Kreator vrták do kovu hex 5,0mm hss (krt011306)

Produkt Kreator vrták do kovu hex 5,0mm hss (krt011306) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kreator vrták do kovu hex 5,0mm hss (krt011306) upraviť a produkt hľadať znova.

Kreator vrták do kovu HEX 5,0mm HSS (KRT011306)

Kreator vrták do kovu HEX 5,0mm HSS (KRT011306)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 5 mm, délka 107 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Zjistili jste, že i přes solidní výbavu vám v domácnosti chybí vrták? V tom případě je pro vás jako dělaný vrták Kreator. Tento patří ke spirálovitým typům, takže má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Určitě nezapomeňte brát v úvahu i to, že u jeho průměru naměříte 5 mm. Při výběru toho správného vrtáku myslete i na jeho celkovou délku 107 mm. Lze jej použít k vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze hlavu šestihranu. Pro Kreator vrták do kovu HEX 5,0mm HSS byl zvolen materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál je speciálně uzpůsoben pro obráběcí nástroje, takže odolá i vysokým teplotám, které se při vrtání objevují. Klíčové parametry vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 5,0mm HSS Rozšiřte svou kutilskou výbavu Využijete ho k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták k otvorům v tvrdých materiálech Vrták Kreator má průměr... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 5,0mm HSS (KRT011306) , Kreator vrták do kovu hex 5,0mm hss (krt011306)

Kreator vrták do kovu HEX 4,0mm HSS (KRT011305)

Kreator vrták do kovu HEX 4,0mm HSS (KRT011305)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 4 mm, délka 96 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Víte, že byste potřebovali rozšířit svou výbavu kutila o nový vrták? Pokud ano, zvažte koupi vrtáku Kreator. Tento model spadá do řady spirálovitých, takže jeho úkolem je dostat se do tvrdých materiálů. Je třeba myslet i na to, že má průměr 4 mm. Při výběru je dobré myslet i na jeho délku 96 mm. Využijete jej při vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze hlavu šestihranu. Pro Kreator vrták do kovu HEX 4,0mm HSS zvolil výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. S tímto materiálem je možné se potkat u obráběcích strojů, díky čemuž odolává i vysokým teplotám, které se objevují během vrtání. Zajímavé vlastnosti vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 4,0mm HSS Pořiďte si do vaší výbavy nový vrták Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, jímž je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v tvrdém materiálu Vrták Kreator má průměr 4... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 4,0mm HSS (KRT011305) , Kreator vrták do kovu hex 6,0mm hss (krt011307)

Kreator vrták do kovu HEX 6,0mm HSS (KRT011307)

Kreator vrták do kovu HEX 6,0mm HSS (KRT011307)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 6 mm, délka 114 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Rádi byste ve své kutilské výbavě uvítali i nový vrták? V takovém případě pro vás bude ideální vrták Kreator. Tento patří do řady spirálovitých, takže byl vyroben pro tvrdé materiály. Je třeba brát v úvahu i to, že jeho průměr činí 6 mm. Výběr byste měli uskutečnit i na základě jeho délky, ta činí 114 mm. Byl vyroben pro práci s materiálem, kterým je kov. K upevnění do vrtačky využijete hlavu šestihranu. Pro výrobu Kreator vrták do kovu HEX 6,0mm HSS byl použit materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál je často spojován s obráběcími stroji, takže odolává i vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Základní funkce vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 6,0mm HSS Udělejte ve své výbavě místo novému vrtáku Nejlépe se hodí k vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták si libuje v tvrdých materiálech Vrták Kreator nabízí průměr 6 mm Co do délky naměříte 114 mm Vyroben... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 6,0mm HSS (KRT011307) , Kreator vrták do kovu hex 4,0mm hss (krt011305)

Kreator vrták do kovu HEX 1,5mm HSS (KRT011301)

Kreator vrták do kovu HEX 1,5mm HSS (KRT011301)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 1,5 mm, délka 61 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Rádi byste ve své kutilské výbavě uvítali i nový vrták? V tom případě je pro vás jako dělaný vrták Kreator. Tento konkrétní se řadí mezi spirálovité, takže byl vyroben pro tvrdé materiály. Při výběru dejte i na to, že jeho průměr je 1,5 mm. Při správném výběru berte v potaz i jeho délku 61 mm. Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze šestihran. Pro Kreator vrták do kovu HEX 1,5mm HSS byl použit materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál byl speciálně vytvořen pro obráběcí stroje, takže je odolný i proti vysokým teplotám, které vzniknou během vrtání. Důležité parametry vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 1,5mm HSS Pořiďte si nový vrták, s nímž je radost pracovat Nejlépe se hodí k vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták nachází uplatnění při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator získal při výrobě průměr... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 1,5mm HSS (KRT011301) , Kreator vrták do kovu hex 1,5mm hss (krt011301)

Kreator vrták do kovu HEX 3,0mm HSS (KRT011304)

Kreator vrták do kovu HEX 3,0mm HSS (KRT011304)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 3 mm, délka 82 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Pátráte po novém vrtáku, kterým byste rozšířili své stávající kutilské vybavení? Pak by pro vás mohl být ideální vrták Kreator. Tento konkrétní model spadá mezi spirálovité, tudíž je určen pro tvrdé materiály. V potaz berte i to, že získal od výrobce průměr 3 mm. Při výběru byste měli myslet i na jeho délku 82 mm. Je ideální pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze šestihran. Pro Kreator vrták do kovu HEX 3,0mm HSS vybral výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny především obráběcí nástroje, takže je vysoce odolný proti vysokým teplotám, jež se objevují při vrtání. Rozhodující parametry vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 3,0mm HSS Přivítejte nový vrták do své kutilské výbavy Ideálně se hodí k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták lze použít při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 3,0mm HSS (KRT011304) , Kreator vrták do kovu hex 3,0mm hss (krt011304)

Kreator vrták do kovu HEX 2,0mm HSS (KRT011302)

Kreator vrták do kovu HEX 2,0mm HSS (KRT011302)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 2 mm, délka 70 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Rádi doma kutíte a potřebujete vyměnit starý vrták za nový? Pak vám přijde vhod vrták Kreator. Tento konkrétní model spadá mezi spirálovité, což znamená, že má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Je třeba myslet i na to, že získal od výrobce průměr 2 mm. Při výběru je dobré myslet i na jeho délku 70 mm. Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Upevnění do vrtačky je možné skrze šestihran. K výrobě Kreator vrták do kovu HEX 2,0mm HSS vybral výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. S tímto materiálem se můžete setkat u obráběcích strojů, což má za následek vysokou odolnost proti vysokým teplotám, které vzniknou při vrtání. Zásadní parametry vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 2,0mm HSS Nahraďte starý vrták novým kouskem Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták lze použít při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator je o průměru 2 mm U tohoto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 2,0mm HSS (KRT011302) , Kreator vrták do kovu hex 2,0mm hss (krt011302)

Kreator vrták do kovu HEX 4, 5, a 6 mm HSS (KRT011308)

Kreator vrták do kovu HEX 4, 5, a 6 mm HSS (KRT011308)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 6 mm, délka 114 mm, určení kov, upínání šestihran, materiál HSS Máte doma parádní sadu vrtáků, ale i tak se ji chystáte rozšířit? Pak vám přijde vhod vrták Kreator. Tento patří ke spirálovitým typům, tudíž se hodí především pro tvrdé materiály. Je třeba myslet i na to, že byl vyroben s průměrem 6 mm. Při výběru byste měli myslet i na jeho délku 114 mm. Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov. K upevnění do vrtačky využijete šestihran. Pro výrobu Kreator vrták do kovu HEX 4, 5, a 6 mm HSS byl zvolen materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál se používá pro výrobu obráběcích strojů, což má za následek vysokou odolnost proti vysokým teplotám, které vzniknou při vrtání. Důležité funkce vrtáku Kreator vrták do kovu HEX 4, 5, a 6 mm HSS Pořiďte si do vaší výbavy nový vrták Vlastnostmi je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v tvrdém materiálu Vrták Kreator získal při... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator vrták do kovu HEX 4, 5, a 6 mm HSS (KRT011308) , Kreator vrták do kovu hex 4, 5, a 6 mm hss (krt011308)

Kreator Vrták do kovu 5 mm HSS (KRT010112)

Kreator Vrták do kovu 5 mm HSS (KRT010112)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 5 mm, délka 86 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Zjistili jste, že i přes solidní výbavu vám v domácnosti chybí vrták? V takovém případě pro vás bude ideální vrták Kreator. Tento se řadí mezi spirálovité, což znamená, že byl vyroben pro tvrdé materiály. Musíte počítat také s tím, že jeho průměr činí 5 mm. Výběr by se měl orientovat i podle jeho délky, ta v tomto případě činí 86 mm. Byl vyvinut pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky se nabízí upevnění skrze stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 5 mm HSS byl použit materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál byl speciálně vytvořen pro obráběcí stroje, takže odolá i vysokým teplotám, které se při vrtání objevují. Hlavní přednosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 5 mm HSS Nahraďte starý vrták novým kouskem Je určen pro vrtání do materiálu, kterým je kov Ideální pro tvrdé materiály Vrták Kreator získal při výrobě průměr 5 mm Jeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 5 mm HSS (KRT010112) , Kreator vrták do kovu 4,8 mm hss (krt010111)

Kreator Vrták do kovu 4,5 mm HSS (KRT010110)

Kreator Vrták do kovu 4,5 mm HSS (KRT010110)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 4,5 mm, délka 80 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Chybí vám ve vaší výbavě určitý typ vrtáku, který teď sháníte? Pokud ano, zvažte koupi vrtáku Kreator. Tento model řadíme ke spirálovitým, takže byl vyroben pro tvrdé materiály. Určitě nezapomeňte na to, že disponuje průměrem 4,5 mm. Při výběru byste se měli zaměřit i na jeho délku 80 mm. Hodí se pro vrtání do materiálu, kterým je kov. Do vrtačky jej budete schopni uchytit skrze stopku kruhového tvaru. Pro výrobu Kreator Vrták do kovu 4,5 mm HSS zvolil výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál se používá pro výrobu obráběcích strojů, takže je odolný i proti vysokým teplotám, které vzniknou během vrtání. Důležité přednosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 4,5 mm HSS Pořiďte si do vaší výbavy nový vrták Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, jímž je kov Ideální pro tvrdé materiály Vrták Kreator nabízí průměr 4,5 mm Délka tohoto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 4,5 mm HSS (KRT010110) , Kreator vrták do kovu 6,5 mm hss (krt010115)

Kreator Vrták do kovu 4 mm HSS (KRT010108)

Kreator Vrták do kovu 4 mm HSS (KRT010108)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 4 mm, délka 75 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Potřebujete rozšířit vaši výbavu vrtáků či jen chcete vyměnit starý kousek za nový? Pak se vám určitě zalíbí vrták Kreator. Tento typ patří mezi spirálovité, takže jeho úkolem je dostat se do tvrdých materiálů. Je nutné počítat i s tím, že nabízí průměr 4 mm. Při rozhodování myslete i na jeho délku 75 mm. Využijete jej při vrtání do materiálu, kterým je kov. K upevnění do vrtačky využijete stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 4 mm HSS vybral výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny především obráběcí nástroje, díky čemuž je odolný vůči vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Zajímavé vlastnosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 4 mm HSS Pořiďte si nový vrták, s nímž je radost pracovat Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, kterým je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v tvrdém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 4 mm HSS (KRT010108) , Kreator vrták do kovu 5,5 mm hss (krt010113)

Kreator Vrták do kovu 9 mm HSS (KRT010120)

Kreator Vrták do kovu 9 mm HSS (KRT010120)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 9 mm, délka 125 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Potřebujete rozšířit vaši výbavu vrtáků či jen chcete vyměnit starý kousek za nový? Pak si nenechte ujít vrták Kreator. Tento se řadí mezi spirálovité, takže jeho úkolem je dostat se do tvrdých materiálů. Určitě nezapomeňte brát v úvahu i to, že jeho průměr je 9 mm. Při výběru byste se měli zaměřit i na jeho délku 125 mm. Upotřebíte jej při práci s materiálem, jímž je kov. K upevnění do vrtačky využijete stopku kruhového tvaru. Pro výrobu Kreator Vrták do kovu 9 mm HSS byl vybrán materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál je speciálně uzpůsoben pro obráběcí nástroje, díky čemuž je odolný vůči vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Zajímavé funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 9 mm HSS Udělejte ve své výbavě místo novému vrtáku Nejlépe jej využijete při vrtání do materiálu, kterým je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v tvrdém... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 9 mm HSS (KRT010120) , Kreator vrták do kovu 10 mm hss (krt010121)

Kreator Vrták do kovu 3,5 mm HSS (KRT010107)

Kreator Vrták do kovu 3,5 mm HSS (KRT010107)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 3,5 mm, délka 70 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Zjistili jste, že i přes solidní výbavu vám v domácnosti chybí vrták? Pokud ano, zvažte koupi vrtáku Kreator. Tento patří do řady spirálovitých, takže má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Určitě nezapomeňte na to, že jeho průměr činí 3,5 mm. Při správném výběru by vás měla zajímat i jeho délka 70 mm. Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov. K upevnění do vrtačky využijete stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 3,5 mm HSS zvolil výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál je speciálně uzpůsoben pro obráběcí nástroje, díky čemuž je odolný vůči vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Zásadní funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 3,5 mm HSS Přivítejte nový vrták do své kutilské výbavy Využijete ho k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták pro tvrdé materiály Vrták Kreator má průměr 3,5 mm Délka tohoto... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 3,5 mm HSS (KRT010107) , Kreator vrták do kovu 8,5 mm hss (krt010119)

Kreator Vrták do kovu 8,5 mm HSS (KRT010119)

Kreator Vrták do kovu 8,5 mm HSS (KRT010119)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 8,5 mm, délka 117 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Rádi byste ve své kutilské výbavě uvítali i nový vrták? Pak se vám určitě zalíbí vrták Kreator. Tento model řadíme ke spirálovitým, takže se hodí spíše do tvrdých materiálů. Je nutné počítat i s tím, že u jeho průměru naměříte 8,5 mm. Výběr byste měli uskutečnit i na základě jeho délky, ta činí 117 mm. Je ideální pro vrtání do materiálu, kterým je kov. Upevnění do vrtačky je možné skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 8,5 mm HSS byl použit materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál byl speciálně vyvinut pro výrobu obráběcích nástrojů, takže odolá i vysokým teplotám, které se při vrtání objevují. Nejdůležitější funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 8,5 mm HSS Nahraďte starý vrták novým kouskem Lze jej použít k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták nachází uplatnění při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator je o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 8,5 mm HSS (KRT010119) , Kreator vrták do kovu 3,5 mm hss (krt010107)

Kreator Vrták do kovu 1,5 mm HSS (KRT010102)

Kreator Vrták do kovu 1,5 mm HSS (KRT010102)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 1,5 mm, délka 40 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Víte, že byste potřebovali rozšířit svou výbavu kutila o nový vrták? Pak určitě popřemýšlejte o vrtáku Kreator. Tento model řadíme ke spirálovitým, což znamená, že byl vyroben pro tvrdé materiály. Je třeba nezapomenout na to, že získal od výrobce průměr 1,5 mm. Při výběru je třeba dát i na jeho délku 40 mm. Využijete jej při práci s materiálem, kterým je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 1,5 mm HSS byl použit materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál je speciálně uzpůsoben pro obráběcí nástroje, díky čemuž odolává i vysokým teplotám, které se objevují během vrtání. Významné parametry vrtáku Kreator Vrták do kovu 1,5 mm HSS Přivítejte do své výbavy nový vrták Využijete ho k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták vám poslouží při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator byl vyroben s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 1,5 mm HSS (KRT010102) , Kreator vrták do kovu 9 mm hss (krt010120)

Kreator Vrták do kovu 6,5 mm HSS (KRT010115)

Kreator Vrták do kovu 6,5 mm HSS (KRT010115)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 6,5 mm, délka 101 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Zjistili jste, že i přes solidní výbavu vám v domácnosti chybí vrták? Pak určitě popřemýšlejte o vrtáku Kreator. Tento se řadí mezi spirálovité, takže je uzpůsoben spíše pro tvrdé materiály. Určitě nezapomeňte brát v úvahu i to, že má průměr 6,5 mm. Při správném výběru berte v potaz i jeho délku 101 mm. Využijete jej při vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 6,5 mm HSS byl použit materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál se používá pro výrobu obráběcích strojů, díky čemuž dokáže odolat vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Hlavní přednosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 6,5 mm HSS Pořiďte si do vaší výbavy nový vrták Využijete ho k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták pro tvrdé materiály Vrták Kreator disponuje průměrem 6,5 mm Délka tohoto modelu se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 6,5 mm HSS (KRT010115) , Kreator vrták do kovu 4,5 mm hss (krt010110)

Kreator Vrták do kovu 4,8 mm HSS (KRT010111)

Kreator Vrták do kovu 4,8 mm HSS (KRT010111)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 4,8 mm, délka 86 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Jste vášnivý kutil a potřebujete si koupit nový vrták? V takovém případě vás zaujme vrták Kreator. Tento typ patří mezi spirálovité, tudíž si skvěle poradí s tvrdými materiály. Je třeba počítat i s tím, že u jeho průměru naměříte 4,8 mm. Výběr byste měli uskutečnit i na základě jeho délky, ta činí 86 mm. Je vhodný při práci s materiálem, kterým je kov. K upevnění do vrtačky využijete stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 4,8 mm HSS byl zvolen materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál bývá používán při výrobě obráběcích nástrojů, což znamená, že je odolný proti vysokým teplotám, které vznikají během vrtání. Významné přednosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 4,8 mm HSS Nahraďte starý vrták novým kouskem Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták lze použít při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator je o průměru 4,8 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 4,8 mm HSS (KRT010111) , Kreator vrták do kovu 5 mm hss (krt010112)

Kreator Vrták do kovu 8 mm HSS (KRT010118)

Kreator Vrták do kovu 8 mm HSS (KRT010118)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 8 mm, délka 117 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Rádi byste ve své kutilské výbavě uvítali i nový vrták? V takovém případě vám přijde vhod vrták Kreator. Tento typ je spirálovitý, což znamená, že má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Musíte počítat také s tím, že u jeho průměru naměříte 8 mm. Při výběru byste měli myslet i na jeho délku 117 mm. Hodí se pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 8 mm HSS byl zvolen materiál, jímž je rychlořezná ocel. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny především obráběcí nástroje, díky čemuž je odolný vůči vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Základní vlastnosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 8 mm HSS Rozšiřte svou výbavu a pořiďte si nový vrták Využijete ho k vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták vám poslouží při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator disponuje průměrem 8... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 8 mm HSS (KRT010118) , Kreator vrták do kovu 3 mm hss (krt010105)

Kreator Vrták do kovu 7,5 mm HSS (KRT010117)

Kreator Vrták do kovu 7,5 mm HSS (KRT010117)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 7,5 mm, délka 109 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Zjistili jste, že i přes solidní výbavu vám v domácnosti chybí vrták? Pak by pro vás mohl být ideální vrták Kreator. Tento model spadá do řady spirálovitých, tudíž si skvěle poradí s tvrdými materiály. Při výběru dejte i na to, že u jeho průměru naměříte 7,5 mm. Při výběru byste měli myslet i na jeho délku 109 mm. Byl vyvinut pro vrtání do materiálu, kterým je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 7,5 mm HSS vybral výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál byl speciálně vytvořen pro obráběcí stroje, takže odolává i vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Zásadní funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 7,5 mm HSS Rozšiřte svou výbavu o nový vrták Ideálně se hodí k vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták si rozumí s tvrdým materiálem Vrták Kreator byl vyroben s průměrem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 7,5 mm HSS (KRT010117) , Kreator vrták do kovu 2 mm hss (krt010103)

Kreator Vrták do kovu 6 mm HSS (KRT010114)

Kreator Vrták do kovu 6 mm HSS (KRT010114)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 6 mm, délka 93 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Jste šikovný kutil, který by rád vlastnil nový a praktický vrták? V tom případě je pro vás jako dělaný vrták Kreator. Tento konkrétní model spadá mezi spirálovité, což znamená, že byl vyroben pro tvrdé materiály. Je třeba brát v úvahu i to, že disponuje průměrem 6 mm. Při správném výběru berte v potaz i jeho délku 93 mm. Využijete jej při vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky jej upevníte skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 6 mm HSS byl zvolen materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál se používá pro výrobu obráběcích strojů, což znamená, že je odolný proti vysokým teplotám, které vznikají během vrtání. Důležité přednosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 6 mm HSS Rozšiřte svou výbavu a pořiďte si nový vrták Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták si rozumí s tvrdým materiálem Vrták... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 6 mm HSS (KRT010114) , Kreator vrták do kovu 7 mm hss (krt010116)

Kreator Vrták do kovu 1 mm HSS (KRT010101)

Kreator Vrták do kovu 1 mm HSS (KRT010101)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 1 mm, délka 34 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Chybí vám ve vaší výbavě určitý typ vrtáku, který teď sháníte? Pak by pro vás mohl být ideální vrták Kreator. Tento se řadí mezi spirálovité, tudíž je určen pro tvrdé materiály. Při výběru dejte i na to, že byl vyroben s průměrem 1 mm. Co se týká správného výběru, berte v úvahu i jeho délku 34 mm. Využijete jej při práci s materiálem, kterým je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 1 mm HSS vybral výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál bývá používán při výrobě obráběcích nástrojů, což má za následek vysokou odolnost proti vysokým teplotám, které vzniknou při vrtání. Rozhodující funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 1 mm HSS Přivítejte nový vrták do své kutilské výbavy Ideálně se hodí k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták pro tvrdé materiály Vrták Kreator má průměr... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 1 mm HSS (KRT010101) , Kreator vrták do kovu 13 mm hss (krt010124)

Kreator Vrták do kovu 2 mm HSS (KRT010103)

Kreator Vrták do kovu 2 mm HSS (KRT010103)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 2 mm, délka 49 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Chybí vám ve vaší výbavě určitý typ vrtáku, který teď sháníte? Pak by pro vás mohl být ideální vrták Kreator. Tento model řadíme ke spirálovitým, což znamená, že má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Je nutné počítat i s tím, že disponuje průměrem 2 mm. Je třeba brát v potaz i jeho délku 49 mm. Upotřebíte jej při práci s materiálem, kterým je kov. K upevnění do vrtačky využijete stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 2 mm HSS byl použit materiál, jímž je rychlořezná ocel. S tímto materiálem se můžete setkat u obráběcích strojů, což znamená, že je odolný proti vysokým teplotám, které vznikají během vrtání. Významné parametry vrtáku Kreator Vrták do kovu 2 mm HSS Pořiďte si do vaší výbavy nový vrták Můžete s ním vrtat do materiálu, jímž je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v tvrdém materiálu Vrták Kreator má průměr 2 mm Délka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 2 mm HSS (KRT010103) , Kreator vrták do kovu 12 mm hss (krt010123)

Kreator Vrták do kovu 3 mm HSS (KRT010105)

Kreator Vrták do kovu 3 mm HSS (KRT010105)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 3 mm, délka 61 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Víte, že byste potřebovali rozšířit svou výbavu kutila o nový vrták? Pak si nenechte ujít vrták Kreator. Tento model řadíme ke spirálovitým, takže je uzpůsoben spíše pro tvrdé materiály. Určitě nezapomeňte brát v úvahu i to, že získal od výrobce průměr 3 mm. Při výběru je dobré myslet i na jeho délku 61 mm. Je ideální pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky jej budete schopni uchytit skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 3 mm HSS zvolil výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál je často spojován s obráběcími stroji, takže je vysoce odolný proti vysokým teplotám, jež se objevují při vrtání. Důležité vlastnosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 3 mm HSS Pořiďte si do vaší výbavy nový vrták Je určen pro vrtání do materiálu, jímž je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v tvrdém materiálu Vrták Kreator byl... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 3 mm HSS (KRT010105) , Kreator vrták do kovu 3,2 mm hss (krt010106)

Kreator Vrták do kovu 13 mm HSS (KRT010124)

Kreator Vrták do kovu 13 mm HSS (KRT010124)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 13 mm, délka 151 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Rádi doma kutíte a potřebujete vyměnit starý vrták za nový? Pokud ano, zvažte koupi vrtáku Kreator. Tento se řadí mezi spirálovité, což znamená, že je uzpůsoben pro tvrdé materiály. Je třeba brát v úvahu i to, že byl vyroben s průměrem 13 mm. Je třeba brát v potaz i jeho délku 151 mm. Je vhodný při práci s materiálem, jímž je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 13 mm HSS vybral výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. S tímto materiálem se můžete setkat u obráběcích strojů, takže je odolný i proti vysokým teplotám, které vzniknou během vrtání. Podstatné parametry vrtáku Kreator Vrták do kovu 13 mm HSS Udělejte ve své výbavě místo novému vrtáku Vlastnostmi je určen pro vrtání do materiálu, kterým je kov Do tvrdých materiálů se nejvíce hodí spirálovitý vrták Vrták Kreator nabízí průměr 13 mm Co... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 13 mm HSS (KRT010124) , Kreator vrták do kovu 4 mm hss (krt010108)

Kreator Vrták do kovu 7 mm HSS (KRT010116)

Kreator Vrták do kovu 7 mm HSS (KRT010116)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 7 mm, délka 109 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Jste šikovný kutil, který by rád vlastnil nový a praktický vrták? V tom případě je pro vás jako dělaný vrták Kreator. Tento se řadí mezi spirálovité, což znamená, že má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Je třeba nezapomenout na to, že jeho průměr je 7 mm. Při výběru je třeba dát i na jeho délku 109 mm. Byl vyroben pro vrtání do materiálu, kterým je kov. K upevnění do vrtačky využijete stopku kruhového tvaru. Pro výrobu Kreator Vrták do kovu 7 mm HSS vybral výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál byl speciálně vyvinut pro výrobu obráběcích nástrojů, takže je vysoce odolný proti vysokým teplotám, jež se objevují při vrtání. Základní vlastnosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 7 mm HSS Rozšiřte svou kutilskou výbavu Nejlépe se hodí k vrtání do materiálu, jímž je kov Spirálovitý vrták si rozumí s tvrdým materiálem Vrták Kreator má od výrobce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 7 mm HSS (KRT010116) , Kreator vrták do kovu 4,2 mm hss (krt010109)

Kreator Vrták do kovu 3,2 mm HSS (KRT010106)

Kreator Vrták do kovu 3,2 mm HSS (KRT010106)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 3,2 mm, délka 65 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Potřebujete rozšířit vaši výbavu vrtáků či jen chcete vyměnit starý kousek za nový? V takovém případě pro vás bude ideální vrták Kreator. Tento konkrétní se řadí mezi spirálovité, tudíž je určen pro tvrdé materiály. Je třeba nezapomenout na to, že jeho průměr činí 3,2 mm. Zaměřte se při výběru i na jeho délku 65 mm. Je ideální pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 3,2 mm HSS zvolil výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál byl speciálně vytvořen pro obráběcí stroje, takže je odolný i proti vysokým teplotám, které vzniknou během vrtání. Nejdůležitější vlastnosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 3,2 mm HSS Udělejte ve své výbavě místo novému vrtáku Je perfektní k vrtání do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták lze použít při práci s tvrdým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 3,2 mm HSS (KRT010106) , Kreator vrták do kovu 11 mm hss (krt010122)

Kreator Vrták do kovu 12 mm HSS (KRT010123)

Kreator Vrták do kovu 12 mm HSS (KRT010123)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 12 mm, délka 151 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Napadlo vás, že byste si měli pořídit nový vrták, protože stávající už dosluhuje? Pak vám přijde vhod vrták Kreator. Tento typ je spirálovitý, takže jeho úkolem je dostat se do tvrdých materiálů. Je nutné počítat i s tím, že při výrobě získal průměr 12 mm. Při výběru byste měli myslet i na jeho délku 151 mm. Hodí se pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky se nabízí upevnění skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 12 mm HSS zvolil výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál je speciálně uzpůsoben pro obráběcí nástroje, což má za následek vysokou odolnost proti vysokým teplotám, které vzniknou při vrtání. Důležité funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 12 mm HSS Pořiďte si nový vrták, s nímž je radost pracovat Je perfektní k vrtání do materiálu, jímž je kov Do tvrdých materiálů se nejvíce hodí spirálovitý vrták Vrták... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 12 mm HSS (KRT010123) , Kreator vrták do kovu 2,5 mm hss (krt010104)

Kreator Vrták do kovu 4,2 mm HSS (KRT010109)

Kreator Vrták do kovu 4,2 mm HSS (KRT010109)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 4,2 mm, délka 75 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Rádi doma kutíte a potřebujete vyměnit starý vrták za nový? V takovém případě vás zaujme vrták Kreator. Tento patří do řady spirálovitých, tudíž si skvěle poradí s tvrdými materiály. Určitě nezapomeňte brát v úvahu i to, že byl vyroben s průměrem 4,2 mm. Co se týká správného výběru, berte v úvahu i jeho délku 75 mm. Využijete jej při vrtání do materiálu, kterým je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 4,2 mm HSS zvolil výrobce materiál, jímž je rychlořezná ocel. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny především obráběcí nástroje, takže odolává i vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Rozhodující funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 4,2 mm HSS Nahraďte starý vrták novým kouskem Můžete s ním vrtat do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták lze použít při práci s tvrdým materiálem Vrták Kreator má od... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 4,2 mm HSS (KRT010109) , Vrták do kovu spirálový hss titan, 3,8 (120407)

Kreator Vrták do kovu 2,5 mm HSS (KRT010104)

Kreator Vrták do kovu 2,5 mm HSS (KRT010104)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 2,5 mm, délka 57 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Rozhodli jste se vylepšit svou kutilskou výbavu a pořídit si nový vrták? Pak si nenechte ujít vrták Kreator. Tento konkrétní model spadá mezi spirálovité, tudíž se hodí především pro tvrdé materiály. Je třeba nezapomenout na to, že má průměr 2,5 mm. Při výběru byste se měli zaměřit i na jeho délku 57 mm. Je vhodný pro vrtání do materiálu, kterým je kov. Upevnění do vrtačky je možné skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 2,5 mm HSS vybral výrobce materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál bývá používán při výrobě obráběcích nástrojů, díky čemuž odolává i vysokým teplotám, které se objevují během vrtání. Klíčové parametry vrtáku Kreator Vrták do kovu 2,5 mm HSS Přivítejte nový vrták do své kutilské výbavy Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták k otvorům v tvrdých materiálech Vrták... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 2,5 mm HSS (KRT010104) , Vrták do kovu spirálový hss titan, 9,0 (120421)

Kreator Vrták do kovu 11 mm HSS (KRT010122)

Kreator Vrták do kovu 11 mm HSS (KRT010122)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 11 mm, délka 142 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Pátráte po novém vrtáku, kterým byste rozšířili své stávající kutilské vybavení? Pak vám přijde vhod vrták Kreator. Tento model spadá do řady spirálovitých, tudíž si skvěle poradí s tvrdými materiály. V potaz berte i to, že má průměr 11 mm. Při výběru toho správného vrtáku myslete i na jeho celkovou délku 142 mm. Hodí se pro vrtání do materiálu, kterým je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze stopku kruhového tvaru. K výrobě Kreator Vrták do kovu 11 mm HSS byl použit materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál se používá pro výrobu obráběcích strojů, což znamená, že je odolný proti vysokým teplotám, které vznikají během vrtání. Hlavní přednosti vrtáku Kreator Vrták do kovu 11 mm HSS Přivítejte nový vrták do své kutilské výbavy Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, kterým je kov Díky spirálovitému vrtáku snadno vytvoříte otvory v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 11 mm HSS (KRT010122) , Vrták do kovu spirálový hss titan, 7,0 (120417)

Kreator Vrták do kovu 5,5 mm HSS (KRT010113)

Kreator Vrták do kovu 5,5 mm HSS (KRT010113)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 5,5 mm, délka 93 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Jste šikovný kutil, který by rád vlastnil nový a praktický vrták? V takovém případě pro vás bude ideální vrták Kreator. Tento typ je spirálovitý, což znamená, že má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Je třeba brát v úvahu i to, že při výrobě získal průměr 5,5 mm. Výběr byste měli uskutečnit i na základě jeho délky, ta činí 93 mm. Byl vyroben pro vrtání do materiálu, jímž je kov. Do vrtačky je možné upevnění skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 5,5 mm HSS byl zvolen materiál, jímž je rychlořezná ocel. Tento materiál se používá pro výrobu obráběcích strojů, takže odolává i vysokým teplotám vznikajícím při vrtání. Rozhodující funkce vrtáku Kreator Vrták do kovu 5,5 mm HSS Přivítejte nový vrták do své kutilské výbavy Svou službu vám nejlépe prokáže vrtáním do materiálu, kterým je kov Spirálovitý vrták nachází uplatnění při práci s tvrdým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 5,5 mm HSS (KRT010113) , Vrták do kovu spirálový hss titan, 4,2 (120409)

Kreator Vrták do kovu 10 mm HSS (KRT010121)

Kreator Vrták do kovu 10 mm HSS (KRT010121)
Detail

Vrták - spirálový, průměr 10 mm, délka 133 mm, určení kov, upínání stopka kruhového tvaru, materiál HSS Potřebujete rozšířit vaši výbavu vrtáků či jen chcete vyměnit starý kousek za nový? Pak si zcela jistě oblíbíte vrták Kreator. Tento typ patří mezi spirálovité, což znamená, že má za úkol proniknout do tvrdých materiálů. Při výběru dejte i na to, že jeho průměr činí 10 mm. Při rozhodování myslete i na jeho délku 133 mm. Využijete jej při práci s materiálem, jímž je kov. Do vaší vrtačky jej budete upevňovat skrze stopku kruhového tvaru. Pro Kreator Vrták do kovu 10 mm HSS byl zvolen materiál, kterým je rychlořezná ocel. Tento materiál je často spojován s obráběcími stroji, což má za následek vysokou odolnost proti vysokým teplotám, které vzniknou při vrtání. Nejdůležitější parametry vrtáku Kreator Vrták do kovu 10 mm HSS Udělejte si radost novým vrtákem Lze jej použít k vrtání do materiálu, kterým je kov Ideální pro tvrdé materiály Vrták Kreator má od výrobce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kreator Vrták do kovu 10 mm HSS (KRT010121)

Kreator KRT012002 - 10 ks HSS Vrtáků do kovu 1-10mm

Kreator KRT012002 - 10 ks HSS Vrtáků do kovu 1-10mm
Detail

Sada vrtáků Kreator KRT012002 je určena pro vrtání do kovu. V sadě najdete 10 kusů vrtáků o různých velikostech. Specifikace: Pro vrtání do kovu Počet kusů v sadě: 10 Rozměry vrtáků: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 mm (patro.cz)

Podobné produkty ako Kreator KRT012002 - 10 ks HSS Vrtáků do kovu 1-10mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,2mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,2mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,2mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,2mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,2mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,2mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 3,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,0mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 8,5mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 8,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 8,5mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 9,5mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 9,5mm
Detail

ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 9,5mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 9,0mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 9,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 9,0mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 10,0mm

vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 10,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 5ks, O 10,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 6,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 7,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 7,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 7,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 4,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 5,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 1,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 1,5mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 1,5mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,0mm

vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,0mm
Detail

Vrtáky do kovu jsou vyrobené z rychlořezné oceli HSS a splňující normu DIN 338 se hodí pro vrtání děr do mosazi, uhlíkové oceli, litiny a ocelových slitin. Tento typ vrtáku je možné použít také pro vrtání do dřeva a plastů.ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním používaným u průmyslových vrtákůvybroušená šroubovice pro max. přesnost a rychlé odstraňování vrtaného metriáluválcové tělo vrtáku z rychlořezné HSS ocelipoužití na vrtání děr do železa, litiny, barevných kovů, legované i nelegované oceli, dřeva a plastusplňuje normu DIN 338, typ šroubovice RN - normal v pravořezném provedení (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako vrták do kovu HSS, bal 10ks, O 2,0mm
Kreator vrták do kovu HEX 5,0mm HSS (KRT011306), Kreator vrták do kovu HEX 6,0mm HSS (KRT011307), Kreator vrták do kovu HEX 4,0mm HSS (KRT011305), Kreator vrták do kovu HEX 1,5mm HSS (KRT011301), Kreator vrták do kovu HEX 3,0mm HSS (KRT011304), Kreator vrták do kovu HEX 2,0mm HSS (KRT011302), Kreator vrták do kovu HEX 4, 5, a 6 mm HSS (KRT011308), Kreator Vrták do kovu 4,8 mm HSS (KRT010111), Kreator Vrták do kovu 6,5 mm HSS (KRT010115), Kreator Vrták do kovu 5,5 mm HSS (KRT010113), Kreator Vrták do kovu 10 mm HSS (KRT010121), Kreator Vrták do kovu 8,5 mm HSS (KRT010119), Kreator Vrták do kovu 3,5 mm HSS (KRT010107), Kreator Vrták do kovu 9 mm HSS (KRT010120), Kreator Vrták do kovu 4,5 mm HSS (KRT010110), Kreator Vrták do kovu 5 mm HSS (KRT010112), Kreator Vrták do kovu 3 mm HSS (KRT010105), Kreator Vrták do kovu 2 mm HSS (KRT010103), Kreator Vrták do kovu 7 mm HSS (KRT010116), Kreator Vrták do kovu 13 mm HSS (KRT010124), Kreator Vrták do kovu 12 mm HSS (KRT010123), Kreator Vrták do kovu 3,2 mm HSS (KRT010106), Kreator Vrták do kovu 4 mm HSS (KRT010108), Kreator Vrták do kovu 4,2 mm HSS (KRT010109), Kreator Vrták do kovu 11 mm HSS (KRT010122), Kreator Vrták do kovu 2,5 mm HSS (KRT010104), Vrták do kovu spirálový HSS TITAN, 3,8 (120407), Vrták do kovu spirálový HSS TITAN, 9,0 (120421), Vrták do kovu spirálový HSS TITAN, 7,0 (120417), Vrták do kovu spirálový HSS TITAN, 4,2 (120409)