující lak na vlasy pro oslňující lesk vlasů - pro vyživené a husté vlasy s diamantovým třpytem - obsahuje vyživující esence s diamantovými částečkami - dodá vašim vlasům bohatý až dvojnásodný objem - zajistí pružnost účesu až na 24 hodin - chrání proti poškození teplem - stupeň fixace 5 - vlasy intenzivně vyživuje - navrací lesk - lehce se vyšesává - vlasy nezatěžuje Použití: Aplikujte na závěr pro zafixování účesu ze vzdálenosti 30 cm. (prodejparfemu.cz)

Taft Frozen Touch lak na vlasy 250 ml

Taft Frozen Touch lak na vlasy 250 ml

Ultra silný lak na vlasy pro okouzlující účesy, které vydrží dnem i nocí. Taft Glam Updo Styles s jemnou, rychle schnoucí recepturou fixuje vaše vyčesané vlasy nejen po dobu čarovných momentů. - Fixace až po 3 dny beze zbytků a pocitu slepených vlasů. - Pomáhá chránit vlasy před vysušením bez zatížení.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Aplikujte krátkými střiky ze vzdálenosti 30 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte… (ageo.cz)

Astrid Flora lak na vlasy pro lesk vlasů 250 ml

Astrid Flora lak na vlasy pro lesk vlasů 250 ml

Popis Flora lak na vlasy 250 ml je určen pro všechny typy vlasů. Po nanesení vytvoří na vlasech lesklý, pružný, nelepivý film. Obsahuje keratin a provitamín B5 - ty vlasy vyživují a regenerují. Snadno se vyčesává a vymývá. Vlastnosti Perfektní fixace 24h Ultra lesk a ochrana 3 silný účinek Provitamin B5 Keratin Nepoškozuje ozón Skladování a použití Způsob… (ageo.cz)

Nivea Mini Volume Care Styling Spray - Lak na vlasy pro objem účesu …

Nivea Mini Volume Care Styling Spray - Lak na vlasy pro objem účesu 75 ml

Mini Volume Care Styling Spray - Lak na vlasy pro objem účesu - stylingový lak na vlasy dodá vašemu účesu extra objem na dlouhou dobu - praktické balení 75 ml se vejde do každé kabelky - dodává objem - extra silně fixuje účes - dodává pružnost - posiluje vlasové vlákno - nevysušuje - neslepuje vlasy - snadno se vyčesává Použití: Rovnoměrně lak naneste na suché, upravené vlasy. (prodejparfemu.cz)

Taft Ultra silný lak na vlasy 250 ml

Taft Ultra silný lak na vlasy 250 ml

Popis Taft Ultra Control poskytuje dokonalou kontrolu účesu a uhlazený styling, který vydrží celý den! Inovativní receptura s TECHNOLOGIÍ 3-IN-1 CONTROL dodává kontrolu nad kudrnatými, rozlítanými a nepoddajnými vlasy. Aplikujte ze vzdálenosti 30cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Struktura:  Alcohol denat., Dimethyl ether, Acrylates/T-butylacrylamide copolymer, Aminomethyl propanol, Parfum, Triethyl citrate, PEG/PPG-18/18 dimethicone, Aqua, Linalool, Hexyl cinnamal, Limonene, Benzyl salicylate, Citronellol, Alpha-isomethyl ionone, Coumarin … (ageo.cz)

Toni&Guy extrémně tužící lak na vlasy 250 ml

Toni&Guy extrémně tužící lak na vlasy 250 ml

Popis Dlouhotrvající, dramaticky tužící lak a vlasy naprosto pod kontrolou. Vytváří gravitaci vzdorující pevnost. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Aplikujte na vlasy před i po vytvoření účesu pro vytvoření extrémního stylu. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně… (ageo.cz)

Astrid Lak na vlasy pro barvené vlasy 250 ml

Astrid Lak na vlasy pro barvené vlasy 250 ml

Lak na vlasy pro barvené vlasy - lak na vlasy s extra silným účinkem je určen pro barvené vlasy - obsahuje keratin a provitamín B5 - ty vlasy vyživují a regenerují - snadno se vyčesává a vymývá - s obsahem provitamínu B5 a keratinu - fixuje účes až na 24 hodin - s extra silným účinkem - chrání barvu vlasu - dodává lesk - neslepuje vlasy Použití: Aplikujte opakovaným stiskem mechanického rozprašovače ze vzdálenosti cca 20-30 cm na vlasy. (prodejparfemu.cz)

Taft lak na vlasy Ultimate 250 ml

Taft lak na vlasy Ultimate 250 ml

Popis Maximálně, dosud nejsilnější tužení Taft pro 100% fixaci - s efektem lesku tekutých krytalů Liquid Crystal Gloss pro okouzlující lesk. Vlastnosti Zářivý křišťálový lesk Maximálně silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte… (ageo.cz)

Pantene Pro-V Ultra stark lak na vlasy 250 ml

Pantene Pro-V Ultra stark lak na vlasy 250 ml

Popis Lak na vlasy - ultra silné zpevnění. Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 25 - 30 cm nebo na jednotlivé prameny pro zvýraznění.   Struktura: Alcohol denat., Butane, Propane, Isobutane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aqua, Aminomethyl propanol, PEG-12 dimethicone, Parfum, Panthenyl ethyl ether, Panthenol, Triethyl citrate, Hexyl cinnamal, Linalool, Butylphenyl methylpropional, Benzyl salicylate, Amyl cinnamal, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Citric acid   Výška: 218, Šířka: 50, Hloubka:50   Rozměry balení: 250ml   Hrubá hmotnost: 252 … (ageo.cz)

Astrid Flora - Lak na vlasy pro lesk vlasů 250 ml

Astrid Flora - Lak na vlasy pro lesk vlasů 250 ml

Flora - Lak na vlasy pro lesk vlasů - flora lak na vlasy 250 ml je určen pro všechny typy vlasů - po nanesení vytvoří na vlasech lesklý, pružný, nelepivý film - obsahuje keratin a provitamín B5 - ty vlasy vyživují a regenerují - snadno se vyčesává a vymývá - obsahuje keratin a provitamín B5 - poskytuje silný fixační účinek až na 24 hodin - dodává účesu lesk - chrání vlasy - snadno se vyčesává - pro všechny typy vlasů Použití: Aplikujte opakovaným stiskem mechanického rozprašovače ze vzdálenosti cca 20-30 cm na vlasy. (prodejparfemu.cz)

Astrid lak na vlasy s extra silným účinkem pro objem vlasů 250 ml

Astrid lak na vlasy s extra silným účinkem pro objem vlasů 250 ml

Popis Lak na vlasy s extra silným účinkem je určený pro každodenní použití k péči o vaše vlasy. Dodává účesu maximální objem již od kořínků, chrání tvar účesu a vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému keratinu a provitamínu B5. Lak chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí. Lak se snadno vyčesává a nelepí. Vlastnosti Perfektní fixace 24h Objem již od kořínků 4 extra silný účinek Provitamin B5 Keratin Nepoškozuje ozón … (ageo.cz)

Astrid Lak na vlasy s extra silným účinkem pro objem vlasů 250 ml

Astrid Lak na vlasy s extra silným účinkem pro objem vlasů 250 ml

Lak na vlasy s extra silným účinkem pro objem vlasů - lak na vlasy s extra silným účinkem je určený pro každodenní použití k péči o vaše vlasy - dodává účesu maximální objem již od kořínků, chrání tvar účesu a vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému keratinu a provitamínu B5 - lak chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí - lak se snadno vyčesává a nelepí - s provitaminem B5 a keratinem - s extra silným účinkem - fixuje účes až na 24 hodin - dodává účesu objem - neslepuje vlasy Použití: Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na vlasy. (prodejparfemu.cz)

Astrid lak na vlasy extra silný 250 ml

Astrid lak na vlasy extra silný 250 ml

Popis Lak na vlasy s extra silným účinkem perfektně chrání tvar vašeho účesu a silně ho zafixuje. Vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému provitamínu B5. Snadno se vyčesává a nelepí. Vlastnosti Perfektní fixace 24H Ochrana a péče 4 extra silný účinek Provitamin B5 Keratin Nepoškozuje ozón Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a… (ageo.cz)

Taft Keratin Complete lak na vlasy ultra silná fixace 250 ml

Taft Keratin Complete lak na vlasy ultra silná fixace 250 ml

Vlastnosti Posílené vlasy Ultra silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Taft Power Hold lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Taft Power Hold lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Vlastnosti Pro až 72 h sílu a energii Mega silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod… (ageo.cz)

Taft Power Express mega silně tužící lak na vlasy 250 ml

Taft Power Express mega silně tužící lak na vlasy 250 ml

Popis 48h okamžitá fixace - mega silný lak na vlasy S Express složením obsahujícím Quick-Style efekt zajistí suchou fixaci a saténové zakončení. - Pro 48h fixaci bez slepených vlasů a beze zbytků. - Vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Posilující složení - chrání proti větru, vlhkosti a pomáhá chránit proti UV záření. Aplikujte ze vzálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Struktura: Dimethyl ether, Alcohol denat., Aqua, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aminomethyl propanol, Vinyl caprolactam/VP/dimethylaminoethyl methacrylate copolymer, Parfum, Niacinamide, Panthenol,… (ageo.cz)

Taft Lak na vlasy Casual Chic - extra silně tužící 250 ml

Taft Lak na vlasy Casual Chic - extra silně tužící 250 ml

Nezatěžující lak na vlasy Taft Casual Chic pro účesy bez námahy. Dotáhněte svůj neformální vzhled s jemným lakem na vlasy pro mobilní, nezatěžující fixaci, která vydrží až 24h.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Aplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí.… (ageo.cz)

Astrid Lak na vlasy s mega silným tužícím účinkem 250 ml

Astrid Lak na vlasy s mega silným tužícím účinkem 250 ml

Lak na vlasy s mega silným tužícím účinkem - lak na vlasy s mega silným účinkem 200 ml perfektně chrání tvar vašeho účesu a silně ho zafixuje - vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému provitamínu B5 - lak chrání vlasy před nepříznivými vlivy prostředí a díky obsaženým UV filtrům také před slunečními paprsky - snadno se vyčesává a nelepí - s provitaminem B5 a keratinem - mega silný účinek - fixuje účes až na 24 hodin - chrání tvar účesu - nelepí - snadno se vyčesává - chrání před nepříznivými vlivy prostředí a slunečními paprsky Použití: Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na vlasy. (prodejparfemu.cz)

Astrid Lak na vlasy extra silný 250 ml

Astrid Lak na vlasy extra silný 250 ml

Lak na vlasy extra silný - lak na vlasy s extra silným účinkem perfektně chrání tvar vašeho účesu a silně ho zafixuje - vlasy zpevňuje a vyživuje díky obsaženému provitamínu B5 - snadno se vyčesává a nelepí - s provitamínem B5 a keratinem - extra silný účinek - poskytuje fixaci až na 24 hodin - chrání tvar účesu - neslepuje vlasy Použití: Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na vlasy. (prodejparfemu.cz)

Redken Pure Force 20 lak na vlasy 250 ml pro ženy

Redken Pure Force 20 lak na vlasy 250 ml pro ženy

Redken Pure Force 20 Lak na vlasy pro ženy 250 ml (parfemy-elnino.cz)

Taft Fullness lak na vlasy Ultra Strong 250 ml

Taft Fullness lak na vlasy Ultra Strong 250 ml

Taft Fullness pro výrazně plnější účes s bohatou texturou! - Až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. - Vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Receptura All Weather Proof pomáhá vlasy chránit před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.Vlastnosti Výrazně plnější účes Ultra silný lak na vlasySkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného… (ageo.cz)

Taft Dash of Glitz lak na vlasy 250 ml

Taft Dash of Glitz lak na vlasy 250 ml

Ultra silný lak na vlasy pro okouzlující účesy, které vydrží dnem i nocí. Taft Glam Ponytail Styles dodá vašim pramenům intenzivní lesk pro dosažení hladkého a elegantního vzhledu. - Fixace až po 3 dny beze zbytků a pocitu slepených vlasů. - Pomáhá chránit vlasy před vysušením bez zatížení.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Aplikujte krátkými střiky ze vzdálenosti 30 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po… (ageo.cz)

Toni&Guy Silně tužící lak na vlasy 250 ml

Toni&Guy Silně tužící lak na vlasy 250 ml

Popis Silně tužící efekt a přirozený pohyb vlasů. Zabezpečí dokonalost účesu celou noc až do rána. Použití: Aplikujte na vlasy pro fixaci objemu a dlouhotrvající výdrž účesu. Používejte spolu s Toni&Guy Sprejem na objem vlasů pro maximální objem a lesk.   Struktura: Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Benzophenone-4, Aminomethyl propanol, Parfum (fragrance), PEG-12 dimethicone, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool   Použití: Aplikujte na vlasy… (ageo.cz)

Toni&Guy Jemně tužící lak na vlasy 250 ml

Toni&Guy Jemně tužící lak na vlasy 250 ml

Popis Jemně tužící efekt a přirozený pohyb vlasů. Lehká fixace a přirozený pohyb vlasů po celý den. Použití: Jemně nastříkejte na upravené vlasy pro dodání struktury a fixace. Aplikujte po použití Toni&Guy stylingového spreje s mořskou solí pro dosažení maximální textury.   Struktura: Alcohol denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Benzophenone-4, Aminomethyl propanol, Parfum (fragrance), PEG-12 dimethicone, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool   Použití:… (ageo.cz)

Toni&Guy středně tužící lak na vlasy 250 ml

Toni&Guy středně tužící lak na vlasy 250 ml

Popis Středně tužící lak pro přirozený pohyb a lesk vlasů po celý den. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPoužití: Lehce nastříkejte na upravené vlasy pro fixaci a výdrž vašeho účesu. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí Extrémně hořlavý aerosol. UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se… (ageo.cz)

NIVEA Lak na vlasy Extra Strong 250ml

NIVEA Lak na vlasy Extra Strong 250ml

Nejen, že zachová požadovaný tvar účesu po celý den, ale zároveň vlasy posiluje a chrání, aniž by je vysušoval. Snadno se vyčesává. Obsah: 250ml (drmax.cz)

Loreal Professionnel Studio Line Invisi Fix Spray - Lak na vlasy 250…

Loreal Professionnel Studio Line Invisi Fix Spray - Lak na vlasy 250 ml

Studio Line Invisi Fix Spray - Lak na vlasy - neviditelný lak na vlasy se dokonale rozprostře po vlasech a zanechá je krásné, hladké a měkké - nelepí a nezanechává zbytky - vydrží fixovat účes až dlouhých 24 hodin - neviditelný - dokonale se rozprostře - zanechá vlasy hladké a měkké - neslepuje - nezanechává zbytky - dlouhá výdrž.. Použití: Vytvořte požadovaný účes a nastříkejte lak ze vzdálenosti 20 cm od kořínků po celé délce. (prodejparfemu.cz)

Toni&Guy Extreme Hold Hairspray - Extrémně tužící lak na vlasy 250 ml

Toni&Guy Extreme Hold Hairspray - Extrémně tužící lak na vlasy 250 ml

Extreme Hold Hairspray - Extrémně tužící lak na vlasy - dlouhotrvající, dramaticky tužící lak a vlasy naprosto pod kontrolou - vytváří gravitaci vzdorující pevnost - dlouhodobě fixuje účes Použití Rovnoměrně lak naneste na suché, upravené vlasy. (prodejparfemu.cz)

Pantene Pro-V Volumen pur lak na vlasy 250 ml

Pantene Pro-V Volumen pur lak na vlasy 250 ml

Popis Lak na vlasy Perfect Volume - ultra silné zpevnění. Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 25 - 30 cm nebo na jednotlivé prameny pro zvýraznění.   Struktura: Alcohol denat., Butane, Propane, Isobutane, Octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, Aqua, Aminomethyl propanol, PEG-12 dimethicone, Parfum, Panthenyl ethyl ether, Acrylates/t-butylacrylamide copolymer, Panthenol, Triethyl citrate, Hexyl cinnamal, Linalool, Butylphenyl methylpropional, Benzyl salicylate, Amyl cinnamal, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Citric acid   Výška: 218, Šířka: 50, Hloubka:50   Rozměry balení: 250ml … (ageo.cz)

Taft Shine lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Taft Shine lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Vlastnosti Zářivý lesk & třpytivý výsledek Mega silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod… (ageo.cz)

Loreal Paris Lak na vlasy s extra silnou fixací pro objem vlasů…

Loreal Paris Lak na vlasy s extra silnou fixací pro objem vlasů Elnett Satin 250 ml

Lak na vlasy dodává vlasům objem bez slepení.PopisVlastnosti: pro extra silné zpevnění účesu, neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, dodává vlasům objem. Jak používatNastříkejte přímo na suché vlasy ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Aplikujte pouze krátkými střiky. (ageo.cz)

Taft Ultra lak na vlasy ultra silná fixace 250 ml

Taft Ultra lak na vlasy ultra silná fixace 250 ml

Vlastnosti 3-denní fixace Ultra silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Taft Volume lak na vlasy ultra silná fixace 250 ml

Taft Volume lak na vlasy ultra silná fixace 250 ml

Vlastnosti Vzdušný, živý objem Ultra silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Taft Volume lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Taft Volume lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Vlastnosti Vzdušný, živý objem Mega silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Loreal Paris Lak na vlasy s extra silnou fixací Elnett Satin 250 ml

Loreal Paris Lak na vlasy s extra silnou fixací Elnett Satin 250 ml

Lak na vlasy s extra silnou fixací pro dokonale krásný a upravený účes.PopisVlastnosti: silně fixuje účes, neslepuje vlasy, snaddno se vyčesává. Jak používatNastříkejte přímo na suché vlasy ze vzdálenosti přibližně 30 cm. Aplikujte pouze krátkými střiky. (ageo.cz)

NIVEA Tužidlo pěnové na vlasy Care&Hold 150 ml

NIVEA Tužidlo pěnové na vlasy Care&Hold 150 ml

Užijte si perfektní pocit z vlasů, které drží tak, jak si přejete! Vyzkoušejte dokonalou fixaci bez zatížení: NIVEA Regenerační pěnové tužidlo CARE & HOLD pro extra silnou fixaci. (pilulka.cz)

Matrix Vavoom Freezing Spray Non Aerosol lak na vlasy 250 ml

Matrix Vavoom Freezing Spray Non Aerosol lak na vlasy 250 ml

Matrix Vavoom Freezing Spray Non Aerosol lak na vlasy 250 ml (brasty eastern europe)

Taft Power Invisible lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Taft Power Invisible lak na vlasy mega silná fixace 250 ml

Vlastnosti Neviditelná fixace Mega silný lak na vlasy Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíAplikujte ze vzdálenosti 30 cm. Aplikujte krátkými střiky. Pro objem: nastříkejte přímo ke kořínkům. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít