Klasicka dle tvaru

Druhá tvář

Druhá tvář

Victorie Riceová bývala veselou a bezstarostnou dívkou. Její pohádkový život však skončil ze dne na den. Když jí bylo čtrnáct let, měla autonehodu, při které její rodiče Jeff a Susan zemřeli. Ona přežila, ale upadla na dva roky do kómatu. Po probuzení už nic nebylo jako dřív. Přestěhovala se ke strýci a tetě do městečka Langdon Hills na jihovýchodě Anglie. Nezměnil se ale pouze její život, změnila se i ona sama. Začala trpět náměsíčností, během které vyplulo na povrch její druhé já – Tori. Náměsíčnost ale není zdaleka jediný problém, se kterým se musí Vicky vyrovnat. Zjistí, že před ní strýc s tetou něco skrývají a že zdaleka nejsou těmi, na které si hrají. A aby toho nebylo málo, začnou se jí vybavovat detaily autonehody, při které její rodiče přišli o život… (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 89   Detail
thrillery | detektivky | domácí
Hledej domácí detektivky
Martin Koláček - E-knihy jedou

Tváře úspěchu

Tváře úspěchu

Tváře úspěchu je sbírka příběhů žen, které se v životě našly. Žen s notnou dávkou sebevědomí a odvahy jít za svým snem, s ambicemi dát věci do pohybu. Žen nekrčících se v koutě a nečekajících v něm na zázrak, žen, kterým se podařilo postavit ať již svou profesi, či samotný byznys na tom, co je opravdu baví, a mohou tak být příkladem pro ty ostatní. Před třemi lety jich autorka Jana Abelson pro tuto knihu vybrala třináct. Vyzpovídala je a nyní se k nim vrátila, aby zjistila, kam se posunuly, které z jejich snů se naplnily a které na své naplnění stále čekají. Výsledkem je kniha plná rad a tipů, jak se v životě zkrátka neztratit. Kniha, jež čtenářkám pomůže odrazit se od dna, začít znovu nebo třeba jen začít. Kniha, jež jim bezesporu bude inspirací. (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 91   Detail
beletrie | memoáry, osobnosti a osudy | populárně naučná literatura
Hledej populárně naučná literatura memoáry, osobnosti a osudy
Mladá fronta

Tváří v tvář

Tváří v tvář

Největší jména světového thrilleru v jedné knize. Ano, už to tady bylo: v jedné knize se sešly literární postavy, které se podle původní autorské představy sejít nikdy neměly. Jen namátkou: Michael Connelly nechal společně pracovat Bosche a Hallera, Jeffery Deaver dal dohromady Rhyma a Danceovou, McBain zase Carellu a Hopea. Pokaždé ale šlo o postavy stvořené jediným autorem. V této výjimečné antologii je tomu jinak: tentokrát spojilo své tvůrčí síly třiadvacet autorů, kteří bez jakýchkoli pochybností představují absolutní špičku žánru. Ve dvojicích (a jedné trojici) napsali krimipovídky, v nichž po pachateli pátrají vskutku nečekaní parťáci: hrdinové nejúspěšnějších sérií za dvě uplynulá desetiletí. Zajímá vás, jak dokáže vyjít Lincoln Rhyme s Lucasem Davenportem? Anebo jak probíhá… (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 49   Detail
světová | světová současná beletrie | detektivky
Hledej detektivky světová současná beletrie
Domino

Cizí tvář

Cizí tvář

Lizette se jednoho rána probudí a u zrcadla s hrůzou zjistí, že hledí do cizí tváře. Vůbec na nic si nevzpomíná. Brzy zjistí, že je sledována. Tajemný a obávaný Xavier, který dohlíží na Lizettiny sledovatele, nedovolí, aby se jí něco stalo. Ale možnost, že si Lizette vzpomene, co se před lety stalo, je hrozbou i pro něho samotného. (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 149   Detail
romantika, romány pro ženy | společenské romány
Hledej společenské romány romantika, pro ženy
Alpress

Obrazy - Tváře

Obrazy - Tváře

Ručně malované obrazy olejovými barvami, vypnuté v dřevěném rámu s motivem ženské tváře se zavázanýma očima. Obrazy je možné objednávat i jednotlivě. Velikost 2 kusy 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 2 580   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obrazy - Tvary

Obrazy - Tvary

100 cm x 100 cm Ručně malované obrazy malované na plátně, napnuté na tyčkách, kdy malba je i přez rám tudíž není potřeba ho rámovat do ozdobného rámu, pokud tak chcete učinit stačí si vybarat v sekci rámování vhodný rám.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 3 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky
Hledej bydlení a doplňky dům zahrada

Obraz - Tvary

Obraz - Tvary

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma tvary v šedivém prostoru. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Náušnice tvary

Náušnice tvary

Hlavní materiál: plast Barva: růžová, oranžová Rozměry: výška 7 cm, šířka 2,5 cm (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 39   Detail
oblečení a móda | módní doplňky | šperky | náušnice
Hledej náušnice šperky

Pěnové tvary

Pěnové tvary

Druh: jiné Šířka [cm]: 6 Výška [cm]: 0,5 Barva: různé barvy (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 39   Detail
dětské zboží | hračky | pro nejmenší
Hledej pro nejmenší hračky

Ztracená tvář

Žánr: romantika Autor: Eleanor Alice Burford Hibbert Jazyk: český Počet stran: 230 Nakladatelství: Knižní klub Rok vydání: 1994 Vazba: vázaná (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 59   Detail
knihy, zábava, média | knihy
Hledej knihy knihy, zábava, média

Tvar Pardubice

Tvar Pardubice

Materiál: plast Průměr: 15 (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 89   Detail
dům a zahrada | kuchyňské vybavení | kuchyňské náčiní | cedníky a síta
Hledej cedníky a síta kuchyňské náčiní
Tvar

Povedačky (978-80-8124-065-2)

Povedačky (978-80-8124-065-2)

Kniha – autor Mária Rázusová-Martáková, 64 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Tanulinky, tanky, drž sa, otec, Hanky, Hop, hop na koníčku, Nes ma, slimák, nes a iné rytmické a hravé povedačky, ale i obľúbené veršované rozprávky na memorovanie ako Zatúlané húsa, Môj Macík, Ranená breza, tvoria výber z diela vynikajúcej klasičky detskej literatúry. (Alza.cz)


Podobné produkty
Cena 167   Detail
alza | alza | hobby, sport a další | tištěné knihy | pro děti | ostatní | básně, říkadla, písničky
Hledej básně, říkadla, písničky ostatní
BUVIK

Vkládačka tvary kolo

Vkládačka tvary kolo

Velmi oblíbené hračky ze dřeva. Dřevěná vkládačka barevných tvarů. Klasická hračka oblíbená už několik generací. Vkládačka ze dřeva, do které děti prostrkují různé geometrické tvary a snaží se najít správný otvor. (BAMBULE.cz)


Podobné produkty
Cena 349   Detail
hračky | dřevěné
Hledej dřevěné hračky

Tvary, barvy, paměť

Tvary, barvy, paměť

Tvary, barvy, paměť -Pro 2-4 hráče od 5 let. Na 55 kartách najdete vzory tvořené obrazce, které odpovídají tvarům plastových žetonů. Po chvilkovém prohlédnutí karty je třeba z žetonů složit zapamatovaný vzor. Ve druhé verzi hry musí její účastníci co nejrychleji navléct žetony na provázek. Jejich barva, tvar a počet se musí shodovat s kartou, kterou si hráč na krátkou chvilku prohlédl. Velmi oblíbená hra pro celou rodinu, která je zároveň poučná pro nejmenší děti - učí barvy a tvary, rozvíjí paměť, postřeh a koncentraci. (Fonetip.cz)

vlastnost: dětská
model: Tvary, barvy, paměť
Distribuce: CZ
Pohlaví: Nerozlišovat
Značka: Alexander
Hmotnost (g): 300g
Materiál: Plast


Podobné produkty
Cena 165   Detail
hračky | společenské hry | hry pro předškoláky
Hledej hry pro předškoláky společenské
Pexi

Tváří v tvář utrpení

Tváří v tvář utrpení

Jak se postavit utrpení, jak mu čelit ve světě, který je stále tvrdší, v němž je tolik lidí izolováno? Jak ho snášet v každodenním životě? Guy Gilbert se snaží doprovázet každého, kdo se s utrpením setkává. Rozvíjí reflexe nad různými druhy lidských životních bolestí – samotou, chudobou, nemocí, handicapem, ale i nad rodičovským trápením, zabývá se i útrapami v lásce, ztrátou drahé bytosti, stářím, odchodem ze života. Za svého více než padesátiletého kněžského i výchovného působení už viděl mnoho bolestí; říká, že jeho práce s mladými v nouzi přináší každodenní střety s utrpením. Nabízí proto své názory a rady, protkané krátkými příběhy ze života v typickém „gilbertovském“ živém podání, a poskytuje opěrné body v různých životních situacích. Jeho slova, vyjadřující pochopení pro lidské… (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 114   Detail
psychologie pro každého | světová | světová současná beletrie
Hledej světová současná beletrie
Portál

Vrazi bez tváře

Vrazi bez tváře

Jednoho mrazivého lednového rána probudí komisaře Wallandera zvonění  telefonu. Vypadá to na rutinní případ. Když však detektiv přijíždí na osamocenou švédskou farmu, objevuje krvavou lázeň. Starý muž byl brutálně zavražděn a jeho žena, přiškrcená zvláštním uzlem, vzápětí umírá v nemocnici. Před smrtí však stačí zašeptat slovo "cizí". Jediné slovo, které rozpoutá vlnu násilí proti žadatelům o azyl z nedalekého uprchlického tábora.  Záhy dojde k požáru tábora a chladnokrevné vraždě somálského uprchlíka. Má však komisař opravdu hledat pachatele mezi cizinci? Vždyť bratr zavražděné ženy odhalil nové skutečnosti, které vyšetřování Wallanderova týmu komplikují. Tlak na komisaře se zvyšuje, je třeba jednat rozhodně, s chladnou hlavou a nenechat se vtáhnout do pasti všudypřítomné xenofobie. (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 149   Detail
světová | světová současná beletrie | detektivky
Hledej detektivky světová současná beletrie
HOST – vydavatelství

Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností.… (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 170   Detail
světová | světová současná beletrie | young adult, new adult
Hledej young adult, new adult světová současná beletrie
Euromedia

Bratrstvo - Umrlčí tváře

Bratrstvo - Umrlčí tváře

V šesté knize napínavé série Bratrstvo se Volavky ocitnou v neznámé zemi a připravují se na bitvu proti nemilosrdnému nepříteli. Volavky zastihne na moři strašlivá bouře a zažene jejich loď daleko na západ, na pobřeží, které Hal nepoznává na žádné ze svých map. Ačkoli domorodci nejsou nikde k vidění, Volavky mají neodbytný pocit, že je někdo sleduje na každém kroku. Zdánlivý klid vezme za své, když se náhle objeví obrovský medvěd a zaútočí na dvě domorodé děti. Volavky včas zasáhnou a zachrání děti z medvědích spárů. Tím si získají vděčnost a přátelství místního kmene Mawagansettů, který se jim konečně ukáže. Jenže mír nemá dlouhého trvání. Umrlčí tváře, nemilosrdný kmen válečníků, jsou znovu na válečné stezce. (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 279   Detail
sci-fi, fantasy | pro dospělé
Hledej pro dospělé sci-fi, fantasy
Egmont

Tvář mojí dcery

Tvář mojí dcery

Televizní reportérce Simone Porterové byla před osmnácti lety unesená půlroční dcerka Helena. Byť si Simone i její manžel Matt po této obrovské ráně dokázali postupně znovu vybudovat společný život, bolest z utrpěné ztráty je nikdy neopustila. Pak se však po všech těch letech zničehonic objeví mladá žena jménem Grace a tvrdí, že má o Heleně informace. Může jí Simone důvěřovat? A kdo vůbec Grace jet? Dívka zmizí stejně nečekaně, jako se objevila – a Simone se pouští do zoufalého pátrání. Čím více se přibližuje k pravdě, tím větší nebezpečí jí hrozí. Před osmnácti lety přišla o dítě. Přijde při jeho hledání i o život? (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 199   Detail
thrillery | společenské romány
Hledej společenské romány thrillery
Euromedia

Cedník 14cm TVAR

Cedník 14cm TVAR

Mramor, hnědý TVAR (Home-point.cz)

Výška: 9.00
Šířka: 15.00
Hloubka: 28.00
Váha: 0.046
Složení: Plast
Hmotnost: 0.044kg


Podobné produkty
Cena 65   Detail
heureka.cz | dům a zahrada | bydlení a doplňky | kuchyně | kuchyňské náčiní | cedníky
Hledej cedníky kuchyňské náčiní

Cedník 12cm Tvar

Cedník 12cm Tvar

TVAR (Home-point.cz)

Výška: 5.00
Šířka: 13.00
Hloubka: 26.00
Váha: 0.050
Složení: Plast
Hmotnost: 0.05kg
Hmotnost (g): 50g


Podobné produkty
Cena 34   Detail
heureka.cz | dům a zahrada | bydlení a doplňky | kuchyně | kuchyňské náčiní | cedníky
Hledej cedníky kuchyňské náčiní

Vícedílné obrazy - Tvary

2x40x120, 1x40x150 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně. Obraz je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obraze je namalována abstrakce s názvem tvary.. Obrazový set se skládá ze tří samostatných obrazů, které na sebe navazují. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 4 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky
Hledej bydlení a doplňky dům zahrada

Poznej tvary - Rondo

Poznej tvary - Rondo

Poznej tvary - Rondo Pestrobarevná dřevěná stavebnice z kostiček na kruhové podložce zabaví každé malé dítko. Hračka zároveň učí rozeznávat barvy, tvary a velikost. Také podporuje schopnost kombinovat a rozvíjí fantazii. Materiál: dřevo Rozměry: 24 × 24 × 4 cm    Věk: 2+ (Fonetip.cz)

hmotnost: 0.97 kg
Distribuce: CZ


Podobné produkty
Cena 327   Detail
hračky | dřevěné hračky | dřevěné hračky pro nejmenší
Hledej dřevěné hračky pro nejmenší
Mertens

Poznej tvary - Trio

Poznej tvary - Trio

Poznej tvary - Trio Pestrobarevná dřevěná stavebnice z kostiček na trojúhelníkové podložce zabaví každé malé dítko. Hračka zároveň učí rozeznávat barvy, tvary a velikost. Také podporuje schopnost kombinovat a rozvíjí fantazii. Materiál: dřevo Rozměry: 25 x 29 x 3 cm    Věk: 2+ (Fonetip.cz)

Distribuce: CZ


Podobné produkty
Cena 225   Detail
hračky | dřevěné hračky | dřevěné hračky pro nejmenší
Hledej dřevěné hračky pro nejmenší
Mertens

Puzzle - geometrické tvary

Puzzle - geometrické tvary

Dřevěná barevná skládanka pro děti, které se seznamují s geometrickými tvary. Skvělé pro cvičení představivosti a schopnosti kombinovat. (Fonetip.cz)

hmotnost: 0 kg
Distribuce: CZ


Podobné produkty
Cena 119   Detail
hračky | dřevěné hračky | dřevěné puzzle
Hledej dřevěné puzzle hračky
Bino

Obraz - Dvě tváře

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány dvě barevné tváře s bílou rukou. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Matematické tvary

Obraz - Matematické tvary

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma matematické tvary v prostoru. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - 3D tvary

Obraz - 3D tvary

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma 3D tvary v prostoru v modrém odstínu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Barevné tváře

Obraz - Barevné tváře

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány tváře v různých odstínech zelené. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Růžová tvář

Obraz - Růžová tvář

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována růžová tvář mezi zelenou a fialovou barvou. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Moderní tvary

Obraz - Moderní tvary

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma různé moderní barevné tvary. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Tvář muže

Obraz - Tvář muže

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována tvář hnědého muže. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Ženské tvary

Obraz - Ženské tvary

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány moderní ženské tvary. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Červené tváře

Obraz - Červené tváře

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány dvě červené tváře. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Tvář panenky

Obraz - Tvář panenky

3b - 120 cm x 90 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma tvář panenky v oválných tvarech. Obrazy je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky
Hledej bydlení a doplňky dům zahrada

Obraz - Tvář neznámé

Obraz - Tvář neznámé

3b - 120 cm x 90 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována tvář neznáme ženy v klobouku. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky
Hledej bydlení a doplňky dům zahrada

Obrazový set - Tvary

50 x 40 cm, 50 x 50 cm Ručně malovaný obrazový set. Tento set je malovaný olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Obrazový set se skládá ze dvou samostatných obrazů které na sebe navazují. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 2 050   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky
Hledej bydlení a doplňky dům zahrada

Obraz - Tváří v tvář

Obraz - Tváří v tvář

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem tváře muže a ženy, kteří stojí proti sobě. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Obraz - Tvary v tvarech

Obraz - Tvary v tvarech

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány kruhy v obdelníkách ve zlatém odstínu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (Nabytek-forliving.cz)


Podobné produkty
Cena 1 290   Detail
dům a zahrada | bydlení a doplňky | obrazy
Hledej obrazy bydlení a doplňky

Bobbie & Friends tvary

Bobbie & Friends tvary

Bobbie, Katy a Bobo jsou ti praví společníci pro vaše děťátko. Tento unikátní koncept dětských plyšových hraček se vyznačuje vysokou kvalitou, barevností a různorodostí povrchových materiálů. Rozvíjí zrakové, hmatové a sluchové vnímání. Zdokonaluje koordinaci rukou a očí. Procvičuje jemnou motoriku. Testování v české státní zkušebně. (Fonetip.cz)

Distribuce: CZ
Hmotnost (g): 250g


Podobné produkty
Cena 179   Detail
hračky | hračky pro nejmenší | kousátka a chrastítka
Hledej kousátka a chrastítka hračky pro nejmenší
Epline

Kniha Odvrácená tvář

Kniha Odvrácená tvář

Autor: Roman Cílek Žánr: detektivky Jazyk: český Vydala: Práce Rok vydání: 1989 Počet stran: 368 Vazba: brožovaná (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 59   Detail
knihy, zábava, média | knihy
Hledej knihy knihy, zábava, média

Kniha Poznáš tvar

Kniha Poznáš tvar

Žánr: dětská Jazyk: český (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 59   Detail
knihy, zábava, média | knihy
Hledej knihy knihy, zábava, média

Klíčenky různé tvary

Klíčenky různé tvary

Materiál: polyester Šířka [cm]: 2 Výška [cm]: 45 Počet ks: 3 (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 69   Detail
oblečení a móda | módní doplňky | klíčenky a přívěšky
Hledej klíčenky a přívěšky módní doplňky

Náušnice tvar ješterky

Náušnice tvar ješterky

Hlavní materiál: obecný kov Rozměr: 2 cm (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 47   Detail
oblečení a móda | módní doplňky | šperky | náušnice
Hledej náušnice šperky

Kniha Tváří v tvář

Kniha Tváří v tvář

Žánr: román Autor: Karel Nový Jazyk: český (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 59   Detail
knihy, zábava, média | knihy
Hledej knihy knihy, zábava, média

Kulatá skla Tvar

Kulatá skla Tvar

Rozměry: ø 31 mm (Odkarla.cz)


Podobné produkty
Cena 98   Detail
sběratelství | ostatní sběratelství
Hledej ostatní sběratelství
Tvar

Dle kuchyně pozná se hospodyně

Dle kuchyně pozná se hospodyně

Dle kuchyně pozná se hospodyně - svérázný průvodce bohatou kuchyní první Československé republiky. Knížka plná výborných receptů prověřených řadou desetiletí, některé i stoletím, nabízí mnohem více. Prostřednictvím dobových pramenů „vychutnáte“ nejen jídla, ale i proměnu životního stylu českých domácností od doby c. k. Rakouska-Uherska přes nuzná léta první světové války až po moderní a bohatou kuchyni první Československé republiky. Vašimi průvodci na této cestě budou postavy z dobové literatury. S nimi se podíváte klíčovou dírkou do kuchyní a spižíren, zasednete k prostřenému stolu, s nimi budete někdy řešit vyhaslá kamna nebo zkaženou štědrovečerní večeři, jindy se radovat nad vydařenou bábovkou nebo voňavým punčem. V knize najdete třeba recept na huspeninu paní Blabuňkové, polévku,… (Ebux.cz)


Podobné produkty
Cena 149   Detail
beletrie | kuchařky, gastronomie
Hledej kuchařky, gastronomie beletrie
MOTTO CZ

Vozík ve tvaru kytičky

Vozík ve tvaru kytičky

Plastové kolečko ve tvaru kytičky pro děti od 3 let. (BAMBULE.cz)


Podobné produkty
Cena 149   Detail
hračky | na ven a sport
Hledej na ven a sport hračky

Educa Puzzle 3D tvary

Educa Puzzle 3D tvary

Stavebnice puzzle pro děti od 3 let. Obsahuje 3D dílky. (BAMBULE.cz)


Podobné produkty
Cena 200   Detail
hračky | stavebnice a puzzle
Hledej stavebnice a puzzle hračky
Educa

ADRESÁŘ tvar KOST 3,5x2cm

ADRESÁŘ tvar KOST 3,5x2cm

V barvě růžové, černé a červené (KRMENI.CZ)


Podobné produkty
Cena 72   Detail
psi | přívěsky, adresáře a qr známky
Hledej přívěsky, adresáře a qr známky psi
(bez zařazení)