Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (kubp)

Produkt Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (kubp) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (kubp) upraviť a produkt hľadať znova.

Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP)

Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro citlivou pleť, přírodní složení, hmotnost 90 g Extra jemná receptura pro citlivou pleť, mýdlo je krásně hladivé už na dotyk. Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence. VůněNeparfemované, vhodné pro alergiky a citlivou pleť (alza.cz)

Podobné produkty ako Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP) , Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (kubp)

Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU)

Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, ochranný účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Nedoporučuji na obličej kvůli obsahu mátového a eukalyptového esenciálního oleje, někoho může dráždit. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. VůněLevandule, máta a eukalyptus - tohle je prostě minty mýdlo, voní trochu jako mintové bonbony, ale ne sladce. Bezvadné je v létě, v parnu a při zvýšeném pocení.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU) , Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (kůzlov)

Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC)

Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Vůně Levandule, citrusy - jemná něžná ženská vůně- (alza.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC) , Solné eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (seu)

Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ)

Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněRozmarýn, citron, levandule. Bylinková přirozená vůně s rozmarýnem, oblíbená hlavně v létě. Pouze esenciální oleje. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ) , Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (hru)

Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU)

Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU)
Detail

Tuhé mýdlo - pro citlivou pokožku, bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, typ pleti: citlivá a všechny typy, hmotnost: 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. VůněEukalyptus, levandule, máta - osvěžující, lázeňská, unisex. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU) , Mýdlo z louky rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (medroz)

Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV)

Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV)
Detail

Tuhé mýdlo - pro citlivou pokožku, bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, typ pleti: citlivá a všechny typy, hmotnost: 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Vůně100% francouzská levandule (alza.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV) , Mýdlo z louky citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (mydlc)

Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1)

Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1)
Detail

Tělový peeling - dámský, přírodní a vegan složení,, vhodný pro všechny typy pleti, mezi aktivní látky patří bambucké máslo, glycerin, kakaové máslo, kokosový olej, kozí mléko a mangové máslo, s přírodními složkami, hmotnost 90 g Další mýdlo z naší peelingové sady - vedle Hardworku, který obstará "těžkou práci" a zjemňuje namáhanou pokožku rukou a nohou, máme teď i Lightwork - jemný peeling na celé tělo. Je obzvlášť vhodný pro ty z Vás, kdo mají rádi pocit čisté a dýchající pokožky. Po aplikaci olejových peelingů můžete mít někdy pocit vrstvy na pokožce, nebo mastnoty, což nemusí každému vyhovovat. Proto jsme vyvinuli tohle peelingové mýdlo. Je zcela přírodní a minimalistické, bez parfemace, s jemnou péčí jahodových zrníček, mletých ořechových skořápek a jojobových korálků. Klíčové vlastnosti peelingu Lightwork 1Extra jemné mýdlo bez parfemace, tedy vhodné i pro alergiky a citlivou pokožkuVybrané oleje tvoří krémovitou výživnou pěnuPeelingová... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1) , Mýdlo z louky levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (medlev)

Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL)

Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Výborné je například při zvýšeném pocení, nebo v létě. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněNeparfemované - bez vonných alergenů. Tohle mýdlo je bez vůně, neparfemované. Zajímavé je, že na trzích k němu lidé často přivoní jako k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL) , Forest fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (fofr)

Tekuté mýdlo Lavender & Grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (TMLG300)

Tekuté mýdlo Lavender & Grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (TMLG300)
Detail

Tekuté mýdlo - pro všechny typy pleti, aktivní látka esenciální oleje a levandule, bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, přírodní Jemné mýdlo na ruce i na tělo. Stačí jedno stisknutí pumpičky k umytí rukou. Hezky pění, má hutnější konzistenci a nevysušuje pokožku. Trvanlivost: 1 rok. VůněLevandule, grep - pouze esenciální oleje Balení300g, lahvička s pumpičkou (alza.cz)

Podobné produkty ako Tekuté mýdlo Lavender & Grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (TMLG300) , Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (lw1)

Lunatic Retro - kuchyňské mýdlo, české přírodní mýdlo, 35g (RETLU)

Lunatic Retro - kuchyňské mýdlo, české přírodní mýdlo, 35g (RETLU)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 40 g Naše nová RETRO řada mýdel - oprášili jsme starší receptury z našich začátků, vylepšili je, a vznikla série minimalistických jednobarevných mýdel. Každé má jinou recepturu a nějakou speciální složku. Všechna RETRO mýdla jsou kulatá, a akorát padnou do naší cestovní krabičky.Tohle je kuchyňské mýdlo, ideální ke dřezu. Přímo určené k mytí ovoce a zeleniny, ale i na ruce. Napěňte, umyjte zeleninu/ovoce, a opláchněte. Efekt bývá znát už na dotek.Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Gramáž: 35g. VůněNeparfemované, jen s kapkou Tea Tree - esenciální olej. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lunatic Retro - kuchyňské mýdlo, české přírodní mýdlo, 35g (RETLU) , Mistral, české tělové mýdlo, 90g (mistr)

Lavender Retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (RETL)

Lavender Retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (RETL)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 35 g Naše nová RETRO řada mýdel - oprášili jsme starší receptury z našich začátků, vylepšili je, a vznikla série minimalistických jednobarevných mýdel. Každé má jinou recepturu a nějakou speciální složku. Všechna RETRO mýdla jsou kulatá, a akorát padnou do naší cestovní krabičky. První z nich je oblíbená klasika - čistá levandule. Speciální složka: kozí mléko, jogurtNaše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Gramáž: 35g. Vůně100% levandule - esenciální olej. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lavender Retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (RETL) , Heather, české tělové mýdlo, 90g (heather)

Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (HORM)

Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (HORM)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 35 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Mýdlo pro pobyt venku v přírodě. Pro kempování i putování. Neparfemované. Vejde se akorát do naší cestovní krabičky. Klíčové vlastnosti tuhého mýdla HoralUmyjete s ním tělo, nádobí, nebo přeperete ponožkyPění i ve studené vodě a má dobrou čistící schopnostMýdlo je neparfemované a bez aditiv - je biodegradabilní, takže ho můžete používat i do půdy v přírodě Další vlastnostiObsah balení: 35gExpirace: 2 rokyVůně: žádnáIngredience přírodního původu/schválené Ecocertem: 100%Další vlastnosti: bez palmového oleje (alza.cz)

Podobné produkty ako Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (HORM) , Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (sol)

Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV)

Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence. VůněLesní ovoce - svěží letní. Vůně bez alergenů - vhodná pro alergiky a citlivou pleť. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV) , Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (vymkr)

Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER)

Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněS vůní vřesu - jemná klidná vůně pro ženy - do kombinace s voskem na ruce Rest Bar se stejnou vůní. (alza.cz)

Podobné produkty ako Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER) , Rose & jasmine, české tělové mýdlo, 90g (roja)

Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR)

Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, hydratační a zjemňující účinek, bez chemie, dermo, ekologické, netoxické, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněMořská vůně s bazalkou - Mistral je silný středomořský vítr, a taková je i tahle vůně. Silná, výrazná, a přitom svěží, jako při závanech větru u moře. Unisex vůně pro muže i pro ženy, ideální třeba po sportu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR) , Jungle drums, české tělové mýdlo, 90g (jungle)

ISOLDA Krémové mýdlo Neutral bez parfémů a barviv 500 ml (8594011508508)

ISOLDA Krémové mýdlo Neutral bez parfémů a barviv 500 ml (8594011508508)
Detail

Tekuté mýdlo - pro všechny typy pleti, objem 500 ml Tekuté mýdlo tvoří základ každodenní hygieny. Snadno se dávkuje a na rozdíl od klasického mýdla je jeho používání hygieničtější. Tekuté mýdlo ISOLDA využijete, ať už máte jakoukoliv pokožku. Hlavní vlastnosti mýdla ISOLDA Krémové mýdlo Neutral bez parfémů a barviv 500 ml Tekuté mýdlo ISOLDA se postará o čistotu vašich rukou Poslouží jak ženám, tak i mužům Tekuté mýdlo ISOLDA nabízí objem 500 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako ISOLDA Krémové mýdlo Neutral bez parfémů a barviv 500 ml (8594011508508) , Men's club, české tělové mýdlo, 90g (men)

Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL)

Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Je extra osvěžující. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Mýdlo na celé tělo s hebkou pěnou. Nevysušuje, naopak vás osvěží a zanechá pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na jemnosti mýdel, a na tom, aby dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněMořská sůl, dřevo - voní jako mořský vítr prosycený solí a vlhkostí. Svěží netypická vůně, krásně voní po umytí na kůži. PoužitíKe každodennímu mytí rukou i celého těla. Balení a expiraceBaleno v krabičce z recyklovaného kartonu, česká výroba.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL) , Hug me, české tělové mýdlo, 90g (hug)

Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE)

Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Bez palmového oleje. VůněKáva s mlékem a čokoládou. Pozitivní vůně pro milovníky kávy a čokolády. (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE) , Solné raspberry, české tělové mýdlo, 90g (sra)

Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA)

Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, solné, pro všechny typy pleti, ochranný účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. Je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněMalina, Rebarbora - velmi oblíbená vůně, ovocná, lehká, šťavnatá, pozitivní. Vůně hlavně pro ženy, ale voní hodně i mužům - i když to samozřejmě není pánská vůně, možná spíš vůně, po které by muži chtěli, aby... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA) , Caffé mocha, české tělové mýdlo, 90g (cafe)

Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG)

Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněKvětiny s jasmínem a citrusy - typicky ženská vůně s jemnými květinovými tóny. Není sladká, ani těžká, někomu připomíná klasická starodávná mýdla. Mně je tahle vůně příjemná, působí uklidňujícím dojmem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG) , Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (atl)

Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA)

Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněJasmín, růže, bergamot - výrazná orientální květinová kombinace růže a jasmínu, vhodná obzvlášť na léto. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA) , Lime, basil & mandarin, české tělové mýdlo, 90g (lmb)

Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE)

Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněHruška, ananas, cedr - ovocná vůně uzemněná dřevitým cedrem, připomíná mi džungli plnou rostlin, stromů a keřů, proto název Jungle Drums. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE) , Solné santal & cedr, české tělové mýdlo, 90g (solsace)

Cherry & Vanilla, české tělové mýdlo, 90g (CHEVA)

Cherry & Vanilla, české tělové mýdlo, 90g (CHEVA)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněTřešeň a vanilka - temnější a výraznější ovocná vůně, není to typ lehké svěží vůně, spíš je plná a lahodná, vhodná zvlášť na podzim a zimu (alza.cz)

Podobné produkty ako Cherry & Vanilla, české tělové mýdlo, 90g (CHEVA) , Tekuté mýdlo lavender & grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (tmlg300)

Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men)

Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men)
Detail

Tuhé mýdlo - pánské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněTabák a dřevo - klasická výrazná pánská vůně s tabákem, cedrem a santalem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men) , Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (vino)

Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR)

Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Nová spolupráce s pivovarem MadCat u Jihlavy. Jejich piva mají svůj styl i názvy, a k nim jsme se snažili vyladit designem a vůní i tohle mýdlo. Vůní je vhodné pro muže i ženy, a složením jemné jako vždy.Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněSantal, neroli, koření - dřevitá unisex vůně s jemně nasládlými a kouřovými tóny. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR) , Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (hroz)

Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE)

Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněSantal, cedr - výrazná dřevitá unisex vůně, jedna z mých nejoblíbenějších. Je jako kmen stromu, středomořský háj, cestování, dobrodružství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE) , Lavender retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (retl)

Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB)

Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněLimetka, bazalka, mandarinka - netradiční variace na citrusy, spíše pánská vůně. Není sladká, spíš ostře zemitá. Výrazná a osvěžující vůně plná energie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB) , Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (horm)

Mountain Morning - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MOMO)

Mountain Morning - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MOMO)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence. VůněHorské květiny - mazlivá, něžná, ženská květinová vůně. Není to typ sladkých nebo těžkých květin, ale spíše lehké horské louky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mountain Morning - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MOMO) , Vivaco přírodní mýdlo s ichtyolem 100 g (8595635206597)

Solné Sicilian Lemon, české tělové mýdlo, 90g (SOLSICI)

Solné Sicilian Lemon, české tělové mýdlo, 90g (SOLSICI)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Výborná jsou například při zvýšeném pocení, nebo v létě. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Na celé tělo, i pro problematickou pleť. VůněRebarbora, citron - extra svěží vůně Vás přímo nabije energií. Příjemně štiplavý sicilský citron zjemňuje rebarbora, a dohromady tvoří pozitivní vůni vhodnou pro ženy i pro muže. (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Sicilian Lemon, české tělové mýdlo, 90g (SOLSICI) , Papoutsanis tradiční přírodní olivové mýdlo bílé 125 g (5201109655206)

Midnight Jasmine - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MIDNIGHT)

Midnight Jasmine - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MIDNIGHT)
Detail

Tuhé mýdlo bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, typ pleti: všechny typy, hmotnost: 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se, a má extra bohatou pěnu. Jemné mýdlo je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněJasmín, vetiver, dubový mech - moje oblíbená pánská vůně, rafinovaná, neobvyklá, noční a přitažlivá. (alza.cz)

Podobné produkty ako Midnight Jasmine - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MIDNIGHT) , Vivaco přírodní mýdlo s aktivním uhlím 100 g (8595635206528)

Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ)

Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, ekologické a přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněGeránium, jasmín, mandarinka - květinová vůně zjemněná mandarinkou. Voní moc hezky, něžně, a přitom výrazně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ)

Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO)

Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněSantal, pačuli, vanilka - klidná orientální vůně pro muže i pro ženy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO)

Mýdlo toal. Palmolive Zelený čaj 90g

Mýdlo toal. Palmolive Zelený čaj 90g
Detail

Tuhé mýdlo Palmolive Naturals "Revitalizing Freshness" s výtažky ze zeleného čaje a okurky. Osvěžující pocit pro vaši pokožku. Zelený čaj se používá už tisíce let jako lék. V dnešní době je v kosmetickém odvětví dobře znám pro své antioxidační vlastnosti. Okurka obsahuje 97 % vody, která z této ingredience činí mimořádný zdroj osvěžení a hydratace. Složení: Sodium palmate, Aqua, Sodium tallowate, Sodium palm kernelate, Talc, Glycerin, Stearic acid, Parfum, Sodium chloride, Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl, Hydroxyhydrocinnamate, Pentasodium pentetate, Camelia sinensis leaf extract, Cucumis sativus extract, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 47005, CI 61570. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Palmolive Zelený čaj 90g

Mýdlo toal. Protex fresh antibakterial 90g

Mýdlo toal. Protex fresh antibakterial 90g
Detail

Tuhé mýdlo Protex je kombinaci jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou. Vytváří ochrannou vrstvu. Složení: Sodium tallowate, Sodium palmate, Sodium oleate, Aqua, Parfum, Stearic acid, Glycerin, Sodium chloride, PEG-12, Triclocarban, Pentaerithrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Peantasodium pentetate, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, CI 15850, CI 73360, CI 77891 (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Protex fresh antibakterial 90g

Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR)

Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, hypoalergenní a zjemňující účinek, bez chemie, dermo, ekologické, netoxické, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněLesní ovoce - letní svěží vůně mixu lesních plodů s jahodami, malinami, ostružinami a borůvkami. Pro ženy.Vůně je bez alergenů - vhodná při alergiích na vonné složky kosmetiky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR)

Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g

Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g
Detail

Tuhé mýdlo s bohatou směsí mléka a výtažků z medu zanechává pokožku sametově hebkou a rozjasněnou. Mýdlo je vyrobeno ze složek 98% přírodního původu, má z 98% biologicky rozložitelné složení a papírový obal je možno recyklovat. Složení: Sodium palmate *A, Aqua, Sodium tallowate *B, Sodium palm kernelate, Glycerin, Talc, Stearic acid, Parfum, Sodium chloride, Pentaerithrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Pentasodium pentetate, Sine adipe lac, Mel extract, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Limonene, CI 77891, CI 47005, CI 15510, *A/B: viz výrobni kód. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g

Přírodní mýdlo Baby

Přírodní mýdlo Baby
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Přírodní mýdlo pro suchou, extra jemnou pleť se sklony k podrážděníPokud máte malé dítě a nejste si jistí, čím ho mýt, právě jste možná našli svoji odpověď. Malá miminka můžete mýt samozřejmě jen vodou, ale ze zkušenosti víme, že i u dětí se občas najdou místečka, na která voda nestačí. Mýdlo Baby je tak jemné a čisté, že trumfne dokonce i naše Konopí, a to už je co říct. Je samozřejmě vhodné i pro dospělé.Je určené pro suchou pokožku se sklony k podráždění. Obsahuje rostlinné oleje a másla, které jsou vynikající právě pro suchou, sensitivní a namáhanou pokožku - extra panenský olivový, makadamiový, mandlový, ricinový a sezamový, které jsou lisované za studena, a bio bambucké máslo. Mají silně promašťující účinky a díky nim je mýdlo ultrahebké a sametové.V mýdle je použit olejový macerát měsíčku, heřmánku a třezalky, který skvěle doplňuje mix olejů díky účinkům bylinek. Neobsahuje žádné přidané parfemace, voní krásně po bylinkách a olejích.Vhodné i na vlasy (suché vlasy a pokožka, kožní problémy)Složení: voda, kokosový olej, palmový olej (RSPO), extra panenský olivový olej, mandlový olej LZS, macerát z bylinek ve slunečnicovém oleji (měsíček, heřmánek, třezalka), BIO bambucké máslo, ricinový olej LZS, sezamový olej LZS, makadamiový olej LZS, květy měsíčku (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Baby

Přírodní mýdlo Intimní

Přírodní mýdlo Intimní
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Přírodní mýdlo pro intimní hygienu.Krásně svěže vonící mýdlo s extraktem a květy heřmánku a měsíčku obsahuje zklidňující kozí mléko a 100% esenciální olej rosaliny (Malaleuca ericifolia). Esence má mimořádné antiseptické a antibakteriální účinky, je velmi účinná při vaginálních mykózách, svědění a pálení v intimní oblasti i při hemoroidech.Receptura obsahuje výživný slunečnicový, sezamový a olivový olej, které zabraňují tomu, aby pokožka byla po umytí vysušená.Mýdlo je možné používat nejen pro intimní hygienu, ale i na mytí pokožky, která potřebuje vydesinfikovat a vyčistit (odřeniny, špína, píchnutí hmyzem, pupínky ad.).Jako všechna naše mýdla obsahuje pečlivě připravenou recepturu rostlinných olejů té nejvyšší kvality, u tohoto mýdla vhodných pro intimní hygienu. Ačkoli mýdlo mnohem méně pění, doporučujeme je při mytí nechat působit na pokožce jen po nezbytně dlouhou dobu, aby se předešlo případnému podráždění.Složení: Voda, kokosový olej, palmový olej*, olivový olej, slunečnicový olej, sezamový olej LZS, sušené kozí mléko, 100% esenciální olej Malaleuca ericifolia, květy a extrakt heřmánku a měsíčku *certifikovaný RSPO (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Intimní

MY Primavera mýdlo 062 přírodní mýdlo 95 g

MY Primavera mýdlo 062 přírodní mýdlo 95 g
Detail

Mýdlo z kokosového a bambuckého másla má příjemné ošetřující účinky. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Bambucké máslo má vysoký obsah mastných kyselin, které jsou potřebné k udržení vlhkosti pokožky a olivový olej pokožku regeneruje a chrání ji před předčasným stárnutím. Vanilka má uklidňující, uvolňující a relaxační vůni a zároveň i silné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Mýdla jsou vyráběna ručně metodou za studena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při nízkých teplotách. Tento postup je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům, které jsou obsaženy v jednotlivých složkách. Mýdla, která jsou vyrobena touto metodou, nenarušují přirozený film pokožky a ani ji nevysušují. Éterické oleje navíc působí i aromaterapeuticky. Mýdla obsahují pouze přírodní složky, oleje, másla, silice a přírodní barviva. Neobsahují žádné umělé vůně, parabeny, silikony, konzervanty, PEG, SLE, EDTA, parafín ani jiné ropné produkty. Benefity: regenerační hydratační uklidňující uvolňující (fann.cz)

Podobné produkty ako MY Primavera mýdlo 062 přírodní mýdlo 95 g

MY Vesuvio mýdlo 014 přírodní mýdlo 95 g

MY Vesuvio mýdlo 014 přírodní mýdlo 95 g
Detail

Mýdlo z kokosového oleje a bambuckého másla má příjemné ošetřující účinky pro pokožku. Je vhodné pro všechny typy pokožky. Vanilka má uklidňující, uvolňující a relaxační vůni. Jak vanilka, tak i skořice mají silné antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Skořice navíc prohřívá (prokrvuje) pokožku a stimuluje nervovou soustavu. Mýdla jsou vyráběna ručně metodou za studena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při nízkých teplotách. Tento postup je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům, které jsou obsaženy v jednotlivých složkách. Mýdla, která jsou vyrobena touto metodou, nenarušují přirozený film pokožky a ani ji nevysušují. Éterické oleje navíc působí i aromaterapeuticky. Zajímavost: Bambucké máslo má vysoký obsah mastných kyselin, které jsou potřebné k udržení vlhkosti pokožky. Slunečnicový olej je hřejivý, podporuje prokrvení pokožky, a díky vitamínu E, kterého obsahuje velké množství, kůži výborně regeneruje. Olivový olej pak pokožku chrání před předčasným stárnutím. Účinky mýdla: Vyživující Relaxační Hydratační Regenerační (fann.cz)

Podobné produkty ako MY Vesuvio mýdlo 014 přírodní mýdlo 95 g

Přírodní mýdlo Lilac Blossom

Přírodní mýdlo Lilac Blossom
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožku.Přiznejte se, kdo z vás taky chodí tajně trhat trsy drobných fialových kvítků a dává si je doma do vázy? Pokud je pro vás šeříková vůně přímo návyková, máme dobrou zprávu! Šeřík od Almara totiž kvete po celý rok!Mýdlo obsahuje vysoké zastoupení rostlinných olejů, které pokožku vyživí a zaručí tak velmi jemné a hebké mytí. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý.Složení: voda, slunečnicový olej, palmový olej (RSPO), kokosový olej, olivový olej, parfém, minerální barvivo mica, oxid zinečnatý. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Lilac Blossom

Přírodní mýdlo Fresh Laundry

Přírodní mýdlo Fresh Laundry
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyrobené mýdlo pro normální pokožkuTohle mýdlo je ztělesněnou esencí čistoty. Tóny grapefruitu, jasmínu, neroli, pižma a vanilky vám každý den navodí pocit pohody a bezpečí, jako když se zahalíte do čerstvě vypraného prádla, na které ještě před chvílí dopadaly paprsky slunce.Mýdlo obsahuje vysoké zastoupení rostlinných olejů, které pokožku vyživí a zaručí tak velmi jemné a hebké mytí. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý.Složení: voda, slunečnicový olej, palmový olej (RSPO), kokosový olej, olivový olej, parfém, minerální barvivo mica, oxid zinečnatý. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Fresh Laundry

Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka

Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Přírodní ručně vyrobené mýdlo na suchou pokožkuTradiční vůně nádherné geránie a měsíčku jako za časů našich babiček.Geránium je typ muškátu, který patří spolu s měsíčkem k nejtradičnějším květinkám našich zahrádek. Nejenže dodává Babiččině zahrádce nádhernou až opojnou vůni, která zůstává na těle, ale je známé i jeho pozitivní působení na psychickou pohodu. Především je ale vynikající na pokožku svými zklidňujícími účinky. Stejně jako měsíček, který je díky svým úžasným vlastnostem jednou z vůbec nejpoužívanějších bylinek v kosmetice a lékárenství.Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů té nejvyšší kvality včetně sezamového oleje lisovaného za studena, který je proslulý mimo jiné i svým antioxidačním působením. Všechny použité oleje jsou vhodné pro suchou a choulostivou pokožku.Vhodné i na vlasy (suchá pokožka, svědivá, problematická)Složení: olivový olej, voda, palmový olej (RSPO), kokosový olej, slunečnicový olej, sezamový olej LZS, extrakt z měsíčku, 100% esenciální olej geránie, růžový a žlutý jíl, kvítky měsíčku (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Babiččina zahrádka

Přírodní mýdlo Gold Chocolate

Přírodní mýdlo Gold Chocolate
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyráběné mýdlo pro normální pokožku.Jak jinak by mělo vonět čoko mýdlo než čokoládou!Výraznou tmavě hnědou barvu dodává mýdlu kakao bohaté na vitaminy, antioxidanty a minerály, které se postará o velmi příjemné a hebké mydlení a intenzivně vyživuje. Je to dáno i díky pečlivě namíchané receptuře s vysokým podílem slunečnicového a olivového oleje, které zaručuje velmi jemné a hebké mytí.Složení: Voda, slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej*, olivový olej, vonný olej, kakao, minerální barvivo *certifikovaný RSPO (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Gold Chocolate

Přírodní mýdlo Opojný zimolez

Přírodní mýdlo Opojný zimolez
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyráběné mýdlo pro normální pokožku.Tato vonná kombinace je jedna z našich nejoblíbenějších a zaručujeme, že se bude líbit i vám, pokud máte rádi sladké květinové vůně.Kromě zimolezu směs obsahuje i tóny tuberózy, nektarinky a třešně, jasmínu a růže, podtržené aroma santalového dřeva a pižma.Tento kousek z naší „fancy“ řady je určený pro všechny, kdo si chtějí dopřát extra voňavý zážitek v koupelně.Obsahuje kosmetické pigmenty a kombinaci vonných olejů, stále však i při své sytější vůni a barvě velmi jemně mydlí a zanechá pokožku jemnou a nevysušenou. Je to dáno i díky pečlivě namíchané receptuře s vysokým podílem slunečnicového a olivového oleje, které zaručuje velmi jemné a hebké mytí.Složení: Voda, slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej*, olivový olej, vonný olej, oxid zinečnatý, minerální barvivo *certifikovaný RSPO (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Opojný zimolez

Přírodní mýdlo Růžový grep

Přírodní mýdlo Růžový grep
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyráběné mýdlo pro normální pokožku.Dlouho jste si přáli mýdlo s vůní citrusů, tak je tady! Vůně našeho grepového mýdla je neodolatelná. Je výrazná, svěží, povzbuzující a nakopne vás novou energií. Kromě grepu se v ní mísí tóny manga a broskvové šťávy.Dlouho jsme ladili design mýdla, až vyhrál ten nejjednodušší - podoba skutečného grepu! Výrazné pastelové barvy doplňuje top zdobený výraznou zlatou micou a růžovými lístky... když už je i ten grep růžový!Základní receptura olejů je bohatá na výživné oleje (slunečnicový, olivový), mýdlo tedy vyhovuje i sušší a citlivější pokožce.Složení: Voda, slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej*, olivový olej, vonný olej / parfém, oxid zinečnatý, minerální barvivo mica a oxidy železa, plátky růže *certifikovaný RSPO (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Růžový grep

Přírodní mýdlo Amber Nights

Přírodní mýdlo Amber Nights
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyráběné mýdlo pro normální pokožku.Mýdlo má neodolatelnou vůni ambry, která je jednou z nejoblíbenějších parfémových složek pro svou dlouhou výdrž, a ta je doplněná o jiskrné aroma zázvoru. Vůně je teplá a dýchne na vás atmosférou útulna, zároveň je však i svěží. Oblíbí si ji jistě ženy i muži.V angličtině znamená amber také jantar a právě zářivá oranžová barva pryskyřice nás inspirovala k designu mýdla. Stejně jako název pro černo-oranžovou barvu nočních světel a měst. Užívejte si podzimní večery s tímto novým mýdlem!Složení: Voda, slunečnicový, palmový*, kokosový, olivový olej, parfém, minerální barvivo (*certifikovaný RSPO) (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Amber Nights

Přírodní mýdlo Magická aura

Přírodní mýdlo Magická aura
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Designové ručně vyráběné mýdlo pro normální pokožku.Věříte ve vyšší moc a máte přirozený smysl pro spirituálno? Slova jako aura či karma pro vás mají hlubší význam? Pak budete nadšeni naším novým mýdlem, které jsme nazvali příznačně – Magická aura.Nádech magického tajemna ve vás vzbudí nejen jeho design v nachové, fialové a zlaté barvě, jejichž krása se rozehraje především pod tekoucí vodou. Ale i tajemná vůně. První dojem je – spousta citrusů. Pomerančové tóny však záhy doplňují trvalejší tóny pačuli, jasmínu, geránia, neroli a růžového a santalového dřeva.Zahalte se do kouzelné vůně a inspirujte se třpytivými barvami k magickému snění…Mýdlo je vyrobeno tradiční metodou za studena z rostlinných olejů s pečujícími účinky s vysokým podílem slunečnicového a olivového oleje pro hebké mytí a jemnou pěnu.Je obarvené pouze minerálním barvivem a ovoněné směsí esenciálních a vonných olejů. Glycerin vzniká přirozenou cestou při zmýdelňování.Určené pro běžnou hygienu rukou a těla.Složení: Voda, slunečnicový, kokosový, palmový* a olivový olej, parfém, mica - minerální barvivo *certifikovaný RSPO (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Magická aura

Přírodní mýdlo Ovesný koláč

Přírodní mýdlo Ovesný koláč
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Přírodní ručně vyrobené mýdlo na suchou a citlivou pleť.Mýdlo je zcela neparfémované, obsahuje pouze drcené ovesné vločky, bílý a marocký hnědý jíl a ozdobeno je kakaovým práškem.Oves je v kosmetice ideální pro uklidnění a prevenci suché a drsné pokožky. Zmírňuje svědění, alergické vyrážky, ekzémy a jiná kožní onemocnění. Bílý jíl je vhodný pro citlivou nebo podrážděnou pokožku, suchou a zralou pleť, stejně jako marocký jíl, který má široké spektrum účinků.Obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů té nejvyšší kvality. Je vhodné pro suchou a citlivou pokožku.VHODNÉ I NA VLASY (suchá pokožka)Složení: voda, slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej (RSPO), olivový olej, ricinový olej LZS, bio ovesné vločky, bílý jíl, marocký jíl, bio kakao. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo Ovesný koláč

Přírodní mýdlo English Garden

Přírodní mýdlo English Garden
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz. Nechte se zcela omámit zářivě růžovým mýdlem s jemnými zelenými tóny – English Garden! Podmaní si vás koketní až svůdnou vůní jasmínu, který je zjemněn zemitými tóny šalvěje muškátové. Kompozice je doplněna harmonizující esencí ylang-ylang, jež pomáhá vytvořit okouzlující ženskou vůni. English Garden se stane vaším osudovým mýdlem, díky kterému zažijete nezapomenutelnou lázeň. Mýdlo obsahuje vysoký podíl pečlivě namíchaných rostlinných olejů, které zaručují velmi jemné, hebké mytí a pokožku zanechají vláčnou, vyživenou a nevysušenou. O krásnou barvu mýdla se postarala minerální barviva a oxid zinečnatý. SLOŽENÍ voda, slunečnicový olej, kokosový olej, palmový olej (RSPO), olivový olej, parfém, oxid zinečnatý, minerální barvivo mica (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přírodní mýdlo English Garden
Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP), Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV), Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU), Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU), Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ), Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC), Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV), Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR), Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1), Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR), Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER), Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL), Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR), Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA), Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE), Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men), Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG), Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA), Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE), Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL), Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB), Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE), Tekuté mýdlo Lavender & Grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (TMLG300), Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO), Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ), Lavender Retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (RETL), Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (HORM), VIVACO Přírodní mýdlo s ichtyolem 100 g (8595635206597), PAPOUTSANIS Tradiční přírodní olivové mýdlo bílé 125 g (5201109655206), VIVACO Přírodní mýdlo s aktivním uhlím 100 g (8595635206528)