Koopman chladící taška cooler plus 10 l červený (kfb1300730r)

Produkt Koopman chladící taška cooler plus 10 l červený (kfb1300730r) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Koopman chladící taška cooler plus 10 l červený (kfb1300730r) upraviť a produkt hľadať znova.

Koopman Chladící taška COOLER plus 10 l červený (KFB1300730R)

Koopman Chladící taška COOLER plus 10 l červený (KFB1300730R)
Detail

Termotaška 10 l Chladicí taška COOLER značky Koopman se postará o to, aby vaše oblíbené nápoje byly vždy vychlazené a jídlo čerstvé za jakéhokoliv počasí. Skládá se z hlavní komory na zip o objemu 10 litrů a dvou bočních síťovaných přihrádek. Vnitřní termoizolační fólie udrží optimální teplotu po dobu až 4 hodin. Zesílené dno a hrany zajistí, že si taška Koopman zachová svůj tvar i při zatížení a její obsah se nepřevrhne. Praktická termotaška v moderním designu je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno omyvatelný. Nastavitelný ramenní popruh zajistí pohodlné nošení. Chladicí tašku COOLER oceníte na pláži, výletě či pikniku. Klíčové vlastnosti červené chladicí tašky Koopman COOLER plus, 10 lTermotaška COOLER udržuje nápoje a pokrmy studené/teplé Skvěle se hodí na pikniky a výletyPraktická taška má objem 10 litrůVnitřní izolační fólie zajistí optimální teplotu po dobu až 4 hKvalitní, snadno omyvatelný materiál se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Koopman Chladící taška COOLER plus 10 l červený (KFB1300730R) , Koopman chladící taška cooler plus 10 l červený (kfb1300730r)

Koopman Chladící taška COOLER 8 l (KFB1300670)

Koopman Chladící taška COOLER 8 l (KFB1300670)
Detail

Termotaška 8 l Chladicí taška COOLER značky Koopman se postará o to, aby vaše oblíbené nápoje byly vždy vychlazené a jídlo čerstvé za jakéhokoliv počasí. Skládá se z hlavní komory o objemu 8 litrů a menší přední přihrádky. Najdete zde i malý praktický otvor na suchý zip, díky kterému můžete snadno manipulovat s věcmi na povrchu. Vnitřní termoizolační fólie udrží optimální teplotu po dobu až 4 hodin. Zesílené dno a hrany zajistí, že si taška Koopman zachová svůj tvar i při zatížení a její obsah se nepřevrhne. Praktická termotaška v moderním designu je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno omyvatelný. Nastavitelný ramenní popruh zajistí pohodlné nošení. Chladicí tašku COOLER oceníte na pláži, výletě či pikniku. Klíčové vlastnosti chladicí tašky Koopman COOLER, 8 lTermotaška COOLER udržuje nápoje a pokrmy studené/teplé Skvěle se hodí na pikniky a výletyPraktická taška má objem 8 litrůVnitřní izolační fólie zajistí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Koopman Chladící taška COOLER 8 l (KFB1300670) , Koopman chladící taška cooler 8 l (kfb1300670)

Koopman Chladící taška URSA 5 l červený (KFB1300580R)

Koopman Chladící taška URSA 5 l červený (KFB1300580R)
Detail

Termotaška 5 l Chladicí taška URSA značky Koopman se postará o to, aby vaše oblíbené nápoje byly vždy vychlazené a jídlo čerstvé za jakéhokoliv počasí. Skládá se z hlavní komory o objemu 5 litrů a menší přední přihrádky. Vnitřní termoizolační fólie udrží optimální teplotu po dobu až 4 hodin. Zesílené dno a hrany zajistí, že si taška Koopman zachová svůj tvar i při zatížení a její obsah se nepřevrhne. Praktická termotaška v moderním designu je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno omyvatelný. Nastavitelný ramenní popruh zajistí pohodlné nošení. Chladicí tašku URSA oceníte na výletě, pikniku, pláži nebo třeba festivalu. Klíčové vlastnosti červené chladicí tašky Koopman URSA, 5 lTermotaška URSA udržuje nápoje a pokrmy studené/teplé Skvěle se hodí na pikniky, výlety, festivalyPraktická taška má objem 5 litrůVnitřní izolační fólie zajistí optimální teplotu po dobu až 4 hKvalitní, snadno omyvatelný materiál se zesíleným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Koopman Chladící taška URSA 5 l červený (KFB1300580R) , Koopman chladící taška ursa 5 l červený (kfb1300580r)

Koopman Chladící taška URSA 5 l modrý (KFB1300580B)

Koopman Chladící taška URSA 5 l modrý (KFB1300580B)
Detail

Termotaška 5 l Chladicí taška URSA značky Koopman se postará o to, aby vaše oblíbené nápoje byly vždy vychlazené a jídlo čerstvé za jakéhokoliv počasí. Skládá se z hlavní komory o objemu 5 litrů a menší přední přihrádky. Vnitřní termoizolační fólie udrží optimální teplotu po dobu až 4 hodin. Zesílené dno a hrany zajistí, že si taška Koopman zachová svůj tvar i při zatížení a její obsah se nepřevrhne. Praktická termotaška v modrém designu je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno omyvatelný. Nastavitelný ramenní popruh zajistí pohodlné nošení. Chladicí tašku URSA oceníte na výletě, pikniku, pláži nebo třeba festivalu. Klíčové vlastnosti modré chladicí tašky Koopman URSA, 5 lTermotaška URSA udržuje nápoje a pokrmy studené/teplé Skvěle se hodí na pikniky, výlety, festivalyPraktická taška má objem 5 litrůVnitřní izolační fólie zajistí optimální teplotu po dobu až 4 hKvalitní, snadno omyvatelný materiál se zesíleným... (alza.cz)

Podobné produkty ako Koopman Chladící taška URSA 5 l modrý (KFB1300580B) , Koopman thermo batoh cooler 10 l modrý (kfb1300900b)

Korda chladící taška compac cooler kamo 14 l

Korda chladící taška compac cooler kamo 14 l
Detail

Cooler je dokonalá taška pro uchování potravin a návnad zmražených nebo chlazených tak dlouho, jak je to možné. S uzavřenými buňkami, nenasákavou vysokou izolací pro udržení vnitřní teploty na co nejnižší možné úrovni, k čemuž lze dále přispět přidáním Cool Packs. Každý datail tašky byl pečlivě navržen pro maximální výkon, až po prvotřídní voděodolné a vzduchotěsné zipy kolem tvarovaného pevného víka, které udržuje studený vzduch uvnitř a zabraňuje pronikání vlhkosti. I když je plný, lze snadno přenášet, nebo zvednout z vozíku díky polstrovanému odnímatelnému ramennímu popruhu a zesíleným rukojetím. Tato verze Korda Light Kamo má kapacitu 14 litrů, zachovává dostatek místa pro jídlo, návnadu a tekutiny, které je třeba uchovávat v chladu, a přitom zabírá stejnou plochu jako 20l verze. To znamená, že jej lze stále používat s XL Compac Coolpack. (parys.cz)

Podobné produkty ako Korda chladící taška compac cooler kamo 14 l , Pt 10 chladící taška černá (38946)

Koopman Thermo batoh COOLER 10 l modrý (KFB1300900B)

Koopman Thermo batoh COOLER 10 l modrý (KFB1300900B)
Detail

Termotaška 10 l Thermo batoh COOLER značky Koopman se postará o to, aby vaše oblíbené nápoje byly vždy vychlazené a jídlo čerstvé za jakéhokoliv počasí. Chladicí batoh o objemu 10 litrů se skládá z hlavní komory na zip, menší přední kapsičky a dvou síťovaných přihrádek po stranách. Vnitřní termoizolační fólie udrží optimální teplotu po dobu až 4 hodin. Díky zesílenému dnu si batoh zachová svůj tvar i při zatížení a jeho obsah se nepřevrhne. Praktický batoh v moderním designu je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno omyvatelný. Nastavitelné ramenní popruhy zajistí pohodlné nošení. Thermo batoh COOLER oceníte na horské túře, výletě nebo pikniku. Klíčové vlastnosti modrého thermo batohu Koopman COOLER, 10 lThermo batoh COOLER udržuje nápoje a pokrmy studené/teplé Skvěle se hodí na výlety, túry, piknikyPraktický batoh má objem 10 litrůVnitřní izolační fólie zajistí optimální teplotu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Koopman Thermo batoh COOLER 10 l modrý (KFB1300900B) , Aqua cooler v6 chladící jednotka 12,7 w od 300 l (d10955)

Koopman Thermo batoh COOLER 10 l zelený (KFB1300900G)

Koopman Thermo batoh COOLER 10 l zelený (KFB1300900G)
Detail

Termotaška 10 l Thermo batoh COOLER značky Koopman se postará o to, aby vaše oblíbené nápoje byly vždy vychlazené a jídlo čerstvé za jakéhokoliv počasí. Chladicí batoh o objemu 10 litrů se skládá z hlavní komory na zip, menší přední kapsičky a dvou síťovaných přihrádek po stranách. Vnitřní termoizolační fólie udrží optimální teplotu po dobu až 4 hodin. Díky zesílenému dnu si batoh zachová svůj tvar i při zatížení a jeho obsah se nepřevrhne. Praktický batoh v moderním designu je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný a snadno omyvatelný. Nastavitelné ramenní popruhy zajistí pohodlné nošení. Thermo batoh COOLER oceníte na horské túře, výletě nebo pikniku. Klíčové vlastnosti zeleného thermo batohu Koopman COOLER, 10 lThermo batoh COOLER udržuje nápoje a pokrmy studené/teplé Skvěle se hodí na výlety, túry, piknikyPraktický batoh má objem 10 litrůVnitřní izolační fólie zajistí optimální teplotu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Koopman Thermo batoh COOLER 10 l zelený (KFB1300900G) , Rivacase 5736 chladící taška (5736)

Chladící taška AZTRON THERMO COOLER BAG 38 l - modrá

Chladící taška AZTRON THERMO COOLER BAG 38 l - modrá
Detail

Chladící taška AZTRON THERMO COOLER BAG 38 lAť už na na cestě na pláž nebo do kempu .. Své jídlo a nápoje můžete uchovat ledově studené až 8 hodin, a to díky této chytře navržené termotašce o uzavřenou pěnovou izolací o objemu až 38 l. Termo taška AZTRON, vyrobená ze 100% voděodolného vyztuženého PVC a potravinářského TPU izolovaného pláště, je skvělým místem pro uložení všech nápojů a jídel pro vaše letní plážové dny. Na rameni Vás také potěší přišitý otvírák na láhve.Technický popis:- Uzavřená pěnová izolace vydrží chladit až 8 hodin- Vyrobeno z pěny NBR s vysokou hustotou + termoplastického polyuretanu (TPU).- Odolné proti nárazu a úniku vzduchu- Nastavitelné odnímatelné popruhy- Velký vnitřní prostor- Otvírák na láhve součástí- Nylonový popruh na bocích a přední bungee šňůrky pro připevnění dalšího příslušenství- Boční kapsy ze síťoviny - na nápoje (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Chladící taška AZTRON THERMO COOLER BAG 38 l - modrá , Rivacase 5706 chladící taška (5706)

Korda chladící taška compac cooler

Korda chladící taška compac cooler
Detail

Víko je opatřeno prvotřídním nepromokavým a vzduchotěsným zipem, který uvnitř zachycuje studený vzduch a udržuje obsah v suchu. Je také vybaven držadly a ramenním popruhem pro snadnější přepravu. Neabsorpční izolace s uzavřenými buňkami Vodní a vzduchotěsný zip Odnímatelný polstrovaný ramenní popruh Vhodné pro jídlo nebo návnadu Zesílené držadla pro nošení Objem 20 litrů (parys.cz)

Podobné produkty ako Korda chladící taška compac cooler , Taška chladící nice, navy, 20litrů

Chladicí taška 10 l, modrá

Chladicí taška 10 l, modrá
Detail

Přenosná chladící taška je ideálním doplňkem výbavy na jakoukoliv cestu. Její obsah si udrží teplotu díky izolační pěně s tloušťkou 7 mm, kterou je opatřena. Hlavní prostor je opatřen dvou cestním zipem. Z vnější strany je opatřena nastavitelným popruhem a má dvě postranní otevřené síťované kapsy. Materiál: polyester 600D Oxford, PEVA podšívka (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška 10 l, modrá , Rivacase 5726 chladící taška (5726)

Chladicí taška 10 l, zelená

Chladicí taška 10 l, zelená
Detail

Přenosná chladící taška je ideálním doplňkem výbavy na jakoukoliv cestu. Její obsah si udrží teplotu díky izolační pěně s tloušťkou 7 mm, kterou je opatřena. Hlavní prostor je opatřen dvou cestním zipem. Z vnější strany je opatřena nastavitelným popruhem a má dvě postranní otevřené síťované kapsy. Materiál: polyester 600D Oxford, PEVA podšívka (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška 10 l, zelená , Chladicí taška 10 l, šedá

Chladicí taška 10 l, šedá

Chladicí taška 10 l, šedá
Detail

Přenosná chladící taška je ideálním doplňkem výbavy na jakoukoliv cestu. Její obsah si udrží teplotu díky izolační pěně s tloušťkou 7 mm, kterou je opatřena. Hlavní prostor je opatřen dvou cestním zipem. Z vnější strany je opatřena nastavitelným popruhem a má dvě postranní otevřené síťované kapsy. Materiál: polyester 600D Oxford, PEVA podšívka (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška 10 l, šedá , Chladicí taška 10 l, modrá

Chladící taška Shopping Cooler 15 Campingaz

Chladící taška Shopping Cooler 15 Campingaz
Detail

Shoopping Cooler 15 l je elegantní chladící taška s posuvným ramenním popruhem a velkorysým objemem 15,7 litru. Do tašky na chlazení potravin a nápojů se vejde až 5 lahví o objemu 1,5 litru. Taška se dobře nosí jak na ramenním popruhu, tak jen tak v ruce. Chladící účinek trvá maximálně 10 hodin. Chladící vložky Freez´Pack nejsou součástí základního produktu a je nutné si je k tašce přikoupit. Rozměry tašky jsou 35,5 x 32 x 18 cm. (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Chladící taška Shopping Cooler 15 Campingaz , Chladicí taška 10 l, zelená

Giants fishing chladící taška thermo cooler bag

Giants fishing chladící taška thermo cooler bag
Detail

Taška je osazena silným a robustním zipem a je polstrovaná. Termo izolační folie zaručí konstantní teplotu Snadné čištění a údržba vnitřní folie Velký vnitřní objem pro více denní výpravy Nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh Vodě odolný nylonový materiál 210D (parys.cz)

Podobné produkty ako Giants fishing chladící taška thermo cooler bag , Chladící taška velká vitility vit-70610330

Giants Fishing Chladící taška Thermo Cooler Bag

Giants Fishing Chladící taška Thermo Cooler Bag
Detail

Chladící termo taška, která je určená pro uchovávání potravin, nebo nástrah na ryby. Taška je osazena silným a robustním zipem a je polstrovaná. Termo izolační folie zaručí konstantní teplotu Snadné čištění a údržba vnitřní folie Velký vnitřní objem pro více denní výpravy Nastavitelný a polstrovaný ramenní popruh Vodě odolný nylonový materiál 210D Rozměry: 36x25x28cm Hmotnost: 0,91kg (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Giants Fishing Chladící taška Thermo Cooler Bag , Taška chladící goia, navy, 25 litrů

Anaconda chladicí taška bc bait cooler 30 litrů

Anaconda chladicí taška bc bait cooler 30 litrů
Detail

Vysoce kvalitní, tmavá tepelná izolace Materiál: 600 D nylon 2 zipy Rukojeti Moderní freelancer vzhled Rozměry 40 x 30 x 30 cm (parys.cz)

Podobné produkty ako Anaconda chladicí taška bc bait cooler 30 litrů , Koopman taška na tříděný odpad 30x30x39cm (3ks) (fc4910030)

Anaconda chladicí taška bc bait cooler 20 litrů

Anaconda chladicí taška bc bait cooler 20 litrů
Detail

Vysoce kvalitní, tmavá tepelná izolace Materiál: 600 D nylon 2 zipy Rukojeti Moderní freelancer vzhled Rozměry 40 x 25 x 28 cm (parys.cz)

Podobné produkty ako Anaconda chladicí taška bc bait cooler 20 litrů , Port connect cooler pro, chladící stojan na notebook, 2x usb, černý (901099)

PT 10 chladící taška černá

PT 10 chladící taška černá
Detail

Chystáte si vzít s sebou na výlet svačinu? Zapomeňte na igelitové pytlíky. S touto stylovou termotaškou Merco se vám svačina bude nosit mnohem snadněji. Taška je skvělým pomocníkem na výlety, kempování, piknik nebo k vodě. Hodí se i na přenášení oběda do práce či do školy. Termotaška má rozměry 21 x 15,5 x 17 cm a je vyrobena z tkaniny Oxford s atraktivním pruhovaným designem, který nabízíme ve třech barevných provedeních (červená-bílá, hnědá-bílá, černá-bílá). Díky vnitřní vrstvě z ALU fólie si potraviny a nápoje déle udrží svoji teplotu. Taška má zapínání na zip a dvě pevná ucha pro snadnější přenášení. Termotašku lze po použití snadno složit, aby nezabírala příliš místa. Pro odstranění případných nečistot od potravin lze termotašku otřít vlhkým hadříkem. Tašku neperte v pračce. Před výletem už tedy nezbývá nic jiného než dát do termotašky krabičku s obědem nebo svačinou, přidat ovoce a plechovku s pitím a vyrazit.Parametry:barva:černáZemě původu:ČínaCelní sazebník:42029298 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako PT 10 chladící taška černá , Pyramis robusto plus 10 l (pyr5201217146504)

Trabucco taška cooler bag - l

Trabucco taška cooler bag - l
Detail

Může chránit jídlo, pití nebo návnady. Velkorysá kapacita těchto tašek uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele, který ocení jejich dobrou tepelnou izolaci, za kterou vděčí polstrovaným stěnám a také těsným zipům, nezapomeňme na čirou barvu, schopnou odrážet sluneční paprsky. (parys.cz)

Podobné produkty ako Trabucco taška cooler bag - l , Koopman skleněný dávkovač nápojů 5,5 l (kcd1000030)

PT 10 chladící taška černá (38946)

PT 10 chladící taška černá (38946)
Detail

Termotaška praktická, s vnitřní vrstvou z ALU fólie, vhodná na nápoje a potraviny, rozměry 21 × 15,5 × 17 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako PT 10 chladící taška černá (38946) , Happy green box chladící 24 l, zelený

Koopman Plážová taška 55x50x19 cm pruhy červená

Detail

Dámská plážová taška s perstrými pruhy a ovocným vzorem navodí pravou letní atmosféru. Koopman Plážová taška 55×50×19 cm pruhy pohodlně pojme deku, ručníky, plavecké potřeby i nákup. Pohodlně lze přeložit a složit. Uzavírání na zip. (mall.cz)

Podobné produkty ako Koopman Plážová taška 55x50x19 cm pruhy červená , Happy green box chladící 24 l, modrý

Twistshake Chladicí taška 15 l, šedá

Twistshake Chladicí taška 15 l, šedá
Detail

Tato stylová chladicí taška společnosti Twistshake v šedém provedení pojme 15 litrů. Nabízí mnoho praktických kapes a přihrádek. Vaše nápoje a potraviny pomáhá udržovat v chladu a je nezbytná u vody, v parku nebo na dlouhé cestě! Uzavírá se jednoduše pomocí zipu a je voděodolná. materiál: vnější: polyester, vnitřní: vodoodpudivý EVAC.doporučení k údržbě: ruční praní a sušení na vzduchu, po použití vyvětrejte (4home.cz)

Podobné produkty ako Twistshake Chladicí taška 15 l, šedá , Karlie chladící bandáž fresk - l 45-65cm (5411290286145)

Riva 5706 chladicí taška, 5.5 l

Riva 5706 chladicí taška, 5.5 l
Detail

Tato stylová chladicí taška Torngat je navržena s maximální pozorností na detaily. Je prostorná, multifunkční a odolná. Vše, co potřebujete mít na cestách dokonale chlazené, budete mít na jednom praktickém místě.Vhodné k přepravě 500 ml plechovek (až 6 ks)Kompaktní úložný systém - skládací taška vyžaduje méně místaVnitřní síťová kapsa 3 vnější kapsy Světlá barva pro snížení tepla na slunciOdolná a voděodolná tkanina odolná vůči nečistotám Nepropustná podšívkaNastavitelný ramenní popruh se spolehlivým upevněním na dně tašky Vnitřní objem: 5,5 lHmotnost: 0,35 kgVnější rozměry: 150 x 220 x 200 mmVnitřní rozměry: 205 x 185 x 135 mmMateriál: PolyesterVnitřní materiál: PEVA Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků, přichází RIVA CASE se širokou nabídkou pouzder na kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky, tablety všech běžných rozměrů, videokamer a pevných disků. Samozřejmě v nabídce nechybí kvalitní brašny a batohy na notebooky.Značka RIVA CASE se vyznačuje nejen špičkovou kvalitou zpracování a výdrží svých produktů, ale také moderním provedením včetně pestrých barev. Tato stylová chladicí taška Torngat je navržena s maximální pozorností na detaily. Je prostorná, multifunkční a odolná. Vše, co potřebujete mít na cestách dokonale chlazené, budete mít na jednom praktickém místě.Vhodné k přepravě 500 ml plechovek (až 6 ks)Kompaktní úložný systém - skládací taška vyžaduje méně místaVnitřní síťová kapsa3 vnější kapsySvětlá barva pro snížení tepla na slunciOdolná a voděodolná tkanina odolná vůči nečistotámNepropustná podšívkaNastavitelný ramenní popruh se spolehlivým upevněním na dně taškyVnitřní objem: 5,5 lHmotnost: 0,35 kgVnější rozměry: 150 x 220 x 200 mmVnitřní rozměry: 205 x 185 x 135 mmMateriál: PolyesterVnitřní materiál: PEVANěmecká značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty značky RIVA CASE odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. S cílem přinášet neustále nové produkty a nová řešení potřeb svých zákazníků, přichází RIVA CASE se širokou nabídkou pouzder na kompaktní fotoaparáty, zrcadlovky, tablety všech běžných rozměrů, videokamer a pevných disků. Samozřejmě v nabídce nechybí kvalitní brašny a batohy na notebooky. Značka RIVA CASE se vyznačuje nejen špičkovou kvalitou zpracování a výdrží svých produktů, ale také moderním provedením včetně pestrých barev. (patro.cz)

Podobné produkty ako Riva 5706 chladicí taška, 5.5 l , Koopman sada 4 ks skleněných nádob 0,075 l (kcd1000720)

Cooler Master chladící podstavec NotePal U2 PLUS pro notebook 12-17", 2x8cm, černá

Cooler Master chladící podstavec NotePal U2 PLUS pro notebook 12-17", 2x8cm, černá
Detail

NotePal U2 PLUS Ultra tenký, robustný, ľahký NotePal U2 je veľmi tenká, ale robustná chladiaca podložka pre váš notebook. Dva 80 mm nastaviteľné ventilátory a pieskovaný hliníkový povrch odvádzajú teplo z notebooku. Káble môžete omotať okolo dvoch zabudovaných slučiek na čistý manažment káblov. U2 sa zmení na prenosné puzdro na notebook. Stačí doň vložiť notebook, pripevniť priložený bezpečnostný pás a môžete vyraziť. Podporuje notebooky do veľkosti 17". Zamerajte sa na tepelné zóny notebooku pomocou dvoch pohyblivých chladiacich ventilátorov Štíhly a ľahký AL. Podložka, ktorá sa hodí k notebooku a ultrabooku Premena na prenosný kufor s priloženým bezpečnostným pásom Elegantná povrchová úprava pieskovaním Hliníková podložka Ergonomický dizajn ponúka optimálny uhol pohľadu a písania. Podporuje až 17" notebooky. TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE farba Čierna Materiály Hliník, kovové pletivo, plast, guma hmotnosť 0.65 kg (1.43 libier) rozmery 346 x 282 x 60 mm (13.6 X 11.1 x 2.4 palce) rozmery ventilátora 80 x 80 x 10 mm (3.2 x 3.2 x 0.4 palce) rýchlosť ventilátora 2000 +- 10% OTÁČOK ZA MINÚTU prúdenie vzduchu ventilátora 31 CFM (každý ventilátor) úroveň hluku ventilátora 21 dBA napájanie USB 5V DC uSB USB 2.0/1.1 x 1 (pre vstup napájania) spotreba prúdu 0.36A spotreba energie 1.8W kompatibilita Podporuje až 17" notebooky . (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Cooler Master chladící podstavec NotePal U2 PLUS pro notebook 12-17", 2x8cm, černá , Twistshake přebalovací taška 15 l, černá

Chladicí taška na láhev 1,5 l, zelená

Chladicí taška na láhev 1,5 l, zelená
Detail

Přenosná chladící taška na láhev je ideálním doplňkem výbavy na jakoukoliv cestu. Tekutiny díky izolační pěně s tloušťkou 3 mm udrží při chladné teplotě během celého dne. Taška je opatřena nastavitelným popruhem, takže je přenosná přes rameno. Je vybavena síťovanou kapsou. (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška na láhev 1,5 l, zelená , Twistshake chladicí taška 15 l, šedá

Chladicí taška na láhev 1,5 l, modrá

Chladicí taška na láhev 1,5 l, modrá
Detail

Přenosná chladící taška na láhev je ideálním doplňkem výbavy na jakoukoliv cestu. Tekutiny díky izolační pěně s tloušťkou 3 mm udrží při chladné teplotě během celého dne. Taška je opatřena nastavitelným popruhem, takže je přenosná přes rameno. Je vybavena síťovanou kapsou.Materiál: polyester 600D, podšívka PEVA (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška na láhev 1,5 l, modrá , Flamingo chladící bandáž vrio modrá l 44-52cm (5400585155662)

Riva Case Chladicí taška Torngat, 23 l

Riva Case Chladicí taška Torngat, 23 l
Detail

Milujete chlazené nápoje a nechcete se jich vzdávat ani na cestách? Nebo jen nechcete nechávat svojí svačinu na teple? Pořiďte si tuto praktickou chladicí tašku, která má jednu velkou vnitřní a tři vnější kapsy. Skvěle se hodí například na přepravu 500 ml plechovek (až 24 ks) nebo PET lahví. Světlá barva snižuje teplo a odolná tkanina zabrání zašpinění. Podšívka je nepropustná. Nastavitelný ramenní popruh upevníte na dně tašky a můžete jí nosit přes rameno. Po skončení používání tašku snadno složíte. Vnitřní rozměry jsou 41,5 x 27 x 20,5 cm. Německá značka Riva Case, působící po celé Evropě, je moderní, inovativní a dynamická společnost, která na trh dodává výrobky s velmi poutavým designem. Všechny produkty odrážejí současné požadavky zákazníků, jimž firma neustále bedlivě naslouchá. (4home.cz)

Podobné produkty ako Riva Case Chladicí taška Torngat, 23 l , Sissel hřejivý/chladící obklad s peckami višní l (4250694703862)

Vetro-Plus Taška chladící NICE, dots, 20l

Detail

Praktická taška přes rameno, která díky vnitřní vrstvě z PE materiálu umožňuje skladovat oblíbené pokrmy i pití v náhlém horku. Skvělá záležitost pro letní pikniky, při procházce lesem nebo k vodě. Vetro-Plus Taška chladící NICE, dots, 20l s kontrastními puntíky pojme dostatek jídla ke zpříjemnění vašich společných chvilek. (mall.cz)

Podobné produkty ako Vetro-Plus Taška chladící NICE, dots, 20l , Riva case chladicí taška torngat, 23 l

Magnet 3Pagen Chladicí taška na dorty Jahody červená/bílá

Magnet 3Pagen Chladicí taška na dorty  Jahody červená/bílá
Detail

Konečně pořádná chladicí taška na dorty a jiné pochoutky, které si v létě rádi dopřáváte vychlazené. Dobrou chuť! (magnet-3pagen.cz)

Podobné produkty ako Magnet 3Pagen Chladicí taška na dorty Jahody červená/bílá , Chladicí taška na láhev 1,5 l, zelená

Aqua Cooler V6 chladící jednotka 12,7 W od 300 l (D10955)

Aqua Cooler V6 chladící jednotka 12,7 W od 300 l (D10955)
Detail

Akvarijní technika pomocí akvarijního chladiče lze snížit vysokou teplotu na zdravou úroveň, ochladí akvárium od 300 l až o 4 °C (alza.cz)

Podobné produkty ako Aqua Cooler V6 chladící jednotka 12,7 W od 300 l (D10955) , Chladicí taška na láhev 1,5 l, modrá

Cooler Master chladící podstavec NotePal U3 PLUS ALU pro NTB 15-19" black, 3x8cm fan

Cooler Master chladící podstavec NotePal U3 PLUS ALU pro NTB 15-19" black, 3x8cm fan
Detail

http://www.coolermaster.com/product/Detail/mobile/notepal-all-notepals/notepal-u3-plus.html Model R9-NBC-U3PK-GP / R9-NBC-U3PS-GP / R9-NBC-U3PT-GP Farba Čierna / strieborná / titánová Materiály Hliník, plast, guma Hmotnosť 1.1 kg (38.8oz) Rozmery 435 x 333 x 76 mm (17.1 x 13.1 x 3.0 palcov) Rozmery ventilátora 80 x 80 x 10 mm (3.2 x 3.2 x 0.4 palce) Rýchlosť ventilátora 950 - 1800 ±15 % OTÁČOK ZA MINÚTU Prúdenie vzduchu ventilátora 15.42 CFM (každý ventilátor) Úroveň hluku ventilátora 21 - 23 dBA Napájanie USB 5V DC USB USB 2.0/1.1 x1 (predĺženie) Spotreba prúdu 0.24A - 0.46A Spotreba energie 1.2W - 2.3W Kompatibilita Podporuje až 19" notebooky . (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Cooler Master chladící podstavec NotePal U3 PLUS ALU pro NTB 15-19" black, 3x8cm fan

Savage Gear Taška WPMP Cooler Bag L

Savage Gear Taška WPMP Cooler Bag L
Detail

WPMP COOLER BAG L Voděodolná chladící taška vyrobená ze super odolného EVA materiálu s 5mm izolací, která je dodávána se dvěma chladícími prvky. WPMP COOLER BAG L Voděodolná chladící taška vyrobená ze super odolného EVA materiálu s 5mm izolací, která je dodávána se dvěma chladícími prvky. Disponuje robustními dvojitými zipy pro praktické použití a odnímatelným ramenním popruhem. Perfektní chladící taška, která pojme jídlo a nápoje pro dva rybáře na jeden den. Objem: 24L Rozměry: 31x22x28cm (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Savage Gear Taška WPMP Cooler Bag L

Savage gear taška wpmp cooler bag l 24 l

Savage gear taška wpmp cooler bag l 24 l
Detail

Disponuje robustními dvojitými zipy pro praktické použití a odnímatelným ramenním popruhem. Perfektní chladící taška, která pojme jídlo a nápoje pro dva rybáře na jeden den. (parys.cz)

Podobné produkty ako Savage gear taška wpmp cooler bag l 24 l

COOLER MASTER chladící podstavec pro notebooky 15"- 19" NOTEPAL U3 PLUS, černý, R9-NBC-U3PK-GP

COOLER MASTER chladící podstavec pro notebooky 15"- 19" NOTEPAL U3 PLUS, černý, R9-NBC-U3PK-GP
Detail

CoolerMaster NotePal U3 PLUS je ergonomická chladící podložka se zajímavým designem. Díky ní máte lepší zorný úhel na Váš notebook, což umožňuje pracovat s lepším držením těla a tím zvýšit Vaše pracovní pohodlí. Její kompaktní tělo a nízká hmotnost 1.1 kg nabízí vynikající přenosnost. Odolná ale zároveň i lehká konstrukce je kombincí hliníku, plastů a gumy. Díky svým vlastnostem se skvěle hodí do domácnosti nebo do kanceláří. O kvalitní chlazení se stará trojice 80 x 80 x 10 mm ventilátorů s průtokem vzduchu 15,42 CFM. Chladiče je možné jak regulovat, tak i přemístit dle potřeby do středu podložky nebo na kraje jak je libo. Ventilátory se otáčí rychlostí 950 až 1800 ot./min s hlučností 21 až 23 dBA. S těmito vlastnostmi bude Váš notebook výborně chlazen a nebude se přehřívat. Tím se samozřejmě prodlouží jeho životnost. Podložka je určena pro notebooky s úhlopříčkou 15" - 19". Celkové rozměry produktu jsou 435 x 333 x 76 mm. SPECIFIKACE: Vyhrazená velikost: 15" - 19 " Rychlost otáček: 950 - 1800 ot / min Proud vzduchu: 15,42 - 15,42 CFM Počet instalovaných ventilátorů: 3x80 mm Podsvícení: Ne Materiál: Hliník, Guma (dole), Plast Konstrukce: Uspořádání ventilátorů lze upravit Nastavitelný úhel náklonu: 1 úroveň Úrověn hluku: 23 dB Typ ložiska: Rifle Zdroj napájení: USB (5V) Barva: Černá Délka: 76 mm Šířka: 435 mm Výška: 333 mm Hmotnost: 1100 g (patro.cz)

Podobné produkty ako COOLER MASTER chladící podstavec pro notebooky 15"- 19" NOTEPAL U3 PLUS, černý, R9-NBC-U3PK-GP

ECG AC 3010 C chladicí taška do auta, 30 l

ECG AC 3010 C chladicí taška do auta, 30 l
Detail

Především v letních měsících oceníte služby prvotřídní chladicí tašky ECG AC 3010 C. Díky velkorysému objemu tašky do ní snadno umístíte až 20 ks půllitrových lahví nebo plechovek – to znamená dostatek prostoru na chlazené nápoje pro celou rodinu na výlet, piknik nebo zahradní party. Zásluhou prvotřídní izolace PEVA a výkonného motoru nabízí chladicí taška chlazení až do 15 °C teplotního rozdílu oproti okolní teplotě. Pevné vyjímatelné dno je navíc zcela omyvatelné, a v případě potřeby tak poskytuje možnost snadné údržby. Chladicí taška je opatřena praktickým měkkým popruhem s možností nastavení délky, který umožňuje maximálně komfortní transport. Dvě síťované kapsy na bocích a dvě menší ve vnitřním prostoru skýtají jedinečnou možnost bezpečného uschování a přenosu různých drobností. Balení obsahuje napájecí kabel do zásuvky automobilu na 12 V. (4home.cz)

Podobné produkty ako ECG AC 3010 C chladicí taška do auta, 30 l

CILIO Chladící taška 6,5 l ROCCA šedá, 13,5x22x24 cm (106701)

CILIO Chladící taška 6,5 l ROCCA šedá, 13,5x22x24 cm (106701)
Detail

Termotaška , obsah: 6,5l, rozměry: 13,5x22x24cm, materiál: polyester, barva: šedá, součástí balení jsou dva svačinové boxy z nerezové oceli s plastovými víčky (každá 850 ml) Společnost CILIO klade velký důraz na spojení ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a perfektního zpracování s dokonalým užitkem. I chladící taška ROCCA vyniká kvalitou a praktičností. Izolační ROCCA od CILIO z odolného polyesteru nabízí vnější kapsu na suchý zip, síťovanou kapsu na vnitřní straně a přídavnou izolační přihrádku ve víku na zip. Zateplená taška obsahuje navíc dvě obědové krabičky z nerezové oceli s nepropustnými plastovými víčky. Bez krabiček je termotaška CILIO ROCCA v šedé barvě skvělá na nákupy, protože pojme nejen mnoho zboží, ale i v parném létě uchová potraviny čerstvé. Díky skvělé organizaci kapes se v ní nic nepomačká. Klíčové vlastnosti chladící tašky CILIO ROCCA šedá, 6,5 lIzolační termotaška z... (alza.cz)

Podobné produkty ako CILIO Chladící taška 6,5 l ROCCA šedá, 13,5x22x24 cm (106701)

Starbaits taška na boilie pro cooler bag l

Starbaits taška na boilie pro cooler bag l
Detail

Rozměry: 39x29x28 cm (parys.cz)

Podobné produkty ako Starbaits taška na boilie pro cooler bag l

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, šedá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, šedá barva
Detail

Připravte se na pořádnou zábavu: kufříkový chladicí box Auna Picknicker vás nejen osvěží vychlazenými nápoji, ale zároveň ozvučí každou párty uprostřed zeleně. Osvěžující beaty, horkokrevné rytmy nebo rytmická elektronická hudba. Rozhraní bluetooth zabezpečuje přehrávání vašeho požadovaného playlistu ze smartphonu nebo tabletu přímo přes reproduktor. Externí audio zařízení – jako MP3 přehrávač – můžete k reproduktoru připojit přes AUX vstup. Díky výkonným bateriím nabízí reproduktor výdrž až několik hodin a dostatek energie i na nabíjení telefonu nebo tabletu. Širokopásmový reproduktor je vodotěsný podle IP X6, čili ho můžete vzít i do mokrého prostředí. Užitný objem 36 litrů nabízí dostatek místa pro uložení svěžích nápojů a chutných snacků až po okraj. Plechovky uložíte na víko boxu, čímž jsou zabezpečeny před převrácením. Otvírák na láhve na zadní straně zajišťuje rychlé otevření nápoje. Když vyjímatelný bluetooth reproduktor umístíte vedle boxu, jeho původní místo můžete použít i jako úložný prostor. Zelené parky, hrubozrnné pláže nebo prostě zem při kempování. Chladicí box Auna Picknicker je mobilní profesionál na vychlazení nápojů a jídel, navíc díky teleskopické rukojeti a velkým kolečkům ho snadno převezete po každém terénu. Osvěžení a nastartování párty nálady v praktickém kufříkovém designu: chladicí box Auna Picknicker s bluetooth reproduktorem zajistí ty nejlepší výlety s rodinou a přáteli do přírody. Dostupné varianty: šedo-černá (produkt č.: 10031527), modro-černá (10031528) (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, šedá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, modrá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, modrá barva
Detail

Připravte se na pořádnou zábavu: kufříkový chladicí box Auna Picknicker vás nejen osvěží vychlazenými nápoji, ale zároveň ozvučí každou párty uprostřed zeleně. Osvěžující beaty, horkokrevné rytmy nebo rytmická elektronická hudba. Rozhraní bluetooth zabezpečuje přehrávání vašeho požadovaného playlistu ze smartphonu nebo tabletu přímo přes reproduktor. Externí audio zařízení – jako MP3 přehrávač – můžete k reproduktoru připojit přes AUX vstup. Díky výkonným bateriím nabízí reproduktor výdrž až několik hodin a dostatek energie i na nabíjení telefonu nebo tabletu. Širokopásmový reproduktor je vodotěsný podle IP X6, čili ho můžete vzít i do mokrého prostředí. Užitný objem 36 litrů nabízí dostatek místa pro uložení svěžích nápojů a chutných snacků až po okraj. Plechovky uložíte na víko boxu, čímž jsou zabezpečeny před převrácením. Otvírák na láhve na zadní straně zajišťuje rychlé otevření nápoje. Když vyjímatelný bluetooth reproduktor umístíte vedle boxu, jeho původní místo můžete použít i jako úložný prostor. Zelené parky, hrubozrnné pláže nebo prostě zem při kempování. Chladicí box Auna Picknicker je mobilní profesionál na vychlazení nápojů a jídel, navíc díky teleskopické rukojeti a velkým kolečkům ho snadno převezete po každém terénu. Osvěžení a nastartování párty nálady v praktickém kufříkovém designu: chladicí box Auna Picknicker s bluetooth reproduktorem zajistí ty nejlepší výlety s rodinou a přáteli do přírody. Dostupné varianty: modro-černá (produkt č.: 10031528), šedo-černá (10031527) (klarstein.cz)

Podobné produkty ako Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, modrá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, šedá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, šedá barva
Detail

Připravte se na pořádnou zábavu: kufříkový chladicí box Auna Picknicker vás nejen osvěží vychlazenými nápoji, ale zároveň ozvučí každou párty uprostřed zeleně. Osvěžující beaty, horkokrevné rytmy nebo rytmická elektronická hudba. Rozhraní bluetooth zabezpečuje přehrávání vašeho požadovaného playlistu ze smartphonu nebo tabletu přímo přes reproduktor. Externí audio zařízení – jako MP3 přehrávač – můžete k reproduktoru připojit přes AUX vstup. Díky výkonným bateriím nabízí reproduktor výdrž až několik hodin a dostatek energie i na nabíjení telefonu nebo tabletu. Širokopásmový reproduktor je vodotěsný podle IP X6, čili ho můžete vzít i do mokrého prostředí. Užitný objem 36 litrů nabízí dostatek místa pro uložení svěžích nápojů a chutných snacků až po okraj. Plechovky uložíte na víko boxu, čímž jsou zabezpečeny před převrácením. Otvírák na láhve na zadní straně zajišťuje rychlé otevření nápoje. Když vyjímatelný bluetooth reproduktor umístíte vedle boxu, jeho původní místo můžete použít i jako úložný prostor. Zelené parky, hrubozrnné pláže nebo prostě zem při kempování. Chladicí box Auna Picknicker je mobilní profesionál na vychlazení nápojů a jídel, navíc díky teleskopické rukojeti a velkým kolečkům ho snadno převezete po každém terénu. Osvěžení a nastartování párty nálady v praktickém kufříkovém designu: chladicí box Auna Picknicker s bluetooth reproduktorem zajistí ty nejlepší výlety s rodinou a přáteli do přírody. Dostupné varianty: šedo-černá (produkt č.: 10031527), modro-černá (10031528) (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, šedá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, modrá barva

Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, modrá barva
Detail

Připravte se na pořádnou zábavu: kufříkový chladicí box Auna Picknicker vás nejen osvěží vychlazenými nápoji, ale zároveň ozvučí každou párty uprostřed zeleně. Osvěžující beaty, horkokrevné rytmy nebo rytmická elektronická hudba. Rozhraní bluetooth zabezpečuje přehrávání vašeho požadovaného playlistu ze smartphonu nebo tabletu přímo přes reproduktor. Externí audio zařízení – jako MP3 přehrávač – můžete k reproduktoru připojit přes AUX vstup. Díky výkonným bateriím nabízí reproduktor výdrž až několik hodin a dostatek energie i na nabíjení telefonu nebo tabletu. Širokopásmový reproduktor je vodotěsný podle IP X6, čili ho můžete vzít i do mokrého prostředí. Užitný objem 36 litrů nabízí dostatek místa pro uložení svěžích nápojů a chutných snacků až po okraj. Plechovky uložíte na víko boxu, čímž jsou zabezpečeny před převrácením. Otvírák na láhve na zadní straně zajišťuje rychlé otevření nápoje. Když vyjímatelný bluetooth reproduktor umístíte vedle boxu, jeho původní místo můžete použít i jako úložný prostor. Zelené parky, hrubozrnné pláže nebo prostě zem při kempování. Chladicí box Auna Picknicker je mobilní profesionál na vychlazení nápojů a jídel, navíc díky teleskopické rukojeti a velkým kolečkům ho snadno převezete po každém terénu. Osvěžení a nastartování párty nálady v praktickém kufříkovém designu: chladicí box Auna Picknicker s bluetooth reproduktorem zajistí ty nejlepší výlety s rodinou a přáteli do přírody. Dostupné varianty: modro-černá (produkt č.: 10031528), šedo-černá (10031527) (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Auna Picknicker Trolley Music Cooler, chladicí box, kufříkový, 36 l, bt reproduktor, modrá barva

Eigenart chladící tyč do láhve Eve Cooler

Eigenart chladící tyč do láhve Eve Cooler
Detail

Chladící tyč do láhve z kolekce Eigenart. Model vyroben z nerezové ocele. (answear.cz)

Podobné produkty ako Eigenart chladící tyč do láhve Eve Cooler

Cooler Master chladící podstavec ERGOSTAND AIR (Black)

Cooler Master chladící podstavec ERGOSTAND AIR (Black)
Detail

Cooler Master’s ErgoStand Air is a new addition to our ErgoStand Series. The lightweight notebook stand features a hollow frame structure constructed with aluminum alloy for ample airflow and ventilation as well as added thermal dissipation. It is designed to fold flat for easy storage and portability, as well as keeping your workspace clean and tidy. Set your perfect viewing angle with the adjustable 5 ergonomic height settings for optimal posture to reduce body soreness and eye strain when using your laptop over long durations. The ErgoStand Air is portable and versatile allowing you to take it wherever you need, whether it be your home, office, meeting room, coffee shop, or wherever your work or entertainment takes you. Aluminum Alloy – Constructed with 4mm solid aluminum alloy for a portable and lightweight structure, supporting up to 15” laptops or tablets. Top Grade Finish and Design – CNC machined brushed metal finish on minimalist frame offer exceptional ventilation with superior build quality. Soft Rubber Padding – Durable rubber anti-slip pads protect your laptop from scratches and hold your laptop in place. Ergonomic Versatility – 5 versatile ergonomic height settings for a comfortable viewing angle. Product Name ErgoStand Air Product Number MNX-SSEK-NNNNN-R1 (Black) MNX-SSEW-NNNNN-R1 (White) Color Black/Silver Materials Aluminum, Rubber Dimensions 298 x 215 x 17mm( 11.7 x 8.5 x 0.7inch) Weight 0.63 kg / 1.4 lbs Compatibility Supports up to 15’’ laptops Max Loading Weight 20 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Cooler Master chladící podstavec ERGOSTAND AIR (Black)

Cooler Master chladící podstavec ERGOSTAND AIR (SILVER)

Cooler Master chladící podstavec ERGOSTAND AIR (SILVER)
Detail

Cooler Master’s ErgoStand Air is a new addition to our ErgoStand Series. The lightweight notebook stand features a hollow frame structure constructed with aluminum alloy for ample airflow and ventilation as well as added thermal dissipation. It is designed to fold flat for easy storage and portability, as well as keeping your workspace clean and tidy. Set your perfect viewing angle with the adjustable 5 ergonomic height settings for optimal posture to reduce body soreness and eye strain when using your laptop over long durations. The ErgoStand Air is portable and versatile allowing you to take it wherever you need, whether it be your home, office, meeting room, coffee shop, or wherever your work or entertainment takes you. Aluminum Alloy – Constructed with 4mm solid aluminum alloy for a portable and lightweight structure, supporting up to 15” laptops or tablets. Top Grade Finish and Design – CNC machined brushed metal finish on minimalist frame offer exceptional ventilation with superior build quality. Soft Rubber Padding – Durable rubber anti-slip pads protect your laptop from scratches and hold your laptop in place. Ergonomic Versatility – 5 versatile ergonomic height settings for a comfortable viewing angle. Product Name ErgoStand Air Product Number MNX-SSEK-NNNNN-R1 (Black) MNX-SSEW-NNNNN-R1 (White) Color Black/Silver Materials Aluminum, Rubber Dimensions 298 x 215 x 17mm( 11.7 x 8.5 x 0.7inch) Weight 0.63 kg / 1.4 lbs Compatibility Supports up to 15’’ laptops Max Loading Weight 20 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Cooler Master chladící podstavec ERGOSTAND AIR (SILVER)

Kilpi Cooler-m červená Velikost: L

Kilpi Cooler-m červená Velikost: L
Detail

Hlavní přednosti pánského trička COOLER-M: vzdušný, rychleschnoucí, elastický materiál síťované zóny zad a podpaží ploché švy reflexní prvky Využití: běh, brusle, fitness, volný čas Použitý materiál: 92% POLYESTER; 8% ELASTANE Použitá technologie: OPTI-DRY (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Kilpi Cooler-m červená Velikost: L

Trabucco taška cooler bag - s

Trabucco taška cooler bag - s
Detail

Může chránit jídlo, pití nebo návnady. Velkorysá kapacita těchto tašek uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele, který ocení jejich dobrou tepelnou izolaci, za kterou vděčí polstrovaným stěnám a také těsným zipům, nezapomeňme na čirou barvu, schopnou odrážet sluneční paprsky. (parys.cz)

Podobné produkty ako Trabucco taška cooler bag - s

Chladicí taška Oxford 5 l, modrá, 21,5 x 16,5 x 13 cm

Chladicí taška Oxford 5 l, modrá, 21,5 x 16,5 x 13 cm
Detail

Pěkná a pevná chladicí taška je ideální na svačiny na cesty a k vodě. Velká hlavní kapsa se zapíná dvěma zipy a lze ji úplně odklopit. Nabízí tak dobrý přístup do tašky. Vpředu má taška ještě malou praktickou kapsu na zip. Pro pohodlné nošení je taška vybavena dvěma uchy a jedním nastavitelným ramenním popruhem. (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška Oxford 5 l, modrá, 21,5 x 16,5 x 13 cm

Chladicí taška Oxford 15 l, taupe, 25 x 25,5 x 20,5 cm

Chladicí taška Oxford 15 l, taupe, 25 x 25,5 x 20,5 cm
Detail

Tato chladicí taška je skvělým pomocníkem na cestách i k vodě. Má jednu hlavní velkou kapsu o objemu 15 litrů, která je dobře přístupná, díky dvojitým zipům. Dále má praktickou přední kapsu na zip, dvě ucha na pohodlné přenášení a jeden nastavitelný ramenní popruh. Taška je pevná a pěkně zpracovaná. (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška Oxford 15 l, taupe, 25 x 25,5 x 20,5 cm

Chladicí taška Oxford 5 l, zelená, 21,5 x 16,5 x 13 cm

Chladicí taška Oxford 5 l, zelená, 21,5 x 16,5 x 13 cm
Detail

Pěkná a pevná chladicí taška je ideální na svačiny na cesty a k vodě. Velká hlavní kapsa se zapíná dvěma zipy a lze ji úplně odklopit. Nabízí tak dobrý přístup do tašky. Vpředu má taška ještě malou praktickou kapsu na zip. Pro pohodlné nošení je taška vybavena dvěma uchy a jedním nastavitelným ramenním popruhem. (4home.cz)

Podobné produkty ako Chladicí taška Oxford 5 l, zelená, 21,5 x 16,5 x 13 cm

Mivardi chladící taška premium

Mivardi chladící taška premium
Detail

Počet kusů v balení 1 Rozměr 37 x 28 x 28 cm Materiál B-POL600D (parys.cz)

Podobné produkty ako Mivardi chladící taška premium
Koopman Chladící taška COOLER plus 10 l červený (KFB1300730R), Koopman Chladící taška COOLER 8 l (KFB1300670), Koopman Chladící taška URSA 5 l červený (KFB1300580R), Koopman Thermo batoh COOLER 10 l modrý (KFB1300900B), PT 10 chladící taška černá (38946), Aqua Cooler V6 chladící jednotka 12,7 W od 300 l (D10955), RivaCase 5736 chladící taška (5736), RivaCase 5706 chladící taška (5706), Taška chladící NICE, navy, 20litrů, RivaCase 5726 chladící taška (5726), Chladicí taška 10 l, šedá, Chladicí taška 10 l, modrá, Chladicí taška 10 l, zelená, Chladící taška velká Vitility VIT-70610330, Taška chladící GOIA, navy, 25 litrů, Koopman Taška na tříděný odpad 30x30x39cm (3ks) (FC4910030), PORT CONNECT COOLER PRO, chladící stojan na notebook, 2x USB, černý (901099), Pyramis ROBUSTO PLUS 10 l (PYR5201217146504), Koopman Skleněný dávkovač nápojů 5,5 l (KCD1000030), HAPPY GREEN Box chladící 24 l, zelený, HAPPY GREEN Box chladící 24 l, modrý, Karlie Chladící bandáž Fresk - L 45-65cm (5411290286145), Koopman Sada 4 ks skleněných nádob 0,075 l (KCD1000720), Twistshake Přebalovací taška 15 l, černá, Twistshake Chladicí taška 15 l, šedá, Flamingo Chladící bandáž Vrio modrá L 44-52cm (5400585155662), Sissel Hřejivý/chladící obklad s peckami višní L (4250694703862), Riva Case Chladicí taška Torngat, 23 l, Chladicí taška na láhev 1,5 l, zelená, Chladicí taška na láhev 1,5 l, modrá