Kotnickove kozacky se strukturou

Přívěsek ze stříbra 925 - mohutný kříž se strukturou a zářezy U12.6

Přívěsek ze stříbra 925 - mohutný kříž se strukturou a zářezy U12.6

Stříbrný přívěsek 925, kříž s lesklými obrysy a zářezy, zrnitý střed. (sperky-eshop.cz)

Ocelový přívěsek - kříž se zářezy, karbonová struktura Y22.9

Ocelový přívěsek - kříž se zářezy, karbonová struktura Y22.9

Přívěsek z chirurgické oceli, křížek s karbonovou ozdobou uprostřed. (sperky-eshop.cz)

BOSCH Čistící utěrka s voštinovou strukturou (460770)

BOSCH Čistící utěrka s voštinovou strukturou (460770)

Čisticí utěrka tkanina z mikrovlákna s voštinovou strukturou, čistý lesk a bez pruhů, zvlášť absorbční, extra silné, bez vláken, VxŠ 40x40cm Trápí vás během mytí oken nečistoty na skle, které zanechávají běžné hadříky? Pořiďte si domů utěrku, která nezanechává na povrchu nečistoty ani pruhy. Čistící utěrka s voštinovou strukturou od léty prověřené značky Bosch vás zaručeně nezklame. Pro její používání nepotřebujete žádné čisticí prostředky. Stačí teplá voda. Je vyrobena z mikrovlákna z extra silnou strukturou. Navíc je obzvlášť savá a netřepí se. Nemusíte se tak bát, že při mytí oken na nich zanechá nevzhledné pruhy. Byla testována a prověřená v praxi na spotřebičích Bosch a Siemens. Klíčové vlastnosti čisticí utěrky BoschDodává lesklý povrch a nezanechává šmouhyExtra… (alza.cz)

Ocelové puzetové náušnice - srdíčko, zlatá pískovaná struktura X29.1

Ocelové puzetové náušnice - srdíčko, zlatá pískovaná struktura X29.1

Ocelové náušnice, zvlněné srdce se zlatým třpytivým filigránem. (sperky-eshop.cz)

Přívěsek z oceli - úzká tabulka s karbonovou strukturou Y21.2

Přívěsek z oceli - úzká tabulka s karbonovou strukturou Y21.2

Přívěsek z oceli, podlouhlá tabulka s karbonovou mřížkou. (sperky-eshop.cz)

Ocelový přívěsek - stříbrný obrys kříže s černou strukturou Y20.20

Ocelový přívěsek - stříbrný obrys kříže s černou strukturou Y20.20

Ocelový přívěsek ve tvaru kříže s karbonovým vzorem uvnitř obrysu. (sperky-eshop.cz)

Přívěsek z oceli - matná oříznutá tabulka s karbonovou strukturou Y21…

Přívěsek z oceli - matná oříznutá tabulka s karbonovou strukturou Y21.19

Ocelový přívěsek, matný osmiúhelník s ozdobou uprostřed. (sperky-eshop.cz)

L'Oréal Paris Revitalift, péče pro zpevnění struktury pleti 50 ml

L'Oréal Paris Revitalift, péče pro zpevnění struktury pleti 50 ml

Popis Krém L'Oréal Paris Revitalift pro pevnou a omlazenou pleť. Okamžitý pocit hydratace obličeje a krku. Určeno pro ženy ve věku 40-50 let. Jedinečná kombinace: Vitafibrine zpevňuje síť elastinových vláken, čímž pomáhá bojovat proti ochabování pleti. Pro-Retinol A je účinná látka, která pomáhá redukovat vrásky. Příjemné složení, nezanechává mastný film. Okamžitý pocit pohodlí a hydratace. Za 2 týdny se bude zdát pleť obličeje a krku hladší. Za 4 týdny se bude kůže na krku zdát pevnější. Dermatologicky testováno.  Obsah: 50 ml Vlastnosti … (ageo.cz)

Jazyk těla: Tělesná dynamika charakterových struktur (978-80-262-1185…

Jazyk těla: Tělesná dynamika charakterových struktur (978-80-262-1185-3)

Kniha – autor Alexander Lowen, 408 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha je základním textem bioenergetické analýzy včetně charakterové typologie z bioenergetické perspektivy. Autor zde popisuje metodu jak pro odborníky, tak pro laiky. Navazuje na psychoanalýzu, která usiluje o vhled, když s tělesnými vjemy a pocity pracuje cestou verbalizace, rozumové analýzy. Autor rozvíjí myšlenku, že propojení tělesného a duševního života je potřeba převést do samotné terapeutické praxe a pracovat nejen s myslí, ale i s tělem. Staví na přesvědčení, že lidé se jasněji vyjadřují pohybem těla, než slovem. Nejde jen o samotný pohyb, ale držením těla, postoji a gesty hovoří organismus jazykem, který je vývojově starší než verbální vyjádření, které přesahuje. V jednotlivých kapitolách popisuje… (alza.cz)

Vývoj a struktura liturgie sv. Jana Zlatoústého (978-80-7465-232-5)

Vývoj a struktura liturgie sv. Jana Zlatoústého (978-80-7465-232-5)

Kniha – autor Tomáš Mrňávek, 232 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V našem prostředí dosud scházela publikace o svaté liturgii (mši svaté) konstantinopolské tradice, která by čtenáře uvedla do liturgické problematiky a seznámila jej se všemi podstatnými fázemi bohoslužebného procesu. Tato kniha mezeru vyplňuje. Užitá metodologie kombinující syntézu a analýzu je přínosná nejen pro laiky, ale i pro odborníky v této oblasti. Je potřebná také pro ty, kdo chtějí pochopit jednotlivé části svaté liturgie, architektonické prvky chrámu a jejich funkci. Při seznámení s architekturou kostela vycházíme ze srovnání byzantské a římské tradice. Zejména byzantská liturgická stavba působí i svou oslnivostí, jak dokládají i vložené obrázky a půdorysy. Podrobně je popsáno i vybavení při svaté… (alza.cz)

Gramatické struktury a jejich významy v angličtině (978-80-205-0600-9)

Gramatické struktury a jejich významy v angličtině (978-80-205-0600-9)

Kniha – autor Sergěj Tryml, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Hlavním cílem knihy je procvičit konverzaci, především s důrazem na výslovnost a intonaci ve větních spojeních. Právě objasnění gramatických struktur je důležité pro správné pochopení anglického jazyka. Titul je určen především široké veřejnosti, která má zájem o rozšíření znalostí angličtiny. Je vhodný též pro studenty středních škol a gymnázií, právě tak jako pro kurzy a jazykové školy. (alza.cz)

Tři sociální světy: Sociální struktura postindustriální společnosti …

Tři sociální světy: Sociální struktura postindustriální společnosti (978-80-7419-044-5)

Kniha – autor Jan Keller, 212 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Práce se zabývá proměnami sociální struktury dnešní společnosti. Autor hájí tezi, podle níž společnost přechází od pouhé nerovnosti k naprosté nesouměřitelnosti. Tuto tezi dokládá na řadě údajů a sleduje procesy, které tuto proměnu způsobují. Podává charakteristiku tří sociálních světů (elita, střední vrstvy, deklasovaní), které se od sebe prudce vzdalují a žijí v nesouměřitelných podmínkách. Zároveň je v knize popsáno, jakými způsoby společenské vědy zakrývají přechod od nerovnosti k nesouměřitelnosti. V této souvislosti autor analyzuje například pojmy sociální kapitál, sociální vyloučení a nová sociální rizika. Propojuje teorie sociální stratifikace, sociologie města, sociologie organizace a některých dalších… (alza.cz)

Klarstein Bagpack M, 2 x 600 x 15 cm, vakuovací sáčky, voštinová…

Klarstein Bagpack M, 2 x 600 x 15 cm, vakuovací sáčky, voštinová struktura

Vakuovací fólie Klarstein Bagpack zásobuje vakuovací zařízení Klarstein Foodlocker potřebným balicím materiálem. Fólie je 6 m dlouhá a může být odstřižena v závislosti na individuálních potřebách při balení. Aby se zabránilo roztržení nebo skvrnám způsobeným mrazem, fóliový materiál má velmi odolnou voštinovou strukturu. Dostupné velikosti: 600 x 28 cm (produkt 10029380), 600 x 20 cm (produkt 10029381), 600 x 15 cm (electronic-star.cz)

Struktura města v zeleni: Moderní architektura v Hradci Králové (978…

Struktura města v zeleni: Moderní architektura v Hradci Králové (978-80-907128-0-5)

Kniha - autor Ladislav Zikmund Lender, 232 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Struktury významu: Kultura a jednání v současné sociální teorii (978…

Struktury významu: Kultura a jednání v současné sociální teorii (978-80-7419-163-3)

Kniha – autor Marek Skovajsa, 222 stran, česky, Kniha Struktura významu se zabývá otázkou relativní váhy kultury v poměru k sociálně-strukturálním a materiálním podmínkám lidského života. Kultura je zde chápána v širokém smyslu, který získala v sociálních vědách v polovině 20. století, jako významy sdílené členy společnosti nebo určité skupiny. Je jednání ve společnosti určováno sociální strukturou, materiálními podmínkami sociální existence, nebo tím, jak lidé rozumí světu, druhým i sobě samým? Je možné, aby platilo vše zároveň? Co znamená, že kultura ovlivňuje lidské jednání? Existuje něco jako „kulturní logika“? Autor Marek Skovajsa ukazuje, že kultura je jedním z původních zdrojů determinace jednání a jako taková se nedá redukovat na sociální uspořádání nebo materiální… (alza.cz)

Význam a subjektivita v lyrice: Kognitivní struktury v lyrické…

Význam a subjektivita v lyrice: Kognitivní struktury v lyrické představě (978-80-7294-295-4)

Kniha – autor Pavel Jiráček, 280 stran, česky, pevná s přebalem matná Kniha Význam a subjektivita v lyrice navazuje na předchozí Jiráčkovu knihu Lyrický rytmus (Host 2007) a zařazuje se také do kognitivního proudu literárněvědného bádání. Metodologickým východiskem teoretických konstrukcí je znovu vnímání (jako akt zakládající subjektivitu) a výzkum jeho pohybů je realizován psychosémantickými testy v rozsáhlých souborech čtenářsky kompetentních českých mluvčích (studentů bohemistiky na českých vysokých školách). Výchozím pojmem této práce je Gärdenforsův konceptuální prostor, který je chápán jako teoretický konceptuální prostor vznikající zevšeobecněním z psychologických konceptuálních prostorů (v tomto případě psychosémantických testů) jako prvních teoretických konstrukcí z… (alza.cz)

Vnitřní struktura Tchaj-Ťi: Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi…

Vnitřní struktura Tchaj-Ťi: Zvládnutí klasických forem Tchaj-Ťi Čchi-kung (978-80-7336-822-7)

Kniha – autor Mantak Chia, 0 stran, česky, (alza.cz)

Skuteční majitelé a vlastnické struktury právnických osob a…

Skuteční majitelé a vlastnické struktury právnických osob a svěřenských fondů: Rozkrývání, evidence  (978-80-7400-695-1)

Kniha - 240 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Rozkrývání vlastnických struktur společností až po skutečné majitele je realitou od konce roku 2016. Nejprve museli rozkrýt svou vlastnickou strukturu dodavatelé veřejných zakázek a příjemců dotací ze strukturálních fondů EU. Poté nastoupila v lednu 2017 povinnost znát svou vlastnickou strukturu až po skutečné majitele u všech právnických osob a uspořádání bez právní osobnosti. Během roku 2018 se skuteční majitelé a související vlastnické struktury, resp. skutečně držené podíly v právnických osobách a svěřenských fondech, musejí registrovat v evidencích skutečných majitelů a svěřenských fondů. Od počátku roku 2020, kdy skončí transpoziční lhůta v květnu roku 2018 přijaté páté směrnice proti praní peněz, budou muset být rejstříky… (alza.cz)

Co počít ve vlkově břiše: Práce o vytváření struktur občanské…

Co počít ve vlkově břiše: Práce o vytváření struktur občanské společnosti 1968–1980 (978-80-7474-172-2)

Kniha - autor Jan Tesař, 600 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Edice je autorovým výborem nejdůležitějších textů, které napsal v uvedeném období. Východiskem Tesařových společenských aktivit bylo přesvědčení, že jediným účinným způsobem, jak vyjít z totalitního režimu, je vytváření struktur občanské společnosti. Předložené texty tuto myšlenku prohlubují a teoreticky zdůvodňují i z historické praxe, zároveň ukazují na pokusy hledat nejpřístupnější a všeobecně nejsrozumitelnější formy její praktické aplikace. Tesař, jako jeden z významných představitelů socialistické nekomunistické a nemarxistické opozice, patřil na konci šedesátých let k významným organizátorům odporu proti nastupující konsolidaci, v letech 1969–1970 a 1971–1976 byl vězněn, po návratu z vězení podepsal Chartu… (alza.cz)

Nadnárodné systémy ochrany ľudských práv: I. zväzok Štruktúra…

Nadnárodné systémy ochrany ľudských práv: I. zväzok Štruktúra systémov a ochrana politických práv (978-80-8168-971-0)

Kniha - autor Ján Svák; Tomáš Grűnwald, 588 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Učebnica vychádza z vízie dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v súvislosti s reformou vysokoškolského štúdia práva. Obsahom reforiem malo byť prehodnotenie skladby učebných predmetov v duchu výziev 21. storočia a pozície práva, a právnych vied v tomto procese, ako aj zmena metodológie samotného pedagogického procesu. Súčasťou profilácie učebných predmetov bolo aj zakomponovanie študijného predmetu „Ochrana ľudských práv“ do bakalárskeho, magisterského a čiastočne aj doktorandského štúdia v pozícii povinného predmetu s presunom pozornosti z law in books na law in action. Do systematiky, štruktúry a metodiky spracovania tejto učebnice sa premietli obidva tieto aspekty. … (alza.cz)

Zrazení snu?: Struktura a dynamika postojů k politickému režimu a…

Zrazení snu?: Struktura a dynamika postojů k politickému režimu a jeho institucím a jejich d. (978-80-7419-029-2)

Kniha – autor Lukáš Linek, 260 stran, česky, Kniha analyzuje čtyři hlavní dimenze postojů k politickému režimu a jeho institucím a popisuje proměny těchto postojů v české veřejnosti v období let 1996 až 2006. Těmito dimenzemi jsou legitimita režimu, institucionální odcizení, individuální odcizení a politická nespokojenost. Hlavní argument knihy spočívá v tvrzení, že události let 1997 a 1998 (hospodářské problémy, finanční skandály stran a vládnutí na základě opoziční smlouvy) přispěly výrazným způsobem k nárůstu nespokojenosti veřejnosti s politikou a stranami, a to natolik, že ani hospodářské oživení a znovuobnovení soutěživosti mezi dvěma hlavními politickými stranami ČSSD a ODS nevedlo k obnově hodnot politické spokojenosti a důvěry v politiku na úroveň první poloviny 90. let. Autor… (alza.cz)

Pioneer SE-M531 (SE-M531)

Pioneer SE-M531 (SE-M531)

Sluchátka přes hlavu, uzavřená, frekvenční rozsah 7 Hz-40000 Hz, citlivost 100 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, kabel 3.5 m, 6.3mm Jack, 3.5mm Jack  Pokud patříte mezi labužníky vychutnávající zvuk z domácího kina či televize, jistě uvítáte tato překvapivě výkonná sluchátka (1,2 W!). Je jedno jestli posloucháte hudbu, koukáte na film nebo hrajete hru, neboť 40mm měniče zvuku obstarají dynamickou reprodukci i hluboké, bohaté basy pro opravdový zážitek z poslechu.Užijte si poslech bez rušení okolím a s pohodlím. Náušníky jemně doléhající okolo uší zabrání pronikání zvuku na obě strany, takže nebudete rušeni a nebudete rušit okolí ani při trošku hlasitějším poslechu oblíbených skladeb nebo při herní seanci. Pro sledování televize z gauče jsou sluchátka připravena také kabelem v… (alza.cz)

Aku vrtačka 26cm se zvukem se světlem

Aku vrtačka 26cm se zvukem se světlem

AKU VRTAČKADětská aku vrtačka pro vaše nejmenší kutily, kteří rádi pomáhají svým tatínkům. Vrtačka je vyrobena z kvalitního plastu a její velikost je cca 26 cm. Žluto černé provedení, perfektně propracované detaily a zvukové i světelné efekty napomáhají tomu, že vrtačka vypadá jako skutečné nářadí. Vhodná je pro děti od 3 let.  Materiál: plastVelikost: cca 26 cmVěk: 3+Určení: pro kluky (fonetip.cz)

Artemide TOLOMEO MEGA závěs. struktura alu bez stínítka 0782010A

Artemide TOLOMEO MEGA závěs. struktura alu bez stínítka 0782010A

Název produktu: Tolomeo Mega suspension - Alluminium, Kód produktu: 0782010A, Barva: Alluminium, Materiál: hliník, pergamenový papír, methacrylate, Série: Design, Průměr: cm 42, Max Délka vč. závěsu: cm 200, Odolnost: N/D, Odolnost proti teplotě: N/D °, Kategorie: HALO, Počet: 1, Baňka: Qa60, Příkon: 105W, Patice: E27, Typ: Hsgsa/c/ub, Světelný tok (lm): 1900lm, CRI: 1a, Barva světla (K): 2900K, Životnost (h): 2000h, Příkon: 105W, Napětí: 220V-240V, Světelný zdroj součástí: ne (kupzarovky.cz)

Artemide TOLOMEO MEGA závěs. struktura černá bez stínítka 0782030A

Artemide TOLOMEO MEGA závěs. struktura černá bez stínítka 0782030A

Název produktu: Tolomeo Mega suspension - černá, Kód produktu: 0782030A, Barva: černá, Materiál: hliník, pergamenový papír, methacrylate, Série: Design, Průměr: cm 42, Max Délka vč. závěsu: cm 200, Odolnost: N/D, Odolnost proti teplotě: N/D °, Kategorie: HALO, Počet: 1, Baňka: Qa60, Příkon: 105W, Patice: E27, Typ: Hsgsa/c/ub, Světelný tok (lm): 1900lm, CRI: 1a, Barva světla (K): 2900K, Životnost (h): 2000h, Příkon: 105W, Napětí: 220V-240V, Světelný zdroj součástí: ne (kupzarovky.cz)

Zdvojený prsten se zirkonem - Luk se šípem D14.17

Zdvojený prsten se zirkonem - Luk se šípem D14.17

Prsten ze dvou částí ve tvaru luku a šíup se srdíčkem. (sperky-eshop.cz)

Formule zelenostříbrná se světlem se zvukem na setrvačník

Formule zelenostříbrná  se světlem se zvukem na setrvačník

Tato skvěle vypadající formule jezdí na setrvačník. Ještě před svým příjezdem na sebe ale dokáže strhnout pozornost díky světelným a zvukovým efektům, které vydává.  Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Volant 25cm na baterie se světlem se zvukem

Volant 25cm na baterie se světlem se zvukem

Máte doma malého řidiče, který chce s vámi řídit? Pořiďte mu jeho vlastní volant - cestování bude hned zábavnější. Navíc si bude moct svůj volat vzít i domů.  Velikost volantu: 25 cm Volant vydává reálné zvuky + má i světlené efekty + vlastní budíky.  Materiál: plast Rozměr balení: 26 x 26 x 5 cm Vhodné od 3 let. (mrakyhracek.cz)

Pioneer SE-CL502-K černá (SE-CL502-K)

Pioneer SE-CL502-K černá (SE-CL502-K)

Sluchátka do uší, uzavřená, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 100 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 9 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Je libo opravdu kvalitní sportovní sluchátka? Vyberte se SE-CL502-K od léty ověřené společnosti  Pioneer a neuděláte chybu. Tato odlehčená a stylová sluchátka nabízejí skvělou zvukovou kvalitu a vysoký uživatelský komfort. Reproduktory s průměrem 9 milimetrů zajistí, že si své oblíbené skladby opravdu užijete. Snadné přenášení je u těchto špuntových sluchátek samozřejmostí. Skvěle padnoucí silikonové koncovky budou pohodlné i při dlouhodobém užívání. Přizpůsobte svá sluchátka aktivnímu životnímu stylu - konec omezování. Uživatel jistě… (alza.cz)

Pioneer SE-CH5T-R červená (SE-CH5T-R)

Pioneer SE-CH5T-R červená (SE-CH5T-R)

Sluchátka s mikrofonem, do uší, uzavřená, frekvenční rozsah 8 Hz-45000 Hz, citlivost 108 dB/mW, impedance 26 Ohm, měnič 9,7 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Pokud patříte mezi ty, kteří neradi na ulici nosí velká sluchátka přes hlavu ale rádi si užíváte kvalitní zvuk. Sluchátka SE-CH5T od značky Pioneer, vám umožní si přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio a to vše ve stylovém provedení do uší. Tyto špuntové sluchátka také disponují 9,7mm reproduktory, díky kterým mají sluchátka nejen čisté a přesné basy, ale také i detailnější zvuk. Technologie Airflow Control Port byla vyvinuta pro vyjasnění šířky pásma obsazenou hlasem a zlepšení odstupu mezi středními a basovými… (alza.cz)

Pioneer SE-CL5BT-H šedá (SE-CL5BT-H )

Pioneer SE-CL5BT-H šedá (SE-CL5BT-H )

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, do uší, uzavřená, krytí IPx4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 102 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 9,2 mm, výdrž baterie až 8 h Pro všechny aktivní sportovce a vyznavače kvalitního podání zvukové reprodukce máme skvělou nabídku. Dopřejte si při sportovních činnostech vaši oblíbenou melodii se sluchátky Pioneer SE-CL5BT-H v šedém provedení. Jsou pohodlná a dokonale ergonomická, navíc téměř nic neváží. Nabídnou vám jak skvělý zvuk, dlouhodobé pohodlí, tak i bezdrátovou svobodu. Pokud je hudba každodenní součástí vašeho života, jsou tato sluchátka tou pravou volbou. Sluchátka Pioneer SE-CL5BT-H disponují 9,2mm měniči a pracují v rámci frekvenčního pásma 20 až 20 000 Hz. V balení najdete také micro USB kabel určený k… (alza.cz)

Pioneer SE-CH5T-K černá (SE-CH5T-K)

Pioneer SE-CH5T-K černá (SE-CH5T-K)

Sluchátka s mikrofonem, do uší, uzavřená, frekvenční rozsah 8 Hz-45000 Hz, citlivost 108 dB/mW, impedance 26 Ohm, měnič 9,7 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Pokud patříte mezi ty, kteří neradi na ulici nosí velká sluchátka přes hlavu ale rádi si užíváte kvalitní zvuk. Sluchátka SE-CH5T od značky Pioneer, vám umožní si přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio a to vše ve stylovém provedení do uší. Tyto špuntové sluchátka také disponují 9,7mm reproduktory, díky kterým mají sluchátka nejen čisté a přesné basy, ale také i detailnější zvuk. Technologie Airflow Control Port byla vyvinuta pro vyjasnění šířky pásma obsazenou hlasem a zlepšení odstupu mezi středními a basovými frekvencemi. To nám… (alza.cz)

Pioneer SE-CH9T-K černá (SE-CH9T-K)

Pioneer SE-CH9T-K černá (SE-CH9T-K)

Sluchátka s mikrofonem, do uší, uzavřená, frekvenční rozsah 5 Hz-50000 Hz, citlivost 108 dB/mW, impedance 26 Ohm, měnič 9,7 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Pokud patříte mezi ty, kteří neradi na ulici nosí velká sluchátka přes hlavu ale rádi si užíváte kvalitní zvuk. Sluchátka SE-CH9T od značky Pioneer, vám umožní si přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio a to vše ve stylovém provedení do uší. Tyto špuntové sluchátka také disponují 9,7mm reproduktory, díky kterým mají sluchátka nejen čisté a přesné basy, ale také i detailnější zvuk. Technologie Airflow Control Port byla vyvinuta pro vyjasnění šířky pásma obsazenou hlasem a zlepšení odstupu mezi středními a basovými frekvencemi. To nám umožňuje si… (alza.cz)

Pioneer SE-CL5BT-W bílá (SE-CL5BT-W )

Pioneer SE-CL5BT-W bílá (SE-CL5BT-W )

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, do uší, uzavřená, krytí IPx4, frekvenční rozsah 20 Hz-20000 Hz, citlivost 102 dB/mW, impedance 16 Ohm, měnič 9,2 mm, výdrž baterie až 8 h Pro všechny aktivní sportovce a vyznavače kvalitního podání zvukové reprodukce máme skvělou nabídku. Dopřejte si při sportovních činnostech vaši oblíbenou melodii se sluchátky Pioneer SE-CL5BT-W v bílém provedení. Jsou pohodlná a dokonale ergonomická, navíc téměř nic neváží. Nabídnou vám jak skvělý zvuk, dlouhodobé pohodlí, tak i bezdrátovou svobodu. Pokud je hudba každodenní součástí vašeho života, jsou tato sluchátka tou pravou volbou. Sluchátka Pioneer SE-CL5BT-W disponují 9,2mm měniči a pracují v rámci frekvenčního pásma 20 až 20 000 Hz. V balení najdete také micro USB kabel určený k… (alza.cz)

Pioneer SE-MS7BT-K černá (SE-MS7BT-K)

Pioneer SE-MS7BT-K černá (SE-MS7BT-K)

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, uzavřená, Bluetooth, NFC, frekvenční rozsah 9 Hz-40000 Hz, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 12 h Společnost Pioneer představuje černá bezdrátová sluchátka Pioneer SE-MJ561BT-K. Jedná se o luxusní bezdrátová sluchátka, které vám pomocí technologií Bluetooth a NFC zajistí bezstarostný poslech hudby. Sluchátka po připojení kabelu umožňují přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio. Díky 40 mm reproduktorům a uzavřené konstrukci si užijete dynamický zvuk s hlubokými basy. Sluchátka také podporují zvukové kodeky aptX © a AAC, které umožňují pomocí Bluetooth přehrávat hudbu s nízkou latencí ve… (alza.cz)

Pioneer SE-MJ512-W bílá (SE-MJ512-W)

Pioneer SE-MJ512-W bílá (SE-MJ512-W)

Sluchátka přes hlavu, skládací konstrukce, uzavřená, frekvenční rozsah 11 Hz-24000 Hz, citlivost 103 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Pioneer SE-MJ512-W jsou kvalitní skládací sluchátka, která disponují velmi čistým zvukem a kmitočtovým rozsahem od 11 do 24000 Hz, díky čemuž si užijete jak čisté výšky, tak výrazné basy. Bílá barva pokrývá jak sluchátka samotná, tak i přívodní kabel o délce 1,2 m, který je veden do obou mušlí. Kvalitu zpracování pak ještě podtrhuje pozlacený konektor 3,5 mm jack. (alza.cz)

Pioneer SE-MJ722T-T hnědá (SE-MJ722T-T)

Pioneer SE-MJ722T-T hnědá (SE-MJ722T-T)

Sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, skládací konstrukce, uzavřená, frekvenční rozsah 6 Hz-40000 Hz, citlivost 101 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Přejete si sluchátka, která vám obstarají prvotřídní zvuk? Nechcete ale za ně vydat mnoho peněz? Nechte se zlákat naší nabídkou na stylová sluchátka s mikrofonem SE-MJ722T hnědá od světoznámé společnosti Pioneer. Tato firma už mnohokrát ukázala, že své produkty umí dotáhnout do samotného konce. O… (alza.cz)

Pioneer SE-MS5T-T hnědá (SE-MS5T-T)

Pioneer SE-MS5T-T hnědá (SE-MS5T-T)

Sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, uzavřená, frekvenční rozsah 9 Hz-40000 Hz, citlivost 96 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Společnost Pioneer přichází se stylovými sluchátky SE-MS5T v hnědé barvě, které na první pohled zaujmou svým vzhledem ale i zvukem. O špičkový zvuk se starají 40mm reproduktory, díky nimž jsou sluchátka schopna přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio. Ke kvalitnímu zvuku a silným basům, také napomáhá uzavřená konstrukce. Sluchátka jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a nechybí jim ani velké náušníky, které pohodlně obepnou celé vaše ucho a ani komfortní polstrovaný most, který ocení především ti z vás, kteří stráví poslechem dlouhé hodiny. Sluchátkům od značky Pioneer také nechybí vestavěný mikrofon,… (alza.cz)

Pioneer SE-MS7BT-S stříbrná (SE-MS7BT-S)

Pioneer SE-MS7BT-S stříbrná (SE-MS7BT-S)

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, uzavřená, Bluetooth, NFC, frekvenční rozsah 9 Hz-40000 Hz, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, výdrž baterie až 12 h Společnost Pioneer představuje stříbrná bezdrátová sluchátka Pioneer SE-MJ561BT-S. Jedná se o luxusní bezdrátová sluchátka, které vám pomocí technologií Bluetooth a NFC zajistí bezstarostný poslech hudby. Sluchátka po připojení kabelu umožňují přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio. Díky 40 mm reproduktorům a uzavřené konstrukci si užijete dynamický zvuk s hlubokými basy. Sluchátka také podporují zvukové kodeky aptX © a AAC, které umožňují pomocí Bluetooth přehrávat hudbu s… (alza.cz)

Pioneer SE-MJ503T-W bílá (SE-MJ503T-W)

Pioneer SE-MJ503T-W bílá (SE-MJ503T-W)

Sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, skládací konstrukce, uzavřená, frekvenční rozsah 10 Hz-24000 Hz, citlivost 100 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 30 mm, 3.5mm Jack Sháníte sluchátka, která budou kvalitní, ale ne příliš drahá? V tom případě pro vás máme připravena tato skvělá SE-MJ503T-K bílá od světoznámé a hlavně léty prověřené společnosti Pioneer. Dopřejte si vyvážený, vysoce kvalitní a silný zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby. Velké 30mm reproduktory jsou složené ze silných magnetů pro vyváženou a vynikající basovou odezvu. O komfort při nošení se postará široký náhlavní pás. Pro připojení k zařízení se používá 3,5mm… (alza.cz)

Pioneer SE-MS5T-K černá (SE-MS5T-K)

Pioneer SE-MS5T-K černá (SE-MS5T-K)

Sluchátka s mikrofonem, přes hlavu, uzavřená, frekvenční rozsah 9 Hz-40000 Hz, citlivost 96 dB/mW, impedance 32 Ohm, měnič 40 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack Společnost Pioneer přichází se stylovými sluchátky SE-MS5T v černé barvě, které na první pohled zaujmou svým vzhledem ale i zvukem. O špičkový zvuk se starají 40mm reproduktory, díky nimž jsou sluchátka schopna přehrávat hudbu ve vysoké kvalitě Hi-Res Audio. Ke kvalitnímu zvuku a silným basům, také napomáhá uzavřená konstrukce. Sluchátka jsou vyrobeny z kvalitního hliníku a nechybí jim ani velké náušníky, které pohodlně obepnou celé vaše ucho a ani komfortní polstrovaný most, který ocení především ti z vás, kteří stráví poslechem dlouhé hodiny. Sluchátkům od značky Pioneer také nechybí vestavěný mikrofon,… (alza.cz)

Úložný box se zipem se vzory ananasů Compactor

Úložný box se zipem se vzory ananasů Compactor

Dejte svému oblečení řád a pořádek. Konec rozházeným věcem, ve kterých hledáte hodiny a hodiny ten konkrétní kousek. Ušetří vám mnoho času a starostí. Organizéry od Compactor jsou z vysoce kvalitního materiálu, takže vám bude sloužit pěknou řadu let. Úžasný design s kvalitními tištěnými vzory zároveň zapadne do vašeho interiéru a bude skvělým doplňkem. (bonami.cz)

Kulatý ocelový fake plug se smějícím se ďáblíkem PC36.08

Kulatý ocelový fake plug se smějícím se ďáblíkem PC36.08

Lesklý falešný piercing do ucha z nerezové oceli, glazura a čertík. (sperky-eshop.cz)

NOCTUA NH-D15 SE-AM4 (NH-D15 SE-AM4)

NOCTUA NH-D15 SE-AM4 (NH-D15 SE-AM4)

Chladič na procesor socket AMD AM4, 1320g, ventilátor 2x NF-A15, 19.2-24.6dB(A) Vlajková loď v podobě chladiče NH-D15 SE-AM4 od rakouského výrobce Noctua vychází z oblíbeného NH-D15 a uspokojí i nejnáročnější uživatele vyžadující vysoký výkon a zároveň co nejnižší hluk. Jak již název napovídá, je tento model připravený na novou patici AM4 pro procesy AMD Ryzen. Má asymetrický design a jeho výbava zahrnuje dva skvělé a velmi tiché 140mm větráky NF-A15 s automatickou kontrolou otáček pro ještě větší účinnost. Klíčové vlastnostiEdice pro nejnovější AMD Ryzen (AM4)Přenos tepla 6 HeatPipe… (alza.cz)

NOCTUA NH-U12S SE-AM4 (NH-U12S SE-AM4)

NOCTUA NH-U12S SE-AM4 (NH-U12S SE-AM4)

Chladič na procesor socket AMD AM4, 755g, ventilátor NF-F12, 18.6-22.4dB(A) Série NH-U je oblíbená pro štíhlé provedení s vysokým chladícím výkonem. Díky těmto vlastnostem nebude na mnoha základových deskách nebude kolidovat s paměťovými moduly, které jsou blízko a mají vysoký profil chladiče. Má pokročilý design žebrování i ventilátoru s automatickou kontrolou otáček pro ještě větší účinnost. Jak již název napovídá, je tento model připravený na novou patici AM4 pro procesy AMD Ryzen. Klíčové vlastnostiEdice pro nejnovější AMD Ryzen (AM4)Přenos tepla HeatPipe trubicemiÚčinný a tichý prémiový ventilátorAutomatická regulace otáčekAdaptér pro trvalé snížení otáček Pro špičkové hardware a taktováníChladič disponuje měděnými HeatPipe trubicemi rychle… (alza.cz)

NOCTUA NH-L9x65 SE-AM4 (NH-L9x65 SE-AM4)

NOCTUA NH-L9x65 SE-AM4 (NH-L9x65 SE-AM4)

Chladič na procesor socket AMD AM4, 413g, ventilátor 1x NF-A9x14, 14.8-23.6dB(A), low profile Najít kvalitní procesor do prostorově malé skříně je náročně, ale Noctua NH-L9x65 je ideální řešení. Svým kvalitním provedením se postará o dostatečné chlazení AMD Ryzen v patici AM4, ale zároveň udrží hluk na nízkých hodnotách.Rakouská společnost Noctua je jasnou volbou pro všechny náročné zákazníky, kteří hledají maximální kvalitu zejména na poli procesorových chladičů. Nejnovější přírůstek do této kategorie nese označení Noctua NH-L9x65 a je přímo určený pro montáž v prostorově stísněných podmínkách. Jak již název SE-AM4 napovídá, je tento model… (alza.cz)

Se zombiemi se netančí (978-80-7388-682-0)

Se zombiemi se netančí (978-80-7388-682-0)

Kniha – autor Tomáš Dosoudil, 224 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Děsivý fenomén zombismu patří do světa neobjasněných záhad, kde se to hemží pozoruhodnými indiciemi, nepřímými důkazy a „poměrně věrohodnými“ svědectvími, ale také množstvím omylů a klamů. A nejde nakonec jen o ponuré legendy či fantastické povídačky karibského folkloru? Opravdu existují temná pouta ochromující lidskou duši i tělo? Čtivě napsaná kniha racionální formou přibližuje nejen tuto znepokojivou záhadu, ale také způsob jejího filmového ztvárnění v podobě hrůzyplných zombistických hororů. (alza.cz)

Ocelový prsten - dvě matné otáčející se obruče se žlábky BB12.16

Ocelový prsten - dvě matné otáčející se obruče se žlábky BB12.16

Lesklý prsten z oceli, otáčející se obroučky s broušeným matným povrchem, svislé prohlubně. (sperky-eshop.cz)

Piercing do brady Labret se třemi hroty se zirkonem C9.7

Piercing do brady Labret se třemi hroty se zirkonem C9.7

Piercing do brady a rtu Labret z chirurgické oceli 316L se třemi hroty se zirkonem (sperky-eshop.cz)

Autobus červený 23 cm na setrvačník se zvukem se světlem

Autobus červený 23 cm na setrvačník se zvukem se světlem

Plastový model červeného zájezdního autobusu na zpětné natažení. Velikost autobusu: 23 cm Autobus je na baterie, díky kterým vydává reálné zvuky a stíví. Cena za jeden kus.  Vhodné od 3 let. Materiál: plast    (mrakyhracek.cz)

Zachraň se, Pepíno, zachraň se! (978-80-88298-13-7)

Zachraň se, Pepíno, zachraň se! (978-80-88298-13-7)

Kniha - autor Tomáš Lojek; Jitka Kubešová, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Pepíno žije se svými věrnými pavouky v malém suterénním bytě na pražském Smíchově, ale do smíchu mu dvakrát není. Pesimista jako poleno, cynik, tichý buřič a taky trochu šťoural, který bude nespokojený, i kdyby mu při vstupu na nebesa vytrubovaly fanfáry. Ve svých zápiscích okořeněných šibeniční ironií čelí rozpadu manželství, odcizení dcery, chuligánům i nekonečné tíze bytí. Podaří se mu překonat četné kolize a znovu se nadechnout (ve zplodinami zamořených ulicích) takříkajíc z plných plic? (alza.cz)

Goldwell Sprej pro vyrovnání struktury vlasů před barvením Dualsenses…

Goldwell Sprej pro vyrovnání struktury vlasů před barvením Dualsenses  150 ml

Vyrovnává strukturální nerovnosti a optimalizuje rozložení barvy na vlasech.PopisÚčinné látky: microProtec Complex s obsahem esence z granátového jablka - chrání barvu vlasů, UV-filtry, Luminescine Technology - zvýrazňuje zářivost barvy. Jak používatNastříkejte rovnoměrně do ručníkem prosušených nebo suchých vlasů před aplikací barvy. Neoplachujte. (ageo.cz)

Hodinky se žlutým korálkovým náramkem, bílý květ, ciferník se zirkony…

Hodinky se žlutým korálkovým náramkem, bílý květ, ciferník se zirkony Z09.02

Náramkové hodinky z perleťově žlutých kuliček, ocelový ciferník se zirkonovým okrajem, výrazný bílý květ. (sperky-eshop.cz)

Náušnice v kombinovaném zlatě 585 - rozšiřující se pás se zářezy…

Náušnice v kombinovaném zlatě 585 - rozšiřující se pás se zářezy GG218.68

Náušnice z kombinovaného 14K zlata ve tvaru mírně se rozšiřujícího pásu, zdobené tenkými šikmými zářezy a nepravidelnými svislými rýhami s vrstvou bílého zlata. (sperky-eshop.cz)

Přívěsek ze stříbra 925 - klíč se srdcovou hlavou se zirkonem X26.20

Přívěsek ze stříbra 925 - klíč se srdcovou hlavou se zirkonem X26.20

Stříbrný přívěsek v podobě srdcového klíče s čirým zirkonem na pravé straně. (sperky-eshop.cz)

Ocelový přívěsek, květ se středem zlaté barvy a se zirkony Z46.19

Ocelový přívěsek, květ se středem zlaté barvy a se zirkony Z46.19

Přívěsek na řetízek z chirurgické oceli, velký dvoubarevný květ s čirými zirkony a malým kvítkem. (sperky-eshop.cz)

Vláček/mašinka kouřící plast 18cm na baterie se světlem se zvukem…

Vláček/mašinka kouřící plast 18cm na baterie se světlem se zvukem…

Krásná mašinka ve veselých barvách. Navíc mašinka svítí a vydává reálné zvuky. Ale tím to nekončí: dejte do mašinky vodu a z komínku půjde "pára". Velikost mašinky: 18 cmMateriál: plastVhodné od 3 let. (fonetip.cz)

Dráha vlak+koleje a doplňky17ks na baterie se zvukem se světlem

Dráha vlak+koleje a doplňky17ks na baterie se zvukem se světlem

Kdo chce být hlavní strojvedoucí? Stačí postavit koleje, zapojit vlak a zábavná hra na nádraží může začít. Součástí balení je celkem 17 ks příslušenství (2 mašiny + 1 vagonek). Mašiny mají zvukový a světelný efekt. Vhodné od 3 let. Materiál: plastRozměr balení: 40 x 30 x 7 cm (fonetip.cz)

Dráha Vlak+koleje a doplňky17ks na baterie se zvukem se světlem

Dráha Vlak+koleje a doplňky17ks na baterie se zvukem se světlem

Kdo chce být hlavní strojvedoucí? Stačí postavit koleje, zapojit vlak a zábavná hra na nádraží může začít.  Součástí balení je celkem 17 ks příslušenství (2 mašiny + 1 vagonek). Mašiny mají zvukový a světelný efekt.  Vhodné od 3 let.  Materiál: plast Rozměr balení: 40 x 30 x 7 cm (mrakyhracek.cz)

Kreslení se šablonami: Kreslení se šablonami (978-80-7497-118-1)

Kreslení se šablonami: Kreslení se šablonami (978-80-7497-118-1)

Kniha – 40 stran, česky, jiný materiál potahu Čtyřicet stran obrazových předloh + 7 šablon s obrázky na vykreslení. Vloženo do desek s klopami. (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít