Kdo s ohněm zachází ()

Produkt Kdo s ohněm zachází () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kdo s ohněm zachází () upraviť a produkt hľadať znova.

Kdo s ohněm zachází ()

Kdo s ohněm zachází ()
Detail

Audiokniha MP3 - Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně se opět odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. - autor Pavel Hrdlička, čte Vasil Fridrich Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně od Pavla HrdličkyHistorická detektivka se odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. Václav od Černého koně, podrychtář Starého Města pražského, řeší další případy. Nemá toho na svých bedrech málo: kromě zmizení biřice Vohnouta, požáru v radní síni, nepořádku v obecní pokladně a hledání viníků se musí potýkat s řadou dalších menších či větších problémů.Snaží se také odhalit identitu tajemných jurátů, kteří zřejmě stojí i za přepadením biskupova poselstva, a odkrýt podvody alchymisty s nekalou pověstí. A ke všemu občas na Václava svými tajnými ženskými zbraněmi skrytě zaútočí manželka Kateřina, toužící po nových šatech na očekávanou korunovaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kdo s ohněm zachází () , Kdo s ohněm zachází ()

Kdo s ohněm zachází

Kdo s ohněm zachází
Detail

Audiokniha na CD - autor Pavel Hrdlička, čte Vasil Fridrich Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně se opět odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. Václav od Černého koně, podrychtář Starého Města pražského, řeší další případy. Nemá toho na svých bedrech málo: kromě zmizení biřice Vohnouta, požáru v radní síni, nepořádku v obecní pokladně a hledání viníků se musí potýkat s řadou dalších menších či větších problémů. Snaží se také odhalit identitu tajemných jurátů, kteří zřejmě stojí i za přepadením biskupova poselstva, a odkrýt podvody alchymisty s nekalou pověstí. A ke všemu občas na Václava svými tajnými ženskými zbraněmi skrytě zaútočí manželka Kateřina, toužící po nových šatech na očekávanou korunovaci... Čte: Vasil Fridrich Režie: Jan Drbohlav Hudba: Lenka Mitašová aŠtepán Škoch Délka nahrávky:9 h 58 min 1 mp3 CD (alza.cz)

Podobné produkty ako Kdo s ohněm zachází , Zero kdo ohněm: kniha 4 (978-80-7449-396-6)

Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička

Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička
Detail

Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně se opět odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. Václav od Černého koně, podrychtář Starého Města pražského, řeší další případy. Nemá toho na svých bedrech málo: kromě zmizení biřice Vohnouta, požáru v radní síni, nepořádku v obecní pokladně a hledání viníků se musí potýkat s řadou dalších menších či větších problémů. Snaží se také odhalit identitu tajemných jurátů, kteří zřejmě stojí i za přepadením biskupova poselstva, a odkrýt podvody alchymisty s nekalou pověstí. A ke všemu občas na Václava svými tajnými ženskými zbraněmi skrytě zaútočí manželka Kateřina, toužící po nových šatech na očekávanou korunovaci... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička , Tajemství: kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí (978-80-905621-1-0)

Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička - audiokniha

Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně se opět odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. Václav od Černého koně, podrychtář Starého Města pražského, řeší další případy. Nemá toho na svých bedrech málo: kromě zmizení biřice Vohnouta, požáru v radní síni, nepořádku v obecní pokladně a hledání viníků se musí potýkat s řadou dalších menších či větších problémů. Snaží se také odhalit identitu tajemných jurátů, kteří zřejmě stojí i za přepadením biskupova poselstva, a odkrýt podvody alchymisty s nekalou pověstí. A ke všemu občas na Václava svými tajnými ženskými zbraněmi skrytě zaútočí manželka Kateřina, toužící po nových šatech na očekávanou korunovaci...Čte: Vasil FridrichRežie: Jan DrbohlavHudba: Lenka Mitašová aŠtepán ŠkochDélka nahrávky:9 h 58 min1 mp3 CD (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička - audiokniha , Nezahrávej si s ohněm - dvd (n02190)

Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička - audiokniha

Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně se opět odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. Václav od Černého koně, podrychtář Starého Města pražského, řeší další případy. Nemá toho na svých bedrech málo: kromě zmizení biřice Vohnouta, požáru v radní síni, nepořádku v obecní pokladně a hledání viníků se musí potýkat s řadou dalších menších či větších problémů. Snaží se také odhalit identitu tajemných jurátů, kteří zřejmě stojí i za přepadením biskupova poselstva, a odkrýt podvody alchymisty s nekalou pověstí. A ke všemu občas na Václava svými tajnými ženskými zbraněmi skrytě zaútočí manželka Kateřina, toužící po nových šatech na očekávanou korunovaci... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kdo s ohněm zachází - Pavel Hrdlička - audiokniha

Kdo s ohněm zachází - Hrdlička Pavel

Kdo s ohněm zachází - Hrdlička Pavel
Detail

Volné pokračování historické detektivky Smrt nosí rudé škorně se opět odehrává ve středověké Praze, a to v prosinci roku 1399. Václav od Černého koně, podrychtář Starého Města pražského, řeší další případy. Nemá toho na svých bedrech málo: kromě zmizení biřice Vohnouta, požáru v radní síni, nepořádku v obecní pokladně a hledání viníků se musí potýkat s řadou dalších menších či větších problémů. Snaží se také odhalit identitu tajemných jurátů, kteří zřejmě stojí i za přepadením biskupova poselstva, a odkrýt podvody alchymisty s nekalou pověstí. A ke všemu občas na Václava svými tajnými ženskými zbraněmi skrytě zaútočí manželka Kateřina, toužící po nových šatech na očekávanou korunovaci... Čte: Vasil Fridrich Režie: Jan Drbohlav Hudba: Lenka Mitašová aŠtepán Škoch Délka nahrávky:9 h 58 min 1 mp3 CD (patro.cz)

Podobné produkty ako Kdo s ohněm zachází - Hrdlička Pavel , Zkouška ohněm

Kdo s koho - DVD (P00402)

Kdo s koho - DVD (P00402)
Detail

Film na DVD - Reese Witherspoon hraje Tracy Flickovou, která je pevně a nezlomně odhodlaná stát se prezidentkou studentské rady na Carverově střední. Oblíbený učitel Jim McAllister (Broderick) se rozhodne přibrzdit Tracyinu fanatickou ctižádost tím, že jí pořídí protikandidáta. Reese Witherspoon hraje Tracy Flickovou, která je pevně a nezlomně odhodlaná stát se prezidentkou studentské rady na Carverově střední. Oblíbený učitel Jim McAllister (Broderick) se rozhodne přibrzdit Tracyinu fanatickou ctižádost tím, že jí pořídí protikandidáta. Pan M. ale nemá tušení, že zastavit Tracy je jako pokusit se nacpat zubní pastu zpátky do tuby. Bonusy • Komentář režiséra Alexandera Payna (alza.cz)

Podobné produkty ako Kdo s koho - DVD (P00402) , Hra s ohněm (978-80-7588-311-7)

Záchranáři: Boj s ohněm

Záchranáři: Boj s ohněm
Detail

Kooperativní desková hra, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. Všichni hráči hrají spolu v týmu proti mechanismu hry. Buď vítězí nebo prohrávají všichni společně. Čtyři úrovně náročnosti nabízejí vhodnou úroveň výzvy pro různě zkušené hráče v každém věku. Musíte překonat svůj strach a pracovat jako sehraný tým, protože plameny šlehají, budova hrozí zřícením a lidské životy jsou v ohrožení. Nesmíte se vzdát. Jste stateční muži a ženy, příslušníci hasičského záchranného sboru, na nichž závisejí životy lidí. Pro děti od 10 let. Obsahuje: oboustranný herní plán 6 figurek hasičů 33 žetonů požáru 18 žetonů ohrožených osob 24 kostiček poškození 3 žetony vozidel 6 žetonů hráčů 62 dalších žetonů 2 hrací kostky 8 karet specialistů 6 přehledových karet česká a slovenská pravidla (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Záchranáři: Boj s ohněm , Hra s ohněm (978-80-269-1730-4)

Nezahrávej si s ohněm (DVD)

Nezahrávej si s ohněm (DVD)
Detail

Pomsta má vlastní pravidla. Po náročném dni v práci se hasič Jeremy Coleman (Josh Duhamel) schází se svými parťáky, aby zakončili den pár sklenkami alkoholu. Když jde Jeremy koupit do obchodu s lihovinami pár dalších lahví, stane se svědkem vraždy prodavače, kterou spáchal Hagan (Vincent D'Onofrio) - člověk, který je přesvědčen o nadřazenosti bílé rasy. Jeremy, který stihá uniknout a zachrání si tak život, informuje o vraždě policii a detektiv Mike Cella (Bruce Willis) se ujímá případu. Hagan je následně zatčen a Jeremy ho identifikuje jako pachatele. Vrah však jasně dává najevo, že ví, kdo může za jeho začení, neboť přednese Jeremyho celé jméno a adresu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Nezahrávej si s ohněm (DVD) , Dívka, která si hrála s ohněm (978-80-729-4321-0)

Mindok Záchranáři: Boj s ohněm

Detail

Záchranáři – Boj s ohněm je kooperativní desková hra, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. Všichni hráči hrají spolu v týmu proti mechanismu hry. Buď vítězí nebo prohrávají všichni společně. (mall.cz)

Podobné produkty ako Mindok Záchranáři: Boj s ohněm , Labyrint: zkoušky ohněm - blu-ray (bd001313)

Záchranáři Boj s ohněm (8595558301102)

Záchranáři Boj s ohněm (8595558301102)
Detail

Společenská hra - dětská a rodinná hra, pro 2 až 6 hráčů, délka hry 45 min, v českém jazyce, vhodné od 10 let Hra Smart Záchranáři - Boj s ohněm je velmi zábavná a napínavá společenská desková stolní hra, která je vhodná pro dospělé i děti od 10 let věku. Hra záchranáři má dvě různé obtížnosti, díky kterým lze tuto hru hrát nejen s rodinou, ale i se zkušenými hráči. Cílem hry je v roli hasiče se svými spoluhráči splnit všechny své úkoly v hořícím domě, snažit se vše uhasit, zachránit obyvatele a prozkoumat škody. Velkou pomocí v plnění úkolů Vám bude hasičská výbava. S touto deskovou hrou si užijete nejen spoustu zábavy, ale i napětí.Specifikace:Výrobek je vhodný pro děti od 10 let věku.Počet hráčů: 1 – 62 úrovně obtížnostiDoba hry: cca 45 min (alza.cz)

Podobné produkty ako Záchranáři Boj s ohněm (8595558301102) , Labyrint: zkoušky ohněm - blu-ray (bd001261)

Dívka, která si hrála s ohněm

Dívka, která si hrála s ohněm
Detail

Audiokniha MP3 - Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky. - Stieg Larsson, čte Martin Stránský Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - audiokniha je druhým pokračováním trilogie Milénium, která se stala bestsellerem. Autorem je Stieg Larsson, čte Martin Stránský. Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které vycházejí najevo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je přesvědčen o její nevině, avšak Lisbeth... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm , Křest ohněm: sága o zaklínači iii

Nezahrávej si s ohněm - DVD (N02190)

Nezahrávej si s ohněm - DVD (N02190)
Detail

Film na DVD - Po náročném dni v práci se hasič Jeremy Coleman sejde se svými parťáky, aby zakončili den několika sklenkami alkoholu Po náročném dni v práci se hasič Jeremy Coleman sejde se svými parťáky, aby zakončili den několika sklenkami alkoholu. Když jde Jeremy do obchodu s lihovinami koupit pár dalších lahví, stane se svědkem vraždy prodavače, kterou spáchal Hagan - člověk, který je přesvědčen o nadřazenosti bílé rasy. Jeremy, který stihne uniknout a zachrání si tak život, informuje o vraždě policii a detektiv Mike Cella se ujímá případu. Hagan je následně zatčen a Jeremy ho identifikuje jako pachatele. Vrah však jasně dává najevo, že ví, kdo může za jeho zatčení. A zná Jeremyho celé jméno i adresu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nezahrávej si s ohněm - DVD (N02190) , Hra s ohněm: případ pro kate shugakovou (978-80-7588-311-7)

Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson

Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson
Detail

Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současnýživot Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu Muži, kteří nenávidí ženy. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie po údajné pachatelce zahájí celostátní pátrání podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině... Trilogie Milénium nové hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. Podle žebříčku patnácti celosvětově nejprodávanějších titulů za rok 2008, který jako každýl eden sestavil newyorský měsíčník Publishing Trends, se StiegLarsson s prvním dílem své trilogie umístil na třetí příčce, druhým na devátém a třetím na desátém místě, a stal se tak celkově nejúspěšnějším autorem žebříčku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson , Labyrint: zkoušky ohněm (knižní edice) - dvd (d007839)

Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson

Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson
Detail

Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současnýživot Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu Muži, kteří nenávidí ženy. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie po údajné pachatelce zahájí celostátní pátrání podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině... Trilogie Milénium nové hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. Podle žebříčku patnácti celosvětově nejprodávanějších titulů za rok 2008, který jako každýl eden sestavil newyorský měsíčník Publishing Trends, se StiegLarsson s prvním dílem své trilogie umístil na třetí příčce, druhým na devátém a třetím na desátém místě, a stal se tak celkově nejúspěšnějším autorem žebříčku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson , Projít ohněm (978-80-87246-56-6)

Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg

Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg
Detail

Vázané vydání druhého dílu trilogie Milénium v novém designu. Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině... (patro.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg , Kdo zachrání pižďucha ()

Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg

Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg
Detail

Brožované vydání druhého dílu trilogie Milénium v novém designu. Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině... (patro.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg , Kdo zabil snížka? ()

Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg

Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg
Detail

Autorem druhého dílu trilogie Milénium - Dívka, která si hrála s ohněm, je hvězda švédské kriminální literatury Stieg Larsson. Příběh odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které vycházejí najevo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je přesvědčen o její nevině, avšak Lisbeth odmítá jakoukoliv pomoc při pátrání po skutečném viníkovi. Do hry vstupuje nelítostný gang násilníků, který jde po Salanderové, a tak se kniha mění v závod o její záchranu… Trilogie Milénium sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. Herec Martin Stránský exceluje v audio-verzi tohoto románu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Larsson Stieg , Dívka, která si hrála s ohněm: milénium 02 (978-80-7491-580-2)

Hra s ohněm (978-80-7588-311-7)

Hra s ohněm (978-80-7588-311-7)
Detail

Elektronická kniha - Na začátku nového případu Kate Shugakové je tělo muže nalezené ve spáleném lese - ze série Kate Shugaková, autor Dana Stabenow, 264 stran, česky Na začátku nového příběhu Kate Shugakové je tělo muže nalezené ve spáleném lese...Kate Shugaková byla kdysi uznávanou vyšetřovatelkou úřadu státního návladního v Anchorage. Dnes už ale loví zločince jen ze své rodné usedlosti v srdci aljašské divočiny a jediným parťákem je jí věrná kříženka vlka a huskyho Obluda.Po náročném případu na dalekém severu Kate vyrazí i s Obludou zahoubařit si do lesa zničeného děsivým požárem. Přitom však v popelu objeví sežehnuté tělo. Policie chce případ kvůli nedostatku důkazů uzavřít jako nehodu, ale instinkt říká Kate něco jiného. A když si ji „najme“ nešťastný desetiletý chlapec, aby vypátrala jeho pohřešovaného otce, začne se Kate bát, že ho už našla.Přesto se pouští do složitého vyšetřování, které ji zavede do odlehlé, uzavřené komunity náboženských... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra s ohněm (978-80-7588-311-7) , S čím kdo schází (978-80-859-5152-3)

Hra s ohněm (978-80-269-1730-4)

Hra s ohněm (978-80-269-1730-4)
Detail

Elektronická kniha - Milostný příběh poznamenaný bolestí a zpečetěný lží. West je „bad boy“ na cestě ke sebezničení, Grace zjizvená dívka, která nemá cíl. On je problém, ona lúzr. Potom co West vpadne do jejího klidného života, Grace se do něj bezhlavě zamiluje. Ale když si člověk hraje s ohněm, může se spálit... - autor L. J. Shen, 424 stran, česky Milostný příběh poznamenaný bolestí a zpečetěný lžíGrace Shawová a West St. Claire jsou naprosté protiklady.Ona je divná holka z food trucku.On je tajemný rváč nelegálních zápasů, který jednoho dne vtrhl na motorce do jejího ospalého texaského univerzitního městečka a od té doby za sebou nechává spoušť.Ona je pro svět neviditelná.On je městem milovaný „zlý hoch“.Ona je vadné zboží.On je potížista.Když West vpadne do jejího poklidného života, Grace se snaží zjistit, jestli jí přinese štěstí, nebo zklamání.Ale čím víc ho odhání, tím víc ji West vytahuje z její ulity.Grace toho moc neví o životě za hranicemi svého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra s ohněm (978-80-269-1730-4) , Kdo tančí s vodou (978-80-275-0575-3)

Hra s ohněm (978-80-269-1730-4)

Hra s ohněm (978-80-269-1730-4)
Detail

Kniha - autor L. J. Shen, 424 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Milostný příběh poznamenaný bolestí a zpečetěný lžíGrace Shawová a West St. Claire jsou naprosté protiklady.Ona je divná holka z food trucku.On je tajemný rváč nelegálních zápasů, který jednoho dne vtrhl na motorce do jejího ospalého texaského univerzitního městečka a od té doby za sebou nechává spoušť.Ona je pro svět neviditelná.On je městem milovaný „zlý hoch“.Ona je vadné zboží.On je potížista.Když West vpadne do jejího poklidného života, Grace se snaží zjistit, jestli jí přinese štěstí, nebo zklamání.Ale čím víc ho odhání, tím víc ji West vytahuje z její ulity.Grace toho moc neví o životě za hranicemi svého města, ale ví tohle: Je zamilovaná do nejpřitažlivějšího kluka na Sheridanské univerzitě.West je „bad boy“ na cestě ke sebezničení, Grace zjizvená dívka, která nemá cíl. On je problém, ona lúzr. Potom co West vpadne do jejího klidného života, Grace se do něj bezhlavě zamiluje. Ale když... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra s ohněm (978-80-269-1730-4) , Kdo zabije evu s.? (978-80-243-9172-4)

Goki Dřevěné puzzle Boj s ohněm 48 dílků (57527)

Goki Dřevěné puzzle Boj s ohněm 48 dílků (57527)
Detail

Puzzle - 48 dílků v balení, téma policie a hasiči, rozměry sestaveného puzzle 28 × 38 cm (V׊) Skládání puzzlí je patří k oblíbeným dětským hrám. Tato zábava ale nutně nemusí být pouze pro děti. I dospělí si rádi hrají s těmito malými dílky, ze kterých si sestaví oblíbený motiv. Tyto puzzle Goki se hodí pro kohokoliv. Před jejich koupí je nutné se zamyslet nad tím, kdo je bude stavět. Tyto puzzle se totiž skládají z 48 dílků. Řadí se mezi klasické puzzle, které bez pochyby zná každý. Jsou zhotoveny z materiálu, kterým je dřevo. Podstatné parametry puzzlí Goki Dřevěné puzzle Boj s ohněm 48 dílků Díky puzzlím rozvíjíte jemnou motoriku, koncentraci i předvídavost Díky skládání puzzlů vlastně relaxujete Puzzle Goki Dřevěné puzzle Boj s ohněm 48 dílků se svým vzhledem hodí pro kluky i holky Téma: policie a hasiči Obsahují celkem 48 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které určitě znají všichni Vytvořeny jsou z materiálu dřevo (alza.cz)

Podobné produkty ako Goki Dřevěné puzzle Boj s ohněm 48 dílků (57527) , Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1)

Dívka, která si hrála s ohněm (2 MP3-CD) - audiokniha

Dívka, která si hrála s ohněm (2 MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Dívka, která si hrála s ohněm napsal autor: Stieg Larsson, čte: Martin Stránský. Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před otištěním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie po ní zahájí celostátní pátrání, které podporuje mediální kampaň, při níž vycházejí najevo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je přesvědčen o Lisbethině nevině, ale ta odmítá jakoukoli pomoc při pátrání po skutečném viníkovi. Do hry navíc vstupuje nelítostný gang násilníků, který po Salanderové jde, a tak se kniha mění v závod o její záchranu. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm (2 MP3-CD) - audiokniha , Hádej, kdo se vrátil ()

Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson - e-kniha

Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson - e-kniha
Detail

eBook:,Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Novinář spolupracující s časopisem Milénium a jeho partnerka jsou zavražděni krátce před publikováním materiálu o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie po Lisbeth zahájí celostátní pátrání, podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině… Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muži, kteří nenávidí ženy) byl v roce 2008 nominován na cenu Duncan Lawrie International Dagger a získal také cenu britské televize ITV3 Crime Award. Obdobný úspěch zaznamenaly i další knihy (Dívka, která si hrála s ohněm a Dívka, která kopla do vosího hnízda). Dosud se prodalo více než 46 milionů výtisků v 44 zemích. Všechny tři díly byly zfilmovány, připravuje se i hollywoodská verze. Více na www.stieg-larsson.cz Stieg Larsson (1954–2004) byl novinářem a šéfredaktorem časopisu Expo. Ve své profesi byl považován za odborníka na pravicový extremismus, o němž často psal. Jeho politické přesvědčení a novinářské zkušenosti ho v devadesátých letech vedly k založení nadace Expo, jejímž cílem bylo sledování a dokumentace rasistických a nedemokratických tendencí ve švédské společnosti. Stieg Larsson se bohužel mezinárodního úspěchu svého literárního díla nedožil, v padesáti letech zemřel na infarkt. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Stieg Larsson - e-kniha , Kdo maže, ten jede

Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - Stieg Larsson - audiokniha

Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - Stieg Larsson - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - audiokniha je druhým pokračováním trilogie Milénium, která se stala bestsellerem. Autorem je Stieg Larsson, čte Martin Stránský. Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které vycházejí najevo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je přesvědčen o její nevině, avšak Lisbeth odmítá jakoukoliv pomoc při pátrání po skutečném viníkovi. Do hry vstupuje nelítostný gang násilníků, který jde po Salanderové, a tak se kniha mění v závod o její záchranu… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm - Milénium 2 - Stieg Larsson - audiokniha , Kdo rozváže pás orionu ()

Dívka, která si hrála s ohněm (978-80-729-4321-0)

Dívka, která si hrála s ohněm (978-80-729-4321-0)
Detail

Elektronická kniha – Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky – autor Stieg Larsson, 608 stran Druhý díl trilogie Milénium - Dívka, která si hrála s ohněm - odkrývá minulý a současný život Lisbeth, tajemné punkerky a hackerky Novinář spolupracující s časopisem Milénium a jeho partnerka jsou zavražděni krátce před publikováním materiálu o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie po Lisbeth zahájí celostátní pátrání, podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině...Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm (978-80-729-4321-0) , Kdo šije u podolské?

Hra s ohněm: Případ pro Kate Shugakovou (978-80-7588-311-7)

Hra s ohněm: Případ pro Kate Shugakovou (978-80-7588-311-7)
Detail

Kniha - autor Dana Stabenow, 264 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Na začátku nového příběhu Kate Shugakové je tělo muže nalezené ve spáleném lese...Kate Shugaková byla kdysi uznávanou vyšetřovatelkou úřadu státního návladního v Anchorage. Dnes už ale loví zločince jen ze své rodné usedlosti v srdci aljašské divočiny a jediným parťákem je jí věrná kříženka vlka a huskyho Obluda.Po náročném případu na dalekém severu Kate vyrazí i s Obludou zahoubařit si do lesa zničeného děsivým požárem. Přitom však v popelu objeví sežehnuté tělo. Policie chce případ kvůli nedostatku důkazů uzavřít jako nehodu, ale instinkt říká Kate něco jiného. A když si ji „najme“ nešťastný desetiletý chlapec, aby vypátrala jeho pohřešovaného otce, začne se Kate bát, že ho už našla.Přesto se pouští do složitého vyšetřování, které ji zavede do odlehlé, uzavřené komunity náboženských fundamentalistů, jejichž názory a přesvědčení nepřipouštějí žádnou opozici. V srdci tohoto společenství... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hra s ohněm: Případ pro Kate Shugakovou (978-80-7588-311-7) , Kdo jinému jámu kopá

Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-580-2)

Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-580-2)
Detail

Kniha – Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky – autor Stieg Larsson, 608 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Druhý díl trilogie Milénium - Dívka, která si hrála s ohněm - odkrývá minulý a současný život Lisbeth, tajemné punkerky a hackerky Novinář spolupracující s časopisem Milénium a jeho partnerka jsou zavražděni krátce před publikováním materiálu o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie po Lisbeth zahájí celostátní pátrání, podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině...Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-580-2) , Kdo je člověk? (9788024647982)

Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-579-6)

Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-579-6)
Detail

Kniha – Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky – autor Stieg Larsson, 608 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vázané vydání druhého dílu trilogie Milénium v novém designu. Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které se vytahují na světlo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je však přesvědčen o její nevině... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-579-6) , Kdo o tom ví? ()

Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí (978-80-905621-1-0)

Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí (978-80-905621-1-0)
Detail

Kniha - autor Zuzana Černá, 138 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jaké záhadné tajemství je ukryto v obraze slavného malíře? Proč osamělá rusovlasá dívka usedavě pláče v jednom z francouzských muzeí? Vítejte v roce 1994, v němž Daniela Krawecka při návštěvě muzea objeví obraz posmutnělé dívky, který ji nevysvětlitelným způsobem přitahuje. Jaké tajemství skrývá dívčina nešťastná tvář? Pro odpověď se musíme vrátit zpátky do roku 1872, kdy celý příběh začal... Kniha poutavým způsobem reflektuje dobu viktoriánské Anglie - její starodávné kouzlo, zvyky i styl života. Děj roku 1872 je kombinován s budoucností roku 1994, okořeněn automatickým písmem a dobrodružným příběhem s nečekaným závěrem - díky všem těmto faktorům se četba stává atraktivní pro čtenáře. Pro knihu jsme zvolili menší formát - budete si ji tak moci vzít s sebou na cesty. Barvitý popis hlavních postav, jejich charakteru, uvažování a popisu doby 19. století, napínavý příběh, praktický... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí (978-80-905621-1-0) , Kdo je kdo v českém filmu (978-80-722-9131-1)

Dívka, která si hrála s ohněm: 2 CD mp3 Milénium 2 (859-4-694-8002-2)

Dívka, která si hrála s ohněm: 2 CD mp3 Milénium 2 (859-4-694-8002-2)
Detail

Audiokniha na CD - autor Stieg Larsson, čte Martin Stránský Autorem druhého dílu trilogie Milénium - Dívka, která si hrála s ohněm, je hvězda švédské kriminální literatury Stieg Larsson. Příběh odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky, kterou čtenáři znají již z prvního dílu. Dva novináři časopisu Milénium jsou zavražděni krátce před publikováním článku o dětské prostituci, korupci a obchodu s bílým masem. Na zbrani nalezené na místě činu se najdou otisky Salanderové a její poručník je brzy nalezen mrtvý. Policie zahájí celostátní pátrání po Salanderové, podporované mediální kampaní, ve které vycházejí najevo skandální informace o její potenciální nebezpečnosti a problematické minulosti. Mikael Blomkvist je přesvědčen o její nevině, avšak Lisbeth odmítá jakoukoliv pomoc při pátrání po skutečném viníkovi. Do hry vstupuje nelítostný gang násilníků, který jde po Salanderové, a tak se kniha mění v závod o její záchranu…... (alza.cz)

Podobné produkty ako Dívka, která si hrála s ohněm: 2 CD mp3 Milénium 2 (859-4-694-8002-2)

Playmobil 5384 Hledač diamantů (4008789053848)

Playmobil 5384 Hledač diamantů (4008789053848)
Detail

Stavebnice - materiál plast, vhodná od 3 let Stavebnice obsahuje hledače diamantů, dva kameny, dva drahokamy, mapu pokladů, dva krumpáče a dvě nádoby s ohněm a je vhodná pro děti od 4 let. Vydej se za dobrodružstvím s hledačem diamantů. Prozkoumej mapu pokladů, vezmi si krumpáč a najdi drahokamy ukryté v kamenech. Stavebnice obsahuje hledače diamantů, dva kameny, dva drahokamy, mapu pokladů, dva krumpáče a dvě nádoby s ohněm a je vhodná pro děti od 4 let. Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako Playmobil 5384 Hledač diamantů (4008789053848)

Kdo s koho (DVD)

Kdo s koho (DVD)
Detail

Reese Witherspoon hraje Tracy Flickovou, která je pevně a nezlomně odhodlaná stát se prezidentkou studentské rady na Carverově střední. Oblíbený učitel Jim McAllister (Broderick) se rozhodne přibrzdit Tracyinu fanatickou ctižádost tím,... Reese Witherspoon hraje Tracy Flickovou, která je pevně a nezlomně odhodlaná stát se prezidentkou studentské rady na Carverově střední. Oblíbený učitel Jim McAllister (Broderick) se rozhodne přibrzdit Tracyinu fanatickou ctižádost tím, že jí pořídí protikandidáta. Pan M. ale nemá tušení, že zastavit Tracy je jako pokusit se nacpat zubní pastu zpátky do tuby. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kdo s koho (DVD)

Kdo s koho (DVD)

Kdo s koho (DVD)
Detail

Svižný akční film o duelu zloděje a policisty. Akcí tentokrát není myšleno monstrózní střílení do posledního zásobníku, ani nakopávání maxima hlav. Je to spíš o tom, kdo a jak koho doběhne (ne v atletickém slova smyslu). Podstatnou... Svižný akční film o duelu zloděje a policisty. Akcí tentokrát není myšleno monstrózní střílení do posledního zásobníku, ani nakopávání maxima hlav. Je to spíš o tom, kdo a jak koho doběhne (ne v atletickém slova smyslu). Podstatnou roli ve filmu hraje humor, zastoupený především postavou policistova nadřízeného důstojníka. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Kdo s koho (DVD)

Okrsek 49 - DVD (D00056)

Okrsek 49 - DVD (D00056)
Detail

Film na DVD - Vzrušující a působivý film Okrsek 49 vypráví příběh baltimorského požárníka Jacka Morrisona (JOAQUIN PHOENIX), který se stává z nezkušeného nováčka ostříleným bojovníkem s ohněm. Vzrušující a působivý film Okrsek 49 vypráví příběh baltimorského požárníka Jacka Morrisona (JOAQUIN PHOENIX), který se stává z nezkušeného nováčka ostříleným bojovníkem s ohněm. Při namáhavé a riskantní práci, kvůli níž i přes veškerou snahu nezřídka zanedbává manželku a děti, často spoléhá na podporu svého rádce a šéfa Mikea Kennedyho (JOHN TRAVOLTA) a svou druhou rodinu - ostatní požárníky, které drží pohromadě téměř bratrské pouto. Když se ale ocitne uvězněn uprostřed nejhrozivějšího požáru své kariéry, jeho život a věci, které v něm považuje za podstatné - rodina, důstojnost, odvaha - se náhle stávají ještě důležitějšími než kdykoliv předtím. Zatímco se jeho kamarádi z hasičské jednotky snaží udělat vše pro jeho záchranu, Jackův život visí na vlásku. Bonusy: •... (alza.cz)

Podobné produkty ako Okrsek 49 - DVD (D00056)

Multigo FIRE Žebřík s řidičem

Detail

Nezbytné záchranné vozidlo nejen na boj s ohněm. Propracovaný žebřík je otočný a výsuvný, umožňuje tři aretační polohy. Igráček se tak dostane tam, kde je potřeba zachraňovat. (mall.cz)

Podobné produkty ako Multigo FIRE Žebřík s řidičem

Bino Hra s kladívkem hasiči

Detail

Postavte si s dětmi kompletní hasičskou stanici i s ohněm. Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a s pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Bino Hra s kladívkem hasiči

Multigo FIRE Jeřáb s řidičem

Detail

Důležité záchranné vozidlo nejenom na boj s ohněm. Může být nápomocno při různých zásahových akcích. Jeřáb je pojízdný, rameno jeřábu se na základně otáčí, lze ho zvedat a vysunout. Hák jeřábu se ovládá navijákem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Multigo FIRE Jeřáb s řidičem

Sada kožených grilovacích rukavic Napoleon

Sada kožených grilovacích rukavic Napoleon
Detail

Pár kožených prstových grilovacích rukavic NapoleonPro bezpečnou manipulaci s grilovacím nářadím během grilováníPraktická ouška na zavěšení rukavic ke griluPoužitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte rukavice v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyRukavice nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnout (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Sada kožených grilovacích rukavic Napoleon

Kožené rukavice Rösle

Kožené rukavice Rösle
Detail

Pár kožených prstových grilovacích rukavic RöslePro bezpečnou manipulaci s grilem a grilovacím náčiním během grilováníPraktická očka pro zavěšení Použitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte rukavice v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyRukavice nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnoutPouze jedna univerzální velikost (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Kožené rukavice Rösle

Arakain: Arakadabra - CD (2PP1601CD)

Arakain: Arakadabra - CD (2PP1601CD)
Detail

Hudební CD - Album vydané v roce 2016 Album vydané v roce 2016 Seznam stop Hra s ohněm / Peklo / Diesel / Král slunce / Nenávidím / No stres / Vyděšenej / Arakadabra / Kruhy v obilí / Nero / Stroj / Insomnia / Big Boss / Velkej je svět / Kazatel / Ve vlasech tvých (alza.cz)

Podobné produkty ako Arakain: Arakadabra - CD (2PP1601CD)

Kožené chňapky Petromax Aramid Pro

Kožené chňapky Petromax Aramid Pro
Detail

Pár kožených chňapek Petromax Drsná kůže vyložená ohnivzdornými aramidovými vláknyPro bezpečnou manipulaci s litinovým nádobím během grilováníPraktická očka pro zavěšení Použitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte chňapky v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyChňapky nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnoutPouze jedna univerzální velikost (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Kožené chňapky Petromax Aramid Pro

Kožené rukavice Petromax Aramid Pro 300

Kožené rukavice Petromax Aramid Pro 300
Detail

Pár kožených prstových grilovacích rukavic Petromax Drsná kůže vyložená ohnivzdornými aramidovými vláknyPro bezpečnou manipulaci s litinovým nádobím během grilováníPraktická očka pro zavěšení Použitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte rukavice v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyRukavice nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnoutPouze jedna univerzální velikost (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Kožené rukavice Petromax Aramid Pro 300

Rozptylovač plamene

Rozptylovač plamene
Detail

2 velikosti Rozptylovač plamene chrání veškeré nádobí před přímým kontaktem s ohněm. Zvláště vhodný je při použití nádobí z ohnivzdorného skla nebo varné keramiky. Rozptylovač plamene ochrání i plastové a bakelitové rukojeti pánví. U nerezových hrnců se pak neopalují stěny. Rozptylovač plamene zabezpečuje rovnoměrný ohřev nádoby a šetří tím náklady na energii. Materiál: kov Rozměry: průměr 14 cm průměr 18 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Rozptylovač plamene

Kožené chňapky s kapsou Petromax Aramid Pro

Kožené chňapky s kapsou Petromax Aramid Pro
Detail

Pár kožených chňapek s praktickou kapsou Petromax Drsná kůže vyložená ohnivzdornými aramidovými vláknyPro bezpečnou manipulaci s litinovým nádobím během grilováníPraktická očka pro zavěšení Použitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte chňapky v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyChňapky nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnoutPouze jedna univerzální velikost (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Kožené chňapky s kapsou Petromax Aramid Pro

Rozptylovač plamene pr. 14 cm

Rozptylovač plamene pr. 14 cm
Detail

2 velikosti Rozptylovač plamene chrání veškeré nádobí před přímým kontaktem s ohněm. Zvláště vhodný je při použití nádobí z ohnivzdorného skla nebo varné keramiky. Rozptylovač plamene ochrání i plastové a bakelitové rukojeti pánví. U nerezových hrnců se pak neopalují stěny. Rozptylovač plamene zabezpečuje rovnoměrný ohřev nádoby a šetří tím náklady na energii. Materiál: kov Rozměry: průměr 14 cm průměr 18 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Rozptylovač plamene pr. 14 cm

Kožené grilovací rukavice Outdoorchef

Kožené grilovací rukavice Outdoorchef
Detail

Pár kožených prstových grilovacích rukavic Outdoorchef se speciální žáruvzdornou vrstvou na vnitřní straněDíky prodlouženému rukávu chrání i zápěstí a část předloktí před žárem z griluPoužitý materiál je kůže - skladujte v suchu a tepleNepoužívejte rukavice v přímém kontaktu s ohněm či rozpálenými uhlíkyRukavice nikdy neperte! Znečištěné místo otřete pouze vlhkým hadrem a nechte uschnoutDélka rukavic: 36 cmPouze jedna univerzální velikost (grilykrby.cz)

Podobné produkty ako Kožené grilovací rukavice Outdoorchef

Pánská antistatická souprava ELEKTROTECHNIK, modrá, vel. 64

Pánská antistatická souprava  ELEKTROTECHNIK, modrá, vel. 64
Detail

Pánská ochranná souprava, antistatická se zatkanou vodivou mřížkou. Blůza s krytým zapínáním na knoflíky, manžeta do gumy, zadní část manžety blůzy do gumy, pevný pas s tkanicí na stáhnutí, 2 přední kapsy na kalhotech, 2 pravé zadní kapsy na kalhotech, zdvojená kolena. Doporučené použití: antistatické prostředí, práce s ohněm, elektrikáři, práce s elektrostatickým nábojem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pánská antistatická souprava ELEKTROTECHNIK, modrá, vel. 64

Deka Hasič (Rozměr : 150 x 120 cm, Podšití beránkem: NE)

Deka Hasič (Rozměr : 150 x 120 cm, Podšití beránkem: NE)
Detail

Kvalitní fleecová deka se žhavým potiskem hasiče bojujícího s ohněm s rozměry 150x120 cm nebo 200x140 cm. V zimě zahřeje, v létě si na ni zase můžete sednout doma, při výletu nebo v parku. Motiv je na deku tištěn metodou, která spočívá v tepelně-chemickém procesu, při kterém se barvivo dostává do struktury vlákna (thermo sublimace). (fotodeky.cz)

Podobné produkty ako Deka Hasič (Rozměr : 150 x 120 cm, Podšití beránkem: NE)

Deka Hasič (Rozměr : 150 x 120 cm, Podšití beránkem: ANO)

Deka Hasič (Rozměr : 150 x 120 cm, Podšití beránkem: ANO)
Detail

Kvalitní fleecová deka se žhavým potiskem hasiče bojujícího s ohněm s rozměry 150x120 cm nebo 200x140 cm. V zimě zahřeje, v létě si na ni zase můžete sednout doma, při výletu nebo v parku. Motiv je na deku tištěn metodou, která spočívá v tepelně-chemickém procesu, při kterém se barvivo dostává do struktury vlákna (thermo sublimace). (fotodeky.cz)

Podobné produkty ako Deka Hasič (Rozměr : 150 x 120 cm, Podšití beránkem: ANO)
Kdo s ohněm zachází (), Zero Kdo ohněm: Kniha 4 (978-80-7449-396-6), Tajemství: Kdo si hraje s ohněm, určitě se spálí (978-80-905621-1-0), Nezahrávej si s ohněm - DVD (N02190), Zkouška ohněm, Hra s ohněm (978-80-7588-311-7), Hra s ohněm (978-80-269-1730-4), Dívka, která si hrála s ohněm (978-80-729-4321-0), Labyrint: Zkoušky ohněm - Blu-ray (BD001313), Labyrint: Zkoušky ohněm - Blu-ray (BD001261), Křest ohněm: sága o Zaklínači III, Hra s ohněm: Případ pro Kate Shugakovou (978-80-7588-311-7), Labyrint: Zkoušky ohněm (knižní edice) - DVD (D007839), Projít ohněm (978-80-87246-56-6), Kdo zachrání Pižďucha (), Kdo zabil Snížka? (), Dívka, která si hrála s ohněm: Milénium 02 (978-80-7491-580-2), S čím kdo schází (978-80-859-5152-3), Kdo tančí s vodou (978-80-275-0575-3), Kdo zabije Evu S.? (978-80-243-9172-4), Vlečen ohněm osudu (978-80-260-6342-1), Hádej, kdo se vrátil (), Kdo maže, ten jede, Kdo rozváže pás Orionu (), Kdo šije u Podolské?, Kdo jinému jámu kopá, Kdo je člověk? (9788024647982), Kdo o tom ví? (), Kdo je kdo v českém filmu (978-80-722-9131-1)