Krokoměr apple watch

Našli jsme pro tebe Krokoměr apple watch. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Krokoměr apple watch

UAG Watch Case Black Apple Watch 5/4 44mm (19148G114040)

UAG Watch Case Black Apple Watch 5/4 44mm (19148G114040)

Ochranný kryt odolný a pevný, který chrání před pády a poškrábáním, matný povrch, kryt mířně přesahuje přes displej pro lepší ochranu displeje, splňuje vojenské drop-normy (MIL STD 810G 516, plný přístup ke všem funkcím Ochranný kryt UAG Watch Case Black ochrání vaše hodinky Apple Watch i v náročných outdoorových podmínkách. Vysoce odolný a pevný kryt, který je vyrobený z flexibilního TPU, chrání displej hodinek před pády i poškrábáním. Tvrdý plášť krytu s měkkým jádrem navíc perfektně tlumí nárazy a pro ještě lepší ochranu kryt mírně přesahuje displej, ovšem zachovává snadný přístup ke všem ovládacím prvkům. UAG Watch Case Black splňuje vojenské normy odolnosti MIL STD 810G 516.6, díky čemuž je ideální i do skutečně náročných podmínek. Klíčové vlastnosti ochranného krytu UAG Watch Case… (alza.cz)

Apple Apple Watch magnetický nabíjecí dok

Apple Apple Watch magnetický nabíjecí dok

Apple Apple Watch magnetický nabíjecí dok.Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE. (hodinky.cz)

FORCELL Ochranné tvrdené (temperované) sklo Apple Watch 5 / Watch 4…

FORCELL Ochranné tvrdené (temperované) sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mm

Tvrdené ochranné sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mmTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Vašich hodiniek Apple Watch 5 / Watch 4 40mm. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Vaše hodinky pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.    - tvrdené sklo chráni displej hodiniek pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov- sklo nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku- jednoduchá inštalácia bez bublín- tvrdené sklo je 100% priehľadné- jednoduchá in… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Apple Watch 5 / Watch 4…

FORCELL Ochranné tvrzené (temperované) sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mm

Tvrzené ochranné sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mm Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro displej Vašich hodinek Apple Watch 5 / Watch 4 40mm. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Vaše hodinky před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. - tvrzené sklo chrání displej hodinek před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Apple Watch 5 / Watch 4 40mm (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný obal pro Apple Watch 5 / Watch 4 44mm růžový

FORCELL Ochranný obal pro Apple Watch 5 / Watch 4 44mm růžový

Ochranný obal pro Apple Watch 5 / Watch 4 44mm růžový Silikonový obal pro Vaše Apple Watch. Obal je perfektně vybavený-speciálně navržen pro Apple Watch 5 / Watch 4 44mm. Ideální velikost obalu a elegantní vzhled. Obal je odolný a spolehlivý, vyrobený z kvalitního TPU materiálu čímž chrání hodiny pro poškrábáním a prachem. Pohodlné používání - jednoduchá instalace a odstranění. Bez vlivu na nabíjení. Zvýšená ochrana - hranice obalu je zvýšena o 0,2 mm nad Apple Watch, takže Váš smartwatch nemá přímý kontakt s jakýmkoliv povrchem. Přesné výřezy - snadný přístup ke všem portům, tlačítkům. - určený pro Apple Watch 5 / Watch 4 44mm -vyroben z kvalitního TPU materiálu -chrání před poškrábáním a prachu -Snadná elegantní vzhled - přesné výřezy pro potřebné porty (vsechnonamobil.cz)

Apple watch magnetic charging dock

Apple watch magnetic charging dock

Magnetickým nabíjecím dokem pro Apple Watch můžete své hodinky nabíjet ve vodorovné poloze s rozepnutým řemínkem nebo v poloze na boku, kdy se hodinky automaticky přepnou do nočního režimu a fungují jako budík. (fonetip.cz)

FORCELL CARBON Kožený řemínek + obal Apple Watch 5 / Watch 4 (40mm)…

FORCELL CARBON Kožený řemínek + obal Apple Watch 5 / Watch 4 (40mm) černý

CARBON Kožený řemínek + obal Apple Watch 5 / Watch 4 (40mm) černý; Kožený náramek a obal pro Apple Watch 5 / Watch 4 (40mm). Náramek se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí a obal chrání vaše hodinky před nečistotami a škrábanci. Řemínek je vyroben z pravé kůže, a tak mu nelze odepřít dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Má snadné používání a zaručuje pohodlné nošení. Je velmi kvalitně zpracovaný, má módní design a na ruce působí opravdu luxusně. řemínek + obal vyrobený z pravé kůže chrání před poškrábáním a jiným poškozením elegantní vzhled určené pro: Apple Watch 5 / Watch 4 (40mm) (vsechnonamobil.cz)

FORCELL CARBON Kožený řemínek + obal Apple Watch 5 / Watch 4 (44mm)…

FORCELL CARBON Kožený řemínek + obal Apple Watch 5 / Watch 4 (44mm) černý

CARBON Kožený řemínek + obal Apple Watch 5 / Watch 4 (44mm) černý; Kožený náramek a obal pro Apple Watch 5 / Watch 4 (44mm). Náramek se snadno přizpůsobí Vašemu zápěstí a obal chrání vaše hodinky před nečistotami a škrábanci. Řemínek je vyroben z pravé kůže, a tak mu nelze odepřít dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Má snadné používání a zaručuje pohodlné nošení. Je velmi kvalitně zpracovaný, má módní design a na ruce působí opravdu luxusně. řemínek + obal vyrobený z pravé kůže chrání před poškrábáním a jiným poškozením elegantní vzhled určené pro: Apple Watch 5 / Watch 4 (44mm) (vsechnonamobil.cz)

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická (euronics.cz)

Apple Watch 40mm Spearmint Sport Loop

Apple Watch 40mm Spearmint Sport Loop

Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Modelová řada: S4 Materiál: Tkaný nylon Barva: Mátová Záruka: 12 měsíců Odkaz na stránky výrobce: https://www.apple.com/cz/shop/watch/bands Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.070 Výška (cm): 2.00 Šířka (cm): 7.80 Hloubka (cm): 29.10 EAN: 190199105850 Záruční doba: 24 měsíců Řemínek (patro.cz)

Apple Watch 40mm Graphite Milanese Loop

Apple Watch 40mm Graphite Milanese Loop

40mm grafitově šedý milánský tah Moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. A protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Přidaná vrstva vyrobená procesem fyzikální depozice z plynné fáze dodává grafitově šedé nerezové oceli její specifický vzhled. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 130–180 mm V krabici: Milánský tah k Apple Watch Materiál: Nerezová ocel Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm (patro.cz)

Apple Watch 44mm Graphite Milanese Loop

Apple Watch 44mm Graphite Milanese Loop

44mm grafitově šedý milánský tah Moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. A protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Přidaná vrstva vyrobená procesem fyzikální depozice z plynné fáze dodává grafitově šedé nerezové oceli její specifický vzhled. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 150–200 mm. V krabici: Milánský tah k Apple Watch Materiál: Nerezová ocel Kompatibilita: Modely Apple Watch 42mm 44mm (patro.cz)

Apple Watch 44mm Gold Milanese Loop

Apple Watch 44mm Gold Milanese Loop

Typ zařízení: Řemínek 44mm zlatý milánský tah Moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. Protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Zlaté nerezové oceli dává jedinečný vzhled dodatečná vrstva barvy nanášené procesem fyzikální depozice z plynné fáze (PVD). Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 150–200 mm V krabici: Milánský tah k Apple Watch Materiál: Nerezová ocel Kompatibilita: Modely Apple Watch 42mm 44mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.105 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 29.20 Hloubka (cm): 7.50 EAN: 190199714588 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Apple Watch 40mm Gold Milanese Loop

Apple Watch 40mm Gold Milanese Loop

40mm zlatý milánský tah Moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. Protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Zlaté nerezové oceli dává jedinečný vzhled dodatečná vrstva barvy nanášené procesem fyzikální depozice z plynné fáze (PVD). Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 130–180 mm. V krabici: Milánský tah k Apple Watch Materiál: Nerezová ocel Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm (patro.cz)

Belkin Wireless Charging Dock Apple Watch

Belkin Wireless Charging Dock Apple Watch

Typ nabíječky: Bezdrátová Kabel v balení: ANO Délka kabelu (cm): 150 Výstupní konektor: Bezdrátové dobíjení Maximální výkon (W): 5 Podpora rychlonabíjení: NE Typ rychlonabíjení: Nepodporuje Funkce stojánku: ANO Nabíjení Apple Watch: ANO Nabíjení Samsung Watch: NE Určen pro: mobilní telefon Barva: bílá Provedení výrobku: bílá barva Začněte svůj den s plnou energií Bezdrátová dokovací stanice BOOST UP je ideální pro váš noční stolek a poskytuje 3-v-1 nabíjení pro napájení vašich základních zařízení během spánku. 7,5-wattová bezdrátová nabíjecí podložka pohání váš iPhone na nejrychlejší možnou bezdrátovou rychlost pro iPhone, zatímco 5 wattový magnetický nabíjecí modul napájí váše Apple Watch. Dokovací stanice podporuje režim Noční stolek pro Apple Watch, aby bylo možné aktivovat funkci… (patro.cz)

Apple Watch 44mm Lilac Sport Loop

Apple Watch 44mm Lilac Sport Loop

Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Modelová řada: S4 Materiál: Tkaný nylon Barva: Růžová Záruka: 12 měsíců Odkaz na stránky výrobce: https://www.apple.com/cz/shop/watch/bands Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.070 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 7.80 Hloubka (cm): 29.10 EAN: 190199060296 Záruční doba: 24 měsíců Řemínek (patro.cz)

Belkin Wireless Charging Dock Apple Watch

Belkin Wireless Charging Dock Apple Watch

Typ nabíječky: Bezdrátová Kabel v balení: ANO Délka kabelu (cm): 150 Výstupní konektor: Bezdrátové dobíjení Maximální výkon (W): 5 Podpora rychlonabíjení: NE Typ rychlonabíjení: Nepodporuje Funkce stojánku: ANO Nabíjení Apple Watch: ANO Nabíjení Samsung Watch: NE Určen pro: mobilní telefon Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Začněte svůj den s plnou energií Bezdrátová dokovací stanice BOOST UP je ideální pro váš noční stolek a poskytuje 3-v-1 nabíjení pro napájení vašich základních zařízení během spánku. 7,5-wattová bezdrátová nabíjecí podložka pohání váš iPhone na nejrychlejší možnou bezdrátovou rychlost pro iPhone, zatímco 5 wattový magnetický nabíjecí modul napájí váše Apple Watch. Dokovací stanice podporuje režim Noční stolek pro Apple Watch, aby bylo možné aktivovat funkci… (patro.cz)

FIXED Invisible Protector TPU folie na displej Apple Watch 44mm/Watch…

FIXED Invisible Protector TPU folie na displej Apple Watch 44mm/Watch 42mm, 2ks, čirá

(patro.cz)

FIXED Invisible Protector TPU folie na displej Apple Watch 40mm/Watch…

FIXED Invisible Protector TPU folie na displej Apple Watch 40mm/Watch 38mm, 2ks, čirá

(patro.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý

Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch, 1 m, bílá Život s chytrými hodinkami Apple Watch je prostě o něco snazší i pohodlnější. S tímto nabíjecím kabelem Apple zase může být jednodušší nabíjení vašich hodinek. Jedná se totiž o speciální magnetický kabel, který využívá unikátní technologii MagSafe a také moderní princip indukčního nabíjení. Stačí tak jeho konektor přiložit k zadní straně hodinek a zbytek práce nechat na magnetech – jejich prostřednictvím se kabel přichytí k hodinkám a zařízení se začne automaticky nabíjet. Celé nabíjecí zařízení je navíc zkonstruováno jako neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliv obnažených kontaktů, a tak je jeho použití stoprocentně bezpečné. Kabel má na délku 1 m a lze jej využít se zařízeními Apple Watch Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 i… (euronics.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 0,3m bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 0,3m bílý

Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch, 0,3 m, bílá Život s chytrými hodinkami Apple Watch je prostě o něco snazší i pohodlnější. S nabíjecím kabelem Apple MX2G2ZM/A zase může být jednodušší nabíjení vašich hodinek. Jedná se totiž o speciální magnetický kabel, který využívá unikátní technologii MagSafe a také moderní princip indukčního nabíjení. Stačí tak jeho konektor přiložit k zadní straně hodinek a zbytek práce nechat na magnetech – jejich prostřednictvím se kabel přichytí k hodinkám a zařízení se začne automaticky nabíjet. Celé nabíjecí zařízení je navíc zkonstruováno jako neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliv obnažených kontaktů, a tak je jeho použití stoprocentně bezpečné. Kabel má na délku 0,3 m a lze jej využít se zařízeními Apple Watch Series 5, Series 4, Series 3,… (euronics.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 2m bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 2m bílý

Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch, 2 m, bílá Život s chytrými hodinkami Apple Watch je prostě o něco snazší i pohodlnější. S tímto nabíjecím kabelem Apple zase může být jednodušší nabíjení vašich hodinek. Jedná se totiž o speciální magnetický kabel, který využívá unikátní technologii MagSafe a také moderní princip indukčního nabíjení. Stačí tak jeho konektor přiložit k zadní straně hodinek a zbytek práce nechat na magnetech – jejich prostřednictvím se kabel přichytí k hodinkám a zařízení se začne automaticky nabíjet. Celé nabíjecí zařízení je navíc zkonstruováno jako neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliv obnažených kontaktů, a tak je jeho použití stoprocentně bezpečné. Kabel má na délku 2 m a lze jej využít se zařízeními Apple Watch Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 i… (euronics.cz)

Apple doplňky Spigen S350 noční stojánek Apple Watch černý

Apple doplňky Spigen S350 noční stojánek Apple Watch černý

Apple doplňky Spigen S350 noční stojánek Apple Watch černý. (hodinky.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m - bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m - bílý

Typ zařízení: Nabíjecí kabel Provedení výrobku: bílá barva Chtěli jsme, aby nabíjení Apple Watch bylo vrcholně snadné. A tak jsme dospěli k řešení, které spojuje technologii MagSafe s indukčním nabíjením. Je to neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoli obnažených kontaktů. Navíc je velmi pohodlný pro uživatele, protože nevyžaduje přesné zarovnání. Stačí konektor přidržet u zadní strany hodinek a magnety se postarají o to, aby se automaticky přichytil, kam má. Co je v krabici • Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch Modely Watch • Series 5 • Series 4 • Series 3 • Series 2 • Series 1 Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.065 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.065 Výška (cm): 2.00 Šířka (cm): 11.20 Hloubka (cm): 10.90 EAN: 190199291102 Záruční doba: 24 měsíců (patro.cz)

Powerbank ZENS pro Apple Watch bílé (ZEPW01W)

Powerbank ZENS pro Apple Watch bílé (ZEPW01W)

powerbanka • kapacita 1 300 mAh • určená pro dobíjení Apple Watch • magnetická indukce • bezdrátové nabíjení • kapacita na tři nabití hodinek • LED indikátor • dobíjení powerbanky přes micro USB Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple Watch 44mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWU22ZM/A)

Apple Watch 44mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWU22ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 220 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 4 44mm a Apple Watch Series 5 44 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 44mmExtra velký: řemínek na zápěstí s obvodem 170–245 mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z… (alza.cz)

Apple Watch 40mm Černošedý sportovní řemínek (MWTQ2ZM/A)

Apple Watch 40mm Černošedý sportovní řemínek (MWTQ2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 200 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 4 40mm a Apple Watch Series 5 40 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 40mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá… (alza.cz)

Apple Watch 40mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWTU2ZM/A)

Apple Watch 40mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWTU2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 200 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 5 40 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 40mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá zkombinovat s jakýmkoli… (alza.cz)

Apple Watch 44mm Khaki sportovní řemínek (MWU12ZM/A)

Apple Watch 44mm Khaki sportovní řemínek (MWU12ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 220 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 5 44 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 44mmExtra velký: řemínek na zápěstí s obvodem 170–245 mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu … (alza.cz)

Apple Watch 40mm Khaki sportovní řemínek (MWTT2ZM/A)

Apple Watch 40mm Khaki sportovní řemínek (MWTT2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 200 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 4 40mm a Apple Watch Series 5 40 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 40mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá… (alza.cz)

Hoco bezdrátová nabíječka pro Apple Watch bílá

Hoco bezdrátová nabíječka pro Apple Watch bílá

Podporuje nabíjení do WatchOS 5. Minimalistická bezdrátová nabíječka od společnosti Hoco napájená USB kabelem pro Apple Watch. (mall.cz)

Apple Watch Magnetický nabíjecí kabel (0.3m) (MX2G2ZM/A)

Apple Watch Magnetický nabíjecí kabel (0.3m) (MX2G2ZM/A)

Napájecí kabel Nabíjení Apple Watch je krásně jednoduché. Stačí přiložit konektor k zadní straně hodinek a magnetyse postarají o to, aby se automaticky přichytil. Je to neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliobnažených kontaktů. Navíc je velmi pohodlný pro uživatele, protože nevyžaduje přesné zarovnání. KompatibilitaModely Apple WatchApple Watch Series 5Apple Watch Series 4Apple Watch Series 3Apple Watch Series 2Apple Watch Series 1Apple Watch 1. generaceModely MacuMMacBook Air (13palcový, začátek roku 2015 až rok 2017)MacBook Air (11palcový, začátek roku 2015)MacBook Pro (Retina, 13palcový, konec roku 2012 až rok 2015)MacBook Pro (Retina, 15palcový, polovina roku 2012 až rok 2015)iMac (Retina 4K, 21,5palcový, 2019)iMac (Retina 4K, 21,5palcový, 2017)iMac (Retina 4K,… (alza.cz)

Apple Watch 42mm Stříbrný Link Bracelet (MUHL2ZM/A)

Apple Watch 42mm Stříbrný Link Bracelet (MUHL2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: kov, pro zápěstí do 205 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 5 42 mm Článkový tah, vyrobený ze stejné slitiny nerezové oceli 316L jako pouzdro, se skládá z více než 100 dílků. Proces obrábění oceli je tak přesný, že vyřezání článků pro jediný náramek trvá skoro devět hodin. Elegantní skládací zapínání pěkně zapadá do náramku. A několik článků má knoflík na snadné odepnutí, takže když chceš přidat nebo odebrat článek, nepotřebuješ žádné speciální nástroje.  Velikosti řemínků38mm: Řemínek na zápěstí s obvodem 135–195 mm42mm: Řemínek na zápěstí s obvodem 140–205 mm Technické specifikaceMateriál: nerezová ocel KompatibilitaŘemínek se dá zkombinovat s jakýmkoli pouzdrem Apple Watch Series 3 stejné velikosti. Pasuje… (alza.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm milánský tah (MTU62ZM/A)

Řemínek Apple Watch 44mm milánský tah (MTU62ZM/A)

Moderní interpretace designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. A protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická (MU9F2ZM/A)

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická (MU9F2ZM/A)

Magnetickým nabíjecím dokem pro Apple Watch můžeš své hodinky nabíjet ve vodorovné poloze s rozepnutým řemínkem nebo v poloze na boku. Při nabíjení se hodinky automaticky přepnou do režimu nočního stolku, takže je můžeš používat jako budík. Magnetický nabíjecí dok pro Apple Watch používá stejný indukční nabíjecí konektor, jaký je k Apple Watch přibalený. Dají se jím nabíjet všechny modely a velikosti Apple Watch. Do zásuvky ho připojíš Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 42mm

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 42mm

COTEetCI 4D sklo s celoplošným lepením s černým lemem pro Apple watchTvrzené sklo COTEetCI je dokonalou ochranou displeje vašich Apple Watch 42mm. Ochrání je před prasklinami, poškrábáním, i poškozením při pádu.Klíčové informacetvrdost 9Hzaoblené 4D hrany pro pokrytí displeje hodinek na 100%minimální tloušťka při zachování maximální ochranyoleofobní vrstva pro minimalizaci odlesků a otisků prstůneovlivňuje dotykovou odezvu displejejednoduché lepení, pomocí přiložené montážní sadyTechnické specifikacePokrytí: CeloplošnéKompatibilita: Apple Watch 42mm (patro.cz)

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 44mm

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 44mm

COTEetCI 4D sklo s celoplošným lepením s černým lemem pro Apple watchTvrzené sklo COTEetCI je dokonalou ochranou displeje vašich Apple Watch 44mm. Ochrání je před prasklinami, poškrábáním, i poškozením při pádu.Klíčové informacetvrdost 9Hzaoblené 4D hrany pro pokrytí displeje hodinek na 100%minimální tloušťka při zachování maximální ochranyoleofobní vrstva pro minimalizaci odlesků a otisků prstůneovlivňuje dotykovou odezvu displejejednoduché lepení, pomocí přiložené montážní sadyTechnické specifikacePokrytí: CeloplošnéKompatibilita: Apple Watch 44mm (patro.cz)

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 40mm

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 40mm

COTEetCI 4D sklo s celoplošným lepením s černým lemem pro Apple watchTvrzené sklo COTEetCI je dokonalou ochranou displeje vašich Apple Watch 40mm. Ochrání je před prasklinami, poškrábáním, i poškozením při pádu.Klíčové informacetvrdost 9Hzaoblené 4D hrany pro pokrytí displeje hodinek na 100%minimální tloušťka při zachování maximální ochranyoleofobní vrstva pro minimalizaci odlesků a otisků prstůneovlivňuje dotykovou odezvu displejejednoduché lepení, pomocí přiložené montážní sadyTechnické specifikacePokrytí: CeloplošnéKompatibilita: Apple Watch 40mm (patro.cz)

Apple Watch 44mm Seafoam Sport Band - Regular

Apple Watch 44mm Seafoam Sport Band - Regular

Typ zařízení: Řemínek Sportovní řemínek z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Elegantně se ti ovine kolem zápěstí a příjemně sedí. A inovativní kolíčkové zapínání je dokonale pohodlné. * Materiál: Fluoroelastomer * bledě zelený sportovní řemínek Kompatibilita Modely Apple Watch *42mm *44mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.110 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 8.00 Hloubka (cm): 29.30 EAN: 190199566569 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Apple Watch 40mm Garnet Modern Buckle - Large

Apple Watch 40mm Garnet Modern Buckle - Large

40mm granátový řemínek s moderní přezkou – velký Vláčnou granadskou useň pro tento elegantní řemínek vyrábí malá francouzská koželužna založená v roce 1803. Jedná se o prvotřídní hladkou kůži, jejíž rafinovaná textura se uchovává precizním válcováním. To, co vypadá jako masivní přezka, je ve skutečnosti dvoudílné magnetické zapínání, které se příjemně snadno zavírá. Přidaná vnitřní vrstva z tkaniny Vectran přispívá k tuhosti a odolnosti proti vytahání. Je to ten samý materiál, ze kterého NASA vyrobila přistávací airbagy pro vesmírné lodě přepravující sondy na Mars. Velikost řemínku: Velký Řemínek na zápěstí s obvodem 160–180 mm. V krabici: Řemínek k Apple Watch s moderní přezkou Materiál: kůže Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm (patro.cz)

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 38mm

COTEetCI 4D tvrezné sklo Apple Watch 38mm

(patro.cz)

Apple Watch 40mm Garnet Modern Buckle - Small

Apple Watch 40mm Garnet Modern Buckle - Small

40mm granátový řemínek s moderní přezkou – malý Vláčnou granadskou useň pro tento elegantní řemínek vyrábí malá francouzská koželužna založená v roce 1803. Jedná se o prvotřídní hladkou kůži, jejíž rafinovaná textura se uchovává precizním válcováním. To, co vypadá jako masivní přezka, je ve skutečnosti dvoudílné magnetické zapínání, které se příjemně snadno zavírá. Přidaná vnitřní vrstva z tkaniny Vectran přispívá k tuhosti a odolnosti proti vytahání. Je to ten samý materiál, ze kterého NASA vyrobila přistávací airbagy pro vesmírné lodě přepravující sondy na Mars. Velikost řemínku: Malý Řemínek na zápěstí s obvodem 135–150 mm V krabici: Řemínek k Apple Watch s moderní přezkou Materiál: kůže Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm (patro.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm smetanový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 44mm smetanový provlékací sportovní

Typ zařízení: Řemínek 44mm smetanový provlékací sportovní řemínek Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm. V krabici: Provlékací sportovní řemínek k Apple Watch Materiál: Tkaný nylon Kompatibilita: Modely Apple Watch 42mm 44mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.075 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 7.80 Hloubka (cm): 29.20 EAN: 190199717220 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Apple Watch Magnetic Charging Cable (1m) (Bulk)

Apple Watch Magnetic Charging Cable (1m) (Bulk)

(patro.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah

Moderní pojetí designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. Protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Zlaté nerezové oceli dává jedinečný vzhled dodatečná vrstva barvy nanášené procesem fyzikální depozice z plynné fáze (PVD). Poškozený přepravní obal (krabice, polystyren či plastová folie). Jedná se o nový, plně funkční spotřebič, na který se vztahuje standardní, minimálně dvouletá, záruka. (2jakost.cz)

Apple Watch 44mm Cornflower Leather Loop - Medium

Apple Watch 44mm Cornflower Leather Loop - Medium

Benátskou useň pro tento řemínek ručně zpracovává v italském Arzignanu koželužna s řemeslnou tradicí pěti generací a bohatou historií spolupráce s nejprestižnějšími módními značkami. Krásná oblázková textura se zvýrazňuje precizním válcováním. Díky magnetům ukrytým v jemné vlnité kůži si řemínek jednoduše ovineš kolem zápěstí a dokonale ti padne. Modelová řada: S4 Materiál: Kůže Barva: chrpově modrá Záruka: 12 měsíců Odkaz na stránky výrobce: https://www.apple.com/cz/shop/watch/bands Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.095 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 7.90 Hloubka (cm): 29.20 EAN: 190199054653 Záruční doba: 24 měsíců Řemínek (patro.cz)

Apple Watch 40mm Ginger Sport Band - Regular

Apple Watch 40mm Ginger Sport Band - Regular

Typ zařízení: Řemínek 40mm zázvorový sportovní řemínek – standardní Sportovní řemínek z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Elegantně se ti ovine kolem zápěstí a příjemně sedí. A inovativní kolíčkové zapínání je dokonale pohodlné. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm. V krabici: Sportovní řemínek k Apple Watch (včetně řemínků dostupných v délce S/M nebo M/L) Materiál: Fluoroelastomer Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.110 Výška (cm): 1.20 Šířka (cm): 7.40 Hloubka (cm): 29.20 EAN: 194252060384 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm švestkový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm švestkový provlékací sportovní

Typ zařízení: Řemínek 40mm švestkový provlékací sportovní řemínek Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm. V krabici: Provlékací sportovní řemínek k Apple Watch Materiál: Tkaný nylon Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.065 Výška (cm): 7.50 Šířka (cm): 1.70 Hloubka (cm): 29.00 EAN: 190199717145 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm švestkový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 44mm švestkový provlékací sportovní

Typ zařízení: Řemínek 44mm švestkový provlékací sportovní řemínek Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm. V krabici: Provlékací sportovní řemínek k Apple Watch Materiál: Tkaný nylon Kompatibilita: Modely Apple Watch 42mm 44mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.072 Výška (cm): 1.20 Šířka (cm): 7.40 Hloubka (cm): 29.20 EAN: 190199717381 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Apple Watch 44mm Ginger Sport Band - Regular

Apple Watch 44mm Ginger Sport Band - Regular

Typ zařízení: Řemínek 44mm zázvorový sportovní řemínek – standardní Sportovní řemínek z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Elegantně se ti ovine kolem zápěstí a příjemně sedí. A inovativní kolíčkové zapínání je dokonale pohodlné. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 140–210 mm. V krabici: Sportovní řemínek k Apple Watch (včetně řemínků dostupných v délce S/M nebo M/L) Materiál: Fluoroelastomer Kompatibilita: Modely Apple Watch 42mm 44mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.110 Výška (cm): 1.20 Šířka (cm): 7.40 Hloubka (cm): 29.20 EAN: 194252060346 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm uhlový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm uhlový provlékací sportovní

Typ zařízení: Řemínek 40mm uhlový provlékací sportovní řemínek Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm. V krabici: Provlékací sportovní řemínek k Apple Watch Materiál: Tkaný nylon Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.070 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 29.60 Hloubka (cm): 7.40 EAN: 190199717183 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm uhlový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 44mm uhlový provlékací sportovní

Typ zařízení: Řemínek 44mm uhlový provlékací sportovní řemínek Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm. V krabici: Provlékací sportovní řemínek k Apple Watch Materiál: Tkaný nylon Kompatibilita: Modely Apple Watch 42mm 44mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.070 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 29.60 Hloubka (cm): 7.50 EAN: 190199717428 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm smetanový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm smetanový provlékací sportovní

Typ zařízení: Řemínek 40mm smetanový provlékací sportovní řemínek Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikost řemínku: Standardní Řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm. V krabici: Provlékací sportovní řemínek k Apple Watch Materiál: Tkaný nylon Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.070 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 29.60 Hloubka (cm): 7.40 EAN: 190199716988 Záruční doba: 24 měsíců (12 měsíců IČ) Řemínek (patro.cz)

Apple Watch 40mm Garnet Modern Buckle - Medium

Apple Watch 40mm Garnet Modern Buckle - Medium

40mm granátový řemínek s moderní přezkou – střední Vláčnou granadskou useň pro tento elegantní řemínek vyrábí malá francouzská koželužna založená v roce 1803. Jedná se o prvotřídní hladkou kůži, jejíž rafinovaná textura se uchovává precizním válcováním. To, co vypadá jako masivní přezka, je ve skutečnosti dvoudílné magnetické zapínání, které se příjemně snadno zavírá. Přidaná vnitřní vrstva z tkaniny Vectran přispívá k tuhosti a odolnosti proti vytahání. Je to ten samý materiál, ze kterého NASA vyrobila přistávací airbagy pro vesmírné lodě přepravující sondy na Mars. Velikost řemínku: Střední Řemínek na zápěstí s obvodem 145–165 mm. V krabici: Řemínek k Apple Watch s moderní přezkou Materiál: kůže Kompatibilita: Modely Apple Watch 38mm 40mm (patro.cz)

Apple Watch 44mm piniově zelený kožený – velký

Apple Watch 44mm piniově zelený kožený – velký

Typ zařízení: Řemínek Benátskou useň pro tento řemínek ručně zpracovává v italském Arzignanu koželužna s řemeslnou tradicí pěti generací a bohatou historií spolupráce s nejprestižnějšími módními značkami. Krásná oblázková textura se zvýrazňuje precizním válcováním. Díky magnetům ukrytým v jemné vlnité kůži si řemínek jednoduše ovineš kolem zápěstí a dokonale ti padne. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.070 Výška (cm): 21.00 Šířka (cm): 4.40 Hloubka (cm): 0.20 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.095 Výška (cm): 2.00 Šířka (cm): 7.90 Hloubka (cm): 29.20 EAN: 190198847058 Záruční doba: 24 měsíců Řemínek (patro.cz)

Apple Watch sportovní řemínek 44/42mm mandarinkový

Apple Watch sportovní řemínek 44/42mm mandarinkový

Mandarinkový sportovní řemínek – S/M a M/L Sportovní řemínek z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Elegantně se ti ovine kolem zápěstí a příjemně sedí. A inovativní kolíčkové zapínání je dokonale pohodlné. Materiál: Fluoroelastomer * Řemínek na zápěstí s obvodem 140–210 mm (patro.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít