Kam běží modrá liška. pohádkové vyprávění z malé strany

Produkt Kam běží modrá liška. pohádkové vyprávění z malé strany sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kam běží modrá liška. pohádkové vyprávění z malé strany upraviť a produkt hľadať znova.

Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany

Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany
Detail

Audiokniha MP3 Andrej Gjurić, čte Alois Švehlík,Boris Rösner,Jiří Bruder,Martin Růžek,Miloš Kopecký,Miloš Nedbal,Miroslav Moravec,Petr Štěpánek,Rudolf Hrušínský,Stanislav Šimek "Kam běží modrá liška? Na Kampu a v hubě nese zelenou ratolest. Je to znamení na domě hned zkraje kampského plácku. Kdo si všiml, ten rozumí a kdo ne, bude se tam muset podívat." Tak začíná své vyprávění Rudolf Hrušínský v okouzlujícím pohádkovém vyprávění ze staré Prahy. Jsme na Kampě, na Malé Straně, ve společnosti vltavských vodníků, kteří pátrají po ztraceném nejstarším a největším vltavském kaprovi Kuldovi. O tom, co všechno jsou vodníci schopni pro záchranu svého kapřího kamaráda podniknout, i jak překvapivé je rozuzlení celého příběhu, se dozvíte způsobem nanejvýš ztrhujícím. Představitelé vodníků Martin Růžek, Miloš Kopecký, Miloš Nedbal, Miroslav Moravec, Boris Rössner, spolu s vypravěčem Rudolfem Hrušínským, ti všichni souznějí s nádherným jazykem literární předlohy autora... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany , Kam běží modrá liška. pohádkové vyprávění z malé strany

Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany - Andrej Gjurič - audiokniha

Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany - Andrej Gjurič - audiokniha
Detail

Audiokniha:,"Kam běží modrá liška? Na Kampu a v hubě nese zelenou ratolest. Je to znamení na domě hned zkraje kampského plácku. Kdo si všiml, ten rozumí a kdo ne, bude se tam muset podívat." Tak začíná své vyprávění Rudolf Hrušínský v okouzlujícím pohádkovém vyprávění ze staré Prahy. Jsme na Kampě, na Malé Straně, ve společnosti vltavských vodníků, kteří pátrají po ztraceném nejstarším a největším vltavském kaprovi Kuldovi. O tom, co všechno jsou vodníci schopni pro záchranu svého kapřího kamaráda podniknout, i jak překvapivé je rozuzlení celého příběhu, se dozvíte způsobem nanejvýš ztrhujícím. Představitelé vodníků Martin Růžek, Miloš Kopecký, Miloš Nedbal, Miroslav Moravec, Boris Rössner, spolu s vypravěčem Rudolfem Hrušínským, ti všichni souznějí s nádherným jazykem literární předlohy autora Andreje Gjuriće, vychutnávají si poezii košatého vyprávění, které se stalo pro řadu zasvěcených znalců skutečně kultovním textem i nahrávkou (režie Tomáš Vondrovic v roce 1981, nahrváka vydána na LP v roce 1983). (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany - Andrej Gjurič - audiokniha , Kam běží modrá liška: pohádkové vyprávění z malé strany (978-80-257-1477-5)

Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé Strany (978-80-257-1477-5)

Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé Strany (978-80-257-1477-5)
Detail

Kniha - autor Andrej Gjurič, 144 stran, česky, pevná bez přebalu matná Kam běží modrá liška? - Na Kampu přece. Nové vydání legendární dětské knihy Andreje Gjuriče, která v jedinečném rytmu vypráví příběhy z Malé Strany, vychází více než po třiceti letech od prvního vydání. Gjurič v ní vytvořil vlastní mytologii, svět zabydlený bubáky, vodníky, ale i obyčejnými lidmi. Jedno z nejmagičtějších míst Prahy, tak ožívá v novodobých mýtech, které svou působivostí okouzlí nejen děti, ale i rodiče, kteří jim příběhy budou číst. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé Strany (978-80-257-1477-5) , Lidka z malé strany (978-80-7229-693-4)

Kam běží modrá liška - Gjurič Andrej

Kam běží modrá liška - Gjurič Andrej
Detail

Kam běží modrá liška? - Na Kampu přece. Nové vydání legendární dětské knihy Andreje Gjuriče, která v jedinečném rytmu vypráví příběhy z Malé Strany, vychází více než po třiceti letech od prvního vydání. Gjurič v ní vytvořil vlastní mytologii, svět zabydlený bubáky, vodníky, ale i obyčejnými lidmi. Jedno z nejmagičtějších míst Prahy, tak ožívá v novodobých mýtech, které svou působivostí okouzlí nejen děti, ale i rodiče, kteří jim příběhy budou číst. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kam běží modrá liška - Gjurič Andrej , Běží liška k táboru (978-80-7547-154-3)

Lidka z Malé Strany - Štědrá Libuše

Lidka z Malé Strany - Štědrá Libuše
Detail

Autorky objevily v pozůstalosti své matky Ing. Ludmily Štědré, roz. Marianiové, provd. Gabessamové (4. 1. 1901 v Praze - 6. 3. 2000 v Opavě), vzpomínky na její dětství a dospívání. Sestavily z nich tuto knihu. Oživují v ní mnoho malostranských postav a figurek, jímavě vykreslují život prvních dvaceti let 20. století na Malé Straně a sledují dramatické osudy široce rozvětvené rodiny. Poutavě zachycují tehdejší těžký život dítěte z rozvedeného manželství. Všechny postavy opravdu žily a můžete vystopovat i jejich skutečná jména. Hrdinka knihy vyrůstala na Malé Straně, celý život dychtila po vzdělání. Vystudovala Vysokou školu obchodní s titulem komerční inženýr. V r. 1925 se vdala za svého profesora Českoslovanské OA Eustacha Gabessama (v knize Smutný), o 24 let staršího, který si nepřál mít děti. Jako jeho žena nesměla učit, proto začala psát. Vydala romány Vlny života, Cesta, Pěst, Dítě, Dražba srdce a jedinou knihu pro děti Amilkovo mládí pod pseudonymem Liduše G. Mostecká. Po smrti manžela se už nevdala, přání mít děti si později splnila. Narodily se jí tři dcery. Nejstarší Jiřina a po čtyřech a půl letech dvojčata Libuše a Ludmila. Do svých osmdesáti let učila na pražských gymnáziích. Dožila se téměř 100 let. (patro.cz)

Podobné produkty ako Lidka z Malé Strany - Štědrá Libuše , Vodníci z pohádkové řeky

Lidka z Malé Strany - Libuše Štědrá, Štědrá Ludmila

Lidka z Malé Strany - Libuše Štědrá, Štědrá Ludmila
Detail

Autorky objevily v pozůstalosti své matky Ing. Ludmily Štědré, roz. Marianiové, provd. Gabessamové (4. 1. 1901 v Praze – 6. 3. 2000 v Opavě), vzpomínky na její dětství a dospívání. Sestavily z nich tuto knihu. Oživují v ní mnoho malostranských postav a figurek, jímavě vykreslují život prvních dvaceti let 20. století na Malé Straně a sledují dramatické osudy široce rozvětvené rodiny. Poutavě zachycují tehdejší těžký život dítěte z rozvedeného manželství. Všechny postavy opravdu žily a můžete vystopovat i jejich skutečná jména. Hrdinka knihy vyrůstala na Malé Straně, celý život dychtila po vzdělání. Vystudovala Vysokou školu obchodní s titulem komerční inženýr. V r. 1925 se vdala za svého profesora Českoslovanské OA Eustacha Gabessama (v knize Smutný), o 24 let staršího, který si nepřál mít děti. Jako jeho žena nesměla učit, proto začala psát. Vydala romány Vlny života, Cesta, Pěst, Dítě, Dražba srdce a jedinou knihu pro děti Amilkovo mládí pod pseudonymem Liduše G. Mostecká. Po smrti manžela se už nevdala, přání mít děti si později splnila. Narodily se jí tři dcery. Nejstarší Jiřina a po čtyřech a půl letech dvojčata Libuše a Ludmila. Do svých osmdesáti let učila na pražských gymnáziích. Dožila se téměř 100 let. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Lidka z Malé Strany - Libuše Štědrá, Štědrá Ludmila , Studánková víla: pohádkové vyprávění od 6 do 9 let (978-80-87089-32-3)

Lidka z Malé Strany (978-80-7229-693-4)

Lidka z Malé Strany (978-80-7229-693-4)
Detail

Kniha - autor Libuše Štědrá; Ludmila Štědrá, 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Autorky objevily v pozůstalosti své matky Ing. Ludmily Štědré, roz. Marianiové, provd. Gabessamové (4. 1. 1901 v Praze - 6. 3. 2000 v Opavě), vzpomínky na její dětství a dospívání. Sestavily z nich tuto knihu. Oživují v ní mnoho malostranských postav a figurek, jímavě vykreslují život prvních dvaceti let 20. století na Malé Straně a sledují dramatické osudy široce rozvětvené rodiny. Poutavě zachycují tehdejší těžký život dítěte z rozvedeného manželství. Všechny postavy opravdu žily a můžete vystopovat i jejich skutečná jména. Hrdinka knihy vyrůstala na Malé Straně, celý život dychtila po vzdělání. Vystudovala Vysokou školu obchodní s titulem komerční inženýr. V r. 1925 se vdala za svého profesora Českoslovanské OA Eustacha Gabessama (v knize Smutný), o 24 let staršího, který si nepřál mít děti. Jako jeho žena nesměla učit, proto začala psát. Vydala romány Vlny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lidka z Malé Strany (978-80-7229-693-4) , Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky (978-80-264-1306-6)

Řeznice z Malé Barmy - Nesser Hâkan

Řeznice z Malé Barmy - Nesser Hâkan
Detail

Toto je první a zároveň jediná kniha pojednávající o Ellen Bjarneboové, známé jako „Řeznice z Malé Barmy“. Inspektor Barbarotti je vzhledem ke své rodinné situaci pověřen, aby se podíval na starý nevyřešený případ, který leží v policejním archivu v Kymlinge. Jenže pokud nemá na kusy rozsekanou oběť vraždy z roku 1989 na svědomí Ellen Bjarneboová, která byla za tento čin odsouzena a odpykala si jedenáct let ve vězení, tak kdo tedy? Inspektor Barbarotti je nucen vydat se na cestu Švédskem, která ho od statku poblíž Kymlinge, kterému se říká Malá Barma, zavede až k odlehlému penzionu v horách. (patro.cz)

Podobné produkty ako Řeznice z Malé Barmy - Nesser Hâkan , Vyprávění z mlýna (978-80-88363-33-0)

Řeznice z Malé Barmy - Hakan Nesser - e-kniha

Řeznice z Malé Barmy - Hakan Nesser - e-kniha
Detail

eBook:,Toto je první a zároveň jediná kniha pojednávající o Ellen Bjarneboové, známé jako „Řeznice z Malé Barmy“. Inspektor Barbarotti je vzhledem ke své rodinné situaci pověřen, aby se podíval na starý nevyřešený případ, který leží v policejním archivu v Kymlinge. Jenže pokud nemá na kusy rozsekanou oběť vraždy z roku 1989 na svědomí Ellen Bjarneboová, která byla za tento čin odsouzena a odpykala si jedenáct let ve vězení, tak kdo tedy? Inspektor Barbarotti je nucen vydat se na cestu Švédskem, která ho od statku poblíž Kymlinge, kterému se říká Malá Barma, zavede až k odlehlému penzionu v horách. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Řeznice z Malé Barmy - Hakan Nesser - e-kniha , Z pohádkové postýlky (978-80-7244-383-3)

Velké ženy z malé země - Denisa Prošková, Renata Mrázová

Velké ženy z malé země - Denisa Prošková, Renata Mrázová
Detail

Kniha obsahuje nevšední příběhy úspěšných českých žen a byla napsaná, aby inspirovala zvídavé holky, kluky a ostatní k jejich cestě za jedinečností. V knize najdete výběr 33 Češek i cizinek úzce spjatých s Českem, ktery je pestrým souborem známých, polozapomenutých i neznámých, ovšem stejně významných žen jako je tenistka Petra Kvitová, architektka Eva Jiřičná, primabalerína Daria Klimentová, operní pěvkyně Dagmar Pecková a mnoho dalších. Kniha obsahuje 33 krásných celostránkových ilustrací, zobrazující významné ženy, které jsou v knize zahrnuty. Vedle těchto celostránkových ilustrací v knize najdete dalších 80 originálních menších ilustrací, které text knihy doprovází. Každý příběh obsahuje tip a doporučení a čtenář si tím uvědomí, že může mít své sny, které si splní díky zodpovědnému přístupu, píli, vášni, odhodlání a disciplíně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Velké ženy z malé země - Denisa Prošková, Renata Mrázová , Parta z tiché strany (978-80-907-4790-6)

Řeznice z Malé Barmy (978-80-243-9761-0)

Řeznice z Malé Barmy (978-80-243-9761-0)
Detail

Elektronická kniha - Toto je první a zároveň jediná kniha pojednávající o Ellen Bjarneboové, známé jako „Řeznice z Malé Barmy“. - autor Hakan Nesser, 376 stran, česky První a zároveň jediná kniha pojednávající o Ellen Bjarneboové, známé jako „Řeznice z Malé Barmy“Inspektor Barbarotti je vzhledem ke své rodinné situaci pověřen, aby se podíval na starý nevyřešený případ, který leží v policejním archivu v Kymlinge. Jenže pokud nemá na kusy rozsekanou oběť vraždy z roku 1989 na svědomí Ellen Bjarneboová, která byla za tento čin odsouzena a odpykala si jedenáct let ve vězení, tak kdo tedy? Inspektor Barbarotti je nucen vydat se na cestu Švédskem, která ho od statku poblíž Kymlinge, kterému se říká Malá Barma, zavede až k odlehlému penzionu v horách. (alza.cz)

Podobné produkty ako Řeznice z Malé Barmy (978-80-243-9761-0) , Parta z tiché strany (978-80-907479-0-6)

Řeznice z Malé Barmy (978-80-243-9761-0)

Řeznice z Malé Barmy (978-80-243-9761-0)
Detail

Kniha - autor Hâkan Nesser, 392 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá První a zároveň jediná kniha pojednávající o Ellen Bjarneboové, známé jako „Řeznice z Malé Barmy“Inspektor Barbarotti je vzhledem ke své rodinné situaci pověřen, aby se podíval na starý nevyřešený případ, který leží v policejním archivu v Kymlinge. Jenže pokud nemá na kusy rozsekanou oběť vraždy z roku 1989 na svědomí Ellen Bjarneboová, která byla za tento čin odsouzena a odpykala si jedenáct let ve vězení, tak kdo tedy? Inspektor Barbarotti je nucen vydat se na cestu Švédskem, která ho od statku poblíž Kymlinge, kterému se říká Malá Barma, zavede až k odlehlému penzionu v horách. (alza.cz)

Podobné produkty ako Řeznice z Malé Barmy (978-80-243-9761-0) , Pojďme hrát divadlo!: pohádkové scénáře pro malé divadečlníky (978-80-253-3391-4)

Velké ženy z malé země - Renata Mrázová, Denisa Prošková ilustrácie - Mrázová Renata

Velké ženy z malé země - Renata Mrázová, Denisa Prošková ilustrácie - Mrázová Renata
Detail

Kniha obsahuje nevšední příběhy úspěšných českých žen a byla napsaná, aby inspirovala zvídavé holky, kluky a ostatní k jejich cestě za jedinečností. V knize najdete výběr 33 Češek i cizinek úzce spjatých s Českem, ktery je pestrým souborem známých, polozapomenutých i neznámých, ovšem stejně významných žen jako je tenistka Petra Kvitová, architektka Eva Jiřičná, primabalerína Daria Klimentová, operní pěvkyně Dagmar Pecková a mnoho dalších. Kniha obsahuje 33 krásných celostránkových ilustrací, zobrazující významné ženy, které jsou v knize zahrnuty. Vedle těchto celostránkových ilustrací v knize najdete dalších 80 originálních menších ilustrací, které text knihy doprovází. Každý příběh obsahuje tip a doporučení a čtenář si tím uvědomí, že může mít své sny, které si splní díky zodpovědnému přístupu, píli, vášni, odhodlání a disciplíně. (patro.cz)

Podobné produkty ako Velké ženy z malé země - Renata Mrázová, Denisa Prošková ilustrácie - Mrázová Renata , Kam z kanapy (978-80-89939-04-6)

Vlajka malá liška

Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). Malá vlajka z polyesteru o velikosti 38x30 cm. Součástí vlajky je i plastová rukojeť která lze nasunout na sklo a jiné povrchy. Látka je potisknutá z jedné strany, díky průsvitnosti látky je však potisk vyditelný z obou stran. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Vlajka malá liška , Vánoční vyprávění

Medailonek malý obdelník liška

Medailonek malý obdelník liška
Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). Přívěšek na krk o rozměrech 26 x 28 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také hladká gumička se zapínáním. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Medailonek malý obdelník liška , Pohádkové povídačky z vysočiny (978-80-206-1946-4)

Vlajka malá Liška Bystrouška

Detail

Lištička, kterou uvítá každá dětská dušička. . Malá vlajka z polyesteru o velikosti 38x30 cm. Součástí vlajky je i plastová rukojeť která lze nasunout na sklo a jiné povrchy. Látka je potisknutá z jedné strany, díky průsvitnosti látky je však potisk vyditelný z obou stran. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Vlajka malá Liška Bystrouška , Pohádkové poslouchánky ()

Fotoobraz 60x40 cm malý liška

Fotoobraz 60x40 cm malý liška
Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). Digitální potisk na polyesterové plátno vypnuté na kvalitní dřevěný rám. Přibližně 3 cm fotografie budou přehnuty přes rám a budou schované na boku a vzadu rámu, neumisťujte tedy důležité části grafiky k okraji plátna. Čárkovaná čára vyznačuje okraj grafiky, co bude ve předu plátna a co bude za okrajem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Fotoobraz 60x40 cm malý liška , Pohádkové poslouchání

Medailonek malý obdelník Liška Bystrouška

Medailonek malý obdelník Liška Bystrouška
Detail

Lištička, kterou uvítá každá dětská dušička. . Přívěšek na krk o rozměrech 26 x 28 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také hladká gumička se zapínáním. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Medailonek malý obdelník Liška Bystrouška

Malá brašna přes rameno liška

Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). Malá brašna, ideální pro denní cestování do práce v mhd. velikost 180 x 200 x 60 mm se zipem a vnitřní kapsou, nastavitelný pás (belabel.cz)

Podobné produkty ako Malá brašna přes rameno liška , Z dědiny a vinohradů: vyprávění z moravského slovácka (978-80-7497-119-8)

Velké ženy z malé země: pro zvídavé holky, kluky i všechny ostatní (978-80-270-5433-6)

Velké ženy z malé země: pro zvídavé holky, kluky i všechny ostatní (978-80-270-5433-6)
Detail

Kniha - autor Renata Mrázová; Denisa Prošková, 144 stran, česky Kniha obsahuje nevšední příběhy úspěšných českých žen a byla napsaná, aby inspirovala zvídavé holky, kluky a ostatní k jejich cestě za jedinečností. V knize najdete výběr 33 Češek i cizinek úzce spjatých s Českem, ktery je pestrým souborem známých, polozapomenutých i neznámých, ovšem stejně významných žen jako je tenistka Petra Kvitová, architektka Eva Jiřičná, primabalerína Daria Klimentová, operní pěvkyně Dagmar Pecková a mnoho dalších. Kniha obsahuje 33 krásných celostránkových ilustrací, zobrazující významné ženy, které jsou v knize zahrnuty. Vedle těchto celostránkových ilustrací v knize najdete dalších 80 originálních menších ilustrací, které text knihy doprovází. Každý příběh obsahuje tip a doporučení a čtenář si tím uvědomí, že může mít své sny, které si splní díky zodpovědnému přístupu, píli, vášni, odhodlání a disciplíně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Velké ženy z malé země: pro zvídavé holky, kluky i všechny ostatní (978-80-270-5433-6) , Kam rz12ap

Fotoobraz 60x40 cm malý Liška Bystrouška

Fotoobraz 60x40 cm malý Liška Bystrouška
Detail

Lištička, kterou uvítá každá dětská dušička. . Digitální potisk na polyesterové plátno vypnuté na kvalitní dřevěný rám. Přibližně 3 cm fotografie budou přehnuty přes rám a budou schované na boku a vzadu rámu, neumisťujte tedy důležité části grafiky k okraji plátna. Čárkovaná čára vyznačuje okraj grafiky, co bude ve předu plátna a co bude za okrajem. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Fotoobraz 60x40 cm malý Liška Bystrouška , Pohádky z jižních čech a šumavy aneb vyprávění kapra jakuba

Malá brašna přes rameno Liška Bystrouška

Detail

Lištička, kterou uvítá každá dětská dušička. . Malá brašna, ideální pro denní cestování do práce v mhd. velikost 180 x 200 x 60 mm se zipem a vnitřní kapsou, nastavitelný pás (belabel.cz)

Podobné produkty ako Malá brašna přes rameno Liška Bystrouška , Vánoční vyprávění (099925644024)

Malování podle čísel - Malá liška (HRAbz33337nad)

Malování podle čísel - Malá liška (HRAbz33337nad)
Detail

Malování podle čísel Milujete malování, ale sami jste se nikdy neodvážili vytvořit něco velkého? Pak vás určitě zaujme malování podle čísel Zuty na plátno. Malování podle čísel rozvíjí kreativitu, trpělivost a dokonale uvolní od stresu. Malování podle čísel okouzlí všechny tvořivé jedince Touto zábavou se skvěle odreagujete (alza.cz)

Podobné produkty ako Malování podle čísel - Malá liška (HRAbz33337nad) , Pohádkové člověče (8588005411875)

Sterntaler Baťůžek malý liška Filou 9611735 (4055579687967)

Sterntaler Baťůžek malý liška Filou 9611735 (4055579687967)
Detail

Dětský batoh vhodný pro kohokoliv Dětský batoh STERNTALER od první chvíle zasadí semínko zájmu u každého dítěte i jeho rodičů svou nápaditou vizáží a funkční stránkou. K pocitu pohodlí přispívají samozřejmě i popruhy, které lze upravit na míru dítěte. Díky příjemnému objemu 2,5 l si do batohu může dítě vzít vše potřebné. Co určitě potěší každého rodiče je, že dětský batoh Sterntaler Baťůžek malý Liška ()Filou 9611735 vašeho školáka nijak nepřetíží, jelikož váží jen 0,441 kg. Svým vzhledem se tento dětský batoh STERNTALER hodí pro pro kohokoliv. Podstatné parametry dětského batohu Sterntaler Baťůžek malý liška Filou 9611735 Zajímavý batoh pro dívky i chlapce Dětský batoh STERNTALER je ideální od 2 let S objemem 2,5 l Jedná-li se o hmotnost dětského batohu, ta je 0,441 kg Výbava dětského batohu STERNTALER Tento dětský batoh disponuje nastavitelnými ramenními popruhy. Vaše dítě si tak může upravit jeho polohu na zádech dle svých potřeb. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sterntaler Baťůžek malý liška Filou 9611735 (4055579687967) , Pohádkové kostky (8854740056504)

TEGA BABY malá liška, bílá/zelená (5902963001412)

TEGA BABY malá liška, bílá/zelená (5902963001412)
Detail

Stupátko - max. nosnost 150 kg, celková výška 140 mm, šířka 40 cm, s protiskluzovou úpravou, se zvířátky, materiál plast, barva bílá a zelená Váš drobek je ještě malinký a nedostane se tam, kam potřebuje? Pořiďte mu bílé stupátko Tega se zelenými detaily a s vyobrazením lišky, díky kterému dosáhne na umyvadlo i vyleze na WC. Anebo vám může pomáhat třeba při vaření u kuchyňské linky. Stupátko Tega je vyrobeno z tvrzeného silného nezávadného plastu. Protiskluzová úprava se nachází na spodní části, aby nejezdilo po podlaze, a také na horní části, kde dítě stojí, pro jeho větší bezpečnost. Vrchní část je pohodlná a široká. Stupátko Tega Baby vyniká ergonomickým tvarem, kvalitním zpracováním, jednoduchou údržbou a je vhodné pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti bílo-zeleného stupátka Tega Baby v designu malé liškyStupátko Tega Baby v bílé barvě se zelenými detailyInspirované oblíbeným motivem malé liškyDítě dosáhne na umyvadlo, WC i kuchyňskou... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEGA BABY malá liška, bílá/zelená (5902963001412) , Velikonoční pohádkové vajíčko

TEGA BABY malá Liška, bílá/zelená (5902963001290)

TEGA BABY malá Liška, bílá/zelená (5902963001290)
Detail

Nočník - ergonomicky tvarované, protiskluzové, vyšší zádová opěrka, rozměry 23 × 25 × 38 cm (V׊×D) Přišel čas odplenkování vašeho malého miláčka a přáli byste si, aby se naučil chodit na nočník? Pak vás nejspíš upoutá nočník Tega Baby. Nemusíte se obávat klouzání nočníku po podlaze, jelikož obsahuje protiskluzovou úpravu. Ergonomickým tvarováním se postará o maximální přizpůsobení tělu dítěte. Nepostradatelnou součástí je vyšší opěrka zad, díky níž se bude dítěti pohodlně sedět. Rozměry nočníku Tega Baby jsou 23 × 25 × 38 cm. Podstatné vlastnosti nočníku TEGA BABY malá Liška, bílá/zelená Nočník se bude hodit, jestliže chcete, aby váš miláček už nenosil pleny Vybavený protiskluzovou úpravou Ergonomický tvar se přizpůsobí tělíčku Vyšší opěrka zad pro pohodlné sezení Barva Tega Baby je bílá a zelená (alza.cz)

Podobné produkty ako TEGA BABY malá Liška, bílá/zelená (5902963001290) , Co má vědět správný čech: 111 velkých vyprávění o malé zemi (978-80-271-0224-2)

Malý modro-zlatý svícen Nimble

Malý modro-zlatý svícen Nimble
Detail

Na podrobném popisu k produktu Malý modro-zlatý svícen Nimble pracujeme. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Malý modro-zlatý svícen Nimble , Příhody placatého čumáčku: vyprávění o boxeřím štěňátku pro malé i velké (978-80-907828-0-8)

TEGA BABY křesílko, malá liška bílá/zelená (5902963001436)

TEGA BABY křesílko, malá liška bílá/zelená (5902963001436)
Detail

Nočník - ergonomicky tvarované, protiskluzové, s vyjímatelnou částí, vyšší zádová opěrka, rozměry 31 × 31 × 33 cm (V׊×D) Je už načase, abyste odplenkovali vašeho miláčka a rádi byste, aby se skamarádil s nočníkem? Pak můžete popřemýšlet o nočníku Tega Baby. Neobávejte se, že by nočník po podlaze klouzal, protože je vybaven protiskluzovou úpravou. Jednou z výhod je ergonomické tvarování, které je přizpůsobené tělu dítěte. Součástí je vyšší opěrka zad, díky čemuž se bude dítku pohodlně sedět. Díky vyjímatelné vnitřní části budete rychlí s vyčištěním nočníku - jen ji vyjmete, umyjete a dáte na své místo. Rozměry nočníku Tega Baby jsou 31 × 31 × 33 cm. Rozhodující vlastnosti nočníku TEGA BABY křesílko, malá Liška ()bílá/zelená Nočník je vhodný pro všechny malé děti, které už chcete zbavit plenek Protiskluzová úprava pomáhá stabilitě Pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru Na nočníku se bude dítku pohodlně sedět i díky vyšší opěrce zad K omytí postačí vyndat... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEGA BABY křesílko, malá liška bílá/zelená (5902963001436) , Pohádky z jižních čech a šumavy aneb vyprávění kapra jakuba 3

PETIT LULU malá taštička 2 ks (ježečci, lišky) (8596040017778)

PETIT LULU malá taštička 2 ks (ježečci, lišky) (8596040017778)
Detail

Sáček Sada 2 malých taštiček PETIT LULU přijde vhod zejména na cestování. Uschováte do nich vložky do podprsenky, látkové vložky, odličovací tampony či ubrousky, ale třeba i oblíbenou kosmetiku nebo drobnou svačinku. Zapínají se na zip a jsou vyhotovené v roztomilých motivech s ježečky a liškami. Taštičky PETIT LULU jsou vyrobené ze 100% polyesteru a lze je prát na 60 °C. Klíčové vlastnosti malých taštiček PETIT LULU 2 ks (ježečci, lišky)Sada 2 malých taštiček PETIT LULUVhodné zejména na cestováníIdeální na vložky do podprsenky, látkové vložky, odličovací tampony či ubrouskyZapínají se na zipS motivem ježečků a lišekTaštičky PETIT LULU jsou vyrobené ze 100% polyesteruPraní je možné na 60 °C (alza.cz)

Podobné produkty ako PETIT LULU malá taštička 2 ks (ježečci, lišky) (8596040017778) , Pohádky z jižních čech a šumavy 2 aneb vyprávění kapra jakuba

Vyprávění z mlýna (978-80-88363-33-0)

Vyprávění z mlýna  (978-80-88363-33-0)
Detail

Kniha - autor Kristina Čechalová, 38 stran, česky, pevná bez přebalu matná V knize se dětští čtenáři pohádkovou formou dozvědí, jaké byly dříve tradice, jak se hospodařilo, co je to kupříkladu mlátička či žinylka a co všechno obnášel život na začátku 20. století nejen ve mlýně, ale i v celé vesnici. Hlavní postavou knihy je malý Miloušek, který žije se svými rodiči, sourozenci a strýcem ve mlýně a v každá kapitole prožívá jiná dobrodružství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vyprávění z mlýna (978-80-88363-33-0) , Sestřel, hlásím sestřel!: ti z druhé strany (978-80-7573-087-9)

TEGA BABY redukce na WC měkká, malá liška, bílá (5902963001443)

TEGA BABY redukce na WC měkká, malá liška, bílá (5902963001443)
Detail

Sedátko na wc - protiskluzové, materiál plast, barva bílá Usnadněte přechod z nočníku na klasickou toaletu vašemu dítku co nejvíce. Praktický adaptér na WC od TEGA BABY bude skvělým pomocníkem. Snadno se nasadí a sundá z toalety. Po použití jej jednoduše umyjete, má totiž odnímatelné sedátko. Navíc pasuje na většinu klasických toalet. Vaše dítko jistě potěší i roztomilý potisk, díky kterému mu bude použití dětského prkénka ještě příjemnější. A bát se nemusíte ani postupného smývání obrázků, potisk je totiž vytvořen nesmazatelnou grafikou. Dále redukce TEGA BABY disponuje protiskluzovou úpravou a madly, díky čemuž je vaše dítko v bezpečí a má ještě lepší pocit stability. Klíčové vlastnosti měkké redukce na WC TEGA BABY malá Liška ()- bílá Skvělá pomůcka pro děti, které se učí chodit na toaletu Redukce TEGA BABY pasuje na většinu záchodových desek Veselý potisk, který potěší dětské oči Odnímatelné sedátko pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEGA BABY redukce na WC měkká, malá liška, bílá (5902963001443)

TEGA BABY adaptér na WC malá liška, bílá/zelená (5902963001313)

TEGA BABY adaptér na WC malá liška, bílá/zelená (5902963001313)
Detail

Sedátko na wc - protiskluzové, materiál plast, barva bílá a zelená Usnadněte přechod z nočníku na klasickou toaletu vašemu dítku co nejvíce. Praktický adaptér na WC od TEGA BABY bude skvělým pomocníkem. Snadno se nasadí a sundá z toalety, po použití jej jednoduše umyjete. Navíc pasuje na většinu klasických toalet. Vaše dítko jistě potěší i roztomilý potisk, díky kterému mu bude použití dětského prkénka ještě příjemnější. A bát se nemusíte ani postupného smývání obrázků, potisk je totiž vytvořen nesmazatelnou grafikou. Dále redukce TEGA BABY disponuje i protiskluzovou úpravou, díky které je vaše dítko v bezpečí. Klíčové vlastnosti adaptéru na WC TEGA BABY malá Liška ()- bílá/zelená Skvělá pomůcka pro děti, které se učí chodit na toaletu Redukce TEGA BABY pasuje na většinu záchodových desek Veselý potisk, který potěší dětské oči Pohodlné a bezpečné sezení Adaptér TEGA BABY je zdobený nesmazatelným... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEGA BABY adaptér na WC malá liška, bílá/zelená (5902963001313)

Spokey ACAPULCO Termotaška malá, růžovo-modro-žlutá, 39x15x27 cm

Detail

Chladící termotaška Spokey ACAPULCO, kterou si můžete vzít prakticky kamkoliv, jelikož je přímo navržena pro snadné každodenní přenášení. Do uzavíratelného vnitřního prostoru uložíte vše, co budete potřebovat. Také zajistí, že vaše oblíbené nápoje a občerstvení zůstanou po dlouhou dobu vždy chladné. Skvěle se bude hodit na vašich rodinných výletech, piknicích nebo letních dovolených. (mall.cz)

Podobné produkty ako Spokey ACAPULCO Termotaška malá, růžovo-modro-žlutá, 39x15x27 cm

Sen noci svatojánské - CD (Vypraví Petr Štěpánek) - Václav Trojan - audiokniha

Sen noci svatojánské - CD (Vypraví Petr Štěpánek) - Václav Trojan - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Unikátní nahrávka vznikla u příležitosti obnovené premiéry světově proslulého a mnoha cenami ověnčeného loutkového filmu fenomenálního malíře, sochaře a režiséra Jiřího Trnky „Sen noci svatojánské“ s živým doprovodem Symfonického orchestru a Dětského pěveckého sboru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Jana Kučery. Nedílnou součástí je také role vypravěče, které se ujal herec Petr Štěpánek. Celkový čas 70:59 minut (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sen noci svatojánské - CD (Vypraví Petr Štěpánek) - Václav Trojan - audiokniha

Z dědiny a vinohradů - Vyprávění z Moravského Slovácka - Radvan Jaroslav

Z dědiny a vinohradů - Vyprávění z Moravského Slovácka - Radvan Jaroslav
Detail

Vyprávění, která autor předkládá, byla sepsána v duchu klasických lidových pohádek, svým obsahem a zaměřením jsou však určena dospělým. Inspiraci k jednotlivým příběhům autor nacházel nejen v klasických pohádkách a bajkách, ale i v anekdotách, a dokonce i v církevních textech. Z velké části jde však o příběhy zcela původní. Byly sepsány v nářečí a do spisovné češtiny byly převedeny dodatečně. Ponecháním přímé a nepřímé řeči a některých slovních vazeb je uchováno zdání jejich lidovosti. Použitý jazyk ale neodpovídá konkrétnímu nářečí žádné obce.Osoby vystupující v pohádkách bývaly typické figurky někdejší vesnice. Nesmí tu proto scházet bohatý rolník a chudý nádeník, kovář nebo mlynář a koneckonců ani farář a kostelník. Z pohádkových bytostí jsou to především čerti – na žádnou jinou pohádkovou bytost není v našich příslovích, úslovích a rčeních pamatováno tak, jako právě na ně. Český (a tedy i moravský) venkovský čert není, ani nemůže být, ztělesněním zla, ale naopak nástrojem spravedlnosti, aby alespoň on potrestal, co by mělo být potrestáno, a odměnil, co si odměnu zasluhuje. Ostatně – myslíte, že na oblibě (a potřebě) pohádek, ve kterých dobro vítězí a zlo bylo potrestáno, něco změnilo těch posledních 25 let? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Z dědiny a vinohradů - Vyprávění z Moravského Slovácka - Radvan Jaroslav

Ve znamení trabanta - Lehké vyprávění z nelehkých časů - Bohumil Svoboda

Ve znamení trabanta - Lehké vyprávění z nelehkých časů - Bohumil Svoboda
Detail

Autor vystudoval klasické gymnázium v Praze, poté Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a Filmovou fakultu Akademie múzických umění: z FAMU byl při politických prověrkách v lednu 1949 jako křesťan ze studia vyloučen. Pracoval jako novinář, publicista, filmový pracovník a spisovatel. Z jeho literárního díla uvádíme: sborník Laterna magica (Filmový ústav 1968), Texas – země osamělé hvězdy (Vyšehrad 1985) a novelu Mírně střelená laň (pod pseudonymem Vladimír Nový, Aeterna 1990). Dále uspořádal sborník ke svatořečení Blahoslavená Anežka Česká (Česká katolická charita 1989), sborník Kardinál Tomášek (spolu s J. Hartmanem a V. Vaškem, Zvon 1994), s Jiřím Reinsbergem napsali knihu Legio angelica a P. Method Klement OSB (Trinitas 2000). Z dalších prací: Svedl jsi mě, Hospodine – rozhovory s biskupem Jaroslavem Škarvadou (Karmelitánské nakladatelství 2000), Kniha o Janu Lebedovi (Vyšehrad 2003), Hospodin rozjasnil svou tvář – rozhovory s Msgr. Jiřím Reinsbergem (Vyšehrad 2003), Víra je můj pevný hrad – rozhovory s arcibiskupem Karlem Otčenáškem (Vyšehrad 2004). Jako editor zpracoval rukopis Methoda Klemanta Jsem ražen z českého kovu (Vyšehrad 2000), práci Jana Svobody Přes propasti věků (Vyšehrad 2001), Dominique Patiérové Svatý Prokop a Byzanc (Občanské sdružení „Karel IV.“ 2009) a Vlasty Orané Blanka (Občanské sdružení „Karel IV.“ 2011). Z jeho prací vynikají dále kniha o kardinálu Tomáškovi Na straně národa (Vyšehrad 2006), Kardinál Josef Beran (Vyšehrad 2008) a předkládána je novela Ve znamení trabanta.Jako předseda ediční komise Občanského sdružení „Karel IV.“ zmapoval a vydal celé dílo císaře a krále Karla IV., dílo literární, státnické, hospodářské (Zdeněk Kalista: Karel IV. a Itálie) i duchovní (Zdeněk Kalista: Karel IV. – jeho duchovní tvář) a vydal práci Milana Machovce Česká státnost.. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ve znamení trabanta - Lehké vyprávění z nelehkých časů - Bohumil Svoboda

Studánková víla: Pohádkové vyprávění od 6 do 9 let (978-80-87089-32-3)

Studánková víla: Pohádkové vyprávění od 6 do 9 let (978-80-87089-32-3)
Detail

Kniha - autor Alena Melicharová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Studánková víla: Pohádkové vyprávění od 6 do 9 let (978-80-87089-32-3)

Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb08103nad)

Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb08103nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika lidé a osobnosti, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel okouzlí všechny tvořivé jedince Materiálem plátna je dřevo a len Námět: lidé a osobnosti V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K dokonalému výsledku vám pomůže 45 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb08103nad)

Tommy Hilfiger Tommy Jeans malá modro žlutá crossbody TJM COLLEGE TECH REPORTER

Tommy Hilfiger Tommy Jeans malá modro žlutá crossbody TJM COLLEGE TECH REPORTER
Detail

Pánská modro žlutá crossbody kabelka Tommy Jeans. Kabelka má libovolně nastavitelný ramenní popruh. Kabelku zdobí vpředu štítek s nápisem TOMMY JEANS. (sixty.cz)

Podobné produkty ako Tommy Hilfiger Tommy Jeans malá modro žlutá crossbody TJM COLLEGE TECH REPORTER

Jako řeka, jež plyne: Vyprávění z let 1998 - 2005 (80-7203-816-8)

Jako řeka, jež plyne: Vyprávění z let 1998 - 2005 (80-7203-816-8)
Detail

Kniha – autor Paulo Coelho, 286 stran, česky, pevná s přebalem matná - autor Paulo Coelho, 286 stran, česky, pevná s přebalem matná Kniha přináší sebrané fejetony, články a glosy oblíbeného autora z let 1998 až 2005. Paulo Coelho poznal hodně zemí a v krátkých textech z posledních let spojuje své zážitky z cest, příběhy a setkání s neobyčejnými lidmi se zamyšlením nad odvěkými problémy člověka. Brazilský spisovatel projevuje neutuchající zájem o všechno, co se děje třebas i v nejvzdálenějších místech světa, čerpá z moudrosti Východu, z bible, z koránu, z židovských legend i z folkloru různých národů a zároveň komentuje některé současné události. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jako řeka, jež plyne: Vyprávění z let 1998 - 2005 (80-7203-816-8)

Z dědiny a vinohradů: Vyprávění z Moravského Slovácka (978-80-7497-119-8)

Z dědiny a vinohradů: Vyprávění z Moravského Slovácka (978-80-7497-119-8)
Detail

Kniha - Vyprávění, která autor předkládá, byla sepsána v duchu klasických lidových pohádek, svým obsahem a zaměřením jsou však určena dospělým. Inspiraci k jednotlivým příběhům autor nacházel nejen v klasických pohádkách a bajkách, ale i v anekdotách, a dokonce i v církevních textech. Z velké části jde však o příběhy zcela původní. Byly sepsány v nářečí a do spisovné češtiny byly převedeny dodatečně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Z dědiny a vinohradů: Vyprávění z Moravského Slovácka (978-80-7497-119-8)

Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC OBJÍMÁ LIŠKU, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb10445nad)

Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC OBJÍMÁ LIŠKU, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb10445nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika lidé a osobnosti, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC OBJÍMÁ LIŠKU, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel okouzlí všechny tvořivé jedince Materiálem plátna je dřevo a len Téma: lidé a osobnosti V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K tomu, aby byl výsledek podle představ, poslouží 23 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel - MALÝ PRINC OBJÍMÁ LIŠKU, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb10445nad)

Zuty - Malování podle čísel - ZASNĚNÝ MALÝ PRINC A LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb11399nad)

Zuty - Malování podle čísel - ZASNĚNÝ MALÝ PRINC A LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb11399nad)
Detail

Malování podle čísel - tématika lidé a osobnosti, plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor součástí balení Klíčové vlastnosti malování podle čísel Zuty - Malování podle čísel - ZASNĚNÝ MALÝ PRINC A LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám Malování podle čísel si oblíbí všichni tvořiví lidé Materiálem plátna je dřevo a len Námět: lidé a osobnosti V balení se nachází plátno, sada štětců, barvy a vymalovaný vzor K dokonalému výsledku vám pomůže 25 akrylových barev (alza.cz)

Podobné produkty ako Zuty - Malování podle čísel - ZASNĚNÝ MALÝ PRINC A LIŠKA, 80x100 cm, vypnuté plátno na rám (HRAmmb11399nad)

Plyšová liška a gepard Panter 25 cm - Liška

Plyšová liška a gepard Panter 25 cm - Liška
Detail

Plyšová zvířátka jsou určena k objímání, milování a hlazení. Je dokonalým společníkem k mazlení. Přes den může být společníkem na hraní a v noci pomůže dětem usnout. Skvělá hračka pro každé dítě, které má rádo plyšové hračky. Dejte jim prvního skutečného kamaráda, kterému se mohou se vším svěřit. Jemnou plyš, příjemnou na dotek, ze kterého je hračka vyrobena si dítě zamiluje při jeho objetí.Výška vlka je 25 cm. (bajecnehracky.cz)

Podobné produkty ako Plyšová liška a gepard Panter 25 cm - Liška

Liška ()

Liška ()
Detail

Audiokniha MP3 - Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha je důkazem, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu! - autor Frederick Forsyth, čte Otakar Brousek Nejnovější hit od legendy špionážní prózy Fredericka Forsytha Liška ()je důkazem, že ani po letech neztratil nic ze svého spisovatelského umu!Do počítačových databází Pentagonu, americké Národní bezpečnostní agentury a CIA se dostal hacker. K velkému překvapení tajných služeb je jím britský mladík s aspergerovým syndromem, Luke Jennings. Ten nemá žádný tajný záměr, jen nesmírně brilantní mozek. Zdá se, že vydání do Spojených států ho nemine – dokud bývalý britský agent Adrian Weston nedostane jiný nápad: Jestliže Luke dokáže tohle udělat nám, co může udělat našim nepřátelům? Po poradě s americkým prezidentem a britskou premiérkou se rozhodne mladíka vypustit na geopolitické minové pole ve službách USA a Velké Británie. Začíná utajovaná válka se světovými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Liška ()

Liška

Liška
Detail

Audiokniha na CD - autor Frederick Forsyth, čte Otakar Brousek ml. Do počítačových databází Pentagonu, americké Národní bezpečnostní agentury a CIA se dostal hacker. K velkému překvapení tajných služeb je jím britský mladík s aspergerovým syndromem, Luke Jennings. Ten nemá žádný tajný záměr, jen nesmírně brilantní mozek. Zdá se, že vydání do Spojených států ho nemine - dokud bývalý britský agent Adrian Weston nedostane jiný nápad: Jestliže Luke dokáže tohle udělat nám, co může udělat našim nepřátelům? Po poradě s americkým prezidentem a britskou premiérkou se rozhodne mladíka vypustit na geopolitické minové pole ve službách USA a Velké Británie. Začíná utajovaná válka se světovými supervelmocemi, které mají nový cíl: najít a chytit "Lišku". (alza.cz)

Podobné produkty ako Liška

Penál liška

Penál liška
Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm (belabel.cz)

Podobné produkty ako Penál liška

Medaile liška

Medaile liška
Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). Kovová medaile o celkovém průměru 70mm ve třech základních barvách. Zlaté, stříbrné a bronzové. Dodáváme s originální textilní stuhou v trikolóře, ukončenou kovovým háčkem pro uchycení. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Medaile liška

Batoh liška

Batoh liška
Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Podobné produkty ako Batoh liška

Vizitkář liška

Vizitkář liška
Detail

Lišky jsou neuvěřitelně inteligentní a také elegantní malé šelmy, znáte nějakou lišku podšitou? Nechte jí vytisknout dárek s její podobiznou;). Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Vizitkář liška
Kam běží modrá liška. Pohádkové vyprávění z Malé Strany, Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé Strany (978-80-257-1477-5), Lidka z Malé Strany (978-80-7229-693-4), Běží liška k táboru (978-80-7547-154-3), Vodníci z pohádkové řeky, Studánková víla: Pohádkové vyprávění od 6 do 9 let (978-80-87089-32-3), Pohádkové nápady pro malé kutily a kuchtíky (978-80-264-1306-6), Vyprávění z mlýna (978-80-88363-33-0), Z pohádkové postýlky (978-80-7244-383-3), Parta z Tiché strany (978-80-907-4790-6), Parta z Tiché strany (978-80-907479-0-6), Pojďme hrát divadlo!: Pohádkové scénáře pro malé divadečlníky (978-80-253-3391-4), Kam z kanapy (978-80-89939-04-6), Vánoční vyprávění, Pohádkové povídačky z Vysočiny (978-80-206-1946-4), Pohádkové poslouchánky (), Pohádkové poslouchání, Z dědiny a vinohradů: Vyprávění z Moravského Slovácka (978-80-7497-119-8), kam rz12ap, Pohádky z jižních Čech a Šumavy aneb vyprávění kapra Jakuba, Vánoční vyprávění (099925644024), Pohádkové člověče (8588005411875), Pohádkové kostky (8854740056504), Velikonoční pohádkové vajíčko, Co má vědět správný Čech: 111 velkých vyprávění o malé zemi (978-80-271-0224-2), Příhody placatého čumáčku: Vyprávění o boxeřím štěňátku pro malé i velké (978-80-907828-0-8), Pohádky z jižních Čech a Šumavy aneb vyprávění kapra Jakuba 3, Pohádky z jižních Čech a Šumavy 2 aneb vyprávění kapra Jakuba, Sestřel, hlásím sestřel!: Ti z druhé strany (978-80-7573-087-9)