Kryt na mobil fixed skin pro apple iphone xr pruhledny

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone XR průhledný

Fixed Skin kryt na Apple iPhone XR, průhledná Mějte svůj telefon dobře chráněný. Fixed vám pro smartphone Apple iPhone XR nabízí nádherné průhledné silikonové pouzdro Skin, které mu padne přesně na tělo. Pevně ho obklopí a poskytne potřebnou ochranu proti poškrábání, odření a jinému mechanickému poškození, například v důsledku drobného pádu. Váš mobil je chráněn ze všech stran i úhlů, dokonce i v rozích. Všechna důležitá tlačítka, konektory a ovládací prvky jsou přitom stále dostupné. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone XR průhledný (FIXTCS-334)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone XR průhledný (FIXTCS-334)

zadní kryt • silikonový • pro Apple iPhone XR • transparentní Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 průhledný

FIXED Skin pro Apple iPhone 11, průhledná FIXED Skin je gelové ochranné pouzdro pro mobilní telefony Apple iPhone 11, které vyniká především svým extra tenkým provedením. Jeho maximální tloušťka dosahuje pouze 0,5 mm, takže nijak nezvětšuje rozměry vašeho zařízení. Obal je navíc průhledný, díky tomu perfektně vynikne design a barva iPhonu. Spolehlivá ochrana Příslušenství spolehlivě ochrání váš mobil před nejrůznějšími nástrahami. Každodenní nebezpečí v podobě škrábanců, oděrek a špíny už vám tak nemusí dělat starosti. Kryt zmírní také případné pády na zem. Pokud chcete svůj telefon ochránit na maximum, použijte v kombinaci s krytem také bezpečnostní sklo na displej. Příjemné použití Pouzdro je vyrobeno tak, aby 100% pasovalo na váš model smartphonu. To znamená, že má přesně rozmístěné… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro průhledný

FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro, průhledná FIXED Skin je gelové, ochranné pouzdro pro mobilní telefony Apple iPhone 11 Pro, které vyniká především svým extra tenkým provedením. Jeho maximální tloušťka dosahuje pouze 0,5 mm, takže nijak nezvětšuje rozměry vašeho zařízení. Obal je navíc průhledný, díky tomu perfektně vynikne design a barva iPhonu. Spolehlivá ochrana Příslušenství spolehlivě ochrání váš mobil před nejrůznějšími nástrahami. Každodenní nebezpečí v podobě škrábanců, oděrek a špíny už vám tak nemusí dělat starosti. Kryt zmírní také případné pády na zem. Pokud chcete svůj telefon ochránit na maximum, použijte v kombinaci s krytem také bezpečnostní sklo na displej. Příjemné použití Pouzdro je vyrobeno tak, aby 100% pasovalo na váš model smartphonu. To znamená, že má přesně… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone X/Xs průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone X/Xs průhledný

Fixed TPU Ultratenký gelový kryt, čirá Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Apple iPhone X chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší, budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 8/7 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 8/7 průhledný

Fixed TPU Ultratenký gelový kryt, čirá Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Apple iPhone 7 a 8 chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší, budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone Xs Max průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone Xs Max průhledný

Fixed Skin kryt na iPhone XS Max Mějte svůj telefon dobře chráněný. Fixed vám pro smartphone iPhone XS Max nabízí nádherné průhledné silikonové pouzdro Skin, které mu padne přesně na tělo. Pevně ho obklopí a poskytne potřebnou ochranu proti poškrábání, odření a jinému mechanickému poškození, například v důsledku pádu na zem. Váš mobil je chráněn ze všech stran i úhlů, dokonce i v rozích. Všechny důležité funkce a tlačítka jsou přitom stále dostupné. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt FIXED pro Apple iPhone XR, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Apple iPhone XR poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro Max průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro Max průhledný

FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro Max, průhledná FIXED Skin je gelové, ochranné pouzdro pro mobilní telefony Apple iPhone 11 Pro Max, které vyniká především svým extra tenkým provedením. Jeho maximální tloušťka dosahuje pouze 0,5 mm, takže nijak nezvětšuje rozměry vašeho zařízení. Obal je navíc průhledný, díky tomu perfektně vynikne design a barva iPhonu. Spolehlivá ochrana Příslušenství spolehlivě ochrání váš mobil před nejrůznějšími nástrahami. Každodenní nebezpečí v podobě škrábanců, oděrek a špíny už vám tak nemusí dělat starosti. Kryt zmírní také případné pády na zem. Pokud chcete svůj telefon ochránit na maximum, použijte v kombinaci s krytem také bezpečnostní sklo na displej. Příjemné použití Pouzdro je vyrobeno tak, aby 100% pasovalo na váš model smartphonu. To znamená, že má… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 průhledný (FIXTCS-428)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 průhledný (FIXTCS-428)

zadní kryt na mobil • pro modely Apple iPhone 11 • materiál silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro průhledný (FIXTCS…

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro průhledný (FIXTCS-426)

zadní kryt na mobil • pro modely Apple iPhone 11 Pro • materiál silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus průhledný

Fixed TPU Ultratenký gelový kryt, čirá Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone iPhone 7 Plus a 8 Plus chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší, budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone Xs Max průhledný (FIXTCS…

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone Xs Max průhledný (FIXTCS-335)

zadní kryt • silikonový • pro iPhone XS Max • transparentní Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone X/Xs průhledný (FIXTCS-230)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone X/Xs průhledný (FIXTCS-230)

ochranný zadní kryt • určen pro Apple iPhone X • ultratenké provedení (0,5 mm) • silikonový materiál Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 8/7 průhledný (FIXTCS-100)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 8/7 průhledný (FIXTCS-100)

ochranný zadní kryt • určen pro Apple iPhone 7/8 • ultratenké provedení (0,5 mm) • silikonový materiál Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone XR průhledný (FIXTCC-334)

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone XR průhledný (FIXTCC-334)

ochranný kryt na mobilní telefon • kompatibilní s Apple iPhone XR • poskytuje telefonu dodatečnou ochranu • neomezuje přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům ani dalším ovládacím prvkům Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro Max průhledný …

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro Max průhledný (FIXTCS-427)

zadní kryt na mobil • pro modely Apple iPhone 11 Pro Max • materiál silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus průhledný …

Kryt na mobil FIXED Skin pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus průhledný (FIXTCS-101)

ochranný zadní kryt • určen pro Apple iPhone 7 Plus/8 Plus • ultratenké provedení (0,5 mm) • silikonový materiál Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil Spigen Air Skin pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt na mobil Spigen Air Skin pro Apple iPhone XR průhledný

Spigen Air Skin pro Apple iPhone XR, průhledná Ochranný zadní kryt na mobilní telefon Spigen Air Skin má tloušťku pouhých 0,36 mm. Je tak tenký, že skoro nepoznáte, že jej máte. Nemusíte si tak dělat starosti, že by se váš telefon po nandání krytu nečekaně zvětšil. Se Spigen Air Skin se vám vejde do kapsy u kalhot tak, jako dříve. Minimální tloušťku a lehkost krytu zajišťuje především jeho materiál – polypropylen.   Skvělá ochrana Navzdory své malé tloušťce poskytne tento kryt vašemu telefonu skvělou ochranu před škrábanci nebo prachem. Zmírní také případné pády na zem. Zapomenout můžete i na otlučené rohy – jejich ochranu zajistí speciální výztuhy. Obal se navíc velmi příjemně používá a je odolný proti vzniku otisků prstů. 100% kompatibilní Společnost Spigen si dává záležet na tom, aby… (euronics.cz)

Kryt na mobil Spigen Air Skin pro Apple iPhone XR průhledný …

Kryt na mobil Spigen Air Skin pro Apple iPhone XR průhledný (064CS24869)

zadní kryt na mobil • kompatibilní s telefonem Apple iPhone XR • materiál plast Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED Story pro Apple iPhone XR modrý

Kryt na mobil FIXED Story pro Apple iPhone XR modrý

Fixed Story pro Apple iPhone XR, modrá Kdo by nechtěl vyměnit pocit neustálého strachu z rozbití svého telefonu za klid, pohodu a bezstarostnost? Pravděpodobně každý, kdo jej vytrvale používá dennodenně. A jaké že je řešení? Přece Fixed Story! Jeho jemné silikonové tělo si skvěle rozumí s každým iPhonem řady 7 a 8. S naprostou dokonalostí tlumí i sebevětší nárazy nebo možnosti poškrábání a žádné negativní vlivy si tak na něj nepřijdou. Jako v bavlnce se proto budou cítit jak záda telefonu, tak i jeho boky. Jeho tloušťka pak nepřesahuje 1,2 mm. Poznejte jeho genialitu na vlastní kůži Do portfolia jeho vlastností můžeme zařadit také to, že nijak nebrání funkci bezdrátového nabíjení a s maximální pečlivostí kopíruje tvar telefonu. Tvůrci neopomněli ani výřezy na fotoaparát nebo na… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Story pro Apple iPhone XR červený

Kryt na mobil FIXED Story pro Apple iPhone XR červený

Fixed Story, pro Apple iPhone XR, červená Kdo by nechtěl vyměnit pocit neustálého strachu z rozbití svého telefonu za klid, pohodu a bezstarostnost? Pravděpodobně každý, kdo jej vytrvale používá dennodenně. A jaké že je řešení? Přece Fixed Story! Jeho jemné silikonové tělo si skvěle rozumí s každým iPhonem řady 7 a 8. S naprostou dokonalostí tlumí i sebevětší nárazy nebo možnosti poškrábání a žádné negativní vlivy si tak na něj nepřijdou. Jako v bavlnce se proto budou cítit jak záda telefonu, tak i jeho boky. Jeho tloušťka pak nepřesahuje 1,2 mm. Poznejte jeho genialitu na vlastní kůži Do portfolia jeho vlastností můžeme zařadit také to, že nijak nebrání funkci bezdrátového nabíjení a s maximální pečlivostí kopíruje tvar telefonu. Tvůrci neopomněli ani výřezy na fotoaparát nebo na… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Story pro Apple iPhone XR šedý

Kryt na mobil FIXED Story pro Apple iPhone XR šedý

Fixed Story pro Apple iPhone XR, šedá Kdo by nechtěl vyměnit pocit neustálého strachu z rozbití svého telefonu za klid, pohodu a bezstarostnost? Pravděpodobně každý, kdo jej vytrvale používá dennodenně. A jaké že je řešení? Přece Fixed Story! Jeho jemné silikonové tělo si skvěle rozumí s každým iPhonem řady 7 a 8. S naprostou dokonalostí tlumí i sebevětší nárazy nebo možnosti poškrábání a žádné negativní vlivy si tak na něj nepřijdou. Jako v bavlnce se proto budou cítit jak záda telefonu, tak i jeho boky. Jeho tloušťka pak nepřesahuje 1,2 mm. Poznejte jeho genialitu na vlastní kůži Do portfolia jeho vlastností můžeme zařadit také to, že nijak nebrání funkci bezdrátového nabíjení a s maximální pečlivostí kopíruje tvar telefonu. Tvůrci neopomněli ani výřezy na fotoaparát nebo na nejrůznější… (euronics.cz)

Kryt na mobil CellularLine pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt na mobil CellularLine pro Apple iPhone XR průhledný

CellularLine pro Apple iPhone XR, průhledná Zadní kryt na mobil CellularLine zajistí účinnou ochranu vašeho iPhonu před škrábanci, prachem i nárazy. Je vyroben z gumy, která bez problému odolá nástrahám každodenního používání. Dodatečnou ochranu rohů vašeho zařízení pak obstarají speciální výztuhy. Vyroben na míru Obal je vyroben tak, aby přesně pasoval na Apple iPhone XR, a zároveň nijak nezakrýval jeho původní design. Navíc je extrémně tenký, takže i po jeho nasazení zůstanou rozměry telefonu téměř beze změny. (euronics.cz)

Kryt na mobil PanzerGlass pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt na mobil PanzerGlass pro Apple iPhone XR průhledný

PanzerGlass pro Apple iPhone XR, průhledná Kryt PanzerGlass ClearCase se skvěle hodí na smartphony se skleněnými zády. Sám je totiž vyroben ze skla, takže dá skvěle vyniknout jejich elegantnímu vzhledu a zároveň je spolehlivě ochrání před každodenními nástrahami. Tento model je určen pro Apple iPhone XR. Spolehlivá ochrana Příslušenství je vyrobeno z 0,7 mm tlustého temperovaného skla, které účinně rozkládá energii nárazů. Díky tomu má až o 19 % lepší ochranné účinky. To znamená, že váš telefon bude v bezpečí před pády, nečistotami i poškrábáním. Okraje zařízení chrání TPU rámeček – tento materiál je velmi příjemný na dotek, a navíc neklouže, takže nehrozí, že by vám vypadl z ruky. Design, který vás ohromí Doplněk nijak výrazně nezvětšuje rozměry smartphonu. Díky elegantnímu průhlednému… (euronics.cz)

Kryt na mobil PanzerGlass pro Apple iPhone XR průhledný

Kryt na mobil PanzerGlass pro Apple iPhone XR průhledný

zadní kryt na mobil • pro Apple iPhone XR • odolný proti žloutnutí • podpora bezdrátového nabíjení • materiál sklo, plast • tloušťka 0,7 mm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone 11 průhledný

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone 11 průhledný

FIXED Skin pro Apple iPhone 11, průhledná Gelové pouzdro FIXED Skin je nejen elegantní doplněk, ale také spolehlivý ochránce vašeho chytrého telefonu. Tento model je vyroben ze silikonu, který je tenký a velmi příjemný na dotek. Matná zadní část je navíc doplněna protiskluzovou úpravou, která zabrání mnoha nechtěným pádům na zem. Produkt je určen pro Apple iPhone 11. Jednoduchý a efektivní Pouzdro zakrývá celou zadní stranu a boky zařízení, čímž je chrání před poškrábáním, prachovými částicemi a vznikem oděrek. Dokáže také zmírnit případný pád na zem. Díky tomu bude váš iPhone i po každodenním používání vypadat jako nový. Příjemné použití Příslušenství se velmi snadno používá – stačí jej jednoduše nasadit na váš telefon. Jistě oceníte i to, že díky průhlednému provedení nijak nezakrývá… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 8A průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 8A průhledný

Kryt FIXED Skin pro Honor 8A, průhledná Aby váš mobilní telefon Honor 8A byl stále v té nejlepší kondici, je třeba myslet na jeho ochranu před každodenními nástrahami. Zadní kryt FIXED Skin je vyrobený z odolného TPU. Chrání zadní stranu i boky telefonu a na těchto místech dokáže zabránit vzniku nevzhledných škrábanců a usazování nečistot. Pokud by se stalo, že by vám smartphone omylem upadl na zem, pevný materiál pouzdra dokáže následky pádu zmírnit. Aplikace krytu je přitom velice jednoduchá a zvládne ji každý. Minimální tloušťka, maximální ochrana Velmi příjemnou vlastností krytu FIXED Skin je jeho miniaturní tloušťka pouhých 0,5 mm. Smartphone si tak i s nasazeným pouzdrem zachovává své rozměry a design. Kryt byl vyroben pro model Honor 8A na míru, díky tomu dokonale obepíná tělo… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20S průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20S průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20S průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 8S průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 8S průhledný

FIXED Skin pro Honor 8S, průhledná FIXED Skin je ultratenké gelové pouzdro určené pro mobilní telefon Honor 8S. Toto příslušenství zajistí spolehlivou ochranu telefonu a zároveň se vám bude velmi příjemně nosit. Je totiž vyrobeno ze silikonu, který je velmi příjemný na dotek. Povrch je doplněn protiskluzovou úpravou, která zabrání nechtěným pádům. Bezpečnost na prvním místě Škrábance, drobné oděrky nebo dokonce stopy po pádech na zem. Nic z toho už vám nemusí dělat starosti. Pouzdro totiž spolehlivě ochrání zadní stranu i boky telefonu. Ochranu rohů pak maximalizují speciální výztuhy. Aby byla ochrana maximálně účinná, je vhodné použít také sklo na displej. Komfortní použití Příslušenství má tloušťku jen 0,5 mm, což znamená, že téměř nezvětší rozměry vašeho telefonu. Výrobce si dal… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P20 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P20 průhledný

Fixed Skin ultratenký gelový kryt pro Huawei P20, čirá Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým 0,6mm gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Huawei P20 chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší, budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P30 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P30 průhledný

Kryt FIXED Skin pro Huawei P30, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED Skin můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Huawei P30 poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Kryt je tenký jen 0,6 mm, takže se váš nádherný telefon i s ním vejde do vaší kapsy pořád stejně dobře. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Nokia 8.1 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Nokia 8.1 průhledný

Kryt FIXED Skin pro Nokia 8.1, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED Skin můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Nokia 8.1 poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Kryt je tenký jen 0,6 mm, takže se váš nádherný telefon i s ním vejde do vaší kapsy pořád stejně dobře. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Nokia 7.1 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Nokia 7.1 průhledný

Kryt FIXED Skin pro Nokia 7.1, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED Skin můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Nokia 7.1 poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Kryt je tenký jen 0,6 mm, takže se váš nádherný telefon i s ním vejde do vaší kapsy pořád stejně dobře. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung J6+ průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung J6+ průhledný

Kryt FIXED Skin pro Samsung J6+, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED Skin můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Samsung J6+ poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Kryt je tenký jen 0,6 mm, takže se váš nádherný telefon i s ním vejde do vaší kapsy pořád stejně dobře. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 8X průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 8X průhledný

Fixed TPU Ultratenký gelový kryt pro Honor 8X, čirá Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Honor X chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší, budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung J4+ průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung J4+ průhledný

Kryt FIXED Skin pro Samsung J4+, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED Skin můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Samsung J4+ poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Kryt je tenký jen 0,6 mm, takže se váš nádherný telefon i s ním vejde do vaší kapsy pořád stejně dobře. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 7C průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 7C průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 7C průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20 Pro průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20 Pro průhledný

Fixed Skin pro Honor 20 Pro, průhledná Transparentní gelový kryt na mobil Fixed Skin pro Honor 20 Pro nechá vyniknout křivkám a barvám vašeho mobilního telefonu, kterému zároveň poskytne spolehlivou ochranu. Zadní stranu a boky přístroje chrání před prachem, poškrábáním a znečištěním, spolehlivě zmírní případný pád. Zadní část krytu je matná a disponuje protiskluzovou úpravou, boční strany jsou plně transparentní. Jednoduchý elegantní design Ultratenké gelové pouzdro s jemnou strukturou, a tloušťkou pouhých 0,5 mm, je vyrobeno přesně pro daný typ mobilu, jeho aplikace je rychlá a jednoduchá. Samozřejmostí je snadný přístup k ovládacím prvkům a ke konektoru pro nabíjení nebo sluchátka. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P30 Pro průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P30 Pro průhledný

Kryt FIXED Skin pro Huawei P30 Pro, průhledná Díky průhlednému krytu FIXED Skin můžete svému chytrému luxusnímu telefonu Huawei P30 Pro poskytnout dodatečnou ochranu před poškrábáním, odřením a menšími nárazy, a přesto jen minimálně narušit jeho luxusní vzhled. Kryt je tenký jen 0,6 mm, takže se váš nádherný telefon i s ním vejde do vaší kapsy pořád stejně dobře. Pouzdro je samozřejmě vyrobené přímo telefonu na míru. Ten do něj dokonale padne a získá dodatečnou ochranu své elegantní zadní stěny i bočních hran. Přístup k fotoaparátům, konektorům, tlačítkům a dalším ovládacím prvkům je samozřejmě plně zachován. (euronics.cz)

Kryt na mobil CellularLine pro Apple iPhone XR průhledný …

Kryt na mobil CellularLine pro Apple iPhone XR průhledný (FINECIPH961T)

zadní kryt na mobil • kompatibilní s telefony Apple iPhone XR • materiál: guma Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone 11 Pro průhledný

Kryt na mobil FIXED pro Apple iPhone 11 Pro průhledný

FIXED Skin pro Apple iPhone 11 Pro, průhledná Gelové pouzdro FIXED Skin je nejen elegantní doplněk, ale také spolehlivý ochránce vašeho chytrého telefonu. Tento model je vyroben ze silikonu, který je tenký a velmi příjemný na dotek. Matná zadní část je navíc doplněna protiskluzovou úpravou, která zabrání mnoha nechtěným pádům na zem. Produkt je určen pro Apple iPhone 11 Pro. Jednoduchý a efektivní Pouzdro zakrývá celou zadní stranu a boky zařízení, čímž je chrání před poškrábáním, prachovými částicemi a vznikem oděrek. Dokáže také zmírnit případný pád na zem. Díky tomu bude váš iPhone i po každodenním používání vypadat jako nový. Příjemné použití Příslušenství se velmi snadno používá – stačí jej jednoduše nasadit na váš telefon. Jistě oceníte i to, že díky průhlednému provedení nijak… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A80 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A80 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A80 průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20 Lite průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Honor 20 Lite průhledný

FIXED Skin FIXTCS-418, transparentní Ochrana mobilního telefonu je pro každého majitele prioritou. Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého zařízení. Pouzdro je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky i zadní část přístroje před poškrábáním, prachem a případnými pády. Díky své minimální tloušťce pouhých 0,6 mm téměř nijak nezvětšuje rozměry telefonu a nezakrývá jeho originální design. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení a přístup ke všem ovládacím prvkům, konektorům i fotoaparátu zůstává plně zachován. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Aplikace ochranného pouzdra na mobil je velice jednoduchá a zvládne ji úplně každý. Kryt stačí nasadit na telefon i vše ostatní je ihned plně funkční. Výstuhy chrání rohy… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy M20 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy M20 průhledný

Fixed Skin pro Samsung Galaxy M20, průhledná Transparentní silikonový kryt na mobil Fixed Skin pro Samsung Galaxy M20 nechá vyniknout křivkám a barvám vašeho mobilního telefonu, kterému zároveň poskytne spolehlivou ochranu. Zadní stranu a boky přístroje chrání před prachem, poškrábáním a znečištěním, spolehlivě zmírní případný pád. Zadní část krytu je matná a disponuje protiskluzovou úpravou, boční strany jsou plně transparentní. Jednoduchý elegantní design Gelové pouzdro s jemnou a tenkou strukturou je vyrobeno přesně pro daný typ mobilu, jeho aplikace je rychlá a jednoduchá. Samozřejmostí je snadný přístup k ovládacím prvkům a ke konektoru pro nabíjení nebo sluchátka. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Mi A3 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Mi A3 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Mi A3 průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y5 (2019) průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y5 (2019) průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y5 (2019) průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y6 (2019) průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y6 (2019) průhledný

Fixed Skin pro Huawei Y6 (2019), průhledná Transparentní silikonový kryt na mobil Fixed Skin pro Huawei Y6 (2019) nechá vyniknout křivkám a barvám vašeho mobilního telefonu, kterému zároveň poskytne spolehlivou ochranu. Zadní stranu a boky přístroje chrání před prachem, poškrábáním a znečištěním, spolehlivě zmírní případný pád. Zadní část krytu je matná a disponuje protiskluzovou úpravou, boční strany jsou plně transparentní. Jednoduchý elegantní design Gelové pouzdro s jemnou a tenkou strukturou je vyrobeno přesně pro daný typ mobilu, jeho aplikace je rychlá a jednoduchá. Samozřejmostí je snadný přístup k ovládacím prvkům a ke konektoru pro nabíjení nebo sluchátka. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Nokia 9 Pureview průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Nokia 9 Pureview průhledný

Fixed Skin pro Nokia 9 Pureview, průhledná Transparentní silikonový kryt na mobil Fixed Skin pro Nokia 9 Pureview nechá vyniknout křivkám a barvám vašeho mobilního telefonu, kterému zároveň poskytne spolehlivou ochranu. Zadní stranu a boky přístroje chrání před prachem, poškrábáním a znečištěním, spolehlivě zmírní případný pád. Zadní část krytu je matná a disponuje protiskluzovou úpravou, boční strany jsou plně transparentní. Jednoduchý elegantní design Gelové pouzdro s jemnou a tenkou strukturou je vyrobeno přesně pro daný typ mobilu, jeho aplikace je rychlá a jednoduchá. Samozřejmostí je snadný přístup k ovládacím prvkům a ke konektoru pro nabíjení nebo sluchátka. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A20e průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A20e průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A20e průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A6+ průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A6+ průhledný

Fixed Skin gelové pouzdro pro Samsung Galaxy A6+, průhledná Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Samsung Galaxy A6+ chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší – budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y7 (2019) průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y7 (2019) průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei Y7 (2019), průhledná Dopřejte svému mobilnímu telefonu spolehlivou ochranu před každodenními nástrahami. Kryt na mobil FIXED pro Huawei Y7 (2019) je vyrobený z kvalitního TPU materiálu, který záda i hrany vašeho smartphonu ochrání před vznikem škrábanců i před usazováním prachu a dalších nečistot. Pokud by se stalo, že vám mobil upadne na zem, kryt je schopný následky pádu zmírnit. Pro ještě lepší výsledky je zadní část pouzdra vybavena protiskluzovou úpravou. Kryt je přitom skutečně ultratenký – jeho tloušťka nepřesáhne 5 milimetrů. Je tak lehké zapomenout na to, že ochranný štít používáte. Snadné používání, maximální ochrana Aplikace pouzdra je velice jednoduchá, celá operace včetně vyndání z obalu nezabere víc než pár sekund. Kryt byl navíc navržen… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P30 Lite průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P30 Lite průhledný

FIXED Skin pro Huawei P30 Lite, průhledná Jste hrdým vlastníkem smartphonu Huawei P30 Lite a přemýšlíte, jak udržet zadní stranu i hrany vašeho mobilního telefonu stále v té nejlepší kondici? Před škrábanci a nečistotami je snadno ochráníte se zadním krytem FIXED Skin. Prach díky němu nemá šanci k zadní straně proniknout, ochranný kryt ale zmírní i následky případného pádu mobilu na zem. Bezpečnost pak ještě zvyšuje protiskluzové provedení krytu. Aplikace pouzdra je přitom otázkou pár vteřin a zvládne ji naprosto každý. Extra tenká, ale spolehlivá ochrana Kryt FIXED Skin pro Huawei P30 Lite je vyrobený z kvalitního TPU silikonu, který je ultra tenký. Díky své tloušťce pouhých 0,5 milimetrů nijak nezvětší rozměry vašeho mobilního telefonu. S modelem Huawei P30 Lite je 100% kompatibilní,… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P20 Lite průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Huawei P20 Lite průhledný

Fixed Skin ultratenký gelový kryt pro Huawei P20 Lite, čirá Poskytněte svému telefonu druhou kůži. S ultratenkým 0,6mm gelovým zadním krytem od značky Fixed bude váš smartphone Huawei P20 Lite chráněn ze všech stran i úhlů, a přitom jeho ochranný štít téměř ani neuvidíte. Gelový kryt přístroj pevně obejme, aniž by zakryl důležitá tlačítka, fotoaparát nebo konektory. Dokonce i samotný design telefonu zůstane beze změny, jelikož kryt je průhledný. Jen váš pocit se vylepší, budete mít zařízení neustále u sebe s vědomím, že mu nehrozí poškrábání, odření ani rozbití. (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Go průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Go průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Go, průhledná Vlastníte mobilní telefon Xiaomi Redmi Go a rádi byste ho chránili před každodenními nástrahami? Té nejlepší péče se mu dostane s krytem FIXED Skin, který se postará o spolehlivou ochranu boků i zad vašeho chytrého telefonu. Používáním krytu tak předcházíte vzniku škrábanců a usazování prachu, ale také zvyšujete odolnost telefonu proti nárazům. Toto pouzdro si však zamilujete také pro jeho dlouhou životnost a nízkou hmotnost. Tenký, ale spolehlivý ochranný štít Kryt FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Go je vyrobený z kvalitního TPU materiálu, který se vyznačuje svou miniaturní tloušťkou pouhých 0,5 milimetrů. S vaším telefonem tak lehce splyne jako jeho druhá kůže. Díky tomu, jak je kryt ultratenký, nezvětšuje rozměry mobilu. Pouzdro je… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy S20 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy S20 průhledný

FIXED Skin pro Samsung Galaxy S20, průhledná Nenápadné, a přesto účinné. Takové je ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin, které bylo stvořeno na míru smartphonu Samsung Galaxy S20. Nepodceňujte ochranu vašeho telefonu před každodenními nástrahami a nechtěnými úrazy. Precizně tvarovaný kryt z pružného materiálu TPU chrání boky a zadní stranu mobilu před poškrábáním, prachem a nečistotami a také tlumí nárazy při případných pádech. Kvalitní materiál, prvotřídní zpracování Zadní kryt české značky FIXED padne vašemu telefonu jako ulitý. Jeho aplikace je navíc velmi snadná. Přesné výřezy po stranách i na zádech zajišťují neomezený přístup k nabíjecímu a sluchátkovému konektoru i všem tlačítkům. Obal nepřekrývá ani objektivy a blesk fotoaparátu, a tak si můžete být jisti, že vaše fotografie budou… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A71 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A71 průhledný

FIXED Skin pro Samsung Galaxy A71, průhledná I když na svůj smartphone Samsung Galaxy A71 budete sebeopatrnější, nechtěně vám může vyklouznout z ruky a pohroma je na světě. Se zadním ochranným krytem FIXED Skin ale dokážete boky i zadní část telefonu spolehlivě ochránit před poškrabáním, prachem a usazováním dalších nečistot. Kryt navíc efektivně zmírní následky pádu. Používáním ochranného krytu FIXED Skin tak prodloužíte životnost mobilního telefonu. Jednoduchá instalace krytu Aplikace krytu je otázkou pár vteřin. Stačí ho vyndat z obalu, lehce nasadit na telefon a vše je ihned plně funkční. Ochranný kryt FIXED Skin je určený pro model Samsung Galaxy A71, na jehož rozměry dokonale padne. Díky výřezům vám ke všem tlačítkům a konektorům zůstává plně zachovaný přístup. Pro výrobu krytu byl… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A51 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A51 průhledný

FIXED Skin pro Samsung Galaxy A51, průhledná I když na svůj smartphone Samsung Galaxy A51 budete sebeopatrnější, nechtěně vám může vyklouznout z ruky a pohroma je na světě. Se zadním ochranným krytem FIXED Skin ale dokážete boky i zadní část telefonu spolehlivě ochránit před poškrabáním, prachem a usazováním dalších nečistot. Kryt navíc efektivně zmírní následky pádu. Používáním ochranného krytu FIXED Skin tak prodloužíte životnost mobilního telefonu. Jednoduchá instalace krytu Aplikace krytu je otázkou pár vteřin. Stačí ho vyndat z obalu, lehce nasadit na telefon a vše je ihned plně funkční. Ochranný kryt FIXED Skin je určený pro model Samsung Galaxy A51, na jehož rozměry dokonale padne. Díky výřezům vám ke všem tlačítkům a konektorům zůstává plně zachovaný přístup. Pro výrobu krytu byl… (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Sony Xperia 5 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Sony Xperia 5 průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Sony Xperia 5 průhledný (euronics.cz)

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A10s průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A10s průhledný

Kryt na mobil FIXED Skin pro Samsung Galaxy A10s průhledný (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít