Klasicke panske tricko z biobavlny 8008 svetle zluta s

Casa Organica Taška na chleba - z biobavlny, s utahovací šňůrkou

Casa Organica Taška na chleba - z biobavlny, s utahovací šňůrkou

Taška na chleba - elegantní a praktický sáček o rozměru 26 x 40 cm od Casa Organica je vhodný na celý bochník chleba či více kusů pečiva. Díky praktickým ouškům ho můžete nést i jako samostatnou tašku na pečivo. Slouží nejen k přenášení, ale i uchovávání pečiva. Nejdéle v něm ale vydrží kvalitní domácí chléb, produkty z rozmrazených polotovarů v něm zpravidla čerstvé a měkké nevydrží. Je vyrobený z tenkého plátna z BIO bavlny a má utahovací šňůrku, díky které z něj obsah jen tak nevypadne. Samozřejmostí je i schválení Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny. Něco o výrobci? Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, sáčky a ručníky Casa Organica nebo Mama Natura a také… (vybaveniprouklid.cz)

BoWeevil - Nákupní taška z biobavlny s dlouhými oušky, síťová Barva:…

BoWeevil - Nákupní taška z biobavlny s dlouhými oušky, síťová Barva: antracit

Nákupní taška s extra dlouhými rukojeťmi, takže taška se může nosit přes rameno. Rukojeti jsou dlouhé 70 cm.Materiál: biobavlna Taška je produkována s certifikátem GOTS- Světový standard v ekologické produkcí textilu. Země původu je Indie. Není produkt: POAK CZ, s.r.o.  (herbatica.cz)

Pepe Jeans pánské tričko Davinci z kolekce Andy Warhol - S (540)

Pepe Jeans pánské tričko Davinci z kolekce Andy Warhol - S (540)

Pánské tričko Davinci s potiskem z kolekce Andy Warhol od Pepe Jeans. Tričko je vyrobeno z 50% bavlny a 50% polyesteru. (mode.cz)

Odličovací tampony Organyc z biobavlny 70ks

Odličovací tampony Organyc z biobavlny 70ks

Odličovací tampony Organyc z biobavlny 70 ks Vatové tampony Organyc ze 100% BIO bavlny jsou vhodné pro každodenní dokonalé odlíčení. Na jedné straně jsou vzorované pro důkladné, ale jemné odstranění make-upu. (pilulka.cz)

Dámské čistící ubrousky Organyc z biobavlny 20ks

Dámské čistící ubrousky Organyc z biobavlny 20ks

Dámské čistící ubrousky Organyc z biobavlny 20ks Ženská pokožka je mimořádně citlivá a může někdy trpět podrážděním a svěděním. Tyto ubrousky zklidňuji pokožku a zároveň pomáhají předcházet jejímu podráždění. (pilulka.cz)

Dětské čistící ubrousky Organyc z biobavlny 60ks

Dětské čistící ubrousky Organyc z biobavlny 60ks

Dětské čistící ubrousky Organyc z biobavlny 60ks Organyc dětské čisticí ubrousky z biobavlny jsou nepostradatelným pomocníkem doma i venku. (pilulka.cz)

Organyc Menstruační vložky z biobavlny denní 10ks

Organyc  Menstruační vložky z biobavlny denní 10ks

Menstruační vložky z biobavlny denní 10ks Ženská pokožka je mimořádně citlivá, proto může během menstruace trpět podrážděním a svěděním. Takový stav většinou znamená, že používáte vložky, které brání pokožce dýchat. (pilulka.cz)

Organyc Menstruační vložky z biobavlny noční 10ks

Organyc  Menstruační vložky z biobavlny noční 10ks

Menstruační vložky z biobavlny noční 10ks Ženská pokožka je mimořádně citlivá, proto může během menstruace trpět podrážděním a svěděním. Takový stav většinou znamená, že používáte vložky, které brání pokožce dýchat. (pilulka.cz)

Organyc menstr. vložky z biobavlny slipové+ 24ks

Organyc menstr. vložky z biobavlny slipové+ 24ks

Organyc menstr. vložky z biobavlny slipové+ 24ks Jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou tenoučké, téměř neviditelné - ale můžete se na ně spolehnout každý den. Dovolují pokožce přirozeně dýchat a pomáhají ji zklidňovat. (pilulka.cz)

BoWeevil - Kosmetická taška- make-up z biobavlny- natural

BoWeevil - Kosmetická taška- make-up z biobavlny- natural

Tato malá kosmetická taška, která se hodí jako make-up taška je dlouhá 18 cm, vysoká 9 cm a široká 7 cm. Jevyrobena z organické bavlny, zipy jsou značky: YKK, patří k těm nejvíce kvalitním - běžec na zipu je kovový. Materiál je velmi odolný.  Taška je produkovaná s certifikátem GOTS- Světový standard v ekologické produkci textilu. Krajina původu je Indie. Materiál : biobavlna    (herbatica.cz)

BoWeevil - Pevná plážová Yoga taška z biobavlny - natural

BoWeevil - Pevná plážová Yoga taška z biobavlny - natural

Rozměry: Otvor je široký 60 cm. Dno je oválné a měří 50 x 27 cm. Rukojeti jsou dlouhé 48 cm. Materiál: Vyrobena je z 100% bio bavlny hustoty tkaní 450g na 1m čtvereční. Země původu: Indie Taška je vyrobena s certifikátem GOTS- Světový standard v ekologické produkcí textilu. (herbatica.cz)

Organyc Menstruační vložky z biobavlny slipové slabé 24ks

Organyc  Menstruační vložky z biobavlny slipové slabé 24ks

Menstruační vložky z biobavlny slipové slabé 24ks Slipové vložky Light jsou vhodné pro denní nošení. Budete díky nim mít pocit stálé čistoty, ochráníte spodní prádlo a můžete je použít při slabé menstruaci či gynekologických problémech (označení: 1 kapička). (pilulka.cz)

Organyc Menstruační tampony z biobavlny SUPER 16 ks

Organyc  Menstruační tampony z biobavlny SUPER 16 ks

Menstruační tampony z biobavlny SUPER 16 ks Tampony Organyc Super ze 100% BIO bavlny jsou bělené bez chlóru. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Dovolí vaší pokožce dýchat, přirozeně absorbují až dvacetinásobek vlastní váhy a pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Jsou zcela bez parfemace. Budete se cítit jako v bavlnce! (pilulka.cz)

Organyc Menstruační tampony z biobavlny REGULAR 16 ks

Organyc  Menstruační tampony z biobavlny REGULAR 16 ks

Menstruační tampony z biobavlny REGULAR 16 ks Organyc bio menstruační tampony Regular pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění pokožky a sliznice. (pilulka.cz)

Organyc bavlněné suché čtverce z biobavlny 60 ks

Organyc bavlněné suché čtverce z biobavlny 60 ks

Organyc bavlněné suché čtverce z biobavlny 60 ks Organyc Dětské bavlněné suché čtverce z BIO bavlny jsou vhodné k ošetření pokožky dětí. Jsou vyrobeny ze 100 % BIO bavlny. (pilulka.cz)

Organyc z biobavlny dětské čistící ubrousky 60 ks

Organyc z biobavlny dětské čistící ubrousky 60 ks

Praktické bavlněné čtverce, které využijete pro hygienu celé rodiny. Vatové čtverce jsou z bio bavlny, která je šetrná i k té necitlivější dětské pokožce. (countrylife.cz)

Pepe Jeans pánské tričko Davinci z kolekce Andy Warhol

Pepe Jeans pánské tričko Davinci z kolekce Andy Warhol

Pánské tričko Davinci s potiskem z kolekce Andy Warhol od Pepe Jeans. Tričko je vyrobeno z 50% bavlny a 50% polyesteru. (mode.cz)

Organyc Menstruační tampony z biobavlny SUPER PLUS 16 ks

Organyc  Menstruační tampony z biobavlny SUPER PLUS 16 ks

Menstruační tampony z biobavlny SUPER PLUS 16 ks Tampony Organyc Regular ze 100% BIO bavlny a nejsou běleny chlorem. Jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Dovolí vaší pokožce dýchat, přirozeně absorbují až dvacetinásobek vlastní váhy a pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Jsou zcela bez parfemace. Budete se cítit jako v bavlnce! (pilulka.cz)

Organyc Mateřské menstr. vložky po porodu z biobavlny 12ks

Organyc  Mateřské menstr. vložky po porodu z biobavlny 12ks

Mateřské menstr. vložky po porodu z biobavlny 12ks To nejjemnější a nejlepší pro maminky. Vložky po porodu ze 100% biobavlny. (pilulka.cz)

Casa Organica Sada na potraviny (3 ks) - z biobavlny

Casa Organica Sada na potraviny (3 ks) - z biobavlny

Sada na potraviny - tato sada od Casa Organica se sestává ze síťového sáčku na ovoce či zeleninu, malého sáčku z tenkého plátna na pečivo a většího sáčku ze silnějšího plátna na chléb. Vše je vyrobeno z biobavlny a nahradí stovky zbytečných jednorázových produktů. Něco o výrobci? Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, sáčky a ručníky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v České republice. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Zaměstnává znevýhodněné lidi v chráněné dílně. (vybaveniprouklid.cz)

BAMBOOLIK Odličovací tampony z biobavlny pratelné 10 ks …

BAMBOOLIK Odličovací tampony z biobavlny pratelné 10 ks (8595642918797)

Odličovací tampony pratelné, zero waste Hledáte ekologickou alternativu k jednorázovým kosmetickým tamponům? Pak vyzkoušejte pratelné, odličovací tamponky BAMBOOLIK. Jsou vyrobené z biobavlny, která vyniká šetrností k pokožce. Odličovací tamponky jsou proto vhodné pro všechny typy pokožky, včetně velmi citlivé. Hodí se pro jemné, ale důkladné odstranění make-upu i pro čištění pleti. Jsou velmi příjemné na dotek. Na jedné straně jsou velmi jemné a na druhé straně jsou hrubší, což vám poskytne mírný peelingový efekt. Po použití je stačí vyprat. Představují plně funkční, ekonomickou a ekologickou pomůcku pro každodenní péči o pleť. Díky jejich používání můžete omezit množství použitých jednorázových produktů.  Klíčové vlastnosti pratelných,… (alza.cz)

Casa Organica Sada na farmářské trhy (6 ks) - z biobavlny

Casa Organica Sada na farmářské trhy (6 ks) - z biobavlny

Sada na farmářské trhy - s touto praktickou nákupní sadou od Casa Organica na farmářských trzích určitě zazáříte a bez obtíží odnesete i větší nákup. Sada se skládá z pevné plátěné nákupní tašky přes rameno, dvou středních síťovinových sáčků na ovoce či zeleninu, malého síťovinového sáčku na ovoce či zeleninu, malého sáčku z tenkého plátna na pečivo a většího sáčku ze silnějšího plátna na chléb. Vše je vyrobeno z biobavlny a nahradí stovky zbytečných jednorázových produktů. Celá sada je schválena Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny. Něco o výrobci? Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, sáčky a ručníky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační… (vybaveniprouklid.cz)

Dámské Tričko The North Face Class V Watershirt Světle Žlutá Xs

Dámské Tričko The North Face Class V Watershirt  Světle Žlutá  Xs

Kvalitní dámské tričko, prodyšný a rychleschnoucí materiál, anatomický střih, nízká hmotnost, UPF 50.. Dámské tričko THE NORTH FACE Class V Watershirt je moderní funkční tričko s krátkým rukávem vyrobené z vysoce kvalitního materiálu. Speciální mikrovlákna mají ultrafialový faktor (UPF) 50, díky čemuž si triko zachovává své barvy i po dlouhodobém nošení na slunci či několikanásobném praní. Díky preciznímu volnému střihu přirozeně kopíruje anatomii ženského těla a nebrání tak v pohybu i při náročnějších sportovních aktivitách. Technologie odvodu potu udržuje tělo v maximálním suchu. V neposlední řadě je triko doplněno logem a to v přední i zadní části. Dámské tričko THE NORTH FACE Class V Watershirt je vhodné pro každodenní nošení, ale lze jej využít i během sportovních aktivit. Technický… (insportline.cz)

Pánské tričko s medvědem S

Pánské tričko s medvědem S

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly.  příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

BAMBOOLIK Odličovací tampony z biobavlny pratelné 10 ks + síťka na…

BAMBOOLIK Odličovací tampony z biobavlny pratelné 10 ks + síťka na praní (8595642918810)

Odličovací tampony pratelné, zero waste Hledáte ekologickou alternativu k jednorázovým kosmetickým tamponům? Pak vyzkoušejte pratelné, odličovací tamponky BAMBOOLIK v sadě se síťkou na praní. Jsou vyrobené z biobavlny, která vyniká šetrností k pokožce. Odličovací tamponky jsou proto vhodné pro všechny typy pokožky, včetně velmi citlivé. Hodí se pro jemné, ale důkladné odstranění make-upu i pro čištění pleti. Jsou velmi příjemné na dotek. Na jedné straně jsou velmi jemné a na druhé straně jsou hrubší, což vám poskytne mírný peelingový efekt. Po použití je stačí vyprat. Představují plně funkční, ekonomickou a ekologickou pomůcku pro každodenní péči o pleť. Díky jejich používání můžete omezit množství použitých jednorázových produktů.  Klíčové… (alza.cz)

Pánské tričko SmurfFit+ S

Pánské tričko SmurfFit+ S

Černé pánské tričko SmurfFit+ je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedná se o SLIMFIT střih, takže doporučujeme brát o jednu velikost větší než jste zvyklý! :-) příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy kvalitní, odolný potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň (grizzlygear.shop)

Pánské tričko RedFit+ S

Pánské tričko RedFit+ S

Černé pánské tričko RedFit+ je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedná se o SLIMFIT střih, takže doporučujeme brát o jednu velikost větší než jste zvyklý! :-) příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy kvalitní, odolný potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň (grizzlygear.shop)

Guirca Pánske tričko s potislem - Droid Velikost - dospělý: L

Guirca Pánske tričko s potislem - Droid Velikost - dospělý: L

Pánske tričko s potislem - Droid počet: 1 ks   Váš karnevalový nebo halloweenský kostým může působit důvěryhodněj i díky různým doplňkům jako je například toto tričko s potislem Droid. Zaujměte svým kostýmem na párty či karnevalu. (heliumking.cz)

Pánské tričko SoulCal vel. S

Pánské tričko SoulCal vel. S

Pánské stylové a lehké tričko SoulCal v tmavě modré barvě se hodí na běžné nošení přes léto. (outletexpert.cz)

Pánské tričko Firetrap vel. S

Pánské tričko Firetrap vel. S

Pánské bavlněné tričko Firetrap ve vínovém provedení se hodí na běžné nošení. (outletexpert.cz)

Pánské tričko Firetrap vel. S

Pánské tričko Firetrap vel. S

Pánské bavlněné tričko Firetrap v modrém provedení se hodí na běžné nošení. (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. černé provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. černé provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. modré provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. tmavě modré provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. černé provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. tmavě modré provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Loap vel. S

Pánské tričko Loap vel. S

Výborné pánské tričko od značky Loap zaručeně využijete pro každodenní nošení do města i do přírody. Díky jeho nesmírně kvalitní bavlně, která je zároveň velmi příjemná na dotek, se budete při jakékoliv činnosti pohybovat stále v pohodlí. Je ozdobené módním potiskem. tmavě modré provedení (outletexpert.cz)

Pánské tričko Rest day S

Pánské tričko Rest day S

Černé pánské tričko Restday je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly znázorňující takzvaný REST DAY - odpočinkový den! příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

Pánské tričko s medvědem M

Pánské tričko s medvědem M

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly.  příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

Pánské tričko s medvědem L

Pánské tričko s medvědem L

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly.  příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

Pánské tričko s medvědem XL

Pánské tričko s medvědem XL

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly.  příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

Pánské tričko s medvědem 2XL

Pánské tričko s medvědem 2XL

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly.  příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

Pánské tričko s medvědem 3XL

Pánské tričko s medvědem 3XL

Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a díky svému přiléhavému střihu skvěle zvýrazní vaši postavu. Jedinečný design tvoří svalnatý medvěd Grizzly.  příjemný, kvalitní materiál moderní, přiléhavý střih zpevněné švy odolný, kvalitní potisk vhodné na sport i volný čas vrácení a výměna zboží zdarma vyrobeno v EU  INFORMACE K ÚDRŽBĚ: - prát naruby do 30 stupňů, bez aviváže - sušit pouze na mírný stupeň - žehlit na nejnižší stupeň mimo potisk (grizzlygear.shop)

adidas Ref18 Jsy žlutá S

adidas Ref18 Jsy žlutá S

Lehký a prodyšný pánský dres adidas Ref18 Jsy navržený zejména na fotbal je vhodný i na další týmové sporty. Velmi funkční polyesterový materiál se postará o rychlý odvod vlhkosti z pokožky a suchý dres. Žlutý dres bude vynikat na každém utkání. Oblékněte svůj tým do dresů adidas, zajistíme vám potisk dle vašeho návrhu a nabídneme kompletní servis. Klasický rovný střih oblečení REGULAR FIT. Materiál: 64% recyklovaný polyester/36% polyester Týmové žluté provedení. (total-store.cz)

Pánské tričko s krátkým rukávem vel. S

Pánské tričko s krátkým rukávem vel. S

Pánské volnočasové tričko s krátkým rukávem v bílém provedení. (outletexpert.cz)

Pánské tričko s krátkým rukávem vel. S

Pánské tričko s krátkým rukávem vel. S

Pánské volnočasové tričko s krátkým rukávem v zeleném provedení. (outletexpert.cz)

BoWeevil - Síťová kapsa na zeleninu nebo ovoce z biobavlny Rozměr: M …

BoWeevil - Síťová kapsa na zeleninu nebo ovoce z biobavlny Rozměr: M - 30 x 25 cm

Rozměr: 38 x 28 cm Materiál: 100% biobavlněného látka Je možné ho prát při teplotě do 40˚C. Země původu: Indie (herbatica.cz)

BoWeevil - Síťová kapsa na zeleninu nebo ovoce z biobavlny Rozměr: L …

BoWeevil - Síťová kapsa na zeleninu nebo ovoce z biobavlny Rozměr: L - 38 x 30 cm

Rozměr: 38 x 28 cm Materiál: 100% biobavlněného látka Je možné ho prát při teplotě do 40˚C. Země původu: Indie (herbatica.cz)

Pánské tričko Calvin Klein vel. S

Pánské tričko Calvin Klein vel. S

Pánské volnočasové tričko v tmavě modrém provedení. (outletexpert.cz)

Pánské tričko Jack & Jones vel. S

Pánské tričko Jack & Jones vel. S

Pánské tričko Jack & Jones v červené barvě z příjemné bavlny vám poskytne maximální pohodlí při běžném nošení. (outletexpert.cz)

Pánské tričko Puma Ferrari vel. S

Pánské tričko Puma Ferrari vel. S

Sportovní značka Puma přichází s exkluzivní nabídkou klasicky střiženého pánského trička s krátkým rukávem, které se řadí do módní kolekce Ferrari. Tento model je určen zejména pro běžné každodenní nošení, kdy se Vám bude snažit vždy maximálně přizpůsobit a poskytnout pohodlí. Černé provedení. technologie Dry Cell (outletexpert.cz)

TRIKO NIKE SB LOGO - žlutá - S

TRIKO NIKE SB LOGO - žlutá - S

Model logo od značky Nike. Kolekce 2018. Barva žlutá. Materiál: 60% bavlna, 40% polyester. (boardstar.cz)

BUNDA ROXY CRAZY CLOUDS - žlutá - S

BUNDA ROXY CRAZY CLOUDS - žlutá - S

Model crazy clouds od značky Roxy. Kolekce 2018. Barva žlutá. Materiál: 66% bavlna, 34% nylon. (boardstar.cz)

MIKINA HORSEFEATHERS LAYLA WMS - žlutá - S

MIKINA HORSEFEATHERS LAYLA WMS - žlutá - S

Model layla od značky Horsefeathers. Kolekce 2019. Barva žlutá. Materiál: bavlna, polyester. (boardstar.cz)

Puma Transition Leggings W žlutá S

Puma Transition Leggings W žlutá S

Vysoce funkční materiály jsou základem těchto sportovních dámských legín Puma. Velmi těsný střih dokonale obepne vaši postavu a zdůrazní vaše křivky. Příjemný materiál čerpá pot od pokožky a vy se tak budete cítit v suchu a pohodlí po celou dobu vaší fyzické aktivity. Šedé provedení zdobí žluté části na nohavicích. Elastický pas. Přiléhavý střih. Na sportovní využití. Materiál: polyester/elastan. (total-store.cz)

adidas W Xploric Parka žlutá S

adidas W Xploric Parka žlutá S

Sportovně střižená dámská zimní bunda adidas W Xploric Parka primárně určená na outdoor. Bundu v perfektně vypasovaném střihu nabízíme v žluté barvě, což dodá i sportovnímu modelu styl. Příjemný a hřejivý materiál udrží nejen teplo u těla, ale také zajistí dostatečný odvod vlhkosti od pokožky. Žlutá barva. Materiál: 100% polyamid (total-store.cz)

adidas Ref18 Jsy Ls žlutá S

adidas Ref18 Jsy Ls žlutá S

Lehký a prodyšný pánský dres adidas Ref18 Jsy Ls navržený zejména na fotbal je vhodný i na další týmové sporty. Velmi funkční polyesterový materiál se postará o rychlý odvod vlhkosti z pokožky a suchý dres. Žlutý dres bude vynikat na každém utkání. Oblékněte svůj tým do dresů adidas, zajistíme vám potisk dle vašeho návrhu a nabídneme kompletní servis. Klasický rovný střih oblečení REGULAR FIT. Materiál: 64% recyklovaný polyester/36% polyester Týmové žluté provedení. (total-store.cz)

Reebok Os Perf Tee žlutá S

Reebok Os Perf Tee žlutá S

Především na fitness navrhla značka Reebok toto dámské tričko s krátkým rukávem. Triko v žluté barvě je díky zvolenému polyesterovému materiálu nejen lehké, ale zároveň prodyšné a příjemné na dotek. Užijte si sport na plno s tímto funkčním tričkem Reebok, díky kterému budete po tréninku mnohem dříve v suchu. Tričko s krátkým rukávem využijete v létě i v zimě, kdy ho vezmete do haly nebo jako spodní vrstvu zimního outfitu. 84% recyklovaný polyester/16% elastan. Stylová žlutá barva. Tričko je určeno na sport a především na fitness. (total-store.cz)

Pánské tričko s dlouhým rukávem Loap vel. S

Pánské tričko s dlouhým rukávem Loap vel. S

Pánské tričko Loap je naprosto ideální variantou pro milovníky jednoduchého stylu na zimní měsíce. Tričko má dlouhý rukáv a je vyrobené z příjemného a pružného materiálu v pohodlném střihu, který vám perfektně padne za všech okolností. modré provedení (outletexpert.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít