Kryt na mobil samsung clear cover pro galaxy s7 edge cerny

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy S8+ černý

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy S8+ černý

Samsung Clear Cover pro Galaxy S8+, černá Stejně jako lak luxusního sporťáku, který majitel poctivě voskuje, i špičkový mobilní telefon si zaslouží důkladnou, byť nenápadnou ochranu. Chcete chránit svůj nádherný smartphone Samsung Galaxy S8+ před drobnými škrábanci a menšími pády, ale obáváte se, že pouzdro mu ubere na kráse? Nemůžete se více mýlit. Originální kryt Clear Cover, přímo od Samsungu, přidá telefonu ochrannou vrstvu, ale díky tloušťce pouhých 0,8 mm zůstane telefon i s nasazeným pouzdrem štíhlý a elegantní. Pouzdro je částečně průhledné, dostupné v různých barevných odstínech, a láká na luxusně lesklý povrch, takže váš Galaxy S8+ bude doslova zářit. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy S8+ černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy S8+ černý (EF-QG955CBEGWW)

ochranný kryt • vhodné pro Samsung Galaxy S8+ • materiál: plast • ochrana před poškrábáním Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung s klávesnicí pro Galaxy S7 Edge černý

Kryt na mobil Samsung s klávesnicí pro Galaxy S7 Edge černý

Samsung Galaxy S7 edge Keyboard Cover, černá Většina pouzder slouží jen k tomu, aby zvýšila odolnost telefonu. Samsung Keyboard Cover je něco víc. I když chrání zadní stranu telefonu S7 edge, jeho hlavní funkcí je umožnit vám rychle psát. Pokud jste na sociálních sítích jako doma, tweetujete každou čtvrthodinu a stýskáte si po telefonech s klávesnicí, je toto příslušenství spásou. Součástí krytu je totiž plnohodnotná QWERTY klávesnice. Prsty proto získají mechanickou odezvu, která zvýší přesnost i rychlost za hranice, které svazují dotykové displeje. Funguje to jednoduše – stisk spínače ucítíte hmatem, zároveň se však aktivuje i dotyková vrstva na displeji. Výhodou tohoto řešení je, že Keyboard Cover nemusíte nabíjet. V případě, že zrovna chcete mít k dispozici celý displej, není nic… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10 průhledný

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10 průhledný

Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10, průhledná Bezpečnost na prvním místě Mějte jistotu, že je váš Galaxy Note10 v bezpečí. Transparentní kryt v ultratenkém provedení nijak neomezí používání vašeho telefonu a zároveň mu poskytne spolehlivou ochranu před poškozením.   V jednoduchosti je krása Nemusíte se bát, že kryt jakkoli naruší elegantní vzhled vašeho smartphonu. Právě naopak, dokonalý design vašeho Galaxy Note10 díky průhlednému krytu ještě více vynikne. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10+ průhledný

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10+ průhledný

Samsung Clear Cover pro Galaxy Note 10+, průhledná Bezpečnost na prvním místě Mějte jistotu, že je váš Galaxy Note10+ v bezpečí. Transparentní kryt v ultratenkém provedení nijak neomezí používání vašeho telefonu a zároveň mu poskytne spolehlivou ochranu před poškozením.   V jednoduchosti je krása Nemusíte se bát, že kryt jakkoli naruší elegantní vzhled vašeho smartphonu. Právě naopak, dokonalý design vašeho Galaxy Note10+ díky průhlednému krytu ještě více vynikne.   (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy A8 2018 průhledný

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy A8 2018 průhledný

Samsung zadní kryt pro Galaxy A8 (2018) Každý majitel smartphonu chce svůj přístroj chránit, ale zároveň i zachovat jeho eleganci a plnou funkčnost. Nyní je to možné díky průhlednému originálnímu krytu od společnosti Samsung, který je určen pro model Galaxy A8 (2018). Nový kabát pro váš telefon nemusí být neforemný a ošklivý. Tento extra úzký transparentní kryt spolehlivě obepne tělo telefonu a zabrání jeho poškození či poškrábání. Průsvitný plast, z něhož je obal vyroben, pak nechá vyniknout designu smartphonu kopírováním linky jeho těla. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung s klávesnicí pro Galaxy S7 Edge černý (EJ…

Kryt na mobil Samsung s klávesnicí pro Galaxy S7 Edge černý (EJ-CG935UBEGGB)

odpojitelný kryt s klávesnicí pro Samsung Galaxy S7 edge • ergonomická QWERTY klávesnice • vyrobeno z polykarbonátu • ovládací klávesy pro Android • multimediální klávesy • nevyžaduje samostatné napájení • zobrazení na dotykovém displeji se automaticky zmenší • klávesnici můžete připojit i na zadní stranu krytu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy A30s průhledný (EF…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy A30s průhledný (EF-QA307TTEGWW)

zadní kryt na mobil • pro telefony Samsung Galaxy A30s • materiál silikon • protiskluzové provedení Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10+ průhledný (EF…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10+ průhledný (EF-QN975TTEGWW)

kryt na mobil • určeno pro Samsung Galaxy Note 10+ • ochrana smartphonu (zadní strany, boků a hran) před poškozením, znečištěním a poškrábáním • ultra tenký profil • přesné výřezy na konektory, tlačítka a senzory Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10 průhledný (EF…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy Note10 průhledný (EF-QN970TTEGWW)

kryt na mobil • určeno pro Samsung Galaxy Note 10 • ochrana smartphonu (zadní strany, boků a hran) před poškozením, znečištěním a poškrábáním • ultra tenký profil • přesné výřezy na konektory, tlačítka a senzory Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy A8 2018 průhledný (EF…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover pro Galaxy A8 2018 průhledný (EF-QA530CTEGWW)

ochranný kryt na mobil • vhodný pro Samsung Galaxy A8 (2018) • ochrana proti poškrábání a pádu • materiál: plast • tloušťka pouze 0,8 mm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover + Baterry Pack pro Galaxy S8+…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover + Baterry Pack pro Galaxy S8+ průhledný

Kryt na mobil Samsung Clear Cover + Baterry Pack pro Galaxy S8+ průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Clear Cover + Baterry Pack pro Galaxy S8+…

Kryt na mobil Samsung Clear Cover + Baterry Pack pro Galaxy S8+ průhledný (EB-WG95EBBEGWW)

Tato startovací sada příslušenství je určena pro mobilní telefon Samsung Galaxy S8+. Nezbytné příslušenství pro náročné uživatele. Sada obsahuje externí baterii pro napájení telefonu kdekoli budete chtít, a vysoce kvalitní kryt Clear Cover, který spolu s ochrannou fólií zajistí účinnou ochranu. Clear Cover Pochlubte se přitažlivými liniemi telefonu Galaxy S8+ díky průhlednému krytu. Svůj telefon tak stylově ochráníte a Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9 černý

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9 černý

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9 černý (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9 černý

Samsung silikonový zadní kryt pro Galaxy S9, černá Pokud jste pyšným majitelem chytrého telefonu Samsung Galaxy S9, pak vám nesmí uniknout tento jedinečný ochranný kryt od společnosti Samsung. Skvěle padne do ruky Zajistěte si příjemné používání vašeho Samsung Galaxy S9 pomocí stylového a praktického krytu ze silikonu. Potěší vás hladkým povrchem, který z každého doteku s vaším smartphonem učiní ještě pohodlnější a příjemnější zážitek. Vždy bez poškození Speciální mikrovlákna, která tvoří vnitřní část pouzdra Silicone Cover, zajistí vašemu telefonu perfektní ochranu proti nárazům, pádům a dalším nežádoucím vnějším vlivům. Takže si svůj Galaxy S9 můžete vzít opravdu všude s sebou.   (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9+ černý

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9+ černý

Samsung zadní kryt pro Galaxy S9+, černá Stačí jedno nechtěné vyklouznutí z ruky nebo strčení do telefonu loktem, když leží na stole, a váš každodenní parťák může být rázem nenávratně zničen. Pokud jste pyšným vlastníkem smartphonu Galaxy S9+ od Samsungu, již nemusíte mít žádné obavy. Tento elegantní zadní kryt zajistí důkladnou ochranu a bezpečnost vašeho telefonu i v případě pádu. Je vyroben z plastu a tak je zároveň i velmi lehký. Jeho unikátní konstrukce vám navíc nebrání fotografovat, kdykoliv budete chtít. Kryt, na který se můžete spolehnout Pády a nárazy ho jen tak nevyvedou z míry. Kryt Protective Standing Cover pro Samsung Galaxy S9+ byl totiž navržen pro maximální ochranu vašeho mobilního telefonu. Obavy tak můžete hodit za hlavu – a místo nich se spolehněte na výjimečné… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9+ černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9+ černý

Samsung silikonový zadní kryt pro Galaxy S9+, černá Pokud jste pyšným majitelem chytrého telefonu Samsung Galaxy S9+, pak vám nesmí uniknout tento jedinečný ochranný kryt od společnosti Samsung. Skvěle padne do ruky Zajistěte si příjemné používání vašeho Samsung Galaxy S9+ pomocí stylového a praktického krytu ze silikonu. Potěší vás hladkým povrchem, který z každého doteku s vaším smartphonem učiní ještě pohodlnější a příjemnější zážitek. Vždy bez poškození Speciální mikrovlákna, která tvoří vnitřní část pouzdra Silicone Cover, zajistí vašemu telefonu perfektní ochranu proti nárazům, pádům a dalším nežádoucím vnějším vlivům. Takže si svůj Galaxy S9+ můžete vzít opravdu všude s sebou.   (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A20e černý

Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A20e černý

Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A20e černý (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A40 černý

Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A40 černý

Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A40 černý (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy A80 černý

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy A80 černý

Samsung Standing Cover pro Samsuns Galaxy A80, černá Posuňte sledování filmů a videoklipů na mobilním telefonu na úplně jinou úroveň! A to jedině s obalem na telefon Samsung Standing Cover. Na zadní straně se totiž skrývá mimořádně praktický stojan, jehož služby uvítáte zejména v okamžicích, kdy nebudete mít žádnou příčnou plochu. A protože se vám Samsung Standing Cover přizpůsobí dle vašeho přání, displej je možné sledovat jak z 60°, tak i 45° úhlu. Konečně si tedy vychutnáte film plnými doušky bez neustálé stabilizace displeje. Stvořen pro Samsung Galaxy A80 Každý kousek obalu na telefon vychází z potřeb Samsung Galaxy A80, a to i co se otvorů na fotoaparáty týče. Každý milimetr Samsung Standing Cover je přizpůsoben tomu, aby daný model co nejefektivněji ochránil. Výrobce v otázce… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note10+ černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note10+ černý

Samsung Silicone Cover, černá Sametový povrch s odolností vůči nárazům Nebudete ho chtít pustit z ruky. Jeho měkký a pružný povrch nadchne vaše smysly při každém doteku. Originální silikonový obal Silicone Cover byl vytvořený přímo pro telefon Samsung Galaxy Note10+, takže dokonale kopíruje jeho linie. Díky pružnému materiálu se velmi lehce instaluje a nijak neomezuje funkčnost a manipulaci s telefonem.   Stylová ochrana pro váš telefon Drobné nárazy, pády nebo poškrábání? Se silikonovým obalem Silicone Cover se o váš Note10+ nemusíte obávat. Jeho hedvábně matný povrch zabrání vyklouznutí telefonu z ruky a díky svému superštíhlému 1,4mm tělu mu nebude zbytečně přidávat na objemu.   Symfonie barev v jednom obalu Hrajte si, kombinujte a mixujte. Barevná škála obalů Silicone Cover skrývá… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy Note10 černý

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy Note10 černý

Samsung Protective Standing Cover, černá Robustní obal vhodný i do extrémních podmínek Dopřejte vašemu smartphonu Galaxy Note10 tu nejvyšší míru bezpečnosti. Náročné testování krytu Protective Standing Cover dosvědčilo, že pouzdro splňuje vojenské standardy odolnosti. Můžete se tedy spolehnout, že ho jen tak nějaký náraz nerozhází.   Ničím nerušené sledování obsahu Ještě lépe si vychutnáte sledování obsahu vašeho Galaxy Note10 na působivém Infinity-O displeji. Kryt Protective Standing Cover totiž můžete využít i jako praktický stojan. Stačí smartphone nastavit do sledovacího úhlu, který vám nejvíc vyhovuje. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note10 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note10 černý

Samsung Silicone Cover pro Galaxy Note 10, černá Sametový povrch s odolností vůči nárazům Nebudete ho chtít pustit z ruky. Jeho měkký a pružný povrch nadchne vaše smysly při každém doteku. Originální silikonový obal Silicone Cover byl vytvořený přímo pro telefon Samsung Galaxy Note10, takže dokonale kopíruje jeho linie. Díky pružnému materiálu se velmi lehce instaluje a nijak neomezuje funkčnost a manipulaci s telefonem.   Stylová ochrana pro váš telefon Drobné nárazy, pády nebo poškrábání? Se silikonovým obalem Silicone Cover se o váš Note10 nemusíte obávat. Jeho hedvábně matný povrch zabrání vyklouznutí telefonu z ruky a díky svému superštíhlému 1,4mm tělu mu nebude zbytečně přidávat na objemu.   Symfonie barev v jednom obalu Hrajte si, kombinujte a mixujte. Barevná škála obalů… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy Note10 černý

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy Note10 černý

Samsung LED Cover pro Galaxy Note 10, černá Pro milovníky hvězd S jedinečným smartphonem Galaxy Note10 přichází unikátní kryt LED Cover, který kromě prvotřídní ochrany nabízí také působivé zobrazení hvězdné oblohy na svojí zadní straně prostřednictvím LED diod.   Mějte neustálý přehled Už se nemusíte bát, že vám něco důležitého unikne. I v momentu, kdy je váš smartphone otočený obrazovkou dolů, vás LED Cover prostřednictvím ikon upozorní na doručené zprávy či příchozí hovory.   Skupinové fotografie bez mrknutí Nečekané vyfocení skupinového snímku už nikoho z vašich přátel nepřekvapí. Po nastavení samospouště se totiž na zadní straně LED Cover objeví praktická časomíra.   Vyjádřete se ikonou Objevte nové možnosti sebevyjádření s ikonami LED Cover. Vyberte si vhodný symbol, který se… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy Note10 černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy Note10 černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy Note 10, černá Prémiové kožené provedení Dopřejte vašemu Galaxy Note10 luxusní ochranu prostřednictvím pouzdra Leather Cover. Kožené provedení spolu s hliníkovými tlačítky dělá navíc z krytu perfektní módní doplněk.   Pohodlné ovládání Ergonomický design smartphonu Galaxy Note10 zůstane zachovaný i po nasazení krytu Leather Cover. Můžete se tak těšit na komfortní uchopení zařízení a s tím spojené jednoduché ovládání.   Stylová harmonie Dokáže se perfektně sladit s vaším stylem. Kryt Leather Cover přichází v několika barevných provedeních. Jak sladíte elegantní kožené pouzdro s Galaxy Note10, je už jen na vás. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6 černý

Dvouvrstvý ochranný kryt pro Samsung Galaxy A6 (2018), černá Originální dvouvrstvý kryt pro Samsung Galaxy A6 poskytne vašemu chytrému telefonu potřebnou ochranu a zároveň podtrhne jeho styl. Kvalitně zpracované pouzdro přesně kopíruje linie telefonu a zajistí vám samozřejmě také volný přístup ke sluchátkovému i nabíjecímu konektoru. Dvojnásobná ochrana Dvouvrstvé provedení krytu dopřeje vašemu telefonu dvojnásobnou ochranu. Bezpečně ho ochrání před drobnými nárazy, poškrábáním a prachem. Pouzdro zakrývá i boční strany, celý telefon je velmi dobře chráněn a nemůže se stát, že by z obalu vyklouznul. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6+ černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6+ černý

Dvouvrstvý ochranný kryt pro Samsung Galaxy A6+ (2018), černá Originální dvouvrstvý kryt pro Samsung Galaxy A6+ poskytne vašemu chytrému telefonu potřebnou ochranu a zároveň podtrhne jeho styl. Kvalitně zpracované pouzdro přesně kopíruje linie telefonu a zajistí vám samozřejmě také volný přístup ke sluchátkovému i nabíjecímu konektoru. Dvojnásobná ochrana Dvouvrstvé provedení krytu dopřeje vašemu telefonu dvojnásobnou ochranu. Bezpečně ho ochrání před drobnými nárazy, poškrábáním a prachem. Pouzdro zakrývá i boční strany, celý telefon je velmi dobře chráněn a nemůže se stát, že by z obalu vyklouznul. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10+ černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10+ černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10+, černá Kryt Silicone Cover pro Samsung Galaxy S10+ si vás získá nejen svým vzhledem, ale také vlastnostmi použitého materiálu. Jeho jemný silikonový povrch je totiž nesmírně příjemný a současně pevný. Takže vám poskytne pohodlnější pocit při jakékoliv manipulaci s telefonem – a samotnému smartphonu odolnou zbroj.   Vyváženě tenký kryt Konstrukce pouzdra ideálně vyvažuje potřebu ochrany telefonu s uživatelským komfortem. Díky tloušťce pouhých 1,3 milimetru dokáže spolehlivě tlumit nárazy a bránit poškrabání, současně vás nijak neomezuje v pohodlném používání telefonu.   Barvy podle vašeho vkusu Ať už dáváte přednost výrazně zářivé barevnosti, nebo klasickým odstínům, různé varianty pouzdra vyhoví i vašemu vkusu. Vyberte si z nabídky tu, která je… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10+ černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10+ černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy S10+, černá Luxusní jemná kůže Překrásné pouzdro Leather Cover chrání váš Samsung Galaxy S10+ vnitřní vrstvou z mikrovlákna. Zvenčí vás nadchne pravou telecí kůží, která je úžasně jemná a příjemná na dotyk a dodává pouzdru punc luxusu. Třešničkou na dortu je pak hliníkové zapínání.   Přesně pro váš telefon I s pouzdrem budete moci svůj smartphone pohodlně držet a precizně ovládat. Je totiž velmi tenké a telefon dokonale obklopí.     Vyberte si svou barvu Ať už preferujete konzervativní kombinace, nebo chcete svůj telefon obalit do kontrastní barvy, s pouzdrem Leather Cover si přijdete na své. Přichází v celé řadě krásných barevných odstínů. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10e černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10e černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy S10e, černá Luxusní jemná kůže Překrásné pouzdro Leather Cover chrání váš Samsung Galaxy S10e vnitřní vrstvou z mikrovlákna. Zvenčí vás nadchne pravou telecí kůží, která je úžasně jemná a příjemná na dotyk a dodává pouzdru punc luxusu. Třešničkou na dortu je pak hliníkové zapínání.   Přesně pro váš telefon I s pouzdrem budete moci svůj smartphone pohodlně držet a precizně ovládat. Je totiž velmi tenké a telefon dokonale obklopí.   Vyberte si svou barvu Ať už preferujete konzervativní kombinace, nebo chcete svůj telefon obalit do kontrastní barvy, s pouzdrem Leather Cover si přijdete na své. Přichází v celé řadě krásných barevných odstínů. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10 černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10, černá Kryt Silicone Cover pro Samsung Galaxy S10 si vás získá nejen svým vzhledem, ale také vlastnostmi použitého materiálu. Jeho jemný silikonový povrch je totiž nesmírně příjemný a současně pevný. Takže vám poskytne pohodlnější pocit při jakékoliv manipulaci s telefonem – a samotnému smartphonu odolnou zbroj.   Vyváženě tenký kryt Konstrukce pouzdra ideálně vyvažuje potřebu ochrany telefonu s uživatelským komfortem. Díky tloušťce pouhých 1,3 milimetru dokáže spolehlivě tlumit nárazy a bránit poškrabání, současně vás nijak neomezuje v pohodlném používání telefonu.   Barvy podle vašeho vkusu Ať už dáváte přednost výrazně zářivé barevnosti, nebo klasickým odstínům, různé varianty pouzdra vyhoví i vašemu vkusu. Vyberte si z nabídky tu, která je vám… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10 černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10 černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy S10, černá Luxusní jemná kůže Překrásné pouzdro Leather Cover chrání váš Samsung Galaxy S10 vnitřní vrstvou z mikrovlákna. Zvenčí vás nadchne pravou telecí kůží, která je úžasně jemná a příjemná na dotyk a dodává pouzdru punc luxusu. Třešničkou na dortu je pak hliníkové zapínání.   Přesně pro váš telefon I s pouzdrem budete moci svůj smartphone pohodlně držet a precizně ovládat. Je totiž velmi tenké a telefon dokonale obklopí.   Vyberte si svou barvu Ať už preferujete konzervativní kombinace, nebo chcete svůj telefon obalit do kontrastní barvy, s pouzdrem Leather Cover si přijdete na své. Přichází v celé řadě krásných barevných odstínů. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy J6 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy J6 černý

Kryt Samsung Silicon Cover pro Galaxy J6, černá Svého mobilního miláčka Samsung Galaxy J6 si nyní můžete vložit do nového krytu Samsung Silicon Cover v černé barvě. Jedná se o dvouvrstvý zadní kryt ze silikonu, který se postará o to, aby váš telefon zůstal dlouho jako nový. Kryt ho ochrání před poškrábáním a zmírní i následky případného pádu. Díky svému materiálu je pak kryt příjemný na dotek a snadno se omývá. Kryt přitom nijak neomezuje funkci foťáku a přístup budete mít i ke všem tlačítkům. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10e černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10e černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10e, černá Skvěle se drží, perfektně chrání Kryt Silicone Cover pro Samsung Galaxy S10e si vás získá nejen svým vzhledem, ale také vlastnostmi použitého materiálu. Jeho jemný silikonový povrch je totiž nesmírně příjemný a současně pevný. Takže vám poskytne pohodlnější pocit při jakékoliv manipulaci s telefonem – a samotnému smartphonu odolnou zbroj.   Vyváženě tenký kryt Konstrukce pouzdra ideálně vyvažuje potřebu ochrany telefonu s uživatelským komfortem. Díky tloušťce pouhých 1,3 milimetru dokáže spolehlivě tlumit nárazy a bránit poškrabání, současně vás nijak neomezuje v pohodlném používání telefonu.   Barvy podle vašeho vkusu Ať už dáváte přednost výrazně zářivé barevnosti, nebo klasickým odstínům, různé varianty pouzdra vyhoví i vašemu vkusu.… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy S20+ černý

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy S20+ černý

Samsung Protective Standing Cover pro Galaxy S20+, černá Připravený na extrémní podmínky Kryt Protective Standing Cover obstojí i v těch nejextrémnějších podmínkách – jeho odolnost je podložena vysokými vojenskými standardy americké armády. Otřesy a pády nevyřadí váš Galaxy S20+ ze hry.   Jde o úhel pohledu Vychutnejte si vaše oblíbené seriály nebo videohovory s přáteli, aniž byste se vašeho Galaxy S20+ dotkli. Kryt je vybavený 2 praktickými stojánky, které vám nabídnou 40° nebo 60° úhel pohledu. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S20+ černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S20+ černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy S20+, černá Příjemně hladký povrch Užívejte si funkce svého Galaxy S20+ ve stylovém silikonovém pouzdře, které nejen skvěle vypadá, ale také se díky svému matnému hladkému povrchu komfortně drží.   Lehký a odolný kryt Zdání klame. Navzdory tomu, že je silikon velmi tenký, dokáže ochránit váš Galaxy S20+ nejen před škrábanci, ale i nárazy a otřesy.   Pestrá paleta barev Vyberte si svou oblíbenou barvu z bohaté nabídky matných provedení silikonového zadního krytu pro váš Galaxy S20+. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S20+ černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S20+ černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy S20+, černá Dotek luxusu Elegantní kožené pouzdro vyrobené z prvotřídní telecí kůže dodá vašemu Galaxy S20+ luxusní nádech, ochranu a skvělé ovládací vlastnosti pomocí hliníkových tlačítek.    Skvělá ergonomie Štíhlý profil koženého pouzdra propůjčuje Galaxy S20+ kromě elegantního vzhledu také komfortní uchopení – telecí kůže je měkká a příjemná na dotek.   Vyberte si svou barvu Kožená pouzdra pro Galaxy S20+ přicházejí v několika stylových barevných provedení. Zvolíte si jeden z decentních nebo naopak odvážnějších odstínů? (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy S20 černý

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy S20 černý

Samsung Standing Cover pro Galaxy S20, černá Připravený na extrémní podmínky Kryt Protective Standing Cover obstojí i v těch nejextrémnějších podmínkách – jeho odolnost je podložena vysokými vojenskými standardy americké armády. Otřesy a pády nevyřadí váš Galaxy S20 ze hry.   Jde o úhel pohledu Vychutnejte si vaše oblíbené seriály nebo videohovory s přáteli, aniž byste se vašeho Galaxy S20 dotkli. Kryt je vybavený 2 praktickými stojánky, které vám nabídnou 40° nebo 60° úhel pohledu. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S20 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S20 černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy S20, černá Příjemně hladký povrch Užívejte si funkce svého Galaxy S20 ve stylovém silikonovém pouzdře, které nejen skvěle vypadá, ale také se díky svému matnému hladkému povrchu komfortně drží.   Lehký a odolný kryt Zdání klame. Navzdory tomu, že je silikon velmi tenký, dokáže ochránit váš Galaxy S20 nejen před škrábanci, ale i nárazy a otřesy.   Pestrá paleta barev Vyberte si svou oblíbenou barvu z bohaté nabídky matných provedení silikonového zadního krytu pro váš Galaxy S20. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S20 černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S20 černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy S20, černá Dotek luxusu Elegantní kožené pouzdro vyrobené z prvotřídní telecí kůže dodá vašemu Galaxy S20 luxusní nádech, ochranu a skvělé ovládací vlastnosti pomocí hliníkových tlačítek.   Skvělá ergonomie Štíhlý profil koženého pouzdra propůjčuje Galaxy S20 kromě elegantního vzhledu také komfortní uchopení – telecí kůže je měkká a příjemná na dotek.   Vyberte si svou barvu Kožená pouzdra pro Galaxy S20 přicházejí v několika stylových barevných provedení. Zvolíte si jeden z decentních nebo naopak odvážnějších odstínů? (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy S20+ černý

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy S20+ černý

Samsung LED Cover pro Galaxy S20+, černá Rozzařte svůj smartphone Jakmile svůj Galaxy S20+ položíte displejem na stůl, jeho zadní kryt se rozzáří náladovými LED světýlky připomínajícími hvězdnou oblohu. Nastavte, jak dlouho má kryt svítit, a upoutejte pozornost okolí.   Notifikační LED LED světla nemají pouze estetickou funkci. Upozorní vás také notifikačními ikonami, které vás informují o příchozím hovoru, textovce nebo ranním budíku. Kryt navíc můžete synchronizovat i s dalšími chatovacími aplikacemi.   3… 2… 1… Sýýýýýr Při focení skupinových fotek se samospouští budete vždy vědět, kdy přesně zaujmout svoji pózu a nahodit americký úsměv. Na krytu LED Cover se totiž před zhotovením snímku objeví praktický odpočet, takže budete mít dost času na přípravu.   Zábavné LED ikony Přestal… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy S20 černý

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy S20 černý

Samsung LED Cover pro Galaxy S20, černá Rozzařte svůj smartphone Jakmile svůj Galaxy S20 položíte displejem na stůl, jeho zadní kryt se rozzáří náladovými LED světýlky připomínajícími hvězdnou oblohu. Nastavte, jak dlouho má kryt svítit, a upoutejte pozornost okolí.   Notifikační LED LED světla nemají pouze estetickou funkci. Upozorní vás také notifikačními ikonami, které vás informují o příchozím hovoru, textovce nebo ranním budíku. Kryt navíc můžete synchronizovat i s dalšími chatovacími aplikacemi.   3… 2… 1… Sýýýýýr Při focení skupinových fotek se samospouští budete vždy vědět, kdy přesně zaujmout svoji pózu a nahodit americký úsměv. Na krytu LED Cover se totiž před zhotovením snímku objeví praktický odpočet, takže budete mít dost času na přípravu.   Zábavné LED ikony Přestal… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A71 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A71 černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy A71, černá Spolehněte se na Samsung Silicon Cover ochranný zadní kryt mobilu, se kterým zabráníte poškrábání či odření zadní části a bočních stran vašeho mobilního telefonu. Tenký obal není synonymem pro nízkou míru ochrany, i přes svůj 1,3milimetrový design dokáže zabránit kdejakým nástrahám, které mohou váš telefon potkat. Padne přesně na míru mobilnímu telefonu Galaxy A71. Silikonové provedení je odolné vůči nárazům a brání nechtěnému vyklouznutí z ruky. Decentní elegance Kryt dodá na eleganci vašemu smartphonu díky působivému matnému finiši lákajícímu k doteku. Uchopte svůj telefon a užívejte si měkký, příjemný povrch tohoto krytu. Samsung Silicon Cover nezasahuje do funkcí a ovládání telefonu. Veškeré konektory pro nabíjení nebo připojení sluchátek či… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A51 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A51 černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy A51, černá Spolehněte se na Samsung Silicon Cover ochranný zadní kryt mobilu, se kterým zabráníte poškrábání či odření zadní části a bočních stran vašeho mobilního telefonu. Tenký obal není synonymem pro nízkou míru ochrany, i přes svůj 1,3milimetrový design dokáže zabránit kdejakým nástrahám, které mohou váš telefon potkat. Padne přesně na míru mobilnímu telefonu Galaxy A51. Silikonové provedení je odolné vůči nárazům a brání nechtěnému vyklouznutí z ruky. Decentní elegance Kryt dodá na eleganci vašemu smartphonu díky působivému matnému finiši lákajícímu k doteku. Uchopte svůj telefon a užívejte si měkký, příjemný povrch tohoto krytu. Samsung Silicon Cover nezasahuje do funkcí a ovládání telefonu. Veškeré konektory pro nabíjení nebo připojení sluchátek či… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy Fold černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy Fold černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy Fold, černá Zabalte svůj luxusní a revoluční smartphone Galaxy Fold do elegantního koženého kabátku. Pořiďte mu ochranné pouzdro Samsung Leather Cover, které mu padne jako druhá kůže a ochrání ho proti poškrábání a odření ze všech stran a úhlů. Kůže nejen skvěle vypadá, ale také je mimořádně odolná. Pouzdro je speciálně konstruováno tak, abyste se bez obtíží dostali k displeji v rozloženém i složeném stavu. Všechny konektory, talčítka i fotoaparáty zůstanou přístupné, abyste smartphone mohli neomezeně používat bez nutnosti vyjmutí z obalu.     Klíčové vlastnosti: Ochranné pouzdro: speciálně vyrobené pro Samsung Galaxy Fold Pružná telecí kůže: přizpůsobí se okrajům Speciálně přilnavá vnitřní úprava Luxusní vzhled a pohodlný úchop     Kožený kryt  od… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung s klávesnicí pro Galaxy S7 černý

Kryt na mobil Samsung s klávesnicí pro Galaxy S7 černý

Samsung Keyboard Cover pro Galaxy S7, černá Dostali jste nový smartphone Samsung Galaxy S7 a nezvykli jste si na psaní zpráv na dotykové obrazovce? Preferujete radši klasickou klávesnici? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Jako originální příslušenství k tomuto smartphonu nabízíme doplněk, který klasickou klávesnici nahradí a vy si tak nebudete muset pořizovat nový mobilní telefon. Díky QWERTY klávesnici tak budete moci jednoduše a rychle napsat svým přátelům, aniž byste museli cvičit prsty v psaní po malých písmenech dotykové obrazovky. Na klávesnici navíc najdete několik klávesových zkratek a užitečných tlačítek, která vám usnadní život. Klávesnice je odnímatelná a ergonomická. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note 9 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note 9 černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy Note 9 černý (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy S20 Ultra černý

Kryt na mobil Samsung Standing Cover pro Galaxy S20 Ultra černý

Samsung Standing Cover pro Galaxy S20 Ultra, černá Připravený na extrémní podmínky Kryt Protective Standing Cover obstojí i v těch nejextrémnějších podmínkách – jeho odolnost je podložena vysokými vojenskými standardy americké armády. Otřesy a pády nevyřadí váš Galaxy S20 Ultra ze hry.   Jde o úhel pohledu Vychutnejte si vaše oblíbené seriály nebo videohovory s přáteli, aniž byste se vašeho Galaxy S20 Ultra dotkli. Kryt je vybavený 2 praktickými stojánky, které vám nabídnou 40° nebo 60° úhel pohledu. (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S20 Ultra černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S20 Ultra černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy S20 Ultra, černá Dotek luxusu Elegantní kožené pouzdro vyrobené z prvotřídní telecí kůže dodá vašemu Galaxy S20 Ultra luxusní nádech, ochranu a skvělé ovládací vlastnosti pomocí hliníkových tlačítek.    Skvělá ergonomie Štíhlý profil koženého pouzdra propůjčuje Galaxy S20 Ultra kromě elegantního vzhledu také komfortní uchopení – telecí kůže je měkká a příjemná na dotek.   Vyberte si svou barvu Kožená pouzdra pro Galaxy S20 Ultra přicházejí v několika stylových barevných provedení. Zvolíte si jeden z decentních nebo naopak odvážnějších odstínů? (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy S20 Ultra černý

Kryt na mobil Samsung LED Cover pro Galaxy S20 Ultra černý

Samsung LED Cover pro Galaxy S20 Ultra, černá Rozzařte svůj smartphone Jakmile svůj Galaxy S20 Ultra položíte displejem na stůl, jeho zadní kryt se rozzáří náladovými LED světýlky připomínajícími hvězdnou oblohu. Nastavte, jak dlouho má kryt svítit, a upoutejte pozornost okolí.   Notifikační LED LED světla nemají pouze estetickou funkci. Upozorní vás také notifikačními ikonami, které vás informují o příchozím hovoru, textovce nebo ranním budíku. Kryt navíc můžete synchronizovat i s dalšími chatovacími aplikacemi.   3… 2… 1… Sýýýýýr Při focení skupinových fotek se samospouští budete vždy vědět, kdy přesně zaujmout svoji pózu a nahodit americký úsměv. Na krytu LED Cover se totiž před zhotovením snímku objeví praktický odpočet, takže budete mít dost času na přípravu.   Zábavné LED… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy Z Flip černý

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy Z Flip černý

Samsung Leather Cover pro Galaxy Z Flip, černá Oblečte svůj Samsung Galaxy Z Flip do luxusního koženého kabátku stejné značky. Spojíte tak prevenci poškození smartphonu s jedinečným stylem. Pouzdro Samsung Leather Cover padne vašemu telefonu jako ulité a ochrání ho před škrábanci a nárazy. Jeho ohebnost zůstane v pouzdře neomezená. Nenechávejte nic náhodě, váš chytrý telefon si zaslouží prvotřídní péči. Kvalitní materiály Vnější povrch pouzdra je vytvořený z hladké telecí kůže, která je příjemná na dotek a současně dostatečně odolná, připravená čelit každodenní manipulaci s telefonem. Vnitřní strana je potažená jemným mikrovláknem, a tak bude váš mobil jako v bavlnce. Přesné výřezy zajišťují volný přístup ke všem tlačítkům a konektorům na hranách telefonu i k přednímu a zadnímu… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10 Lite černý

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10 Lite černý

Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10 Lite, černá Spolehněte se na Samsung Silicon Cover ochranný zadní kryt mobilu, se kterým zabráníte poškrábání či odření zadní části a bočních stran vašeho mobilního telefonu. Tenký obal není synonymem pro nízkou míru ochrany, i přes svůj 1,3milimetrový design dokáže zabránit kdejakým nástrahám, které mohou váš telefon potkat. Padne přesně na míru mobilnímu telefonu Galaxy S10 Lite. Silikonové provedení je odolné vůči nárazům a brání nechtěnému vyklouznutí z ruky. Decentní elegance Kryt dodá na eleganci vašemu smartphonu díky působivému matnému finiši lákajícímu k doteku. Uchopte svůj telefon a užívejte si měkký, příjemný povrch tohoto krytu. Samsung Silicon Cover nezasahuje do funkcí a ovládání telefonu. Veškeré konektory pro nabíjení nebo připojení… (euronics.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6 černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6 černý (EF-PA600CBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • dvouvrstvý kryt • otvory a výřezy pro volný přístup ke konektorům • kompatibilní s mobilním telefonem Samsung Galaxy A6 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6+ černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy A6+ černý (EF-PA605CBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • dvouvrstvý kryt • otvory a výřezy pro volný přístup ke konektorům • kompatibilní s mobilním telefonem Samsung Galaxy A6+ Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9+ černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Protective Cover pro Galaxy S9+ černý (EF-RG965CBEGWW)

ochranný zadní kryt na telefon • určen pro Samsung S9 • dlouhá životnost • snadná údržba • odolnost proti nárazům a otřesům • odkryté konektory • lehká konstrukce Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9 černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9 černý (EF-PG960TBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • kryt • materiál: silikon • barva: černá • kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S9 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9+ černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S9+ černý (EF-PG965TBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • kryt • materiál: silikon • barva: černá • kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S9+ Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy J6 černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy J6 černý (EF-PJ600CBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • materiál: silikon • dvouvrstvý kryt • otvory a výřezy pro volný přístup ke konektorům • kompatibilní s mobilním telefonem Samsung Galaxy J6 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10e černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Leather Cover pro Galaxy S10e černý (EF-VG970LBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • zadní kryt • materiál: kůže • kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S10e Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10e černý (EF…

Kryt na mobil Samsung Silicon Cover pro Galaxy S10e černý (EF-PG970TBEGWW)

pouzdro na mobilní telefon • zadní kryt • materiál: silikon • kompatibilní s telefonem Samsung Galaxy S10e Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít