Kúzelné čítanie kniha už viem, ako sa to robí sk (9788089773565)

Produkt Kúzelné čítanie kniha už viem, ako sa to robí sk (9788089773565) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kúzelné čítanie kniha už viem, ako sa to robí sk (9788089773565) upraviť a produkt hľadať znova.

Kúzelné čítanie Kniha Už viem, ako sa to robí SK (9788089773565)

Kúzelné čítanie Kniha Už viem, ako sa to robí SK (9788089773565)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 6 let, elektronická tužka není součástí Kniha pro děti Už viem, ako sa to robí z edice Kúzelné čítanie od Albi přináší zábavný a poučný pohled na svět kolem nás. Jak se staví dům, jak se vyrábí jídlo, nádobí, oblečení nebo zábava? A v neposlední řadě: jak vlastně vznikla tato mluvící kniha? Na všechny tyto otázky a mnoho dalších vám odpoví průvodce Vojta, který knihu Už vím jak sám napsal a namaloval a objevuje se i na jejich stránkách. Na děti čeká kromě poučení také několik zábavných kvízů. Skvělé dobrodružství s knihou Už vím jak je tak vzdáleno jen jedno kliknutí kouzelnou tužkou Albi. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kúzelné čítanie Už viem, ako sa to robí - slovenská verzeInteraktivní kniha z edice Kúzelné čítanie přichází se zajímavostmi o světě, který nás obklopujePrůvodcem je chlapec Vojta, jenž je i jejím autorem6 různých kapitol je nabito informacemi a zvukovými replikamiKúzelné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Už viem, ako sa to robí SK (9788089773565) , Kúzelné čítanie kniha už viem, ako sa to robí sk (9788089773565)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK
Detail

Interaktivní kniha Vesmír je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je tentokrát ve slovenské verzi. Je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha provede děti tajuplným vesmírem. Přiblíží jim cestu mezi planetami sluneční soustavy a také vybraná souhvězdí. Bude je informovat o technických vymoženostech, které člověka posouvají vpřed při bádání ve vesmíru. Po nabytí spousty zajímavých informací si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech ve třech různých kategoriích. Pomocí interaktivního pera mohou aktivovat na stovky zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: karton (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK , Kúzelné čítanie kniha vesmír sk (9788089773381)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Dinosaury SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Dinosaury SK
Detail

Dinosauři jsou námětem pro jednu z knih řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Kniha mapuje časové období prvohor a druhohor, dobu kdy se dinosaurům dařilo a ovládali svět, až po moment dopadu meteoritu na naši planetu, kdy svět dinosaurů zaniknul. Ukáže dětem prehistorický svět s nejnovějšími vědeckými poznatky, včetně předpokládaných zvuků, které vydávali. Pomocí interaktivního pera si děti mohou aktivovat až 1700 zvuků a textů. Atlas byl vytvořen ve spolupráci s DinoPark Europe, WEST MEDIA, s.r.o. a studiem SoundLab. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: karton Ilustrace: Jan Spěváček Rozměry: 23 x 26,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Dinosaury SK , Kúzelné čítanie kniha biblia sk (9788088403418)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky SK
Detail

Zpívánky 2 jsou názvem jedné z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt.Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Pomocí interaktivního pera mohou děti aktivovat 12 oblíbených lidových písniček. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Namluvili: Monika Hilmerová a Peter Krajčovič Rozměry: 19 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky SK , Kúzelné čítanie kniha lidové říkanky sk (9788089773503)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Doprava SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Doprava SK
Detail

Interaktivní pohádková knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem. Pero není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Elektronické pero má zakomponovaný kvalitní reproduktor, který zajišťuje co nejvíce čistý přenos zvuku. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Knížka Doprava je doplněna texty Jany Bílkové a je obohacena ilustracemi Josefa Švarce, které ještě více přibližují dopravní prostředky a dopravní situace malým dětem. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2000 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: karton Knihu namluvil Milo Král. Ilustrace: © Josef Švarc Text: © Jana Bílková, Doc. Ing. PhD. Peter Márton Rozměry: 23 x 26,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Doprava SK , Kúzelné čítanie kniha morské dobrodružstvá sk (9788089773572)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Slovensko SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Slovensko SK
Detail

Slovenská republika je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Kniha provede děti po celém území a přiblíží jim města, pohoří, vodstvo, průmysl zemědělství a představí jim významné osobnosti. Své nabrané znalosti si mohou holky a kluci vyzkoušet v zábavných kvízech, ve třech úrovních obtížnosti. Optimálně přispívá dětem k výuce vlastivědy a zeměpisu. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 1700 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Zvuk: Dušan Kaprálik Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Slovensko SK , Kúzelné čítanie kniha zpívánky 2 sk (9788089773329)

Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK (9788089773381)

Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK (9788089773381)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 6 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení od Albi. Stačí jen vzít Albi tužku. Kniha zábavným způsobem rozvíjí schopnosti dětí a naučí je poznávat planety, historii vesmíru či vesmírné lety. Celkem na děti čeká více než 2600 zvukových a textových stop, krásné ilustrace, básničky, chytlavé písničky, zajímavé úkoly a hry. Knížka Vesmír z edice Kúzelné čítanie je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy Kúzelné čítanie Vesmír SKInteraktivní Vesmír z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 2600 zvuků a textůKúzelné čítanie Vesmír zábavným způsobem rozvíjí schopnosti dětí Naučí poznávat vesmírné prostředí, historii letů do vesmírů, planet a mnoho dalšíhoVesmír namluvili Lucia Vráblicová a Marián MiezgaIlustroval Honza SmolíkK fungování je nutné použít... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK (9788089773381) , Kúzelné čítanie kúzelné hodiny sk (8590228051219)

Kúzelné čítanie Kniha Biblia SK (9788088403418)

Kúzelné čítanie Kniha Biblia SK (9788088403418)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 4 let Interaktivní kniha Dětská Biblia z edice Kúzelné čítanie od Albi seznámí děti s příběhy ze Starého a Nového zákona. Děti si zábavnou formou hry poslechnou celkem 8 poutavých biblických příběhů. Na děti v knize také čeká spousta krásných písniček, poutavých textů a zábavných kvízů. Kniha obsahuje přes 1500 zvukových stop a textů ve slovenštině. Krásné barevné ilustrace vytvořil malíř Stanislav Lajda. Dětská Biblia, stejně jako ostatní knihy z edice Kúzelné čítanie, funguje pouze s použitím elektronické tužky Albi, která není součástí balení. Kniha Biblia Kúzelné čítanie od Albi je vhodná pro děti od 4 let. Klíčové vlastnosti interaktivní dětské knihy Biblia SKKniha Biblia Kúzelné čítanie seznamuje děti s nejčtenější knihou světaNa děti čeká 8 biblických příběhů ze Starého a Nového zákonaKniha Biblia obsahuje přes 1500 zvukových stop ve slovenštiněInteraktivní knihu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Biblia SK (9788088403418) , Kúzelné čítanie kniha zvířátka v zoo sk (9788089773305)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Môj svet SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Môj svet SK
Detail

Můj svět je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Malý sedmiletý chlapec Adam, seznámí děti s rodinou. Ukazuje jim, co vše mohou nového poznat při výletě do měst či krajiny, co mohou zažít na horách nebo letním táboře. Po nabytí spousty zajímavostí a informací si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích. Pomocí interaktivního pera se mohou aktivovat zvuky, písničky, texty a kvízy ve dvou variantách obtížnosti. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 do 10 let Materiál: karton Rozměry: 1 x 27 x 32 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Môj svet SK , Kúzelné čítanie kniha básničky z lesa sk (9788089773312)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Hravá angličtina SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Hravá angličtina SK
Detail

Hravá angličtina je jedno z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Anglická slovíčka a věty jsou připraveny pro začátečníky i mírně pokročilé. Ty jsou doplněny překladem a obrázky. Namluvení knihy zajistili rodilí mluvčí s celkovým slovenským překladem. Nabyté vědomosti si následně mohou vyzkoušet v kvízech různé úrovně obtížnosti. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2200 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: karton Ilustrace: Martina Lásková Text: Heather McGadie Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Hravá angličtina SK , Kúzelné čítanie kniha rozmotej si jazýček sk (9788089773398)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky 2 SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky 2 SK
Detail

Zpívánky 2 jsou názvem jedné z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Pomocí interaktivního pera mohou děti aktivovat 12 oblíbených lidových písniček. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Rozměry: 19 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Spievanky 2 SK , Kúzelné čítanie kniha - moje 1. barvy a tvary sk (9788089773404)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Svet zvierat SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Svet zvierat SK
Detail

Interaktivní Svět zvířat je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Kniha provede děti osmi odlišnými prostředími pro život se svými specifickými podmínkami. Savanou, pouští, horskými obalstmi, oceány, atd. Přiblíží jim způsob života jednotlivých druhů, jejich stravovací návyky i zvuky, kterými se projevují. Po nabytí spousty zajímavých informací si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech ve třech různých kategoriích. Pomocí interaktivního pera mohou aktivovat až 900 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: karton Ilustrace: Mrtina Lásková Namluvila: Anna Šišková Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Svet zvierat SK , Kúzelné čítanie kúzelný meter sk (8590228044402)

Albi Kúzelné čítanie Kniha L'udské telo SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha L'udské telo SK
Detail

Lidské tělo je jednou z knih řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Malý ufounek Profouk z planety Po, provede děti lidským tělem. Přiblíží jim taje našich lidských těl, které jsou členěny do osmi základních kapitol, jako jsou Svaly a kosti, Trávíví soustava. Mozek atd. Po nabytí spousty zajímavostí informací a zajímavostí si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2000 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Ilustrace: Pavel Pecina Namluvili: Kristína Farkašová a Peter Krajčovič Rozměry: 23 x 26,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha L'udské telo SK , Kúzelné čítanie minikniha povolání – hasič sk (9788088403159)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Hravá prírodoveda SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Hravá prírodoveda SK
Detail

Hravá přírodověda je jednou z knih řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Malý žalud Vendelín, provede děti přírodními biotopy. Přiblíží jim jejich základní složky, vysvětlí jim pojmy živá a neživá příroda, zákonitosti potravinového řetězce, druhový vývoj zvířat. Po nabytí spousty zajímavostí a informací si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2800 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: karton Ilustrace: Martina Lásková Rozměry: 23 x 26,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Hravá prírodoveda SK , Kúzelné čítanie minikniha povolání – lekár sk (9788088403166)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Atlas sveta SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Atlas sveta SK
Detail

Interaktivní atlas světa je jednou z knih řady Kouzelného čtení, která je určená pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Osm různých map provede děti všemi kontinenty a oceány. Přiblíží jim jednotlivé státy s jejich městy, vodními toky, pohořími, které vytvářejí jejich specifickou podobu. Mapy jsou také bohaceny obrázky zvířat, staveb či jiných zajímavostí spjatých s tímto územím. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 1800 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: karton Ilustrace: Barbora Buchalová Text: Tereza Kocová Zvuk: Boris Farkaš, Dominika Zeleníková Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Atlas sveta SK , Kúzelné čítanie my first english_hde sk (9788088403272)

Kúzelné čítanie Kniha Lidové říkanky SK (9788089773503)

Kúzelné čítanie Kniha Lidové říkanky SK (9788089773503)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 2 let, elektronická tužka není součástí Kniha Lidové říkanky z edice Kouzelné čtení od Albi přináší dětem oblíbené a zábavné lidové a dětské rýmovačky. Děti odhalí fascinující svět oblíbených lidových říkanek. V knize nechybí známé rýmovačky jako Vařila myšička kašičku či Oli, oli Janko. Skvělé dobrodružství s knihou Ľudové riekanky je vzdáleno jen jedno kliknutí kouzelnou tužkou Albi. Kouzelné čtení je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kouzelné čtení Kniha Lidové říkanky SKInteraktivní kniha z edice Kouzelné čtení vypráví dětem o lidových rýmovačkáchKouzelné čtení je ideálním dárkem pro zvídavé dětiKniha Lidové říkanky obsahuje přes 600 zvukových stopV knize nechybí známé říkanky jako Vařila myšička kašičku či Oli, oli JankoKnihu namluvili Barbora Švidraňová a Juraj Šoko TabačekV průběhu knihy se děti seznámí s oblíbenými lidovými rýmovačkamiDěti pomocí Albi tužky objevují nové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Lidové říkanky SK (9788089773503) , Kúzelné čítanie albi tužka + vesmír sk (8590228046215)

Kúzelné čítanie Kniha Rozprávkové učenie SK (9788089773459)

Kúzelné čítanie Kniha Rozprávkové učenie SK (9788089773459)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Rozprávkové učenie z edice Kouzelné čtení od Albi. Stačí jen vzít Albi tužku. Kniha zábavným způsobem rozvíjí schopnosti dětí a naučí je poznávat barvy, tvary, části těla nebo čísla. Celkem na děti čeká více než 1400 zvukových a textových stop, krásné ilustrace, básničky, chytlavé písničky, zajímavé úkoly, komiksy a na závěr hra, která vybízí k dalšímu vyprávění a poznávání. Knížka Rozprávkové učenie z edice Kúzelné čítanie je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy Kúzelné čítanie Rozprávkové učenie SKInteraktivní Rozprávkové učenie z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 1400 zvuků a textůKúzelné čítanie Rozprávkové učenie zábavným způsobem rozvíjí schopnosti dětí Naučí poznávat tvary, barvy, čísla nebo části tělaKnihu sestavila známá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Rozprávkové učenie SK (9788089773459) , Kúzelné čítanie minikniha pro nejmenší - jar sk (9788089773589)

Kúzelné čítanie Kniha Morské dobrodružstvá SK (9788089773572)

Kúzelné čítanie Kniha Morské dobrodružstvá SK (9788089773572)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 2 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Morské dobrodružstvá z edice Kúzelné čítanie od Albi. Stačí jen vzít Albi tužku. Kniha děti seznámí s Majkou a Dankem, kteří se vydávají na námořní dobrodružství. Vyprávějí si pohádky s obyvateli moře, poznávají je a společně si najdou čas také na cvičení i relaxaci. Mořské pohádky propojují příběhy a jógu. Celkem na děti čeká více než 1500 zvukových stop. Nechte děti poslouchat, relaxovat i cvičit s Mořskými pohádkami. Kouzelné čtení je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy Kúzelné čítanie Kniha Morské dobrodružstvá SKInteraktivní Morské dobrodružstvá z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 1500 zvuků a textůDěti se seznámí s Majkou a Dankem, kteří se vydávají na dobrodružství na mořiPotkají obyvatele moří, vyprávějí si pohádkyV knize je zakomponováno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Morské dobrodružstvá SK (9788089773572) , Kúzelné čítanie minikniha pro nejmenší - jeseň sk (9788089773466)

Kúzelné čítanie Kniha Zpívánky 2 SK (9788089773329)

Kúzelné čítanie Kniha Zpívánky 2 SK (9788089773329)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Úspěšné pokračování knihy Spievanky 1 z edice Kúzelné čítanie naučí vaše dítko známé písničky a seznámí ho i s notami. Hravým způsobem si váš malý muzikant osvojí dalších 12 lidových písniček, které vám pak bude doma s radostí notovat. Díky barevným notám si pak dítě může také skladbu přehrát na Kouzelném pianu. Mezi oblíbené lidovky, které kniha obsahuje, patří například Čerešničky, čerešničky, čerešne, Tancuj, tancuj, vykrúcaj nebo Maličká som, húsky pasiem. Kniha Spievanky 2 vám dokáže písničky přehrát ve dvou verzích - zpívané a instrumentální. Díky ikoně knihy a snadného kvízu se dítě také naučí textu písně správně porozumět. Spievanky 2 obsahují přes 700 skvělých zvuků a textů. Je namluvená Zuzanou Vačkovou a Jurajem Kemkou. Kniha je vhodná pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kúzelné čítanie - Spievanky 2 SKÚspěšné pokračování prvního dílu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Zpívánky 2 SK (9788089773329) , Kúzelné čítanie minikniha pro nejmenší - denné činnosti sk (9788089773367)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé čísla SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé čísla SK
Detail

Moje první čísla jsou námětem pro jednu z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem. To není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Kniha seznamuje děti s číslicemi od 1 do 20 a učí je základní práci s nimi. Čtyři číslice na každé dvoustraně ukrývají vyprávění ke konkrétnímu číslu nebo také kousek pohádky. Pomocí interaktivního pera si děti mohou aktivovat až 1300 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé čísla SK , Ako sa dostať do neba (sk) (978-80-560-0161-5)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Anglický obrázkový slovník SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Anglický obrázkový slovník SK
Detail

Anglický interaktivní slovník je jedno z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Anglická slovíčka a věty jsou připraveny pro začátečníky a pokročilé, s rozdělením do jedenácti kapitol s tisíci slovíčky. Ty jsou doplněny překladem a obrázky. Kniha je tištěna na klasických měkkých papírových listech. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 5000 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: karton Ilustrace: Libor Drobný Namluvili: Zuzana Jurigová Kapráliková, Vladimír Kobielsky Rozměry: 17,5 x 24,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Anglický obrázkový slovník SK , Milujem ako viem (978-80-895-1550-9)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK
Detail

Básničky z lesa jsou názvem jedné z knih řady Kouzelného čtení, která je určená pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. První říkanky mohou děti trénovat s interaktivním perem. V knize mohou objevit například: "Kdo tu bručí a tam houká? Kdo to z nory na nás kouká? Kdo to v noci tiše cupká, ve dne potom v klidu chrupká? Co se jenom v lese děje? Kdo se z křoví na nás směje? Ať je noc či den, les nikdy úplně nespí." Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 500 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Rozměry: 19 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK , Aha! ja už viem! (978-80-8226-032-1)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Nemecký obrázkový slovník SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Nemecký obrázkový slovník SK
Detail

Německý slovník je jedním z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem. To není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Německá slovíčka a věty jsou připraveny pro začátečníky i mírně pokročilé a jsou doplněny překladem a obrázky. Namluvení knihy zajistili rodilí mluvčí s celkovým slovenským překladem. Nabyté vědomosti si následně mohou vyzkoušet v kvízech různé úrovně obtížnosti. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 5000 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: karton Ilustrace: Libor Drobný Rozměry: 18 x 24,5 cm Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Nemecký obrázkový slovník SK , Ako sa medvedík stratil a ako sa našiel (978-80-8124-082-9)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Človek a príroda SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Človek a príroda SK
Detail

Hravá přírodověda je jednou z knih řady Kouzelného čtení, která je určená pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Kniha dětem přibližuje obsah slova ekologie. Ukazuje jim zákonitosti člověka a přírody, vysvětluje pojmy, jako jsou potravinový řetězec, koloběh vody v přírodě, znečišťování přírody nebo třídění odpadů. Po nabytí spousty zajímavostí a informací si je mohou vyzkoušet v zábavných kvízech v různých kategoriích. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 1600 zvuků a textů. Kapitoly v knize: Život mění planetu, Přírodní zdroje Místo pro život, Bez vody není život Odkud bereme energii, Člověk mění krajinu Péče o krajinu, Jak se chovat ke světu Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 6 let Rozměry: 1 x 23 x 27 cm Materiál: karton (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Človek a príroda SK , Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili (sk) (978-80-566-1195-1)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká na farme SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká na farme SK
Detail

Zvířátka na farmě je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Knížkou doprovází děti pejsek Dunč, který se vydává na dobrodružnou cestu za strakatým kozlíkem. Texty jsou obohaceny ilustracemi Libora Drobného, které ještě více přibližují zvířátka malým dětem. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 2 let Ilustrace: Libor Drobný Rozměry: 23 x 26,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká na farme SK , Už som skoro dospelý: čo sa to deje? (978-80-8107-395-3)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé písmenká SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé písmenká SK
Detail

Moje první písmena jsou jedním z vydání Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. První písmenka a slabiky mohou děti trénovat s interaktivním perem. Slabiky jsou barevně rozlišené, společně s tužkou se tak stávají pro děti přehlednějšími a zadanou látku snáze zvládají. Každé písmenko je doplněno obrázkem Ladislavy Pechové. Nabyté vědomosti si následně mohou děti vyzkoušet v kvízech. Na konci děti zajisté potěší písmenková pohádková hra. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 2000 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Knihu namluvila Danica Jurčová Ilustrace: © Mgr. art. Andrej Mazur Text: © Kateřina Makara Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé písmenká SK , Ako som sa naučil rozumieť svetu ()

Albi Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká v Zoo SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká v Zoo SK
Detail

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem. Pero není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Elektronické pero má zakomponovaný kvalitní reproduktor, který zajišťuje co nejvíce čistý přenos zvuku.Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Knížka je obohacena ilustracemi Libora Drobného, který ještě více přibližuje zvířátka malým dětem. Knížkou děti doprovází slimák Augustín, který dětem prozradí, jaký dáreček vybrali zvířátka ze ZOO panu Veselému. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 2 let Ilustrace: Libor Drobný Rozměry: 23 x 26,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká v Zoo SK , Vtech medvedík, schovaj sa! - sk (3417765283376)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Rozmotaj si jazýček SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Rozmotaj si jazýček SK
Detail

Rozmotej si jazýček je jednou z knih řady Kouzelného čtení, které je tentokrát ve slovenské verzi. Je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha provede předškoláčky i malé školáčky správnou výslovností hlásek D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. Své nabrané znalosti s výslovností mohou holky a kluci vyzkoušet v básničkách, rozmanitých úkolech a komiksech. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat velké množství kusů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Rozmotaj si jazýček SK , Ako sa obliekajú princezné módna prehliadka (8595593823621)

Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK (9788089773312)

Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK (9788089773312)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Série produktů Kúzelné čítanie od značky Albi přináší novou řadu knih. A to miniknížky pro děti již od dvou let. Malé děti tak mohou poznávat svět touto zábavnou a nenásilnou formou velmi brzy. Získávání dovedností a znalostí o světě probíhá pomocí knížky se speciální elektronickou tužkou (prodávána samostatně). Tužka přečte kód, který je ukrytý přímo pod stránkami knihy, a děti si tak mohou číst knížku samy i přesto, že samy ještě číst nezvládnou. Tato edukativní řada knížek bude rozvíjet schopnosti vašeho dítěte už v nejmenším věku. Kúzelné čítanie je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SKInteraktivní hračka vhodná již od 2 letKnížka Básničky z lesa obsahuje přes 500 zvuků a textůVšechny básničky namluvila Bibiana OndrejkováIlustrovaná roztomilými ilustracemi, které okouzlí každého neposeduŘada knížek Kúzelné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK (9788089773312) , Sades neo whistle - cz/sk (sa-kb105)

Kúzelné čítanie Kniha Člověk a příroda SK (9788089773268)

Kúzelné čítanie Kniha Člověk a příroda SK (9788089773268)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 6 let, elektronická tužka není součástí Série Kúzelné čítanie představuje ideální způsob poznávání světa pro děti ve věku od 3 let. Děti si nenásilnou a interaktivní formou prohlubují své znalosti, logické myšlení i schopnost koncentrace. Knihy ze série Kouzelné čtení od Albi v sobě spojují obrázky, text a mluvené slovo. Speciální elektronická tužka (prodává se samostatně) pracuje na principu čtečky kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih Kouzelného čtení Člověk a příroda. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn, ale i ten, který se skrývá pod obrázky. Kouzelné čtení je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti knihy Kouzelné čtení - Člověk a příroda, SKSeznamuje děti s ekologií, koloběhem vody či potravním řetězcemVysvětluje dětem, jak chránit přírodu kolem násPro správnou funkci knihy je nutné použít originální Elektronickou tužku Albi (není součástí balení) Kniha Kouzelné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Člověk a příroda SK (9788089773268) , Ako sa obliekajú princezné kone a poníky (8595593823638)

Kúzelné čítanie Kniha Rozmotej si jazýček SK (9788089773398)

Kúzelné čítanie Kniha Rozmotej si jazýček SK (9788089773398)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Rozmotej si jazýček z edice Kouzelné čtení od Albi. Stačí jen vzít Albi tužku. Kniha zábavným způsobem rozvíjí vyjadřovací schopnosti dětí a správnou výslovnost hlásek D , T , N , L , Ď , Ť , Ň , Ľ a R . Rozmotej si jazýček přináší i jednu novou funkci. Pomocí speciální ikony dítě nahraje svou výslovnost přímo do tužky. Celkem na děti čeká více než 1600 zvukových stop, krásné ilustrace, básničky, chytlavé písničky, zajímavé úkoly, komiksy a na závěr hra, která vybízí k dalšímu vyprávění a poznávání. Knížka Rozmotaj si jazýček z edice Kúzelné čítanie je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy Kúzelné čítanie Rozmotej si jazýček SKInteraktivní Rozmotej si jazýček z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 1600 zvuků a textůKúzelné čítanie Rozmotej... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Rozmotej si jazýček SK (9788089773398)

Kúzelné čítanie Kniha Moje první čísla SK (9788089773336)

Kúzelné čítanie Kniha Moje první čísla SK (9788089773336)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Série Kouzelné čtení představuje ideální způsob poznávání světa pro děti ve věku od 3 let. Děti si nenásilnou a interaktivní formou prohlubují své znalosti, logické myšlení i schopnost koncentrace. Všechny získané dovednosti si děti trénují v zábavných edukativních, vědomostních i postřehových hrách, které knihy Kouzelné čtení obsahují. Knihy ze série Kúzelné čítanie v sobě spojují obrázky, text a mluvené slovo. Speciální elektronická tužka (prodává se samostatně) slouží jako čtečka kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. Knížka Moje prvé čísla je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti dětské knížky Kúzelné čítanie Kniha Moje první čísla SKUčí děti rozeznávat čísliceZábavné kvízy pro ověření znalostíKnížka Moje prvé čísla obsahuje přes 1 300 zvuků... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Moje první čísla SK (9788089773336)

Kúzelné čítanie Kniha Zvířátka v Zoo SK (9788089773305)

Kúzelné čítanie Kniha Zvířátka v Zoo SK (9788089773305)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Série produktů Kúzelné čítanie ve slovenštině od značky Albi přináší novou řadu knih. A to knížky pro děti již od tří let. Malé děti tak mohou poznávat svět touto zábavnou a nenásilnou formou velmi brzy. Získávání dovedností a znalostí o světě probíhá pomocí knížky se speciální elektronickou tužkou (prodávána samostatně). Tužka přečte kód, který je ukrytý přímo pod stránkami knihy, a děti si tak mohou číst knížku samy i přesto, že samy ještě číst nezvládnou. Tato edukativní řada knížek Kúzelné čítanie bude rozvíjet schopnosti vašeho dítěte už v nejmenším věku. Klíčové vlastnosti knihy Kúzelné čítanie Kniha Zvieratká v ZOO SKInteraktivní hračka vhodná již od 3 letV knize si vyslechnete 3 rytmické písničky a nechybí ani zábavné kvízy Texty namluvili Erik Koníček, Melánia Jakabovičová a Zuzana Jurigová KaprálikováIlustrovaná roztomilými ilustracemi,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha Zvířátka v Zoo SK (9788089773305)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Rozprávky na dobrú noc SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Rozprávky na dobrú noc SK
Detail

Pohádky na dobrou noc jsou jednou z knížek řady Kouzelného čtení, které je určeno pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Pohádky jsou obohaceny ilustracemi Ladislavy Pechové, které ještě více přibližují příběhy pohádkových postaviček srdíčkům malých dětí. Jsou to ty milé známé pohádky, jako je Zlatovláska, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, O Popelce, Chytrá horákyně a další. Celková délka pohádek je 144 minut. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton Ilustrace: Radek Pilař Ilustrace pohádek: Ladislava Pechová Namluvili: Zuzana Kronerová, Boris Farkaš Rozměry: 22,5 x 27 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Rozprávky na dobrú noc SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé farby a tvary SK

Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé farby a tvary SK
Detail

Moje první barvy a tvary jsou námětem pro jednu z knih řady Kouzelného čtení, které je tentokrát ve slovenské verzi. Je určeno pro použití s interaktivním perem. To není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha seznamuje děti se světem barev a jejich odstínů a učí je základní práci s nimi. Nabízí jim seznámení s tvary jako je třeba srdíčko nebo spirála a siluetami. Tímto světem je provází Sára s Tomem, pro děti je jsou tak nové obrázky a pojmy zábavnější a snadno si je zapamatují. Zábavné kvízy mohou děti zdolávat postupně, ve třech stupních obtížnosti. Pomocí interaktivního pera si děti mohou aktivovat více než 2100 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: karton (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Moje prvé farby a tvary SK

Kúzelné čítanie Kniha - Moje 1. barvy a tvary SK (9788089773404)

Kúzelné čítanie Kniha - Moje 1. barvy a tvary SK (9788089773404)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Krásně zpracovaná mluvící kniha Moje první barvy a tvary naučí vaše dítě nejrůznější barvy a tvary kolem nás. Hravým způsobem si je váš malý badatel osvojí a navíc při tom zažije spoustu legrace a nových dobrodružství. Novými kamarády se dítěti stanou sourozenci Sára a Tomáš, kteří ho knihou provedou a například mu poví, jaká barva vznikne smícháním červené a modré nebo jaký tvar má včelí plástev a co je silueta. V interaktivní knize je spoustu zábavných dialogů, zvuků a kvízů, které si malý čtenář užije. Kniha Moje prvé farby a tvary obsahuje přes 2 100 zvuků a je namluvená Michalem Hallonem a Miroslavou Drínovou. Kouzelné čtení od Albi je vhodné pro děti od 3 let. Kniha je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kúzelné čítanie Kniha - Moje první barvy a tvary SKInteraktivní kniha hravým způsobem naučí děti barvy a tvaryKnihou dítě provedou sourozenci Sára a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kniha - Moje 1. barvy a tvary SK (9788089773404)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Cesta do rozprávky (9788088403807)

Albi Kúzelné čítanie Kniha Cesta do rozprávky (9788088403807)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Série Kúzelné čítanie od Albi představuje ideální způsob poznávání světa pro děti formou interaktivních knih plných obrázků, textů a mluveného slova. Kniha Cesta do rozprávky přináší dětem 8 klasických pohádek pro nejmenší ve slovenštině. Zaposlouchat se mohou do pohádek Červená karkulka, O třech prasátkách, Hrnečku vař!, O neposlušných kůzlátkách, Perníková chaloupka, O kohoutkovi a slepičce, O Smolíčkovi a O Budulínkovi. Dětem se bude líbit také zábavný bonus ve formě alternativního konce každé z pohádek. Kniha Cesta do rozprávky děti naučí, kromě poslechu pohádek, příběhy také vyprávět. Děti si nenásilnou formou prohlubují své znalosti, logické myšlení i schopnost koncentrace. Kniha Cesta do rozprávky z edice Kúzelné čítanie je vhodná pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kúzelné čítanie - Cesta do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Kniha Cesta do rozprávky (9788088403807)

Kúzelné čítanie Kúzelné hodiny SK (8590228051219)

Kúzelné čítanie Kúzelné hodiny SK (8590228051219)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňují úžasné elektronické Kouzelné hodiny z edice Kouzelné čtení od Albi. Stačí jen vzít Albi tužku. Hodiny děti seznámí s časem na digitálních i klasických hodinách s ručičkami a pomocí zábavných kvízů vyzkouší, zda vše správně pochopily. Mohou si poslechnout také pohádku Kráľovstvo presného času. Celkem na děti čeká více než 150 zvukových stop. Nechte děti procvičovat nové vědomosti se zábavnými Kouzelnými hodinami. Kúzelné čítanie je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy Kúzelné čítanie Kúzelné hodiny SKInteraktivní Kouzelné hodiny z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 150 zvuků a textůUčí děti určit čas na digitálních i klasických hodinách s ručičkamiPohádka Kráľovstvo presného časuZábavné kvízy k procvičení nových vědomostíKnihu namluvili Iveta Pagáčová a Miroslav NogaK fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kúzelné hodiny SK (8590228051219)

Albi Kúzelné čítanie Betlehem SK

Albi Kúzelné čítanie Betlehem SK
Detail

Betlém je názvem jedné z knih řady Kouzelného čtení, která je určená pro použití s interaktivním perem, které není součástí balení, je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Vánoční zpěvy mohou děti trénovat s interaktivním perem. V knize mohou objevit 10 koled, vánoční zvyklosti, podrobnosti o čase, kdy děti čekají na příchod vytouženého Ježíška. Pomocí interaktivního pera mohou děti aktivovat zvuky i texty. Skladba koled: Narodil se Kristus Pán, Jak jsi krásné neviňátko, Chtíc aby spal Nesem vám noviny, My tři králové, Hle, hle, támhle v Betlémě Co to znamená, Pásli ovce Valaši, Slyšte, slyšte, pastuškové Šťedrý večer nastal, Půjdem spolu do Betléma, Dej bůh štěstí tomu domu Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 4 do 10 let Materiál: papír Rozměry balení: 22 x 32,5 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Betlehem SK

Kúzelné čítanie Kúzelný meter SK (8590228044402)

Kúzelné čítanie Kúzelný meter SK (8590228044402)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Kouzelný metr z edice Kouzelné čtení od Albi. Stačí jen vzít Albi tužku. Oboustranný metr má z jedné strany příběh prince, který zachraňuje princeznu před zlým rytířem Hromislavem a z druhé pohádkový strom plný skřítků. Kouzelným metrem se děti mohou nejen změřit, ale také si na každé straně poslechnout pěknou písničku. Interaktivní pomůcka obsahuje více než 200 zvuků. Kniha pro děti od 3 let Kúzelné čítanie Kúzelný meter je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy pro děti Kúzelné čítanie Kúzelný meter SKInteraktivní Kouzelný metr z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 200 zvuků Děti se mohou Kouzelným metrem nejen změřit, ale také poslouchat písničkyZ jedné strany je příběh prince, který zachraňuje princeznu před zlým rytířem HromislavemNa druhé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Kúzelný meter SK (8590228044402)

Albi Kúzelné čítanie Minikniha Denné činnosti SK

Albi Kúzelné čítanie Minikniha Denné činnosti SK
Detail

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem. Pero není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Elektronické pero má zakomponovaný kvalitní reproduktor, který zajišťuje co nejvíce čistý přenos zvuku. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Knížka Denní činnosti je doplněna texty Lucie Krystlíkové a je obohacena ilustracemi Ivety Autratové, které ještě více přibližují rozličné denní činnosti malým dětem. V knížce děti provází holčička Zuzanka a chlapec Míša. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 400 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: karton Ilustrace: Iveta Autratová Rozměry: 15 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Minikniha Denné činnosti SK

Albi Kúzelné čítanie Minikniha domáce zvieratká SK

Albi Kúzelné čítanie Minikniha domáce zvieratká SK
Detail

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, která je určena pro použití s interaktivním perem. Pero není součástí balení a je nutné ho zakoupit jako samostatný produkt. Elektronické pero má zakomponovaný kvalitní reproduktor, který zajišťuje co nejvíce čistý přenos zvuku. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi. Domácí zvířátka jsou doplněna texty Lucie Krystlíkové a je obohacena ilustracemi Michaely Pešlové, které ještě více přibližují zvířátka malým dětem. Pomocí interaktivního pera se může aktivovat až 300 zvuků a textů. Kupte dětem interaktivní knihu! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: karton Ilustrace: Michaela Pešlová Rozměry: 15 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Minikniha domáce zvieratká SK

Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Lekár SK (9788088403166)

Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Lekár SK (9788088403166)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 5 let, elektronická tužka není součástí Líbí se vašemu klučíkovi či holčičce práce lékaře? Uvažují o tom, že by sami chtěli léčit lidi? Pořiďte jim Miniknihu povolání - Lekár SK, nyní k dostání ve slovenské verzi, a můžete si o tom společně přečíst. Série miniknih z edice Kúzelné čítanie představí dětem jednotlivá povolání. V knize se děti dozví, co všechno dělá lékař, jak tráví svůj pracovní den, jak se léčí alergie nebo jak funguje fonendoskop. Samozřejmostí Miniknihy Povolání - Lekár SK je kvíz a mnoho cenných a zábavných informací. Stačí použít Albi tužku a společně se dozvíte spoustu nových věcí. Kniha Kúzelné čítanie Minikniha povolání - Lekár SK je určena dětem od 5 let. Klíčové vlastnosti interaktivní knihy Kúzelné čítanie Minikniha povolání - Lekár SK Interaktivní minikniha z edice Kúzelné čítanie ve slovenském jazyceKúzelné čítanie Minikniha povolání- Lekár SK představí dětem práci lékařeSpousta... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Lekár SK (9788088403166)

Kúzelné čítanie Albi tužka + Vesmír SK (8590228046215)

Kúzelné čítanie Albi tužka + Vesmír SK (8590228046215)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 6 let, obsahuje elektronickou tužku Kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení od Albi přináší zábavný a poučný pohled na svět kolem nás. Jak probíhalo objevování vesmíru představí dětem profesor Pulzar, holčička Albína, chlapec Jonáš, pejsek Ajnštajn a kočička Eris. Na děti čeká úžasná cesta od prvních pohledů na hvězdy až po lety na měsíc. Skvělé dobrodružství s knihou Vesmír je tak vzdáleno jen jedno kliknutí kouzelnou tužkou Albi. Kniha pro děti Kouzelné čtení Albi tužka + Vesmír je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti knihy pro děti Kúzelné čítanie Albi tužka + Vesmír SK Interaktivní kniha z edice Kúzelné čítanie vypráví dětem o vesmíruKnihou Vesmír provede děti profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pejsek Ajnštajn a kočička ErisDěti se seznámí s vývojem objevování vesmíru a podívají se také na první lety na měsícKouzelné čtení je ideálním dárkem pro zvídavé dětiKniha Vesmír obsahuje přes 2600 zvuků a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Albi tužka + Vesmír SK (8590228046215)

Kúzelné čítanie My First English_HDE SK (9788088403272)

Kúzelné čítanie My First English_HDE SK (9788088403272)
Detail

Kniha - Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Kouzelné čtení od Albi - Lidské tělo.Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická kniha Kúzelné čítanie od Albi - My First English. Děti se naučí anglicky podle unikátní metody vyvinuté Helen Doron, světoznámé lektorky anglického jazyka pro děti. S knihou My First English se malí čtenáři naučí anglicky poznávat, mluvit, ale i zpívat bez jediného slova v češtině. Učební pomůcka je určená pro předškolní děti. Kniha My first English obsahuje přes 1200 zvukových stop. Knížku namluvili Farhia Moalin a Thomas March. Kniha Kúzelné čítanie - My First English je vhodná pro děti od 3 let. Vydání My First English Kúzelné čítanie je ve slovenštině.Klíčové vlastnosti knihy pro děti - Kúzelné čítanie - My First English SKInteraktivní elektronická kniha Děti se naučí anglicky podle unikátní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie My First English_HDE SK (9788088403272)

Kúzelné čítanie Samolepková knížka Strašidla SK (9788088403180)

Kúzelné čítanie Samolepková knížka Strašidla SK (9788088403180)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 3 let, elektronická tužka není součástí Už jste objevili Albi tužku a svět Kouzelného čtení? Tak to vám zaručeně nesmí chybět ve sbírce ani Kouzelné čtení se zábavnými samolepkami, tentokrát ve slovenském jazyce. Samolepková knížka Strašidla SK představí vám a vašim dětem například Ježibabí chýši nebo strašidelný hrad. Vydávají sice děsivé zvuky, ale bát se jich rozhodně nemusíte. Mimo zvuků se dozvíte i spoustu zajímavých informací. Samolepková knížka Strašidla SK obsahuje 16 stran, 8 samolepkových ozvučených archů a k tomu přes 1 000 zvukových stop. Vytvořte si své vlastní strašidlo a samolepky lepte znovu a znovu. Kniha Kúzelné čítanie Samolepková knížka Strašidla SK je určena pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti Samolepkové knížky Strašidla SKKniha z edice Kúzelné čítanie od Albi se zábavnými samolepkami ve slovenském jazycePojďte prozkoumat chýši Ježibaby, strašidelný hrad a nebo třeba samotné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Samolepková knížka Strašidla SK (9788088403180)

Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Hasič SK (9788088403159)

Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Hasič SK (9788088403159)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 5 let, elektronická tužka není součástí Líbí se vašemu klučíkovi hasičský vůz a práce hasiče? Zajímá ho, jestli je to náročné zaměstnání? Pořiďte mu Miniknihu povolání - Hasič SK, nyní k dostání ve slovenské verzi, a můžete si o tom společně přečíst. Série miniknih z edice Kúzelné čítanie představí dětem jednotlivá povolání. V knize se děti dozví, co všechno dělá hasič, jak tráví svůj pracovní den, jakými auty jezdí nebo jak se staví protipovodňová hráz. Samozřejmostí Miniknihy - Hasič SK je kvíz a mnoho cenných a zábavných informací. Stačí použít Albi tužku a společně se dozvíte spoustu nových věcí. Kniha Kúzelné čítanie Minikniha povolání - Hasič SK je určena dětem od 5 let. Klíčové vlastnosti interaktivní miniknihy Hasič z edice Kúzelné čítanieInteraktivní minikniha z edice Kúzelné čítanie ve slovenském jazyceMinikniha povolání - Hasič SK představí dětem práci hasičeKniha nabízí spoustu nových a zábavných... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Hasič SK (9788088403159)

Albi Kúzelné čítanie Hra Pexeso Hudobné nástroje SK

Albi Kúzelné čítanie Hra Pexeso Hudobné nástroje SK
Detail

Hudební nástroje se staly námětem pro pexeso, které mohou hrát děti pomocí elektronické tužky. Ta není součástí balení, je nutné ji dokoupit jako samostaný produkt. Po přiložení elektronické tužky, uslyší děti odpovídající zvuk znázorněného obrázku či textu. Hra je tentokrát ve slovenské verzi. Přednosti: děti trénují vizuální paměť i sluchový vjem umožňuje více herních variant Obsah balení: 48 kulatých kartiček pexesa 2 kartičky s pravidly, ikonami a instrukcemi Obohaťte dětem herní svět o Kouzelné čtení! Vhodné pro děti od 6 do 7 let Počet hráčů: 2 - 4 Průměrná doba hry: 15 - 30 min (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Hra Pexeso Hudobné nástroje SK

Albi Kúzelné čítanie Hra Pexeso dopravné prostriedky SK

Albi Kúzelné čítanie Hra Pexeso dopravné prostriedky SK
Detail

Dopravní prostředky se staly námětem pro pexeso, které mohou hrát děti pomocí elektronické tužky. Ta není součástí balení, je nutné ji dokoupit jako samostaný produkt. Po přiložení elektronické tužky, uslyší děti odpovídající zvuk znázorněného obrázku či textu. Hra je tentokrát ve slovenské verzi. Přednosti: děti trénují vizuální paměť i sluchový vjem umožňuje více herních variant Obsah balení: 48 kulatých kartiček pexesa 2 kartičky s pravidly, ikonami a instrukcemi Obohaťte dětem herní svět o Kouzelné čtení! Vhodné pro děti od 6 do 7 let Počet hráčů: 2 - 4 Průměrná doba hry: 15 - 30 min Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albi Kúzelné čítanie Hra Pexeso dopravné prostriedky SK

Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Zima SK (9788089773473)

Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Zima SK (9788089773473)
Detail

Kouzelné čtení - vhodné od 2 let, elektronická tužka není součástí Nejlepší učení pro děti je formou hry. A přesně tento požadavek splňuje úžasná elektronická minikniha Kouzelné čtení od Albi - Zima, která je určena nejmenším klukům a holčičkám. Děti se seznámí s Magdalenkou a Jonášem, kteří tráví zimu třeba na lyžích a saních, postaví si sněhuláka, namalují obrázek a vůbec dělají mnoho dalších veselých zimních aktivit. Celkem na děti čeká více než 300 zvukových stop, díky kterým se seznámí s jedním z ročních období. Knížka je ideálním společníkem také na cestách. Nechte děti objevovat se zábavnou interaktivní miniknihou Zima. Kúzelné čítanie Minikniha pto nejmenší - Zima je ve slovenštině. Klíčové vlastnosti interaktivní knížky Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Zima SKInteraktivní minikniha o zimě z edice Kouzelné čtení od AlbiObsahuje přes 300 zvukových stopDěti se seznámí s jedním z ročních obdobíPrůvodci jim... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Zima SK (9788089773473)
Kúzelné čítanie Kniha Už viem, ako sa to robí SK (9788089773565), Kúzelné čítanie Kniha Vesmír SK (9788089773381), Kúzelné čítanie Kniha Biblia SK (9788088403418), Kúzelné čítanie Kniha Lidové říkanky SK (9788089773503), Kúzelné čítanie Kniha Morské dobrodružstvá SK (9788089773572), Kúzelné čítanie Kniha Zpívánky 2 SK (9788089773329), Kúzelné čítanie Kúzelné hodiny SK (8590228051219), Kúzelné čítanie Kniha Zvířátka v Zoo SK (9788089773305), Kúzelné čítanie Kniha Básničky z lesa SK (9788089773312), Kúzelné čítanie Kniha Rozmotej si jazýček SK (9788089773398), Kúzelné čítanie Kniha - Moje 1. barvy a tvary SK (9788089773404), Kúzelné čítanie Kúzelný meter SK (8590228044402), Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Hasič SK (9788088403159), Kúzelné čítanie Minikniha povolání – Lekár SK (9788088403166), Kúzelné čítanie My First English_HDE SK (9788088403272), Kúzelné čítanie Albi tužka + Vesmír SK (8590228046215), Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Jar SK (9788089773589), Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Jeseň SK (9788089773466), Kúzelné čítanie Minikniha pro nejmenší - Denné činnosti SK (9788089773367), Ako sa dostať do neba (SK) (978-80-560-0161-5), Milujem ako viem (978-80-895-1550-9), Aha! Ja už viem! (978-80-8226-032-1), Ako sa medvedík stratil a ako sa našiel (978-80-8124-082-9), Ako hovoriť s deťmi, aby sa lepšie učili (SK) (978-80-566-1195-1), Už som skoro dospelý: Čo sa to deje? (978-80-8107-395-3), Ako som sa naučil rozumieť svetu (), Vtech Medvedík, schovaj sa! - SK (3417765283376), Ako sa obliekajú princezné Módna prehliadka (8595593823621), Sades Neo Whistle - CZ/SK (SA-KB105), Ako sa obliekajú princezné Kone a poníky (8595593823638)