Krémová kabelka Fez by Fez Postina

Krémová crossbody kabelka Fez by Fez Tracollina

Krémová crossbody kabelka Fez by Fez Tracollina

Malá kabelka, velká kamarádka. Ekologické zpracování, žádné utrpení. Do tohoto kousku se vám vejde vše co potřebujete mít stále při ruce. Navíc vám bezvadně doladí váš outfit. Typ: crossbody kabelka se sponou Barva: krémová, zlatá Úložný prostor: dva hlavní Kapsy: jedna vnitřní Zapínání: magnetický patent Materiál: veganská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: kabelka - 21 x 14 x 7 cm maximální délka odepínacího popruhu - 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Krémová kabelka s potiskem květin Fez by Fez Tracolla Fiore

Krémová kabelka s potiskem květin Fez by Fez Tracolla Fiore

Malá kabelka, velká kamarádka. Ekologické zpracování, žádné utrpení. Do tohoto kousku se vám vejde vše co potřebujete mít stále při ruce. Navíc vám bezvadně doladí váš outfit. Typ: kabelka s odepínacím popruhem Barva: krémová, zelená, růžová Vzor: květiny Úložný prostor: tři hlavní Kapsy: pět vnitřních Zapínání: zip Materiál: veganská kůže, textil Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: kabelka - 22 x 13 x 31 cm výška ucha - 13 cm maximální délka odepínacího popruhu - 111 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Černá crossbody kabelka Fez by Fez Tracollina

Černá crossbody kabelka Fez by Fez Tracollina

Malá kabelka, velká kamarádka. Ekologické zpracování, žádné utrpení. Do tohoto kousku se vám vejde vše co potřebujete mít stále při ruce. Navíc vám bezvadně doladí váš outfit. Typ: crossbody kabelka se sponou Barva: černá, zlatá Úložný prostor: dva hlavní Kapsy: jedna vnitřní Zapínání: magnetický patent Materiál: veganská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: kabelka - 21 x 14 x 7 cm maximální délka odepínacího popruhu - 120 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Tmavě modrá vaková kabelka Fez by Fez Secchiello

Tmavě modrá vaková kabelka Fez by Fez Secchiello

Prostorná, hravá, netradiční, ekologická. Tato kabelka splňuje veškeré aspekty modelu pro moderní ženu. Značka Fez by Fez se stará o své zákaznice a stejně tak i o životní prostředí a tak při výrobě netrpí žádné zvíře. Typ: vaková kabelka s odepínacím popruhem Barva: tmavě modrá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: jedna vnitřní Zapínání: stahování Materiál: veganská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: kabelka - 40 x 30 x 12 cm výška ucha - 14 cm maximální délka odepínacího popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémový shopper s potiskem květin Fez by Fez Fiorata

Krémový shopper s potiskem květin Fez by Fez Fiorata

Ani těm největším shopaholičkám nesmí být lhostejné co a jak nakupují. Jaký dopad má jejich milované nakupování na životní prostředí. Odkud a jak se jejich krásné kousky rodí atp. S tímto prostorným shopperem si můžete být jistá, že jste našemu životnímu prostředí nikterak neuškodila a že pro něj netrpělo ani jedno zvíře. Značka Fez by Fez si totiž zakládá na férovém zpracování. Typ: shopper s odepínací vnitřní kapsou Barva: krémová, zelená, růžová Vzor: květiny Úložný prostor: jeden hlavní, odepínací kapsa má tři kapsy Zapínání: zip Materiál: veganská kůže, textil Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: shopper - 53 x 32 x 16 cm vnitřní odepínací kapsa - 37 x 35 x 13 cm výška ucha - 20 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Uživatele, kteří hledají "Krémová kabelka Fez by Fez Postina" se dívají také na:

Guess bobbi kabelka
Bosch wan 24160 by

Modrý batoh se zipem Fez by Fez Zaino Zip

Modrý batoh se zipem Fez by Fez Zaino Zip

Už dávno nechodíte do školy, ale z písemky v hodině módy, byste dozajista dostala dvakrát podtrženou jedničku s hvězdičkou. Víte totiž, že batohy vystřídaly kabelky a je třeba dbát také na ekologický dopad. To znamená, že jasnou volbou jsou přírodní materiály. Typ: batoh se zipem Barva: modrá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: jedna vnější, dvě vnitřní Zapínání: přezka, zip Materiál: veganská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: batoh - 40 x 30 x 18 cm maximální délka popruhu - 68 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Černý batoh se zipem Fez by Fez Zaino Zip

Černý batoh se zipem Fez by Fez Zaino Zip

Už dávno nechodíte do školy, ale z písemky v hodině módy, byste dozajista dostala dvakrát podtrženou jedničku s hvězdičkou. Víte totiž, že batohy vystřídaly kabelky a je třeba dbát také na ekologický dopad. To znamená, že jasnou volbou jsou přírodní materiály. Typ: batoh se zipem Barva: černá Úložný prostor: jeden hlavní Kapsy: jedna vnější, dvě vnitřní Zapínání: přezka, zip Materiál: veganská kůže Vlastnosti materiálu: pevný, nemačkavý, ekologický Něco báječného: užitý materiál je veganský Rozměry: batoh - 40 x 30 x 18 cm maximální délka popruhu - 68 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová kabelka – Yasmine

Krémová kabelka – Yasmine

Prémiové veganské kabelky ztělesňující stylové městské ženy dobíjející svět! INYATI mění poslední módní trendy do propracovaných doplňků vhodných na každou příležitost. Cool, hravé, chic, ale zároveň elegantní a sofistikované. INYATI vám konečně dá to, na co jste už dlouho čekali. Navíc se značka zajímá o udržitelnost, takže jsou kabelky vyrobené výhradně z vysoce kvalitních veganských materiálů. Abyste mohli nejen výborně vypadat, ale i dobře se cítit. (Vemzu.cz)

Béžovo-krémová kabelka Bessie London

Béžovo-krémová kabelka Bessie London

Nejlepší kamarádka každé ženy je kabelka. Je ji nápomocna pokaždé, když si vzpomene. Uchová tajemství, ukryje zbytečnosti potřebné pro každý den. Chcete další takovou kamarádku? Typ: velká kabelka s koženkovou aplikací na přední části a odnímatelným popruhem Barva: krémová, béžová, zlatá Vzor: jemná imitace kůže Zapínání: zip Kapsy: - jedna hlavní na zip - jenda vnější přední - tři menší vnitřní, z toho jedna na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: 32 x 37 x 14 cm výška ucha - 18 cm max. délka popruhu - 117 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová kabelka Desigual Hades Ginebera

Krémová kabelka Desigual Hades Ginebera

Se značkou Desigual vás pohltí španělský temperametn. Typ: perforovaná kabelka s odepínacím popruhem a pouzdrem na karty Barva: krémová, hnědá Vzor: pravidelný, geometrický Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - dvě vnitřní kapsy na zip - jedna vnitřní kapsa Materiál: vnější - 100 % polyuretan materiál 1 - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, stálobarevný, pevný Něco výjimečného: pouzdro na karty lzde odepnout Rozměry: kabelka - 27 x 23 x 17 cm výška ucha - 18 cm max. délka odepínacího popruhu - 110 cm pouzdro - 11,5 x 8 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Krémová kabelka s řetízkem – Chain Clutch

Krémová kabelka s řetízkem – Chain Clutch

Tyto kabelky a doplňky vznikly v Řecku pod známou značkou, která se ne nadarmo považuje za průvodce života ženy skrze módu a navrhuje cenově dostupnou módu a tím umožňuje moderním ženám projevit svou každodenní vášeň ke kráse a stylovému oblékání. Řídí se nejnovějšími trendy a vnímá rychlý způsob moderního žití. Díky tomu poskytuje flexibilní a stylová řešení, která vás odliší a díky kterým můžete být každý den jiná, ale vždy krásná. (Vemzu.cz)

Materiál:
polyuretan
Barva:
odstíny béžové
Rozměr:
28 × 18 × 5 cm
Velikost:
menší
Pohlaví:
Dámy

Krémová kabelka s pouzdrem Bessie London

Krémová kabelka s pouzdrem Bessie London

Nejlepší kamarádka každé ženy je kabelka. Je ji nápomocna pokaždé, když si vzpomene. Uchová tajemství, ukryje zbytečnosti potřebné pro každý den. Chcete další takovou kamarádku? Typ: velká kabelka s odnímatelným popruhem, odnímatelným pouzdrem a možností změny tvaru kabelky pomocí patentek Barva: krémová, stříbrná, hnědá Vzor: jemná imitace kůže Zapínání: magnetická patentka, patentky, zip, karabiny Kapsy: - jedna hlavní na magnetickou patentku - jedna vnější přední - tři menší vnitřní, z toho jedna na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: kabelka - 29 x 40 x 17 cm pouzdro - 7,5 x 11 cm výška ucha - 12,5 cm max. délka popruhu - 131 cm… (ZOOT.cz)

Zeleno-krémová kabelka Paul's Boutique Sonya

Zeleno-krémová kabelka Paul's Boutique Sonya

Není to obyčejná kabelka, je začarovaná. Kouzly, které každého ohromí, kozlem praktičnosti a pohodlnosti. Jdete na nákup? Postačí vám tato velká kabelka. Jste na dovolené a chystáte se na pláž? I v této chvíli vám postačí tento jedinečný kousek od značky Paul's Boutique. Typ: velká kabelka do ruky Barva: tmavě zelená, krémová, žlutá Zapínání: zip, patent Úložný prostor: dva hlavní velké prostory oddělené kapsou na zip, jedna menší vnitřní kapsa na zip, dvě přihrádky Formát A4: vejde Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: odolný, pevný Něco, co oceníte: kabelka je uzavřena pevnou klopou Rozměry: kabelka - 33 x 39 x 16 cm výška ucha - 20 cm A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová dámská kabelka

Krémová dámská kabelka

Prostorná dámská kabelka má krátká kovová ucha, která skvěle ladí k matnému povrchu svršku. Hlavní prostor se zapíná na zip a jistě oceníte i praktickou zipovou kapsu na drobnosti. Součástí kabelky je odnímatelný popruh pro pohodlné nošení přes rameno. Kabelka je vhodná do práce i na procházku městem.; material: syntetika (Bata - CZ)

Krémová kožená kabelka

Krémová kožená kabelka

Dámská kabelka v Crossbody stylu má minimalistický střih a svršek z hladké kůže v nadčasovém krémovém odstínu - ten oživí každý outfit a zároveň se snadno kombinuje. Tento model vkusně doplní elegantní šaty i volnočasový outfit s balerínami či koženými polobotkami v podobném odstínu.; material: kůže (Bata - CZ)

Modro-krémová kabelka s klopou Gionni Ada

Modro-krémová kabelka s klopou Gionni Ada

Každá žena je miluje, potřebuje a pečlivě vybírá. Řeč je o kabelkách. I vy si vyberte tu pravou, která s vámi bude na každém kroku. Typ: koženková kabelka s odepínacím popruhem a klopou Barva: krémová, modrá, červená Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnější kapsa pod klopou - jedna vnější kapsa na zip - úět vnitřních kapes Zapínání: zip Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: jemný, pevný Něco skvělého: odepínací popruh je textilní Rozměry: kabelka - 30 x 23 x 15 cm výška ucha - 15 cm max. délka odepínacího popruhu - 115 cm formát A4 – nevejde se (ZOOT.cz)

Krémová kabelka s koženkovou aplikací Bessie London

Krémová kabelka s koženkovou aplikací Bessie London

Nejlepší kamarádka každé ženy je kabelka. Je ji nápomocna pokaždé, když si vzpomene. Uchová tajemství, ukryje zbytečnosti potřebné pro každý den. Chcete další takovou kamarádku? Typ: velká kabelka s koženkovou aplikací na přední části a vzorovanými boky Barva: krémová, černá, béžová Vzor: jemná imitace kůže, pruhovaný (na bocích) Zapínání: zip Kapsy: - jedna hlavní na zip - tři menší vnitřní, z toho jedna na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: 25,5 x 30 x 15 cm výška ucha - 13,5 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Večerní krémová kabelka FELICE (F17 CREAM) velikost: univerzální

Večerní kabelka, vhodná na svatby i do společnosti.  vysoká kvalita, materiál: ekologická kůže interiér: hlavní komora + malá kapsa odnímatelný popruh šířka: 30 cm, výška: 14 cm, hloubka: 4,5 cm (Londonclub.cz)

velikost:
univerzální

Béžovo-krémová kabelka s koženkovou aplikací Bessie London

Béžovo-krémová kabelka s koženkovou aplikací Bessie London

Nejlepší kamarádka každé ženy je kabelka. Je ji nápomocna pokaždé, když si vzpomene. Uchová tajemství, ukryje zbytečnosti potřebné pro každý den. Chcete další takovou kamarádku? Typ: velká kabelka s koženkovou aplikací na přední části a odnímatelným popruhem Barva: krémová, béžová, zlatá Vzor: jemná imitace kůže Zapínání: zip Kapsy: - jedna hlavní na zip - jenda vnější přední - tři menší vnitřní, z toho jedna na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, omyvatelný, hladký Něco navíc: balení obsahuje protiprachovou tašku Rozměry: 32 x 37 x 14 cm výška ucha - 18 cm max. délka popruhu - 117 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová koženková kabelka Juno

Krémová koženková kabelka  Juno

Je libo kabelku, kterou můžete nosit v ruce, přes rameno nebo křížem? Pak je tento kousek stvořen přímo pro vás Typ: koženková kabelka s odepínacím popruhem Barva: krémová, černá, zlatá Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip - jedna vnitřní kapsa na zip Materiál: vnější - 100 % polyuretan vnitřní - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, jemný, pevný Něco navíc: proti prachový pytlík Rozměry: kabelka - 32 x 25 x 16 cm maximální délka popruhu - 115 cm výška ucha - 10 cm A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Krémová kožená Hobo kabelka

Krémová kožená Hobo kabelka

Dámská kabelka v Hobo stylu má nadčasový střih a svršek z kvalitní kůže zdobí výrazné prošití. Ucho je tak akorát dlouhé pro pohodlné nošení na rameni či v ruce a součástí je i popruh. Tento model unosíte do práce i na volný čas a hodí se jak k elegantnějším outfitům, tak i k roztrhaným džínům a vzorovanému tričku.; material: kůže (Bata - CZ)

Krémová kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Krémová kabelka s detaily ve stříbrné barvě Bessie London

Nač tahat nezbytnosti po kapsách, když potřebujete tolik věcí, a navíc můžete mít takhle velkou a takhle stylovou kabelku? Odpověď je nasnadě. Bessie London. Typ: kabelka s uchy, odnímatelným popruhem a přívěskem Barva: krémová, stříbrná Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa na zip s dvěma kapsami na zip a dvěma otevřenými - dvě vnější (přední a zadní) na zip Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco navíc: decentní přívěsek a protiprachová taška Rozměry: kabelka - 31 x 24 x 12 cm pouzdro - 12 x 8 cm výška ucha - 15 cm max. délka popruhu - 125 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Růžovo-krémová kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Růžovo-krémová kabelka s detaily ve zlaté barvě Nalí

Barva: krémová, šedá, černá Typ: přes rameno Formát A4: vejde se Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa se dvěma velkými přihrádkami - jedna vnitřní kapsa na zip ve zlaté barvě Zapínání hlavní kasy: magnetická patentka Materiál: vnější část - 100 % polyurethan vnitřní část - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, Údržba: otřít vlhkým hadříkem Něco, co se hodí: - odnímatelný popruh s nastavitelnou délkou - protiprachový obal - minimalistický design Rozměry: 30 x 27 x 20 cm výška ucha - 20 cm max. délka popruhu - 132 cm (ZOOT.cz)

Dámská kabelka Benetton Adel - krémová

Dámská kabelka Benetton Adel - krémová

Elegantní kabelka italské značky United colors of Benetton! Představujeme Vám kabelku italské značky United colors of Benetton. Kabelka je opravdu elegantní a vše podtrhují kovové doplňky zlaté barvy. Hlavní kapsa se zapíná zipem a její vnitřní část je podšitá černou látkou. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete dvě otevřené kapsičky na drobnosti a kapsičku na zip. Kabelka je dostatečně velká a není problém do ní vložit dokumenty formátu A4. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Doca 13521 - krémová

Dámská kabelka Doca 13521 - krémová

Elegantní kabelka řecké značky Doca! Představujeme Vám kabelku řecké značky Doca. Kabelka je opravdu elegantní. Zapíná se na zip a její vnitřní část je podšita barevnou látkou. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. Uvnitř dále najdete menší kapsičku na zip. Další kapsu na zip najdete na zadní straně tašky.   (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Doca 13249 - krémová

Dámská kabelka Doca 13249 - krémová

Elegantní kabelka řecké značky Doca! Představujeme Vám kabelku řecké značky Doca. Kabelka je opravdu elegantní a ihned zaujme svým prošíváním. Zapíná se na zip a její vnitřní část je podšita barevnou látkou. Kabelka je rozdělena na 3 jednotlivé oddíly. Uvnitř jednoho najdete kapsičku na zip. Další kapsu na zip najdete na zadní straně tašky. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Doca 13243 - krémová

Dámská kabelka Doca 13243 - krémová

Elegantní kabelka řecké značky Doca! Představujeme Vám kabelku řecké značky Doca. Zapíná se na zip a její vnitřní část je podšita barevnou látkou. Kabelka je rozdělena na 3 jednotlivé oddíly. Uvnitř jednoho najdete kapsičku na zip. Další kapsu na zip najdete na zadní straně tašky. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Hexagona 463453 - krémová

Dámská kabelka Hexagona 463453 - krémová

Elegantní kabelka značky Hexagona! Představujeme Vám elegantní kabelku značky Hexagona. Kabelka má trendy tvar a vše je podtrženo pěknou ozdobou s logem značky. Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní část je podšitá světlou látkou. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. V jedné polovině dále najdete jednu otevřenou kapsičku na drobnosti a v druhé kapsičku na zip. Poslední kapsu na zip najdete na její zadní straně. Spodní část kabelky je chráněna čtyřmi kovovými špunty, takže se ji nemusíte bát položit na zem. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Hexagona 465017 - krémová

Dámská kabelka Hexagona 465017 - krémová

Elegantní kabelka značky Hexagona! Představujeme Vám elegantní kabelku značky Hexagona. Kabelka má elegantní tvar. Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní část je podšitá světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. V jedné polovině dále najdete dvě otevřené kapsičky na drobnosti a v druhé kapsičku na zip. Poslední kapsu na zip najdete na její zadní straně. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Hexagona 465355 - krémová

Dámská kabelka Hexagona 465355 - krémová

Elegantní dámská kabelka značky Hexagona. Představujeme Vám elegantní kabelku z kolekce Hexagona. Kabelka má elegantní tvar. Kabelka se zapíná na zip. Vnitřní část je podšitá světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen přepážkou na dvě poloviny a uvnitř jedné z nich najdete kapsu na zip. Další kapsičku najdete na zadní straně . (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Hexagona 465357 - krémová

Dámská kabelka Hexagona 465357 - krémová

Elegantní kabelka značky Hexagona! Představujeme Vám elegantní kabelku značky Hexagona. Kabelka má trendy tvar a geometricky zdobenou přední stranu. Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní část je podšitá světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. V jedné polovině dále najdete dvě otevřené kapsičky na drobnosti a v druhé kapsičku na zip. Poslední kapsu na zip najdete na její zadní straně. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Hexagona 465359 - krémová

Dámská kabelka Hexagona 465359 - krémová

Elegantní dámská kabelka značky Hexagona. Představujeme Vám elegantní kabelku z kolekce Hexagona. Kabelka má elegantní tvar. Kabelka se zapíná za pomoci klopy na kovovou sponu. Vnitřní část je podšitá světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen přepážkou na dvě poloviny a uvnitř jedné z nich najdete kapsu na zip. Další kapsičku najdete na zadní straně . Součástí kabelky je popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Hexagona 465361 - krémová

Dámská kabelka Hexagona 465361 - krémová

Elegantní dámská kabelka značky Hexagona. Představujeme Vám elegantní kabelku z kolekce Hexagona. Kabelka má elegantní tvar. Kabelka se zapíná za pomoci klopy na magnetický patentek. Vnitřní část je podšitá světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je prakticky rozdělen přepážkou na dvě poloviny a uvnitř jedné z nich najdete kapsu na zip. Další kapsičku najdete na zadní straně . Součástí kabelky je popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Krémová vaková kabelka Bessie London

Krémová vaková kabelka Bessie London

Už se vám někdy stalo, že jste se za nic na světě nemohla rozhodnout? Kabelka nebo vak? Kabelka, vak, kabelka, vak... Ale vak nebo kabelka? A co takhle něco mezi tím, čili nejstylovější kompromis na světě? Typ: vaková kabelka s odepínatelným popruhem a jemnou perforací s prošíváním na přední straně Barva: krémová, světle hnědá, zlatá Zapínání: stahování, zip Úložný prostor: - jedna hlavní stahovací kapsa s jednou kapsou na zip a třemi malými přihrádkami Materiál: vnější - polyuretan, technická kůže, kov vnitřní - polyester Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, stálobarevný Něco stylového: „vako tvar“ Rozměry: kabelka - 23 x 21 x 10 cm výška ucha - 12 cm maximální délka popruhu - 130 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Lakovaná krémová kabelka FELICE (F14 CREAM BEIGE SHINY) velikost:…

Značky kabelek, peněženek, tašek, aktovek a batohů Felice a Solier jsou zárukou kvality, protože na všechny produkty je kladen velký důraz na precizní zpracování. Nadčasové modely, propracovaný vzhled i maximální praktičnost ocení i ti nejnáročnější zákazníci. Značky Felice a Solier představují sofistikovaný doplněk k jakémukoli oblečení.  (Londonclub.cz)

velikost:
univerzální

GUESS Dámská kabelka Tamra HWSG7110180 - krémová

Značková kabelka Guess v nestárnoucím designu. Tato kabelka Guess vás na první pohled uchvátí svým decentním provedením. Snadno ji tak zkombinujete k jakémukoliv outfitu. Navíc je vybavena dvěma druhy odnímatelných popruhů a můžete ji dle nálady nosit v ruce, přes rameno i crossbody. Kabelka je vyrobena ze syntetické kůže a díky tomu je nenáročná na údržbu. Součástí je delší nastavitelný popruh (až 130 cm) a kratší pro nošení přes rameno (60 cm). Kabelku zdobí odnímatelný kovový přívěsek 1981. Kabelka je… (Delmas.cz)

Dámská kabelka Marina Galanti Gabriela - krémová

Dámská kabelka Marina Galanti  Gabriela - krémová

Elegantní dámská kabelka značky Marina Galanti! Představujeme Vám dámskou kabelku italské značky Marina Galanti, která zaujme svým elegantním tvarem. Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní část je podšitá světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Kabelka je opravdu prostorná a není problém do ní vložit dokumenty formátu A4. Součástí kabelky je nastavitelný a odnímatelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská kožený kabelka Lagen Emily - krémová

Dámská kožený kabelka Lagen Emily - krémová

Elegantní dámská kabelka zn. Lagen! Představujeme Vám koženou dámskou kabelku z dílny české značky Lagen. Kabelka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže a doplněna o kovové doplňky stříbrné barvy. Hlavní kapsa se uzavírá klopou (mag. patentek). Vnitřní část kapsy je podšita černou látkou. Vnitřní prostor je rozdělen na tři oddíly a prostřední se uzavírá zipem. Další dvě kapsy najdete na přední straně kabelky (pod klopou) a na straně zadní. Součástí tašky je nastavitelný popruh přes rameno (Kabelecky.cz)

Dámská kožená kabelka Facebag Roberta - krémová

Dámská kožená kabelka Facebag Roberta - krémová

Vysoce elegantní kožená kabelka české značky FACEBAG! Představujeme Vám dámskou kabelku české značky Facebag, která zaujme svým elegantním tvarem a velmi kvalitním zpracováním. Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní část je podšitá černou látkou. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete dvě kapsičky na drobnosti a kapsičku na zip. Další kapsičky na zip najdete po stranách. Součástí kabelky jsou dva různě dlouhé popruhy, které jde velmi jednoduše měnit díky karabinkám, které jsou umístěny vždy na obou jejich koncích. (Kabelecky.cz)

Dámská crossbody kabelka Tamaris Milena - krémová

Dámská crossbody kabelka Tamaris Milena - krémová

Elegantní crossbody značky Tamaris! Představujeme Vám elegantní crossbody kabelku značky Tamaris. Kabelka se zapíná zipem a její vnitřní prostor je podšity světlou látkou s logem značky. Vnitřní prostor je nedělený a najdete v něm jednu otevřenou kapsičku na umístění mobilního telefonu. Poslední kapsu na zip najdete na zadní straně kabelky. Nedílnou součástí kabelky je nastavitelný popruh přes rameno. Dopřejte si opravdu originální kabelku z nejnovější kolekce značky Tamaris. (Kabelecky.cz)

Barva:
Bílá
Materiál:
Syntetická kůže

Dámská crossbody kabelka Doca 13408 - krémová

Dámská crossbody kabelka Doca 13408 - krémová

Elegantní kabelka řecké značky Doca! Představujeme Vám kabelku řecké značky Doca. Kabelka je opravdu elegantní. Zapíná se na zip. Po rozepnutí zipu Vám kabelka nabídne hnědý, vyjímatelný organizér, který se také zapíná zipem. Vnitřní část organizéru je podšita barevnou látkou a najdete v něm i praktickou malou kapsu na zip. Po vyjmutí jde k organizéru připnou popruh přes rameno a využít ho jako crossbody kabelku. (Kabelecky.cz)

Dámská kožená kabelka Facebag Tera - krémová

Dámská kožená kabelka Facebag Tera - krémová

Vysoce elegantní kožená kabelka české značky FACEBAG! Představujeme Vám dámskou kabelku české značky Facebag, která zaujme svým elegantním tvarem a velmi kvalitním zpracováním. Kabelka se zapíná na zip a její vnitřní část je podšitá černou látkou. Vnitřní prostor je nedělený a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Poslední kapsičku na zip najdete na zadní straně kabelky. Kabelka je opravdu prostorná a není problém do ní vložit dokumenty formátu A4. (Kabelecky.cz)

Dámská kabelka Marina Galanti Ghita - krémová

Dámská kabelka Marina Galanti Ghita - krémová

Elegantní dámská kabelka značky Marina Galanti! Představujeme Vám dámskou kabelku italské značky Marina Galanti, která zaujme svým elegantním tvarem trendy perforovanou přední částí. Kabelka se zapíná na zip. Uvnitř kabelky najdete praktický látkový pořadač, který se dá vyjmout. Kabelka je praktická a není problém do ní vložit dokumenty formátu A4. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Dámská crossbody kabelka Doca 13252 - krémová

Dámská crossbody kabelka Doca 13252 - krémová

Elegantní crossbody kabelka řecké značky Doca! Představujeme Vám crossbody kabelku řecké značky Doca. Kabelka je opravdu elegantní a ihned zaujme svým prošíváním. Zapíná se na zip a její vnitřní část je podšita barevnou látkou. Kabelka je rozdělena na 3 jednotlivé oddíly. Uvnitř jednoho najdete kapsičku na zip. Další kapsu na zip najdete na zadní straně tašky. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno.   (Kabelecky.cz)

Černo-krémová crossbody kabelka Pieces Deedee

Černo-krémová crossbody kabelka Pieces Deedee

Odvážná kabelka pro odvážené ženy. Typ: koženková, vzorovaná kabelka s nastavitelnou délkou popruhu Barva: krémová, černá Vzor: hadí Zapínání: magnetický patent Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní kapsy - jedna kapsa pod klopou Materiál: 100 % polyuretan Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Rozměry: kabelka - 23 x 13 x 7 cm délka popruhu - 110 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Krémová velká kabelka Calvin Klein Jeans

Krémová velká kabelka Calvin Klein Jeans

Typ: velká kabelka s protiprachovým pytlíkem Barva: krémová Zapínání: zip Úložný prostor: - jedna hlavní kapsa - tři vnitřní Materiál: syntetika Rozměry: taška - 30 x 32 x 17 cm výška ucha - 26 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Krémová lněná crossbody kabelka Island Resort

Krémová lněná crossbody kabelka Island Resort

Typ: crossbody lněná kabelka Barva: krémová Vzor: strukturovaný, pruhovaný Úložný prostor: - jeden hlavní prostor - jedna menší vnitřní kapsa Zapínání: magnetický patent Materiál: vnější část - 55 % bavlna, 45 % len vnitřní část - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: strukturovaný, odolný Údržba: otřít vlhkým hadříkem Rozměry: kabelka - 16 x 22 x 8 cm délka popruhu - 115 cm formát A4 - nevejde se (ZOOT.cz)

Modro-krémová pruhovaná kabelka Bessie London

Modro-krémová pruhovaná kabelka Bessie London

Možná už ji vnímáte jako samozřejmost. Máte ji přeci už celou věčnost, vlastně si ani nepamatujete na časy, kdy jste ji neměla. Ano, řeč je o kabelce. Typ: vzorovaná kabelka do ruky s detaily ve zlaté barvě a odepínacím popruhem Barva: krémová, modrá, hnědá Vzor: pruhy, hadí vzor Zapínání: zip Úložný prostor: vnitřní: - dvě velké hlavní přihrádky - jedna velká kapsa na zip - dvě malé přihrádky - jedna malá kapsa na zip vnější: - jedna kapsa na zip Materiál: technická kůže, polyester, kov Vlastnosti materiálu: pevný, jemný Něco navíc: protiprachová taška Rozměry: kabelka - 34 x 26 x 9 cm výška ucha - 17 cm max. délka odnímatelného popruhu - 128 cm formát A4 - vejde se (ZOOT.cz)

Mango Kids - Dětské šaty Fez 110-152 cm

Mango Kids - Dětské šaty Fez 110-152 cm

Dětské šaty z kolekce Mango Kids. Volný model vyroben z jednobarevné látky. (Answear.cz)

Elegantní dámská kožená kabelka Katana Olma - krémová

Elegantní dámská kožená kabelka Katana Olma - krémová

Luxusní kožená dámská kabelka značky Katana! Představujeme Vám luxusní koženou dámskou kabelku francouzské značky Katana. Kabelka je opravdu elegantní a svým provedení uspokojí i velmi náročného zákazníka. Vnitřní prostor kabelky je prakticky rozdělen větší kapsou na zip na dvě poloviny. Dále uvnitř najdete dvě otevřené kapsičky na drobnosti a další kapsu na zip. Poslední kapsu na zip najdete na zadní straně kabelky. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno. (Kabelecky.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít