Košile z dvojité příze s límečkem typu kent

Košile z dvojité příze s límečkem typu kent

Košile z dvojité příze s límečkem typu kent

Košile z dvojité příze s límečkem typu kent Tento styl je prvotřídní! Elegantní košile z dvojité příze se střihem modern fit, klasickým límečkem typu kent, manžetami nastavitelnými do šířky a mírně zaobleným spodním lemem upoutá především kvalitními detaily. Mírně projmutý střih nabízí dostatečnou volnost pohybu. Snadná údržba košil díky úpravě easy care Košil, které jsou nenáročné na údržbu a snadno se žehlí, nemůže být v pánském šatníku nikdy dost! Tato business košile je vyrobena z kvalitní biobavlny. Barva: Tmavě modrá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi… (Tchibo - CZ)

Košile z dvojité příze se žraločím límečkem

Košile z dvojité příze se žraločím límečkem

Košile z dvojité příze se žraločím límečkem Košile z biobavlny příjemné na tělo Tato košile z dvojité příze se střihem modern fit a žraločím límečkem má příjemně ležérní vzhled, a navíc se díky úpravě easy care snadno udržuje a žehlí. Košile vyrobená z kvalitní biobavlny má mírně projmutý střih, který umožňuje dostatečnou volnost pohybu. Dalšími příjemnými detaily této bavlněné košile jsou manžety nastavitelné do šířky a mírně zaoblený spodní lem. Barva: Světle modrá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Objevte… (Tchibo - CZ)

Košile s límečkem typu kent

Košile s límečkem typu kent

Košile s límečkem typu kent Oblečení z biobavlny příjemné na tělo Tato košile z čisté biobavlny příjemné na tělo nabízí vysoký komfort nošení. Klasické košile s límečkem typu kent a nakládanou náprsní kapsou jsou univerzálním oděvním kouskem, který lze perfektně kombinovat. Košile má mírně projmutý střih modern fit, který poskytuje dostatečnou volnost pohybu. Spodní lem je mírně zaoblený, manžety jsou nastavitelné do šířky. Seprání garment washed: příjemně měkký materiál Košile prošla sepráním garment washed. Díky tomuto speciálnímu procesu seprání je příjemně měkká na omak a má mírně obnošený vzhled. Seprání garment washed navíc snižuje riziko srážení. Barva: Šedo-bílá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT… (Tchibo - CZ)

Košile oxford s límečkem typu kent

Košile oxford s límečkem typu kent

Košile oxford s límečkem typu kent Košile z biobavlny příjemné na tělo Košile oxford s mírně projmutým střihem modern fit, klasickým límečkem typu kent a manžetami nastavitelnými do šířky má mírně zaoblený lem a upoutá především kvalitními detaily. Manžety a stojáček jsou podložené kontrastní barvou. Košile je vyrobena z kvalitní biobavlny. Seprání garment propůjčuje košili mírně obnošený vzhled. Barva: Tmavě modrá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Objevte svoji udržitelnou stránku na http://www.tchibo.cz… (Tchibo - CZ)

Košile z dvojité příze se žraločím límcem

Košile z dvojité příze se žraločím límcem

Košile z dvojité příze se žraločím límcem Košile z biobavlny příjemné na tělo Tato košile z dvojité příze se střihem modern fit a žraločím límečkem má příjemně ležérní vzhled, a navíc se díky úpravě easy care snadno udržuje a žehlí. Košile vyrobená z kvalitní biobavlny má mírně projmutý střih, který umožňuje dostatečnou volnost pohybu. Dalšími příjemnými detaily této bavlněné košile jsou manžety nastavitelné do šířky a mírně zaoblený spodní lem. Barva: Modro-bílá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Objevte svoji udržitelnou stránku na http://www… (Tchibo - CZ)

Košile s límečkem s knoflíčky

Košile s límečkem s knoflíčky

Košile s límečkem s knoflíčky Košile z biobavlny příjemné na tělo Tato košile z kvalitní biobavlny nabízí vysoký komfort nošení. Košile v klasickém střihu s límečkem s knoflíčky a náprsní kapsou je univerzálním oděvním kouskem, který ocení každý muž. Seprání garment jí propůjčuje mírně obnošený vzhled. Manžety jsou nastavitelné do šířky. Košile má mírně projmutý střih modern fit, který umožňuje dostatečnou volnost pohybu. Spodní lem je mírně zaoblený. Barva: Modře kostkovaná Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem.… (Tchibo - CZ)

Bílá volná košile s límečkem

Bílá volná košile s límečkem

Skvělá sofistikovanost v jednom výjimečném kousku! Hladká halenka, volný střih a ozdobný límeček s knoflíky, jestli takový kousek ve Vašem šatníku chybí, je na čase to změnit! Celková délka je 71cm. Modelka nosí velikost 38. (TAMSIN.CZ)

Pánská ležérní košile

Pánská ležérní košile

Pánská ležérní košile Tato ležérní košile se střihem modern fit se pohodlně nosí a díky úpravě easy care se také snadno udržuje a žehlí. Je vyrobena z čisté bavlny a díky mírně projmutému střihu poskytuje dostatečnou volnost pohybu. Kostkovaná košile má límeček typu kent, nakládanou náprsní kapsu, manžety nastavitelné do šířky a mírně zaoblený spodní lem. Barva: Modře kostkovaná Materiál: 100 % bavlna Rozměry: Celková délka cca 80 cm Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na barevné prádlo Snadno se udržuje a žehlí díky úpravě easy care S límečkem typu kent Střih modern fit: lehce projmutá košile nabízí dostatečnou volnost pohybu (Tchibo - CZ)

Košile oxford s límečkem s knoflíčky

Košile oxford s límečkem s knoflíčky

Košile oxford s límečkem s knoflíčky Košile z biobavlny příjemné na tělo Stylová klasika, která nesmí chybět v žádném pánském šatníku: košile oxford s límečkem s knoflíčky je vyrobena z kvalitní biobavlny. Manžety a stojáček jsou podložené kontrastní barvou. Košile má manžety nastavitelné do šířky a mírně zaoblený spodní lem. Mírně projmutý střih modern fit umožňuje dostatečnou volnost pohybu. Seprání garment propůjčuje košili mírně obnošený vzhled. Barva: Světle modrá Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem.… (Tchibo - CZ)

Nátělníky z dvojité žebrované pleteniny z biobavlny, 2 ks

Nátělníky z dvojité žebrované pleteniny z biobavlny, 2 ks

Nátělníky z dvojité žebrované pleteniny z biobavlny, 2 ks Dva komfortní modely přímo na tělo: Oba tyto nátělníky z čisté biobavlny patří k nadčasové klasice mezi pánským prádlem. Jsou vyrobené z poddajné, elastické a dvojité žebrované pleteniny bez rušivých postranních švů a sedí jednoduše perfektně! Barva: Bílá Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, OCS 100) Údržba Z biobavlny Poddajné a elastické: perfektně sedí (Tchibo - CZ)

Košile oxford

Košile oxford

Košile oxford Pánská košile z biobavlny příjemné na tělo Tato košile je skutečně univerzální – je vhodná jak na obchodní jednání, tak na volný čas. Klasický střih s límečkem typu kent a s manžetami nastavitelnými do šířky působí stylově. Košile díky mírně projmutému střihu modern fit poskytuje dostatečnou volnost pohybu. Spodní lem je lehce zaoblený. Košile je vyrobená z čisté biobavlny příjemné na tělo, takže se výborně nosí. Materiál je díky speciálnímu seprání garment washed, které mu propůjčuje lehce obnošený vzhled, příjemný na dotek. Barva: Modro-bílé proužky Materiál: 100 % bavlna (z ekologické produkce) Rozměry: Celková délka cca 80 cm GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo… (Tchibo - CZ)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / M (39/40)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / M (39/40)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / M (39/40) Moderní pánská košile bílé barvy s hladkým vzorem. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Z vnitřní strany límečku je tmavě modrý kontrastní prvek. Pánské košile » Košile slim fit » Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / M (39/40) (Willsoor.cz)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / L (41/42)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / L (41/42)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / L (41/42) Moderní pánská košile bílé barvy s hladkým vzorem. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Z vnitřní strany límečku je tmavě modrý kontrastní prvek. Pánské košile » Košile slim fit » Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / XL (43/44)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / XL (43/44)

Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / XL (43/44) Moderní pánská košile bílé barvy s hladkým vzorem. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Z vnitřní strany límečku je tmavě modrý kontrastní prvek. Pánské košile » Košile slim fit » Košile Slim Fit bílé barvy (výška 176-182) 10244 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Body Jessica s límečkem

Body Jessica s límečkem

Krásné body v univerzální černé barvě. Netradiční design s límečkem je velmi elegantní a dodá vašemu outfitu punc luxusu. Doplňte kontrastními kalhotami a užívejte si obdiv. (TAMSIN.CZ)

Body Layla s límečkem

Body Layla s límečkem

Krásné body v jedinečném černobílém provedení. Netradiční design s límečkem je velmi elegantní a dodá vašemu outfitu punc luxusu. Doplňte jednoduchými kousky a nechte jej vyniknout. Modelka nosí velikost 38. (TAMSIN.CZ)

Bílý blazer s límečkem

Bílý blazer s límečkem

Šmrncovní třešnička Vašeho elegantnímu outfitu? Tento blazer, který podtrhne neuvěřitelně Vaší siluetu! Budete vypadat naprosto dokonale. Neváhejte dlouho a objednejte si, nebudete litovat. Modelka nosí velikost 34. (TAMSIN.CZ)

Černý blazer s límečkem

Černý blazer s límečkem

Šmrncovní třešnička Vašeho elegantnímu outfitu? Tento blazer, který podtrhne neuvěřitelně Vaší siluetu! Budete vypadat naprosto dokonale. Neváhejte dlouho a objednejte si, nebudete litovat. Modelka nosí velikost 34. (TAMSIN.CZ)

Černé body s límečkem

Černé body s límečkem

Pokud ještě nemáte ve svém šatníku body s límečkem, neměly byste na něho zapomenout. Toto černé body s bílým límečkem a hlubokým dekoltem je ideální pro odvážný luxusní vzhled. Ukažte všem, že na to máte! Modelka nosí velikost 36. (TAMSIN.CZ)

Bílé tričko s límečkem – S

Bílé tričko s límečkem – S

Dámská módní značka Glamorous přináší nejaktuálnější módní trendy posbírané po celém světě. Ušity jsou tak, aby vám byly pohodlné, ale zároveň podtrhly to hlavní – vaši ženskost! Její designéři věří, že by móda měla být individuální, a tak z jejich dílen putují do světa neotřelé kousky vytvořeny pro odvážné a okouzlující dámské publikum. Buďte napřed a mějte ještě dnes to, co bude frčet až zítra! (Vemzu.cz)

Černé šaty s límečkem – S

Černé šaty s límečkem – S

Dámská módní značka Glamorous přináší nejaktuálnější módní trendy posbírané po celém světě. Ušity jsou tak, aby vám byly pohodlné, ale zároveň podtrhly to hlavní – vaši ženskost! Její designéři věří, že by móda měla být individuální, a tak z jejich dílen putují do světa neotřelé kousky vytvořeny pro odvážné a okouzlující dámské publikum. Buďte napřed a mějte ještě dnes to, co bude frčet až zítra! (Vemzu.cz)

Oranžový overal s límečkem

Oranžový overal s límečkem

Dejte sbohem šatům, noste overal! Celková délka 134,5cm. Modelka nosí velikost 34. (TAMSIN.CZ)

Béžový blejzr s límečkem

Béžový blejzr s límečkem

Jednoduchý a přesto nepřehlédnutelný! Přesně takový je tento stylový kousek, který se hodí pro jakoukoliv příležitost. Do práce, na schůzky nebo do města, bude skvělým společníkem. Celková délka je 76cm. Modelka nosí velikost S/M. (TAMSIN.CZ)

Denimová bunda s límečkem

Denimová bunda s límečkem

Celková délka: 45cm. Modelka nosí velikost 36. (TAMSIN.CZ)

Kožešinový kabát s límečkem

Kožešinový kabát s límečkem

Celková délka: 91cm. Modelka nosí velikost 36. (TAMSIN.CZ)

Prodloužený kabát s límečkem

Prodloužený kabát s límečkem

Modelka je 175cm vysoká a nosí velikost 38. rozměry vel.38: Prsa - 88cm Pas - 70cm Boky - 94cm. (TAMSIN.CZ)

Vínový kabát s límečkem

Vínový kabát s límečkem

Modelka je 160cm vysoká a nosí velikost 38. rozměry vel.38: Prsa - 88cm Pas - 70cm Boky - 94cm. (TAMSIN.CZ)

Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / L (41/42)

Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / L (41/42)

Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / L (41/42) Elegantní pánská košile bordó barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Materiál prošel úpravou vlákna easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Košile slim fit » Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / XL (43/44)

Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / XL (43/44)

Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / XL (43/44) Elegantní pánská košile bordó barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Materiál prošel úpravou vlákna easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Košile slim fit » Košile Slim Fit bordó (výška 176-182) 10219 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / L (41/42)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / L (41/42)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / L (41/42) Elegantní pánská košile bordó barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Materiál prošel úpravou vlákna easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XL (43/44)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XL (43/44)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XL (43/44) Elegantní pánská košile bordó barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Materiál prošel úpravou vlákna easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XXL (45/46)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XXL (45/46)

Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XXL (45/46) Elegantní pánská košile bordó barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Materiál prošel úpravou vlákna easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile klasická bordó (výška 176-182) 10220 176-182 / XXL (45/46) (Willsoor.cz)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / XL …

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / XL (43/44)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / XL (43/44) Moderní pánská tmavě modrá košile se zajímavým potiskem ve tvaru košil a kravat. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Pánské košile » Klasické košile » Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / L (41…

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / L (41/42)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / L (41/42) Moderní pánská tmavě modrá košile se zajímavým potiskem ve tvaru košil a kravat. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Pánské košile » Klasické košile » Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10241 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / L (41…

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / L (41/42)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / L (41/42) Moderní pánská tmavě modrá košile se zajímavým potiskem ve tvaru košil a kravat. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Pánské košile » Košile slim fit » Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / XL …

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / XL (43/44)

Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / XL (43/44) Moderní pánská tmavě modrá košile se zajímavým potiskem ve tvaru košil a kravat. Košile je ve střihu slim fit, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Pánské košile » Košile slim fit » Košile London s potiskem kravat (výška 176-182) 10240 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 47/48

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 47/48

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 47/48 Elegantní pánská košile modré barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou 2W Plus pro omezení žmolkování. Pánské košile » Klasické košile » Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 47/48 (Willsoor.cz)

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 49/50

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 49/50

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 49/50 Elegantní pánská košile modré barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou 2W Plus pro omezení žmolkování. Pánské košile » Klasické košile » Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 49/50 (Willsoor.cz)

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 51/52

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 51/52

Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 51/52 Elegantní pánská košile modré barvy v atraktivním provedení s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou 2W Plus pro omezení žmolkování. Pánské košile » Klasické košile » Košile London modrá (výška 176-182) 10222 176-182 / 51/52 (Willsoor.cz)

Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / L (41…

Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / L (41/42)

Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / L (41/42) Moderní pánská košile černé barvy v atraktivním designu s bílým kresleným potiskem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / XL (43…

Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / XL (43/44)

Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / XL (43/44) Moderní pánská košile černé barvy v atraktivním designu s bílým kresleným potiskem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London kreslený potisk (výška 176-182) 10226 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Košile London světle modrá (výška 176-182) 10239 176-182 / L (41/42)

Košile London světle modrá (výška 176-182) 10239 176-182 / L (41/42)

Košile London světle modrá (výška 176-182) 10239 176-182 / L (41/42) Moderní pánská košile světle modré barvy v atraktivním designu s hladkým vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou 2W Plus pro omezení žmolkování. Pánské košile » Klasické košile » Košile London světle modrá (výška 176-182) 10239 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / L …

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / L (41/42)

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / L (41/42) Elegantní pánská košile bílé barvy v atraktivním provedení s tmavě modrým pruhovaným vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XL …

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XL (43/44)

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XL (43/44) Elegantní pánská košile bílé barvy v atraktivním provedení s tmavě modrým pruhovaným vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XXL…

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XXL (45/46)

Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XXL (45/46) Elegantní pánská košile bílé barvy v atraktivním provedení s tmavě modrým pruhovaným vzorem. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London s pruhovaným vzorem (výška 176-182) 10224 176-182 / XXL (45/46) (Willsoor.cz)

Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / L (41/42)

Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / L (41/42)

Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / L (41/42) Moderní pánská košile grafitové barvy v atraktivním provedení s potiskem ve tvaru čtverců. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / L (41/42) (Willsoor.cz)

Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / XL (43/44)

Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / XL (43/44)

Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / XL (43/44) Moderní pánská košile grafitové barvy v atraktivním provedení s potiskem ve tvaru čtverců. Košile je klasického střihu, disponuje klasickým límečkem typu KENT a dlouhým rukávem. Pohodlné nošení zaručuje materiál ze 100% bavlny. Vlákno prošlo úpravou easy care pro snadné žehlení. Pánské košile » Klasické košile » Košile London grafitová (výška 176-182) 10230 176-182 / XL (43/44) (Willsoor.cz)

Dámské tričko s límečkem Černé

Dámské tričko s límečkem Černé

Vsaďte na černou eleganci, která vás nezklame. Jednoduché bavlněné tričko s vyšším límcem a zvonkovité rukávy se hodí na jakýkoliv typ postavy. (Dedoles.cz)

Blazerové šaty s límečkem Layla

Blazerové šaty s límečkem Layla

Ve Vaší šatní škříni by se měl objevit nový kousek a my přesně víme jaký. Jsou to tyto krásné šaty. Hodí se na spoustu různých událostí. Uděláte v nich dojem na věčírku, ale třeba i při pracovním pohovoru. Po navléknutí šatů Vás čeká hedvábný pocit, který chcete zažít. Modelka nosí velikost 34. (TAMSIN.CZ)

Krajkované mini šaty s límečkem

Krajkované mini šaty s límečkem

Na večeři, do divadla, na schůzku. Tam, kde potřebujete, aby Vám to moc slušelo. Tyto krásné šaty jsou pravá volba. Kombinujte s botami na vyšším podpatku, crossbody kabelkou a výraznými šperky a budete zatraceně svůdná. Modelka nosí velikost 34. (TAMSIN.CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít