Kristian - dvd (9328)

Produkt Kristian - dvd (9328) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kristian - dvd (9328) upraviť a produkt hľadať znova.

Kristian - DVD (9328)

Kristian - DVD (9328)
Detail

Film na dvd - Příběh napraveného svůdce žen. Nejproslulejší ze všech českých filmových komedií. Jsou mnozí, kteří považují prvního za nejkrásnější den v měsíci. Prvního je slavnostním dnem také pro personál moderního „Orient baru”, neboť ten den přichází záhadný elegán, o kterém neví nikdo nic jiného, než že se jmenuje Kristian. Ve skutečnosti je to Alois Novák, drobný úředník cestovní kanceláře. Avšak konec dvojího života se nezadržitelně blíží ... bonusy slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace, Dokonalý gentleman (alza.cz)

Podobné produkty ako Kristian - DVD (9328) , Kristian - dvd (9328)

Kristian (DVD)

Kristian (DVD)
Detail

dvd film Kristian [1939]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Příběh napraveného svůdce žen. Nejproslulejší ze všech českých filmových komedií. Jsou mnozí, kteří považují prvního za nejkrásnější den v měsíci. Prvního je slavnostním dnem také pro personál moderního „Orient baru“, neboť ten den přichází záhadný elegán, o kterém neví nikdo nic jiného, než že se jmenuje Kristian. Ve skutečnosti je to Alois Novák, drobný úředník cestovní kanceláře. Avšak konec dvojího života se nezadržitelně blíží.Bonusy: • Slovo filmového historika • Fotografie • Biografie a filmografie • Soudobá dokumentace • Dokonalý gentleman (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kristian (DVD) , Lulupop krokodýl va 9328 (8712645260559)

LULUPOP krokodýl Va 9328 (8712645260559)

LULUPOP krokodýl Va 9328 (8712645260559)
Detail

Dětský batoh vhodný pro kluky Dětský batoh Vadobag již od začátku zasadí semínko zájmu u každého dítěte i jeho rodičů neobvyklým designem a velkým důrazem na praktickou funkčnost. Pohodlné nošení v mnohém vylepšují popruhy, které snadno nastavíte dle velikosti postavy. Díky solidnímu objemu 7 l do batohu uskladníte vše potřebné. Svým vzhledem se tento dětský batoh Vadobag hodí pro pro kluky. Podstatné přednosti dětského batohu LULUPOP krokodýl Va 9328 Batoh vhodný zejména pro malé kluky Dětský batoh Vadobag je ideální od 4 let Objem u tohoto modelu činí 7 l Dětský batoh Vadobag má rozměry 25 × 10 × 31 cm Výbava dětského batohu Vadobag Tento dětský batoh je vybaven nastavitelnými ramenními popruhy. Vaše dítko si může tak jeho pozici na zádech podle svých potřeb. (alza.cz)

Podobné produkty ako LULUPOP krokodýl Va 9328 (8712645260559)

Kristián - Miroslava Besserová

Kristián - Miroslava Besserová
Detail

Je jen málo filmů, které se jako evergreen rok za rokem objevují na plátnech kin a televizních obrazovkách a okouzlují diváky. K těmto dílům bezpochyby patří skutečně kultovní film režiséra Friče, Kristián. V dokonalém režijním a hereckém provedení si Oldřich Nový a Adina Mandlová, vedle dalších filmových hvězd, podmaňují diváka, aby znovu a znovu sdílel osudy, okouzlení a samozřejmě nakonec prozření ze snu velkého světa. To všechno je ale film.Známá autorka Miroslava Besserová na motivy " scenária" filmu Kristián, jehož autory jsou Frič, Gruss, Šimáček, vytvořila literární přepis a vznikla tak stejnojmenná novela, která dovoluje čtenáři i diváku kdykoli se vracet ke svým filmovým hrdinům a znovu s nimi prožívat jejich nezapomenutelný příběh a to bez čekání na samotné uvedení filmu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kristián - Miroslava Besserová , Osada (4x dvd) - dvd (ect381)

Orfeus - MIkulejský Kristian

Orfeus - MIkulejský Kristian
Detail

Dílo Kristiana Mikulejského velice osobitým způsobem reflektuje události minulého století. Autor uráží, pošklebuje se, šaškuje, tvrdě útočí i sprosťačí - aby si čtenář nevšiml, že s ním lomcuje bezmocný vztek. Ale i smutek za ztraceným rájem dětství, za pošlapanou noblesou a deformovaným charakterem české společnosti. Svérázný, často absurdní humor, nadsázka a karikatura buď šokují, nebo mnohdy zůstanou nepochopeny. Text je plný hry se slovy a pojmy, prolínání skutečnosti s fantazijními představami. "Potřebuji, aby se tam objevilo srdce i rozum. Některé drasťáky pokládejte za zkoušku čtenáře". Celým dílem prostupuje fascinace ženou. Od obdivného uctívání matky, chlapeckého poblouznění půvabnou vychovatelkou, až k mnoha erotickým dobrodružstvím, provázejícím autorův život až do stáří. (patro.cz)

Podobné produkty ako Orfeus - MIkulejský Kristian , Vymena dvd

Kristián - Besserová Miroslava

Kristián - Besserová Miroslava
Detail

Je jen málo filmů, které se jako evergreen rok za rokem objevují na plátnech kin a televizních obrazovkách a okouzlují diváky. K těmto dílům bezpochyby patří skutečně kultovní film režiséra Friče, Kristián. V dokonalém režijním a hereckém provedení si Oldřich Nový a Adina Mandlová, vedle dalších filmových hvězd, podmaňují diváka, aby znovu a znovu sdílel osudy, okouzlení a samozřejmě nakonec prozření ze snu velkého světa. To všechno je ale film. Známá autorka Miroslava Besserová na motivy " scenária" filmu Kristián, jehož autory jsou Frič, Gruss, Šimáček, vytvořila literární přepis a vznikla tak stejnojmenná novela, která dovoluje čtenáři i diváku kdykoli se vracet ke svým filmovým hrdinům a znovu s nimi prožívat jejich nezapomenutelný příběh a to bez čekání na samotné uvedení filmu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kristián - Besserová Miroslava , Enhypen: sadame (cd + dvd) - cd-dvd (4820976)

Sme nevinní - Kristián Grupač

Sme nevinní - Kristián Grupač
Detail

Básnický debut mladého básnika Kristiána Grupača (1995) ponúka všetko, čo má mať provokatívna, dravá a nekompromisná poézia mladého muža: vzdor, nesúhlas, výkriky, ale i nehu, volanie po kráse a čistote v živote, ale i v básni. Autor si buduje vlastnú priamu poetiku, ktorá pramení z bezprostrednosti, úprimnosti a úsilí po pomenovaní sveta. Kolekcia autentickej súčasnej slovenskej poézie ponúka možnosť zastaviť sa, ustrnúť, nesúhlasiť, ale tiež možno pripustiť, že nič nie je také dôležité, kým nejde o život. A o ten v poézii ide vždy. Básnická zbierka vyšla v Edícii mladých slovenských autorov časopisu Dotyky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sme nevinní - Kristián Grupač , Soen: atlantis (cd + dvd) - cd-dvd (5054197223761)

Sme nevinní - Grupač Kristián

Sme nevinní - Grupač Kristián
Detail

Básnický debut mladého básnika Kristiána Grupača (1995) ponúka všetko, čo má mať provokatívna, dravá a nekompromisná poézia mladého muža: vzdor, nesúhlas, výkriky, ale i nehu, volanie po kráse a čistote v živote, ale i v básni. Autor si buduje vlastnú priamu poetiku, ktorá pramení z bezprostrednosti, úprimnosti a úsilí po pomenovaní sveta. Kolekcia autentickej súčasnej slovenskej poézie ponúka možnosť zastaviť sa, ustrnúť, nesúhlasiť, ale tiež možno pripustiť, že nič nie je také dôležité, kým nejde o život. A o ten v poézii ide vždy. Básnická zbierka vyšla v Edícii mladých slovenských autorov časopisu Dotyky. (patro.cz)

Podobné produkty ako Sme nevinní - Grupač Kristián , Škwor: natvrdo (cd+dvd) - dvd (su7122-9)

Humanizmus na plytčine - Kristián Straka

Humanizmus na plytčine - Kristián Straka
Detail

Občiansky aktivista a súčasný poslanec v Starom meste Bratislava vo svojej prvotine - v krátkych prozaických útvaroch - píše o nešvároch, ktoré trápia nielen jeho, ale určite mnohých z nás. Tak napríklad: "skôr, než sa začneme zaoberať otázkou, čo si o vás myslia ostatní, zamyslite sa nad tým, čo si myslíte o sebe vy." Mnoho ľudí si uvedomilo, že keď pracujú pre blaho všetkých, dostáva sa im potrebnej energie a sily. Sami seba môžeme považovať za časť celku. Náš vlastný život možno hrá konkrétnu úlohu v nejakom pláne, ktorý by mal ľudstvu pomáhať. Mnohí nie sme schopní rozpoznať, čo je v našom každodennom živote dôležité, alebo čo má skutočnú hodnotu. Na väčšinu z nás väčší dojem robia mimoriadne skutky či výkony, ako veci, ktoré mnohí z nás pokladajú za obyčajné a ktorých hodnota je napriek tomu vysoká. Čokoľvek, čo má skutočnú hodnotu, možno vybudovať iba prostredníctvom malých vecí, urobených s láskou. Tí z nás, ktorí kráčajú po duchovnej ceste, majú väčšiu snahu zmeniť smer k lepšiemu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Humanizmus na plytčine - Kristián Straka , Panasonic dvd-s700ep-k (dvd-s700ep-k)

Digitální fotografie 5 - Pavel Kristián

Digitální fotografie 5 - Pavel Kristián
Detail

Kniha inspirovaná tou nejoblíbenější kapitolou všech předchozích knih ze série Digitální fotografie – recepty na fotografie. Scott Kelby je autor, který píše tak trochu jinak. Zatímco většina ostatních autorů ve svých knihách vysvětluje, jak funguje clona nebo formát JPEG, Scott se vydal mnohem praktičtější cestou. V prvních čtyřech dílech Digitální fotografie radil čtenářům jak snadno dosáhnout kýženého výsledku. Nepouštěl se do zbytečné teorie, od toho, jak sám říká, jsou tu jiné knihy. Pátý díl je ještě praktičtější. Na každé dvoustraně knihy najdete postup, jakým Scott fotil konkrétní fotografii. Uvidíte výsledný snímek a také takzvanou backstage fotografii, tedy fotografii rozmístění světel, scény na které se fotilo atd. Dočtete se o technice, která byla při focení použita, o tom, jak snímek vznikal, co bylo Scottovým cílem a také něco o následných úpravách v počítači. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Digitální fotografie 5 - Pavel Kristián , Vyprávěj - 1. řada (8 dvd) - dvd (ect272)

Humanizmus na plytčine - Straka Kristián

Humanizmus na plytčine - Straka Kristián
Detail

Občiansky aktivista a súčasný poslanec v Starom meste Bratislava vo svojej prvotine - v krátkych prozaických útvaroch - píše o nešvároch, ktoré trápia nielen jeho, ale určite mnohých z nás. Tak napríklad: "skôr, než sa začneme zaoberať otázkou, čo si o vás myslia ostatní, zamyslite sa nad tým, čo si myslíte o sebe vy." Mnoho ľudí si uvedomilo, že keď pracujú pre blaho všetkých, dostáva sa im potrebnej energie a sily. Sami seba môžeme považovať za časť celku. Náš vlastný život možno hrá konkrétnu úlohu v nejakom pláne, ktorý by mal ľudstvu pomáhať. Mnohí nie sme schopní rozpoznať, čo je v našom každodennom živote dôležité, alebo čo má skutočnú hodnotu. Na väčšinu z nás väčší dojem robia mimoriadne skutky či výkony, ako veci, ktoré mnohí z nás pokladajú za obyčajné a ktorých hodnota je napriek tomu vysoká. Čokoľvek, čo má skutočnú hodnotu, možno vybudovať iba prostredníctvom malých vecí, urobených s láskou. Tí z nás, ktorí kráčajú po duchovnej ceste, majú väčšiu snahu zmeniť smer k lepšiemu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Humanizmus na plytčine - Straka Kristián , Zachraňte willyho kolekce 3 dvd - dvd (w02622)

Zoner Photo Studio X - Kristián Pavel

Zoner Photo Studio X - Kristián Pavel
Detail

Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a sdílení snímků. Velmi rozsáhlá nabídka nástrojů, filtrů a efektů nabízí fotografům propracovaný systém umožňující bez omezení upravovat fotografie podle záměru fotografa. Tato publikace se věnuje pouze jedné vybrané možnosti práce s fotografiemi, kterou aplikace Zoner Photo Studio X nabízí: použití modulu Editor. Editor byl v posledních verzích aplikace výrazně pozměněn, zdokonalen a doplněn především o práci s vrstvami. Kniha je koncipována jako podrobný manuál popisující vlastnosti a použití jednotlivých nástrojů a možnosti Editoru a současně uvádí celou řadu komplexních postupů, které ukazují praktické využití nástrojů a jejich kombinací při úpravách fotografií. Z obsahu publikace: Nastavení a možnosti Editoru. Přehled všech nástrojů, jejich vlastností a ukázky jejich použití, zejména nástrojů pro retuše (např. klonovací razítko nebo retušovací štětec), nástrojů pro malování, deformace, ořez a dalších. Podrobně jsou předvedeny nástroje pro vytváření výběrů a práci s nimi. Samostatné kapitoly jsou věnovány důležitým operacím s fotografiemi, jakými jsou např. tonální a barevné úpravy za pomoci různých nástrojů a filtrů, zejména je popsána práce s křivkami a úrovněmi. Rozsáhlé místo je v publikaci vyhrazeno práci s vrstvami, jejich použití, možnostem, které nabízejí masky vrstev a režimy prolínání vrstev. Zařazena je i samostatná kapitola o převodu snímku do černobílé včetně ukázek různých postupů. Nechybí ani popis práce se zásuvnými moduly (plug-in), zejména Nik Collection a další témata. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio X - Kristián Pavel , Bílá lucie: němcová! (dvd + cd) - dvd (18201001)

Kristián z Astrádie I. - Cesnak Jozef

Kristián z Astrádie I. - Cesnak Jozef
Detail

Kristián, Lujza a Dominik sú žiakmi astrádskej astronomickej školy. Neplnoleté deti v Astrádii majú však vstup do vesmíru zakázaný. Napriek tomu Kristiánova túžba vidieť hviezdy zblízka je tak veľká, že svojimi nápadmi a výmyslami neraz privedie problémy nielen sebe, ale aj svojim kamarátom. Podarí sa im napokon vkročiť do nekonečného vesmíru? Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kristián z Astrádie I. - Cesnak Jozef , Coldplay: live 2003 (cd+dvd) - dvd (2269199)

Orfeus, muž, který se ohlédl - Mikulejský Kristian

Orfeus, muž, který se ohlédl - Mikulejský Kristian
Detail

Ve své knize autor zachycuje víc jak tři čtvrtě století života plného "hopů", řečeno jeho vlastními slovy. Života muže, kterého osud položil do zlaté kolébky bohaté, staropražské rodiny s německým personálem, aby se mu za to v dalším běhu času a společenských proměn náležitě pomstil. Nevhodný původ byl příčinou toho, že po studiu na stavební průmyslovce se teprve až na rozhraní 60. a 70. let dostal na žurnalistiku. "Byl bych pravděpodobně mohl sedět co posluchač spolu se svou vnučkou. Nejen studium při zaměstnání této okolnosti bránilo." Vedle své redaktorské práce v podnikových technických časopisech publikoval své literární pokusy v Listech či v Nakladatelství pro děti a mládež. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Orfeus, muž, který se ohlédl - Mikulejský Kristian , Přátelé - 8. série 4(dvd) - dvd (w01139)

Smrt jezdí v audi - Foss Kristian Bang

Smrt jezdí v audi - Foss Kristian Bang
Detail

Kodaň - ponuré, vybydlené sídliště je výchozím bodem děje, který se postupně mění v napínavou cestu napříč Evropou až do severní Afriky. Hlavní postavy - svéhlavý vozíčkář Waldemar a jeho asistent a zároveň vypravěč příběhu Asger - hledají uzdravení, rozptýlení nebo aspoň špetku smyslu života, když se jejich životní dráhy neubírají směrem, kterým by si přáli. Nejprve veselou, poté strastiplnou a nakonec tragickou cestu s nimi prožijeme s pobavením, mrazením v zádech i se soucitem a pochopením. Kristian Bang Foss své hrdiny vykresluje přesně, bez slitování, nezakrývá jejich dobré, ani špatné stránky. Tato dovednost spojená s notnou dávkou černého humoru, satiry a smyslem pro grotesku často vyvolává ve čtenáři rozporuplné pocity. Má se smát, nebo brečet? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smrt jezdí v audi - Foss Kristian Bang , Vyprávěj - 2. řada (4 dvd) - dvd (ect274)

Zoner Photo Studio - Pavel Kristián - e-kniha

Zoner Photo Studio - Pavel Kristián - e-kniha
Detail

eBook:,Nestačí dobře fotografovat, digitální snímky se musí i zpracovat – a obojí se musí udělat dobře. Zoner Photo Studio představuje mimořádný, kvalitní a komplexní program, který uspokojí naprostou většinu požadavků fotografů na správu, zpracování, publikování a sdílení fotografií. Kniha, která by měla popsat celý tento program vyčerpávajícím způsobem, by musela čítat mnoho stovek stránek – a i v tom případě by nemusela uspokojit potřeby všech uživatelů. Tato publikace se zaměřuje pouze na několik vybraných témat: v první části obsahuje příklad základního workflow, tj. celkového postupu od stažení přes organizaci a správu snímků včetně vytvoření bezpečné zálohy. Další část je věnována vybraným ukázkám praktických postupů úprav snímků – od jednoduchého srovnání horizontu přes použití nástrojů, jako jsou Úrovně nebo Křivky pro tonální a barevné úpravy, ať již celého snímku nebo pouze jeho části, až po různé možnosti skládání fotografií nejen pro vytváření panoramat nebo HDR snímků. Prostor je věnován zpracování souborů RAW: na několika konkrétních příkladech se ukazují možnosti úprav snímků ve formátu RAW včetně závěrečné konverze do některého ze standardních formátů JPEG nebo TIF. Pro dosažení maximální efektivity dovoluje ZPS zpracovávat celou skupinu snímků RAW hromadně, aplikovat na ně jednotné nastavení s možností je u jednotlivých snímků ještě individuálně upravit. Celou skupinu snímků je možné zařadit do fronty a spustit jejich převod do formátu JPEG nebo TIF až ve vhodném čase, kdy se budete na počítači věnovat jiné činnosti nebo u něj ani nemusíte být. V poslední části jsou uvedeny některé vybrané popisné a vysvětlující informace, např. vysvětlení histogramu, použití Úrovní a Křivek, které představují univerzální a účinné nástroje pro provádění velkého množství různých úprav snímků. Zařazeny jsou i ukázky prolnutí pracovní vrstvy, ať už s vloženým obrázkem nebo snímkem upraveným pomocí filtru. Publikace je zakončena popisem možností uživatelského nastavení prostředí a vlastností aplikace ZPS. Tato publikace tvoří základ kompletu informací o Zoner Photo Studiu a v nejbližší době bude k dispozici i elektronická verze knihy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio - Pavel Kristián - e-kniha , Gembird dvd-usb-02 (dvd-usb-02)

Smrt jezdí v Audi - Bang Foss Kristian

Smrt jezdí v Audi - Bang Foss Kristian
Detail

Kodaň – ponuré, vybydlené sídliště je výchozím bodem děje, který se postupně mění v napínavou cestu napříč Evropou až do severní Afriky. Hlavní postavy – svéhlavý vozíčkář Waldemar a jeho asistent a zároveň vypravěč příběhu Asger – hledají uzdravení, rozptýlení nebo aspoň špetku smyslu života, když se jejich životní dráhy neubírají směrem, kterým by si přáli. Nejprve veselou, poté strastiplnou a nakonec tragickou cestu s nimi prožijeme s pobavením, mrazením v zádech i se soucitem a pochopením. Kristian Bang Foss své hrdiny vykresluje přesně, bez slitování, nezakrývá jejich dobré, ani špatné stránky. Tato dovednost spojená s notnou dávkou černého humoru, satiry a smyslem pro grotesku často vyvolává ve čtenáři rozporuplné pocity. Má se smát, nebo brečet? (patro.cz)

Podobné produkty ako Smrt jezdí v Audi - Bang Foss Kristian , Vyprávěj - 3. řada (8 dvd) - dvd (ect283)

Kristián z Astrádie II - Xénia Faktorová, Jozef Cesnak

Kristián z Astrádie II - Xénia Faktorová, Jozef Cesnak
Detail

Traja kamaráti Kristián, Lujza a Dominik sa kvôli svojej nezbednosti počas školskej exkurzie nedopatrením dostanú na palubu vesmírnej lode. Ocitajú sa v nekonečnom a nebezpečnom vesmíre, kde zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá. Bojujú s čudesnými nepriateľmi, dozvedajú sa tajomstvá o dávnom stroskotanom astronautov z ich mesta, snažia sa ochrániť vesmír pred večným zlom. Podarí sa im to? Dostanú sa opäť na Zem k svojim blízkym? Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia. Kniha je voľným pokračovaním prvého rovnomenného dielu, nie je však potrebné prečítať prvú časť - jej zhrnutie je v úvode druhej knihy. Knihu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kristián z Astrádie II - Xénia Faktorová, Jozef Cesnak , Sheila: venue d'ailleurs (cd+dvd) - dvd (9029501995)

Kristián z Astrádie I. - Xénia Faktorová, Jozef Cesnak

Kristián z Astrádie I. - Xénia Faktorová, Jozef Cesnak
Detail

Kristián, Lujza a Dominik sú žiakmi astrádskej astronomickej školy. Neplnoleté deti v Astrádii majú však vstup do vesmíru zakázaný. Napriek tomu Kristiánova túžba vidieť hviezdy zblízka je tak veľká, že svojimi nápadmi a výmyslami neraz privedie problémy nielen sebe, ale aj svojim kamarátom. Podarí sa im napokon vkročiť do nekonečného vesmíru?Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kristián z Astrádie I. - Xénia Faktorová, Jozef Cesnak , Rytmus: romantika (cd + dvd) - cd-dvd (csm4849)

Kristián: Literární přepis (978-80-86663-07-4)

Kristián: Literární přepis (978-80-86663-07-4)
Detail

Kniha - autor Miroslava Besserová, 124 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Je jen málo filmů, které se jako evergreen rok za rokem objevují na plátnech kin a televizních obrazovkách a okouzlují diváky. K těmto dílům bezpochyby patří skutečně kultovní film režiséra Friče, Kristián. V dokonalém režijním a hereckém provedení si Oldřich Nový a Adina Mandlová, vedle dalších filmových hvězd, podmaňují diváka, aby znovu a znovu sdílel osudy, okouzlení a samozřejmě nakonec prozření ze snu velkého světa. To všechno je ale film. Známá autorka Miroslava Besserová na motivy " scenária" filmu Kristián, jehož autory jsou Frič, Gruss, Šimáček, vytvořila literární přepis a vznikla tak stejnojmenná novela, která dovoluje čtenáři i diváku kdykoli se vracet ke svým filmovým hrdinům a znovu s nimi prožívat jejich nezapomenutelný příběh a to bez čekání na samotné uvedení filmu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kristián: Literární přepis (978-80-86663-07-4) , Karel peterka: recitál (2x dvd) - dvd (csm4823)

Pánská mikina Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064

Pánská mikina Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064
Detail

model inspirovaný mikinami z počátku 30. let jednoduchá Pánská mikina vložená přes hlavu spodní část s stahovákem volný střih elegantní design vyrobeno v Portugalsku vysoce kvalitní bavlněná tkanina 360 g / m2 kulatý žebrovaný Výřez s trojúhelníkovou vložkou vpředu raglánové rukávy s elastickými manžetami povrchová úprava plochým stehem standardní délka Symbol: N20-1264 2064 Model: Bluza męska Norse Projects Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064 Producer: Norse Projects Barva: krémový Dánská značka oblečení a doplňků pro muže a ženy se sídlem v Kodani . Za kolekci odpovídá kreativní ředitel Tobii Sloth a charakteristickými znaky značky jsou jednoduchý střih, Minimalismus a technická funkčnost vytvořeného oblečení. Vypadají skvěle na obrázku a přírodní tkaniny poskytují maximální pohodlí bez ohledu na povětrnostní podmínky. Značka se také stará o pečlivé povrchové úpravy, Velmi kvalitní materiály a detaily, díky nimž kolekce vypadají skvěle. Oblečení vyrobené z přírodních tkanin zůstává v průběhu let synonymem pohodlí, které moderní nadšenci každodenní módy potřebují. Díky tlumeným barvám kolekce je oblečení nadčasové a hlavním publikem skandinávské značky je zralejší klientela ze segmentu menswear. (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánská mikina Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064 , Traktor: x years box (5x dvd) - dvd (9029507858)

Pánská mikina Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064

Pánská mikina Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064
Detail

model inspirovaný mikinami z počátku 30. let jednoduchá Pánská mikina vložená přes hlavu spodní část s stahovákem volný střih elegantní design vyrobeno v Portugalsku vysoce kvalitní bavlněná tkanina 360 g / m2 kulatý žebrovaný Výřez s trojúhelníkovou vložkou vpředu raglánové rukávy s elastickými manžetami povrchová úprava plochým stehem standardní délka Symbol: N20-1264 2064 Model: Bluza męska Norse Projects Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064 Producer: Norse Projects Barva: krémový Dánská značka oblečení a doplňků pro muže a ženy se sídlem v Kodani . Za kolekci odpovídá kreativní ředitel Tobii Sloth a charakteristickými znaky značky jsou jednoduchý střih, Minimalismus a technická funkčnost vytvořeného oblečení. Vypadají skvěle na obrázku a přírodní tkaniny poskytují maximální pohodlí bez ohledu na povětrnostní podmínky. Značka se také stará o pečlivé povrchové úpravy, Velmi kvalitní materiály a detaily, díky nimž kolekce vypadají skvěle. Oblečení vyrobené z přírodních tkanin zůstává v průběhu let synonymem pohodlí, které moderní nadšenci každodenní módy potřebují. Díky tlumeným barvám kolekce je oblečení nadčasové a hlavním publikem skandinávské značky je zralejší klientela ze segmentu menswear. (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Pánská mikina Kristian Sportswear GMD Crew N20-1264 2064 , Falco: emotional (3x cd + dvd) - cd-dvd (9029653159)

Tisíc tváří Kristiána: Po stopách Oldřicha Nového - Blanka Kovaříková

Tisíc tváří Kristiána: Po stopách Oldřicha Nového - Blanka Kovaříková
Detail

Všichni známe Oldřicha Nového v jeho nejslavnější roli jako okouzlujícího džentlmena, který rozdává šarm a úsměvy v nočním baru Orient. Jaký ale ve skutečnosti vedl život? O co všechno musel bojovat? Jaká tajemství pečlivě skrýval? A byl vůbec někdo, komu se svěřoval? Oblíbená autorka se pokouší s pomocí pamětníků, příbuzných a různých dokumentů přiblížit méně známé tváře jednoho z největších českých herců 20. století. Knížka s množstvím unikátních fotografií vychází v předvečer 120. výročí jeho narození, které si připomeneme v roce 2019. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tisíc tváří Kristiána: Po stopách Oldřicha Nového - Blanka Kovaříková , Zaz: isa / xmas edition (2xcd+dvd) - dvd (5054197169083)

3xOldřich Nový 2 (Kristian / Valentin Dobrotivý / Roztomilý člověk) - 3DVD

3xOldřich Nový 2 (Kristian / Valentin Dobrotivý / Roztomilý člověk) - 3DVD
Detail

dvd kolekce 3xOldřich Nový 2 obsahuje: Kristian, Valentin Dobrotivý, Roztomilý člověk. Kristian Jednou za měsíc přichází do Orient-baru záhadný elegán, o kterém se ví jen to, že je dokonalý kavalír a jmenuje se Kristián. Nikdo netuší, že ve skutečnosti je Alois Novák prostým úředníčkem cestovní kanceláře. Ale konec dvojího života se blíží. Valentin Dobrotivý Česká filmová komedie o kanadském žertíku, který mohl přijít hodně draho. Velmi pracovitý, ale také velmi naivní úředník pojišťovny Valentin Plavec se stává terčem nekonečných legrácek, vtípků a recesí svých kolegů Bejšovce a Voborníka. Poslední vydařený kousek se jim však poněkud vymkl z ruky. Připsali totiž k výhernímu číslu 8456 jedničku a namluvili Valentinovi, že vyhrál v loterii milion. Jelikož si však Valentin nemůže vyzvednout výhru okamžitě, vybere dvacet tisíc, což jsou veškeré úspory, které našetřil společně se svou snoubenkou Helenou a začne nakupovat na zálohu. Koupí auto, najme personál do vily. Jako čerstvý milionář je práci povýšen a dokonce se k němu začne hlásit i lakomý strýc Kudrna. Pravda však brzy vyjde najevo a když mu kolegové prozradí, že šlo jen o žert, všichni ho opustí, jen věrná Helena zůstane a dokonce pomůže nešťastnému snoubenci zrušit všechny zálohovanéa domluvené obchody. Když vyjde v novinách zpráva, že došlo k chybě a vítěznýlos má číslo 18456, rozhodne se Valentin oběma vykutáleným vtipálkům pomstít... Roztomilý člověk Redaktor Bláha si rád vymýšlí bláznivé mystifikace, při kterých se dobře baví na účet svého okolí. Dívka, se kterou se seznámí však oplývá stejně bujnou fantazií. A tak se jeho lži začínají obracet proti němu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako 3xOldřich Nový 2 (Kristian / Valentin Dobrotivý / Roztomilý člověk) - 3DVD , Bowie david: best of (2x dvd) - dvd (3897119)

Kurz právní sebeobrany - Jan Januš, Kristián Léko - e-kniha

Kurz právní sebeobrany - Jan Januš, Kristián Léko - e-kniha
Detail

eBook:,Kniha nabízí ve 30 lekcích právní vodítka ke každodenním situacím. Pomůže při řešení dopravních přestupků, vztahů s domácími, nájemníky i se sousedy. Poradí také jak na stavební úřad, chybující lékaře a lékárníky nebo špatně pracující řemeslníky. Dozvíte se, jak se bránit průzkumům i zlodějům. Doplňující lekce se týkají často užívaných právních dokumentů a práce s nimi. Kniha využívá zkušeností právníků a vychází tak vysloveně z praktického pohledu na věc. Kniha vychází z úspěšného seriálu Lidových novin. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kurz právní sebeobrany - Jan Januš, Kristián Léko - e-kniha , Tarja turunen: act ii (2x dvd) - dvd (4029759128830)

Kristián z Astrádie I. (978-80-89429-44-8)

Kristián z Astrádie I. (978-80-89429-44-8)
Detail

Kniha - autor Xénia Faktorová; Jozef Cesnak, 64 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Kristián, Lujza a Dominik sú žiakmi astrádskej astronomickej školy. Neplnoleté deti v Astrádii majú však vstup do vesmíru zakázaný. Napriek tomu Kristiánova túžba vidieť hviezdy zblízka je tak veľká, že svojimi nápadmi a výmyslami neraz privedie problémy nielen sebe, ale aj svojim kamarátom. Podarí sa im napokon vkročiť do nekonečného vesmíru? Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kristián z Astrádie I. (978-80-89429-44-8) , Klusák jan: invence (2x dvd) - dvd (su4163-2)

Kristián z Astrádie II (978-80-89429-59-2)

Kristián z Astrádie II (978-80-89429-59-2)
Detail

Kniha - autor Xénia Faktorová; Jozef Cesnak, 68 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Traja kamaráti Kristián, Lujza a Dominik sa kvôli svojej nezbednosti počas školskej exkurzie nedopatrením dostanú na palubu vesmírnej lode. Ocitajú sa v nekonečnom a nebezpečnom vesmíre, kde zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá. Bojujú s čudesnými nepriateľmi, dozvedajú sa tajomstvá o dávnom stroskotanom astronautov z ich mesta, snažia sa ochrániť vesmír pred večným zlom. Podarí sa im to? Dostanú sa opäť na Zem k svojim blízkym? Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia. Kniha je voľným pokračovaním prvého rovnomenného dielu, nie je však potrebné prečítať prvú časť - jej zhrnutie je v úvode druhej knihy. Knihu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kristián z Astrádie II (978-80-89429-59-2) , Various: vzpomínka na mejlu (2x dvd) - dvd (gr168)

Kristian (DVD) (papírový obal)

Kristian (DVD) (papírový obal)
Detail

dvd film Kristian [1939]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Papírový obal. Příběh napraveného svůdce žen. Nejproslulejší ze všech českých filmových komedií. Jednou za měsíc přichází do Orient-baru záhadný elegán, o kterém se ví jen to, že je dokonalý kavalír a jmenuje se Kristián. Nikdo netuší, že ve skutečnosti je Alois Novák prostým úředníčkem cestovní kanceláře. Ale konec dvojího života se blíží. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kristian (DVD) (papírový obal) , Bomba - dvd (9289)

Corporate governance společností s účastí státu - Bohumil Havel, Kristián Csach

Corporate governance společností s účastí státu - Bohumil Havel, Kristián Csach
Detail

Sborník Corporate governance společností s účastí státu se pokouší analyzovat státem (spolu)vlastněné právnické osoby (SOE) jako legitimní nástroj správy veřejného majetku, resp. uspokojování veřejných potřeb. Sestává z celkem osmnácti příspěvků, jež jsou výstupem obchodněprávní konference „Obchodné společnosti (podniky) s účasťou štátu – (SOE – State owned Enterprises)“. Autoři se ve svých příspěvcích snaží upozorňovat, že státní podnik, národní podnik či účast státu v akciové společnosti nejsou to samé, že jde o různé nástroje, ve kterých participují různí hráči a jsou sledovány či chráněny různé zájmy. Myšlenky jednotlivých příspěvků, ať již se věnovaly podstatě SOE, jejich řízení, odpovědnosti členů orgánů, právu na informace či správnímu postavení SOE, ukazují, že SOE je spíše národohospodářským konceptem než jednoduchou právní strukturou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Corporate governance společností s účastí státu - Bohumil Havel, Kristián Csach , Máma - dvd (u00243)

Kristián z Astrádie II - Xénia Faktorová; Jozef Cesnak - Faktorová Xénia

Kristián z Astrádie II - Xénia Faktorová; Jozef Cesnak - Faktorová Xénia
Detail

Traja kamaráti Kristián, Lujza a Dominik sa kvôli svojej nezbednosti počas školskej exkurzie nedopatrením dostanú na palubu vesmírnej lode. Ocitajú sa v nekonečnom a nebezpečnom vesmíre, kde zažívajú neuveriteľné dobrodružstvá. Bojujú s čudesnými nepriateľmi, dozvedajú sa tajomstvá o dávnom stroskotanom astronautov z ich mesta, snažia sa ochrániť vesmír pred večným zlom. Podarí sa im to? Dostanú sa opäť na Zem k svojim blízkym? Dobrodružné sci-fi príbehy sú plné napätia, ale aj priateľstva a porozumenia. Kniha je voľným pokračovaním prvého rovnomenného dielu, nie je však potrebné prečítať prvú časť - jej zhrnutie je v úvode druhej knihy. Knihu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kristián z Astrádie II - Xénia Faktorová; Jozef Cesnak - Faktorová Xénia , Herkules - dvd (d00916)

Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Pavel Kristián
Detail

Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci používají nejvíce – modulu VYVOLAT. Modul Vyvolat poskytuje velké množství nástrojů na doladění i pokročilé úpravy fotografií. Ať už pracujete s JPEG nebo RAW soubory, najdete zde vše potřebné k úpravě snímků. Od ořezu a vyrovnání bílé, po nástroje na odstranění šumu a barevné korekce. Díky knize se naučíte: - Jak si nastavit modul VYVOLAT a jak v něm pracovat. - Pracovat s jednotlivými nástroji. - Využívat efektivně globální i lokální úpravy snímku. - Využívat hromadné úpravy několika fotografií. - Jak na převod do černobílé. - Jak maximálně využít formát RAW i JPEG. To vše je doplněno praktickými příklady a ukázkami práce včetně sejmutých obrazovek s konkrétním nastavením. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Editor - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Editor - Pavel Kristián
Detail

Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a sdílení snímků. Velmi rozsáhlá nabídka nástrojů, filtrů a efektů nabízí fotografům propracovaný systém umožňující bez omezení upravovat fotografie podle záměru fotografa. Tato publikace se věnuje pouze jedné vybrané možnosti práce s fotografiemi, kterou aplikace Zoner Photo Studio X nabízí: použití modulu Editor. Editor byl v posledních verzích aplikace výrazně pozměněn, zdokonalen a doplněn především o práci s vrstvami. Kniha je koncipována jako podrobný manuál popisující vlastnosti a použití jednotlivých nástrojů a možnosti Editoru a současně uvádí celou řadu komplexních postupů, které ukazují praktické využití nástrojů a jejich kombinací při úpravách fotografií. Z obsahu publikace: Nastavení a možnosti Editoru. Přehled všech nástrojů, jejich vlastností a ukázky jejich použití, zejména nástrojů pro retuše (např. klonovací razítko nebo retušovací štětec), nástrojů pro malování, deformace, ořez a dalších. Podrobně jsou předvedeny nástroje pro vytváření výběrů a práci s nimi. Samostatné kapitoly jsou věnovány důležitým operacím s fotografiemi, jakými jsou např. tonální a barevné úpravy za pomoci různých nástrojů a filtrů, zejména je popsána práce s křivkami a úrovněmi. Rozsáhlé místo je v publikaci vyhrazeno práci s vrstvami, jejich použití, možnostem, které nabízejí masky vrstev a režimy prolínání vrstev. Zařazena je i samostatná kapitola o převodu snímku do černobílé včetně ukázek různých postupů. Nechybí ani popis práce se zásuvnými moduly (plug-in), zejména Nik Collection a další témata. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Editor - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio X Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Kristián Pavel

Zoner Photo Studio X  Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Kristián Pavel
Detail

Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci používají nejvíce – modulu VYVOLAT. Modul Vyvolat poskytuje velké množství nástrojů na doladění i pokročilé úpravy fotografií. Ať už pracujete s JPEG nebo RAW soubory, najdete zde vše potřebné k úpravě snímků. Od ořezu a vyrovnání bílé, po nástroje na odstranění šumu a barevné korekce. Díky knize se naučíte: Jak si nastavit modul VYVOLAT a jak v něm pracovat. Pracovat s jednotlivými nástroji. Využívat efektivně globální i lokální úpravy snímku. Využívat hromadné úpravy několika fotografií. Jak na převod do černobílé. J ak maximálně využít formát RAW i JPEG. To vše je doplněno praktickými příklady a ukázkami práce včetně sejmutých obrazovek s konkrétním nastavením. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio X Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Kristián Pavel

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966
Detail

rukávy s elastickými manžetami standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 na přední straně je značka s logem značky organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce Symbol: N20-1294 0966 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966 Producer: Norse Projects Barva: hnědý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí šňůry pro nastavení kapuce na přední straně je značka s logem značky spodní část s stahovákem pro správné uchycení standardní délka Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 1072 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072 Producer: Norse Projects Barva: šedý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957
Detail

na přední straně je značka s logem značky vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení rukávy s elastickými manžetami organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě Symbol: N20-1294 0957 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957 Producer: Norse Projects Barva: krémový (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí standardní délka šňůry pro nastavení kapuce spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana na přední straně je značka s logem značky rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 9999 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999 Producer: Norse Projects Barva: černé (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí standardní délka šňůry pro nastavení kapuce spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana na přední straně je značka s logem značky rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 9999 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999 Producer: Norse Projects Barva: černé (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966
Detail

rukávy s elastickými manžetami standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 na přední straně je značka s logem značky organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce Symbol: N20-1294 0966 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966 Producer: Norse Projects Barva: hnědý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí šňůry pro nastavení kapuce na přední straně je značka s logem značky spodní část s stahovákem pro správné uchycení standardní délka Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 1072 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072 Producer: Norse Projects Barva: šedý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 1072

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957
Detail

na přední straně je značka s logem značky vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení rukávy s elastickými manžetami organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě Symbol: N20-1294 0957 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957 Producer: Norse Projects Barva: krémový (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí standardní délka šňůry pro nastavení kapuce spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana na přední straně je značka s logem značky rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 9999 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999 Producer: Norse Projects Barva: černé (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957
Detail

na přední straně je značka s logem značky vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení rukávy s elastickými manžetami organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě Symbol: N20-1294 0957 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957 Producer: Norse Projects Barva: krémový (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0957

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí standardní délka šňůry pro nastavení kapuce spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana na přední straně je značka s logem značky rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 9999 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999 Producer: Norse Projects Barva: černé (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999
Detail

organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí standardní délka šňůry pro nastavení kapuce spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana na přední straně je značka s logem značky rukávy s elastickými manžetami Symbol: N20-1294 9999 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999 Producer: Norse Projects Barva: černé (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 9999

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966
Detail

rukávy s elastickými manžetami standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 na přední straně je značka s logem značky organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce Symbol: N20-1294 0966 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966 Producer: Norse Projects Barva: hnědý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966
Detail

rukávy s elastickými manžetami standardní délka spodní část s stahovákem pro správné uchycení vysoce kvalitní bavlněná tkanina 390 g / m2 na přední straně je značka s logem značky organická bavlna-tkanina s extrémně vysokou pevností, bez pesticidů a jakýchkoli chemických sloučenin, vyrobená podle environmentálních standardů, je šetrná k životnímu prostředí pro člověka a životní prostředí Pánská mikina s kapucí na hlavě kapsa klokana šňůry pro nastavení kapuce Symbol: N20-1294 0966 Model: Bluza Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966 Producer: Norse Projects Barva: hnědý (sneakerstudio.cz)

Podobné produkty ako Mikina pánské Norse Projects Kristian Tab Series Hood N20-1294 0966

Zahraniční vlivy a srovnávání v ústním právu - Kristina Blažková, Jan Chmel, Kristián Léko

Zahraniční vlivy a srovnávání v ústním právu - Kristina Blažková, Jan Chmel, Kristián Léko
Detail

Propojování světa pod hlavičkou globalizace nabízí podněty ke srovnávání životních stylů, struktur vládnutí i právních pravidel v míře vyšší, než to bylo běžné v minulosti. Právní věda patří k oborům, v nichž se srovnávací přístup rozvíjí velmi dynamicky. Kniha přináší dvě studie věnované především srovnávání v ústavním právu, nevyhýbá se však ani obecnějším otázkám po metodách, výhodách a limitech právní komparatistiky vůbec. První studie má obecnější povahu, druhá se zaměřuje především na užívání komparativních argumentů a zahraničního práva v judikatuře Ústavního soudu ČR. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zahraniční vlivy a srovnávání v ústním právu - Kristina Blažková, Jan Chmel, Kristián Léko

Ako to vidíme my iní – Tempo slimáka v. s. rýchlosť vetra - Valéria Osztatná, Kristian Kitlei - e-kniha

Ako to vidíme my iní – Tempo slimáka v. s. rýchlosť vetra - Valéria Osztatná, Kristian Kitlei - e-kniha
Detail

eBook:,Vážení čitatelia zbláznil som sa. Na čo som sa nechal nahovoriť. Píšem knihu, teda nepíšem ju len ja. Sľubujem, že už vás viac podobným nebudem zaťažovať, zostávam v manažérskom kresle. Je to spoločná tvorba s našou teraz už preslávenou autorkou. Ďakujem ti sestrička, že si ma na to nahovorila, robíš so mnou zázraky a posúvaš ma ďalej. V tejto knižke opisujeme naše životy, ale nielen to, my nie sme podstatní, my sme len slimák a vietor, teda tuctový faktor. Áno sme iní, iní ako väčšina, ale tým akými sme pohybujeme sa medzi ľuďmi, ktorí sú nám podobní a poviem vás je nás veľa, možno trocha menej ako vás ale je. Každý sme iní a to je v tom to dokonalé. Knižka však má oveľa hlbší odkaz, ktorý sa nám dúfam podarí odovzdať. Preto ju píšeme aj spolu každý svoju časť zo svojho subjektívneho uhľa pohľadu. Možno na to budete mať vy úplne iný pohľad. Dotýkame sa naozaj veľmi širokej oblasti tém, je plná irónie, sarkazmu ale aj pútavého príbehu a životných skúseností z ktorých si môžete zobrať ponaučenie. Veď ako je to známe človek sa učí z vlastných chýb a múdry človek sa učí z chýb iných. Niektorí nám budú možno tlieskať, niektorí sa hanbiť a možno získame aj pár nepriateľov, ale nás to netrápi. Žijeme. Prajeme vám pevnú ulitu a aby ste zanechali za sebou dlhú a hrubú sopľavú čiaru, alebo duli ako ten najsilnejší vietor či svieži vánok, ktorý pohladí líca. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ako to vidíme my iní – Tempo slimáka v. s. rýchlosť vetra - Valéria Osztatná, Kristian Kitlei - e-kniha

Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele - Pavel Kristián - e-kniha

Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele - Pavel Kristián - e-kniha
Detail

eBook:,Aktualizované vydání publikace pro nové Zoner Photo Studio 17. Zoner Photo Studio představuje mimořádný, kvalitní a komplexní program, který uspokojí naprostou většinu požadavků fotografů na správu, zpracování, publikování a sdílení fotografií. Kniha, která by měla popsat celý tento program vyčerpávajícím způsobem, by musela čítat mnoho stovek stránek – a i v tom případě by nemusela uspokojit potřeby všech uživatelů. Tato publikace se zaměřuje pouze na několik vybraných témat: v první části obsahuje příklad základního workflow, tj. celkového postupu od stažení přes organizaci a správu snímků včetně vytvoření bezpečné zálohy. Další část je věnována vybraným ukázkám praktických postupů úprav snímků – od jednoduchého srovnání horizontu přes použití nástrojů, jako jsou Úrovně nebo Křivky pro tonální a barevné úpravy až po různé možnosti skládání fotografií pro vytváření panoramat nebo HDR snímků. Prostor je věnován zpracování souborů RAW: na několika konkrétních příkladech se ukazují možnosti úprav snímků ve formátu RAW včetně závěrečné konverze do některého ze standardních formátů JPEG nebo TIF. Pro dosažení maximální efektivity dovoluje ZPS zpracovávat celou skupinu snímků RAW hromadně, aplikovat na ně jednotné nastavení s možností je u jednotlivých snímků ještě individuálně upravit. Celou skupinu snímků je možné převádět do formátu JPEG nebo TIF až ve vhodném čase, kdy se budete na počítači věnovat jiné činnosti nebo u něj ani nemusíte být. V poslední části jsou uvedeny některé vybrané popisné a vysvětlující informace, např. vysvětlení histogramu, použití Úrovní a Křivek, které představují univerzální a účinné nástroje pro provádění velkého množství různých úprav snímků. Zařazeny jsou i ukázky prolnutí pracovní vrstvy, ať už s vloženým obrázkem nebo snímkem upraveným pomocí filtru. Publikace je zakončena popisem možností uživatelského nastavení prostředí a vlastností aplikace ZPS. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio 17 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele - Pavel Kristián - e-kniha
Kristian - DVD (9328), LULUPOP krokodýl Va 9328 (8712645260559), Osada (4x DVD) - DVD (ECT381), vymena dvd, Enhypen: Sadame (CD + DVD) - CD-DVD (4820976), Soen: Atlantis (CD + DVD) - CD-DVD (5054197223761), Škwor: Natvrdo (CD+DVD) - DVD (SU7122-9), Panasonic DVD-S700EP-K (DVD-S700EP-K), Vyprávěj - 1. řada (8 DVD) - DVD (ECT272), Zachraňte Willyho kolekce 3 DVD - DVD (W02622), Bílá Lucie: Němcová! (DVD + CD) - DVD (18201001), Coldplay: Live 2003 (CD+DVD) - DVD (2269199), Přátelé - 8. série 4(DVD) - DVD (W01139), Vyprávěj - 2. řada (4 DVD) - DVD (ECT274), Gembird DVD-USB-02 (DVD-USB-02), Vyprávěj - 3. řada (8 DVD) - DVD (ECT283), Sheila: Venue D'ailleurs (CD+DVD) - DVD (9029501995), Rytmus: Romantika (CD + DVD) - CD-DVD (CSM4849), Karel Peterka: Recitál (2x DVD) - DVD (CSM4823), Traktor: X Years box (5x DVD) - DVD (9029507858), Falco: Emotional (3x CD + DVD) - CD-DVD (9029653159), ZAZ: Isa / Xmas Edition (2xCD+DVD) - DVD (5054197169083), Bowie David: Best Of (2x DVD) - DVD (3897119), Tarja Turunen: ACT II (2x DVD) - DVD (4029759128830), Klusák Jan: Invence (2x DVD) - DVD (SU4163-2), Various: Vzpomínka na Mejlu (2x DVD) - DVD (GR168), Bomba - DVD (9289), Máma - DVD (U00243), Herkules - DVD (D00916)