Korg monotron delay (krmonodelay)

Produkt Korg monotron delay (krmonodelay) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Korg monotron delay (krmonodelay) upraviť a produkt hľadať znova.

KORG Monotron DELAY (KRMONODELAY)

KORG Monotron DELAY (KRMONODELAY)
Detail

Syntezátor - tlačítkový syntezátor, zabudované reproduktory, sluchátkový výstup, provoz na baterie, hmotnost 0,095 kg Analogový páskový syntetizátor Monotron Delay využívá efekt Space Delay, který produkuje intenzivní analogový efekt Echo. Jednoduché ovládání pěti knoflíky a jedním spínačem přináší hodiny zábavy a hudební kreativity. Začátečníci i pokročilí ocení jednoduché ovládání a snadnou tvorbu melodií, DJové mohou na podiu vytvářet povedené efekty a užívat si světa analogových syntetizátorů. Klíčové vlastnosti syntetizátoru Monotron Delay Syntetizátor Monotron Delay s efektem Space Delay nabízí analogová echaNový LFO s volitelným vzorkem trojúhelníku nebo čtverceŠiroký rozsah klaviatury s ribbonemOriginální analogový (VCF) filtr, převzatý z klasických MS-10 a MS-20AUX vstupní jack umožňuje aplikovat filtr na libovolný audio zdrojVestavěné ozvučení a napájení z baterií nabízí možnost hrát analogovým zvukem kdekolivSluchátkový... (alza.cz)

Podobné produkty ako KORG Monotron DELAY (KRMONODELAY) , Korg monotron delay (krmonodelay)

Korg Monotron Delay

Korg Monotron Delay
Detail

Analogový syntezátor optimalizovaný pro zvukové efekty. Kromě analogového oscilátoru, filtru a LFO je vybaven efektem Space Delay, nepostradatelným pro bleskové, kosmické zvuky. Reprodukuje výškové změny, které se projeví při změně Delay Time, podobně, jako tomu bylo u analogového páskového echa. Vzorky Low Frequency Oscilátoru (LFO), využívané k modulaci výšky, nabízejí výběr ze dvou tvarů vzorku - nový čtvercový plus tradiční trojúhelníkový. Polyfonie: 1 Provoz na baterie: Ano Země původu: Vietnam Hmotnost: 95 g USB MIDI: Ne USB to Device: Ne USB to Host: Ne Sekvencer: Ne Varianta: Delay Adaptér součástí: Ne Aftertouch: Ne Arpeggiator: Ne Bluetooth: Ne Barva: Černá Hloubka (cm): 2.8 Typy efektů: Space Delay Filtr: Ano Sluchátkový výstup: Ano Výška (cm): 7.2 Vstupy: Line Jack 3,5 mm TRS LFO: Ano MIDI rozhraní: Ne Modulace: Ne Oscilátory: Ne Výstupy: Sluchátkový jack 3,5 mm TRS Vstupy pedalu: Ne Pitch bend: Ne Nabízená konfigurace: Standardní nabídka Sound Engine: Analogový Paměťové médium: Ne Hmotnost netto (kg): 0.1 Šířka (cm): 12.0 Typ: Ribbon Synthesizer Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz Typ baterie: AAA Balení obsahuje: AAA Baterie Balení obsahuje: Manuál : Al/Mn (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg Monotron Delay , Korg monotron duo (krmonoduo)

Korg Monotron Delay

Korg Monotron Delay
Detail

Analogový ribbon syntezátor Monotron – analogová syntéza se vrací, díky legendární tradici KORG. Plně vyvinutý, skutečně analogový syntezátor doplněný o ozvěnu Space Delay. K dispozici je také LFO triangl a waveshape. Stejně jako u základního modelu je ponechána inspirující ribbon klaviatura. Monotron je vybaven stejným, klasickým analogovým filtrem, jako legendární Korg MS-10 & MS-20. Filtrujte libovolný externí zvukový zdroj na vstupním jacku. Knob LFO Rate má vizuální LED indikátor. Interní reproduktor/sluchátkový jack umožňuje pracovat se zvukem kdekoliv – ať jste sami nebo s přáteli! Analogová syntéza na cestách! Díky napájení dvěma alkalickými AAA bateriemi, můžete kompaktní Monotron držet jednou rukou. Můžete se tak soustředit na nejdůležitější zvukové parametry. Na panelu je pět knobů a jeden spínač. Tvořit ve světě analogových syntezátorů nyní může už kdokoliv. Ribbon klávesový kontroler Monotron převzal jednoduchého ovládání dotykem z mimořádně populárního KAOSS PADU. Pouhým pohybem prstu vyrobíte výrazné efekty, jako vibrato a glide. Využití semi-modulární technologie Jako u originálního MS-20, také filtr monotronu můžete "slučovat", takže libovolný externí zvukový zdroj lze zpracovat filtrem monotronu. Vstupní jack (AUX) v kompaktním těle monotronu přidá signál AUX vstupu přímo před blok VCF. Tím získáte skvělou možnost zapojit KAOSSILATOR, kytaru nebo digitální audio přehrávač do monotronu a využít úpravy zvuku pomocí efektů filtru nebo delaye. Univerzální LFO nabízí audio – i vizuální – zábavu! LFO můžete přepínat, takže ovládá výšku oscilátoru nebo prahovou frekvenci filtru. Knoby LFO Rate i LFO Intensity zde najdete rovněž. Otočením knobu LFO Rate – vybaveného LEDkou – upravíte rychlost modulačního efektu a rychlost blikání LEDky se změní podle toho. Otočením knobu můžete dodat vyšší úroveň vlivu při živém hraní. Poslech kdykoliv – sám či s přáteli Monotron má vestavěný miniaturní reproduktor a k napájení postačí pouze dvě AAA baterie. I přes miniaturní velikost, tento systém přináší nové možnosti pro hraní. Je zde také sluchátkový výstup, který využijete při tvorbě zvuků doma, při nahrávání, nebo po zapojení do zesilovače či PA systému. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg Monotron Delay , Blond analog delay (hn237548)

Korg Monotron Duo

Korg Monotron Duo
Detail

Skutečnou tajnou zbraní v monotónním zvukovém arzenálu DUO je obvod X-MOD (křížová modulace) s regulací intenzity. X-MOD umožňuje modulovat první oscilátor signálem z druhého oscilátoru, čímž vytváří nové harmonické a podtóny. Výsledek? Kovové screeches, lesknoucí se zvonky a robotické zvuky jsou všechno jen otočením knoflíku a nebylo by to možné se syntezátorem s jedním oscilátorem. Získáte také čtyři režimy, které vám pomohou hrát s ovladačem pásky tak, jak se vám líbí: hlavní stupnice, menší stupnice, chromatická a žádná stupnice. Faktor přenosnosti, který poskytuje provoz na baterie, a máte neuvěřitelný zdroj v analogovém syntezátory DUO Korg! Země původu: Vietnam Varianta: Duo Adaptér součástí: Ne Aftertouch: Ne Arpeggiator: Ne Bluetooth: Ne Barva: Modrá Hloubka (cm): 2.8 Typy efektů: Ne Sluchátkový výstup: Ano Výška (cm): 7.2 Vstupy: Line Jack 3,5 mm TRS MIDI rozhraní: Ne Modulace: Ne Oscilátory: Ano Výstupy: Sluchátkový jack 3,5 mm TRS Vstupy pedalu: Ne Pitch bend: Ne Nabízená konfigurace: Standardní nabídka Sound Engine: Analogový Paměťové médium: Ne USB MIDI: Ne USB to Device: Ne USB to Host: Ne Hmotnost netto (kg): 0.1 Šířka (cm): 12.0 Typ: Ribbon Synthesizer Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz Provoz na baterie: Ano Typ baterie: AAA Balení obsahuje: AAA Baterie Balení obsahuje: Manuál : Al/Mn (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg Monotron Duo , Blond digital delay (hn237546)

KORG Monotron DUO (KRMONODUO)

KORG Monotron DUO (KRMONODUO)
Detail

Syntezátor - tlačítkový syntezátor, 11 kláves, zabudované reproduktory, sluchátkový výstup, provoz na baterie, hmotnost 0,095 kg Analogový syntetizátor KORG Monotron Duo nabídne hned dva nové oscilátory. Využívá páskovou klaviaturu, 5 knoflíků a 1 spínač, díky nimž garantuje hodiny opravdové zábavy. Funkcí Scale si můžete zvolit jednu ze čtyř variant stupnic (chromatickou, durovou, mollovou nebo vypnuto). KORG Monotron Duo nabízí také známý VCF obvod, stejně jako semimodulární syntetizátory MS-10 a MS-20. Díky vstupu AUX pak můžete před analogový filtr připojit do syntetizátoru libovolný zdroj zvuku (např. KAOSSILATOR nebo digitální audio přehrávač), se kterým budete dále pracovat. S vestavěným mini reproduktorem a napájením bateriemi se jedná o dokonale přenosný syntetizátor, jejž můžete vzít kamkoli s sebou. Klíčové vlastnosti syntetizátoru KORG Monotron DuoDva analogové oscilátory (VCO) s nezávislým laděnímDráždivý obvod X-MOD,... (alza.cz)

Podobné produkty ako KORG Monotron DUO (KRMONODUO) , Korg microkorg (krmicro)

Korg Monotron Duo

Korg Monotron Duo
Detail

Analogový ribbon syntezátor Monotron – analogová syntéza se vrací, díky legendární tradici KORG. Plně vyvinutý, skutečně analogový syntezátor: VCO, VCF, LFO. Inspirující, jednoduchá ribbon klaviatura. Intuitivní, zábavné ovládání. Je vybaven stejným, klasickým analogovým filtrem, jako legendární Korg MS-10 & MS-20. Filtrujte libovolný externí zvukový zdroj na vstupním jacku. LFO moduluje buď výšku, nebo prahovou frekvenci filtru. Knob LFO Rate má vizuální LED indikátor. Interní reproduktor/sluchátkový jack umožňuje pracovat se zvukem kdekoliv – ať jste sami nebo s přáteli! Analogová syntéza na cestách! Díky napájení dvěma alkalickými AAA bateriemi, můžete kompaktní Monotron držet jednou rukou. Můžete se tak soustředit na nejdůležitější zvukové parametry. Na panelu je pět knobů a jeden spínač. Tvořit ve světě analogových syntezátorů nyní může už kdokoliv. Ribbon klávesový kontroler má svůj výraz Monotron převzal jednoduchého ovládání dotykem z mimořádně populárního KAOSS PADU. Pouhým pohybem prstu vyrobíte výrazné efekty, jako vibrato a glide. 1VCO, 1VCF, 1LFO – bloky modulární syntézy Obvody monotronu jsou velmi jednoduché: jeden napěťově ovládaný oscilátor, jeden napěťově ovládaný filtr a jeden nízkofrekvenční oscilátor. Jelikož každý knob přímo aplikuje specifickou změnu zvuku, proces tvorby zvuku je intuitivní a okamžitě srozumitelný. V jednoduchosti je krása. K dispozici jsou přesné výpisy presetů a parametrů, typických pro dnešní syntezátory. Kromě toho, monotron je mimořádně vhodný k průzkumu a experimentování. S monotronem si užijete zvukovou kreativitu, která vychází ze srdce analogové syntézy, takže je ideální volbou pro toho, kdo je mezi syntezátory nováčkem, nebo pro muzikanty, kteří chtějí rozšířit svou zvukovou paletu. Slavný filtr Korg Monotron využívá tentýž proslavený VCF obvod, jako klasické, semi modulární syntezátory KORG MS-10 a MS-20. Ty přišly na trh asi před 30 lety, a přesto jsou i dnes oblíbené kvůli svým agresivním, dynamickým filtrům. Knob VCF Cutoff nastavuje frekvenci zvuku filtru, knob VCF Peak přidá zesílení. Výkonný filtr je základním prvkem každého analogového syntezátoru, aplikuje dramatické změny zvuku a dodává mu intenzivní osobitost, která je klíčová při živém hraní. Využití semi modulární technologie Jako u originálního MS-20, také filtr monotronu můžete "slučovat", takže libovolný externí zvukový zdroj lze zpracovat filtrem monotronu. Vstupní jack (AUX) v kompaktním těle monotronu přidá signál AUX vstupu přímo před blok VCF. Tím získáte skvělou možnost zapojit KAOSSILATOR, kytaru nebo digitální audio přehrávač do monotronu a využít úpravy zvuku pomocí efektů filtru. Univerzální LFO nabízí audio – i vizuální – zábavu! LFO můžete přepínat, takže ovládá výšku oscilátoru nebo prahovou frekvenci filtru. Knoby LFO Rate i LFO Intensity zde najdete rovněž. Otočením knobu LFO Rate – vybaveného LEDkou – upravíte rychlost modulačního efektu a rychlost blikání LEDky se změní podle toho. Otočením knobu můžete dodat vyšší úroveň vlivu při živém hraní. Poslech kdykoliv – sám či s přáteli Monotron má vestavěný miniaturní reproduktor a k napájení postačí pouze dvě AAA baterie. I přes miniaturní velikost, tento systém přináší nové možnosti pro hraní. Je zde také sluchátkový výstup, který využijete při tvorbě zvuků doma, při nahrávání, nebo po zapojení do zesilovače či PA systému. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg Monotron Duo , Korg opsix (kropsix)

Ibanez ADMini Delay

Ibanez ADMini Delay
Detail

Kytarový efekt Ultra kompaktní pedálové efekty japonské značky Ibanez z řady Mini představují ideální volbu pro muzikanty, kteří často řeší nedostatek místa v pedalboardu. Navzdory kompaktnímu tvaru se jedná o bytelné mini pedály s kovovým šasi a spínačem, takže se nemusíte obávat o jejich životnost. ADMINI je krabička s kompletně analogovými obvody, která vám nabídne pěkný vřelý zvuk efektu delay. Nastavení hlavního ovladače určuje delay time (prodlevu opakování) v rozsahu od 20ms po 600ms. Jednoduše tak nastavíte krátká „slapback“ echa i dlouhé ozvěny. Mini knoby k tomu určíte počet opakování efektu a poměr wet/dry signálu. Pedál pracuje v režimu true bypass, takže ve vypnutém stavu neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Ibanez ADMini Delay , Korg minilogue (krminilogue)

Fender Hammertone Delay

Fender Hammertone Delay
Detail

Kytarový efekt Hammertone Delay je kompaktní kytarový efekt značky Fender s přímočarým designem a přes menší rozměr poměrně slušnými možnostmi zvukových nastavení efektu delay. Krabička nabízí tři odlišné typy efektu delay (čistý zvuk digitálního delaye, vřelý analogový delay a páskové echo) přepínatelné switchem Type, delay time až 950 ms, volitelnou modulaci delay efektu (switch Mod) a standardní ovladače délky, počtu opakování a mixu dry/wet signálu. Rychlost a intenzitu přidané modulace upravíte pomocí interních trimmerů. Hammertone Delay tak představuje flexibilního pomocníka na stage i do studia. Hliníkové šasi a kovový hardware zaručují dobrou životnost a odolnost kytarového efektu vůči všem nástrahám spojených s cestováním. Krabička je zapojena jako true bypass, k napájení je zapotřebí 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Hammertone Delay , Korg magnetune (krtumg1)

Caline Chamecho Delay

Caline Chamecho Delay
Detail

Kytarový efekt Chamecho Delay je kompaktní pedálový efekt typu delay z řady G Series značky Caline. Jedná se o digitální delay, který v kompaktním šasi nabízí poměrně širokou škálu podob delay efektu (od krátkých slapback ech po dlouhé ambientní plochy) a standardní možnosti nastavení, kdy jednotlivé ovladače určují rychlost nástupu delay efektu (delay time), počet opakování a poměr dry/wet signálu. Pedálový efekt je zapojen jako true-bypass, takže ve vypnutém stavu neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení). Odběr krabičky odpovídá 100mA. Čínská značka Caline nabízí kytarové efekty s příznivým poměrem ceny a výkonu. Její produkty tak představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, kteří ovšem požadují kvalitní zvuk a zpracování. To vše krabičky od této značky splňují. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Caline Chamecho Delay , Korg slimpitch (krtuslm1cm)

Caline Parrot Delay

Caline Parrot Delay
Detail

Kytarový efekt Parrot Delay je kompaktní pedálový efekt typu delay z řady G Series značky Caline. Jedná se o digitální delay s charakterem 80's delay krabiček s čistými zvuky delay efektu (opakování) a jemnou modulací, která je patrnější při méně muzikálních/zvukově extrémnějších nastaveních. Jednotlivé ovladače určují rychlost nástupu delay efektu (delay time), počet opakování a poměr dry/wet signálu. Pedálový efekt je zapojen jako true-bypass, takže ve vypnutém stavu neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení). Odběr krabičky odpovídá 100mA. Čínská značka Caline nabízí kytarové efekty s příznivým poměrem ceny a výkonu. Její produkty tak představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, kteří ovšem požadují kvalitní zvuk a zpracování. To vše krabičky od této značky splňují. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Caline Parrot Delay , Joyo r-07 aquarius delay/looper (hn197827)

Blond Digital Delay

Blond Digital Delay
Detail

Kytarový efekt Kompaktní kytarový efekt RF-08 Digital Delay je digitální delay, který díky použití obvodu s usměrňovačem/filtračním kondenzátorem nabízí zvuky s charakterem analogových zařízení. Pomocí ovladačů efektu nastavíte delay time (v rozmezí 25-600 ms) a počet opakování efektu delay podle vašich potřeb. Veškerá elektronika je zasazena v hliníkovém šasi s pískovaným finišem. Krabička je zapojena jako true bypass. K napájení efektu je zapotřebí 9V adaptér. Kytarové efekty značky Blonde představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, co se chtějí seznámit s různými typy kytarových efektů. Kromě dostupné ceny nabízí tradiční design a ovládání srozumitelné i absolutním hudebním laikům. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Blond Digital Delay , Korg microkey-25 (krmicrok25)

Blond Analog Delay

Blond Analog Delay
Detail

Kytarový efekt Kompaktní kytarový efekt RF-10 Analog Delay nabízí vřelé zvuky analogových delay efektů, které ani po letech neztrácí nic ze svého kouzla a stále oslovují nové generace hudebníků. Nastavení ovladačů krabičky určuje rychlost nástupu delay efektu (delay time), počet opakování a poměr dry/wet signálu. Veškerá elektronika je zasazena v hliníkovém šasi s pískovaným finišem. Krabička je zapojena jako true bypass. K napájení efektu je zapotřebí 9V adaptér. Kytarové efekty značky Blonde představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, co se chtějí seznámit s různými typy kytarových efektů. Kromě dostupné ceny nabízí tradiční design a ovládání srozumitelné i absolutním hudebním laikům. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Blond Analog Delay , Korg ga custom (krtugacs)

Maestro Discoverer Delay

Maestro Discoverer Delay
Detail

Kytarový efekt Kytarový efekt Maestro Discoverer Delay je moderní analogový delay pedál s BBD čipy, který vám nabídne vřelé působivé zvuky delay efektu v klasické podobě i výraznější polohy s přidanou modulací. Pomocí tří ovladačů rychle a snadno nastavíte podobu delay efektu podle vašich představ, tj. dobu trvání efektu v rozmezí od 20 ms do 600 ms, počet opakování a mix dry/wet signálu. Přepínatelnou modulací obohatíte delay signál v závislosti na nastavení ovladačů o jemné intonační kolísání páskových zařízení i výraznější rozladění. Pro větší detailisty jsou k dispozici dva interní trimmery, kterými lze upravit rychlost a intenzitu delay efektu. Discoverer Delay je zapojen jako true bypass. K napájení je zapotřebí 9V adaptér nebo 9V baterie. Značka Gibson se rozhodla v plné parádě oprášit pedálové efekty Maestro, které jsou podepsané pod nejedním slavným kytarovým riffem. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Maestro Discoverer Delay , Korg nanopad2-wh (krnanop2w)

Fender Hammertone Space Delay

Fender Hammertone Space Delay
Detail

Kytarový efekt Hammertone Space Delay je kompaktní kytarový efekt značky Fender s přímočarým designem a přes menší rozměr poměrně slušnými možnostmi zvukových nastavení efektu delay. Krabička nabízí vřelý zvuk páskového echa s možností volby tří odlišných rytmických patternů frázování efektu (switch Pattern), delay time až 950 ms, volitelnou modulaci delay efektu (switch Mod) a standardní ovladače délky, počtu opakování a mixu dry/wet signálu. Rychlost a intenzitu přidané modulace upravíte pomocí interních trimmerů. Hammertone Space Delay tak dokáže vykouzlit širokou škálu působivých zvukových ploch od střídmějších ozvěn s čistým zvukem po sonické vlny s nekonečnou oscilací. Hliníkové šasi a kovový hardware zaručují dobrou životnost a odolnost kytarového efektu vůči všem nástrahám spojených s cestováním. Krabička je zapojena jako true bypass, k napájení je zapotřebí 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Hammertone Space Delay , Korg stb1 bílá (krstb1wh)

BLOND Digital Delay (HN237546)

BLOND Digital Delay (HN237546)
Detail

Kytarový efekt - pro elektrické kytary, delay, True Bypass, vstup 6,3 mm Jack (Mono), výstup 6,3 mm Jack (Mono), napájení skrze 9V adaptér Řadíte se k hráčům na elektrickou kytaru a láká vás zaexperimentovat s tóny, které vycházejí ze zesilovače? Taková úloha totiž přináleží kytarovému efektu BLOND Digital Delay. Kytarové efekty umí kompletně zdeformovat signálovou sinusoidu a tak tóny vašeho hraní zní úplně jinak. Co se týká jednotlivých efektů, toto zařízení má v nabídce Delay. Díky True Bypass technologii se i po vypnutí kytarového efektu objeví originální zvuk nástroje, aniž by ztratil na své kvalitě. O napájení pečuje 9V adaptér. Adaptér do elektrické sítě není v balení. Důležité přednosti kytarového efektu BLOND Digital Delay Pozvedněte hru na kytaru o další level díky kytarovému efektu Disponuje True Bypass pro nulovou ztrátu kvality zvuku Mezi efekty patří Delay Vstupy tvoří 6,3 mm Jack (Mono) Výstupy: 6,3 mm Jack (Mono) K napájení poslouží 9V adaptér (alza.cz)

Podobné produkty ako BLOND Digital Delay (HN237546) , Korg mw-1608 (krmw1608)

BLOND Analog Delay (HN237548)

BLOND Analog Delay (HN237548)
Detail

Kytarový efekt - pro elektrické kytary, delay, True Bypass, vstup 6,3 mm Jack (Mono), výstup 6,3 mm Jack (Mono), napájení skrze 9V adaptér Jste vlastníkem elektrické kytary a troufáte si pohrát s tóny, které se linou ze zesilovače? Přání vám splní kytarový efekt BLOND Analog Delay. Kytarové efekty kompletně deformují signálovou sinusoidu a tak výsledný tón hraní může znít kompletně jinak. Pokud jde o jednotlivé efekty, toto zařízení obsahuje Delay. Díky True Bypass obvodu netratí originální zvuk na své kvalitě ani po vypnutí kytarového efektu. Napájení má na starosti 9V adaptér. Adaptér je potřeba si pořídit samostatně. Podstatné parametry kytarového efektu BLOND Analog Delay S kytarovým efektem dosáhnete při hře na kytaru nových zvuků K dispozici máte True Bypass, který se postará o kvalitní zvuk bez jakýchkoliv ztrát Mezi efekty patří Delay Vstupy tvoří 6,3 mm Jack (Mono) Výstupy: 6,3 mm Jack (Mono) Napájení si bere na starost 9V adaptér (alza.cz)

Podobné produkty ako BLOND Analog Delay (HN237548) , Korg monologue černá (krmonologbk)

Fender Mirror Image Delay Pedal

Fender Mirror Image Delay Pedal
Detail

Kytarový efekt Jen málokterý kytarový pedalboard se obejde bez dobrého kytarového efektu delay. Ať už ho používáte k jemnému dobarvení tónu, nebo jako esenciální nástroj vašeho hudebního vyjádření v podobě výrazných vrstev a zvukových ozvěn. Mirror Image Delay od značky Fender si poradí s obojím. Nabízí tři druhy delaye (digital, analog, tape) z nichž každý pracuje ve dvou režimech (přepínač Variation) a možnost nastavení frázování v časovém intervalu tečkované osminy. Vy tak můžete volně přecházet mezi klasickými zvuky v podobě páskového echa či modu analog a radikálnějšími efektovými plochami digitálního delaye. Pět potenciometrů krabičky slouží k nastavení charakteru finálního zvuku a průběhu efektové modulace, tj. rychlosti, hloubky a počtu opakování modulace. Vypnutím krabičky navíc nepřerušíte doznění efektu násilným zvukovým střihem, takže vaše hra neztratí plynulost. Šasi krabičky je zhotoveno z lehkého, odolného, anodizovaného hliníku. LED podsvícené potenciometry vám poskytnou perfektní přehled o aktuálním nastavení i na temných koutech stage – kdo už někdy vyfasoval „černého petra“ a hrál na stage ve tmě jistě pochopí. K napájení efektu slouží 9V adaptér nebo 9V baterie. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Mirror Image Delay Pedal , Korg pc-300br (krpc300br)

Fender Reflecting Pool Delay/Reverb

Fender Reflecting Pool Delay/Reverb
Detail

Kytarový efekt Pedálový efekt Reflecting Pool americké značky Fender nabízí v jednom šasi dva samostatné digitální efekty delay a reverb. Nenabízí tak pouze širokou škálu věrně známých zvuků těchto efektů ve špičkovém provedení, ale i možnosti jejich nových interpretací. V obou efektových sekcích lze volit mezi třemi základními typy/režimy efektů - Delay (Digital, Analog, Tape), Reverb (Hall, Room, Special). V rámci zvoleného typu poté můžete přepínat mezi třemi různými polohami/podobami efektu switchi Variation a Quality plus upravovat charakter a průběh efektové modulace pomocí potenciometrů včetně nastavení rytmických subdivizí efektu Delay ovladačem Time (v intervalech půlové noty, čtvrťové, osminové s tečkou, čtvrťové trioly, osminové, šestnáctinové s tečkou a šestnáctiny). Samostatný footswitch s funkcí Tap Tempo vám k tomu navíc poskytne perfektní kontrolu nad synchronizací efektů. Stereo vstup/výstup z pedálu umožňuje propojit Reflecting Pool s více aparáty, stejně tak i jeho využití s klávesami. Mnozí jistě ocení i vstup pro externí expression pedál a Micro USB vstup pro firmware updaty. Šasi krabičky je zhotoveno z lehkého, odolného, anodizovaného hliníku. LED podsvícené potenciometry vám poskytnou perfektní přehled o aktuálním nastavení i na temných koutech stage – kdo už někdy vyfasoval „černého petra“ a hrál na stage ve tmě jistě pochopí. K napájení efektu slouží 9V adaptér. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Reflecting Pool Delay/Reverb , Korg volca bass (krvolcabass )

Joyo R-10 Nascar Delay

Joyo R-10 Nascar Delay
Detail

Kytarový efekt Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě čtvrté generace pedálových efektů se sériovým označením R. R-10 Nascar Delay je kytarový efekt inspirovaný klasickými BBD obvody analogových delay pedálů. Nabízí maximálně jednoduché ovládání a klasické podoby delay efektu vhodné pro zpestření kytarových sól i riffů (max delay time okolo 500 ms). Veškerá elektronika pedálu je zasazena v odolném kovovém šasi. Design krabičky zpestřuje LED osvětlení. K napájení slouží 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Joyo R-10 Nascar Delay , Korg ga-2 (krtuga2)

Movall MP-306 Hydralay delay

Movall MP-306 Hydralay delay
Detail

Kytarový efekt Značka Movall rozšiřuje sérií MP řady výrobců cenově dostupných ultra kompaktních pedálových efektů. MP-306 Hydralay je digitální delay s maximálním zpožděním nástupu delay efektu 600 ms (delay time). Tři tradiční ovladače mini pedálu určují intenzitu delay efektu, čas zpoždění/nástupu a počet opakování. Jednoduše tak nastavíte širokou škálu zvuků delay efektu od decentních dozvuků po nekonečné oscilace. Veškerá elektronika je zasazena v hliníkovém šasi. Krabička je zapojena jako true bypass. K napájení slouží 9V adaptér. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Movall MP-306 Hydralay delay , Korg volca drum (krvolcadrum )

Universal Audio Starlight Delay Pedal

Universal Audio Starlight Delay Pedal
Detail

Kytarový efekt Universal Audio Golden Reverberator je stereo delay pedál s prvotřídními emulacemi špičkových delay efektů. V jednom kompaktním šasi nabízí tři zásadní typy delay efektu – páskový delay 60. let, analogový delay a digitální delay 80. let, a široké možnosti zvukových nastavení v rámci jednotlivých režimů včetně detailnější specifikace zvuku (3 mody efektů – v rámci např. páskového delaye jde o režimy New, Medium a Old, které emulují staří pásky). Standardní ovladače pedálu určují délku trvání a počet opakování delay efektu, poměr dry/wet signálu, EQ, intenzitu přidané modulace a interval rytmického frázování delay efektu (druhým footswitchem pedálu ovládáte funkci Tap Tempo, lze použít i k ukládání vašich oblíbených nastavení/presetů). Přes USB C do pedálu stáhnete aktualizace a další/bonusové efekty přímo ze stránek výrobce. Mono/Stereo zapojení nabízí flexibilitu v rámci propojení krabičky s dalšími zařízeními, pedálový efekt rovněž využijete s celou řadou hudebních nástrojů. Zapojení lze nastavit jako True nebo Buffered bypass. Samozřejmostí je bytelné kovové šasi a dobrá odolnost pedálu vůči nástrahám spojeným s živými koncerty a cestováním. K napájení slouží 9V adaptér (není součástí balení). (kytary.cz)

Podobné produkty ako Universal Audio Starlight Delay Pedal , Korg ca-50 (krtuca50)

Fender Reflecting Pool Delay/Reverb (použité)

Fender Reflecting Pool Delay/Reverb (použité)
Detail

Kytarový efekt Zboží jeví drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční. Pedálový efekt Reflecting Pool americké značky Fender nabízí v jednom šasi dva samostatné digitální efekty delay a reverb. Nenabízí tak pouze širokou škálu věrně známých zvuků těchto efektů ve špičkovém provedení, ale i možnosti jejich nových interpretací. V obou efektových sekcích lze volit mezi třemi základními typy/režimy efektů - Delay (Digital, Analog, Tape), Reverb (Hall, Room, Special). V rámci zvoleného typu poté můžete přepínat mezi třemi různými polohami/podobami efektu switchi Variation a Quality plus upravovat charakter a průběh efektové modulace pomocí potenciometrů včetně nastavení rytmických subdivizí efektu Delay ovladačem Time (v intervalech půlové noty, čtvrťové, osminové s tečkou, čtvrťové trioly, osminové, šestnáctinové s tečkou a šestnáctiny). Samostatný footswitch s funkcí Tap Tempo vám k tomu navíc poskytne perfektní kontrolu nad synchronizací efektů. Stereo vstup/výstup z pedálu umožňuje propojit Reflecting Pool s více aparáty, stejně tak i jeho využití s klávesami. Mnozí jistě ocení i vstup pro externí expression pedál a Micro USB vstup pro firmware updaty. Šasi krabičky je zhotoveno z lehkého, odolného, anodizovaného hliníku. LED podsvícené potenciometry vám poskytnou perfektní přehled o aktuálním nastavení i na temných koutech stage – kdo už někdy vyfasoval „černého petra“ a hrál na stage ve tmě jistě pochopí. K napájení efektu slouží 9V adaptér. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Fender Reflecting Pool Delay/Reverb (použité) , Korg nanokey2-bk (krnanok2b)

Joyo R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER

Joyo R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER
Detail

Kytarový efekt Značka Joyo je známá skvělým poměrem ceny a výkonu výrobků. To platí i v případě čtvrté generace pedálových efektů se sériovým označením R. R-07 Aquarius je delay a looper ukrytý v těle kompaktního pedálového efektu. Nabízí osm druhů efektu delay (Digital, Analog, Tape Echo, Tube Echo, Reverse, Lo bit, Galaxy, Modulated), funkci Tap Tempo a looper s pěti minutami nahrávacího času. Jednoznačným plusem pedálu je, že oba režimy můžete používat samostatně i souběžně. Standardní ovladače efektu delay (Time a F.Back) určují rychlost průběhu efektu a počet opakování. Veškerá elektronika pedálu je zasazena v odolném kovovém šasi. Design krabičky zpestřuje LED osvětlení. K napájení slouží 9V adaptér, napájení bateriemi není k dispozici. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Joyo R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER , Korg microkey2-61 (krmicrk261)

MXR M169 Carbon Copy Analog Delay

MXR M169 Carbon Copy Analog Delay
Detail

Kytarový efekt MXR Carbon Copy je analogový BBD delay efekt z řady pedálových efektů MXR značky Dunlop, který vám nabídne vše od krátkých koupelnových ech po epické zasněné „Gilmourovské“ plochy s téměř nekonečným sustainem (delay time od 20 po 600 ms). Tři základní ovladače pedálu určují mix čistého/zprocesovaného signálu (Mix), počet opakování (Regen) a rychlost nástupu delay efektu (Delay). Pro dosažení expresivnějšího efektu můžete spínačem Mod přimíchat do signálu efektovou modulaci. Další možnosti nabízí vnitřní přepínače (trimry) s funkcemi Width a Rate. Veškerá elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi. Krabička pracuje v režimu Hardwire-Bypass, takže propouští zvuk i když dojde baterie v efektu. Napájet lze pomocí 9V adaptéru nebo 9V baterie. (kytary.cz)

Podobné produkty ako MXR M169 Carbon Copy Analog Delay , Korg nanokey2-wh (krnanok2w)

Caline CP-513 Simon Super Delay

Caline CP-513 Simon Super Delay
Detail

Kytarový efekt CP-513 Simon Super Delay je digitální delay s režimy digitálního delaye, analogového delaye a páskového echa a možností nastavení času zpoždění nástupu efektu (delay time) a počtu opakování. Jednoduše tak nastavíte širokou škálu zvuků od krátkých ech po dlouhé ambientní plochy. Šasi krabičky je zhotoveno z hliníku, k napájení je zapotřebí 9V DC center negative adaptér. Čínská značka Caline nabízí kytarové efekty s příznivým poměrem ceny a výkonu. Její produkty tak představují skvělou volbu pro začínající kytaristy a hráče s omezeným rozpočtem, kteří ovšem požadují kvalitní zvuk a zpracování. To vše krabičky od této značky splňují. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Caline CP-513 Simon Super Delay , Korg volca keys (krvolcakeys )

JOYO R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER (HN197827)

JOYO R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER (HN197827)
Detail

Kytarový efekt - pro elektrické kytary, multiefekt, delay a looper, True Bypass, 9 presetů, vstup 6,3 mm Jack (Mono), výstup 6,3 mm Jack (Mono), napájení skrze 9V adaptér Patříte k hráčům na elektrickou kytaru a chcete si pohrát se zvukem vedeným do zesilovače? Tuto úlohu vám usnadní kytarový multiefekt JOYO R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER. Multiefekt se řadí k zařízením, která propojují několik typů kytarových efektů. U jednoho zařízení se tak potkáte s pestrou paletou zvukových efektů. V tomto zařízení jsou celkem 2 efekty. Co se týká jednotlivých efektů, toto zařízení má v nabídce Delay a Looper. Díky obvodu True Bypass ani po vypnutí kytarového efektu netratí originální zvuk nástroje na své kvalitě. Kdykoliv snadno využijete presety, k dispozici jich máte 9. O napájení se stará 9V adaptér. Adaptér si musíte pořídit samostatně. Stěžejní parametry kytarového efektu JOYO R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER Kytarový multiefekt zvládne velké množství efektů Dohromady jsou k... (alza.cz)

Podobné produkty ako JOYO R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER (HN197827) , Korg b2sp bk (krb2spbk)

Korg microKORG

Korg microKORG
Detail

Syntezátor microKORG se vokodérem dodává kvalitní zvuky a funkce, které od Korg očekáváte, a to za cenu, která vás ohromí. Silná syntéza je klíčovou vlastností tohoto zvířete! MicroKORG se může pochlubit stejným duálním oscilátorový DSP synthesis engine, jaký se nachází v kritiky uznávaném MS2000 společnosti Korg, a nabízí širší výběr tvarů vln jako téměř jakýkoli jiný modelovaný syntezátor. Kromě toho vám 64 exkluzivních DWGS křivek z klasického syntetizéru DW-8000 od společnosti Korg umožňuje reprodukovat širokou kolekci zvuků, které jsou tradičně obtížné reprodukovat na analogovém syntezátory pomocí microKORG.4-hlasý syntezátor s analogovým modelingem a 128 upravitelnými presety. 8-pásmový vokodér s mikrofonem v husím krku; jedinečné funkce Formant Hold a Formant Shift. 3 efekty: chorus/flanger, phaser a ensemble. Tři režimy delay, 2-band EQ. V retro stylu, s postranicemi z dřevěného masivu, Počet kláves: 37 Polyfonie: 4 Země původu: Čína Adaptér součástí: Ano Varianta: Standard Aftertouch: Ne Arpeggiator: Ano Bluetooth: Ne Barva: Zlatá Hloubka (cm): 23.2 Typy efektů: Modulace Typy efektů: Delay Typy efektů: EQ Filtr: Multimode Sluchátkový výstup: Ano Výška (cm): 7.0 Vstupy: MIDI IN Vstupy: Audio Typ kláves: Touch Sensitive MIDI rozhraní: Ano Modulace: Ano Počet presetů: 128 Oscilátory: Ano Výstupy: Stereo Výstupy: MIDI OUT Balení obsahuje: Adaptér Vstupy pedalu: Ne Pitch bend: Ano Sekvencer: Ne Nabízená konfigurace: Standardní nabídka Sound Engine: Virtual Analog Paměťové médium: Ne USB MIDI: Ne USB to Device: Ne USB to Host: Ne Hmotnost netto (kg): 2.2 Šířka (cm): 52.4 Typ: Klávesový syntezátor Napájení: Adaptér nebo Baterie Provoz na baterie: Ano Typ baterie: AA Balení obsahuje: Gooseneck Microphone (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg microKORG , Korg microkey2-49 (krmicrk249)

Korg EC5

Korg EC5
Detail

Multifunkční pedalboard s pěti přepínači pro KORG Pa 80, Pa800, Pa1X, Pa2X Pro, Pa3X. Pět dvoustavových nožních spínačů v jedné kompaktní jednotce. Připojení 6-pin kabelem (přibaleným). EC5 se především využívá pro aranžérské keyboardy Korg. Funkce jsou určeny jednotlivými produkty a nastavením. Země původu: Japonsko (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg EC5 , Korg volca nubass (krvolcanubass )

Korg D1

Korg D1
Detail

Digitální piano Digitální piano Korg D1 ze série Concert je navrženo s ohledem na co největší ekonomii prostoru, postrádá tak například zabudované reproduktory. Absenci ozvučovacího systému však vynahrazuje precizně nasamplovaným zvukem akustického piana, třiceti rejstříky, klaviaturou RH3 a pokročilou technologií věrně napodobující chování skutečného nástroje. Na zadním panelu nechybí ani MIDI, takže tuto klaviaturu využijete i ve studiu. Japonská plně vyvážená klaviatura RH3 naprosto věrně napodobuje skutečnou klaviaturu koncertního křídla, včetně tuhosti kláves zmenšující se od nižších k vyšším rejstříkům. Vše se navíc vešlo do velmi kompaktního těla o hloubce cca 26 cm, které zajišťuje jak příjemnou hratelnost, tak snadný transport. Mezi třiceti zabudovanými zvuky nechybí piano, elektrické piano. smyčce, varhany a další užitečné zvuky pro aranžmá různých žánrů. Zvuk piana využívá pro odstínění dynamiky hned čtyř různých samplů a v detailech jde tak daleko, že simuluje zvuk puštěné klávesy nebo vzájemnou rezonanci strun, která vzniká v těle akustických nástrojů. Na předním panelu najdete také ovládání funkcí jako metronom, layer nebo touch pro nastavení dynamiky kláves. Pro vybroušení zvuku nechybí zabudované efekty brillance, reverb a chorus. Optimální efekt pro jednotlivé zvuky je navíc přednastaven z továrny, takže ho v případě potřeby můžete hned vyvolat. Na zadním panelu najdete MIDI vstup i výstup, takže pomocí D1 můžete ovládat zvuky ve vašem DAW nebo naopak. Pro výstup slouží dvojice velkých jacků. V balení najdete také notový stojan a damper pedál. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg D1 , Korg nanokey studio (krnanokst)

Korg Pa300

Korg Pa300
Detail

Workstation, aranžér Profesionální aranžér Pa300 je posledním přírůstkem Pa série celosvětově uznávaných hudebních aranžérů KORG. Tento nový model je kompaktní, cenově dostupný a přitom výkonný, s bohatou kolekcí moderních zvuků a stylů. Díky vestavěným stylům máte prakticky ihned po ruce kvalitní hudební doprovod ke svému hraní, nebo s nimi můžete tvořit od základu úplně novou vlastní muziku. Pa300 je tak ideálním společníkem nejen pro všechny ty, kteří často hrají nebo vystupují, ale využijete ho i pro skládání vlastních skladeb! Základní funkce: • Vylepšený RX (Real eXperience) zvukový engine s ještě lepším a realističtějším zvukem • Masivní interní PCM, srovnatelná s modelem Pa600 • Elegantní design a kompaktní rozměry • 5” TouchView barevný dotykový TFT displej • Jednoduché a přehledné grafické rozhraní s funkcí vyhledávání (Search) • Přes 310 přednastavených stylů, každý obsahuje 3 Intro/Ending, 4 variace a 4 Fill In + Break, plus 8 Favorite a User bank pro uložení oblíbených stylů. Vylepšený režim Guitar Mode 2 pro realističnější kytarové party. • Vylepšená GM sada pro soubory Standard Midi File, MP3 přehrávač s funkcí Transpose a Tempo Change, kompatibilita s populárními formáty pro zobrazení textů písní včetně grafického (+G), Text Viewer a Score. • 4 Stereo Master efekty (125 FX algoritmů) • Plně programovatelná databáze SongBook využívající Styly, SMF, Karaoke a MP3 soubory s možností okamžitého vyvolání jakéhokoliv nastavení skladby. Uživatelem definované sety, plus volba nastavení Filtering a Ordering. Pa300 je nový, cenově dostupný a snadno ovladatelný profesionální hudební aranžér, který využívá to nejlepší z funkcí známé a vysoce ceněné série Korg Pa. Podobně jako jeho větší bratři - Pa900 a Pa600, také Pa300 generuje zvuk pomocí vyspělé RX (Real eXperience) technologie, která si v oblasti arranger keyboardů vydobyla výsadní postavení. Spolu s kompaktními rozměry, TFT barevným dotykovým TouchView displejem, velkou PCM pamětí, rozsáhlou databází stylů a výkonným ozvučným systémem, KORG nastavuje v kategorii cenově dostupných aranžér keyboardů zcela nový standard. Prvotřídní kvalita zvuků Všechno záleží na zvuku - a všeobecně se ví, že ten je u značky KORG vždy prvotřídní. Jako první ve své kategorii přitom Pa300 nabídne ještě bohatší, detailnější a přirozenější zvuky než kdy dřív, a to u hudebních nástrojů prakticky všech žánrů. Nástroj má připravených více než 950 zvuků, včetně omlazené GM sady a 64 bicích setů. Najdete tu taky vynikající stereo akustické piano, pečlivě nasamplované z koncertního křídla, které tak zachycuje ty nejjemnější zvukové nuance své předlohy, jako je třeba chvění strun či vibrace pedálů. Zvuky jsou plně editovatelné a provedené změny lze uložit do paměti nástroje. Všechny potřebné efekty po ruce Už po mnoho let je KORG známý svými vynikajícími efekty studiové kvality. Pa300 v tomto směru nabídne 4 Stereo Master efektové procesory a 125 efektů, zahrnujících dobře nejen známé typy jako jsou Reverb, Delay a Chorus, ale třeba i REMS efekty pro modeling zcela autentických kytarových zvuků. Každá stopa je vybavena EQ s možností nastavení Low, Mid a High (basů, středů a výšek). Stopu s vlastním nastavením EQ lze navíc uložit do paměti a následně použít jako přednastavení EQ v režimu Song Play. Tímto způsobem si velmi rychle a snadno vlastnímu vkusu přizpůsobíte jakýkoliv přehrávaný MIDI soubor. Potřebujete lehčí basy? Uložte si potřebné nastavení ekvalizéru, a basy budete mít lehčí ve všech následně přehrávaných skladbách. Zvukový výstup je u Pa300 nakonec upraven 4pásmovým parametrickým EQ, kterým lze doladit finální zvuk přesně podle vašeho sluchu a potřeby. Styly v profesionální kvalitě Spolu se špičkovým zvukem přináší Pa300 také zcela novou sadu stylů, vytvořených těmi nejlepšími hudebními profesionály z celého světa. Výsledkem jejich úsilí jsou stovky přednastavených stylů, nabízejících dosud nevídanou realističnost a smysl pro detail. Současně se u nabízených stylů rozšířil záběr nejrůznějších hudebních žánrů, které pokrývají a Pa300 vám tak nabídne vhodné styly prakticky pro každou příležitost. Při živém vystupování dále oceníte čtyři varianty Fill/ Break plus 3 Intro a 3 Ending. Zcela novou úroveň u kytarových stop a stylů přináší vynikající kytarový režim Guitar Mode 2. Můžete si také nahrávat a upravovat vlastní styly přesně podle vaší potřeby. Funkce podporující komponování Při tvorbě vlastních aranží vás určitě bude inspirovat také plně automatický hudební doprovod s bohatými a realistickými doprovodnými paterny (styly), vytvořenými opět předními světovými profesionály, působícími v oboru. Stačí jen zahrát základní akordický postup a funkce Quick Record už sama dokompletuje základní doprovodné stopy. Pa300 je zkrátka sice jednoduchý, ale současně velmi účinný nástroj na komponování pro každého muzikanta! Kompaktní, ale výkonný Pa300 můžete s sebou nosit všude, kam potřebujete, je totiž velmi skladný. Ale přestože je rozměrově malý, jeho hudební výkon a ozvučení jsou překvapivě silné, a to díky vestavěnému vysoce kvalitnímu reprosystému. Ten se skládá ze zesilovače s výkonem 2 x 13 Wattů a dvou reproduktorů v bassreflexovém uspořádání, generujících více než dostatečně silný a kvalitní zvuk. Jednoduché používání Všechny ty bohaté funkce a možnosti, ukrývající se vevnitř, jsou u Pa300 korunovány naprosto snadným a jednoduchým ovládáním. Chtěli jsme, aby práce s Pa300 byla co nejvíc intuitivní, muzikální a rychlá. Proto bylo uspořádání ovládacího panelu přepracováno, a současně zde najdete velký, barevný dotykový displej - takže stačí jednoduše najít si, co potřebujete a stisknout prstem. Displej navíc nabízí dva režimy zobrazování: Easy a Expert. V režimu Easy se ukazují jenom ty nejdůležitější funkce a parametry, takže displej zůstává absolutně přehledný, což ocení zejména začátečníci, anebo také ostatní muzikanti při živých vystoupeních. Naproti tomu v režimu Expert máte pochopitelně zobrazeny k dispozici všechny možnosti editace. Aby vám živá vystoupení šla pěkně od ruky, a nemuseli jste si přitom přesně pamatovat, kam jste kterou skladbu nebo styl uložili, stačí použít funkci Search a Pa300 vám potřebné soubory okamžitě najde. Zobrazení přehrávaných skladeb Pa300 přehrává soubory ve formátu MID, KAR a MP3. Z těchto souborů také umí načíst texty písní a akordy. K dispozici je navíc i zobrazení notového zápisu skladeb, kdy se na displeji ukazuje hlavní stopa (nebo jakákoliv jiná stopa) ve formě tradičního notového zápisu skladby společně s akordy, akordickými značkami a slovy písně. Názvy akordů lze zobrazit v angličtině nebo italštině. Pro začátečníky je tu dále možnost zobrazení názvu jednotlivých not. SongBook Pro usnadnění živého vystupování nabízí Pa300 skvělou funkci SongBook. To je vlastně hudební (uživatelem plně editovatelná) databáze, která obsahuje veškerá nastavení, potřebná pro přehrávání konkrétních skladeb. Takže stačí najít název skladby, kterou chcete přehrát, vybrat ji a stisknout Play. SongBook umí pracovat se Styly, MID nebo MP3 soubory a současně může okamžitě vyvolat uložené nastavení jako je Song Title, Genre, Artist, Tempo, Volumes, Sounds, Muted Tracks, FX settings, Easy Edit, 4 STS*, Master Transpose a další. Vše, co potřebujete k bezvadnému přehrání vaší skladby, zkrátka najdete v SongBooku. (*STS - Single Touch Settings jsou uložené zvuky, které lze pro všechny stopy (Upper 1, 2, 3 & Lower) keyboardu načítat z paměti.) (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg Pa300 , Korg slimpitch pg (krtuslm1cmpg)

Korg XE20

Korg XE20
Detail

Přenosné digitální stage piano XE20 je nové digitální piano s 88-klávesovou klaviaturou natural-touch a obsahuje dvě plné koncertní křídla. Má také automatický doprovod, takže uživatelé mohou cvičit své oblíbené skladby a hrát je stiskem tlačítka. Kompletní sbírku doprovodných stylů máte pod vaší levou rukou, takže dostanete plně ovladatelný doprovod celé kapely. Hrajte akordy a XE20 se vám přizpůsobí v jakémkoliv zvoleném stylu. Změňte variace jediným dotykem. Přidejte přechody kdykoliv chcete. Hrajte melodii pravou rukou. Je to zcela živý způsob hry, kterou můžete kdykoliv měnit! Dva různé zvuky koncertního křídla German Piano XE20 pochází od nejslavnějších výrobců pian na světě; je oblíbené mnohými pianista pro svou všestrannou expresivitu. Je charakteristické svým plným zvukem s jasnými vysokými registry a odlišnými hloubkami. Italian Piano je také světově známé svými bohatými rezonancemi a citlivostí k stylu hráče. Máte na výběr tyto dva zvuky, které vám dopomohou k tomu nejlepšímu zážitku ze hry. Hrajte s širokou paletou zvuků Kromě svých velkolepých pian má XE20 všestrannou sbírku více než 700 expresivních a autentických zvuků včetně elektrických pian, varhan, syntezátorových ploch, dechů, smyčců, bicích sad a dalších, všechny nasamplované ze skutečných akustických a digitálních nástrojů. S každým z těchto realistických zvuků můžete hrát živě, nebo jej použít jako součást automatického doprovodu XE20. Automatický doprovod posune vaše vystoupení ještě dál XE20 je vybaven funkcí automatických průvodů zvaných „Styly“, které automaticky hrají celou doprovodnou kapelu na základě hraní jedním prstem nebo akordů levou rukou. Tento dorovod se mění podle pozice na klaviatuře nebo akordu který hrajete, takže můžete snadno vytvářet jednoduché improvizace hraním melodie vaší pravou rukou spolu s doprovodem. Je k dispozici více než 280 různých stylů pro hudební žánry z celého světa, přičemž každý styl obsahuje čtyři variace od jednoduchých po komplexní, plus intro a závěr pro začátek a konec skladby. Tyto variace můžete do rytmu přepínat tlačítky a přidat život vašim vystoupením. A protože má XE20 tutéž 88-notovou klaviaturu jako koncertní křídlo, můžete si užívat duety s členy rodiny nebo přáteli. Hrajte své oblíbené skladby na XE20 Když jste spokojeni s hraním skladby, můžete zaznamenat svou hru do XE20 a uložit si ji na později. Kromě svých vlastních skladeb můžete použít Song mód pro přehrávání vložených demo skladeb, audio dat v MP3 nebo WAV nebo Standard MIDI Files z jakéhokoliv prodávaného USB klíče, přičemž můžete hrát spolu s podkladem. Štíhlý design, který se hodí kamkoli XE20 má hloubku pouze 34 cm a váží pouhých 11.4 kg (* bez držáku na noty a samostatně prodávaného stojanu). Jeho všestranné funkce jsou umístěny uprostřed přehledného vrchního panelu v témže kompaktním stylu jako typické digitální piano, s přidaným doprovodem a přizpůsobitelností. Štíhlé a lehké tělo skvěle doplní jakoukoli místnost se svým speciálním stojanem (* zvlášť prodávaný STB1) nebo s lehkostí zaujme místo na stole, což vám dá více možností užít si vaše XE20. Posílené reproduktory pro výkonné přehrávání Reproduktory XE20 byly nadizajnované tak, aby byly dostatečně výkonné a zároveň čitelné. Nový systém přehrávání také vylepšuje celkové vyvážení, takže i když je zapnutý automatický doprovod, nízké frekvence bicích a basy budou přítomny, přičemž umožňují vyniknout pianu. Klaviatura s pocitem akustického piana XE20 má vyváženou kladívkovou mechaniku pro pocit ze hry na skutečné akustické piano; níže klávesy jsou těžší a postupně se směrem nahoru stávají lehčími. Klaviatura je jemně vyvážená a poskytuje přirozený zážitek ze hry bez námahy. Objemný balík softwaru vhodného na cvičení a kreativní tvorbu XE20 je dodáváno se softwarem včetně oceňovaného výukového softwaru hry na piano Skoove, aby vám pomohl zlepšit vaši hru, spolu s aplikací Korg Module, která poskytuje přístup k dalším zvukem, a nakonec DAW aplikací pro hudební produkci Korg Gadget Le. "Skoove" Skoove je nejrychlejší a nejlehčí platforma pro výuku hry na piano. Je založena na třech krocích poslouchej, „nauč se“, hraj, přičemž učení se Skoove je zábavné. Je k dispozici více než deset kurzů a více než 300 skladeb, a další jsou neustále přidávány. Zda jste právě začali hrát na piano nebo již hrajete, Skoove nabízí lekce vyhovující vašim potřebám a schopnostem. Zahrnuje dobu tří měsíců. "KORG Module" Module je mobilní zvukový modul vysoké kvality ve formě aplikace pouze pro iOS, se zvukovou knihovnou profesionální úrovně, která je ideální pro živé hraní i hudební produkci. Module obsahuje další zvuky koncertního křídla a klasických kláves ve studiové kvalitě. "KORG Gadget 2 Le" Gadget 2 Le je mobilní aplikace pro hudební produkci pro iPad / iPhone, která nabízí obrovskou sbírku syntezátorů a bicích modulů zvaných „Gadgets“ (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg XE20

Korg B2N

Korg B2N
Detail

Přenosné digitální stage piano Potrhaná kartonová krabice, zboží uvnitř je nové a v pořádku. Digitální piano Korg B2N přináší oproti klasickému modelu B2 odlehčené dotykové klávesy, které pomůžou především nejmenším klavíristům při prvních krocích ve hře na nástroj. B2N disponuje kompaktními rozměry a oproti standardnímu modelu i nížší hmotností o více než 2 kg. Piano nabízí 88 odlehčených Natural Touch kláves, 12 zvuků od klavíru po smyčce či varhany, efekty reverb/chorus a 12 demo songů. Samozřejmě nechybí metronom, ovladač volume a intuitivní ovládání pro nastavení kláves. Piano také disponuje dvěma 9W reproduktory a v případě, že chcete být ohleduplní ke svému okolí, můžete využít sluchátkový výstup. Zadní panel dále obsahuje USB výstup pro připojení mobilního zařízení, tabletu nebo laptopu. Poté můžete využít hudební DAW software, klavírní learning aplikace nebo plug-iny se zvuky dalších klávesových nástrojů. Také zde naleznete audio vstup pro připojení hudebního přehrávače a výstup pro Damper pedál (součástí balení) pro dynamičtější hru. Součástí balení je napájecí adaptér, notový stojan a již zmíněný Damper pedál. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg B2N

Korg KR55 Pro

Korg KR55 Pro
Detail

Bicí automat Korg KR-55 Pro je automatický bubeník s funkcí rekordéru a mixážního pultu, který je jako stvořený pro domácí cvičení a zkoušení a nahrávání s dalšími muzikanty, obstojí však i při živých vystoupeních. Obsahuje 24 živě nahraných rytmů obohacených mnoha různými variacemi, vyhrávkami a zakončeními, které se vám jen tak nevyčerpají. Nabízí jeden mikrofonní, dva nástrojové a jeden linkový vstup, současně tedy mohou společně jamovat a využívat služby automatického bubeníka až čtyři hráči. Vaše výkony můžete jednoduše zaznamenávat na SD kartu, a to včetně bicí linky, přičemž multitrackové nahrávání je samozřejmostí. Potěší také jednoduché a přehledné ovládání, naprostou většinu funkcí lze ovládat jedním tlačítkem. Součástí je i ekvalizér pro úpravu požadovaného zvuku, reverb efekt, integrovaná ladička pro pohodlné doladění zapojených nástrojů, možnost připojení footswitche a v neposlední řadě i provoz na baterie, hrát tedy můžete opravdu kdekoliv – šest tužkových AA baterií zajistí až sedm hodin nepřetržitého provozu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg KR55 Pro

Stud Delay Spray 15ml znecitlivující spray pro muže

Stud Delay Spray 15ml znecitlivující spray pro muže
Detail

Jste extrémě vzrušivý? Stačí vám velmi málo k vyvrcholení a přejete si tuto dobu prodloužit? Vyzkoušejte Stud Delay spray s unikátním složením pro oddálení ejakulace. Má podobné účinky jako lokální anestetikum. Mírně znecitliví pokožku na vašem penisu a tím se může stimulace penisu potřebná k vyvrcholení výrazně prodloužit.Použití: před samotnou aplikací spreje, jej řádně protřepejte. Ideální doba nanesení spreje je přibližně 10 až 15 minut před samotným pohlavním stykem. Pomocí mechanického rozprašovače naneste 1 až 2 ml roztoku po celé délce a obvodu penisu. Jedná se přibližně o 2 až 5 stříknutí. Dodržujte základní pravidla hygieny.Obsah balení: plastová lahvička s mechanickým rozprašovačem, obsah 15 mlSložení: Aqua, Glycerin, Laurerth-9, Caprylyl Glycol, Polysorbate 20, Alcohol Denat, Alcohol, Hypericum Perforatum Flower Extract, Avena Sativa Kernel Extract, Menthyl Lactate (4home.cz)

Podobné produkty ako Stud Delay Spray 15ml znecitlivující spray pro muže

Korg DS-1H

Korg DS-1H
Detail

Sustain pedál Profesionální sustain pedál s funkcí částečně stlačeného pedálu. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg DS-1H

Korg OT-120

Korg OT-120
Detail

Ladička Chromatická ladička pro dechové i klasické hudební nástroje. Disponuje displejem se dvěma funkcemi, jehlovou ručičkou, LCD ukazatelem, dvěma režimy ladění – automatický / ruční a zabudovaným mikrofonem. Životnost alkalické baterie je cca. 100 hodin. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg OT-120

Korg ARP2600-M

Korg ARP2600-M
Detail

Analogový syntezátor ARP 2600 je pravděpodobně nejikoničtější syntezátor všech dob. Od počátku 70. let, kdy se objevil, byl použit na spoustě desek, ve filmové hudbě, TV show a hudbě ke hrám. Zvuk ARP 2600 stále zůstává podstatnou součástí hudebního světa. Nový ARP 2600 M nabízí celosvětově obdivovaný zvuk v kompaktnějším a přenosnějším formátu, včetně přidaných vlastností, které z něj dělají ideální reinkarnaci tohoto historického nástroje. Znovuzrozená legenda Když byl v lednu 2020 ohlášen ARP 2600 FS, okamžitě sklidil fenomenální úspěch u muzikantů celého světa, kteří ocenili věrnost zvuku originálního ARP 2600. (link na stránku ARP 2600 FS) ARP 2600 M má asi 60 % velikosti originálu, takže je lehčí a přenosnější, dá se jednodušeji postavit a použít ve studiu. Má totožné analogové obvody a prvky jako ARP 2600 FS, takže věrně reprodukuje charakteristický zvuk ARP. S hrdostí navržený a vyrobený v Japonsku ARP 2600 M je vyroben v Japonsku se stejnou péčí a výjimečným standardem kvality jako ARP 2600 FS a používá stejné analogové prvky, aby přesně reprodukoval zvuk a pocit originálu. Pružinový reverb byl přepracován a přizpůsoben velikosti, aby poskytoval stejně šťavnatý zvuk. ARP 2600 M přichází ve speciálním kufru, který nejenže chrání váš nástroj, ale také se s ním nástroj snadněji přepravuje díky zakázkovým kolečkům se speciální technologií tlumení nárazů. Je v něm i dost místa na uložení dalších zařízení, jako jsou vaše oblíbené volca, SQ-64 nebo MIDI kontrolér. Ve studiu ho musíte mít Nikdo nečekal, že bude ARP 2600 tak extrémně populární do dnešních dnů. ARP 2600 M, to není jen syntezátor, ale kompletní studio pro zvukový design. I dnes je ARP 2600 mostem mezi jednotlivými prvky modulární syntézy a bezprostředností produkčního/hráčského nástroje. Je to bohatý zdroj oscilátorů, obálek, filtru a zesilovače – všech prvků analogové syntézy. ARP 2600 M jde ale ještě dál s komorou pružinového reverbu a dokonce i dvojicí vestavěných monitorových reproduktorů. Má v sobě rovněž všestrannost vintage modulárního systému, včetně kruhové modulace, zpožďovacích a napěťových procesorů, detektor obálky, audio předzesilovače, časovatelného spínače, zdroje šumu, sample-and-hold modulu, signálových invertorů, pomocného mixu a paralelně zapojených multijacků. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg ARP2600-M

Korg ST-WL

Korg ST-WL
Detail

Klávesový stojan Tento stojan je určen vintage stage pianům SV-2 a SV-1 a digitálnímu pianu D1. Se svým moderním stylovým designem a vřelostí opravdového dřeva se bude vyjímat v každém moderním obývacím pokoji, nebo na klasických klubových pódiích. Stojan je pevný, lehký na přenášení a snadno se sestavuje, je to tedy dokonalý doplněk k vašim elegantním klávesovým nástrojům. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg ST-WL

Korg XE20 (použité)

Korg XE20 (použité)
Detail

Přenosné digitální stage piano Nástroj jeví na některých místech drobné, kosmetické známky používání. XE20 je nové digitální piano s 88-klávesovou klaviaturou natural-touch a obsahuje dvě plné koncertní křídla. Má také automatický doprovod, takže uživatelé mohou cvičit své oblíbené skladby a hrát je stiskem tlačítka. Kompletní sbírku doprovodných stylů máte pod vaší levou rukou, takže dostanete plně ovladatelný doprovod celé kapely. Hrajte akordy a XE20 se vám přizpůsobí v jakémkoliv zvoleném stylu. Změňte variace jediným dotykem. Přidejte přechody kdykoliv chcete. Hrajte melodii pravou rukou. Je to zcela živý způsob hry, kterou můžete kdykoliv měnit! Dva různé zvuky koncertního křídla German Piano XE20 pochází od nejslavnějších výrobců pian na světě; je oblíbené mnohými pianista pro svou všestrannou expresivitu. Je charakteristické svým plným zvukem s jasnými vysokými registry a odlišnými hloubkami. Italian Piano je také světově známé svými bohatými rezonancemi a citlivostí k stylu hráče. Máte na výběr tyto dva zvuky, které vám dopomohou k tomu nejlepšímu zážitku ze hry. Hrajte s širokou paletou zvuků Kromě svých velkolepých pian má XE20 všestrannou sbírku více než 700 expresivních a autentických zvuků včetně elektrických pian, varhan, syntezátorových ploch, dechů, smyčců, bicích sad a dalších, všechny nasamplované ze skutečných akustických a digitálních nástrojů. S každým z těchto realistických zvuků můžete hrát živě, nebo jej použít jako součást automatického doprovodu XE20. Automatický doprovod posune vaše vystoupení ještě dál XE20 je vybaven funkcí automatických průvodů zvaných „Styly“, které automaticky hrají celou doprovodnou kapelu na základě hraní jedním prstem nebo akordů levou rukou. Tento dorovod se mění podle pozice na klaviatuře nebo akordu který hrajete, takže můžete snadno vytvářet jednoduché improvizace hraním melodie vaší pravou rukou spolu s doprovodem. Je k dispozici více než 280 různých stylů pro hudební žánry z celého světa, přičemž každý styl obsahuje čtyři variace od jednoduchých po komplexní, plus intro a závěr pro začátek a konec skladby. Tyto variace můžete do rytmu přepínat tlačítky a přidat život vašim vystoupením. A protože má XE20 tutéž 88-notovou klaviaturu jako koncertní křídlo, můžete si užívat duety s členy rodiny nebo přáteli. Hrajte své oblíbené skladby na XE20 Když jste spokojeni s hraním skladby, můžete zaznamenat svou hru do XE20 a uložit si ji na později. Kromě svých vlastních skladeb můžete použít Song mód pro přehrávání vložených demo skladeb, audio dat v MP3 nebo WAV nebo Standard MIDI Files z jakéhokoliv prodávaného USB klíče, přičemž můžete hrát spolu s podkladem. Štíhlý design, který se hodí kamkoli XE20 má hloubku pouze 34 cm a váží pouhých 11.4 kg (* bez držáku na noty a samostatně prodávaného stojanu). Jeho všestranné funkce jsou umístěny uprostřed přehledného vrchního panelu v témže kompaktním stylu jako typické digitální piano, s přidaným doprovodem a přizpůsobitelností. Štíhlé a lehké tělo skvěle doplní jakoukoli místnost se svým speciálním stojanem (* zvlášť prodávaný STB1) nebo s lehkostí zaujme místo na stole, což vám dá více možností užít si vaše XE20. Posílené reproduktory pro výkonné přehrávání Reproduktory XE20 byly nadizajnované tak, aby byly dostatečně výkonné a zároveň čitelné. Nový systém přehrávání také vylepšuje celkové vyvážení, takže i když je zapnutý automatický doprovod, nízké frekvence bicích a basy budou přítomny, přičemž umožňují vyniknout pianu. Klaviatura s pocitem akustického piana XE20 má vyváženou kladívkovou mechaniku pro pocit ze hry na skutečné akustické piano; níže klávesy jsou těžší a postupně se směrem nahoru stávají lehčími. Klaviatura je jemně vyvážená a poskytuje přirozený zážitek ze hry bez námahy. Objemný balík softwaru vhodného na cvičení a kreativní tvorbu XE20 je dodáváno se softwarem včetně oceňovaného výukového softwaru hry na piano Skoove, aby vám pomohl zlepšit vaši hru, spolu s aplikací Korg Module, která poskytuje přístup k dalším zvukem, a nakonec DAW aplikací pro hudební produkci Korg Gadget Le. "Skoove" Skoove je nejrychlejší a nejlehčí platforma pro výuku hry na piano. Je založena na třech krocích poslouchej, „nauč se“, hraj, přičemž učení se Skoove je zábavné. Je k dispozici více než deset kurzů a více než 300 skladeb, a další jsou neustále přidávány. Zda jste právě začali hrát na piano nebo již hrajete, Skoove nabízí lekce vyhovující vašim potřebám a schopnostem. Zahrnuje dobu tří měsíců. "KORG Module" Module je mobilní zvukový modul vysoké kvality ve formě aplikace pouze pro iOS, se zvukovou knihovnou profesionální úrovně, která je ideální pro živé hraní i hudební produkci. Module obsahuje další zvuky koncertního křídla a klasických kláves ve studiové kvalitě. "KORG Gadget 2 Le" Gadget 2 Le je mobilní aplikace pro hudební produkci pro iPad / iPhone, která nabízí obrovskou sbírku syntezátorů a bicích modulů zvaných „Gadgets“ (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg XE20 (použité)

Korg Rhythm Mini

Korg Rhythm Mini
Detail

Kompaktní rytmický automat s vestavěným reproduktorem a možností napájení bateriemi, vhodný pro hudebníky vyžadujících jednoduché a praktické zařízení, vedle něhož dokáží cvičit. Stačí si jednoduše vybrat rytmus a zapnout přehrávání, funkcí vázání rytmických paternů do kopy dokážete vytvořit kompletní skladby, zařízení disponuje 16 pady s možností bubnování a nahrávání vlastních frází, sluchátkový vstup, 2W reproduktor, napájení pomocí 3x AA baterií nebo adaptérem. Země původu: Vietnam Adaptér součástí: Ne Napájení: Adaptér nebo Baterie Provoz na baterie: Ano Typ baterie: AA : Al/Mn (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg Rhythm Mini

Korg OT-120

Korg OT-120
Detail

Orchestrální ladička. VU stupnice a digitální reprezentace. Rozsah detekce výšek: A0–C8. 3 rychlosti odezvy jehlové stupnice pro různě rychlý attack. Funkce SoundBack™ pro přeladění hudební výšky. Režim Transpose a různé druhy historických ladění . Vlastní stereo mikrofon a reproduktor. Země původu: Vietnam Frekvenční pásmo: 349 - 499 Hz Adaptér součástí: Ne Napájení: Adaptér nebo Baterie Provoz na baterie: Ano Typ baterie: AAA (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg OT-120

Korg KA-189

Korg KA-189
Detail

Adaptér 9 V / 600 mA pro PitchBlack, microKORG, OT-120, PitchBlack, microKORG, VOX StompLab. Napětí: 9V Proud: 501-700 mA Počet výstupů: 1 Polarita: Center Minus Typ nabíječky: Síťový zdroj Konektor: Barrel Země původu: Čína Adaptér součástí: Ne Napájení: 230V Provoz na baterie: Ne Proud (mA): 700.0 (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg KA-189

Korg MS-20

Korg MS-20
Detail

Analogový monofonní syntezátor, který reprodukuje klasický model MS-20 v 86% své velikosti, spolu s úplnou replikací původních analogových obvodů z roku 1978. Tento model malých rozměrů byl pod dohledem inženýrů MS-20 a disponuje stejnými funkcemi: 2VCO / 2VCA / 2VCF / 2eg / 1LFO, samoscilujúce hornopriepustné / dolnopriepustné filtry s výrazným zkreslením, externí signálový procesor (ESP) a mimořádně flexibilní systém záplatování. Syntezátor má mini klávesnici s 37 notami (3 oktávy) navrženou speciálně pro tento model, ovládací kolečko (center lick) a přepínač Momentary SwitchGND, MIDI IN / OUT a USB konektor. Součástí balení je síťový adaptér a 10 propojovacích kabelů. Počet kláves: 37 Polyfonie: 1 Provoz na baterie: Ne Země původu: Čína Hmotnost: 4,8 kg USB to Host: Ano USB MIDI: Ano USB to Device: Ne Velikost kláves: Mini Sekvencer: Ne Adaptér součástí: Ano Typ: Semi-modular Aftertouch: Ne Arpeggiator: Ne Bluetooth: Ne Barva: Černá Hloubka (cm): 20.8 Typy efektů: Ne Envelope: Ano Filtr: Ano Sluchátkový výstup: Ano Výška (cm): 25.7 Vstupy: Jack 6,3 mm TS Typ kláves: Synth Action Typ kláves: Mini-keys LFO: Ano MIDI rozhraní: Ano Modulace: Ano Oscilátory: Ano Výstupy: Sluchátkový jack 6,3 mm TRS Výstupy: Linka Jack 6,3 mm TS Vstupy pedalu: Ne Pitch bend: Ano Nabízená konfigurace: Standardní nabídka Sound Engine: Analogový Paměťové médium: Ne Hmotnost netto (kg): 4.8 Šířka (cm): 49.3 Napájení: Adaptér Balení obsahuje: Adaptér (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg MS-20

Korg Volca Keys

Korg Volca Keys
Detail

Analogový syntezátor značky Korg z dlouho očekávané série Volca. Volca Keys je výkonný 16 stopový sekvencer a syntezátor s třítónovou polyfonií a kompletně analogovým obvodem. Celá zábava začíná filtr sekcí, která využívá stejný obvod jako legendární synth miniKORG700S z roku 1974. Tři oscilátory lze následně použít separátně nebo spojovat do Unision módu s funkcí Detune a vytvořit tak husté leady. Volca Keys umožňuje přidání Ring modulátoru na tři tóny najednou, čímž vznikají metalické zvuky, které ocení zejména milovníci industriální elektroniky. Syntezátor je navíc plně synchronizovatelný s ostatními zařízeními série Volca či Monotribe (pomocí Sync In a Out) a vybavený je i MIDI IN konektorem pro snadnou synchronizací s externími zařízeními. Země původu: Vietnam Adaptér součástí: Ne Aftertouch: Ne Arpeggiator: Ne Bluetooth: Ne Barva: Černá Barva: Zlatá Hloubka (cm): 4.5 Typy efektů: Delay Envelope: Ano Sluchátkový výstup: Ano Výška (cm): 11.5 Vstupy: Line Jack 3,5 mm (sync) Vstupy: MIDI Počet kláves: 27 LFO: Ano MIDI rozhraní: Ano Modulace: Ne Oscilátory: Ano Výstupy: Sluchátkový jack 3,5 mm TRS Výstupy: Jack 3,5 mm TS (sync) Balení obsahuje: Manuál Vstupy pedalu: Ne Pitch bend: Ne Polyfonie: 3 Sekvencer: Ano Nabízená konfigurace: Standardní nabídka Sound Engine: Analogový Paměťové médium: Ne USB MIDI: Ne USB to Device: Ne USB to Host: Ne Hmotnost netto (kg): 0.37 Šířka (cm): 19.3 Typ: Desktop syntezátor Napájení: Adaptér nebo Baterie Provoz na baterie: Ano Typ baterie: AA (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg Volca Keys

Korg Volca Beats

Korg Volca Beats
Detail

Volca Beats je výkonný analogový drum machine značky Korg z dlouho očekávané série Volca. Drum mašina nabízí veškerou hloubku pravého analogového zvuku, zatímco 16 stopový sekvencer loopuje vaše kreace do tučných beatů, které jsou připraveny poprat se s každým dance floorem. Volcom Beats vyniká jednoduchým ovládáním, které však dokonale plní svou funkci. Tento drum machine je navíc plně synchronizovatelný s ostatními zařízeními série Volcom či Monotribe (pomocí Sync In a Out) a vybavený je i MIDI IN konektorem pro snadnou synchronizací s externími zařízeními. Země původu: Vietnam Varianta: Standardní nabídka Adaptér součástí: Ne Napájení: Adaptér nebo Baterie Provoz na baterie: Ano Typ baterie: AA : Al/Mn (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg Volca Beats

Korg Volca Bass

Korg Volca Bass
Detail

Volcom Bass je analogový basový syntezátor značky Korg z dlouho očekávané série Volca, který nabízí tlustý, agresivní zvuk, či ultra měkké basové groovy. Způsob jakým s ním naložíte je totiž jen na vás. Základem Volcom Bass je trojice VCO, jejichž výška tónu je plně programovatelná. 16 stopvý sekvencer zároveň loopuje vaše basové linky v reálném čase, čímž vzniká groove přímo během setu. Abyste si ale nemuseli všechny groovy pamatovat, k dispozici je 8 paměťových slotů. Volcom Bass je skvělým nástrojem pro live acty a největším kamarádem milovníků Acid House-u. Tento groovebox je navíc plně synchronizovateľný s ostatními zařízeními série Volca či Monotribe (pomocí Sync In a Out) a vybavený je i MIDI IN konektorem pro snadnou synchronizaci s externími zařízeními. Provoz na baterie: Ano Země původu: Vietnam Hmotnost: 370 g USB to Host: Ne USB to Device: Ne Polyfonie: 3 Sekvencer: Ano Varianta: Standardní nabídka Balení obsahuje: AA baterie Adaptér součástí: Ne Aftertouch: Ne Arpeggiator: Ne Bluetooth: Ne Barva: Černá Barva: Stříbrná Hloubka (cm): 4.5 Typy efektů: Ne Envelope: Ano Filtr: Ano Sluchátkový výstup: Ano Výška (cm): 11.5 Vstupy: Line Jack 3,5 mm (sync) Vstupy: MIDI Počet kláves: 16 LFO: Ano MIDI rozhraní: Ano Modulace: Ne Oscilátory: Ano Výstupy: Sluchátkový jack 3,5 mm TRS Výstupy: Jack 3,5 mm TS (sync) Vstupy pedalu: Ne Pitch bend: Ano Nabízená konfigurace: Standardní nabídka Sound Engine: Analogový Paměťové médium: Ne USB MIDI: Ne Hmotnost netto (kg): 0.37 Šířka (cm): 19.3 Typ: Desktop syntezátor Napájení: Adaptér nebo Baterie Typ baterie: AA Balení obsahuje: Manuál : Al/Mn (muziker.cz)

Podobné produkty ako Korg Volca Bass

Korg KR Mini

Korg KR Mini
Detail

Bicí automat KORG Rhythm Cvičte lépe s různými rytmy! Skvělý doplněk pro cvičení na kytaru, baskytaru, akustickou kytaru, dechy a další typy nástrojů!KR mini – jednoduchý a kompaktní rytmický automat s vestavěným reproduktorem a možností napájení bateriemi! Charakteristika modelu: • Jednoduchý design; prostě vyberte rytmus a stiskněte tlačítko pro přehrávání • Funkce řetězení rytmických paternů, kterou můžete vytvářet kompletní skladby • Možnost připojení nožního přepínače • K dispozici je 16 padů, na které můžete „bubnovat“ prsty nebo si nahrávat vlastní fráze • Vestavěný reproduktor o výkonu 2W • Zdířka na sluchátka/reproduktor umožňuje výstup na externí reprosoustavu nebo tiché cvičení do sluchátek • Dva způsoby napájení; ze sítě nebo pomocí baterií (3x AA alkalické baterie) Většina dnešních rytmických zařízení je příliš komplexní a komplikovaná. Stále více muzikantů si přitom přeje, aby se mohli doprovázet nějakým skutečným, živým rytmem, a ne jakýmsi lepším metronomem. Na toto značka Korg odpovídá prostřednictvím nového modelu KR Mini. Ten nabízí zcela jednoduché rozhraní, eliminující mnohdy až přílišné množství různých funkcí, a ovládání podobné oblíbeným analogovým zařízením. Přehrání rytmického paternu je tak jednoduché a intuitivní; stačí stisknout pad a otočit tlačítka. Ale přesto, že ovládání je jednoduché, kvalita zvuku je nekompromisní. Připraveno je celkem 60 různých rytmů. Snadné přehrávání rytmických paternů! Jednoduše otočením tlačítka vyberte hudební styl, a stiskem začnete přehrávat potřebný rytmus! A protože je KR mini opravdu malý a lehký, lze ho napájet bateriemi a má vestavěný reproduktor, můžete ho jako rytmický hudební doprovod používat kdekoliv. Pokryje přitom široké rozmezí různých hudebních žánrů, včetně rocku a popu, s celkem šesti paterny pro každý z těchto stylů. Plus připočtěte osm song paternů obsahujících několik taktů dlouhé bicí party. Zkrátka skvělý doplněk na cvičení nejen pro kytaristy a baskytaristy, ale i pro hráče na dechové nástroje nebo pianisty. Spojte rytmické paterny navzájem a vytvoříte originální skladby Využít můžete i funkci pro řetězení presetových paternů, jejichž propojením můžete jednoduše vytvářet originální skladby. Můžete přitom produkovat i komplexnější skladby, protože lze určit konec „smyček“ nebo třeba počet opakování playbacku. Zabubnujte si na padech! Ideální pro bubnování prsty Každý ze 16 padů je nastaven pro přehrání určitého zvuku bicích, jako třebu hi-hatu, cymbálu apod. S pomocí těchto padů si tak můžete naplno užít bubnování prsty. Pady jsou přitom dynamické, tedy záleží na tom, jakou silou je stisknete. Bubnování na ně je tak mnohem realističtější. Naproti obvyklému způsobu využití bubnování prsty, které se používá hlavně ve spojení s počítačovými hudebními systémy při využití samplerů nebo MIDI kontrolerů, umožňuje kompaktní KR mini se svým vestavěným reproduktorem a napájení z baterií bubnovat prsty prakticky kdekoliv, kde dostanete inspiraci. KR mini je tedy pro ty, kteří rádi prsty bubnují, naprstou nutností. Výstup na sluchátka/reproduktor a možnost připojení pedálového přepínače Připojit lze i zvlášť dodávaný pedálový přepínač, a kontrolovat pak spouštění paternů nohou. Můžete tak KR mini řídit i během hry na váš nástroj. Navíc je zde i výstup na sluchátka a reproduktor, takže můžete paterny přehrávat i přes externí repro soustavu. Společně s kytarovým zesilovačem se tak KR mini může stát jednoduchou, ale účelnou sestavou pro živá vystoupení. Rytmické paterny (6 paternů pro každý žánr *nezahrnuje skladby):8Beat, 16Beat, Rock, Metal, Pop, R & B, Jazz, Latin, Dance, User, Songs/Chain End Součástí balení : Baterie Adapter 9V není součástí balení (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg KR Mini

Korg nanoKONTROL Studio

Korg nanoKONTROL Studio
Detail

USB/MIDI keyboard nanoKONTROL Studio vám prostřednictvím svých ovládacích prvků nabízí uživatelsky přívětivé ovládání vašeho DAW nebo DJ software. Je napájen bateriemi a lze ho bezdrátově propojit s iPhone/iPadem nebo počítačem Mac/Windows. Je to lehký, kompaktní a přenosný MIDI kontroller, se kterým můžete hudbu dělat snadněji než kdy dřív. Kompaktní fyzický MIDI kontroller, ideální pro mobilní nebo počítačové aplikace. nanoKONTROL Studio, menší než list dopisního papíru, je koncipován jako velmi kompaktní nástroj. Ideální velikost pro snadné nošení v tašce a použití s vaším počítačem. Navzdory své velikosti jeho ovládací prvky poskytují velmi široké možnosti a činí z něj užitečný a flexibilní MIDI kontrolér. USB a bezdrátové propojení přináší větší svobodu. nanoKONTROL lze připojit nejen přes USB, ale taky bezdrátově. Můžete jej tak snadno spojit s hudebními aplikacemi pro iPad/iPhone jako KORG Gadget a Apple GarageBand, anebo s produkčním sofware na Mac/Windows. Osvobozeni od všudypřítomných kabelů, můžete si svůj hudební systém nastavit a uspořádat mnohem flexibilněji. Díky pečlivému nastavení si pak můžete užívat nízkou latenci a naopak vysokou stabilitu celého propojení. Přepracovaný a stylový design Jednoduchý, rafinovaný a stylový design je korunován podsvícením bílými LED diodami. Design kontroleru byl modernizován na použití s novými zařízeními jako váš laptop, tablet nebo smartfon. Kompletní řada kontrolerů, které pokrývají vše od ovládání DAW po DJ produkci. K dispozici máte veškeré ovládací prvky, které potřebujete pro řízení vašeho DAW: tahové potenciometry s velkorysými mezerami a zdvihem, plus pohodlné jog kolečko Ať už tedy budete kontrolerem ovládat DAW a plug-iny, nebo řídit živá vystoupení, nanoKONTROL Studio vám v každé situaci poskytne vše, co potřebujete. Podporovaný software nanoKONTROL Studio je kompatibilní s jakýmkoliv software, jenž podporuje MIDI vstup, včetně KORG Gadget, Logic, GarageBand, Live, Reason, Cubase, Studio One, FL Studio, Sonar, Pro Tools, Digital Performer a Traktor. Dodáváno spolu s balíčkem exkluzivních hudebních programů a aplikací. nanoKONTROL Studio je dodáván s neuvěřitelným „KORG Software Bundle“, který vám umožní hned začít využívat oblíbený hudební software. Ať už tedy chcete dělat hudbu na mobilu nebo laptopu, můžete s tím začít hned poté, co si koupíte tento kontroller. Podrobnosti a download KORG Software Bundle naleznete na: www.korg.com/bundle Přizpůsobení pomocí softwaru KORG KONTROL Editor Software KORG KONTROL Editor umožňuje přizpůsobit nastavení nano Studio série vašim potřebám. Můžete si nastavit rychlostní křivku klaviatury, přiřazovat knobům a padům různé MIDI zprávy tak, aby přesně vyhovovaly vašim potřebám. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg nanoKONTROL Studio

Korg PU-2

Korg PU-2
Detail

Klávesový třípedál PU-2 poskytuje další dva pedály (soft a sostenuto), tak aby sada pedálů byla kompletní stejně jako u akustických pian. Pedál je kompatibilní s Korg B1, SP-280 a LP-180. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg PU-2

Korg Slimpitch PW

Korg Slimpitch PW
Detail

Ladička Kompaktní chromatická ladička s kontaktním mikrofonem a plnobarevným displejem. Pearl/White (kytary.cz)

Podobné produkty ako Korg Slimpitch PW
KORG Monotron DELAY (KRMONODELAY), KORG Monotron DUO (KRMONODUO), BLOND Analog Delay (HN237548), BLOND Digital Delay (HN237546), KORG microKORG (KRMICRO), KORG Opsix (KROPSIX), KORG minilogue (KRMINILOGUE), KORG Magnetune (KRTUMG1), KORG Slimpitch (KRTUSLM1CM), JOYO R-07 AQUARIUS DELAY/LOOPER (HN197827), KORG microKEY-25 (KRMICROK25), KORG GA Custom (KRTUGACS), KORG nanoPAD2-WH (KRNANOP2W), KORG STB1 bílá (KRSTB1WH), KORG MW-1608 (KRMW1608), KORG monologue černá (KRMONOLOGBK), KORG PC-300BR (KRPC300BR), KORG Volca Bass (KRVOLCABASS ), KORG GA-2 (KRTUGA2), KORG Volca Drum (KRVOLCADRUM ), KORG CA-50 (KRTUCA50), KORG nanoKEY2-BK (KRNANOK2B), KORG microKEY2-61 (KRMICRK261), KORG nanoKEY2-WH (KRNANOK2W), KORG Volca Keys (KRVOLCAKEYS ), KORG B2SP BK (KRB2SPBK), KORG microKEY2-49 (KRMICRK249), KORG Volca Nubass (KRVOLCANUBASS ), KORG nanoKEY Studio (KRNANOKST), KORG Slimpitch PG (KRTUSLM1CMPG)