Keyroad náhradní - balení 3 ks (a541)

Produkt Keyroad náhradní - balení 3 ks (a541) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Keyroad náhradní - balení 3 ks (a541) upraviť a produkt hľadať znova.

KEYROAD náhradní - balení 3 ks (A541)

KEYROAD náhradní - balení 3 ks (A541)
Detail

Ořezávátko elektrické, černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako KEYROAD náhradní - balení 3 ks (A541) , Keyroad náhradní - balení 3 ks (a541)

KEYROAD Slim - balení 3 ks (A500)

KEYROAD Slim - balení 3 ks (A500)
Detail

Ořezávátko ruční, více barev barva (alza.cz)

Podobné produkty ako KEYROAD Slim - balení 3 ks (A500) , Keyroad neon, oranžová (a580-3)

Philips náhradní filtr AWP261/10, balení 3 ks

Detail

Náhradní filtry Philips AWP261/10 v balení po třech kusech. Třífázový systém ultrafiltrace – netkaná textilie, granulovaný aktivní uhlík, membrána z dutého vlákna. Snižuje obsah chloru, těkavých organických látek, pesticidů a až 99,9 % bakterií. Zachovává prospěšné minerály. (mall.cz)

Podobné produkty ako Philips náhradní filtr AWP261/10, balení 3 ks , Bwt náhradní filtry 3 ks

Biotter NC ACNE dárkové balení 3 ks

Biotter NC ACNE dárkové balení 3 ks
Detail

Biotter NC ACNE dárkové balení 3 ks Dárkové balení sady Biotter NC ACNE 3 ks - dermokosmetika určená pro kompletní péči o mastnou, smíšenou a aknózní pleť. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Biotter NC ACNE dárkové balení 3 ks , Angelcare náhradní kazety 3 ks (666594090034)

Biotter NC HYDRO dárkové balení 3 ks

Biotter NC HYDRO dárkové balení 3 ks
Detail

Biotter NC HYDRO dárkové balení 3 ks Dárkové balení NC HYDRO je určené pro dokonalou hydrataci pokožky. Sada obsahuje Biotter NC HYDRO hydratační denní krém 50ml, Biotter NC HYDRO mycí gel 150ml a Biotter NC HYDRO balzám na rty 4,9g. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Biotter NC HYDRO dárkové balení 3 ks , Philips náhradní filtr adventure awp295, 3 ks

Biotter NC GLUTA dárkové balení 3 ks

Biotter NC GLUTA dárkové balení 3 ks
Detail

Biotter NC GLUTA dárkové balení 3 ks Dárkové balení NC GLUTA představuje v péči o pokožku dokonalý anti-ageing efekt. Obsahuje: Biotter NC GLUTA denní krém 50ml, Biotter NC GLUTA noční krém 50ml a Biotter NC GLUTA sérum 30ml. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Biotter NC GLUTA dárkové balení 3 ks , Concorde natural ploché - balení 3 ks (a65556)

CONCORDE Natural ploché - balení 3 ks (A65556)

CONCORDE Natural ploché - balení 3 ks (A65556)
Detail

Štětec - sada tří plochých štětců č. 4, 8, 12, dřevěná natural rukojeť, použitý materiál: prasečí štětiny Štětce CONCORDE Natural umožní dětem rozvíjet jejich výtvarné dovednosti, ať již ve škole či doma. Sada obsahuje 3 ploché štětce ve velikosti 4, 8 a 12. Tvořené jsou rukojetí vyrobenou z kvalitního dřeva a prasečími štětinami a vhodné pro použití s různým typem barev. Štětce CONCORDE Natural zajistí pohodlí při malování. Klíčové vlastnosti plochých štětců CONCORDE Natural - balení 3 ksSada 3 plochých štětcůObsahuje štětce ve velikosti 4, 8 a 12Tvořené rukojetí vyrobenou z kvalitního dřeva a prasečími štětinamiŠtětce CONCORDE jsou vhodné pro použití s různým typem barevBarevné provedení: stříbrno-béžové Velikosti:4, 8 a 12 (alza.cz)

Podobné produkty ako CONCORDE Natural ploché - balení 3 ks (A65556) , Keyroad tri plus s kontejnerem, oranžové (a518-3)

Shock Tube speed badmintonový míček Balení: 3 ks

Shock Tube speed badmintonový míček Balení: 3 ks
Detail

Košíčky na speed badminton jsou na rozdíl od badmintonových menší, těžší, rychlejší a robustnější a to především proto, aby obstály při použití venku. Speed badmintonové míče VicFun Shock se prodávají v balení po třech kusech a každé balení obsahuje dva míčky s černou hlavičkou a pro speed badminton se standartní rychlostí a jeden míček "XL" , tedy super rychlý s bílou hlavičkou.Parametry:hmotnost:9 - 10 g (1 ks)Výška:55 mmVýkonnost:výkonnostní hráčiZemě původu:ČínaCelní sazebník:95066990 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Shock Tube speed badmintonový míček Balení: 3 ks , Nebulo 2b, trojhranná - balení 3 ks (gc-3-2b-tr)

Inlight BIO Daily Deluxe dárkové balení 3 ks

Inlight BIO Daily Deluxe dárkové balení 3 ks
Detail

Exluzivní dárková kazeta obsahuje hloubkově hydratační balzám pro vyhlazení vrásek, květové tonikum a čisticí balzám na obličej s vůní rozmarýnu. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Inlight BIO Daily Deluxe dárkové balení 3 ks , Bosch indego náhradní nože 3 ks (f.016.800.321)

Inlight BIO Daily Essentials dárkové balení 3 ks

Inlight BIO Daily Essentials dárkové balení 3 ks
Detail

Exluzivní dárková kazeta obsahuje čisticí balzám na obličej s vůní rozmarýnu a cypřiše, květové tonikum a denní olej na obličej pro hydrataci pleti. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Inlight BIO Daily Essentials dárkové balení 3 ks , Korkmaz maxima - termoska červená (a541-01)

MOLESKINE Cahier XL, černý - balení 3 ks (QP321)

MOLESKINE Cahier XL, černý - balení 3 ks (QP321)
Detail

Sešit do školy, formát B5, linkovaný, 60 listů, měkká vazba Sešit zajisté patří mezi nejdůležitější potřeby školáka, který se využívá k různým zápisům ve škole. Tento nabízený sešit Moleskine s formátem B5 využijete pro různé poznámky při vyučování. Sešit má měkkou vazbu, to znamená, že je nutné hlídat, aby se nepoškodil. Uvnitř očekávejte linkovaný papír. Listy jsou vsazeny do šitého hřbetu. K výrobě vazby sešitu posloužil materiál, jímž je karton. Využít můžete celkem 60 stran. Jedná-li se o jeho rozměry, ty pak dosahují 19 × 25 cm a gramáž činí 70 g/m2. Zajisté vás potěší i praktická kapsička, jež poslouží k ukládání dokumentů a účtenek. Mikroperforace zajistí snadné vytržení jakékoliv stránky. Sešit MOLESKINE Cahier XL, černý - balení 3 ks disponuje otevíráním ze strany. Jeho design dotváří černá barva. Nejdůležitější funkce sešitu MOLESKINE Cahier XL, černý - balení 3 ks Základní vybavení každého školáka Desky jsou měkké Sešit Moleskine má uvnitř... (alza.cz)

Podobné produkty ako MOLESKINE Cahier XL, černý - balení 3 ks (QP321) , Moleskine cahier xl, hnědý - balení 3 ks (qp421)

MOLESKINE Cahier S, černý - balení 3 ks (QP311)

MOLESKINE Cahier S, černý - balení 3 ks (QP311)
Detail

Sešit do školy, formát A6, linkovaný, 32 listů, měkká vazba K nejdůležitějším potřebám školáka náleží sešit, který slouží i k vypracování domácích cvičení. Tento nabízený sešit Moleskine s formátem A6 vám poslouží v každém předmětu. Sešit je opatřen měkkými deskami, je proto dobré nosit ho v deskách, aby se nezničil. Uvnitř na vás čeká linkovaný papír. Jednotlivé listy bloku jsou spojeny šitým hřbetem. Na výrobu vazby se používá materiál, kterým je karton. Využít můžete celkem 32 stran. Jestliže se zajímáte o jeho rozměry, můžete čekat 9 × 14 cm a gramáž potom činí 70 g/m2. Jistě také oceníte praktickou kapsičku, jež poslouží k ukládání dokumentů a účtenek. Jednotlivé stránky lze díky mikroperforaci z bloku lehce vytrhnout. Sešit MOLESKINE Cahier S, černý - balení 3 ks se vyrábí s otevíráním ze strany. Jeho design zvýrazňuje černá barva. Podstatné vlastnosti sešitu MOLESKINE Cahier S, černý - balení 3 ks Nejpoužívanější školní pomůcka Desky jsou měkké Sešit... (alza.cz)

Podobné produkty ako MOLESKINE Cahier S, černý - balení 3 ks (QP311) , Bic 0.7 mm, rychleschnoucí - balení 3 ks (964767)

MOLESKINE Cahier XL, hnědý - balení 3 ks (QP421)

MOLESKINE Cahier XL, hnědý - balení 3 ks (QP421)
Detail

Sešit do školy, formát B5, linkovaný, 60 listů, měkká vazba Žádný školák se neobejde bez sešitu, do kterého si děti zapisují poznámky k výkladu učitele. Tento sešit Moleskine o formátu B5 lze používat při jakékoliv školní hodině. Sešit je opatřen měkkou vazbou, a tak se vyplatí nosit jej v deskách a tím zamezit jeho zničení. Uvnitř je pro vás připraven linkovaný papír. Listy jsou sešity aby dobře držely pohromadě. Pro výrobu vazby sešitu se používá materiál, jímž je karton. Využít lze celkem 60 stran. Jde-li o jeho rozměry, tak ty jsou 19 × 25 cm a gramáž potom činí 70 g/m2. Určitě oceníte i šikovnou kapsičku, jež poslouží k ukládání dokumentů a účtenek. Potřebnou stránku lze vytrhnout pomocí mikroperforace. Sešit MOLESKINE Cahier XL, hnědý - balení 3 ks se dá otevřít ze strany. Jeho design zvýrazňuje hnědá barva. Zajímavé přednosti sešitu MOLESKINE Cahier XL, hnědý - balení 3 ks Nejdůležitější potřeba každého školáka Desky jsou opatřeny měkkou vazbu Sešit... (alza.cz)

Podobné produkty ako MOLESKINE Cahier XL, hnědý - balení 3 ks (QP421) , Pelikan inky 273, neonové - balení 3 ks (817097)

MAPED Pyramid Mini Cute - balení 3 ks (119518)

PELIKAN Inky 273, neonové - balení 3 ks (817097)

PELIKAN Inky 273, neonové - balení 3 ks (817097)
Detail

Pero inkoustové pero 273 inky neonové Máte rádi na výběr z více per? V tom případě byste si měli pořídit liner, který se hodí k obkreslování šablon. Liner PELIKAN Inky 273, neonové - balení 3 ks využívá tekutý inkoust, jenž můžete využít až do konce. Tloušťka linky je 0,5 mm. O toto pero se nemusíte strachovat. Mechanismus zacvaknutí s uzávěrem zařídí, že váš věrný pomocník jen tak nevyschne. Hlavní přednosti pera PELIKAN Inky 273, neonové - balení 3 ks Dlouhotrvající tekutý inkoust Speciální gumová ploška pro lepší psaní Šířka stopy odpovídá hodnotě 0,5 mm Liner je vhodný k opravám textů Díky plastovému tělu je pero opravdu lehké Toto pero je doplněno zacvakávacím uzávěrem obstarávajícím delší životnost (alza.cz)

Podobné produkty ako PELIKAN Inky 273, neonové - balení 3 ks (817097) , Moleskine cahier xl, černý - balení 3 ks (qp321)

BIC 0.7 mm, rychleschnoucí - balení 3 ks (964767)

BIC 0.7 mm, rychleschnoucí  - balení 3 ks (964767)
Detail

Gelové pero - gelový inkoust, modrá, růžová a fialová barva, pogumovaný úchop, vhodný pro praváky i leváky, počet kusu v balení 3ks, plast materiál, šířka stopy 0.3 mm, stiskací Chybí ve vaší klopě pero? V tom případě vyzkoušejte gelové pero, jenž vyniká možností rychlého a hladkého psaní. Gelové pero BIC 0.7 mm, rychleschnoucí - balení 3 ks má gelový inkoust, jenž nabídne jasné barvy a hladký tok. Šířka napsané linky je 0,3 mm. O pero se nemusíte obávat. Stiskací funkce zajišťuje, že váš věrný pomocník při psaní jen tak nevyschne. Podstatné parametry pera BIC 0.7 mm, rychleschnoucí - balení 3 ks Gelový inkoust nebledne a má vysoce sytou barvu Ideální grip díky gumovému úchopu Velikost linky odpovídá hodnotě 0,3 mm Gelové pero ladně klouže po papíru a tak vás ze psaní nebude bolet ruka Díky plastovému tělu je pero opravdu lehké Stiskací mechanismus zajistí dlouhodobou životnost (alza.cz)

Podobné produkty ako BIC 0.7 mm, rychleschnoucí - balení 3 ks (964767) , Maped pyramid mini cute - balení 3 ks (119518)

Prime 3 overgrip omotávka 0,55 mm bílá Balení: 3 ks

Prime 3 overgrip omotávka 0,55 mm bílá Balení: 3 ks
Detail

Vrchní omotávka Head Prime vám poskytne skutečně pohodlný grip pro skvělý úchop. Inovační chemická úprava, která otevírá póry PU materiálu, nabízí optimální absorpci potu a zajistí pocit sucha a pohodlí, ať již je výměna jakkoliv dlouhá.Parametry:barva:bílározměr:1050 x 25 x 0,55 mmSíla:0,55 mmVýkonnost:komfortní / suchýCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Prime 3 overgrip omotávka 0,55 mm bílá Balení: 3 ks , Tommee tippee sangenic náhradní kazety simplee - 3 ks (5010415703354)

NEBULO 2B, trojhranná - balení 3 ks (GC-3-2B-TR)

NEBULO 2B, trojhranná - balení 3 ks (GC-3-2B-TR)
Detail

Tužka trojhranná, pro praváky i leváky, barva černá, materiál dřevo, tvrdost 2B, počet kusů - 3 ks Tužka NEBULO se používá nejen v každé kanceláři, ale i domácnosti, ocení ji děti ve škole, i dospělí v práci. S trojhranným designem dosahuje správné ergonomie. Tužka je doporučena pro praváky i leváky. V tomto balení naleznete 3 ks tužky s tvrdostí 2B. K výrobě tužky NEBULO 2B, trojhranná - balení 3 ks se využívá materiál, jímž je dřevo. Tužce dominuje černá barva. Základní vlastnosti tužky NEBULO 2B, trojhranná - balení 3 ks Tužka s třemi hranami pro příjemnější držení Ideálně se hodí pro praváky i leváky Tato tužka má tvrdost 2B Materiál tužky tvoří dřevo Balení obsahuje 3 kusy Barva tužky NEBULO: černá (alza.cz)

Podobné produkty ako NEBULO 2B, trojhranná - balení 3 ks (GC-3-2B-TR) , Tommee tippee sangenic twist náhradní kazety - 3 ks (5010415510075)

Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 116-128

Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 116-128
Detail

Chlapecké slipy s hrdiny Marvel AVENGERS. Balení 3 kusů v krabičce. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 116-128 , Milan 2b, hb, h, trojhranná - balení 3 ks (mist071230134)

Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 92-98
Detail

Chlapecké slipy s hrdiny Marvel AVENGERS. Balení 3 kusů v krabičce. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 92-98 , Aquanax rozprašovač 4x aqp002, 3 ks v balení (aqp002)

Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 104-110

Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 104-110
Detail

Chlapecké slipy s hrdiny Marvel AVENGERS. Balení 3 kusů v krabičce. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy AVENGERS, balení 3 ks Velikost: 104-110 , #cool by victoria trojúhelníkový tvar - balení 3 ks (isvrc3)

Stage 2 Orange Mini tenisové míče Balení: 3 ks

Stage 2 Orange Mini tenisové míče Balení: 3 ks
Detail

Dunlop Stage 2 Orange je ITF schválený tenisový míč pro začátečníky každého věku. Míč je přibližně o 50% pomalejší než standardní tenisové míče. Díky nižšímu tlaku a nižšímu odskoku je mnohem snadnější nácvik tenisových úderů.Parametry:Výkonnost:tréninkovýHomologováno:ITFPovrch:všechnyTlakované:anoZemě původu:FilipínyCelní sazebník:95066100Počet míčů:3 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Stage 2 Orange Mini tenisové míče Balení: 3 ks , Cool maker náhradní balení pro "tetovací" studio (778988386514)

Stage 1 Green Mini tenisové míče Balení: 3 ks

Stage 1 Green Mini tenisové míče Balení: 3 ks
Detail

Dunlop Stage 1 Green je ITF schválený tenisový míč pro začátečníky každého věku. Míč je přibližně o 25% pomalejší než standardní tenisové míče. To poskytuje hráči delší čas k přípravě dalšího úderu. Díky tomu je mnohem snadnější nácvik tenisových úderů.Parametry:Výkonnost:tréninkovýHomologováno:ITFPovrch:všechnyTlakované:anoZemě původu:FilipínyCelní sazebník:95066100Počet míčů:3 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Stage 1 Green Mini tenisové míče Balení: 3 ks , Rest bar vřes - náhradní balení - kostka, 15g (rbvnáhr)

Inlight BIO Anti-Age Deluxe dárkové balení 3 ks

Inlight BIO Anti-Age Deluxe dárkové balení 3 ks
Detail

Péče pro obnovení krásy a pevnosti pleti. Přípravky s obsahem bio-aktivních rostlinných výtažků pomáhají redukovat vrásky a sjednotit tón pokožky. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Inlight BIO Anti-Age Deluxe dárkové balení 3 ks , Cool maker náhradní balení pro nehtový salon (778988384763)

STABILO EASYoriginal 0,3 mm modrá - balení 3 ks (4006381390514)

STABILO EASYoriginal 0,3 mm modrá - balení 3 ks (4006381390514)
Detail

Náplň do rolleru šířka stopy 0,3 mm, modrá barva, velikost F (Fine) Náplně Stabilo fine představují nepostradatelný doplněk do plnicího pera Stabilo EASYoriginal. Disponují šířkou stopy 0,3 mm, což zajistí jemné psaní. Součástí balení jsou 3 ks náhradních náplní s modrým inkoustem, který lze vyzmizíkovat. Náplně Stabilo fine tak umožní psaní perem Stabilo EASYoriginal. Klíčové vlastnosti náplní Stabilo EASYoriginal fine modrých 3 ks krabičkaNáhradní náplně do plnicího pera Stabilo EASYoriginalDisponují šířkou stopy 0,3 mmNáplně Stabilo fine umožní jemné psaníSoučástí balení jsou 3 ks náhradních náplní s modrým inkoustem Šířka stopy:0,3 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako STABILO EASYoriginal 0,3 mm modrá - balení 3 ks (4006381390514) , Rest bar vřes - náhradní balení - placka, 30g (rbvnahr30)

MILAN 2B, HB, H, trojhranná - balení 3 ks (MIST071230134)

MILAN 2B, HB, H, trojhranná - balení 3 ks (MIST071230134)
Detail

Tužka trojhranná, pro praváky i leváky, barva černá, materiál dřevo, tvrdost tuhy H, počet kusů v balení - 3 ks Ve škole, v domácnosti i kanceláři se vám bude hodit sada tří grafitových tužek s různou tvrdostí a trojhranným úchopem. Sada kvalitních tužek MILAN bez pryže se může pochlubit dřevěným tělem se speciálním systémem, který zabrání lámání jejich tuh. Tužky jsou barevně odlišené modrými, červenými a šedými proužky. Pro každý stupeň tvrdosti (1/2B, 2/HB, 3/H) je vyhrazena konkrétní barva proužků, a tak nemusíte před použitím tužky hledat její číselné označení. Klíčové vlastnosti sady grafitových tužek MILAN bez pryže, 3 ksKvalitní grafitové tužky s různou tvrdostíDřevěné tělo se systémem, který zabrání lámání tuhyTužky MILAN barevně odlišené modrými, červenými a šedými proužkyV sadě naleznete 3 tužky tří tvrdostí (1/2B, 2/HB, 3/H)Rozměry tužky:17,6 × 0,62 cmObsah balení:1× Měkká šedá tužka s modrými proužky s tvrdostí 1/2B a... (alza.cz)

Podobné produkty ako MILAN 2B, HB, H, trojhranná - balení 3 ks (MIST071230134) , Keyroad, 6 barev (a712)

#COOL BY VICTORIA trojúhelníkový tvar - balení 3 ks (ISVRC3)

#COOL BY VICTORIA trojúhelníkový tvar - balení 3 ks (ISVRC3)
Detail

Guma pro hladké a snadné gumování, trojúhelníkový tvar, 3 ks v balení, nedrolí se (alza.cz)

Podobné produkty ako #COOL BY VICTORIA trojúhelníkový tvar - balení 3 ks (ISVRC3) , Náhradní rolky maxxo do vakuovacích baliček 20x300 cm 3 ks

HERLITZ jednorázové, modrá náplň, M - balení 3 ks (10314979)

HERLITZ jednorázové, modrá náplň, M - balení 3 ks (10314979)
Detail

Kuličkové pero - tekutý inkoust, modrá barva, vhodný pro praváky i leváky, počet kusu v balení 3ks, plast materiál, šířka stopy 0.7 mm, stiskací Zapisujete si často něco? V tom případě vyzkoušejte kuličkové pero, které oceníte především díky rychleschnoucímu inkoustu. Kuličkové pero HERLITZ jednorázové, modrá náplň, M - balení 3 ks využívá tekutý inkoust, který jen tak nevybledne. Tloušťka napsané linky se pohybuje kolem 0,7 mm. O náplň pera nemusíte mít obavy. Stiskací mechanismus zajišťuje, že váš věrný pomocník při psaní jen tak nevyschne. Stěžejní parametry pera HERLITZ jednorázové, modrá náplň, M - balení 3 ks Tekutý inkoust vám nabídne vysoce syté barvy Šířka stopy odpovídá hodnotě 0,7 mm Kuličkové pero vyniká rychle zasychajícím inkoustem Díky plastovému tělu je pero lehké Stiskací ovládání zajistí delší životnost (alza.cz)

Podobné produkty ako HERLITZ jednorázové, modrá náplň, M - balení 3 ks (10314979) , Philips náhradní filtr pro daily láhve, 3 ks (awp285/58)

XtremeSoft 3 overgrip omotávka tl. 0,5 mm černá Balení: 3 ks

XtremeSoft 3 overgrip omotávka tl. 0,5 mm černá Balení: 3 ks
Detail

Mimořádně přilnavý elastomerový materiál s mimořádně velkou perforací poskytuje ten nejlepší pocit a mimořádně dobrou absorpci.Parametry:barva:černározměr:1050 x 25 x 0,5 mmSíla:0,5 mmVýkonnost:savý / přilnavýCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako XtremeSoft 3 overgrip omotávka tl. 0,5 mm černá Balení: 3 ks , Aquanax aqk005, kořenové kapátko 2x, 3 ks v balení (aqk005)

P40+ 3 hvězdy míčky na stolní tenis bílá Balení: 3 ks

P40+ 3 hvězdy míčky na stolní tenis bílá Balení: 3 ks
Detail

Plastové míčky Donic P40+ *** jsou vyrobeny z nového materiálu ABS, jsou těžší s mírně vyšším odskokem, než tomu bylo u předchozího modelu a jsou určeny pro zápasy a turnaje na klubové úrovni. Plastové míčky Donic P40+ *** jsou baleny v krabičce po 3 kusech.Parametry:barva:bílározměr:40 mmMateriál:ABSPočet hvězdiček:3Roční kolekce:2017www výrobce:www.donic.deVýkonnost:výkonnostní hráčiHomologováno:ITTFZemě původu:ČínaCelní sazebník:95064000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako P40+ 3 hvězdy míčky na stolní tenis bílá Balení: 3 ks , Herlitz justblack 3 velikosti, 2 barvy - balení 12 ks (50040124)

Pro Overgrip omotávka tl. 0,55 mm oranžová Balení: 3 ks

Pro Overgrip omotávka tl. 0,55 mm oranžová Balení: 3 ks
Detail

Perfektní cit, používaný top hráči - Federer, Del Potro, sestry Williams.Parametry:barva:oranžovározměr:1100 x 25 x 0,55 mmSíla:0,55 mmVýkonnost:komfortZemě původu:Tchaj-wanCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Pro Overgrip omotávka tl. 0,55 mm oranžová Balení: 3 ks

Pro Overgrip omotávka tl. 0,55 mm růžová Balení: 3 ks

Pro Overgrip omotávka tl. 0,55 mm růžová Balení: 3 ks
Detail

Perfektní cit, používaný top hráči - Federer, Del Potro, sestry Williams.Parametry:barva:růžovározměr:1100 x 25 x 0,55 mmSíla:0,55 mmVýkonnost:komfortCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Pro Overgrip omotávka tl. 0,55 mm růžová Balení: 3 ks

XtremeTrack overgrip omotávka tl. 0,6 mm bílá Balení: 3 ks

XtremeTrack overgrip omotávka tl. 0,6 mm bílá Balení: 3 ks
Detail

Speciálně vyvinutý elastomerový materiál vrchní omotávky Head XtremeTrack poskytuje maximální pocit, zatímco dodatečné trakční čáry a super přilnavý povrch zajišťují pevný úchop a mimořádnou kontrolu. Extra velká perforace poskytuje vynikající absorpci.Parametry:barva:bílározměr:1050 x 29 x 0,6 mmSíla:0,6 mmVýkonnost:přilnavost / citCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako XtremeTrack overgrip omotávka tl. 0,6 mm bílá Balení: 3 ks

Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 92-98
Detail

Balení 3 kusů chlapecký slipů s motivy Avengers. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 116-128

Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 116-128
Detail

Balení 3 kusů chlapecký slipů s motivy Avengers. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 116-128

Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 104-110

Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 104-110
Detail

Balení 3 kusů chlapecký slipů s motivy Avengers. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy AVENGERS MARVEL balení 3 ks Velikost: 104-110

Soft Overgrip omotávka tl. 0,55 mm černá Balení: 3 ks

Soft Overgrip omotávka tl. 0,55 mm černá Balení: 3 ks
Detail

Měkká omotávka s pískovaným povrchem pro lepší absorpci vlhkosti.Parametry:barva:černározměr:1100 x 27 x 0,55 mmSíla:0,55 mmZemě původu:ČínaCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Soft Overgrip omotávka tl. 0,55 mm černá Balení: 3 ks

XtremeTrack overgrip omotávka tl. 0,6 mm černá Balení: 3 ks

XtremeTrack overgrip omotávka tl. 0,6 mm černá Balení: 3 ks
Detail

Speciálně vyvinutý elastomerový materiál vrchní omotávky Head XtremeTrack poskytuje maximální pocit, zatímco dodatečné trakční čáry a super přilnavý povrch zajišťují pevný úchop a mimořádnou kontrolu. Extra velká perforace poskytuje vynikající absorpci.Parametry:barva:černározměr:1050 x 29 x 0,6 mmSíla:0,6 mmVýkonnost:přilnavost / citZemě původu:Tchaj-wanCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako XtremeTrack overgrip omotávka tl. 0,6 mm černá Balení: 3 ks

STABILO GREENgraph HB, šestihranná s gumou - balení 3 ks (4006381366069)

STABILO GREENgraph HB, šestihranná s gumou - balení 3 ks (4006381366069)
Detail

Tužka šestihranná, pro praváky i leváky, barva zelená, materiál dřevo, tvrdost tuhy HB, počet kusů - 3 ks Tato grafitová tužka je součástí řady STABILO Green, tedy produktů vyrobených s ohledem na životní prostředí. GREENgraph tužka pochází ze dřeva Jelutong s certifikátem FSC a je určená ke psaní, kreslení, barvení nebo zvýraznění. Psací potřeba STABILO GREENgraph v tvrdosti HB disponuje 2,2 mm silnou tuhou, mazací pryží a tradičním šestihranným tvarem s matným povrchem. V jednom balení najdete 3 kusy kvalitních ekologických tužek s gumou. Klíčové vlastnosti grafitové tužky STABILO GREENgraph s gumou, 3 ksTužka vhodná ke psaní, kreslení, barvení nebo zvýrazněníProdukt z řady STABILO Green vyrobený s ohledem na životní prostředíZe dřeva Jelutong s certifikátem FSCTužka STABILO GREENgraph má tvrdost HBSe stopou 2,2 mmTradiční šestihranný tvar s matným povrchemKvalitní ekologická tužka s pryžíV blistru najdete 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako STABILO GREENgraph HB, šestihranná s gumou - balení 3 ks (4006381366069)

XtremeSoft 3 overgrip omotávka tl. 0,5 mm žlutá reflexní Balení: 3 ks

XtremeSoft 3 overgrip omotávka tl. 0,5 mm žlutá reflexní Balení: 3 ks
Detail

Mimořádně přilnavý elastomerový materiál s mimořádně velkou perforací poskytuje ten nejlepší pocit a mimořádně dobrou absorpci.Parametry:barva:žlutá reflexnírozměr:1050 x 25 x 0,5 mmSíla:0,5 mmVýkonnost:savý / přilnavýZemě původu:Tchaj-wanCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako XtremeSoft 3 overgrip omotávka tl. 0,5 mm žlutá reflexní Balení: 3 ks

Prestige Pro 3 overgrip omotávka tl. 0,6 mm černá Balení: 3 ks

Prestige Pro 3 overgrip omotávka tl. 0,6 mm černá Balení: 3 ks
Detail

Speciálně vyztužený polyuretanový materiál bez perforací poskytuje jedinečný kontakt a hratelnost spolu s maximální životností.Parametry:barva:černározměr:1050 x 29 x 0,6 mmSíla:0,6 mmCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Prestige Pro 3 overgrip omotávka tl. 0,6 mm černá Balení: 3 ks

Prestige Pro 3 overgrip omotávka tl. 0,6 mm bílá Balení: 3 ks

Prestige Pro 3 overgrip omotávka tl. 0,6 mm bílá Balení: 3 ks
Detail

Speciálně vyztužený polyuretanový materiál bez perforací poskytuje jedinečný kontakt a hratelnost spolu s maximální životností.Parametry:barva:bílározměr:1050 x 29 x 0,6 mmSíla:0,6 mmCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Prestige Pro 3 overgrip omotávka tl. 0,6 mm bílá Balení: 3 ks

VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm černá Balení: 3 ks

VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm černá Balení: 3 ks
Detail

Extra tenký, citlivý a suchý overgrip, Babolat VS Original používá Rafael Nadal. Síla: 0.43 mmParametry:barva:černározměr:1100 x 25 x 0,43 mmSíla:0,43 mmVýkonnost:suchý / tenkýZemě původu:Tchaj-wanCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm černá Balení: 3 ks

VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm žlutá Balení: 3 ks

VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm žlutá Balení: 3 ks
Detail

Extra tenký, citlivý a suchý overgrip, Babolat VS Original používá Rafael Nadal. Síla: 0.43 mmParametry:barva:žlutározměr:1100 x 25 x 0,43 mmSíla:0,43 mmVýkonnost:suchý / tenkýCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm žlutá Balení: 3 ks

VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm modrá Balení: 3 ks

VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm modrá Balení: 3 ks
Detail

Extra tenký, citlivý a suchý overgrip, Babolat VS Original používá Rafael Nadal. Síla: 0.43 mmParametry:barva:modrározměr:1100 x 25 x 0,43 mmSíla:0,43 mmVýkonnost:suchý / tenkýCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako VS Original overgrip omotávka tl. 0,4 mm modrá Balení: 3 ks

Super Comp overgrip omotávka tl. 0,5 mm modrá Balení: 3 ks

Super Comp overgrip omotávka tl. 0,5 mm modrá Balení: 3 ks
Detail

Vyrobena ze speciálně vyvinutého elastomerového materiálu. Tato nová omotávka nabízí dokonalý pocit a lepší absorpci potu.Parametry:barva:modrározměr:1050 x 29 x 0,5 mmSíla:0,5 mmZemě původu:Tchaj-wanCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Super Comp overgrip omotávka tl. 0,5 mm modrá Balení: 3 ks

Super Comp overgrip omotávka tl. 0,5 mm bílá Balení: 3 ks

Super Comp overgrip omotávka tl. 0,5 mm bílá Balení: 3 ks
Detail

Vyrobena ze speciálně vyvinutého elastomerového materiálu. Tato nová omotávka nabízí dokonalý pocit a lepší absorpci potu.Parametry:barva:bílározměr:1050 x 29 x 0,5 mmSíla:0,5 mmZemě původu:Tchaj-wanCelní sazebník:39199080 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Super Comp overgrip omotávka tl. 0,5 mm bílá Balení: 3 ks

Chlapecké slipy DISNEY CARS 95 balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy DISNEY CARS 95 balení 3 ks Velikost: 92-98
Detail

Chlapecké slipy, 3 kusy zabalené v krabičce. Licenční potisk z filmu AUTA. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy DISNEY CARS 95 balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy Captain Tsubasa FOTBAL balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy Captain Tsubasa FOTBAL balení 3 ks Velikost: 92-98
Detail

Balení 3 kusů chlapeckých slipů s parádním fotbalovým motivem z oblíbené Play Station hry Captain Tsubasa. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy Captain Tsubasa FOTBAL balení 3 ks Velikost: 92-98

Chlapecké slipy Captain Tsubasa FOTBAL balení 3 ks Velikost: 104-110

Chlapecké slipy Captain Tsubasa FOTBAL balení 3 ks Velikost: 104-110
Detail

Balení 3 kusů chlapeckých slipů s parádním fotbalovým motivem z oblíbené Play Station hry Captain Tsubasa. (benito.cz)

Podobné produkty ako Chlapecké slipy Captain Tsubasa FOTBAL balení 3 ks Velikost: 104-110
KEYROAD náhradní - balení 3 ks (A541), KEYROAD Neon, oranžová (A580-3), BWT náhradní filtry 3 ks, ANGELCARE Náhradní kazety 3 ks (666594090034), Philips Náhradní filtr Adventure AWP295, 3 ks, CONCORDE Natural ploché - balení 3 ks (A65556), KEYROAD TRI Plus s kontejnerem, oranžové (A518-3), NEBULO 2B, trojhranná - balení 3 ks (GC-3-2B-TR), BOSCH Indego náhradní nože 3 ks (F.016.800.321), Korkmaz Maxima - termoska červená (A541-01), MOLESKINE Cahier XL, hnědý - balení 3 ks (QP421), BIC 0.7 mm, rychleschnoucí - balení 3 ks (964767), PELIKAN Inky 273, neonové - balení 3 ks (817097), MOLESKINE Cahier S, černý - balení 3 ks (QP311), MOLESKINE Cahier XL, černý - balení 3 ks (QP321), MAPED Pyramid Mini Cute - balení 3 ks (119518), Tommee Tippee Sangenic náhradní kazety Simplee - 3 ks (5010415703354), Tommee Tippee Sangenic Twist náhradní kazety - 3 ks (5010415510075), MILAN 2B, HB, H, trojhranná - balení 3 ks (MIST071230134), Aquanax Rozprašovač 4x AQP002, 3 ks v balení (AQP002), #COOL BY VICTORIA trojúhelníkový tvar - balení 3 ks (ISVRC3), Cool Maker Náhradní balení pro "Tetovací" studio (778988386514), Rest Bar Vřes - náhradní balení - kostka, 15g (RBVNÁHR), Cool Maker Náhradní Balení Pro Nehtový Salon (778988384763), Rest Bar Vřes - náhradní balení - placka, 30g (RBVNAHR30), KEYROAD, 6 barev (A712), Náhradní rolky Maxxo do vakuovacích baliček 20x300 cm 3 ks, Philips Náhradní filtr pro Daily láhve, 3 ks (AWP285/58), Aquanax AQK005, Kořenové kapátko 2x, 3 ks v balení (AQK005), HERLITZ JustBlack 3 velikosti, 2 barvy - balení 12 ks (50040124)