Kouzelný dům - dvd (9769)

Produkt Kouzelný dům - dvd (9769) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kouzelný dům - dvd (9769) upraviť a produkt hľadať znova.

Kouzelný dům - DVD (9769)

Kouzelný dům - DVD (9769)
Detail

Film na DVD - Vilém Balvín najde uprostřed lesů dívku v bezvědomí. Vilém Balvín najde uprostřed lesů dívku v bezvědomí. Přiveze ji do domu, ve kterém bydlí tři generace jeho rodiny. Nikdo netuší, že je to zhýčkaná dcera průmyslníka Marie, která jako jediná přežila leteckou havárii a nyní trpí ztrátou paměti. Vilém, trpící poraněním z války, je do Marie zamilovaný, svou lásku však skrývá. Mezi Marií a jeho mladším bratrem Martinem vznikne něžný milostný cit. Společně pátrají po dívčině minulosti. Zlom nastává v okamžiku, kdy se Marii navrátí paměť... Adina Mandlová v tomto filmu ukázala, že umí hrát i dramatické role. Kouzelný dům je filmovým debutem Terezie Brzkové a údajně prý inspiroval Davida Lynche k natočení Mullholand Drive. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný dům - DVD (9769) , Kouzelný dům - dvd (9769)

Kouzelný dům (DVD)

Kouzelný dům (DVD)
Detail

DVD film Kouzelný dům [1939]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Psychologické drama Otakara Vávry s tmavovlasou Adinou Mandlovou. Psychologické drama Otakara Vávry s tmavovlasou Adinou Mandlovou. Vilém Balvín najde uprostřed lesů dívku v bezvědomí. Přiveze ji do domu, ve kterém bydlí tři generace jeho rodiny. Nikdo netuší, že je to zhýčkaná dcera průmyslníka Marie, která jako jediná přežila leteckou havárii a nyní trpí ztrátou paměti. Vilém, trpící poraněním z války, je do Marie zamilovaný, svou lásku však skrývá. Mezi Marií a jeho mladším bratrem Martinem vznikne něžný milostný cit. Společně pátrají po dívčině minulosti. Zlom nastává v okamžiku, kdy se Marii navrátí paměť. Adina Mandlová v tomto filmu ukázala, že umí hrát i dramatické role. Kouzelný dům je filmovým debutem Terezie Brzkové a údajně prý inspiroval Davida Lynche k natočení Mullholand Drive. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný dům (DVD) , Small foot dřevěný adventní kalendář kouzelný vánoční dům

Kouzelný dům (DVD) - digipack

Kouzelný dům (DVD) - digipack
Detail

DVD film Kouzelný dům [1939]. Československý film pro pamětníky. Dolby Digital. Digipack. Psychologické drama Otakara Vávry s tmavovlasou Adinou Mandlovou. Psychologické drama Otakara Vávry s tmavovlasou Adinou Mandlovou. Vilém Balvín najde uprostřed lesů dívku v bezvědomí. Přiveze ji do domu, ve kterém bydlí tři generace jeho rodiny. Nikdo netuší, že je to zhýčkaná dcera průmyslníka Marie, která jako jediná přežila leteckou havárii a nyní trpí ztrátou paměti. Vilém, trpící poraněním z války, je do Marie zamilovaný, svou lásku však skrývá. Mezi Marií a jeho mladším bratrem Martinem vznikne něžný milostný cit. Společně pátrají po dívčině minulosti. Zlom nastává v okamžiku, kdy se Marii navrátí paměť. Adina Mandlová v tomto filmu ukázala, že umí hrát i dramatické role. Kouzelný dům je filmovým debutem Terezie Brzkové a údajně prý inspiroval Davida Lynche k natočení Mullholand Drive. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný dům (DVD) - digipack , Dům na předměstí - dvd (9768)

Scooby Doo a strašidelný dům (DVD)

Scooby Doo a strašidelný dům (DVD)
Detail

Scooby-Doo otvírá bránu ke smíchu a strachu. Domov je tam, kde čeká nějaká záhada. V epizodě Scooby Doo dědicem zahrne podivínský milionář do své závěti i Scooby-Dooa. A tak musí Scooby-Doo a jeho duchařští přívrženci strávit noc ve strašidelném panství, aby získali jeho pozůstalost. V epizodě Čáry máry fuk, kdopak je ten duch? prozkoumává tým Záhad s.r.o. sídlo Kingston a místo strýce jejich kamaráda, kterého hledají, objeví ducha! V poslední epizodě Strašidelný dům, zůstane gang při cestě na rockový festival uvězněn blízko hrůzostrašného Jižního panství, kde je všechny vyděsí bezhlaví duchové! Jaké záhady číhají za těmito zdmi? Že by svačinka pro Scoobyho? EPIZODY: Scooby Doo dědicem Čáry máry fuk, kdopak je ten duch? Strašidelný dům (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Scooby Doo a strašidelný dům (DVD) , Dům u jezera - dvd (w00127)

Scooby Doo a strašidelný dům - DVD (W01456)

Scooby Doo a strašidelný dům - DVD (W01456)
Detail

Film na DVD - Domov je tam, kde čeká nějaká záhada. V epizodě Scooby Doo dědicem zahrne podivínský milionář do své závěti i Scooby-Dooa. A tak musí Scooby-Doo a jeho duchařští přívrženci strávit noc ve strašidelném panství, aby získali jeho pozůstalost. Domov je tam, kde čeká nějaká záhada. V epizodě Scooby Doo dědicem zahrne podivínský milionář do své závěti i Scooby-Dooa. A tak musí Scooby-Doo a jeho duchařští přívrženci strávit noc ve strašidelném panství, aby získali jeho pozůstalost. V epizodě Čáry máry fuk, kdopak je ten duch? prozkoumává tým Záhad s.r.o. sídlo Kingston a místo strýce jejich kamaráda, kterého hledají, objeví ducha! V poslední epizodě Strašidelný dům, zůstane gang při cestě na rockový festival uvězněn blízko hrůzostrašného Jižního panství, kde je všechny vyděsí bezhlaví duchové! Jaké záhady číhají za těmito zdmi? Že by svačinka pro Scoobyho? Epizody: • Scooby Doo dědicem • Čáry máry fuk, kdopak je ten duch? • Strašidelný dům (alza.cz)

Podobné produkty ako Scooby Doo a strašidelný dům - DVD (W01456) , Scooby doo a strašidelný dům - dvd (w01456)

Kouzelná romance (DVD)

Kouzelná romance (DVD)
Detail

Romantická muzikálová komedie o princezně Giselle, která je poslána z pohádky do toho nejméně kouzelného místa na světě - do současného New Yorku. Krásná a půvabná princezna Giselle si žije ve své animované pohádce, tančí na louce, zpívá, rozmlouvá se zvířaty a jednoho dne potkává v lese toho pravého, svého pana Dokonalého, prince Edwarda. Cestou na svatbu je ovšem zákeřně očarována zlou královnou a zničehonic se ocitá na Manhattanu v moderním New Yorku. Najednou už není animovaná, ale opravdová, a na její rozzářenou nevinnost reagují všichni opravdově, tedy s údivem a nepochopením nebo přímo s nevolí. Giselle potkává pohledného, ale velmi realistického rozvodového právníka Roberta s jeho malou dcerou, kteří ji poskytnou útočiště. Na cestě z pohádky do špinavých ulic velkoměsta za záchranou princezny je i princ Edward se zvířecími pomocníky a nakonec i zlá královna, aby veškěré naděje na záchranu zničila. Giselle, která v parku tančí s dělníky a důchodkyněmi a která si na úklid přizve havěť z celého New Yorku, musí nakonec přemýšlet o tom, zda okřídlené „šťastně až do smrti“ může i v našem světě obstát.Bonusy:Vystřižené scény s komentářem režiséra • Nepovedené záběry • Krása filmového světa: Fantazie ožívá (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelná romance (DVD) , Královna eliška rejčka (978-80-243-9769-6)

Kouzelné pírko (DVD)

Kouzelné pírko (DVD)
Detail

DVD film Kouzelné pírko [2009]. Český dabing. Dolby Digital. Vejdi do světa fantazie. Trojice dětí prožije báječnou výpravu do světa fantazie, kde je všechno možné a sny se stávají realitou. Vydejte se s nimi na napínavý výlet za hranice všedních dní. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelné pírko (DVD) , Kouzelný kalendář ()

Barbie - kouzelné Vánoce (DVD)

Barbie - kouzelné Vánoce (DVD)
Detail

Barbie a Kouzelné Vánoce – to je hřejivá adaptace klasického příběhu Charlese Dickense plná oblíbených vánočních koled, úžasných módních výstřelků a spousty smíchu! Hlavní hrdinkou filmového příběhu je Barbie™ jako Eden Starling™ - krásná, ale sobecká zpěvačka z divadla ve viktoriánském Londýně. A právě Eden se společně se svou namyšlenou kočkou rozhodla, že všichni účinkující zůstanou v divadle i na Štědrý den a budou zkoušet! Dokonce ani její návrhářka kostýmů a kamarádka z dětství Catherine nedokázala Eden vymluvit její hloupý nápad. Nezbývá nic jiného, než aby ji tři velmi nezvyklí vánoční duchové odnesli na fantastickou prázdninovou cestu, na které Eden podlehne kouzlu Vánoc a konečně pochopí, že rozdávat dárky přináší radost. Barbie™ a Kouzelné Vánoce je oblíbený rodinný film, který si užijete o jakýchkoliv prázdninách! (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Barbie - kouzelné Vánoce (DVD) , Kouzelný měsíc

Mickey: Kouzelné Vánoce (DVD)

Mickey: Kouzelné Vánoce (DVD)
Detail

Disneyho hrdinové - Mickey a všichni jeho hosté jsou po velké sněhové bouři zavaleni v Myšmaši. Je tu Medvídek Pú, Prasátko, Bell, Sněhurka, Ariel a mnoho dalších ... Oblíbení Disneyho hrdinové se s vámi chtějí podělit o vánoční zážitky. Mickey a všichni jeho hosté jsou po velké sněhové bouři zavaleni v Myšmaši. Je tu Medvídek Pú, Prasátko, Bell, Sněhurka, Ariel a mnoho dalších starých i nových Mickeyho kamarádů. Všichni jsou veselí, jen Donald má špatnou náladu. A tak se mu všichni snaží ukázat kouzlo Vánoc. Minnie promítá vánoční záběry z domácího videa, a to brzy navodí vánoční náladu. Dokonce i nevrlému Donaldovi, který se nakonec stane největší hvězdou večera. A při zpěvu písničky "Dnes já nejhezčí Vánoce mám" si všichni uvědomí, že nejkrásnější Vánoce jsou ty, když kolem sebe máte dobré přátele. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Mickey: Kouzelné Vánoce (DVD) , Hurvínkův kouzelný gramofon ()

Kouzelná romance - DVD (D00044)

Kouzelná romance - DVD (D00044)
Detail

Film na DVD - Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem (PATRICK DEMPSEY) princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska? KOUZELNOU ROMANCI režíroval Kevin Lima (Tarzan, Eloise a Vánoce) podle scénáře Billa Kellyho (Dožeň, co se dá). Původních písně pro Kouzelnou romanci složila v minulosti velice úspěšná dvojice autorů - skladatel Alan Menken a textař Stephen Schwartz (Pocahontas, Zvoník u Matky Boží). Bonusy • Interaktivní menu • Výběr scén • Vystřižené scény s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kouzelná romance - DVD (D00044) , Labutí dům ()

Willy a kouzelná planeta (DVD)

Willy a kouzelná planeta (DVD)
Detail

Od tvůrců filmu Esa z pralesa. Nejvesmírnější dobrodružství. Malý Willy cestuje s rodiči vesmírem. Po nehodě vesmírné lodi se sám v záchranné kapsli dostává na neznámou,divokou planetu. Naštěstí má s sebou důležitého parťáka – robota Bucka. V cizím světě na ně číhá mnoho nástrah a objevů. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Willy a kouzelná planeta (DVD) , Dům duchů

Kouzelný kolotoč (DVD) (papírový obal)

Kouzelný kolotoč (DVD) (papírový obal)
Detail

Tento zábavný film pro děti i dospělé v sobě kombinuje dětskou zábavu i moderní dobrodružství ve stylu Pána prstenů a Indiana Jonese a jeho animované postavičky nadabovali takové současné hvězdy jako Robbie Williams, Kylie Minogue. Animovaná britská pohádka na motivy populárního televizního seriálu. Malá Florence si bezstarostně hraje v krásné zahradě s kolotočem, znenadání se však vinou zlého kouzla ocitne uvězněná v tajemném ledovém vězení. Čaroděj Zebedee proto svolá všechny její přátele – psíka Dougala, který miluje cukr a svojí Florence, krávu Ermintrudu, která zpívá operu a myslí si, že umí zpívat, slimáka Briana, který ji jediný obdivuje, a pohodového králíka Dylana. Čaroděj jim poví, že kdysi dávno, kdy byl svět ještě pokrytý ledem, jeho předkové bojovali proti zlému čarodějovi Zeebadovi a podařilo se jim ho uvěznit v ledovém vězení pod čarovným kolotočem, kde měl zůstat do té doby, dokud si všichni na kolotoči budou hrát v harmonii. Vinou zlé příhody se však kouzlo přerušilo a vypustilo Zeebada na svobodu. Teď musí za tři dny najít tři diamanty, které mu zaručí svobodu a umožní mrazivou pěstí vládnout celému světu. Naši čtyři přátelé se okamžitě vydají na nebezpečnou cestu, aby našli tři kouzelné diamanty dříve než Zeebad. Podaří se jim zachránit svět? Zachrání svoji kamarádku Florence? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný kolotoč (DVD) (papírový obal) , Zlatý dům

Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)

Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD)
Detail

Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kouzelné muzeum (DVD) , Puzzle kouzelný králík (ul-spd008)

Merlin a kouzelný obojek (DVD)

Merlin a kouzelný obojek (DVD)
Detail

Jednoho dne dostal pejsek Merlin krásný obojek, který je dokonce kouzelný! Merlina s ním čeká spousta legrace a dobrodružství. Stane se detektivem při vyšetřování záhadného zmizení párků, zúčastní se soutěže v poslušnosti, vyrazí na piknik spolu se svými kamarády a prožije i mnoho dalších veselých příhod. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Merlin a kouzelný obojek (DVD) , Dům bez zrcadel ()

Barbie a Kouzelná dvířka (DVD)

Barbie a Kouzelná dvířka (DVD)
Detail

Pohádkový muzikál, který musíte vidět! Barbie se představuje jako Alexa, nesmělá princezna, která ve svém království objevuje tajné dveře, za nimiž se nachází svérázná země plná kouzelných stvoření a překvapení. Tady Alexa potkává Romy a Nori, mořskou pannu a vílu, které jí povědí o jejich prohnané vládkyni jménem Malucia, jež chce ovládnout všechna kouzla z celé země. Alexa ke svému údivu zjišťuje, že v tomhle světě ovládá magické síly i ona a navíc je jediná, kdo může svým novým kamarádkám pomoci. Podívejte se, co se stane, když v sobě Alexa nalezne odvahu postavit se na správnou stranu a pozná, že přátelství je mnohem drahocennější než všechna kouzla.BONUSY:•Videoklip: If I Had Magic•Nepoužité záběry•Barbie - Život v domě snů Epizoda 1&2•Videoklip: Anything Is Possible•Barbie Royal Caribbean•Videohra: Barbie - Party v domě snů•Trailery (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Barbie a Kouzelná dvířka (DVD) , Dům doktora fišera ()

Kouzelná školka (DVD) (papírový obal)

Kouzelná školka (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Kouzelná školka [2005]. Český dabing. Dolby Digital. Kouzelná školka aneb hrajeme si celý rok. Milé děti, pojďte s námi navštívit Kouzelnou školku, čekají na vás oblíbené postavičky Fanynka s Františkem a jejich kamarádi. Teště se na dědečkovy chutné recepty, Jitčiny písničky, na převleky babičky Jany, Majdina dobrodružství a Michalovy vynálezy. To všechno a ještě něco více najdete na DVD. Tahle Kouzelná školka vám nikdy neskončí. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelná školka (DVD) (papírový obal) , Tichý dům (9788025713723)

Kouzelný náramek (DVD) (papírový obal)

Kouzelný náramek (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Kouzelný náramek [2007]. Český dabing. Dolby Digital. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný náramek (DVD) (papírový obal) , Dům pod náměstím ()

Mickeyho kouzelné Vánoce - DVD (D00149)

Mickeyho kouzelné Vánoce - DVD (D00149)
Detail

Film na DVD - Mickey a jeho hosté jsou po velké sněhové bouři zavaleni v Myšmaši. Je tu Medvídek Pú, Prasátko, Bell, Sněhurka, Ariel a mnoho dalších. Všichni jsou veselí, jen Donald má špatnou náladu. A tak se mu všichni snaž ukázat kouzlo Vánoc... Oblíbení Disneyho hrdinové se s vámi chtějí podělit o vánoční zážitky. Mickey a všichni jeho hosté jsou po velké sněhové bouři zavaleni v Myšmaši. Je tu Medvídek Pú, Prasátko, Bell, Sněhurka, Ariel a mnoho dalších starých i nových Mickeyho kamarádů. Všichni jsou veselí, jen Donald má špatnou náladu. A tak se mu všichni snaží ukázat kouzlo Vánoc. Minnie promítá vánoční záběry z domácího videa, a to brzy navodí vánoční náladu. Dokonce i nevrlému Donaldovi, který se nakonec stane největší hvězdou večera. A při zpěvu písničky "Dnes já nejhezčí Vánoce mám" si všichni uvědomí, že nejkrásnější Vánoce jsou ty, když kolem sebe máte dobré přátele. Bonusy: • Interaktivní menu • Výběr scén • Melodie Vánoc... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mickeyho kouzelné Vánoce - DVD (D00149) , Rozpůlený dům (9788025738986)

Bratz 1 - Kouzelná křídla - edice DVD-HIT (DVD) (papírový obal)

Bratz 1 - Kouzelná křídla - edice DVD-HIT (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Bratz 1 - Kouzelná křídla [2006]. Český dabing. Dolby Digital. Velké dobrodružství v království víl. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Bratz 1 - Kouzelná křídla - edice DVD-HIT (DVD) (papírový obal) , Panský dům (9788025733028)

Barbie a Kouzelný módní salón (DVD)

Barbie a Kouzelný módní salón (DVD)
Detail

Přidejte se k Barbie v pestrobarevné pohádce ze současnosti, která je nabitá módou, přátelstvím a zábavou! Barbie se svým pejskem míří na návštěvu úžasného pařížského módního salónu, který patří její tetičce. K jejímu velikému úžasu ale na místě zjišťuje, že salón stojí na pokraji bankrotu. Barbie™ to však takhle nenechá. S pomocí svých tří nových kamarádek s kouzelnými schopnostmi přichází na geniální nápad jak vše zachránit. Pro svou myšlenku nadchne i ostýchavou módní návrhářku Alici, se kterou společně přichystají oslnivou módní show. Barbie opět dokazuje, že každý, kdo věří sám v sebe, může dokázat zázraky. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Barbie a Kouzelný módní salón (DVD) , Dům ztracených duší ()

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (DVD)

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (DVD)
Detail

Asterix a Obelix jsou zpátky v novém animovaném dobrodružství. Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Asterix a tajemství kouzelného lektvaru (DVD) , Malý dům (9788025740262)

Smíšci: Kouzelný džbánek (DVD) (papírový obal)

Smíšci: Kouzelný džbánek (DVD) (papírový obal)
Detail

Jsou to Teletubbies nebo ne? Jsou také čtyři a také si rádi hrají. Ale tihle kamarádi žijí za sedmero horami a sedmi moři na kouzelném ostrově a umí mluvit! Právě tam, v létajících domečcích, bydlí čtyři Smíšci, tví noví přátelé.... Jsou to Teletubbies nebo ne? Jsou také čtyři a také si rádi hrají. Ale tihle kamarádi žijí za sedmero horami a sedmi moři na kouzelném ostrově a umí mluvit! Právě tam, v létajících domečcích, bydlí čtyři Smíšci, tví noví přátelé. Je tu Džoa ve žlutém, které se všechno líbí. A pak Ara v růžovém, která všechno ví a všechno zná. Modrý Moja si se vším poradí, stačí mu jen věřit. A také je tu Nado v zeleném, jeho mladší bráška. Smíšci každé ráno hbitě vstanou, pozdraví se s tebou a přichystají ti další krásný den plný her, hudby i poučení. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Smíšci: Kouzelný džbánek (DVD) (papírový obal) , Imaginarium hrací oblast kouzelný kiconico (8428918691424)

Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce (DVD)

Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce (DVD)
Detail

Báječná vánoční klasika, která vychází Oscary ověnčeného filmu Kráska a zvíře (1991, Oskar za nejlepší skladbu, nejlepší hudbu, nominace na Oskara za nejlepší snímek roku) z dílny Walta Disneyho. Oslavte tu nejtajemnější část roku. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce (DVD) , Dětská osuška barbie a kouzelný jednorožec

Aladinova kouzelná lampa (DVD) (papírový obal)

Aladinova kouzelná lampa (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Aladinova kouzelná lampa [1982]. Český dabing. Dolby Digital. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Aladinova kouzelná lampa (DVD) (papírový obal) , Imaginarium kouzelný kufr plný příběhů (8428918081812)

Willy a kouzelná planeta - DVD (N03192)

Willy a kouzelná planeta - DVD (N03192)
Detail

Film na DVD - Malý Willy cestuje s rodiči vesmírem, když má náhle kosmická loď nehodu, a záchranná kapsle ho samotného vyšle na neznámou, divokou planetu. Naštěstí má s sebou neocenitelného parťáka - robota Bucka. Malý Willy cestuje s rodiči vesmírem, když má náhle kosmická loď nehodu, a záchranná kapsle ho samotného vyšle na neznámou, divokou planetu. Naštěstí má s sebou neocenitelného parťáka - robota Bucka. Zatímco čekají na záchrannou misi, v novém světě na ně číhá mnoho nástrah a objevů, včetně roztomilého tvora jménem Flash! (alza.cz)

Podobné produkty ako Willy a kouzelná planeta - DVD (N03192) , Playmobil kapičkový dům (4008789708045)

Hurvínek a kouzelné muzeum -DVD (D008092)

Hurvínek a kouzelné muzeum -DVD (D008092)
Detail

Film na DVD - Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor Muzea loutek. A nyní jej čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství... Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hurvínek a kouzelné muzeum -DVD (D008092) , Vilac dřevěné puzzle dům

Barbie a Kouzelná dvířka - DVD (U00036)

Barbie a Kouzelná dvířka - DVD (U00036)
Detail

Film na DVD - Pohádkový muzikál, který musíte vidět! Barbie se představuje jako Alexa, nesmělá princezna, která ve svém království objevuje tajné dveře, za nimiž se nachází svérázná země plná kouzelných stvoření a překvapení. Pohádkový muzikál, který musíte vidět! Barbie se představuje jako Alexa, nesmělá princezna, která ve svém království objevuje tajné dveře, za nimiž se nachází svérázná země plná kouzelných stvoření a překvapení. Tady Alexa potkává Romy a Nori, mořskou pannu a vílu, které jí povědí o jejich prohnané vládkyni jménem Malucia, jež chce ovládnout všechna kouzla z celé země. Alexa ke svému údivu zjišťuje, že v tomhle světě ovládá magické síly i ona a navíc je jediná, kdo může svým novým kamarádkám pomoci. Podívejte se, co se stane, když v sobě Alexa nalezne odvahu postavit se na správnou stranu a pozná, že přátelství je mnohem drahocennější než všechna kouzla (alza.cz)

Podobné produkty ako Barbie a Kouzelná dvířka - DVD (U00036) , Dům pod jasany (9788025739358)

Ostrov Duma Key - Stephen King

Ostrov Duma Key - Stephen King
Detail

Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá takovým záchvatům zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka. V hluboké depresi a s myšlenkami na sebevraždu uposlechne rady svého terapeuta dr. Kamena, aby "změnil prostředí". Odstěhuje se tedy z Minnesoty na Duma Key, maličký, téměř pustý ostrůvek u floridského pobřeží. Lékař ho pobízel: "Nenajdete ve svém životě kromě stavařiny ještě něco jiného, co by ty deprese oslabilo?" A Edgar Freemantle si vzpomene, že kdysi kreslil. Zjistí, že je velmi nadaný malíř, a začne na ostrově malovat. Jenže s obrazy se začnou dít zvláštní věci. Cokoli namaluje, objeví se i ve skutečnosti, a pokud to vymaže, zmizí to. Ostrov má podivnou moc zesilovat a umocňovat jeho talent, protože tam přebývá cosi zlého... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ostrov Duma Key - Stephen King , Standa a dům hrůzy

Ostrov Duma Key - King Stephen

Ostrov Duma Key - King Stephen
Detail

Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá takovým záchvatům zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka. V hluboké depresi a s myšlenkami na sebevraždu uposlechne rady svého terapeuta dr. Kamena, aby "změnil prostředí". Odstěhuje se tedy z Minnesoty na Duma Key, maličký, téměř pustý ostrůvek u floridského pobřeží. Lékař ho pobízel: "Nenajdete ve svém životě kromě stavařiny ještě něco jiného, co by ty deprese oslabilo?" A Edgar Freemantle si vzpomene, že kdysi kreslil. Zjistí, že je velmi nadaný malíř, a začne na ostrově malovat. Jenže s obrazy se začnou dít zvláštní věci. Cokoli namaluje, objeví se i ve skutečnosti, a pokud to vymaže, zmizí to. Ostrov má podivnou moc zesilovat a umocňovat jeho talent, protože tam přebývá cosi zlého... (patro.cz)

Podobné produkty ako Ostrov Duma Key - King Stephen , Winkiki - set dětského povlečení kouzelný zámek (wh131)

Fotbal je kouzelný sport (DVD) (papírový obal)

Fotbal je kouzelný sport (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Fotbal je kouzelný sport [2006]. Český dabing. Dolby Digital. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Fotbal je kouzelný sport (DVD) (papírový obal) , Kouzelný ostrov (978-80-271-0170-2)

Maxík a kouzelná noc (DVD) (papírový obal)

Maxík a kouzelná noc (DVD) (papírový obal)
Detail

DVD film Maxík a kouzelná noc [2009]. Český dabing. Dolby Digital. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Maxík a kouzelná noc (DVD) (papírový obal)

Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce - DVD (D00249)

Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce - DVD (D00249)
Detail

Film na DVD - Báječná vánoční klasika, která vychází z Oskary ověnčeného filmu Kráska a zvíře (1991, Oskar za nejlepší skladbu, nejlepší hudbu, nominace na Oskara za nejlepší snímek roku) z dílny Walta Disneyho. Báječná vánoční klasika, která vychází z Oskary ověnčeného filmu Kráska a zvíře (1991, Oskar za nejlepší skladbu, nejlepší hudbu, nominace na Oskara za nejlepší snímek roku) z dílny Walta Disneyho. Oslavte tu nejtajemnější část roku! Vyslechněte si příběh plný překvapení, když paní Konvičková vypráví o „událostech z doby dávno a dávno minulé” o tom, co se mohlo stát o Vánocích před mnoha a mnoha lety. Tehdy se totiž pletichářský dvorní skladatel Maestro Forte, dnes stále nabručené varhany, které hluboce nenávidí Vánoce, ze všech sil snažil vrazit klín mezi Belle a jejího milého. Zastavit jeho nekalé plány mohlo jedině kouzlo Vánoc. U vzniku nového filmu znovu stály herecké hvězdy, díky nimž tenhle animátorský skvost září všemi barvami. Těšit se můžete i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kráska a zvíře: Kouzelné Vánoce - DVD (D00249)

Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru - DVD (N02319)

Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru - DVD (N02319)
Detail

Film na DVD - Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu zná jen druid Panoramix, který ale už není nejmladší. A tak se pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, vydává hledat vhodného následovníka... ... píše se rok 50 před naším letopočtem a celá Galie je obsazena Římany. Celá? Ne, jedna vesnice, obývaná nepoddajnými Galy, ještě stále odolává nájezdníkům. Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix, který si ale musí připustit, že už není nejmladší. Byla by to katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl! A tak se pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, vydává hledat vhodného následovníka, kterému by své řemeslo předal. To ovšem vyvolá zájem hanebného druida, který chce tajný recept ukrást! (alza.cz)

Podobné produkty ako Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru - DVD (N02319)

Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (DVD)

Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (DVD)
Detail

Než spolu mohli Belle a její milý začít „žít šťastně až do smrti“, hodně se toho přihodilo! Nechte se unést zábavným dobrodružstvím jedné z Disneyho nejvtipnějších princezen a všech jejích začarovaných přátel. Jejich příběhy pokračují. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (DVD)

Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6)

Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6)
Detail

Kniha - autor František Neužil, 424 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Historický román proslulého českého autora zavádí čtenáře do doby 14. století a líčí osudy fascinující české a polské královny, jež patří mezi nejzajímavější postavy české i světové historie. Rejčka byla obratnou diplomatkou, nepřítelkyní Elišky Přemyslovny, milenkou pana Jindřicha z Lipé, zakladatelkou významného kláštera, iniciátorkou vzniku iluminovaných rukopisů, které přispívaly ke vzdělanosti národa. Kromě života této výjimečné ženy se autorovi v tomto díle podařilo zachytit i dramatické zápolení přemyslovské, habsburské a lucemburské dynastie o českých trůn… (alza.cz)

Podobné produkty ako Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6)

Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6)

Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6)
Detail

Elektronická kniha - autor František Neužil, 400 stran, česky Vypravěčsky podmanivý román zavádí čtenáře do doby 14. století, proslulé dramatickými událostmi a zápolením přemyslovské, habsburské a lucemburské dynastie o českých trůn. Autor líčí osudy fascinující české a polské královny, jež patří mezi nejzajímavější postavy české i světové historie. Rejčka byla obratnou diplomatkou, sokyní Elišky Přemyslovny, milenkou pana Jindřicha z Lipé, zakladatelkou významného kláštera a iniciátorkou vzniku iluminovaných rukopisů, které přispívaly ke vzdělanosti národa. Byla ale také ctižádostivou ženou, která toužila po uznání a lásce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6)

Ostrov Duma Key - Stephen King - e-kniha

Ostrov Duma Key - Stephen King - e-kniha
Detail

eBook:,Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá tak silným záchvatům zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka. V hluboké depresi a s myšlenkami na sebevraždu uposlechne rady svého terapeuta dr. Kamena, aby „změnil prostředí“. Odstěhuje se tedy z Minnesoty na Duma Key, maličký, téměř pustý ostrůvek u floridského pobřeží. A hledá něco, co by dalo jeho životu nový smysl. Začne malovat. A zjistí, že je velmi nadaný malíř. Jenže s jeho obrazy se začnou dít zvláštní věci. Cokoli namaluje, objeví se i ve skutečnosti, a pokud to vymaže, zmizí to. Ostrov má podivnou moc zesilovat a umocňovat jeho talent, protože tam přebývá cosi zlého... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ostrov Duma Key - Stephen King - e-kniha

Kouzelný svět malé Vlnky KOMPLET - 6 DVD (papírový obal)

Kouzelný svět malé Vlnky KOMPLET - 6 DVD (papírový obal)
Detail

Animovaný seriál o statečné dívence (26 příběhů na 6 DVD). Krásnou dívenku jménem Vlnka vychovává její dědeček na idylickém, prosluněném ostrově. Jelikož vyrůstá bez matky a otce, je Vlnka terčem posměchu ostatních dětí. Ona se však naučila být nezávislou, nechybí jí silná vůle, je chytrá a má smysl pro humor. Její minulost je spojena s vílou Maureen, lodí plnou zlotřilých pirátů a zlým čarodějem. Poklidný život malé Vlnky se obrátí vzhůru nohama, když čaroděj objeví na mořském dně magickou kouli. Zneužitím její moci může ublížit nevinným lidem. Podaří se Vlnce zastavit zlého čaroděje? Právě začíná napínavý příběh plný úžasných dobrodružství a zábavy. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný svět malé Vlnky KOMPLET - 6 DVD (papírový obal)

Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě - DVD (D00250)

Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě - DVD (D00250)
Detail

Film na DVD - Než spolu mohli Belle a její milý začít „žít šťastně až do smrti”, hodně se toho přihodilo! Nechte se unést zábavným dobrodružstvím jedné z Disneyho nejvtipnějších princezen a všech jejích začarovaných přátel. Než spolu mohli Belle a její milý začít „žít šťastně až do smrti”, hodně se toho přihodilo! Nechte se unést zábavným dobrodružstvím jedné z Disneyho nejvtipnějších princezen a všech jejích začarovaných přátel. Jejich příběhy pokračují ve skvělém třetím pokračování - Kráska v kouzelném světě - které vychází z oscarového veledíla Kráska a zvíře (v roce 1991 získalo Oscara za nejlepší skladbu a nejlepší hudbu a nominaci na Oscara pro nejlepší snímek roku) z dílny Walta Disneyho. Vydejte se s Belle, jejím milým a jejich mnoha kamarády na cestu, na které se naučí, že láska, společné úsilí, odpuštění a přátelství mohou proměnit strašidelný zámek v palác, který je skutečně hodný krásné princezny. Vychutnejte si jedinečné bonusy, potkejte známé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě - DVD (D00250)

Kouzelný svět malé Vlnky 1-6 (6DVD) - DVD (7030)

Kouzelný svět malé Vlnky 1-6 (6DVD) - DVD (7030)
Detail

Film na DVD - Vlnka je mladá divenka, je chytrá, nechybí jí silná vůle a má smysl pro humor. Poklidný život se jí obrátí vzhůru nohama, když čaroděj objeví na mořském dně magickou kouli. Podaří se Vlnce zastavit zlého čaroděje? Krásnou dívenku jménem Vlnka vychovává její dědeček na idylickém, prosluněném ostrově. Jelikož vyrůstá bez matky a otce, je Vlnka terčem posměchu ostatních dětí. Ona se však naučila být nezávislou, nechybí jí silná vůle, je chytrá a má smysl pro humor. Její minulost je spojena s vílou Maureen, lodí plnou zlotřilých pirátů a zlým čarodějem. Poklidný život malé Vlnky se obrátí vzhůru nohama, když čaroděj objeví na mořském dně magickou kouli. Zneužitím její moci může ublížit nevinným lidem. Podaří se Vlnce zastavit zlého čaroděje? Právě začíná napínavý příběh plný úžasných dobrodružství a zábavy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný svět malé Vlnky 1-6 (6DVD) - DVD (7030)

Dumy samotářského chodce - Jean-Jacques Rousseau - e-kniha

Dumy samotářského chodce - Jean-Jacques Rousseau - e-kniha
Detail

eBook:,Ve svém Vyznání, předcházející Dumám, píše na úvod Jean-Jacques Rousseua: „Odhalil jsem své nitro, jak pouze tys je viděl, Věčná Bytosti! Shromáždi kolem mne nespočetný zástup mých bližních: nechť naslouchají mému vyznání, nechť hořekují nad mými nízkostmi, nechť se rdí nad mými ubohostmi. Nechť však každý odhalí též svoje srdce u stupňů tvého trůnu stejně upřímně a potom nechť jediný odváží se mi říci: Byl sem lepší onoho muže.“ Ve svých protivenstvích nalézá Rousseau v Dumách, obklopen již jen přírodou, svůj konečný klid – podroben „jhu nutnosti“, zachován svému srdci, ztotožněn s řádem, jemuž byl zaslíben. Vypořádává se se vším, co musí zpracovat citlivé srdce, nechce-li být pokořeno, ba spíše zmařeno, vědom si, že účel života přesahuje pletichy a zlo těch, kteří jsou podrobeni svým slepým tužbám a zlobě, jichž neváhají, s potěchou jim vlastní, vůči člověku kdykoli použít. Kniha je dokladem, věčným dramatem a kontrapunktem mezi Člověkem a společností (Královstvím božím a královstvím z tohoto světa), pochopením života v nitru člověka, je-li po něm současně bytostně voláno. Je věčným zápasem Východu Slunce; rozporem, který navždy upomíná, že skutečná vznešenost je pronásledována temnotou lůzy, jejíž duch na sebe bere jen jiná těla a podoby, nenávidějící však stále vše přímé a vpravdě vznešené, co nabývá skutečného květu života. Chce-li kdo pochybovat, nechť učiní onu mez v dějinách, kdy se lži vykázalo místo, jíž jí přísluší, a pravda povznesla se v základ společenského pořádku! Nechť rozváže tak kdo kolo, cítí-li se, a učiní z něj přímku, kde vymezí onen bod! – Či raději nechť mlčí, nechce-li být směšný, kdo je unášen na křídlech Molocha, na drobtech pomíjivého prospěchářství, za nějž je placen – jemuž je zaprodán na křídlech servilnosti vůči zlu! Ačkoli lze dočasně bránit Světlu, aby zářilo (a zakrývat jej pouhou jeho nápodobou, čemuž říkáme veřejný pořádek a morálka), nelze zadržet jeho konečného vítězství, jeho paprsků, razící si cestu ranními červánky. Obě entity mají nárok na své bytí; nelze vytrhnout hloží, aniž bychom tím nevytrhli i pšenice. Nechť se naplní a dokoná osud spravedlivých i nespravedlivých! Ovšem jen ve světle nabývá člověk své hodnoty a své sebeúcty. Jen ve světle nebude nakonec požrán služebníky, kteří se domáhají zadusit všeho života; stejně jako jejich bůžkem, kterému slouží a jemuž jsou sami vydáni za potravu. Toto je lidské drama ve svém cyklu, v božském dramatu, který se píše a opakuje od počátku věků. Vydaná kniha uchovává, až na výjimky, pravopis doby a je zároveň revizí a opravou místy nepřesných překladů prvního českého vydání z roku 1913. Toto vydání si neklade za cíl vystavět monument onomu velkému muži, jímž je Jean-Jacques Rousseau – takové pomníky nebývají pravdivé, a proto ani trvalé – nýbrž je pouhým jeho uznáním. Toto uznání však více než v řeči může nabývat významu u každého Jedince až ve skutku a myšlení: oprostí-li se od lži, postaví-li se sám nejen za sebe, ale za každého člověka, trpě společně s ním, který se nalézá či nalézal v poutech; v člověku, který se sám zbaví krve – má-li ji na rukou společně s celou generací lidí, sloužící Molochu; a přijme-li tím následně neméně důsledně jako Rousseau: své „jho nutnosti“. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dumy samotářského chodce - Jean-Jacques Rousseau - e-kniha

Ostrov Duma Key (978-80-759-3129-0)

Ostrov Duma Key (978-80-759-3129-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Stephen King, 720 stran, česky Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá tak silným záchvatům zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka. V hluboké depresi a s myšlenkami na sebevraždu uposlechne rady svého terapeuta dr. Kamena, aby „změnil prostředí“. Odstěhuje se tedy z Minnesoty na Duma Key, maličký, téměř pustý ostrůvek u floridského pobřeží. A hledá něco, co by dalo jeho životu nový smysl. Začne malovat. A zjistí, že je velmi nadaný malíř. Jenže s jeho obrazy se začnou dít zvláštní věci. Cokoli namaluje, objeví se i ve skutečnosti, a pokud to vymaže, zmizí to. Ostrov má podivnou moc zesilovat a umocňovat jeho talent, protože tam přebývá cosi zlého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ostrov Duma Key (978-80-759-3129-0)

Dumy samotářského chodce (999-00-018-3620-7)

Dumy samotářského chodce (999-00-018-3620-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Jean Jacques Rousseau, 113 stran Ve svém Vyznání, předcházející Dumám, píše na úvod Jean-Jacques Rousseua: „Odhalil jsem své nitro, jak pouze tys je viděl, Věčná Bytosti! Shromáždi kolem mne nespočetný zástup mých bližních: nechť naslouchají mému vyznání, nechť hořekují nad mými nízkostmi, nechť se rdí nad mými ubohostmi. Nechť však každý odhalí též svoje srdce u stupňů tvého trůnu stejně upřímně a potom nechť jediný odváží se mi říci: Byl sem lepší onoho muže.“ Ve svých protivenstvích nalézá Rousseau v Dumách, obklopen již jen přírodou, svůj konečný klid – podroben „jhu nutnosti“, zachován svému srdci, ztotožněn s řádem, jemuž byl zaslíben. Vypořádává se se vším, co musí zpracovat citlivé srdce, nechce-li být pokořeno, ba spíše zmařeno, vědom si, že účel života přesahuje pletichy a zlo těch, kteří jsou podrobeni svým slepým tužbám a zlobě, jichž neváhají, s potěchou jim vlastní, vůči člověku kdykoli použít. Kniha je dokladem,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dumy samotářského chodce (999-00-018-3620-7)

Ostrov Duma Key (978-80-7593-129-0)

Ostrov Duma Key (978-80-7593-129-0)
Detail

Kniha - autor Stephen King, 720 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá takovým záchvatům zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka. V hluboké depresi a s myšlenkami na sebevraždu uposlechne rady svého terapeuta dr. Kamena, aby "změnil prostředí". Odstěhuje se tedy z Minnesoty na Duma Key, maličký, téměř pustý ostrůvek u floridského pobřeží. Lékař ho pobízel: "Nenajdete ve svém životě kromě stavařiny ještě něco jiného, co by ty deprese oslabilo?" A Edgar Freemantle si vzpomene, že kdysi kreslil. Zjistí, že je velmi nadaný malíř, a začne na ostrově malovat. Jenže s obrazy se začnou dít zvláštní věci. Cokoli namaluje, objeví se i ve skutečnosti, a pokud to vymaže, zmizí to. Ostrov má podivnou moc zesilovat a umocňovat jeho talent, protože tam přebývá cosi zlého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ostrov Duma Key (978-80-7593-129-0)

Funko POP! Disney Alice 70th– 2PK Tweedle Dee & Dum (889698557382)

Funko POP! Disney Alice 70th– 2PK Tweedle Dee & Dum (889698557382)
Detail

Figurka - figurka, Soška, sběratelská, výška 9 cm, materiál Vinyl, nepohyblivá Zásadní vlastnosti figurky Funko POP! Disney Alice 70th– 2PK Tweedle Dee & Dum Figurka Funko potěší každého sběratele Použitým materiálem je vinyl Funko POP! Disney Alice 70th– 2PK Tweedle Dee & Dum představuje dekorativní sošku V balení naleznete jednu figurku Figurka Funko měří 9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Funko POP! Disney Alice 70th– 2PK Tweedle Dee & Dum (889698557382)

Dům (DVD)

Dům (DVD)
Detail

Dům je intimním dramatem otce a dcery, příběhem o lásce, střetu snů různých generací a neutuchající touze po svobodě. Imrich buduje svůj vlastní životní sen – staví dům pro svoji mladší dceru Evu. Do stavby domu projektuje všechny své sny a ambice, které ztratil v éře komunismu. Na rodinném dvoře však stojí rozestavěné domy dva – první, nedokončený dům, měl patřit Evině starší sestře Janě. Ta se ale otcovi vzepřela a Imrich ji i s její rodinou ze svého života „vyškrtl“. Eva sní o tom, že po maturitě konečně opustí „vězení dokonalého domova“ i život na maloměstě a konečně se vydá poznávat jiný svět. Těžce nese otcovy starosvětské názory a jeho chování vůči matce a sestře, chodí za školu, tajně se stýká se sestrou a její rodinou, přivydělává si a dělá vše proto, aby mohla co nejdříve „vypadnout“. Nečekaně ji cestu zkříží nový muž, starší a ženatý Jakub, se kterým ji do života přibude další tajemství. Brzy však všechna tajemství začnou vyplouvat na povrch a jejich životy naberou nečekaný zvrat. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dům (DVD)

Kouzelné hodiny - Kouzelné čtení Albi

Kouzelné hodiny - Kouzelné čtení Albi
Detail

Naučte děti poznávat čas pomocí zábavných Kouzelných hodin z edice Kouzelné čtení. Děti budou mít možnost porovnat si zobrazení času na klasických hodinách s ručičkami se zobrazením na hodinách digitálních. Zábavné kvízy jim pomohou si ověřit, zda se hodiny naučily správně. Čeká na ně také pohádka o království, v němž je čas určován hodinami, které se urodily v koruně kouzelného hodinovníku. Kouzelné hodiny obsahují přes 100 zvukových stop.Namluvili Tereza a Matouš Rumlovi. Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kouzelné hodiny - Kouzelné čtení Albi

Kouzelné čtení Kouzelné samolepky 2

Kouzelné čtení Kouzelné samolepky 2
Detail

Kouzelné čtení Kouzelné samolepky 2 z kategorie Kouzelné čtení, od značky Albi, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Kouzelné čtení Kouzelné samolepky 2

Útok na Bílý dům (DVD)

Útok na Bílý dům (DVD)
Detail

Washingtonský policista John Cale (Channing Tatum) právě neuspěl ve snaze získat práci snů u ochranky amerického prezidenta Jamese Sawyera (Jamie Foxx). Aby nezklamal svou malou dcerku špatnou zprávou, vezme ji na exkurzi do Bílého domu. Během... Washingtonský policista John Cale (Channing Tatum) právě neuspěl ve snaze získat práci snů u ochranky amerického prezidenta Jamese Sawyera (Jamie Foxx). Aby nezklamal svou malou dcerku špatnou zprávou, vezme ji na exkurzi do Bílého domu. Během prohlídky je ale budova přepadena po zuby ozbrojenou polovojenskou skupinou. Vláda celého státu se ocitá v chaosu, čas se neúprosně krátí a jediný, kdo může prezidenta, vlastní dceru i celou zemi zachránit, je Cale. Ve vedlejších rolích filmu se představují Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, Richard Jenkins a James Woods.Bonusy: • Energické duo: Channing Tatum & Jamie Foxx• Muži akce: Příprava kaskadérů• Seznamte se s Insidery: Herci ve vedlejších rolích• Roland Emmerich – Navýšení sázky (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Útok na Bílý dům (DVD)

Kouzelný rok v Kouzelné školce - Miloš Kratochvíl

Kouzelný rok v Kouzelné školce - Miloš Kratochvíl
Detail

V Kouzelné školce se neustále něco děje, protože František je podnikavý skřítek a Fanynka si s ním v ničem nezadá. Je tu také děda Láďa, Majda, Michal a další dospělí kamarádi, vždycky ochotní přečíst pohádku, vymyslet hru nebo jinou zábavu. A tak je tady celý rok, od jara až do zimy, pěkně živo a veselo (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný rok v Kouzelné školce - Miloš Kratochvíl
Kouzelný dům - DVD (9769), Small Foot Dřevěný adventní kalendář Kouzelný vánoční dům, Dům na předměstí - DVD (9768), Dům u jezera - DVD (W00127), Scooby Doo a strašidelný dům - DVD (W01456), Královna Eliška Rejčka (978-80-243-9769-6), Kouzelný kalendář (), Kouzelný měsíc, Hurvínkův kouzelný gramofon (), Labutí dům (), Dům duchů, Zlatý dům, Puzzle Kouzelný králík (UL-SPD008), Dům bez zrcadel (), Dům doktora Fišera (), Tichý dům (9788025713723), Dům pod náměstím (), Rozpůlený dům (9788025738986), Panský dům (9788025733028), Dům ztracených duší (), Malý dům (9788025740262), Imaginarium Hrací oblast kouzelný kiconico (8428918691424), Dětská osuška Barbie a Kouzelný Jednorožec, Imaginarium Kouzelný kufr plný příběhů (8428918081812), Playmobil Kapičkový dům (4008789708045), Vilac Dřevěné puzzle Dům, Dům Pod jasany (9788025739358), Standa a dům hrůzy, Winkiki - Set dětského povlečení Kouzelný zámek (WH131), Kouzelný ostrov (978-80-271-0170-2)