Kurzweil ks 40a recenze

Kurzweil KS-40A

Kurzweil KS-40A

Pár aktivních kompaktních monitorů. Jsou navrženy pro běžný poslech hudby u počítače, nebo domácí nahrávací a produkční studio. Sestava je vyrobena z kvalitního 12-milimetrového MDF a skládá se z jednoho aktivního a jednoho pasivního monitoru s woofery s průměrem 4" a tweetery s průměrem 0,75". Výrobce udává hodnoty frekvenčního rozsahu od 100Hz do 10kHz v toleranci -5 dB. Celkový výkon 2x10 W RMS bohatě postačí na ozvučení blízkého pole poslechu a standardní místnosti, monitory jsou také vybaveny otvory pro bassreflex, ovládáním celkové hlasitosti a nezávislým ovládáním basů. (muziker.cz)

Kurzweil KS-40A

Kurzweil KS-40A

Aktivní studiové monitory KURZWEIL KS-40A KS-40A je označení pro kompaktní, cenově dostupné a vysoce kvalitní aktivní studiové monitory, které ocení každý nadšenec do kvalitního zvuku, ať už potřebuje monitorovat své klávesové nástroje, nahrávat či míchat hudbu nebo jen vyžaduje kvalitní poslech. Výkon těchto monitorů, který odpovídá 2x 10 Wattům, živí v každém z nich dva reproduktory – 4palcový woofer a 0,75palcový tweeter. Frekvenční odezva v tolerantním pásmu -5 dB odpovídá 10 – 10 000 Hz. Kromě hlasitosti lze nastavit i výraznost basových frekvencí. Veškerá elektronika je schována v kabinetu vyrobeného ze 12milimetrů silného MDF. Samozřejmostí je elektormagnetické stínění, akustické vyladění a umístění bass reflexu na zadní straně. Pro vstup jsou využity dvě dvojice RCA… (kytary.cz)

Kurzweil KS-40A (použité)

Kurzweil KS-40A (použité)

Aktivní studiové monitory Zboží bylo dlouhodobě vystaveno na prodejně. Jeví znatelné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. KURZWEIL KS-40A KS-40A je označení pro kompaktní, cenově dostupné a vysoce kvalitní aktivní studiové monitory, které ocení každý nadšenec do kvalitního zvuku, ať už potřebuje monitorovat své klávesové nástroje, nahrávat či míchat hudbu nebo jen vyžaduje kvalitní poslech. Výkon těchto monitorů, který odpovídá 2x 10 Wattům, živí v každém z nich dva reproduktory – 4palcový woofer a 0,75palcový tweeter. Frekvenční odezva v tolerantním pásmu -5 dB odpovídá 10 – 10 000 Hz. Kromě hlasitosti lze nastavit i výraznost basových frekvencí. Veškerá elektronika je schována v kabinetu vyrobeného ze 12milimetrů silného MDF. Samozřejmostí je… (kytary.cz)

ECG FS 40a

ECG FS 40a

Stojanový ventilátor s křížovou základnou poskytne osvěžení v horkých letních dnech. ECG FS 40a s průměrem 40 cm nabízí 3 rychlosti, nastavitelnou výšku a úhel kmitání. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí a bezpečnostní mřížka. Vlastnosti: Velmi tichý chod 3 rychlosti Sklopný a nastavitelný úhel kmitání Otočná hlava Nastavitelná výška Křížový stabilní podstavec Bezpečnostní mřížka Ochrana proti přehřátí   Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Pojistka auto 40A

Pojistka auto 40A

Autopojistka 40A/32V oranžová 19x12mm ATC40 (tipa.eu)

Kurzweil

Kurzweil

Kurzweil (muziker.cz)

Puzzle Trefl Panda 500 dílků 100% 2 recenzí

Puzzle Trefl Panda 500 dílků
100%

2 recenzí

Pandy patří mezi nejohroženější a nejroztomilejší zvířata naší planety. Na tomto puzzle se jedna houpá na větvi, v záplavě své jediné potravy, bambusu. Po složení a následném zarámování, se panda může stát skvělou dekorací ve formě obrazu na zdi. Společnost Trefl je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský Trefl jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové aj.), tak i na aktuální animované pohádky známé z… (4home.cz)

Kurzweil KP100

Kurzweil KP100

Klávesy s dynamikou úhozu Kurzweill KP100 jsou klávesy s dynamikou a nastavitelnou citlivostí klaviatury. Nabízí 633 kvalitních zvuků, mezi kterými najdeme i ceněný zvuk křídla Triple Strike Piano známý ze série PC 3. Kromě něj je k dispozici zvuk řady nástrojů – kytar, smyčců, orchestrů, elektrických pian, exotických nástrojů ad. Pro komplexní skladby je k dispozici 220 automatických doprovodů, které reagují na hru levé ruky. Můžete hrát jak akordy, tak jednotlivé noty jedním prstem. Na všechny zvuky lze aplikovat efekty reverb, chorus a ekvalizér. Nechybí zabudovaný rekordér s možností nahrávání do jedné stopy a možností uložení až deseti uživatelských skladeb. Ke klávesám lze také přímo připojit mikrofon. Vše je uloženo v designovém šasi se zabudovanými reproduktory o celkovém… (kytary.cz)

Kurzweil KP200

Kurzweil KP200

Klávesy s dynamikou úhozu Kurzweil KP200 jsou klávesy s dynamikou úhozu a nastavitelnou citlivostí klaviatury. Disponují rozsahem pěti oktáv (61 kláves). Nabízí 583 kvalitních firemních presetů s charakterem klávesových (piana, varhany, syntetizéry) strunných (kytary, baskytary, smyčce), dechových (dřevěné, žesťové) a perkusních nástrojů plus 10 uživatelských presetů, kdy můžete na základě firemních presetů vytvářet své vlastní zvuky (funkce synth). U zvolených presetů lze dále upravovat citlivost klaviatury (funkce Touch) a její ladění (funkce Transpose a Octave). K určitému standardu též patří zpestření hry užitečnými funkcemi a efekty – zde v podobě funkce Performance Assistant ve dvou režimech pro kytaru a piano, Dual, Lower Voice/Split, Harmony, Freesolo, populárního kolečka na… (kytary.cz)

Kurzweil KAS5

Kurzweil KAS5

Stojan pro Kurzweil KA-90 Tento dřevěný stojan je určený pro digitální piano Kurzweil KA-90.Součástí stojanu je i třípedálová konzole obsahující pedály soft, sostenuto a sustain. (kytary.cz)

Kurzweil MPS10

Kurzweil MPS10

Přenosné digitální stage piano Přenosné digitální piano MPS10 nabízí 88 zvuků s kvalitou, kterou můžete znát z vysoce populární řady PC3. Obsahuje 10 špičkových samplů akustických pian včetně odbornou veřejností velmi chválených Kurzweil Triple Strike Grand Piano s 32 zvukovými vrstvami. Vedle toho nabízí 24 legendárních vintage elektronických pian a varhan, které jsou modelovány s neuvěřitelně realistickým výsledkem. Pochopitelně nechybí ani sólové či orchestrální programy jako například vokály, sbory, kytary, baskytary nebo bicí. Dále lze pracovat se 78 podkladovými skladbami. Všechny Vaše nastavení můžou být uloženy do 3 snadno přístupných nastavení. Díky sekvenceru Easy Piano budete moci velmi snadno nahrávat – a uložit až 9 skladeb, nechybí pochopielně funkce jako layer, split,… (kytary.cz)

Kurzweil PC3A8

Kurzweil PC3A8

Přenosné digitální stage piano KURZWEIL PC3A8Když vezmete to nejlepší z legendárních pian PC3, KORE 64 a Artis German D Grand Piano, vznikne vám toto všestranné a po všech stránkách profesionální stage piano z řady Kurzweil PC3A. Nástroj je vybaven zvukovou bankou extrémně realistických zvuků piano enginu V.A.S.T. PC3. Pro milovníky syntezátorů je tu banka Kore 64, která obsahuje také zvuky elektrických kytar, bicích a perkusí. Díky nim zásadně rozšíříte vaši zvukovou paletu. Další neméně slavná banka je KB3 ToneReal Organs. Ta navazuje na klasické varhany Hammond, Vox a Farfisa. Doladit tyto nástroje přesně podle vašich představ můžete pomocí devíti fyzických drawbarů. Veškeré zmiňované zvuky jsou přehledně rozdělené do 16 kategorií, přičemž každá z nich má přiřazené vlastní… (kytary.cz)

Kurzweil FORTE SE

Kurzweil FORTE SE

Přenosné digitální stage piano FORTE je symbolem pro stage piana bez kompromisů. Tato "odlehčená" verze SE je nabitá 2 GB zvuků německých a japonských koncertních křídel, nových Rhodesů, Wurlitzeru, Cembala, Clavinetu a dalších tradičních nástrojů doplněných o širokou paletou zvuků ze série PC3 a rozšiřující karty KORE 64. Patentovaná technologie FlashPlayDíky této technologii lze i kapacitně náročné samply přepínat bez zdlouhavého načítání a latence. Rovněž při zapnutí je Forte připraven během několika málo vteřin. Technologie VASTVAST (Variable Architecture Synthesis Technology) patří již ke klasice. Díky této technologii můžete každý zvukový program editovat pomocí až 32 nezávislých vrstev se samostatnou signálovou cestou. Výkonný FX EngineEfektová jednotka Forte nabízí… (kytary.cz)

Proudová ochrana hager 2pólová . 40a

Proudová ochrana hager 2pólová . 40a

Proudová ochrana umožňuje bezpečné využívání elektrického proudu. Spolehlivě ochrání osoby i předměty při přímém i nepřímém kontaktu a zmenšuje tak riziko izolačních závad.Technické parametryHodnotaPočet pólů2Jmenovitý proud25 AProvozní napětí (text)230 V/ACJmenovité napětí230 V/AC · 400 V/ACTyp2pól., 25 A 0,03Typ pojistky (kategorie)Proudový chráničJmenotivý zbytkový proud0.03 AMnožství1 ksSpouštěcí charakteristikaA (fonetip.cz)

Proudový chránič moeller 40a, 4-pólový

Proudový chránič moeller 40a, 4-pólový

Chrání při výskytu zvláštních, nevyhlazených forem stejnosměrného reziduálního proudu (typ A dle EN 61 008). S tlačítkem pro kontrolu funkce.Technické parametryHodnotaPočet pólů4Jmenovitý proud40 AProvozní napětí (text)230/400 V/ACJmenovité napětí400 VTyp4-pólový, 40 A 0,03-ATyp pojistky (kategorie)Proudový chráničJmenotivý zbytkový proud0.03 AMnožství1 ksSpouštěcí charakteristikaAVybaveníPro montáž na lištu 70 mm (fonetip.cz)

Kurzweil KMR2

Kurzweil KMR2

Notový stojan Tento notový stojan je určen pro digitální piana Kurzweil Artis / Artis SE a Forte / Forte SE.Tvoří ho černý kovový držák, který se napevno přišroubuje čtyřmi šrouby k nástroji, a odjímatelná deska z průhledného plastu. Rozměry desky: 483 x 220 mmHloubka: 46 mm (kytary.cz)

Kurzweil SP1

Kurzweil SP1

Přenosné digitální stage piano Kurzweil SP1 je stage piano vhodné především pro studenty, hudební školy, malé koncerty nebo domácí nahrávání. Pokud sháníte jednoduchý nástroj s dobrým zvukem, určitě na něj zaměřte pozornost. K dispozici je celkem 16 zvuků ve čtyřech kategoriích, které jsou přístupné přímo z hlavního panelu. Vybírat můžete ze zvuků koncertních křídel German D Artis Grands, elektrických pian z modelu Forte SE, smyčců, dechů a bas ze série nástrojů PC3 a nechybí ani varhany, syntezátory a další zvuky. Výsledný zvuk snadno vyšperkujete pomocí individuálně nastavitelných efektů Reverb, Chorus, Tremolo, Delay a třípásmových korekcí (master). Změny v nastavení efektů můžete uložit a následně rychle vyvolat. Samozřejmostí je plně vyvážená klaviatura s plným rozsahem i… (kytary.cz)

Kurzweil KA70

Kurzweil KA70

Přenosné digitální stage piano KA70 od firmy Kurzweil je přenosné digitální piano s dynamikou klaviaturou. Disponuje osmaosmdesáti klávesami, tj. standardním rozsahem klavíru. Nabízí dvacet kvalitních firemních presetů se zvuky klavíru, varhan, strunných nástrojů (kytara, baskytara, smyčce) a perkusních chromatických nástrojů. U zvolených presetů lze dále upravovat citlivost klaviatury (funkce Touch) a její ladění (funkce Transpose a Tune). K určitému standardu též patří zpestření hry užitečnými funkcemi a efekty – zde v podobě funkcí Dual, Lower Voice/Split, Harmony, Twinova a zabudovaných efektů (5x Reverb, 5x Chorus, 5x EQ). Mnozí jistě ocení i výběr z padesáti interaktivních automatických doprovodů v rozličných hudebních žánrech. Samostatné nastavení hlasitosti a tempa… (kytary.cz)

Kurzweil KP110

Kurzweil KP110

Keyboard s klaviaturou s 61 dynamickými synth klávesami. Piano umožňuje nastavení 3 typů odezvy klaviatury a nabízí polyfonii 128 hlasů. Multi funkční LCD displej výrazně napomáhá při celkovém ovládání a výběru z bohaté nabídky až 653 zvuků. Nástroj nabízí kromě zvuků i 48 paměťových míst pro uložení oblíbených zvuků a nastavení. Samozřejmostí je funkce Split a Layer a plná transpozice v rozmezí +/- 1 oktáva. K dispozici je i trojice efektů EQ, Reverb a Chorus, které obohacují finální zvuk. Při skládání vlastních tracků jistě potěší vestavěný šestikanálový sekvencer s pamětí pro 10 skladeb a 240 předehraných patternů různých žánrů. Poměrně bohatá je i konektorová výbava, která nabízí dvojici výstupů pro Audio Out, dále stereo Audio In, USB port, výstup pro sluchátka a vstup pro mikrofon.… (muziker.cz)

Kurzweil SP1

Kurzweil SP1

Digitální stage piano vhodné pro studenty, školy a domácí nahrávací studia. Vybaveno je 16 předvolenými zvukovými bankami, které zahrnují German D Artis Grand piana, digitální piana Forte SE, orchestrální smyčcové a dechové nástroje z PC3 série, varhany a synth pads. Piáno obsahuje 4 efekty s individuálním nastavením: Reverb, Chorus, Tremolo, Delay a 3-pásmový Master ekvalizér. Umožňuje vlastní úpravu zvuků s možností uložení a rozdělení klaviatury pro 4 různé zvuky hudebních nástrojů s individuálním nastavením hlasitosti. Klaviatura přináší 88 kláves s vyváženou kladívkovou mechanikou. Režim Dual umožňuje hru 4 rukama - učitel + student - při výuce. Piáno přináší možnost hry s hudebním podkladem prostřednictvím stereo audio in vstupu pro připojení MP3 přehrávače a jiného audio zařízení.… (muziker.cz)

Kurzweil KP120 A

Kurzweil KP120 A

Klávesy s dynamikou úhozu Kurzweil KP120A Oriental Keyboard jsou klávesy s dynamikou úhozu a nastavitelnou citlivostí klaviatury. Disponují rozsahem pěti oktáv (61 kláves). Nabízí 160 kvalitních firemních presetů s charakterem klávesových (piana, varhany, syntetizéry) strunných (kytary, baskytary, smyčce), dechových (dřevěné, žesťové), perkusních nástrojů a širokou škálu orientálních/etnických nástrojů včetně perkusí. Dvanáct speciálních tlačítek vám umožní zvolit v reálném čase požadovanou arabskou/orientální stupnici (každé tlačítko je přiřazeno k jednomu z půltónů chromatické stupnice). U zvolených presetů lze dále upravovat citlivost klaviatury (funkce Touch) a její ladění (funkce Transpose a Tune). K určitému standardu též patří zpestření hry užitečnými funkcemi a efekty – zde… (kytary.cz)

Kurzweil KST300A

Kurzweil KST300A

Klávesové kombo Kurzweil KST300A je klávesové přenosné kombo disponující čtyřkanálovým mixpultem a možností připojení bezdrátového mikrofonu. Díky nabíjecí baterii můžete hrát na venkovních akcích bez přístupu k elektrické síti nebo vyzkoušet busking ve všech koutech světa. Kompaktní rozměry, nízká hmostnost a robustní pojizdný systém s teleskopickým držákem vytvoří během chvíle mobilní kombo, o kterém při svých cestách nebudete ani vědět. Součástí balení je ruční a lavalier bezdrátový mikrofon, oba jsou plně kompatibilní s kombem KST300A. Kombo v sobě ukrývá dva 6,5" a jeden 3,5" reproduktor, které umožňují kombu spolu se zesilovačem třídy maximální výkon až 24W. Mixážní pult na boční straně komba nabízí čtyři Jack 6,3 mm TS vstupy, z nichž jsou dva vyhrazeny speciálně pro… (kytary.cz)

Kurzweil YKS2

Kurzweil YKS2

Klávesový stojan Univerzální klávesový stojan s možností nastavení výší i šířky. Vyroben z kvalitních materiálů zaručujících maximální ochranu pro váš klávesový nástroj. (kytary.cz)

Kurzweil SP6

Kurzweil SP6

Přenosné digitální stage piano Kurzweil SP6 si bere to nejlepší z nástrojů řad Forte, Forte SE nebo PC3 a přichází s novým LENA procesorem, který zajišťuje vynikající zvuk, snadné, ale komplexní ovládání a opět rozšiřuje možnosti stage pian z této oblíbené série. Přibyla paměť, ubyla hmotnost. K dispozici je na 2 GB zvuků včetně precizně vysamplovaných křídel German D Grand a High Definition Japanese Grand, které jsou uzpůsobeny přesně pro potřeby SP6 a díky simulaci vzájemné resonance strun se vyznačují nebývalou mírou detailu. Kromě toho nechybí oblíbené nástroje jako Clav, Celeste, Crotales nebo Cembalo známé z pian Forte, sbírka varhan(Hammond, Vox, Farfisa) a další zvukové rejstříky. Zvuk lze nablýskat pomocí 32 jednotek s reverby, delayem, zkreslením, rotary speakery a dalšími… (kytary.cz)

Kurzweil KP110

Kurzweil KP110

Klávesy s dynamikou úhozu Kurzweill KP110 jsou klávesy s dynamikou a nastavitelnou citlivostí klaviatury. Nabízí 653 kvalitních zvuků, mezi kterými najdeme i ceněný zvuk křídla Triple Strike Piano známý ze série PC 3. Kromě něj je k dispozici zvuk řady nástrojů – kytar, smyčců, orchestrů, elektrických pian, exotických nástrojů ad. Pro komplexní skladby je k dispozici 240 automatických doprovodů, které reagují na hru levé ruky. Můžete hrát jak akordy, tak jednotlivé noty jedním prstem. Na všechny zvuky lze aplikovat efekty reverb, chorus a ekvalizér. Nechybí zabudovaný rekordér s možností nahrávání do šesti stop (1 doprovod + 5 melodických) a možností uložení až deseti uživatelských skladeb. Ke klávesám lze také přímo připojit mikrofon. Aranžování vašich hudebních nápadů s různými… (kytary.cz)

Kurzweil YH3000

Kurzweil YH3000

Sluchátka YH-3000 je označení pro uzavřená cirkumaurální hi-fi sluchátka, která jsou vhodná pro běžný poslech hudby, odposlech při hraní na klávesové nástroje a jiné aplikace. Navzdory své velmi dostupné ceně jsou vyrobeny v Koreji, což zaručuje v rámci konkurence nadstandardní kvalitu zvuku i zpracování a vysokou spolehlivost. Srdcem těchto sluchátek jsou měniče se samarium-kobaltovými magnety, které nabízí čistý, přesný a silný zvuk s pevnými basy, barevnými středy a jasnými výškami. Kvalitu středových a vyšších frekvencí pak vylepšují speciální hliníkovo-měděné cívky a membrána z hi-tech polymeru. Impedance měničů odpovídá 32 Ohmům a citlivost 105 dB. Náušníky jsou dostatečně velké i pro dlouhodobé pohodlí, jsou velmi měkkce polstrované a potažené koženkou. Nastavitelný můstek… (kytary.cz)

Kurzweil PC3K6

Kurzweil PC3K6

Přenosné digitální stage piano Pokud jste hudebník který vyžaduje ty nejlepší zvuky, všechny potřebné funkce a nulové kompromusy, jsou pro Vás digitální piana PC3K to pravé. Jde o nástupce vysoce oblíbeného PC3, jehož schopnosti ještě dále vylepšuje. Při vývoji bylo dbáno na to, aby ovládání bylo co nejsnazší a hudebník se mohl věnovat jen hudbě, nikoli všem technickým záležitostem kolem ní. PC tak nabízí ty nejpotřebnější funkce, s kterými lze pracovat velmi přehledně a rychle, ať už jde třeba o funkce jako layer nebo split nebo vytváření presetů. Ovládání je velmi interaktivní – PC3 například dokáže samo informovat o tom, jaké ovladače jsou přiřazeny parametrům v rámci daného programu. Z hlediska zvukové kvality je PC3 zcela nekompromisní – nabízí 1047 zvukových programů, a to… (kytary.cz)

Orava BN-40A elektrický brousek na nože

Orava BN-40A elektrický brousek na nože

Elektrická bruska na nože má pro skvěle ostré nože zabudovány safírové brusné kotouče. Ty spolehlivě nabrousí čepel nožů rychle a jednoduše. Brusku můžete využít na broušení kuchyňských i sportovních nožů. Technické parametry a specifikace: dvoustupňový ostřící systém vodicí drážky pro čepel automaticky udržují potřebný úhel, přesné úvodní hrubé broušení ve vodících drážkách vytvoří požadovaný úhel hrany čepele jemné přebroušení přesně nabroušena čepel nože napájení 230V ~ 50Hz, 40W (4home.cz)

Kurzweil STAND

Kurzweil STAND

Dřevěný stojan pro nástroje Kurzweil SP2XS, Mark PRO One iS, Mark PRO Two iS. (muziker.cz)

Kurzweil KP150

Kurzweil KP150

Klávesy s dynamikou úhozu Kurzweil KP150 jsou klávesy s dynamikou úhozu a nastavitelnou citlivostí klaviatury (3 úrovně), disponují rozsahem pěti oktáv (61 kláves), naleznete zde mnoho klavírních zvuků, paličkových nástrojů (marimba, xylofón), varhan (Hammond), strunných nástrojů (kytara, basa), smyčcových nástrojů (violoncello, viola, cello), orchestrálních zvuků, džesťových a dechových nástrojů nebo moderních syntetických elektro zvuků. Presety navíc můžete obohatit o deset reverb nebo osm chorus efektů. Mnozí jistě ocení i výběr z 200 interaktivních automatických doprovodů v rozličných hudebních žánrech. Klávesy nabízejí i rekordér s možností vytvoření pěti uživatelských skladeb, paměť schopnou uložit šest vašich oblíbených nastavení, kompatibilitu s MIDI zařízeními/kontroléry a… (kytary.cz)

Kurzweil KMR1

Kurzweil KMR1

Notový stojan Tento notový stojan je určen pro digitální piana Kurzweil. Tvoří ho černý kovový držák, který se napevno přišroubuje čtyřmi šrouby k nástroji, a odjímatelná deska z průhledného plastu. Kompatibilní modely: PC3K8, PC3K7, PC3X, PC3(76), PC3LE8 a PC3LE7 (kytary.cz)

Kurzweil PC3A6

Kurzweil PC3A6

Přenosné digitální stage piano KURZWEIL PC3A6Když vezmete to nejlepší z legendárních pian PC3, KORE 64 a Artis German D Grand Piano, vznikne vám toto všestranné a po všech stránkách profesionální stage piano z řady Kurzweil PC3A. Nástroj je vybaven zvukovou bankou extrémně realistických zvuků piano enginu V.A.S.T. PC3. Pro milovníky syntezátorů je tu banka Kore 64, která obsahuje také zvuky elektrických kytar, bicích a perkusí. Díky nim zásadně rozšíříte vaši zvukovou paletu. Další neméně slavná banka je KB3 ToneReal Organs. Ta navazuje na klasické varhany Hammond, Vox a Farfisa. Doladit tyto nástroje přesně podle vašich představ můžete pomocí devíti fyzických drawbarů. Veškeré zmiňované zvuky jsou přehledně rozdělené do 16 kategorií, přičemž každá z nich má přiřazené vlastní… (kytary.cz)

Kurzweil PC3K7

Kurzweil PC3K7

Přenosné digitální stage piano Pokud jste hudebník který vyžaduje ty nejlepší zvuky, všechny potřebné funkce a nulové kompromisy, jsou pro Vás digitální piana PC3K to pravé. Jde o nástupce vysoce oblíbeného PC3, jehož schopnosti ještě dále vylepšuje. Při vývoji bylo dbáno na to, aby ovládání bylo co nejsnazší a hudebník se mohl věnovat jen hudbě, nikoli všem technickým záležitostem kolem ní. PC tak nabízí ty nejpotřebnější funkce, s kterými lze pracovat velmi přehledně a rychle, ať už jde třeba o funkce jako layer nebo split nebo vytváření presetů. Ovládání je velmi interaktivní – PC3 například dokáže samo informovat o tom, jaké ovladače jsou přiřazeny parametrům v rámci daného programu. Z hlediska zvukové kvality je PC3 zcela nekompromisní – nabízí 1047 zvukových programů, a to… (kytary.cz)

Kurzweil PC3K8

Kurzweil PC3K8

Přenosné digitální stage piano Pokud jste hudebník který vyžaduje ty nejlepší zvuky, všechny potřebné funkce a nulové kompromusy, jsou pro Vás digitální piana PC3K to pravé. Jde o nástupce vysoce oblíbeného PC3, jehož schopnosti ještě dále vylepšuje. Při vývoji bylo dbáno na to, aby ovládání bylo co nejsnazší a hudebník se mohl věnovat jen hudbě, nikoli všem technickým záležitostem kolem ní. PC tak nabízí ty nejpotřebnější funkce, s kterými lze pracovat velmi přehledně a rychle, ať už jde třeba o funkce jako layer nebo split nebo vytváření presetů. Ovládání je velmi interaktivní – PC3 například dokáže samo informovat o tom, jaké ovladače jsou přiřazeny parametrům v rámci daného programu. Z hlediska zvukové kvality je PC3 zcela nekompromisní – nabízí 1047 zvukových programů, a to… (kytary.cz)

Kurzweil Stand

Kurzweil Stand

Klávesový stojan Tento dřevěný stojan je určený pro digitální piana Kurzweil SPS4-8, MPS20, MPS10 nebo starší modely SP2XS, Makr ProONEiS a Mark ProTWOiS. Hmotnost: 12.5 kg Rozměry: 66.1 x 130.1 x 35 cm (kytary.cz)

Kurzweil KP30

Kurzweil KP30

Klávesy bez dynamiky úhozu Kurzweil KP30 jsou klávesy disponující rozsahem čtyř oktáv (49 kláves), naleznete zde mnoho klavírních zvuků, paličkových nástrojů (marimba, xylofón), varhan (Hammond), strunných nástrojů (kytara, basa), smyčcových nástrojů (violoncello, viola, cello), orchestrálních zvuků, džesťových a dechových nástrojů nebo moderních syntetických elektro zvuků. Mnozí jistě ocení i výběr ze 130 interaktivních automatických doprovodů v rozličných hudebních žánrech. Klávesy nabízejí i dvoutláčítkový rekordér s možností vytvoření jedné uživatelské skladby, paměť schopnou uložit pět vašich oblíbených nastavení, kompatibilitu s MIDI zařízeními/kontroléry a propojení s vašim PC kterým můžete přehrát vaší vlastní klávesovou skladbu. Kurzweil KP30 dále nabízí výukový program… (kytary.cz)

Kurzweil KP70

Kurzweil KP70

Klávesy s dynamikou úhozu Kurzweil KP70 jsou základním modelem kláves s dynamikou úhozu z produkce značky. Disponují rozsahem pěti oktáv (61 kláves) a nabízí 300 kvalitních presetů, kdy můžete vybírat z široké palety zvuků klávesových (piana, varhany, syntetizéry) strunných (kytary, baskytary, smyčce), dechových (dřevěné, žesťové) a perkusních nástrojů. U zvolených presetů lze dále upravovat citlivost klaviatury (funkce Touch) a její ladění (funkce Transpose a Octave). K určitému standardu patří zpestření hry užitečnými funkcemi a efekty – zde v podobě funkce Dual, Lower Voice/Split a efektů DSP (Reverb, Chorus) a Sustain. Mnozí jistě ocení i výběr ze sta interaktivních automatických doprovodů v různých žánrech (Beat & Pop, Rock, Dance, Soul & Funk, Jazz, Country, Latin,… (kytary.cz)

Kurzweil KA120

Kurzweil KA120

Přenosné digitální stage piano KA120 od firmy Kurzweil je přenosné digitální piano vybavené plně vyváženou kladívkovou mechanikou s nastavitelnou dynamikou úhozu. Disponuje osmaosmdesáti klávesami, tj. standardním rozsahem klavíru. Nabízí 600 kvalitních firemních presetů s charakterem klávesových (piana, varhany, syntetizéry) strunných (kytary, baskytary, smyčce), dechových (dřevěné, žesťové) a perkusních nástrojů. U zvolených presetů lze dále upravovat citlivost klaviatury (funkce Touch) a její ladění (funkce Transpose a Tune). K určitému standardu též patří zpestření hry užitečnými funkcemi a efekty – zde v podobě funkcí Performance Assistant, Dual, Lower Voice/Split, Harmony, Twinova, populárního kolečka na ohýbání tónu (Pitch/Bend) a zabudovaných efektů (10x Reverb, 8x Chorus, 6x… (kytary.cz)

Kurzweil UNITE_2

Kurzweil UNITE_2

USB zvuková karta USB zvuková karta Kurzweil Unite-2 nabízí dva kombinované XLR/TRS vysokoimpedanční vstupy pro připojení kláves, mikrofonů, kytar či jiných hudebních nástrojů. Kompaktní rozměry, odolné šasi a napájení přes USB tuto kartu přímo předurčují pro použití v domácím studiu nebo na cestách. Nechybí fantomové napájení nebo sluchátkový výstup pro přímý monitoring signálu. (kytary.cz)

Kurzweil YH 3000

Kurzweil YH 3000

Standardní sluchátka, impedance: 32 Ohmů, kobaltový magnet v měniči zaručuje příjemné čisté výšky a hutné basové frekvence, citlivost: 105dB, uzavřená konstrukce, jemné náušníky zaručují pohodlný poslech i při dlouhodobém poslechu. (muziker.cz)

Kurzweil KA90 WH

Kurzweil KA90 WH

Přenosné digitální stage piano KA90 od firmy Kurzweil je přenosné digitální piano s dynamikou úhozu vybavené kladívkovou mechanikou. Disponuje osmaosmdesáti klávesami, tj. standardním rozsahem klavíru. Nabízí dvacet kvalitních firemních presetů se zvuky klavíru, varhan, strunných nástrojů (kytara, baskytara, smyčce) a perkusních chromatických nástrojů. U zvolených presetů lze dále upravovat citlivost klaviatury (funkce Touch) a její ladění (funkce Transpose a Tune). K určitému standardu též patří zpestření hry užitečnými funkcemi a efekty – zde v podobě funkcí Dual, Lower Voice/Split, Harmony, Twinova a zabudovaných efektů (5x Reverb, 5x Chorus, 5x EQ). Mnozí jistě ocení i výběr z padesáti interaktivních automatických doprovodů v rozličných hudebních žánrech. Samostatné nastavení… (kytary.cz)

Kurzweil M230 WH

Kurzweil M230 WH

Digitální piano Kurzweil M230 je cenově dostupné digitální piano s kladívkovou mechanikou s nastavitelnou citlivostí kláves. Na výběr je celkem deset typů citlivosti, takže pianino je velmi univerzální a lze snadno přizpůsobit potřebám hráčů, ať už jde o začátečníky nebo pokročilé. K dispozici je třicet zvukových rejstříků, 128 hlasů polyfonie (Stereo PCM), funkce Split, Layer a Dual pro vrstvení zvuků a rozdělování klaviatury po zvucích s vzájemně nastavitelnou hlasitostí. Transpozice je možná v rozsahu dvou oktáv a piano lze ladit v rozmezí od 427 – 453 Hz. Pro cvičení nebo hudební produkce lze využít 30 doprovodných stylů, nechybí metronom a výukový systém, který vás bude neustále motivovat ke zlepšení. Ozvučení je vyřešeno pomocí dvoupásmového stereo systému o výkonu 40 W a piano… (kytary.cz)

Kurzweil M90 WH

Kurzweil M90 WH

Digitální piano M90 je digitální pianino s plně vyváženou, kladívkovou mechanikou s osmaosmdesáti klávesami a nastavitelnou dynamikou úhozu. Díky tomu není problém klaviaturu přizpůsobit potřebám jakéhokoliv hráče. Piano nabízí šestnáct kvalitních presetů především s charakterem klavírních a varhanních zvuků. Hru můžete zpestřit pomocí užitečných funkcí Layer a Split nebo vestavěnými efekty Reverb a Chorus. Začátečníkům pomůže při seznamování s nástrojem jednoduchý výukový systém. Povedené melodie a motivy zaznamenáte díky dvoustopému rekordéru. Digitální piano dále nabízí dva linkové RCA vstupy a výstupy, kompatibilitu s MIDI softwary ve vašem PC přes USB kabel, připojení dalšího MIDI zařízení pomocí MIDI OUT konektoru a dva výstupy do sluchátek pro tiché a nerušené cvičení.… (kytary.cz)

Kurzweil KB 88

Kurzweil KB 88

Klávesový kufr Obal z odolného vyztuženého černého nylonu nabízí kostru s kolečky pro snazší transport, polstrované madlo a extra silné polstrování. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství.Vnitřek obalu je vyplněn molitanovými výplněmi, které umožňují korigovat šířku užitné plochy od 136 cm až do 143 cm. • vnější rozměry: 155 x 43 x 18 cm • vnitřní rozměry: 136 - 143 x 39 x 11 cm • obal je vhodný např. pro Kurzweil PC3 K8 / PC3 LE8 nebo Artis (kytary.cz)

Sterling Power Pro Charge Ultra 12V 40A

Sterling Power Pro Charge Ultra 12V 40A

Špičková nabíječka baterií. 3 - výstupy napájecí napětí 110 a 230 v 50-60 hz. 12 V- 60 amp model všechny ostatní typy v poměru. Rozsah vstupního napětí 90-270 Voltů 40-70 hz. Účinnost 89.4%. Proud při plném zatížení (110 / 230v) 9.8 / 4.6. Šum a zvlnění napětí (RMS) 14mv. Funkce Sterling ProCharge nabíječek: 11 předprogramovaných křivek nabíjení Lifep04. 1 uživatelské nastavení, lze nastavit na nabíječce - není třeba použít počítač. 2 x digitální měřicí přístroj - voltmetr, ampérmetr. 1 x měřič výkonu - zobrazuje rezervu výkonu na přístroji. Nový synchronizovaný usměrňovač - oproti diodovému je o 10% efektivnější. Vysoce napěťový de-sulfatační cyklus. Program pro ozdravení baterií. Vícerychlostní ventilátor chlazení omezuje nežádoucí hlučnost při nižším zatížení, nové extrémně účinné… (muziker.cz)

Proudový chránič moeller 40a, 2-pólový

Proudový chránič moeller 40a, 2-pólový

Chrání při výskytu zvláštních, nevyhlazených forem stejnosměrného reziduálního proudu (typ A dle EN 61 008). S tlačítkem pro kontrolu funkce.Technické parametryHodnotaPočet pólů2Jmenovitý proud40 AProvozní napětí (text)230/400 V/ACJmenovité napětí230 VTyp2-pólový, 40 A 0,03-ATyp pojistky (kategorie)Proudový chráničJmenotivý zbytkový proud0.03 AMnožství1 ksSpouštěcí charakteristikaAVybaveníPro montáž na lištu 35 mm (fonetip.cz)

Kurzweil M100-SR

Kurzweil M100-SR

Digitální piano s dynamickou kladívkovou odstupňovanou mechanikou a klaviaturou s 88 klávesami. Nabízí 64 hlasou polyfonii, což bohatě postačí potřebám začínajícího a mírně pokročilého hráče. Kromě kvalitně znějících vzorků akustického pianina nabízí ještě několik dalších doplňkových zvuků jako E-Piano, Organ, Smyčcový orchestr a pod. K dispozici jsou i tlačítka pro transpozici, tempo, metronom a efekty reverb, chorus a ekvalizér. Nástroj je vybaven dvojitým sluchátkový výstupem, linkovým AUX vstupem i výstupem a USB konektorem pro řízení externího zdroje zvuku pomocí MIDI. Piano disponuje kvalitním stereo ozvučením s výkonem 2x 10 W. Dále ve výbavě nesmí chybět trojitý pedál pro ovládání funkcí Sustain, Soft a Sostenuto .. Povrchová úprava: Palisandr, matná. Lavice je součástí… (muziker.cz)

Kurzweil KP-2

Kurzweil KP-2

Sustain pedál novo vyvinutý firmou Kurzweil, kompatibilný so všetkými nástrojmi typu Kurzweil. (muziker.cz)

Kurzweil M210 WH

Kurzweil M210 WH

Digitální piano Kurzweil M210 je cenově dostupné digitální piano s kladívkovou mechanikou s nastavitelnou citlivostí kláves, takže je velmi univerzální a vhodné pro řadu hráčů od začátečníků po pokročilé. K dispozici je dvacet zvukových rejstříků, 128 hlasů polyfonie, funkce Split a Layer pro vrstvení zvuků a rozdělování klaviatury po zvucích s vzájemně nastavitelnou hlasitostí. Transpozice je možná v rozsahu dvou oktáv a piano lze ladit v rozmezí od 427 – 453 Hz. Pro cvičení nebo hudební produkce lze využít 12 doprovodných stylů, nechybí metronom, zabudovaný sekvencér a jednostopý rekordér. Vaše hudební nápady si tak můžete ihned zaznamenat. Ozvučení je vyřešeno pomocí dvoupásmového stereo systému o výkonu 30 W a piano lze pomocí RCA konektorů také připojit k externímu PA. Zvuk s… (kytary.cz)

Kurzweil M230 SR

Kurzweil M230 SR

Digitální piano Kurzweil M230 je cenově dostupné digitální piano s kladívkovou mechanikou s nastavitelnou citlivostí kláves. Na výběr je celkem deset typů citlivosti, takže pianino je velmi univerzální a lze snadno přizpůsobit potřebám hráčů, ať už jde o začátečníky nebo pokročilé. K dispozici je třicet zvukových rejstříků, 128 hlasů polyfonie (Stereo PCM), funkce Split, Layer a Dual pro vrstvení zvuků a rozdělování klaviatury po zvucích s vzájemně nastavitelnou hlasitostí. Transpozice je možná v rozsahu dvou oktáv a piano lze ladit v rozmezí od 427 – 453 Hz. Pro cvičení nebo hudební produkce lze využít 30 doprovodných stylů, nechybí metronom a výukový systém, který vás bude neustále motivovat ke zlepšení. Ozvučení je vyřešeno pomocí dvoupásmového stereo systému o výkonu 40 W a piano… (kytary.cz)

Kurzweil KA130 WH

Kurzweil KA130 WH

Digitální piano KA 130 je digitální pianino s plně vyváženou, kladívkovou mechanikou s osmaosmdesáti klávesami a šesti nastavitelnými stupni citlivosti. Díky tomu není problém klaviaturu přizpůsobit potřebám jakéhokoliv hráče. Nechybí trojice pedálů Sustain, Sostenuto a Soft. K dispozici je řada zvuků akustických pian, varhan elektrických pian, smyčců nebo sborů. Začátečníkům pomůže při seznamování s nástrojem výukový systém a díky zabudovanému rekordéru lze nahrát až 5 skladeb. Veškeré kontrolní prvky i displej jsou dostupné přímo z předního panelu. Povrchová úprava napodobující palisandr vám doma ostudu jistě neudělá a prsty ochrání kryt klaviatury, který se zasunuje dovnitř. (kytary.cz)

Kurzweil M90 SR

Kurzweil M90 SR

Digitální piano M90 je digitální pianino s plně vyváženou, kladívkovou mechanikou s osmaosmdesáti klávesami a nastavitelnou dynamikou úhozu. Díky tomu není problém klaviaturu přizpůsobit potřebám jakéhokoliv hráče. Piano nabízí šestnáct kvalitních presetů především s charakterem klavírních a varhanních zvuků. Hru můžete zpestřit pomocí užitečných funkcí Layer a Split nebo vestavěnými efekty Reverb a Chorus. Začátečníkům pomůže při seznamování s nástrojem jednoduchý výukový systém. Povedené melodie a motivy zaznamenáte díky dvoustopému rekordéru. Digitální piano dále nabízí dva linkové RCA vstupy a výstupy, kompatibilitu s MIDI softwary ve vašem PC přes USB kabel, připojení dalšího MIDI zařízení pomocí MIDI OUT konektoru a dva výstupy do sluchátek pro tiché a nerušené cvičení.… (kytary.cz)

Kurzweil PC3A7 (použité)

Kurzweil PC3A7  (použité)

Přenosné digitální stage piano Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. KURZWEIL PC3A7Když vezmete to nejlepší z legendárních pian PC3, KORE 64 a Artis German D Grand Piano, vznikne vám toto všestranné a po všech stránkách profesionální stage piano z řady Kurzweil PC3A. Nástroj je vybaven zvukovou bankou extrémně realistických zvuků piano enginu V.A.S.T. PC3. Pro milovníky syntezátorů je tu banka Kore 64, která obsahuje také zvuky elektrických kytar, bicích a perkusí. Díky nim zásadně rozšíříte vaši zvukovou paletu. Další neméně slavná banka je KB3 ToneReal Organs. Ta navazuje na klasické varhany Hammond, Vox a Farfisa. Doladit tyto nástroje přesně podle vašich představ můžete pomocí devíti fyzických drawbarů.… (kytary.cz)

Kurzweil Super Ribbon

Kurzweil Super Ribbon

Kontroler Super Ribbon je unikátní dotykový programovatelný kontroler, který je určen pro nástroje Kurzweil PC3K8, PC3X, PXC76, PXC61, PC2, PC1X, PC161, PC1SE, K2661 a modely z řady ExpressionMate. Tento ovladač, jehož délka odpovídá 600 milimetrům, lze používat jako jednoduchý kontroler ovládající po celé délce shodný parametr, nebo ho rozdělit do 3 sekcí, jejichž funkce lze naprogramovat nezávisle. Lze ho též dále nastavit tak, aby reagoval přesně dle Vašich potřeb a byl přiřazen přesně takovým kontinuálním MIDI funkcím, které se Vám hodí. Nabízí tak zcela nové možnosti real-time ovládání nástroje. Jeho instalace je zcela nenáročná a nevyžaduje profesionální zásah do nástroje. Technické údaje • dotykový programovatelný kontroler • délka ovladače: 600 mm • možnost pracovat s 1… (kytary.cz)

Kurzweil SPS4-8

Kurzweil SPS4-8

Přenosné digitální stage piano SPS4 představuje další generaci velmi úspěšných digitálních pian SP, a tak samozřejmě nabízí populární vysoce kvalitní zvukové samply z dílen Kurzweil a zároveň i dostupnou cenu a vysokou funkcionalitu a zároveň mobilitu. Jde o uživatelsky přátelský nástroj rozumných rozměrů a hmotnosti, který nabízí stejné zvuky, jako vlajková loď PC3. Při vývoji bylo dbáno na to, aby ovládání bylo co nejsnazší a hudebník se mohl věnovat jen hudbě, nikoli všem technickým záležitostem kolem ní. SPS tak nabízí ty nejpotřebnější funkce, s kterými lze pracovat velmi přehledně a rychle, ať už jde třeba o funkce jako layer nebo split nebo vytváření presetů. Z hlediska zvukové kvality je SP zcela nekompromisní – nabízí 128 zvukových programů, které pochází z populárních PC3… (kytary.cz)

Kurzweil KORE 64

Kurzweil KORE 64

Rozšiřující karta pro PC3K KORE 64 je rozšiřující ROM karta určená pro nástroje Kurzweil PC3 a PC3K (ne PC3LE), která Vám nabídne řadu nových možností práce se zvukem, protože posouvá ještě dále limity V.A.S.T. zvukové syntézy ať už realistických či experimentálních zvuků. Nabízí Vím přes 300 nových zvukových programů včetně syntezátorů, elektrických kytar, dechových nástrojů, bubnů a perkusí. Technické údaje • rozšiřující ROM karta pro PC3 / PC3K • 50 nových presetů s novými KORE 64 zvuky • přes 200 bicích groovů v řadě stylů • nové dance a hip-hop presety pro ovládání beatů v reálném čase • nové programy syntezátorů: Oberheim SEM, ARP Chroma, TX802, CZ1 a další (celkem přes 100 programů) • nové programy kytar: vytvořeny dle Gibson Les Paul a Fender Stratocaster, lepší syntéza… (kytary.cz)

Kurzweil KA150 SR

Kurzweil KA150 SR

Digitální piano Kurzweil KA150 je digitální piano s kladívkovou mechanikou a osmdesáti osmi vyváženými klávesami. Jak je v případě firmy Kurzweil dobrým zvykem, piano je přímo naplněné řadou zvuků. Hráči tak mají k dispozici celkem 128 zvukových rejstříků, mezi kterými se nachází například akustická i elektrická piana, varhany, smyčce, sbory a další nástroje. Pro komplexní hudební produkci je k dispozici 26 doprovodných rytmů v mnoha hudebních stylech. Piano má zabudované vlastní stereo dvoupásmové ozvučení o výkonu 20 W a je tak ideální i na domácí hraní nebo menší produkce. Ovládání je snadno dostupné z předního panelu, rychle tak můžete vybírat jednotlivé zvuky, vrstvit nástroje, rozdělit klaviaturu, vybírat styly nebo používat metronom. Pro realistický pocit ze hry pianu nechybí… (kytary.cz)

Kurzweil M110 WH

Kurzweil M110 WH

Digitální piano Kurzweill M110 je digitální piano vhodné pro začínající a lehce pokročilé hráče, jimž nabídne vyváženou klaviaturu, dostatek zvuků různých nástrojů, doprovodné rytmy, výukové funkce nebo rekordér – tedy vše, co budou potřebovat pro plnohodnotné využití digitálního piana. Samozřejmostí je stylový kabinet s vyklápěcím stojanem na noty a trojice pedálů. Klaviatura nabízí plný klávesový rozsah a především možnost nastavení sedmi stupně citlivosti – snadno se tak přizpůsobí konkrétním potřebám každého hráče. K dispozici je celkem 88 zvuků akustických i elektrických pian, varhan, nebo orchestrálních nástrojů. Hru pak můžete doplnit některým z nahraných bicích doprovodů. Díky zabudovanému výukovému systému s písněmi od Beyer a Czerny nebo Sonatine se hráči budou neustále… (kytary.cz)

Kurzweil MP120-WH

Kurzweil MP120-WH

Digitální piano s plnou vyváženou klaviaturou ze série MP. MP120 nabízí 88 plně vyvážených kláves s tříbodovým senzorem snímání úderu a 10 nastavitelnými typy citlivosti. O přehledný výběr zvuků se stará LED displej s rozlišením 5 x 7 bodů. Piano je vybaveno zvukovým generátorem, který nabízí maximální polyfonii 256 hlasů a na výběr se 128 GM zvuků. K dispozici je i 14 rytmických stylů, 50 demo songů a sbírka naučných lekci Bayer / Czerny 100/30/40 a Sonatine. Samozřejmostí je podpora MIDI, funkce jako Layer, Split a Dual a transpozice v rozmezí +/- 2 oktávy. Vybírat si můžete i se 6 typů reverb efektu a 5 Chorus. O zvuk se stará duální 25W audio systém se 4 reproduktory. K dispozici jsou i konektory typu RCA pro Line Out, Line In, 6,3 mm konektor pro Mic In a ddvojica výstupů pro… (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít