Koupelová sůl LIFTEA Koupelová sůl Sladký vánek 600 g (8594177900789)

Kneipp koupelová sůl Nachlazení 60 g

Kneipp koupelová sůl Nachlazení 60 g

Popis Pro příjemné uvolnění při nachlazení. Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele značky Kneipp® se vyskytuje v tak koncentrovaném množství (98 %), že působí stejně, jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. (ageo.cz)

Styx Koupelová sůl Rosengarten 400 g

Styx Koupelová sůl Rosengarten  400 g

Mořská sůl působí příznivě na pokožku. V kombinaci s květy růží navozuje harmonickou chvilku ve vaší lázni. Pro zvýšení účinku koupele aktivujte pokožku lehkou masáží kartáčem před i během koupele. Svěží mořský vánek s vůní růží přináší příjemnou atmosféru i dobrou náladu.Jak používatSůl vsypejte do vany s horkou vodou a nechte rozpustit. (ageo.cz)

Sefiros relaxační koupelová sůl vanilka 500 g

Sefiros relaxační koupelová sůl vanilka 500 g

Popis Koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši. Každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky. Užijte si příjemnou koupel s neodolatelnou vůní sladké vanilky! Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny! Užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožku díky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů. (ageo.cz)

Koupelová sůl levandule

Koupelová sůl levandule

Nádherně vyvedená koupelová sůl, která potěší nejen každou ženu. Stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.  (babickarstvi.cz)

Koupelová sůl – Konopí

Koupelová sůl – Konopí

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s konopím se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Konopí má regenerační a výživové vlastnosti, hluboce regeneruje pokožku, vhodné při celulitidě a striích, přecitlivělé suché a aknozní pokožce, lupénce, uvolňuje napětí. Směs vhodná k přípravě vonné a relaxační solankové koupele. Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu. Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s konopím a s esenciálním olejem. Složení: himalájská sůl, konopné semínko,… (vemzu.cz)

Uživatele, kteří hledají "Koupelová sůl LIFTEA Koupelová sůl Sladký vánek 600 g (8594177900789)" se dívají také na:

Denver dv-dch-600

Sefiros relaxační koupelová sůl růže 500 g

Sefiros relaxační koupelová sůl růže 500 g

Popis Koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši. Každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky. Užijte si příjemnou koupel s vůní rozkvetlých růží! Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny! Užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožku díky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů. (ageo.cz)

Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g sáček

Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g sáček

Koupelová sůl z Mrtvého moře pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa.PopisKoupelová sůl z Mrtvého moře: složení krystalů je odlišné od běžných mořských solí, Mrtvé moře obsahuje jedinečnou směs minerálů, používá se na čistění a odstraňování zrohovatělé kůže, čím ji revitalizuje a omlazuje, pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů, zmírňuje svalové napětí a poskytuje relaxaci pro celé tělo. Balení1000 g - sáčekUpozorněníUrčeno pouze k zevnímu použití.Náš tipV naší nabídce naleznete také další přípravky do koupele.SloženíAqua, Maris Sal, Magnesium Chloride 24 – 34 %, Potassium Chloride 18 – 28 %, Sodium Chloride 12 –18 %, Calcium Chloride 0,1 –1,5 %, Bromide 0,2 – 0,4 %, microelements (ageo.cz)

Sefiros relaxační koupelová sůl rozmarýn a heřmánek 500 g

Sefiros relaxační koupelová sůl rozmarýn a heřmánek 500 g

Popis Koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši. Každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky. Užijte si příjemnou koupel s uklidňující vůní kombinace rozmarýnu a heřmánku! Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny! Užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožku díky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů. (ageo.cz)

Sefiros relaxační koupelová sůl eukalyptus 500 g

Sefiros relaxační koupelová sůl eukalyptus 500 g

Popis Koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši. Každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky. Užijte si příjemnou koupel s uklidňující vůní eukalyptu! Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny! Užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožku díky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů. (ageo.cz)

Sefiros relaxační koupelová sůl oceán 500 g

Sefiros relaxační koupelová sůl oceán 500 g

Popis Koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši. Každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky. Užijte si příjemnou koupel s vůní nespoutaného oceánu! Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny! Užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožku díky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů. (ageo.cz)

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (Černá himalájská sůl – Kala…

Purity Vision Ajurvédská koupelová sůl (Černá himalájská sůl – Kala Namak) 500 g

Popis Tradiční přírodní vulkanická sůl z oblasti indického Himaláje je vhodná pro terapeutické koupele. Tato výjimečná sůl má červeno-šedou barvu a typický zápach díky vysokému obsahu železa a sirných sloučenin. (ageo.cz)

Koupelová sůl – Levandule

Koupelová sůl – Levandule

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s levandulí se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účínky: Levandulová vůně koupele pro klidný spánek, relaxaci, uklidňuje pokožku a celkově oživuje organismus u dospělých i dětí Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s levandulí a s esenciálním olejem Složení: himalájská sůl, levandule květ, esenciální olej (vemzu.cz)

Koupelová sůl – Rozmarýna

Koupelová sůl – Rozmarýna

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s rozmarýnou se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Rozmarýnová vůně koupele osvěžuje, prokrvuje a prohřívá pokožku, koupel je stimulující a harmonizující. Směs vhodná k přípravě vonné a relaxační solankové koupele. Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu. Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s rozmarýnou a s esenciálním olejem. Složení: himalájská sůl, rozmarýna list, esenciální olej. (vemzu.cz)

Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g

Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000 g

Koupelová sůl z Mrtvého moře pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa.PopisKoupelová sůl z Mrtvého moře: složení krystalů je odlišné od běžných mořských solí, Mrtvé moře obsahuje jedinečnou směs minerálů, používá se na čistění a odstraňování zrohovatělé kůže, čím ji revitalizuje a omlazuje, pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů, zmírňuje svalové napětí a poskytuje relaxaci pro celé tělo. Balení1000 gUpozorněníUrčeno pouze k zevnímu použití.Náš tipV naší nabídce naleznete také další přípravky do koupele.SloženíAqua, Maris Sal, Magnesium Chloride 24 – 34 %, Potassium Chloride 18 – 28 %, Sodium Chloride 12 –18 %, Calcium Chloride 0,1 –1,5 %, Bromide 0,2 – 0,4 %, microelements (ageo.cz)

Koupelová sůl – Růže

Koupelová sůl – Růže

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s růží se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Růže čistí a ošetřuje pokožku, vyhlazuje vrásky, je vhodná i pro suchou a unavenou pokožku při podrážděné kůži. Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s květy růže a s esenciálním olejem. Složení: himalájská sůl, růže květ, esenciální olej (vemzu.cz)

Koupelová sůl – Meduňka

Koupelová sůl – Meduňka

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s meduňkou se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Meduňková vůně koupele uklidňuje, vhodná při únavě a podrážděnosti, vhodná k přípravě vonné a relaxační solankové koupele Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu. Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s meduňkou a s esenciálním olejem. Složení: himalájská sůl, meduňka list, esenciální olej (vemzu.cz)

Koupelová sůl canabis

Koupelová sůl canabis

Nádherně vyvedená koupelová sůl, která potěší nejen každou ženu. Stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku. Stimuluje organizmus a uvolňuje vnitřní napětí. (babickarstvi.cz)

Gynekologická koupelová sůl 500g

Gynekologická koupelová sůl 500g

Přírodní produkt účinný při vaginálních mykózách (kvasinkových infekcích), při gynekologických zánětech. Pomáhá po porodu s hojením a poporodními hemoroidy, snižuje otoky a bolestivost hráze. Vhodné preventivní použití po návštěvě bazénů a koupališť. (pilulka.cz)

Koupelová sůl Chocolate Bliss

Koupelová sůl Chocolate Bliss

Kantu Chocolate Bliss s mořskou solí a kakaem. Mořská sůl obsahuje stopové prvky, které jsou podstatné pro rovnováhu ve vašem těle. Čokoládová vůně podporuje relaxaci, uvolňuje stres a pozvedá náladu. Složení: Mořská sůl s přísadou čistého přírodního kakaa s čokoládovou vůní. Přirozeně detoxikuje, odstraňuje stres a uvolňuje. (vemzu.cz)

Koupelová sůl – Dubová kůra

Koupelová sůl – Dubová kůra

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s dubovou kůrou se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Dubový koupel posiluje psychiku, vhodná na poškozenou kůži, chronických obtížích s lymfou, hemeroidech a nadměrném pocení, vhodná k přípravě vonné a relaxační solankové koupele. Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu. Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s dubovou kůrou a s esenciálním olejem. Složení: himalájská sůl, dubová kůra, esenciální olej. (vemzu.cz)

Purity Vision Kala Namak - Ajurvédská koupelová sůl a Černá…

Purity Vision Kala Namak - Ajurvédská koupelová sůl a Černá himalájská sůl  500.0 g

Kala Namak - Ajurvédská koupelová sůl a Černá himalájská sůl - je zvláště vhodná pro sirné koupele indikované při kožních problémech a onemocnění kloubů - během koupele se uvolňuje sirovodík, charakteristický svým zápachem, připomínajícím vejce - v menší koncentraci výborná pro preventivní a relaxační koupele Použití: Pro hypertermní sirné koupele přidejte do vody (o teplotě 36 - 38 C) cca 3 - 4 polévkové lžíce soli. Koncentraci lze podle potřeby zvyšovat až na poměr 1:100 (1 kg soli na 100 litrů vody) pro dosažení osmotického efektu za účelem detoxifikace a vylučování škodlivých látek z těla. (prodejparfemu.cz)

I love Vanilla Milk Bath Salt- Koupelová sůl 500.0 g

I love Vanilla Milk Bath Salt- Koupelová sůl  500.0 g

Vanilla Milk Bath Salt - Koupelová sůl - s vůní vanilky a bergamotu (prodejparfemu.cz)

Purity Vision Kala Namak - Ajurvédská koupelová sůl a Černá…

Purity Vision Kala Namak - Ajurvédská koupelová sůl a Černá himalájská sůl  1000.0 g

Kala Namak - Ajurvédská koupelová sůl a Černá himalájská sůl - je zvláště vhodná pro sirné koupele indikované při kožních problémech a onemocnění kloubů - během koupele se uvolňuje sirovodík, charakteristický svým zápachem, připomínajícím vejce - v menší koncentraci výborná pro preventivní a relaxační koupele Použití: Pro hypertermní sirné koupele přidejte do vody (o teplotě 36 - 38 C) cca 3 - 4 polévkové lžíce soli. Koncentraci lze podle potřeby zvyšovat až na poměr 1:100 (1 kg soli na 100 litrů vody) pro dosažení osmotického efektu za účelem detoxifikace a vylučování škodlivých látek z těla. (prodejparfemu.cz)

Koupelová sůl mrtvé moře

Koupelová sůl mrtvé moře

Nádherně vyvedená koupelová sůl, která potěší nejen každou ženu. Nová receptura obsahuje extrakt řasy (Ulva lactuca) a sůl z mrtvého moře. Sůl bohatá na minerály a stopové prvky zanechá vaši pokožku hebkou, svěží a krásně čistou.  (babickarstvi.cz)

Koupelová sůl – Heřmánek pravý

Koupelová sůl – Heřmánek pravý

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s heřmánkem se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Heřmánek je vhodný při svědění a podráždění kůže, lupénce, posiluje pokožku, vhodná k přípravě vonné a relaxační solankové koupele. Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s heřmánkem a s esenciálním olejem.   Složení: himalájská sůl, heřmánek květ, esenciální olej (vemzu.cz)

Arnika koupelová sůl 200g

Arnika koupelová sůl 200g

ARNIKA® karlovarská koupel je osvědčený a účinný prostředek ke koupeli a je jedinečný obsahem léčivé rostliny ARNIKY horské (Arnica Montana). (pilulka.cz)

Koupelová sůl – Měsíček lékařský

Koupelová sůl – Měsíček lékařský

Tato vonná směs himalájské koupelové soli s měsíčkem se skvěle hodí pro uklidňující a relaxační koupel. himalájská sůl je výborná k péči o pokožku, kterou nejen ošetřuje, ale i vyživuje. Obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků. Přidané bylinky pak vhodně doplňují její účinky. Účinky: Měsíček posiluje pokožku, je zklidňující při podráždění či poškození kůže, vhodná k přípravě vonné a relaxační solankové koupele. Dávkování: min. 5 lžic na vanu. Pro větší očistné a relaxační účinky doporučujeme 1/2 balení (cca 250g) na vanu. Čistě přírodní krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad s měsíčkem a s esenciálním olejem. Složení: himalájská sůl, měsíček květ, esenciální olej (vemzu.cz)

Ozal koupelová sůl na nohy 25g

Ozal koupelová sůl na nohy 25g

OZAL karlovarská koupel nohou. (pilulka.cz)

I love Glazed Raspberry Bath Salt - Koupelová sůl 500.0 g

I love Glazed Raspberry Bath Salt - Koupelová sůl  500.0 g

Glazed Raspberry Bath Salt - Koupelová sůl - s ovocnou vůní malin a jahod (prodejparfemu.cz)

Radox Muscle Soak koupelová sůl s tymiánem 400 g

Radox Muscle Soak koupelová sůl s tymiánem 400 g

Popis Návod: Nasypte dostatečné množství (2 hrsti) koupelové soli přímo do proudu teplé vody.   Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod: Nasypte dostatečné množství (2 hrsti) koupelové soli přímo do proudu teplé vody. Podrobná data Bezpečnostní varováníZamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte… (ageo.cz)

Radox Stress Relief koupelová sůl s eukalyptem 400 g

Radox Stress Relief koupelová sůl s eukalyptem 400 g

Popis Návod: Nasypte dostatečné množství (2 hrsti) koupelové soli přímo do proudu teplé vody.   Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod: Nasypte dostatečné množství (2 hrsti) koupelové soli přímo do proudu teplé vody. Podrobná data Bezpečnostní varováníZamezte kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je ihned důkladně vypláchněte… (ageo.cz)

Kawar Koupelová sůl z Mrtvého moře sáček 1000 g

Kawar Koupelová sůl z Mrtvého moře sáček 1000 g

Mrtvé moře je největším zdrojem minerálního bohatství světa. Složení krystalů soli se liší od běžných mořských solí. Obsahuje unikátní přírodní složení hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Sůl z Mrtvého moře se už po staletí používá na čistění a odstraňování zrohovatělé kůže, čím ji revitalizuje a omlazuje, pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů, zmírňuje svalové napětí a poskytuje relaxaci pro celé tělo. Použití: Rozpusťte 200–250 g ve vaně s teplou vodou (37 °C) a relaxujte 15–20 minut. Po koupeli opláchněte tělo vlažnou vodou, bez použití mýdla. Složení: Aqua, Maris Sal, Magnesium Chloride 24–34 %, Potassium Chloride 12–18 %, Sodium Chloride 12–18 %, Calcium Chloride 0,1–1,5 %, Bromide 0,2–0,4 %, microelements. Upozornění: Jen na vnější použití. V případě kontaktu s očima, vypláchněte oči… (drmax.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g

I love Exotic Fruit Bath Salt - Koupelová sůl 500.0 g

I love Exotic Fruit Bath Salt - Koupelová sůl  500.0 g

Exotic Fruit Bath Salt - Koupelová sůl - s vůní exotického ovoce (prodejparfemu.cz)

I love Elderflower Fizz Bath Salt - Koupelová sůl 500.0 g

I love Elderflower Fizz Bath Salt - Koupelová sůl  500.0 g

Elderflower Fizz Bath Salt - Koupelová sůl - s vůní zeleného jablka, okurky a jasmínu (prodejparfemu.cz)

Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000g

Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000g

100% přírodní a čistá sůl pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa - z Mrtvého moře. (pilulka.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře sáček 1000g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře sáček 1000g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa. Složení krystalů je odlišné od běžných mořských solí, Mrtvé moře obsahuje jedinečnou směs minerálů. Už staletí se používá na čištění a odstraňování zrohovatělé kůže. (pilulka.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000g

Už staletí se používá na čistění a odstraňování zrohovatělé kůže, čím ji revitalizuje a omlazuje, pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů, zmírňuje svalové napětí a poskytuje relaxaci pro celé tělo. Použití: Rozpusťte 200 – 250g ve vaně s teplou vodou (37 °C) a relaxujte 15 – 20 minut. Po koupeli opláchněte tělo vlažnou vodou, bez použití mýdla. Upozornění: Jen na vnější použití. V případě kontaktu s očima vypláchněte oči čistou vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: 1000g (drmax.cz)

Seacare Přírodní minerální koupelová sůl, 1 kg

Seacare Přírodní minerální koupelová sůl, 1 kg

Vysoká koncentrace minerálů a stopových prvků v soli z Mrtvého moře působí blahodárně na celé vaše tělo. Její účinky jsou známé po staletí. Čistí a regeneruje pokožku. Jemné krystalky soli přináší úlevu svalům a kloubům, uvolňují bolest a napětí způsobené námahou a dodají vaší pokožce hebkost a zdravou svěžest. Díky složení minerálů má tato sůl vynikající výsledky při léčbě lupénky, různých druhů ekzémů a dalších kožních nemocí. (4home.cz)

Koupelová sůl z Mrtvého moře 600g

Koupelová sůl z Mrtvého moře 600g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře pochází z největšího zdroje minerálního bohatství světa. Složení krystalů je odlišné od běžných mořských solí, Mrtvé moře obsahuje jedinečnou směs minerálů. Už staletí se používá na čištění a odstraňování zrohovatělé kůže. (pilulka.cz)

Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g

Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g

100% přírodní sůl z největšího zdroje minerálního bohatství – Mrtvého moře. Krystaly soli jsou odlišné od obyčejných mořských solí,obsahují unikátní složení hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Sůl působí zklidňujícím a relaxačním účinkem. (pilulka.cz)

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Rose - Relaxační koupelová sůl…

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Rose - Relaxační koupelová sůl Růže 500.0 g

Original Dead Sea Bath Salt Rose - Relaxační koupelová sůl Růže - koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši - každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky - užijte si příjemnou koupel s vůní rozkvetlých růží! - Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny - užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožkudíky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů - aktivní látky: čistá sůl z Mrtvého moře; minerály z Mrtvého moře; esenciální oleje - regeneruje a čistí pokožku - navrací jí hebkost a pružnost - uvolňuje svalové napětí - tiší bolesti… (prodejparfemu.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 600g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 600g

(ageo.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 2000g

Už staletí se používá na čistění a odstraňování zrohovatělé kůže, čím ji revitalizuje a omlazuje, pomáhá zlepšovat pohyblivost kloubů, zmírňuje svalové napětí a poskytuje relaxaci pro celé tělo. Použití: Rozpusťte 200 – 250g ve vaně s teplou vodou (37 °C) a relaxujte 15 – 20 minut. Po koupeli opláchněte tělo vlažnou vodou, bez použití mýdla. Upozornění: Jen na vnější použití. V případě kontaktu s očima vypláchněte oči čistou vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: 2000g (drmax.cz)

Koupelová sůl z šípků a květy růže

Koupelová sůl z šípků a květy růže

Nádherně vyvedená koupelová sůl, která potěší nejen každou ženu. Stimuluje organizmus, uvolňuje vnitřní napětí a podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku.  (babickarstvi.cz)

TOP GOLD Aromaterapeutická koupelová sůl na nohy 400g

TOP GOLD Aromaterapeutická koupelová sůl na nohy 400g

Jemně mletá sůl změkčuje pokožku. Koupel uvolňuje svalové napětí, prokrvuje pokožku a působí antimikrobiálně. (pilulka.cz)

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Vanilla - Relaxační koupelová sůl…

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Vanilla - Relaxační koupelová sůl Vanilka 500.0 g

Original Dead Sea Bath Salt Vanilla - Relaxační koupelová sůl Vanilka - koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši - každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky - užijte si příjemnou koupel s neodolatelnou vůní sladké vanilky! - Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny - užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožkudíky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů - aktivní látky: čistá sůl z Mrtvého moře; minerály z Mrtvého moře; esenciální oleje - regeneruje a čistí pokožku - navrací jí hebkost a pružnost - uvolňuje svalové… (prodejparfemu.cz)

Krystalická koupelová sůl z Mrtvého moře 300g

Krystalická koupelová sůl z Mrtvého moře 300g

Přírodní koupelová sůl z Mrtvého moře s vysokým obsahem minerálů. (pilulka.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 1000g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 600g

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře 600g

(benu.cz)

KAWAR Koupelová sůl z Mrtvého moře sáček 1000g

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Ocean - Relaxační koupelová sůl…

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Ocean - Relaxační koupelová sůl Oceán 500.0 g

Original Dead Sea Bath Salt Ocean - Relaxační koupelová sůl Oceán - koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši - každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky - užijte si příjemnou koupel s vůní nespoutaného oceánu! - Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny - užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožkudíky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů. - ktivní látky: čistá sůl z Mrtvého moře; minerály z Mrtvého moře; esenciální oleje - regeneruje a čistí pokožkz - navrací jí hebkost a pružnost - uvolňuje svalové napětí - tiší… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Eukalyptus - Relaxační koupelová…

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Eukalyptus - Relaxační koupelová sůl Eukalyptus 500.0 g

Original Dead Sea Bath Salt Eukalyptus - Relaxační koupelová sůl Eukalyptus - koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši - každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky - užijte si příjemnou koupel s uklidňující vůní eukalyptu! - Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny - užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožkudíky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů - aktivní látky: čistá sůl z Mrtvého moře; minerály z Mrtvého moře; esenciální oleje - regeneruje a čistí pokožku - navrací jí hebkost a pružnost - uvolňuje svalové… (prodejparfemu.cz)

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Rosemar & Camomile - Relaxační…

Sefiros Original Dead Sea Bath Salt Rosemar & Camomile - Relaxační koupelová sůl Rozmarýn a Heřmánek 500.0 g

Original Dead Sea Bath Salt Rosemar & Camomile - Relaxační koupelová sůl Rozmarýn a Heřmánek - koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje vysoký podíl minerálů, které mají blahodárný vliv na tělo i duši - každý z těchto minerálů hraje důležitou roli v buněčném metabolismu a má velmi příznivý vliv na regeneraci pokožky - užijte si příjemnou koupel s uklidňující vůní kombinace rozmarýnu a heřmánku! - Beauty body minerals od oblíbené značky Sefiros přináší Mrtvé moře a všechny jeho blahodárné účinky na pokožku přímo do vaší koupelny - užijte si perfektně hydratovanou a vyhlazenou pokožkudíky unikátní kompozici aktivních látek s vysokým podílem vyživujících minerálů - aktivní látky: čistá sůl z Mrtvého moře; minerály z Mrtvého moře; esenciální oleje - regeneruje a čistí pokožku - navrací jí… (prodejparfemu.cz)

Sůl do koupele Levandule Lothantique, 600 g

Sůl do koupele Levandule Lothantique, 600 g

Čistě minerální mořská sůl do koupele Lothantique z kolekce Levandule bude hýčkat Vaši pokožku i mysl. (homein.cz)

Sůl do koupele Lilie Lothantique, 600 g

Sůl do koupele Lilie Lothantique, 600 g

Čistě minerální mořská sůl do koupele Lothantique z kolekce Lilie bude hýčkat Vaši pokožku i mysl. (homein.cz)

Sůl do koupele Růže Lothantique, 600 g

Sůl do koupele Růže Lothantique, 600 g

Čistě minerální mořská sůl do koupele Lothantique s vůní růží z kolekce Růže bude hýčkat Vaši pokožku i mysl. (homein.cz)

Kneipp koupelové krystaly Fontána mládí 60 g

Kneipp koupelové krystaly Fontána mládí 60 g

Popis Koupelové krystaly obsahující vysoce kvalitní extrakt z granátového jablka a přírodní esenciální oleje. Vůně kyselého ovoce osvěží mysl a tělo a vyšle zcela nový impuls do života. Vyživující amarantový olej hýčká pokožku a zajišťuje pocit hebkosti. (ageo.cz)

Kneipp koupelové krystaly Úleva pro záda 60 g

Kneipp koupelové krystaly Úleva pro záda 60 g

Popis Krystaly do koupele obsahují cenný rostliny Harpagofyta neboli čertova drápu a přírodní esenciální olej. Spolu s teplou vodou prohřívají svaly a pomáhají uklidnit a uvolnit napětí v oblasti zad a krku. (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít