Kryt na mobil spigen ultra hybrid pro samsung galaxy note10 pruhledny

Ochranný kryt Spigen Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S20 ultra…

Ochranný kryt Spigen Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S20 ultra transparentní

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Ochranný kryt Spigen Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S20 plus…

Ochranný kryt Spigen Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S20 plus transparentní

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 ACS02423,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 ACS02423, transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 ACS02423 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 ACS02424,…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 ACS02424, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 ACS02424 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Ultra…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02352, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02352 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Ultra…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02351, transparentní

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02351 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Plus…

Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Plus ACS02388, černý

Hybridní ochranný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S21 Plus ACS02388 nabízí zesílenou ochranu rohů, takže vaše zařízení ochrání jako sejf. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce zařízení v obalu nijak omezené. Nebání ani bezdrátovému nabíjení. (mall.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý

Odolné sportovní pouzdroO bezpečnost vašeho smartphonu se spolehlivě postará odolné pouzdro na mobil Rokform Rugged, které je lehké, tenké a kompaktní. Kryt je vyroben z kvalitního polykarbonátu a složen z několika vrstev, proto bez problému ochrání telefon před nárazem a rozbitím. Robustní pouzdro Rokform využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej a zadní část krytu nad úrovní povrchu tak, aby se žádná strana při pádu nepoškrábala. Všechny konektory včetně sluchátek jsou snadno dostupné pro připojení, a to díky zvětšeným otvorům. Překračuje vojenské standardy Odolnost proti nárazu MIL-STD 801G-516.6 Zvětšené otvory pro konektory Ultra tenký a lehký Silný magnet Patentovaný systém TWIST RokLock™ a RokSafe™ RokLock™ plug Široký sortiment dostupného přislušenství (není… (patro.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20 Ultra, černý…

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20 Ultra, černý 306501P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20 Ultra, černý 306501P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy S10 Plus průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy S10 Plus průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy S10 Plus průhledný Obal Ultra Hybrid pro Samsung Galaxy S10 Plus je perfektní kombinací měkkého TPU Bumper a průhledného zadního panelu z polykarbonátu před duální ochranu. Křišťálově čisté provedení je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu, aniž po čase zežloutl. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která zabraňuje nárazům při každodenní manipulaci. Perfektní ochranné vlastnosti dokazuje vojenská certifikace odolnosti MIL STD 810G-516.6. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Určený pro Samsung Galaxy S10 Plus - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a PC - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled smartphonu - Ochrana smartphonu při každodenním používání… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy S20 FE průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy S20 FE průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy S20 FE průhledný Extra odolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro Samsung Galaxy S20 FE. Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámu a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě chrání Samsung Galaxy S20 FE při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zvýrazněn původní design telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. Ur čený pro Apple iPhone 12 Pro Max Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast Křišťálově čisté a jednoduché provedení Ochrana smartphonu při každodenním používání Armádní… (vsechnonamobil.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý …

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý (307601P)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra, polykarbonát, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt na mobil Rokform Rugged se postará o špičkovou ochranu vašeho Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Speciální zesílené rohy krytu dokonale chrání zařízení ze všech stran. Měkká vnitřní vrstva zajistí tlumení nárazů, zatímco vnější tvrdá polykarbonátová vrstva chrání telefon proti mechanickému poškození. Zvětšené otvory krytu poskytují dostatek prostoru pro jednoduché připojení příslušenství. Pouzdro Rokform Rugged umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu a díky nízké hmotnosti vás nebude omezovat. Potěší vás speciální systém pro rychlé uchycení do držáku i vyjímatelný magnet, se kterým lze zařízení snadno upevnit na kovový povrch. I přes vysoký stupeň ochrany navíc… (alza.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý…

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý 307601P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20 Ultra, černý 307601P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 černý,…

Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pro Samsung Galaxy Note10 černý, 628CS27374

Zadní ochranný kryt Spiegen Rugged Armor 628CS27374 zabrání poškození, poškrábání a ušpinění mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 10 a navíc mu dodá originální vzhled. Tento kvalitní kryt je vyroben z odolného TPU se speciální texturou, díky níž se dobře drží v ruce. Technologie Air Cushion poskytuje potřebnou ochranu i rohům mobilního telefonu. (mall.cz)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21 - bílý/průhledný

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21 - bílý/průhledný

Typ: Ochranný zadní kryt Pro značku: Samsung Určeno pro model telefonu: Samsung Galaxy S21 Materiál: plast (tvrdý) Barva: bílá; transparentní Design provedení: NE Odolné provedení: NE Tenké provedení: NE Antibakteriální: NE Provedení výrobku: bílá barva, průhledná Stylové bezpečí Díky odolné ochraně hran a zadní strany telefonu s tímto krytem nemusíte mít strach ze škrábanců, stříkanců vody, nárazů a oděrek. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nandat na telefon a vše je plně funkční. Zaručená kompatibilita Originalita… (patro.cz)

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 černý

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 černý

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21+ černý

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21+ černý

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 čirý

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 čirý

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21+ čirý

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21+ čirý

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 Ultra čirý

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 Ultra čirý

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 Ultra černý

Spigen Ultra Hybrid kryt Samsung Galaxy S21 Ultra černý

* hybridní konstrukce z pevné zadní části krytu a pružného rámečku * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: TPU + PC (patro.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý

Odolné sportovní pouzdroO bezpečnost vašeho smartphonu se spolehlivě postará odolné pouzdro na mobil Rokform Rugged, které je lehké, tenké a kompaktní. Kryt je vyroben z kvalitního polykarbonátu a složen z několika vrstev, proto bez problému ochrání telefon před nárazem a rozbitím. Robustní pouzdro Rokform využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej a zadní část krytu nad úrovní povrchu tak, aby se žádná strana při pádu nepoškrábala. Všechny konektory včetně sluchátek jsou snadno dostupné pro připojení, a to díky zvětšeným otvorům. Překračuje vojenské standardy Odolnost proti nárazu MIL-STD 801G-516.6 Zvětšené otvory pro konektory Ultra tenký a lehký Silný magnet Patentovaný systém TWIST RokLock™ a RokSafe™ RokLock™ plug Široký sortiment dostupného přislušenství (není… (patro.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý

Odolné sportovní pouzdroO bezpečnost vašeho smartphonu se spolehlivě postará odolné pouzdro na mobil Rokform Rugged, které je lehké, tenké a kompaktní. Kryt je vyroben z kvalitního polykarbonátu a složen z několika vrstev, proto bez problému ochrání telefon před nárazem a rozbitím. Robustní pouzdro Rokform využívá čtyřbodového ochranného systému, který drží displej a zadní část krytu nad úrovní povrchu tak, aby se žádná strana při pádu nepoškrábala. Všechny konektory včetně sluchátek jsou snadno dostupné pro připojení, a to díky zvětšeným otvorům. Překračuje vojenské standardy Odolnost proti nárazu MIL-STD 801G-516.6 Zvětšené otvory pro konektory Ultra tenký a lehký Silný magnet Patentovaný systém TWIST RokLock™ a RokSafe™ RokLock™ plug Široký sortiment dostupného přislušenství (není… (patro.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý (307701P)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý (307701P)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S20+, polykarbonát, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt na mobil Rokform Rugged se postará o špičkovou ochranu vašeho Samsung Galaxy S20. Speciální zesílené rohy krytu dokonale chrání zařízení ze všech stran. Měkká vnitřní vrstva zajistí tlumení nárazů, zatímco vnější tvrdá polykarbonátová vrstva chrání proti mechanickému poškození. Zvětšené otvory krytu poskytují dostatek prostoru pro jednoduché připojení příslušenství. Pouzdro Rokform Rugged umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu a díky nízké hmotnosti vás nebude omezovat. Potěší vás speciální systém pro rychlé uchycení do držáku i vyjímatelný magnet, se kterým lze zařízení snadno upevnit na kovový povrch. I přes vysoký stupeň ochrany navíc zachovává kryt na mobilní… (alza.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S10, černý 305501P

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S10, černý 305501P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S10, černý 305501P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý 307701P

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý 307701P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20, černý 307701P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý …

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý (307501P)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Note 20, polykarbonát, pevný, ochrana displeje proti poškrábání, výřezy pro konektory a tlačítka Kryt na mobil Rokform Rugged se postará o špičkovou ochranu vašeho Samsung Galaxy Note 20. Speciální zesílené rohy krytu dokonale chrání zařízení ze všech stran. Měkká vnitřní vrstva zajistí tlumení nárazů, zatímco vnější tvrdá polykarbonátová vrstva chrání telefon proti mechanickému poškození. Zvětšené otvory krytu poskytují dostatek prostoru pro jednoduché připojení příslušenství. Pouzdro Rokform Rugged umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu a díky nízké hmotnosti vás nebude omezovat. Potěší vás speciální systém pro rychlé uchycení do držáku i vyjímatelný magnet, se kterým lze zařízení snadno upevnit na kovový povrch. I přes vysoký stupeň ochrany navíc zachovává… (alza.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S10 Plus, černý…

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S10 Plus, černý 305601P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S10 Plus, černý 305601P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20 Plus, černý…

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20 Plus, černý 306401P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy S20 Plus, černý 306401P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý 307501P

Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý 307501P

Odolné sportovní pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Rugged pro Samsung Galaxy Note 20, černý 307501P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Ultratenké provedení. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém Twist RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Rokform Kryt na mobil Crystal pro Samsung Galaxy Note 10 Plus, čirý…

Rokform Kryt na mobil Crystal pro Samsung Galaxy Note 10 Plus, čirý 306320P

Odolné pouzdro pro váš chytrý telefon. Rokform Kryt na mobil Crystal pro Samsung Galaxy Note 10 Plus, čirý 306320P je vyroben z odolného polykarbonátu ve vojenské specifikaci MIL-STD 801G-516.6. Čtyřbodový ochranný systém pro bezpečnost ze všech stran, včetně displeje. Zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům. Patentovaný systém RokLock a RokSafe. (mall.cz)

Spigen Neo Hybrid NC Black Samsung Galaxy Note10 (628CS27474)

Spigen Neo Hybrid NC Black Samsung Galaxy Note10 (628CS27474)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Note10, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého telefonu s pomocí ochranného krytu Spigen Neo Hybrid NC Black Samsung Galaxy Note10. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný a drží se dobře v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Spigen bude zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k tlačítkům potřebným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude velmi pevně držet. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Note10 zaručí vašemu telefonu ochranu před poškozením. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil Spigen Neo Hybrid NC Black Samsung Galaxy Note10 Praktická ochrana mobilní telefonu… (alza.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy M31s černý

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy M31s černý

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy M31s černý Extra odolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro Samsung Galaxy M31s. Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámečku a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě ochrání Váš Samsung Galaxy M31s při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Ur čený pro Samsung Galaxy M31s - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled smartphonu - Ochrana… (vsechnonamobil.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicone Cover na Galaxy S21 Ultra - fialový

Kryt na mobil Samsung Silicone Cover na Galaxy S21 Ultra - fialový

Typ: Ochranný zadní kryt Pro značku: Samsung Určeno pro model telefonu: Samsung Galaxy S21 Ultra Materiál: silikon (měkký) Barva: fialová Design provedení: NE Odolné provedení: NE Tenké provedení: NE Antibakteriální: NE Provedení výrobku: fialová barva Příjemně hladký povrch Užívejte si funkce svého Galaxy ve stylovém silikonovém pouzdře, které nejen skvěle vypadá, ale také se díky svému matnému hladkému povrchu komfortně drží. Lehký a odolný kryt Zdání klame. Navzdory tomu, že je silikon velmi tenký, dokáže ochránit váš Galaxy nejen před škrábanci, ale i nárazy a otřesy. Pestrá paleta barev Vyberte si svou oblíbenou barvu z bohaté nabídky matných provedení silikonového zadního krytu pro váš Galaxy. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.036 Výška (cm): 7.93 Šířka (cm): 16.88 Hloubka (cm): 1… (patro.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicone Cover na Galaxy S21 Ultra - růžový

Kryt na mobil Samsung Silicone Cover na Galaxy S21 Ultra - růžový

Typ: Ochranný zadní kryt Pro značku: Samsung Určeno pro model telefonu: Samsung Galaxy S21 Ultra Materiál: silikon (měkký) Barva: růžová Design provedení: NE Odolné provedení: NE Tenké provedení: NE Antibakteriální: NE Provedení výrobku: růžová barva Příjemně hladký povrch Užívejte si funkce svého Galaxy ve stylovém silikonovém pouzdře, které nejen skvěle vypadá, ale také se díky svému matnému hladkému povrchu komfortně drží. Lehký a odolný kryt Zdání klame. Navzdory tomu, že je silikon velmi tenký, dokáže ochránit váš Galaxy nejen před škrábanci, ale i nárazy a otřesy. Pestrá paleta barev Vyberte si svou oblíbenou barvu z bohaté nabídky matných provedení silikonového zadního krytu pro váš Galaxy. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.036 Výška (cm): 7.93 Šířka (cm): 16.88 Hloubka (cm): 1.32… (patro.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover na Galaxy S21 Ultra - hnědý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover na Galaxy S21 Ultra - hnědý

Typ: Ochranný zadní kryt Pro značku: Samsung Určeno pro model telefonu: Samsung Galaxy S21 Ultra Materiál: kůže Barva: hnědá Design provedení: NE Odolné provedení: NE Tenké provedení: NE Antibakteriální: NE Provedení výrobku: hnědá barva Dotek luxusu Elegantní kožené pouzdro vyrobené z prvotřídní telecí kůže dodá vašemu Galaxy luxusní nádech, ochranu a skvělé ovládací vlastnosti pomocí hliníkových tlačítek. Skvělá ergonomie Štíhlý profil koženého pouzdra propůjčuje Galaxy kromě elegantního vzhledu také komfortní uchopení – telecí kůže je měkká a příjemná na dotek. Vyberte si svou barvu Kožená pouzdra pro Galaxy přicházejí v několika stylových barevných provedení. Zvolíte si jeden z decentních nebo naopak odvážnějších odstínů? Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.031 Výška (cm): 8.06 Šířka … (patro.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 20 Ultra priehľadný

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 20 Ultra  priehľadný

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 20 Ultra priehľadnýExtraodolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pre nekompromisnú ochranu Vášho pre Samsung Galaxy Note 20 Ultra . Kryt získal armádny certifikát odolnosti pri pádoch. Vďaka kombinácií materiálov - TPU rámiku a priehľadnému zadnému panelu z plastu tento kryt spoľahlivo ochráni Váš Samsung Galaxy Note 20 Ultra pri pádoch. Krištáľovo čisté prevedenie na zadnej strane je navrhnuté tak, aby bol zachovaný pôvodný vzhľad telefónu. Rohy sú chránené technológiou Air Cushion, ktorá ešte zlepšuje ochrannú funkciu obalu. Doprajte svojmu smartfónu ochranu od jednej z najlepších značiek vo výrobe obalov na smartfóny.- Určený pre Samsung Galaxy Note 20 Ultra - Kombinácia kvalitných materiálov - TPU a plast- Krištáľovo čisté a jednoduché prevedenie zachová… (vsechnonamobil.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S21 Ultra (ACS02351)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S21 Ultra (ACS02351)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21 Ultra, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Ochraňte váš mobilní telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S21 Ultra. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i dalším tlačítkům nutným pro plynulé užívání telefonu. Jeho oceňovanou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, se kterým se můžete stále častěji setkávat u mobilních telefonů. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale poté bude pevně držet. Kryt na mobil pro… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00714)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00714)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S20 Ultra, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 Ultra. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou vysoké odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a výborně se drží. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu a ostatním tlačítkům nezbytným pro pohodlné užívání mobilního telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20 Ultra zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Zásadní parametry ochranného krytu na mobil Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 Ultra… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00713)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 Ultra (ACS00713)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S20 Ultra, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 Ultra. Jde o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním jistotou odolnosti. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k napájecímu konektoru a k tlačítkům nutným pro snadné používání telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20 Ultra zajistí ochranu vašeho telefonu i při zachování skvělého designu. Stěžejní parametry ochranného krytu na mobil Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 Ultra Odolná ochrana telefonu Samsung… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21 Ultra (ACS02352)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21 Ultra (ACS02352)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21 Ultra, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Ochraňte svůj telefon s pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21 Ultra. Jde o zadní kryt, který je svým zpracováním jistotou odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nevyklouzne vám z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení i k ovládacím prvkům nezbytným pro bezstarostné používání mobilního telefonu. Za jeho největší přednost je považována kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude neochvějně držet. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy… (alza.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 10+ černý

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 10+ černý

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 10+ černý Extraodolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro Samsung Galaxy Note 10+. Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámečku a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě ochrání Váš Samsung Galaxy Note 10+ při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Určený pro Samsung Galaxy Note 10+ - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled smartphonu -… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 10+ černý

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 10+ černý

SPIGEN ULTRA HYBRID Samsung Galaxy Note 10+ průhledný Extraodolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro Samsung Galaxy Note 10+. Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámečku a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě ochrání Váš Samsung Galaxy Note 10+ při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Určený pro Samsung Galaxy Note 10+ - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled smartphonu -… (vsechnonamobil.cz)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21+ (ACS02388)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21+ (ACS02388)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21+, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Chraňte váš mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21+. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Jisté je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu a k ostatním tlačítkům potřebným pro snadné užívání mobilního telefonu. Jeho nespornou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které se čím dál využívá u mobilních telefonů. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy M51 (ACS01458)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy M51 (ACS01458)

Kryt na mobil Samsung Galaxy M51, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy M51. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane nezakryt přístup ke konektoru na nabíjení a tlačítkům nezbytným pro pohodlné používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude neochvějně držet. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy M51 zajistí ochranu vašeho telefonu. Základní vlastnosti ochranného krytu na mobil Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy M51… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S21 (ACS02423)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S21 (ACS02423)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21, polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S21. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k nabíjení i tlačítkům potřebným pro komfortní užívání vašeho telefonu. Mezi jeho přednosti patří možnost bezdrátového dobíjení, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S21 zajistí ochranu vašeho telefonu i při… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Fold (615CS26162)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Fold (615CS26162)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Fold, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Fold. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým provedením spolehlivou zárukou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Spigen nebude zakryt přístup k nabíjení a k tlačítkům potřebným pro pohodlné užívání vašeho telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy Fold zaručeně ochrání váš telefon před poškozením. Nejdůležitější parametry ochranného krytu na mobil Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Fold Odolná ochrana mobilního telefonu Samsung Galaxy Fold… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 (ACS00793)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 (ACS00793)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S20, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj mobilní telefon za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro komfortní používání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nasazovat, ale potom bude neochvějně držet. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S20 zajistí vašemu telefonu ochranu. Nejdůležitější vlastnosti ochranného krytu na mobil Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S20 Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy S20 Pevné tělo zajistí… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21 (ACS02424)

Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21 (ACS02424)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S21, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Ochraňte svůj mobilní telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Black Samsung Galaxy S21. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou vysoké odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Spigen nebude zakryt přístup k nabíjení a k tlačítkům nezbytným pro komfortní používání telefonu. Jeho velmi oceňovanou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Samsung… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G (ACS01393)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G (ACS01393)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Note 20 Ultra, guma, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Dodejte svému mobilnímu telefonu ochranu, kterou si zaslouží, pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním zárukou solidní odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a výborně se drží. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil Spigen zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení a k dalším ovládacím prvkům nutným pro klidné používání vašeho telefonu. K jeho výhodám se řadí možnost bezdrátového dobíjení, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude velmi pevně držet.… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid S Clear Samsung Galaxy Note20 (ACS01421)

Spigen Ultra Hybrid S Clear Samsung Galaxy Note20 (ACS01421)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Note 20, polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, integrovaný stojánek, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Ochraňte svůj mobilní telefon pomocí ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid S Clear Samsung Galaxy Note20. Jedná se o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a dobře se drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen kryt nezakryje přístup k nabíjecímu portu i k dalším tlačítkům potřebným pro komfortní používání telefonu. Jeho velmi ceněnou výhodou je možnost bezdrátového dobíjení, které se s mobilními telefony stále častěji spjato. Jeho velkou výhodou je také integrovaný stojánek. Tato maličkost je nezbytná zejména v případech, kdy budete brouzdat po internetu,… (alza.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S10 Lite (ACS00689)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S10 Lite (ACS00689)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S10 Lite, plast, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka Dodejte svému telefonu ochranu, kterou si zaslouží, díky ochrannému krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S10 Lite. Jde o zadní kryt, který je svým precizním zpracováním pojistkou solidní odolnosti. Povrch je příjemný a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil Spigen bude zachován přístup k dobíjecímu konektoru i ostatním tlačítkům potřebným pro pohodlné používání vašeho telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může hůře nandavat, ale potom bude pevně přilnutý. Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S10 Lite zaručí vašemu telefonu ochranu. Zajímavé funkce ochranného krytu na mobil Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S10 Lite Praktická ochrana mobilní telefonu… (alza.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID S20 Ultra průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID S20 Ultra průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID S20 Ultra průhledný Extraodolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro S20 Ultra. Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámečku a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě ochrání Váš S20 Ultra při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Určený pro S20 Ultra - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled smartphonu - Ochrana smartphonu při každodenním používání - Armádní… (vsechnonamobil.cz)

Ochranný kryt Spigen Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S20 ultra…

Ochranný kryt Spigen Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S20 ultra transparentní

* tenký a ergonomický design v křišťálově čirém provedení * Air Cushion Technology® v každém rohu krytu zajišťuje větší odolnost při pádech a nárazech * mírně zvýšené okraje poskytují lepší ochranu obrazovky * přesné výřezy nabízí plný přístup k fotoaparátu, senzorům a dalším funkcím zařízení * možnost nabíjení a synchronizace s nasazeným krytem * materiál: transparentní TPU (patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02347, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02347 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pro Samsung Galaxy S21 ultra…

Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pro Samsung Galaxy S21 ultra ACS02349, černý

Stylový dedikovaný kryt padne vašemu telefonu jako ulitý. Spigen Ochranný kryt Rugged Armor pro Samsung Galaxy S21 Ultra ACS02349 disponuje Air Cushion Technology a mírně vyvýšenými okraji pro komplexní ochranu vašeho telefonu. Díky přesným výřezům na tlačítka a konektory nebrání ovládání ani manipulaci s telefonem. (mall.cz)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 FE/S20 FE 5G (ACS01848)

Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 FE/S20 FE 5G (ACS01848)

Kryt na mobil Samsung Galaxy S20 FE, TPU a polykarbonát, pevný, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Chraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Spigen Ultra Hybrid Clear Samsung Galaxy S20 FE/S20 FE 5G. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a dobře se drží. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil Spigen nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru i k dalším ovládacím prvkům nutným pro snadné používání vašeho telefonu. Jeho oceňovanou předností je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které je u mobilních telefonů stále více oblíbené. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale potom bude neochvějně držet. Kryt na mobil pro Samsung… (alza.cz)

Samsung Průhledný zadní kryt pro Galaxy Note10+ (EF-QN975TTEGWW)

Samsung Průhledný zadní kryt pro Galaxy Note10+ (EF-QN975TTEGWW)

Kryt na mobil Samsung Galaxy Note10+, plast, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte svůj Galaxy Note10+ a dopřejte si svobodu při jeho používání. Kryt Clear Cover spolehlivě ochrání smartphone před každým poškrábáním či jiným poškozením. Nemusíte se tedy už bát nárazů a pádů. Klíčové vlastnosti zadního krytu Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10+Průhledný kryt pro Samsung Galaxy Note10+ nenarušuje design přístrojeZadní kryt Clear Cover - bezpečnost v tenkém provedeníElegantní ochrana vašeho smartphonu před poškozením Dobře padne do ruky, chrání přístroj před prachem, otisky prstů i poškrábáním Zachová styl vašeho smartphonuNechte vyniknout elegantní vzhled vašeho smartphonu Galaxy Note10+. Kryt Clear Cover je dokonale průhledný, takže nijak nenaruší promyšlený design telefonu.… (alza.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 12 mini průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 12 mini průhledný

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 12 mini průhledný Extra odolný kryt SPIGEN ULTRA HYBRID pro nekompromisní ochranu Vašeho pro Apple iPhone 12 mini. Kryt získal armádní certifikát odolnosti při pádech. Díky kombinaci materiálů - TPU rámečku a průhlednému zadnímu panelu z plastu tento kryt spolehlivě ochrání Váš Apple iPhone 12 mini při pádech. Křišťálově čisté provedení na zadní straně je navrženo tak, aby byl zachován původní vzhled telefonu. Rohy jsou chráněny technologií Air Cushion, která ještě zlepšuje ochrannou funkci obalu. Dopřejte svému smartphonu ochranu od jedné z nejlepších značek ve výrobě obalů na smartphony. - Ur čený pro Apple iPhone 12 mini - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Křišťálově čisté a jednoduché provedení zachová původní vzhled smartphonu - Ochrana… (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít