Klarstein Allegra Argente (4260457482507)

Klarstein Allegra Argente, stříbrný, kuchyňský robot, 800 W, 3 l,…

Klarstein Allegra Argente, stříbrný, kuchyňský robot, 800 W, 3 l, skleněná mísa

S kuchyňským robotem Klarstein Allegra Argente má ve Vaší kuchyni premiéru křišťálový lesk pro příjemné okamžiky během vaření a s Vašimi nejbližšími. Kuchyňský robot Klarstein Allegra Argente je všestranný, pokud jde o činnosti míchání, hnětení, smíchání nebo šlehání. Ať už těžké těsto na chléb, krémová šlehačka nebo vzdušné pěnové cukroví, s výkonem 800 W a 6 rychlostmi smíchá zařízení Allegra přísady jako žádný jiný robot. Zvláště užitečný je osvědčený planetární systém míchání od společnosti Klarstein , při kterém se neotáčejí 3 vyměnitelné míchací prvky jen kolem své osy, ale permanentně i kolem okraje mísy. Tím je masa těsta tlačena stále do středu a dokonale se promíchá. Důležitá při vaření je i volba materiálů. Z tohoto důvodu je 3litrová mísa vyrobena kompletně ze skla.… (klarstein.cz)

Klarstein Allegra Argente, stříbrný, kuchyňský robot, 800 W, 3 l,…

Klarstein Allegra Argente, stříbrný, kuchyňský robot, 800 W, 3 l, skleněná mísa

S kuchyňským robotem Klarstein Allegra Argente má ve Vaší kuchyni premiéru křišťálový lesk pro příjemné okamžiky během vaření a s Vašimi nejbližšími. Kuchyňský robot Klarstein Allegra Argente je všestranný, pokud jde o činnosti míchání, hnětení, smíchání nebo šlehání. Ať už těžké těsto na chléb, krémová šlehačka nebo vzdušné pěnové cukroví, s výkonem 800 W a 6 rychlostmi smíchá zařízení Allegra přísady jako žádný jiný robot. Zvláště užitečný je osvědčený planetární systém míchání od společnosti Klarstein , při kterém se neotáčejí 3 vyměnitelné míchací prvky jen kolem své osy, ale permanentně i kolem okraje mísy. Tím je masa těsta tlačena stále do středu a dokonale se promíchá. Důležitá při vaření je i volba materiálů. Z tohoto důvodu je 3litrová mísa vyrobena kompletně ze skla.… (electronic-star.cz)

Klarstein Allegra, míchací hák, náhradní, příslušenství ke…

Klarstein Allegra, míchací hák, náhradní, příslušenství ke kuchyňskému robotu, litina hliníku

Čistá věc! Míchací hák Klarstein Allegra je prodloužené rameno kuchyňského robota Klarstein Allegra. Při míchání nebo promíchávání je srdcem planetárního systému robota. Tento hák z chuťově neutrální litiny hliníku nahradí poškozené nebo ztracené háky nebo zjednoduší průběh vaření, pokud připravujete více jídel a nechcete ztrácet čas neustálým mytím jednoho háku: stačí jen vyměnit za čistý a můžete pokračovat. Základní informace: Míchací hák z chuťově neutrální litiny hliníku Vhodný pro kuchyňské roboty ze série Klarstein Allegra Technické parametry: Materiál: litina hliníku Přídavný nebo náhradní míchací hák Snadné čištění v myčce Rozměry: Rozměry: cca 13,5 x 14,5 x 5 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 90 g Rozsah objednávky: 1x míchací hák Bez návodu k… (electronic-star.cz)

Klarstein Allegra, hnětací hák, náhradní, příslušenství ke…

Klarstein Allegra, hnětací hák, náhradní, příslušenství ke kuchyňskému robotu, litina hliníku

Čistá věc! Hnětací hák Klarstein Allegra je prodloužené rameno kuchyňského robota Klarstein Allegra. Při silném prohnětení těžkého těsta je srdcem planetárního systému robota. Tento hák z chuťově neutrální litiny hliníku nahradí poškozené nebo ztracené háky nebo zjednoduší průběh vaření, pokud připravujete více jídel a nechcete ztrácet čas neustálým mytím jednoho háku: stačí jen vyměnit za čistý a můžete pokračovat. Základní informace: Hnětací hák z chuťově neutrální litiny hliníku Vhodný pro kuchyňské roboty ze série Klarstein Allegra Technické parametry: Materiál: litina hliníku Přídavný nebo náhradní hnětací hák Snadné čištění v myčce Rozměry: Rozměry: cca 9,5 x 13,5 x 8 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 110 g Rozsah objednávky: 1x hnětací hák Bez… (klarstein.cz)

Klarstein Allegra, míchací hák, náhradní, příslušenství ke…

Klarstein Allegra, míchací hák, náhradní, příslušenství ke kuchyňskému robotu, litina hliníku

Čistá věc! Míchací hák Klarstein Allegra je prodloužené rameno kuchyňského robota Klarstein Allegra. Při míchání nebo promíchávání je srdcem planetárního systému robota. Tento hák z chuťově neutrální litiny hliníku nahradí poškozené nebo ztracené háky nebo zjednoduší průběh vaření, pokud připravujete více jídel a nechcete ztrácet čas neustálým mytím jednoho háku: stačí jen vyměnit za čistý a můžete pokračovat. Základní informace: Míchací hák z chuťově neutrální litiny hliníku Vhodný pro kuchyňské roboty ze série Klarstein Allegra Technické parametry: Materiál: litina hliníku Přídavný nebo náhradní míchací hák Snadné čištění v myčce Rozměry: Rozměry: cca 13,5 x 14,5 x 5 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 90 g Rozsah objednávky: 1x míchací hák Bez návodu k… (klarstein.cz)

Klarstein Allegra, hnětací hák, náhradní, příslušenství ke…

Klarstein Allegra, hnětací hák, náhradní, příslušenství ke kuchyňskému robotu, litina hliníku

Čistá věc! Hnětací hák Klarstein Allegra je prodloužené rameno kuchyňského robota Klarstein Allegra. Při silném prohnětení těžkého těsta je srdcem planetárního systému robota. Tento hák z chuťově neutrální litiny hliníku nahradí poškozené nebo ztracené háky nebo zjednoduší průběh vaření, pokud připravujete více jídel a nechcete ztrácet čas neustálým mytím jednoho háku: stačí jen vyměnit za čistý a můžete pokračovat. Základní informace: Hnětací hák z chuťově neutrální litiny hliníku Vhodný pro kuchyňské roboty ze série Klarstein Allegra Technické parametry: Materiál: litina hliníku Přídavný nebo náhradní hnětací hák Snadné čištění v myčce Rozměry: Rozměry: cca 9,5 x 13,5 x 8 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 110 g Rozsah objednávky: 1x hnětací hák Bez… (electronic-star.cz)

Klarstein Allegra, míchací hák se silikonovým obalem, náhradní,…

Klarstein Allegra, míchací hák se silikonovým obalem, náhradní, příslušenství ke kuchyňskému robotu, litina hliníku

Čistá věc! Míchací hák se silikonovým obalem hrany Klarstein Allegra je prodloužené rameno kuchyňského robota Klarstein Allegra. Při míchání nebo promíchávání je srdcem planetárního systému robota. Tento hák z chuťově neutrální litiny hliníku obsahuje praktický silikonový obal na hraně, díky čemuž jednoduše seškrabuje suroviny z okraje mísy a zajišťuje lepší mixování. Mimořádně vhodný pro měkké suroviny jako krémy, máslo nebo tekuté těsto. Základní informace: Míchací hák z chuťově neutrální litiny hliníku Silikonový obal hrany pro ještě lepší mixování Vhodný pro kuchyňské roboty ze série Klarstein Allegra Technické parametry: Materiál: litina hliníku Přídavný nebo náhradní míchací hák Mimořádně vhodný pro měkké suroviny: máslo, krém nebo tekuté těsto Snadné čištění… (electronic-star.cz)

Klarstein Allegra, míchací hák se silikonovým obalem, náhradní,…

Klarstein Allegra, míchací hák se silikonovým obalem, náhradní, příslušenství ke kuchyňskému robotu, litina hliníku

Čistá věc! Míchací hák se silikonovým obalem hrany Klarstein Allegra je prodloužené rameno kuchyňského robota Klarstein Allegra. Při míchání nebo promíchávání je srdcem planetárního systému robota. Tento hák z chuťově neutrální litiny hliníku obsahuje praktický silikonový obal na hraně, díky čemuž jednoduše seškrabuje suroviny z okraje mísy a zajišťuje lepší mixování. Mimořádně vhodný pro měkké suroviny jako krémy, máslo nebo tekuté těsto. Základní informace: Míchací hák z chuťově neutrální litiny hliníku Silikonový obal hrany pro ještě lepší mixování Vhodný pro kuchyňské roboty ze série Klarstein Allegra Technické parametry: Materiál: litina hliníku Přídavný nebo náhradní míchací hák Mimořádně vhodný pro měkké suroviny: máslo, krém nebo tekuté těsto Snadné čištění… (klarstein.cz)

MORELLATO Allegra AKR07 (8033288797845)

MORELLATO Allegra AKR07  (8033288797845)

Náramek materiál: Chirurgická ocel, povrchová úprava: Bez povrchové úpravy Luxusní náramek MORELLATO Allegra AKR07 ve vás probudí romantickou duši s kapkou divokosti. Ušlechtilá chirurgická ocel, ze které je vyroben, vydrží krásně lesklá. Tenký zdvojený řetízek ukotvuje přívěšek ve tvaru motýla. V přívěšku je jemně vyřezán menší motýlek a je dozdoben modrými a stříbrnými zirkony. Originální design výborně doplní každý váš outfit a okamžitě zaujme vaše okolí. Šperk se zapíná na jednoduchou karabinku a jeho obvod si můžete upravit podle potřeby. Nechte se okouzlit jedinečností třpytivého náramku MORELLATO Allegra AKR07. Klíčové vlastnosti náramku MORELLATO Allegra AKR07Romantický a elegantní náramekSrdcový přívěšek je zavěšený na dvojitém řetízkuZdobí ho… (alza.cz)

Only Dlouhá halenka »ALLEGRA«

Only Dlouhá halenka »ALLEGRA«

V dlouhém střihu. S károvaným celoplošným potiskem. Dlouhé rukávy s manžetami. Průběžně propnuto. Našité náprsní kapsy. Zaoblený lem. Měkká kvalita, příjemná na nošení. Střih: ležérní. Délka střihu: dlouhá. Zapínání: knoflíková léga. Svrchní materiál: 100% viskóza. (otto-cz)

Dámský kabát 6503 - IMPERMEABLE TEXAS ARGENTE 4

Dámský kabát 6503 - IMPERMEABLE TEXAS ARGENTE 4

Dámský kabát se dvěma kapsami a límcem na knoflíky. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

MORELLATO Allegra AKR05 (8033288797333)

MORELLATO Allegra AKR05  (8033288797333)

Náušnice materiál: Chirurgická ocel, povrchová úprava: Bez povrchové úpravy Toužíte po šperku zhotoveném v malinko netradičním designu, než na jaký jste byli doposud zvyklí? Chcete zaujmout okolí krásným šperkem, ale na druhou stranu netoužíte po nechtěné pozornosti? Pak byste si měli pořídit náušnice Morellato Allegra AKR05, které jsou zhotovené ve tvaru drobných pecek. Náušnice jsou zhotoveny z kvalitní a ušlechtilé oceli, budou odolné a v čase prakticky nezničitelné. Lesklá povrchová úprava dodává šperku eleganci a luxus, který zajisté oceníte. Důležité plusy náušnic Morellato Allegra AKR05šperk je vyroben z chirurgické, hypoalergenní ocelináušnice Morellato Allegra jsou vyrobeny ve tvaru pecek a v designu srdíčkajsou uzavíratelné… (alza.cz)

Konferenční stolek ALLEGRA Halmar

Konferenční stolek ALLEGRA Halmar

Konferenční stolek ALLEGRA je vyroben v kombinace skla, kovu a masivního dřeva. Konstrukce je z černého kovu a bukového dřeva. Deska je z čirého skla.Barva:sklo / černá / buk Rozměry:výška: 45 cm šířka: 110 cm hloubka: 60 cmNosnost:30 kg Hmotnost:20,5 kg Dodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

MORELLATO Allegra AKR04 (8033288797326)

MORELLATO Allegra AKR04  (8033288797326)

Náušnice materiál: Chirurgická ocel, povrchová úprava: Bez povrchové úpravy Toužíte po šperku zhotoveném v malinko netradičním designu, než na jaký jste byli doposud zvyklí? Chcete zaujmout okolí krásným šperkem, ale na druhou stranu netoužíte po nechtěné pozornosti? Pak byste si měli pořídit náušnice Morellato Allegra AKR04, které jsou vyrobené ve tvaru drobných pecek. Náušnice jsou zhotoveny z kvalitní a ušlechtilé oceli, budou odolné a v čase prakticky nezničitelné. Lesklá povrchová úprava dodává šperku eleganci a luxus, který zajisté oceníte. Důležité plusy náušnic Morellato Allegra AKR04šperk je vyroben z chirurgické, hypoalergenní ocelináušnice Morellato Allegra jsou vyrobeny ve tvaru pecekjsou uzavíratelné bezpečnou… (alza.cz)

allegra 5-HTP cps. 30

allegra 5-HTP cps. 30

Kapsle pro dobrou náladu. (pilulka.cz)

allegra STRONG tbl. obd. 30

allegra STRONG tbl. obd. 30

Extra silná tableta dobré nálady s dvojitou formou účinku. (pilulka.cz)

OVERAL ALLEGRA s dlouhým rukávem

OVERAL ALLEGRA s dlouhým rukávem

OVERAL ALLEGRA s dlouhým rukávem Produkt: LC6650 Materiál: 95% polyester 5% spandex (manzara.cz)

allegra COMFORT tbl. obd. 30

Woykoff Allegra Comfort 30 tbl.

Woykoff Allegra Comfort 30 tbl.

Allegra Comfort je přípravek s obsahem unikátní kombinace esenciální aminokyseliny l-tryptofan, který je jediným prekursorem neurohormonů dobré nálady serotoninu, melatoninu, a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání. Složení v 1 tabletě 200 mg L-tryptofan Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) Přídatné látky hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská guma, polyvinylpyrrolidon (zahušťovadla), 190 mg sacharóza, mastek, stearan hořečnatý (protispékavé látky), oxid titaničitý, oxid železa (barviva), emulgátor PEG 6000 Dávkování Užívejte 1 tabletu denně nejlépe večer nalačno a zapijte ovocným džusem, případně horkým mlékem s medem. Allegra působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 7-10 dnech.… (prodejparfemu.cz)

allegra COMFORT tbl. obd. 90

allegra COMFORT tbl. obd. 90

Dobrou náladu způsobuje v našem těle látka zvaná serotonin, kterému se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, někdy může skončit až depresí. allegra COMFORT obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan, která je jedinou stavební látkou tohoto hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Allegra vám náladu zlepší, celkově se zklidníte, a to i v případě, že se právě snažíte odnaučit společenským zlozvykům, jako např. kouření, těžko se vypořádáváte s pracovními stresy nebo špatně spíte. Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání a zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech. (pilulka.cz)

Woykoff allegra DRINK 14 sáčků

Woykoff allegra DRINK 14 sáčků

WOYKOFF allegra DRINK obsahuje 14 sáčků s instantní směsí pro přípravu doplňku stravy ve formě nápoje s pomerančovou příchutí. S cukrem a se sladidly. Přípravek obsahuje l-tryptofan, vitamin B6 a hořčík, které přispívají k normální psychické činnosti. Díky unikátnímu patentovanému složení s glukosou a hydrolyzovanými bílkovinami má l-tryptofan v mozku rychlou a vysokou biologickou dostupnost. Hlavním důvodem užívání doplňkového tryptofanu je zvýšení hladiny serotoninu, jehož snížená hladina je prvotní příčinou úzkostí, změn nálad a chování, poruch usínání a spánku či sklonu k užívání návykových látek nebo přejídání se. Průměrný denní příjem je 1-1,5 gramu tryptofanu z běžné stravy, pouze vegetariáni přijmou tryptofanu méně než 0,3 gramu, protože v rostlinné stravě se téměř nevyskytuje.… (drmax.cz)

MELATONIN allegra 3mg pas. 30

allegra STRONG tbl. obd. 30

allegra COMFORT tbl. obd. 90

allegra CHOCO hořká 2x5g tabulka

allegra CHOCO hořká 2x5g tabulka

(benu.cz)

Woykoff Allegra Comfort 30 tbl.

Woykoff Allegra Comfort  30 tbl.

Popis Allegra Comfort je přípravek s obsahem unikátní kombinace esenciální aminokyseliny l-tryptofan, který je jediným prekursorem neurohormonů dobré nálady serotoninu, melatoninu, a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání. (ageo.cz)

MELATONIN allegra 3mg pas. 30

MELATONIN allegra 3mg pas. 30

Pastilky pro příjemné usnutí s pomerančovou příchutí. (pilulka.cz)

Konferenční stolek ALLEGRA čtverec Halmar

Konferenční stolek ALLEGRA čtverec Halmar

Konferenční stolek ALLEGRA je vyroben v kombinace skla, kovu a masivního dřeva.Konstrukce je z černého kovu a bukového dřeva. Deska je z čirého skla.Barva:sklo / černá / bukRozměry:výška: 45 cm šířka: 50 cm hloubka: 50 cmNosnost:20 kgHmotnost:8,5 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Woykoff allegra COMFORT 90 tablet

Woykoff allegra COMFORT 90 tablet

Allegra COMFORT je doplněk stravy, který obsahuje unikátní kombinaci esenciální aminokyseliny L-tryptofan a vitaminu B6. L-tryptofan je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Serotoninu se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou. L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy. Vysoké množství tryptofanu obsahují živočišné bílkoviny, a to zejména tučné červené maso nebo syrovátka. Naproti tomu bílé maso nebo rostlinná strava obsahují tryptofanu minimum. Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání a zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech. Přípravek je… (drmax.cz)

Dámská podprsenka Wiesmann Allegra Soft, modrá

Dámská podprsenka Wiesmann Allegra Soft, modrá

Podprsenka s kosticemi a krajkovými košíčky bez polstrování, nastavitelnými ramínky a zapínáním na háčky vzadu. Stav produktu: Nové zboží s 2letou zárukou v nepoškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

allegra DRINK plv. sol. scc. 14x10g

Stella McCartney Allegra Laughing Podprsenka Růžová

Stella McCartney Allegra Laughing Podprsenka Růžová

Materiál: 91 % hedvábí, 9 % elastan Typ: balkonetový Vzor: hladký s krajkou Ramínka: nastavitelná Praní: ruční Barva: starorůžová (bibloo.cz)

WOYKOFF Allegra 5-HTP 30 kapslí

WOYKOFF Allegra 5-HTP 30 kapslí

Přípravek Allegra 5-HTP obsahuje 238 mg rostlinného extraktu Griffonia simplicifolia (ekvivalent 60 mg 5-HTP), který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a aktivitě mozku. Allegra 5-HTP je bez přísad a konzervantů, a to ve formě vegetariánských kapslí, takže je vhodným přípravkem i pro vegetariány. Přírodní extrakt přípravku obsahuje 25% 5-hydroxytryptofanu (5-HTP), který má výrazně rychlejší a vyšší účinek díky biologické dostupnosti než běžně užívaný l-tryptofan. Allegra 5-HTP je doporučována osobám trpícím Úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem. Poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem. Abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu a jiným závislostem. Nutkáním se přejídat. Každodenními stresovými situacemi. Jak užívat Allegra 5-HTP: 1-2 kapsle denně. Užívejte… (drmax.cz)

Le Chaton Argenté Set - Dárková sada miniatur II

Le Chaton Argenté Set - Dárková sada miniatur II

Argenté Set - Dárková sada miniatur II obsahuje: 5 g Hydratační krém s kyselinou hyaluronovou - unikátní složení pro viditelné omlazení každé pleti - složení krému účinně ovlivňuje zklidnění a obnovení rovnováhy pleti - krém obsahuje nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, která se dobře vstřebává do hlubších vrstev pokožky. Tato "tekutina budoucnosti" urychluje obnovu tkáně a má uklidňující účinek - krém je určen pro věkovou skupinu 25-60 let - účinně ovlivňuje zklidnění a obnovení rovnováhy pleti - vyhlazuje, projasňuje a zjemňuje - obnova mezibuněčné hmoty - viditelné vyhlazení vrásek - 24-hodinová péče o pleť - zklidňující účinek - vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické Použití: Používejte na dokonale vyčištěnou pleť jako 24-hodinovou péči, vhodné i jako… (prodejparfemu.cz)

allegra DRINK 14 sáčků

allegra DRINK 14 sáčků

14 sáčků s instantní směsí pro přípravu doplňku stravy ve formě nápoje s pomerančovou příchutí. (pilulka.cz)

allegra COMFORT 30 tablet

allegra COMFORT 30 tablet

Allegra COMFORT je přípravek s obsahem unikátní kombinace esenciální aminokyseliny l-tryptofan, který je jediným prekursorem neurohormonů dobré nálady serotoninu, melatoninu, a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti. (pilulka.cz)

MORELLATO Allegra AKR06 (8033288797340)

MORELLATO Allegra AKR06  (8033288797340)

Náušnice materiál: Chirurgická ocel, povrchová úprava: Lesk Toužíte po šperku zhotoveném v malinko netradičním designu, než na jaký jste byli doposud zvyklí? Chcete zaujmout okolí krásným šperkem, ale na druhou stranu netoužíte po nechtěné pozornosti? Pak byste si měli pořídit visací náušnice Morellato Allegra AKR06, které jsou zhotovené ve tvaru květiny pro štěstí. Náušnice jsou zhotoveny z kvalitní a ušlechtilé oceli, budou odolné a v čase prakticky nezničitelné. Lesklá povrchová úprava dodává šperku eleganci a luxus, který zajisté oceníte. Důležité plusy náušnic Morellato Allegra AKR06šperk je vyroben z chirurgické, hypoalergenní ocelivisací náušnice Morellato Allegra jsou vyrobeny ve tvaru květiny pro štěstíjsou uzavíratelné bezpečnou… (alza.cz)

Triumph Allegra Podprsenka Bílá

Triumph Allegra Podprsenka Bílá

Materiál: 72 % polyamid, 20 % elastan, 7 % polyester, 1 % bavlna Typ: soft Vzor: hladký s krajkou Ramínka: nastavitelná Praní: 60°C Barva: bílá (bibloo.cz)

Guess Allegra Sukně Béžová

Guess Allegra Sukně Béžová

Materiál: 78% viskoza, 22% polyamid Střih: midi Typ: elegantní Vzor: hladký Spodnička: ne Pas: na gumu Praní: 30°C Barva: béžová (bibloo.cz)

Stella McCartney Allegra Laughing Kalhotky Béžová

Stella McCartney Allegra Laughing Kalhotky Béžová

Materiál: 82 % polyamid, 18 % elastan Střih: bikiny Typ: průsvitný Vzor: krajkovaný Praní: ruční Barva: starorůžová (bibloo.cz)

allegra COMFORT tbl. obd. 90 - II.jakost

Dámská podprsenka Wiesmann Allegra Soft, modrá

Dámská podprsenka Wiesmann Allegra Soft, modrá

Podprsenka s kosticemi a krajkovými košíčky bez polstrování, nastavitelnými ramínky a zapínáním na háčky vzadu. Stav produktu: Nové zboží s 2letou zárukou v nepoškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Woykoff allegra CHOCO hořká čokoláda 2x5 g

Woykoff allegra CHOCO hořká čokoláda 2x5 g

Allegra CHOCO obsahuje jedinečnou kombinaci esenciální aminokyseliny L-tryptofanu, vitaminu B6 a vitaminu D3 ve formě hořké čokolády. L-tryptofan je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Serotoninu se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, úzkostí, někdy může skončit až depresí vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání vitamin D3 Dnešní hektický a stresující životní styl se vyznačuje vysokou spotřebou tryptofanu, protože lidské tělo má zvýšené požadavky na tvorbu serotoninu, který kompenzuje vysokou stresovou zátěž. L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy. Vysoké… (drmax.cz)

WOYKOFF Melatonin Allegra 3 mg 30 pastilek

WOYKOFF Melatonin Allegra 3 mg 30 pastilek

Přípravek MELATONIN allegra obsahuje melatonin, který přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním). Přípravek je ve formě snadno rozpustných pastilek s pomerančovou příchutí, pro snadné užívání bez zapití a rychlému nástupu účinku díky vstřebávání ústní sliznicí. MELATONIN allegra 3 mg je doporučován osobám: starším 55 let pracujícím na nočních směnách vystaveným dlouhodobému stresu (studenti, manažeři, právníci, lékaři) Dávkování: Užívejte 1/2 pastilky denně. Pastilku užijte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Pastilku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. Nekombinujte s hypnotiky! Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Složení:… (drmax.cz)

Woykoff Allegra COMFORT 30 tablet

Woykoff Allegra COMFORT 30 tablet

Pilulka dobré nálady 1. při podzimních výkyvech nálad 2. při dlouhodobém stresu 3. při úzkostech a strachu 4. při odvykání kouření, alkoholu a jiných závislostí 5. při nutkání se přejídat 30 dražovaných tablet 200 mg l-tryptofanu a 2,5 mg vitaminu B6 v jedné tabletě Dobrou náladu způsobuje v našem těle látka zvaná serotonin, kterému se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, někdy může skončit až depresí. allegra COMFORT obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan, která je jedinou stavební látkou tohoto hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Allegra vám náladu zlepší, celkově se zklidníte, a to i v případě, že se právě snažíte odnaučit společenským zlozvykům, jako např. kouření, těžko se… (drmax.cz)

Woykoff allegra STRONG 30 tablet

Woykoff allegra STRONG 30 tablet

Allegra STRONG je doplněk stravy, který obsahuje unikátní kombinaci esenciální aminokyseliny L-tryptofanu, vitaminu B6 a extraktu třezalky tečkované. Určeno osobám, u kterých se ukázalo podávání doplňkového L-tryptofanu jako nedostatečné, a to i ve formě 5-HTP. L-tryptofan je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Serotoninu se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, někdy může skončit až depresí. L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy. Vysoké množství tryptofanu obsahují živočišné bílkoviny, a to zejména tučné červené maso nebo syrovátka. Naproti tomu bílé maso nebo rostlinná strava obsahuji tryptofanu… (drmax.cz)

allegra 5-HTP cps. 30

Woykoff Allegra DRINK 14 sáčků 400 mg

Woykoff Allegra DRINK 14 sáčků 400 mg

Popis Allegra DRINK je přípravkem doplňujícím hladinu l-tryptofanu v neuronech mozku, což má vliv na dosažení dobré nálady. Popis Přípravek Allegra DRINK je určen osobám trpícím: úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem, abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu aj., nutkáním se přejídat, každodenními stresovými situacemi. Přídatné látky maltodextrin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, inulin, regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný, aroma, sladidla (acesulfam K, sukraloza) Jak používat 1 sáček (10g) vsypejte do 150 ml studené vody a důkladně zamíchejte. Počkejte 1-2 minuty až se prášek zcela rozpustí a vypijte. Balení 14 sáčků - dávka na 14 dní Upozornění Doplněk stravy. Není… (ageo.cz)

Koberec Safavieh Allegra Dhurrie, 243 x 152 cm

Koberec Safavieh Allegra Dhurrie, 243 x 152 cm

Bohatá struktura, netradiční vzory a s citem sladěné barvy, které mají šťávu. Tak to je kolekce newyorských koberců Safavieh, které se z běžné nabídky opravdu vymykají. Nezakládají si jen na svém výjimečném a neokoukaném vzhledu, ale i na vysoce kvalitním zpracování, díky kterému má koberec dlouhou životnost. - Materiál: vlna a bavlna - Rozměry: 152 x 243 cm - Výška: 0,64 cm (bonami.cz)

taška (kabelka) KILLSTAR - Allegra - K-BAG-U-2039

taška (kabelka) KILLSTAR - Allegra - K-BAG-U-2039

taška (kabelka) KILLSTAR - Allegra - K-BAG-U-2039 stylová taška značky KILLSTAR. Taška má nastavitelný ramenní popruh o délce cca.: 105cm až 115cm a šířce 1,7cm, dále má taška jeden hlavní úložný prostor, který je překrytý klopou na magnetický druk. Rozměry tašky cca: výška - 22cm, šířka - 26cm, hloubka - 15cm. Složení: vrchní materiál - 100% PU, vnitřní materiál - 100% polyester. Barva: černá. Tašky, kabelky » taška (kabelka) KILLSTAR - Allegra - K-BAG-U-2039 (coreshop.cz)

Woykoff Melatonin Allegra 30 pastilek 3 mg

Woykoff Melatonin Allegra 30 pastilek 3 mg

Popis Melatonin Allegra je přípravek určený pro příjemné usínání. Popis Přípravek Melatonin Allegra s pomerančovou příchutí je určen osobám: s poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem, starším 55 let, pracujícím na nočních směnách, vystaveným dlouhodobému stresu. Přídatné látky plnidlo: xylitol, mikrokrystalická celuloza, aroma pomeranč, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu Dávkování Užívejte 1/2 pastilky denně. Balení 30 pastilek - dávka na 60 dní Upozornění Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládat mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 15 - 25o C. Chraňte… (ageo.cz)

Le Chaton Argenté Peeling Gel - Peelingový gel s avokádovým olejem…

Le Chaton Argenté Peeling Gel - Peelingový gel s avokádovým olejem 100.0 g

Argenté Peeling Gel - Peelingový gel s avokádovým olejem - unikátní peelingový gel s použítím ekologických mechanických abrazivních částic určený pro čištění všech typů pleti včetně náročné pleti - lehký gomážní a hydratační gel dodá pleti zářivý a svěží vzhled - šetrně čistí pleť - odstraňuje odumřelé buňky - projasní, provzdušní a nedráždí pokožku - celulózová peelingová zrníčka stimulují pleť - i velmi suchá pleť získá velmi zdravý vzhled (gel můžete nanést i kolem očí a rtů, doporučujeme pod masku) Použití: Používejte dle potřeby i několikrát za týden, vhodné používat před hloubkových čištěním pro změkčení pleti. Naneste na navlhčenou pleť krouživými pohyby konečky prstů, poté nechte 5 minut působit. Nakonec odstraňte vlažnou vodou nebo navlhčenou houbičkou. (prodejparfemu.cz)

Le Chaton Argenté Night Cream With Argan Oil - Noční krém s arganovým…

Le Chaton Argenté Night Cream With Argan Oil - Noční krém s arganovým olejem 50 ml

Argenté Night Cream With Argan Oil - Noční krém s arganovým olejem - krém znatelně zjemní Vaši pleť a dodá jí nádherný jas a zářivost, která bude znásobená nočním odpočinkem - aktivní látky: syrovátka z kozího mléka upravuje pH pleti do optimální míry a účinně pleť hydratuje; kozí mléko zklidňuje a zvláčňuje pleť; olej ze semen a šípků regeneruje, zklidňuje a vyživuje pleť, ošetřuje pleť a podporuje její vitalitu a přirozenou regeneraci, reguluje tvorbu kožního mazu, zklidňuje záněty; derivát vitamínu A přírodní antioxidant, chrání pleť před volnými radikály; včelí vosk chrání pleť před nepříznivými vlivy okolního prostředí; extrakt z listů olivovníku hydratuje pleť a zabraňuje jejímu stárnutí; derivát vitamínu E zanechává pleť nádherně jemnou a hebkou, je významným antioxidantem,… (prodejparfemu.cz)

Klarstein

Klarstein

(electronic-star.cz)

Klarstein KLARSTEIN LUMINANCE PRIME MIKROVLNNÁ TROUBA S GRILEM, 900W

Klarstein KLARSTEIN LUMINANCE PRIME MIKROVLNNÁ TROUBA S GRILEM, 900W

Klarstein Luminance Prime je kompaktní mikrovlnná trouba do moderních domácností s funkcí grilu. Objem 28l je dostatečný pro přípravu pokrmů pro 2 až 4 osoby. Mikrovlnná trouba nabízí 12 různých automatických programů. Pro každé jídlo existuje správný program (ohřev mléka, rýže, brambor, ryby, masa atd.). Prostřednictvím velkého předního okna lze bezproblémově kontrolovat ohřev jídla. Díky kompaktním rozměrům a pěknému designu se hodí tato mikrovlnná trouba opticky i technicky do každé domácnosti. (electronic-star.cz)

Klarstein filtr z aktivního uhlí pro Klarstein komínové odsavače par

Klarstein filtr z aktivního uhlí pro Klarstein komínové odsavače par

Určený pro Klarstein komínové odsavače par s následujícími čísly produktů: 10011485 10011486 (electronic-star.cz)

Klarstein filtr z aktivního uhlí pro Klarstein komínové odsavače par

Klarstein filtr z aktivního uhlí pro Klarstein komínové odsavače par

Určený pro Klarstein komínové odsavače par s následujícími čísly produktů: 10011462 10011483 (electronic-star.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít