Kärcher SV 7

KÄRCHER SV 7 (SV 7)

KÄRCHER SV 7 (SV 7)

parní čistič s odsáváním, 2200W, čistí pomocí páry a suší v jednom kroku, nahřívání 5min, tlak páry 4bar, vícestupňový filtrační systém, kontrola stavu množství vody, systém 2 nádrží Multifunkční parní čistič Kärcher SV 7, který dokáže napařovat, vysávat a sušit v jednom kroku. Čistič je vybaven vícestupňovým filtračním systémem pro ještě účinnější čištění. Stav vody můžete snadno kontrolovat pohledem a vodu případně rychle kdykoliv doplnit. Můžete si být jisti, že využitím čističe zničíte až 99,99 % všech běžných bakterií. Parní čistič o příkonu 2200 W využijete na čištění podlah, koupelen, armatur, dlažby, obkladů, oken, zrcadel, spár, digestoří či varných desek. Udržujte svou domácnost čistou a to zcela bez chemie. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Kärcher SV 7

Kärcher SV 7

* Parní vysavač SV 7 společnosti Kärcher spojuje výhody parního čištění s vysáváním suchých nečistot. * Vysaje např. drobky na podlaze, navlhčí podlahu a ještě vysuší v jednom pracovním chodu. * S tímto přesvědčivým a všestranným zařízením a správným příslušenstvím zvládne každý udržovat svoji domácnost v čistotě - snadno, pohodlně, rychle a bez chemie. Použití: * Armatury * Umyvadla * Obkladové dlaždice * Okna, zrcadla * Digestoř * Varná deska Výhody: * Zařízení 3 v 1 * Vícestupňový filtrační systém * Komfortní podlahová hubice * Jednoduchá obsluha * Čtyřstupňová regulace sacího výkonu - sací výkon je možné přizpůsobit příslušnému povrchu a dle stupně znečištění * Pětistupňová regulace množství páry - množství páry lze individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně… (euronics.cz)

Kärcher SV 7

Kärcher SV 7

Parní vysavač SV 7 společnosti Kärcher spojuje výhody parního čištění s vysáváním suchých nečistot. Vysaje např. drobky na podlaze, navlhčí podlahu a ještě vysuší v jednom pracovním chodu. S tímto přesvědčivým a všestranným zařízením a správným příslušenstvím zvládne každý udržovat svoji domácnost v čistotě - snadno, pohodlně, rychle a bez chemie. Použití: Armatury Umyvadla Obkladové dlaždice Okna, zrcadla Digestoř Varná deska Výhody: Zařízení 3 v 1 Vícestupňový filtrační systém Komfortní podlahová hubice Jednoduchá obsluha Čtyřstupňová regulace sacího výkonu - sací výkon je možné přizpůsobit příslušnému povrchu a dle stupně znečištění Pětistupňová regulace množství páry - množství páry lze individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně znečištění Funkce pára nonstop … (kasa.cz)

Vysavač parní KÄRCHER SV 7

Vysavač parní KÄRCHER SV 7

Parní vysavač SV 7 společnosti Kärcher spojuje výhody parního čištění s vysáváním suchých nečistot. Vysaje např. drobky na podlaze, navlhčí podlahu a ještě vysuší v jednom pracovním chodu. S tímto přesvědčivým a všestranným zařízením a správným příslušenstvím zvládne každý udržovat svoji domácnost v čistotě - snadno, pohodlně, rychle a bez chemie.Vlastnosti:- Jednoduchá obsluha - Sací výkon lze regulovat na rukojeti a množství páry přímo na stroji- Regulace sacího výkonu, čtyřstupňová - Sací výkon je možné přizpůsobit příslušnému povrchu a dle stupně znečištění- Pětistupňová regulace množství páry - Množství páry lze individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně znečištění- Funkce pára nonstop - Pro práci bez přerušování, nádrž lze kdykoli rychle a jednoduše doplnit vodou-… (tipa.eu)

SV 7

SV 7

Napařování, vysávání a sušení v jednom kroku - parní vysavač SV 7 kombinuje multifunkčnost v jednom přístroji! (kärcher.cz)

Kärcher K 7

Kärcher K 7

Vysokotlaký čistič „K7“ je vybaven vodou chlazeným motorem a byl sestaven pro časté použití a silné nečistoty, jaké se nachází např. na cestách, bazénech, jízdních kolech nebo větších automobilech. Bohatá výbava sahá od pistole s praktickým připojením Quick Connect přes úctyhodných 10 m dlouhou gumovou vysokotlakou hadici, spolehlivý vodní filtr pro ochranu čerpadla až po pracovní nástavec Vario Power, jakož i k rotační trysku s rotujícím bodovým paprskem. Nastavení vodního tlaku na pracovním nástavci Vario Power lze doslova v mžiku změnit a rotační tryska zničí i ty nejodolnější nečistoty. Balení je doplněno univerzálním čističem P & C. Technické parametry: * Rozměry (D x Š x V) 404 x 461 x 968 mm * Příkon 3 kW * Tlak 20-160/2-16 bar/MPa * Průtok 600 l/h * Frekvence 50 Hz * Hmotnost bez… (euronics.cz)

SV 7

SV 7

Parní vysavač SV 7 čistí párou, vysává a suší v jednom pracovním kroku, díky čemuž je multifunkční a nabízí nejvyšší komfort v jednom zařízení! (kärcher.cz)

Nářadí Lezyne SV 7

Nářadí Lezyne SV 7

(SportObchod.cz)

Kärcher T 7/1 eco

Kärcher T 7/1 eco

Příkon (W)750 Objem nádrže (l)7 Frekvence (Hz)50-60 Hmotnost (kg)5,3 Délka kabelu (m)7,5 Množství vzduchu (l/s)55 Hladina hluku (dB (A))62 Napětí (V)220-240 Standardní jmenovitý průměr (mm)32 Podtlak (mbar/kPa)210/21 Standardní příslušenství Podlahová hubice Clipsystém k prodloužení hadic Sací trubky, kov 2 x 0,5 m Protection class, II Přepínatelná podlahová hubice, 255 mm Omyvatelný nylonový filtr (hlavní filtr) Extra silný stálý hlavní filtr Vysávání bez filtračního sáčku - i v delších intervalech. Hák na kabel Uložení příslušenství Pohodlné uložení příslušenství na zadní straně vysavače. (kasa.cz)

Kärcher K 7 (1.168-502.0)

Kärcher K 7 (1.168-502.0)

Vysokotlaký čistič „K7“ je vybaven vodou chlazeným motorem a byl sestaven pro časté použití a silné nečistoty, jaké se nachází např. na cestách, bazénech, jízdních kolech nebo větších automobilech. Bohatá výbava sahá od pistole s praktickým připojením Quick Connect přes úctyhodných 10 m dlouhou gumovou vysokotlakou hadici, spolehlivý vodní filtr pro ochranu čerpadla až po pracovní nástavec Vario Power, jakož i k rotační trysku s rotujícím bodovým paprskem. Nastavení vodního tlaku na pracovním nástavci Vario Power lze doslova v mžiku změnit a rotační tryska zničí i ty nejodolnější nečistoty. Balení je doplněno univerzálním čističem P & C. Technické parametry: Rozměry (D x Š x V) 404 x 461 x 968 mm Příkon 3 kW Tlak 20-160/2-16 bar/MPa Průtok 600 l/h Frekvence 50 Hz Hmotnost bez… (kasa.cz)

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT kalové

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT kalové

SP 7 Dirt je nejvýkonnější ponorné čerpadlo na špinavou vodu od společnosti Kärcher. S čerpacím výkonem až 15.500 l/h se perfektně hodí pro obzvláště náročné úkoly odčerpávání jako např. ve velkých zahradních jezerech, zatopených sklepech nebo zaplavených stavebních jámách (objem max. 100 m³). Přitom mohou být ve vodě obsažené částečky nečistot až o velikosti 30 mm. Hrozí-li ucpání velkými nečistotami, může být pro ochranu oběhového kola čerpadla stažen dolů vestavěný předfiltr z ušlechtilé oceli. Kvalitní těsnění, které je známo i v oblasti Profi, zaručuje čerpadlu velmi dlouhou životnost. Záruční lhůta může být volitelně prodoužena na 5 let. Plovákový spínač umožňuje další praktické funkce: Automaticky zapíná a vypíná v závislosti na stavu vody čerpadlo, zabraňuje chodu čerpadla na… (tipa.eu)

Čerpadlo zahradní KÄRCHER BP 7 HOME & GARDEN

Čerpadlo zahradní KÄRCHER BP 7 HOME & GARDEN

Ať k tlakově vyrovnanému zavlažování zahrady, zásobování pračky nebo WC vodou: Kvalitní bezúdržbové čerpadlo BP 7 Home & Garden s dlouhou životností je ideálním pomocníkem při využívání alternativních zdrojů pro zásobování užitkovou vodou. Díky funkci automatického spuštění/zastavení se čerpadlo BP 7 samostatně zapne - a později opět vypne. V případě nouze pojistka proti chodu nasucho čerpadlo vypne a rozsvítí se kontrolka poruchy. Pětistupňový pohon vás přesvědčí vysokým výkonem, efektivností a tichým chodem. Při stejném průtoku potřebuje BP 7 Home & Garden menší výkon motoru než běžná Jet čerpadla – úspora energie: cca 30 procent. Ke znakům komfortního vybavení, jako integrovanému nožnímu spínači, 2 výstupům pro současný provoz 2 připojených zařízení a protihlukovým nožičkám se… (tipa.eu)

Svítící kachnička s rádiem do vany Karcher DR 15, SV, FM, bílá, růžová

Svítící kachnička s rádiem do vany Karcher DR 15, SV, FM, bílá, růžová

Zábava do vany pro malé i velké děti. Kachnička má integrované rádio a měnící osvětlení v hlavě. Automatickou změnu barvy lze zastavit a zvolit si tím tu správnou barvu osvětlení. (conrad.cz)

KARCHER BP 7 Home & Garden eco!ogic

KARCHER BP 7 Home & Garden eco!ogic

Kärcher BP 7 je účinné domácí a zahradní čerpadlo s dlouhou životností, s 0-Watt-Stand-by funkcí. Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Kärcher K 7 Premium Full Control Plus (1.317-130.0)

Kärcher K 7 Premium Full Control Plus (1.317-130.0)

KÄRCHER – VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ K 7 PREMIUM FULL CONTROL PLUS Pro časté použití na silně znečištěné povrchy Nová inovativní pistole Full Control Plus Power Gun. Full-Control Plus Systém: Různé druhy vodního paprsku lze zvolit přímo otáčením pracovního nástavce Multi Jet 3v1. Proto není potřeba výměna pracovního nástavce Na srozumitelném LCD displeji pistole Full Control Plus Power Gun je trvale zobrazený zvolený stupeň tlaku pro neustálou kontrolu Symboly na Multi Jet 3 v 1 ukazují, které nastavení tlaku je nejvhodnější pro příslušné použití Plug 'n' Clean System: rychlé a snadné nanášení čistících prostředků Možné aktivní nasávání vody pro využití alternativních vodních zdrojů Standardní vybavení: Vodou chlazený motor Full-Control-Plus pistole G 180 Q Pracovní nástavec Multi Jet 3 v 1… (kasa.cz)

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT INOX kalové

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT INOX kalové

Čerpadlo na špinavou vodu Kärcher SP 7 Dirt Inox je při kontaktu s vodou okamžitě spuštěno individuálně přenastavitelným Level Sensorem. Pokud stav vody opadne opět pod úroveň Level Sensoru, čerpadlo se po 15 vteřinách automaticky vypne. Velmi výkonné ponorné čerpadlo je vhodné pro odčerpávání např. velkých zahradních jezer, zatopených sklepů nebo zaplavených stavebních jam (objem max. 100 m³), neboť zvládne spolehlivě odčerpat až 15.500 l silně znečištěné vody za hodinu (s částečkami nečistot až o velikosti 30 mm). Při ještě silněji znečištěné vodě poslouží k ochraně před ucpáním vestavěný a dolů stažitelný předfiltr z ušlechtilé oceli. Hrozí-li ucpání velkými nečistotami, může být pro ochranu oběhového kola čerpadla užit vestavěný předfiltr z ušlechtilé oceli. Ponorné čerpadlo lze… (tipa.eu)

Džbánový set, 7 ks, SV

Džbánový set, 7 ks, SV

7dílný džbánový set obsahuje: 1x džbán o objemu 1 l a 6 sklenic o objemu 230 ml, běžné stolní sklo v čirém provedení. (nakup-nabytek.cz)

Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1

Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1

Papírové filtrační sáčky (třída prachu M BIA-C) pro používání ve všech komerčních vysavačích pro vysávání suchých nečistot (např. T 7/1 a T 10/1). V balení 10 ks. Vhodné pro modely: T 10/1 T 7/1 Adv eco! efficiency T 9/1 Bp (kasa.cz)

Džbánový set LEMON, 7 ks, SV

Džbánový set LEMON, 7 ks, SV

7dílný džbánový set LEMON obsahuje: 1x džbán o objemu 1 l a 6 sklenic o objemu 230 ml, běžné stolní sklo v čirém provedení s dekorem citron. (nakup-nabytek.cz)

Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1

Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1

Papírové filtrační sáčky (třída prachu M BIA-C) pro používání ve všech komerčních vysavačích pro vysávání suchých nečistot (např. T 7/1 a T 10/1). V balení 10 ks. Vhodné pro modely: T 10/1 T 7/1 Adv eco! efficiency T 9/1 Bp (euronics.cz)

EARLY SPRING Květináč 7 cm - sv. růžová

EARLY SPRING Květináč 7 cm - sv. růžová

Se světle růžovým květináčem EARLY SPRING 7 cm hned vzkvétají ve Vaší kreativní hlavičce nové nápady, jak s rostlinami, květinami a bylinkami dekorativně přivolat jaro k Vám domů. K dostání v různých variantách. (butlers.cz)

Chlapecké pyžamo Disney WD16499 7 Sv. modrá

Chlapecké pyžamo Disney WD16499 7 Sv. modrá

Chlapecké pyžámko s oblíbeným motivem Cars z Disney kolekce. Vrchní díl má kulatý výstřih a propínání na dva knoflíčky. Dlouhé rukávky jsou ukončeny volně úplety. Kalhoty mají v pase pružnou gumičku, jsou bez kapsiček a ukončení mají také volně úplety. Krásné pyžámko pro všechny kluky milující auta je dodáváno v dárkové krabičce se stejným motivem. Materiálové složení: 100% bavlna. (vip-pradlo.cz)

Dámské krátké 7/8 kalhoty sv. zelená 38

Dámské krátké 7/8 kalhoty sv. zelená 38

Skvěle kombinovatelné 7/8 kalhoty klasického střihu. Můžete si k nim vzít jakýkoli vršek a budete vypadat skvěle! Mají rovný pás, který je od vel. 44 vzadu navolněn do gumy, pro ještě lepší pohodlí. Zapínání je na zip a knoflík. Zdobí je 2 poutka vpředu zdůrazněna knoflíky a zajímavé kapsy. Vzadu mají kalhoty 2 prošité sklady. Materiál 97% bavlny a 3% elastan. Vnitřní délka nohavic je 57 cm, spodní šířka cca 22 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Lucerna: sv. 18 (978-80-87128-81-7)

Lucerna: sv. 18 (978-80-87128-81-7)

Kniha – autor Alois Jirásek, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Ve mlýně, na zámku, v lese i lesním zámečku se setkávají reálné postavy (Mlynář, Hanička, Učitelský mládenec, Klásek ad.) s bytostmi nadpřirozenými (Vodníci, Hejkal, Víly) - a urozený svět (Kněžna, Dvořan) je tu konfrontován s prostými vesničany (alza.cz)

Dětské pyžamo Cotonella DB276 7/8 Sv. šedá

Dětské pyžamo Cotonella DB276 7/8 Sv. šedá

Dětská noční košilka s potiskem od značky Cotonella. Košilka je vyrobena z kvalitní hřejivé bavlny. Košilka je ve světle šedé barvě v kombinaci s růžovou. Materiálové složení: 100% CO (vip-pradlo.cz)

Dámské krátké 7/8 kalhoty sv. zelená 36

Dámské krátké 7/8 kalhoty sv. zelená 36

Skvěle kombinovatelné 7/8 kalhoty klasického střihu. Můžete si k nim vzít jakýkoli vršek a budete vypadat skvěle! Mají rovný pás, který je od vel. 44 vzadu navolněn do gumy, pro ještě lepší pohodlí. Zapínání je na zip a knoflík. Zdobí je 2 poutka vpředu zdůrazněna knoflíky a zajímavé kapsy. Vzadu mají kalhoty 2 prošité sklady. Materiál 97% bavlny a 3% elastan. Vnitřní délka nohavic je 57 cm, spodní šířka cca 22 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Čistič parní KÄRCHER SC 4 EASYFIX KÄRCHER

Čistič parní KÄRCHER SC 4 EASYFIX KÄRCHER

Čistič parní KÄRCHER SC 4 EASYFIX KÄRCHER Kärcher parní čistič SC 4 Easy Fix střední třídy s možností kontinuálního doplňování vody. Výkonný parní čistič vhodný do domácnosti. Optimalizovaná podlahová hubice zaručuje ideální výkon čištění, neboť nečistoty jsou pojímány celou plochou hubice. Nádoba na vodu s možností doplňování a objemem 0,8 l umožňuje uklidit celou domácnost bez pracovních pauz. Díky max. tlaku 3,5 bar je zajištěn vysoký výstup páry. Usazeniny vodního kamene, mastnot a ostatní pevně ulpívající nečistoty mohou být účinně a přitom ekologicky (bez použití chemie!) odstraněny. Množství páry může být plynule regulováno na parní pistoli a být přizpůsobeno čištěnému povrchu a stupni znečištění. Design byl koncipován tak, aby byl přístroj atraktivní na pohled a zároveň aby… (torriacars.cz)

Din kruhový konektor lumberg sv 70, zástrčka, rovná, pólů 7,…

Din kruhový konektor lumberg sv 70, zástrčka, rovná, pólů 7,…

PopisProdukty Lumberg slouží k bezpečnému propojování v nejrůznějších elektrických zařízeních. Kulatý konektor se šroubovým uzávěrem. Vhodný pro signální a zátěžový proud do 5 A. Kompatibilní podle IEC 60130-9.VybaveníIP40Technické parametryPólů7Jmenovitý proud5 AMateriálPC (objímka) · Pouzdro: CuZnČíslo výrobceSV 70Typ (výrobce)SV 70Materiál kontaktuPozlacenýJmenovité napětí250 V/ACPřipojení (součástky)PájenéProvozní teplota-40 - 85 °CPrůměr kabelu4 mm - 6 mmRozmístění pinůIEC 60130-9KrytíIP40Počet pólůNeProvedení konektoruZástrčka, rovnáOchrana před zlomením (ano/ne)AnoBarvaStříbrnáMnožství1 ksTyp konektoru (kategorie)DIN kruhový konektorPrůřez pro připojení0.75 mm2]]> (fonetip.cz)

Din kruhový konektor lumberg sv 71, zástrčka, rovná, pólů 7,…

Din kruhový konektor lumberg sv 71, zástrčka, rovná, pólů 7,…

PopisProdukty Lumberg slouží k bezpečnému propojování v nejrůznějších elektrických zařízeních. Kulatý konektor se šroubovým uzávěrem. Vhodný pro signální a zátěžový proud do 5 A. Kompatibilní podle IEC 60130-9.VybaveníIP40Technické parametryPólů7Jmenovitý proud5 AMateriálPC (objímka) · Pouzdro: CuZnČíslo výrobceSV 71Typ (výrobce)SV 71Materiál kontaktuPozlacenýJmenovité napětí60 V/ACPřipojení (součástky)PájenéProvozní teplota-40 - 85 °CPrůměr kabelu4 mm - 6 mmRozmístění pinůIEC 60130-9KrytíIP40Počet pólůNeProvedení konektoruZástrčka, rovnáOchrana před zlomením (ano/ne)AnoBarvaStříbrnáMnožství1 ksTyp konektoru (kategorie)DIN kruhový konektorPrůřez pro připojení0.75 mm2]]> (fonetip.cz)

Husky Dámské boty Lafuma LAFTRACK W sv. šedá Velikost: 7

Husky Dámské boty Lafuma LAFTRACK W sv. šedá Velikost: 7

Boty Lafuma LAFTRACK jsou výbornou volbou pro jednodenní výlety do přírody, nebo i víkendový pobyt venku v jakémkoliv počasí. S touto obuví se nemusíte bát ničeho. Celkové modelování boty umožní volný pohyb a díky modernímu designu bota najde své místo i ve městě. Boty Lafuma LAFTRACK jsou výbornou volbou pro jednodenní výlety do přírody, nebo i víkendový pobyt venku v jakémkoliv počasí. S touto obuví se nemusíte bát ničeho. Celkové modelování boty umožní volný pohyb a díky modernímu designu bota najde své místo i ve městě. (outdoormarket.cz)

Husky Dámské boty Lafuma ATAKAMA II LD sv. šedá Velikost: 7

Husky Dámské boty Lafuma ATAKAMA II LD sv. šedá Velikost: 7

Při prozkoumávání hor Britské Kolumbie, nebo rozeklané přírody Lofot, model bot Atakama vám poslouží výborně. S podrážkou Vibram a prodyšnou, voděodolnou membránou Climactive budou vaše nohy stále v suchu a pohodlí. Při prozkoumávání hor Britské Kolumbie, nebo rozeklané přírody Lofot, model bot Atakama vám poslouží výborně. S podrážkou Vibram a prodyšnou, voděodolnou membránou Climactive budou vaše nohy stále v suchu a pohodlí. (outdoormarket.cz)

Kärcher 69043150

Kärcher 69043150

Třívrstvé vliesové filtrační sáčky mimořádně odolné proti protržení pro třídu prachů M pro používání ve všech komerčních vysavačích pro vysávání suchých nečistot zn. Kärcher - T 10/1 a T 12/1. V porovnání s papírovými filtračními sáčky nabízí vliesová konstrukce dvakrát až třikrát větší objem naplnění. Balení obsahuje: 10 ks (kasa.cz)

Kärcher 69043120

Kärcher 69043120

Papírové filtrační sáčky (třídy prachu M) použitelné pro všechny varianty komerčních vysavačů pro vysávání suchých nečistot zn. Kärcher T 12/1. Obsah 10 kusů. (kasa.cz)

Kärcher aku čistič oken WV Classic 1.633-169.0, KÄRCHER

Kärcher aku čistič oken WV Classic 1.633-169.0, KÄRCHER

Kärcher aku čistič oken WV Classic 1.633-169.0 KÄRCHER WV Classic je bateriový okenní "vysavač" od firmy KÄRCHER pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada aku stěrky KÄRCHER WV Classic je úplným řešením. Umožňuje hygienickou práci aniž by zanechal šmouhy na čištěném povrchu. Velmi jednoduché používání a díky provozu na baterie velmi flexibilní  Zařízení sestává ze dvou částí. Hubice s nádržkou na vodu s čistícím médiem, rozprašovačem a stírací plochou s mopem. Touto hubicí se na sklo nanese voda s čistícím přípravkem a mopem se okno umyje. Druhou část tvoří hubice s nádobkou na znečištěnou vodu, stírací lištou a sacím motorem napájeným akumulátorem. Touto hubicí se znečištěná vody stáhne a vysaje do zásobník. V sadě se dodává rozprašovač s mikrofaser-utěrkou a 22 ml… (torriacars.cz)

DIN kruhový konektor zástrčka, rovná Lumberg SV 70, pólů 7, stříbrná,…

DIN kruhový konektor zástrčka, rovná Lumberg SV 70, pólů 7, stříbrná, 1 ks

Produkty Lumberg slouží k bezpečnému propojování v nejrůznějších elektrických zařízeních. Kulatý konektor se šroubovým uzávěrem. Vhodný pro signální a zátěžový proud do 5 A. Kompatibilní podle IEC 60130-9. (conrad.cz)

DIN kruhový konektor zástrčka, rovná Lumberg SV 71, pólů 7, stříbrná,…

DIN kruhový konektor zástrčka, rovná Lumberg SV 71, pólů 7, stříbrná, 1 ks

Produkty Lumberg slouží k bezpečnému propojování v nejrůznějších elektrických zařízeních. Kulatý konektor se šroubovým uzávěrem. Vhodný pro signální a zátěžový proud do 5 A. Kompatibilní podle IEC 60130-9. (conrad.cz)

Kärcher WD4 Car

Kärcher WD4 Car

Multifunkční vysavač Kärcher WD 4 Car * Nová, patentovaná filtrační technologir. rychlejší, čistější, jednodušší! * Novinka - plochý skládaný filtr * Vylepšené příslušenství * Jen 1000 W spotřeba energie * Parkovací poloha a dva robustní držáky pro bezpečné uložení přívodního kabelu a sací hadice * Super vysoký sací výkon Standardní vybavení: * 2 x 0,5 m plastové sací trubky * 2,2 m sací hadice * extra dlouhá štěrbinová hubice * hubice pro automobily * sací kartáč s tvrdými štětinami * sací kartáč s měkkými štětinami * podlahová hubice s klipovými vložkami - 2 gumové a 2 štětinové vložky * plochý skládaný filtr * vliesový filtrační sáček * otočný vypínač Technické parametry: * příkon 1000 W * objem nádoby 20 lt * délka kabelu 5 m (euronics.cz)

Kärcher FC 5

Kärcher FC 5

Revoluční čištění podlah 2v1: vytírání a vysávání v jednom kroku * Zachycené nečistoty jsou z válců nasáty přímo do nádrže na špinavou vodu * Díky flexibilnímu otočnému kloubu je podlahový mycí stroj FC 5 obzvlášť obratný * Otáčení elektrických válců usnadňuje vytírání a zlepšuje výsledky čištění * Pohodlné doplňování vody a snadné dávkování čistícího prostředku * Nádrž na špinavou vodu lze rychle a snadno vyprázdnit * Vysoce kvalitní válce z mikrovlákna lze rychle a pohodlně vyměnit a vyčistit, i prát v pračce při 60°C * Inovativní úložná a čistící stanice umožňuje rychlé vyčištění a uložení čističe FC 5 Standardní vybavení: * 1 pár čistících válců (žlutá) * Úložná/ čistící stanice * Ergonomická měkká rukojeť s vypínačem * Dva háky na kabel pro praktické uložení kabelu * Nádrž na… (euronics.cz)

KARCHER SE 4001

KARCHER SE 4001

Extraktor SE 4001 na bázi mokro-suchého vysavače dosahuje velmi dobrých výsledků čištění na všech površích, které byly vylepšeny díky nově vyvinuté technologii trysek. Je dosahováno čištění do hloubky vláken a díky vytvořenému podtlaku jsou čištěné plochy až o 50% rychleji znovu pochůzné. Vlastnosti: Stroj je možné použít i jako mokro-suchý vysavač Obsahuje pevnou odnímatelnou nádrž na čistou vodu Díky manuální regulaci sací síly není nutné žádné ohýbání Speciální místo na uložení příslušenství a ergonomické držadlo s funkcí zámku umožňuje jednoduchou manipulaci Mokro-suchý vysavač kombinovaný s extraktorem - 1 stroj = 3 možnosti použití Inovativní nástřiková a extrakční hubice - rychle schnoucí podlahy Vyjímatelná nádrž na čistou vodu - jednoduché… (rozbaleno.cz)

KARCHER VC 5

KARCHER VC 5

Teleskopický tyčový vysavač Kärcher VC 5 Premium s příkonem 500 W. Ideální pro malé domácnosti s malým úložným prostorem. Všeobecné vlastnosti: Kompaktní vysavač VC 5 přes své malé rozměry dokáže být plnohodnotný jako velký vysavač. Trojitý teleskopický systém dokáže vysavač zmenšit o polovinu. Za svůj výkon vděčí přepínatelné hubici s flexibilním kloubem. Filtrační systém bez sáčků s integrovaným čištěním filtru. Filtrační kazetu lze snadno vyjmout a filtr rychle vyprázdnit. Magnetická parkovací poloha Ideální pro malé domácnosti s malým úložným prostorem. Standardní vybavení: Přepínatelná podlahová hubice Teleskopická sací trubka Vložka softgrip na rukojeti Filtr HEPA Hubice na čalounění -… (rozbaleno.cz)

Kärcher HT 4.500

Kärcher HT 4.500

Trolley to go! Nový, kompletně smontovaný hadicový vozík HT 4.500 s možností upevnění postřikovače, zalévací tyče atd., jakož i s hákem na uložení krátké hadice je šikovným pomocníkem. Praktické: již nemusíte složitě tahat dlouhou hadici přes celou zahradu, tento šikovný vozík je stále při vás a tím i na místě zavlažování. Dlouhá hadice se připojí k vodovodnímu kohoutku, odvine se na zem a tam zůstane ležet. Tak zůstanou záhonky, keře, nábytek i hadice v pořádku. Zavlažování pak probíhá velmi pohodlně s krátkou hadicí kolem hadicového vozíku. Tím nestojí vaší péči o zahradu již nic v cestě! A: díky inovativní funkci sklápění lze hadicový vozík snadno a obzvláště prostorově úsporně uschovat. Součásti vybavení: výškově nastavitelná rukojeť, 2 x hadicová spojky. Použití: K zavlažování… (kasa.cz)

Kärcher VC 6

Kärcher VC 6

* Díky energeticky úspornému motoru a optimalizované podlahové hubici vysavače VC 6 zajišťuje vysavač nízkou spotřebu energie a maximální čistotu. * Funkce vyhýbání se překážkám Easy Slider zajišťuje, že se VC 6 Premium může automaticky elegantně otočit o 360° kolem překážek. Tato funkce chrání přístroj i nábytek. * Díky praktickému systému Quick Click je umožněno rychlé přepínání mezi podlahovou hubicí a příslušenstvím (štěrbinová hubice, kartáč na nábytek). Stačí kliknout - jak na rukojeti, tak na teleskopické sací hubici, na které lze individuálně nastavit délku. Také výkon můžete jednoduše a rychle sami regulovat. * Další vlastnosti: automatické navíjení kabelu stisknutím tlačítka a integrovaný 12 HEPA filtr s vysokou účinností (EN1822:1998), který spolehlivě filtruje alergenní… (euronics.cz)

Kärcher VC 3

Kärcher VC 3

* Kompaktní vysavač VC 3 s vícestupňovou filtrační technologií umožňuje vysávání bez filtračního sáčku. Ušetří tak výměnu a dokupování drahých filtračních sáčků. Jeho průhledná nádoba na nečistoty ukáže kromě toho na první pohled, kdy musí být vyprázdněn. Navíc nevznikají díky tomuto filtračnímu systému žádné nepříjemné zápachy, což potěší nejen alergiky. * Díky svým kompaktním rozměrům je vysavač VC 3 vhodný pro mnohostranné používání v bytech a menších domech. Důkladně čistí nejen tvrdé podlahy a koberce, ale díky štěrbinové hubice a štětci na nábytek i úzké prostory a citlivé povrchy. Mezi další vybavení vysavače patří integrovaný hygienický HEPA filtr, který spolehlivě zachytí jemné nečistoty jako pyly nebo jiné částečky vyvolávající alergii a praktická parkovací poloha. Vlastnosti… (euronics.cz)

Kärcher S 750

Kärcher S 750

Čisto okolo domu. S Kärcher S 750 lze čistit chodníky, příjezdy, dvory až 5x rychleji než s koštětem a lopatou. Zametené nečistoty jsou vedeny do nádrže na nečistoty. Jednoduše, rychle a čistě. Technické údaje * Pracovní šířka bez postranního kartáče (mm):480 * mm : 700 * Max. plošný výkon (m2/h):2500 * Kryt/rám:- * Hmotnost, připraveno k provozu (kg):13 * Nádoba na zametené nečistoty (l):32 Vybavení * 2-násobně výškově nastavitelné madlo * Parkovací pozice * Nastavitelný postranní kartáč * Samostatně stojící nádrž na zametené nečistoty, 1 kus (euronics.cz)

Kärcher SC 1

Kärcher SC 1

Ruční parní čistič Kärcher SC 1 se svým kompaktním provedením umožňuje skladování v blízkosti jeho používání. Parní čistič je díky praktické velikosti vhodný k použití všude k domácnosti pro rychlé čištění bez chemie. Systém přesvědčí každého a odstraní až 99,99 % všech běžných bakterií v domácnosti. Díky své kompaktní velikosti se snadno ovládá a je ideální pro rychlé čištění. Výkonná pára a vhodné příslušenství zajistí dokonalou čistotu dlaždic, varné desky, digestoře i nejmenších spár a rohů. V jediném okamžiku jsou tak odstraněny odolné skvrny, vodní kámen i mastnota. Pro uložení je potřeba minimum místa. Čistota bez chemie, jen s párou v kuchyni, koupelně a WC Nahřívání pouze 3 minuty Multifunkční zařízení, kompatibilní s příslušenstvím paročističů Kärcher Nový boiler produkuje… (euronics.cz)

KARCHER Těsnicí manžeta

KARCHER Těsnicí manžeta

Těsnící manžety lze k hadici systému Kärcher Rain System™ připojit na jakémkoliv místě. Lze je lehce namontovat. Uzavírají spolehlivě více nepotřebné otvory v těsnění. Vlastnosti: Lze je připojit k hadici systému Kärcher Rain System™ na jakémkoliv místě. Utěsňují spolehlivě více nepotřebné otvory v těsnění. Pogumovaný povrch a vestavěná jehla na vnitřní straně to umožňují. Montáž je velice rychlá, snadná a není k ní potřeba žádného nářadí. Za tímto účelem se strčí jehla do otvoru, který se má uzavřít, a manžeta se zavře. Tím je hadice bezpečně utěsněná a může se nadále používat bez zbytečného plýtvání vody. Vysoce efektivní zavlažovací systém Kärcher Rain System™, který pracuje pod tlakem 4 bar a je vybaven 1/2“-hadicí s … (rozbaleno.cz)

Kärcher K 2

Kärcher K 2

Vysokotlaký čistič K2 je stvořen pro odstraňování nečistot ve vaší domácnosti. Zajisté ho využijete při čištění zahradního nábytku, nářadí nebo znečištěného kola či motorky. Díky dvou kolečkám je přístroj lehce ovladatelný. Součástí vysokotlakého čističe K2 je pistole, 4 metry dlouhá vysokotlaká hadice, pracovní nástavec, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti nejodolnějším nečistotám a vodní filtr pro ochranu čerpadla před pronikajícími částečkami nečistot. (okay.cz)

Kärcher WD2 (MV2)

Kärcher WD2 (MV2)

Výkonný a energeticky úsporný multifunkční vysavač MV 2, který se představuje robustní a nárazu vzdornou plastovou nádrží o objemu 12 l, je ideálním základním zařízením. Kompaktní multifunkční vysavač MV 2 je se spotřebou rovných 1000 Watt stejně výkonný jako vysavače se spotřebou 1200 Watt. Praktický vysavač základní třídy je vybaven nádrží z nárazu vzdorného plastu o objemu 12 l a pěnovým filtrem. Nově vyvinutá podlahová hubice na klipsy se směšovací vložkou zajistí optimální zachycení nečistot. Uzavírací systém „Pull & Push“, ergonomicky tvarovaná rukojeť , praktická úschova kabelů a příslušenství jsou dalším vybavením víceúčelového vysavače MV 2. Výhody: Nově vyvinutá podlahová hubice Pro dosažení nejlepších výsledků čištění, bez ohledu na to, zda se jedná o suchou nebo mokrou,… (kasa.cz)

KARCHER V3

KARCHER V3

Podlahový vysavač Kärcher V3. Objem nádoby na nečistoty je 0,9 l. Všeobecné vlastnosti: Kompaktní vysavač VC 3 s vícestupňovou filtrací umožňuje vysávání bez filtračního sáčku Pokročilá multicyklonová technologie umožňuje vynikající sací sílu bez ztráty sání Systém třístupňové kontroly hladiny hluku zajišťuje velmi tichý chod 76 dB(A) Pogumovaná kola jako ochrana na dřevěnou podlahu Praktická parkovací poloha Vysypání nečistot pouze jedním stiskem, bez kontaktu se špínou Skrytý odvod vzduchu a uložení filtru v kole Standardní vybavení: Přepínatelná podlahová hubice - chybí 2×0,5m sací trubky - chybí Filtr HEPA 12 Automatické navíjení kabelu Ergonomické držadlo Hadice o průměru 35 mm - chybí Štěrbinová hubice - chybí Štětec na nábytek - chybí Stav produktu: Znečištěno. Zboží… (rozbaleno.cz)

Spojka KÄRCHER univerzální

Spojka KÄRCHER univerzální

Spojit, odpojit a opravit - jak snadné s praktickou a ergonomickou univerzální hadicovou spojkou Kärcher. Flexibilní zástrčkový systém výrazně zjednodušuje zavlažování malých a větších zahrad a ploch. Funkční kohoutové přípojky a hadicové spojky jsou základním stavebním kamenem každého dobrého zavlažovacího systému. Univerzální hadicová spojka je kompatibilní se třemi nejběžnějšími průměry zahradních hadic a všemi dodávanými západkovými systémy.Vlastnosti:- Ergonomický design - Pro snadnou manipulaci- Univerzální (1/2", 5/8", 3/4") - Kompatibilní se všemi běžnými zahradními hadicemiTechnické údaje:- Rozměry (D x Š x V) (mm): 70 x 33 x 42Oblasti použití:- Pro zavlažování malých až velkých ploch a zahrad- Pro zavlažování velkoplošných užitkových zahrad- Pro zalévání užitkových rostlin (malé… (tipa.eu)

Kärcher SC 5

Kärcher SC 5

Parní čistič SC5 je nejsilnějším parním čističem své třídy a to díky tlaku páry 4,2 bar. Uspokojí vaše vysoké nároky na hygienu a důkladnost. Ovšem to nejlepší na tom je, že můžete domácnost ekologicky vyčistit párou naprosto přirozenou cestou, zcela bez použití chemie. Čištění parou Pára proniká díky svými mikroskopickými parními částečkami až do těch nejmenších pórů. Tímto způsobem se uvolní i úporně ulpívající nečistoty. Odstraní až 99,99 % běžných bakterií v domácnosti. Páru můžete regulovat podle... (okay.cz)

Kärcher K 3

Kärcher K 3

Vysokotlaký čistič Kärcher K3 je ideální pomocník při čištění exteriéru okolo vašeho domu či mytí kola, auta, motorky nebo zahradního nábytku. Přístroj dokáže i během několika sekund odstranit i pevně ulpívající nečistoty. Díky lehce dostupné nádržce s čistícím prostředkem bude práce velmi snadná a rychlá. Vodou chlazený motor Vysokotlaký čistič K3 je vybaven inovativním vodou chlazeným motorem. Místo ventilátorového kola je k chlazení motoru používána voda. Předtím než se voda použije k čištění, obteče... (okay.cz)

Kärcher WD5 (MV5)

Kärcher WD5 (MV5)

Multifunkční vysavač MV 5: extrémně vysoký sací výkon, přitom však energeticky úsporný. S velkou plastovou nádrží o objemu 25 l, jedinečnou technikou odnímání filtru a s funkcí čištění filtru. Výhody: Patentovaná technika odnímání filtru Nejjednodušší odstranění filtru ve vteřině vyklopením z filtrové kazety – úplně bez kontaktu s nečistotami. Pro mokré a suché vysávání bez výměny filtru. Nově vyvinutá podlahová hubice a sací hadice Pro dosažení nejlepších výsledků čištění, bez ohledu na to, zda se jedná o suchou nebo mokrou, jemnou nebo hrubou nečistotu. Pro maximální pracovní pohodlí a flexibilitu při vysávání. Odnímatelná rukojeť Nabízí možnost nasazení nejrůznějších trysek přímo na sací hadici. Pro nejjednodušší sání i ve stísněných podmínkách. Vynikající čištění filtru Silné… (kasa.cz)

Kärcher S 650

Kärcher S 650

Pracovní šířka bez postranního kartáče 650 mm Max. plošný výkon 1800 m2/h Hmotnost, připraveno k provozu 11 kg Nádoba na zametené nečistoty 16 l Vybavení 2-násobně výškově nastavitelné madlo Parkovací pozice Samostatně stojící nádrž na zametené nečistoty (kasa.cz)

KARCHER Sada trysek

KARCHER Sada trysek

Sada trysek obsahuje různé manžety pro kapénkovou závlahu a postřik, těsnicí manžety k libovolnému připevnění na systém Kärcher Rain System™ a k individuálnímu rozšíření účinného zavlažovacího systému. Všeobecné vlastnosti: Sada trysek je doplňková sada k systému Kärcher Rain System™ a obsahuje 5 manžet pro kapénkovou závlahu, 10 těsnících manžet a postřikovacích manžet (4× 90°, 4× 180°, 2× 360°) a 5 kolíků. postřikovací manžety a manžety pro kapénkovou závlahu mohou být připevněny k hadici systému Kärcher Rain System™ na libovolném místě. Montáž manžet je rychlá, jednoduchá a bez použití nářadí. Za tímto účelem se vestavěná jehla v otevřené manžetě jednoduše nabodne na hadici.… (rozbaleno.cz)

KARCHER SE 4001

KARCHER SE 4001

Extraktor SE 4001 na bázi mokro-suchého vysavače dosahuje velmi dobrých výsledků čištění na všech površích, které byly vylepšeny díky nově vyvinuté technologii trysek. Je dosahováno čištění do hloubky vláken a díky vytvořenému podtlaku jsou čištěné plochy až o 50% rychleji znovu pochůzné. VLASTNOSTI: Stroj je možné použít i jako mokro-suchý vysavač Obsahuje pevnou odnímatelnou nádrž na čistou vodu Díky manuální regulaci sací síly není nutné žádné ohýbání Speciální místo na uložení příslušenství a ergonomické držadlo s funkcí zámku umožňuje jednoduchou manipulaci Mokro-suchý vysavač kombinovaný s extraktorem - 1 stroj = 3 možnosti použití Inovativní nástřiková a extrakční hubice - rychle schnoucí podlahy Vyjímatelná nádrž na čistou vodu - jednoduché… (rozbaleno.cz)

Kärcher SP 3 Dirt

Kärcher SP 3 Dirt

* Rychlé vyčerpání sudů na dešťovou vodu a zahradních jezírek je pro ponorné čerpadlo Kärcher SP 3 Dirt s čerpacím výkonem až 7.000 l/h naprostá hračka. Spolehlivě odčerpá čistou i znečištěnou vodu s částečkami nečistot o velikosti až 20 mm. Při silnějším znečištění chrání oběhové kolo čerpadla volitelně dostupný předfiltr. Ponorné čerpadlo na špinavou vodu je navíc vybaveno plovákovým spínačem, který přístroj zapíná a vypíná v závislosti na stavu vody a chrání jej tak před chodem na sucho. Čerpadlo může být díky možnosti připevnění plovákového spínače manuálně použito i při nízkém stavu vody - až do 25 mm výšky zbytkové vody. Další vychytávky: robustní těsnění pro velmi dlouhou životnost čerpadla, možnost prodloužení záruční lhůty na 5 let a připojovací hrdlo Quick-Connect pro rychlé… (euronics.cz)

Kärcher SC 1 (yelllow)

Kärcher SC 1 (yelllow)

* Kompaktní ruční parní čistič SC 1 čistí zcela bez chemie a najde uplatnění v domácnosti prakticky kdekoli. * Při důkladném čištění parním čističem Kärcher odstraníte 99,99 % všech bakterií běžných v domácnosti, které se vyskytují na tvrdých plochách. * Díky své kompaktní, příruční velikosti je ruční parní čistič optimálně vhodný pro průběžné rychlé čištění do hloubky pórů. * Armatury, dlaždice, varná deska, digestoř a dokonce i ty nejmenší rýhy a prohlubně budou za pomoci mnohostranného příslušenství a účinné páry důkladně čisté. * Spolehlivě odstraníte i silně ulpívající nečistoty a mastné vrstvy. * Díky svému kompaktnímu tvaru lze tento čistič skladovat prakticky přímo na místě. Vlastnosti: * Silný parní ráz 3,0 bar -snadné odstranění nečistot všeho druhu - i na těžko přístupných… (euronics.cz)

Kärcher VC 5 Premium

Kärcher VC 5 Premium

* Mimořádný vysavač VC 5 Premium firmy Kärcher dokazuje, že silný vysavač nemusí být velký. Kompaktní přístroj vyniká i přes své malé rozměry jedinečným vybavením a dokáže bez problémů udržet krok s velkými vysavači. Díky patentovanému trojitému teleskopickému systému lze vysavač o polovinu zmenšit. Jednoduše stisknete tlačítko, posunete a hned je vysavač jedním z nejkompaktnějších na světě a lze ho uložit i v nejmenší domácnosti. * Za svůj výkon vděčí VC 5 Premium přepínatelné hubici Kärcher pro vysávání suchých nečistot s flexibilním kloubem. Hubice byla vyvinuta speciálně pro tento vysavač, vystačí si s nízkou spotřebou elektrické energie a vynaloží díky své konstrukci a speciální geometrii maximální sílu. A etiketa ErP je pro vysavač VC 5 potvrzením těch nejlepších výsledků čištění… (euronics.cz)

Odstraňovač hmyzu KÄRCHER 0.5L

Odstraňovač hmyzu KÄRCHER 0.5L

Odstraňuje hmyz z lakovaných povrchů, grilů, zrcadel, oken a plastů.Vlastnosti:- Šetrný k laku, ozdobným lištám a hliníkovým diskům- Zvlášť vydatný- Velikost balení: 500 ml (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít