Krtkova dobrodružství 2 jak krtek uzdravil myšku

Produkt Krtkova dobrodružství 2 jak krtek uzdravil myšku sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Krtkova dobrodružství 2 jak krtek uzdravil myšku upraviť a produkt hľadať znova.

Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku

Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku
Detail

Audiokniha MP3 Hana Doskočilová, čte Anička Slováčková,Marek Eben Další díl z cyklu dramatizovaných pohádek slavného Krtečka výtvarníka a režiséra Zdeňka Milera. Málokterý hrdina se dočkal tak spontánní a široké odezvy na veřejnosti, jako právě Krteček. V loňském roce jsme vydali první díl Krtečkových příběhů, který, namluvený Markem Ebenem a dětským interpretem, již získal zlatou desku. V tomto dalším pokračování najde Krteček zelený drahokam a umístí jej na noční oblohu jako další hvězdu. Uzdraví svou přítelkyni myšku, pro kterou hledá lék na všech kontinentech. Nakonec jej v podobě heřmánku nalezne na svém paloučku doma. Zachrání sněhuláka před jarním táním, odveze jej na hory, kde na něj sněhulák počká do příští zimy. S použitím původní hudby ze stejnojmenných kreslených filmů navozuje vyprávění věrně atmosféru animovaných příběhů, které Krtečka proslavily! (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku , Krtkova dobrodružství 2 jak krtek uzdravil myšku

Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku - Hana Doskočilová - audiokniha

Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku - Hana Doskočilová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Další díl z cyklu dramatizovaných pohádek slavného Krtečka výtvarníka a režiséra Zdeňka Milera. Málokterý hrdina se dočkal tak spontánní a široké odezvy na veřejnosti, jako právě Krteček. V loňském roce jsme vydali první díl Krtečkových příběhů, který, namluvený Markem Ebenem a dětským interpretem, již získal zlatou desku. V tomto dalším pokračování najde Krteček zelený drahokam a umístí jej na noční oblohu jako další hvězdu. Uzdraví svou přítelkyni myšku, pro kterou hledá lék na všech kontinentech. Nakonec jej v podobě heřmánku nalezne na svém paloučku doma. Zachrání sněhuláka před jarním táním, odveze jej na hory, kde na něj sněhulák počká do příští zimy. S použitím původní hudby ze stejnojmenných kreslených filmů navozuje vyprávění věrně atmosféru animovaných příběhů, které Krtečka proslavily! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku - Hana Doskočilová - audiokniha , Krtkova dobrodružství 4 krtek ve městě

Jak Krtek uzdravil myšku - Puzzle 60

Jak Krtek uzdravil myšku - Puzzle 60
Detail

Mix motivů, zasíláme dle skladových zásobRyze česká postavička Krtečka nesmí chybět v žádném dětském pokoji. Díky skládačce o 60 dílcích se s krtkem a jeho kamarády vaše ratolest nejen blíže seznámí, ale hlavně vylepší jemnou motoriku, fantazii a trpělivost. Puzzle bylo vyrobeno v ČR a získalo certifikát Bezpečná a kvalitní hračka. Všechny dílky jsou ze zdravotně nezávadného kartonu, který dětem neublíží ani v případě požití. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak Krtek uzdravil myšku - Puzzle 60 , Krtkova dobrodružství 3 krtek a orel

Krtkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko

Krtkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko
Detail

Audiokniha MP3 Eduard Petiška,Zdeněk Miler, čte Anička Slováčková,Kristina Kostková,Marek Eben Příhody nejpopulárnější české kreslené postavičky - Krtečka - vycházejí poprvé ve zvukové podobě. Vypravěčem historek z Krtečkova života se stal Marek Eben a hlavní hrdina promlouvá roztomilým hlasem čtyřletého dítěte. Pro zvukovou nahrávku texty (první ze tří podle chronologie vzniku) upravila Hana Doskočilová do dialogu dvou postav - malíře Zdeńka Milera a Krtečka. S použitím původní hudby tak vznikla dokonalá akustická obdoba kresleného příběhu. V inteligentní a laskavé interpretaci Marka Ebena aspiruje zvuková podoba Krtečka na jeden z nejúspěšnějších titulů Supraphonu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko , Krtkova dobrodružství 2 - dvd (8590548905162)

Dino Jak Krtek uzdravil myšku assort 60 dílků

Dino Jak Krtek uzdravil myšku assort 60 dílků
Detail

Cena je uvedena za 1 kus. V této řadě puzzle můžete vybírat z různých motivů a případně z nich posbírat celou sérii krtkových příběhů. Ryze česká postavička Krtečka nesmí chybět v žádném dětském pokoji. Díky skládačce o 60 dílcích se s krtkem a jeho kamarády vaše ratolest nejen blíže seznámí, ale hlavně vylepší jemnou motoriku, fantazii a trpělivost. V edici pohádek máte na výběr z 6 různých motivů – zvolený obrázek (písmenko A–F) uveďte do poznámky při objednávce, pokud je skladem, rádi Vám vyhovíme. V opačném případě zasíláme náhodně. Hlavní vlastnosti: skládačka byla vyrobena v ČRkostičky tvoří odolný karton, který se neznčí ani při neopatrném zacházení, což dokládají i důkladné testymateriál je navíc zdravotně nezávadný a splňuje přísné bezpečnostní normypuzzle pomáhá dětem zlepšit motoriku, rozvíjí fantazii, soustředí se na jednu činnost© Zdeněk Miler (patro.cz)

Podobné produkty ako Dino Jak Krtek uzdravil myšku assort 60 dílků , Krtkova dobrodružství 1 - dvd (8590548901317)

Krtkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko - Zdeněk Miler, Eduard Petiška - audiokniha

Krtkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko - Zdeněk Miler, Eduard Petiška - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Příhody nejpopulárnější české kreslené postavičky - Krtečka - vycházejí poprvé ve zvukové podobě. Vypravěčem historek z Krtečkova života se stal Marek Eben a hlavní hrdina promlouvá roztomilým hlasem čtyřletého dítěte. Pro zvukovou nahrávku texty (první ze tří podle chronologie vzniku) upravila Hana Doskočilová do dialogu dvou postav - malíře Zdeńka Milera a Krtečka. S použitím původní hudby tak vznikla dokonalá akustická obdoba kresleného příběhu. V inteligentní a laskavé interpretaci Marka Ebena aspiruje zvuková podoba Krtečka na jeden z nejúspěšnějších titulů Supraphonu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a paraplíčko, Krtek a autíčko - Zdeněk Miler, Eduard Petiška - audiokniha , Krtkova dobrodružství 3 - dvd (8590548908002)

Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě

Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě
Detail

Audiokniha MP3 Ondřej Suchý, čte Anička Slováčková,Marek Eben,Miroslav Vladyka,Ondřej Kepka Příběh Krtka a jeho přátel, ježka a zajíce, kteří všichni se ocitnou uprostřed městského civilizačního zmatku, patří mezi zvláště oblíbené díly v řadě populárních animovaných filmů výtvarníka Zdeňka Milera. Děti rády prožívají s Krtečkem jeho smutek z pokáceného lesa, i radost z nafukovací přírody, kterou mu lidé připraví v panelákovém pokoji. Sugestivní vyprávění se přímo nabízelo k převedení do zvukové podoby. Svým vlídným stylem s příměsí humoru jej opět převyprávěl Marek Eben. Tentokrát vede dialog nejen s Krtečkem, ale i dalšími zvířátky, a zazpívá si s nimi písničky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě , Krtkova dobrodružství 4 - dvd (8590548908019)

Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel

Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel
Detail

Audiokniha MP3 Hana Doskočilová, čte Anička Slováčková,Marek Eben Krteček výtvarníka a režiséra animovaných filmů Zdeňka Milera vítězí ve všech mediích. Po úspěchu animovaných filmů se nyní Krteček zabydlil i na zvukových nosičích, mimo jiné také zásluhou skvělé interpretace Marka Ebena. Již po třetí si můžeme poslechnout jeho vřelý, laskavý dialog s dětským představitelem Krtečka, umocněným zde písničkami textaře Ondřeje Suchého, které zhudebnil Jiří Strohner. Tentokrát si Eben s Krtečkem vyprávějí o tom, jak Krtek zachránil orla. Ptačí mládě tehdy vypadlo z hnízda a nebýt Krtečka, asi by se utopilo v rozvodněné řece. Krteček mládě vychová, jako by bylo jeho dítětem. Spolu si pak oba uspořádají krásný výlet do oblak a zazpívají si při něm písničky o létání, nebo o velké vodě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel , Gombičky pre myšku elu (978-80-8142-971-2)

Krtkova dobrodružství 5 Krtek a kouzelné Vánoce

Krtkova dobrodružství 5 Krtek a kouzelné Vánoce
Detail

Audiokniha MP3 Hana Doskočilová,Jan Fuchs, čte Anička Slováčková,Marek Eben Zatím poslední z řady Krtečkových příběhů, v milé interpretaci Marka Ebena a Aničky Slováčkové. Krtek objeví kouzelný pramen, ze kterého každý, kdo se napije, zpívá jako slavík. Jsou Vánoce, Krteček si zdobí stromek. Vrána mu jej sice ukradne, ale nakonec Krtek Vánoce nádherně oslaví, u jiného stromečku, s krásnými koledami, které si zazpívají všechna zvířátka v lese. Krteček prožije zázraky, které se dějí jen o Vánocích! (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 5 Krtek a kouzelné Vánoce , Jak krtek cestoval (978-80-242-7790-5)

Krtkova dobrodružství 2 (DVD)

Krtkova dobrodružství 2 (DVD)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 2 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči.DVD obsahuje epizody: KRTEK a autíčko • KRTEK a koberec • KRTEK o vánocích • KRTEK na poušti • KRTEK a karneval • KRTEK a vejce • KRTEK chemikem • KRTEK a zápalky • KRTEK a buldozer • KRTEK a telefon • KRTEK malířem • KRTEK fotografem • KRTEK hodinářem • KRTEK a muzika (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 2 (DVD) , Hraj si se samolepkami krtek 2 (8595038708407)

Krtkova dobrodružství 2 - DVD (8590548905162)

Krtkova dobrodružství 2 - DVD (8590548905162)
Detail

Film na DVD - Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 2 - DVD (8590548905162) , Broučci 2 dobrodružství na pasece

Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě - Ondřej Suchý - audiokniha

Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě - Ondřej Suchý - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Příběh Krtka a jeho přátel, ježka a zajíce, kteří všichni se ocitnou uprostřed městského civilizačního zmatku, patří mezi zvláště oblíbené díly v řadě populárních animovaných filmů výtvarníka Zdeňka Milera. Děti rády prožívají s Krtečkem jeho smutek z pokáceného lesa, i radost z nafukovací přírody, kterou mu lidé připraví v panelákovém pokoji. Sugestivní vyprávění se přímo nabízelo k převedení do zvukové podoby. Svým vlídným stylem s příměsí humoru jej opět převyprávěl Marek Eben. Tentokrát vede dialog nejen s Krtečkem, ale i dalšími zvířátky, a zazpívá si s nimi písničky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě - Ondřej Suchý - audiokniha , Notes krtek a autíčko, linkovaný, 13 × 2 (8595689321529)

Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel - Hana Doskočilová - audiokniha

Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel - Hana Doskočilová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Krteček výtvarníka a režiséra animovaných filmů Zdeňka Milera vítězí ve všech mediích. Po úspěchu animovaných filmů se nyní Krteček zabydlil i na zvukových nosičích, mimo jiné také zásluhou skvělé interpretace Marka Ebena. Již po třetí si můžeme poslechnout jeho vřelý, laskavý dialog s dětským představitelem Krtečka, umocněným zde písničkami textaře Ondřeje Suchého, které zhudebnil Jiří Strohner. Tentokrát si Eben s Krtečkem vyprávějí o tom, jak Krtek zachránil orla. Ptačí mládě tehdy vypadlo z hnízda a nebýt Krtečka, asi by se utopilo v rozvodněné řece. Krteček mládě vychová, jako by bylo jeho dítětem. Spolu si pak oba uspořádají krásný výlet do oblak a zazpívají si při něm písničky o létání, nebo o velké vodě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel - Hana Doskočilová - audiokniha , Dobrodružství (999-00-032-3896-2)

Krtkova dobrodružství 2 (DVD) (papírový obal)

Krtkova dobrodružství 2 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 2 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Papírový obal. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči.DVD obsahuje epizody: KRTEK a autíčko • KRTEK a koberec • KRTEK o vánocích • KRTEK na poušti • KRTEK a karneval • KRTEK a vejce • KRTEK chemikem • KRTEK a zápalky • KRTEK a buldozer • KRTEK a telefon • KRTEK malířem • KRTEK fotografem • KRTEK hodinářem • KRTEK a muzika (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 2 (DVD) (papírový obal) , Dům pro myšku elišku (978-80-266-0906-3)

Krtkova dobrodružství - kolekce 1-5+Krtek a kalhotky (6xDVD) (papírový obal)

Krtkova dobrodružství - kolekce 1-5+Krtek a kalhotky (6xDVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 1-5 + Krtek a kalhotky [2004]. Český večerníček. Papírový obal. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Příběhy oblíbeného krtečka výtvarníka a režiséra Zdeňka Milera. Krtek kdysi toužil po plátěných kalhotkách, a aby se mu nestýskalo, dostal brzy spoustu dalších kamarádů – myšku, zajíce, žabičku, ježka, šneka či docela obyčejnou žížalu.Krtkova dobrodružství 1: Krtek zahradníkem • Krtek a paraplíčko • Krtek a žvýkačka • Krtek a zelená hvězda • Krtek a lízátko • Krtek v ZOO • Krtek a tranzistor • Krtek a ježek • Krtek a televizor Krtkova dobrodružství 2: KRTEK a autíčko • KRTEK a koberec • KRTEK o vánocích • KRTEK na poušti • KRTEK a karneval • KRTEK a vejce • KRTEK chemikem • KRTEK a zápalky • KRTEK a buldozer • KRTEK a telefon • KRTEK malířem • KRTEK fotografem • KRTEK hodinářem • KRTEK a muzika Krtkova dobrodružství 3: Krtek ve městě • Krtek ve snu • Krtek a kachničky • Krtek a kamarádi • Krtek a oslava • Krtek a robot • Krtek a uhlí • Krtek a weekend Krtkova dobrodružství 4: Krtek a medicína • Krtek a filmová hvězda • Krtek a maminka • Krtek a sněhulák • Krtek a houby • Krtek a zajíček • Krtek a metro • Krtek a myška Krtkova dobrodružství 5: Krtek a orel • Krtek a hodiny • Krtek a flétna • Krtek a pramen • Krtek a šťoura • Krtek a rybka • Krtek a vlaštovka • Krtek a žabka (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství - kolekce 1-5+Krtek a kalhotky (6xDVD) (papírový obal) , Partnerství: jak uspět ve velkém dobrodružství (978-80-262-0484-8)

Krtkova dobrodružství 5 Krtek a kouzelné Vánoce - Hana Doskočilová, Jan Fuchs - audiokniha

Krtkova dobrodružství 5 Krtek a kouzelné Vánoce - Hana Doskočilová, Jan Fuchs - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Zatím poslední z řady Krtečkových příběhů, v milé interpretaci Marka Ebena a Aničky Slováčkové. Krtek objeví kouzelný pramen, ze kterého každý, kdo se napije, zpívá jako slavík. Jsou Vánoce, Krteček si zdobí stromek. Vrána mu jej sice ukradne, ale nakonec Krtek Vánoce nádherně oslaví, u jiného stromečku, s krásnými koledami, které si zazpívají všechna zvířátka v lese. Krteček prožije zázraky, které se dějí jen o Vánocích! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 5 Krtek a kouzelné Vánoce - Hana Doskočilová, Jan Fuchs - audiokniha , Sedačka krtek (8590121349055)

Krtkova dobrodružství

Krtkova dobrodružství
Detail

Audiokniha MP3 Eduard Petiška,Zdeněk Miler, čte Anička Slováčková,Kristina Kostková,Marek Eben Vše, co s Krtečkem vzniklo v Supraphonu od roku 2000 až 2003. Tehdy, v roce 2000, se stal zázrak, protože Krteček promluvil po prvé od chvíle, kdy přišel ke kalhotkám. Všichni totiž víme, že ve všech kreslených filmech, jež následovaly po prvním dílu o modrých kalhotkách s kapsami, se dále Krteček už jen smál, plakal nebo maximálně volal "haló".Na nahrávkách Supraphonu nejen že Krteček normálně mluví, ale povídá si s vypravěčem, jímž je Marek Eben tak, jako by byl Marek jeho tvůrcem, tedy malířem Zdeňkem Milerem. Úspěch první nahrávky (Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a autíčko, Krtek a paraplíčko) vyvolal potřebu dílů následujících, takže jich vzniklo celkem 5. Ve všech dílech byli protagonisty Marek Eben a Krteček, představovaný malou Aničkou Slováčkovou. Oba v dalších dílech nazpívali i celou řadu písniček. Časem ještě přibyli ježek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství , Rappa krtek (480567)

Krtkova dobrodružství 1 (DVD)

Krtkova dobrodružství 1 (DVD)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 1 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči.DVD obsahuje epizody: Krtek zahradníkem • Krtek a paraplíčko • Krtek a žvýkačka • Krtek a zelená hvězda • Krtek a lízátko • Krtek v ZOO • Krtek a tranzistor • Krtek a ježek • Krtek a televizor (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 1 (DVD) , Krtek mluvící (8590121209045)

Krtkova dobrodružství 3 (DVD)

Krtkova dobrodružství 3 (DVD)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 3 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? DVD obsahuje epizody: Krtek ve městě • Krtek ve snu • Krtek a kachničky • Krtek a kamarádi • Krtek a oslava • Krtek a robot • Krtek a uhlí • Krtek a weekend (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 3 (DVD) , Mravenečkova dobrodružství (978-80-262-1463-2)

Krtkova dobrodružství 4 (DVD)

Krtkova dobrodružství 4 (DVD)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 4 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? DVD obsahuje epizody: Krtek a medicína • Krtek a filmová hvězda • Krtek a maminka • Krtek a sněhulák • Krtek a houby • Krtek a zajíček • Krtek a metro • Krtek a myška (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 4 (DVD) , Krtek 450 g (5901312001028)

Krtkova dobrodružství 5 (DVD)

Krtkova dobrodružství 5 (DVD)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 5 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči.DVD obsahuje epizody:Krtek a orel • Krtek a hodiny • Krtek a flétna • Krtek a pramen • Krtek a šťoura • Krtek a rybka • Krtek a vlaštovka • Krtek a žabka (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 5 (DVD) , Wiky krtek nalepovaci lampicka

Krtkova dobrodružství 3 - DVD (8590548908002)

Krtkova dobrodružství 3 - DVD (8590548908002)
Detail

Film na DVD - Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 3 - DVD (8590548908002) , Detoa pexeso krtek (8593547100439)

Krtkova dobrodružství 1 - DVD (8590548901317)

Krtkova dobrodružství 1 - DVD (8590548901317)
Detail

Film na DVD - Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 1 - DVD (8590548901317) , Pohádková maminka a krtek ()

Krtkova dobrodružství 4 - DVD (8590548908019)

Krtkova dobrodružství 4 - DVD (8590548908019)
Detail

Film na DVD - Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. Od dob, kdy "krtek ke kalhotkám přišel", uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 4 - DVD (8590548908019) , Zahradni set krtek plast

Krtkova dobrodružství 5 - DVD (8590548908149)

Krtkova dobrodružství 5 - DVD (8590548908149)
Detail

Film na DVD - Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 5 - DVD (8590548908149) , Detoa pyramida krtek (8593547070671)

Krtkova dobrodružství 3 (DVD) (papírový obal)

Krtkova dobrodružství 3 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 3 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Papírový obal. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? DVD obsahuje epizody: Krtek ve městě • Krtek ve snu • Krtek a kachničky • Krtek a kamarádi • Krtek a oslava • Krtek a robot • Krtek a uhlí • Krtek a weekend (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 3 (DVD) (papírový obal) , Krtek figurka na dort

Krtkova dobrodružství 4 (DVD) (papírový obal)

Krtkova dobrodružství 4 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 4 [2004]. Český večerníček. Dolby Digital. Papírový obal. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? DVD obsahuje epizody: Krtek a medicína • Krtek a filmová hvězda • Krtek a maminka • Krtek a sněhulák • Krtek a houby • Krtek a zajíček • Krtek a metro • Krtek a myška (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 4 (DVD) (papírový obal) , Plyšový krtek 70 cm

Krtkova dobrodružství 5 (DVD) (papírový obal)

Krtkova dobrodružství 5 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Krtkova dobrodružství 5 [2004]. Český večerníček. Papírový obal. Dolby Digital. Půvabný animovaný seriál o Krtečkovi, který má hodně přátel a s nimi zažije spoustu dobrodružství? Od dob, kdy „krtek ke kalhotkám přišel“, uplynula už pěkná řádka let. Přesto tenhle nestárnoucí hrdina dál baví nové a nové generace dětí. Snad proto, že má dobré srdce a věčně udivené oči.DVD obsahuje epizody:Krtek a orel • Krtek a hodiny • Krtek a flétna • Krtek a pramen • Krtek a šťoura • Krtek a rybka • Krtek a vlaštovka • Krtek a žabka (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství 5 (DVD) (papírový obal) , 101 dalmatinů 2: flíčkova londýnská dobrodružství - dvd (d00595)

Krtkova dobrodružství - Zdeněk Miler, Eduard Petiška - audiokniha

Krtkova dobrodružství - Zdeněk Miler, Eduard Petiška - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Box s pěti alby shrnuje vše, co s Krtečkem vzniklo v Supraphonu od roku 2000 až 2003. Tehdy, v roce 2000, se stal zázrak, protože Krteček promluvil po prvé od chvíle, kdy přišel ke kalhotkám. Všichni totiž víme, že ve všech kreslených filmech, jež následovaly po prvním dílu o modrých kalhotkách s kapsami, se dále Krteček už jen smál, plakal nebo maximálně volal "haló". Na nahrávkách Supraphonu nejen že Krteček normálně mluví, ale povídá si s vypravěčem, jímž je Marek Eben tak, jako by byl Marek jeho tvůrcem, tedy malířem Zdeňkem Milerem. Úspěch první nahrávky (Jak Krtek ke kalhotkám přišel, Krtek a autíčko, Krtek a paraplíčko) vyvolal potřebu dílů následujících, takže jich vzniklo celkem 5. Ve všech dílech byli protagonisty Marek Eben a Krteček, představovaný malou Aničkou Slováčkovou. Oba v dalších dílech nazpívali i celou řadu písniček. Časem ještě přibyli ježek a zajíc, v 5. albu pak celá kolekce vánočních koled. Vznikla tak unikátní zvuková nahrávka, která navazovala na literární vydání a zpracování Krtečkových příběhů Hanou Doskočilovou a J. A. Novotným. Krtek v kouzelném vydání 5 alb! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkova dobrodružství - Zdeněk Miler, Eduard Petiška - audiokniha , Dobrodružství králíčka petra (978-80-000-5023-2)

MÚ Brno Krtkovi kamarádi Krtek Maňásek 27 cm

MÚ Brno Krtkovi kamarádi Krtek Maňásek 27 cm
Detail

Krtek maňásek Krteček v podobě plyšáka je jednou z hraček české firmy MÚ Brno. Potěší děti, které ho zajisté znají z mnoha kreslených příběhů pořadu Večerníček. Je vyroben z měkkého příjemného materiálu, podle výtvarností p.Milera, který svůj laskavý přístup k dětem projevil i v dalších postavičkách, jako je ježek, myška, žabka, čáp, rak, a pavoučci. Tentokrát za dětmi přichází jako maňásek na ruku. Vyberte dětem některého plyšového maňáska MÚ Brno! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 15 x 32 x 27 cm Materiál: 100% Polyester Údržba: omývejte vodou Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako MÚ Brno Krtkovi kamarádi Krtek Maňásek 27 cm , Dobrodružství huckleberryho finna (978-80-277-0314-2)

Jak Krtek cestoval (978-80-242-7790-5)

Jak Krtek cestoval (978-80-242-7790-5)
Detail

Kniha - autor Zdeněk Miler; Josef Brukner, 12 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Krátká říkadla o cestování malého Krtečka - lodí a motorovým člunem po vodě, vrtulníkem a letadlem ve vzduchu, vlakem, autem a na motocyklu do přírody, ale třeba i na sněžném skútru a v ponorce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Krtek cestoval (978-80-242-7790-5)

Puzzle 60 dílků Jak Krtek uzdravil myšku

Puzzle 60 dílků Jak Krtek uzdravil myšku
Detail

Puzzle 60 Jak Krtek uzdravil myšku. Vhodné pro děti od 4 let. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Puzzle 60 dílků Jak Krtek uzdravil myšku

MÚ Brno Krtkovi kamarádi Zajíc 28 cm maňásek

MÚ Brno Krtkovi kamarádi Zajíc 28 cm maňásek
Detail

Maňásek Zajíc 28 cm Ušatý zajíc s úsměvem na tváři, je jednou z postaviček Krtkových kamarádů, které děti znají z oblíbených kreslených filmů, např. z pořadu Večerníček. Tentokrát za dětmi přichází jako maňásek na ruku. Vyberte dětem některého maňáska z Krtkových kamarádů! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Rozměry: 23 x 28 x 12 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako MÚ Brno Krtkovi kamarádi Zajíc 28 cm maňásek

HM Studio a.s. KRTKOVI kamarádi dekorace 3 motivy

HM Studio a.s. KRTKOVI kamarádi dekorace 3 motivy
Detail

Tento produkt je dodáván ve více variantách a technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.Samolepící dekorace na zeď s Krtečkovými kamarády! Pěnová dekorace se samolepícími pásky na zadní straně je vhodným doplňkem do dětstkých pokojíčků či různých hracích koutků. Slouží jako dekorační předmět, nevhodné na hraní. Přibližná velikost: 24 x 18 cm. (patro.cz)

Podobné produkty ako HM Studio a.s. KRTKOVI kamarádi dekorace 3 motivy

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu - Holzwarth Werner

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu - Holzwarth Werner
Detail

Dnes už kultovní knížka, kterou ocení lidé s nadhledem a smyslem pro humor. Vypráví o zvídavém krtkovi, jenž putuje od zvířátka ke zvířátku a zjišťuje, komu patří ta nevábně páchnoucí kupička na jeho hlavě. Osobitě vtipná knížka s půvabnými ilustracemi je určena malým i velkým milovníkům nekorektní legrace. (patro.cz)

Podobné produkty ako O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu - Holzwarth Werner

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu (978-80-257-0619-0)

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu (978-80-257-0619-0)
Detail

Kniha - autor Werner Holzwarth, 26 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Dnes už kultovní knížka, kterou ocení lidé s nadhledem a smyslem pro humor. Vypráví o zvídavém krtkovi, jenž putuje od zvířátka ke zvířátku a zjišťuje, komu patří ta nevábně páchnoucí kupička na jeho hlavě. Osobitě vtipná knížka s půvabnými ilustracemi je určena malým i velkým milovníkům nekorektní legrace. (alza.cz)

Podobné produkty ako O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu (978-80-257-0619-0)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let: Jak krtek Barbora uviděl svět (978-80-266-1818-8)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let: Jak krtek Barbora uviděl svět (978-80-266-1818-8)
Detail

Kniha - autor Jiřina Bednářová, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let: Jak krtek Barbora uviděl svět (978-80-266-1818-8)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let: Jak krtek Barbora uviděl svět (978-80-266-1663-4)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let: Jak krtek Barbora uviděl svět (978-80-266-1663-4)
Detail

Kniha - autor Jiřina Bednářová, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 3 do 5 let: Jak krtek Barbora uviděl svět (978-80-266-1663-4)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti 4 do 6 let: Jak krtek Barbora našel cestu domů (978-80-266-1756-3)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti 4 do 6 let: Jak krtek Barbora našel cestu domů (978-80-266-1756-3)
Detail

Kniha - autor Jiřina Bednářová, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozvoj zrakového vnímání pro děti 4 do 6 let: Jak krtek Barbora našel cestu domů (978-80-266-1756-3)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 5 do 7 let: Jak krtek Barbora pomohl objevit poklad (978-80-266-1749-5)

Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 5 do 7 let: Jak krtek Barbora pomohl objevit poklad (978-80-266-1749-5)
Detail

Kniha - autor Jiřina Bednářová, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji zrakového vnímání a prevenci potíží ve čtení a psaní plynoucích z nedostatečné zrakové percepce. Knížka se věnuje rozlišení a pojmenování barev, odlišení tvarů prvků. V knize jsou zahrnuta cvičení z oblasti zrakové diferenciace, zrakové analýzy a syntézy, zrakové paměti, rozlišení figury a pozadí, rovněž také cvičení k rozvoji očních pohybů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rozvoj zrakového vnímání pro děti od 5 do 7 let: Jak krtek Barbora pomohl objevit poklad (978-80-266-1749-5)

Dino Krtkův svět 2 x 48 dílků

Dino Krtkův svět 2 x 48 dílků
Detail

Dvě puzzle pro děti s motivem animovanou postavičkou Krtka. Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 28 x 26 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Dino Krtkův svět 2 x 48 dílků

České himalájské dobrodružství 2 (3 DVD)

České himalájské dobrodružství 2 (3 DVD)
Detail

DVD film České himalájské dobrodružství 2 [2015]. Dokumentární český film. Český dabing. Dolby Digital. Režie: Martin Kratochvíl. Čeští horolezci v Himálaji a jejich nejslavnější průkopnické výstupy. Dokumentární cyklus o dobývání nejvyššího pohoří světa. Epizody: - Česká stopa - Osudová chyba - Za hranice možností - Hora Zabiják - Koruna Himaláje - Poutníci (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako České himalájské dobrodružství 2 (3 DVD)

Žofka a její dobrodružství 2 (DVD) (papírový obal)

Žofka a její dobrodružství 2 (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Žofka a její dobrodružství 2 [1992]. Český večerníček. Dolby Digital. Druhý díl animovaného seriálu o opičce Žofce a kamarádech ze ZOO. DVD obsahuje 7 pohádek: 1. Jak Žofka překazila školení. 2. Jak Žofka odhalila zloděje. 3. Jak se Žofka postarala o svatbu. 4. Jak Žofka překazila chuligánům spády. 5. Jak se Žofka stala ředitelkou v ZOO. 6. Jak se Žofka dopustila poslední a osudové chyby. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Žofka a její dobrodružství 2 (DVD) (papírový obal)

Ravensburger Cars Nová dobrodružství 2 x 24 dílků

Ravensburger Cars Nová dobrodružství 2 x 24 dílků
Detail

Ravensburger Cars Nová dobrodružství 2 x 24 dílků Oblíbený motiv Auta na dvou skládankách o dvaceti čtyřech dílcích. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku povrch bez reflexů pro obsažený přírodní len zaručená ohebnost a stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte si pro Vás i pro Vaše děti krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 4 let Počet dílků: 2 x 24 Rozměr po sestavení: 2 x (26 x 18) cm Rozměry balení: 19 x 3,5 x 27 cm Hmotnost: 0,32 kg Země původu: EU (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Ravensburger Cars Nová dobrodružství 2 x 24 dílků

Krtkovy Velikonoce

Krtkovy Velikonoce
Detail

I Krtek a jeho kamarádi slaví Velikonoce! Leporelo s pestrými velikonočními kraslicemi pomáhá rozvíjet pozornost a také představivost těch nejmenších dětí i jejich starších sourozenců. Krteček Zdeňka Milera baví děti již déle než 60 let a stále přichází s novými motivy. V nové sérii leporel tentokrát dětem připomene tradiční české svátky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krtkovy Velikonoce

Brzy se uzdrav!

Brzy se uzdrav!
Detail

Popřejte svým nejbližším brzké uzdravení. Koneckonců, kdo je nemocný, potřebuje především hodně pozornosti a podpory. V takových situacích není vždy snadné najít správná slova. Tato krásná dárková knížka plná fotografií a citátů od známých osobností vám s tím pomůže. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Brzy se uzdrav!

Brzy se uzdrav!

Brzy se uzdrav!
Detail

Popřejte svým nejbližším brzké uzdravení. Koneckonců, kdo je nemocný, potřebuje především hodně pozornosti a podpory. V takových situacích není vždy snadné najít správná slova. Tato krásná dárková knížka plná fotografií a citátů od známých osobností vám s tím pomůže. (patro.cz)

Podobné produkty ako Brzy se uzdrav!

Broučci 2 Dobrodružství na pasece

Broučci 2 Dobrodružství na pasece
Detail

Audiokniha MP3 Anna Jurásková, čte Miroslav Donutil V chaloupce pod jalovcem bydlí tatínek Brouček, maminka Beruška a jejich deset dětí. Broučci v noci svítí lidem, berušky hospodaří doma a všichni se mají rádi. Každý den, když maminka uvaří zelnou polívčičku, navštěvuje chaloupku Poutníček, aby dětem vyprávěl pohádku. Tentokrát jim vypráví příběhy dvou slunečních skřítků, Skoka a Kuka. Sluníčko je poslalo vypátrat, co je na Zemi nejvzácnější. Skřítci hledají poklad, poznají cenu přátelství čmeláka, mušky, roháče, mravenců, lučního koníka, hříbka, kapradiny, chrobáka, ale i nebezpečí v podobě úkladných brouků svižníků. Stejnojmenný loutkový Večerníček zažil po svém uvedení v ČT bouřlivý ohlas nejen pro svou poezii, ale také díky okouzlující interpretaci Miroslava Donutila. (alza.cz)

Podobné produkty ako Broučci 2 Dobrodružství na pasece

Odpuzovač krtků solární, sada 2 ks

Odpuzovač krtků solární, sada 2 ks
Detail

pracuje na sluneční energii odolný proti povětrnostním vlivům bez překážejících kabelů Solární odpuzovač krtků nabízí šetrný způsob, jak se zbavit těchto škůdců jednou provždy bez použití zbytečných chemikálií. Odpuzovač vydává vysokofrekvenční bzučivý zvuk šířící se půdou a tím ruší nežádoucího obyvatele vaší zahrady. Odpuzovač je opatřen solárním článkem, není tedy potřeba instalovat žádné kabely. Dodáváme jako sadu 2 ks. Materiál: plast, solární článek Rozměry: v. 25 x š. 8 x d. 9,5 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Odpuzovač krtků solární, sada 2 ks

Krtkovy Velikonoce - 47548

Krtkovy Velikonoce - 47548
Detail

I Krtek a jeho kamarádi slaví Velikonoce! Leporelo s pestrými velikonočními kraslicemi pomáhá rozvíjet pozornost a také představivost těch nejmenších dětí i jejich starších sourozenců. Krteček Zdeňka Milera baví děti již déle než 60 let a stále přichází s novými motivy. V nové sérii leporel tentokrát dětem připomene tradiční české svátky (patro.cz)

Podobné produkty ako Krtkovy Velikonoce - 47548
Krtkova dobrodružství 2 Jak Krtek uzdravil myšku, Krtkova dobrodružství 4 Krtek ve městě, Krtkova dobrodružství 3 Krtek a orel, Krtkova dobrodružství 2 - DVD (8590548905162), Krtkova dobrodružství 1 - DVD (8590548901317), Krtkova dobrodružství 3 - DVD (8590548908002), Krtkova dobrodružství 4 - DVD (8590548908019), Gombičky pre myšku Elu (978-80-8142-971-2), Jak Krtek cestoval (978-80-242-7790-5), Hraj si se samolepkami Krtek 2 (8595038708407), Broučci 2 Dobrodružství na pasece, Notes Krtek a autíčko, linkovaný, 13 × 2 (8595689321529), Dobrodružství (999-00-032-3896-2), Dům pro myšku Elišku (978-80-266-0906-3), Partnerství: Jak uspět ve velkém dobrodružství (978-80-262-0484-8), Sedačka Krtek (8590121349055), RAPPA Krtek (480567), Krtek mluvící (8590121209045), Mravenečkova dobrodružství (978-80-262-1463-2), KRTEK 450 g (5901312001028), wiky krtek nalepovaci lampicka, Detoa Pexeso Krtek (8593547100439), Pohádková maminka a krtek (), zahradni set krtek plast, Detoa Pyramida Krtek (8593547070671), krtek figurka na dort, plyšový krtek 70 cm, 101 Dalmatinů 2: Flíčkova londýnská dobrodružství - DVD (D00595), Dobrodružství králíčka Petra (978-80-000-5023-2), Dobrodružství Huckleberryho Finna (978-80-277-0314-2)