Kosmeticky stetec royal langnickel moda metallics smoky eye 90672367679 v kategorii pánské kalhoty

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 6XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 6XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 6XL velice pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty značky SURPLUS. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED, pásek je schválně sedřený, má různé odřenina a má působit obnošeným dojmem. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vybavení: spousta různých kapes a kapsiček rozparek je uzavíratelný pomocí knoflíku a zipu dva stahovací patenty na bocích kalhot ke stažení v pase slouží rovněž pásek který je součástí balení velice pohodlný střih poutka v pase pro uchycení pásku Orientační rozměry v cm cca.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 6XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 3XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 3XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 3XL velice pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty značky SURPLUS. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED, pásek je schválně sedřený, má různé odřenina a má působit obnošeným dojmem. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vybavení: spousta různých kapes a kapsiček rozparek je uzavíratelný pomocí knoflíku a zipu dva stahovací patenty na bocích kalhot ke stažení v pase slouží rovněž pásek který je součástí balení velice pohodlný střih poutka v pase pro uchycení pásku Orientační rozměry v cm cca.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 3XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER S

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER S

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER S velice pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty značky SURPLUS. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED, pásek je schválně sedřený, má různé odřenina a má působit obnošeným dojmem. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vybavení: spousta různých kapes a kapsiček rozparek je uzavíratelný pomocí knoflíku a zipu dva stahovací patenty na bocích kalhot ke stažení v pase slouží rovněž pásek který je součástí balení velice pohodlný střih poutka v pase pro uchycení pásku Orientační rozměry v cm cca.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER S (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 7XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 7XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 7XL velice pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty značky SURPLUS. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED, pásek je schválně sedřený, má různé odřenina a má působit obnošeným dojmem. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Vybavení: spousta různých kapes a kapsiček rozparek je uzavíratelný pomocí knoflíku a zipu dva stahovací patenty na bocích kalhot ke stažení v pase slouží rovněž pásek který je součástí balení velice pohodlný střih poutka v pase pro uchycení pásku Orientační rozměry v cm cca.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL TRAVELER 7XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 6XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 6XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 6XL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: černá. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 6XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: černá. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XXL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 4XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 4XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 4XL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 4XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK L

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK L

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK L pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK L (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: černá. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 5XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 3XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 3XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 3XL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK 3XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK M

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK M

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK M pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK M (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK S

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK S

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK S pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK S (coreshop.cz)

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XL

kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XL pánské pohodlné, kvalitní a trvanlivé kalhoty (kraťasy) značky SURPLUS pro celoroční nošení. Kalhoty jsou lehce předprané - WASHED. Barva: světle zelená. Složení: 100% příjemná tenká bavlna. Vybavení: díky zipu na nohavice lze nosit jako kalhoty nebo jako kraťasy dvě přední a dvě zadní volně přístupné kapsy dvě boční kapsy překryté klopou na druky rozparek je zapínatelný pomocí knoflíků a zipu pásek je součásti kalhot (jde vyjmout) Orientační rozměry v cm cca.: (OBVOD je 2x šířka) Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné SURPLUS ROYAL OUTBACK XL (coreshop.cz)

Trimm STORM Royal Blue / Orange Velikost: XXL

Trimm STORM Royal Blue / Orange Velikost: XXL

ZÁKLADNÍ PARAMETRY              MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 VELIKOST: S - 3XL BAREVNÉ KOMBINACE: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red VODNÍ SLOUPEC: 10000 PRODYŠNOST: 10000 VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch (outdoormarket.cz)

Trimm STORM Royal Blue / Orange Velikost: 3XL

Trimm STORM Royal Blue / Orange Velikost: 3XL

ZÁKLADNÍ PARAMETRY              MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 VELIKOST: S - 3XL BAREVNÉ KOMBINACE: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red VODNÍ SLOUPEC: 10000 PRODYŠNOST: 10000 VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch (outdoormarket.cz)

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: S

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: S

                Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon Barva: Royal Blue / Lemon Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000   (outdoormarket.cz)

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: M

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: M

                Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon Barva: Royal Blue / Lemon Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000   (outdoormarket.cz)

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: L

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: L

                Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon Barva: Royal Blue / Lemon Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000   (outdoormarket.cz)

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: XL

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: XL

                Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon Barva: Royal Blue / Lemon Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000   (outdoormarket.cz)

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: XXL

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: XXL

                Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon Barva: Royal Blue / Lemon Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000   (outdoormarket.cz)

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: 3XL

Trimm Falcon Royal Blue / Lemon Velikost: 3XL

                Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon Barva: Royal Blue / Lemon Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000   (outdoormarket.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black L

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black L

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black L pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: černá (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black L (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv S

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv S

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv S pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: olivová (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou- 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv S (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo S

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo S

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo S pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: šedý maskáč (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo S (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo M

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo M

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo M pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: šedý maskáč (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo M (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv L

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv L

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv L pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: olivová (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou- 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv L (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo L

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo L

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo L pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: šedý maskáč (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo L (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv M

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv M

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv M pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: olivová (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou- 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Oliv M (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black M

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black M

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black M pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: černá (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black M (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black S

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black S

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black S pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: černá (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black S (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XL

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XL

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XL pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: černá (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo XXL

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo XXL

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo XXL pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: šedý maskáč (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Darkcamo XXL (coreshop.cz)

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XXL

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XXL

kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XXL pánské elegantní kalhoty vyrobené z vysoce kvalitní, odolné bavlny, které dokonale padnou.Barva: černá (vintage)Značka: BRANDITSložení: 100% bavlna Vybavení:- zapinání rozparku pomocí knoflíků- pásek- stahovací šňůrky ve spodní části kalhot- zip na nohavicích- 2 velké kapsy na nohou - 2 mini kapsy (včetně přihrádky na zip)- 2 přední a 2 zadní kapsy Orientační rozměry v centimetrech.: Kalhoty » kalhoty street » kalhoty plátěné BRANDIT Royal Vintage Trouser Black XXL (coreshop.cz)

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: XXL

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: XXL

                 Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch   Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000   Barva: tmavě modrá / modrá / oranžová ( royal blue / navy / orange )   Vodní sloupec: 10000 mm   Prodyšnost: 10000 mm     (outdoormarket.cz)

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: 3XL

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: 3XL

                 Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch   Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000   Barva: tmavě modrá / modrá / oranžová ( royal blue / navy / orange )   Vodní sloupec: 10000 mm   Prodyšnost: 10000 mm     (outdoormarket.cz)

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: S

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: S

                 Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch   Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000   Barva: tmavě modrá / modrá / oranžová ( royal blue / navy / orange )   Vodní sloupec: 10000 mm   Prodyšnost: 10000 mm     (outdoormarket.cz)

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: XL

Trimm Antony Royal Blue / Dark Navy / Orange Velikost: XL

                 Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch   Vnitřní materiál: 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000   Barva: tmavě modrá / modrá / oranžová ( royal blue / navy / orange )   Vodní sloupec: 10000 mm   Prodyšnost: 10000 mm     (outdoormarket.cz)

Trimm STORM Black / Lemon Velikost: 3XL

Trimm STORM Black / Lemon Velikost: 3XL

Základní parametry              Materiál: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 Velikost: S - 3XL Barevné kombinace: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red Vodní sloupec: 10000 Prodyšnost: 10000 Vnější materiál: 100 % PES Microtwill Stretch (outdoormarket.cz)

Trimm STORM Lemon / Red Velikost: XXL

Trimm STORM Lemon / Red Velikost: XXL

ZÁKLADNÍ PARAMETRY              MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 VELIKOST: S - 3XL BAREVNÉ KOMBINACE: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red VODNÍ SLOUPEC: 10000 PRODYŠNOST: 10000 VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch   (outdoormarket.cz)

Trimm STORM Red / Dark Grey Velikost: S

Trimm STORM Red / Dark Grey Velikost: S

ZÁKLADNÍ PARAMETRY              MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 VELIKOST: S - 3XL BAREVNÉ KOMBINACE: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red VODNÍ SLOUPEC: 10000 PRODYŠNOST: 10000 VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch (outdoormarket.cz)

Trimm STORM Red / Dark Grey Velikost: XXL

Trimm STORM Red / Dark Grey Velikost: XXL

ZÁKLADNÍ PARAMETRY              MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 VELIKOST: S - 3XL BAREVNÉ KOMBINACE: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red VODNÍ SLOUPEC: 10000 PRODYŠNOST: 10000 VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch (outdoormarket.cz)

Trimm STORM Red / Dark Grey Velikost: XL

Trimm STORM Red / Dark Grey Velikost: XL

ZÁKLADNÍ PARAMETRY              MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch, 100 % PES, Triguard Stretch 2L membrane, teflon, 10000/10000 VELIKOST: S - 3XL BAREVNÉ KOMBINACE: Royal Blue / Orange, Red / Dark Grey, Black / Lemon, Lemon / Red VODNÍ SLOUPEC: 10000 PRODYŠNOST: 10000 VNĚJŠÍ MATERIÁL: 100 % PES Microtwill Stretch (outdoormarket.cz)

Pánské riflové kalhoty modré

Pánské riflové kalhoty modré

Pánské riflové kalhoty modré (manstyle.cz)

Pánské STYLE kalhoty černé

Pánské STYLE kalhoty černé

Pánské STYLE kalhoty černé (manstyle.cz)

Pánské ELEGANT joggery tmavě modré

Pánské ELEGANT joggery tmavě modré

Pánské ELEGANT joggery tmavě modré (manstyle.cz)

Pánské joggery denim look modré

Pánské joggery denim look modré

Pánské joggery denim look modré (manstyle.cz)

Pánské elegantní tepláky moro antracitové

Pánské elegantní tepláky moro antracitové

Pánské elegantní tepláky moro antracitové (manstyle.cz)

Pánské STYLE tepláky tmavě modré

Pánské STYLE tepláky tmavě modré

Pánské STYLE tepláky tmavě modré (manstyle.cz)

West Scout kalhoty WISLER 200XXP Velikost: 56

West Scout kalhoty WISLER 200XXP Velikost: 56

Pánské lyžařské kalhoty (outdoormarket.cz)

West Scout kalhoty WISLER 200XXP Velikost: 54

West Scout kalhoty WISLER 200XXP Velikost: 54

Pánské lyžařské kalhoty (outdoormarket.cz)

Pánské kalhoty tepláky černé bez potisku

Pánské kalhoty tepláky černé bez potisku

Pánské kalhoty tepláky černé bez potisku (manstyle.cz)

THE NORTH FACE M HORIZON PANT WEIMARANER BROWN velikost: 28

THE NORTH FACE M HORIZON PANT WEIMARANER BROWN velikost: 28

Materiál: 100 % nylon (outdoorovybazar.cz)

Guess pánské černé tepláky

Guess pánské černé tepláky

Pánské černé tepláky od Guess. Materiál: 80% bavlna, 17% polyester, 3% elastan. (mode.cz)

SENSOR NEON pánské kalhoty černá Velikost: XXL

SENSOR NEON pánské kalhoty černá Velikost: XXL

Složení materiálu: Kombinace Polyesteru a Elastanu (outdoormarket.cz)

SENSOR NEON pánské kalhoty černá Velikost: XL

SENSOR NEON pánské kalhoty černá Velikost: XL

Složení materiálu: Kombinace Polyesteru a Elastanu (outdoormarket.cz)

SENSOR NEON pánské kalhoty černá Velikost: M

SENSOR NEON pánské kalhoty černá Velikost: M

Složení materiálu: Kombinace Polyesteru a Elastanu (outdoormarket.cz)

THE NORTH FACE M Quest Softshell Pant (Slim Fit), BRITISH KHAKI…

THE NORTH FACE M Quest Softshell Pant (Slim Fit), BRITISH KHAKI velikost: 32

Popis připravujeme (outdoorovybazar.cz)

Guess pánské černé teplákové kalhoty

Guess pánské černé teplákové kalhoty

Pánské černé teplákové kalhoty od Guess. Materiál: 100% bavlna. Střih: Regular fit. (mode.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít