Koleckove brusle fila houdini 125 11 5 46 3x 125

Kolečkové brusle Fila Primo Wave Velikost: 46

Kolečkové brusle Fila Primo Wave Velikost: 46

Tělo : Hliník Kolečka: Fila 84mm 83A MILKY Ložiska: Abec 7 (urban-sport.cz)

Kolečkové Brusle Roces Velikost: 46

Kolečkové Brusle Roces Velikost: 46

ložiska - ABEC 7 kolečka - 82A 80mm (urban-sport.cz)

Kolečkové Brusle Roces vel.46 R 100 Velikost: 46

Kolečkové Brusle Roces vel.46 R 100 Velikost: 46

Ložiska - ABEC 9 Kolečka - 82A 84mm (urban-sport.cz)

Kolečkové brusle Tempish Ayroo Velikost: 46

Kolečkové brusle Tempish Ayroo Velikost: 46

AYROO Atraktivní inline brusle určená pro aktivní fitness bruslaře spojuje všechny současné moderní technologie a trendy ve fitness bruslení. Brusle je určena pro začátečníky i pro pokročilé bruslaře. Velmi pevný podvozek pro 3 kolečka o maximální velikosti 90 mm umožní bruslit rychle a pohodlně i na delší vzdálenosti. Podvozek je poměrně krátký, což zvyšuje obratnost brusle a snadnější ovládání při bruslení na místech, kde je potřeba častěji měnit směr jízdy a brusle je tím velmi hravá a zábavná. Pohodlný liner je dvouvrstvý. Tvrdší vnější vrstva drží pevně chodidlo ve skeletu, zatímco měkčí vnitřní vrstva obemkne jistě chodidlo, čímž se docílí pocitu vysokého komfortu a bezpečného ovládání brusle. V místě ohybu brusle v kotníku je v lineru výřez, aby se při bruslení dosáhlo… (urban-sport.cz)

Kolečkové brusle NILS Extreme NA2150 černé 46

Kolečkové brusle NILS Extreme NA2150 černé 46

Kolečkové brusle NILS Extreme NA2150 jsou určeny k rekreační jízdě středně pokročilých a pokročilých bruslařů po rovných a hladkých stezkách, jako například po asfaltu. Lehká a odolná bota je vyrobena z kombinace síťoviny MESH a pěny EVA, špička je vybavena ventilačními otvory, tyto vlastnosti zaručují prodyšnost boty, snižují pocení nohy a předchází tak vlhnutí vložky. Systém ventilace a tvarovaná stélka boty tak přímo ovlivňují zvýšení uživatelského komfortu. Sketel modelu NH2150 je vyroben z polypropylenu, který je velice odolný a vydrží i ty nejtvrdší pády, zároveň stabilizuje chodidlo v oblasti kotníku. Bezpečnost brusle zvyšuje zapínání na dvousekční přezku, řeminek se suchým zipem a šněrování. 80-ti milimetrová kolečka s tvrdostí 82A jsou uložena v hliníkové liště vyrobené precizní… (fitvyziva.cz)

Kolečkové brusle Tempish Ayroo Top Velikost: 46

Kolečkové brusle Tempish Ayroo Top Velikost: 46

AYROO TOP Atraktivní inline brusle určená pro aktivní fitness bruslaře spojuje všechny současné moderní technologie a trendy ve fitness bruslení. Brusle je určena pro začátečníky i pro pokročilé bruslaře. Velmi pevný fixní podvozek pro 4 kolečka o maximálním průměru 84mm. Spolu s našimi velmi kvalitními kolečky RADICAL je tato brusle optimální kompromis mezi rychlou jízdu a dostatkem stability i komfortu. Pohodlný liner je dvouvrstvý. Tvrdší vnější vrstva drží pevně chodidlo ve skeletu, zatímco měkčí vnitřní vrstva obemkne jistě chodidlo, čímž se docílí pocitu vysokého komfortu a bezpečného ovládání brusle. V místě ohybu brusle v kotníku je v lineru výřez, aby se při bruslení dosáhlo anatomičtějšího pohybu nohy nad kotníkem bez odstranění podpory nohy pro bruslaře. Pro větší bezpečnost… (urban-sport.cz)

Kolečkové brusle NILS Extreme NA1206 černo-zelené 46

Kolečkové brusle NILS Extreme NA1206 černo-zelené 46

Kolečkové Inline brusle NILS EXTREME NA 1206 jsou navrženy pro rychlou jízdu po tvrdém a rovném povrchu. 110 mm PU kolečka jsou osazeny ložisky ABEC 9 a oproti běžným bruslím nemají brzdu, proto je model NA 1206 vhodný pro pokročilé bruslaře. Kolečka jsou uložena v hliníkovém noži. Poloměkká bota je vybavena systémem ventilace. Vložka je profilovaná a prodyšná. Zapínání je řešeno klasickou trojkombinací (dvousekční přezka, pásek se suchým zipem a šněrování). Parametry: Nůž brusle : hliník 3,4 mm Ložiska: ABEC 9 Bota: poloměkká s ventilačním systémem Kolečka: 3 x 110 mm Vložka: profilovaná vnitřní strana - semiš vnější strana - EVA, síťovina, umělá kůže výplň - pěna o vysoké hustotě Zapínání: dvojsekční přezka pásek na zip šněrování Upozornění: Není určeno pro komerční použití Certifikát,… (fitvyziva.cz)

Tempish RSC-X kolečkové brusle 46 black, Černá

Tempish RSC-X kolečkové brusle 46 black, Černá

Nová generace freestylové brusle TEMPISH RSC-X je připravena i na ty nejnáročnější freestylové triky. Karbonový skelet, límec (cuff) vyroben z nylonu a zpevněn skelnými vlákny, precizně vyrobený podvozek s novou - převratnou konstrukcí uchycení 1. a 4. kolečka s možností nastavení kolébky, anatomický vnitřní tvar, nártová mikropřezka s vedením pro stahovací pásky, bandáž s tvarovou pamětí - to vše je připraveno Vám umožnit lépe, rychleji a spolehlivě ovládat brusle a váš pohyb na nich! Tento převratný model z kolekce bruslí TEMPISH otevírá úplně novou kategorii freestyl bruslení - je určen pro skutečné profesionály a sportovní freeridery. Velmi dobře anatomicky tvarovaný karbonový skelet podrží chodidlo v optimální poloze a přitom umožní dostatečnou volnost pohybu při trikové jízdě nebo… (patro.cz)

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 80 Trinity 46

Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Black 80 Trinity 46

Pohodlné a prodyšné brusle s 80mm kolečky, se kterými můžete vyrazit za sportem i za zábavou! Skvěle vyvážené a neuvěřitelně stabilní.. Powerslide Phuzion Argon Black 80 jsou pohodlné fitness brusle, vhodné pro sport i rekreaci! Jejich největší výhodou je speciální rám Trinity, díky kterému jsou kolečka k botě připevněna třemi šroubky místo klasických dvou a leží tedy těsně u boty. To přispívá k nižšímu těžišti brusle a celkové vyšší stabilitě. Hliníkový rám navíc výborně tlumí nárazy a vibrace a efektivně přenáší sílu z chodidla do brusle. Bota se sklolaminátovým vyztužením poskytuje důležitou oporu kotníku, zároveň je ale díky anatomicky tvarovanému polstrování velmi pohodlná. Ve spodní části také najdete několik ventilačních otvorů pro lepší prodyšnost. Bezpečnou jízdu pak zajišťují… (insportline.cz)

Kolečkové brusle NILS EXTREME NA 1060 S černo-oranžové 46

Kolečkové brusle NILS EXTREME NA 1060 S černo-oranžové 46

Kolečkové brusle NILS EXTREME NA 1060 S jsou slalomové brusle ideální pro rychlou jízdu. Poloměkká bota je vyrobena z kombinace nylonu a polypropylenu vyztuženého skelným vláknem, dále je vybavena systémem ventilace pro maximální pohodlí. Vložka je prodyšná a její zapínání je řešeno klasickou trojkombinací (dvousekční přezka, pásek se suchým zipem a šněrování). Nůž je vyroben z hliníku o tloušťce 3,4 mm. PU kolečka o průměru 100 mm a tvrosti 82A jsou osazeny ložisky ABEC 9. Brusle jsou vhodné pro pokročilé a zkušené jezdce. Parametry: Nůž brusle : hliník Ložiska: ABEC 9 Bota: poloměká s ventilačním systémem Kolečka: PU 100 mm / 80A Vložka: profilovaná prodyšná membrána syntetická kůže síťovina vnitřní strana je potažena semišem Zapínání: dvojsekční přezka pásek na suchý zip šněrování… (fitvyziva.cz)

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 100 Trinity 46/47

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 100 Trinity 46/47

Skvěle vyvážené brusle pro rychlou a nespoutanou jízdu po městě! S velkými kolečky a špičkovými ložisky ABEC 9 vás nic nezastaví!. Powerslide Next Core Black 100 jsou naprostou špičkou mezi moderními inline bruslemi! Jejich největší výhodou je speciální rám Trinity, díky kterému jsou kolečka k botě připevněna třemi šroubky místo klasických dvou a leží tedy těsně u boty. To přispívá k nižšímu těžišti brusle a celkové vyšší stabilitě. Litý hliníkový rám navíc výborně tlumí nárazy a vibrace a efektivně přenáší sílu z chodidla do brusle. Bota se sklolaminátovým vyztužením poskytuje důležitou oporu kotníku, zároveň je ale díky anatomicky tvarovanému polstrování velmi pohodlná. V přední, boční i zadní části brusle jsou pak strategicky umístěné otvory pro odvětrávání. Rychlost a hbitost bruslím… (insportline.cz)

Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 100 Trinity 45/46

Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 100 Trinity 45/46

Skvěle vyvážené a rychlé brusle se špičkovým rámem a velkými kolečky, stvořené pro výkon a pohodlnou jízdu zároveň!. Powerslide Zoom Pro Black 100 jsou super rychlé a díky pevnému skeletu i super bezpečné brusle! Jejich největší výhodou je speciální rám Trinity, díky kterému jsou kolečka k botě připevněna třemi šroubky místo klasických dvou a leží tedy těsně u boty. To přispívá k nižšímu těžišti brusle a celkové vyšší stabilitě. Litý hliníkový rám navíc výborně tlumí nárazy a vibrace a efektivně přenáší sílu z chodidla do brusle. Bota se sklolaminátovým vyztužením poskytuje důležitou oporu kotníku, zároveň je ale díky anatomicky tvarovanému polstrování velmi pohodlná. V přední, boční i zadní části brusle jsou pak strategicky umístěné otvory pro odvětrávání. Rychlost a hbitost bruslím… (insportline.cz)

Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity 45/46

Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity 45/46

Skvěle vyvážené spolehlivé brusle se špičkovým rámem a standardními kolečky, stvořené pro svižnou a bezpečnou jízdu!. Powerslide Zoom Pro Black 80 jsou super rychlé a díky pevnému skeletu i super bezpečné brusle! Jejich největší výhodou je speciální rám Trinity, díky kterému jsou kolečka k botě připevněna třemi šroubky místo klasických dvou a leží tedy těsně u boty. To přispívá k nižšímu těžišti brusle a celkové vyšší stabilitě. Litý hliníkový rám navíc výborně tlumí nárazy a vibrace a efektivně přenáší sílu z chodidla do brusle. Bota se sklolaminátovým vyztužením poskytuje důležitou oporu kotníku, zároveň je ale díky anatomicky tvarovanému polstrování velmi pohodlná. V přední, boční i zadní části brusle jsou pak strategicky umístěné otvory pro odvětrávání. Rychlost a hbitost bruslím… (insportline.cz)

Fila CROSSFIT 11 - Pánské fitness brusle

Fila CROSSFIT 11 - Pánské fitness brusle

Pásnké brusle FILA CROSSFIT jsou lehké a velice pohodlné kolečkové brusle kategorie fitness. Díky technologiím SOFTWEAR a AIR FLOW jsou lehčí, pohodlnější a lépe padnou. Ideální brusle pro mírně pokročilé i pokročilé bruslaře, kteří od bruslí kromě dobrých technických parametrů očekávají i maximální komfort. (sportisimo.cz)

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 100 Trinity Velikost 46/47

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 100 Trinity Velikost 46/47

Powerslide Next Core Black 100 jsou naprostou špičkou mezi moderními inline bruslemi! Jejich největší výhodou je speciální rám Trinity, díky kterému jsou kolečka k botě připevněna třemi šroubky místo klasických dvou a leží tedy těsně u boty. To přispívá k nižšímu těžišti brusle a celkové vyšší stabilitě. Litý hliníkový rám navíc výborně tlumí nárazy a vibrace a efektivně přenáší sílu z chodidla do brusle. Bota se sklolaminátovým vyztužením poskytuje důležitou oporu kotníku, zároveň je ale díky anatomicky tvarovanému polstrování velmi pohodlná. V přední, boční i zadní části brusle jsou pak strategicky umístěné otvory pro odvětrávání. Rychlost a hbitost bruslím dodávají tři 100mm kolečka s tvrdostí 88A, celkový efekt pak už jen završují špičková ložiska ABEC 9. Pokud tedy hledáte maximálně… (fitvyziva.cz)

Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity Velikost 45/46

Kolečkové brusle Powerslide Zoom Pro Black 80 Trinity Velikost 45/46

Powerslide Zoom Pro Black 80 jsou super rychlé a díky pevnému skeletu i super bezpečné brusle! Jejich největší výhodou je speciální rám Trinity, díky kterému jsou kolečka k botě připevněna třemi šroubky místo klasických dvou a leží tedy těsně u boty. To přispívá k nižšímu těžišti brusle a celkové vyšší stabilitě. Litý hliníkový rám navíc výborně tlumí nárazy a vibrace a efektivně přenáší sílu z chodidla do brusle. Bota se sklolaminátovým vyztužením poskytuje důležitou oporu kotníku, zároveň je ale díky anatomicky tvarovanému polstrování velmi pohodlná. V přední, boční i zadní části brusle jsou pak strategicky umístěné otvory pro odvětrávání. Rychlost a hbitost bruslím dodávají čtyři 80mm kolečka s tvrdostí 85A, celkový efekt pak už jen završují kvalitní ložiska ABEC 7. Pokud tedy hledáte… (fitvyziva.cz)

K2 KINETIC 80 PRO M 11 - Pánské kolečkové brusle

K2 KINETIC 80 PRO M 11 - Pánské kolečkové brusle

Pánské kolečkové brusle K2 KINETIC 80 PRO pro rekreační bruslaře, požadující pohodlí. Kolečka o průměru 80 mm s komfortní tvrdostí 80A efektivně tlumí vibrace. Ložiska ABEC 5 s protiprachovou úpravou mají dlouhou životnost. Pohodlný systém fixace Speed Lace umožňuje rychlé dotažení bruslí jedním zatažením. (sportisimo.cz)

Bauer RH RS SKATE YTH 11 - Dětské kolečkové brusle

Bauer RH RS SKATE YTH 11 - Dětské kolečkové brusle

Dětské brusle na inline hokej Bauer RH RS SKATE YTH s komfortní, anatomicky tvarovanou botou. Jsou určené na asfaltové povrchy či stezky. Tyto brusle jsou ideální volbou pro začátečníky, kteří se chtějí zlepšovat v technice bruslení. Brusle skvěle fixují kotník a drží tak nohu ve stabilní poloze, ve které nehrozí riziko zranění. (sportisimo.cz)

3x HAMÁNEK První mrkvička 125 g

3x HAMÁNEK První mrkvička 125 g

První zeleninový příkrm pro ty nejmenší, od ukončeného 4. měsíce. Příkrm je připraven ze surovin nejvyšší kvality a není nijak zahuštěn. Složení: mrkev (75 %) voda citronový koncentrát (feedo.cz)

3x HAMÁNEK První hrášek 125 g

3x HAMÁNEK První hrášek 125 g

První zeleninový příkrm pro ty nejmenší, od ukončeného 4. měsíce. Příkrm je připraven ze surovin nejvyšší kvality a není nijak zahuštěn. Složení: hrášek (72,2 %) voda (feedo.cz)

Fila BOND 80 11 - Pánské inline brusle

Fila BOND 80 11 - Pánské inline brusle

Pánské inline brusle Fila BOND 80 jsou určené především pro rekreační bruslaře, kteří si chtějí užít pohodlné bruslení. Brusle jsou při jízdě velmi pohodlné a stabilní. Technologie SoftWear, předtvarovaná výplň brusle a konstrukce AirFlow pro zvýšenou prodyšnost vám poskytnou co nejlepší zážitek z bruslení. (sportisimo.cz)

Fila LEGACY PRO 100 11 - Pánské fitness brusle

Fila LEGACY PRO 100 11 - Pánské fitness brusle

Úplnou kontrolu nad bruslemi a rychlosti slibují inline brusle Fila LEGACY 100. Kostru tvoří lehký hliníkový rám, v kombinaci s vytvarovaným polstrováním nabízejí maximální komfort. Systém AirFlow skvěle odvětrává, vaše chodidla tak zůstanou v ideálním prostředí po celou dobu vyjížďky. (sportisimo.cz)

Fila PRIMO LX 90 11 - Pánské inline brusle

Fila PRIMO LX 90 11 - Pánské inline brusle

Pánské inline brusle Fila PRIMO LX 90 jsou vhodné pro pokročilejší bruslaře, kteří mají rádi rychlou jízdu. Jsou velmi lehké a pohodlné, díky tomu vám poskytnou velmi příjemný zážitek z jízdy. (sportisimo.cz)

3x HIPP broskvový (125 g) - ovocný příkrm

3x HIPP broskvový (125 g) - ovocný příkrm

Začínáte zkoušet ovocné příkrmy, které jsou plné spousty nových chutí. Ty mohou být pro dítě neznámé a napoprvé nemusí zachutnat. V takovém případě zkuste do ovocného příkrmu přimíchat trochu mateřského nebo kojeneckého mléka. Dítěti bude připomínat známou mléčnou chuť a bude tak pro něj lákavější. Přestože je příkrm určen dětem od ukončeného 4. měsíce, kojeným dětem jej doporučujeme nejdříve po ukončení šestého měsíce. Broskve mají ve srovnání s jinými peckovinami daleko méně sacharidů a tím i méně kalorií. Jsou tedy vhodné i pro starší děti, které dodržují redukční dietu. Mají také vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C a vitamínů ze skupiny B, které posilují imunitu. Vlastnosti: bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry) velmi jemné bez přídavku aromat, barviv,… (feedo.cz)

Ploché kleště Knipex 37 11 125, rovné, 125 mm

Ploché kleště Knipex 37 11 125, rovné, 125 mm

Precizní kleště pro nejjemnější montážní práce např. v elektronice a jemné mechanice K uchopení, přidržování a ohýbání a nastavování Hroty precizně broušené Plochy čelistí hladké Pečlivě odstraněné otřepy na hranách Průchozí čep kloubu Chromvanadová elektroocel, kovaná, kalená v oleji Precizní kleště pro velmi jemné práce zejména v elektronice a jemné mechanice·K uchopení, přidržování a ohýbání a nastavení·Přesně broušené hroty·Hladké plochy čelistí·Pečlivě odstraněné otřepy na hranách (conrad.cz)

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Boxerky dětské z kolekce Fila. Model vyroben z z příjemné pleteniny. (answear.cz)

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Boxerky dětské z kolekce Fila. Model vyroben z z příjemné pleteniny. (answear.cz)

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Dětské kalhotky z kolekce Fila. Model vyroben hladkého materiálu. (answear.cz)

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Dětské kalhotky z kolekce Fila. Model vyroben hladkého materiálu. (answear.cz)

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Boxerky dětské z kolekce Fila. Model vyroben z z příjemné pleteniny. (answear.cz)

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Boxerky dětské z kolekce Fila. Model vyroben z z příjemné pleteniny. (answear.cz)

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Fila - Dětské boxerky 125-157 cm

Boxerky dětské z kolekce Fila. Model vyroben z z příjemné pleteniny. (answear.cz)

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Dětské kalhotky z kolekce Fila. Model vyroben hladkého materiálu. (answear.cz)

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Fila - Dětské kalhotky 125-157 cm

Dětské kalhotky z kolekce Fila. Model vyroben hladkého materiálu. (answear.cz)

Freche Freunde BIO Cereálie - Křupavá čísla - Banán a vanilka (3x 125…

Freche Freunde BIO Cereálie - Křupavá čísla - Banán a vanilka (3x 125 g)

BIO cereálie od značky Freche Freunde jsou určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Křupavá kolečka s příchutí banánu a vanilky jsou uschované v uzavíratelném obalu. Balení neobsahuje přidaný cukr. (mall.cz)

3x HIPP BIO švestkový (125 g) - ovocný příkrm

3x HIPP BIO švestkový (125 g) - ovocný příkrm

Dopolední svačinka je důležitou součástí pravidelného a zdravého jídelníčku. To platí nejen pro nás, dospěláky, ale především pro děti. Právě ony potřebují pravidelný přísun energie. Děti spotřebovávají energii mnohem rychleji než dospělí, proto také rychleji vyhládnou. Švestky účinkují jako lehké přírodní projímadlo, proto je tato přesnídávka vhodná pro děti, trpící zácpou. Jedna sklenička obsahuje 1000 mg vlákniny, která zabezpečuje pohyb střev a posouvání potravy. Ovocné cukry dodávají energii a vitamin C podporuje budování dětské imunity. Složení: švestky z ekologického zemědělství (50 %), pitná voda, cukr z ekologického zemědělství, rýžová krupice z ekologického zemědělství, rýžový škrob, vitamin C Energetické hodnoty: ve 100 g příkrmu: 284 kJ (68 KCal) ve 125 g příkrmu: 355 kJ (85… (feedo.cz)

Lepicí tyčinky C.K. T6219 125 T6219 125, Ø 11 mm, délka 200 mm, 125…

Lepicí tyčinky C.K. T6219 125 T6219 125, Ø 11 mm, délka 200 mm, 125 ks, transparentní

125x lepicích tyčinek po 20 g (conrad.cz)

Fila CROSSFIT LADY 5 - Dámské fitness brusle

Fila CROSSFIT LADY 5 - Dámské fitness brusle

Dámské brusle FILA CROSSFIT LADY jsou lehké a velice pohodlné kolečkové brusle kategorie fitness určené pro ženy. Díky technologiím SOFTWEAR a AIR FLOW jsou lehčí, pohodlnější a lépe padnou. Ideální brusle pro mírně pokročilé i pokročilé bruslařky, které od bruslí kromě dobrých technických parametrů očekávají i maximální komfort. (sportisimo.cz)

Úhlová bruska Fein WSG 11-125 72217760000, 125 mm, 1100 W

Úhlová bruska Fein WSG 11-125 72217760000, 125 mm, 1100 W

Příruční kompaktní úhlová bruska o výkonu 1100 W pro odstraňování otřepů, broušení a řezání. 1100 W·Klidový stav: 11000 ot./min Ochranný kryt · 1 pár přírub · Přídavná rukojeť · Klíč (conrad.cz)

Our Generation - kolečkové brusle, svítící kolečkové brusle

Our Generation - kolečkové brusle, svítící kolečkové brusle

Nejsou tyhle kolečkové brusle prostě super? Kolečkové brusle pro panenky z Our Generation mohou dokonce svítit! Nasaď své panence roztomilé kolečkové brusle, aby byla vždy stylová, kamkoli se vydá. Leo Print ve fialové barvě a tkaničky a kolečka v zářivé barvě Orange dělají z kolečkových bruslí opravdovou atrakci! Podrobnosti o produktu: Pro panenku velikosti 46 cm Obsah: 1 pár kolečkových bruslí Potřebné baterie: 6 x AG3 (součástí balení) Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do 3 let! Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout. (pinkorblue.cz)

3x HIPP BIO První dýně (125 g) - zeleninový příkrm

3x HIPP BIO První dýně (125 g) - zeleninový příkrm

125 g, od ukončeného 4 – 6. měsíce dle doporučení pediatra V období mezi ukončeným čtvrtým až šestým měsícem začínáme přikrmovat. Nejvhodnější je začít zeleninou. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte. Když jde o děti, záleží na kvalitě každé lžičky. Na té „první“ záleží obzvlášť. My v HiPPu to víme, a proto máme přísné BIO zásady: vybíráme zeleninu nejvyšší možné kvality zásadně nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva zeleninu necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby byla chutná a výživná zpracováváme ji šetrně, aby si uchovala důležité živiny a vitamíny vhodná jako PRVNÍ LŽIČKA bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku bez přídavku mléčné složky bez přídavku aromat, barviv,… (feedo.cz)

3x HIPP BIO s meruňkami (125 g) - ovocný příkrm

3x HIPP BIO s meruňkami (125 g) - ovocný příkrm

125 g, od ukončeného 4–6. měsíce dle doporučení pediatra Od ukončeného čtvrtého až šestého měsíce přichází čas na první lžičku. Snáší-li vaše děťátko dobře zeleninu, můžete vyzkoušet i první ovoce. A protože v prvních třech letech života dítěte, záleží na kvalitě každé lžičky, máme v HiPPu přísné BIO zásady: vybíráme ovoce nejvyšší možné kvality zásadně nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva ovoce necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby bylo sladké a šťavnaté zpracováváme jej šetrně, aby si uchovalo důležité živiny a vitamíny bez přídavku barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu – dle zákona bez přídavku aromat bez mléčné složky bez lepku změkčuje stolici Složení: meruňky* 46%, voda, cukr*, rýžová krupice*, rýžový škrob*, vitamin C z ekologického… (feedo.cz)

3x HIPP hruškový Williams-Christ (125 g) - ovocný příkrm

3x HIPP hruškový Williams-Christ (125 g) - ovocný příkrm

Není nad lahodně sladkou svačinku z čerstvého ovoce a bez přidaného cukru! Pro větší zasycení batolátek před spaním, můžete udělat mléčnou kaši a doplnit ji touto přesnídávkou. Jako ranní svačinku nebo vydatnou snídani doporučujeme rozmačkat dětské sušenky s ovocnou přesnídávkou. Děti se budou olizovat až za ušima. Od ukončeného čtvrtého měsíce můžete tento ovocný příkrm podávat dětem, které jsou krmeny umělým mlékem. Kojeným dětem doporučujeme příkrm nejdříve od ukončeného šestého měsíce. Přesnídávka je vyráběna z odrůdy hrušek Williams Christ, jejíž plody jsou samy o sobě hypoalergenní. Z toho důvodu je přesnídávka vhodná pro děti ohrožené alergií. Tato odrůda je pro dětské přesnídávky volena také proto, že je šťavnatá (proto naleznete v obsahu poměrně velké množství hruškové šťávy) a… (feedo.cz)

3x HIPP BIO krůtí maso (125 g) - masový příkrm

3x HIPP BIO krůtí maso (125 g) - masový příkrm

BIO maso je vhodné ke kombinaci se zeleninovým menu nebo s přílohou. Maso je bohaté na bílkoviny a rovněž je nejlepším zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Tento produkt je navíc obohacen o BIO řepkový olej, který dodává organismu Omega 3 mastné kyseliny. Ty jsou důležité pro vývoj mozkových a nervových buněk. Vlastnosti: od ukončeného 4. měsíce bez lepku v BIO kvalitě s BIO řepkovým olejem O značce HiPP >> (feedo.cz)

3x HIPP BIO první brokolice (125 g) - zeleninový příkrm

3x HIPP BIO první brokolice (125 g) - zeleninový příkrm

125 g, od ukončeného 4 – 6. měsíce dle doporučení pediatra V období mezi ukončeným čtvrtým až šestým měsícem začínáme přikrmovat. Nejvhodnější je začít zeleninou. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte. A protože v prvních třech letech života dítěte záleží na kvalitě každé lžičky, máme v HiPPu přísné BIO zásady: vybíráme zeleninu nejvyšší možné kvality zásadně nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva zeleninu necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby byla chutná a výživná zpracováváme ji šetrně, aby si uchovala důležité živiny a vitamíny vhodná jako PRVNÍ LŽIČKA bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku bez přídavku mléčné složky bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek… (feedo.cz)

3x HIPP BIO kuřecí maso (125 g) - masový příkrm

3x HIPP BIO kuřecí maso (125 g) - masový příkrm

BIO maso je vhodné ke kombinaci se zeleninovým menu nebo s přílohou. Maso je bohaté na bílkoviny a rovněž je nejlepším zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Tento produkt je navíc obohacen o BIO řepkový olej, který dodává organismu Omega 3 mastné kyseliny. Ty jsou důležité pro vývoj mozkových a nervových buněk. Vlastnosti: vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce obsah masa při zpracování: 50 g z ekologického zemědělství. s BIO řepkovým olejem bez mléčné složky bez přídavku soli, aromat, barviv, konzervačních látek, a zahušťovadel – proto zamíchejte obsah soli je dán obsahem sodíku v surovinách Složení: kuřecí maso – pyré 40 %, pitná voda, rýže vařená, řepkový olej 1,0 % O značce HiPP >> (feedo.cz)

3x HIPP BIO Zeleninová směs (125 g) - zeleninový příkrm

3x HIPP BIO Zeleninová směs (125 g) - zeleninový příkrm

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny přesně na výživové potřeby kojenců. Pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. Zeleninové příkrmy HiPP obsahují omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. Jak ji připravit?: Otevřenou skleničku nebo oddělenou porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, aby jste nepoškodili skleničku a ověřte teplotu. Teprve poté podávejte díděti. Neohřátou část… (feedo.cz)

3x HIPP BIO První mrkev (125 g) - zeleninový příkrm

3x HIPP BIO První mrkev (125 g) - zeleninový příkrm

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny přesně na výživové potřeby kojenců. Pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. Rozměr balení a specifikace: od ukončeného 4. měsíce bez přídavku soli neobsahuje pojidla neobsahuje lepek se sníženým obsahem alergenních složek v BIO kvalitě O značce HiPP >> (feedo.cz)

Úhlová bruska Metabo WEV 11-125 Quick 603625000, 125 mm, 1100 W

Úhlová bruska Metabo WEV 11-125 Quick 603625000, 125 mm, 1100 W

1100 W·Klidový stav: 2800 - 10500 ot./min (conrad.cz)

Úhlová bruska Metabo W 11-125 Quick 603623000, 125 mm, 1100 W

Úhlová bruska Metabo W 11-125 Quick 603623000, 125 mm, 1100 W

1100 W·Klidový stav: 11000 ot./min (conrad.cz)

Fila SHADOW COMP LADY 5 - Dámské inline brusle

Fila SHADOW COMP LADY 5 - Dámské inline brusle

Fila SHADOW COMP LADY jsou nádherné dámské brusle s lehkým kompozitovým rámem. Lehká a pohodlná konstrukce vám poskytne příjemnou jízdu plnou potěšení. Jsou to ideální brusle pro začátečníky, kteří hledají stabilní a pohodlné brusle. (sportisimo.cz)

Fila BOND 80 LADY 5 - Dámské inline brusle

Fila BOND 80 LADY 5 - Dámské inline brusle

Dámské inline brusle Fila BOND 80 LADY jsou určené především pro rekreační bruslařky, kteří si chtějí užít pohodlné bruslení. Brusle jsou při jízdě velmi pohodlné a stabilní. Technologie SoftWear, předtvarovaná výplň brusle a konstrukce AirFlow pro zvýšenou prodyšnost vám poskytnou co nejlepší zážitek z bruslení. (sportisimo.cz)

Senzor teploty TB02-BB8D-125, vypnutí: (±5) 125 °C

Senzor teploty TB02-BB8D-125, vypnutí: (±5) 125 °C

Teplotní čidlo přeruší spínací kontakt při dosažení vypínací teploty a jakmile teplota znovu klesne na spínací bod, opět se automaticky zapne. Například pro použití pro vytápěcí a klimatizační techniku, ochranu motoru apod. Automatický reset·S hysterezí·Nízká pořizovací hodnota S certifikací VDE a UL (conrad.cz)

Úhlová bruska Bosch Professional GWS 11-125 060179D003, 125 mm,…

Úhlová bruska Bosch Professional GWS 11-125 060179D003, 125 mm, kufřík, 1100 W

1100 W·Klidový stav: 11500 ot./min Antivibrační rukojeť·Upínací příruba·Ochranný kryt·Upínací matice·Dvoukolíkový klíč·Kufřík (conrad.cz)

Úhlová bruska Bosch Professional GWS 11-125 P 0601792202, 125 mm,…

Úhlová bruska Bosch Professional GWS 11-125 P 0601792202, 125 mm, 1100 W

1100 W·Klidový stav: 11500 ot./min Upínací příruba·Ochranný kryt·Upínací matice·Antivibrační rukojeť·Dvoukolíkový klíč (conrad.cz)

EMOS LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá …

EMOS LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá (1540211120)

LED panel - příkon 11 W, neutrální světlo (4000 K), šířka 12,5 cm, IP65, Čtvercový LED panel EMOS PROFI umístíte kamkolivLED panel EMOS PROFI byl navržen pro použití v náročném prostředí, kde je vyžadována odolnost, kompaktnost a zároveň také dostatečný světelný tok. Svítidlo je vyrobeno z lehkého hliníku a odolného plastu. Díky promyšlenému difuzoru dokáže totiž světlo distribuovat v úhlu svitu 120°. LED panel vyniká vysokým stupněm krytí IP65, díky čemuž jej můžete umístit i ve vlhkém prostředí a lze jej instalovat na jakékoliv povrchy. LED panel EMOS PROFI splňuje normy pro provoz i na hořlavých materiálech jako dřevo nebo papír. Čtvercový LED panel EMOS poslouží jako náhrada za 60W žárovku a svítí v neutrální bílé barvě 4 000 K, která se nejvíce blíží dennímu světlu. EMOS PROFI vydrží… (alza.cz)

Emos COB LED P3532 125 lm 20m 3x AAA (8592920036969)

Emos COB LED P3532 125 lm 20m 3x AAA (8592920036969)

Čelovka se světelným výkonem 125 lm, dosvit 20 m, 1 × LED dioda, maximální doba svícení 19 h, stupeň krytí IP44, napájení: 3 × AAA, hmotnost 54 g Nárazuvzdorná a voděodolná čelovka s velmi slušnou délkou svitu. Praktická a vzhledově neotřelá čelovka se stane nezbytným pomocníkem na noční cestu tmavými uličkami města. Určitě ji využijí i rekreační turisté, domácí kutilové, nebo cyklisté. LED dioda typu COB poskytne slušný dosvit 20 metrů. Přitom se budete moci spolehnout až na velice slušných 19 hodin nepřetržitého svitu. Čelovka je nárazuvzdorná a voděodolná, takže nemusíte mít obavy, že jí nepřízeň počasí ublíží. Klíčové vlastnosti19 hodin nepřetržitého svituNárazuvzdornost do 1 mVoděodolnost3 režimy svícení - 100 %, 50 %, červená LED blikáHmotnost 54 g (alza.cz)

3x HIPP BIO karotka s brambory (125 g) - zeleninový příkrm

3x HIPP BIO karotka s brambory (125 g) - zeleninový příkrm

Zeleninový příkrm je v BIO kvalitě a přirozeně bezlepkový. Je vhodný i pro děti ohrožené alergií. Obsahuje výživné látky a aktivní složky, které napomáhají zdravému vývoji dítěte. Zelenina je pro dítě důležitým potravinovým doplňkem. Obsahuje minerální látky a stopové prvky. Obsah vlákniny reguluje u dítěte přirozeným způsobem funkci střev. Pro citlivý organismus Vašeho dítěte se vyrábí bez přídavku kuchyňské soli. Vlastnosti: od ukončeného 4. měsíce bez přídavku soli bez lepku se sníženým obsahem alergenních složek v BIO kvalitě O značce HiPP >> (feedo.cz)

3x HIPP BIO Bílá bezlepková mrkev, 125 g - zeleninový příkrm

3x HIPP BIO Bílá bezlepková mrkev, 125 g - zeleninový příkrm

Pro svojí jemnou chuť je ideální jako první lžička. Navíc díky bílé barvě nezanechává skvrny na bryndáku. Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek přikrmování od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. Vlastnosti: Bez aromat, barviv a konzervačních látek – dle legislativy Bez zahušťovadel – proto příkrm před konzumací zamíchejte Bez přídavku soli – obsah soli je daný obsahem sodíku v surovinách Bez lepku Pozn.: Zpevňuje stolici Od ukončeného… (feedo.cz)

koleckove brusle net, koleckove brusle 40, koleckove brusle com, kovová ohrádka pro pejsky a štěnata 125, brusle vel 46, lední brusle 46, brusle bauer 46, kolečkové brusle 46, pánské brusle 46, brusle pánské 46

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít