L'Oréal Paris Nude Magique Blur krém light-to-medium 25ml

ĽORÉAL PARIS Brow Genius Kit Light to Medium 3,5 g (3600522832621)

ĽORÉAL PARIS Brow Genius Kit Light to Medium 3,5 g (3600522832621)

Kosmetická paletka pro úpravu obočí, obsahuje barevný vosk na vytvarování a uhlazení a pudrový stín pro sjednocení barvy, odstín Light to Medium Paletka Brow Artist Genius Kit je skvělým pomocníkem pro všechny dívky a ženy bez rozdílu věku. Je určena pro úpravu obočí a ocení ji zejména dívky a ženy, které potřebují své obočí zvýraznit a dodat mu tvar. Paletka obsahuje barevný vosk na vytvarování a uhlazení obočí a pudrový odstín pro sjednocení barvy. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Přetažením nebo kliknutím vložte obrázek. Paletka Brow Artist Genius Kit je skvělým pomocníkem pro všechny dívky a ženy bez rozdílu věku. Je určena pro úpravu obočí a ocení ji… (alza.cz)

L'ORÉAL PARIS Infallible Sculpt Palette 03 Medium 10g (3600523175093)

L'ORÉAL PARIS Infallible Sculpt Palette 03 Medium 10g (3600523175093)

Konturovací paletka konturovací, pro vystínování a optické vytvarování kontur obličeje Elegantní paletka obsahuje dva odstíny pro dokonalé vystínování kontur obličeje. Světlejší a tmavší odstín definuje kontury obličeje pomocí hry se stínem a světlem. Jemné krémové složení se dobře nanáší a pleť nezatěžuje. Zvýrazňuje obrysy tváří a dodává tak líčení dokonalý vzhled. Opticky vytvaruje kontury tváře a okamžitě po nanesení obličej transformuje. Elegantní paletka obsahuje dva odstíny pro dokonalé vystínování kontur obličeje. Světlejší a tmavší odstín definuje kontury obličeje pomocí hry se stínem a světlem. Jemné krémové složení se dobře nanáší a pleť nezatěžuje. Zvýrazňuje obrysy tváří a dodává tak líčení dokonalý vzhled. Opticky vytvaruje kontury tváře a okamžitě po nanesení obličej… (alza.cz)

L'ORÉAL PARIS Top Coat Gel Ultime 13,5 ml (30154841)

L'ORÉAL PARIS Top Coat Gel Ultime 13,5 ml (30154841)

Lak na nehty lesklý, efekt gelových nehtů a ochranný krycí nadlak  Lak na nehty L´Oréal, jehož unikátní technologie zaručuje snadnou aplikaci, jednotnou barvu a dlouhotrvající bezchybný vzhled. Speciálně tvarovaný štěteček usnadňuje precizní aplikaci několika tahy.Dopřejte svým nehtům dlouhotrvající krásu za pomoci gelu na nehty Top Coat Gel Ultime od značky L'ORÉAL PARIS. Tento gelový top na nehty díky svému složení a speciální posilující technologii zabraňuje nežádoucímu loupání barvy na nehtech. Stačí nanést gel Top Coat Gel Ultime flexibilním aplikátorem na jakýkoliv odstín laku a okamžitě získáte dlouhodobý gelový efekt na vašich nehtech jako po gelové manikúře. Klíčové vlastnosti laku Top Coat Gel UltimePředstavuje produkt značky L'ORÉAL… (alza.cz)

L'ORÉAL PARIS Dimanche Apres Midi 220 13,5 ml (30120631)

L'ORÉAL PARIS Dimanche Apres Midi 220 13,5 ml (30120631)

Lak na nehty lesklý, vyživující  Lak na nehty L´Oréal, jehož unikátní technologie zaručuje snadnou aplikaci, jednotnou barvu a dlouhotrvající bezchybný vzhled. Speciálně tvarovaný štěteček usnadňuje precizní aplikaci několika tahy.Dopřejte svým nehtům dokonalou krásu za pomoci laku na nehty Dimanche Apres Midi 220 od značky L'ORÉAL PARIS. Tento lak na nehty díky svému složení, které je obohacené o vybrané pečující oleje, dodá vašim nehtům okouzlující barvu a dechberoucí lesk. Stačí nanést lak Dimanche Apres Midi 220 v decentně růžovém odstínu speciálně flexibilním aplikátorem zaobleného tvaru a vaše nehty opět precizně nalakované, lesklé a vyživené.Klíčové vlastnosti laku Dimanche Apres Midi 220Představuje produkt značky L'ORÉAL PARISLak Dimanche Apres… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 1c Rose Porcelain 5 ml …

ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 1c Rose Porcelain 5 ml (3600521649961)

Korektor zabezpečí zakrytí jemných linek, tmavých kruhů pod očima a jiných nedokonalostí, pro všechny typy pleťi Korektor v tužce ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 1c Rose Porcelain perfektně kryje všechny nedokonalosti pleti včetně dokonalého krytí jemných vrásek a linek. Jemné složení snadno splyne s pletí, zamaskuje tmavé kruhy pod očima a eliminuje její nedokonalosti. Obsahuje kalcium, které podporuje přirozenou obnovu pleti. Navíc praktické tyčinkové provedení vás potěší jednoduchou aplikací. Mějte svůj oblíbený korektor vždy po ruce a vaše pleť bude stále dokonalá. Důvody ke koupi korektoru ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 1c Rose Porcelaindokonale kryje všechny nedokonalosti pletizakrývá kruhy pod očimadíky jemnému složení… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3w Warm Beige 5 ml …

ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3w Warm Beige 5 ml (3600521650004)

Korektor zabezpečí zakrytí jemných linek, tmavých kruhů pod očima a jiných nedokonalostí, pro všechny typy pleťi Korektor v tužce ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3w Warm Beige perfektně kryje všechny nedokonalosti pleti včetně dokonalého krytí jemných vrásek a linek. Jemné složení snadno splyne s pletí, zamaskuje tmavé kruhy pod očima a eliminuje její nedokonalosti. Obsahuje kalcium, které podporuje přirozenou obnovu pleti. Navíc praktické tyčinkové provedení vás potěší jednoduchou aplikací. Mějte svůj oblíbený korektor vždy po ruce a vaše pleť bude stále dokonalá. Důvody ke koupi korektoru ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3w Warm Beigedokonale kryje všechny nedokonalosti pletizakrývá kruhy pod očimadíky jemnému složení perfektně kryje jemné… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3n Natural Beige 5 ml …

ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3n Natural Beige 5 ml (3600521650035)

Korektor zabezpečí zakrytí jemných linek, tmavých kruhů pod očima a jiných nedokonalostí, pro všechny typy pleťi Korektor v tužce ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3n Natural Beige perfektně kryje všechny nedokonalosti pleti včetně dokonalého krytí jemných vrásek a linek. Jemné složení snadno splyne s pletí, zamaskuje tmavé kruhy pod očima a eliminuje její nedokonalosti. Obsahuje kalcium, které podporuje přirozenou obnovu pleti. Navíc praktické tyčinkové provedení vás potěší jednoduchou aplikací. Mějte svůj oblíbený korektor vždy po ruce a vaše pleť bude stále dokonalá. Důvody ke koupi korektoru ĽORÉAL PARIS True Match Magique Touch 3n Natural Beigedokonale kryje všechny nedokonalosti pletizakrývá kruhy pod očimadíky jemnému složení perfektně kryje… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS La Palette Nude Beige (3600522832614)

ĽORÉAL PARIS La Palette Nude Beige (3600522832614)

Paletka očních stínů v 10 barevných odstínech pro líčení na den i večer   Paletka očních stínů obsahuje 10 různých odstínů, které je možné využít k dennímu, večernímu i slavnostnímu líčení. Paletka je vhodná k líčení přírodních odstínů, které vytvoří originální, rozzářený vzhled. Stíny jsou uloženy do krásné paletky se zrcátkem a oboustranným aplikátorem. Oční stíny mají šetrné složení, které oči nedráždí a jsou oftalmologicky testovány. Zanechají oči krásně zvýrazněné a barevně sladěné s dalším líčením, oblečením nebo doplňky.Paletka očních stínů obsahuje 10 různých barevných odstínů, které je možné využít k dennímu, večernímu i slavnostnímu líčení. Obsažená líčidla jsou vhodná k líčení přírodních odstínů, které vytvoří originální, rozjasněný vzhled. Oční stíny jsou uloženy do… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Color Riche JLo's Nude (3600522446118)

ĽORÉAL PARIS Color Riche JLo's Nude (3600522446118)

Rtěnka , vlastnosti: hydratační, krytí: plné Hydratační rtěnka Color Riche dodává rtům jemnost, svěžest a okouzlující módní odstín, který skvěle doplní vaše líčení. Rtěnka rty nejen nádherně zdobí, ale po celou dobu rty hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Intenzivní péči zajišťuje speciální komplex účinných látek, který zanechává rty vyhlazené, pružné a dokonale hydratované. Hydratační rtěnka Color Riche dodává rtům jemnost, svěžest a okouzlující módní odstín, který skvěle doplní vaše líčení. Rtěnka rty nejen nádherně zdobí, ale po celou dobu rty hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Intenzivní péči zajišťuje speciální komplex účinných látek, který zanechává rty vyhlazené, pružné a dokonale hydratované. Mějte… (alza.cz)

DERMACOL BB Magic Beauty krém 8v1 nude 30 ml (85954229)

DERMACOL BB Magic Beauty krém 8v1 nude 30 ml (85954229)

BB krém pro přirozený vzhled, hydratuje a sjednocuje tón pleti BB krém Dermacol Magic Beauty 8 v 1 hydratuje a sjednocuje tón pleti. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Poskytuje pleti péči jako plnohodnotný krém a je efektivní jako make-up. Vaše pleť bude přirozeně zářit a případné nedokonalosti budou skryté. Po použití získáte pocit svěží a sametové pleti. BB krém Dermacol Magic Beauty poskytuje ochranu před škodlivým slunečním zářením OF 15. Pleť je vláčná, perfektně hydratovaná, osvěžená a rozzářená ihned po nanesení. Složení s kyselinou hyaluronovou napomáhá regeneraci pokožky a potlačuje známky stárnutí. Klíčové vlastnosti BB krému Dermacol Magic BeautyOdstín NudePro všechny typy pletiOkamžitá hydratace,… (alza.cz)

REVOLUTION Ultra Light/Medium C04 (5029066043504)

REVOLUTION Ultra Light/Medium C04 (5029066043504)

Konturovací paletka tvářenka, bronzer i rozjasňovač v jedné paletce (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Color Riche lak na nehty Nude Demoiselle 114 13,5 ml …

ĽORÉAL PARIS Color Riche lak na nehty Nude Demoiselle 114 13,5 ml (30120617)

Lak na nehty lesklý, vyživující a dlouhotrvající  Lak na nehty L´Oréal, jehož unikátní technologie zaručuje snadnou aplikaci, jednotnou barvu a dlouhotrvající bezchybný vzhled. Speciálně tvarovaný štěteček usnadňuje precizní aplikaci několika tahy.L'ORÉAL PARIS přináší na trh úžasnou kolekci luxusních laků na nehty Color Riche, které vynikají novou technologií barevných olejů. Unikátně tvarovaný, zaoblený štěteček potěší všechny ženy, které si nejsou při aplikaci laků příliš jisté a přesné, s ním totiž tento lak na gelové bázi nanesou snadno jedním tahem. Laky L'ORÉAL PARIS Color Riche obsahují vyživující mikro oleje z růže, lotusu, heřmánku a arganu, které o vaše nehty náležitě pečují.Třešničkou na dortu je příjemná, ale jemná parfémovaná vůně a zejména… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Brow Artist Plumper 04 Medium/Dark 7 ml (3600522734512)

ĽORÉAL PARIS Brow Artist Plumper 04 Medium/Dark 7 ml (3600522734512)

Řasenka , typ řasenky: klasická, barva: hnědá  Řasenka ĽORÉAL Brow Artist Plumper 04 Medium/Dark pro krásné a pěstěné obočí! Gelová řasenka na obočí tónuje a dokonale fixuje jeho tvar. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Řasenka ĽORÉAL Brow Artist Plumper 04 Medium/Dark pro krásné a pěstěné obočí! Gelová řasenka na obočí tónuje a dokonale fixuje jeho tvar. Malý kartáček zajistí nanesení potřebného množství gelové hmoty, jejíž speciální složení obsahuje 0,4 mm vlákna. Nelze hovořit již o pouhém malování obočí, nýbrž o jeho modelování.Jemná gelová konzistence je velmi šetrná k očnímu okolí a zabraňuje jeho podráždění. Řasenka na obočí se… (alza.cz)

Light My Fire Spork medium BIO 2-pack mustyyellow/hazyblue …

Light My Fire Spork medium BIO 2-pack mustyyellow/hazyblue (2412511413)

Příbor v kombinaci lžíce-vidličky-nože Light My Fire Spork medium BIO 2-pack mustyyellow/hazyblue jsou velmi praktické příbory, které oceníte při kempování, na outdoorových výpravách i výletech. Příbor vyniká svým multifunkčním provedením, neboť každý ze 2 ks v sobě ukrývá současně lžíci, nůž i vidličku. Vyrobeny jsou z vysoce kvalitního bioplastu bez obsahu BPA. Je možné je pohodlně mýt v myčce na nádobí a rovněž používat na nádobí s teflonovým povrchem. Light My Fire Spork medium BIO ocení všichni příznivci kempování, outdoorových či rybářských výprav. Klíčové vlastnosti příboru Light My Fire Spork medium BIO 2-pack mustyyellow/hazyblueVelmi praktická sada 2 ks příborůIdeální pro účely kempování a outdoorových výpravKaždý příbor v sobě ukrývá lžíci, nůž i… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow BB C´est Magic cream Light 30 ml

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow BB C´est Magic cream Light 30 ml

BB krém sjednocuje a rozzáří pleť, přizpůsobí se tónu pleti, SPF20, extrakt z fíků Dát pleti dostatečnou péči a zároveň dosáhnout jejího dokonalého sjednocení nyní můžete v 1 kroku. A to s BB krémem od L'Oréal Paris. C'est Magic krém s extrakty z fíku zanechá vaši pokožku příjemně hydratovanou po celý den a zároveň zakryje její nedokonalosti, čímž ji úžasně rozjasní. Dokáže se také přizpůsobit vašemu tónu pleti a působit velmi přirozeně. Získáte krásný a bezchybný vzhled bez pocitu zatížení. Vaše pleť bude vyživená, perfektně sjednocená a navíc chráněná před škodlivým slunečním zářením. Krém je vhodný pro všechny typy pleti a nezáleží mu na vašem věku. BB krém Light vám dodá sebevědomý a svěží vzhled. Klíčové vlastnosti BB krému L'Oréal Paris Wake Up ad Glow C'est… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow Bonjour Nudista BB cream Medium 30 ml …

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow Bonjour Nudista BB cream Medium 30 ml (3600523560608)

BB krém který se přizpůsobí tónu vaší pleti, svěží a rozzářená pleť až po celý den Wake Up & Glow je nová řada přípravků od L´Oréal Paris vytvořená pro ženy, které chtějí svojí krásu dát na odiv každý den. Najdete v ní rozjasňovač, dodávající pokožce svěží nádech, i tonizační krémy, které ji pro změnu uklidňují. Mladistvějšího vzhledu dosáhnete díky sadě rozjasňovacích pudrů La Vie En Glow a s tvářenkou Life's a Peach vaše pokožka získá svůdnou broskovou vůni. Abyste nestrádala ani v letních dnech, zahrnuje sada Wake Up & Glow také unikátní bronzer k dosažení přirozeně opáleného odstínu. Rozjasněte svoji pleť s Glow Mon… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow BB C´est Magic cream Medium 30 ml

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow BB C´est Magic cream Medium 30 ml

BB krém sjednocuje a rozzáří pleť, přizpůsobí se tónu pleti, SPF20, extrakt z fíků Dát pleti dostatečnou péči a zároveň dosáhnout jejího dokonalého sjednocení nyní můžete v 1 kroku. A to s BB krémem od L'Oréal Paris. C'est Magic krém s extrakty z fíku zanechá vaši pokožku příjemně hydratovanou po celý den a zároveň zakryje její nedokonalosti, čímž ji úžasně rozjasní. Dokáže se také přizpůsobit vašemu tónu pleti a působit velmi přirozeně. Získáte krásný a bezchybný vzhled bez pocitu zatížení. Vaše pleť bude vyživená, perfektně sjednocená a navíc chráněná před škodlivým slunečním zářením. Krém je vhodný pro všechny typy pleti a nezáleží mu na vašem věku. BB krém Medium vám dodá sebevědomý a svěží vzhled. Klíčové vlastnosti BB krému L'Oréal Paris Wake Up ad Glow C'est… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Infallible Sculpt Palette 01 Light 10g (3600523174997)

ĽORÉAL PARIS Infallible Sculpt Palette 01 Light 10g (3600523174997)

Konturovací paletka pro vystínování a optické vytvarování kontur obličeje Elegantní paletka obsahuje dva odstíny pro dokonalé vystínování kontur obličeje. Světlejší a tmavší odstín definuje kontury obličeje pomocí hry se stínem a světlem. Jemné krémové složení se dobře nanáší a pleť nezatěžuje. Zvýrazňuje obrysy tváří a dodává tak líčení dokonalý vzhled. Opticky vytvaruje kontury tváře a okamžitě po nanesení obličej transformuje. Elegantní paletka obsahuje dva odstíny pro dokonalé vystínování kontur obličeje. Světlejší a tmavší odstín definuje kontury obličeje pomocí hry se stínem a světlem. Jemné krémové složení se dobře nanáší a pleť nezatěžuje. Zvýrazňuje obrysy tváří a dodává tak líčení dokonalý vzhled. Opticky vytvaruje kontury tváře a okamžitě po nanesení obličej transformuje.… (alza.cz)

ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB 2C Light Medium (Cool) 2,2…

ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB 2C Light Medium (Cool) 2,2 ml (887167087613)

Korektor Zatočte s nedokonalostmi pleti s korektorem ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB. Jednoduchá aplikace pomocí štětečku vám zabere pár vteřin a výsledkem je bezchybný a zářivý vzhled. Korektor vaši pleť rozjasní a skryje nedokonalosti až na 8 hodin. Složení korektoru je vytvořeno tak, aby odrážel světlo a vaši pleť rozzářil. Užijte si skvělý pocit dokonalého krytí. Korektor je vhodný pro všechny typy pleti.   Klíčové vlastnosti korektoru ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB 2C Light MediumJednoduchá aplikace pomocí štětečku Korektor Estée Lauder Double Wear Brush-On Glow BB rozjasní vaši pleťKryje nedokonalostiDodává zářivý vzhled Vydrží až 8 hodin Korektor je vhodný pro všechny typy pletiOdstín 2C Light Medium  … (alza.cz)

ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB 2W Light Medium (Warm) 2,2…

ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB 2W Light Medium (Warm) 2,2 ml (887167087675)

Korektor Zatočte s nedokonalostmi pleti s korektorem ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB. Jednoduchá aplikace pomocí štětečku vám zabere pár vteřin a výsledkem je bezchybný a zářivý vzhled. Korektor vaši pleť rozjasní a skryje nedokonalosti až na 8 hodin. Složení korektoru je vytvořeno tak, aby odrážel světlo a vaši pleť rozzářil. Užijte si skvělý pocit dokonalého krytí. Korektor je vhodný pro všechny typy pleti.   Klíčové vlastnosti korektoru ESTÉE LAUDER Double Wear Brush-On Glow BB 2W Light MediumJednoduchá aplikace pomocí štětečku Korektor Estée Lauder Double Wear Brush-On Glow BB rozjasní vaši pleťKryje nedokonalostiDodává zářivý vzhled Vydrží až 8 hodin Korektor je vhodný pro všechny typy pletiOdstín 2W Light Medium … (alza.cz)

ASTRID Perfect Skin CC krém OF 20 light 40 ml (8592297000136)

ASTRID Perfect Skin CC krém OF 20 light 40 ml (8592297000136)

CC krém tónovací pro všechny věkové skupiny  CC krém Astrid Perfect Skin vše v 1 odstín light s OF 20 pro perfektně a přirozeně vypadající pleť (40 ml). Léty prověřená česká značka Astrid přináší recept na dokonalou pleť! CC krém Perfect Skin je hydratační tónovací krém, který poskytuje optimální krytí, sjednocuje barevný tón pleti. Díky minerálním pigmentům a rostlinným kmenovým buňkám bude Vaše pleť hebká a zářivá po celý den. Krém kryje nedokonalosti pleti, jako jsou pupínky, skvrnky, známky únavy i jemné vrásky, rozjasňuje pleť a zdůrazňuje její přirozený vzhled. Aktivní složka Hydroviton Plus s mikrofragmentovanou kyselinou hyaluronovou dává Vaší pleti okamžitou hydrataci, která přetrvává až po dobu… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow Bonjour Nudista BB cream Light 30 ml …

ĽORÉAL PARIS Wake Up & Glow Bonjour Nudista BB cream Light 30 ml (3600523560561)

BB krém který se přizpůsobí tónu vaší pleti, svěží a rozzářená pleť až po celý den Wake Up & Glow je nová řada přípravků od L´Oréal Paris vytvořená pro ženy, které chtějí svojí krásu dát na odiv každý den. Najdete v ní rozjasňovač, dodávající pokožce svěží nádech, i tonizační krémy, které ji pro změnu uklidňují. Mladistvějšího vzhledu dosáhnete díky sadě rozjasňovacích pudrů La Vie En Glow a s tvářenkou Life's a Peach vaše pokožka získá svůdnou broskovou vůni. Abyste nestrádala ani v letních dnech, zahrnuje sada Wake Up & Glow také unikátní bronzer k dosažení přirozeně opáleného odstínu. Rozjasněte svoji pleť s Glow Mon… (alza.cz)

LABELLO Nude 3 g (85064)

LABELLO Nude 3 g (85064)

Balzám na rty , účinek: hydratace a tónovací  Balzám Labello Classic účinně chrání rty před vysušením, navíc jim poskytuje optimální dávku výživy a hydratace. Jeho složení je obohaceno o bambusové výtažky a jojobový olej, díky čemuž o rty velice intenzivně pečuje, ozdravuje je a zanechává je sametově hebké a hladké. Klíčové vlastnosti balzámu na rty NudeBalzám na rty Labellino s odstínem růžových kvítkůPro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinS přídavkem přírodních olejů Rosy NudeSnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřebyDermatologicky testováno a schválenoPoužití:Aplikujte na rty kdykoli během dne, balzám je vhodný pro každodenní používání. Účinky:Balzám chrání rty před vysušením a zanechává je hydratované, vyživené a… (alza.cz)

LABELLO Nude 3× 3 g

LABELLO Nude 3× 3 g

Balzám na rty , účinek: hydratace a tónovací (alza.cz)

Sada 2 svícnů KJ Collection Nude Glass

Sada 2 svícnů KJ Collection Nude Glass

Plápolající svíčky k Vánocům a celkově zimní pohodové atmosféře určitě patří. Kromě samotné svíčky je ale důležitý i samotný svícen. Zvolte ten pravý - takový, který svým odleskem odrazí radostnou náladu do všech koutů vašeho domova. Co hlavní totiž o Vánocích je, než ta pravá, rodinná pohoda? (bonami.cz)

REVOLUTION PRO Matte Nude 16 g (5057566028523)

REVOLUTION PRO Matte Nude 16 g (5057566028523)

Rtěnka matná, vlastnosti: dlouhotrvající, krytí: plné (alza.cz)

DERMACOL Perfect Me č.2 Nude 7 ml (85963870)

DERMACOL Perfect Me č.2 Nude 7 ml (85963870)

Korektor s obsahem aktivní látky BIOPHYTEX, redukuje tmavé kruhy pod očima a po 14 hodin rozjasňuje oční okolí Zakryjte nedokonalosti své pleti korektorem Perfect me od značky Dermacol v barvě nude číslo 2. Tento korektor jemné struktury nejen efektivně schová nedostatky vaší pleti, ale také díky obsahu aktivní látky BIOPHYTEX pomůže potlačit známky únavy a zredukuje tmavé kruhy pod očima. Zároveň rozjasní oční okolí po celých 14 hodin. Tento korektor Perfect me je v praktickém balení se štětečkem, ten umožňuje jeho snadnou aplikaci. Klíčové vlastnosti korektoru Perfect me č. 2Představuje produkt značky DERMACOLTento korektor je v barvě nude číslo 2Perfect me redukuje tmavé kruhy pod očimaObsahuje aktivní látky BIOPHYTEXKorektor DERMACOL rozjasňuje očiPoužití:Na pleť… (alza.cz)

ĽORÉAL PARIS Age Perfect Radiant Concealer 01 6,8 ml (3600523333196)

ĽORÉAL PARIS Age Perfect Radiant Concealer 01 6,8 ml (3600523333196)

Korektor kryje nedokonalosti, nezvýrazňuje vrásky, definuje kontury očí a rtů Pro dokonalý make-up a přirozený vzhled kolem očí je zde Age Perfect Concealer od kvalitní značky L'Oréal Paris rozjasňující korektor v odstínu 01 Light. Sjednocuje a vyhlazuje pleť, kryje nedokonalosti, redukuje váčky pod očima a to vše bez zbytečného zatížení a nežádoucího efektu masky. Díky jednoduchému použití pomocí pěnového aplikátoru umožňuje definovat kontury očí a rtů. Příjemná, lehká textura splyne s pletí, nelepí a nezvýrazňuje vrásky. Ihned po použití zanechá vaši pleť viditelně mladší a zářivější, budete vypadat odpočatě a bez známek stresu.  Klíčové vlastnosti korektoru L'Oréal Paris Age Perfect Radiant Concealer 01 LightKorektor L'Oréal Paris Age Perfect Radiant… (alza.cz)

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio 12 Nude (3600531539962)

MAYBELLINE NEW YORK Face Studio 12 Nude (3600531539962)

Pudr matující a fixační Toužíte po perfektním make-upu během celého dne? Trápí vás lesklá pleť? Pomůže vám zmatňující fixační pudr Face Studio Setting Powder od Maybelline New York v odstínu nude. Pleti okamžitě dodá matný efekt a zafixuje líčení bez nepříjemného pocitu masky. Díky svým nižším krycím schopnostem se vám pudr Maybelline Face Studio skvěle přizpůsobí. Je vhodný pro každý typ pleti. Klíčové vlastnosti pudru Maybelline New York Face Studio - 12 NudePudr Maybelline New York Face Studio je vhodný pro každý typ pletiOkamžitě dodá matný efektZafixuje líčení bez nepříjemného pocitu maskyNižší krycí schopnostSkvělý vzhled po celý den Odstín:12 - NudeHmotnost:9 gPoužití:Naneste malé množství pudru Maybelline na požadovanou část obličeje.Složení:Talc,… (alza.cz)

Komoda Woodman Vaasa Media

Komoda Woodman Vaasa Media

Jak se dá citlivě propojit moderní design s klasikou a tradicí? To nám ukazuje nábytek značky Woodman. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech. (bonami.cz)

Pětiramenné závěsné Glimte Medium

Pětiramenné závěsné Glimte Medium

Vnést umělé světlo do prostorného interiéru nebude žádný problém. Lustr s pěti žárovkami projasní celou místnost nejen dostatkem světla, ale i stylem a elegancí. O značce: Glimte tvoří nadšení designéři, kteří chtějí tvořit ta nejzajímavější svítidla. Praktickou stránku osvětlení a kvalitu už berou jako samozřejmost. Výsledkem jsou závěsná svítidla a lampy, která podtrhnou charakter interiéru. (bonami.cz)

VOONO Medium brown (8595654000077)

VOONO Medium brown (8595654000077)

Henna na vlasy - permanentní, středně hnědá, veganská a přírodní barva na vlasy, bez amoniaku a peroxidu Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči a zvolte přírodní barvu VOONO v odstínu Medium Brown. Šetrné složení bez amoniaku a peroxidu zajistí vašim vlasům maximální péči bez poškození. Barva optimálně kryje šediny a zanechá vaše vlasy přirozeně zářivé a lesklé. Dopřejte si pohodlí také při použití barvy. Barvu je možné aplikovat jednofázově či dvoufázově (v případě krytí šedin). Hlavní přednosti přírodní barvy na vlasy VOONO Medium BrownŠetrné složení barvy - bez amoniaku a peroxiduBarva je vhodná pro všechny typy vlasůPřirozeně zářivé barvy plné bohatých odleskůOptimálně kryje šedivé vlasyVhodné pro veganyNetestováno na zvířatechBarva:medium brownObsah… (alza.cz)

AQUAPAC 217 Medium Armband

AQUAPAC 217 Medium Armband

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné, pro mobilní telefony/GPS navigace, max. rozměry vloženého přístroje 140mm x 190mm (délka x obvod), do hloubky 5m Lehké, vodotěsné pouzdro je určené pro mobilní telefony nebo GPS navigace. Jeho jedinečné zpracování s dokonalým zavíráním zabraňuje vniknutí vody, sněhu, prachu nebo písku. 100% vodotěsnost je zaručena až do hloubky 5 metrů. Toto pouzdro je tak nepostradatelným doplňkem při všech vodních sportech nebo pobytu ve vlhkém a prašném prostředí. Pro snadné nošení je pouzdro vybaveno nastavitelným popruhem na paži.Specifické vlastnosti:rozměry vloženého přístroje: délka přístroje 100mm, obvod 190mmvodotěsnost standardu IPX8max. hloubka ponoru: 5m max. délka ponoru: 1 hod (alza.cz)

Růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Pařížská elegance v tom nejlepším slova smyslu? To je Bobochic Paris. Jejich nádherné kolekce pohovek si zkrátka zamilujete. Jako například pohovku Paris. Krásné tvary, jednoduché linie, široká paleta barev. Posaďte se do vaší nové sedačky Bobochic Paris a už se vám nebude chtít vstát. Kvalitní a měkoučká výplň zaručí největší komfort, který si zasloužíte. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic vášní. (bonami.cz)

Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médii a politiky (978…

Systémy médií v postmoderním světě: Tři modely médii a politiky (978-80-7367-377-2)

Kniha – autor Daniel Hallin; Paolo Mancini, 368 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha, která představuje základní přehled národních mediálních systémů euro-amerického prostoru, je přelomovou studií z oblasti systémového pohledu na média. Autoři rozlišují tři základní typy mediálních systémů – polarizovaně pluralitní, demokraticko-korporativní a liberální – přičemž srovnávají fungování politických a mediálních systémů ve třech geograficky a zároveň politicky spřízněných oblastech (státy kolem Středozemního moře, střední a severní Evropa, anglosaské země). Kniha dává nahlédnout do příčin zásadních rozdílností v přístupu médií k politice a komercionalizaci médií, k profesionalitě mediálních pracovníků a k jejich roli vzhledem k veřejnému mínění a veřejné sféře. Kniha je kvalitním… (alza.cz)

Sada 4 rozlišovačů na sklenice npw™ Drinking Buddies Nude Buddies

Sada 4 rozlišovačů na sklenice npw™ Drinking Buddies Nude Buddies

Se značkou npw™ je každý den jedna velká party. Kousky této značky dýchají roztomilostí a humorem. Překvapí, potěší a především vyloudí úsměv na rtech. A to je to hlavní - úsměv za každých okolností!☺ Nebojte se tedy odhodit smutky stranou a pojďte se rozeskotačit s touto značkou bojující proti nudě všedních dnů! (bonami.cz)

Šedé křeslo Bobochic Paris Paris

Šedé křeslo Bobochic Paris Paris

Křeslo, které se stane nádherným solitérem ve vašem obývacím pokoji? Právě jste jej našli. Vyberte si z pastelové palety barev, kterou Bobochic Paris nabízí. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropěpod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní. (bonami.cz)

Intenso 8" MEDIA DIRECTOR (3916800)

Intenso 8" MEDIA DIRECTOR (3916800)

Digitální fotorámeček LCD 800x600 4:3, kontrast 400:1, JPEG, MP3, WMA, MPEG-4, USB, čtečka paměťových karet, reproduktor, hodiny, kalendář, budík, dálkové ovládání Intenso je firma, která se soustřeďuje na výrobu mobilních elektronických zařízení s vysokým standardem kvality. Fotorámeček pro hezké vzpomínky Všestranný fotorámeček MEDIA DIRECTOR s úhlopříčkou 8" a rozlišením 800×600 obrazových bodů je praktickým dárkem do každé domácnosti. Zkrášlí okolní prostor a navodí vzpomínky třeba na dovolenou u moře. Prarodičům zase zajistí příjemný a ničím nerušený pohled na vnuky a vnučky. Zajímavé funkce Model MediaDirector umí přehrávat videa a hudbu, proto byl osazen reproduktorem. Ten je navíc doplněn výstupem na… (alza.cz)

OZONE Ground Level medium (OZGLEVEL)

OZONE Ground Level medium (OZGLEVEL)

Herní podložka pod myš rozměry 320x270x2mm, profesionální, povrch jemný látkový, gumová základna OZONE Ground Level velikosti M je kvalitní herní podložka pod myš, která výrazně pomáhá zpřesňovat snímání senzoru, což dokáže pozitivně ovlivnit vaše herní úspěchy. Díky 2 mm vysoké gumové základně, je zajištěna naprostá přilnavost při každém pohybu myší. Tato podložka se dodává hned v několika velikostech.OZONE Ground Level velikosti M je kvalitní herní podložka pod myš, která výrazně pomáhá zpřesňovat snímání senzoru, což dokáže pozitivně ovlivnit vaše herní úspěchy. Díky 2 mm vysoké gumové základně, je zajištěna naprostá přilnavost při každém pohybu myší. Tato podložka se dodává hned v několika velikostech.Klíčové vlastnostiRychlé a citlivé pohyby myšíOriginální a… (alza.cz)

Zápisník GO Stationery Candy Medium

Zápisník GO Stationery Candy Medium

Kolekce Candy není jen krásná, je rovněž jedním z největších klenotů značky Go Stationery. Jak je to možné? S touto kolekcí totiž britské papírenství zabodovalo na London Stationery Show a vysloužilo si ocenění British Stationery Award 2016! Kdo by se divil. Kolekce je na první pohled unikátní. Kombinace jsou na jednu stranu kontrastní, na druhou se však drží v mezích dobrého vkusu a působí nesmírně něžně. Candy si zamilují romantické duše, snílci a všichni, kdo se rádi nechávají okouzlit životem. U kousků Go Stationery se nic neodpouští, a tak se můžete těšit nejen na poutavý vzhled, ale také na precizní zpracování. Značka je důkazem britského důrazu na kvalitu jdoucí ruku v ruce s budováním vlastní cesty. Go Stationery nekopíruje a nenásleduje módní trendy, Go Stationery je udává. (bonami.cz)

Modré křeslo Bobochic Paris Paris

Modré křeslo Bobochic Paris Paris

Křeslo, které se stane nádherným solitérem ve vašem obývacím pokoji? Právě jste jej našli. Vyberte si z pastelové palety barev, kterou Bobochic Paris nabízí. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropěpod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní. (bonami.cz)

Tmavě šedá třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Tmavě šedá třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Pařížská elegance v tom nejlepším slova smyslu? To je Bobochic Paris. Jejich nádherné kolekce pohovek si zkrátka zamilujete. Jako například pohovku Paris. Krásné tvary, jednoduché linie, široká paleta barev. Posaďte se do vaší nové sedačky Bobochic Paris a už se vám nebude chtít vstát. Kvalitní a měkoučká výplň zaručí největší komfort, který si zasloužíte. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic vášní. (bonami.cz)

Lowepro GearUp Pouch Medium (E61PLW37139)

Lowepro GearUp Pouch Medium (E61PLW37139)

Pouzdro pro kabely, 20 kompresních oček, rozměry vnější (š x h x v, mm): 280 x 45 x 140 Sháníte se po praktickém a zároveň přenosném pouzdru především pro vaše kabely? Pak tu máme něco přesně pro vás! Toto pouzdro značky Lowepro vám umožní mít věci uvnitř uspořádané a snadno přístupné. Nabízí tedy optimální ochranu a přístupnost. Je vybaveno kvalitním a měkkým polstrováním a zároveň oboustranným organizérem pro bezpečné uchycení menších předmětů. Součástí jsou také praktické přihrádky umístěné na dně pouzdra.  Klíčové vlastnosti pouzdra Lowepro GearUp Pouch Medium pro kabelyPřenosné praktické pouzdro značky Lowepro Medium pro kabely a jiné menší předmětyKvalitní a měkké polstrování s odjímatelným oboustranným organizérem Praktické přihrádky a 20 kompresních… (alza.cz)

Béžová bavlněná osuška Zone Classic Nude, 70 x 140 cm

Béžová bavlněná osuška Zone Classic Nude, 70 x 140 cm

Koupelna je místem, kde se oddáváme relaxu a zároveň i sbíráme novou energii. Tomu by také měla být správně přizpůsobena. Potřebným doplňkem jsou osušky značky Zone, které splňují nejen praktické nároky, ale i ty estetické. Jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny a vybrat si můžete hned z několika barev, které sluší jak moderním koupelnám, tak i těm více rustikálním. O značce: Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení. (bonami.cz)

Fialové křeslo Bobochic Paris Paris

Fialové křeslo Bobochic Paris Paris

Křeslo, které se stane nádherným solitérem ve vašem obývacím pokoji? Právě jste jej našli. Vyberte si z pastelové palety barev, kterou Bobochic Paris nabízí. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropěpod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní. (bonami.cz)

Hnědé křeslo Bobochic Paris Paris

Hnědé křeslo Bobochic Paris Paris

Křeslo, které se stane nádherným solitérem ve vašem obývacím pokoji? Právě jste jej našli. Vyberte si z pastelové palety barev, kterou Bobochic Paris nabízí. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropěpod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní. (bonami.cz)

Růžové křeslo Bobochic Paris Paris

Růžové křeslo Bobochic Paris Paris

Křeslo, které se stane nádherným solitérem ve vašem obývacím pokoji? Právě jste jej našli. Vyberte si z pastelové palety barev, kterou Bobochic Paris nabízí. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropěpod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní. (bonami.cz)

Béžový bavlněný ručník Zone Classic Nude, 50 x 100 cm

Béžový bavlněný ručník Zone Classic Nude, 50 x 100 cm

Koupelna je místem, kde se oddáváme relaxu a zároveň i sbíráme novou energii. Tomu by také měla být správně přizpůsobena. Potřebným doplňkem jsou ručníky značky Zone, které splňují nejen praktické nároky, ale i ty estetické. Jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny a vybrat si můžete hned z několika barev, které sluší jak moderním koupelnám, tak i těm více rustikálním. O značce: Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení. (bonami.cz)

Béžový bavlněný ručník Zone Classic Nude, 50 x 70 cm

Béžový bavlněný ručník Zone Classic Nude, 50 x 70 cm

Koupelna je místem, kde se oddáváme relaxu a zároveň i sbíráme novou energii. Tomu by také měla být správně přizpůsobena. Potřebným doplňkem jsou ručníky značky Zone, které splňují nejen praktické nároky, ale i ty estetické. Jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny a vybrat si můžete hned z několika barev, které sluší jak moderním koupelnám, tak i těm více rustikálním. O značce: Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení. (bonami.cz)

Hnědá třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Hnědá třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Pařížská elegance v tom nejlepším slova smyslu? To je Bobochic Paris. Jejich nádherné kolekce pohovek si zkrátka zamilujete. Jako například pohovku Paris. Krásné tvary, jednoduché linie, široká paleta barev. Posaďte se do vaší nové sedačky Bobochic Paris a už se vám nebude chtít vstát. Kvalitní a měkoučká výplň zaručí největší komfort, který si zasloužíte. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic vášní. (bonami.cz)

Genius Media Pointer 100 (31090015100)

Genius Media Pointer 100 (31090015100)

Prezentér bezdrátový 2,4GHz, USB Zařízení určené pro extra jednoduché vedení prezentace, kterou dokážete nerušeně bezdrátově ovládat. Prezentér podporuje důležité funkce stránkování nahoru/dolů i tlačítko "ESC" a pro prezentaci nechybí důležité laserové ukazovátko. Prezentér je opatřen celkem 5 tlačítky a spolehlivě rychlé spojení až na 10 metrů zajistí USB přijímači technologie přenosu v pásmu 2,4 GHz. Přijímač je extra malý a lze ho uložit do prezentéru. Napájení zajistí standardní AAA baterie.Parametry a specifikace:Tlačítka:5 (funkce nahoru/dolů, ESC, ukazovátko, tl. Blank)Bezdrátové spojení:2,4 GHz (až 10 m)Barevné provedení:ČernéNapájení:AAA baterieRozhraní:USB 2.0Rozměry:10,5 x 3,8 x 1,8 mm (alza.cz)

Tříramenné závěsné svítidlo Glimte Medium

Tříramenné závěsné svítidlo Glimte Medium

Interiér, který dýchá osobitým stylem? S osvětlením od značky Glimte ho stvoříte levou zadní. Tříramenné závěsné svítidlo neznamená jen trojitou porci světla, ale také designu a krásy ♥ Tento kousek vás překvapí krásnými detaily a moderním provedením. O značce: Glimte tvoří nadšení designéři, kteří chtějí tvořit ta nejzajímavější svítidla. Praktickou stránku osvětlení a kvalitu už berou jako samozřejmost. Výsledkem jsou závěsná svítidla a lampy, která podtrhnou charakter interiéru. (bonami.cz)

Jak účinně oslovit média: Media relations v podnikání, správě,…

Jak účinně oslovit média: Media relations v podnikání, správě, kultuře i neziskovém sektoru (978-80-251-3457-3)

Kniha – autor Jan Tomandl, 296 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chcete nebo potřebujete účinně oslovovat média, vybudovat si prospěšný vztah s novináři a zajistit publicitu pro svá témata? Díky tomuto průvodci můžete i vy zakrátko úspěšně komunikovat s médii, a to i bez specializovaného vzdělání. K efektivní komunikaci s médii nepotřebujete nutně znát všechny teorie marketingové komunikace, a proto v této knize najdete jen ty nejdůležitější a prakticky využitelné. Autor, dlouholetý zkušený novinář, vás naučí zaručené postupy, které budete ve styku s médii a novináři opravdu potřebovat. Výklad plný příkladů z praxe doplňují svými komentáři také aktivní novináři a tiskoví mluvčí. Dozvíte se, jaké metody a přístupy jsou úspěšné a které naopak vedou k jistému neúspěchu. Vyvarujete… (alza.cz)

Béžová bavlněná koupelnová předložka Zone Classic Nude, 50 x 80 cm

Béžová bavlněná koupelnová předložka Zone Classic Nude, 50 x 80 cm

Vyvarujte se nebezpečné a kluzké podlaze v koupelně. Pomůže vám s tím tato na dotek příjemná podložka od značky Zone, která je z kvalitní bavlny a bude vaše nožky krásně hřát. O značce: Dánská designová značka Zone přináší úžasnou hru ladných tvarů, moderních barev a kvalitních materiálů. V jejím repertoáru si vyberete z koupelnových i kuchyňských doplňků a pomocníků. Uvidíte, že s lehkostí tak proměníte místnost na interiér z časopisů o bydlení. (bonami.cz)

Bílé závěsné svítidlo Glimte Simi Medium

Bílé závěsné svítidlo Glimte Simi Medium

Stropní a závěsná svítidla jsou nepostradatelnou součástí všech interiérů. Vyberte si i vy to své a nechte se řídit srdcem. U značky Glimte vedle nešlápnete. Vsází totiž na starou dobrou klasiku v minimalistickém provedení v základních odstínech černé, bílé a šedé. (bonami.cz)

Zelená třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Zelená třímístná pohovka Bobochic Paris Paris

Pařížská elegance v tom nejlepším slova smyslu? To je Bobochic Paris. Jejich nádherné kolekce pohovek si zkrátka zamilujete. Jako například pohovku Paris. Krásné tvary, jednoduché linie, široká paleta barev. Posaďte se do vaší nové sedačky Bobochic Paris a už se vám nebude chtít vstát. Kvalitní a měkoučká výplň zaručí největší komfort, který si zasloužíte. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic vášní. (bonami.cz)

BOURJOIS Rouge Edition Velvet 09 Happy Nude Year 7,7 ml …

BOURJOIS Rouge Edition Velvet 09 Happy Nude Year 7,7 ml (3052503260914)

Rtěnka krémová, vlastnosti: hydratační Rtěnka Rouge Velvet má krémovou konzistenci a nádherně sytou barvu. Na rty se nanáší pomocí praktické aplikační tyčinky, která vytvoří precizní líčení. Fluidní lesklá textura se po nanesení mění v hedvábně matný samet, který vaše rty bude zdobit velmi dlouho bez porušení. Jemná textura potěší zejména ženy, kterým rty vysychají a potřebují zachovat jejich dlouhotrvající vláčnost. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Rtěnka Rouge Velvet má krémovou konzistenci a nádherně sytou barvu. Na rty se nanáší pomocí praktické aplikační tyčinky, která vytvoří precizní líčení. Fluidní lesklá textura se po… (alza.cz)

Závěsné svítidlo Zip Star Medium, šedé

Závěsné svítidlo Zip Star Medium, šedé

Svítidlo je doplňkem, které měníme jen jednou za čas a proto by mělo být něčím zajímavé a speciální. A tak si do interiéru pořiďte takové, které je moderní právě teď, ale bude moderní i za několik let. Takové, které je nadčasové. Díky tomu vás nepřestane jen tak bavit a zároveň se bude hodit ke všem stylům, které se ve světě trendů můžou střídat. A přesně taková jsou svítidla Kayoom Design. Inspirace přírodou, sílou pulzujícího života a políbené inspirací skandinávského designu z nich dělají skvosty, které si zamilujete. - Materiál: PP, plsť - Rozměry: 15,5x40,6x15,5 cm (d x v x š) - Délka kabelu: 180 cm - Napájení: žárovka E27, 60W (není součástí balení) - Poznámky: vyžaduje montáž - Údržba: čistěte vlhkým hadříkem (bonami.cz)

Zápisník Go Stationery Pop Purple Medium

Zápisník Go Stationery Pop Purple Medium

Víření barev papírnictví Go Stationery není vůbec cizí. Jejich kousky jsou plné energie, veselí a inspirace pro každý den, pro každý okamžik. Zkrátka kdykoliv, kdy si vaše múza vezme dovolenou. U kousků Go Stationery se nic neodpouští, a tak se můžete těšit nejen na poutavý vzhled, ale také na precizní zpracování. Značka je důkazem britského důrazu na kvalitu jdoucí ruku v ruce s budováním vlastní cesty. Go Stationery nekopíruje a nenásleduje módní trendy, Go Stationery je udává. (bonami.cz)

RIMMEL LONDON Lasting Finish 4 g - Odstín: 206 Nude Pink …

RIMMEL LONDON Lasting Finish 4 g - Odstín: 206 Nude Pink (3607345380728)

Rtěnka , vlastnosti: dlouhotrvající Rtěnka Rimmel London Lasting Finish udrží vaše rty svěží, skvěle vypadající a intenzivně zbarvené až po 8 hodin. Díky technologii Colour Protect jsou barvy až o 25 % výraznější než u běžné rtěnky. Rtěnka Rimmel London Lasting Finish udrží vaše rty svěží, skvěle vypadající a intenzivně zbarvené až po 8 hodin. Díky technologii Colour Protect jsou barvy až o 25 % výraznější než u běžné rtěnky. Nová Lasting Finish s vylepšeným složením přináší intenzitu, jemnost a jas, které vaše rty zkrášlí až 8 dlouhých hodin. Užijte si dlouhotrvající syté barvy! Rtěnku jemnými tahy naneste na rty. Pro ještě vyšší odolnost po první aplikaci obtiskněte rty do kapesníčku a naneste další vrstvu. Klíčové vlastnostiIntenzita, jemnost a jasAž 8 hodin trvající syté… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít