Kniha legionarska odyssea

ADC Blackfire Dixit: Odyssey

ADC Blackfire Dixit: Odyssey

Objevte s Dixit Odyssey kouzlo světa Dixit - oblíbené deskové hry vyznamenané několika prestižními cenami.  Odhalte tajemství ukrytá v obrázcích, vyhněte se léčkám svých soupeřů a naplno rozviňte svou fantazii. Nyní se můžete s Dixitem bavit až ve 12 hráčích, vyzkoušet nové varianty pravidel a objevit další pohádkové světy. Vhodné pro hráče od 8 let určeno pro 3-6 hráčů Doba hry je 30 min Balení obsahuje: 1 bodovací deska 84 obrázkových karet 12hlasovacích desek 24 hlasovacích žetonů 12 dřevěných králíčků 1 pravidla V t… (mrakyhracek.cz)

Assassins Creed Odyssey (3307216079668)

Assassins Creed Odyssey (3307216079668)

Hra pro PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční, ve které jste odsouzení na smrt vlastní rodinou a vydáte se na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. 90% Fámy o chystaném pokračování ságy Assassin’s Creed se potvrdily. Nový díl s podtitulem Odyssey dorazí už 5. října 2018.  Napište svůj vlastní příběh ve tvrdém světě, který neodpouští žádné špatné rozhodnutí. … (alza.cz)

Assassins Creed Odyssey - PS4 (3307216063940)

Assassins Creed Odyssey - PS4 (3307216063940)

Hra pro konzoli - krabicová verze, české titulky, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, ve které jste odsouzení na smrt vlastní rodinou a vydáte se na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. 83% Fámy o chystaném pokračování ságy Assassin’s Creed se potvrdily. Nový díl s podtitulem Odyssey vám ukáže krásy antického Řecka. Napište svůj vlastní příběh ve tvrdém světě, který neodpouští žádné špatné rozhodnutí. … (alza.cz)

Squids Odyssey (PC) DIGITAL (449112)

Squids Odyssey (PC) DIGITAL (449112)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: adventura a dětská 95% Vytvořte tým olihní a vytáhněte do boje proti zlomyslným krabům a krevetám. Steeve a další jeho kamarádi olihně jsou v nebezpečí. Pomozte je zachránit.  Infekční sliz ničí svět olihní a Steeve se svými kamarády se jej pokusí zachránit.  Těžké strategické boje Svedete velké těžké bitvy. Musíte zvolit dobrou strategii, prostředí a sílu olihní,… (alza.cz)

Assassins Creed Odyssey - Xbox One (3307216073451)

Assassins Creed Odyssey - Xbox One (3307216073451)

Hra pro konzoli - krabicová verze, české titulky, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, ve které jste odsouzení na smrt vlastní rodinou a vydáte se na úžasnou cestu, na které se z žoldáckého vyvrhela stanete legendárním řeckým hrdinou, a odhalíte tajemství své minulosti. Najděte svou vlastní cestu ve válkou rozpolceném světě, vytvářeném lidmi i bohy, ve kterém se sráží hory s mořem. 87% Fámy o chystaném pokračování ságy Assassin’s Creed se potvrdily. Nový díl s podtitulem Odyssey dorazí už 5. října 2018.  Napište svůj vlastní příběh ve tvrdém světě, který neodpouští žádné špatné rozhodnutí. … (alza.cz)

Super Mario Odyssey - Nintendo Switch (045496420864)

Super Mario Odyssey - Nintendo Switch (045496420864)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: adventura První sandbox hra s Mariem v hlavní roli od dob Super Mario 64 na konzoli Nintendo 64 a Super Mario Sunshine na konzoli Nintendo GameCube. V té budou hráči cestovat napříč masivními 3D světy a sbírat speciální měsíce, kterými budou napájet Mariovo plavidlo nesoucí název Odyssey. 97% Přechod Maria do otevřeného prostředí s výrazně akčnější hratelností strašil mnoho klasických fanoušků starého Maria podobně, jako se ten nový Mario strachuje o svůj klobouk. Nintendo však tento důležitý krok zvládlo na jedničku. Návrat legendární hratelnosti do Super Mario série.Kníratý instalatér Mario se vydává na nové dobrodružství napříč tajemnými světy, přičemž se opět bude do sytosti… (alza.cz)

Odyssea (978-80-206-1617-3)

Odyssea (978-80-206-1617-3)

Kniha – autor Homér, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Král Odysseus se po dobytí Troje touží vrátit domů. Netuší ale, jakou plavbu mu osud připraví… Deset let bloudí po mořích a zažije neuvěřitelná dobrodružství, než se konečně vrátí na rodný ostrov Ithaka. Slavný příběh o králi Odysseovi doplňují nádherné ilustrace Manuely Adreani a přibližují ho tak mladým čtenářům. (alza.cz)

WEWOOD ODYSSEY CRYSTAL BLACK + dárek zdarma

WEWOOD ODYSSEY CRYSTAL BLACK + dárek zdarma

Hodinky Odyssey Crystal black, to je elegantní módní doplněk pro každou příležitost a pro každou ženu. Ebenove dřevo ti dodá pocit výjimečnosti a nevšednosti. Příroda na tvé ruce, to je WeWOOD. (24time.cz)

MVMT ODYSSEY - 40MM APEX + dárek zdarma

MVMT ODYSSEY - 40MM APEX + dárek zdarma

Čisté a neotřelé linie a dokonalé geometrické tvary, to je minimalistický design hodinek Odyssey značky MVMT. Tyto originální hodinky ozdobí vaši ruku při jakékoliv příležitosti a v jakémkoliv outfitu. Jednoduchý design, čisté linie a žádné zbytečnosti, to je předností tohoto modelu jež si prostě oblíbíte. Světoznámá společnost sídlící v Los Angeles vsadila hlavně na jednoduchost a kvalitu svých modelů a v tomto směru stále pokračuje! (24time.cz)

HP Odyssey Backpack Black 15.6" (L8J88AA#ABB)

HP Odyssey Backpack Black 15.6" (L8J88AA#ABB)

Batoh na notebook s maximální uhlopříčkou do 15,6 ", anatomicky tvarovaná záda, kapsa na lahev, odlehčená konstrukce a odvětraná záda, vnější rozměry (vך×h) 46 cm × 33 cm × 15 cm, hmotnost 0,98 kg, barva černá  K zachování bezproblémové funkčnosti notebooku je nutností zajistit jeho bezpečný transport tak, aby nebyl ohrožen perfektní provoz. Firma HP přichází s unikátním konceptem každodenní přepravy vašeho notebooku. Kromě prostoru pro transport notebooku nabízí i speciální oddělenou kapsu sloužící jako bezpečné uložiště pro tablet či elektronickou čtečku. Další univerzální kapsy a prostory se hodí pro uložení nejrůznějšího příslušenství. Batoh se výborně hodí ke každodennímu užívání díky sportovnímu charakteru, odolnému materiálu a kvalitnímu polstrování, které v… (alza.cz)

ENSLAVED: Odyssey to The West: Premium Edition (251119)

ENSLAVED: Odyssey to The West: Premium Edition (251119)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: akční  VypnutoVynechat z LightBoxu Vítejte v daleké budoucnosti, kde válka zanechala svět v troskách a příroda si bere zpět, co ji náleží. Kde bojuje o přežití několik málo zbývajících zástupců lidské civilizace. Záhadné otrokářské lodě sbírají členy ubývající lidské populace a odváží je na západ, aby se už nikdy nevrátili. Trip je technologicky založená mladá žena, která byla uvězněna právě na jedné takové otrokářské lodi. Díky jejím mentálním schopnostem se jí podařilo utéct. Monkey, silný, hrubý samotář se dostal ven také a to díky jeho hrubé síle a svalům. Hlavní vlastnostiPostapokalyptické převyprávění klasické 400 let staré čínské novelyMistrovstký kousek v oblasti animacíStrhující prostředí… (alza.cz)

Odyssea: V mokrých botách (978-80-206-1499-5)

Odyssea: V mokrých botách (978-80-206-1499-5)

Kniha – autor Mirek Brát, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha volně navazuje na již vydanou knižní trilogii Mare Nostrum. Ve všech svých knihách autor skládá pestrou mozaiku, jejímž základním pojítkem je voda. Reportážní črty a témata z Egypta, Německa, Lotyšska, Rakouska, Belgie, Česka, Slovenska, Španělska, Chorvatska, Kypru a dalších zemí nahlížejí na okolí optikou vody – z různých úhlů, vážně i s nadsázkou. Knihu tak jistě ocení všichni, kteří rádi cestují, zajímají se o potápění, historii, přírodu či fotografování pod vodou. (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Deluxe Edition - Xbox One DIGITAL (G3Q…

Assassin's Creed Odyssey: Deluxe Edition  - Xbox One DIGITAL (G3Q-00582)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční 87% Fámy o chystaném pokračování ságy Assassin’s Creed se potvrdily. Nový díl s podtitulem Odyssey dorazí už 5. října 2018.  Deluxe EditionV této Deluxe edici dostanete spolu s hrou navíc i zvýšené XP a extra obleky pro vaši postavu. Napište svůj vlastní příběh ve tvrdém světě, který neodpouští žádné špatné rozhodnutí. Staňte se legendárním řeckým hrdinou a bojujte stejně dobře na souši i na moři.  … (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Season Pass - Xbox One DIGITAL (7D4-00326)

Assassin's Creed Odyssey: Season Pass  - Xbox One DIGITAL (7D4-00326)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG, pro uplatnění je vyžadována základní hra S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Pořízením herního doplňku Season Pass na vás čekají nová příběhová dobrodružství. Assassin’s Creed Odyssey: Season Pass přidává do hry dva hlavní epizodní příběhy - Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis. Season Pass navíc obsahuje plnou hru Assassin's Creed III Remastered.  Vlastnosti herního doplňku Assassin's Creed Odyssey: Season PassNová příběhová dobrodružství s herním doplněk Assassin's… (alza.cz)

Léčivá kniha - Kniha poslední záchrany

Léčivá kniha - Kniha poslední záchrany

Hledáte originální a vtipný dárek, který obdarovaného zaručeně potěší? Máme pro vás Knihu poslední záchrany. Tato netradiční kniha v sobě skrývá pravý poklad - čistou slivovici R. Jelínek.Obdarovaný bude obsahem knihy jistě překvapen a potěšen.  (babickarstvi.cz)

Assassin's Creed Odyssey Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Assassin's Creed Odyssey Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0040849)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Pořízením herního doplňku Season Pass na vás čekají nová příběhová dobrodružství. Assassin’s Creed Odyssey: Season Pass přidává do hry dva hlavní epizodní příběhy - Legacy of the First Blade a The Fate of Atlantis. Season Pass navíc obsahuje plnou hru Assassin's Creed III Remastered.  Vlastnosti herního doplňku Assassin's Creed Odyssey: Season PassNová příběhová… (alza.cz)

Koupací kniha Krab: Kúpacia kniha Krab (9789463608251)

Koupací kniha Krab: Kúpacia kniha Krab (9789463608251)

Kniha - česky (alza.cz)

Látková kniha Ovce: Látková kniha Ovečka (9789463608305)

Látková kniha Ovce: Látková kniha Ovečka (9789463608305)

Kniha - česky (alza.cz)

Látková kniha Medvídek: Látková kniha Medvedík (9789463608275)

Látková kniha Medvídek: Látková kniha Medvedík (9789463608275)

Kniha - česky (alza.cz)

Látková kniha Kočka: Látková kniha Mačička (9789463608282)

Látková kniha Kočka: Látková kniha Mačička (9789463608282)

Kniha - česky (alza.cz)

Koupací kniha Želvička: Kúpacia kniha Korytnačka (9789463608268)

Koupací kniha Želvička: Kúpacia kniha Korytnačka (9789463608268)

Kniha - česky (alza.cz)

Koupací kniha Kačenka: Kúpacia kniha Kačka (9789463608244)

Koupací kniha Kačenka: Kúpacia kniha Kačka (9789463608244)

Kniha - česky (alza.cz)

Koupací kniha Velryba: Kúpacia kniha Veľryba (9789463608237)

Koupací kniha Velryba: Kúpacia kniha Veľryba (9789463608237)

Kniha - česky (alza.cz)

Látková kniha Pejsek: Látková kniha Psík (9789463608299)

Látková kniha Pejsek: Látková kniha Psík (9789463608299)

Kniha - česky (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Large Pack - Xbox One…

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Large Pack  - Xbox One DIGITAL (KZP-00001)

Herní doplněk / kredit - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG Nákupem tohoto balíčku Helix Credits Large Pack získáte dohromady 4600 kreditů v měně hry. Tyto kredity můžete využít ve hře Assassin's Creed Odyssey a odemknout různé extra položky, zdroje a další vychytávky. S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Jste-li příznivci této herní série, rozhodně byste měli mít tento Helix Credits Large Pack, který vám otevře nové možnosti.  Herní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Large PackHerní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Large Pack… (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Small Pack - Xbox One…

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Small Pack  - Xbox One DIGITAL (7F6-00209)

Herní doplněk / kredit - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG Nákupem tohoto balíčku Helix Credits Small Pack získáte dohromady 1050 kreditů v měně hry. Tyto kredity můžete využít ve hře Assassin's Creed Odyssey a odemknout různé extra položky, zdroje a další vychytávky. S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Jste-li příznivci této herní série, rozhodně byste měli mít tento Helix Credits Small Pack, který vám otevře nové možnosti.  Herní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Small PackHerní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Small Pack… (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Medium Pack - Xbox One…

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Medium Pack  - Xbox One DIGITAL (7F6-00210)

Herní doplněk / kredit - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG Nákupem tohoto balíčku Helix Credits Medium Pack získáte dohromady 2400 kreditů v měně hry. Tyto kredity můžete využít ve hře Assassin's Creed Odyssey a odemknout různé extra položky, zdroje a další vychytávky. S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Jste-li příznivci této herní série, rozhodně byste měli mít tento Helix Credits Medium Pack, který vám otevře nové možnosti.  Herní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Medium PackHerní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Medium Pack… (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits XL Pack - Xbox One DIGITAL …

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits XL Pack  - Xbox One DIGITAL (KZP-00002)

Herní doplněk / kredit - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG Nákupem tohoto balíčku Helix Credits XL Pack získáte dohromady 7400 kreditů v měně hry. Tyto kredity můžete využít ve hře Assassin's Creed Odyssey a odemknout různé extra položky, zdroje a další vychytávky. S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Jste-li příznivci této herní série, rozhodně byste měli mít tento Helix Credits XL Pack, který vám otevře nové možnosti.  Herní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits XL PackHerní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits XL Pack otevírá nové… (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Base Pack - Xbox One DIGITAL…

Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Base Pack  - Xbox One DIGITAL (7F6-00208)

Herní doplněk / kredit - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční a RPG Nákupem tohoto balíčku Helix Credits Base Pack získáte 500 kreditů v měně hry. Tyto kredity můžete využít ve hře Assassin's Creed Odyssey a odemknout různé extra položky, zdroje a další vychytávky. S Assassin’s Creed Odyssey se tentokrát podíváte do starověkého Řecka. Bude velmi záležet na vašich rozhodnutích a správných volbách. Vy sami budete určovat, jakým směrem se bude tento nádherný příběh ubírat. Jste-li příznivci této herní série, rozhodně byste měli mít tento Helix Credits Base Pack, který vám otevře nové možnosti.  Herní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Base PackHerní doplněk Assassin's Creed Odyssey: Helix Credits Base Pack otevírá nové… (alza.cz)

Moje válečná Odyssea: Vzpomínky legionáře Vladimíra Vaňka (978-80…

Moje válečná Odyssea: Vzpomínky legionáře Vladimíra Vaňka (978-80-7557-073-4)

Kniha – autor Vladimír Vaněk, 280 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Když v létě 1914 vypukla světová války, Vladimír Vaněk pobýval v ruské Oděse. Nejprve se chtěl stát válečným dopisovatelem ze srbské fronty, když se však začala v Kyjevě formovat Česká družina, patřil k jedněm z prvních dobrovolníků. Absolvoval vojenský výcvik i první boje na frontě, v listopadu se však dobrovolně přihlásil na tzv. tajnou rozvědku – misi, během které měl proniknout do českých zemí a předat zde politickým představitelům informace o čs. odboji v Rusku. Jako jediný z pětičlenné skupiny úkol splnil. Následně se nechal odvést do rakousko-uherské armády a na frontě přeběhl zpět k Rusům. Popis průběhu tohoto nebezpečného a dramatického, ale zároveň i dobrodružného, úkolu tvoří převážnou část vzpomínek. V… (alza.cz)

Kniha Kniha sociologie (978-80-242-5395-4)

Kniha Kniha sociologie (978-80-242-5395-4)

Kniha – 352 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha sociologie vychází jako šestá ze série přehledových oborových publikací, určených pro nejširší veřejnost od úplných začátečníků až po pokročilé studenty a odborníky. Srozumitelně vysvětluje všechny velké myšlenky pozoruhodného a málo známého oboru společenských věd. Provází nás vývojem sociologie od počátků až do současné doby a v chronologickém řazení seznamuje s nejvýznačnějšími odborníky, myšlenkovými směry a teoriemi. Knihu doplňují diagramy, které krok za krokem zpřehledňují složité představy, klasické výroky, které usnadňují zapamatování sociologických myšlenek, a vtipné ilustrace. (alza.cz)

Kniha Kniha básní (978-80-88088-36-3)

Kniha Kniha básní (978-80-88088-36-3)

Kniha – autor Tomáš Hlinka, 90 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha básní je inspirovaná domovem a přírodou ve verších, které okouzlují. Kniha povznáší, dává naději a přichází s novými pohledy do nitra člověka hledajícího v rozbouřeném světě místo, které by mu bylo blízké. (alza.cz)

Assassin's Creed Odyssey: Legacy of the First Blade - Xbox One…

Assassin's Creed Odyssey: Legacy of the First Blade - Xbox One Digital (7D4-00340)

Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Adventura a Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra Tři nové příběhy v Assassin's Creed OdysseyZískejte přístup ke třem zbrusu novým epizodám ve hře Assassin's Creed Odyssey pro Xbox One. V DLC Legacy of the First Blade budete bojovat po boku legendy, která jako první ovládla skrytou čepel. Změňte běh dějin a odhalte, proč se assassíni rozhodli bojovat ze stínů.Ke hraní je vyžadováno vlastnictví základní hry Assassin's Creed Odyssey pro Xbox One. (alza.cz)

Kniha Velká kniha bajek (978-80-7371-925-8)

Kniha Velká kniha bajek (978-80-7371-925-8)

Kniha – 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Chcete vědět, co by dělala zvířata, kdyby byla lidmi? V této báječné knížce se můžete ponořit do krásných bajek, ve kterých vystupují různá zvířata. Mluví jako lidé, chovají se jako lidé a určitě vás jejich příhody potěší či pobaví. (alza.cz)

Kniha FÍ! - kniha komiksů (978-80-210-7906-9)

Kniha FÍ! - kniha komiksů (978-80-210-7906-9)

Kniha – 136 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sborník komiksů vytvořených studenty Ateliéru grafického designu a multimédií Fakulty informatiky v Brně v rámci předmětu Konceptuální a intermediální tvorba. Za celé 3 roky trvání tohoto předmětu se nasbíralo na 130 stran zajímavých komiksových povídek od 60 autorů. (alza.cz)

Kniha Velká kniha meditačních cvičení (978-80-86581-75-0)

Kniha Velká kniha meditačních cvičení (978-80-86581-75-0)

Kniha – autor Sri Chinmoy, 220 stran, česky, pevná bez přebalu matná 227 cvičení pro začátečníky i pokročilé Je-li pro vás koncentrace a meditace něco docela nového, otvírá se před vámi dobrodružství objevování nepřeberného bohatství vnitřního světa. Jakmile začneme objevovat krásu tiché mysli a širokého, mírem naplněného srdce, nejen každý den, ale i každá chvilka ztišení nebo meditace nám bude přinášet více a více radosti, naplnění a poznání. Meditace tak začne velmi brzy obohacovat náš každodenní život, a nakonec nás může dovést až k uvědomění si naší nejhlubší podstaty, té zářivé, všeprostupující a všepřesahující skutečnosti, které dle svého vnímání říkáme Bůh, Nejvyšší, Pravda či Láska. (alza.cz)

Kniha Via Hrabal: Kniha vzpomínek (978-80-87683-27-9)

Kniha Via Hrabal: Kniha vzpomínek (978-80-87683-27-9)

Kniha – 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Množstvím fotografií a dokumentů provázená publikace více než čtyřiceti českých i zahraničních autorů. Mezi autory jsou Ludvík Vaculík, maďarský prozaik Péter Esterházy, polský bohemista Jacek Baluch (autor monografie o Hrabalovi Kain podle Hrabala), Sergio Corduas, Jiří Menzel, František Dvořák, Josef Zumr, Milan Jankovič, Michal Cihlář, Vladimír Karfík, Vera Cais, Vlastimil Třešňák, Stanislav Vávra, Václav Cílek, Ivo Krobot, Petr Oslzlý, Josef Kroutvor, unikátními fotografiemi přispěli Ladislav Michálek a Hana Hamplová, zařazeny jsou ukázky z grafického díla Vladimíra Boudníka a Oldřicha Hamery ad. Editorem publikace je Tomáš Mazal, autor monografie Spisovatel Bohumil Hrabal. Kniha vychází ke stému výročí narození Bohumila Hrabala. (alza.cz)

Akční příběhy knihy knih Hero Bible (978-80-87282-25-0)

Akční příběhy knihy knih Hero Bible (978-80-87282-25-0)

Kniha – autor Siku; Richard Thomas; Jeff Anderson, 192 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Od největších hrdinů po nejhorší padouchy… Bible, jak jste ji ještě nečetli! Hrdinové biblických příběhů nebyli dokonalí, ale rozhodně nebyli nudní. Některým dala víra sílu pomáhat lidem a postavit se zlu. Jiní naopak podlehli temné síle. Něco ale stále chybělo… Hlavní hrdina. A Jeho největší bitva. (alza.cz)

Dárková kniha

Dárková kniha

Set pro výrobu unikátního výstřižkového alba. (fonetip.cz)

Dárková kniha

Dárková kniha

Set pro výrobu unikátního výstřižkového alba. (mrakyhracek.cz)

Velká kniha obřích zvířat: Malá kniha drobných zvířat (978-80-7585…

Velká kniha obřích zvířat: Malá kniha drobných zvířat (978-80-7585-131-4)

Kniha - autor Cristina M. Banfi; Cristina Peraboni, 40 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Autorka nás zavede do kouzelné říše zvířecích rekordmanů. Představí svět těch „NEJ“ živočichů různých oblastí: největší obry i nejmenší blešky, bojovníky s nafukovacími nosy nebo lenochy, co tráví celé dny ve vodě, rychloběžce, letce, i obratné mistry v maskování. Nahlédnete do úchvatného světa živočichů, co váží méně než kousek sladkosti, nebo takového, který je těžší než dva nákladní auta. Znáte rekordmana, co umí létat pozpátku? Slyšeli jste už o živočichu tak malém, že je pouhým lidským okem neviditelný? V této fantastické knize se o těchto a mnoho dalších zvířecích rekordmanech můžete dozvědět spoustu zajímavostí. Autorka knihu uspořádala do dvou částí: obří a drobná zvířata. A italská… (alza.cz)

Pohádky bratří Grimmů: Poslechová kniha Kniha + CD ROM + DVD (40-624…

Pohádky bratří Grimmů: Poslechová kniha Kniha + CD ROM + DVD (40-624-5080-1)

Kniha – 74 stran, česky, jiný materiál potahu Poslechová kniha - Pohádky bratří Grimů - výuková řada "LISTEN and LEARN" napomáhá dětem získat základy angličtiny moderním způsobem pomocí pohádek. Pohádky jsou jedním z nejpřirozenějších způsobů, pomocí kterého děti vnímají svět, dobro a zlo a přijímají poučení a inspiraci. Otevřená dětská mysl vnímá příběh a jeho poselství formou zábavy, a po prvotním pochopení pohádky a jejího poselství v mateřském jazyce je schopna vnímat příběh i v angličtině a tak si přirozenou cestou pomocí asociací spojovat vjem (zvuk, text a obrázky) a jeho význam a získávat tak základy angličtiny přirozenou cestou. Poslechová kniha Kniha + CD ROM + DVD (alza.cz)

Kniha čínského umění léčby: Kniha čínského umění léčby (978-80-7263…

Kniha čínského umění léčby: Kniha čínského umění léčby (978-80-7263-806-2)

Kniha – autor Li Wu, 208 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Použijte prastaré, cenné léčivé znalosti ze střední říše. Ústředním bodem tradiční čínské medicíny (TCM) – exaktní a systematické vědy a celostně orientované léčebné metody – je povzbuzování životní energie čchi. Tradiční čínská × západní medicína – spojenci, ne protiklady Léčebné umění Dálného východu jako účinná alternativa či doplněk západní školské medicíny se osvědčilo jak při ošetřování každodenních potíží, tak i při léčbě obtížně léčitelných symptomů, jakými jsou bolesti, onemocnění systému látkové výměny a různé organické i duševní poruchy. Staletími prověřené léčebné metody mohou pomoci i vám Posilujte i vy svou životní energii čchi podle základních pravidel lékařů starověké Číny, kteří svého času… (alza.cz)

Veľká kniha rozprávok

Veľká kniha rozprávok

Vstúpte s nami do sveta fantázie, kde dobro vždy zvíťazí nad zlom, láska nad nenávisťou a pravda nad lžou a intrigami. Jedinečný výber tých najkrajších rozprávok, ktoré poznajú všetky generácie, od prababičiek po detičky. V divokej džungli na vás striehne dobrodruh Mauglí, šikovný kocúr v čižmách vás očarí svojím dôvtipom, cínový vojačik vás pre zmenu dojme svojou nekonečnou láskou k tanečnici. (patro.cz)

Animalium kniha her

Animalium kniha her

Kniha - autor Jenny Broomová, 170 stran, česky (alza.cz)

Kniha dohadů (9788025721100)

Kniha dohadů (9788025721100)

Elektronická kniha - autor Erika Swylerová, 337 stran, česky V rozpadajícím se domě na útesu žije mladý knihovník Simon. Jeho matka, cirkusová mořská panna, se před lety utopila v moři, otec zemřel nedlouho po ní a sestra Enola utekla z domova s komedianty a živí se čtením z tarotových karet. Jednoho dne obdrží Simon podivný balíček. Odesílatelem je starý knihkupec, který v dražbě náhodou vykoupil starou, ručně psanou knihu a ve snaze najít pro ni majitele zjistil, že se týká Simonových předků. V rozpadajícím se domě na útesu žije mladý knihovník Simon. Jeho matka, cirkusová mořská panna, se před lety utopila v moři, otec zemřel nedlouho po ní a sestra Enola utekla z domova s komedianty a živí se čtením z tarotových karet. Jednoho dne obdrží Simon podivný balíček. Odesílatelem je… (alza.cz)

Kniha toužení (9788025705391)

Kniha toužení (9788025705391)

Elektronická kniha - autor Leonard Cohen, 249 stran, česky Spisovatel, zpěvák, písničkář - to všechno je Leonard Cohen. Kniha toužení je však sbírkou básní a dodejme tedy k seznamu Cohenových profesí, že je básník, a to básník v Čechách nikoliv neznámý (sbírky Smrt muže, který patřil jedné ženě, Výbor z poezie, Květiny pro Hitlera...).Sbírka vznikala od 90. let do současnosti, z velké části v zenbuddhistickém klášteře na hoře Mt. Baldy v Kalifornii. Tuto horu, jak praví encyklopedický slovník, "navštěvují obvykle zkušení lyžaři, které láká technická nesnadnost zdejších sjezdovek". Zkušený mistr slova Cohen zde v tiché kontemplaci pět let působil jako kuchař a tajemník svého duchovního učitele Sasaki Roshiho. "Rozhovory se zde netrpí," řekl později. Ke komunikaci… (alza.cz)

Yookidoo První kniha

Yookidoo První kniha

Yookidoo První kniha Oboustranný mantinel do postýlky z různých druhů textilií sloužící jako první kniha.Kniha má na jedné straně jednoduché výrazné černobílé a červenobílé motivy, které jsou vhodné pro rozvoj zraku novorozence. Na druhé straně jsou pokročilé barevné motivy pro další fázi vývoje dítěte. (pilulka.cz)

Princezna Velká kniha puzzle: Velká kniha puzzle 50 dílků (978-80-252…

Princezna Velká kniha puzzle: Velká kniha puzzle 50 dílků (978-80-252-3985-8)

Kniha – 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Připoj se k princeznám a užij si s nimi skvělou zábavu! Protanči noc v záři křišt’álových lustrů s Popelkou, potop se na dno nejhlubšího oceánu s Ariel, objev pravou krásu pod odpudivou maskou s Bellou, zažij divokou jízdu na koňském hřbetě s Meridou, poznej krásy světa za zdmi věže s Locikou. Otevři knihu puzzle s 50 dílky v každém obrázku a vejdi do kouzelného světa, kde se i ty můžeš stát princeznou! (alza.cz)

Kniha Když tě zasáhne láska: Kniha pro zamilované holky (978-80-7451…

Kniha Když tě zasáhne láska: Kniha pro zamilované holky (978-80-7451-551-4)

Kniha – autor Bojan Ljubenovič, 120 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá „První láska je jako písemka z matematiky. Objeví se, když ji nejméně čekáš. Nedopusť, aby tě překvapila a přepadla nepřipravenou. Přečti si tuto knihu a dozvíš se, jak čelit všem milostným nástrahám.“ To jsou slova z pera srbského novináře a satirika Bojana Ljubenoviće, autora jedinečné knížky Když tě zasáhne láska – Kniha pro zamilované holky. Co mají dělat, když je zasáhne první láska? Jak se vyrovnat se svými vlastními pocity a vnitřním zmatkem? Jak se vyznat v citech, které dívka dosud vůbec nepoznala? Jen tuší, že se s ní něco děje, něco neobyčejného a krásného, ale zároveň se toho bojí. Kniha jí pomůže zjistit, jak zaujmout svého vyvoleného, jak se správně píše milostná báseň, jaká jsou koření lásky, jak… (alza.cz)

Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih (978-80-856…

Získejte z e-knih trojnásobek užitku - rychločtení e-knih (978-80-856-2493-9)

Elektronická kniha - autor David Gruber Z obsahu: E-knihy jsou zde Ekonomie učení Nakolik se tato e-kniha týká naučných témat a nakolik beletrie? Konkrétní příklad o propojení a prolínání Fáze těžení z e-knih Před prvním čtením Výběr e-knihy aneb Co vyčteme z řádků i mezi řádky Vybírat ke koupi podle autora nebo podle tématiky? Výběr podle autora Výběr podle tématiky Příklad na návaznost témat Máte vybráno téma e-knihy? Co tedy dále? První čtení e-knihy Pět stylů čtení klasických knih a e-knih Praktické způsoby čtení knih Orientační čtení – skipping Název, popřípadě podtitul Autor Tiráž Úvod a závěr Nadpisy kapitol, mezititulky kapitol Pasáže tučné, popřípadě kurzívové Dvojtečky, vykřičníky, otazníky, úvozovky Začátky a konce odstavců … (alza.cz)

Kniha, co tě naučí milovat knihy: I když čtení nesnášíš (978-80-253…

Kniha, co tě naučí milovat knihy: I když čtení nesnášíš (978-80-253-2988-7)

Kniha – autor Francoize Boucher, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Konečně se dozvíš, proč je čtení knížek super zábava Spousta skvělých, případně naprosto šílených důvodů, jak zhltat co nejvíce knih, aniž by člověk přibral. (alza.cz)

Tygří kniha: třídní tygří kniha pro 1. stupeň základní školy (978-80…

Tygří kniha: třídní tygří kniha pro 1. stupeň základní školy (978-80-266-1007-6)

Kniha – autor Kamila Kopsová; Petr Kops, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pokud jste již četli knížku Tygr dělá uáá uáá, pak jistě jste již začali poznávat svého tygra. A pokud ne, je právě teď ta nejvhodnější příležitost. Publikace představuje pracovní sešit, který skvěle poslouží k celoroční kreativní práci celé třídy. Umožňuje nastavit si osobní cíle jednotlivých žáků, třídního učitele a třídy jako takové a tyto cíle postupně komentovat a vyhodnocovat. Tygří kniha zůstává jako památka a na budoucích srazech může sloužit jako skvělý zdroj vzpomínek. S tygří třídní knihou vyjádříte jedinečnosti a kreativnosti vaší třídy! (alza.cz)

Ottova velká kniha Prvňáček: Původní česká kniha, 6-8 let (978-80…

Ottova velká kniha Prvňáček: Původní česká kniha, 6-8 let (978-80-7451-319-0)

Kniha - Knížka českých autorek pomůže všem začínajícím školáčkům. Stránky pro prvňáčkaobsahují matematické úkoly, doplňovačky, porovnávání obrázků, rébusy či hádanky, které rozvíjejí pozornost, soustředění a logické myšlení. – autor Marie Tetourová; Edita Plicková, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Knížka, která pomůže všem začínajícím školáčkůmPotěšení a zábavu najdou například v komiksovém seriálu Dům U Pěti rarášků a se zásadami slušného chování se seznámí v kapitole Ahoj človíčku. Nechybí básničky, veršované příběhy, pohádky nebo pověsti, s kterými si procvičí paměť a obohatí slovní zásobu. Oblíbené a prospěšné je malované čtení.Stránky pro prvňáčka obsahují matematické úkoly, doplňovačky, porovnávání obrázků, rébusy či hádanky, které rozvíjejí pozornost, soustředění a… (alza.cz)

Ottova velká kniha Školák: Původní česká kniha, 6-10 let (978-80-7451…

Ottova velká kniha Školák: Původní česká kniha, 6-10 let (978-80-7451-370-1)

Kniha – autor Marie Tetourová; Edita Plicková, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Děti v této původní české knize ocení především zajímavé vědomostní hry a nejrůznější praktické úkoly, které jim přinesou zábavu i poučení. V průběhu celého roku budou pozorovat přírodu, seznámí se s lidovými pranostikami a zjistí, jak za pomoci rostlin a živočichů předpovídat počasí. Správné chování v přírodě si osvojí s kapitolou Co dokáže Kazisvět. Naučí se také vyrábět dárky, udělat obyčejnou bambuli či vázat uzly. Slovní zásobu a paměť si procvičí s různými písničkami, říkankami a pohádkami. Zábavu najdou v komiksu Na Nudu je Nenuda či v malovaném čtení. Nechybí ani různé rébusy, šifry a úkoly zaměřené na logické myšlení. (alza.cz)

Ottova velká kniha Předškolák: Původní česká kniha, 4-6 let (978-80…

Ottova velká kniha Předškolák: Původní česká kniha, 4-6 let (978-80-7451-297-1)

Kniha – autor Marie Tetourová; Edita Plicková, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Původní česká knížka, která vaše děti krůček po krůčku připraví na školu. Získají nejen potřebné všeobecné znalosti, ale za pomoci zajímavých úkolů, básniček, pohádek či hádanek se bude rozvíjet jejich slovní zásoba, fantazie i tvořivost. Naučí se správně držet tužku a zvládnou uvolňovací cviky důležité pro přípravu ke správnému psaní. Osvojí si názvy barev, tvarů, základy slušného chování i orientaci v prostoru a získají také základní početní dovednosti. (alza.cz)

Němčina - 40 lekcí pro samouky - kniha + 2 CD: Kniha + 2 CD (80-7240…

Němčina - 40 lekcí pro samouky - kniha + 2 CD: Kniha + 2 CD (80-7240-483-0)

Kniha – autor Wolfram Klatt; Jean-Paul Vernon, 408 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Komplexní učebnice pro samouky nabízí: tematické lekce, základní konverzační obraty, živé rozhovory pro procvičování porozumění jazyku, soubor testů k ověření získaných znalostí, praktického průvodce běžnými situacemi, množství zeměpisných, historických a kulturních zajímavostí, přehled gramatiky a dvojjazyčný slovníček. (alza.cz)

Moja prvá kniha Autá

Moja prvá kniha Autá

Veľké tematické leporelo s množstvom farebných fotografií. Deti v ňom nájdu názorné obrázky áut a veľa ďalších zaujímavostí a náučných aktivít. Témy: Osobné autá, Malé nákladné autá a transportéry, Silné pretekárske autá, Silné prepravné autá, Veľký cestný ťahač, Nákladné autá s výklopníkom, Špeciálne autá, Hasičské autá, Poľnohospodárske stroje, Nakladače a zdviháky, Bagre, Stroje na opravu ciest, Historické autá, Priraďte koleso, Vytvorte dvojice, Rôzne povolania (patro.cz)

Lego® Kniha návodů

Lego® Kniha návodů

LEGO® Kniha nápadů 2 je druhou knížkou jednoduchých, ale zároveň působivých návodů. Je plná návrhů, tipů a triků od fanoušků stavebnice LEGO®. Nechte se jimi inspirovat a vytvořte si z kostek něco vlastního. Najdete tu středověké hrady, vesmírné lodě, drzé piráty, letadla, zmenšeniny různých staveb či nábytku a ješte mnohem, mnohem víc! Kniha je vhodná pro všechny uživatele, nezávisle na jejich věku či zručnosti. Osvojte si nové způsoby stavění z kostek LEGO®. Popusťte uzdu své fantazii a zlepšete si techniku. (patro.cz)

PartyDeco Kniha hostů krémová

PartyDeco Kniha hostů krémová

Kniha hostů krémová počet: 1 ks rozměry: 20,5 x 20,5 cm obsahuje 22 stran bez textu (heliumking.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít