Karafa na vyrobu ledoveho caje tea blomus

Karafa na výrobu ledového čaje TEA - Blomus

Karafa na výrobu ledového čaje TEA - Blomus

Kuchyně blomus - styl, design a elegance Karafa na výrobu ledového čaje TEA-JAY® je vyrobena z kvalitních materiálů - matné nerezové oceli a tepelně odolného skla. Díky tomu se může pyšnit dlouhou životností a zároveň elegantním, nestárnoucím vzhledem. Hodí se jak k doplňkům z porcelánu tak z nerezové oceli. Vypadá na první pohled jako obyčejná karafa, její horní část je ale důmyslným "zařízením", díky kterému můžete připravovat ledový čaj přímo v karafě TEA-JAY® bez použití dalších pomůcek. Pro vaši inspiraci je dodávána s knížkou receptů na výrobu osvěžujících nápojů, které oceníte nejen během horkých letních dnů. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost… (decoronline.cz)

Blomus Karafa na výrobu ledového čaje TEA-JAY® 0,8 l

Blomus Karafa na výrobu ledového čaje TEA-JAY® 0,8 l

Tato minimalistická karafa má v horní části důmyslné "zařízení", které umožňuje připravovat ledový čaj přímo v karafě TEA-JAY® bez použití dalších pomůcek. Je dodávána s knížkou receptů na výrobu osvěžujících nápojů, které oceníte nejen během horkých letních dnů. Karafa na výrobu ledového čaje TEA-JAY®, Blomus Z tepelně odolného skla, matné nerezové oceli, plastu a silikonu Rozměry karafy: průměr 9,5 cm, výška 30,5 cm, objem 0,8 l Hrdlo karafy je opatřeno silikonovou ochranou před popálením prstů Hlavice karafy slouží jako zásobník na louhování čaje a zároveň jako filtr Součástí je knížka receptů na výrobu ledového čaje či lahodných koktejlů Karafa ladí se sklenicemi na čaj od společnosti Blomus Produkt získal prestižní ocenění: Red Dot Design Award 2013 (kulina.cz)

Blomus Sada na výrobu ledového čaje TEA-JAY®

Blomus Sada na výrobu ledového čaje TEA-JAY®

Sada obsahuje: Karafu na výrobu ledového čaje TEA-JAY 0,8 l Krabičku se sypaným čajemTato minimalistická karafa má v horní části důmyslné "zařízení", které umožňuje připravovat ledový čaj přímo v karafě TEA-JAY® bez použití dalších pomůcek. Je dodávána s krabičkou sypaného ovocného čaje Samova - Mayby Baby (20 g). Ten je směsí jablek, ananasu, rozkvetlého ibišku, rozinek, červené řepy, mrkve, rohovníku, lékořice a kousků jahod. Karafa na výrobu ledového čaje TEA-JAY®, Blomus Z tepelně odolného skla, matné nerezové oceli, plastu a silikonu Rozměry karafy: průměr 9,5 cm, výška 30,5 cm, objem 0,8 l Hrdlo karafy je opatřeno silikonovou ochranou před popálením prstů Hlavice karafy slouží jako zásobník na louhování čaje a zároveň jako filtr Součástí sady je krabička se sypaným ovocným čajem a… (kulina.cz)

Karafa na výrobu ledového čaje 0,8 l TEA-JAY se sypaným čajem - Blomus

Karafa na výrobu ledového čaje 0,8 l TEA-JAY se sypaným čajem - Blomus

KUCHYNĚ BLOMUS - STYL, DESIGN A ELEGANCE Karafa na výrobu ledového čaje TEA-JAY je vyrobena z kvalitních materiálů - matné nerezové oceli a tepelně odolného skla. Díky tomu se může pyšnit dlouhou životností a zároveň elegantním, nestárnoucím vzhledem. Hodí se jak k doplňkům z porcelánu tak z nerezové oceli. Vypadá na první pohled jako obyčejná karafa, její horní část je ale důmyslným "zařízením", díky kterému můžete připravovat ledový čaj přímo v karafě TEA-JAY a to bez použití dalších pomůcek. Je dodávána s krabičkou sypaného ovocného čaje Samova - Mayby Baby (20 g). Tento je čaj je vzrušující kombinací kousků jablek, ananasu, rozkvetlého ibišku, rozinek, červené řepy, mrkve, rohovníku, lékořice a kousků jahod. Chutná horký i studený. Je velmi osvěžujícím nápojem i v horkých letních… (decoronline.cz)

WMF Karafa na výrobu ledového čaje IceTeaTime

WMF Karafa na výrobu ledového čaje IceTeaTime

Karafa na výrobu ledového čaje IceTeaTime od německé společnosti WMF je vyrobena z tepelně odolného skla o objemu cca 1,2 litru, jenž bohatě vystačí pro běžné použití. Víčko je vyrobeno z odolného plastu a silikonu. Jeho důmyslnou součástí je nerezové "sítko", které při servírování nápoje udržuje kousky ovoce a ledu uvnitř nádoby. Díky použití kvalitního skla je karafa vhodná jak pro teplé tak studené nápoje. V zimě ji můžete používat na přípravu teplého čaje, během teplých letních dnů se můžete ochladit čerstvým ledovým čajem. Na zamíchání Vám poslouží dlouhá lžíce vyrobená z ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®. Karafa IceTeaTime ve stručnosti: Vhodná na výrobu teplého i ledového čaje Vyrobena z tepelně odolného borosilikátového skla Víčko z plastu, silikonu a s nerezovým "sítkem"… (kulina.cz)

Blomus Dekantovací karafa na víno ALPHA

Blomus Dekantovací karafa na víno ALPHA

Dekantovací karafa na víno ALPHA obsahuje: 1x skleněná karafa 1x filtr 1x "rozprašovač"Dekantovací karafa na víno ALPHA od návrháře Paula Flowerse je dokonalým designovým kouskem z čirého skla a ušlechtilé nerezové oceli. Pod hrdlem karafy s integrovaným nerezovým filtrem je umístěn důmyslný rozptylovač, kterým víno stéká po vnitřních stěnách, čímž se maximalizuje provzdušnění. Dekantovací karafa na víno ALPHA, Blomus Vyrobena z čirého skla, matné nerezové oceli a silikonu Integrovaný filtr pro zachycení úlomků korku Opatřena nerezovým nalévacím rtem bez ukapávání Dno tvarováno pro pohodlný úchop palcem Rozměry: průměr 18 cm, výška 26,5 cm, objem 2,0 l Kapacita maximálně dvě lahve vína či 1,5 l Lze mýt v myčce nádobí Vhodný dárek pro milovníky vína Získala prestižní ocenění za design:… (kulina.cz)

Blomus Dekantovací karafa na víno DELTA

Blomus Dekantovací karafa na víno DELTA

Dekantovací karafa na víno DELTA obsahuje: 1 x skleněná karafa 1 x filtr 1 x "rozprašovač"Pod nerezovým hrdlem dekantovací karafy DELTA s integrovaným filtrem je umístěn důmyslný rozptylovač, kterým víno stéká po vnitřních stěnách, čímž se maximalizuje provzdušnění.Víno můžete zároveň nalévat bez strachu ze skvrn na ubruse. Karafa je totiž opatřena nerezovým rtem, který neukapává. Dekantovací karafa na víno DELTA, Blomus Z čirého skla, matné nerezové oceli a silikonu Integrovaný filtr pro zachycení úlomků korku Opatřena nerezovým nalévacím rtem bez ukapávání Rozměry: průměr 18 cm, výška 25,5 cm, objem 2,0 l Kapacita maximálně dvě lahve vína či 1,5 l Lze mýt v myčce nádobí Ideální dárek pro milovníky vína Získala prestižní ocenění za design: iF product design award 2012 a GOOD DESIGN… (kulina.cz)

Karafa na vodu ACQUA 1l - Blomus

Karafa na vodu ACQUA 1l - Blomus

KUCHYNĚ BLOMUS - STYL, DESIGN A ELEGANCE Karafa na vodu ACQUA je vyrobena v ultra jednoduchém ale důmyslném designu. Její elegantní štíhlý tvar bude vypadat dekorativně na vašem jídelním stole. Zároveň se pohodlně vejde do dveří většiny chladniček. Nerezové víko je inovativní, má integrovaný výtok pro snazší manipulaci. S jeho pomocí můžete snadno nalévat i do malých skleniček, neodkapává. Proud vody je usměrněn přesně tam, kam potřebujete, a plátky ovoce či kousky ledu zůstanou uvnitř karafy. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. Více o značce Blomus zde. zde. Materiál: čiré sklo, matná nerezové ocel a silikon  Objem: 1l Původ:… (decoronline.cz)

Karafa na vodu ACQUA 1,5l - Blomus

Karafa na vodu ACQUA 1,5l - Blomus

KuchynĚ BLomus - styl, design a elegance Karafa na vodu ACQUA je vyrobena v ultra jednoduchém ale důmyslném designu. Její elegantní štíhlý tvar bude vypadat dekorativně na vašem jídelním stole. Zároveň se pohodlně vejde do dveří většiny chladniček. Nerezové víko je inovativní, má integrovaný výtok pro snazší manipulaci. S jeho pomocí můžete snadno nalévat i do malých skleniček, neodkapává. Proud vody je usměrněn přesně tam, kam potřebujete, a plátky ovoce či kousky ledu zůstanou uvnitř karafy. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. Více o značce Blomus zde. Materiál: čiré sklo, matná nerezová ocel a silikon Objem: 1,5l Původ: Německo (decoronline.cz)

Blomus Karafa na vodu ACQUA 1,0 l

Blomus Karafa na vodu ACQUA 1,0 l

Jednoduchá a přesto důmyslná karafa na vodu ACQUA se pohodlně vejde do dveří většiny chladniček.Nerezové víko má integrovaný výtok pro snadnou manipulaci. Naléváte, kam potřebujete, a plátky ovoce či kousky ledu zůstanou uvnitř karafy. Karafa na vodu ACQUA, Blomus Z čirého skla, matné nerezové oceli a silikonu Rozměry: průměr 9 cm, výška 30,5 cm, objem 1,0 l Víko má integrovaný výtok pro snadnou manipulaci Lze mýt v myčce nádobí Produkt získal prestižní ocenění za design: iF product design award 2011, GOOD Design (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu FONTANA černá

Blomus Karafa na vodu FONTANA černá

Minimalistická karafa na vodu FONTANA má barevné flip-top víčko s integrovaným výtokem pro snazší manipulaci. S jeho pomocí můžete snadno nalévat tam, kam potřebujete a plátky ovoce či kousky ledu zůstanou uvnitř karafy. Karafa na vodu FONTANA, Blomus Vyrobena z odolného skla, matné nerezové oceli, plastu a silikonu Rozměry karafy: průměr 8 cm, výška 27,5 cm, objem 1,0 l Víko má integrovaný výtok bez odkapávání Lze mýt v myčce nádobí V několika barevných provedeních (kulina.cz)

Karafa na vodu Blomus Acqua, 1 l

Karafa na vodu Blomus Acqua, 1 l

Reprezentativní design, snadná údržba a materiál, na který se můžete spolehnout. Karafa na vodu bude ozdobou vaší jídelny či pracovního stolu a připomene vám elegantní formou, že je čas doplnit tekutiny. Značka Blomus, to je německá kvalita a minimalistický design. Jejich doplňky vynikají svým odolným materiálem a tvarem, ke kterému není co přidat ani ubrat. Typicky volí ušlechtilé materiály jako je nerezová ocel, které nesou trvalou hodnotu a eleganci. (bonami.cz)

Blomus Karafa na vodu ACQUA 1,5 l

Blomus Karafa na vodu ACQUA 1,5 l

Jednoduchá a přesto důmyslná karafa na vodu ACQUA se pohodlně vejde do dveří většiny chladniček. Nerezové víko má integrovaný výtok pro snadnou manipulaci. Naléváte, kam potřebujete, a plátky ovoce či kousky ledu zůstanou uvnitř karafy. Karafa na vodu ACQUA, Blomus Z čirého skla, matné nerezové oceli a silikonu Rozměry: průměr 10 cm, výška 34,5 cm, objem 1,5 l Víko má integrovaný výtok pro snadnou manipulaci Lze mýt v myčce nádobí Produkt získal prestižní ocenění za design: iF product design award 2011, GOOD Design (kulina.cz)

Küchenprofi Pomocník pro přípravu čaje Tea-boy (3110000000)

Küchenprofi Pomocník pro přípravu čaje Tea-boy (3110000000)

Sítko na čaj na louhování, s minutkou, časovač je mechanický, nepotřebuje baterie, výška 20.3cm, průměr 7.6cm, váha 0.209kg Küchenprofi Tea-Boy si zamilujete na první pohled. Tento tučňák se totiž stane spolehlivým pomocníkem při přípravě vašeho oblíbeného čaje. Jiným slovem ho lze nazvat jako vytahovač sáčkového čaje, který navíc disponuje minutkou. Jeho použití je velmi jednoduché: stačí mu za zobák zavěsit sáček s čajem, ponořit ho do vody a poté na boční části nastavit čas. Ten, jakmile vyprší, podá tučňákovi signál a vytáhne sáček ven. Váš čaj tak bude připravený bez neustálého pozorování hodinek. Velkou výhodou je i fakt, že Tea-Boy funguje i bez baterek.  Klíčové vlastnosti Küchenprofi Tea-BoyVytahovač sáčkového čaje Küchenprofi Tea-Boy je k… (alza.cz)

Blomus Karafa na vodu modrošedá SPLASH 1 l

Blomus Karafa na vodu modrošedá SPLASH 1 l

Karafa na vodu SPLASH je jednoduchá, elegantní a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Karafa na vodu SPLASH: Vyrobena z čirého skla a silikonu Ideální na vodu nebo chlazené nápoje Rozměry karafy: průměr 9 cm, výška 29,5 cm, objem 1 l Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

Karafa na vodu Blomus Acqua, 1,5 l

Karafa na vodu Blomus Acqua, 1,5 l

Reprezentativní design, snadná údržba a materiál, na který se můžete spolehnout. Karafa na vodu bude ozdobou vaší jídelny či pracovního stolu a připomene vám elegantní formou, že je čas doplnit tekutiny. Značka Blomus, to je německá kvalita a minimalistický design. Jejich doplňky vynikají svým odolným materiálem a tvarem, ke kterému není co přidat ani ubrat. Typicky volí ušlechtilé materiály jako je nerezová ocel, které nesou trvalou hodnotu a eleganci. (bonami.cz)

Blomus Karafa na vodu khaki SPLASH 1 l

Blomus Karafa na vodu khaki SPLASH 1 l

Karafa na vodu SPLASH je jednoduchá, elegantní a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Karafa na vodu SPLASH: Vyrobena z čirého skla a silikonu Ideální na vodu nebo chlazené nápoje Rozměry karafy: průměr 9 cm, výška 29,5 cm, objem 1 l Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu ALDOA 0,9 l

Blomus Karafa na vodu ALDOA 0,9 l

Karafa na vodu ALDOA je vyrobena v minimalistickém designu. Její tvar umožňuje pohodlné umístění do dveří většiny chladniček. Nerezové víko je zároveň inovativní, protože má integrovaný výtok pro snazší manipulaci. Karafa na vodu ALDOA: Vyrobena z čirého skla a matné nerezové oceli Rozměry karafy: průměr 10 cm, výška 30 cm, objem 0,9 l Lze mýt v myčce nádobí Nevhodná pro horké nápoje (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu cihlová SPLASH 1 l

Blomus Karafa na vodu cihlová SPLASH 1 l

Karafa na vodu SPLASH je jednoduchá, elegantní a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Karafa na vodu SPLASH: Vyrobena z čirého skla a silikonu Ideální na vodu nebo chlazené nápoje Rozměry karafy: průměr 9 cm, výška 29,5 cm, objem 1 l Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu šedočerná SPLASH 1 l

Blomus Karafa na vodu šedočerná SPLASH 1 l

Karafa na vodu SPLASH je jednoduchá, elegantní a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Karafa na vodu SPLASH: Vyrobena z čirého skla a silikonu Ideální na vodu nebo chlazené nápoje Rozměry karafy: průměr 9 cm, výška 29,5 cm, objem 1 l Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu světle růžová SPLASH 1 l

Blomus Karafa na vodu světle růžová SPLASH 1 l

Karafa na vodu SPLASH je jednoduchá, elegantní a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Karafa na vodu SPLASH: Vyrobena z čirého skla a silikonu Ideální na vodu nebo chlazené nápoje Rozměry karafy: průměr 9 cm, výška 29,5 cm, objem 1 l Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu krémová SPLASH 1 l

Blomus Karafa na vodu krémová SPLASH 1 l

Karafa na vodu SPLASH je jednoduchá, elegantní a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Karafa na vodu SPLASH: Vyrobena z čirého skla a silikonu Ideální na vodu nebo chlazené nápoje Rozměry karafy: průměr 9 cm, výška 29,5 cm, objem 1 l Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

Karafa na vodu s chladičem Blomus Acquacool, 1,2 l

Karafa na vodu s chladičem Blomus Acquacool, 1,2 l

Reprezentativní design, snadná údržba a materiál, na který se můžete spolehnout. Karafa na vodu bude ozdobou vaší jídelny či pracovního stolu a připomene vám elegantní formou, že je čas doplnit tekutiny. Značka Blomus, to je německá kvalita a minimalistický design. Jejich doplňky vynikají svým odolným materiálem a tvarem, ke kterému není co přidat ani ubrat. Typicky volí ušlechtilé materiály jako je nerezová ocel, které nesou trvalou hodnotu a eleganci. (bonami.cz)

Černá skleněná karafa na vodu Blomus Splash, 1 l

Černá skleněná karafa na vodu Blomus Splash, 1 l

Voda je základem všeho, proto by neměla chybět na vašem stole nejen při hlavních jídlech, ale v průběhu celého dne. Díky elegantnímu servírování bude nejen šikovně stále na očích, ale stane se také estetickým prvkem, který zkrášlí celý interiér. Podlehněte odleskům kvalitního skla od značky Blomus. (bonami.cz)

Blomus Karafa na vodu FLOW kouřové sklo 1,1 l

Blomus Karafa na vodu FLOW kouřové sklo 1,1 l

Jednoduchá karafa ze série FLOW z dílny návrhářky Theresy Rand dodá nádech elegance i jednoduše prostřenému stolu. Je sice vybavena menší, ale robutní základnou, která umožní vyniknout zaoblenému tvaru karafy. Karafa je vhodná na podávání vody a nealkoholických nápojů, příp. i vína a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Lze ji doplnit skleničkami ze stejné série ve stejném kouřovém odstínu. Elegantní nádech kouřového skla Jemná silueta Rozměry karafy: průměr 9,5 cm, výška 22 cm, objem 1,1 l Praktická výlevka pro snadné nalévání Vhodné do myčky nádobí   (kulina.cz)

Blomus Chladicí karafa na vodu ACQUA COOL 1,2 l

Blomus Chladicí karafa na vodu ACQUA COOL 1,2 l

Chladicí karafa na vodu ACQUA COOL obsahuje: 1x karafa ACQUA 1x chladicí vložkaTato jednoduchá a přesto důmyslná chladící karafa se pohodlně vejde do dveří většiny chladniček. Je vybavena plastovou chladící tyčkou, která udrží váš nápoj déle chladný i v horkých letních dnech. Chladicí karafa na vodu ACQUA COOL, Blomus Z čirého skla, matné nerezové oceli a silikonu Chladicí vložku z umělé hmoty ponechte před použitím cca 3 hodiny v mrazničce Rozměry karafy: průměr 10 cm, výška 34,5 cm, objem 1,2 l Objem s použitím chladicí tyče: 1,0 l Lze používat i bez chladicí vložky Vhodné do myčky nádobí Produkt získal prestižní ocenění za design: Red Dot Design Award 2012, iF product design award 2013 (kulina.cz)

Blomus Karafa na vodu FLOW matná zlatá 1,1 l

Blomus Karafa na vodu FLOW matná zlatá 1,1 l

Jednoduchá karafa ze série FLOW z dílny návrhářky Theresy Rand dodá nádech elegance i jednoduše prostřenému stolu. Je sice vybavena menší, ale robutní základnou, která umožní vyniknout zaoblenému tvaru karafy. Karafa je vhodná na podávání vody a nealkoholických nápojů, příp. i vína a pohodlně se vejde do dveří většiny chladniček. Lze ji doplnit skleničkami ze stejné série ve stejném odstínu matné zlaté. Elegantní nádech matného zlatého skla Jemná silueta Rozměry karafy: průměr 9,5 cm, výška 22 cm, objem 1,1 l Praktická výlevka pro snadné nalévání Vhodné do myčky nádobí (kulina.cz)

Karafa na vodu s bílým víčkem Blomus Splash, 1 l

Karafa na vodu s bílým víčkem Blomus Splash, 1 l

Voda je základem všeho, proto by neměla chybět na vašem stole nejen při hlavních jídlech, ale v průběhu celého dne. Díky elegantnímu servírování bude nejen šikovně stále na očích, ale stane se také estetickým prvkem, který zkrášlí celý interiér. Podlehněte odleskům kvalitního skla od značky Blomus. (bonami.cz)

Blomus Čajová konvice TEA-JANE

Blomus Čajová konvice TEA-JANE

Důmyslné provedení čajové konvice TEA-JANE umožňuje podávat čaj bez nutnosti vyndání čajového sítka. Čajová konvice TEA-JANE v nadčasovém designu potěší vzhledem i jednoduchostí použití. Čajová konvice TEA-JANE, Blomus Vyrobena z čirého skla, kvalitního plastu a matné nerezové oceli Důmyslný filtrační systém Bez nutnosti vyndavat čajové sítko Rozměry: průměr 12,2 cm, výška 18 cm, šířka 17,2 cm Skvěle se doplňuje s podložkou OOLONG Použití je snadné: Naplňte konvici horkou vodou, maximálně po rysku.Nasaďte nerezovou část víčka.Vložte plastový zásobník k přípravě čajového nálevu.Nasypte čaj, zalejte horkou vodou po rysku. Zašroubujte plastové víčko, nechte čaj vyluhovat.Pootočením plastového víčka se nálev naleje do konvice. Nyní si můžete vychutnat skvělý čaj bez nutnosti vyndávat sítko… (kulina.cz)

Čajová konvice TEA-JANE - Blomus

Čajová konvice TEA-JANE - Blomus

KuchynĚ BLomus - styl, design a elegance Čajová konvice TEA-JANE je jedním z klenotů určených pro přípravu a podávání čaje. Díky důmyslnému designu můžete podávat čaj bez nutnosti vyndání čajového sítka a užít si tak chvíle pohody. Čajová konvice TEA-JANE v čistém, elegantním designu potěší vzhledem i jednoduchostí použití. Kontrast použitých materiálů, čirého skla a chladné nerezové oceli, působí nadčasově.. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. Více o značce Blomus zde. Materiál: čiré sklo, matná nerezová ocel a kvalitní plast Objem: 1l Původ: Německo (decoronline.cz)

Náhradní chladicí vložka do karafy na vodu 2 kusy ACQUA COOL - Blomus

Náhradní chladicí vložka do karafy na vodu 2 kusy ACQUA COOL - Blomus

KuchynĚ BLomus - styl, design a elegance Náhradní chladicí vložka do karafy na vodu ACQUA COOL je vyrobena z odolného plastu. Díky chladicí vložce vydrží váš nápoj déle chladný. Stačí ji před použitím vložit na cca 3 hodiny do mrazničky. Dva kusy v balení. Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. Více o značce Blomus zde. Materiál: odolný plast Původ: Německo (decoronline.cz)

Konvice se sítkem na sypaný čaj Blomus Tea Jane, 1 l

Konvice se sítkem na sypaný čaj Blomus Tea Jane, 1 l

Připravte si lahodný čaj a vychutnejte si domácí pohodu. S čajovými doplňky Blomus si přípravu nápoje dokonce začnete užívat. (bonami.cz)

Karafa na víno

Karafa na víno

(home-point.cz)

Karafa na víno

Karafa na víno

Sklo, v34,5cm, vhodné do myčky na nádobí (home-point.cz)

Blomus Palička na caipirinhu/mojito s odměrkou BLEND

Blomus Palička na caipirinhu/mojito s odměrkou BLEND

Palička (muddler) na caipirinhu/mojito s odměrkou BLEND v důmyslném designu je praktickým pomocníkem pro váš bar. S její pomocí připravíte lahodné koktejly, stejně tak pomůže při výrobě ledového čaje či osvěžujících letních citronád. Díky integrované odměrce snadno naměříte množství alkoholu či sirupu. Lze ji mýt v myčce nádobí. Palička s odměrkou BLEND ve stručnosti: Na výrobu koktejlů či citronád S integrovanou odměrkou do 6 cl Vyrobena z matné nerezové oceli a plastu Rozměry: průměr 4 cm, výška 28 cm Lze mýt v myčce nádobí Německá společnost Blomus vytváří luxusní výrobky pro každodenní život. Nejde jen o samoúčelný design. Ve svých produktech harmonizuje funkci a formu, kombinuje jednoduchost s krásou materiálu. (kulina.cz)

Karafa na vodu WMF Cromargan® Basic

Karafa na vodu WMF Cromargan® Basic

Dáváte si záležet na detailech? Pro všechny milovníky perfekcionalismu, dobrého vkusu a hlavně praktičnosti představuje WMF své kousky na servírování. Pořiďte si je i do své domácnosti a nadchněte nejen sebe, ale i své hosty. (bonami.cz)

Karafa na whiskey Antic Line Bottle

Karafa na whiskey Antic Line Bottle

Křišťálově čisté sklo a jemné vzory, to je karafa od značky Antic Line. Ideální pro doplnění domácího baru nebo jako elegantní servírování vybraného alkoholu pro vaše návštěvy. (bonami.cz)

Karafa na whisky Antic Line

Karafa na whisky Antic Line

Křišťálově čisté sklo a jemné vzory, to je karafa od značky Antic Line. Ideální pro doplnění domácího baru nebo jako elegantní servírování vybraného alkoholu pro vaše návštěvy. (bonami.cz)

Karafa na salátové zálivky InnovaGoods

Karafa na salátové zálivky InnovaGoods

Hledáte praktického pomocníka do kuchyně? InnovaGoods má opravdové pecky! Usnadní vám práci a radost udělají i jako dárek. Třeba vaší vařením a recepty posedlé kamarádce ♥ (bonami.cz)

Karafa na vodu 1l Acqua

Karafa na vodu 1l Acqua

Praktická karafa na vodu je vyrobená z čirého skla, matné nerezové oceli a silikonu. Díky svému elegantnímu designu se hodí do každé domácnosti. Karafa se pohodlně vejde do dveří větších ledniček. Karafu lze mýt v myčce na nádobí. Rozměry: - průměr 9 cm - výška 30 cm - objem 1l (nabytek-forliving.cz)

Karafa na vodu "VETRO" - Cilio

Karafa na vodu "VETRO" - Cilio

CILIO PREMIUM! Skleněná karafa VETRO - vyrobena z křišťálového skla. Designová karafa, která se hodí do každé domácnosti a díky svému úzkému tělu se vejde i do každé lednice. Dokonale navržené víčko karafy ji automaticky uzavírá a díky vestavěnému sítku zůstanou kostky ledu i kousky ovoce bezpečně uvnitř. Cilio je Německá značka, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních doplňků, které zpříjemňují stolování v kombinaci s nadčasovým designem a vysokou funkčností. Značka v současnosti velmi hbitě reaguje na moderní trendy a inovuje své výrobní postupy tak, aby zboží poskytovalo uživatelům radost a odpovídalo požadavkům současného kvalitního životního stylu. Více o Cilio zde. Materiál: křišťálové sklo, nerez Objem: 0,7l Původ: Německo (decoronline.cz)

Karafa na víno 1,5 l

Karafa na víno 1,5 l

Karafa na víno o objemu 1,5 l je vyrobena ze skla a má neobvyklý elegantní design. Víno se obvykle přelévá z lahve do karafy proto, aby mohlo plně rozvinout své aroma. Při tomto postupu se víno vlévá do dekantační nádoby a obohacuje se přitom o kyslík. Skleněná karafa je ideálním dárkem pro milovníky vína. Rozměry: výška 25 cm, průměr 21 cm Objem: 1,5 l Materiál: sklo Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 KčDobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 KčPřesnou informaci s termínem doručení naleznete v detailu každého produktu (vedle tlačítka „do košíku“). Platí pouze pro doručení na výdejní místo Zásilkovny!Pro termín doručení kurýrem PPL je nutno přičíst 1 pracovní den!Doprava zdarma nad 1000 Kč. (suprovedarky.cz)

Karafa na limonádu 1L

Karafa na limonádu 1L

(home-point.cz)

Eva Solo Karafa na olej nebo ocet

Eva Solo Karafa na olej nebo ocet

Už naše babičky věděly, že oleje a octy jsou tekutým kořením v kuchyni. Chcete je mít po ruce a zároveň je využít jako stylovou dekoraci? Pokud ano, dejte bylinky a koření do karafy Eva Solo a naplňte olejem nebo octem. Chuť i vůni vámi připraveného oleje či octa udrží karafa pěkně pod zátkou. Průhlednost skla vám navíc umožní vychutnat si očima svůj vlastní vkus. Nálevka z leštěné nerezové oceli při používání dokonale reguluje proud tekutiny, zároveň je vybavena dripp-free okrajem bez odkapávání. Už žádné skvrny na stole. Karafa na olej nebo ocet Eva Solo ve stručnosti: Pomáhá při vaření, servírování a uchovávání olejů a octů Dripp-free nálevka z nerezové oceli umožňuje přesné nalévání bez odkapávání Těsně přiléhající zátka ze silikonu zachová aroma a chuť Sklo je žáruvzdorné Karafu… (kulina.cz)

Karafa na víno Prestige, Luigi Bormioli, 0,25l

Karafa na víno Prestige, Luigi Bormioli, 0,25l

Malý džbán na víno od výrobce špičkového nápojového skla, italské firmy Luigi Bormioli. Vyroben z prvotřídního křišťálového skla té nejvyšší kvality. Džbán na víno je vhodný pro každou příležitost a díky sklu, které je vyrobené bezolovnatou metodou, je vysoce odolný proti rozbití a poškození. Sklo je křišťálově čisté, tudíž nezkresluje přirozenou barvu vína. Elegantní a praktický tvar umožňuje dokonalé provzdušnění a pohodlné rozlévání vína.  Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

Karafa na víno Prestige, Luigi Bormioli, 1,5l

Karafa na víno Prestige, Luigi Bormioli, 1,5l

Designový džbánek na víno, nebo pitnou vodu je vyroben z pevného foukaného křišťálového skla. Džbánek byl vyroben bezolovnatou metodou a pochází z dílny světoznámého výrobce nápojového skla, firmy Luigi Bormioli. Objem džánku je 1,5 litru tekutiny a je vhodným inventářem pro každou vinárnu, kavárnu, restauraci, nebo do výbavy milovníků vína.  Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

Karafa na víno Optima, Luigi Bormioli, 0,75l

Karafa na víno Optima, Luigi Bormioli, 0,75l

Servírovací láhev na víno od firmy Luigi Bormioli je vyrobena z prvotřídního křišťálového skla. Nápojové sklo této světoznámé italské značky se vyznačuje nejen skvělým poměrem mezi cenou a kvalitou, ale zároveň je enormně pevné a odolné proti mechanickému poškození, například i při mytí v myčkách. Není divu, že tyto servírovací karafy jsou vhodné pro téměř jakoukoli situaci, kdy je zapotřebí kvalitního servisu při popíjení vína. Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

Karafa na víno Atelier, Luigi Bormioli, 1,0l

Karafa na víno Atelier, Luigi Bormioli, 1,0l

Jednoduchá karafa na víno vyrobená vyrobena z kvalitního foukaného křišťálového skla. Sklo je bezolovnaté a má vynikající fyzikální vlastnosti, jako např. pevnost, čirost a vysoký lesk. Tato karafa na víno pochází od světoznámého výrobce nápojového skla (Luigi Bormioli), jehož produktům je příznačný skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Objem karafy je jeden litr.  Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

WMF Karafa na vodu Motion 0,8 l

WMF Karafa na vodu Motion 0,8 l

POPIS Karafa na vodu Motion o objemu 1,25 l od výrobce WMF je vyrobena z kvalitního odolného skla a je vybavena praktickým inteligentním uzávěrem z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan® 18/10, která je hygienická, odolná proti korozi a nechytá pachy ani chutě. Inteligentní uzávěr se sám otevírá či zavírá, když naléváte pomocí sklopného mechanismu. Díky integrovanému sítku zůstanou pri nalévání kousky ovoce či kostky ledu bezpečně uvnitř karafy. Karafa je vhodná do běžných přihrádek v ledničce. Má elegantní design s uzávěrem ve stříbrné barvě. SPECIFIKACE Výška: 29 cm Průměr: 10 cm Objem: 1,25 l Barva: stříbrná Materiál: víčko z nerezové oceli Cromargan® 18/10, sklo VÝHODY A NEVÝHODY Vyrobeno z vysoce kvalitního skla a nerezové oceli Cromargan® 18/10, která je hygienická, odolná… (chefshop.cz_ine)

WMF Pour Over Coffee Karafa na kávu

WMF Pour Over Coffee Karafa na kávu

   POPIS Karafa na kávu Pour Over Coffee od výrobce WMF je vyrobena z tepelně odolného dvojitého skla. Karafa má průměr 4 cm, praktickou výlevku pro snadné lití a skleněnou rukojeť pro pohodlnou manipulaci. Součástí je dvojitý filtr z nerezové oceli a uzavíratelné víčko pro transport a udržení kávy déle teplé/studené. Karafa je vhodná na studené i teplé nápoje a je vhodná do myčky na nádobí a do lednice. Ideální na kávu French Press a Latte macchiato. SPECIFIKACE Průměr: 4 cm Materiál: sklo, nerezová ocel, plast Barva: průhledná, stříbrná, černá praktické rady Vhodné do myčky: Ne Doporučujeme pouze ruční mytí. Před uschováním nechte řádně vyschnout. CO DÁL? Líbí se vám tento produkt? Skvělé! Přidejte ho do košíku a pokračujte v nákupu. Nevyhovuje vám? Zkuste se podívat na ostatní výrobky… (chefshop.cz_japan)

Karafa na whiskey Antic Line Bouteille

Karafa na whiskey Antic Line Bouteille

Antic Line, to jsou dekorace, které se díky použitému materiálu a vzoru perfektně hodí na chalupu nebo rustikálně laděných domovů. Připomínají kousky poznamenané historií a plné příběhů doby. Teď jste na řade vy, abyste jim vtiskli kus ze svého vlastního života. - Materiál: sklo - Rozměry: 23 x 16 cm (bonami.cz)

Karafa na vodu WMF 1 l

Karafa na vodu WMF 1 l

POPIS   Karafa na vodu o objemu 1 l od výrobce WMF je vyrobena z kvalitního odolného skla a je opatřena praktickým uzávěrem. Inteligentní uzávěr z nerezové oceli Cromargan® a silikonu má záklopku, která se automaticky uzavírá. Integrované sítko zadržuje led nebo plátky citrónu. Karafa má dostatečně široké hrdlo na to, abyste se mohli pohodlně napít. Při rozlévání silikonový lem zadržuje kapky vody, nemusíte se tak bát rozlití vody kolem skleničky. Karafa je vhodná do běžných přihrádek v lednici. Karafa na vodu je velmi praktická hlavně v létě, kdy si v ní můžete pohodlně vychladit vodu. Karafa má elegantní design a je provedena v černém odstínu.  SPECIFIKACE Objem: 1 l Výška: 29 cm Průměr: 7,7 cm Barva: černá Materiál: … (chefshop.cz_ine)

Karafa na ocef/olej BEVO - ZACK

Karafa na ocef/olej BEVO - ZACK

OCet a olej - Bambus a sklo Ladné křivky karafy na ocet/olej zdobené bambusovým uzávěrem, které se stará o efekt "třešnička na dortu".   Materiál: sklo, bambusové dřevo Rozměry: výška 17,5 cm, Ø 7 cm Objem: 250 ml (decoronline.cz)

WMF Karafa na víno/vodu JETTE

WMF Karafa na víno/vodu JETTE

Karafa na víno/vodu JETTE je skvostný kousek pro slavnostně a neobyčejně prostřený stůl od světoznámé návrhářky JETTE JOOP. JETTE JOOP patří k nejúspěšnějším designérkám v Německu a pro WMF nyní navrhuje "módu" pro stůl. (kulina.cz)

Karafa na červené víno Sagaform Oval

Karafa na červené víno Sagaform Oval

Oval Oak je kolekce do jídelny a kuchyně, která vás překvapí svou jednoduchou krásou. Kvalitní sklo je doplněno o víčka, která mají podobu kuličky vyrobené z masivního dubového dřeva. Tento kousek pochází od švédské značky Sagaform, která je po celém světě známá svou perfektní kombinací krásy a funkčnosti. - Materiál: sklo, dub - Objem: 2 l - Designér: Studio Moritz (bonami.cz)

LSA Wine karafa na víno 2,4l

LSA Wine karafa na víno 2,4l

Klasický kus skleněné, ručně foukané karafy. Elegantní tvar a velikost jsou ideální, aby vaše víno mohlo dýchat a rozvinout tak své jedinečné vlastnosti. Vychutnejte si své oblíbené víno stylově s karafou z kolekce Wine nebo ji darujte, prezentována v dárkovém balení. Doporučujeme při péči o výrobky ručně foukaného skla dodržovat následující instrukce: - sklo myjte nejlépe ručně v teplé mýdlové vodě a sušte jemným hadříkem. - lze mýt v myčce, mimo výrobků se zlatými, platinovými či jinými kovovými okraji nebo dekorem. - nepoužívejte agresivní čistící prostředky. - nevystavujte sklo příliš vysokým teplotám, zamezte teplotnímu šoku. - výrobkům s metalickými barvami věnujte prosím zvýšenou péči. - nevhodné do do mikrovlnné trouby. Rozměry(cm): v , pr. Obsah: 2,4l (decoronline.cz)

Karafa na vodu WMF 1 l

Karafa na vodu WMF 1 l

POPIS   Karafa na vodu o objemu 1 l od výrobce WMF je vyrobena z kvalitního odolného skla a je opatřena praktickým uzávěrem. Inteligentní uzávěr z nerezové oceli Cromargan® a silikonu má záklopku, která se automaticky uzavírá. Integrované sítko zadržuje led nebo plátky citrónu. Karafa má dostatečně široké hrdlo na to, abyste se mohli pohodlně napít. Při rozlévání silikonový lem zadržuje kapky vody, nemusíte se tak bát rozlití vody kolem skleničky. Karafa je vhodná do běžných přihrádek v lednici. Karafa na vodu je velmi praktická hlavně v létě, kdy si v ní můžete pohodlně vychladit vodu. Karafa má elegantní design a je provedena v černém odstínu.  SPECIFIKACE Objem: 1 l Výška: 29 cm Průměr: 7,7 cm Barva: černá Materiál: … (chefshop.cz_japan)

Karafa na whiskey, 20 cm

Karafa na whiskey, 20 cm

Podávejte whisky, likér či víno ve velkém stylu. Skleněná karafa se zátkou je již ověřenou klasikou. Jedná se o krásnou repliku broušeného křišťálu. (velkykosik.cz)

Karafa na whiskey, 25 cm

Karafa na whiskey, 25 cm

Podávejte whisky, likér či víno ve velkém stylu. Skleněná karafa se zátkou je již ověřenou klasikou. Jedná se o krásnou repliku broušeného křišťálu. Rozměry (š x v x h): 9 x 25 x 9 cm (velkykosik.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít