LACALUT white zubní pasta 75ml

LACALUT white zubní pasta 75ml

LACALUT white zubní pasta 75ml

Lacalut white - zubní pasta k bělení zubů a ochraně před parodontózou Medicinálně vyvinutá zubní pasta s lešticím a bělicím účinkem. Zubní pasta Lacalut white je určena k šetrnému odstraňování zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením nebo stravou. Neobsahuje peroxidy ani cukr. Přítomné fluoridy (1 357 ppm fluoru) zpevňují zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kazu. Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní. Pasta není vhodná pro dětský chrup. Konzumací kávy, čaje, červeného vína a kouřením se naše zuby časem zabarvují. Denní používaní Lacalut white Vám pomůže důsledně a šetrně toto zabarvení odstranit. Zuby dostanou dodatečně nový jas. Čisticí složky čistí vaše zuby šetrně. Zubní sklovina je fluoridy zpevňována a zároveň chráněná před zubním kazem. Také vaše… (drmax.cz)

Lacalut White & repair zubní pasta 75ml

LACALUT sensitive zubní pasta 75ml

LACALUT sensitive zubní pasta 75ml

Lacalut sensitive - zubní pasta k ochraně proti parodontóze a citlivých zubů Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou a citlivostí zubů. Zubní pasta Lacalut sensitive je určena k čištění citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Komplex fluoridů, zvláště aminfluorid, ochraňuje odhalené a citlivé zubní krčky před vnějšími podněty a zubním kazem. Fluoridy (1 476 ppm) zároveň snižují citlivost zubů na sladké, kyselé, teplé a studené podněty. Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní. Lacalut sensitive jemně a šetrně čistí citlivé zuby a zabraňuje oděru skloviny. S přibývající léty - ale také špatnou technikou čištění zubů - mohou dásně ustoupit od krčků. Jsou uvolněné, houbovité a ustupují stále víc a víc. Přitom se odkrývají citlivé zubní krčky.… (drmax.cz)

Lacalut aktiv zubní pasta 75ml

Lacalut aktiv zubní pasta 75ml

(benu.cz)

Lacalut Aktiv Herbal zubní pasta 75ml

Uživatele, kteří hledají "LACALUT white zubní pasta 75ml" se dívají také na:

Zubní sprcha na kohoutek

Lacalut White zubní pasta 75 ml

Lacalut White zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut White slouží k šetrnému odstraňování zabarvení zubní skloviny způsobené kouřením nebo stravou.  Konzumací kávy, čaje, červeného vína a kouřením se naše zuby časem zabarvují. Denní používaní Lacalut White Vám pomůže důsledně a šetrně odstranit toto zabarvení, zpevnit zubní sklovinu a zastavit krvácení dásní. Výhody zubní pasty Lacalut White: Pomáhá znovu získat přirozenou bělost a původní jas zubů Pomáhá chránit před parodontózou Přítomné fluoridy (1357 ppm) zpevňují zubní sklovinu a chrání před vznikem zubního kazu Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní Vlastnosti: Pasta není vhodná pro dětský chrup Neobsahuje peroxidy ani cukr V nabídce zubních past Lacalut najdete i druhy vhodné pro citlivé zuby nebo krvácející dásně. … (nazuby.cz)

Lacalut zubní pasta sensitiv 75ml

Lacalut White & repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair je speciální zubní pasta, která remineralizuje a obnovuje poškozený povrch zubní skloviny. Zuby se stávají hladší a odolnější. Působí proti kyselinám a bakteriím, které denně napadají minerální strukturu zubní skloviny. Chrání zuby i dásně. Lacalut White & Repair zubní pasta obsahuje Hydroxyapatit - hlavní složka zubů, umožňuje reparační procesy na sklovině. Laktát hlinitý - stahující účinná látka proti krvácení dásní. Fluorid sodný (1360 ppm fluoridů) - podporuje remineralizaci zubní skloviny. Zubní pasta je vhodná na citlivé zuby, na obnažené krčky, na bělení zubů, při krvácení a zánětu dásní. Použití: Alespoň 2x denně, nejlépe po každém jídle si důkladně vyčistěte zuby. Upozornění: Zubní pasta není vhodná pro děti. (drmax.cz)

Lacalut White & Repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair zubní pasta 75 ml

Lacalut White & Repair remineralizující zubní pasta pro hladké, zdravé a bílé zuby. Čistí Reparuje Chrání Lacalut White & Repair působí proti kyselinám a bakteriím, které denně napadají minerální strukturu zubní skloviny. Účinné látky: Hydroxyapatit – hlavní složka zubů, umožňuje reparační procesy na sklovině Laktát hlinitý  – stahující účinná látka proti krvácení dásní Fluorid sodný - podporuje remineralizaci zubní skloviny Pečujte o Vaše ústa a spolehněte se při tom na výrobky značky Lacalut. (nazuby.cz)

Lebon Le White zubní pasta 75ml

Lebon Le White  zubní pasta 75ml

Zubní pasty z kolekce Organic Lebon jsou vyráběny výhradně z přírodních a organických látek získaných etickým a k přírodě ohleduplným postupem. Příchutě a vůně dodává společnost, která se zabývá už od 18. století sběrem a zpracováním rostlin a má řadu klientů mezi největšími francouzskými módními domy a výrobci exkluzivních parfémů. Grafická podoba pochází od předního módního návrháře a interiérového designéra. Vše je vyráběno výhradně ve Francii. LE WHITE: sladkou marockou mátu a zelený čaj doplňuje výtažek z papáje s účinným bělícím efektem; Inspirací pro ní byl úchvatný kontrast mezi bílými stavbami v uličkách dlážděných „kočičími hlavami" a starobylou krajinou antických Mykén na břehu Egejského moře. Účinné látky:Lauryl Glykosid- šetrná, přírodní neiontová látka. Stévie sladká-… (fann.cz)

SPLAT Special EXTREME WHITE zubní pasta 75ml

White Pearl bělící zubní pasta 75ml

MERIDOL zubní pasta GENTLE WHITE 75ml

MERIDOL zubní pasta GENTLE WHITE 75ml

(benu.cz)

Zubní pasta Trisa Perfect White 75ml

Zubní pasta Trisa Perfect White 75ml

Pokročilá Bělící - Křišťálová formule zubní pasty Trisa Perfect White bělí zuby a poskytuje účinnou ochranu proti zubnímu kazu. Pro přírodní bílý úsměv. Účinnost klinicky testována. (pilulka.cz)

Clinomyn zubní pasta 75ml

Clinomyn zubní pasta 75ml

(benu.cz)

White Pearl bělící zubní pasta pro kuřáky 75ml

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

WELEDA Měsíčková zubní pasta 75ml

MERIDOL zubní pasta 75ml

MERIDOL zubní pasta 75ml

(benu.cz)

Elmex zubní pasta 75ml

Elmex zubní pasta 75ml

(benu.cz)

MERIDOL zubní pasta 75ml

MERIDOL zubní pasta 75ml

Zubní pasta MERIDOL odstraňuje plak a zabraňuje jeho usazování pomáhá při zklidnění zánětu dásní. Dále snižuje krvácivost dásní a zpevňuje tkáň dásní. Pasta chrání proti tvorbě zubního kazu. MERIDOL se doporučuje používat už při prvních příznacích onemocnění dásní, při jejich zarudnutí, otocích, bolestivosti či krvácení. Užití: Pasta je vhodná pro každodenní použití. Nedoporučuje se: Používání pasty u dětí do 6 let! Balení: 75 ml Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

Lacalut Aktiv zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut Aktiv byla vyvinuta přdevším jako ochrana před paradontózou a krvácením z dásní.  Parodontitida je zánětlivé onemocnění dásní, které se projevuje pomalu a nenápadně. Prvními příznaky jsou ústup dásní, krvácení a záněty způsobené bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáň. Chraňte své dásně a předejděte paradontóze s pastou Lacalut Activ. Přednosti zubní pasty Lacalut Aktiv: Účinná látka aluminium laktát s adstringentními (stahujícími) účinky posiluje parodont a omezuje krvácení dásní Obsahuje alantoin a bisabolol s protizánětlivými účinky Antiseptikum chlorhexidin účinně rozrušuje plak a ničí bakterie, čímž redukuje tvorbu kazu a zajišťuje svěží dech Obsažené fluoridy zpevňují zubní sklovinu a chrání ji… (nazuby.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75ml

SPLAT Special GOLD zubní pasta 75ml

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75ml

Colgate Naturals Charcoal zubní pasta 75ml

Zubní pasta Natural Extracts Charcoal od značky Colgate zajistí dokonale bílý a zdravý úsměv. Aktivní uhlí působí na zubní sklovinu a napomáhá šetrnému bělení. Současně chrání zuby před zubním kazem.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíPokyny k použití: Důkladně čistěte alespoň dvakrát denně nebo podle doporučení zubního lékaře. Pro dospělé a děti od 7 let.Podrobná data Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníAlbánštinaBulharštinaChorvatštinaČeštinaAngličtinaEstonštinaNěmčinaMaďarštinaItalštinaLotyštinaLitevštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Zubní pasta Varianta - Charcoal + White (ageo.cz)

Curasept ADS 712 zubní pasta 75ml

Curasept ADS 712 zubní pasta 75ml

Zubní pasta Curasept ADS 712 se nejčastěji používá před chirurgickým zákrokem a po něm, případně jako prevence pooperačních komplikací. Díky obsahu chlorhexidinu (0,12%) se silným antibakteriálním účinkem chrání před hromaděním zubního plaku a osvěžuje dech.  Dopřejte si tu nejlepší pooperační péči se zubní pastou Curaprox Curasept ADS 712. Vlastnosti zubní pasty Curasept ADS 712: Silný antibakteriální účinek chlorhexidinu silně omezuje tvorbu zubního plaku Tato zubní pasta od firmy Curasept je vhodná před chirurgickými zákroky a po nich Systém ADS (Anti-Discoloration-System) redukuje změny chuti a zabarvování zubů Neobsahuje SLS a má velmi nízkou abrazivitu U dospělých se zubní kaz nejčastěji vyskytuje v mezizubních prostorech, jelikož i ten nejlepší zubní kartáček… (nazuby.cz)

GUM Hydral zubní pasta 75ml

GUM Hydral zubní pasta 75ml

Zubní pasta zvlhčující ústní dutinu je vhodná pro každodenní dentální hygienu citlivé ústní dutiny a při suchosti sliznic. Vhodná pro pacienty s xerostomií xerostomií (suchosti úst). Pomáhá předcházet vzniku zubního kazu (obsah fluoridu: 1450 ppm). (pilulka.cz)

ELGYDIUM WHITENING zubní pasta 75ml

Elmex SENSITIVE zubní pasta 75ml

Elmex SENSITIVE zubní pasta 75ml

Elmex SENSITIVE zubní pasta předtsvauje velice účinný systém při ochraně přecitlivělých zubů. Vysoce účinný aminfluorid vytváří vrstvu, která chrání obnažené zubní krčky proti zubnímu kazu. Při pravidelném používání aktivní složky chrání proti přecitlivělosti zubů. Díky velmi nízké abrazivitě (RDA 30) čistí zubní pasta velmi šetrně a nepoškozuje obnažené zubní krčky. Doporučení: Při péči o citlivé zuby se doporučruje používat v kombinaci s pastou i ústní vodu ELMEX Sensitive. Užití: Pasta je vhodná pro každodenní použití. Zdroj: www.gaba.com (drmax.cz)

WELEDA Ratanhová zubní pasta 75ml

PresiDENT BIO zubní pasta 75ml

PresiDENT BIO zubní pasta 75ml

Mimořádně čisté BIO přírodní a rostlinné složení, zaměřené na posílení přirozené ochrany zubů a dásní. NEOBSAHUJE: fluoridy, menthol, konzervační přísady, parabeny, SLS, SLES, barviva. Pasta je perfektně kompatibilní k homeopatické léčbě. (pilulka.cz)

Elmex Junior zubní pasta 75ml

Elmex Junior zubní pasta 75ml

(benu.cz)

ELGYDIUM ANTIPLAQUE zubní pasta 75ml

Lacalut Sensitive zubní pasta 75 ml

Lacalut Sensitive zubní pasta 75 ml

Zubní pasta Lacalut Sensitive je určena k čištění citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Jemně a šetrně čistí citlivé zuby a zabraňuje oděru skloviny. Zubní pasta Lacalut Sensitive slouží speciálně k prevenci a cílenému ošetření citlivých zubů na bolest.  S přibývajícími léty a špatnou technikou čištění zubů mohou dásně ustoupit od krčků. Jsou uvolněné, houbovité a ustupují stále víc a víc. Přitom se odkrývají citlivé zubní krčky. Stávají se málo odolnými vůči zubnímu kazu. Následkem toho jsou pak zuby citlivé na bolest. Tzn. že jsou citlivé na vnější dráždění jako horké - studené, sladké - kyselé. Začarovaný kruh spočívá v tom, že citlivé zuby jsou méně čištěné a tím se ústup dásní ještě urychlí. Pro úlevu od citlivých zubů doporučujeme používat zubní pasty na citlivé zuby. … (nazuby.cz)

SPLAT Special BLACKWOOD černá zubní pasta 75ml

SPLAT Special CHILLI zubní pasta 75ml

SPLAT Special CHILI zubní pasta 75ml

SPLAT Special CHILI zubní pasta 75ml

Zubní pasta SPLAT CHILI - pro regeneraci dásní a bezpečné bělení zubní skloviny (pilulka.cz)

Silver Care Bělící zubní pasta 75ml

Silver Care Bělící zubní pasta 75ml

(benu.cz)

Silver Care Bělící zubní pasta 75ml

Silver Care Bělící zubní pasta 75ml

Aktivní složení této zubní pasty zanechává zuby bělejší a zároveň je chrání od plaku a zubního kamene. (pilulka.cz)

ENZYMEL PARODONT enzymová zubní pasta 75ml

LACALUT aktiv zubní pasta 75 ml

LACALUT aktiv zubní pasta 75 ml

Lacalut aktiv - medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahující účinky. Aktivní látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahující) účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. Přítomné složky alantoin a bisabolol zabezpečují protizánětlivý účinek. Přítomné fluoridy (1 360 ppm fluoru) zpevňují zubní sklovinu a chrání ji před vznikem zubního kazu. Obsažený chlorhexidin, nejúčinnější látka v boji proti zubnímu plaku, rozrušuje zubní povlak a zabraňuje jeho zpětnému usazování na sklovině. Zubní pasta slouží speciálně k prevenci proti parodontitidě a krvácení dásní. Speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje… (drmax.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75ml

ELMEX Sensitive Whitening zubní pasta vytváří trvalou ochrannou vrstvu, která chrání zub před bolestivými podněty a kazy v krčkové oblasti. Aminfluoridy posilují sklovinu a vytvářejí ochrannou vrstvu na zubech. Pro důkladné odstranění skvrn z povrchu zubů je použito speciální složení s vysokým bělícím účinkem. Zubní pasta ELMEX Sensitiv Whitening je velmi účinná a šetrná k citlivým zubům. Obnoví vám přirozenou bělost zubů, ochrání před zubním kazem a odstraní skvrny ze zubů. Zubní pasta není vhodná pro děti do 7 let. Výsledek: Chrání před citlivostí zubů Chrání před zubním kazem a chrání zubní krčky Odstraňuje skvrny a obnovuje přirozenou bělost zubů Je účinná a šetrná Použití: Pročištění zubů použijte množství velikosti zrnka hrachu. Zuby čistěte nejméně 2x denně-ráno a večer. (drmax.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75ml

(benu.cz)

CURAPROX enzycal 1450ppm zubní pasta 75ml

CURAPROX enzycal ZERO zubní pasta 75ml

CURAPROX enzycal ZERO zubní pasta 75ml

(benu.cz)

CURAPROX enzycal 950ppm zubní pasta 75ml

Sensodyne Advanced clean zubní pasta 75ml

Sensodyne Advanced clean zubní pasta 75ml

Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean pomáhá uklidnit nervová zakončení. Působí uvnitř dentinových kanálků a pomáhá uklidnit nervová zakončení pro 24hodinovou ochranu před bolestí citlivých zubů. Navíc má příjemnou, bohatou pěnu, důkladně čistí zuby a zanechává svěží pocit v ústech. (pilulka.cz)

SPLAT Special GOLD zubní pasta 75ml

SPLAT Special GOLD zubní pasta 75ml

Splat Gold bělicí zubní pasta s extraktem z diamantů a zlata (pilulka.cz)

Elmex Sensitive Professional Zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive Professional Zubní pasta 75ml

Vlastnosti Klinicky ověřeno Okamžitá a dlouhotrvající úleva S Pro-Argin® technologií Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod na použití: Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně. Po použití uzavřete víčko. Děti do 12 let: Pro okamžitý účinek neaplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub. Pro přetrvávající úlevu aplikujte pomocí jemného kartáčku a ujistěte se, že vyčistíte všechny citlivé… (ageo.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75ml

elmex SENSITIVE PROFESSIONAL 75 ml Jedná se o novinku na našem trhu zaměřenou na silnou bolest citlivých zubů, která poskytuje uživateli mnoho výhod. • Jedná se o zdravotnický prostředek – ZP eSP léčí citlivost zubů. • Unikátní patentovaná Pro Argin technologie, která je založena na přirozeném uzavírání dentinových kanálků a léčí citlivé zuby. • Rozsáhlý klinický výzkum potvrdil okamžitý nástup účinku a vynikající schopnost remineralizace počínajících stádií kazů zubního krčku. • Obsahuje 1450 ppm fluoridů pro ochranu před zubním kazem. • Při každodenním čistění zubů dvakrát denně dochází ke snížení citlivosti již po 1 týdnu. (drmax.cz)

LACALUT zubní pasta dětská 4-8let 50ml

LACALUT zubní pasta dětská 4-8let 50ml

Lacalut dětská zubní pasta pro děti od 4 do 8 let Medicinálně vyvinutá zubní pasta určená speciálně pro období výměny mléčných zubů za trvalé. Speciální čisticí tělíska odstraňují bakteriální zubní povlak - hlavní příčinu kazů a onemocnění dásní. Zubní pasta zabezpečuje zpevnění a mineralizaci zubů působením vysoce účinného aminfluoridu (500 ppm), jemné čištění a zaručenou ochranu před vznikem zubních kazů. Má příjemnou mentolově-mátovou příchuť. Použití: Nejméně 2x denně, nejlépe po každém jídle, krouživým pohybem kartáčku čistit zuby 2 - 3 minuty. Balení: 50 ml Zdroj: www.lacalut.cz (drmax.cz)

LACALUT zubní pasta dětská 0-4let 50ml

LACALUT zubní pasta dětská 0-4let 50ml

Lacalut dětská zubní pasta pro děti od 0 do 4 let Medicinálně vyvinutá dětská zubní pasta chrání citlivé mléčné zuby před kazy pomocí aminfluoridu (250 ppm). Lacalut dětská zubní pasta šetrně čistí a odstraňuje povlaky ze zubů. Vitaminy A a E přispívají k ochraně sliznice dutiny ústní. Neobsahuje cukr a má příjemnou malinovou příchuť. Mléčné zuby potřebují speciální ochranu, protože sklovina je měkčí a ještě celkem nevyzrálá. Jenom zdravé mléčné zuby jsou dobrým základem pro nastupující trvalé zuby. Použití: Nejméně 2x denně, nejlépe po každém jídle, krouživým pohybem kartáčku čistit zuby 2 - 3 minuty. Balení: 50 ml Zdroj: www.lacalut.cz (drmax.cz)

Lacalut zubní pasta dětská 4-8let 50ml

Lacalut zubní pasta dětská 4-8let 50ml

(benu.cz)

Lacalut dětská zubní pasta 0-4 62g

Lacalut dětská zubní pasta 0-4 62g

(benu.cz)

Odol 3 Dent Original zubní pasta 75ml

Odol 3 Dent Original zubní pasta 75ml

3-násobná profylaxe v jedné zubní pastě. Poskytuje dokonalou komplexní ochranu chrupu a ústní dutiny. Aktivně odstraňuje zubní plak a nepoškozuje zubní sklovinu. Obsažené fluoridy zvyšují odolnost chrupu proti zubnímu kazu. (pilulka.cz)

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubní pasta 75ml

Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening zubní pasta 75ml

Pečujte o citlivé zuby, dásně a odstraňte povrchové skvrny ze zubů pomocí jedné zubní pasty, a to Sensodyne Sensitiviy&Gum Whitening. Speciální složení s fluoridy a dalšími látkami působí proti citlivosti zubů na studené a teplé. Zároveň pasta zabraňuje usazování bakteriálního plaku, který škodí dásním. Máte citlivé zuby a krvácející dásně - Příležitostně krvácející dásně a citlivé zuby potřebují speciální pozornost. Co je Sensodyne Sensitivity & Gum - Je to fluoridová zubní pasta pro každodenní dvojitou úlevu, která může pomoci lidem s, citlivostí zubů & problémy s dásněmi. Jak Sensodyne Sensitivity & Gum funguje – Zubní pasta vytváří ochrannou vrstvu v citlivých místech zubů a cíleně odstraňuje bakterie plaku, které mohou způsobit problémy s dásněmi. Proč si vybrat Sensodyne… (nazuby.cz)

BioRepair Plus Total Protection zubní pasta 75ml

Colgate Total interdental clean zubní pasta 75ml

Colgate Total interdental clean zubní pasta 75ml

Zubní pasta Total Interdental od značky Colgate nabízí kompletní 12 hodinovou ochranu před zubním plakem a to po 4 týdnech nepřetržitého užívání. Pro důkladně vyčištěné mezizubní prostory bez známky kazu. (ageo.cz)

Lacalut Extra Sensitive Toothpaste - Zubní pasta 75 ml

Lacalut Extra Sensitive Toothpaste - Zubní pasta  75 ml

Extra Sensitive Toothpaste - Zubní pasta - účinně snižuje citlivost zubů a čistí zuby obzvlášť šetrně - dezinfekce dutiny ústní - redukce zubního plaku - zastavuje krvácení dásní - prevence vzniku parodontózy - prevence zubního kazu Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít