KRISTIE Bílé tričko Srdce z rukou

Nerezové mýdlo na odstranění zápachu z rukou

Nerezové mýdlo na odstranění zápachu z rukou

Nerezové mýdlo, které se používá pod tekoucí vodou a neutralizuje zápach cibule, česneku, ryb Nevysušuje pokožku, je ekologické a ekonomické a vydrží navždy. Z nerezové oceli. Měří 8,5x4,5 cm. Dodává se spolu s mýdlenkou z odolného materiálu, která měří 10,5x6 cm. (euronova-shop.cz)

Bílá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Bílá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od barcelonské značky La Forma, ten bydlí stylově! La Forma je španělská značka, která se skládá z týmu dynamických, designu oddaných profesionálů, kteří nikdy nepřestávají hledat lepší, inovativní způsoby, jak dělat svou práci a přinášet radost do každého domova. Výsledkem práce těchto šikovných kreativců jsou pak překrásné kousky, které kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením. (bonami.cz)

Blesk komiks 05 - Dechberoucí zázrak - Smrt z rukou králů 4/2016 -…

Blesk komiks 05 - Dechberoucí zázrak - Smrt z rukou králů 4/2016 - Petr Kopl, Petr Macek

Dechberoucí Zázrak: Smrt z rukou králů!Dlouho před koncem 2. světové války nastartoval nacistický říšský protektor Čech a Moravy Heydrich řetězec událostí, které vyvrcholí v dnešních dnech! Hrozí, že ze vzácného artefaktu se uvolní černá magie, síla mocná spálit celý svět na uhel! Jakou úlohu v tom hraje prastará zločinná organizace? Zázraka čeká další fascinující dobrodružství, tentokrát nejen na pomezí reality a tajemna, ale také současnosti a historie! (knihydobrovsky.cz)

Sada 2 bílých jídelních židlí La Forma Kristie

Sada 2 bílých jídelních židlí La Forma Kristie

Máte pocit, že vaše okoukaná jídelna potřebuje pořádnou změnu? Pak zbystřete. To, co hledáte, jsou právě tyhle stylové a neodolatelně pohodlné židle od španělských mistrů z La Forma ♥ (bonami.cz)

LEGÍNY KRISTIE šedé

LEGÍNY KRISTIE šedé

LEGÍNY KRISTIE šedé Produkt: ZC_1787 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

Klíčenka srdce Ruce

Klíčenka srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Medailonek srdce Ruce

Medailonek srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Projekt Kraken: Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA,…

Projekt Kraken: Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA, avšak vymklá se z rukou. (978-80-7507-032-6)

Kniha – autor Douglas Preston, 328 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Měla to být nejnáročnější operace v dějinách NASA, avšak vymkla se z rukou. Vyslání sondy do mrazivého metanového prostředí Saturnova měsíce Titanu nemá v dějinách dobývání kosmu obdoby. Pozemní zkouška vesmírné sondy končí fatálním nezdarem. Přičinila se o něj Dorothy, nejdůmyslnější produkt kybernetického programátorství. Místo k nejzazší hranici sluneční soustavy pronikla do celosvětové sítě, do internetu, tedy prakticky do každého počítače na světě, do Pentagonu, na Wall Street, dostala se i do prezidentova kardiostimulátoru. (alza.cz)

Zrcátko srdce Ruce

Zrcátko srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Polštář Srdce Ruce

Polštář Srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Polštář Srdce Ruka Fátimy

Polštář Srdce Ruka Fátimy

. 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Zrcátko srdce Ruka Fátimy

Zrcátko srdce Ruka Fátimy

. Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Medailonek srdce Ruka Fátimy

Medailonek srdce Ruka Fátimy

. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Magnet srdce kov Ruce

Magnet srdce kov Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec. (belabel.cz)

Plechová krabička srdce Ruce

Plechová krabička srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Plechová dárková krabička ve tvaru srdce. Rozměr: 145x150mm.Vrchní víko zcela potisknutelné dle libovolného návrhu. Krabička je určená k dekoraci, dárkovému balení, ale také pro uchování potravin - je zdravotně nezávadná. (belabel.cz)

HLAVA-RUCE-SRDCE (DVD)

HLAVA-RUCE-SRDCE (DVD)

Komorní historický snímek… Komorní historický snímek osciluje mezi vztahovým dramatem a společenskou alegorií. Na pozadí příběhu Kláry Knabelové a jejím vztahu ke třem důstojníkům Rakousko-uherské armády se odvíjí podobenství o rozpadu starého světa tradičních hodnot a počátku bujení nových (ne)řádů. I. světová válka se stává spouštěcím mechanismem pro tento proces rozpadu i líhní temných iracionálních sil. Jediným, kdo může z tohoto tavícího kotle vyjít s čistým štítem je silná a charismatická žena, která se stává symbolem vyrovnanosti i příslibem „nových zítřků.“ (dvd-premiery.cz)

Hlava-ruce-srdce - DVD

Hlava-ruce-srdce - DVD

Komorní historický snímek osciluje mezi vztahovým dramatem a společenskou alegorií Na pozadí příběhu Kláry Knabelové a jejím vztahu ke třem důstojníkům Rakousko uherské armády se odvíjí podobenství o rozpadu starého světa tradičních hodnot a počátku bujení nových ne řádů I světová válka se stává spouštěcím mechanismem pro tento proces rozpadu i líhní temných iracionálních sil Jediným kdo může z tohoto tavícího kotle vyjít s čistým štítem je silná a charismatická žena která se stává symbolem vyrovnanosti i příslibem „nových zítřků “ (knihydobrovsky.cz)

Klíčenka srdce Ruka Fátimy

Klíčenka srdce Ruka Fátimy

. Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Medailonek srdce Láska v rukou

Medailonek srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání… (belabel.cz)

Magnet srdce kov Ruka Fátimy

Magnet srdce kov Ruka Fátimy

. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec. (belabel.cz)

Podložka pod myš srdce Ruce

Podložka pod myš srdce Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Zrcátko srdce Láska v rukou

Zrcátko srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Kapesní zrcátko srdíčkového tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70 x70 mm. (belabel.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů Ruce

Samolepky srdce - 5 kusů Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte… (belabel.cz)

Klíčenka srdce Láska v rukou

Klíčenka srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Kovový přívěšek na klíče v zamilovaném srdcovém tvaru. Klíčenka je zabalená v černé dárkové krabičce s černou sametovou vložkou. (belabel.cz)

Polštář Srdce Láska v rukou

Polštář Srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. 40x33 cm polštář, krásně měkkoučký, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá… (belabel.cz)

Plechová krabička srdce Ruka Fátimy

Plechová krabička srdce Ruka Fátimy

. Plechová dárková krabička ve tvaru srdce. Rozměr: 145x150mm.Vrchní víko zcela potisknutelné dle libovolného návrhu. Krabička je určená k dekoraci, dárkovému balení, ale také pro uchování potravin - je zdravotně nezávadná. (belabel.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů Ruka Fátimy

Samolepky srdce - 5 kusů Ruka Fátimy

. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku přidat službu "odstranit pozadí" a v poznámce upřesnit, jaký tvar chcete a zda vyžadujete bílý okraj (pozor, samolepka není transparentní - není možný tvar např. jednotlivých samostatných písmen). Požadovaný tvar se musí vejít do zvolené velikosti, na základě čehož je vypočtena cena. Samolepky jsou dodány pohromadě. Využijte výrazné množstevní slevy a polepte vše kolem vás! Balení obsahuje 5 kusů. Pokud chcete více, tak je to vždy násobek. tzn. v košíku když zvolíte např. množství 10, budete mít 50 samolepek!Samolepky tvoří bílý lesklý vinyl a venkovní životnost je až 2 roky. (belabel.cz)

Magnet srdce kov Láska v rukou

Magnet srdce kov Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Materiál: kov, rozměr 54x48 mm, dostupný také v dalších tvarech: kulatý a čtverec. (belabel.cz)

Podložka pod myš srdce Ruka Fátimy

Podložka pod myš srdce Ruka Fátimy

. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Plechová krabička srdce Láska v rukou

Plechová krabička srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Plechová dárková krabička ve tvaru srdce. Rozměr: 145x150mm.Vrchní víko zcela potisknutelné dle libovolného návrhu. Krabička je určená k dekoraci, dárkovému balení, ale také pro… (belabel.cz)

Šňůrkový náramek na ruku - kontura srdce a tlukot srdce, kuličky S32…

Šňůrkový náramek na ruku - kontura srdce a tlukot srdce, kuličky S32.31

Nastavitelný náramek černé barvy - hladké kuličky s vysokým leskem, obrys nepravidelného srdíčka a tlukot srdce. (sperky-eshop.cz)

Ruku na srdce, náhody neexistují - Petr Rajchert

Ruku na srdce, náhody neexistují - Petr Rajchert

Nehodláte se smířit s životními stereotypy? Přitahuje vás dobrodružství? Rádi se pohybujete na ostří nože? Chcete se vždy rozhodovat sami za sebe? Pak si vychutnejte svěží romanticko-dobrodružný thriller, ve kterém budete moci s reklamním kreativcem Tomášem sdílet řadu vyhrocených situací a vše vsadit na jednu kartu. Autor je poutavý vypravěč a ve své generační výpovědi přináší neotřelé postřehy, které vnášejí do života inspiraci.Petr Rajchert - spisovatel, herec, moderátor a spoluzakladatel skupiny Chinaski, narozen 6. 6. 1968 v Českém Krumlově. (knihydobrovsky.cz)

Podložka pod myš srdce Láska v rukou

Podložka pod myš srdce Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Ocelové náušnice kroužky - stopa, srdce, ruka M8.33

Ocelové náušnice kroužky - stopa, srdce, ruka M8.33

Pozlacené ocelové náušnice s obdélníkem ve přední části a malým srdíčkem, stopou a rukou v něm. (sperky-eshop.cz)

Sada 2 přírodních jídelních židlí La Forma Kristie

Sada 2 přírodních jídelních židlí La Forma Kristie

Dopřejte své jídelně pořádnou designovou vzpruhu. Tyto židle od barcelonské značky La Forma vám budou nadšeně asistovat při proměně vaší jídelny v úžasné a nadčasově krásné místo ♥ (bonami.cz)

Ocelový prsten - jedno srdce v rukách J7.8

Ocelový prsten - jedno srdce v rukách J7.8

Prsten z chirurgické oceli, motiv jednoho srdce v rukách, stříbrné provedení. (sperky-eshop.cz)

Černá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Černá jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od barcelonské značky La Forma, ten bydlí stylově! La Forma je španělská značka, která se skládá z týmu dynamických, designu oddaných profesionálů, kteří nikdy nepřestávají hledat lepší, inovativní způsoby, jak dělat svou práci a přinášet radost do každého domova. Výsledkem práce těchto šikovných kreativců jsou pak překrásné kousky, které kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením. (bonami.cz)

Sada 2 černých jídelních židlí La Forma Kristie

Sada 2 černých jídelních židlí La Forma Kristie

Dopřejte své jídelně pořádnou designovou vzpruhu. Tyto židle od barcelonské značky La Forma vám budou nadšeně asistovat při proměně vaší jídelny v úžasné a nadčasově krásné místo ♥ (bonami.cz)

Koopman Umělá rostlina v květináči Kristie, 40 cm

Koopman Umělá rostlina v květináči Kristie, 40 cm

Pokud milujete zelené rostliny, avšak jejich pěstování je pro vás problém, je tato dekorace jako stvořená pro vás. Můžete si s ní ozdobit obývací pokoj nebo třeba terasu. Je dodávána v plastovém květináči s dekorativními kamínky. (4home.cz)

Samolepky srdce - 5 kusů Láska v rukou

Samolepky srdce - 5 kusů Láska v rukou

Sedíte v autobuse a venku na ulici právě kráčí osoba ztvárňující lásku vašich snů. Co dělat v takovém případě? Vystoupit nemůžete a křičet vám nepomůže, jediné co vám zbývá je buď si nechat příležitost na lásku nechat jednoduše ujít, nebo se vyjádřit i bez slov. Jednoduché gesto, kterým pomocí prstů na rukou ukážete, co cítíte situaci vyřeší za vás. Pokud však patříte k těm hamblivejším, nechte si toto gesto vytisknout raději na tričko. Pak vám bude stačit kolemjdoucích jen upozornit na svou potisk. Lásky není nikdy dost a proto nikdy nebude dost ani motivů pro zamilované a lidi, co se nebojí vyjádřit co cítí.. Kvalitní lesklé samolepky s vlastním potiskem v několika rozměrech. V případě, že máte zájem o jiný tvar (např. přesně tvar vámi vybraného potisku), stačí v nákupním košíku… (belabel.cz)

Ocelový prsten - srdce v rukách, zoubky, řetízek J7.6

Ocelový prsten - srdce v rukách, zoubky, řetízek J7.6

Prsten z chirurgické oceli, srdce v rukách, kolem řetízek a zoubky. Ve stříbrném provedení. (sperky-eshop.cz)

Přírodní jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Přírodní jídelní židle ze dřeva kaučukovníku La Forma Kristie

Kdo má židli, ten bydlí. A kdo má židli od barcelonské značky La Forma, ten bydlí stylově! La Forma je španělská značka, která se skládá z týmu dynamických, designu oddaných profesionálů, kteří nikdy nepřestávají hledat lepší, inovativní způsoby, jak dělat svou práci a přinášet radost do každého domova. Výsledkem práce těchto šikovných kreativců jsou pak překrásné kousky, které kombinují moderní vzhled s kvalitou a nadčasovým provedením. (bonami.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 74

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 74

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 68

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 68

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 80

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 80

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Ocelový prsten - opakující se srdce v rukách J7.4

Ocelový prsten - opakující se srdce v rukách J7.4

Ocelový prsten motiv opakující se srdce v rukách. Ve stříbrném provedení. (sperky-eshop.cz)

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 86

Kojenecké dívčí tričko PEBBLESTONE SRDCE bílé Velikost: 86

Dívčí tričko s krátkým rukávem. Prodloužený zadní díl. Vpředu našité srdce. Zapínání vzadu na patentky. (benito.cz)

Ocelový prsten - srdce s korunkou, ruce s pásky J7.5

Ocelový prsten - srdce s korunkou, ruce  s pásky J7.5

Prsten z chirurgické oceli, srdce s korunkou v páskovaných rukách, stříbrné provedení. (sperky-eshop.cz)

Prsten z chirurgické oceli - řetízek, srdce v rukách J7.7

Prsten z chirurgické oceli - řetízek, srdce v rukách J7.7

Prsten z chirurgické oceli se srdíčkem, které drží ruce, kolem prstýnku řetízkový vzor. (sperky-eshop.cz)

Stříbrný prsten 925 - srdce, ruce, korunka, výřezy po obvodu BB13.08

Stříbrný prsten 925 - srdce, ruce, korunka, výřezy po obvodu BB13.08

Prsten ze stříbra 925, ozdobně vyřezávaný, lesklé srdce, korunka a ruce. (sperky-eshop.cz)

Dětské tričko Ruce

Dětské tričko Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. Vhodné pro kluky i holky, 100% bavlna, gramáž 150 g/m2. Velice příjemný a pružný materiál, který je dobře pratelný, takže se skvrn nemusíte bát. (belabel.cz)

Kravata bílá Ruce

Kravata bílá Ruce

Otisk rukou je výsostně osobitou záležitostí. Jsou symbolem doteku, svědectví, autorství i poctivé lidské práce. Vlastnoruční otisk Vám sice nezhotovíme, ale tyto lidské tlapky Vám rádi natiskneme na kterýkoliv produkt z naší nabídky, osobitost mu zajistíte například vložením vlastního textu.. bílá kravata, 100% polyester (belabel.cz)

Stříbrný řetízek 925 na ruku s prohnutou linií srdce AB7.06

Stříbrný řetízek 925 na ruku s prohnutou linií srdce AB7.06

Náramek ze stříbra 925, řetízek s přeloženou linií ve tvaru srdce, karabinka. (sperky-eshop.cz)

Náramek na ruku, zakroucená černá šňůrka, známka se srdci S09.06

Náramek na ruku, zakroucená černá šňůrka, známka se srdci S09.06

Náramek na ruku, zatočená šňůrka černé barvy, lesklá oválná známka, dva obrysy srdcí, nápis Telesthesia. (sperky-eshop.cz)

Ruka „VICTORY“, bílá

Ruka „VICTORY“, bílá

Ruka v typickém vítězném gestu v bílé povrchové úpravě výborně doplní moderní interiér. Materiál: keramika. Rozměry:10 x 24,5 x 9 cm. (velkykosik.cz)

Řetízek na ruku ze stříbra 925 - dvě spojená srdce AA19.13

Řetízek na ruku ze stříbra 925 - dvě spojená srdce AA19.13

Stříbrný náramek, kruhový řetízek, menší a větší srdce, karabinka. (sperky-eshop.cz)

Stříbrný náhrdelník 925, řetízek, srdce, korunka, ruce, čiré zirkony…

Stříbrný náhrdelník 925, řetízek, srdce, korunka, ruce, čiré zirkony S49.26

Náhrdelník - řetízek a přívěsek ze stříbra, srdce s korunou, ruce, čiré broušené kamínky. (sperky-eshop.cz)

Prsten z chirurgické oceli - pásky, planoucí srdce v rukou J7.2

Prsten z chirurgické oceli - pásky, planoucí srdce v rukou  J7.2

Ocelový prsten, plamínek okolo srdce, pásek po obvodu prstenu, stříbrná barva. (sperky-eshop.cz)

Ruce držící srdce s korunou, přívěsek ze stříbra 925 S53.25

Ruce držící srdce s korunou, přívěsek ze stříbra 925 S53.25

Stříbrný přívěsek - lesklé souměrné srdce s královskou korunou, ruce. (sperky-eshop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít