Keshi: gabriel - cd (4510605)

Produkt Keshi: gabriel - cd (4510605) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Keshi: gabriel - cd (4510605) upraviť a produkt hľadať znova.

Keshi: Gabriel - CD (4510605)

Keshi: Gabriel - CD (4510605)
Detail

Hudební CD - Casey Luong neboli keshi a jeho první album Gabriel z roku 2022. Casey Luong neboli keshi a jeho první album Gabriel z roku 2022. Rok vydání : 2022 Seznam stop CD Get It / Somebody / Westside / Touch / Milli / Pere / Hell-Heaven / Angostura / Understand / Limbo / Angel / Gabriel (alza.cz)

Podobné produkty ako Keshi: Gabriel - CD (4510605) , Keshi: gabriel - cd (4510605)

Mehldau Brad: Finding Gabriel - CD (7559792635)

Mehldau Brad: Finding Gabriel - CD (7559792635)
Detail

Hudební CD - Album jazzového pianisty Brada Mehldaua, které sestává z devíti tématicky příbuzných skladeb. Mehldau v nich hraje na piano, syntezátory, perkuse, fender rhodes piano a také zpívá. Album jazzového pianisty Brada Mehldaua, které sestává z devíti tématicky příbuzných skladeb. Mehldau v nich hraje na piano, syntezátory, perkuse, fender rhodes piano a také zpívá. Hosty alba jsou Ambrose Akinmusire, Sara Caswell, Kurt Elling, Joel Frahm, Mark Guiliana, Gabriel Kahane či Becca Stevens. Americký jazzový pianista, skladatel a též aranžér patří k ikonám žánru. Je jedním z nejrespektovanějších jazzových hudebníků současnosti. Pochází z Floridy a zajímá se také o vážnou hudbu. Seznam stop CD The Garden / Born to Trouble / Striving After Wind / O Ephraim / St. Mark Is Howling in the City of Night / The Prophet Is a Fool / Make It All Go Away / Deep Water / Proverb of Ashes / Finding Gabriel (alza.cz)

Podobné produkty ako Mehldau Brad: Finding Gabriel - CD (7559792635) , Gabriel peter: plays live (2x cd) - cd (0800777)

Gabriel Peter: Plays Live (2x CD) - CD (0800777)

Gabriel Peter: Plays Live (2x CD) - CD (0800777)
Detail

Hudební CD - Koncertní album Petera Gabriela z roku 1983. Koncertní album Petera Gabriela z roku 1983. Rok reedice : 2021 Seznam stop CD 1 The Rhythm Of The Heat / I Have The Touch / Not One Of Us / Family Snapshot / D.I.Y. / The Family And The Fishing Net / Intruder / I Go SwimmingCD 2 San Jacinto / Solsbury Hill / No Self Control / I Don't Remember / Shock The Monkey / Humdrum / On The Air / Biko (alza.cz)

Podobné produkty ako Gabriel Peter: Plays Live (2x CD) - CD (0800777) , Mehldau brad: finding gabriel - cd (7559792635)

Goldová Gabriela: Hříchy mládí (CD + DVD) - CD-DVD (CSM4829)

Goldová Gabriela: Hříchy mládí (CD + DVD) - CD-DVD (CSM4829)
Detail

Hudební CD - Gabriela Goldová a její album Hříchy mládí. Gabriela Goldová a její album Hříchy mládí. Seznam stop CD,DVD Hříchy mládí (Uśmiechnij sie do świata) Kazimierz Sas / Alexandra Gawliczek, Petr Šiška / Láska není slepá (Milość zmienia wszystko) Igor Jaszczuk / Alexandra Gawliczek, Petr Šiška / První tanec Igor Jaszczuk / Petr Šiška / Jen já Roman Masha Šandor / Hana Sorrosová / Macejko lidová / Zůstaň svá (Jestem zbyt szalona) Tomasz Lubert / Weronika Zawadzka, Lukáš Capanda / Jedna noc Jaroslav Šimek / Míra Kuželka / Táto, já vím Jiří Koběrský / Jiří Koběrský / Biograf láska Jiří Zmožek / Vladimír Čort / Dej nám tvář Roman Masha Šandor / Pavel Cmíral / Ta, co chodí po špičkách Roman Masha Šandor / Hana Sorrosová / No to se ví Kapitán Kid / Kapitán Kid / BONUS / Dobra noc, dobry dzień Zdeněk Barták / Jacek Cygan (alza.cz)

Podobné produkty ako Goldová Gabriela: Hříchy mládí (CD + DVD) - CD-DVD (CSM4829) , Kahane gabriel: magnificent bird - cd (7559791348)

Kahane Gabriel: Magnificent Bird - CD (7559791348)

Kahane Gabriel: Magnificent Bird - CD (7559791348)
Detail

Hudební CD - Páté album amerického skladatele a hudebníka Páté album amerického skladatele a hudebníka. Pochází z Venice Beach v Kalifornii, ale žije v New Yorku. Americký zpěvák a skladatel je často srovnáván se Sufjanem Stevensem nebo Rufusem Wainwrightem. Píše hudbu pro divadlo, funguje i jako aranžér. Rok vydání : 2022 Seznam stop CD We are the Saints / Hot Pink Raingear / The Hazelnut Tree / To Be American / Chemex / Linda & Stuart / Magnificent Bird / The Basement Engineer / Die Traumdeutung / Sit Shiva (alza.cz)

Podobné produkty ako Kahane Gabriel: Magnificent Bird - CD (7559791348) , Člověk gabriel ()

Cimbálová muzika Stanislava Gabriela: Z Uher do Moravy (2x CD) - CD (MAM448-2)

Cimbálová muzika Stanislava Gabriela: Z Uher do Moravy (2x CD) - CD (MAM448-2)
Detail

Hudební CD - Název alba vychází z obsahu CD. Obsahuje tentokrát písničky ze Slovenska. Název alba vychází z obsahu CD. Obsahuje tentokrát písničky ze Slovenska. To bylo kdysi součástí Uher a v té souvislosti hudebníky napadla písnička Z Uher do Moravy. Nakonec se dohodli, že právě po ní cédéčko pojmenují. Muzika Stanislava Gabriela už má na kontě alba s písněmi z Podluží, Horňácka i Dolňácka. Seznam stop Ešče sa podívám hore po dědině / Kerá je to hvězdička má / Oj, dycky sa ně neco zdá / Těžko je tom kamení, co pod vodou plyne / Letěl ftáček výšej nad oblaky / Na derflanské silnici pěkný domek stojí / Kerý ptáček na dvúch vrškách sedá / Na Velehradě krajní dům / Na derflanském poli tři růže červený / Pase děvča, pase koně, při Dunaji, při tej vodě / Už tambor bubnuje / Dyž sem já šel přes hory / Košulenka tenká na břehu ležela / Derflanské hodiny temně bijú / Včera od večera (alza.cz)

Podobné produkty ako Cimbálová muzika Stanislava Gabriela: Z Uher do Moravy (2x CD) - CD (MAM448-2) , Gabriel peter: birdy - lp (884108005439)

Demeterová Gabriela: Benda, Pichl & Vranický: Houslové koncerty - CD (SU3977-2)

Demeterová Gabriela: Benda, Pichl & Vranický: Houslové koncerty - CD (SU3977-2)
Detail

Hudební CD - Benda, Pichl, Vranický - trojice skvostných houslistů, skladatelů a kapelníků, kteří působili ve službách šlechty či krále; všechny tři lze směle nazvat velvyslanci české hudebnosti v tehdejší Evropě. Benda, Pichl, Vranický - trojice skvostných houslistů, skladatelů a kapelníků, kteří působili ve službách šlechty či krále; všechny tři lze směle nazvat velvyslanci české hudebnosti v tehdejší Evropě. Jejich cesty vedly z Prahy a Brna do nejvýznamnějších evropských hudebních center - Drážďan, Vídně, Milána, Varšavy atd. a setkávali se na nich s největšími skladateli doby - Mozartem, Haydnem,C. P. E. Bachem, Quantzem nebo Zelenkou. Jejich tvorba sahá od stylu a forem pozdního baroka až po vrcholný klasicismus; na poli houslového koncertu však mohli v plnosti prokázat svou skladatelskou invenci a virtuositu, která je výzvou i pro dnešní interprety. Stojí za pozornost, s jakou suverenitou a nadhledem se na předkládané nahrávce s touto výzvou vypořádala... (alza.cz)

Podobné produkty ako Demeterová Gabriela: Benda, Pichl & Vranický: Houslové koncerty - CD (SU3977-2) , Člověk gabriel (978-80-7462-310-3)

Orchestr opery Státního divadla v Brně, Beňačková Gabriela: Jenůfa - Její pastorkyňa (2x CD) - CD (SU3869-2)

Orchestr opery Státního divadla v Brně, Beňačková Gabriela: Jenůfa - Její pastorkyňa (2x CD) - CD (SU3869-2)
Detail

Hudební CD - Gabriela Beňačková, Naděžda Kniplová, Vilém Přibyl, Vladimír Krejčík, Anna Barová, Karel Berman; Orchestr a sbor Janáčkovy opery Brno, dirigent František Jílek - Legendární nahrávka z r. Gabriela Beňačková, Naděžda Kniplová, Vilém Přibyl, Vladimír Krejčík, Anna Barová, Karel Berman; Orchestr a sbor Janáčkovy opery Brno, dirigent František Jílek • Legendární nahrávka z r. 1979 s Gabrielou Beňačkovou v roli Jenůfy, nezapomenutelnou Naděždou Kniplovou jako Kostelničkou a Vilémem Přibylem v roli Laci. • Velké drama lidskosti, lásky a odpuštění zasazené do lidového prostředí slováckéhovenkova. • Drama poznamenané Janáčkouvou velkou bolestí nad smrtí milované dcery Olgy. • Dirigent František Jílek, velký znalec Janáčkova operního díla, v jedné ze svých vynikajících janáčkovských kreací. Seznam stop Její pastorkyňa. Opera o třech dějstvích dějství, 1. výstup: Už se večer chýlí / dějství, 2. výstup: Čo to robíš, mládku? / dějství,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Orchestr opery Státního divadla v Brně, Beňačková Gabriela: Jenůfa - Její pastorkyňa (2x CD) - CD (SU3869-2) , Gabriel peter: passion (2x lp) - lp (0800547)

Demeterová Gabriela, Czech Philharmonic Collegium: Violin & Viola Concertos - CD (SU3814-2)

Demeterová Gabriela, Czech Philharmonic Collegium: Violin & Viola Concertos - CD (SU3814-2)
Detail

Hudební CD - Hudba druhé poloviny 18. století získala u posluchačů trvalou oblibu. Je přehledná, symetrická, výrazově střídmá. - Carl Stamitz (1745-1801), syn slavného otce Jana Václava Stamice, příjemně překvapí jak svou invencí, tak propracovanou nástrojovou fakturou. Hudba druhé poloviny 18. století získala u posluchačů trvalou oblibu. Je přehledná, symetrická, výrazově střídmá. • Carl Stamitz (1745-1801), syn slavného otce Jana Václava Stamice, příjemně překvapí jak svou invencí, tak propracovanou nástrojovou fakturou. • Instrumentálních dovedností jednoho z nejlepších hráčů na smyčcové nástroje své doby maximálně využila Gabriela Demeterová v nahrávce čtyř skladatelových houslových a violových koncertů. • Gabriela Demeterová, též vynikající hráčka na violu, využívá v koncertantní symfonii prohousle a violu možností playbacku. • Nahrávka tímto přístupem získala myšlenkovou a stylovou jednotu. Virtuozita Gabriely Demeterové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Demeterová Gabriela, Czech Philharmonic Collegium: Violin & Viola Concertos - CD (SU3814-2) , Gabriel meffre ventoux l'empyrée rouge 2017 0,75l (3142920015324)

Demeterová Gabriela: Šest duet pro housle a violu - CD (SU3645-2)

Demeterová Gabriela: Šest duet pro housle a violu - CD (SU3645-2)
Detail

Hudební CD - Houslistka Gabriela Demeterová, která získala mezinárodní renomé nahrávkami hudby 17. a 18. století (Biber, Bach), velkého houslového repertoáru 19. a 20. Houslistka Gabriela Demeterová, která získala mezinárodní renomé nahrávkami hudby 17. a 18. století (Biber, Bach), velkého houslového repertoáru 19. a 20. století (Dvořák, Suk) i jako vynikající komorní partnerka v nahrávkách repertoáru pro trio klavírní (Smetana, Dvořák) i klarinetové (Milhaud, Bartók, Stravinskij, Chačaturjan), patří mezi umělce, kteří neustále hledají a rozšiřují své interprertační obzory. V poslední době se začala soustavně věnovat hře na violu. Z tohoto hlubokého zájmu vznikl unikátní projekt. Gabriela Demeterová nahrála jako první a zatím jediná oba party6 duet pro housle a violu Carla Stamitze - nejprve houslový a následně k tomu dotočila part violový. S vynikajícím výsledkem tohoto mimořádně náročného způsobu nahrávání se nyní mohou seznámit posluchači. Gabriela... (alza.cz)

Podobné produkty ako Demeterová Gabriela: Šest duet pro housle a violu - CD (SU3645-2) , Gabriel peter: growing up - live (3x lp) - lp (0800619)

Beňačková Gabriela: Árie ze světových a českých oper - CD (SU3853-2)

Beňačková Gabriela: Árie ze světových a českých oper - CD (SU3853-2)
Detail

Hudební CD - Sopranistka Gabriela Beňačková je nejslavnější představitelkou Janáčkovy Jenůfy a Káti Kabanové posledních desetiletí. Tyto její vrcholné pěvecké kreace viděli a slyšeli diváci nejvěhlasnějších operníchdomů na celém světě - od Japonska po USA. Sopranistka Gabriela Beňačková je nejslavnější představitelkou Janáčkovy Jenůfy a Káti Kabanové posledních desetiletí. Tyto její vrcholné pěvecké kreace viděli a slyšeli diváci nejvěhlasnějších operníchdomů na celém světě - od Japonska po USA. Lyrický soprán krásného zabarvení propůjčila pěvkyně během své úspěšné umělecké dráhy řadě operních postav. Výběr árií ze světových a českých oper ukazuje na šíři repertoáru, který Gabriela Beňačková zvládala s neuvěřitelnou pěveckou lehkostí a uměleckou přesvědčivostí. Náš výběr přináší i jednu raritu z umělecké dráhy pěvkyně - jen jednou, a tov roce 1983 při znovuotevření budovy Národního divadla v Praze, zpívala dramatickou roli Libuše ve stejnojmenné Smetanově... (alza.cz)

Podobné produkty ako Beňačková Gabriela: Árie ze světových a českých oper - CD (SU3853-2) , Gabriel meffre gigondas la font boissiere 2016 aop 0,75l (3142920444414)

GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT (KPFC3685nad)

GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT (KPFC3685nad)
Detail

Toaletní voda - pro ženy, květinová hlavní vůně, vedlejší vůně dřevitá, argentinské výroby Pokud máte rádi dámské vůně, poohlédněte se po toaletní vodě Gabriela Sabatini. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini harmonizuje vnitřní duševní i fyzickou pohodu. Květinové tóny jsou jako náruč čerstvě natrhaných květů. Tato jemná vůně může podpořit a zintenzivnit vaše pocity a náladu. Jedinečná kombinace dřevitých ingrediencí dává vzniknout silné, a přitom jemné vůni podněcující všechny smysly. Je vznešeně záhadná, provokativní i vášnivá s intenzivní výdrží. Sáhněte po toaletní vodě Gabriela Sabatini a nechte vyniknout své pravé já. Zásadní přednosti toaletní vody GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT Toaletní voda Gabriela Sabatini kombinuje dámské složky vůní Hlavní složce dominuje květinová kombinace vonných tónů Doplňuje ji vedlejší dřevitá kombinace vonných tónů Nechte se unášet na křídlech argentinské toaletní vody Gabriela Sabatini Vyzkoušejte tuto vůni při... (alza.cz)

Podobné produkty ako GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT (KPFC3685nad) , Gabriel meffre les grands cypres vacqueyras rouge 2017 0,75l (3142920018356)

Samohlásky na výletě - Kopcová Gabriela - Kopcová Gabriela

Samohlásky na výletě - Kopcová Gabriela - Kopcová Gabriela
Detail

Pohádky Gabriely Kopcové Samohlásky na výletě jsou určeny předškoláčkům a mladším školáčkům. Bohatě ilustrované příběhy přilákají děti pomocí obrázků ke čtení podle jejich vlastní fantazie. Knížka doplněná celostránkovými ilustracemi děti pobaví nejen svou výjimečností, ale připomene jim i dělení hlásek abecedy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Samohlásky na výletě - Kopcová Gabriela - Kopcová Gabriela , Globo - led stmívatelné stropní svítidlo gabriel led/100w/230v + do (123513)

GABRIELA SABATINI Miss Gabriela Night EdT (KPFC3688nad)

GABRIELA SABATINI Miss Gabriela Night EdT (KPFC3688nad)
Detail

Toaletní voda - pro ženy, květinová hlavní vůně, vedlejší vůně ovocná, argentinské výroby Pokud upřednostňujete dámské vůně, pak by vám doma neměla chybět toaletní voda Gabriela Sabatini. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini vám dodá příjemný osobní pocit během celého dne. Květinovou vůni dokážete rozeznat hned na první přičichnutí. Láska, vášeň a touha patří mezi silné emoce, kterými je naplněný flakón tohoto omamného parfému. Sladká ovocná vůně každému připomene romantické letní večery. Využití pro ni najdete jak při sportu, tak v zaměstnání. Odhalte svou osobnost všem kolem s toaletní vodou Gabriela Sabatini, která bude důležitou součástí vaší osobnosti. Hlavní vlastnosti toaletní vody GABRIELA SABATINI Miss Gabriela Night EdT Toaletní voda Gabriela Sabatini má v sobě zejména dámské tóny vůní Hlavní složku tvoří květinová příměs Nádherně ji doplňuje vedlejší ovocná příměs Poznáte okázalost i eleganci argentinské toaletní vody Gabriela Sabatini Užijte si... (alza.cz)

Podobné produkty ako GABRIELA SABATINI Miss Gabriela Night EdT (KPFC3688nad) , Markslöjd 704840 - vánoční svícen gabriel 5xe5/0,8w/230/12v chrom (113910)

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini EDT 60 ml, 60ml

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini EDT 60 ml, 60ml
Detail

Hlava: aldehydy,bergamot,citron,mandarinka,ovocné tónySrdce: jasmín,konvalinka,otočník,květy pomerančovníku,růže,zimolezZáklad: jantar,větvičník slívový,pačuli,pižmo,santalové dřevo,tonka fazole,vanilka (patro.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini EDT 60 ml, 60ml , Markslöjd 704838 - vánoční svícen gabriel 7xe5/0,8w/230/12v chrom (113856)

Toaletní voda Gabriela Sabatini - Miss Gabriela Night , 20ml

Toaletní voda Gabriela Sabatini - Miss Gabriela Night , 20ml
Detail

Hlava: grapefruit,marakuja,ostružinySrdce: frézie,gardénie,jasmínZáklad: jantar,kokos,pižmo,santalové dřevo (patro.cz)

Podobné produkty ako Toaletní voda Gabriela Sabatini - Miss Gabriela Night , 20ml , Gabriel meffre la chasse rouge 2019 aop cotes du rhone villages 0,75l (3142920029055)

GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT 20 ml (8005610325569)

GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT 20 ml (8005610325569)
Detail

Toaletní voda - pro ženy, květinová hlavní vůně, vedlejší vůně dřevitá, argentinské výroby, objem 20 ml Pokud máte rádi dámské vůně, potom je pro vás jako stvořená toaletní voda Gabriela Sabatini. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini podpoří vaše sebevědomí v průběhu celého dne. Květinové tóny připomínají kytici čerstvě nařezaných květů. Opojnou vůni ocení všechny romantické duše stejně jako milovníci rozkvetlých luk a přírody. Impozantní škála dřevitých tónů je základem sofistikované, tajemné a smyslné vůně. Mezi její přednosti patří hřejivost, svěžest, jemnost i silná a dlouhá výdrž. Představte svou osobnost světu pomocí toaletní vody Gabriela Sabatini, která vypoví o vaší osobnosti více, než byste si vůbec dokázali představit. Klíčové vlastnosti toaletní vody GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT 20 ml Toaletní voda Gabriela Sabatini kombinuje dámské složky vůní Hlavní složce vévodí květinová příměs Nádherně ji doplňuje vedlejší dřevitá příměs Spolehněte... (alza.cz)

Podobné produkty ako GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini EdT 20 ml (8005610325569) , Tascam cd-rw901mkii (cd-rw901mkii)

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 20 ml toaletní voda pro ženy

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 20 ml toaletní voda pro ženy
Detail

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Toaletní voda pro ženy 20 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 20 ml toaletní voda pro ženy , Tascam cd-rw900mkii (cd-rw900mkii)

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 60 ml toaletní voda pro ženy

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 60 ml toaletní voda pro ženy
Detail

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Toaletní voda pro ženy 60 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini 60 ml toaletní voda pro ženy , Catiga cd-2610 (cd-2610)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela 20 ml toaletní voda pro ženy

Gabriela Sabatini Miss Gabriela 20 ml toaletní voda pro ženy
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Toaletní voda pro ženy 20 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela 20 ml toaletní voda pro ženy , Tascam cd-200sb (cd-200sb)

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 60 ml

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 60 ml
Detail

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini, 60 ml, Toaletní vody pro ženy, Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. aldehydová vůně květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 60 ml , Catiga cd-2776 (cd-2776)

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 20 ml

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 20 ml
Detail

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini, 20 ml, Toaletní vody pro ženy, Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. aldehydová vůně květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 20 ml , Catiga cd-8133 (cd-8133)

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 30 ml

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 30 ml
Detail

Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini, 30 ml, Toaletní vody pro ženy, Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. aldehydová vůně květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini toaletní voda pro ženy 30 ml , Catiga cd-1182 (cd-1182)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela toaletní voda pro ženy 30 ml

Gabriela Sabatini Miss Gabriela toaletní voda pro ženy 30 ml
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela, 30 ml, Toaletní vody pro ženy, Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Miss Gabriela je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. ovocná vůně květinová vůně ocení ji žena s romantickou duší svěží vůně, ideální do teplého počasí (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela toaletní voda pro ženy 30 ml , Rolling stones: tattoo you (cd box) (4x cd) - cd (3835531)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela toaletní voda pro ženy 20 ml

Gabriela Sabatini Miss Gabriela toaletní voda pro ženy 20 ml
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela, 20 ml, Toaletní vody pro ženy, Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Miss Gabriela je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. ovocná vůně květinová vůně ocení ji žena s romantickou duší svěží vůně, ideální do teplého počasí (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela toaletní voda pro ženy 20 ml , A-ha: original album series cd (5x cd) - cd (8122797694)

Člověk Gabriel ()

Člověk Gabriel ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Kateřina Dubská, čte Josef Kubáník Evropa přelomu 19. a 20. stoletíZaposlouchejte se do fascinujícího a silného vyprávění člověka, který se díky lásce vzdal svých rodinných pout a rozhodl se žít mezi lidmi, kterým nerozuměl a oni nerozuměli jemu. Příběh plný lásky, koní, hlubokého porozumění vůči přírodě a dění mezi nebem a zemí. Nechte se unést spolu s člověkem Gabrielem do Evropy přelomu 19. a 20. století, do dob zdánlivě idylických, kdy čas ještě plynul zcela jinak."Budu vám vyprávět příběh o snech, o černých hřívách a světlých vlasech, o přátelství, lásce, válce i větříku, který jeho nit zavane, kam se mu jen zachce. Bude to příběh o životě člověka. Dávno zaniklý svět kočovníků s pestrobarevnými vozy, tajemství přírodní magie a život slovácké vesnice pod buchlovskými kopci." (alza.cz)

Podobné produkty ako Člověk Gabriel () , Kraftwerk: remixes (2x cd) - cd (9029650477)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night 30 ml toaletní voda pro ženy

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night 30 ml toaletní voda pro ženy
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night Toaletní voda pro ženy 30 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night 30 ml toaletní voda pro ženy , Erasure: erasure (2x cd) - cd (4050538843231)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night 20 ml toaletní voda pro ženy

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night 20 ml toaletní voda pro ženy
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night Toaletní voda pro ženy 20 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night 20 ml toaletní voda pro ženy , Yes: quest (2x cd) - cd (0194398788326)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night toaletní voda pro ženy 20 ml

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night toaletní voda pro ženy 20 ml
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night, 20 ml, Toaletní vody pro ženy, Neskrývejte svou vášnivou stránku osobnosti. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás i všechny kolem. ovocná vůně květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night toaletní voda pro ženy 20 ml , Whitesnake: unzipped (2x cd) - cd (0349785678)

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night toaletní voda pro ženy 30 ml

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night toaletní voda pro ženy 30 ml
Detail

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night, 30 ml, Toaletní vody pro ženy, Neskrývejte svou vášnivou stránku osobnosti. Dámská toaletní voda Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás i všechny kolem. ovocná vůně květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night toaletní voda pro ženy 30 ml , Motorhead: bomber (2x cd) - cd (0251785542)

Gabriela Novotná: Cesta na Dakar - Gabriela Novotná, Jan Somerauer - e-kniha

Gabriela Novotná: Cesta na Dakar - Gabriela Novotná, Jan Somerauer - e-kniha
Detail

eBook:,Inspirativní příběh první Češky, která dokončila legendární Rally Dakar. „Když se člověk rozhodne a něco si přeje, věnuje svému snu veškeré úsilí, nemrhá pak svým časem a energií, i kdyby se nedostal až ke kýženému konci. V každý moment té cesty na tom bude líp, než kdyby se do ní vůbec nepustil.“ Gábina Novotná na vysněný konec došla. Jako první česká žena dokázala dojet na motorce nejnáročnější rally závod světa, legendární Rally Dakar. Povedlo se jí to na druhý pokus, poprvé ji zastavilo nepříjemné zranění. Celá cesta na cílovou rampu nebyla vůbec jednoduchá, přinesla mnoho bolesti. V této knize ale není řeč jen o samotném závodu, ale o všem, co mu předcházelo, a to od okamžiku, kdy se jedna učitelka jazyků a překladatelka rozhodla, že dojede do cíle. Minimum zkušeností s motorkou stejně jako s vrcholovým sportem, sponzoři žádní, bankovní účet prázdný – nic nenasvědčovalo tomu, že by se to Gabče mělo povést. A přece! Výzva jménem Dakar přinesla mnoho problémů, ale Gabča ani vteřinu nelitovala, že se do ní pustila. Kromě spousty negativních okamžiků a nepříjemných situací se totiž vnitřně hodně posunula, potkala řadu skvělých lidí a navždy jí v paměti zůstanou neopakovatelné momenty, které zažila. Neuvěřitelný příběh jedné mladé ženy ukazuje, že nadšení a tvrdohlavost přináší zázraky. Je cílová rampa nejsledovanějšího závodu světa konec, nebo se dočkáme nečekaného zvratu? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Novotná: Cesta na Dakar - Gabriela Novotná, Jan Somerauer - e-kniha

Clochemerle - Gabriel Chevallier

Clochemerle - Gabriel Chevallier
Detail

Gabriel Chevallier's delightful novel Clochemerle satirizes the titanic confrontation of secular and religious forces in a small wine-growing village in Beaujolais. The eruption begins when the socialist mayor decides that he wants to leave behind a monument to his administration's achievements. He takes as his model the ancient Romans, who were famous for two things: hygiene and noble edifices. Thus, he decides to unite the two concepts...by constructing a public urinal in the centre of town. There is one problem, however. The chosen locale is next to the village church, and this outrages the ecclesiastical party. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Clochemerle - Gabriel Chevallier

Taburet GABRIEL šedá

Taburet GABRIEL šedá
Detail

Taburet GABRIEL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne místo pro vaše unavené nohy i pohodlné místo pro sezení. Uvnitř lavice se nachází úložný prostor, do kterého můžete uschovat deky, sezónní oblečení nebo hračky, které by se jinak jen tak válely ladem. Taburet GABRIEL je multifunkční kousek nábytku, který zvládne nabídnout provizorní usazení i dostatek úložného prostoru prakticky pro cokoli. Je dostatečně univerzální a své uplatnění najde prakticky v jakémkoliv pokoji. (sconto.cz)

Podobné produkty ako Taburet GABRIEL šedá

Phalaenopsis - Šípková Gabriela

Phalaenopsis - Šípková Gabriela
Detail

Publikace je zaměřená na nejrozšířenější orchidej Phalaenopsis a detailně popisuje: Historii – původ rostlin a cesta k jejich zdomácnění u nás Morfologii – popis jednotlivých částí rostliny Množení – seznámení se způsoby množení, doma i v produkci Pěstování – nároky rostliny na jednotlivé činitele a odhalení pěstebních postupů jednoho z velkoproducentů Ošetřování – na co nezapomínat během pěstování Choroby a škůdce – souhrn možných chorob a škůdců a možné ochrany proti nim Druhy rodu Phalaenopsis – představení botanických i hybridních druhů Floristiku a využití – ukázky použití rostlin ve floristické praxi Knihu doprovází bohatá fotodokumentace. Pěstitel v ní najde základní i méně známé užitečné informace pro úspěšné pěstování. (patro.cz)

Podobné produkty ako Phalaenopsis - Šípková Gabriela

Box - Gabriel Martin

Box - Gabriel Martin
Detail

Populárně-naučným stylem napsaná kniha věnující se boxu je jedinečnou publikací na trhu s touto literaturou. Je koncipována především pro začínající boxery, trenéry a kondiční sportovce, kteří v ní naleznou metodiku vedení úderů a nácviku boje včetně popisu častých chyb, a to vše ilustrované velkým množstvím fotografií. V kapitole Kompenzační cvičení se čtenáři seznámí s konkrétními protahovacími a uvolňovacími cviky, které jim pomohou s odstraněním svalových dysbalancí. Autor nezapomíná ani na psychologickou přípravu, která se zabývá osobností sportovce, jeho temperamentem, charakterem, schopnostmi, motivací a emocemi, což mu může pomoci ke zlepšení psychiky i samotného sportovního výkonu. Publikace mimo jiné čtenáře seznamuje s charakteristikou boxu, průběhem tréninku, informuje o vhodném sportovním oděvu, ochranných pomůckách, krátce se zmiňuje též o boxerské historii a je doplněna rozhovory s našimi předními boxery a také podrobnou boxerskou terminologií. (patro.cz)

Podobné produkty ako Box - Gabriel Martin

Gazdina roba - Gabriela Preissová

Gazdina roba - Gabriela Preissová
Detail

Příběh "krajčířky" Evy a její nešťastné lásky patří k stále živému odkazu českého realistického dramatu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Gazdina roba - Gabriela Preissová

Přírodní afrodiziaka - Gabriela Nedoma

Přírodní afrodiziaka - Gabriela Nedoma
Detail

Autorka nabízí šedesát neodolatelně smyslných receptů na elixíry lásky, erotické vůně, masti vyvolávající vzrušení, lubrikanty a povzbuzující gastronomické speciality jakožto přírodní medicínu, která vyburcuje hormony štěstí, zmírní stres a dokáže ulevit v nemoci. Kniha je určená všem, kdo chtějí znásobit svou radost ze života a zdraví přírodní cestou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Přírodní afrodiziaka - Gabriela Nedoma

Gazdina roba - Gabriela Preissová

Gazdina roba - Gabriela Preissová
Detail

Příběh "krajčířky" Evy a její nešťastné lásky patří k stále živému odkazu českého realistického dramatu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Gazdina roba - Gabriela Preissová

Choroby ošípaných - Gabriel Kováč

Choroby ošípaných - Gabriel Kováč
Detail

Jedinečná publikácia, ktorá zahŕňa komplexnýprehľad ochorení ošípaných, s ktorými sa môžuchovatelia na Slovensku stretnúť. Autor na 982stranách rozoberá príčiny ochorení, diagnostiku,prognózy, možnosti prevencie, terapiu a možnostiliečby ochorení ošípaných. Kniha je určená pre odbornúverejnosť. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Choroby ošípaných - Gabriel Kováč

Její pastorkyňa - Gabriela Preissová

Její pastorkyňa - Gabriela Preissová
Detail

Dramatický příběh Jenůfky a dvou nevlastních bratří Števa a Lacy a tragické smrti nenarozeného dítěte, patřící k vrcholům českého realistického dramatu. posloužil jako předloha světově uznávané stejnojmenné Janáčkovy opery. 41. svazek edice D. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Její pastorkyňa - Gabriela Preissová

Hotel García - Bártová Gabriela

Hotel García - Bártová Gabriela
Detail

Romantika? Spíše ne. Komedie? Možná. Akce? Jak kdy. Zamyšlení? Vlastně ano.Mladý manželský pár, Nina a Tobias, zdědí polorozpadlý hotýlek na řeckém ostrově Korfu. Brzy zjistí, že ho obývají nevlastní sourozenci Niny. Rozhodnou se, že hotel společně znovu zprovozní, jenže ne každý s jejich plány souhlasí. Vše navíc zkomplikují rodiče, kteří se umí objevit v ten nejnevhodnější okamžik. Jak si Nina a Tobias poradí se sérií zapeklitých situací? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hotel García - Bártová Gabriela

Tak znovu - Gabriela Jakoubková

Tak znovu - Gabriela Jakoubková
Detail

Kniha . Tak znovu odkrývá skutečné příběhy a skutečné pocity lidí, kteří si prošli zásadním životním zlomem a dokázali se vrátit do života. Osudy bývalé vězenkyně, schizofrenika, ale i lidí, kteří se ocitli díky nemoci na hranici života a smrti, doprovází osmnáctiletá autorka svými pocity ze setkání s hrdiny knihy. Obálka je přílohou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tak znovu - Gabriela Jakoubková

Rovnováha gauče - Gabriela Svárovská

Rovnováha gauče - Gabriela Svárovská
Detail

Na počátku byl záměr napsat tři smyšlené případové studie partnerské nevěry, ženy podváděné, ženy podvádějící a ženy současně podvádějící a podváděné. V nich jsem chtěla zpracovat zážitky a zkušenosti svých klientek stejně jako své vlastní, neznám totiž ženu, která by se dříve či později nedostala do nejméně jedné z těchto rolí. Výsledek byl ovšem značně neuspokojivý, příliš suchý, už jsem se chystala rukopis zahodit, když jsem dostala nápad spojit jednotlivé příběhy v jeden. Vymyslet mužskou postavu, která bude nejen spojnicí, ale také průvodcem a zaujatým komentátorem děje. Tak se zrodil Gabriel. Zpočátku jsem se s ním hodně trápila, nedařilo se mi jej oživit a zpřítomnit, ani navodit náladu. Šla jsem na to špatně, trvalo mi několik let, než jsem pochopila, že psát správně o Gabrielovi znamená nechat promluvit své mužské já. Nepopisovat ho zvenčí, ale najít ho v sobě. Cíleně rozvíjet archetypální postavu vlastního Anima, jak by řekl Jung. Podle něj to je zdravé. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Rovnováha gauče - Gabriela Svárovská

Veganská kuchařka - Gabriele Gugetzerová

Veganská kuchařka - Gabriele Gugetzerová
Detail

Ochutnejte zdravé pokušení S touto kuchařkou můžete uvařit rychle, po vegansku a každý den. A začít můžete hned. Třeba když vám u snídaně váš puberťák řekne, že odteď svým veganstvím bude zachraňovat svět. Nebo proto, že vás samotné veganství zajímá, ale nebyli jste si dosud jistí, jestli vám to bude chutnat a jaké suroviny budete potřebovat. Nebo jste se právě osamostatnili a začínáte si vařit - tak proč ne třeba vegansky? Snadné vaření: Stačí jen pár přísad a snadný způsob přípravy - to je pak radost vařit! Udržitelný přístup: Na záložkách knihy jsou snadno dostupné základní informace o veganských surovinách a aspektech veganského vaření. Rozmanité a inspirativní recepty: Podívejte se do kulinářských zákoutí celého světa. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Veganská kuchařka - Gabriele Gugetzerová

Gabriela Preissová - Jaroslava Janáčková

Gabriela Preissová - Jaroslava Janáčková
Detail

Gabriela Preissová se do dějin české literární a divadelní kultury zapsala především jako autorka realistických dramat Gazdina roba a Její pastorkyňa, jejichž premiéra se neobešla bez bouřlivé odezvy. Přítomná monografie je vykládá nikoli sama o sobě, ale jako uzel v síti uměleckého dialogu a soustředí se nejen na literární texty a vztahy mezi nimi, ale i různé umělecké žánry a média. Doprovází ji výbor všech hlavních děl, kterých se výklad dotýká. Čtenář tak v textových přílohách knihy i na přiloženém DVD dostává do rukou umělecky živé jádro díla Gabriely Preissové spolu s díly pozdějších tvůrců, kteří stěžejní autorčina dramata adaptovali, jako je režisér J. A. Pitínský a básník Ivan Wernisch. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Gabriela Preissová - Jaroslava Janáčková

Královna Gabriela - Petr Čermák

Královna Gabriela - Petr Čermák
Detail

Zažíváme nový fenomén s popularitou příliš nevzdálenou Jaromíru Jágrovi. Ano, máme pocit, že zíráme na zcela novou sportovní divu, která nás okouzlila svou osobností a rovněž strhla sportovními výkony, a navíc jde o ženu neorenesanční! Rodačka z Jablonce píše opravdu velký příběh. Od dětství vzhlíží k mamince, stříbrné v běhu na lyžích z olympiády v Sarajevu 1984, nejen kvůli sportovním výsledkům, ale hlavně proto, že v ní vidí ženu čestnou a vůbec výjimečnou. Do lyžařských tréninků se zpočátku ovšem nehrne. Začne na ně chodit hlavně kvůli kamarádům a dětem, které znala. Ostatně jako malá holka touží být herečkou anebo zpěvačkou a také sní o krásném princi. Toho zřejmě nyní potkala, ale sotva mohla tušit, že zůstane u sportu, který zrovna není pro princezny. „Naši mě vedli i uměleckým směrem. Chodila jsem malovat, na klavír a zpívat, vystudovala uměleckou školu, takže jsem vždycky inklinovala spíš k umění než ke sportu. Jenže, dostala jsem se do puberty, a když mám být upřímná, bála jsem se, ztloustnu, tak jsem dala sportu ještě šanci.“ První velký úspěch zažívá ve svých devatenácti na juniorském mistrovství světa v kanadském Canmore, kde společně s Veronikami Vítkovou a Zvařičovou získává zlato ve štafetě. První dospělý triumf slaví ve slovinské Pokljuce, aby pak zapsala sérii dalších jedenácti velkých vítězství ve Světovém poháru. K úspěchům samozřejmě náleží individuální stříbra z olympiády v Soči a mistrovství světa ve Finsku 2015, kde slaví i zlato ve smíšené štafetě. Cestu na vrchol však nemá jednoduchou. Gabriela v roce 2011 překoná mononukleózu a rovněž nečekanou krizi po olympiádě v Soči a s ní i pokles sportovní výkonnosti. Zažívá syndrom vyhoření a únavy, závodí bez chuti, hlavou procházejí myšlenky o konci kariéry. Zpátky ji naštěstí navrací vítězný sprint v prosinci 2014, po dvou letech opět v Pokljuce, místě pro ni zřejmě zaslíbeném. Složitou cestu k vrcholu završuje vítězstvím Světového poháru v sezoně 2015/16, stává se tak nejlepší biatlonistkou světa. „Je to prostě mazec a splněný sen. Není nic víc, než křišťálový glóbus.“ A pak je tu vedle sportovního renomé zcela nepřehlédnutelný a neopomenutelný Gabrielin fantom. Už zdaleka není pouhou kráskou na lyžích a s flintou, ale hlavně ženou obdivovanou muži, to samozřejmě, ale i stejným pohlavím. Proč? Nepochybně pro onu neorenesanci, umělecké nadání a oduševnělost. Hrdinka knihy je především žena, a jak sama říká – žena musí dobře vypadat v každé situaci – a Gabriela také řekne, že pravá krása se skrývá uvnitř nás, a tak je navíc ženou velmi inspirativní, pozitivní, osvěžující a vtipnou – i půvabně roztržitou – a také hodně přemýšlející a vystupující s pokorou. „Věřím, že bez ní to nikdy nejde. Člověk by měl stát nohama pevně na zemi. Odmala mě rodiče vychovávali k tomu, že pokud je někdo úspěšný, o to víc se na něm cení, když zůstane normální a skromný,“ vysloví mladá žena, která už dávno není pouze krásná. I proto autor otevírá stránky pozoruhodného příběhu Češky, která před našima očima dobývá svět. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Královna Gabriela - Petr Čermák

Reputace - Juan Gabriel Vásquez

Reputace - Juan Gabriel Vásquez
Detail

Pětašedesátiletý kreslíř Javier Mallarino je žijící legendou kolumbijské politické satiry, člověkem, jehož pero má moc rozhodovat o osudech druhých. Právě ve chvíli, kdy se nachází na vrcholu zářné kariéry, jej však setkání s neznámou mladou ženou náhle konfrontuje s dávnou událostí, kterou vytěsnil ze své paměti, a zásadně zpochybní jeho renomé i hodnotu jeho celoživotního díla. Mistrně komponovaný, filozofující i lyrický text nového Vásquezova románu, který se již dočkal řady významných ocenění, je působivým zamyšlením nad dvojsečnou mocí médií i lidské paměti a potvrzením mimořádného talentu jeho autora, dnes obecně považovaného za nejpozoruhodnějšího představitele současné latinskoamerické prózy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Reputace - Juan Gabriel Vásquez

Nejkrásnější pohádky - Gabriela Kopcová

Nejkrásnější pohádky - Gabriela Kopcová
Detail

Kniha přináší pět nejkrásnějších klasických českých pohádek v novém převyprávění podle předloh nejstarších sběratelů lidové slovesnosti - Boženy Němcové a K. J. Erbena s novými ilustracemi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Nejkrásnější pohádky - Gabriela Kopcová

Frekvence lásky - Gabriela Čanigová

Frekvence lásky - Gabriela Čanigová
Detail

Autorka se zabývá problematikou lásky. Láska je v každém z nás. Jen ji někdy nemůžeme najít, cítit, anebo vůbec pochopit smysl a význam toho, co vlastně láska je. Ve chvíli, kdy se naučíme mít rádi sami sebe, můžeme milovat i ostatní. Pokud to dokážeme, zvítězili jsme, pokud ne, pak se nám ve vztazích dařit nebude a slovo láska nenaplní svůj význam. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Frekvence lásky - Gabriela Čanigová

Obvyklé hrdinství - Tomáš Gabriel

Obvyklé hrdinství - Tomáš Gabriel
Detail

Nová sbírka mladého autora rozrušuje stereotypy současné poezie. Už název sbírky zachycuje protiklad. Pokud hrdinství nazveme "obvyklým", zařazujeme ho do času, zbavujeme jej kouzla, navíc z něj děláme něco rutinního. Ale neměli bychom být "hrdiny" zcela samozřejmě? Je to jen jiné vyjádření protikladu romantiky a realismu. Humorný tón žene jeho hru (situace a příběhy) kupředu, ale co se lehce říká, může být i docela vážné, hranice mezi veselostí a šílenou "vážností" je nejasná. Odlehčené pasáže kontrastují s přesycenými, patos sousedí s ironií. Zároveň tento svůj přístup nenabízí jako jedinou možnost tvorby a rozumění. Znovu a znovu usazuje svůj styl, zahušťuje svoji výpověď, zintenzivňuje práci s obrazem, jako by se bál tolik zrádné snadnosti a rozmáchlosti lyrického psaní. Je to svérázná, svého druhu "quijotovská" reakce na neduhy současné poezie. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Obvyklé hrdinství - Tomáš Gabriel
Keshi: Gabriel - CD (4510605), Gabriel Peter: Plays Live (2x CD) - CD (0800777), Mehldau Brad: Finding Gabriel - CD (7559792635), Kahane Gabriel: Magnificent Bird - CD (7559791348), Člověk Gabriel (), Gabriel Peter: Birdy - LP (884108005439), Člověk Gabriel (978-80-7462-310-3), Gabriel Peter: Passion (2x LP) - LP (0800547), GABRIEL MEFFRE Ventoux l'Empyrée Rouge 2017 0,75l (3142920015324), Gabriel Peter: Growing Up - Live (3x LP) - LP (0800619), GABRIEL MEFFRE Gigondas La Font Boissiere 2016 AOP 0,75l (3142920444414), GABRIEL MEFFRE Les Grands Cypres Vacqueyras Rouge 2017 0,75l (3142920018356), Globo - LED Stmívatelné stropní svítidlo GABRIEL LED/100W/230V + DO (123513), Markslöjd 704840 - Vánoční svícen GABRIEL 5xE5/0,8W/230/12V chrom (113910), Markslöjd 704838 - Vánoční svícen GABRIEL 7xE5/0,8W/230/12V chrom (113856), GABRIEL MEFFRE La Chasse Rouge 2019 AOP Cotes du Rhone Villages 0,75l (3142920029055), Tascam CD-RW901MKII (CD-RW901MKII), Tascam CD-RW900MKII (CD-RW900MKII), CATIGA CD-2610 (CD-2610), Tascam CD-200SB (CD-200SB), CATIGA CD-2776 (CD-2776), CATIGA CD-8133 (CD-8133), CATIGA CD-1182 (CD-1182), Rolling Stones: Tattoo You (CD Box) (4x CD) - CD (3835531), A-ha: Original Album Series CD (5x CD) - CD (8122797694), Kraftwerk: Remixes (2x CD) - CD (9029650477), Erasure: Erasure (2x CD) - CD (4050538843231), Yes: Quest (2x CD) - CD (0194398788326), Whitesnake: Unzipped (2x CD) - CD (0349785678), Motorhead: Bomber (2x CD) - CD (0251785542)