Kensington solemate pro elite smartfit k50345eu (k50345eu)

Produkt Kensington solemate pro elite smartfit k50345eu (k50345eu) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kensington solemate pro elite smartfit k50345eu (k50345eu) upraviť a produkt hľadať znova.

Kensington SoleMate Pro Elite SmartFit K50345EU (K50345EU)

Kensington SoleMate Pro Elite SmartFit K50345EU (K50345EU)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, protiskluzový povrch, výškově nastavitelná, úhlově nastavitelná PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLErgonomická podložka pod nohy Kensington SmartFit SoleMate Pro Elite K50345EUTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení jste celí rozlámaní? Přinášíme vám pomoc v podobě ergonomické podložky pod nohy Kensington SmartFit SoleMate Pro Elite K50345EU. Přispěje k podpoře krevního oběhu a ke správnému držení těla. Vaše práce bude pohodlnější. Podložka Kensington je vybavena chytrým systémem SmartFit, díky kterému si ji jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Má nastavitelnou výšku, sklon i náklon. Opěrka Kensington je vhodná jak pro domácí, tak pro coworkingová pracoviště.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou (90–120 mm)Základna a horní díl opěrky vyrobeny v neklouzavém provedeníS komfortním ovládáním přes aretační pedálSklon lze nastavit v rozsahu 12–20°, náklon v rozmezí 0–18°Ergonomická... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SoleMate Pro Elite SmartFit K50345EU (K50345EU) , Kensington solemate pro elite smartfit k50345eu (k50345eu)

Kensington SoleMate SmartFit (K50416EU)

Kensington SoleMate SmartFit (K50416EU)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, výškově nastavitelná PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLErgonomická podložka pod nohy Kensington SmartFit SoleMate K50416EUTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení jste celí rozlámaní? Přinášíme vám pomoc v podobě ergonomické podložky pod nohy Kensington SmartFit SoleMate K50416EU. Přispěje k podpoře krevního oběhu a ke správnému držení těla. Vaše práce bude pohodlnější. Podložka Kensington je vybavena chytrým systémem SmartFit, díky kterému si ji jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Má nastavitelnou výšku i sklon. Opěrka Kensington je vhodná jak pro domácí, tak pro coworkingová pracoviště.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou (100–140 mm)Základna a horní díl opěrky vyrobeny v neklouzavém provedeníSklon lze nastavit v rozsahu 12–20°Ergonomická podložka pod nohy Kensington SmartFit SoleMate K50416EU je opatřena snadno čistitelným povrchemVybavena chytrým systémem SmartFitErgonomické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SoleMate SmartFit (K50416EU) , Kensington solemate smartfit (k50416eu)

KENSINGTON Solemate Plus (56146)

KENSINGTON Solemate Plus (56146)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, protiskluzový povrch, výškově nastavitelná, úhlově nastavitelná, rozměry 12.7 × 45 × 35 cm (V׊×H) Kvalitní podložka pod nohy by měla být součástí každé kanceláře. Podložka je konstruována tak, aby umožnily každému zaujmout optimální a vyhovující pozici při práci. Uvolňují svaly, snižují napětí a únavu zad i krku. Zamezují nepříjemným otokům nohou a pomáhají správnému držení celého těla.Parametry a specifikace:Odlehčuje: bederní páteřPovrch:neklouzavýBarva:bíláVýškové nastavení: 6 stupňů (90-120mm)Nastavitelný úhel: 0–15 stupňůRozměry stupátka: 45x35 cmHmotnost:6,5 kg (alza.cz)

Podobné produkty ako KENSINGTON Solemate Plus (56146) , Kensington solemate plus (56146)

Kensington SoleMate Plus K52789WW (K52789WW)

Kensington SoleMate Plus K52789WW (K52789WW)
Detail

Podložka pod nohy – plastová, protiskluzový povrch, výškově nastavitelná, úhlově nastavitelná PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Ergonomická podložka pod nohy Kensington SmartFit SoleMate Plus K52789WWTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení jste celí rozlámaní? Přinášíme vám pomoc v podobě ergonomické podložky pod nohy Kensington SmartFit SoleMate Plus K52789WW. Přispěje k podpoře krevního oběhu a ke správnému držení těla. Vaše práce bude pohodlnější. Podložka Kensington je vybavena chytrým systémem SmartFit, díky kterému si ji jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Má nastavitelnou výšku i sklon. Opěrka Kensington je vhodná jak pro domácí, tak pro coworkingová pracoviště.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou (90–120 mm)S protiskluzovým gumovým povrchemSklon opěrky lze nastavit v rozsahu až do 20°Ergonomická podložka pod nohy Kensington SmartFit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SoleMate Plus K52789WW (K52789WW) , Kensington solemate plus k52789ww (k52789ww)

Kensington SmartFit Monitor Stand (K55725EU)

Kensington SmartFit Monitor Stand (K55725EU)
Detail

Podstavec pod monitor , nosnost 15 kg, černá barva, 52,1 × 13 × 23,9 cm PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLPodstavec pod monitor se zásuvkou Kensington SmartFit Monitor StandTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení vám tuhnou svaly? Přinášíme vám pomoc v podobě podstavce pod monitor se zásuvkou Kensington SmartFit Monitor Stand. Podstavec Kensington má výšku nastavitelnou ve 3 úrovních. Je vybaven chytrým systémem SmartFit, díky kterému si jej jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Využijete jej pod notebook či pod monitor. Podložka Kensington je vhodná pro zařízení s uhlopříčkou do 30" a hmotností do 15 kg. Stojan Kensington SmartFit poskytne jako bonus zásluhou zásuvky o velikosti A4 úložný prostor pro kancelářské potřeby.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou ve 3 úrovních (71–130 mm)Vybavena chytrým systémem SmartFitPodložka Kensington SmartFit zajistí optimální pozorovací úhelJe vhodná pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Monitor Stand (K55725EU)

Kensington SmartFit Mouse Pad (K55793EU)

Kensington SmartFit Mouse Pad (K55793EU)
Detail

Podložka pod myš - materiál: textil, pod zápěstí, gelový polštářek, černá PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLVýškově nastavitelná ergonomická podložka pod myš Kensington SmartFit Mouse Pad (K55793EU)Zápěstí dostává při práci na počítači pořádně zabrat. Někdy se vlivem špatné polohy může vyvinout i nepříjemné onemocnění. Přinášíme vám pomoc v podobě výškově nastavitelné ergonomické podložky pod myš Kensington SmartFit Mouse Pad K55793EU. Opěrka Kensington je vybavena chytrým systémem SmartFit, díky kterému si ji jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Má nastavitelnou výšku, protiskluzový povrch zespod a poskytuje chladivý efekt. Vaše práce bude pohodlnější. Gelová podložka Kensington je vhodná jak pro domácí, tak pro kancelářské využití.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou pomocí barevných vložek (1,9–2,8 cm)S chladivým gelovým povrchemVýškově nastavitelná ergonomická podložka pod myš Kensington SmartFit Mouse Pad... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Mouse Pad (K55793EU) , Kensington smartfit monitor stand (k55725eu)

Kensington SmartFit Easy Riser (K52788WW)

Kensington SmartFit Easy Riser (K52788WW)
Detail

Chladící podložka - pod notebook, pro notebooky do 17", pasivní chlazení, polohovatelná, materiál plast, rozměry 35 × 273 × 295 mm (V׊×H) PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLErgonomická chladicí podložka pod notebook Kensington SmartFit Easy RiserTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení vám tuhnou svaly? Přinášíme vám pomoc v podobě ergonomické chladicí podložky pod notebook Kensington SmartFit Easy Riser. Podstavec Kensington slouží k úpravě výšky i sklonu displeje. Je vybaven chytrým systémem SmartFit, díky kterému si jej jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. O perfektní stabilitu ergonomické podložky se postarají protiskluzové vložky, umístěné uvnitř i vně konstrukce. Chladicí podložka Kensington je vhodná pro zařízení o velikosti 12–17" a její design byl speciálně navržen pro lepší cirkulaci vzduchu. Tím je zajištěna vyšší úroveň chlazení a dále zvýšena výkonnost akumulátoru a dalších komponent zařízení. Stojan Kensington... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Easy Riser (K52788WW) , Kensington smartfit laptop riser (k52783ww)

Kensington SmartFit Laptop Riser (K52783WW)

Kensington SmartFit Laptop Riser (K52783WW)
Detail

Chladící podložka - pod notebook, pro notebooky do 15,6", materiál kov a plast PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLPodstavec pod notebook Kensington SmartFit Laptop RiserTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení vám tuhnou svaly? Přinášíme vám pomoc v podobě podstavce pod notebook Kensington SmartFit Laptop Riser. Podstavec Kensington slouží k úpravě výšky displeje. Je vybaven chytrým systémem SmartFit, díky kterému si jej jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. O perfektní stabilitu ergonomické podložky se postará její protiskluzová konstrukce. Podložka Kensington je vhodná pro zařízení s uhlopříčkou do 15,6" a hmotností do 3,5 kg. Dále lze ke stojanu Kensington SmartFit připevnit dokovací stanici Kensington. O zabezpečení se postará Kensington Security Slot.Ergonomická podložka Kensington slouží k úpravě výšky displejeVybavena chytrým systémem SmartFitUmí zdvihnout obrazovku vašeho zařízení o 18–23 cmPodložka Kensington SmartFit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Laptop Riser (K52783WW) , Kensington smartfit spin2 monitor stand (k52787ww)

Kensington SmartFit Easy K52788WW, K - 60112

Kensington SmartFit Easy K52788WW, K - 60112
Detail

Stojánek Easy Riser® zvedne displej a zvýší vaše pohodlí při jeho sledování. Stojánek také zvedne notebook od stolu, usnadní průchod vzduchu, který bude chladit akumulátor a další komponenty. Systém SmartFit® vám umožňuje přizpůsobit si pracovní prostředí podle vaší postavy, najděte si vaši barvu podle přiložené grafiky s rukou a podle ní nastavte výrobek do nejvhodnější ergonomické polohy Sklon stojánku až 50 stupňů Měkké vložky zaručují bezpečné a stabilní uložení a udržují notebook na místě Může být použit pro notebooky 12"" až 17"", na cestách může být složen na plocho Stojánek byste měli používat s externí klávesnicí a myší (prodávají se samostatně). (patro.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Easy K52788WW, K - 60112 , Kensington smartfit monitor stand plus 24" (k52786ww)

Kensington SmartFit Conform Back Rest (K60412WW)

Kensington SmartFit Conform Back Rest (K60412WW)
Detail

Bederní opěrka – síťovina PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLBederní opěrka Kensington SmartFit Conform K60412WWTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení jste celí rozlámaní? Přinášíme vám pomoc v podobě bederní opěrky Kensington SmartFit Conform K60412WW. Přispěje k podpoře vašich zad a udrží je v suchu. Podložka Kensington je vybavena chytrým systémem SmartFit, díky kterému si ji jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Vaše práce bude pohodlnější. Bederní opěrka Kensington je opatřena snímatelným látkovým potahem, jenž můžete vyprat v pračce. Bederní opěrka Kensington s ergonomicky přizpůsobitelnou výškouSe čtyřmi nezávislými pružinamiPřispěje k podpoře vašich zadPoužitelná pro téměř každý druh židle či křeslaProdyšná zásluhou síťového materiáluBederní opěrka Kensington SmartFit Conform K60412WW je opatřena odnímatelným látkovým potahemPotah lze prát v pračceVybavena chytrým systémem SmartFitErgonomické příslušenství... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Conform Back Rest (K60412WW) , Kensington smartfit extra wide monitor stand 27" (k52797ww)

Kensington SmartFit Spin2 Monitor Stand (K52787WW)

Kensington SmartFit Spin2 Monitor Stand (K52787WW)
Detail

Podstavec pod monitor , nosnost 18 kg, černá barva PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLVýškově nastavitelný podstavec pod monitor Kensington SmartFit Spin2 24" s 360° otočnou základnouTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení vám tuhnou svaly? Přinášíme vám pomoc v podobě výškově nastavitelného podstavce pod monitor Kensington SmartFit Spin2 24" s 360° otočnou základnou. Podstavec Kensington má výšku nastavitelnou v různých úrovních. Je vybaven chytrým systémem SmartFit, díky kterému si jej jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Využijete jej pod notebook či pod monitor. Podložka Kensington je vhodná pro zařízení s uhlopříčkou do 24" a hmotností do 18 kg. Stojan Kensington SmartFit poskytne jako bonus otočný úložný prostor pro kancelářské potřeby.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou v různých úrovních (5,1–8 cm)Vybavena chytrým systémem SmartFitPodložka Kensington SmartFit zajistí optimální pozorovací... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Spin2 Monitor Stand (K52787WW) , Fiskars vytrhávač plevele smartfit (1020125)

Kensington Podstavec pod notebook SmartFit®, K52783WW

Kensington Podstavec pod notebook SmartFit®, K52783WW
Detail

Když je ergonomie spojena s pohodlím. Podstavec pod notebook SmartFit® umožňuje upravit výšku notebooku tak, aby zaručovala optimální pohodu a ulevila těm oblastem na šíji a zádech, které jsou namáhány při sledování obrazovky. Držák Zero Footprint určený pro jakoukoli kompatibilní univerzální dokovací stanici Kensington pomáhá udržet pořádek na pracovním stole. Systém SmartFit® vám umožňuje přizpůsobit si pracovní prostředí podle vaší postavy, najděte si vaši barvu podle přiložené grafiky s rukou a podle ní nastavte výrobek do nejvhodnější ergonomické polohy Zvedněte notebook do úrovně očí, abyste zaručili správné držení šíje a zlepšili pohodlí během celého pracovního dne Kompatibilní s notebooky do úhlopříčky 15,6"" a hmotnosti 3,5 kg. Vyžaduje samostatnou myš a klávesnici (prodávají se zvlášť). Montáž s nulovým půdorysem umožňuje instalovat pod poličku na notebook kompatibilní univerzální dokovací stanici Kensington Systém vedení kabelů pod poličkou pro notebook pomáhá úhledně umístit kabely Protiskluzové podložky udržují notebook pevně na místě Zdířky Kensington Security Slot jsou k dispozici v pravé i levé nožce. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kensington Podstavec pod notebook SmartFit®, K52783WW , Kensington safedome pro imac (k64962eu)

Kensington SmartFit Monitor Stand Plus 24" (K52786WW)

Kensington SmartFit Monitor Stand Plus 24" (K52786WW)
Detail

Podstavec pod monitor , nosnost 36 kg, černá barva PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLVýškově nastavitelný podstavec pod monitor Kensington SmartFitTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení vám tuhnou svaly? Přinášíme vám pomoc v podobě výškově nastavitelného podstavce pod monitor Kensington SmartFit. Podstavec Kensington má výšku nastavitelnou ve 3 úrovních. Je vybaven chytrým systémem SmartFit, díky kterému si jej jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Využijete jej pod notebook či pod monitor. Podložka Kensington je vhodná pro zařízení s uhlopříčkou do 24" a hmotností do 36 kg. Stojan Kensington SmartFit poskytne jako bonus úložný prostor pro kancelářské potřeby.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou ve 3 úrovních (7,5–15 cm)Vybavena chytrým systémem SmartFitPodložka Kensington SmartFit zajistí optimální pozorovací úhelJe vhodná pro zařízení s úhlopříčkou do 24" a hmotností do 36 kgVyužijete pod monitor či pod... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Monitor Stand Plus 24" (K52786WW) , Kensington pro macbook pro 13", magnetický (k64490ww)

Kensington SmartFit Conform Wrist Rest K55787EU (K55787EU)

Kensington SmartFit Conform Wrist Rest K55787EU (K55787EU)
Detail

Kompletní podpěra zápěstí - materiál: silikon, gelový polštářek, černá PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLOpěrka zápěstí Kensington SmartFit Conform Wrist Rest K55787EUZápěstí dostává při práci na počítači pořádně zabrat. Někdy se vlivem špatné polohy může vyvinout i nepříjemné onemocnění. Přinášíme vám pomoc v podobě opěrky zápěstí Kensington SmartFit Conform Wrist Rest K55787EU. Opěrka Kensington je vybavena chytrým systémem SmartFit, díky kterému si ji jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Na výběr máte ze čtyř barevných gelových vložek. Opěrka zápěstí Kensington se hodí pro praváky i leváky pro práci s jakoukoli myší a trackballem. Má nepřilnavý povrch zespod, vaše práce tak bude pohodlnější. Ergonomické příslušenství Kensington je vhodné jak pro domácí, tak pro kancelářské využití.Ergonomická opěrka Kensington se čtyřmi barevnými gelovými vložkamiOpěrka zápěstí Kensington SmartFit Conform Wrist Rest K55787EU je vybavena chytrým... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Conform Wrist Rest K55787EU (K55787EU) , Kensington clicksafe® pro notebook (k68105eu)

Kensington SmartFit Extra Wide Monitor Stand 27" (K52797WW)

Kensington SmartFit Extra Wide Monitor Stand 27" (K52797WW)
Detail

Podstavec pod monitor , nosnost 18 kg, černá barva PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLExtra široký podstavec pod monitor Kensington SmartFit Extra Wide Monitor StandTrávíte mnoho času u notebooku a z věčného hrbení vám tuhnou svaly? Přinášíme vám pomoc v podobě extra širokého podstavce pod monitor Kensington SmartFit Extra Wide Monitor Stand. Podstavec Kensington má výšku nastavitelnou ve 3 úrovních. Je vybaven chytrým systémem SmartFit, díky kterému si jej jednoduše ve třech krocích přizpůsobíte přesně podle svých dispozic. Využijete jej pod notebook či externí monitor. Podložka Kensington je vhodná pro zařízení s uhlopříčkou do 27" a hmotností do 18 kg. Stojan Kensington SmartFit poskytne jako bonus úložný prostor pro klávesnici.Ergonomická podložka Kensington s nastavitelnou výškou ve 3 úrovních (76 / 114 / 152 mm)Vybavena chytrým systémem SmartFitPodložka Kensington SmartFit zajistí optimální pozorovací úhelJe vhodná pro zařízení s úhlopříčkou do 27" a hmotností... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington SmartFit Extra Wide Monitor Stand 27" (K52797WW) , Kensington pro fit ergo k75404eu (k75404eu)

Oclean X Pro Elite Grey (E.AA00195)

Oclean X Pro Elite Grey (E.AA00195)
Detail

Elektrický zubní kartáček - sonický, 42000 kmitů/min, 5 režimů, bluetooth, časovač, tlakový senzor, indikátor baterie a 3D čištění, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací Sonický elektrický zubní kartáček Oclean X Pro Elite Grey Dopřejte vašim zubům tu nejlepší péči. Smart sonický zubní kartáček Oclean X Pro Elite Grey se postará o vaše zuby i dásně. Jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem kvalit Oclean X Pro Elite Grey. Klíčové vlastnosti elektrického zubního kartáčku Oclean X Pro Elite Grey Tichý sonický elektrický zubní kartáček Oclean X Pro Elite Grey Čtyři režimy čištění se 32 nastavitelnými úrovněmi Barevný dotykový displej Nízká hlučnost - technologie redukce šumu 42 000 vibrací za minutu Výdrž baterie 35 dní Bezdrátové rychlé nabíjení 2.0 Plná baterie již za 3,5 hodiny Nástěnný držák Diamantové štětiny odstraňující skvrny od kouření či čaje Stupeň krytí IPX7 Časovač Senzor tlaku Indikátor... (alza.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite Grey (E.AA00195) , Kensington clicksafe laptop pro notebooky (k64697eu)

Kensington Chladicí stojánek pro notebook SmartFit® Easy Riser™, K52788WW

Kensington Chladicí stojánek pro notebook SmartFit® Easy Riser™, K52788WW
Detail

Systém SmartFit® patentovaný společností Kensington umožňuje upravit výšku a sklon obrazovky notebooku. Použijte dodaný nákres rukou, určete si svou barvu osobního komfortu a nastavte podle ní optimální výšku pro záda, šíji a očí. Stojánek Easy Riser™ zvedne notebook ze stolu, usnadní průchod vzduchu, aby se zvýšila výkonnost akumulátoru a dalších komponent. Systém SmartFit® vám umožňuje přizpůsobit si pracovní prostředí podle vaší postavy, najděte si vaši barvu podle přiložené grafiky s rukou a podle ní nastavte výrobek do nejvhodnější ergonomické polohy Vhodný pro notebooky s displeji od 12"" do 17"" Vložky zaručují bezpečné a stabilní uložení a udržují notebook na místě Sklon stojánku až 50 stupňů zaručuje maximální flexibilitu Lze jej složit naplocho a snadno přenášet Zlepšuje cirkulaci vzduchu pro chlazení notebooku a zvyšuje výkonnost akumulátoru a dalších komponent. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kensington Chladicí stojánek pro notebook SmartFit® Easy Riser™, K52788WW , Kensington uh1400p (k33820ww)

Night PRO Elite - Amix 2300 g Čokoláda

Night PRO Elite - Amix 2300 g Čokoláda
Detail

Night PRO Elite - Amix to je unikátny proteínový komplex pre pozvoľné vstrebávanie bielkovín počas noci, bez nutnosti používania ďalších doplnkov pred spaním. (protein.cz)

Podobné produkty ako Night PRO Elite - Amix 2300 g Čokoláda , Kensington pro fit ergo wired mouse (k75403eu)

Night PRO Elite - Amix 2300 g Vanilka

Night PRO Elite - Amix 2300 g Vanilka
Detail

Night PRO Elite - Amix to je unikátny proteínový komplex pre pozvoľné vstrebávanie bielkovín počas noci, bez nutnosti používania ďalších doplnkov pred spaním. (protein.cz)

Podobné produkty ako Night PRO Elite - Amix 2300 g Vanilka , Kensington pro imac 27", dvousměrný, odnímatelný (626391)

Oclean X Pro Elite Grey sonický kartáček

Oclean X Pro Elite sonický kartáček šedý

Oclean X Pro Elite sonický kartáček šedý
Detail

Špičkový kartáček s moderní sonickou technologií s 84 000 pohyby za minutu Oclean X Pro Elite se postará o vaši dokonalou dentální hygienu. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite sonický kartáček šedý , Kensington ergosoft k52798ww (k52798ww)

Amix Night PRO Elite, Chocolate, 2300 g

Amix Night PRO Elite, Chocolate, 2300 g
Detail

Amix Night PRO Elite, Chocolate, 2300 g Unikátní proteinový komplex pro pozvolné vstřebávání během noci, bez nutnosti užívání dalších doplňků před spaním. Dokonale vyvážený poměr 6ti různých zdrojů bílkovin doplněný o komplexy (Recovery Matrix, GHT-ss Complex, Mental Support Complex, Herbal Complex, Phospho Matrix). (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Amix Night PRO Elite, Chocolate, 2300 g , Kensington ergosoft k52801eu (k52801eu)

Oclean X Pro Elite Pack Grey (C01000344)

Oclean X Pro Elite Pack Grey (C01000344)
Detail

Elektrický zubní kartáček - sonický, 42000 kmitů/min, 5 režimů, bluetooth, časovač, tlakový senzor, indikátor baterie a 3D čištění, v balení 7 hlavic, s mobilní aplikací Sonický elektrický zubní kartáček Oclean X Pro Elite Grey Dopřejte vašim zubům tu nejlepší péči. Smart sonický zubní kartáček Oclean X Pro Elite Grey se postará o vaše zuby i dásně. Jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem kvalit Oclean X Pro Elite Grey. Klíčové vlastnosti elektrického zubního kartáčku Oclean X Pro Elite Grey Tichý sonický elektrický zubní kartáček Oclean X Pro Elite Grey Čtyři režimy čištění se 32 nastavitelnými úrovněmi Barevný dotykový displej Nízká hlučnost - technologie redukce šumu 42 000 vibrací za minutu Výdrž baterie 35 dní Bezdrátové rychlé nabíjení 2.0 Plná baterie již za 3,5 hodiny Nástěnný držák Diamantové štětiny odstraňující skvrny od kouření či čaje Stupeň krytí IPX7 Časovač Senzor tlaku Indikátor stavu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite Pack Grey (C01000344) , Kensington ergosoft k50436eu (k50436eu)

Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Chocolate

Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Chocolate
Detail

WheyPro Elite 85 Doplněk stravy. Se sladidly a s příchutí. Příchutě: čokoláda, banán, lesní plody, jahoda, piňakoláda, vanilka. WheyPro Elite 85 - protein vyznačující se delikátní a krémovou chutí a ideálním aminokyselinovým spektrem. Vyvážená směs proteinů zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu až několika hodin. Díky tomu je vhodný i pro suplementaci ve večerních hodinách. Obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s velkým množstvím aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin). • 4 složkový proteinový komplex • přispívá k udržení svalové hmoty • přispívá k růstu svalové hmoty • přispívá k udržení normálního stavu kostí Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy vajec, lepku, korýšů, ořechů a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Chocolate , Kensington wireless presenter (k33373eu)

Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Vanilla

Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Vanilla
Detail

WheyPro Elite 85 Doplněk stravy. Se sladidly a s příchutí. Příchutě: čokoláda, banán, lesní plody, jahoda, piňakoláda, vanilka. WheyPro Elite 85 - protein vyznačující se delikátní a krémovou chutí a ideálním aminokyselinovým spektrem. Vyvážená směs proteinů zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu až několika hodin. Díky tomu je vhodný i pro suplementaci ve večerních hodinách. Obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s velkým množstvím aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin). • 4 složkový proteinový komplex • přispívá k udržení svalové hmoty • přispívá k růstu svalové hmoty • přispívá k udržení normálního stavu kostí Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy vajec, lepku, korýšů, ořechů a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Vanilla , Kensington ergosoft k52803eu (k52803eu)

Oclean X Pro Elite elektrický zubní kartáček Grey

Oclean X Pro Elite elektrický zubní kartáček Grey
Detail

Oclean X Pro Elite, , Sonické kartáčky unisex, Sonický elektrický zubní kartáček Oclean X Pro Elite je charakteristický rychlými vibracemi štětin, které zajišťují šetrné ale vysoce účinné odstranění zubního plaku. Vlastnosti: účinně čistí i mezizubní prostory lze použít na rovnátka a zubní náhrady předchází vzniku zubního kamene a kazů má v sobě zabudovaný časovač ke stažení aplikace pro správné a maximálně účinné čištění zubů Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite elektrický zubní kartáček Grey , Kensington ergosoft k52800ww (k52800ww)

Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý

Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý
Detail

Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý Špičkový chytrý sonický kartáček X Pro Elite s 0,96palcovým barevným dotykovým displejem, magnetickým motorem, mobilní aplikací, jednoduchým ovládáním a dokonalou kombinací funkčnosti a designu. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý , Kensington ergosoft k52799ww (k52799ww)

Oclean X Pro Elite Set Grey sonický kartáček

Oclean X Pro Elite Set sonický kartáček šedý

Oclean X Pro Elite Set sonický kartáček šedý
Detail

Špičkový kartáček s moderní sonickou technologií s 84 000 pohyby za minutu Oclean X Pro Elite se postará o vaši dokonalou dentální hygienu. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite Set sonický kartáček šedý , Kensington clicksafe 2.0 (k64435ww)

Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý

Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý
Detail

Špičkový chytrý sonický kartáček X Pro Elite s barevným dotykovým displejem, magnetickým motorem, mobilní aplikací, jednoduchým ovládáním a dokonalou kombinací funkčnosti a designu. Unikátní 8zónová detekce nevyčištěných zón pomocí 6osého gyroskopu.Špičkový chytrý sonický kartáček X Pro Elite s 0,96palcovým barevným dotykovým displejem, magnetickým motorem, mobilní aplikací, jednoduchým ovládáním a dokonalou kombinací funkčnosti a designu. Nabízí: Report kvality čištění. Profesionální funkce. Jednoduché ovládání. Špičkové výsledky. Moderní technologie magnetického motoru v těle kartáčku vytváří oscilačně-rotační pohyb s mikrovibracemi. Mikrovibrace rozpohybují hlavici kartáčku, která velmi jemně, ale přitom efektivně vyčistí zuby a odstraní plak. Díky této vyspělé technologii, kdy nedochází k tření v motoru a opotřebovávání mechanických součástek, mají Oclean kartáčky delší životnost, nižší hlučnost a vyšší výkonnost. Klíčové vlastnosti SMART kartáčku Oclean X Pro Elite: 84 000 pohybů/min - magnetický motor Maglev (bezkomutátorový). 4 režimy čištění (clean, white, massage, sensitive-pro citlivé zuby a dásně). 32 nastavitelných intenzit čištění. 35 dní výdrž baterie. 3,5 hodiny rychlé bezdrátové nabíjení 2.0. Chytrý SMART barevný dotykový displej s okamžitými výsledky čištění a možností vytvoření plánu čištění. Oclean SMART aplikace pro IOS & Android – propojení přes Bluetooth V aplikaci možnost vložení vlastních režimů, přizpůsobení plánu čištění a analýza kvality čištění zubů. Unikátní 8zónová detekce nevyčištěných zón pomocí 6osého gyroskopu pro detekci pohybu (upozornění na místa, která nečistíte dobře); 30sekundové připomenutí změny zóny čištění, 2-3minutový časovač čištění. Držák na stěnu součástí balení (bez vrtání). Tlakový senzor. Nastavitelný časovač. Trojrozměrná vlákna Du Pont™ Diamond se škrabkou na jazyk na zadní straně kartáčku. Novinka - inteligentní probuzení, stačí kartáček probudit zvednutím. Antibakteriální povrch kartáčku. Unikátní odstín barvy „Limestone Grey“ – barva představující klid, stabilitu a odolnost. Držitel ceny za nejinovativnější design pro svůj vzhled s dokonalou kombinací funkcí a krásou. Další parametry: Hlavice Plaque Control (Medium) Max. frekvence: 350 Hz Hlučnost: tichý chod <45dB Rozsah kmitání: 11° Vodotěsnost: IPX7 Nabíjení: Nabíjecí stanice vč. kabelu USB Doba nabíjení:3,5 h bezdrátovým rychlým dobíjením Baterie: Nevyjímatelný akumulátor Li-ion 3,7V Kapacita: 800 mAh Operační doba: 35 dní Napětí: 5V - 0,6A Příkon: 3W Rozměry: 248 mm x Ř24 mm Váha: 110g Bluetooth 5.0; kompatibilní s Android 4.4; iOS 8.0 a výš s Bluetooth 4.0 podporou. Obsah balení: rukojeť kartáčku 1x, hlavice kartáčku 1x, bezdrátový nabíjecí panel 1x, silikonový kryt nabíjecího panelu 1x, držák na zeď, návod. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite sonický kartáček Grey, šedý , Kensington ergosoft k50435eu (k50435eu)

Amix Night PRO Elite Příchuť: Strawberry, Balení(g): 1000g

Amix Night PRO Elite Příchuť: Strawberry, Balení(g): 1000g
Detail

Night PRO Elite Doplněk stravy. Se sladidly. Příchutě: čokoláda, vanilka, jahoda. Unikátní proteinový komplex pro pozvolné vstřebávání během noci, bez nutnosti užívání dalších doplňků před spaním. Dokonale vyvážený poměr 6ti různých zdrojů bílkovin doplněný o komplexy (Recovery Matrix, GHT-ss Complex, Mental Support Complex, Herbal Complex, Phospho Matrix). komplexní protein pro dlouhodobé trávení ideální jako noční protein díky pomalému uvolňování aminokyselin do krevního oběhu dokáže zásobovat svaly až 8 hodin zabraňuje katabolismu svalové hmoty během spánku Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Amix Night PRO Elite Příchuť: Strawberry, Balení(g): 1000g

Amix Night PRO Elite Příchuť: Vanilla, Balení(g): 1000g

Amix Night PRO Elite Příchuť: Vanilla, Balení(g): 1000g
Detail

Night PRO Elite Doplněk stravy. Se sladidly. Příchutě: čokoláda, vanilka, jahoda. Unikátní proteinový komplex pro pozvolné vstřebávání během noci, bez nutnosti užívání dalších doplňků před spaním. Dokonale vyvážený poměr 6ti různých zdrojů bílkovin doplněný o komplexy (Recovery Matrix, GHT-ss Complex, Mental Support Complex, Herbal Complex, Phospho Matrix). komplexní protein pro dlouhodobé trávení ideální jako noční protein díky pomalému uvolňování aminokyselin do krevního oběhu dokáže zásobovat svaly až 8 hodin zabraňuje katabolismu svalové hmoty během spánku Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Amix Night PRO Elite Příchuť: Vanilla, Balení(g): 1000g

Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Forest Fruit

Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Forest Fruit
Detail

WheyPro Elite 85 Doplněk stravy. Se sladidly a s příchutí. Příchutě: čokoláda, banán, lesní plody, jahoda, piňakoláda, vanilka. WheyPro Elite 85 - protein vyznačující se delikátní a krémovou chutí a ideálním aminokyselinovým spektrem. Vyvážená směs proteinů zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu až několika hodin. Díky tomu je vhodný i pro suplementaci ve večerních hodinách. Obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s velkým množstvím aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin). • 4 složkový proteinový komplex • přispívá k udržení svalové hmoty • přispívá k růstu svalové hmoty • přispívá k udržení normálního stavu kostí Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy vajec, lepku, korýšů, ořechů a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Amix Whey Pro Elite 85% 2300 g - Forest Fruit

Amix Night PRO Elite Příchuť: Chocolate, Balení(g): 1000g

Amix Night PRO Elite Příchuť: Chocolate, Balení(g): 1000g
Detail

Night PRO Elite Doplněk stravy. Se sladidly. Příchutě: čokoláda, vanilka, jahoda. Unikátní proteinový komplex pro pozvolné vstřebávání během noci, bez nutnosti užívání dalších doplňků před spaním. Dokonale vyvážený poměr 6ti různých zdrojů bílkovin doplněný o komplexy (Recovery Matrix, GHT-ss Complex, Mental Support Complex, Herbal Complex, Phospho Matrix). komplexní protein pro dlouhodobé trávení ideální jako noční protein díky pomalému uvolňování aminokyselin do krevního oběhu dokáže zásobovat svaly až 8 hodin zabraňuje katabolismu svalové hmoty během spánku Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Tento výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy lepku, korýšů, oříšků a arašídů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Amix Night PRO Elite Příchuť: Chocolate, Balení(g): 1000g

Oclean X Pro Elite Set elektrický zubní kartáček + náhradní hlavice Grey

Oclean X Pro Elite Set elektrický zubní kartáček + náhradní hlavice Grey
Detail

Oclean X Pro Elite Set, , Náhradní hlavice unisex, Zdravé a zářivě bílé zuby jsou ty nejkrásnější. Kosmetická sada Oclean X Pro Elite Set, vám poskytne potřebnou péči pro krásné zuby, díky kterým se budete chtít neustále usmívat. Sada obsahuje: OClean X Pro Elite sonický elektrický zubní kartáček 1 ks náhradní hlavice pro zubní kartáček 6 ks pouzdro na zubní kartáček 1 ks Vlastnosti: účinně čistí i mezizubní prostory usnadňuje přístup k zadní straně zubů pomáhá zuby udržovat přirozeně bělejší předchází vzniku zubního kamene a kazů má v sobě zabudovaný časovač pohodlná a snadná manipulace čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Podobné produkty ako Oclean X Pro Elite Set elektrický zubní kartáček + náhradní hlavice Grey

Oclean náhradní hlavice Plaque Control Medium, P1C10-X Pro Elite - 2 ks, šedé

Oclean náhradní hlavice Plaque Control Medium, P1C10-X Pro Elite - 2 ks, šedé
Detail

Náhradní hlavice Plaque Control Medium k sonickému zubnímu kartáčku Oclean vynikají vysokou hustotou a kvalitou štětin, které perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. 2 ks.Náhradní hlavice k sonickému zubnímu kartáčku Oclean vynikají vysokou hustotou a kvalitou štětin, které perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. Výměna hlavice Oclean je velice jednoduchá a především rychlá. Doporučovaná výměna kartáčkové hlavice je každé 2 až 3 měsíce. Tvrdost: medium / střední. Klíčové vlastnosti náhradních hlavic Oclean: Vysoká hustota a kvalita štětin značky Du Pont™ Perfektně vyčistí zuby i dásně a odstraní zubní plak. Jednoduchá výměna. Balení - 2 kusy. Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Oclean. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Oclean náhradní hlavice Plaque Control Medium, P1C10-X Pro Elite - 2 ks, šedé

Fiskars Vytrhávač plevele SmartFit (1020125)

Fiskars Vytrhávač plevele SmartFit (1020125)
Detail

Vytrhávač plevele délka 119cm, hmotnost 1.25kg Velký nepřítel všech zahrádkářů - věčný plevel. Kolikrát se stane, že než lopotnou práci dokončíte, můžete se znovu vrátit na začátek. Zkuste se tentokrát zbavit plevele pouhými třemi jednoduchými kroky. Hlavně ale bez zohýbání, bez klečení. Lehký a teleskopický vytrhávač plevele značky Fiskars stačí pouze zašlápnout hroty kolem plevele, přitažením přes páku plevel vytáhnout a vyhazovačem odhodit do připravené nádoby. Vše jde snadno, rychle a hlavně ekologicky, bez zbytečné chemie. Ergonomie teleskopického vytrhávače je navržena pro každou výšku postavy. Velké plastové držadlo ve tvaru D navíc skvěle padne do každé ruky. Násada je vyrobena z odlehčeného hliníku. Čelisti jsou z kvalitní nerezové oceli, aby pevně a jistě chytily plevel i s kořeny. Vytrhávač Fiskars je ideální pro použití na pampelišky a bodláky, ale i jiný druh plevele. Klíčové vlastnosti teleskopického vytrhávače plevele... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fiskars Vytrhávač plevele SmartFit (1020125)

Kensington Batoh Kensington Triple Trek™, K62591EU

Kensington Batoh Kensington Triple Trek™, K62591EU
Detail

Your Ultrabook is sleek and light, but some of your other essentials? Not so much. Once you add a power brick, your tablet, accessories like a presenter, smartphone, files for the office and more, you suddenly find yourself needing something that can help you carry it all in comfort. Plus you need to make sure your precious Ultrabook and tablet are well padded and protected. That’s where the Kensington Triple Trek Ultrabook Backpack comes in. It features fleece-lined compartments that keep an Ultrabook, tablet computer, and even your smartphone safe from scratches. In between the device compartments is plenty of room for files. You’ll also appreciate the big accessory pocket that holds your power cord and other necessities. We also included a carabineer clip for holding your keys. No more fishing around the bottom of your bag trying to locate your keys! The padded back support system and wide, adjustable padded straps make sure you can take it all with you in comfort. The grab handle doubles as a roller strap to help you fly through the airport. And just to prove that we thought of everything, you’ll find an easy access storage pocket, perfect for your MP3 player or smartphone, with a headphone outlet so you can talk or rock hands-free. Hard wearing 1680 Denier Ballistic Nylon backpack protects and cushions your ultrabook Securely store your ultrabook & accessories in this backpack that fits up to 14'/35.5cm devices Padded shoulder straps designed to ease neck and shoulder strain Laptop compartment with SnugFit(TM) protection system for oustanding ultrabook protection Stay organised on the move with multiple accessories pockets, caribineer clip for your keys, and headphone port. Reflective zippers provide enhanced visibility at night (patro.cz)

Podobné produkty ako Kensington Batoh Kensington Triple Trek™, K62591EU

KENSINGTON, Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse, K79810WW

KENSINGTON, Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse, K79810WW
Detail

Ta pravá myš pro vaši levou ruku. Ergonomická bezdrátová myš Pro Fit® Ergo pro leváky byla vyrobena speciálně pro levoruké uživatele. Nabízí neutrální 41o úchop a byla doporučena ergonomy. Je tedy tou nejlepší myší pro vaši levou ruku. • Ergonomická myš Kensington pro leváky byla navržena a ergonomy doporučena speciálně pro levoruké uživatele, polohuje ruku do neutrální pozice a zvyšuje komfort • Stisknutelné rolovací kolečko a 5 tlačítek (včetně dopředu a zpět a přepínače DPI) ulehčují práci a zvyšují produktivitu • Tři nastavení rozlišení optického senzoru (800/1200/1600 DPI) • USB připojení Plug & Play bez nutnosti instalace ovladačů • Beztrátové připojení zabezpečené 128bitovým AES šifrováním na vládní úrovni • Software KensingtonWorks™ umožňující nastavení funkce tlačítek Design se 41o nakloněním byl navržen speciálně pro levoruké uživatele a doporučen ergonomy. Používání této ergonomické myši je prevencí vzniku syndromu karpálního tunelu. Vybavení myši stisknutelným rolovacím kolečkem, levým a pravým tlačítkem, tlačítky dopředu a zpět a přepínačem DPI ulehčuje práci a zvyšuje její produktivitu. Přepínač DPI (800/1200/1600) umožňuje zvýšení citlivosti optického senzoru a přesnosti pohybu kurzoru. (patro.cz)

Podobné produkty ako KENSINGTON, Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse, K79810WW

KENSINGTON, Kensington USB-C Hi-Fi Headphones w/Mic

KENSINGTON, Kensington USB-C Hi-Fi Headphones w/Mic
Detail

USB-C Hi-Fi sluchátka s mikrofonem byla navržena s ohledem na maximální čistotu zvuku a kompatibilitu se zařízeními. Jedná se o velmi kvalitní, cenově výhodná sluchátka s mikrofonem, jež se ideálně hodí pro e-learning, práci z domova, vzdělávací a kancelá USB-C Hi-Fi sluchátka s mikrofonem Výjimečný zvuk vychází ze 40mm měničů, jež zaručují širší dynamický rozsah a křišťálově čisté audio. Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C s operačními systémy Windows, macOS, iOS, Android a Chrome OS. Vyhovuje všem věkovým kategoriím, nastavitelný hlavový most je polstrovaný a pružný mikrofon se dá otočit až o 270°. Pěnové náušníky jsou potaženy měkkou koženkou, takže budou i po dlouhých hodinách stále pohodlné. Mikrofon s potlačením ruchu pomocí technologie pasivního odporu odfiltrovává ruchy z okolí a zprostředkovává optimální čistotu řeči. Omezovač bezpečného poslechu nastavuje maximální úroveň hlasitosti zvuku na 94 dB, aby vás ochránil před ztrátou sluchu hrozící při nadměrné hlasitosti. (patro.cz)

Podobné produkty ako KENSINGTON, Kensington USB-C Hi-Fi Headphones w/Mic

Piatnik Kensington

Piatnik Kensington
Detail

Rodinná hra, kde mohou děti i dospělí uplatnit svoji fantazii ve při stavění. Hráči jsou přeneseni do Londýna 19. století a mají za úkol na velmi žádaném a drahém pozemku v okrese Kensington, vystavět co nejprestižnější budovu. Musí ale Obsah balení: 70 okenních dílů, 24 střešních dílů 6 speciálních dílů, 5 dveří, 20 bonusových žetonů, pravidla hry Kupte dětem hru Kensington a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 2 - 5 Průměrná doba hry: 30 min. (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Piatnik Kensington

Fiskars SmartFit Teleskopický vytrhávač plevele (1020125) + záruka 5 let

Detail

Teleskopický vytrhávač plevele je určen k ničení plevelů, bodláků i pampelišek bez použití chemie. Pracovat lze ve vzpřímené poloze bez nutnosti vykopávání plevelů. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fiskars SmartFit Teleskopický vytrhávač plevele (1020125) + záruka 5 let

KENSINGTON K60388EU Kensington Contour™ 2.0 14 Executive Laptop Briefcase, K60388EU

KENSINGTON K60388EU Kensington Contour™ 2.0 14 Executive Laptop Briefcase, K60388EU
Detail

Kensington Contour 2.0 Executive Briefcase - Brašna na notebook - 14" Brašna Kensington Contour 2.0 Business Laptop Briefcase na notebooky 14" je praktická, bezpečná, elegantní, odolná a urychlující odbavení na kontrolních stanovištích TSA, byla schválena ergonomy a je dokonalou brašnou pro notebooky pro mobilní profesionály. Má tvarovaný díl, který obepíná tělo a při správném nošení posouvá váhu blíž k těžišti. (patro.cz)

Podobné produkty ako KENSINGTON K60388EU Kensington Contour™ 2.0 14 Executive Laptop Briefcase, K60388EU

KENSINGTON K60381EU Kensington Contour™ 2.0 17 Pro Laptop Backpack, K60381EU

KENSINGTON K60381EU Kensington Contour™ 2.0 17 Pro Laptop Backpack, K60381EU
Detail

Batoh Kensington Contour 2.0 Pro Backpack na notebooky 17" je praktický, bezpečný, elegantní a odolný, byl schválen ergonomy a je dokonalým batohem pro notebooky pro mobilní profesionály. Má tvarovaný zadní díl rozptylující teplo, který obepíná tělo a při použití obou popruhů posouvá váhu blíž k těžišti. Provedení schválené ergonomy rovnoměrně rozkládá zatížení a zvyšuje pohodlí "Speciálně umístěné kapsy pomáhají rovnoměrně rozmísit hmotnost a vyvážit obsah batohu Polstrované ucho je další možností, jak batoh nosit Bezpečnostní přihrádka pro notebook má Neroztrhnutelný zip a chrání notebook nebo tablet před neoprávněným vniknutím Zabezpečená kapsa pro předměty s RFID chrání kreditní karty, cestovní pasy a ostatní předměty vybavené čipem pro RFID před neoprávněným skenováním Umožňuje uložení notebooku s úhlopříčkou až 17"", tabletu s úhlopříčkou 9,7"" a spousty složek Pás pro upevnění na kufr s kolečky a zabudovaný držák lahve zvyšují pohodlí při cestování" (patro.cz)

Podobné produkty ako KENSINGTON K60381EU Kensington Contour™ 2.0 17 Pro Laptop Backpack, K60381EU

Nůžky zahradní Plus™ Smartfit™ dvoučepelové P541 Fiskars 1057169

Nůžky zahradní Plus™ Smartfit™ dvoučepelové P541 Fiskars 1057169
Detail

Ergonomické a lehké zahradní nůžky s nastavitelnou pákou SmartFit™, která umožňuje nastavit rozevření rukojeti, a nabízí tak snadné a pohodlné použití bez ohledu na velikost vaší ruky. Jejich plně tvrzená, precizně broušená čepel zůstává déle ostrá, zatímco povrch čepele s nízkým třením odolává rzi a umožňuje hladší a snadnější střihy. Promyšleně navržená rukojeť FiberComp™ přirozeně padne do ruky, díky čemuž snižuje únavu, zatímco technologie SoftGrip™ zaručuje bezpečný a pohodlný úchop. Snadno otevíratelný posuvný zámek chrání čepel během přepravy a skladování. Hlavní přednosti Pomocí páky SmartFit™ si nastavíte, do jaké míry se budou zahradní nůžky rozevírat pro snadné zastřihování stonků a větví Maximální průměr střihu až 24 mm Plně tvrzená, precizně broušená čepel zůstává déle ostrá Povrch čepele s nízkým třením odolává rzi, zvyšuje výkon a umožňuje hladší střih a snižuje zanášení Lehká a ergonomicky tvarovaná rukojeť z litého hliníku přirozeně padne do ruky a technologie SoftGrip™ zaručuje jistý a komfortní úchop Dvě čepele pro čisté střihy živého porostu Snadno otevíratelný posuvný zámek chrání čepel během přepravy a skladování Vyrobeno zcela z materiálů bez obsahu PVC (patro.cz)

Podobné produkty ako Nůžky zahradní Plus™ Smartfit™ dvoučepelové P541 Fiskars 1057169

Kalhoty Protest Kensington

Kalhoty Protest Kensington
Detail

Kalhoty z kolekce Protest. Model vyroben z materiálu s prodyšnou membránou, která zajišťuje nepromokavost. (answear.cz)

Podobné produkty ako Kalhoty Protest Kensington

Hrnek Price & Kensington

Hrnek Price & Kensington
Detail

Kelímek z kolekce Price & Kensington. Model vyroben z kameniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Hrnek Price & Kensington

Kensington UH1400P (K33820WW)

Kensington UH1400P  (K33820WW)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C (Thunderbolt), standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 3 USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ks HDMI HDMI 2.0, 1 ksSD , 1 ksMicroSD , 1 ks USB-C USB 3.2 Gen 1, 1 ksRJ-45 , power delivery 85 W PRACUJTE JAKO PROFESIONÁLMobilní dokovací stanice Kensington UH1400P USB-C 8-v-1 K33820WWNestačí vám konektory u vašeho zařízení? Jste neustále v pohybu? Tak to vám přijde vhod mobilní dokovací stanice Kensington UH1400P USB-C 8-v-1 K33820WW, jež se může pochlubit svými kompaktními rozměry a až osmi možnostmi rozšíření. Díky technologii Plug & Play nabízí snadné připojení bez nutnosti instalace ovladačů. Dále má zařízení Kensington ve výbavě čtečku SD a Micro SD karet, jeden HDMI výstup, čtyři USB porty a podporu funkcí Samsung DeX a Power Delivery. Mobilní dokovací stanice Kensington je kompatibilní s mnoha operačními systémy a využijete ji jak doma a v kanceláři, tak i na cestách.Mobilní dokovací stanice Kensington... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kensington UH1400P (K33820WW)

KENSINGTON 62397 Kensington podložka ke klávesnici Crystal Wristres Wave - gelová, černo-modrá, 62397

KENSINGTON 62397 Kensington podložka ke klávesnici Crystal Wristres Wave - gelová, černo-modrá, 62397
Detail

Délka gelové opěrky Duo Gel Keyboard Wrist Rest odpovídá plné délce standardní klávesnice a opěrka sama se tvaruje podle vašich zápěstí tak, aby vám při psaní poskytovala naprosté pohodlí a oporu. Opěrka v elegantní dvoubarevné kombinaci je opatřena větracím kanálkem, který udržuje ruce chladné a suché, a její poddajný povrch se snadno čistí, pokud se ušpiní. Gelové polštářky kopírují přirozenou křivku zápěstí a ruky a přispívají k pohodlnému psaní Větrací kanálek udržuje ruce chladné a suché Duo: elegantní kombinace dvou barev Poddajný povrch, který se snadno čistí Délka opěrky odpovídá plné délce klávesnice a poskytuje při psaní naprosté pohodlí a oporu (patro.cz)

Podobné produkty ako KENSINGTON 62397 Kensington podložka ke klávesnici Crystal Wristres Wave - gelová, černo-modrá, 62397

Fiskars Nůžky SmartFit na živý plot teleskopické (114800) + záruka 5 let

Detail

Teleskopické nůžky na živý plot Fiskars 114800 (HS86), s max. průměrem střihu 15 mm, jsou vhodné pro zastřihávání živých plotů a křovin ve výškách nebo u země, Nastavitelná délka držadel 62 – 97 cm zaručuje optimální dosah. Nůžky pohodlně se používají díky nízké hmotnosti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Fiskars Nůžky SmartFit na živý plot teleskopické (114800) + záruka 5 let
Kensington SoleMate Pro Elite SmartFit K50345EU (K50345EU), Kensington SoleMate SmartFit (K50416EU), KENSINGTON Solemate Plus (56146), Kensington SoleMate Plus K52789WW (K52789WW), Kensington SmartFit Monitor Stand (K55725EU), Kensington SmartFit Laptop Riser (K52783WW), Kensington SmartFit Spin2 Monitor Stand (K52787WW), Kensington SmartFit Monitor Stand Plus 24" (K52786WW), Kensington SmartFit Extra Wide Monitor Stand 27" (K52797WW), Fiskars Vytrhávač plevele SmartFit (1020125), Kensington SafeDome pro iMac (K64962EU), Kensington pro MacBook Pro 13", magnetický (K64490WW), Kensington ClickSafe® pro notebook (K68105EU), Kensington Pro Fit Ergo K75404EU (K75404EU), Kensington ClickSafe Laptop pro notebooky (K64697EU), Kensington UH1400P (K33820WW), Kensington Pro Fit Ergo Wired Mouse (K75403EU), Kensington pro iMac 27", dvousměrný, odnímatelný (626391), Kensington ErgoSoft K50431EU (K50431EU), Kensington ErgoSoft K52798WW (K52798WW), Kensington ErgoSoft K52801EU (K52801EU), Kensington ErgoSoft K50436EU (K50436EU), Kensington Wireless Presenter (K33373EU), Kensington ErgoSoft K52803EU (K52803EU), Kensington ErgoSoft K52800WW (K52800WW), Kensington ErgoSoft K52799WW (K52799WW), Kensington ErgoSoft K52802WW (K52802WW), Kensington ClickSafe 2.0 (K64435WW), Kensington ErgoSoft K50435EU (K50435EU)