KRISTIE Bílé tričko Srdce z rukou

Nerezové mýdlo na odstranění zápachu z rukou

Nerezové mýdlo na odstranění zápachu z rukou

Nerezové mýdlo, které se používá pod tekoucí vodou a neutralizuje zápach cibule, česneku, ryb Nevysušuje pokožku, je ekologické a ekonomické a vydrží navždy. Z nerezové oceli. Měří 8,5x4,5 cm. Dodává se spolu s mýdlenkou z odolného materiálu, která měří 10,5x6 cm. (euronova-shop.cz)

Sada 2 bílých jídelních židlí La Forma Kristie

Sada 2 bílých jídelních židlí La Forma Kristie

Máte pocit, že vaše okoukaná jídelna potřebuje pořádnou změnu? Pak zbystřete. To, co hledáte, jsou právě tyhle stylové a neodolatelně pohodlné židle od španělských mistrů z La Forma ♥ (bonami.cz)

Bílá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Bílá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od barcelonské značky La Forma, ten bydlí stylově! La Forma je španělská značka, která se skládá z týmu dynamických, designu oddaných profesionálů, kteří nikdy nepřestávají hledat lepší, inovativní způsoby, jak dělat svou práci a přinášet radost do každého domova. Výsledkem práce těchto šikovných kreativců jsou pak překrásné kousky, které kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením. (bonami.cz)

LEGÍNY KRISTIE šedé

LEGÍNY KRISTIE šedé

LEGÍNY KRISTIE šedé Produkt: ZC_1787 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

Projekt Kraken: Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA,…

Projekt Kraken: Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA, avšak vymklá se z rukou. (978-80-7507-032-6)

Kniha – autor Douglas Preston, 328 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA, avšak vymkla se z rukou. Vyslání sondy do mrazivého metanového prostředí Saturnova měsíce Titanu nemá v dějinách dobývání kosmu obdoby. Pozemní zkouška vesmírné sondy končí fatálním nezdarem. Přičinila se o něj Dorothy, nejdůmyslnější produkt kybernetického programátorství. Místo k nejzazší hranici sluneční soustavy pronikla do celosvětové sítě, do internetu, tedy prakticky do každého počítače na světě, do Pentagonu, na Wall Street, dostala se i do prezidentova kardiostimulátoru. (alza.cz)

Medailonek srdce Ruce

Medailonek srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Zrcátko srdce Ruce

Zrcátko srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Klíčenka srdce Ruce

Klíčenka srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Polštář Srdce Ruce

Polštář Srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Klíčenka srdce Skeleton ruce

Klíčenka srdce Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Zrcátko srdce Skeleton ruce

Zrcátko srdce Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Magnet srdce kov Ruce

Magnet srdce kov Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec. (belabel.cz)

Plechová krabička srdce Ruce

Plechová krabička srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Plechová dárková krabička ve tvaru srdce. Rozměr: 145x150mm.Vrchní víko zcela potisknutelné dle libovolného návrhu. Krabička je určená k dekoraci, dárkovému balení, ale také pro uchování potravin - je zdravotně nezávadná. (belabel.cz)

Polštář Srdce Skeleton ruce

Polštář Srdce Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Medailonek srdce Skeleton ruce

Medailonek srdce Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Zrcátko srdce Láska v rukou

Zrcátko srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Plechová krabička srdce Skeleton ruce

Plechová krabička srdce Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Plechová dárková krabička ve tvaru srdce. Rozměr: 145x150mm.Vrchní víko zcela potisknutelné dle libovolného návrhu. Krabička je určená k dekoraci, dárkovému balení, ale také pro uchování potravin - je zdravotně nezávadná. (belabel.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů Ruce

Samolepky srdce - 5 kusů Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte… (belabel.cz)

Klíčenka srdce Láska v rukou

Klíčenka srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Magnet srdce kov Skeleton ruce

Magnet srdce kov Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec. (belabel.cz)

Podložka pod myš srdce Ruce

Podložka pod myš srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Medailonek srdce Láska v rukou

Medailonek srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání… (belabel.cz)

Polštář Srdce Láska v rukou

Polštář Srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá… (belabel.cz)

Plechová krabička srdce Láska v rukou

Plechová krabička srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Plechová dárková krabička ve tvaru srdce. Rozměr: 145x150mm.Vrchní víko zcela potisknutelné dle libovolného návrhu. Krabička je určená k dekoraci, dárkovému balení, ale také pro… (belabel.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Její strana srdce

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Její strana srdce

Jeden bez druhého neznamenáte nic, dohromady jste dokonalí. Svoji druhou polovinu srdce najdete tady . Originální zootí design je natištěný na tričko, které pro nás ušila belgická značka eko-módy Stanley & Stella . Je vyrobené z příjemné organické česané bavlny , která se získává speciálním postupem – češe se a češe, dokud nezůstane jen ta nejkvalitnější . Tričko je vyrobené ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard). Tričko je potištěné kvalitním sítotiskem , před žehlením ho ale obraťte naruby. Materiál: 100% organická česaná bavlna (120 GSM) Praní: 30°C velikost šířka hrudníku délka délka rukávu (zoot.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Jeho strana srdce

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Jeho strana srdce

Jeden bez druhého neznamenáte nic, dohromady jste dokonalí. Svoji druhou polovinu srdce najdete tady . Originální zootí design je natištěný na triko, které pro nás ušila belgická značka eko-módy Stanley & Stella . Je vyrobené z příjemné organické bavlny , ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard). Triko je potištěné kvalitním sítotiskem , před žehlením ho ale obraťte naruby. Materiál: 100% organická bavlna (155 GSM) Praní: 30°C velikost šířka hrudníku délka délka rukávu S 48 cm 69,5 cm (zoot.cz)

Podložka pod myš srdce Skeleton ruce

Podložka pod myš srdce Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů Skeleton ruce

Samolepky srdce - 5 kusů Skeleton ruce

Jednoho temného večera stojíš na rohu ulice a čekáš na svou lásku. Máte spolu jí do divadla. Najednou cítíš jak se k tobě zezadu kdosi přibližuje, konečně je tady! Sevření bylo příliš pevné.... Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to… (belabel.cz)

Magnet srdce kov Láska v rukou

Magnet srdce kov Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec. (belabel.cz)

Ocelový prsten - jedno srdce v rukách J7.8

Ocelový prsten - jedno srdce v rukách J7.8

Prsten z chirurgické oceli, motiv jednoho srdce v rukách, stříbrné provedení. (sperky-eshop.cz)

Sada 2 černých jídelních židlí La Forma Kristie

Sada 2 černých jídelních židlí La Forma Kristie

Dopřejte své jídelně pořádnou designovou vzpruhu. Tyto židle od barcelonské značky La Forma vám budou nadšeně asistovat při proměně vaší jídelny v úžasné a nadčasově krásné místo ♥ (bonami.cz)

Koopman Umělá rostlina v květináči Kristie, 40 cm

Koopman Umělá rostlina v květináči Kristie, 40 cm

Pokud milujete zelené rostliny, avšak jejich pěstování je pro vás problém, je tato dekorace jako stvořená pro vás. Můžete si s ní ozdobit obývací pokoj nebo třeba terasu. Je dodávána v plastovém květináči s dekorativními kamínky. (4home.cz)

Ocelové náušnice kroužky - stopa, srdce, ruka M8.33

Ocelové náušnice kroužky - stopa, srdce, ruka M8.33

Pozlacené ocelové náušnice s obdélníkem ve přední části a malým srdíčkem, stopou a rukou v něm. (sperky-eshop.cz)

Podložka pod myš srdce Láska v rukou

Podložka pod myš srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Černá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Černá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od barcelonské značky La Forma, ten bydlí stylově! La Forma je španělská značka, která se skládá z týmu dynamických, designu oddaných profesionálů, kteří nikdy nepřestávají hledat lepší, inovativní způsoby, jak dělat svou práci a přinášet radost do každého domova. Výsledkem práce těchto šikovných kreativců jsou pak překrásné kousky, které kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením. (bonami.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů Láska v rukou

Samolepky srdce - 5 kusů Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku… (belabel.cz)

Sada 2 přírodních jídelních židlí La Forma Kristie

Sada 2 přírodních jídelních židlí La Forma Kristie

Dopřejte své jídelně pořádnou designovou vzpruhu. Tyto židle od barcelonské značky La Forma vám budou nadšeně asistovat při proměně vaší jídelny v úžasné a nadčasově krásné místo ♥ (bonami.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 80

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 80

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Ocelový prsten - srdce v rukách, zoubky, řetízek J7.6

Ocelový prsten - srdce v rukách, zoubky, řetízek J7.6

Prsten z chirurgické oceli, srdce v rukách, kolem řetízek a zoubky. Ve stříbrném provedení. (sperky-eshop.cz)

Ocelový prsten - opakující se srdce v rukách J7.4

Ocelový prsten - opakující se srdce v rukách J7.4

Ocelový prsten motiv opakující se srdce v rukách. Ve stříbrném provedení. (sperky-eshop.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 68

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 68

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 74

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 74

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Prsten z chirurgické oceli - řetízek, srdce v rukách J7.7

Prsten z chirurgické oceli - řetízek, srdce v rukách J7.7

Prsten z chirurgické oceli se srdíčkem, které drží ruce, kolem prstýnku řetízkový vzor. (sperky-eshop.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 86

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 86

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Přírodní jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Přírodní jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od barcelonské značky La Forma, ten bydlí stylově! La Forma je španělská značka, která se skládá z týmu dynamických, designu oddaných profesionálů, kteří nikdy nepřestávají hledat lepší, inovativní způsoby, jak dělat svou práci a přinášet radost do každého domova. Výsledkem práce těchto šikovných kreativců jsou pak překrásné kousky, které kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením. (bonami.cz)

s.Oliver Dívčí tričko se srdcem - bílé , 116-122 cm

s.Oliver Dívčí tričko se srdcem - bílé
					, 116-122 cm

Dívčí tričko se srdíčkem se vaší slečně zalíbí na první pohled a zajistí jí maximální pohodlí i při celodenním nošení. Tričko je vyrobeno z příjemného bavlněného materiálu. Tričko má: dlouhé rukávy kulatý výstřih obrázek na přední straně Materiál: 100% bavlna (prodeti.cz)

Ocelový prsten - srdce s korunkou, ruce s pásky J7.5

Ocelový prsten - srdce s korunkou, ruce  s pásky J7.5

Prsten z chirurgické oceli, srdce s korunkou v páskovaných rukách, stříbrné provedení. (sperky-eshop.cz)

Stříbrný řetízek 925 na ruku s prohnutou linií srdce AB7.06

Stříbrný řetízek 925 na ruku s prohnutou linií srdce AB7.06

Náramek ze stříbra 925, řetízek s přeloženou linií ve tvaru srdce, karabinka. (sperky-eshop.cz)

Náramek na ruku, zakroucená černá šňůrka, známka se srdci S09.06

Náramek na ruku, zakroucená černá šňůrka, známka se srdci S09.06

Náramek na ruku, zatočená šňůrka černé barvy, lesklá oválná známka, dva obrysy srdcí, nápis Telesthesia. (sperky-eshop.cz)

Řetízek na ruku ze stříbra 925 - dvě spojená srdce AA19.13

Řetízek na ruku ze stříbra 925 - dvě spojená srdce AA19.13

Stříbrný náramek, kruhový řetízek, menší a větší srdce, karabinka. (sperky-eshop.cz)

Stříbrný náhrdelník 925, řetízek, srdce, korunka, ruce, čiré zirkony…

Stříbrný náhrdelník 925, řetízek, srdce, korunka, ruce, čiré zirkony S49.26

Náhrdelník - řetízek a přívěsek ze stříbra, srdce s korunou, ruce, čiré broušené kamínky. (sperky-eshop.cz)

Blue Seven Dívčí tričko se srdcem - bílé , 68 cm

Blue Seven Dívčí tričko se srdcem - bílé
					, 68 cm

Bílé moderní dívčí tričko s obrázkem růžového srdce a nápisem na přední straně. Tričko má krasický střih až na design ohrnutých rukávů a zdobí ho po celé šířce design černých vlnek. Materiál: 95% bavlna, 5% viskóza (prodeti.cz)

Blue Seven Dívčí tričko se srdcem - bílé , 62 cm

Blue Seven Dívčí tričko se srdcem - bílé
					, 62 cm

Bílé moderní dívčí tričko s obrázkem růžového srdce a nápisem na přední straně. Tričko má krasický střih až na design ohrnutých rukávů a zdobí ho po celé šířce design černých vlnek. Materiál: 95% bavlna, 5% viskóza (prodeti.cz)

Blue Seven Dívčí tričko se srdcem - bílé , 80 cm

Blue Seven Dívčí tričko se srdcem - bílé
					, 80 cm

Bílé moderní dívčí tričko s obrázkem růžového srdce a nápisem na přední straně. Tričko má krasický střih až na design ohrnutých rukávů a zdobí ho po celé šířce design černých vlnek. Materiál: 95% bavlna, 5% viskóza (prodeti.cz)

Stříbrný prsten 925 - srdce, ruce, korunka, výřezy po obvodu BB13.08

Stříbrný prsten 925 - srdce, ruce, korunka, výřezy po obvodu BB13.08

Prsten ze stříbra 925, ozdobně vyřezávaný, lesklé srdce, korunka a ruce. (sperky-eshop.cz)

Ruce držící srdce s korunou, přívěsek ze stříbra 925 S53.25

Ruce držící srdce s korunou, přívěsek ze stříbra 925 S53.25

Stříbrný přívěsek - lesklé souměrné srdce s královskou korunou, ruce. (sperky-eshop.cz)

Prsten z chirurgické oceli - pásky, planoucí srdce v rukou J7.2

Prsten z chirurgické oceli - pásky, planoucí srdce v rukou  J7.2

Ocelový prsten, plamínek okolo srdce, pásek po obvodu prstenu, stříbrná barva. (sperky-eshop.cz)

Stříbrný náhrdelník 925, zapletené linie, ruce a srdce s korunou SP25…

Stříbrný náhrdelník 925, zapletené linie, ruce a srdce s korunou SP25.19

Stříbrný 925 náhrdelník, dvě ruce držící srdce s korunou, kroužek se zapleteným vzorem, jemný blýskavý řetízek. (sperky-eshop.cz)

Stříbrný řetízek 925 na ruku s plochým srdcem a karabinkou X41.10

Stříbrný řetízek 925 na ruku s plochým srdcem a karabinkou X41.10

Náramek ze stříbra 925, jemný řetízek z kroužků s plochým srdcovým přívěskem a zapínáním na karabinku. (sperky-eshop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít