Kärcher SV 7

KÄRCHER SV 7 (SV 7)

KÄRCHER SV 7 (SV 7)

parní čistič s odsáváním, 2200W, čistí pomocí páry a suší v jednom kroku, nahřívání 5min, tlak páry 4bar, vícestupňový filtrační systém, kontrola stavu množství vody, systém 2 nádrží Multifunkční parní čistič Kärcher SV 7, který dokáže napařovat, vysávat a sušit v jednom kroku. Čistič je vybaven vícestupňovým filtračním systémem pro ještě účinnější čištění. Stav vody můžete snadno kontrolovat pohledem a vodu případně rychle kdykoliv doplnit. Můžete si být jisti, že využitím čističe zničíte až 99,99 % všech běžných bakterií. Parní čistič o příkonu 2200 W využijete na čištění podlah, koupelen, armatur, dlažby, obkladů, oken, zrcadel, spár, digestoří či varných desek. Udržujte svou domácnost čistou a to zcela bez chemie. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Kärcher - SV 7

Kärcher - SV 7

Parní vysavače SV 7 firmy Kärcher spojují výhody parních čističů s mimořádnou silou vysavačů pro vysávání suchých nečistot. Vysají například drobečky z podlahy a následně podlahu vytřou a vysuší. A to vše pohodlně v jednom jediném pracovním kroku. S těmito přesvědčivými všeuměly a vhodným příslušenstvím zvládne zaručeně každý udržovat domácnost v čistotě – snadno, pohodlně, rychle a bez chemie. (karcher.cz)

Kärcher - SV 7

Kärcher - SV 7

Parní vysavač SV 7 společnosti Kärcher spojuje výhody parního čištění s vysáváním suchých nečistot. Vysaje např. drobky na podlaze, navlhčí podlahu a ještě vysuší v jednom pracovním chodu. S tímto přesvědčivým a všestranným zařízením a správným příslušenstvím zvládne každý udržovat svoji domácnost v čistotě - snadno, pohodlně, rychle a bez chemie. (karcher.cz)

Parní vysavač Kärcher SV 7 + DOPRAVA ZDARMA

Parní vysavač Kärcher SV 7 + DOPRAVA ZDARMA

Rychlý úklid bez chemieKärcher SV7 je všestranný parní vysavač, který nabízí kombinaci 3 funkcí – napařování, vysávání a sušení. To nenabízí v jediném kroku a napomáhá tak k jednoduchému a efektivnímu úklidu bez používání chemických čisticích prostředků. V praxi to znamená, že vysaje drobečky a smetí z podlahy, kterou současně vyčistí párou a následně i vysuší. Zastane hned několik funkcíPřekvapivých výsledků úklidu je dosaženo kombinací sání a parního čištění. Vyčištěná plocha je ihned suchá, protože současně dochází i k sušení. Není potřeba používat mnoho čisticích prostředků a následně čekat až plochy uschnou. Úklid Kärcher SV7 je velmi rychlý a jednoduchý. Veškeré funkce parního vysavače si můžete regulovat podle potřeby. K dispozici je čtyřstupňová stupnice pro regulaci sacího… (euronics.cz)

Kärcher - Parní žehlička I 6006 pro SV

Kärcher - Parní žehlička I 6006 pro SV

Kvalitní parní žehlička v atraktivním žlutočerném designu. Parní žehlička je vybavená komfortní žehlicí plochou z ušlechtilé oceli a lze ji dokonale kombinovat s parními vysavači Kärcher. Konstantní tlak páry podstatně usnadňuje žehlení a přináší úsporu až 50 procent času. Díky vynikající technice a dokonalé žehlicí ploše z ušlechtilé oceli jde žehlení i těžkých látek rychle od ruky. K výbavě parní žehličky Kärcher patří funkce trvalé i intervalové páry. (karcher.cz)

Zavlažovač KÄRCHER OS 5.320 SV 2.645-135.0

Zavlažovač KÄRCHER OS 5.320 SV 2.645-135.0

Zavlažovač KÄRCHER OS 5.320 SV 2.645-135.0 (tipa.eu)

Kärcher - SP 7 Dirt

Kärcher - SP 7 Dirt

SP 7 Dirt je nejvýkonnější ponorné čerpadlo na špinavou vodu od společnosti Kärcher. S čerpacím výkonem až 15.500 l/h se perfektně hodí pro obzvláště náročné úkoly odčerpávání jako např. ve velkých zahradních jezerech, zatopených sklepech nebo zaplavených stavebních jámách (objem max. 100 m³). Přitom mohou být ve vodě obsažené částečky nečistot až o velikosti 30 mm. Hrozí-li ucpání velkými nečistotami, může být pro ochranu oběhového kola čerpadla stažen dolů vestavěný předfiltr z ušlechtilé oceli. Kvalitní těsnění, které je známo i v oblasti Profi, zaručuje čerpadlu velmi dlouhou životnost. Záruční lhůta může být volitelně prodoužena na 5 let. Plovákový spínač umožňuje další praktické funkce: Automaticky zapíná a vypíná v závislosti na stavu vody čerpadlo, zabraňuje chodu čerpadla na… (karcher.cz)

Kärcher - SP 7 Dirt Inox

Kärcher - SP 7 Dirt Inox

Čerpadlo na špinavou vodu Kärcher SP 7 Dirt Inox je při kontaktu s vodou okamžitě spuštěno individuálně přenastavitelným Level Sensorem. Pokud stav vody opadne opět pod úroveň Level Sensoru, čerpadlo se po 15 vteřinách automaticky vypne. Velmi výkonné ponorné čerpadlo je vhodné pro odčerpávání např. velkých zahradních jezer, zatopených sklepů nebo zaplavených stavebních jam (objem max. 100 m³), neboť zvládne spolehlivě odčerpat až 15.500 l silně znečištěné vody za hodinu (s částečkami nečistot až o velikosti 30 mm). Při ještě silněji znečištěné vodě poslouží k ochraně před ucpáním vestavěný a dolů stažitelný předfiltr z ušlechtilé oceli. Hrozí-li ucpání velkými nečistotami, může být pro ochranu oběhového kola čerpadla užit vestavěný předfiltr z ušlechtilé oceli. Ponorné čerpadlo lze… (karcher.cz)

Kärcher - T 7/1 Classic

Kärcher - T 7/1 Classic

S výkonem 850 W vytváří kompaktně sestavený vysavač Kärcher T 7/1 Classic na suché nečistoty silné vakuum o 23,0 kPa. Přitom pracuje s pouhými 63 dB(A) příjemně tiše. Přístroj disponuje dvoumetrovou sací hadicí a se svou hmotností 3,5 kg je velmi lehký. Prakticky tvarované koleno s plynulou regulací sací síly umožňuje trvalou, neúnavnou práci. Díky dvěma bočním a dvěma vodicím kolečům vysavač lépe popojíždí. Nárazník po obvodu vysavače zajišťuje to, aby nárazuvzdorná nádrž o objemu 7,5 litru nezpůsobila škody na nábytku atd. Vysavač T 7/1 Classic je vyráběn sériově a je vybaven fliesovým filtračním sáčkem. (karcher.cz)

Kärcher - HD 7/17 MX Plus

Kärcher - HD 7/17 MX Plus

Díky integrovanému bubnu na navíjení hadice je zacházení s vysokotlakou hadicí výkonného a mobilního vysokotlakého čističe HD 7/17 MX hračkou. Právě tak snadný je přístup ke komponentám důležitým pro servis. I příslušenství jako rotační tryska, čistič ploch nebo volitelný pěnovací nástavec s nádobou najdou rychle místo přímo na stroji bezpečné i při přepravě. Třífázový motor s řízením tlakovým spínačem a především nově vyvinutá technologie čerpadla umožňují až o 20 procent vyšší efektivitu energií a čisticí výkon. Ochranu vysokotlakých komponent před zatížením v provozu Stand-by zajišťuje sériový systém automatického snížení tlaku. Právě tak sériově jsou na stroji vysokotlaká pistole EASY!Force, která využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku, reaktivní sílu vysokotlakého paprsku,… (karcher.cz)

Kärcher - HD 7/17 M Plus

Kärcher - HD 7/17 M Plus

Spolehlivý a výkonný, kompaktní a mobilní: Náš vysokotlaký čistič bez ohřevu HD 7/17 M s třífázovým motorem spojuje dlouhou životnost, uživatelsky přívětivý servis, maximální flexibilitu a komfortní práci ve vysoce efektivním stroji, který je koncipován pro provoz ve svislé i vodorovné poloze. Práci bez únavy a úsporu času zaručují vysokotlaká pistole EASY!FORCE, která využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku, snižuje sílu potřebnou pro držení spouště na nulu a rychlouzávěry EASY!Lock, které se v porovnání s běžnými šroubovacími spoji postarají až o pětkrát rychlejší manipulaci, aniž by přitom utrpěla robustnost a dlouhá životnost. Díky nové technologii čerpadla vzrostla efektivnost energií a čisticí výkon až o 20 procent. Aby nemohlo dojít ani v provozu stand-by k poškození… (karcher.cz)

Kärcher - BP 7 Home & Garden

Kärcher - BP 7 Home & Garden

Ať k tlakově vyrovnanému zavlažování zahrady, zásobování pračky nebo WC vodou: Kvalitní bezúdržbové čerpadlo BP 7 Home & Garden s dlouhou životností je ideálním pomocníkem při využívání alternativních zdrojů pro zásobování užitkovou vodou. Díky funkci automatického spuštění/zastavení se čerpadlo BP 7 samostatně zapne - a později opět vypne. V případě nouze pojistka proti chodu nasucho čerpadlo vypne a rozsvítí se kontrolka poruchy. Pětistupňový pohon vás přesvědčí vysokým výkonem, efektivností a tichým chodem. Při stejném průtoku potřebuje BP 7 Home & Garden menší výkon motoru než běžná Jet čerpadla – úspora energie: cca 30 procent. Ke znakům komfortního vybavení, jako integrovanému nožnímu spínači, 2 výstupům pro současný provoz 2 připojených zařízení a protihlukovým nožičkám se… (karcher.cz)

Kärcher - K 7 Compact model 2019

Kärcher - K 7 Compact model 2019

Vysokotlaký čistič K 7 Compact očistí za hodinu až 60 m² plochy od silně ulpívajících nečistot. Přitom je maximálně komfortní a výkonný. Díky svým kompaktním rozměrům lze celé zařízení snadno přepravovat a kdekoli uskladnit – ať v regále nebo v zavazadlovém prostoru. Jeho inovativní koncept uložení hadice se stará o to, aby byla vysokotlaká hadice po použití navinuta na přední kryt a upevněna pro bezpečnou přepravu gumovým páskem. K vybavení dále patří 2 madla pro manipulaci, výškově nastavitelná rukojeť, pistole se systémem Quick Connect, vysokotlaká hadice PremiumFlex Anti Twist 10 m, pracovní nástavec Vario Power (VPS), rotační tryska a vodní filtr. K 7 Compact lze používat jak horizontálně, tak i vertikálně a je určený pro časté používání. (karcher.cz)

Kärcher - HD 7/17 P Modul

Kärcher - HD 7/17 P Modul

Výkonem téměř 700 litrů za hodinu a pracovním tlakem až 170 bar se osvědčila naše výkonná jednotka motoru/čerpadla HD 7/17 M PU s třífázovým motorem a řízením tlakovým spínačem při tvrdém každodenním nasazení. Nově vyvinutá technologie čerpadla s třípístovým axiálním čerpadlem s písty z ušlechtilé oceli a mosaznou hlavou válců garantuje dlouhou životnost a zvyšuje efektivnost energií a čisticí výkon o téměř 20 procent. Zařízení je určeno pro stacionární používání a lze ho montovat a provozovat jak ve svislé tak i vodorovné poloze. Na zadní straně se nachází tříbodové upevnění, které umožňuje jak vertikální tak i horizontální montáž. Přístup k vysokotlakému čerpadlu a elektronickým komponentám je uživatelsky přívětivý – vlastní čerpadlo je účinně chráněno velkým jemným vodním filtrem před… (karcher.cz)

Kärcher - K 7 Full Control Plus

Kärcher - K 7 Full Control Plus

S vysokotlakým čističem K 7 Full Control Plus firmy Kärcher máte vhodný tlak vždy pod kontrolou. Stupeň tlaku nastavený na pracovním nástavci 3-v-1 Multi Jet lze regulovat na pistoli tlačítky +/- a kontrolovat na LCD displeji - pro maximální kontrolu u každého povrchu. Bez výměny pracovního nástavce přejdete z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. Pistole s namontovaným pracovním nástavcem je okamžitě připravena po ruce a lze ji při krátkých přerušeních práce odložit. Díky výškově nastavitelnému teleskopickému madlu přepravujete čistič v pohodlné výšce a kompaktně ho uložíte. A díky snadno přístupnému systému Plug ´n´ Clean vyměníte čisticí prostředek jedním pohybem ruky a rozpoznáte stav naplnění na první pohled. Dále vysokotlaký stroj přesvědčí nízkým těžištěm pro větší stabilitu,… (karcher.cz)

Kärcher - HD 7/14 -4M Plus

Kärcher - HD 7/14 -4M Plus

Náš mobilní vysokotlaký čistič HD 7/14-4 M bez ohřevu je sériově vybaven četnými inovativními prvky pro bezpečnou a komfortní práci. Automatický systém snížení tlaku například chrání vysokotlaké komponenty před zatížením v režimu Stand-by, přičemž inovativní vysokotlaká pistole EASY!Force využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku a snižuje tak sílu potřebnou pro držení spouště na nulu, zatímco se rychlouzávěry EASY!Lock v porovnání s běžnými šroubovacími spoji postarají až o pětkrát rychlejší manipulaci, aniž by přitom utrpěla robustnost a dlouhá životnost. Stroj je vhodný pro provoz ve svislé i vodorovné poloze a nabízí tak větší flexibilnost při používání. Robustní třípístové axiální čerpadlo s mosaznou hlavou válců zvyšuje čisticí sílu a efektivnost energií až o 20 procent. Četné… (karcher.cz)

Kärcher - T 7/1 eco!efficiency

Kärcher - T 7/1 eco!efficiency

Oproti standardním vysavačům dosáhnete s tímto extra lehkým a kompaktním vysavačem na suché nečistoty - Kärcher T 7/1 eco!efficiency - až 40% úspory energie. Zesílený stálý hlavní filtr umožňuje vysávání i bez filtračního sáčku. Zasunovací napájecí kabel o délce 7 m umožňuje rychlou výměnu kabelu. Hák na zavěšení kabelu, který je umístěn na hlavě vysavače, zajišťuje rychlou a bezpečnou úschovu kabelu. Antistatické koleno výrazně snižuje elektrostatické výboje. (karcher.cz)

Kärcher - K 7 Full Control Plus Home

Kärcher - K 7 Full Control Plus Home

Vysokotlaký mycí stroj K 7 Full Control Plus Home je vhodný pro čištění ploch 60 m2/h a obsahuje sadu Home Kit včetně čističe ploch T 450 a 1l čističe kamene 3-v-1. Stupeň tlaku lze pohodlně nastavit stiskem tlačítka na pistoli a zkontrolovat na LCD displeji. Tak máte vhodný tlak pro každý povrch vždy pod kontrolou. Pistole je navíc okamžitě připravena po ruce a lze ji při krátkých přerušeních práce pohodlně odložit na stroji. Také pracovní nástavec Multi Jet 3-v-1 je mimořádně praktický, neboť tím není pro přechod z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku nutná výměna pracovního nástavce. Obsluha tlakové myčky je pro uživatele velmi komfortní a vyznačuje se kromě jiného výškově nastavitelným teleskopickým madlem pro pohodlnou přepravu a kompaktní uložení, snadno přístupným systémem… (karcher.cz)

Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 + DOPRAVA ZDARMA

Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 + DOPRAVA ZDARMA

Kärcher K 7Kärcher K 7 je vysokotlaký čistič, který vám poslouží k udržování pořádku v garáži, na zahradě i před domem. Používejte jej samostatně, nebo jej připojte k zahradní hadici pomocí závitu A3/4" a rozšiřte ještě více pole jeho působnosti. Rotační tryskou projde za hodinu až 600 litrů vody pod tlakem 160 barů, aby si kapalina spolehlivě poradila i s odolnými nečistotami. Při úklidu kolem domu tak nemusíte dělat žádné kompromisy, přístroj vám zajistí vždy skvělé výsledky. Plug 'n' Clean pro rovnoměrné nanášení mycího prostředkuK bezpečnosti i pohodlnosti práce přispívá integrovaný tlakový spínač pro automatické vypnutí motoru v případě potřeby, stačí pouze uzavřít či otevřít ruční stříkací pistoli. Výrazně tím snížíte spotřebu vody i energie, a ve výsledku tak ještě ušetříte. K… (euronics.cz)

Kärcher - Papírové fitlr. sáčky T 7/1

Kärcher - Papírové fitlr. sáčky T 7/1

Papírové filtrační sáčky (třída prachu M BIA-C) pro používání ve všech komerčních vysavačích pro vysávání suchých nečistot (např. T 7/1 a T 10/1). (karcher.cz)

Kärcher - K 7 Premium Full Control Plus

Kärcher - K 7 Premium Full Control Plus

Zažijte s vysokotlakým čističem K 7 Premium Full Control Plus větší kontrolu než doposud. Díky inovativní pistoli s tlačítky + /- pro regulaci stupně tlaku a čisticího prostředku a s LCD displejem lze nastavit a kontrolovat odpovídající tlak pro každý povrch. A díky pracovnímu nástavci 3-v-1 Multi Jet je přechod z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku možný bez výměny pracovního nástavce. Při krátkých přerušeních práce pistoli s namontovaným pracovním nástavcem ve stroji odložíte a ta je následně okamžitě opět po ruce. O komfortní práci se starají kromě jiného výškově nastavitelné teleskopické madlo (pohodlná výška vytažení a kompaktní uložení), snadno přístupný systém Plug ´n´ Clean (výměna čisticího prostředku jedním pohybem ruky), praktické vedení hadice a stabilní opěrná noha … (karcher.cz)

Průmyslový vysavač Kärcher T 7/1 eco

Průmyslový vysavač Kärcher T 7/1 eco

Průmyslový vysavač Kärcher T 7/1 eco (euronics.cz)

Chlapecké pyžamo Disney WD16499 7 Sv. modrá

Chlapecké pyžamo Disney WD16499 7 Sv. modrá

Chlapecké pyžámko s oblíbeným motivem Cars z Disney kolekce. Vrchní díl má kulatý výstřih a propínání na dva knoflíčky. Dlouhé rukávky jsou ukončeny volně úplety. Kalhoty mají v pase pružnou gumičku, jsou bez kapsiček a ukončení mají také volně úplety. Krásné pyžámko pro všechny kluky milující auta je dodáváno v dárkové krabičce se stejným motivem. Materiálové složení: 100% bavlna. (vip-pradlo.cz)

Kärcher - K 7 Premium Full Control Plus Home

Kärcher - K 7 Premium Full Control Plus Home

S vysokotlakým čističem K 7 Premium Full Control Plus Home máte větší kontrolu než doposud. Díky inovativní pistoli s tlačítky +/- pro regulaci stupně tlaku a čisticího prostředku a s LCD displejem lze nastavit a kontrolovat odpovídající tlak pro každý povrch. A díky pracovnímu nástavci 3-v-1 Multi Jet je přechod z vysokého tlaku na stupeň čisticího prostředku možný bez výměny pracovního nástavce. Při krátkých přerušeních práce pistoli s namontovaným pracovním nástavcem ve stroji odložíte a ta je následně okamžitě opět po ruce. O komfortní práci se starají kromě jiného výškově nastavitelné teleskopické madlo (pohodlná výška vytažení a kompaktní uložení), snadno přístupný systém Plug ´n´ Clean (výměna čisticího prostředku jedním pohybem ruky), praktické vedení hadice a stabilní opěrná noha… (karcher.cz)

Kärcher - DB 180, rotační tryska pro K 7

Kärcher - DB 180, rotační tryska pro K 7

Účinně proti ulpívajícím nečistotám: Rotační tryska Top pro všechny vysokotlaké čističe Kärcher třídy K 7. Díky rotujícímu bodovému paprsku a velkému plošnému výkonu lze bez problémů odstranit i atmosferické nečistoty jako povrchy porostlé mechem a vystavené povětrnostním vlivům. (karcher.cz)

Rukavice povrstvené PINTAIL latex modrá/sv. fialová 7

Rukavice povrstvené  PINTAIL latex modrá/sv. fialová 7

Rukavice PINTAIL latex mají pružnou manžetu. Rukavice jsou máčeny v pěnovém latexu. Design rukavic je vhodný ke kombinaci s dámskou kolekcí YOWIE. Úroveň odolnosti proti prořezu -1. Materiál: Nylon, máčení: Pěnový Latex Využití rukavic: Vhodná pro všeobecnou manipulaci a práci Povolání: Strojní p (inzep.cz)

Lucerna: sv. 18 (978-80-87128-81-7)

Lucerna: sv. 18 (978-80-87128-81-7)

Kniha – autor Alois Jirásek, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Ve mlýně, na zámku, v lese i lesním zámečku se setkávají reálné postavy (Mlynář, Hanička, Učitelský mládenec, Klásek ad.) s bytostmi nadpřirozenými (Vodníci, Hejkal, Víly) - a urozený svět (Kněžna, Dvořan) je tu konfrontován s prostými vesničany (alza.cz)

Dětské pyžamo Cotonella DB276 7/8 Sv. šedá

Dětské pyžamo Cotonella DB276 7/8 Sv. šedá

Dětská noční košilka s potiskem od značky Cotonella. Košilka je vyrobena z kvalitní hřejivé bavlny. Košilka je ve světle šedé barvě v kombinaci s růžovou. Materiálové složení: 100% CO (vip-pradlo.cz)

Čerpadlo zahradní KÄRCHER BP 7 HOME & GARDEN 1.645-373.0

Čerpadlo zahradní KÄRCHER BP 7 HOME & GARDEN  1.645-373.0

Čerpadlo zahradní KÄRCHER BP 7 HOME & GARDEN 1.645-373.0 (tipa.eu)

Kärcher - VP 180, Vario Power Jet pro K 7

Kärcher - VP 180, Vario Power Jet pro K 7

Pracovní nástavec Vario Power: od nízkotlakého paprsku čisticího prostředku až po vysokotlaký paprsek plynulou regulací tlaku jednoduchým otáčením na pracovním nástavci. Ideální pro čištění menších ploch kolem domu a na zahradě. Například pro čištění zdí, cest, plotů nebo vozidel. Vhodný pro všechny vysokotlaké čističe Kärcher třídy K 7. (karcher.cz)

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT kalové 1.645-504.0

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT kalové 1.645-504.0

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT kalové 1.645-504.0 (tipa.eu)

Kärcher - Kombi hubice pro T 7/1 (DN 35)

Kärcher - Kombi hubice pro T 7/1 (DN 35)

Kombi hubice pro T 7/1 (DN 35) (karcher.cz)

Stuha saténová 7 mm / 30 m - sv. zelená - 162571

Stuha saténová 7 mm / 30 m - sv. zelená - 162571

Stuha saténová 7 mm / 30 m - sv. zelená - 162571.Rozměry: šíře 7 mm, délka 30 mCena je uvedena za 1 ks návinu. (papirnictvipavlik.cz)

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT INOX kalové 1.645-506.0

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT INOX kalové 1.645-506.0

Čerpadlo ponorné KÄRCHER SP 7 DIRT INOX kalové 1.645-506.0 (tipa.eu)

Din kruhový konektor lumberg sv 71, zástrčka, rovná, pólů 7,…

Din kruhový konektor lumberg sv 71, zástrčka, rovná, pólů 7,…

PopisProdukty Lumberg slouží k bezpečnému propojování v nejrůznějších elektrických zařízeních. Kulatý konektor se šroubovým uzávěrem. Vhodný pro signální a zátěžový proud do 5 A. Kompatibilní podle IEC 60130-9.VybaveníIP40Technické parametryPólů7Jmenovitý proud5 AMateriálPC (objímka) · Pouzdro: CuZnČíslo výrobceSV 71Typ (výrobce)SV 71Materiál kontaktuPozlacenýJmenovité napětí60 V/ACPřipojení (součástky)PájenéProvozní teplota-40 - 85 °CPrůměr kabelu4 mm - 6 mmRozmístění pinůIEC 60130-9KrytíIP40Počet pólůNeProvedení konektoruZástrčka, rovnáOchrana před zlomením (ano/ne)AnoBarvaStříbrnáMnožství1 ksTyp konektoru (kategorie)DIN kruhový konektorPrůřez pro připojení0.75 mm2]]> (fonetip.cz)

Kärcher - Multi Power Jet MP 160 pro K 6 - K 7

Kärcher - Multi Power Jet MP 160 pro K 6 - K 7

Pracovní nástavec s 5 různými typy vodního paprsku: nízkotlaký paprsek čisticího prostředku, vysokotlaký plochý paprsek, plochý paprsek střední šířky, bodový paprsek a rotující paprsek. Volba typu paprsku se provádí otáčením pracovního nástavce. Multi Power Jet je vhodný pro hobby vysokotlaké čističe řady K 6 - K 7. Pro využití v domě, na zahradě i pro čištění auta. (karcher.cz)

Din kruhový konektor lumberg sv 70, zástrčka, rovná, pólů 7,…

Din kruhový konektor lumberg sv 70, zástrčka, rovná, pólů 7,…

PopisProdukty Lumberg slouží k bezpečnému propojování v nejrůznějších elektrických zařízeních. Kulatý konektor se šroubovým uzávěrem. Vhodný pro signální a zátěžový proud do 5 A. Kompatibilní podle IEC 60130-9.VybaveníIP40Technické parametryPólů7Jmenovitý proud5 AMateriálPC (objímka) · Pouzdro: CuZnČíslo výrobceSV 70Typ (výrobce)SV 70Materiál kontaktuPozlacenýJmenovité napětí250 V/ACPřipojení (součástky)PájenéProvozní teplota-40 - 85 °CPrůměr kabelu4 mm - 6 mmRozmístění pinůIEC 60130-9KrytíIP40Počet pólůNeProvedení konektoruZástrčka, rovnáOchrana před zlomením (ano/ne)AnoBarvaStříbrnáMnožství1 ksTyp konektoru (kategorie)DIN kruhový konektorPrůřez pro připojení0.75 mm2]]> (fonetip.cz)

Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 Premium Full Control Plus + DOPRAVA…

Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 Premium Full Control Plus + DOPRAVA ZDARMA

Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 Premium Full Control Plus (euronics.cz)

Husky Dámské boty Lafuma ATAKAMA II LD sv. šedá Velikost: 7

Husky Dámské boty Lafuma ATAKAMA II LD sv. šedá Velikost: 7

Při prozkoumávání hor Britské Kolumbie, nebo rozeklané přírody Lofot, model bot Atakama vám poslouží výborně. S podrážkou Vibram a prodyšnou, voděodolnou membránou Climactive budou vaše nohy stále v suchu a pohodlí. Při prozkoumávání hor Britské Kolumbie, nebo rozeklané přírody Lofot, model bot Atakama vám poslouží výborně. S podrážkou Vibram a prodyšnou, voděodolnou membránou Climactive budou vaše nohy stále v suchu a pohodlí. (outdoormarket.cz)

Kärcher Sada na čištění vnitřků automobilů NW 35, 7-dílná (2.863-225…

Kärcher Sada na čištění vnitřků automobilů NW 35, 7-dílná (2.863-225.0)

Hubice k průmyslovým vysavačům Kärcherr, sací kartáč měkký a tvrdý, sací hubice pro vysávání automobilů, extra dlouhá spárová hubice, prodloužení sací hadice, utěrka z mikrovlákna, utěrka na okna Věnujete se pravidelně úklidu vašeho automobilu a máte vnitřek auta rádi čistý a svěží? V tom případě je sada na čištění interiérů automobilů NW 35 přímo pro vás! Sada obsahuje měkký a tvrdý sací kartáč, sací hubici pro vysávání, extra dlouhou spárovou hubici, prodloužení sací hadice, utěrku z mikrovlákna a samožřejmě také utěrku na okna. 7dílná sada je určená k průmyslovým vysavačům Kärcher. Jedná se o skvělý doplněk díky svému skvělému využití. Klíčové vlastnosti sady na čištění vnitřků automobilů Kärcher NW 357dílná sada na čištění vnitřků automobilů Kärcher… (alza.cz)

Sáčky do vysavače Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1

Sáčky do vysavače Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1

Sáčky do vysavače Kärcher T 7/1; T 9/1; T 10/1 (euronics.cz)

Kärcher - Pracovní nástavec Multi Jet 180 Full Control, 3v1 pro K 7…

Kärcher - Pracovní nástavec Multi Jet 180 Full Control, 3v1 pro K 7 FC Plus a K 7 Premium FC Plus

Multitalent pro všechna použití: pracovní nástavec Kärcher Multi Jet 3 v 1 nabízí plynule nastavitelný vysokotlaký plochý paprsek, rotační trysku a nízkotlaký paprsek čisticího prostředku v jednom pracovním nástavci. Tlak nastavíte pohodlně tlačítky na pistoli G 180 Q Full Control Plus Power Gun. Vhodný pro vysokotlaké myčky K 7 Full Control Plus a K 7 Premium Full Control Plus od 2017. (karcher.cz)

Kärcher - Vario Power Jet Short 360° VP 160 S pro K 5 - K 7

Kärcher - Vario Power Jet Short 360° VP 160 S pro K 5 - K 7

Vario Power Jet Short 360° s plynulou regulací tlaku a s kloubem nastavitelným v rozsahu 360° je ideální pro čištění těžko přístupných míst ležícím příliš blízko u sebe. (karcher.cz)

Kärcher - Sada Kärcher Rain Box

Kärcher - Sada Kärcher Rain Box

Sada Kärcher Rain Box je ideálním vstupem do světa efektivního a úsporného zahradního zavlažování podle potřeby. Sada Kärcher Rain Box obsahuje přípojku na vodovodní kohoutek G1 s redukcí G3/4, 2 spojky, 1 filtr, 15 m dlouhou hadici systému Kärcher Rain System™ (k upevnění manžet), 10 m dlouhou hadici pro kapénkovu závlahu, 4 T-díly s regulací, 4 I-díly, 10 manžet pro kapénkovou závlahu, jakož i 5 kolíků k upevnění hadic. Všechny díly lze namontovat bez použití jakéhokoliv nářadí. Manžety pro kapénkovou závlahu mohou být na hadici systému Kärcher Rain System™ volně připojeny a regulovány (0-10 l/h). Hadice pro kapénkovou závlahu odkapává rovnoměrně po celé délce hadice a lze ji optimálně nastavit nastavitelným výstupem na T-dílu. Systém pracuje pod tlakem 4 bar, lze jej individuálně… (karcher.cz)

Autopotahy Volkswagen Caddy III, 7 míst, od r.2003, kožené s…

Autopotahy Volkswagen Caddy III, 7 míst, od r.2003, kožené s alcantarou EXCLUSIVE sv. šedé SIXTOL

Přesné autopotahy Volkswagen Caddy III, 7 míst, od r. 2003, dělené zadní opěradlo a sedadlo, třetí řada 2 místa nedělené, 7 opěrek hlavy.  Velmi kvalitní, silné autopotahy z čalounické syntetické kůže. Středové pruhy z textilní automobilové alcantary.  Jediněčný vzhled luxusního koženého interiéru.  Dvojité barevné prošití v barvě středového pruhu.  Velmi snadná montáž, dokonale sedí na sedadlech. Snadná údržba - stačí otřít vlhkým hadříkem. Zboží je atestováno - ATEST 8SD.  Sada autopotahů na celé auto včetně povlaků hlavových opěrek.  Vhodné pro auta s bočními airbagy, ale lze použít i pro auto, které boční airbag nemá (speciální šev).  VYROBENO V EU Dodání do 14 dnů. Zakázková výroba. (torriacars.cz)

Viazacie šatka / nosítko býka Wowen Wrap DeLuxe,…

Viazacie šatka / nosítko býka Wowen Wrap DeLuxe, sv. modrý, 7

Býka šatka WOVEN WRAP DeLuxe Sand veľkosti 7 je šatka určený pre prenášanie detí od narodenia do 23kg. Mamičky a oteckovia majú možnosti nosenia bábätiek ako na bruchu, tak boku či na chrbte. (rozbaleno.cz)

Čistič parní KÄRCHER SC 4 EASYFIX KÄRCHER

Čistič parní KÄRCHER SC 4 EASYFIX KÄRCHER

Čistič parní KÄRCHER SC 4 EASYFIX KÄRCHER Kärcher parní čistič SC 4 Easy Fix střední třídy s možností kontinuálního doplňování vody. Výkonný parní čistič vhodný do domácnosti. Optimalizovaná podlahová hubice zaručuje ideální výkon čištění, neboť nečistoty jsou pojímány celou plochou hubice. Nádoba na vodu s možností doplňování a objemem 0,8 l umožňuje uklidit celou domácnost bez pracovních pauz. Díky max. tlaku 3,5 bar je zajištěn vysoký výstup páry. Usazeniny vodního kamene, mastnot a ostatní pevně ulpívající nečistoty mohou být účinně a přitom ekologicky (bez použití chemie!) odstraněny. Množství páry může být plynule regulováno na parní pistoli a být přizpůsobeno čištěnému povrchu a stupni znečištění. Design byl koncipován tak, aby byl přístroj atraktivní na pohled a zároveň aby… (torriacars.cz)

Kärcher aku čistič oken WV Classic 1.633-169.0, KÄRCHER

Kärcher aku čistič oken WV Classic 1.633-169.0, KÄRCHER

Kärcher aku čistič oken WV Classic 1.633-169.0 KÄRCHER WV Classic je bateriový okenní "vysavač" od firmy KÄRCHER pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada aku stěrky KÄRCHER WV Classic je úplným řešením. Umožňuje hygienickou práci aniž by zanechal šmouhy na čištěném povrchu. Velmi jednoduché používání a díky provozu na baterie velmi flexibilní  Zařízení sestává ze dvou částí. Hubice s nádržkou na vodu s čistícím médiem, rozprašovačem a stírací plochou s mopem. Touto hubicí se na sklo nanese voda s čistícím přípravkem a mopem se okno umyje. Druhou část tvoří hubice s nádobkou na znečištěnou vodu, stírací lištou a sacím motorem napájeným akumulátorem. Touto hubicí se znečištěná vody stáhne a vysaje do zásobník. V sadě se dodává rozprašovač s mikrofaser-utěrkou a 22 ml… (torriacars.cz)

Kärcher - Postřikovač

Kärcher - Postřikovač

Malý postřikovač se výborně hodí pro snadné zahradní zavlažování. S plynule nastavitelnými obrysy postřiku můžete flexibilně a dle potřeby zvolit mezi bodovým a kuželovým paprskem vody. Nejenže snadno zavlažíte květinové a rostlinné záhony, ale zbavíte se i hrubých nečistot na terasách nebo zahradním nábytku. Postřikovač základní třídy se výtečně hodí jak pro zavlažování, tak i pro čištění. Pokud jej zrovna nepoužíváte, průtok vody jednoduše uzavřete na postřikovací trysce. Ostatně: Zahradní postřikovače od společnosti Kärcher jsou kompatibilní se všemi dostupnými zacvakávacími systémy a k Vaší zahradní hadici je snadno připojíte. (karcher.cz)

ProfiCook PC-SV 1126 Sous Vide (PC-SV 1126)

ProfiCook PC-SV 1126 Sous Vide (PC-SV 1126)

Ponorný vařič s multifunkčním dotykovým LED displejem, časovač až 99 hodin, pro všechny nádoby o výšce 18cm, elektronické nastavení teploty, funkce jogurtovače, nastavení teploty 25-100°C (alza.cz)

Kärcher - Turbokartáč

Kärcher - Turbokartáč

Vzduchem poháněná sací hubice. Optimální pro koberce s vysokým vlasem a ideální pro vysávání psích a kočicích chlupů a jiné zvířecí srsti. Turbo sací hubice je poháněna proudem vzduchu vysavače. Výkon čištění výrazně zlepšuje mechanická podpora rotujícím kartáčem. Nečistoty hluboko usazené ve vláknech se zvíří a spolehlivě vysají. Pro mimořádně intenzivní, důkladné a hygienické čištění. Vhodná pro vysavače VC 6100, VC 6200, VC 6300, DS 5500 a DS 5600. (karcher.cz)

Kärcher - Kartáče

Kärcher - Kartáče

Sada sacích štětců je sada příslušenství, která se skládá ze dvou sacích štětců s tvrdými resp. měkkými štětinami. Sací štětec s tvrdými štětinami je určen pro důkladné čištění čalounění a kobervů (např. koberečky nebo autosedačky). Sací štětec s měkkými štětinami umožňuje šetrné čištění citlivých povrchů (např. palubní deska nebo středová konzole). Praktická sada sacích štětců je vhodná pro všechny multifunkční vysavače Kärcher Home & Garden. (karcher.cz)

Otto Kretschmer: Život německého ponorkového velitele z 2. sv. války…

Otto Kretschmer: Život německého ponorkového velitele z 2. sv. války s nejvyšším skóre potopené t (978-80-87057-40-7)

Kniha - autor Lawrence Paterson, 296 stran, česky Otto Kretschmer bojoval ve válce pouze od září 1939 do března 1941, přesto se stal ponorkovým velitelem s nejvyšším skóre potopené tonáže – potopil 47 lodí o celkovém výtlaku 274 333 tun. Tento autoritativní životopis podrobně popisuje jeho osobní příběh a dráhu námořního důstojníka od 1. dubna 1930, kdy vstoupil jako důstojnický čekatel do malého námořnictva Výmarské republiky, až do roku 1970, kdy odešel do důchodu jako admirál válečného námořnictva Spolkové republiky Německa. Kretschmer byl přijat do Hitlerovy rodící se ponorkové zbraně v lednu 1936 a první velení mu bylo svěřeno v říjnu 1937 na ponorce U-23. Do boje s ní poprvé vyplul v roce 1939. Na jaře 1940 názorně dokázal své schopnosti ve válce a byl převelen jako kapitán na… (alza.cz)

Kärcher - Rychlospojka

Kärcher - Rychlospojka

Pro rychlou výměnu různých pracovních nástavců / příslušenství. Optimálně přizpůsobená pro postřikovací zařízení Kärcher, vhodná pro rozhraní pistole / pracovní nástavec. Vnitřní závit M22 x 1,5. (karcher.cz)

Kärcher - Autohubice

Kärcher - Autohubice

Příruční hubice pro snadné a rychlé čištění aut od podlahy až po zavazadlový prostor. Hubici jednoduše upevníte na sací hadici. Ať rohožka, sedadlo, koberec zavazadlového prostoru - hubice sedí dokonale v ruce, dobře se ovládá a zajišťuje tak rychlé přilnutí k podkladu. (karcher.cz)

Kärcher - WD 3

Kärcher - WD 3

Multifunkční vysavač WD 3 má super sací sílu při spotřebě proudu jen 1000 W. Jeho robustní, nárazu vzdorná plastová nádrž má 17-litrový objem. Patronový filtr umožňuje pohodlné vysávání suchých a mokrých nečistot – a to bez výměny filtru. Nová sací hadice a, na to nesmíme zapomenout, nově vyvinutá podlahová hubice na klipsy se směšovací vložkou zajistí optimální zachycení nečistot a tím dokonalou čistotu. Snadno odnímatelná rukojeť umožňuje montáž příslušenství přímo na sací hadici. Při přerušení práce lze sací trubku a podlahovou hubici díky parkovací poloze pohodlně zaparkovat. Ostatní doplňky jako funkce fukaru, „Pull & Push“ uzavírací systém, ergonomicky tvarovaná rukojeť a velmi praktická úschova kabelů a příslušenství činí úklid s WD 3 skutečným potěšením. (karcher.cz)

Kärcher - Univerzální kartáč

Kärcher - Univerzální kartáč

Díky štětinám propouštějícím vodu dokáže univerzální kartáč s upevněním na pistoli vysokotlakého čističe rozpouštět i silně ulpívající nečistoty a zároveň je odplavovat. Měkké štětiny jsou šetrné k citlivým povrchům, aniž by zaostávaly při čištění. Kartáč je kolem dokola osazený štětinami a tím optimálně vhodný pro čištění ploch, ale i složitějších prostor, jako jsou například podběhy kol. (karcher.cz)

Kärcher - S 750

Kärcher - S 750

Pětkrát rychleji zametat než pomocí koštěte. Žádné ohýbání. Ergonomické detaily vybavení. Minimální nároky na prostor. To jsou jen některé z výhod zametacího stroje S 750 společnosti Kärcher. Robustní, nerozbitný a nekorodující přístroj je lehce ovladatelný, pohyblivý. Zametené nečistoty jsou spolehlivě dopraveny do nádržky na nečistoty: snadno, rychle a čistě! Pomocí silného zametacího válce a postranního kartáče dosahuje přístroj S 750 celkové pracovní šířky 700 mm. Velmi dlouhé štětiny bočního kartáče zajišťují také v rozích a na okrajích důkladnou čistotu. Přítlak sklopného postranního kartáče na podklad lze nastavit plynule otočným tlačítkem. Držadlo zametače S 750 dvojnásobně výškově nastavitelné a umožňuje individuální nastavení podle výšky postavy uživatele. Podle potřeby lze… (karcher.cz)

Kärcher - Dvoucestný rozdělovač

Kärcher - Dvoucestný rozdělovač

Vysoce kvalitní dvoucestný rozdělovač s kohoutovou přípojkou G3/4 a redukčním kusem G1/2 pro zavlažování až se dvěma hadicemi současně. Dvoucestný rozdělovač Kärcher je vybaven dvěma kohoutovými přípojkami se dvěma nezávislými, plynulými regulátory a vyznačuje se optimalizovaným průtokem vody. Je univerzálně použitelný ve spojení se všemi běžnými zahradními hadicemi a přesvědčí Vás svou kvalitou, robustností a ergonomickým designem pro příjemnou a snadnou manipulaci. Převlečná matice s robustním vnitřním závitem zaručí jednoduché a pohodlné upevnění na vodovodním kohoutku. Dvoucestný rozdělovač je kompatibilní s většinou dostupných připojovacích zacvakávacích systémů. (karcher.cz)

Kärcher - Dvoucestná spojka

Kärcher - Dvoucestná spojka

Intaktní přípojky k vodovodnímu kohoutku, hadicové spojky a hadice jsou základem efektivního zavlažování. Proto nabízí Kärcher kompletní řadu příslušenství ke spojování, oddělování a opravování zavlažovacích systémů - např. dvoucestnou spojku pro přesné spojení dvou hadic. Dvoucestná spojka je univerzálně použitelná pro všechny běžné zahradní hadice a získá si vás svou robustní kvalitou a ergonomickým designem pro snadnou manipulaci. Dvoucestná spojka je kompatibilní se třemi nejběžnějšími průměry hadic a se všemi dostupnými zacvakávacími systémy. (karcher.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít