Krížovky na cesty

Produkt Krížovky na cesty sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Krížovky na cesty upraviť a produkt hľadať znova.

Krížovky na cesty

Krížovky na cesty
Detail

Kniha - slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Krížovky na cesty , Krížovky na cesty

Ruština na cesty ()

Ruština na cesty ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Tomáš Dvořáček, čte Alexandra Rozborilová, Peter Svetlík, Anna Makarenko a Alexander Podolchov Děkujeme za zájem o poslechový kurz Ruština na cesty A1 -B1. Kurz je určen pro začátečníky až středně pokročilé a zaměřuje se na slovní zásobu a fráze, které můžete využít při jak služebním, tak soukromém cestování Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 600 slovíček a procvičovacích vět. Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat cestování autem, cestování letadlem, destinace, v hotelu, v restauraci, na nákupech a při komunikaci. Poslechem tohoto kurzu můžete spojit příjemné s užitečným – oživíte si slovní zásobu spojenou s cestováním a zároveň si zopakujete ruštinu v úrovni A1 – B1. Kurz obsahuje i výuku azbuky, pokud se potřebujete naučit, nebo jste pozapomněli. Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ruština na cesty () , Lunárne krížovky

Skotsko - Inspirace na cesty

Skotsko - Inspirace na cesty
Detail

Průvodce Skotskem popisuje ta nejzajímavější místa a zážitky v Edinburku, Glasgow a v dalších městech. Najdete v něm inspirace na výlety do přírody, na skotskou vysočinu, k návštěvě starobylých hradů a dokonce i táhlých písečných pláží. Nabídne také kulturní kalendář a tipy pro milovníky sportu, tradičních nápojů nebo nakupování. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek: rušná města, okouzlující krajina, starobylé hrady a mnoho dalšího. TOP 10 zajímavostí a ideální výlet po Skotsku. Skotsko vám nabídne kulturu i sport: navštivte edinburský festival nebo se vyšplhejte na horu Ben Nevis. Při ubytování, stravování i cestování využijte doporučení a rad odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skotsko - Inspirace na cesty , Krížovky pre gazdinky

Kapverdy - Inspirace na cesty

Kapverdy - Inspirace na cesty
Detail

Těchto devět ostrovů situovaných západně od Senegalu se vyznačuje nebývalou rozmanitostí. Kniha vás doprovodí za památkami, doporučí nejhezčí pláže, nejzajímavější trasy i kulinářské speciality. Zažijte exotiku u vod rozbouřeného Atlantiku! Co byste měli vidět: popis nejzajímavějších lokalit a památek. TOP 10 zajímavostí a ideální výlet po ostrovech. Jak naložit s volným časem: přehled kulturních událostí i tipy pro milovníky přírody a sportovní nadšence. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kapverdy - Inspirace na cesty , Krížovky pre starého oca

Tallinn - Inspirace na cesty

Tallinn - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce po Tallinnu představuje estonskou metropoli v celé kráse. Máte-li rádi pohádková středověká města, dobré jídlo a pití za rozumné ceny i moderní technologie, budete nadšeni. Historické centrum je skutečně malebné, výběr restaurací široký a současné e-estonsko překvapivé. Estonština jako ugrofinský jazyk dodává této lokalitě navíc exotický rozměr. A když už budete v Tallinnu, udělejte si výlet také do Helsinek. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tallinn - Inspirace na cesty , Krížovky pre starú mamu

Bangkok - Inspirace na cesty

Bangkok - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce po Bangkoku představuje jedno z nejzajímavějších měst jihovýchodní Asie. Bangkok je natolik různorodý, že se zde nikdy nudit nebudete. Kniha popisuje hlavní turistické lokality a kulturní události. Najdete zde také tipy pro milovníky nakupování, gastronomie i netradičních zážitků a také mapku Bangkoku. Přehled nejzajímavějších lokalit a památek doplněný poutavými fotografiemi. Přehled kulturní událostí, tipy pro milovníky nákupů, gastronomie i nočního života. Seznamte se s historií Bangkoku, jeho obyvateli i současným životním stylem. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Mapka centra Bangkoku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bangkok - Inspirace na cesty , Němčina na cesty a1 - b1 ()

Dobré rady na cesty

Dobré rady na cesty
Detail

Jak může gumička do vlasů zachránit dovolenou a 299 dalších nepostradatelných tipů a nápadů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dobré rady na cesty , Španělština na cesty a1 - b1 ()

Brusel - Inspirace na cesty

Brusel - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce na cesty do Bruselu. Toto významné mezinárodní centrum dokáže příjemně překvapit nejen svou architekturou, ale i gastronomií a nočním životem. Průvodce představuje centrum Bruselu i nejzajímavější lokality v okolí. Naleznete zde tipy na výlety k Waterloo a do měst Antverpy, Bruggy a Gent. Kniha nabízí praktické rady na cesty, minislovníček a mapky na vnitřní straně obálky. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek ve městě doplněný fotografiemi. TOP 10 zajímavostí a ideální den v Bruselu. Výlety do okolí: Waterloo, Antverpy, Bruggy a Gent. Tipy pro volný čas, historické poznámky, přehled kulturních událostí. Praktické turistické rady, kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Mapy Belgie, Bruselu, Gentu a Brugg na vnitřní straně obálky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Brusel - Inspirace na cesty , Poľština na cesty a1 - b1 ()

Kolumbie - Inspirace na cesty

Kolumbie - Inspirace na cesty
Detail

Zbrusu nový průvodce do Kolumbie. Poznejte s námi přírodní krásy i památky této exotické země, kterou v posledních letech objevují turisté celého světa. Užijete si karibské pláže, andské velikány, džungli i poušť, spatříte ztracená města i moderní Bogotu. a ochutnáte skvělou kolumbijskou kávu. Místní obyvatelé žijí pohodově v rytmu salzy a i přes existenční nejistotu patří k nejpokojenějším na světě. V knize najdete i doporučení na cesty, mapku Kolumbie a pár španělských slovíček. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek doplněný nádhernými fotografiemi. Tipy na zážitky: Využijte volného času k relaxaci na pláži, k tanci nebo sportu. Ochutnejte skvělou kolumbijskou kávu. Přehled kulturní událostí, tipy pro milovníky nákupů, gastronomie i adrenalinových zážitků všeho druhu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kolumbie - Inspirace na cesty , Hrazda na cesty měsíček (605566125251)

Mauricius - Inspirace na cesty

Mauricius - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce na Mauricius. Tato destinace je oblíbená zejména díky úchvatným bílým písčitým plážím kontrastujícím s tyrkysovým mořem. Pobřeží lemují korálové útesy, teploty zřídka klesají pod 20 °C a místní hotely patří mezi nejlepší na světě. Mauricius je zkrátka perfektní destinací po celý rok. Náš průvodce nabízí ta nejkrásnější místa. Najdete v něm i praktické rady a tipy, jak si dovolenou maximálně užít. Obsah: Co byste měli vidět: popis nejzajímavějších lokalit a památek. TOP 10 zajímavostí a ideální den na Mauriciu. Pod obálkou mapa ostrova Rodrigues a města Curepipe. Jak naložit s volným časem: přehled kulturních událostí i tipy pro milovníky přírody a sportovní nadšence. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mauricius - Inspirace na cesty , Oceán na konci cesty (9788025734179)

Izrael - Inspirace na cesty

Izrael - Inspirace na cesty
Detail

Přehledný průvodce po Izraeli. Každý rok proudí do Izraele turisté, kteří touží načerpat duchovní sílu nebo navštívit biblická místa Jeruzalém, Galilea, Betlém, Nazaret, Jaffa nebo Jericho. Průvodce doporučuje největší zajímavosti a památky, ale poradí i všem, kdo sem míří za sluncem, zlatými plážemi, vodními sporty a nočním životem. Poznejte i vy, co tato rozmanitá země nabízí. Obsah: Popis nejatraktivnějších míst a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Izraeli. Stručná historie, kalendář akcí, svátky, další zajímavosti. Tipy pro volný čas. Kam za kulturou, relaxací i sportem. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady cestovatelů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Izrael - Inspirace na cesty , Blok aktivit na cesty (8595593825069)

Milán - Inspirace na cesty

Milán - Inspirace na cesty
Detail

Poznejte Milán v doprovodu našeho nového průvodce! Kniha představuje ty největší zajímavosti ve městě a okolí. Poradí také, kde se dobře najíst, ubytovat, kde skvěle nakoupit nebo kam zajít za kulturou či sportem. Milán je uznávaným centrem finančnictví, módy i nákupů a pokud jde o kuchyni, je rozhodně z čeho vybírat. Díky své poloze je Milán i příhodným výchozím bodem pro výlety do přírody. Obsah: Přehled milánských zajímavostí: Duomo, Poslední večeře, La Scala a mnohé další. Tipy na zážitky a výlety do okolí. Pavia, Bergamo, Brescia. Poznejte místní kulturu a milánské dědictví od renesančních umělců až po módní návrháře. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady cestovatelů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Milán - Inspirace na cesty , Ruština na cesty a1-b1 ()

Amsterdam - Inspirace na cesty

Amsterdam - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce do Amsterdamu. V tomto městě superlativů najdete více kanálů než v Benátkách a více mostů než v Paříži. S naším průvodcem se dostanete do všech jeho tajemných zákoutí. Publikace obsahuje mapu Amsterdamu a okolí a také pár užitečných frází v nizozemštině. Nabídne i výlety mimo město, například na unikátní sýrové trhy do Alkmaaru. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Amsterdamu. Přehled kulturních událostí a tipy pro milovníky zábavy, nákupů a sportovní nadšence. Tipy na výlety: Marken, Volendam, Edam, Alkmaar, Haarlem, Leiden a další . Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. Na klopách obálky mapa širšího a užšího centra Amsterdamu, silniční mapa okolí a užitečné výrazy v nizozemštině. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Amsterdam - Inspirace na cesty , Španielčina na cesty a1-b1 ()

Madrid - Inspirace na cesty

Madrid - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce po Madridu představuje to nejzajímavější ze španělské metropole. S naším průvodcem se můžete vydat také za kulturou, na nákupy, ochutnat tradiční španělskou kuchyni a skvělé víno. Najdete v něm mnoho praktických informací týkajících se ubytování, přípravy na cestu nebo řešení problematických situací. Součástí publikace je několik map Madridu a okolí i a užitečné výrazy ve španělštině. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Madridu. Přehled kulturních událostí a tipy pro milovníky nákupů a sportovní nadšence. Tipy na výlety do okolí: Toledo, Segovia, Ávila, El Escorial, Valle de los Caídos, Aranjuez a Chinchón. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. Na klopách obálky mapa širšího a užšího centra Madridu, silniční mapa okolí a užitečné výrazy ve španělštině. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Madrid - Inspirace na cesty , Diář / karavan na cesty (9341736004148)

Bologna - Inspirace na cesty

Bologna - Inspirace na cesty
Detail

První vydání průvodce do Bologni. Vydejte se poznávat krásy tohoto pohodového města. Památek, muzeí a uměleckých pokladů je tu nespočet. Co se týče lahůdek a delikates, nemá Bologna široko daleko konkurenci. Kniha nabízí největší zajímavosti i tipy na výlety. Věnuje se i praktické stránce cestování. Dozvíte se, kde se ubytovat, najíst, jak cestovat a nechybí ani malý gastronomický slovníček. Město se rozkládá na okraji Pádské nížiny na úpatí Apenin a je přímo skvostnou ukázkou římského a středověkého urbanistického plánování. Bologna je jako stvořená pro pěší procházky. Téměř všechny památky jsou soustředěny přímo v historickém centru, v jehož podstatné části je omezena doprava. Město navíc leží v rovině a většina chodníků je skrytá v podloubích. Památek, muzeí a uměleckých pokladů je tu tolik, že je můžete obcházet několik dní. Některé z místních kostelů jsou hotové pokladnice umění a renesanční či barokní paláce, zdobené freskami, poskytují důstojné zázemí hlavním městským muzeím. Bolognská univerzita, nejstarší univerzita na světě, byla založena již v 11. století a ve svých počátcích se proslavila zejména oživením studií římského práva. Kniha představuje největší zajímavosti, výběr TOP 10 i tip na ideální den v Bologni. Rozhodně nezklame ani milovníky kultury a dobrého jídla i pití. Co se týče lahůdek a delikates, nemá Bologna široko daleko konkurenci. Město má dostatek kaváren i barů a žije bohatým kulturním životem, naplněným koncerty, jazzem, divadlem a výstavami umění. Vyhlášené jsou i místní zmrzliny. Průvodce nabízí také tipy na výlety do okolních měst (Parma, Modena, Ferrara, Ravenna, Rimini). Věnuje se i praktické stránce cestování. Dozvíte se, kde se ubytovat, najíst a jak pohodlně cestovat. Nechybí mapka Bologni a okolí ani malý gastronomický slovníček. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bologna - Inspirace na cesty , Omalovánky na cesty dinosauři: s voskovkami

Dobrodružná kniha na cesty

Dobrodružná kniha na cesty
Detail

Čmáraj, kresli, píš, rieš, lúšti a využi túto dobrodružnú knihu na cestách za svojimi jedinečnými zážitkami a vtipnými príhodami. Spoznaj svet a vyrob si pamiatku na celý život. • dobrodružný plánovač • krížovky • osemesmerovky • sudoku • hry • antistresové maľovanky • záchranárske okienko • vtipy • hádanky (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dobrodružná kniha na cesty , Omalovánky na cesty farma: s voskovkami

Petrohrad - Inspirace na cesty

Petrohrad - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce do Petrohradu představuje ta nejzajímavější místa ve městě i v okolí. Nabízí také inspirace z oblasti kultury, gastronomie i nakupování. Nechte se inspirovat naším průvodcem a zažijte jedinečnou atmosféru tohoto města. Pod klopami obálky najdete mapky centra a okolí Petrohradu. Přehled petrohradských zajímavostí: Něvský prospekt, Petropavlovská pevnost, paláce, krásné parky a další. Tipy na procházky městem, pozorování zvedání mostů a nezapomenutelné bílé noci. Seznámení s místní kulturou, pozvánky do divadel a za poznáním výborné ruské kuchyně. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Pod klopami obálky najdete mapky centra a okolí Petrohradu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Petrohrad - Inspirace na cesty , Pampers na cesty 360 ks (8006540222218)

Krakov - Inspirace na cesty

Krakov - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydáné oblíbeného průvodce Krakovem. Navštivte slavná místa prodchnutá historií, vyberte si z nabídky zábavy a poznejte místní atmosféru. Ať už sem přijedete z jakéhokoli důvodu, rozhodně si z Krakova odvezete celou řadu nezapomenutelných zážitků. Průvodce je doplněn množstvím poutavých fotografií a praktických informací pro cestovatele. Obsah: Co byste měli vidět: popis nejzajímavějších památek. TOP 10 zajímavostí a ideální den v Krakově. Mapka Krakova. Výlety do okolí: solné doly ve Věličce, Osvětim, Tarnov, Tatry, Zakopané. Jak naložit s volným časem: přehled kulturních událostí i tipy pro milovníky přírody a sportovní nadšence. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krakov - Inspirace na cesty , Prasátko peppa karavan na cesty (5010993868308)

Thajsko - Inspirace na cesty

Thajsko - Inspirace na cesty
Detail

Thajsko je zhruba stejně velké jako Francie, a když sem vyrazíte na dovolenou, věřte, že nebudete zklamaní. Čekají na vás deštné pralesy, pulzující velkoměsta, nádherná přímořská letoviska i proslulá thajská kuchyně. Rovněž nabídka sportovních aktivit je tu nebývale široká. Takřka všude najdete půjčovny lodí, windsurfingů a vodních skútrů, můžete se věnovat potápění, rybaření nebo si dopřát tradiční masáž. Přehled nejzajímavějších míst v Thajsku: chrámy, ostrovy, prales i rýžová pole ve vnitrozemí. Kam za zážitky: od koupání na nejkrásnějších plážích na světě přes pestrou gastronomii po noční život v ulicích. Poznejte místní kulturu, buddhistickou vyrovnanost, pulzující metropole i tradiční vesnice. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Thajsko - Inspirace na cesty , Omalovánky na cesty město: s voskovkami

Barcelona - Inspirace na cesty

Barcelona - Inspirace na cesty
Detail

Nové aktualizované vydání oblíbeného kapesního průvodce po katalánské metropoli. Nabízí ta nejzajímavější místa, která byste při svém pobytu neměli vynechat. Publikace obsahuje mapku Barcelony a slovníček nejužitečnějších frází v katalánštině. Praktické informace vám pomohou připravit se na cestu, najít ideální ubytování a přiblíží vám kulturu i historii Barcelony. Průvodce doplňují tipy na výlety do okolí a různé zajímavosti. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální den v Barceloně. Mapa Barcelony a okolí, malý katalánský gastronomický slovníček. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Barcelona - Inspirace na cesty , Omalovánky na cesty enchantimals: s voskovkami

Dublin - Inspirace na cesty

Dublin - Inspirace na cesty
Detail

Turistický průvodce nabitý aktuálními informacemi z řady nakladatelství Berlitz. Text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Pevná, šitá vazba vydrží časté používání v terénu a díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse. Štastnou cestu! Dublin je uspěchané moderní město plné veselých hospůdek, zároveň je však stále ponořené do své bohaté historie. Během ní město měnilo svůj charakter, ovlivňováno jak irským šarmem, tak elegancí a vkusem kontinentální Evropy. Tisíciletá dublinská historie je přítomna všude. Město se však vyvíjí. Vytvořilo si svou vlastní "novou kulturu" ovlivněnou komunitami imigrantů. Dublin dnes patří k předním evropským centrům umění, designu a hudby. V Dublinu se vždy dařilo literatuře; žili zde hned tři nositelé Nobelovy ceny - Yeats, Shaw a Beckett. V roce 2010 se Dublin stal v pořadí čtvrtým městem literatury UNESCO. Legendární je též dublinská divadelní scéna. Dublin má také spoustu parků a zahrad. Tím největším ve městě i v Evropě vůbec je Phoenix Park na severozápadě; sídlí zde mimo jiné i dublinská ZOO. Za teplých letních dní můžete dokonce vyzkoušet vodní sporty uprostřed města na Grand Canal Dock. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dublin - Inspirace na cesty , Krížovky antistresové (978-80-7451-869-0)

Mallorca - Inspirace na cesty

Mallorca - Inspirace na cesty
Detail

Mallorca může být směle považována za ideální místo ke strávení dovolené. Temně modré i tyrkysové vody Středozemního moře, stovky kilometrů pobřeží s bělostnými písečnými plážemi a tajemnými zátokami, pulzující hlavní město, nepředstavitelných 300 slunečných dní v roce a bohatá nabídka ubytování společně se snadnou leteckou dopravou na ostrov tak činí z Mallorky jeden z nejkrásnějších koutů země. Krajina na ostrově je rozmanitá. Jediný pohled na zdejší strmé pobřežní srázy s překrásnými zátokami a starobylými vesničkami vám doslova vyrazí dech. Na ostrově, zejména na území přírodních parků, byla vybudována síť turistických stezek. V létě se zde konají četné hudební festivaly. Aktivním návštěvníkům tedy nabízí Mallorca mnohem více než jen slunce, moře a pláže. I když není žádných pochyb o tom, že právě tyto tři věci budou tím hlavním důvodem, proč sem vyrazit. Mallorčané ovládají španělštinu a mallorštinu, jeden z dialektů katalánštiny. Katalánština je zde úředním jazykem, je v ní uvedena většina nápisů a názvů ulic. Ostrované ale budou rádi, pokud s nimi budete komunikovat španělsky; vysoký počet pracovníků z pevninského Španělska je zárukou, že se tímto jazykem domluvíte všude. Nezaškodí mít po ruce cestovní konverzaci, ať už ve formě knihy nebo on-line pomocníka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mallorca - Inspirace na cesty , Gulliverovy cesty

Auta - Omalovánky na cesty

Auta - Omalovánky na cesty
Detail

Titul obsahuje 36 stran k vybarvení, 36 stran k malování, 6 barevných voskovek v krabičce a držátko akorát pro dětskou ručičku - ideální titul na cesty nebo na čekárny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Auta - Omalovánky na cesty , Cesty rytířů

Farma - Omalovánky na cesty

Farma - Omalovánky na cesty
Detail

Titul obsahuje 36 stran k vybarvení, 36 stran k malování, 6 barevných voskovek v krabičce a držátko akorát pro dětskou ručičku - ideální titul na cesty nebo na čekárny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Farma - Omalovánky na cesty , Hudební kolotoč na cesty magical tales (7290108861822)

Vymaľovanky na cesty Dinosaury

Vymaľovanky na cesty Dinosaury
Detail

Nenuď sa, maľuj si! Titul obsahuje 36 strán na vyfarbenie, 36 strán na maľovanie, 6 farebných voskoviek v krabičke a držádlo akurát pre detskú rúčku - skrátka ideálny titul na dlhé cesty alebo do čakárne! Tak neváhaj a vyfarbi si všetky obrázky! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vymaľovanky na cesty Dinosaury , Anglické křížovky/krížovky (978-80-7547-331-8)

Vymaľovanky na cesty Mesto

Vymaľovanky na cesty Mesto
Detail

Nenuď sa, maľuj si! Titul obsahuje 36 strán na vyfarbenie, 36 strán na maľovanie, 6 farebných voskoviek v krabičke a držádlo akurát pre detskú rúčku - skrátka ideálny titul na dlhé cesty alebo do čakárne! Tak neváhaj a vyfarbi si všetky obrázky! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vymaľovanky na cesty Mesto , Krížovky bylinková lekáreň (978-80-7451-918-5)

Blok aktivit - Na cesty

Blok aktivit - Na cesty
Detail

Obsahuje 206 stran plných aktivit s řešením na konci titulu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Blok aktivit - Na cesty , Cesty osudu (8594184129852)

Aktivity na cesty - Auta

Aktivity na cesty - Auta
Detail

Titul obsahuje 30 stran aktivit, 10 stran ke kreslení, 2 strany s výsledky a 6 barevných pastelek. Zábavnou formou si dítě procvičí nejen logické myšlení a počítání, ale i jemnou motoriku a postřeh. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Aktivity na cesty - Auta , Cesty formana šejtročka

Praha - Inspirace na cesty

Praha - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce Prahou představuje nejzajímavější památky našeho hlavního města. Jsou zde zastoupeny architektonické slohy od románského a gotického přes renesanční a barokní až po secesní a modernistický. Společně navštívíme Hradčany, Malou Stranu, Staré Město a Nové Město. Provedeme vás nejvýznamnějšími pamětihodnostmi, které si zaslouží vaši pozornost. Nabídneme vám také praktické tipy pro volný čas a také devět výletů do okolí. Poznejte Hradčany, Pražský hrad, Loretu nebo Strahovský klášter. Prozkoumejte Malou stranu, Staré Město, Vyšehrad, Bertramku nebo se pokuste oživit Golema. Nechte se inspirovat kam za nákupy a za místní kulturou. Kde se ubytovat a dobře najíst, jak cestovat. Spolehlivá doporučení a rady. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Praha - Inspirace na cesty , Na konci cesty (978-80-7363-997-6)

Malta - Inspirace na cesty

Malta - Inspirace na cesty
Detail

Maltské souostroví je poměrně nevelké a je relativně snadné celé území poznat. V našem průvodci začínáme hlavním ostrovem Maltou, ale podíváme se i na Gozo a Comino. Slavná historie země je doslova "vetkaná" do fasády každé budovy. Malta nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, zejména potápění, ale svoje si tu užijí i horolezci, milovníci adrenalinu, nočního života nebo rodiny s dětmi. Ucelený přehled zajímavostí Malty. Historická města, festivaly, pláže a další. Kam za zážitky: Od vodních sportů přes výlety v džípu až po koupi maltézských přívěsků. Řád maltézských rytířů a britská kolonizace: poznejte kulturní a historické bohatství Malty. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. Praktické přehledové mapky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Malta - Inspirace na cesty , Kvído - bingo na cesty postřehovka do vlaku (8590228058232)

Stockholm - inspirace na cesty

Stockholm - inspirace na cesty
Detail

Stockholm - hlavní město Švédska - je právem považován za jedno z nejkrásnějších měst světa. Směsice ostrovů, čtvrtí, okrsků a parků vytváří iluzi celé řady jen vzdáleně příbuzných měst, z nichž každé má svou vlastní identitu a své kouzlo. Velmi příjemné seznámení s městem může nabídnout plavba vyhlídkovou lodí. Přehled stockholmských zajímavostí: ostrovy muzeí, Královský palác, radnice, Nobelovo muzeum a další. Tipy na procházky stockholmským Starým Městem, plavbu mezi ostrovy nebo návštěvu skansenu. Seznámení s místní kulturou, pozvánky na slavnosti a za poznáním tradic švédského stolu. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Stockholm - inspirace na cesty

Hongkong - inspirace na cesty

Hongkong - inspirace na cesty
Detail

Vzrušující, tajemný, okouzlující - těmito slovy je Hongkong popisován už více než jedno století. Atmosféra města, v jehož ulicích pulzuje život dnem i nocí, je vskutku opojná. Hongkong je však poněkud přelidněný, nicméně je příjemným místem k životu; překvapí vás množstvím parků, levnou městskou hromadnou dopravou a dostupnými taxislužbami. Nákupní horečka v Hongkongu nikdy nekončí; vyjdete-li z jednoho nákupního centra, jiné vás okamžitě přitáhne silou magnetu. Orientace ve městě je snadná, zvlášť pokud mluvíte anglicky. A zdejší výtečné jídlo je kapitola sama pro sebe. Přehled zajímavostí: čtvrť Wan Chai, chrám Man Mo, hongkongský přístav v noci, ostrov Lantau a další. Tipy na zážitky, od pulzujících tržišť přes závodiště v Happy Valley až po chrám Man Fat Sze, bohatý noční život. Seznámení s místní kulturou, jedinečné prolnutí západních vlivů a tradiční čínské kultury, chrámy, učení feng-šuej... Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Vzrušující, tajemný, okouzlující - těmito slovy je Hongkong popisován už více než jedno století. Atmosféra města, v jehož ulicích pulzuje život dnem i nocí, je vskutku opojná. Orientace ve městě je snadná, zvlášť pokud mluvíte anglicky. A zdejší výtečné jídlo je kapitola sama pro sebe. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hongkong - inspirace na cesty

Londýn - inspirace na cesty

Londýn - inspirace na cesty
Detail

Průvodce po Londýně vás nejprve seznámí s historií tohoto multikulturního města a poté nabídne rozsáhlý přehled míst, která stojí za návštěvu, ať už se jedná o historické památky, nebo moderní tvář Londýna. Vyhledejte některé z doporučených restaurací a ochutnejte pokrmy typické pro anglickou kuchyni. V obsáhlém výčtu klubů a barů si můžete vybrat ten, v němž byste chtěli zažít atmosféru nočního londýnského života. Zajisté využijete i mnoho praktických informací o londýnské kultuře, dopravě, o místních zvycích či tipy na ubytování. Publikace obsahuje mapy různých částí Londýna a plánek metra. Londýn je město s bohatou historií, pestrou architekturou, širokou kulturní nabídkou a velkým mezinárodním politickým, ekonomickým i náboženským vlivem. Je to kosmopolitní místo, kde většinou pocítíte povzbudivě otevřený přístup k obyvatelům a návštěvníkům z různých zemí. Můžete si zde pochutnat na jídlech z různých koutů světa nebo posedět v typicky anglické hospůdce. Vyčerpávající přehled londýnských zajímavostí: Big Ben, Tate Modern, the London Eye a mnohé další. Od nakupování v Knightsbridge po divadla ve čtvrti West End: jak nejlépe využít volný čas. Černá smrt, paláce, pie and mash shops: pomohou vám lépe pochopit Londýn dnešní i minulý. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Londýn - inspirace na cesty

Vietnam - Inspirace na cesty

Vietnam - Inspirace na cesty
Detail

Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Pevná, šitá vazba vydrží časté používání v terénu a díky praktickému formátu lze průvodce pohodlně nosit v kapse. Vietnam se může pochlubit nepřeberným množstvím přírodních divů. Známá Dračí zátoka (Ha Long) soupeří s thajskou Phang Nga o titul nejkrásnější zátoky této části světa. Pobřeží Vietnamu je doslova obsypáno nádhernými plážemi. Dosyta si tu můžete užít veškerých vodních sportů a ve zdejších restauracích vám naservírují ty nejlepší pokrmy z mořských plodů široko daleko. Vnitrozemí Vietnamu dominuje pás téměř neprostupného Annamského pohoří, dále na jih se poté rozprostírají pláně středovietnamské vysočiny. Země je díky své přírodní rozmanitosti biology považována za jakousi učebnici evoluce. Národní park Vu Quang je označován za "Galapágy jihovýchodní Asie". V posledních letech došlo v zemi k nebývalým změnám. Úroveň bydlení se dramaticky zvýšila, vznikly tisíce nových restaurací, zlepšila se kvalita pozemních komunikací a prakticky celá země je dnes přístupná. Důležitější však je, že změnou prošel nejen režim, ale i místní obyvatelé - dřívější ostych a rezervovanost jsou ty tam a Vietnamci se dnes chovají neuvěřitelně otevřeně, přátelsky a s potěšením vítají ve své zemi zahraniční turisty. Mapa Vietnamu. Přehled nejzajímavějších míst, která byste měli vidět. Tipy, jak trávit volný čas. Praktické rady na cesty. Seznam hotelů a restaurací. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vietnam - Inspirace na cesty

Florencie - Inspirace na cesty

Florencie - Inspirace na cesty
Detail

Nové aktualizované vydání kapesního průvodce. Jen málo měst se může pyšnit tím, že vytvořily natolik pozoruhodné dědictví během tak krátkého období. Historické paláce, kostely a bezpočet mistrovských děl rozhodně nelze poznat během jedné návštěvy Florencie. Vyberte si pár skvostů a pak jen v klidu vstřebávejte jejich krásu. Náš průvodce vám bude na cestách užitečným pomocníkem. Přehled florentských zajímavostí: dóm, galerie Uffizi, Ponte Vecchio a mnohé další. Kam za zážitky: od koncertů pod širým nebem po nákupy na místních tržištích. Poznejte místní kulturu: středověké sváry, mistrovská umělecká díla Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Mapa města a tipy na výlety do oklí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Florencie - Inspirace na cesty

Bulharsko - Inspirace na cesty

Bulharsko - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce Bulharskem představuje to nejzajímavější z celé země. Navštivte vybraná města, památná místa, kláštery, poznejte místní přírodu a ochutnejte zdejší speciality. Ať se vydáte kterýmkoli směrem, všude narazíte na nějaké historické, přírodní zajímavosti a dobrodružství. Na písečných plážích si užijete pohodovou rodinnou dovolenou. Publikace obsahuje mapku Bulharska, centra Sofie a Varny. Popis nejatraktivnější lokali a památer doplněný barevnými fotografiemi.Přehled kulturních událostí, tipy pro milovníky nákupů i sportovní nadšence.Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků.Základní fráze v bulharštině (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bulharsko - Inspirace na cesty

Edinburgh - Inspirace na cesty

Edinburgh - Inspirace na cesty
Detail

První vydání průvodce do Edinburghu. Pro návštěvníky je přitažlivý svou atmosférou, památkami, mýty, ale také svou současností. Edinburgh si vybudoval pozici evropského centra finančnictví, vzdělání a kultury. Díky růstu popularity Edinburského mezinárodního festivalu a festivalu Fringe se dnes město řadí k předním turistickým destinacím ve Velké Británii. V knize najdete popis nejatraktivnějších lokalit a památek doplněný fotografiemi, dále také mapky a praktické tipy pro turisty. Popis nejatraktivnějších lokalit a památek doplněný nádhernými fotografiemi. Mapa centra a předměstí Edinburghu.Jak naložit s volným časem – přehled kulturních událostí a tipy pro milovníky nákupů a sportovní nadšence.Seznamte se s historií místa, jeho obyvateli i současným životním stylem.Při ubytování, stravování i cestování využijte doporučení a rad odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Edinburgh - Inspirace na cesty

Helsinky - Inspirace na cesty

Helsinky - Inspirace na cesty
Detail

Hledáte-li město tepající nočním životem do ranních hodin, kde party nikdy nekončí - pak se poohlédněte jinde. Helsinky jsou městem chladného severského šarmu, kde se ve srovnání s ostatními velkoměsty žije vcelku poklidně. Třebaže se jedná o jednu z nejmladších metropolí světa, jsou Helsinky místem, kde najdete fascinující architekturu a design, nekonvenční galerie a muzea i pikantní směsici Východu a Západu. Pokud sem tedy vyjedete za kulturou, uměním a severskou historií, rozhodně se ocitnete na správné adrese. Helsinky jsou bezpečnou, tolerantní, moderní a stylovou metropolí. Nové budovy překvapivých tvarů sice poněkud mění panoráma města, místní jsou ale stále duší lidé "lesů a jezer" s vrozenou láskou k přírodě - což se odráží i v bezpočtu helsinských parků a zahrad. Finové jsou vesměs klidní a tiší lidé, kteří na návštěvníky z jiných zemí mohou působit poněkud introvertně. Jak tvrdí jeden starý vtip: "Extrovertního Fina poznáte podle toho, že se při konverzaci dívá více na vaše boty, než na svoje vlastní." Pokud se ovšem odhodláte ke vstřícnému gestu jako první, odměnou vám bude srdečnost a zájem, tak vzácné ve velkých městech plných spěchajících lidí. Navštivte záliv Töölönlahti a olympijský stadion. Na Náměstí Rautatientori vstupte do Finské národní galerie Ateneum. Dobijte pevnost Suomenlinna a seznamte se s její minulostí i současností. Podnikněte výlety na ostrovy Seurasaari, Korkeasaari, Pihlajasaari nebo Harakka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Helsinky - Inspirace na cesty

Sicílie - Inspirace na cesty

Sicílie - Inspirace na cesty
Detail

Průvodce po Sicílii vás důkladně připraví na cestu na tento středomořský ostrov. Pomůže vám při poznávání hlavních sicilských památek a přírodních úkazů. Sicílie je poněkud drsná, ale nepostrádá kouzlo a krásu. Cestování po ostrově je jednou velkou podívanou! Klasické chrámy, mozaikami vykládané interiéry kostelů a zdobná náměstí utvářejí unikátní atmosféru, která se místy blíží podobě divadelních kulis. Pobřeží, okolní ostrůvky a hory vybízejí k celoročním sportovním aktivitám. Poznejte nejvýznamnější dominanty Sicílie, jako je Etna, Palermo, Údolí chrámů a řadu dalších zajímavostí.Vydejte se na místní tržnice, do loutkového divadla nebo na túru a poté relaxujte v bahenních lázních.Historie je spjata s antickým Řeckem, dnes podobu Sicílie ovlivňuje mafie.Při ubytování, stravování i cestování využijte doporučení a rad odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sicílie - Inspirace na cesty

Lisabon - Inspirace na cesty

Lisabon - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce do Lisabonu. Nabízí přehled hlavních lisabonských zajímavostí: čtvrti Alfama a Belém, paláce a kláštery i botanické unikáty, moderní muzea i tipy pro volný čas. Doporučí vám také zajímavá místa v okolí. Průvodce obsahuje také přehledovou mapku Lisabonu a okolí a užitečné fráze v portugalštině. To nejlepší z lisabonských zajímavostí: čtvrti Alfama a Belém, paláce a kláštery i botanické unikáty. Nasedněte na tramvajovou linku č. 28 a vydejte se dolů z kopce do historické čtvrti Baixa. Projděte se po náměstí Praça do Comércio. Navštivte dvě z nejvýznamnějších lisabonských památek - klášter Řádu sv. Jeronýma a Belémskou věž. Zajděte si v Alfamě do některého z tradičních podniků a poznejte nefalšovanou atmosféru tklivých písní fado. Kniha obsahuje mapku Lisabonu a okolí a základní fráze v portugalštině. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lisabon - Inspirace na cesty

Kypr - Inspirace na cesty

Kypr - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Na pobřeží Kypru se rozkládají rušná turistická střediska i osamělé klidné hotýlky, kde se zastavil čas. Ve vnitrozemí najdete antické památky, ospalé vesnice, kostelíky i kláštery vyzdobené freskami, na tržnicích levně nakoupíte. Text je doplněn barevnými fotografiemi, slovníčkem užitečných frází a důležitými internetovými odkazy. Obsah: Přehled zajímavých míst: letoviska s prosluněnými plážemi, historická města a přístavy. Tipy na výlety i volnočasové aktivity: vydejte se do pohoří Troodos a ochutnejte noční život v Agia Napa. Navštivte hlavní město Nikosia, poznejte antické památky i byzantské kostely. Mapa Kypru a měst Nikosia, Limassol a Pafos. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kypr - Inspirace na cesty

Madagaskar - Inspirace na cesty

Madagaskar - Inspirace na cesty
Detail

Nový průvodce za exotikou Madagaskaru, jedno z přírodně i evolučně nejrozmanitějších míst na světě. Hlavní tváří madagaskarské divočiny jsou lemuři a primáti, ale setkáte se zde s celou řadou podivných tvorů. Cestování po Madagaskaru je zážitkem na celý život. Náš průvodce doporučí ta nejzajímavější místa, nejkrásnější pláže a nabídne i praktické rady na cesty. Obsah: Co byste měli vidět: popis nejzajímavějších lokalit a památek. TOP 10 zajímavostí a ideální výlet po Madagaskaru. Jak naložit s volným časem: přehled kulturních událostí i tipy pro milovníky přírody a sportovní nadšence. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Madagaskar - Inspirace na cesty

Polsko - Inspirace na cesty

Polsko - Inspirace na cesty
Detail

Aktualizované vydání průvodce Polskem. Vydejte se po stopách polských králů i významných osobností, zapátrejte v historii a navštivte nesčetné množství památek, poznejte místní zvyky a tradice a ochutnejte zdejší kulinářské speciality. Průvodce kromě stručného nástinu polských dějin nabídne přehled nejzajímavějších měst a míst, která byste při návštěvě Polska určitě neměli opomenout, přiblíží vám místní kulturu a poskytne mnoho praktických rad - informace o dopravě, tipy na ubytování, stravování a trávení volného času. Publikace obsahuje mapy Polska a vybraných měst. Polsko je středoevropskou zemí, která svojí rozlohou může konkurovat Německu nebo Itálii a co se návštěvnosti týče, drží se na předních příčkách nejvíce navštěvovaných zemí světa. Kromě rozsáhlého kulturního dědictví můžeme obdivovat i nebývalou krásu polské přírody a být fascinováni historií, která ve světovém měřítku nemá obdoby. S dorozuměním v Polsku pravděpodobně nebudete mít problémy, ale může se stát, že některé výrazy vás malinko překvapí. V našem průvodci pár základních výrazů v polštině najdete. Abyste se ale dobře zorientovali v každé situaci, nezaškodí mít po ruce cestovní slovník nebo konverzaci. Jestli to bude knížka, aplikace nebo webová stránka, to už je čistě na vás. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Polsko - Inspirace na cesty

Austrálie - inspirace na cesty

Austrálie - inspirace na cesty
Detail

Austrálie je obrovská země zabírající celý kontinent. Má několik různých klimatických pásem - od mírného po tropické - a tři pásma časová. Díky tomu najdeme na území Austrálie značně různorodou krajinu - od červených pouští po zelené deštné pralesy a od písečných pláží až po sněhem pokryté vrcholky hor. Působivou přírodní krásu doplňují moderní města nabízející veškeré požitky městského života, navíc však v jejich blízkém okolí můžete vyrazit buď do některého z řady národních parků, nebo se jen tak procházet po místních plážích. Největší australské zajímavosti: Sydney, Melbourne, vnitrozemí, národní parky a ostrovní letoviska. Tipy: vyzkoušejte potápění u Velkého bariérového útesu, ochutnejte australská vína a obdivujte černé opály. Seznámení s místní kulturou, mytologií původních obyvatel, generací trestanců a zlatokopů i plážovým svět surfařů. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Austrálie - inspirace na cesty

Korfu - Inspirace na cesty

Korfu - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce po řeckém smaragdovém ostrově. Korfu patří mezi nejzelenější z ostrovů a je také jedním z nejmalebnějších. Slunné pláže a neopakovatelná atmosféra hlavního města už celá staletí okouzlují své návštěvníky a určitě učaruje i vám. S naším průvodcem vám nic zajímavého neunikne. Obsah: Popis nejatraktivnějších lokalit a památek, TOP 10 zajímavostí a ideální výlet po Korfu. Mapa ostrova a hlavního města, užitečné fráze v řečtině, gastronomický slovníček.. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Korfu - Inspirace na cesty

Salzburg - Inspirace na cesty

Salzburg - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání průvodce po Salzburgu. Seznámí vás s historií města a provede vás po všech zajímavých místech, jichž je v tomto nevelkém městě nebývalé množství. Stejně tak tu probíhá řada kulturních akcí mezinárodního významu. S naším průvodcem se určitě neztratíte - součástí publikace je totiž několik map Salzburgu a okolí. Přehled zajímavostí v Salzburgu: náměstí, kostely, hrady, zámky a mnohé další. Koncerty vážné hudby, vánoční trhy, ale i lyžování, horské túry a výlety do okolí. Historie i současnost Salzburgu je spjata s postavou hudebního velikána W. A. Mozarta Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Salzburg - Inspirace na cesty

Singapur - inspirace na cesty

Singapur - inspirace na cesty
Detail

Singapur je malý ostrovní stát s velkými hospodářskými i kulturními úspěchy. Strategická poloha na jižním cípu Malajského poloostrova, mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem, učinila ze Singapuru nejrušnější přístav světa. Obchody a gastronomie jsou v Singapuru tím hlavním, čím je návštěvník chtě nechtě brzy vtažen do proudu tohoto příjemného konzumu. Většinu návštěvníků sem přitahují nákupy, jídlo a etnicky zajímavé čtvrti. Obchody a gastronomie jsou v Singapuru tím hlavním, čím je návštěvník chtě nechtě brzy vtažen do proudu tohoto příjemného konzumu. Díky specifické poloze a statutu bezcelní zóny jsou v Singapuru výhodné nákupy oblečení, řemeslných výrobků, šperků a dalšího zboží vyrobeného v Malajsii, Thajsku i dalších zemích jihovýchodní Asie. Ve srovnání s ostatními asijskými zeměmi nabízí Singapur snad nejpestřejší gastronomické zážitky. Ochutnáte zde ta nejlepší jídla kuchyně čínské, indické, malajské i mnoha dalších národních kuchyní, zpravidla za docela přijatelné ceny. Vyčerpávající přehled zajímavostí: etnické čtvrti, koloniální dědictví, ostrov Sentosa a mnoho dalšího. Kam za zážitky: z ráje luxusních značek přes nakupování v tržnicích až k návštěvě ptačí zoo a nočního safari. Poznejte místní kulturu: chrámy, peranakanské domky a odkaz sira Stamforda Rafflese. Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Singapur - inspirace na cesty

Island - Inspirace na cesty

Island - Inspirace na cesty
Detail

Nové vydání oblíbeného průvodce po Islandu nabízí informace o nejzajímavějších místech, která byste při návštěvě ostrova neměli opomenout. Ať už vás lákají ledovce, vodopády, sopky, termální radovánky nebo klasická turistika, na zážitky v zemi ohně a ledu budete dlouho vzpomínat. Jen málo míst na Zemi se může srovnávat s drsnou a působivou krásou Islandu. Přehled islandských zajímavostí: ledovce, vodopády, gejzíry i polární záře. Jak nejlépe využít volný čas: pozorování velryb, rybaření, termální koupele. Poznejte historii ostrova: vikinští osadníci a islandské ságy. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Island - Inspirace na cesty

Skládací spirála na cesty

Skládací spirála na cesty
Detail

Měkká textilní spirála se snadno omotá kolem rukojeti kočárku nebo autosedačky. Během jízdy se na spirále bude pohupovat chrastící beruška. Spirála je vyrobena z různých druhů a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Kontrastní černobílé vzory pomáhají správnému rozvoji zraku v první vývojové fázi dítěte. Při zmáčknutí a nebo doteku spirála šustí. Na spirále vysí i zrcátko, se kterým děti mohou krát hru na jukanou. Různé barevné materiály a vzory podporují zrak, rozmanité druhy materiálů dětský hmat. Vhodné od 0m+ (bambule.cz)

Podobné produkty ako Skládací spirála na cesty

Minnie - Omalovánky na cesty

Minnie - Omalovánky na cesty
Detail

Titul obsahuje 36 stran k vybarvení, 36 stran k malování, 6 barevných voskovek v krabičce a držátko akorát pro dětskou ručičku - ideální titul na cesty nebo na čekárny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Minnie - Omalovánky na cesty
Krížovky na cesty, Lunárne krížovky, Krížovky pre gazdinky, Krížovky pre starého oca, Krížovky pre starú mamu, Němčina na cesty A1 - B1 (), Španělština na cesty A1 - B1 (), Poľština na cesty A1 - B1 (), Hrazda na cesty Měsíček (605566125251), Oceán na konci cesty (9788025734179), Blok aktivit Na cesty (8595593825069), Ruština na cesty A1-B1 (), Španielčina na cesty A1-B1 (), Diář / Karavan na cesty (9341736004148), Omalovánky na cesty Dinosauři: s voskovkami, Omalovánky na cesty Farma: s voskovkami, PAMPERS na cesty 360 ks (8006540222218), Prasátko Peppa Karavan na cesty (5010993868308), Omalovánky na cesty Město: s voskovkami, Omalovánky na cesty Enchantimals: s voskovkami, Krížovky antistresové (978-80-7451-869-0), Gulliverovy cesty, Cesty rytířů, Hudební kolotoč na cesty Magical Tales (7290108861822), Anglické křížovky/krížovky (978-80-7547-331-8), Krížovky Bylinková lekáreň (978-80-7451-918-5), Cesty osudu (8594184129852), Cesty formana Šejtročka, Na konci cesty (978-80-7363-997-6), Kvído - Bingo na cesty Postřehovka do vlaku (8590228058232)