Karl lagerfeld liquid glitter 2 heads pro apple iphone 12 pro max silver 3700740483244

Karl Lagerfeld PC/TPU Karl&Choupette pro Apple iPhone 12 Pro Max…

Karl Lagerfeld PC/TPU Karl&Choupette pro Apple iPhone 12 Pro Max Transparent (3700740483091)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu Karl Lagerfeld PC/TPU Karl&Choupette pro Apple iPhone 12 Pro Max Transparent. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením zárukou velice dobré odolnosti. Materiál krytu je na dotek příjemný a nebude vám klouzat z rukou. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil KARL LAGERFELD nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším tlačítkům nutným pro komfortní používání vašeho telefonu. Kryt je pružný a proto je jeho nasazení bezproblémové. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní přednosti ochranného krytu na mobil Karl Lagerfeld PC/TPU Karl&Choupette pro Apple iPhone 12 Pro Max… (alza.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") ACS01614 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Silver KLHCP12LCHTUGLS

Zadní ochranný kryt pro telefon Apple iPhone 12 Pro Max. Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Silver KLHCP12LCHTUGLS je vyrobeno z pružného TPU materiálu s třpytkami. Zvýšené okraje okolo displeje. Zachovává dostupnost k ovládacím tlačítkům. Chrání čočku fotoaparátu. (mall.cz)

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01617, černý

Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01617, černý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandardní ochranu. Spigen Liquid Air pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01617 je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže zaručuje odolnost na vojenské úrovni. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. (mall.cz)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Apple iPhone 12 Pro Max růžový …

Hishell Premium Liquid Silicone pro Apple iPhone 12 Pro Max růžový (HISHa113)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. URČENO PROApple iPhone 12 Pro Max BARVArůžová MATERIÁLsilikon Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře drží, z ruky… (alza.cz)

Hishell Premium Liquid Silicone pro Apple iPhone 12 Pro Max černý …

Hishell Premium Liquid Silicone pro Apple iPhone 12 Pro Max černý (HISHa88)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál silikon, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Odolný silikonovýzadní krytHishell Premium Liquid Silicone ochrání váš mobilní telefon před pády, nárazy, poškrábáním či prachem. Tento kryt osloví každého, kdo hledá designově nekomplikovanou a přesto velmi účinnou ochranu pro svůj smartphone. Vypnuto URČENO PROApple iPhone 12 Pro Max BARVAčerná MATERIÁLsilikon Vypnuto Ochrání, ale zachová veškerou funkčnostHishell Premium Liquid Silicone je navržen přesně na daný typ mobilního telefonu. Jistotou tak jsou přesné výřezy na konektory, fotoaparát, blesk a další, díky čemuž zachovává maximální uživatelský komfort. K telefonu perfektně přilneSilikonový kryt je vyroben z odolného materiálu, který se dobře… (alza.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (stříbrný - Satin Silver) 0272

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max Satin Silver 0272 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Gold KLHCP12LCHTUGLGO

Zadní ochranný kryt pro telefon Apple iPhone 12 Pro Max. Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Gold KLHCP12LCHTUGLGO je vyrobeno z pružného TPU materiálu s třpytkami. Zvýšené okraje okolo displeje. Zachovává dostupnost k ovládacím tlačítkům. Chrání čočku fotoaparátu. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Pink KLHCP12LCHTUGLP

Zadní ochranný kryt pro telefon Apple iPhone 12 Pro Max. Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Pink KLHCP12LCHTUGLP je vyrobeno z pružného TPU materiálu s třpytkami. Zvýšené okraje okolo displeje. Zachovává dostupnost k ovládacím tlačítkům. Chrání čočku fotoaparátu. (mall.cz)

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7…

Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Black KLHCP12LCHTUGLB

Zadní ochranný kryt pro telefon Apple iPhone 12 Pro Max. Karl Lagerfeld Choupette Head Glitter Kryt pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Black KLHCP12LCHTUGLB je vyrobeno z pružného TPU materiálu s třpytkami. Zvýšené okraje okolo displeje. Zachovává dostupnost k ovládacím tlačítkům. Chrání čočku fotoaparátu. (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (stříbrný - Satin Silver) 0272 - rozbaleno

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max Satin Silver 0272 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 12 Pro Max 2709

PanzerGlass Standard pro Apple iPhone 12 Pro Max 2709

(patro.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12…

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12/iPhone 12 Pro (6,1") ACS01698 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 3D sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7'…

RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 3D sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7'' RT187

Ochranné tvrzené 3D sklo s tvrdostí 9H perfektně ochrání displej vašeho telefonu. RhinoTech 2 Tvrzené ochranné 3D sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″ RT187 o tloušťce 0,3 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

UAG Pathfinder pro Apple iPhone 12 Pro Max 112367114040, černý

UAG Pathfinder pro Apple iPhone 12 Pro Max 112367114040, černý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandartní ochranu. UAG Pathfinder pro Apple iPhone 12 Pro Max 112367114040 je vyrobené na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. Certifikace MIL STD 810G 516.6 a technologie pohlcující nárazy zaručuje odolnost při pádu. (mall.cz)

FIXED pro Apple iPhone 12 Pro Max čiré (FIXTCC-560)

FIXED pro Apple iPhone 12 Pro Max čiré (FIXTCC-560)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Pojistěte si bezpečnost svého mobilního telefonu s pomocí ochranného krytu FIXED pro Apple iPhone 12 Pro Max čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou pojistkou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný na dotek a nebude vám klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED zůstane zachován přístup k nabíjení a k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. Kryt je pružný, díky čemuž je jeho nasazení velmi snadné. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu. Zásadní funkce ochranného krytu na mobil FIXED pro Apple iPhone 12 Pro Max čiré Praktická ochrana telefonu Apple iPhone… (alza.cz)

CellularLine Pouzdro typu kniha Book Agenda 2 pro Apple iPhone 12 Pro…

CellularLine Pouzdro typu kniha Book Agenda 2 pro Apple iPhone 12 Pro Max, černé BOOKAG2IPH12PRMK

Pouzdro typu kniha od značky CellularLine účinně chrání přední i zadní část telefonu. Vnitřní vanička z odolného PVC. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně čočky fotoaparátu. Praktická kapsa na platební kartu. Složení ze syntetické kůže s prémiovým vzhledem. Lze nastavit do polohy stojánku. Určeno pro Apple iPhone 12 Pro Max. (mall.cz)

Hishell TPU Shockproof pro Apple iPhone 12 Pro Max čirý (HISHa138)

Hishell TPU Shockproof pro Apple iPhone 12 Pro Max čirý (HISHa138)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Flexibilní, ale velmiodolný zadní krytFlexibilní zadní kryt Hishell TPU Shockproof představuje ideální způsob jak ochránit váš telefon před poškozením během každodenního používání. Pokud tedy patříte mezi ty, kterým telefon občas vypadne z ruky, neměl by tento zadní kryt chybět ve vaší výbavě. URČENO PROApple iPhone 12 Pro Max BARVAtransparentní MATERIÁLTPU Zesílený na kritických místechKdyž už vám smartphone spadne na zem, tak většinou dopadá na roh, což má i nejhorší následky (prasklý displej či kryt). I proto je kryt Hishell TPU Shockproof zejména v rozích a dalších kritických místech vyztužen, díky čemuž skvěle tlumí nárazy. K telefonu perfektně… (alza.cz)

InvisibleShield Glass Elite+ pro Apple iPhone 12 Pro Max – display …

InvisibleShield Glass Elite+ pro Apple iPhone 12 Pro Max – display (ZG200106717)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max, zaoblení 2D, tvrdost 9H, antibakteriální a lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo InvisibleShield Glass Elite+ pro Apple iPhone 12 Pro Max Dnešní chytrá zařízení je potřeba chránit. Pokud se chcete vyhnout nechtěným škrábancům na displeji, pravděpodobně se po nákupu nového telefonu budete rychle rozhlížet po ochranném skle. Můžeme vám nabídnout prémiovou kvalitu v podobě skla InvisibleShield Glass Elite+ pro Apple iPhone 12 Pro Max. Vysoká odolnost ochranného skla ZaggZAGG InvisibleShield Glass Elite+ pro Apple iPhone 12 Pro Max se řadí mezi aluminiosilikátová skla, díky čemuž je až 4× pevnější než konkurenční produkty, což zajisté oceníte.… (alza.cz)

UAG Plasma pro Apple iPhone 12 Pro Max 112363114343, černý / čirý

UAG Plasma pro Apple iPhone 12 Pro Max 112363114343, černý / čirý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandartní ochranu. UAG Plasma pro Apple iPhone 12 Pro Max 112363114343 je vyrobené na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. Certifikace MIL STD 810G 516.6 a technologie pohlcující nárazy zaručuje odolnost při pádu. (mall.cz)

Spigen Rugged Armor pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01616, černý

Spigen Rugged Armor pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01616, černý

Bytelný zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Rugged Armor pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01616 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Matné provedení umožňuje pohodlný úchop. (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″…

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″ 0250

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″ 0250 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

InvisibleShield GlassFusion+ D3O pro Apple iPhone 12 Pro Max –…

InvisibleShield GlassFusion+ D3O pro Apple iPhone 12 Pro Max – display (ZG200307928)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max, zaoblení 2D, tvrdost 9H, antibakteriální a lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo InvisibleShield GlassFusion+ D3O Pokud máte zájem o kvalitní a vysoce odolné sklo, které vašemu chytrému telefonu poskytne spolehlivou ochranu proti nárazu, pak je GlassFusion+ D3O ideálním řešením. Jedná se hybridní sklo, které v sobě kombinuje flexibilní polymerové sklo, přizpůsobující se obrazovce vašeho telefonu, vyztužené speciálním materiálem D3O. Tím je zajištěna nebývalá ochrana a zároveň zůstává zachována čistota displeje ve vysokém rozlišení a podpora biometrické technologie, takže se nemusíte obávat, že by byl rušen ultrazvukový skener otisků prstů ve… (alza.cz)

Apple iPhone 12 Pro Max, 256GB, Silver

Apple iPhone 12 Pro Max, 256GB, Silver

DÁREK: Digitální předplatné 4 titulů (Blesk, F.O.O.D., Lidé a Země a Reflex) v hodnotě 2 500 Kč při nákupu kteréhokoliv mobilu (platí do 31. 12. 2021 nebo do odvolání)! Akce platí jen pro registrované zákazníky. Více ZDE. 6,7" OLED Super Retina XDR displej s rozlišením 2778×1284px, iOS, supervýkoný 6jádrový čip A14 Bionic s pokročilým strojovým učením, úložiště 256GB, Dual SIM, podpora 5G sítě. Duální ultraširokoúhlý fotoaparát s rozlišením 12 + 12 + 12 Mpx a nočním režimem, podpora záznamu s Dolby Vision, 12Mpx selfie kamera, OIS. Bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení, Face ID. Krytí IP68. Navíc od nás dostanete Apple TV+ na tři měsíce zdarma. (mall.cz)

FIXED Story pro Apple iPhone 12 Pro Max černý (FIXST-560-BK)

FIXED Story pro Apple iPhone 12 Pro Max černý (FIXST-560-BK)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál guma a silikon, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš telefon před poškozením s pomocí ochranného krytu FIXED Story pro Apple iPhone 12 Pro Max černý. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním jistotou solidní odolnosti. Povrch je na dotek příjemný a nebude klouzat z rukou. Silikon je oblíbený pro svoji tenkost, odolnost proti nárazům a jednoduchost. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED nebude zakryt přístup k dobíjecímu konektoru i k dalším tlačítkům nezbytným pro klidné používání telefonu. Ochranný kryt je měkký a tudíž je jeho nasazení otázkou pár vteřin. Kryt na mobil pro Apple iPhone 12 Pro Max zaručí vašemu telefonu ochranu. Zajímavé parametry ochranného krytu na mobil FIXED Story pro Apple iPhone… (alza.cz)

FIXED Fit pro Apple iPhone 12 Pro Max černé (FIXFIT-560-BK)

FIXED Fit pro Apple iPhone 12 Pro Max černé (FIXFIT-560-BK)

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, flipové, materiál umělá kůže, ochrana displeje proti poškrábání, prostor pro kreditní kartu, zavírání na magnet a výřezy pro konektory a tlačítka, max. výška zařízení 160,8 mm, max. šířka zařízení 78,1 mm Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon tvoří řádnou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Umělá kůže dodává pouzdru FIXED Fit pro Apple iPhone 12 Pro Max černé ještě k odolnosti i působivou eleganci. Nutné jsou výřezy pro důležité ovládací prvky telefonu, které umožňují plnohodnotný provoz. Příjemnou drobností je přihrádka, do které krásně pasuje např. platební karta. Byl zkonstruován tak, aby poskytoval ochranu displeji před poškrábáním. Jeho zavírání na magnet zajistí, že vám nehrozí jeho otevření. Pouzdro na mobil na Apple… (alza.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Avocado…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Avocado 2453828

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Avocado 2453828 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Avatar…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Avatar 2453483

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Avatar 2453483 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Spigen Rugged Armor pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01616, černý -…

Spigen Rugged Armor pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01616, černý - rozbaleno

Bytelný zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Rugged Armor pro Apple iPhone 12 Pro Max ACS01616 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Matné provedení umožňuje pohodlný úchop. (mall.cz)

UAG U Mouve pro Apple iPhone 12 Pro Max 112362313131, černý / čirý

UAG U Mouve pro Apple iPhone 12 Pro Max 112362313131, černý / čirý

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu telefonu nadstandartní ochranu. UAG U Mouve pro Apple iPhone 12 Pro Max 112362313131 je vyrobené na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát. Certifikace MIL STD 810G 516.6 a technologie pohlcující nárazy zaručuje odolnost při pádu. (mall.cz)

PanzerGlass Standard Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″…

PanzerGlass Standard Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″ 2709, čiré

Temperované ochranné sklo s tvrdostí 9H se zaoblenými hranami nadstandardně ochrání displej vašeho smartphone před poškozením. PanzerGlass Standard Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max 6,7″ 2709, čiré je při svých 0,4 mm velmi tenké a zajišťuje tak 100% autentickou reakci na dotyk. Instaluje se snadno a bez bublin. Garance 24 měsíců. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Asphalt…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Asphalt 2453482

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Asphalt 2453482 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Banana…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Banana 2453476

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Banana 2453476 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Foggy…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Foggy 2453480

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Foggy 2453480 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Chilli…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Chilli 2453481

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Chilli 2453481 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Maldives…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Maldives 2453477

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Maldives 2453477 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

FIXED Ochranné sklo fotoaparátu pro Apple iPhone 12 Pro Max FIXGC-560

FIXED Ochranné sklo fotoaparátu pro Apple iPhone 12 Pro Max FIXGC-560

Ochranné sklíčko perfektně ochrání čočku fotoaparátu u vašeho telefonu. FIXED Ochranné sklo fotoaparátu pro Apple iPhone 12 Pro Max FIXGC-560 pro perfektní ochranu před poškrábáním a poškozením. Funkce Flash Anti Glare pro zachování kvality fotek s režimem blesku. 100 % transparentní provedení. Vyrobeno na míru danému telefonu. (mall.cz)

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini …

Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741, transparentní

Měkký zadní kryt z TPU dodá vašemu telefonu šarm. Spigen Ochranný kryt Liquid Crystal Glitter pro Apple iPhone 12 mini (5,4") ACS01741 je vyrobený na míru danému modelu včetně přesných výřezů na ovládací prvky a konektory. Brání poškození, poškrábání a ušpinění telefonu. Transparentní provedení zachovává původní design telefonu. (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max GUHCP12LGLVSGO, zlatý

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max GUHCP12LGLVSGO je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (zelený - Racing Green) 0269

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max Racing Green 0269 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (oranžový - PG Orange) 0284

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max PG Orange 0283 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (červený - Mandarin Red) 0281

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max Mandarin Red 0281 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Apple iPhone 12 Pro Max, čiré FIXTCC-560

FIXED TPU gelové pouzdro pro Apple iPhone 12 Pro Max, čiré FIXTCC-560

Zadní kryt FIXED z TPU chrání váš telefon Apple iPhone 12 Pro Max při pádech a proti škrábanců. Průhledný materiál nechá nezastiňuje design telefonu. Kryt je navržen na míru danému typu telefonu – přesné výřezy umožňují přístup ke všem konektorům a tlačítkům. (mall.cz)

CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation pro Apple iPhone 12…

CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation pro Apple iPhone 12 Pro Max, modrý SENSATIONIPH12PRMB

Stylový kryt od značky CellularLine účinně chrání boční a zadní část telefonu. Vnitřní strana s vystýlkou z mikrovlákna. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně čočky fotoaparátu. Složení ze silikonu pro ochranu před pády. Podpora bezdrátového nabíjení. Určeno pro Apple iPhone 12 Pro Max. (mall.cz)

CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation pro Apple iPhone 12…

CellularLine Ochranný silikonový kryt Sensation pro Apple iPhone 12 Pro Max, černý SENSATIONIPH12PRMK

Stylový kryt od značky CellularLine účinně chrání boční a zadní část telefonu. Vnitřní strana s vystýlkou z mikrovlákna. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně čočky fotoaparátu. Složení ze silikonu pro ochranu před pády. Podpora bezdrátového nabíjení. Určeno pro Apple iPhone 12 Pro Max. (mall.cz)

CellularLine Prémiové kožené pouzdro Supreme pro Apple iPhone 12 Pro…

CellularLine Prémiové kožené pouzdro Supreme pro Apple iPhone 12 Pro Max, hnědé SUPREMECIPH12PRMN

Prémiový kryt od značky CellularLine z kvalitní kůže. Obsahuje 3 vnitřní kapsy na platební karty. Uzavírání na praktický magnet. Vyroben na míru pro daný typ telefonu. Italský design. Přesné řemeslné zpracování díky ruční práci. Určeno pro Apple iPhone 12 Pro Max. (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (růžový - Rose Gold) 0275

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max Rose Gold 0275 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max …

PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max (modrý - True Blue) 0278

Odolný zadní kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. PanzerGlass ClearCase Antibacterial pro Apple iPhone 12 Pro Max True Blue 0278 je vyrobený z kombinace tvrzeného skla a TPU a chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům, znečištění a bakteriím. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,7 mm nijak nenarušuje design telefonu. (mall.cz)

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Pink…

Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Pink Panther 2453479

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Tactical Velvet Smoothie Kryt pro Apple iPhone 12 Pro Max Pink Panther 2453479 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je sametový na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce. (mall.cz)

Forever Zadní kryt Bioio pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") černý…

Forever Zadní kryt Bioio pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") černý GSM102599

Ekologicky šetrný zadní kryt vyrobený ze 100% biologicky rozložitelných materiálů určený telefonům Apple iPhone 12 Pro Max. Kryt z řady produktů Forever Bioio vznikl jako výsledek propojení moderních technologií a zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Díky svému původu a designu poslouží nejen jako jedinečné vyjádření vaší osobnosti, ale zároveň váš telefon ochrání před škrábanci, nečistotami a pády. (mall.cz)

Forever Zadní kryt Bioio pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") červený…

Forever Zadní kryt Bioio pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") červený GSM102600

Ekologicky šetrný zadní kryt vyrobený ze 100% biologicky rozložitelných materiálů určený telefonům Apple iPhone 12 Pro Max. Kryt z řady produktů Forever Bioio vznikl jako výsledek propojení moderních technologií a zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Díky svému původu a designu poslouží nejen jako jedinečné vyjádření vaší osobnosti, ale zároveň váš telefon ochrání před škrábanci, nečistotami a pády. (mall.cz)

Forever Zadní kryt Bioio pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") zelený…

Forever Zadní kryt Bioio pro Apple iPhone 12 Pro Max (6,7") zelený GSM102601

Ekologicky šetrný zadní kryt vyrobený ze 100% biologicky rozložitelných materiálů určený telefonům Apple iPhone 12 Pro Max. Kryt z řady produktů Forever Bioio vznikl jako výsledek propojení moderních technologií a zodpovědného přístupu k životnímu prostředí. Díky svému původu a designu poslouží nejen jako jedinečné vyjádření vaší osobnosti, ale zároveň váš telefon ochrání před škrábanci, nečistotami a pády. (mall.cz)

FIXED FullGlue-Cover pro Apple iPhone 12 Pro Max černé (FIXGFA-560-BK)

FIXED FullGlue-Cover pro Apple iPhone 12 Pro Max černé (FIXGFA-560-BK)

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,33 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se vždy může nehledě na maximální opatrnost nenadále poničit, nejde o nic víc než jej nedopatřením upustit. K prevenci podobných případů přijde vhod ochranné sklo FIXED. Toto krycí sklo pasuje na obrazovku Apple iPhone 12 Pro Max. Vlivem tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,33 mm úctyhodně jistí displej vůči škrábancům. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Vždy… (alza.cz)

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7…

Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLVSSI, stříbrný

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Vintage zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLVSSI je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

Guess Liquid Glitter Charms zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7…

Guess Liquid Glitter Charms zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLHFLGO, zlatý

Ochranný zadní kryt dodá vašemu telefonu švih. Guess Liquid Glitter Charms zadní kryt pro iPhone 12 Pro Max 6,7 GUHCP12LGLHFLGO je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Chrání telefon před poškrábáním, ušpiněním a mechanickým poškozením. (Fotografie jsou ilustrační.) (mall.cz)

FIXED Slim Torcello vyrobené z pravé kůže pro Apple iPhone 12 Pro Max…

FIXED Slim Torcello vyrobené z pravé kůže pro Apple iPhone 12 Pro Max/13 Pro Max hnědé (FIXSLM2-560-BRW)

Pouzdro na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max a iPhone 13 Pro Max typ kapsa, materiál kůže, ochrana displeje proti poškrábání a ručně šité Měkké pouzdro na mobilní telefon přináší maximální ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Kůže obstarává pouzdru FIXED Slim Torcello vyrobené z pravé kůže pro Apple iPhone 12 Pro Max/13 Pro Max hnědé krom praktické odolnosti i vytříbený elegantní vzhled s nádechem luxusu. Vyrábí se tak, aby se díky němu displej nepoškrábal. Díky ručnímu šití máte zaručenu tu nejvyšší kvalitu zpracování. Pouzdro na mobil na Apple iPhone 12 Pro Max a iPhone 13 Pro Max bude vhodný k ochraně vašeho telefonu. Klíčové výhody flipového pouzdra na mobilní telefon FIXED Slim Torcello vyrobené z pravé kůže pro Apple iPhone 12 Pro Max/13 Pro Max hnědé Poskytuje… (alza.cz)

FIXED MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 12 Pro Max čirý …

FIXED MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 12 Pro Max čirý (FIXPUM-560)

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál TPU a polykarbonát, pevný, MagSafe, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka Ochraňte váš telefon s pomocí ochranného krytu FIXED MagPure s podporou Magsafe pro Apple iPhone 12 Pro Max čirý. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým provedením pojistkou odolnosti. Materiál je příjemný a dobře se v ruce drží. Jistotou je také, že u tohoto krytu na mobil FIXED kryt nezakryje přístup ke konektoru na nabíjení i k dalším ovládacím prvkům potřebným pro bezstarostné užívání vašeho telefonu. K jeho výhodám se řadí možnost bezdrátového dobíjení, které využíváme u mobilních telefonů stále častěji. Samozřejmě můžete počítat s tím, že podporuje moderní technologii MagSafe, díky které můžete dobíjet mobily značky Apple.… (alza.cz)

CellularLine Ochranné tvrzené sklo Second Glass Ultra pro Apple…

CellularLine Ochranné tvrzené sklo Second Glass Ultra pro Apple iPhone 12 Pro Max TEMPGLASSIPH12PRM

Ochranné tvrzené sklo perfektně ochrání displej vašeho telefonu. Fixed Ochranné tvrzené sklo Second Glass Ultra pro Apple iPhone 12 Pro Max TEMPGLASSIPH12PRM má tvrdost 9H, je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje. (mall.cz)

CellularLine Ochranný kryt Elite pro Apple iPhone 12 Pro Max, PU kůže…

CellularLine Ochranný kryt Elite pro Apple iPhone 12 Pro Max, PU kůže, černý ELITECIPH12PRMK

Tvrzený kryt od značky CellularLine účinně chrání boční a zadní část telefonu. Vnitřní strana s vystýlkou z mikrovlákna. Zachovává přístupnost ke všem ovládacím prvkům včetně čočky fotoaparátu. Složení ze syntetické kůže s prémiovým vzhledem. Určeno pro Apple iPhone 12 Pro Max. (mall.cz)

barking heads kapsičky pro psy, karl kani teplaky, luposan moor liquid, alpecin coffein liquid , sampon silver, silver sampon, kallos silver, schauma silver , schwarzkopf silver , krokoměr apple watch

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít