Kondicionér ALTERNA Bamboo Luminous Shine Conditioner 1000 ml (873509025818)

Alterna Bamboo Shine kondicionér pro třpytivý lesk

Alterna Bamboo Shine kondicionér pro třpytivý lesk

Alterna Bamboo Shine, 250 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Alterna Bamboo Shine zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:poskytuje potřebnou hydratacizintenzivňuje barvu vlasůdodává vlasům pružnost a objemJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Kondicionér pro poškozené vlasy Biolage Repairinside (Conditioner)…

Kondicionér pro poškozené vlasy Biolage Repairinside (Conditioner) 1000 ml

Popis Kondicionér pro nápravu a regeneraci poškozených vlasů bez lesku. (ageo.cz)

Alterna Bamboo Volume kondicionér pro bohatý objem

Alterna Bamboo Volume kondicionér pro bohatý objem

Alterna Bamboo Volume, 1000 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Alterna Bamboo Volume zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:dodává vlasům pružnost a objemzlepšuje strukturu vlasůzajišťuje vlasům oslnivý leskJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Volume kondicionér pro bohatý objem

Alterna Bamboo Volume kondicionér pro bohatý objem

Alterna Bamboo Volume, 250 ml, Oplachové kondicionéry pro ženy, Kondicionér Alterna Bamboo Volume zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.Vlastnosti:dodává vlasům pružnost a objemzlepšuje strukturu vlasůzajišťuje vlasům oslnivý leskJak používat:Aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Shine mlha pro lesk a hebkost vlasů

Alterna Bamboo Shine mlha pro lesk a hebkost vlasů

Alterna Bamboo Shine, 100 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Bamboo Shine podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:poskytuje zdravý lesknezatěžuje vlasyusnadňuje styling (notino.cz)

Alterna Bamboo Shine krém na vlasy pro třpytivý lesk

Alterna Bamboo Shine krém na vlasy pro třpytivý lesk

Alterna Bamboo Shine, 125 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Bamboo Shine podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:usnadňuje stylingposkytuje zdravý leskhydratuje (notino.cz)

Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner kondicionér…

Alterna Caviar Clinical Dandruff Control Conditioner kondicionér proti lupům 250 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlasy s lupy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.   (brasty eastern europe)

Reuzel Daily Conditioner kondicionér pro každodenní použití 1000 ml

Reuzel Daily Conditioner kondicionér pro každodenní použití 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Reuzel z kolekce byly vytvořeny speciálně pro muže mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Orofluido Beauty Conditioner kondicionér pro všechny typy vlasů 1000…

Orofluido Beauty Conditioner kondicionér pro všechny typy vlasů 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Orofluido z kolekce byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Colorlast Conditioner kondicionér pro barvené vlasy…

Matrix Biolage Colorlast Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Smoothproof Conditioner kondicionér pro nepoddajné…

Matrix Biolage Smoothproof Conditioner kondicionér pro nepoddajné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér pro suché…

Moroccanoil Hydration Hydrating Conditioner kondicionér pro suché vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Hydration byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

System Professional Color Save Conditioner kondicionér pro barvené…

System Professional Color Save Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky System Professional z kolekce Color Save byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Advanced Keratindose Conditioner kondicionér pro…

Matrix Biolage Advanced Keratindose Conditioner kondicionér pro oslabené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage Advanced byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Advanced Fulldensity Conditioner kondicionér pro…

Matrix Biolage Advanced Fulldensity Conditioner kondicionér pro oslabené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage Advanced byly vytvořeny speciálně pro ženy mající slabé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

KORRES Conditioner Olive Shine - kondicionér pro normální vlasy, 200…

KORRES Conditioner Olive Shine - kondicionér pro normální vlasy, 200 ml

Kondicionér s extra panenským olivovým olejem, jenž je přírodním zdrojem antioxidantů a s tonizujícím extraktem z listů olivovníku pro vlasy pružné, zářivě lesklé a příjemné na dotek.Kondicionér pro normální vlasy KORRES Conditioner Olive Shine je obohacen o vzácný výtažek z kmenových buněk listů olivovníku, který vlasy tonizujeobsažený extra panenský olivový olej z Kréty, bohatý na mastné kyseliny a vitamíny K a E, využívají již po staletí místní ženy pro zkrášlení svých vlasůobsahuje vitamín B, který vlasům dodává lesk a pružnost, chrání je před mechanickým poškozením a zároveň posiluje jejich odolnost vůči vnějším vlivůmpřírodní změkčovadlo (získané z brazilské rostliny) dodává vlasům lesk, lehkost, zbavuje je statické elektřiny a zanechává je uhlazenéextrakt z divokého předchůdce… (profimed.cz)

Matrix Total Results High Amplify Conditioner kondicionér pro jemné…

Matrix Total Results High Amplify Conditioner kondicionér pro jemné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage R.A.W. Color Care Conditioner kondicionér pro barvené…

Matrix Biolage R.A.W. Color Care Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner kondicionér pro…

Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner kondicionér pro nepoddajné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Serioxyl Bodifyng Conditioner kondicionér pro…

L´Oréal Professionnel Serioxyl Bodifyng Conditioner kondicionér pro řídnoucí vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Serioxyl byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vypadávající vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results Brass Off Conditioner kondicionér pro hydrataci…

Matrix Total Results Brass Off Conditioner kondicionér pro hydrataci vlasů 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Repair Conditioner vyživující kondicionér pro…

Wella Professionals SP Repair Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Fanola Nutri Care Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy…

Fanola Nutri Care Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Fanola z kolekce Nutri Care byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results Color Obsessed Conditioner kondicionér pro…

Matrix Total Results Color Obsessed Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

System Professional Smoothen Conditioner kondicionér pro hrubé a…

System Professional Smoothen Conditioner kondicionér pro hrubé a nepoddajné vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky System Professional z kolekce Smoothen byly vytvořeny speciálně pro ženy mající hrubé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals SP Color Save Conditioner kondicionér pro barvené…

Wella Professionals SP Color Save Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results Hello Blondie Conditioner kondicionér pro blond…

Matrix Total Results Hello Blondie Conditioner kondicionér pro blond vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající blond vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné…

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Volume byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner…

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Obnovující kondicionér pro jemné vlasy Biolage FullDensity …

Obnovující kondicionér pro jemné vlasy Biolage FullDensity (Conditioner for Fine Hair) 1000 ml

Popis Kondicionér FullDensity obnovuje hustotu vlasů a navrací jim zdravý vzhled. (ageo.cz)

Matrix Total Results Re-Bond Conditioner kondicionér pro velmi…

Matrix Total Results Re-Bond Conditioner kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results So Long Damage Conditioner kondicionér pro…

Matrix Total Results So Long Damage Conditioner kondicionér pro dlouhé vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Conditioner kondicionér pro…

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Conditioner kondicionér pro šedivé vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající šedivé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Volumetry Conditioner kondicionér…

L´Oréal Professionnel Série Expert Volumetry Conditioner kondicionér pro objem vlasů 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché…

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Moroccanoil z kolekce Repair byly vytvořeny speciálně pro ženy mající slabé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Conditioner kondicionér…

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Conditioner kondicionér pro blond vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající blond vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner posilující…

Wella Professionals Fusion Intense Repair Conditioner posilující kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce Fusion byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner…

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner kondicionér pro blond vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající blond vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Orofluido Asia Zen Control Conditioner uhlazující kondicionér pro…

Orofluido Asia Zen Control Conditioner uhlazující kondicionér pro všechny typy vlasů 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Orofluido z kolekce Asia byly vytvořeny speciálně pro ženy mající nepoddajné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results Moisture Me Rich Conditioner kondicionér pro…

Matrix Total Results Moisture Me Rich Conditioner kondicionér pro suché vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Q10+ Time Restore Conditioner…

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Q10+ Time Restore Conditioner kondicionér pro zralé vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Schwarzkopf Professional z kolekce BC Bonacure byly vytvořeny speciálně pro ženy mající zralé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Conditioner posilující…

L´Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Conditioner posilující kondicionér pro křehké vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající slabé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue…

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Conditioner kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Schwarzkopf Professional z kolekce BC Bonacure byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér…

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající jemné vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro…

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Goldwell z kolekce Dualsenses byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Total Results Curl Please Conditioner kondicionér pro vlnité a…

Matrix Total Results Curl Please Conditioner kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Total Results byly vytvořeny speciálně pro ženy mající vlnité a kudrnaté vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Matrix Biolage Advanced Oil Renew System Conditioner kondicionér pro…

Matrix Biolage Advanced Oil Renew System Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Matrix z kolekce Biolage Advanced byly vytvořeny speciálně pro ženy mající lámavé vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Wella Professionals Elements Lightweight Renewing Conditioner…

Wella Professionals Elements Lightweight Renewing Conditioner kondicionér pro regeneraci, výživu a ochranu vlasů 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce Elements byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color AOX Conditioner…

L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color AOX Conditioner kondicionér pro barvené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající barvené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

L´Oréal Professionnel Série Expert Nutrifier Conditioner kondicionér…

L´Oréal Professionnel Série Expert Nutrifier Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky L´Oréal Professionnel z kolekce Série Expert byly vytvořeny speciálně pro ženy mající poškozené vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick…

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Conditioner kondicionér pro normální až suché vlasy 1000 ml

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Schwarzkopf Professional z kolekce BC Bonacure byly vytvořeny speciálně pro ženy mající suché vlasy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.   (brasty eastern europe)

Alterna Bamboo Style suchý šampon

Alterna Bamboo Style suchý šampon

Alterna Bamboo Style, 135 g, Suché šampony pro ženy, Suchý šampon Alterna Bamboo vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí.Vlastnosti:pohlcuje přebytečnou mastnotudodává vlasům energii a leskzanechává vlasy provoněnéJak používat:Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte zejména ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20–30 cm od hlavy. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Smooth ošetřující olej proti krepatění

Alterna Bamboo Smooth ošetřující olej proti krepatění

Alterna Bamboo Smooth, , Oleje na vlasy pro ženy, Olej na vlasy Alterna Bamboo Smooth poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.Vlastnosti:hydratuje a dodává vlasům jemnosthloubkově vyživujedodává vlasům leskposkytuje vlasům pevnost a pružnostzabraňuje krepatění vlasůSložení:UV filtrJak používat:Aplikujte na vlhké vlasy, zejména do délek a konečků. Neoplachujte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Volume sprej pro bohatý objem

Alterna Bamboo Volume sprej pro bohatý objem

Alterna Bamboo Volume, 125 ml, Objemové pěny a spreje pro ženy, Tužicí přípravek Alterna Bamboo Volume dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:dodává objem od kořínkůzvyšuje přirozený lesk vlasůdlouhotrvající efekt, na který se můžete spolehnoutJak používat:Před použitím dobře protřepejte. Naneste do vlhkých vlasů. Upravte požadovaným způsobem. (notino.cz)

Alterna Bamboo Smooth ultrajemná mlha pro výživu a lesk

Alterna Bamboo Smooth ultrajemná mlha pro výživu a lesk

Alterna Bamboo Smooth, 170 ml, Bezoplachová péče pro ženy, Bezoplachová péče Alterna Bamboo Smooth dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.Vlastnosti:dodává sametovou hebkostpůsobí proti krepatění vlasůkvalitativně zlepšuje strukturu vlasůzanechává vlasy krásně lesklé a vitálníJak používat:Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Smooth suchý olejový sprej proti krepatění

Alterna Bamboo Smooth suchý olejový sprej proti krepatění

Alterna Bamboo Smooth, 125 ml, Oleje na vlasy pro ženy, Olej na vlasy Alterna Bamboo Smooth poskytne vašim vlasům péči, kterou si zaslouží. Vlasy budou po aplikaci hebké a plné lesku.Vlastnosti:nezatěžuje vlasyzabraňuje krepatění vlasůdodává vlasům leskvýrazně regeneruje a chráníJak používat:Aplikujte na vlhké vlasy, zejména do délek a konečků. Neoplachujte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Smooth lak na vlasy odolný vzdušné vlhkosti

Alterna Bamboo Smooth lak na vlasy odolný vzdušné vlhkosti

Alterna Bamboo Smooth, 250 ml, Laky na vlasy pro ženy, Lak na vlasy Alterna Bamboo Smooth zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.Vlastnosti:dlouhodobý efektnezanechává ve vlasech zbytky a snadno se vyčesávádodává vlasům vitalitu a leskdodává vlasům okamžitý objemzachová pružnost a nezatěžuje vlasyJak používat:Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm. (notino.cz)

Alterna Bamboo Smooth uhlazující a fixační péče před foukáním

Alterna Bamboo Smooth uhlazující a fixační péče před foukáním

Alterna Bamboo Smooth, 150 ml, Přípravky pro tepelnou úpravu vlasů pro ženy, Přípravek pro tepelnou úpravu vlasů Alterna Bamboo Smooth zajišťuje vlasům účinnou ochranu před poničením vlivem teplem.Vlastnosti:krotí nepoddajné vlasymá antistatický účinekpředstavuje účinnou ochranu při tepelné úpravě vlasůzanechává vlasy zářivé a hydratovanéJak používat:Aplikujte do délek a konečků umytých vlasů a pročešte. Neoplachujte. (notino.cz)

Alterna Bamboo Volume stylingová péče pro objem a tvar

Alterna Bamboo Volume stylingová péče pro objem a tvar

Alterna Bamboo Volume, 104 ml, Ostatní pro ženy, Stylingový přípravek Alterna Bamboo podtrhne váš účes a udrží jej po dlouhou dobu.Vlastnosti:dodá dokonalý objem a tvaruhlazujenezatěžuje vlasyJak používat:Naneste na vlhké vlasy a poté upravte do požadovaného tvaru. (notino.cz)

Alterna Bamboo Volume sprej na vlasy pro objem od kořínků

Alterna Bamboo Volume sprej na vlasy pro objem od kořínků

Alterna Bamboo Volume, 170 g, Objemové pěny a spreje pro ženy, Tužicí přípravek Alterna Bamboo Volume dodá vašemu účesu požadovaný tvar a objem.Vlastnosti:dodává objem od kořínkůzajištuje pružnost vlasůpřípravek je obzvláště vhodný pro jemné a zplihlé vlasyJak používat:Naneste do suchých vlasů. Upravte požadovaným způsobem. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít