koloběžka velká kola

Našli jsme pro tebe koloběžka velká kola. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz koloběžka velká kola

Goleto Koloběžka s velkými koly 16"/12" růžová

Goleto Koloběžka s velkými koly 16"/12" růžová

Koloběžka s velkými koly 16/12, růžová Kvalitní dětská koloběžka s velkými nafukovacími koly má velký a extrémně stabilní kovový rám s výkonným ruční brzdami. Je vybavena stojanem pro bezpečné stání a řídítka jsou výškově nastavitelná. Koloběžka je díky velkým kolům určena pro rychlou jízdu na rovném povrchu, případně i jízdu v mírném terénu. Vybavena ruční brzdou (vpředu i vzadu) pro větší bezpečnost Zvláště silné pneumatiky z lehkých slitin (16"/12") Robusní a stabilní kovové ráfky Kuličková ložiska Nastavitelná výška řídítek od 80 - 90 cm Rukojeti s EVA polstrováním Kovový stojan Technické parametry: Nafukovací kola: přední 16", zadní 12" Rozměry: 125 x 58 x 80-90 Barevné provedení: růžové Nosnost: 100 Kg Hmotnost: cca 9 kg Určeno pro děti od 5 let (goleto.cz)

Koloběžka skládací, nafukovací kola (zlatá), průměr kol 205mm

Koloběžka skládací, nafukovací kola (zlatá), průměr kol 205mm

Koloběžka skládací, nafukovací kola (zlatá), průměr kol 205mm Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees ve zlatém provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Výškově nastavitelná řídítka 76,5-100,5 cm jsou extra široká ve stylu MBX s rukojeťmi TPR. Rychloupínací svorka na T-rámu pro pevné uchycení řídítek. XL stupátko s vyztuženými hranami a rozměrem 575 x 150 mm. PP jádro s nylonem. Extra silná třecí brzda s protiskluzovým povrchem. Přední a zadní kolo s blatníkem. Nafukovací kola 205 mm se standartním ventilkem a profilem. Ložiska ABEC 7. Bezpečnostní odrazky vpředu i vzadu. Stojánek. Parametry: Maximální nosnost: 100 kg Rozměry rozložené koloběžky: 100,5 x 34,5 x 93,5 cm Rozměry složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka MH09 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH09 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 12" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 78… (efitness.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka s pumpovanými koly MH09

Koloběžka MH09 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH09 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 12" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 78… (fitvyziva.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH13

Koloběžka s pumpovanými koly MH13

Koloběžka MH13 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH13 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 12" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 87… (fitvyziva.cz)

Koloběžka s pumpovanými koly MH14

Koloběžka s pumpovanými koly MH14

Koloběžka MH14 je ideálním prostředkem pro zdolávání městských uliček. Model MH14 je koloběžka se sportovním charakterem. Díky nosnosti 100 kg si ji může užívat celá rodina. Rám je vyroben z kvalitní oceli, na ráfky jsou obuty pneumatiky s duší a pro maximální bezpečnost je koloběžka vybavena ocelovými brzdami typu "V-brake". Tyto vlastnosti koloběžku přímo předurčují k použití na asfaltu, dlažbě, ale i na štěrku a nezpevněných stezkách. Integrovaný stojánek pak usnadňuje parkování koloběžky a velké přední kolo zlepšuje ovladatelnost a prostupnost terénem. Parametry: Rám: ocel Přední kolo: hliníkový ráfek, 20" nafukovací pneumatika Zadní kolo: hliníkový ráfek, 16" nafukovací pneumatika Stojan: ANO Skládací: NE Ruční brzda vpředu a vzadu Rozsah nastavení výšky řidítek: minimální výška: 93… (efitness.cz)

Cars 3 - koloběžka se 3 koly

Cars 3 - koloběžka se 3 koly

Kovová koloběžka s plastovými doplňky a motivem Cars nadchne každého malého sportovce! Díky jízdě na této koloběžce se děti naučí držet rovnováhu, zlepší svou motoriku a budou se přirozeně a aktivně hýbat. Koloběžka má nášlapnou plochu s potiskem, 3 kolečka pro lepší stabilitu a výškově nastavitelná řídítka (63 - 68 cm). Věk: 2,5+. Nosnost: max 20 kg. Hmostnost: 2,218 kg. Rozměry: 55 x 32 x 65 cm. Rozměry balení: 33 x 44,5 x 14,5 cm (fonetip.cz)

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12

Koloběžka Brother Mistra. Pro juniory s odlehčeným rámem. Vhodná pro děti od 5 let. Technické údaje: nosnost: 75 kg vhodná pro děti od 5 let, rám: Hi-tech ocel pneumatiky: 12" ráfky: ocelové stupátko: 32 cm ( protismykovou úpravou ) brzda: zadní 1× „V" . rozměry: d x š x v = 120 x 51 x 76 cm hmotnost: 6,5 kg výška řidítek je nastavitalená: 80 - 90 cm od země. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Obsah balení: 1 x Koloběžka (kokiskashop.cz)

Koloběžka skládací (černá/oranžová), průměr kol 200mm

Koloběžka skládací (černá/oranžová), průměr kol 200mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, děti do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 76 – 101 centimetrů. Zadní i přední kola jsou vybavena blatníky. Jednoduchý skládací mechanizmus. Koloběžka má také bezpečnostní reflexní prvky.Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí. Parametry:materiál: hliníkrozměry balení: 80 x 29 x 12 cm Vhodné pro děti od 6 let. (fonetip.cz)

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12" - zelená

Brother Mistral 6393 Koloběžka kola 12" - zelená

Koloběžka Brother Mistra. Pro juniory s odlehčeným rámem. Vhodná pro děti od 5 let.   Technické údaje: nosnost: 75 kg vhodná pro děti od 5 let, rám: Hi-tech ocel pneumatiky: 12" ráfky: ocelové stupátko: 32 cm ( protismykovou úpravou ) brzda: zadní 1× „V" . rozměry: d x š x v = 120 x 51 x 76 cm hmotnost: 6,5 kg výška řidítek je nastavitalená: 80 - 90 cm od země. Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. Obsah balení: 1 x Koloběžka (dilego.cz)

Funbee dětská koloběžka se třemi led koly

Funbee dětská koloběžka se třemi led koly

Dětská koloběžka se třemi koly, které mají vestavěné led světla. (mall.cz)

Koloběžka skládací (fialová), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (fialová), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (fialová), průměr kol 205 mm Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees ve fialovém provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Výškově nastavitelná řídítka 77-102 cm jsou extra široká ve stylu MBX s rukojeťmi TPR. Rychloupínací svorka na T-rámu pro pevné uchycení řídítek. XL stupátko s vyztuženými hranami a rozměrem 575 x 150 mm. Extra silná třecí brzda s protiskluzovým povrchem. Přední a zadní kolo s blatníkem. Litá kola PU 205 mm, 82 A s dvojitými ráfky. Ložiska ABEC 7. Bezpečnostní odrazky vpředu i vzadu. Stojánek. Parametry: Maximální nosnost: 100 kg Rozměr rozložené koloběžky: 102 x 34,5 x 93,5 cm Rozměr složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací (zelená), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (zelená), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací (zelená), průměr kol 205 mm Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka Six Degrees v zeleném provedení. Koloběžka je vybavena jednoduchým skládacím mechanismem. Výškově nastavitelná řídítka 77-102 cm jsou extra široká ve stylu MBX s rukojeťmi TPR. Rychloupínací svorka na T-rámu pro pevné uchycení řídítek. XL stupátko s vyztuženými hranami a rozměrem 575 x 150 mm. Extra silná třecí brzda s protiskluzovým povrchem. Přední a zadní kolo s blatníkem. Litá kola PU 205 mm, 82 A s dvojitými ráfky. Ložiska ABEC 7. Bezpečnostní odrazky vpředu i vzadu. Stojánek. Parametry: Maximální nosnost: 100 kg Rozměry rozložené koloběžky: 102 x 34,5 x 93,5 cm Rozměry složené koloběžky: 82 x 15 x 34 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bíláParametry:Materiál: hliník.Litá kola : 180 mm, 82 A ( tvrdost).Ložiska: Abec 7.Široká deska: 565×150 mm.Zadní a přední kolo s blatníkem.Extra silná třecí brzda.Ramenní popruh pro snadný transport.Stojánek.Řídítka nastavitelná 76 – 101 cm.Max. nosnost 100 kg.Rozměry rozložené: 101×34,5×91,5 cm.Rozměry složené koloběžky: 80×15×32 cm.Záměrem společnosti Authentic je zábava a bezpečný i když akční sport. (fonetip.cz)

Koloběžka skládací st (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka skládací st (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní  kolo je vybaveno blatníkem . Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 63 – 83 centimetrů.Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí. Parametry:materiál: hliníkrozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cmnosnost: maximálně 100 kg Vhodné pro děti od 6 let. (fonetip.cz)

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá Parametry: Materiál: hliník. Litá kola : 180 mm, 82 A ( tvrdost). Ložiska: Abec 7. Široká deska: 565×150 mm. Zadní a přední kolo s blatníkem. Extra silná třecí brzda. Ramenní popruh pro snadný transport. Stojánek. Řídítka nastavitelná 76 – 101 cm. Max. nosnost 100 kg. Rozměry rozložené: 101×34,5×91,5 cm. Rozměry složené koloběžky: 80×15×32 cm. Záměrem společnosti Authentic je zábava a bezpečný i když akční sport. (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní  kolo je vybaveno blatníkem . Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 63 – 83 centimetrů. Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí.   Parametry: materiál: hliník rozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cm nosnost: maximálně 100 kg   Vhodné pro děti od 6 let. (mrakyhracek.cz)

Authentic Koloběžka skládací, kola 205 mm černá/modrá

Authentic Koloběžka skládací, kola 205 mm černá/modrá

Vysoce kvalitní skládací koloběžka Authentic Sport se zesílenou přední vidlicí. Široká deska s protiskluzovou úpravou a extra silná třecí brzda. Nosnost koloběžky je až 100kg. (mall.cz)

Koloběžka SPOKEY DROPS s nafukovacími koly 12" šedá

Koloběžka SPOKEY DROPS s nafukovacími koly 12" šedá

Koloběžka SPOKEY DROPS s nafukovacími koly 12" šedá (tipa.eu)

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, krémová

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, krémová

Koloběžka NILS Extreme je osazena 20" a 16" koly s pumpovanými pneumatikami, které zajišťují pohodlnou jízdu městem. Přední a zadní kovová brzda, blatníky, integorvaný stojánek a nosnost 120 kg. (mall.cz)

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, mentolová

Nils Extreme koloběžka s pumpovanými koly WH222, mentolová

Koloběžka NILS Extreme je osazena 20" a 16" koly s pumpovanými pneumatikami, které zajišťují pohodlnou jízdu městem. Přední a zadní kovová brzda, blatníky, integorvaný stojánek a nosnost 120 kg. (mall.cz)

Funbee dětská koloběžka se třemi koly, červeno-bílá

Funbee dětská koloběžka se třemi koly, červeno-bílá

Dětská koloběžka se třemi koly, které mají vestavěné led světla. (mall.cz)

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní  kolo je vybaveno blatníkem . Koloběžka má výškově nastavitelná řídítka od 63 – 83 centimetrů. Koloběžka zapojuje většinu svalů, formuje celou postavu a je skvělým pomocníkem při hubnutí.   Parametry: materiál: hliník rozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cm nosnost: maximálně 100 kg   Vhodné pro děti od 6 let. (mrakyhracek.cz)

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky.Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7.Vybavení:Široká deska s obvodovou výstuží: 575 x 150 mmRamenní popruh pro snadný transportStojánekExtra silná třecí brzdaBezpečnostní odrazkyZadní a přední kolo s blatníkemNastavitelná řidítka: 77 – 102 cmMaximální nosnost: 100 kgHmotnost: cca 5kgRozměry v rozloženém stavu: 102 x 34,5 x 93,5 cmVěk: 4+ (fonetip.cz)

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky. Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7. Vybavení: Široká deska s obvodovou výstuží: 575 x 150 mm Ramenní popruh pro snadný transport Stojánek Extra silná třecí brzda Bezpečnostní odrazky Zadní a přední kolo s blatníkem Nastavitelná řidítka: 77 – 102 cm Maximální nosnost: 100 kg Hmotnost: cca 5kg Rozměry v rozloženém stavu: 102 x 34,5 x 93,5 cm Věk: 4+ (mrakyhracek.cz)

Authentic Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka skládací ( růžová/bílá ), průměr kol 180 mm

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá Parametry: Materiál: hliník. Litá kola : 180 mm, 82 A ( tvrdost). Ložiska: Abec 7. Široká deska: 565×150 mm. Zadní a přední kolo s blatníkem. Extra silná třecí brzda. Ramenní popruh pro snadný transport. Stojánek. (mall.cz)

Authentic Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Authentic Koloběžka skládací ST (bílá/růžová), průměr kol 125mm

Koloběžka je stále více oblíbeným „prostředkem“, na kterém zákazníci jezdí do práce, do školy, na výlety nebo dokonce i na závody. Koloběžka má velké stupátko s vyztuženým okrajem, protiskluzovou úpravu, zadní kolo je vybaveno blatníkem . (mall.cz)

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky. Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7. Vybavení: Široká deska s obvodovou výstuží: 575 x 150 mm Ramenní popruh pro snadný transport Stojánek Extra silná třecí brzda Bezpečnostní odrazky Zadní a přední kolo s blatníkem Nastavitelná řidítka: 77 – 102 cm Maximální nosnost: 100 kg Hmotnost: cca 5kg Rozměry v rozloženém stavu: 102 x 34,5 x 93,5 cm Věk: 4+ (mrakyhracek.cz)

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Urban Na 26" Kolo

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Urban Na 26" Kolo

Snadná montáž, kvalitní zpracování, tvrzený plast, dlouhá životnost.. Předník blatník pro koloběžky Crussis Urban je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si zachová dlouhou životnost. Je snadno omyvatelný, což zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadního blatníku na koloběžku Crussis je jednoduchá a rychlá. Blatník je vhodný na koloběžky Crussis Urban s velikostí předního kola 26".Technický popis: zadní blatník na koloběžky Crussis ze série Urban vhodný na koloběžky s velikostí předního kola 26" materiál: tvrzený plast velikost: 26" (insportline.cz)

Zadní Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 16" Kolo

Zadní Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 16" Kolo

Snadná montáž, kvalitní zpracování, tvrzený plast, dlouhá životnost.. Zadní blatník pro koloběžky Crussis Active je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si zachová dlouhou životnost. Je snadno omyvatelný, což zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadního blatníku na koloběžku Crussis je jednoduchá a rychlá. Blatník je vhodný na koloběžky Crussis Active s velikostí zadního kola 16".Technický popis: zadní blatník na koloběžky Crussis ze série Active vhodný na koloběžky s velikostí zadního kola 16" materiál: tvrzený plast velikost: 16" (insportline.cz)

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 20" Kolo

Přední Blatník Pro Koloběžky Crussis Active Na 20" Kolo

Snadná montáž, kvalitní zpracování, tvrzený plast, dlouhá životnost.. Přední blatník pro koloběžky Crussis Active je vyroben z kvalitního odolného plastu. Díky tomu snese i hrubší zacházení a přitom si zachová dlouhou životnost. Je snadno omyvatelný, což zjednodušuje jeho údržbu. Montáž přeního blatníku na koloběžku Crussis je jednoduchá a rychlá. Blatník je vhodný na koloběžky Crussis Active s velikostí předního kola 20".Technický popis: přední blatník na koloběžky Crussis ze série Active vhodný na koloběžky s velikostí předního kola 20" materiál: tvrzený plast velikost: 20" (insportline.cz)

Spokey BLOKADA Zámek na kolo/koloběžku s kódem, černý

Spokey BLOKADA Zámek na kolo/koloběžku s kódem, černý

Zámek na kolo/koloběžku Spokey Blokada s 4-číselným kódem je bezpečné řešení, které vám umožní opustit vaší koloběžku nebo kolo. Kód je součásti balení a je pro každý zámek unikátní, nelze ho změnit. Zámek Spokey Blokada byl vyroben z velmi silných materiálů. Může sloužit jako zabezpečovací prvek pro vaši koloběžku (i elektrickou), dětský kočárek nebo jízdní kolo. Zámek slouží jako ochrana proti krádeži. Praktický, spirálovitý zámek vám může sloužit každodenně - je lehký a skladný! Velkou výhodou zámku Spokey Blokada je snadné používání bez klíčů, které lze velmi jednoduše ztratit. (efitness.cz)

Authentic Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Authentic Koloběžka skládací ( černá/bílá/fialová ), průměr kol 205 mm

Krásná, vysoce kvalitní, skládací koloběžka pro holky i kluky. Materiál hliník. Litá kola (205 mm, 82 A). Ložiska Abec 7. (mall.cz)

Authentic Koloběžka skládací (bílá), průměr kol 230mm a 215mm -…

Authentic Koloběžka skládací (bílá), průměr kol 230mm a 215mm - rozbaleno

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka ve dvou různých barvách. Vybavena novým, velmi jednoduchým skládacím mechanismem. Cestujte městem jednoduše a pohodlně. (mall.cz)

Darpeje dětská koloběžka Funbee, 2 kola, hliníková, 6 - 12 let

Darpeje dětská koloběžka Funbee, 2 kola, hliníková, 6 - 12 let

Skládací 2-kolečková koloběžka, tvarovaná PU kola, ABEC standardizované dětské ložisko EN71. (mall.cz)

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá - zánovní

Authentic Koloběžka No Rules, kola 180 mm růžová/bílá - zánovní

Vysoce kvalitní hliníková skládací koloběžka. Zadní a přední kolo je vybaveno blatníkem. Nový jednoduchý mechanismus skládání. Je vybavena popruhem pro snadné přenášení, stojánkem a bezpečnostními odrazkami vpředu a vzadu. (mall.cz)

Dóza velká patent KOLO

Dóza velká patent KOLO

(home-point.cz)

Authentic Koloběžka skládací ST bílá a růžová Průměr kol 125 mm

Authentic Koloběžka skládací ST bílá a růžová Průměr kol 125 mm

Authentic Koloběžka skládací ST bílá a růžová Lehká hliníková skládací koloběžka Scooter laděná do bílé a růžové barvy. Funkčnost: průměr kol 125 mm nášlapná brzda na zadním kole kolečka jsou vhodná pro jízdu na asfaltu velmi jednoduchý skládací mechanismus schopnost minimalizovat velikost pro dobré přenášení v ruce Kupte dětem skládací koloběžku Authentic! Vhodné pro děti od 5 let Nosnost:100 kg Hmotnost: 3 kg Rozměry: 71,5 x 34,5 x 83 cm Barva: bílo/růžová ABEC 5 ložiska. Litá kola 125 mm, 82 A Deska nášlapová: 50 x 10 cm Řídítka nastavitelná: 63 až 83 cm Novinka 2018 (hracky-4kids.cz)

Auto terénní převracecí velká kola plast 9cm na setrvačník

Auto terénní převracecí velká kola plast 9cm na setrvačník

Terénní auto má velká kola s nimiž hravě zvládne i náročnější terén. Auto, které při nárazu do nábytku nebo stěny se převrátí a jede dál. Vybrat si můžete z několika barevných variant. Rozměry výrobku 9 x 7 x 9 cm.Vhodné pro děti od 3 let. HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH, VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. VARIANTU NELZE VYBRAT, PROTOŽE NEMŮŽEME OVLIVNIT, CO NÁM DODAVATEL POŠLE. Děkujeme za pochopení. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks. (mrakyhracek.cz)

JÍZDNÍ KOLA: velký obrazový průvodce

JÍZDNÍ KOLA: velký obrazový průvodce

Výpravná encyklopedie zachycuje slovem i obrazem historii jízdních kol, od prvních kostitřasů po špičková horská a treková kola. (mall.cz)

JÍZDNÍ KOLA - velký obrazový průvodce

JÍZDNÍ KOLA - velký obrazový průvodce

Výpravná encyklopedie zachycuje slovem i obrazem historii jízdních kol, od prvních kostitřasů po špičková horská a treková kola. (mall.cz)

Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Správné terénní auto musí mít velká kola a pořádný nárazník, aby mohl do terénu.  Toto auto na dálkové ovládání vybízí k divoké jízdě.  Velikost auta: 30 cm Materiál: plast Vhondé od 6 let.  Rozměr balení: 37 x 20 x 19 cm (mrakyhracek.cz)

Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Správné terénní auto musí mít velká kola a pořádný nárazník, aby mohl do terénu.  Toto auto na dálkové ovládání vybízí k divoké jízdě.  Velikost auta: 30 cm Materiál: plast Vhondé od 6 let.  Rozměr balení: 37 x 20 x 19 cm (mrakyhracek.cz)

Auto rc terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Auto rc terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Správné terénní auto musí mít velká kola a pořádný nárazník, aby mohl do terénu. Toto auto na dálkové ovládání vybízí k divoké jízdě. Velikost auta: 30 cmMateriál: plastVhondé od 6 let. Rozměr balení: 37 x 20 x 19 cm (fonetip.cz)

Brother Hurricane 40962 Koloběžka pro děti i dospělé kola 16/12"…

Brother Hurricane 40962 Koloběžka pro děti i dospělé kola 16/12" oranžová

Koloběžka  Hurricane v oranžové barvě. Doporučené od 9 let   Technické údaje: nosnost: 90 kg rám: Hi-tech vyztužená ocel pneumatiky: 16" + 12" nafukovací ráfky: ocelové stupátko: 33 cm ( s protismykovou úpravou ) brzdy: 2 × "V" ALU - zadní + přední. rozměry: d x š x v = 141 x 55 x 94 cm hmotnost: 8,5 kg. výška řidítek lze nastavit: 85 - 91 cm ( měřeno od země k rukojetím ). Obsah balení: 1 x Koloběžka (dilego.cz)

Authentic Koloběžka skládací se svítícími kolečky, průměr kol 125 mm…

Authentic Koloběžka skládací se svítícími kolečky, průměr kol 125 mm Fire Patrol

Vysoce kvalitní a plně hliníková skládací koloběžka je vhodná pro malé i velké sportovce. Každého milovníka pohybu zaujme na první pohled také díky svíticím kolečkům, které fungují na principu dynama. (mall.cz)

Sada dóz velká 3ks, tácek KOLO

Sada dóz velká 3ks, tácek KOLO

(home-point.cz)

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání

Správné terénní auto musí mít velká kola a pořádný nárazník, aby mohl do terénu. Toto auto na dálkové ovládání vybízí k divoké jízdě. Velikost auta: 30 cm Materiál: plast Vhondé od 6 let. Rozměr balení: 37 × 20 × 19 cm (mall.cz)

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání…

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání modré

Toto terénní auto překoná mnoho překážek a je připraveno do těžkého terénu. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy? (mall.cz)

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání…

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání červené

Toto terénní auto překoná mnoho překážek a je připraveno do těžkého terénu. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy? (mall.cz)

Robert Jordan: Velké hledání - Kolo času 2

Robert Jordan: Velké hledání - Kolo času 2

Mladík Rand má předurčeno stát se Drakem Znovuzrozeným. Jelikož je schopen ovládat jedinou sílu, musí zároveň prchat před Aes Sedai – ženami, jež dlouhá staletí stráží svět před podobnými muži. (mall.cz)

Chadwick Fergus a kol.: Velká kniha včelaření

Chadwick Fergus a kol.: Velká kniha včelaření

Populárně naučná publikace o včelaření názorně přibližuje činnost, která patří k nejstarším oborům lidské činnosti. (mall.cz)

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání…

Teddies Auto RC terénní plast 30cm velká kola na dálkové ovládání modré - rozbaleno

Toto terénní auto překoná mnoho překážek a je připraveno do těžkého terénu. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy? (mall.cz)

Křížovky a osmisměrky Českem na kole - Velká písmena

Křížovky a osmisměrky Českem na kole - Velká písmena

Poznejte na kole krásná místa Čech, Moravy a Slezska. Vybrali jsme pro vás více než 70 zajímavých míst, která si zaslouží vaši pozornost. Pokud vyluštíte křížovku a osmisměrku, dozvíte se o každém z nich mnoho informací. (mall.cz)

MAMMOOTH Kartáč na mytí kol, velký, 28 cm

MAMMOOTH Kartáč na mytí kol, velký, 28 cm

Kartáč na mytí kol, velký, zn. MAMMOOTH. Praktický kartáč na mytí a čištění kol i pneumatik. Velice pěkná barevná kombinace černé se světle zelenou. (mall.cz)

kiddimoto® Design Zvonek na kolo, Union Jack - velký

kiddimoto® Design Zvonek na kolo, Union Jack - velký

Podrobnosti: Číslo výrobku výrobce: 2bellujl Rozměry: ca. Ø 80 mm Věk: od 3 let. Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení! (pinkorblue.cz)

Siebenschein a kol.: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)

Siebenschein a kol.: Velký česko-německý slovník (535 tisíc)

Opravené vydání nejrozsáhlejšího česko-německého slovníku nabízí na 218 000 českých výrazů a 304 000 německých ekvivalentů. Je v něm zpracována všeobecná slovní zásoba spisovného i hovorového jazyka, spolu s odbornou terminologií mnoha oborů. (mall.cz)

Naše zvířátka - Čtení o zvířátkách kolem nás s velkými písmeny

Naše zvířátka - Čtení o zvířátkách kolem nás s velkými písmeny

Ve čtyřech samostatných kapitolách této knížky se děti seznámí se zvířátky, která žijí u nás – ať už na mezi a na poli, na břehu a ve vodě, v lese nebo na louce. (mall.cz)

Stylomat Pánské pyžamo dlouhé Velké kolo barva tyrkysová, velikost…

Stylomat Pánské pyžamo dlouhé Velké kolo barva tyrkysová, velikost XXL.

Pánské pyžamo dlouhé Velké kolo barva tyrkysová (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít