Karl lagerfeld bois de cedre edt (kpfc3115nad)

Produkt Karl lagerfeld bois de cedre edt (kpfc3115nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Karl lagerfeld bois de cedre edt (kpfc3115nad) upraviť a produkt hľadať znova.

KARL LAGERFELD Bois De Cedre EdT (KPFC3115nad)

KARL LAGERFELD Bois De Cedre EdT (KPFC3115nad)
Detail

Toaletní voda - pro muže, aromatická hlavní vůně, vedlejší vůně dřevitá, vonná složka amber, bergamot, cedr, fialka, sůl, šalvěj a violka, německé výroby Pokud jste zvyklí na pánské vůně, pak by vám doma neměla chybět toaletní voda karl lagerfeld. Pánská toaletní voda KARL LAGERFELD bude společně s vámi připravena čelit všem výzvám. Ve vínku má intenzivně osvěžující aromatickou vůni, se kterou splynou obzvlášť aktivní osoby, jež se neohroženě vrhnou do každého dobrodružství, odkud se vynoří silnější a nabití novou energií. Jedinečná kombinace dřevitých ingrediencí dává vzniknout silné, a přitom jemné vůni podněcující všechny smysly. Svěžest, síla, jemnost a přesvědčivá výdrž patří k jejím hlavním přednostem. Dejte šanci toaletní vodě KARL LAGERFELD, která bude důležitou součástí vaší osobnosti. Klíčové přednosti toaletní vody KARL LAGERFELD Bois De Cedre EdT Toaletní voda KARL LAGERFELD obsahuje především pánské složky vůní Hlavní složce vévodí aromatická... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Bois De Cedre EdT (KPFC3115nad) , Karl lagerfeld bois de cedre edt (kpfc3115nad)

KARL LAGERFELD Bois de Yuzu EdT

KARL LAGERFELD Bois de Yuzu EdT
Detail

Toaletní voda - pro muže, aromatická hlavní vůně, vonná složka bergamot, grapefruit, mandarinka, máta a mech, německé výroby Toaletní voda karl lagerfeld Bois de Yuzu je aromatická, kořeněná vůně s dřevitými tóny. Netradiční složení obsahuje samé vzácné ingredience. Svěží úvod kombinuje aroma citrusů a koření. Čerstvý grep, mandarinku a bergamot doplňuje aromatická máta spolu s rozmarýnem a zázvorem. Jiskřivé a šťavnaté ovoce podtrhuje jemné, semišové dřevo citrusu yuzu. Maskulinní, aromatické srdce bije ve znamení jemného muškátového oříšku. Hloubku pak vůni dodává hřejivé, dřevité aroma mechu a papyrusu v jejím základu. Neodolatelná, svěží pánská vůně s jedinečným aroma je stvořená pro silné, individualistické muže, kteří jsou vždy sami sebou. Klíčové vlastnosti toaletní vody KARL LAGERFELD Bois de YuzuPánská aromatická, kořeněná vůně s dřevitými tóny od legendárního návrháře Karla LagerfeldaToaletní voda... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Bois de Yuzu EdT , Karl lagerfeld bois de vétiver edt

KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT

KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT
Detail

Toaletní voda - pro muže, dřevitá hlavní vůně, vedlejší vůně citrusová, vonná složka grapefruit, máta, mošus (pižmo), pačuli, pomeranč, růže a vetiver, německé výroby Toaletní voda karl lagerfeld Bois de Vétiver je aromatická, dřevitě-kořeněná vůně pro muže, jejíž složení je namícháno jen z velmi vzácných přísad. V úvodu se otevírá čerstvou vůní jemně hořkého růžového grapefruitu a krvavého pomeranče, jejichž kombinaci zvýrazňuje aroma svěží, chladivé máty. V srdci se snoubí omamná růže s opojnými květy pelargónie. Této květinové kombinaci dodává maskulinní charakter intenzívní aroma zemitého vetiveru. Smyslný základ se nese ve znamení tří velmi svůdných a oblíbených ingrediencí, pižma, pačuli a ambroxanu. Intenzívní, velmi mužná vůně je plná protikladů a kontrastů, stejně jako vetiver. Je silná i jemná zároveň, hřejivá i chladivá. Klíčové vlastnosti toaletní vody KARL LAGERFELD Bois de Vétiver Pánská aromatická,... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT , Karl lagerfeld bois de vétiver edt 100 ml (3386460087261)

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml
Detail

karl lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml Pánská toaletní voda Bois de Yuzu značky Karl Lagerfeld je svěží kořeněná vůně, která byla představena společně s dámskou vůní Fleur de Murier na podzim 2018. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Bois de Yuzu EdT 100 ml , Karl lagerfeld bois d'ambre edt 50 ml (3386460124874)

KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT 100 ml (3386460087261)

KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT 100 ml (3386460087261)
Detail

Toaletní voda - pro muže, dřevitá hlavní vůně, vedlejší vůně citrusová, vonná složka grapefruit, máta, mošus (pižmo), pačuli, pomeranč, růže a vetiver, německé výroby, objem 100 ml Toaletní voda karl lagerfeld Bois de Vétiver (100 ml) je aromatická, dřevitě-kořeněná vůně pro muže, jejíž složení je namícháno jen z velmi vzácných přísad. V úvodu se otevírá čerstvou vůní jemně hořkého růžového grapefruitu a krvavého pomeranče, jejichž kombinaci zvýrazňuje aroma svěží, chladivé máty. V srdci se snoubí omamná růže s opojnými květy pelargónie. Této květinové kombinaci dodává maskulinní charakter intenzívní aroma zemitého vetiveru. Smyslný základ se nese ve znamení tří velmi svůdných a oblíbených ingrediencí, pižma, pačuli a ambroxanu. Intenzívní, velmi mužná vůně je plná protikladů a kontrastů, stejně jako vetiver. Je silná i jemná zároveň, hřejivá i chladivá. Klíčové vlastnosti toaletní vody KARL LAGERFELD Bois de Vétiver (100... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT 100 ml (3386460087261)

Karl Lagerfeld Bois De Cèdre toaletní voda pro muže 100 ml

Karl Lagerfeld Bois De Cèdre toaletní voda pro muže 100 ml
Detail

karl lagerfeld Bois De Cèdre, 100 ml, Toaletní vody pro muže, Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje toaletní voda pro muže Karl Lagerfeld Bois De Cèdre . Přesvědčí vás hned při prvním přivonění, že od teď bude neodmyslitelnou součástí každého vašeho dne. aromatická vůně s bylinnými tóny čistá svěží vůně ocení ji každý moderní gentleman vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Bois De Cèdre toaletní voda pro muže 100 ml

Karl Lagerfeld Bois De Cèdre toaletní voda pro muže 50 ml

Karl Lagerfeld Bois De Cèdre toaletní voda pro muže 50 ml
Detail

karl lagerfeld Bois De Cèdre, 50 ml, Toaletní vody pro muže, Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje toaletní voda pro muže Karl Lagerfeld Bois De Cèdre . Přesvědčí vás hned při prvním přivonění, že od teď bude neodmyslitelnou součástí každého vašeho dne. aromatická vůně s bylinnými tóny čistá svěží vůně ocení ji každý moderní gentleman vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Bois De Cèdre toaletní voda pro muže 50 ml

KARL LAGERFELD Bois d'Ambre EdT 50 ml (3386460124874)

KARL LAGERFELD Bois d'Ambre EdT 50 ml (3386460124874)
Detail

Toaletní voda - pro muže, květinová hlavní vůně, vedlejší vůně dřevitá, francouzské výroby, objem 50 ml Máte-li v oblibě pánské vůně, zvažte pořízení toaletní vody karl lagerfeld. Pánská toaletní voda KARL LAGERFELD podpoří vaše sebevědomí v průběhu celého dne. Květinová vůně je stálicí mezi toaletními vodami již od nepaměti. Vůně se bude vyjímat na všech romantických duších obzvláště v letních dnech. Projděte se lesní cestou světa kouzelné a nezaměnitelné dřevité vůně. Je vznešeně záhadná, provokativní i vášnivá s intenzivní výdrží. Dejte šanci toaletní vodě KARL LAGERFELD, která vám dodá odvahu projevit své emoce a podělit se o své pocity. Klíčové přednosti toaletní vody KARL LAGERFELD Bois d'Ambre EdT 50 ml Toaletní voda KARL LAGERFELD kombinuje pánské složky vůní Hlavní složce vévodí květinová příměs S hlavní složkou je spojena i vedlejší dřevitá příměs Spolehněte se na vůni francouzské toaletní vody KARL LAGERFELD Objem flakonu odpovídá 50 ml Vychutnejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Bois d'Ambre EdT 50 ml (3386460124874) , Karl lagerfeld karl hamburg alster edt 100 ml (3386460124485)

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 50 ml

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 50 ml
Detail

karl lagerfeld Bois de Yuzu, 50 ml, Toaletní vody pro muže, Dovolte, aby o vás toaletní voda Karl Lagerfeld Bois de Yuzu prozradila, že do místnosti právě vstoupil muž, který dostane vše, po čem touží. Vůně plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně nenechá chladným nikoho ve vašem okolí. aromatická vůně s bylinnými tóny kořenitá vůně ocení ji každý moderní gentleman vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 50 ml , Karl lagerfeld men edt 100 ml (3386460059183)

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 100 ml

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 100 ml
Detail

karl lagerfeld Bois de Yuzu, 100 ml, Toaletní vody pro muže, Dovolte, aby o vás toaletní voda Karl Lagerfeld Bois de Yuzu prozradila, že do místnosti právě vstoupil muž, který dostane vše, po čem touží. Vůně plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně nenechá chladným nikoho ve vašem okolí. aromatická vůně s bylinnými tóny kořenitá vůně ocení ji každý moderní gentleman vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Bois de Yuzu toaletní voda pro muže 100 ml , Karl lagerfeld classic edt 150 ml (plagecla10mxn094632)

Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 50 ml

Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 50 ml
Detail

karl lagerfeld Bois de Vétiver, 50 ml, Toaletní vody pro muže, Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, toaletní voda pro muže Karl Lagerfeld Bois de Vétiver je vždy skvělou volbou. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. dřevitá vůně aromatická vůně s bylinnými tóny podtrhne sex-appeal a přirozenou mužnost vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Bois de Vétiver toaletní voda pro muže 50 ml , Karl lagerfeld classic edt 100 ml (3386460058391)

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois de Yuzu 100 ml toaletní voda pro muže

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois de Yuzu 100 ml toaletní voda pro muže
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Bois de Yuzu Toaletní voda pro muže 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois de Yuzu 100 ml toaletní voda pro muže

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver 50 ml toaletní voda pro muže

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver 50 ml toaletní voda pro muže
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver Toaletní voda pro muže 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver 50 ml toaletní voda pro muže , Karl lagerfeld karl new york merces street edt 100 ml m (1950052)

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver 100 ml toaletní voda pro muže

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver 100 ml toaletní voda pro muže
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver Toaletní voda pro muže 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver 100 ml toaletní voda pro muže , Karl lagerfeld fleur de pécher edp 50 ml (3386460087278)

KARL LAGERFELD Classic EdT

KARL LAGERFELD Classic EdT
Detail

Toaletní voda - pro muže, orientální hlavní vůně, vedlejší vůně orientální, vonná složka aldehyd, amber, bergamot, cedr, citron, jasmín, mech, mošus (pižmo), pačuli, růže, tabák a vanilka, německé výroby Toaletní voda karl lagerfeld Classic EdT je originální pánská vůně, která na vás dýchne orientem. Tvůrcem vůně je Ron Winnegrad a zajímavý flakón byl navržen samotným Karlem Lagerfeldem, který předal vůni své jméno, formu a své jedinečné charizma. Vůně byla na trh uvedena v roce 1978 a dodnes se těší velké oblibě. Použijte vůni s orientálním nádechem, která ženy okouzlí! Klíčové vlastnosti toaletní vody KARL LAGERFELD Classic EdTToaletní voda KARL LAGERFELD Classic EdT má nádech orientuOkouzlí vás harmonickou kompozicíOmamná vůně citronu a bergamotu doplňuje jasmín s tabákemToaletní vodu KARL LAGERFELD Classic EdT užijete pro slavnostní příležitostiNa trhu je již od roku 1978S toaletní vodou KARL LAGERFELD Classic EdT... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Classic EdT , Karl lagerfeld fleur de murier edp 100 ml (3386460101851)

KARL LAGERFELD Men EdT

KARL LAGERFELD Men EdT
Detail

Toaletní voda - pro muže, dřevitá hlavní vůně, vedlejší vůně ovocná, vonná složka amber, fialka, jablko, levandule a mandarinka, německé výroby Pánská toaletní voda karl lagerfeld Men EdT vás bude doprovázet na pracovních schůzkách i slavnostních večírcích. S KARL LAGERFELD Men EdT nikdy nezapadnete do davu, díky její smyslné životní kompozici. Základní informace Typ vůně: Aromatická Určení: Pánská... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Men EdT , Karl lagerfeld fleur de pécher edp 100 ml (3386460087254)

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Pour Homme EDT tester 100 ml, 100ml

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Pour Homme EDT tester 100 ml, 100ml
Detail

Hlavalevandule,mandarinkaSrdcefialka,zelené jablkoZákladambra,santalové dřevo (patro.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Pour Homme EDT tester 100 ml, 100ml , Karl lagerfeld kapsule woody unisex edt 30 ml (plagekapwouxn009604)

KARL LAGERFELD Classic EdT 100 ml (3386460058391)

KARL LAGERFELD Classic EdT 100 ml (3386460058391)
Detail

Toaletní voda - pro muže, orientální hlavní vůně, vedlejší vůně orientální, vonná složka aldehyd, amber, bergamot, cedr, citron, jasmín, mech, mošus (pižmo), pačuli, růže, tabák a vanilka, německé výroby, objem 100 ml Toaletní voda karl lagerfeld Classic je originální pánská vůně, která na vás dýchne orientem. Tvůrcem vůně je Ron Winnegrad a zajímavý flakón byl navržen samotným Karlem Lagerfeldem, který předal vůni své jméno, formu a své jedinečné charizma. Vůně byla na trh uvedena v roce 1978 a dodnes se těší velké oblibě. Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Toaletní voda Karl Lagerfeld Classic je originální pánská vůně, která na vás dýchne orientem. Tvůrcem vůně je Ron Winnegrad a zajímavý flakón byl navržen samotným Karlem Lagerfeldem, který předal vůni své jméno, formu a své jedinečné charizma. Vůně byla na trh uvedena v roce 1978 a dodnes se... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Classic EdT 100 ml (3386460058391) , Karl lagerfeld boty

KARL LAGERFELD Men EdT 100 ml (3386460059183)

KARL LAGERFELD Men EdT 100 ml (3386460059183)
Detail

Toaletní voda - pro muže, dřevitá hlavní vůně, vedlejší vůně ovocná, vonná složka amber, fialka, jablko, levandule a mandarinka, německé výroby, objem 100 ml Pánská toaletní voda karl lagerfeld Men EdT vás bude doprovázet na pracovních schůzkách i slavnostních večírcích. S KARL LAGERFELD Men EdT nikdy nezapadnete do davu, díky její smyslné životní kompozici. Základní informace Typ vůně: Aromatická Určení: Pánská... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Men EdT 100 ml (3386460059183) , Karl lagerfeld kšiltovka

KARL LAGERFELD Classic EdT 150 ml (PLAGECLA10MXN094632)

KARL LAGERFELD Classic EdT 150 ml (PLAGECLA10MXN094632)
Detail

Toaletní voda - pro muže, orientální hlavní vůně, vonná složka aldehyd, amber, bergamot, cedr, citron, jasmín, kosatec, lístky čaje, mech, mošus (pižmo), pačuli, růže, santalové dřevo, šalvěj, tabák, tonka, vanilka a zelené tóny, objem 150 ml Máte-li v oblibě pánské vůně, zvažte pořízení toaletní vody karl lagerfeld. Pánská toaletní voda KARL LAGERFELD nenechá žádnou ženu kolem vás chladnou. Zaujme výraznou a neotřelou esencí charismatu orientu. Na večírku ji rozpoznáte mezi všemi ostatními vůněmi. Sáhněte po toaletní vodě KARL LAGERFELD, se kterou nikdy nezůstanete bez povšimnutí. Klíčové vlastnosti toaletní vody KARL LAGERFELD Classic EdT 150 ml Toaletní voda KARL LAGERFELD obsahuje především pánské tóny vůní Hlavní složkou je typická orientální kombinace vonných tónů Mezi přidané vonné složky se řadí i aldehyd, amber, bergamot, cedr, citron, jasmín, kosatec, lístky čaje, mech, mošus (pižmo), pačuli, růže, santalové dřevo, šalvěj, tabák, tonka, vanilka a... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Classic EdT 150 ml (PLAGECLA10MXN094632) , Karl lagerfeld karl lagerfeld damsky cerny bikiny top library

KARL LAGERFELD Karl Hamburg Alster EdT 100 ml (3386460124485)

KARL LAGERFELD Karl Hamburg Alster EdT 100 ml (3386460124485)
Detail

Toaletní voda - pro muže, aromatická hlavní vůně, francouzské výroby, objem 100 ml Pokud jste zvyklí na pánské vůně, pak by vašemu zraku zajisté neměla uniknout toaletní voda karl lagerfeld. Pánská toaletní voda KARL LAGERFELD vám dodá potřebnou dávku sebevědomí pro každý perný den. V jejím složení dominuje aromatická vůně, která osloví zejména aktivní osoby s moderním pojetím života, jež prožijí nespoutaná dobrodružství s pocitem úžasného přívalu maximální svěžesti. Dejte šanci toaletní vodě KARL LAGERFELD, která bude důležitou součástí vaší osobnosti. Hlavní vlastnosti toaletní vody KARL LAGERFELD Karl Hamburg Alster EdT 100 ml Toaletní voda KARL LAGERFELD kombinuje pánské složky vůní Hlavní složce dominuje aromatická kombinace vonných tónů Nechte se unášet na křídlech francouzské toaletní vody KARL LAGERFELD Objem flakonu odpovídá 100 ml Je jen na vás, jakou příležitost pro tuto vůni zvolíte Toaletní voda KARL LAGERFELD přináší specifickou vůni Proměňte... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Karl Hamburg Alster EdT 100 ml (3386460124485) , Karl lagerfeld karl tokyo shibuya edp 100 ml (3386460124430)

KARL LAGERFELD Kapsule Woody unisex EdT 30 ml (PLAGEKAPWOUXN009604)

KARL LAGERFELD Kapsule Woody unisex EdT 30 ml (PLAGEKAPWOUXN009604)
Detail

Toaletní voda - pro muže i ženy, orientální hlavní vůně, vedlejší vůně dřevitá, vonná složka cedr, mech a švestka, francouzské výroby, objem 30 ml Pokud upřednostňujete vůni, která je univerzální pro muže i ženy, potom je pro vás jako stvořená toaletní voda karl lagerfeld. Toaletní voda KARL LAGERFELD boří mýty ve světě vůní. Každá vůně nemusí být ryze mužská nebo ženská. Můžete si ji mezi sebou půjčovat, na každém se však rozezní v trochu jiných vonných tónech. Orientální vůně je exotickou královnou mezi toaletními vodami. Voní jako cesta za dobrodružstvím do zemí dalekého východu. Jedinečná kombinace dřevitých ingrediencí dává vzniknout silné, a přitom jemné vůni podněcující všechny smysly. Mezi její přednosti patří hřejivost, svěžest, jemnost i silná a dlouhá výdrž. Sáhněte po toaletní vodě KARL LAGERFELD, která má smyslnou životní kompozici. Hlavní přednosti toaletní vody KARL LAGERFELD Kapsule Woody unisex EdT 30 ml Toaletní voda KARL LAGERFELD zaujme jak... (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Kapsule Woody unisex EdT 30 ml (PLAGEKAPWOUXN009604) , Karl lagerfeld fleur d'orchidee edp (kpfc3117nad)

KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP

KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP
Detail

Parfémovaná voda - dámská, květinová vůně Chcete si pořídit parfémovanou vodu, jejíž vůně zaručeně zaujme vaše okolí? karl lagerfeld Fleur de Murier EdP nabízí dokonalou vůni pro ženy. V této parfémované vodě je hlavní složkou květinová příměs, pro kterou jsou příznačné tóny fialky, jasmínu nebo růží. Základ parfémované vody doplňuje vedlejší vůně ovoce, již provází sladké aroma meruňky, jablka, černého rybízu apod. Tato parfémovaná voda se ujme především v letním období. KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP je originálně z Německa. Důležité vlastnosti parfémované vody KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP Parfémovaná voda věnována ženám Hlavním aroma je květinová vůně Vedlejší vůně KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP: ovocná Originálně je tato parfémovaná voda z Německa (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP , De buyer 4874.00 b bois (4874.00)

KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP

KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP
Detail

Parfémovaná voda - dámská, květinová vůně Máte v úmyslu pořídit si parfémovanou vodu, jejíž vůně vám perfektně sedne? karl lagerfeld Fleur de Pécher EdP je neobyčejná vůně ideální pro ženy. Srdcem této parfémované vody je květinová příměs, se kterou jsou spojené tóny růží, fialky či jasmínu. Parfémovaná voda je obohacena o vedlejší vůni ovoce, již provází sladké aroma meruňky, jablka, černého rybízu apod. Tato parfémovaná voda byla uzpůsobena především pro letní dny. KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP je původem z Německa. Zajímavé vlastnosti parfémované vody KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP Parfémovaná voda vytvořená pro ženy Hlavním aroma je květinová vůně Vedlejší vůně KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP: ovocná Originálně je tato parfémovaná voda z Německa (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP , De buyer 4873.02 b bois (4873.02)

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre 50 ml toaletní voda pro muže

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre 50 ml toaletní voda pro muže
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre Toaletní voda pro muže 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre 50 ml toaletní voda pro muže , De buyer 2701.00 b bois (2701.00)

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre 100 ml toaletní voda pro muže

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre 100 ml toaletní voda pro muže
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre Toaletní voda pro muže 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois d'Ambre 100 ml toaletní voda pro muže , De buyer 4871.20 b bois (4871.20)

Karl Lagerfeld New York Mercer Street - EDT 100 ml, 100ml

Karl Lagerfeld New York Mercer Street - EDT 100 ml, 100ml
Detail

Toaletní voda New York od francouzské značky karl lagerfeld je vyrobena speciálně pro všechny muže, kteří si nedokážou představit svůj každodenní život bez lehkosti a bohatosti citrusových vůní. Svěží, povzbuzující dochuť, která dokáže prolomit okovy standardů a neustálých zákazů. Motivuje a inspiruje svého majitele k sebevědomějšímu a rychlejšímu posunu k novým výšinám.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020. (patro.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld New York Mercer Street - EDT 100 ml, 100ml , De buyer 2701.03 b bois (2701.03)

Karl Lagerfeld Karl New York Merces Street EdT 100 ml M (1950052)

Karl Lagerfeld Karl New York Merces Street EdT 100 ml M (1950052)
Detail

Toaletní voda - pro muže, aromatická hlavní vůně, objem 100 ml Pokud jste zvyklí na pánské vůně, zvažte pořízení toaletní vody karl lagerfeld. Pánská toaletní voda KARL LAGERFELD vzbudí obdiv všech kolem vás. Je vyhledávaná pro svou aromatickou vůni, která bude zajímat aktivně smýšlející osoby, jež se neohroženě vrhnou do každého dobrodružství, odkud se vynoří silnější a nabití novou energií. Dejte šanci toaletní vodě KARL LAGERFELD, která vám dodá odvahu projevit své emoce a podělit se o své pocity. Hlavní vlastnosti toaletní vody Karl Lagerfeld Karl New York Merces Street EdT 100 ml M Toaletní voda KARL LAGERFELD má v sobě zejména pánské složky vůní Hlavní složku tvoří aromatická kombinace vonných tónů Objem flakonu činí 100 ml Užívejte si této podmanivé vůně při jakékoli příležitosti Toaletní voda KARL LAGERFELD se může pochlubit jedinečnou vůní Proměňte svůj běžný den v nezapomenutelné zážitky plné emocí s toaletní vodou KARL LAGERFELD. Hlavní aromatická... (alza.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl New York Merces Street EdT 100 ml M (1950052) , De buyer 4870.40 b bois (4870.40)

KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml (3386460087254)

KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml (3386460087254)
Detail

Parfémovaná voda - dámská, květinová vůně, objem 100 ml Chcete si pořídit parfémovanou vodu, na kterou se vás budou všichni vyptávat? karl lagerfeld Fleur de Pécher EdP 100 ml je neobyčejná vůně ideální pro ženy. Pro tuto parfémovanou vodu je jako hlavní složka typická květinová příměs, pro kterou jsou specifické tóny fialky, jasmínu nebo růží. Neméně podstatnou součástí parfémované vody je vůně ovoce, takže jde o sladké aroma meruňky, jablka nebo dalších různých plodů. Tato parfémovaná voda se hodí pro osvěžení během běžných dní, nejlépe ale sedí během letních dní. KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml je originálně z Německa. Klíčové vlastnosti parfémované vody KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml Parfémovaná voda ideální pro ženy Hlavním aroma je květinová vůně Vedlejší vůně KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml: ovocná Původ v Německu Objem balení je 100 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml (3386460087254) , De buyer 2701.07 b bois (2701.07)

KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml (3386460087278)

KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml (3386460087278)
Detail

Parfémovaná voda - dámská, květinová vůně, objem 50 ml Měli byste zájem o parfémovanou vodu, jejíž vůně zaručeně zaujme vaše okolí? karl lagerfeld Fleur de Pécher EdP 50 ml je neotřelá vůně perfektní pro ženy. Pro tuto parfémovanou vodu je jako hlavní složka typická květinová příměs, pro kterou jsou specifické tóny fialky, jasmínu nebo růží. Parfémovaná voda je také doplněna vedlejší vůní ovoce, jež se neobejde bez sladkého aroma různých plodů. Tato parfémovaná voda byla vytvořena pro letní dny. KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml je originálně z Německa. Nejdůležitější přednosti parfémované vody KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml Parfémovaná voda s vůni perfektní pro ženy Hlavním aroma je květinová vůně Vedlejší vůně KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml: ovocná Parfémovaná voda vznikla v Německu Balení má objem 50 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml (3386460087278) , De buyer 2701.10 b bois (2701.10)

KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml (3386460101851)

KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml (3386460101851)
Detail

Parfémovaná voda - dámská, květinová vůně, objem 100 ml Máte zájem o parfémovanou vodu, jejíž vůni si s vámi bude vaše okolí spojovat? karl lagerfeld Fleur de Murier EdP 100 ml je originální vůně dokonalá pro ženy. Primární složkou této parfémované vody je květinová příměs, která se neobejde bez tónů jasmínu, růží nebo také fialky. Pro parfémovanou vodu je klíčovou složkou také vedlejší vůně ovoce, jež je primárně sladká jako meruňky, černý rybíz a další plody. Tato parfémovaná voda se obzvlášť bude vyjímat v letním období. KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml pochází z Německa. Podstatné přednosti parfémované vody KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml Parfémovaná voda přizpůsobena ženám Hlavním aroma je květinová vůně Vedlejší vůně KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml: ovocná Parfémovaná voda vznikla v Německu Balení s objemem 100 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml (3386460101851)

Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Detail

karl lagerfeld Fleur de Pêcher, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Detail

karl lagerfeld Fleur de Pêcher, 100 ml, Parfémované vody pro ženy, Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. květinová vůně pro moderní ženu 21. století vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Fleur de Pêcher parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Karl Lagerfeld Fleur de Mûrier parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Karl Lagerfeld Fleur de Mûrier parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Detail

karl lagerfeld Fleur de Mûrier, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Karl Lagerfeld Fleur de Mûrier vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. ovocná vůně květinová vůně ocení ji žena s romantickou duší vůně vhodná pro každodenní nošení (notino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Fleur de Mûrier parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Naběračka B Bois de Buyer

Naběračka B Bois de Buyer
Detail

Francouzská klasika de Buyer přichází s novou řadou nádobí a pomocníků B Bois v kombinaci nerezové oceli a bukového dřeva. Naběračka je navržena tak, aby vyhovovala každodenním potřebám a jednoduchému nabírání polévek či omáček. Vyrobeno z nerezové oceli Rukojeť z bukového dřeva ošetřená včelím voskem Praktický design a jednoduché použití Ergonomicky tvarovaná rukojeť dobře sedí v ruce Opatřena otvorem pro zavěšení Nevhodné na mytí v myčce nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Naběračka B Bois de Buyer

Naběračka B Bois de Buyer

Naběračka B Bois de Buyer
Detail

Francouzská klasika de Buyer přichází s novou řadou nádobí a pomocníků B Bois v kombinaci nerezové oceli a bukového dřeva. Naběračka je navržena tak, aby vyhovovala každodenním potřebám a jednoduchému nabírání polévek či omáček. Vyrobeno z nerezové oceli Rukojeť z bukového dřeva ošetřená včelím voskem Praktický design a jednoduché použití Ergonomicky tvarovaná rukojeť dobře sedí v ruce Opatřena otvorem pro zavěšení Nevhodné na mytí v myčce nádobí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Naběračka B Bois de Buyer

Naběračka B Bois de Buyer

Naběračka B Bois de Buyer
Detail

Francouzská klasika de Buyer přichází s novou řadou nádobí a pomocníků B Bois v kombinaci nerezové oceli a bukového dřeva. Naběračka je navržena tak, aby vyhovovala každodenním potřebám a jednoduchému nabírání polévek či omáček. Vyrobeno z nerezové oceli Rukojeť z bukového dřeva ošetřená včelím voskem Praktický design a jednoduché použití Ergonomicky tvarovaná rukojeť dobře sedí v ruce Opatřena otvorem pro zavěšení Nevhodné na mytí v myčce nádobí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Naběračka B Bois de Buyer

Toaletní voda Bois De Sauge

Toaletní voda Bois De Sauge
Detail

Toaletní voda Bois De Sauge přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 1890.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Toaletní voda Bois De Sauge

Toaletní voda Bois De Sauge

Toaletní voda Bois De Sauge
Detail

Toaletní voda Bois De Sauge přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 1290.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Toaletní voda Bois De Sauge

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Mûrier 100 ml parfémovaná voda pro ženy

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Mûrier 100 ml parfémovaná voda pro ženy
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Mûrier Parfémovaná voda pro ženy 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Mûrier 100 ml parfémovaná voda pro ženy

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé 100 ml parfémovaná voda pro ženy

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé 100 ml parfémovaná voda pro ženy
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé Parfémovaná voda pro ženy 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé 100 ml parfémovaná voda pro ženy

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé 50 ml parfémovaná voda pro ženy

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé 50 ml parfémovaná voda pro ženy
Detail

karl lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé Parfémovaná voda pro ženy 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur De Thé 50 ml parfémovaná voda pro ženy

Karl Lagerfeld KARL LAGERFELD pánské bílé tričko

Karl Lagerfeld KARL LAGERFELD pánské bílé tričko
Detail

Pánské bílé tričko karl lagerfeld s krátkým rukávem. Bílé tričko zdobí na rameni a hrudi nápis KARL. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld KARL LAGERFELD pánské bílé tričko

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské černé plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské černé plavky
Detail

Pánské černé plavky značky karl lagerfeld. Plavky zdobí bílý potisk a elastická guma v pase. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské černé plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské vzorované plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské vzorované plavky
Detail

Pánské vzorované plavky značky karl lagerfeld. Plavky zdobí logo značky na přední straně. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské vzorované plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské černé plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské černé plavky
Detail

Pánské černé plavky značky karl lagerfeld. Plavky zdobí logo značky na přední a zadní straně. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské černé plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské modré plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské modré plavky
Detail

Pánské modré plavky značky karl lagerfeld. Plavky zdobí potisk na přední straně a logo značky na zadní kapse. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské modré plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld černý overal ORCHID

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld černý overal ORCHID
Detail

Dámský černý overal karl lagerfeld bez rukávu. Overal je zdobený bílo-černými květy, zavazuje se za krkem a má elastickou gumu po prsy na které jsou nápisy Karl Lagerfeld. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld černý overal ORCHID

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské lososové plavky

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské lososové plavky
Detail

Pánské lososové plavky značky karl lagerfeld. Plavky zdobí potisk na přední straně a logo značky na zadní kapse. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld pánské lososové plavky

Pěnovačka/naběračka B Bois de Buyer

Pěnovačka/naběračka B Bois de Buyer
Detail

Francouzská klasika de Buyer přichází s novou řadou nádobí a pomocníků B Bois v kombinaci nerezové oceli a bukového dřeva. Ďerovaná lžíce / pěnovačka je navržena tak, aby vyhovovala každodenním potřebám, díky otvorům umožní např. okapání tuku, vyndání knedlíků z horké vody či odebrání pěny z povrchu polévky. Vyrobeno z nerezové oceli Rukojeť z bukového dřeva ošetřená včelím voskem Praktický design a jednoduché použití Ergonomicky tvarovaná rukojeť dobře sedí v ruce Opatřena otvorem pro zavěšení Nevhodné na mytí v myčce nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Pěnovačka/naběračka B Bois de Buyer
KARL LAGERFELD Bois De Cedre EdT (KPFC3115nad), KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT, KARL LAGERFELD Bois de Vétiver EdT 100 ml (3386460087261), KARL LAGERFELD Bois d'Ambre EdT 50 ml (3386460124874), KARL LAGERFELD Karl Hamburg Alster EdT 100 ml (3386460124485), KARL LAGERFELD Men EdT 100 ml (3386460059183), KARL LAGERFELD Classic EdT 150 ml (PLAGECLA10MXN094632), KARL LAGERFELD Classic EdT 100 ml (3386460058391), Karl Lagerfeld Karl New York Merces Street EdT 100 ml M (1950052), KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 50 ml (3386460087278), KARL LAGERFELD Fleur de Murier EdP 100 ml (3386460101851), KARL LAGERFELD Fleur de Pécher EdP 100 ml (3386460087254), KARL LAGERFELD Kapsule Woody unisex EdT 30 ml (PLAGEKAPWOUXN009604), karl lagerfeld boty, karl lagerfeld kšiltovka, karl lagerfeld karl lagerfeld damsky cerny bikiny top library, KARL LAGERFELD Karl Tokyo Shibuya EdP 100 ml (3386460124430), KARL LAGERFELD Fleur D'Orchidee EdP (KPFC3117nad), de Buyer 4874.00 B BOIS (4874.00), de Buyer 4873.02 B BOIS (4873.02), de Buyer 2701.00 B BOIS (2701.00), de Buyer 4871.20 B BOIS (4871.20), de Buyer 2701.03 B BOIS (2701.03), de Buyer 4870.40 B BOIS (4870.40), de Buyer 2701.07 B BOIS (2701.07), de Buyer 2701.10 B BOIS (2701.10)