Koma sb01p - sáčky do vysavače electrolux universal bag papírové - kompatibilní se sáčky typu s-bag, (sb01p_pet)

Produkt Koma sb01p - sáčky do vysavače electrolux universal bag papírové - kompatibilní se sáčky typu s-bag, (sb01p_pet) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Koma sb01p - sáčky do vysavače electrolux universal bag papírové - kompatibilní se sáčky typu s-bag, (sb01p_pet) upraviť a produkt hľadať znova.

KOMA SB01P - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag papírové - kompatibilní se sáčky typu S-bag, (SB01P_PET)

KOMA SB01P - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag papírové - kompatibilní se sáčky typu S-bag, (SB01P_PET)
Detail

Sáčky do vysavače papírové, 5ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA SB01P - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag papírové - kompatibilní se sáčky typu S-bag, správnou volbou. Pro výrobu těchto sáčku byl použit papír. Sada čítá 5 sáčků KOMA. V balení je také mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky do vysavače lze použít jednorázově. Rozhodující vlastnosti sáčků do vysavače KOMA SB01P - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag papírové - kompatibilní se sáčky typu S-bag, Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v sadě: 5 ks Materiál: papírový O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: SB01P (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB01P - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag papírové - kompatibilní se sáčky typu S-bag, (SB01P_PET) , Koma sb01p - sáčky do vysavače electrolux universal bag papírové - kompatibilní se sáčky typu s-bag, (sb01p_pet)

KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-BAG, textilní (SB01S_KRA)

KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-BAG, textilní (SB01S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Hledáte sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-BAG, textilní správnou volbou. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. Sada čítá 5 sáčků KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Balení obsahuje také mikrofiltr, mohou tak zachytit i drobné částice. Jedná se o univerzální sáček, takže se hodí pro více typů vysavačů. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Zásadní vlastnosti sáčků do vysavače KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-BAG, textilní Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Počet sáčků v sadě: 5 ks... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-BAG, textilní (SB01S_KRA) , Koma sb01s - sáčky do vysavače electrolux universal bag - kompatibilní se sáčky typu s-bag, textilní (sb01s_pet4)

KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní (SB01S_PET4)

KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní (SB01S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní tou nejlepší volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. Balení je také doplněno o mikrofiltr, ten se stará o zachycení drobných částic. Jde o jednorázový sáček, takže se hodí pro více typů vysavačů. Tyto sáčky do vysavače jsou určené pro jednorázové použití. Nejdůležitější přednosti sáčků do vysavače KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě:... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní (SB01S_PET4) , Koma sb01s - sáčky do vysavače electrolux universal bag - kompatibilní se sáčky typu s-bag, textilní (sb01s_kra)

KOMA SB02S - Sáčky do vysavače Electrolux Multi Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní, 4k (SB02S_PET4)

KOMA SB02S - Sáčky do vysavače Electrolux Multi Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní, 4k (SB02S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB02S - Sáčky do vysavače Electrolux Multi Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní, 4k trefou do černého. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. V balení je také mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Významné přednosti sáčků do vysavače KOMA SB02S - Sáčky do vysavače Electrolux Multi Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní, 4k Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je zabráněno... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02S - Sáčky do vysavače Electrolux Multi Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní, 4k (SB02S_PET4) , Koma sb02s - sáčky do vysavače electrolux multi bag - kompatibilní se sáčky typu s-bag, textilní, 4k (sb02s_pet4)

KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (SB02PL_KRA)

KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu  (SB02PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, ultraone vysavače, plastové čelo Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu tou nejlepší volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. Sada čítá 5 sáčků KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení obsahuje také mikrofiltr, ten se stará o zachycení drobných částic. Tyto sáčky se používají jednorázově. Důležité parametry sáčků do vysavače KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu Sáčky do vysavače KOMA odvádí dobrou práci při vysávání Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (SB02PL_KRA) , Koma sb02pl - sáčky do vysavače electrolux multi bag s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (sb02pl_kra)

KOMA SB02S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_A25)

KOMA SB02S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Sháníte sáčky do vašeho vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA SB02S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG dokonalou volbou. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě najdete 25 sáčků KOMA. Velkou výhodou těchto sáčků je antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, mohou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky lze použít jednorázově. Zajímavé vlastnosti sáčků do vysavače KOMA SB02S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je zabráněno dalšímu šíření bakterií Jemné... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_A25) , Koma sb02s - sada 25ks sáčků do vysavačů electrolux, aeg, kompatibilní se sáčky typu s-bag (sb02s_a25)

KOMA SB01S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB01S_A25)

KOMA SB01S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB01S_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB01S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG trefou do černého. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 25 sáčků KOMA. Ceněnou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Balení obsahuje také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Jedná se o univerzální sáček do vysavače, takže padne do více typů vysavačů. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Zajímavé parametry sáčků do vysavače KOMA SB01S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG Sáčky do vysavače KOMA odvádí dobrou práci při vysávání Počet sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB01S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB01S_A25) , Koma ex04p - sáčky do vysavače electrolux praxio papírové, 5ks (ex04p_pet)

KOMA SB02S - Sada 12ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_B12)

KOMA SB02S - Sada 12ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_B12)
Detail

Sáčky do vysavače sada 12ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Došly vám sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA SB02S - Sada 12ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG ideální volbou. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada obsahuje 12 sáčků KOMA. Vyhledávanou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, tudíž se zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Nejdůležitější funkce sáčků do vysavače KOMA SB02S - Sada 12ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 12 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání Balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02S - Sada 12ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_B12) , Koma ex05p - sáčky do vysavače electrolux ingenio papírové, 5ks (ex05p_pet)

KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní (SB01PL_A25)

KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní (SB01PL_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače aeg, electrolux, philips, plastové čelo, kompatibilní se sáčky s-bag Sháníte sáčky do vašeho vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní dokonalou volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 25 sáčků KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Balení obsahuje také mikrofiltr, tudíž se zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Důležité přednosti sáčků do vysavače KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní (SB01PL_A25) , Koma ex06p - sáčky do vysavače electrolux xio papírové, 5ks (ex06p_pet)

ELECTROLUX E203S s-bag SÁČKY DO VYSAVAČE

ELECTROLUX E203S s-bag SÁČKY DO VYSAVAČE
Detail

Počet ks v balení (ks): 4 Měrný počet kusů (ks): 4 s-bag® Anti-Odour * pro použití v domácnosti, ideální pro majitele domácích mazlíčků * zachycení 99% prachu, pylů, alergenů a jiných částic - inovovaný syntetický filtrační sáček obsahuje uvnitř aktivní uhlí, které neutralizuje nepříjemné pachy, které vznikají ve vysavači z důvodu růstu bakterií na povrchu vysátých částeček srsti domácích zvířat * vybaven automatickým uzavíráním, které usnadňuje manipulaci při jeho výměně * balení 4 ks * kapacita sáčku až 3,5 l Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.137 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.160 Výška (cm): 5.50 Šířka (cm): 24.60 Hloubka (cm): 16.50 EAN: 7319599031450 Záruční doba: 24 měsíců Syntetické sáčky - s-bag® Anti-Odour, ideální pro majitele domácích mazlíčků. (patro.cz)

Podobné produkty ako ELECTROLUX E203S s-bag SÁČKY DO VYSAVAČE , Koma ze06s - sáčky do vysavače zelmer z-bag, textilní, 5ks (ze06s_kra)

ELECTROLUX E201S S-bag SÁČKY DO VYSAVAČE

ELECTROLUX E201S S-bag SÁČKY DO VYSAVAČE
Detail

E201S s-bag® Classic Long Performance (patro.cz)

Podobné produkty ako ELECTROLUX E201S S-bag SÁČKY DO VYSAVAČE , Koma ex06s - sáčky do vysavače koma electrolux xio, textilní, 5ks (ex06s_kra)

ELECTROLUX E210S S-bag SÁČKY DO VYSAVAČE

ELECTROLUX E210S S-bag SÁČKY DO VYSAVAČE
Detail

s-bag® Ultra Long Performance (patro.cz)

Podobné produkty ako ELECTROLUX E210S S-bag SÁČKY DO VYSAVAČE , Koma et06p - sáčky do vysavače eta 405 papírové, 5ks (et06p_pet)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic E200S

Detail

Sáček do vysavače s-bag Classic E200S. Klasické sáčky pasující do vysavačů značky Electrolux a Philips. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic E200S , Koma ze10p - sáčky do vysavače zelmer flip papírové, 5ks (ze10p_pet)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Anti-Odour E203S

Detail

Sáček do vysavače s-bag Anti-Odour E203S. Spolehlivě zbaví váš byt nepříjemných zápachů a zajistí čistý vzduch. Univerzální sáček pro podlahové vysavače Electrolux. 4 ks v balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Anti-Odour E203S , Koma ex02s - sáčky do vysavače electrolux mondo, textilní, 4ks (ex02s_pet4)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Anti-Allergy E206S

Detail

Sáček do vysavače s-bag Anti-Allergy E206S. Vhodný pro jedince, kteří trpí alergiemi nebo astmatem. Tento sáček spolehlivě zachytává částice prachu a alergenů. Univerzální sáček pro podlahové vysavače Electrolux. 4 ks v balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Anti-Allergy E206S , Koma ex02s - sáčky do vysavače electrolux mondo, textilní, 5ks (ex02s_kra)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Long Performance E201S

Detail

Sáček do vysavače s-bag Classic Long Performance E201S. Vysoce kvalitní a odolný sáček zaujme především svou dlouhou životností. Díky syntetickým materiálům vydrží až padesátinásobek toho, co standardní sáček do vysavače. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Long Performance E201S , Koma et02p - sáčky do vysavače eta 0400, 2400 papírové, 5ks (et02p_pet)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Ultra Long Performance E210S

Detail

Sáček do vysavače s-bag Ultra Long Performance E210S. Vyniká svou dlouhou výdrží a objemem 5 litrů. Univerzální sáček pro podlahové vysavače Electrolux. 3 ks v balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Ultra Long Performance E210S , Koma et25p - sáčky do vysavače eta piccolo 409 papírové, 5ks (et25p_pet)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Mega Pack E200SM

Detail

Papírové sáčky do vysavače Electrolux E200SM S-bag Classic Mega Pack s vynikajícími filtračními schopnostmi. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Mega Pack E200SM , Koma et27p - sáčky do vysavače eta proximo 450 papírové, 5ks (et27p_pet)

KOMA EX06P - Sáčky do vysavače Electrolux XIO papírové, 5ks (EX06P_PET)

KOMA EX06P - Sáčky do vysavače Electrolux XIO papírové, 5ks (EX06P_PET)
Detail

Sáčky do vysavače papírové, 5ks v balení, pro vysavače electrolux xio Hledáte sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA EX06P - Sáčky do vysavače Electrolux XIO papírové, 5ks trefou do černého. Pro výrobu těchto sáčku byl použit papír. V sadě najdete 5 sáčků KOMA. Balení je také doplněno o mikrofiltr, ten se stará o zachycení drobných částic. Tyto sáčky jsou určeny pro jednorázové použití. Rozhodující vlastnosti sáčků do vysavače KOMA EX06P - Sáčky do vysavače Electrolux XIO papírové, 5ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 5 ks Materiál: papírový Jemné částečky prachu zachytí mikrofiltr Určeno pro modely: EX06P (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX06P - Sáčky do vysavače Electrolux XIO papírové, 5ks (EX06P_PET) , Koma et05p - sáčky do vysavače eta 403 st.t. papírové, 5ks (et05p_pet)

KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 5ks (EX02S_KRA)

KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 5ks (EX02S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače electrolux mondo Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 5ks ideální volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. Sada čítá 5 sáčků KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Balení obsahuje také mikrofiltr, ten se stará o zachycení drobných částic. Tyto sáčky lze použít jednorázově. Důležité vlastnosti sáčků do vysavače KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií Jemné částečky zachytí mikrofiltr Určeno pro modely: EX02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 5ks (EX02S_KRA) , Koma et04p - sáčky do vysavače eta 403 n.t. papírové, 5ks (et04p_pet)

KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4)

KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače electrolux mondo Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks perfektní volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Do balení patří také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Zajímavé přednosti sáčků do vysavače KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: EX02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4) , Koma et20p - sáčky do vysavače eta draco 414 papírové, 5ks (et20p_pet)

KOMA EX05P - Sáčky do vysavače Electrolux Ingenio papírové, 5ks (EX05P_PET)

KOMA EX05P - Sáčky do vysavače Electrolux Ingenio papírové, 5ks (EX05P_PET)
Detail

Sáčky do vysavače papírové, 5ks v balení, pro vysavače electrolux ingenio Došly vám sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX05P - Sáčky do vysavače Electrolux Ingenio papírové, 5ks perfektní volbou. Sáčky jsou vyrobené z papíru. V sadě najdete 5 sáčků KOMA. Součástí balení je také mikrofiltr, snadno tedy zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Zásadní přednosti sáčků do vysavače KOMA EX05P - Sáčky do vysavače Electrolux Ingenio papírové, 5ks Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v sadě: 5 ks Materiál: papírový Součástí balení je také mikrofiltr k zachycení malých částic Určeno pro modely: EX05P (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX05P - Sáčky do vysavače Electrolux Ingenio papírové, 5ks (EX05P_PET) , Koma et33p - sáčky do vysavače eta viva 1458 papírové, 5ks (et33p_pet)

KOMA EX04P - Sáčky do vysavače Electrolux Praxio papírové, 5ks (EX04P_PET)

KOMA EX04P - Sáčky do vysavače Electrolux Praxio papírové, 5ks (EX04P_PET)
Detail

Sáčky do vysavače papírové, 5ks v balení, pro vysavače electrolux praxio Došly vám sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX04P - Sáčky do vysavače Electrolux Praxio papírové, 5ks tou nejlepší volbou. Sáčky jsou vyrobené z papíru. V sadě se nachází 5 sáčků KOMA. V balení je také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Klíčové funkce sáčků do vysavače KOMA EX04P - Sáčky do vysavače Electrolux Praxio papírové, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 5 ks Materiál: papírový O drobný nepořádek je postaráno díky mikrofiltru Určeno pro modely: EX04P (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX04P - Sáčky do vysavače Electrolux Praxio papírové, 5ks (EX04P_PET) , Koma br09p - sáčky do vysavače bravo b 4109 papírové, 5ks (br09p_pet)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Ultra Long Performance Mega Pack UMP1S

Detail

Výhodná sada sáčků s-bag Ultra Long Performance Electrolux UMP1. Nabízí ultra dlouho trvající výkon, extrémní sací výkon, vysokou filtrační kapacitu, hygienickou a snadnou výměnu a certifikát společnosti TÜV. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Ultra Long Performance Mega Pack UMP1S , Koma et32p - sáčky do vysavače eta windy 1416 papírové, 5ks (et32p_pet)

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Long Performance Mega Pack E201SM

Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Long Performance Mega Pack E201SM
Detail

Sáčky do vysavače Electrolux E201SM prodlouží život vašeho vysavače. V balení je 12 kusů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Electrolux sáčky do vysavače s-bag Classic Long Performance Mega Pack E201SM , Koma et22p - sáčky do vysavače eta jolly 1455 papírové, 5ks (et22p_pet)

KOMA EX07S - Sáčky do vysavače Electrolux Energica ES 17, textilní, 5ks (EX07S_KRA)

KOMA EX07S - Sáčky do vysavače Electrolux Energica ES 17, textilní, 5ks (EX07S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače electrolux energica, es17 Potřebujete nový sáček do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX07S - Sáčky do vysavače Electrolux Energica ES 17, textilní, 5ks ideální volbou. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada obsahuje 5 sáčků KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Součástí balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky se používají jednorázově. Rozhodující parametry sáčků do vysavače KOMA EX07S - Sáčky do vysavače Electrolux Energica ES 17, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje růst bakterií O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: EX07S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX07S - Sáčky do vysavače Electrolux Energica ES 17, textilní, 5ks (EX07S_KRA) , Koma sb03pl - kompatibilní sáčky do všech vysavačů aeg, electrolux, philips, textilní, 4ks (sb03pl_kra)

Xavax AE03 sáčky do vysavače, AEG, Electrolux, Philips a j., S-Bag, netkaná textilie, 4 ks+1 filtr

Xavax AE03 sáčky do vysavače, AEG, Electrolux, Philips a j., S-Bag, netkaná textilie, 4 ks+1 filtr
Detail

Univerzální sada sáčků XAVAX AE03 je vhodná pro vysavače od různých značek, jako je kupříkladu AEG, Basicxl, Electrolux, Menalux, Philips či Dirt Devil. Obsahuje 1 univerzální filtr s možností zastřižení dle potřeby a 4 sáčky typu S-Bag s prachovým uzávěrem, které se vyznačují rychlou výměnou a fantastickou filtrační schopností – zachytí až 99,9 % všech prachových částic a pojmou až o 15 % více nečistot oproti plochým syntetickým sáčkům. Sáčky XAVAX AE03 jsou zkonstruovány tak, aby dlouhodobě zajišťovaly vynikající účinnost vysávání až do okamžiku jejich úplného naplnění a následné likvidace. Patentovaná netkaná textilie MicroMultiFleece spolehlivě zabraní množení baktérií a vzniku plísní a hub. Struktura více vrstev efektivně zachytává jemné částečky prachu a alergeny, jako je pyl či malý živočichové. Dodatečné vrstvy netkané textilie neutralizují nepříjemný zápach a zabezpečí příjemné klima po vysávání. Dále se pyšní prodlouženou životností až o 50 %, takže je nebudete muset tak často měnit z důvodů naplnění či prasknutí. Hlavní přednosti Univerzální sada sáčků XAVAX AE03 je vhodná pro vysavače od různých značek – AEG, Hanseatic či Philips Obsahuje 1 univerzální filtr a 4 sáčky typu S-Bag s prachovým uzávěrem, který usnadňuje jejich výměnu Vzduchový filtr lze zastřihnout podle potřeby, což maximálně rozšíří možnosti použití Sáčky jsou zkonstruovány tak, aby dlouhodobě zajistily vynikající účinnost vysávání Jsou vyrobené z patentované netkané textilie MicroMultiFleece, která zabraní množení baktérií a vzniku plísní Díky struktuře více vrstev jsou sáčky vhodné i pro alergiky, jelikož neutralizují veškeré alergeny i nepříjemný zápach Specifikace Značka: Xavax Model: AE03 Určení: sáčky do vysavače Typ sáčku: S-bag Materiál: netkaná textilie MicroMultiFleece Hygienický uzávěr: Ano Kompatibilita Rozměry 1 sáčku: 285 x 160 mm Rozměr příruby: 125 x 99 mm Otvor v přírubě: 55 mm Alternativa za sáčky: AEG S-Bag 200/201/205/206/210, Electrolux E 12/E 15/ E 18/ E 40/ E 41/ E 54a/ E 200/ E 202/ E 203/ E 205, Progress PA 20/ PE 5/ 9/ 15/ PP 6, Volta S-Bag E 200 a mnoho dalších Příklady kompatibilních vysavačů Alafil: AB070, ALLBAG typ S-Bag, PA070 AEG / Electrolux: ULTRA ONE, OXYGEN+, OXY3SYSTEM, SYSTEM_PRO, ULTRA SILENCER, MAXIMUS, VIVA CONTROL, VIVA QUICKSTOP and AIR MAX S-Bag, E 55, POWER FORCE, SILENT PERFORMER, VX4-1-X Series, VX4-1-CB-P, VX4-1-EB, VX4-1-OR, VX6-1-X Force Series, VX6-1-EB-E, VX6-1-FFP, VX6-1-IW-A, VX7-1-X Power Series, VX7-1-BO-Animal, VX7-1-Öko, VX7-2-ECO, VX8-1-X Silence Series, VX8-1-Öko, VX8-2-BM-M, VX8-4 ECO, VX9-1-X Performance Series, VX9-1-TM-P, VX 9-1-Öko, VX9-2-DB-M, VX9-2-SB-E Basicxl / Nedis: BXL-51865 Dirt Devil: DD 7276 - Rebel 76 HQ: BXL-50580/P, W7-51864/HQN K&M EP-BAG, E10.1, E13 Koma: SB01, SB02 Menalux: 1800, 1800P, 1800MP, 1800T, 1800VT Philips: FC8200 - FC8219, FC8380 - FC8399, FC8400 - FC8499, FC8600 - FC8649, FC9000 - FC9099, FC9100 - FC9199, HR8300 - HR8349, HR8368 - HR8378, HR8500 - HR8599, Size: HR 6999; Sydney; FC 8021; FC 8022/01; S-Bag VROPAP: CBAG WORWO: ELMB01AO Perfect Bag Swirl: E82, PH86 XAVAX: AE03 Další kompatibilní značky: Hanseatic, Hugin, Mio-Star, Privileg Fyzické vlastnosti Barva: bílá a modrá Čistá hmotnost: 197 g Rozměry (Š x V x H): 6,2 x 24 x 16,5 cm Hmotnost balení: 227 g Rozměry balení (Š x V x H): 6,5 x 24,5 x 17 cm Obsah balení 4x sáček XAVAX AE03 typu S-Bag 1x univerzální filtr 1x dokumentace (patro.cz)

Podobné produkty ako Xavax AE03 sáčky do vysavače, AEG, Electrolux, Philips a j., S-Bag, netkaná textilie, 4 ks+1 filtr , Koma ex07s - sáčky do vysavače electrolux energica es 17, textilní, 5ks (ex07s_kra)

KOMA ZE06S - Sáčky do vysavače Zelmer Z-BAG, textilní, 5ks (ZE06S_KRA)

KOMA ZE06S - Sáčky do vysavače Zelmer Z-BAG, textilní, 5ks (ZE06S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače zelmer cobra, flip, furio, magnat, maxim, jupiter, solaris Potřebujete nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ZE06S - Sáčky do vysavače Zelmer Z-BAG, textilní, 5ks trefou do černého. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. Sada obsahuje 5 sáčků KOMA. U těchto sáčků naleznete také antibakteriální vrstvu, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Balení obsahuje také mikrofiltr, snadno tedy zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače lze použít jednorázově. Stěžejní parametry sáčků do vysavače KOMA ZE06S - Sáčky do vysavače Zelmer Z-BAG, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií Díky mikrofiltru zachytí sáček i jemné částečky Určeno pro modely: ZE06S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE06S - Sáčky do vysavače Zelmer Z-BAG, textilní, 5ks (ZE06S_KRA) , Koma et01p - sáčky do vysavače eta 1400, 3400, 7400 starý typ papírové, 5ks (et01p_pet)

KOMA EX02S - Sada 12 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo (EX02S_B12)

KOMA EX02S - Sada 12 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo (EX02S_B12)
Detail

Sáčky do vysavače sada 12ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače electrolux mondo Potřebujete nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX02S - Sada 12 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo ideální volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě najdete 12 sáčků KOMA. Plusem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení je také doplněno o mikrofiltr, zvládnou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou určeny pro jednorázové použití. Zásadní přednosti sáčků do vysavače KOMA EX02S - Sada 12 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v sadě: 12 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice Určeno pro modely: EX02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX02S - Sada 12 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo (EX02S_B12) , Koma et35pl - kompatibilní se sáčky eta unibag, textilní, 4ks (et35pl_kra)

KOMA EX02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo (EX02S_A25)

KOMA EX02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo (EX02S_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače electrolux mondo Již doma nemáte žádný sáček do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo dokonalou volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada obsahuje 25 sáčků KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Balení je také doplněno o mikrofiltr, ten zachytává drobné částice. Tyto sáčky do vysavače lze použít jednorázově. Zásadní přednosti sáčků do vysavače KOMA EX02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání Díky mikrofiltru zachytí sáček i jemné částečky Určeno pro modely: EX02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Mondo (EX02S_A25) , Koma sb03pl - sada 20ks sáčků kompatibilní s vysavači aeg, electrolux, philips používající sáčky typ (sb03pl_a20)

Electrolux UMP1S (s-bag), 8ks

Electrolux UMP1S (s-bag), 8ks
Detail

UltraOne prachový bag Mega Pack, 8 s-bag® Ultra Long Perpromance (patro.cz)

Podobné produkty ako Electrolux UMP1S (s-bag), 8ks

KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA)

KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače electrolux xio Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks dokonalou volbou. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě se nachází 5 sáčků KOMA. Tyto sáčky mají také antibakteriální vrstvu, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou na jednorázové použití. Rozhodující vlastnosti sáčků do vysavače KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě se bakterie nemohou šířit Součástí balení je také mikrofiltr k zachycení malých částic Určeno pro modely: EX06S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA)

KOMA EX07S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Energica ES 17 (EX07S_A25)

KOMA EX07S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Energica ES 17 (EX07S_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače electrolux energica, es17 Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX07S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Energica ES 17 tou nejlepší volbou. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě najdete 25 sáčků KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. V balení je také mikrofiltr, díky němu zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Podstatné přednosti sáčků do vysavače KOMA EX07S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Energica ES 17 Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v balení: 25 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX07S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Energica ES 17 (EX07S_A25)

Electrolux E200S Classic S-Bag, 5ks

Electrolux E200S Classic S-Bag, 5ks
Detail

s-bag® Classic (patro.cz)

Podobné produkty ako Electrolux E200S Classic S-Bag, 5ks

KOMA SB02S AROMATIC BAGS COTTON FLOWER - Electrolux Multi Bag, 4ks (SB02S_AR_COTTON)

KOMA SB02S AROMATIC BAGS COTTON FLOWER - Electrolux Multi Bag, 4ks (SB02S_AR_COTTON)
Detail

Sáčky do vysavače aromatické, voňavé sáčky, antibakteriální, vůně bavlny, cotton, 4ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Potřebujete nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB02S AROMATIC BAGS COTTON FLOWER - Electrolux Multi Bag, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků naleznete také antibakteriální vrstvu, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Základní parametry sáčků do vysavače KOMA SB02S AROMATIC BAGS COTTON FLOWER - Electrolux Multi Bag, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií Určeno pro modely: SB02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02S AROMATIC BAGS COTTON FLOWER - Electrolux Multi Bag, 4ks (SB02S_AR_COTTON)

KOMA SB02S AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Electrolux Multi Bag, 4ks (SB02S_AR_OCEAN)

KOMA SB02S AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Electrolux Multi Bag, 4ks (SB02S_AR_OCEAN)
Detail

Sáčky do vysavače aromatické, voňavé sáčky, antibakteriální, vůně oceánu, svěží, 4ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Potřebujete nové sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA SB02S AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Electrolux Multi Bag, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Benefitem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Tyto sáčky jsou určeny pro jednorázové použití. Rozhodující přednosti sáčků do vysavače KOMA SB02S AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Electrolux Multi Bag, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě se bakterie nemohou šířit Určeno pro modely: SB02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02S AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Electrolux Multi Bag, 4ks (SB02S_AR_OCEAN)

Electrolux E206S (E206S)

Electrolux E206S (E206S)
Detail

Sáčky do vysavače s-bag® Anti-Allergy Originální sáčky pro vysavače ElectroluxSada E206S značky Electrolux obsahuje 4 ks sáčků do vysavačů. Sáčky s-bag Anti-Allergy o objemu 3,5 l jsou ideálním řešením pro alergiky a astmatiky. Se sáčky Anti-Allergy zachytíte až 99 % virů, roztočů a jiných alergenů, a to dokonce mikročástice již od velikosti 1 mikronu. Automatické hygienické uzavírání sáčků vám navíc usnadní následnou manipulaci a výměnu plného sáčku za nový.Hlavní přednosti sáčků do vysavače Electrolux E206S s-bag® Anti-AllergySada originálních textilních sáčků do vysavače Electrolux E206S s-bag® Anti-AllergySáčky jsou vyrobeny z jemného syntetického vláknaPrachové sáčky s výdrží o 50 % delší než mají tradiční papírové sáčky do vysavačeSe sáčky s-bag Anti-Allergy zachytíte až 99 % prachových částí, alergenů a jiných nečistotSáčky s-bag vybavené automatickým uzavíráním pro snadnou a hygienicky čistou výměnu sáčkůOriginální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Electrolux E206S (E206S)

Electrolux E203S (E203S)

Electrolux E203S (E203S)
Detail

Sáčky do vysavače s-bag® Anti-Odour Originální sáčky pro vysavače ElectroluxSada E203S značky Electrolux obsahuje 4 kusy sáčků do vysavačů. Sáčky s-bag Anti-Odour o objemu 3,5 l jsou ideálním řešením nejen pro majitele zvířat. Vyznačují se také zajištěním většího sacího výkonu. Electrolux E203S s-bag® Anti-Odour jsou totiž vyrobené z odolného syntetického materiálu, který umožní optimální průtok vzduchu, a tak poskytují vysavači silný sací výkon i při jejich naplnění. Se sáčky Anti-Odour zachytíte až 99 % prachových částic, alergenů a jiných nečistot. Automatické, hygienické uzavírání sáčků vám navíc usnadní následnou manipulaci.Hlavní přednosti sáčků do vysavače Electrolux E203S s-bag® Anti-OdourSada originálních sáčků do vysavače Electrolux E203S s-bag® Anti-OdourSáčky do vysavače s vynikající kvalitou, pevností a odolnostíPrachové sáčky s výdrží o 50 % delší než mají tradiční papírové sáčky do vysavačeSáčky z odolného syntetického... (alza.cz)

Podobné produkty ako Electrolux E203S (E203S)

Sáčky do vysávače A4 (6000)

Sáčky do vysávače A4 (6000)
Detail

Sáčky do vysavače Papírové sáčky do vysavače A4. Balení obsahuje 5 ks papírových sáčků A4, vůni do vysavače zdarma, mikrofiltr pro Váš vysavač Sháníte nové sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače Sáčky do vysávače A4 perfektní volbou. K výrobě těchto sáčků byl použit papír. Sada čítá 5 sáčků Jolly. Součástí balení je také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Zásadní parametry sáčků do vysavače Sáčky do vysávače A4 Sáčky do vysavače Jolly při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v balení: 5 ks Materiál: papírový O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: A4 (alza.cz)

Podobné produkty ako Sáčky do vysávače A4 (6000)

Sáčky do vysávače A3 (6001)

Sáčky do vysávače A3 (6001)
Detail

Sáčky do vysavače Papírové sáčky do vysavače A3. Balení obsahuje 5 ks papírových sáčků A3, vůni do vysavače zdarma, mikrofiltr pro Váš vysavač. Již doma nemáte žádný sáček do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače Sáčky do vysávače A3 dokonalou volbou. Jsou tradičně vyrobené z papíru. Sada obsahuje 5 sáčků Jolly. Balení je také doplněno o mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou určeny pro jednorázové použití. Významné funkce sáčků do vysavače Sáčky do vysávače A3 Sáčky do vysavače Jolly při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v balení: 5 ks Materiál: papírový Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice Určeno pro modely: A3 (alza.cz)

Podobné produkty ako Sáčky do vysávače A3 (6001)

KOMA sada příslušenství SB01PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB01PL_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB01PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB01PL_HFEX1)
Detail

Sáčky do vysavače sada příslušenství, antibakteriální, textilní, 15ks sáčků, v balení hepa filtr hfex1, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag, plastové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA sada příslušenství SB01PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr správnou volbou. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě najdete 16 sáčků KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení obsahuje také mikrofiltr, mohou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou pro jednorázové použití. Rozhodující vlastnosti sáčků do vysavače KOMA sada příslušenství SB01PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Počet sáčků v sadě: 16 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA sada příslušenství SB01PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB01PL_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB01S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15ks sáčků, 1ks HEPA filtr (SB01S_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB01S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15ks sáčků, 1ks HEPA filtr (SB01S_HFEX1)
Detail

Sáčky do vysavače sada příslušenství, antibakteriální, textilní, 15ks sáčků, v balení hepa filtr hfex1, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Hledáte sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA sada příslušenství SB01S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15ks sáčků, 1ks HEPA filtr ideální volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě se nachází 16 sáčků KOMA. Vyhledávanou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. Součástí balení je také mikrofiltr, ten se stará o zachycení drobných částic. Tyto sáčky do vysavače jsou pro jednorázové použití. Podstatné parametry sáčků do vysavače KOMA sada příslušenství SB01S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15ks sáčků, 1ks HEPA filtr Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 16 ks Materiál:... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA sada příslušenství SB01S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15ks sáčků, 1ks HEPA filtr (SB01S_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB02PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB02PL_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB02PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB02PL_HFEX1)
Detail

Sáčky do vysavače sada příslušenství, antibakteriální, textilní, 15ks sáčků, v balení hepa filtr hfex1, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag, plastové čelo Hledáte sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA sada příslušenství SB02PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr perfektní volbou. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 16 sáčků KOMA. Plusem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení je také doplněno o mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky lze použít jednorázově. Hlavní vlastnosti sáčků do vysavače KOMA sada příslušenství SB02PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 16 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA sada příslušenství SB02PL pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB02PL_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB02S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB02S_HFEX1)

KOMA sada příslušenství SB02S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB02S_HFEX1)
Detail

Sáčky do vysavače sada příslušenství, antibakteriální, textilní, 15ks sáčků, v balení hepa filtr hfex1, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Potřebujete nové sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA sada příslušenství SB02S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr tou nejlepší volbou. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 16 sáčků KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Balení obsahuje také mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky se používají jednorázově. Důležité parametry sáčků do vysavače KOMA sada příslušenství SB02S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 16 ks Materiál: textilní... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA sada příslušenství SB02S pro vysavače Electrolux, AEG, Philips, 15 sáčků, 1 Hepa filtr (SB02S_HFEX1)

KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 5ks (BS67S_KRA)

KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 5ks (BS67S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače bosch typ g Došly vám sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 5ks trefou do černého. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. Sada obsahuje 5 sáčků KOMA. Benefitem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Součástí balení je také mikrofiltr, ten zajistí zachycení drobných částic. Tyto sáčky se používají jednorázově. Zásadní přednosti sáčků do vysavače KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Počet sáčků v sadě: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání O drobné částečky se postará mikrofiltr (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 5ks (BS67S_KRA)

KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks (BS67S_PET4)

KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks (BS67S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače bosch typ g, kartónové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks ideální volbou. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Balení je také doplněno o mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou na jednorázové použití. Základní parametry sáčků do vysavače KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: BS67S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks (BS67S_PET4)

KOMA SB02S - Sada 16 ks aromatických sáčků s vůní oceánu a květu bavlníku do vysavačů AEG, Electrolu (SB02S_AR_MIX)

KOMA SB02S - Sada 16 ks aromatických sáčků s vůní oceánu a květu bavlníku do vysavačů AEG, Electrolu (SB02S_AR_MIX)
Detail

Sáčky do vysavače aromatické, voňavé sáčky, sada 16ks, antibakteriální, vůně oceánu, vůně bavlny, cotton, svěží, 4ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, kompatibilní se sáčky s-bag Potřebujete nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB02S - Sada 16 ks aromatických sáčků s vůní oceánu a květu bavlníku do vysavačů AEG, Electrolu dokonalou volbou. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada obsahuje 16 sáčků KOMA. U těchto sáčků naleznete také antibakteriální vrstvu, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Klíčové parametry sáčků do vysavače KOMA SB02S - Sada 16 ks aromatických sáčků s vůní oceánu a květu bavlníku do vysavačů AEG, Electrolu Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 16 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě se bakterie nemohou šířit... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02S - Sada 16 ks aromatických sáčků s vůní oceánu a květu bavlníku do vysavačů AEG, Electrolu (SB02S_AR_MIX)

Electrolux E210S (E210S)

Electrolux E210S (E210S)
Detail

Sáčky do vysavače s-bag® Ultra Long Performance Originální sáčky pro vysavače ElectroluxSáček do vysavače E210S s-bag Ultra Long Performance představuje jedinečné příslušenství pro vás vysavač, se kterým nyní zachytíte i ty nejmenší částice prachu. Tento syntetický sáček má kapacitu 5 litrů a vydrží tak až 80krát delší dobu než klasické papírové sáčky. Sací výkon se navíc po dobu užívání nezmění. Výhodou sáčku Ultra Long Performance je také jeho hygienická výměna, neboť sáček velmi rychle vyměníte poté, co se automaticky zavře, a vy se tak nemusíte bát manipulace s odpadem ani jeho úniku. V balení naleznete 3 kusy sáčků.Hlavní přednosti sáčků do vysavače Electrolux E210S s-bag® Ultra Long PerformanceSada originálních textilních sáčků do vysavače Electrolux E210S s-bag® Ultra Long PerformanceTyto sáčky jsou kompatibilní s vysavači UltraOne a Pure D9Sáček má kapacitu 5 litrů a vydrží tak mnohem déle než klasické sáčky z papíruTextilní sáčky z odolného... (alza.cz)

Podobné produkty ako Electrolux E210S (E210S)

Electrolux E200S (E200S)

Electrolux E200S (E200S)
Detail

Sáčky do vysavače s-bag® Classic Originální papírové sáčky pro vysavače ElectroluxSáček do vysavače Electrolux E200S s-bag Classic představuje velice potřebné a zároveň praktické příslušenství pro váš vysavač. Sáčky mají 3,5litrovou kapacitu a díky kvalitnímu provedení zachytí více než 95 % prachu. Rychlá a hygienická výměna sáčku je zajištěna inovovaným systémem uzavírání a zdokonaleným těsněním. Jakmile sáček s-bag® Classic uzavřete, nečistoty z něj neuniknou ven. Balení obsahuje 5 kusů sáčků.Hlavní přednosti sáčků Electrolux E200S s-bag® ClassicSada originálních papírových sáčků do vysavačů ElectroluxSáčky do vysavače s vynikající kvalitou, pevností a odolnostíSáček má kapacitu až 3,5 l a vydrží tak mnohem déle než klasické sáčky z papíruSáček s-bag Classic zachytí více než 95 % prachuHygienická údržba díky snadné výměně a vylepšenému uzavření sáčkuIdeální pro řady vysavačů: Clario, Excellio, Oxygen a Ultra SilencerOdolné papírové sáčky s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Electrolux E200S (E200S)

Electrolux E201SM (900168481)

Electrolux E201SM (900168481)
Detail

Sáčky do vysavače s-bag® Classic Long Performance Mega Pack Originální sáčky pro vysavače ElectroluxOriginální sáčky do vysavače Electrolux E201SM S-bag Classic Long Performance Mega Pack vynikají dlouhou životností. Mají až o 50 % delší výdrž než tradiční papírové sáčky do vysavače. Sáčky jsou totiž vyrobené z odolného syntetického materiálu, který umožní optimální průtok vzduchu, a tak poskytují vysavači silný sací výkon i při jejich naplnění. Vynikající jsou také filtrační schopnosti tohoto materiálu. Sáček odfiltruje až 99 % mikročástic prachu a vzduch filtruje o 40 % efektivněji než běžný papírový sáček. Pomůže vám účinně se zbavit alergenů a bakterií. Vylepšený uzavírací systém zaručí hygienickou výměnu sáčku. Electrolux E201SM s-bag Classic Long Performance Mega Pack získal od nezávislé testovací skupiny ocenění TÜV Rheinland za svůj výkon. V balení je 12 kusů sáčků.Hlavní přednosti sáčků do vysavače Electrolux E201SM S-bag Classic Long Performance Mega Pack (alza.cz)

Podobné produkty ako Electrolux E201SM (900168481)
KOMA SB01P - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag papírové - kompatibilní se sáčky typu S-bag, (SB01P_PET), KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní (SB01S_PET4), KOMA SB01S - Sáčky do vysavače Electrolux Universal Bag - kompatibilní se sáčky typu S-BAG, textilní (SB01S_KRA), KOMA SB02S - Sáčky do vysavače Electrolux Multi Bag - kompatibilní se sáčky typu S-bag, textilní, 4k (SB02S_PET4), KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (SB02PL_KRA), KOMA SB02S - Sada 25ks sáčků do vysavačů Electrolux, AEG, kompatibilní se sáčky typu S-BAG (SB02S_A25), KOMA EX04P - Sáčky do vysavače Electrolux Praxio papírové, 5ks (EX04P_PET), KOMA EX05P - Sáčky do vysavače Electrolux Ingenio papírové, 5ks (EX05P_PET), KOMA EX06P - Sáčky do vysavače Electrolux XIO papírové, 5ks (EX06P_PET), KOMA ZE06S - Sáčky do vysavače Zelmer Z-BAG, textilní, 5ks (ZE06S_KRA), KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA), KOMA ET06P - Sáčky do vysavače ETA 405 papírové, 5ks (ET06P_PET), KOMA ZE10P - Sáčky do vysavače Zelmer Flip papírové, 5ks (ZE10P_PET), KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4), KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 5ks (EX02S_KRA), KOMA ET02P - Sáčky do vysavače ETA 0400, 2400 papírové, 5ks (ET02P_PET), KOMA ET25P - Sáčky do vysavače ETA Piccolo 409 papírové, 5ks (ET25P_PET), KOMA ET27P - Sáčky do vysavače ETA Proximo 450 papírové, 5ks (ET27P_PET), KOMA ET05P - Sáčky do vysavače ETA 403 st.t. papírové, 5ks (ET05P_PET), KOMA ET04P - Sáčky do vysavače ETA 403 n.t. papírové, 5ks (ET04P_PET), KOMA ET20P - Sáčky do vysavače ETA Draco 414 papírové, 5ks (ET20P_PET), KOMA ET33P - Sáčky do vysavače ETA Viva 1458 papírové, 5ks (ET33P_PET), KOMA BR09P - Sáčky do vysavače Bravo B 4109 papírové, 5ks (BR09P_PET), KOMA ET32P - Sáčky do vysavače ETA Windy 1416 papírové, 5ks (ET32P_PET), KOMA ET22P - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455 papírové, 5ks (ET22P_PET), KOMA SB03PL - kompatibilní sáčky do všech vysavačů AEG, Electrolux, Philips, textilní, 4ks (SB03PL_KRA), KOMA EX07S - Sáčky do vysavače Electrolux Energica ES 17, textilní, 5ks (EX07S_KRA), KOMA ET01P - Sáčky do vysavače ETA 1400, 3400, 7400 starý typ papírové, 5ks (ET01P_PET), KOMA ET35PL - Kompatibilní se sáčky ETA Unibag, textilní, 4ks (ET35PL_KRA), KOMA SB03PL - Sada 20ks sáčků kompatibilní s vysavači AEG, Electrolux, Philips používající sáčky typ (SB03PL_A20)