Koma ml01pl - sáčky do vysavače miele h,g,n s plastovým čelem, textilní, 4ks (ml01pl_kra)

Produkt Koma ml01pl - sáčky do vysavače miele h,g,n s plastovým čelem, textilní, 4ks (ml01pl_kra) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Koma ml01pl - sáčky do vysavače miele h,g,n s plastovým čelem, textilní, 4ks (ml01pl_kra) upraviť a produkt hľadať znova.

KOMA ML01PL - Sáčky do vysavače Miele H,G,N s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML01PL_KRA)

KOMA ML01PL - Sáčky do vysavače Miele H,G,N s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML01PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače miele h,g,n, plastové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ML01PL - Sáčky do vysavače Miele H,G,N s plastovým čelem, textilní, 4ks ideální volbou. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada čítá 5 sáčků KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Významné vlastnosti sáčků do vysavače KOMA ML01PL - Sáčky do vysavače Miele H,G,N s plastovým čelem, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií Díky mikrofiltru zachytí sáček i jemné částečky Určeno pro modely: ML01PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML01PL - Sáčky do vysavače Miele H,G,N s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML01PL_KRA) , Koma ml01pl - sáčky do vysavače miele h,g,n s plastovým čelem, textilní, 4ks (ml01pl_kra)

KOMA ML03PL - Sáčky do vysavače Miele F,J,M s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML03PL_KRA)

KOMA ML03PL - Sáčky do vysavače Miele F,J,M s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML03PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače miele f,j,m, plastové čelo Hledáte sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ML03PL - Sáčky do vysavače Miele F,J,M s plastovým čelem, textilní, 4ks ideální volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. Sada obsahuje 5 sáčků KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. V balení je také mikrofiltr, mohou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou pro jednorázové použití. Rozhodující vlastnosti sáčků do vysavače KOMA ML03PL - Sáčky do vysavače Miele F,J,M s plastovým čelem, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření bakterií O drobný nepořádek je postaráno díky mikrofiltru Určeno pro modely: ML03PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML03PL - Sáčky do vysavače Miele F,J,M s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML03PL_KRA) , Koma ml01pl - sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro miele h,g,n (ml01pl_a20)

KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE03PL_PET4)

KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE03PL_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače zelmer magnat 3000, maxim, jupiter, solaris, plastové čelo Došly vám sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks tou nejlepší volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Tyto sáčky do vysavače jsou pro jednorázové použití. Podstatné přednosti sáčků do vysavače KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 4 Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání Určeno pro modely: ZE03PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE03PL_PET4) , Koma ml03pl - sáčky do vysavače miele f,j,m s plastovým čelem, textilní, 4ks (ml03pl_kra)

KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE01PL_PET4)

KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE01PL_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače zelmer cobra, flip, furio, plastové čelo Hledáte sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 4ks správnou volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. Tyto sáčky vás potěší antibakteriální vrstvou, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. V balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou na jednorázové použití. Nejdůležitější přednosti sáčků do vysavače KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje růst bakterií O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE01PL_PET4) , Koma bs67g - sáčky do vysavače bosch typ g all, textilní s plastovým čelem, 4ks (bs67g_kra)

KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE03PL_KRA)

KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE03PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače zelmer magnat 3000, maxim, jupiter solaris, plastové čelo Potřebujete nový sáček do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks trefou do černého. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě najdete 5 sáčků KOMA. Vyhledávanou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Do balení patří také mikrofiltr, ten zajistí zachycení drobných částic. Tyto sáčky do vysavače jsou na jednorázové použití. Nejdůležitější parametry sáčků do vysavače KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Počet sáčků v sadě: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií O... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE03PL_KRA) , Koma ze03pl - sáčky do vysavače zelmer magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks (ze03pl_pet4)

KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE01PL_KRA)

KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE01PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače zelmer cobra, flip, furio, meteor2, plastové čelo Hledáte sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 5ks perfektní volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě najdete 5 sáčků KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Do balení patří také mikrofiltr, zvládnou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou na jednorázové použití. Klíčové znaky sáčků do vysavače KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě není možné další šíření bakterií Součástí balení je také... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE01PL_KRA) , Koma ml01s - sáčky do vysavače miele h,g,n, textilní, 5ks (ml01s_kra)

KOMA BS67G - Sáčky do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem, 4ks (BS67G_KRA)

KOMA BS67G - Sáčky do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem, 4ks (BS67G_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače bosch typ g, plastové čelo Hledáte sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA BS67G - Sáčky do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. Velkou výhodou těchto sáčků je antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. V balení je také mikrofiltr, díky němu zachytí i drobné částice. Jde o jednorázový sáček, takže padne do více typů vysavačů. Tyto sáčky se používají jednorázově. Rozhodující přednosti sáčků do vysavače KOMA BS67G - Sáčky do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je zabráněno dalšímu šíření bakterií Díky mikrofiltru... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA BS67G - Sáčky do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem, 4ks (BS67G_KRA) , Koma ze01pl - sáčky do vysavače zelmer cobra, flip, furio s plastovým čelem, textilní, 4ks (ze01pl_pet4)

KOMA ML01PL - Sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro Miele H,G,N (ML01PL_A20)

KOMA ML01PL - Sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro Miele H,G,N (ML01PL_A20)
Detail

Sáčky do vysavače sada 20ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače miele h,g,n, plastové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ML01PL - Sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro Miele H,G,N dokonalou volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada obsahuje 20 sáčků KOMA. Benefitem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Balení je také doplněno o mikrofiltr, ten zajistí zachycení drobných částic. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Důležité parametry sáčků do vysavače KOMA ML01PL - Sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro Miele H,G,N Sáčky do vysavače KOMA odvádí dobrou práci při vysávání Počet sáčků v sadě: 20 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: ML01PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML01PL - Sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro Miele H,G,N (ML01PL_A20) , Koma ze03pl - sáčky do vysavače zelmer magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks (ze03pl_kra)

KOMA AG28PL - Sada 20ks sáčků do vysavače AEG Vampyr č.28 s plastovým čelem, textilní (AG28PL_A20)

KOMA AG28PL - Sada 20ks sáčků do vysavače AEG Vampyr č.28 s plastovým čelem, textilní (AG28PL_A20)
Detail

Sáčky do vysavače sada 20ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače aeg vampyr 28, plastové čelo Sháníte sáčky do vašeho vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA AG28PL - Sada 20ks sáčků do vysavače AEG Vampyr č.28 s plastovým čelem, textilní správnou volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. Sada čítá 20 sáčků KOMA. Tyto sáčky mají také antibakteriální vrstvu, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Balení je také doplněno o mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou určeny pro jednorázové použití. Rozhodující funkce sáčků do vysavače KOMA AG28PL - Sada 20ks sáčků do vysavače AEG Vampyr č.28 s plastovým čelem, textilní Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v sadě: 20 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě není možné další šíření bakterií Balení také obsahuje mikrofiltr, který... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA AG28PL - Sada 20ks sáčků do vysavače AEG Vampyr č.28 s plastovým čelem, textilní (AG28PL_A20) , Koma bs67g - sada 20ks sáčků do vysavače bosch typ g all, textilní s plastovým čelem (bs67g_a20)

KOMA ML01S - Sáčky do vysavače Miele H,G,N, textilní, 5ks (ML01S_KRA)

KOMA ML01S - Sáčky do vysavače Miele H,G,N, textilní, 5ks (ML01S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače miele h,g,n Hledáte sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ML01S - Sáčky do vysavače Miele H,G,N, textilní, 5ks tou nejlepší volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 5 sáčků KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. V balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou na jednorázové použití. Klíčové funkce sáčků do vysavače KOMA ML01S - Sáčky do vysavače Miele H,G,N, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice Určeno pro modely: ML01S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML01S - Sáčky do vysavače Miele H,G,N, textilní, 5ks (ML01S_KRA) , Koma bs67g - sada 12ks sáčků do vysavače bosch typ g all, textilní s plastovým čelem (bs67g_b12)

KOMA ML02S - Sáčky do vysavače Miele F,J,M, textilní, 5ks (ML02S_KRA)

KOMA ML02S - Sáčky do vysavače Miele F,J,M, textilní, 5ks (ML02S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače miele f,j,m Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ML02S - Sáčky do vysavače Miele F,J,M, textilní, 5ks správnou volbou. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. Sada obsahuje 5 sáčků KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení obsahuje také mikrofiltr, tudíž se zachytí i drobné částice. Tyto sáčky jsou určené pro jednorázové použití. Klíčové znaky sáčků do vysavače KOMA ML02S - Sáčky do vysavače Miele F,J,M, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v sadě: 5 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice Určeno pro modely: ML02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML02S - Sáčky do vysavače Miele F,J,M, textilní, 5ks (ML02S_KRA) , Koma sb02pl - sáčky do vysavače electrolux multi bag s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (sb02pl_kra)

KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (SB02PL_KRA)

KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu  (SB02PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače aeg, electrolux, philips, ultraone vysavače, plastové čelo Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu tou nejlepší volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. Sada čítá 5 sáčků KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení obsahuje také mikrofiltr, ten se stará o zachycení drobných částic. Tyto sáčky se používají jednorázově. Důležité parametry sáčků do vysavače KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu Sáčky do vysavače KOMA odvádí dobrou práci při vysávání Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (SB02PL_KRA) , Koma hv58s - sáčky do vysavače hoover sprint, textilní, 4ks (hv58s_pet4)

Sáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE12

Sáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE12
Detail

Sáčky do vysavače MIELE FJM NEDIS DUBG220MIE12 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE12 , Koma ex02s - sáčky do vysavače electrolux mondo, textilní, 4ks (ex02s_pet4)

Sáčky do vysavače Miele GN NEDIS DUBG221MIE4

Sáčky do vysavače Miele GN NEDIS DUBG221MIE4
Detail

Sáčky do vysavače MIELE GN NEDIS DUBG221MIE4 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sáčky do vysavače Miele GN NEDIS DUBG221MIE4 , Koma ze02s - sáčky do vysavače zelmer meteor, textilní, 4ks (ze02s_pet4)

Sáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE4

Sáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE4
Detail

NakupteSáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE4z kategorieBílá technika > Vysavače, čističe > Příslušenství k vysavačům > Sáčky do vysavačůza169.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sáčky do vysavače Miele FJM NEDIS DUBG220MIE4 , Koma ml01s - sada 25 ks sáčků do vysavače miele h,g,n (ml01s_a25)

Sáčky do vysavače Miele FJM-GN NEDIS DUBG120MIE10

Sáčky do vysavače Miele FJM-GN NEDIS DUBG120MIE10
Detail

Sáčky do vysavače MIELE FJM-GN NEDIS DUBG120MIE10 (tipa.eu)

Podobné produkty ako Sáčky do vysavače Miele FJM-GN NEDIS DUBG120MIE10 , Koma et17s - sáčky do vysavače eta baggin 7468, textilní, 4ks (et17s_pet4)

KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4)

KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače electrolux mondo Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks perfektní volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Do balení patří také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Zajímavé přednosti sáčků do vysavače KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: EX02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4) , Koma se90s - sáčky do vysavače sencor svc 9000bk, textilní, 4ks (se90s_pet4)

KOMA ZE02S - Sáčky do vysavače Zelmer Meteor, textilní, 4ks (ZE02S_PET4)

KOMA ZE02S - Sáčky do vysavače Zelmer Meteor, textilní, 4ks (ZE02S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače zelmer meteor Hledáte sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE02S - Sáčky do vysavače Zelmer Meteor, textilní, 4ks perfektní volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Balení obsahuje také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Hlavní vlastnosti sáčků do vysavače KOMA ZE02S - Sáčky do vysavače Zelmer Meteor, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice Určeno pro modely: ZE02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE02S - Sáčky do vysavače Zelmer Meteor, textilní, 4ks (ZE02S_PET4) , Koma dw03s - sáčky do vysavače daewoo rc 300, textilní, 4ks (dw03s_pet4)

KOMA HV58S - Sáčky do vysavače Hoover Sprint, textilní, 4ks (HV58S_PET4)

KOMA HV58S - Sáčky do vysavače Hoover Sprint, textilní, 4ks (HV58S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače hoover sprint h58 Sháníte nové sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA HV58S - Sáčky do vysavače Hoover Sprint, textilní, 4ks ideální volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. Ceněnou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Do balení patří také mikrofiltr, zvládnou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky se používají jednorázově. Rozhodující přednosti sáčků do vysavače KOMA HV58S - Sáčky do vysavače Hoover Sprint, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií Balení také obsahuje mikrofiltr, který se postará o malé částice Určeno pro modely: HV58S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA HV58S - Sáčky do vysavače Hoover Sprint, textilní, 4ks (HV58S_PET4) , Koma et22s - sáčky do vysavače eta jolly 1455, textilní, 4ks (et22s_pet4)

KOMA RW01S - Sáčky do vysavače Rowenta Ru, Rb, textilní, 4ks (RW01S_PET4)

KOMA RW01S - Sáčky do vysavače Rowenta Ru, Rb, textilní, 4ks (RW01S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače rowenta ru, rb, kärcher, pro průmyslové vysavače Hledáte sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA RW01S - Sáčky do vysavače Rowenta Ru, Rb, textilní, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. Sada obsahuje 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků naleznete také antibakteriální vrstvu, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Rozhodující funkce sáčků do vysavače KOMA RW01S - Sáčky do vysavače Rowenta Ru, Rb, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření bakterií Určeno pro modely: RW01S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA RW01S - Sáčky do vysavače Rowenta Ru, Rb, textilní, 4ks (RW01S_PET4) , Koma et24s - sáčky do vysavače eta onyx 1466, textilní, 4ks (et24s_pet4)

KOMA ET24S - Sáčky do vysavače ETA Onyx 1466, textilní, 4ks (ET24S_PET4)

KOMA ET24S - Sáčky do vysavače ETA Onyx 1466, textilní, 4ks (ET24S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta onyx 1466, univerzální Sháníte sáčky do vašeho vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ET24S - Sáčky do vysavače ETA Onyx 1466, textilní, 4ks perfektní volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. Ceněnou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. V balení je také mikrofiltr, ten zachytává drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Důležité funkce sáčků do vysavače KOMA ET24S - Sáčky do vysavače ETA Onyx 1466, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Počet sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: ET24S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET24S - Sáčky do vysavače ETA Onyx 1466, textilní, 4ks (ET24S_PET4) , Koma et29s - sáčky do vysavače eta silent 1471, textilní, 4ks (et29s_pet4)

KOMA ET29S - Sáčky do vysavače ETA Silent 1471, textilní, 4ks (ET29S_PET4)

KOMA ET29S - Sáčky do vysavače ETA Silent 1471, textilní, 4ks (ET29S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta silent 1471 Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ET29S - Sáčky do vysavače ETA Silent 1471, textilní, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Balení obsahuje také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Významné přednosti sáčků do vysavače KOMA ET29S - Sáčky do vysavače ETA Silent 1471, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě se bakterie nemohou šířit O drobný nepořádek je postaráno díky mikrofiltru Určeno pro modely: ET29S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET29S - Sáčky do vysavače ETA Silent 1471, textilní, 4ks (ET29S_PET4) , Koma v200pl - sáčky do vysavače vorwerk vk 200, textilní, 4ks (v200pl_pet4)

KOMA V200PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 200, textilní, 4ks (V200PL_PET4)

KOMA V200PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 200, textilní, 4ks (V200PL_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače vorwerk kobold vk200 Již doma nemáte žádný sáček do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA V200PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 200, textilní, 4ks perfektní volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Výhodou těchto sáčků je také antibakteriální vrstva, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. Balení je také doplněno o mikrofiltr, zvládnou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Důležité vlastnosti sáčků do vysavače KOMA V200PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 200, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje růst bakterií O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: V200PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA V200PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 200, textilní, 4ks (V200PL_PET4) , Koma rw01s - sáčky do vysavače rowenta ru, rb, textilní, 4ks (rw01s_pet4)

KOMA DW03S - Sáčky do vysavače Daewoo RC 300, textilní, 4ks (DW03S_PET4)

KOMA DW03S - Sáčky do vysavače Daewoo RC 300, textilní, 4ks (DW03S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače daewoo rc300 série Již doma nemáte žádný sáček do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA DW03S - Sáčky do vysavače Daewoo RC 300, textilní, 4ks tou nejlepší volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Tyto sáčky vás potěší antibakteriální vrstvou, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. V balení je také mikrofiltr, ten zachytává drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou pro jednorázové použití. Zásadní parametry sáčků do vysavače KOMA DW03S - Sáčky do vysavače Daewoo RC 300, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: DW03S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA DW03S - Sáčky do vysavače Daewoo RC 300, textilní, 4ks (DW03S_PET4) , Koma ml02s - sáčky do vysavače miele f,j,m, textilní, 5ks (ml02s_kra)

KOMA ET17S - Sáčky do vysavače ETA BAGGIN 7468, textilní, 4ks (ET17S_PET4)

KOMA ET17S - Sáčky do vysavače ETA BAGGIN 7468, textilní, 4ks (ET17S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta baggin 7468 Potřebujete nový sáček do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ET17S - Sáčky do vysavače ETA BAGGIN 7468, textilní, 4ks dokonalou volbou. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. Sada obsahuje 4 sáčky KOMA. Tyto sáčky mají také antibakteriální vrstvu, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Balení obsahuje také mikrofiltr, snadno tedy zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Podstatné parametry sáčků do vysavače KOMA ET17S - Sáčky do vysavače ETA BAGGIN 7468, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě není možné další šíření bakterií Drobné částice zachytí mikrofiltr Určeno pro modely: ET17S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET17S - Sáčky do vysavače ETA BAGGIN 7468, textilní, 4ks (ET17S_PET4) , Koma v135pl - sáčky do vysavače vorwerk vk 135/136, textilní, 4ks (v135pl_kra)

KOMA SE90S - Sáčky do vysavače Sencor SVC 9000bk, textilní, 4ks (SE90S_PET4)

KOMA SE90S - Sáčky do vysavače Sencor SVC 9000bk, textilní, 4ks (SE90S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače sencor svc 9000, eta adagio 0511, 1511 Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA SE90S - Sáčky do vysavače Sencor SVC 9000bk, textilní, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Plusem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Balení obsahuje také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou na jednorázové použití. Zásadní vlastnosti sáčků do vysavače KOMA SE90S - Sáčky do vysavače Sencor SVC 9000bk, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: SE90S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SE90S - Sáčky do vysavače Sencor SVC 9000bk, textilní, 4ks (SE90S_PET4) , Koma ze01s - sáčky do vysavače zelmer cobra, flip, furio, textilní, 4ks (ze01s_pet4)

KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks (BS67S_PET4)

KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks (BS67S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače bosch typ g, kartónové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks ideální volbou. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, proto obsah jednoduše zbaví bakterií a ostatních mikroorganismů. Balení je také doplněno o mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou na jednorázové použití. Základní parametry sáčků do vysavače KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva znemožňuje šíření bakterií O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: BS67S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA BS67S - Sáčky do vysavače Bosch Typ G, textilní, 4ks (BS67S_PET4) , Koma rw02s - sáčky do vysavače rowenta compacteo zr 003901, textilní, 4ks (rw02s_pet4)

KOMA ET28S - Sáčky do vysavače ETA Trino 1454, textilní, 4ks (ET28S_PET4)

KOMA ET28S - Sáčky do vysavače ETA Trino 1454, textilní, 4ks (ET28S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta trino 1454 Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA ET28S - Sáčky do vysavače ETA Trino 1454, textilní, 4ks dokonalou volbou. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Benefitem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Do balení patří také mikrofiltr, zvládnou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Klíčové parametry sáčků do vysavače KOMA ET28S - Sáčky do vysavače ETA Trino 1454, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě není možné další šíření bakterií Součástí balení je také mikrofiltr k zachycení malých částic Určeno pro modely: ET28S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET28S - Sáčky do vysavače ETA Trino 1454, textilní, 4ks (ET28S_PET4) , Koma wb03pl - sáčky do vysavače rowenta ro6441 silence force extreme, textilní, 4ks (wb03pl_kra)

KOMA ET22S - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455, textilní, 4ks (ET22S_PET4)

KOMA ET22S - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455, textilní, 4ks (ET22S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta jolly 1455, pro vysavače ecg Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ET22S - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455, textilní, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. Vyhledávanou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Balení obsahuje také mikrofiltr, ten zachytává drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Důležité parametry sáčků do vysavače KOMA ET22S - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je zabráněno dalšímu šíření bakterií Díky mikrofiltru zachytí sáček i jemné částečky Určeno pro modely: ET22S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET22S - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455, textilní, 4ks (ET22S_PET4) , Koma ze03pl - sada 12 ks sáčků do vysavače zelmer magnat 3000 s plastovým čelem (ze03pl_b12)

KOMA BS67G - Sada 12ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_B12)

KOMA BS67G - Sada 12ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_B12)
Detail

Sáčky do vysavače sada 12ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače bosch typ g, plastové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA BS67G - Sada 12ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem perfektní volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě se nachází 12 sáčků KOMA. Tyto sáčky mají také antibakteriální vrstvu, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Do balení patří také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou pro jednorázové použití. Nejdůležitější vlastnosti sáčků do vysavače KOMA BS67G - Sada 12ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 12 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření bakterií O drobný nepořádek je postaráno díky mikrofiltru Určeno pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA BS67G - Sada 12ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_B12) , Koma ze04pl - sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače zelmer twist, twister (ze04pl_a25)

KOMA BS67G - Sada 20ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_A20)

KOMA BS67G - Sada 20ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_A20)
Detail

Sáčky do vysavače sada 20ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače bosch typ g, plastové čelo Došly vám sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA BS67G - Sada 20ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem perfektní volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě najdete 20 sáčků KOMA. U těchto sáčků naleznete také antibakteriální vrstvu, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Nejdůležitější vlastnosti sáčků do vysavače KOMA BS67G - Sada 20ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 20 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené množství bakterií při vysávání O drobné částečky se... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA BS67G - Sada 20ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_A20)

KOMA ZE01S - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio, textilní, 4ks (ZE01S_PET4)

KOMA ZE01S - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio, textilní, 4ks (ZE01S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače zelmer cobra, flip, furio Již doma nemáte žádný sáček do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE01S - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio, textilní, 4ks perfektní volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Velkou výhodou těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, tudíž se zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Důležité vlastnosti sáčků do vysavače KOMA ZE01S - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: 01SZE (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE01S - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio, textilní, 4ks (ZE01S_PET4)

KOMA RW02S - Sáčky do vysavače Rowenta Compacteo ZR 003901, textilní, 4ks (RW02S_PET4)

KOMA RW02S - Sáčky do vysavače Rowenta Compacteo ZR 003901, textilní, 4ks (RW02S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače rowenta compacteo, mini Došly vám sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA RW02S - Sáčky do vysavače Rowenta Compacteo ZR 003901, textilní, 4ks správnou volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Tyto sáčky vás potěší antibakteriální vrstvou, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. V balení je také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky jsou určené pro jednorázové použití. Důležité přednosti sáčků do vysavače KOMA RW02S - Sáčky do vysavače Rowenta Compacteo ZR 003901, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií Díky mikrofiltru zachytí sáček i jemné částečky Určeno pro modely: RW02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA RW02S - Sáčky do vysavače Rowenta Compacteo ZR 003901, textilní, 4ks (RW02S_PET4)

KOMA V140PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 140/150, textilní, 4ks (V140PL_KRA)

KOMA V140PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 140/150, textilní, 4ks (V140PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače vorwerk vk 140, plastové čelo, uzavíratelný sáček Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA V140PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 140/150, textilní, 4ks tou nejlepší volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. Sada obsahuje 4 sáčky KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Tyto sáčky do vysavače jsou pro jednorázové použití. Rozhodující přednosti sáčků do vysavače KOMA V140PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 140/150, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Počet sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií Určeno pro modely: V140PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA V140PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 140/150, textilní, 4ks (V140PL_KRA)

KOMA V135PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 135/136, textilní, 4ks (V135PL_KRA)

KOMA V135PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 135/136, textilní, 4ks (V135PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače vorwerk kobold vk 135, vk 136, plastové čelo, uzavíratelný sáček Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA V135PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 135/136, textilní, 4ks dokonalou volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě jsou 4 sáčky KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Balení je také doplněno o mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky do vysavače jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Nejdůležitější přednosti sáčků do vysavače KOMA V135PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 135/136, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií Součástí balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA V135PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 135/136, textilní, 4ks (V135PL_KRA)

KOMA ZE03S - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000, Jupiter, Solaris, textilní, 4ks (ZE03S_PET4)

KOMA ZE03S - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000, Jupiter, Solaris, textilní, 4ks (ZE03S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače zelmer magnat 3000, maxim, jupiter, solaris, Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ZE03S - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000, Jupiter, Solaris, textilní, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Součástí balení je také mikrofiltr, tudíž se zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou určené pro jednorázové použití. Stěžejní parametry sáčků do vysavače KOMA ZE03S - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000, Jupiter, Solaris, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií O drobný nepořádek je postaráno díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE03S - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000, Jupiter, Solaris, textilní, 4ks (ZE03S_PET4)

KOMA WB03PL - Sáčky do vysavače ROWENTA RO6441 Silence Force EXTREME, textilní, 4ks (WB03PL_KRA)

KOMA WB03PL - Sáčky do vysavače ROWENTA RO6441 Silence Force EXTREME, textilní, 4ks (WB03PL_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače rowenta silence force extreme 3a, 4a,5a, uzavíratelný sáček Potřebujete koupit nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA WB03PL - Sáčky do vysavače ROWENTA RO6441 Silence Force EXTREME, textilní, 4ks dokonalou volbou. Textilní sáčky umožňují vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Ceněnou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se nešíří bakterie a mikroorganismy. Balení obsahuje také mikrofiltr, mohou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače lze použít jednorázově. Klíčové funkce sáčků do vysavače KOMA WB03PL - Sáčky do vysavače ROWENTA RO6441 Silence Force EXTREME, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií Balení také obsahuje mikrofiltr,... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA WB03PL - Sáčky do vysavače ROWENTA RO6441 Silence Force EXTREME, textilní, 4ks (WB03PL_KRA)

KOMA ET10S - Sáčky do vysavače ETA Neptun 1404, 3404, Rowenta 0404, textilní, 4ks (ET10S_PET4)

KOMA ET10S - Sáčky do vysavače ETA Neptun 1404, 3404, Rowenta 0404, textilní, 4ks (ET10S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta neptun 1404, 3404, pro průmyslové vysavače Došly vám sáčky do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ET10S - Sáčky do vysavače ETA Neptun 1404, 3404, Rowenta 0404, textilní, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Vyhledávanou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Balení je také doplněno o mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky lze použít jednorázově. Zásadní parametry sáčků do vysavače KOMA ET10S - Sáčky do vysavače ETA Neptun 1404, 3404, Rowenta 0404, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Počet sáčků v sadě: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě není možné další šíření bakterií Jemné částečky... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET10S - Sáčky do vysavače ETA Neptun 1404, 3404, Rowenta 0404, textilní, 4ks (ET10S_PET4)

KOMA ET07S - Sáčky do vysavače ETA Optimo 1406, Astro 1410, Aquill 1412, textilní, 4ks (ET07S_PET4)

KOMA ET07S - Sáčky do vysavače ETA Optimo 1406, Astro 1410, Aquill 1412, textilní, 4ks (ET07S_PET4)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 4ks v balení, pro vysavače eta, optimo, astro, aquill, 1406, 1410, 1412 Již doma nemáte žádný sáček do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ET07S - Sáčky do vysavače ETA Optimo 1406, Astro 1410, Aquill 1412, textilní, 4ks ideální volbou. Textilní sáčky jsou vhodné na vysávání většího nepořádku a na místech s špičatým, provlhlým a těžším materiálem. V sadě se nachází 4 sáčky KOMA. Velkou výhodou těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. Součástí balení je také mikrofiltr, díky němu zachytí i drobné částice. Tyto sáčky jsou pro jednorázové použití. Základní funkce sáčků do vysavače KOMA ET07S - Sáčky do vysavače ETA Optimo 1406, Astro 1410, Aquill 1412, textilní, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvádí při vysávání perfektní práci Sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je zabráněno dalšímu šíření bakterií Součástí balení je... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ET07S - Sáčky do vysavače ETA Optimo 1406, Astro 1410, Aquill 1412, textilní, 4ks (ET07S_PET4)

KOMA ML01S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele H,G,N (ML01S_A25)

KOMA ML01S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele H,G,N (ML01S_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače miele h,g,n Došly vám sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ML01S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele H,G,N správnou volbou. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě se nachází 25 sáčků KOMA. Vyhledávanou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. Součástí balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou určeny pro jednorázové použití. Nejdůležitější přednosti sáčků do vysavače KOMA ML01S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele H,G,N Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií O drobný nepořádek je postaráno díky mikrofiltru Určeno pro modely: ML01S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML01S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele H,G,N (ML01S_A25)

KOMA ML02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele F,J,M (ML02S_A25)

KOMA ML02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele F,J,M (ML02S_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače miele f,j,m Potřebujete nový sáček do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA ML02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele F,J,M ideální volbou. Textilní sáčky použijete k vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. Sada čítá 25 sáčků KOMA. Sáčky navíc dominují antibakteriální vrstvou, ta zastavuje růst bakterií a mikroorganismů. Balení je také doplněno o mikrofiltr, zvládnou tak zachytit i drobné částice. Tyto sáčky jsou určené pro jednorázové použití. Významné parametry sáčků do vysavače KOMA ML02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele F,J,M Sáčky do vysavače KOMA při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje šíření bakterií Drobné částice zachytí mikrofiltr Určeno pro modely: ML02S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML02S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele F,J,M (ML02S_A25)

KOMA ZE04PL - Sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače Zelmer Twist, Twister (ZE04PL_A25)

KOMA ZE04PL - Sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače Zelmer Twist, Twister (ZE04PL_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače zelmer twist, twister, plastové čelo Potřebujete nový sáček do vysavače? Pak jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE04PL - Sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače Zelmer Twist, Twister trefou do černého. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 25 sáčků KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Balení obsahuje také mikrofiltr, snadno tedy zachytí i drobné částice. Tyto sáčky jsou na jednorázové použití. Podstatné přednosti sáčků do vysavače KOMA ZE04PL - Sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače Zelmer Twist, Twister Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: ZE04PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE04PL - Sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače Zelmer Twist, Twister (ZE04PL_A25)

KOMA ZE03PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem (ZE03PL_B12)

KOMA ZE03PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem (ZE03PL_B12)
Detail

Sáčky do vysavače sada 12ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače zelmer magnat 3000, maxim, jupiter, solaris, plastové čelo Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače KOMA ZE03PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem ideální volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 12 sáčků KOMA. Tyto sáčky mají také antibakteriální vrstvu, ta brání šíření mikroorganismů a bakterií. Do balení patří také mikrofiltr, snadno tedy zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Důležité funkce sáčků do vysavače KOMA ZE03PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Sáčků v sadě: 12 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje růst bakterií Jemné částečky zachytí mikrofiltr Určeno pro modely: ZE03PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE03PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem (ZE03PL_B12)

KOMA ML02PL - Sada 25 ks sáčků do vysavačů Miele F,J,M s plastovým čelem (ML02PL_A25)

KOMA ML02PL - Sada 25 ks sáčků do vysavačů Miele F,J,M s plastovým čelem (ML02PL_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače miele f,j,m, plastové čelo Došly vám sáčky do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ML02PL - Sada 25 ks sáčků do vysavačů Miele F,J,M s plastovým čelem trefou do černého. Textilní sáčky jsou určené pro vysávání větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě se nachází 25 sáčků KOMA. Ceněnou vlastností těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Součástí balení je také mikrofiltr, ten zajistí zachycení drobných částic. Tyto sáčky jsou uzpůsobeny pro jednorázové použití. Významné vlastnosti sáčků do vysavače KOMA ML02PL - Sada 25 ks sáčků do vysavačů Miele F,J,M s plastovým čelem Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 25 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva eliminuje růst bakterií Drobné částice zachytí mikrofiltr Určeno pro modely:... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML02PL - Sada 25 ks sáčků do vysavačů Miele F,J,M s plastovým čelem (ML02PL_A25)

KOMA ZE01PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem (ZE01PL_B12)

KOMA ZE01PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem (ZE01PL_B12)
Detail

Sáčky do vysavače sada 12ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače zelmer cobra, flip, furio, plastové čelo Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE01PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem ideální volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysávání většího nepořádku a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. Sada čítá 12 sáčků KOMA. Velkou výhodou těchto sáčků je antibakteriální vrstva, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Balení je také doplněno o mikrofiltr, který se stará o zachycení těch nejmenších částic. Tyto sáčky jsou na jednorázové použití. Rozhodující funkce sáčků do vysavače KOMA ZE01PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem Sáčky do vysavače KOMA jsou perfektní volbou pro vysávání Počet sáčků v sadě: 12 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zastavuje šíření bakterií O drobný nepořádek je postaráno díky... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE01PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem (ZE01PL_B12)

KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní (SB01PL_A25)

KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní (SB01PL_A25)
Detail

Sáčky do vysavače sada 25ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače aeg, electrolux, philips, plastové čelo, kompatibilní se sáčky s-bag Sháníte sáčky do vašeho vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní dokonalou volbou. Textilní sáčky dovolují vysátí větších nečistot a tam, kde je materiál špičatý, provlhlý a masivní. V sadě najdete 25 sáčků KOMA. U těchto sáčků jistě oceníte antibakteriální vrstvu, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Balení obsahuje také mikrofiltr, tudíž se zachytí i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Důležité přednosti sáčků do vysavače KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Sáčků v sadě: 25 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě je snížené... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA SB01PL - Sada 25 ks sáčků do vysavače Electrolux Universal Bag s plastovým čelem - kompatibilní (SB01PL_A25)

KOMA ML03PL - Sada 20 ks sáčků do vysavačů s plastovým čelem pro Miele F,J,M (ML03PL_A20)

KOMA ML03PL - Sada 20 ks sáčků do vysavačů s plastovým čelem pro Miele F,J,M (ML03PL_A20)
Detail

Sáčky do vysavače sada 20ks sáčků, textilní, antibakteriální, pro vysavače miele f,j,m, plastové čelo Potřebujete nový sáček do vysavače? Potom pro vás budou sáčky do vysavače KOMA ML03PL - Sada 20 ks sáčků do vysavačů s plastovým čelem pro Miele F,J,M perfektní volbou. Textilní sáčky jsou vhodné pro vysátí větších nečistot a na místech, kde je vysávaný materiál ostrý, vlhký nebo těžký. V sadě se nachází 20 sáčků KOMA. Kladem těchto sáčků je antibakteriální vrstva, díky ní se bakterie a mikroorganismy nemohou rozrůstat. Součástí balení je také mikrofiltr, ten zachytává drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou určené pro jednorázové použití. Hlavní vlastnosti sáčků do vysavače KOMA ML03PL - Sada 20 ks sáčků do vysavačů s plastovým čelem pro Miele F,J,M Sáčky do vysavače KOMA jsou při vysávání k nezaplacení Počet sáčků v sadě: 20 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření bakterií O jemné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely:... (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ML03PL - Sada 20 ks sáčků do vysavačů s plastovým čelem pro Miele F,J,M (ML03PL_A20)

KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA)

KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA)
Detail

Sáčky do vysavače textilní, antibakteriální, 5ks v balení, pro vysavače electrolux xio Sháníte nové sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks dokonalou volbou. Textilní sáčky se používají k vysátí větších nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě se nachází 5 sáčků KOMA. Tyto sáčky mají také antibakteriální vrstvu, ta brání růstu a šíření bakterií a mikroorganismů. Součástí balení je také mikrofiltr, proto mohou zachytit i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače jsou na jednorázové použití. Rozhodující vlastnosti sáčků do vysavače KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks Sáčky do vysavače KOMA jsou ideální volbou pro vysávání Počet sáčků v balení: 5 ks Materiál: textilní Díky antibakteriální vrstvě se bakterie nemohou šířit Součástí balení je také mikrofiltr k zachycení malých částic Určeno pro modely: EX06S (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA EX06S - Sáčky do vysavače KOMA Electrolux XIO, textilní, 5ks (EX06S_KRA)

KOMA ZE01PL AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, 4ks (ZE01PL_AR_OCEAN)

KOMA ZE01PL AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, 4ks (ZE01PL_AR_OCEAN)
Detail

Sáčky do vysavače aromatické, voňavé sáčky, antibakteriální, vůně oceánu, svěží, 4ks v balení, pro vysavače zelmer cobra, flip, furio, meteor2, plastové čelo Chcete zakoupit sáčky do vysavače? Potom jsou pro vás sáčky do vysavače KOMA ZE01PL AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, 4ks trefou do černého. Textilní sáčky se hodí především při vysávání velkých nečistot a tam, kde se nachází špičatý, provlhlý a těžší materiál. V sadě najdete 4 sáčky KOMA. U těchto sáčků naleznete také antibakteriální vrstvu, díky ní eliminují růst bakterií a zamezují jejich šíření. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Podstatné parametry sáčků do vysavače KOMA ZE01PL AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, 4ks Sáčky do vysavače KOMA odvedou při vysávání perfektní práci Sáčků v balení: 4 ks Materiál: textilní Antibakteriální vrstva zamezuje šíření bakterií Určeno pro modely: ZE01PL (alza.cz)

Podobné produkty ako KOMA ZE01PL AROMATIC BAGS OCEAN AIR - Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, 4ks (ZE01PL_AR_OCEAN)

Sáčky do vysávače A4 (6000)

Sáčky do vysávače A4 (6000)
Detail

Sáčky do vysavače Papírové sáčky do vysavače A4. Balení obsahuje 5 ks papírových sáčků A4, vůni do vysavače zdarma, mikrofiltr pro Váš vysavač Sháníte nové sáčky do vysavače? Pak jsou sáčky do vysavače Sáčky do vysávače A4 perfektní volbou. K výrobě těchto sáčků byl použit papír. Sada čítá 5 sáčků Jolly. Součástí balení je také mikrofiltr, zachytí tedy i drobné částice. Tyto sáčky do vysavače se používají jednorázově. Zásadní parametry sáčků do vysavače Sáčky do vysávače A4 Sáčky do vysavače Jolly při vysávání odvedou perfektní práci Sáčků v balení: 5 ks Materiál: papírový O drobné částečky se postará mikrofiltr Určeno pro modely: A4 (alza.cz)

Podobné produkty ako Sáčky do vysávače A4 (6000)
KOMA ML01PL - Sáčky do vysavače Miele H,G,N s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML01PL_KRA), KOMA ML01PL - Sada 20 ks sáčků do vysavače s plastovým čelem pro Miele H,G,N (ML01PL_A20), KOMA ML03PL - Sáčky do vysavače Miele F,J,M s plastovým čelem, textilní, 4ks (ML03PL_KRA), KOMA BS67G - Sáčky do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem, 4ks (BS67G_KRA), KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE03PL_PET4), KOMA ML01S - Sáčky do vysavače Miele H,G,N, textilní, 5ks (ML01S_KRA), KOMA ZE01PL - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio s plastovým čelem, textilní, 4ks (ZE01PL_PET4), KOMA ZE03PL - Sáčky do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem, textilní, 5ks (ZE03PL_KRA), KOMA BS67G - Sada 20ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_A20), KOMA BS67G - Sada 12ks sáčků do vysavače Bosch Typ G ALL, textilní s plastovým čelem (BS67G_B12), KOMA SB02PL - Sáčky do vysavače Electrolux Multi BAG s plastovým čelem - kompatibilní se sáčky typu (SB02PL_KRA), KOMA HV58S - Sáčky do vysavače Hoover Sprint, textilní, 4ks (HV58S_PET4), KOMA EX02S - Sáčky do vysavače Electrolux Mondo, textilní, 4ks (EX02S_PET4), KOMA ZE02S - Sáčky do vysavače Zelmer Meteor, textilní, 4ks (ZE02S_PET4), KOMA ML01S - Sada 25 ks sáčků do vysavače Miele H,G,N (ML01S_A25), KOMA ET17S - Sáčky do vysavače ETA BAGGIN 7468, textilní, 4ks (ET17S_PET4), KOMA SE90S - Sáčky do vysavače Sencor SVC 9000bk, textilní, 4ks (SE90S_PET4), KOMA DW03S - Sáčky do vysavače Daewoo RC 300, textilní, 4ks (DW03S_PET4), KOMA ET22S - Sáčky do vysavače ETA Jolly 1455, textilní, 4ks (ET22S_PET4), KOMA ET24S - Sáčky do vysavače ETA Onyx 1466, textilní, 4ks (ET24S_PET4), KOMA ET29S - Sáčky do vysavače ETA Silent 1471, textilní, 4ks (ET29S_PET4), KOMA V200PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 200, textilní, 4ks (V200PL_PET4), KOMA RW01S - Sáčky do vysavače Rowenta Ru, Rb, textilní, 4ks (RW01S_PET4), KOMA ML02S - Sáčky do vysavače Miele F,J,M, textilní, 5ks (ML02S_KRA), KOMA V135PL - Sáčky do vysavače Vorwerk VK 135/136, textilní, 4ks (V135PL_KRA), KOMA ZE01S - Sáčky do vysavače Zelmer Cobra, Flip, Furio, textilní, 4ks (ZE01S_PET4), KOMA RW02S - Sáčky do vysavače Rowenta Compacteo ZR 003901, textilní, 4ks (RW02S_PET4), KOMA WB03PL - Sáčky do vysavače ROWENTA RO6441 Silence Force EXTREME, textilní, 4ks (WB03PL_KRA), KOMA ZE03PL - Sada 12 ks sáčků do vysavače Zelmer Magnat 3000 s plastovým čelem (ZE03PL_B12), KOMA ZE04PL - Sada 25 ks sáčků s plastovým čelem do vysavače Zelmer Twist, Twister (ZE04PL_A25)