Kalhotky, 2 ks

Kalhotky, 2 ks

Kalhotky, 2 ks

Kalhotky, 2 ks Kalhotky z měkkého materiálu microtouch okouzlují vysokým komfortem nošení. Vpředu jsou zdobeny jemnou dekorativní krajkou a mají bavlněný klínek. Boční díly jsou díky jemnému žakárovému materiálu v proužkovaném vzhledu velmi příjemné na tělo. Dvoje kalhotky v balení mají elastický pas a díky obsahu elastanu dobře drží tvar, perfektně padnou a výborně se nosí. Barva: Šampaňská Materiál: 92 % polyamid, 8 % elastan (LYCRA®) Klínek: 100 % bavlna Údržba Další pokyny k údržbě: Používat síťku na praní prádla Z měkkého materiálu microtouch pro vysoký komfort nošení S jemným žakárovým vzorem v proužkovaném vzhledu na bocích Jemná dekorativní krajka na přední straně Elastický pas Bavlněný klínek S elastanem: dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí Testováno externími… (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks

Klasické kalhotky, 2 ks

Klasické kalhotky, 2 ks Klasické kalhotky z měkkého materiálu microtouch okouzlují vysokým komfortem nošení. Vpředu jsou zdobeny jemnou dekorativní krajkou a mají bavlněný klínek. Boční díly jsou díky jemnému žakárovému materiálu v proužkovaném vzhledu velmi příjemné na tělo. Dvoje kalhotky v balení mají elastický pas a díky obsahu elastanu dobře drží tvar, perfektně padnou a výborně se nosí. Barva: Šampaňská Materiál: 92 % polyamid, 8 % elastan (LYCRA®) Klínek 100 % bavlna Údržba Další pokyny k údržbě: Používat síťku na praní prádla Z měkkého materiálu microtouch pro vysoký komfort nošení S jemným žakárovým vzorem v proužkovaném vzhledu na bocích Jemná dekorativní krajka na přední straně Elastický pas Bavlněný klínek S elastanem: dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí… (Tchibo - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks

Brazilské kalhotky, 2 ks

Brazilské kalhotky, 2 ks Spodní prádlo s jemnou krajkou Je to především rafinované řešení zadní části zdobené jemnou krajkou, které působí velmi svůdně a které těmto brazilským kalhotkám propůjčuje jejich šarm. Kalhotky jsou vyrobeny z měkkého materiálu microtouch s hedvábným leskem. Díky obsahu elastanu perfektně padnou a dobře drží tvar. Kalhotky mají komfortní bavlněný klínek. Barva: Bílá Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) Klínek 100 % bavlna Údržba Další pokyny k údržbě: Používat síťku na praní prádla Zadní strana s jemnou krajkovou vsadkou Z měkkého materiálu microtouch s hedvábným leskem S elastanem: dobře drží tvar, perfektně padnou a výborně se nosí Bavlněný klínek Testováno externími akreditovanými instituty na obsah škodlivých látek (Tchibo - CZ)

Kalhotky, 2 ks, bílé

Kalhotky, 2 ks, bílé

Kalhotky, 2 ks, bílé Tyhle kalhotky jsou prostě neodolatelné! Protože tak sexy sedí na bocích a jsou přitom neobyčejně pohodlné. Oba modely v této sadě jsou vyrobené z jemné biobavlny s elastanem, jsou maximálně pohodlné, perfektně sedí a jsou tvarově stabilní. V pase mají elastický gumový pásek s jemným plochým lemem. Prostě spodní prádlo, jaké si přejeme! Barva: Bílá Materiál: 91 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, OCS Blended), 9 % elastan (LYCRA®) Klínek 100 % bavlna (ekologicky vypěstovaná, OCS Blended) Údržba S gumovým páskem v pase – jemný plochý lem Tvarově stabilní, perfektně sedí a jsou maximálně pohodlné díky elastanu S biobavlnou (Tchibo - CZ)

Nuance Kalhotky (2 ks)

Nuance Kalhotky (2 ks)

S detailem vyšívané krajky a třpytivým prvkem vředu uprostřed. S bavlněným klínem. Z 84% polyesteru, 8% bavlny, 8% elastanu. (OTTO - CZ)

Uživatele, kteří hledají "Kalhotky, 2 ks" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Xiaomi mi mix 2
Kurzweil ks-40a recenze
Jrc radar dsi 2+1

Puma Kalhotky (2 ks)

Puma Kalhotky (2 ks)

V balení po 2 kusech. Tkaný pas s nápisem puma po obvodu. Měkké mikrovlákno vysoké kvality se síťovanými panely. Ideální na sport z 90% polyesteru a 10% elastanu. (OTTO - CZ)

Arizona Kalhotky (2 ks)

Arizona Kalhotky (2 ks)

S našitým ozdobným páskem vpředu a bavlněným klínkem. S aktuálním džínovým potiskem v kombinaci s potiskem proužků. Materiál: 95% bavlna, 5% elastan. (OTTO - CZ)

Nuance Kalhotky (2 ks)

Nuance Kalhotky (2 ks)

S detailem vyšívané krajky a třpytivým prvkem vředu uprostřed. S bavlněným klínem. Z 84% polyesteru, 8% bavlny, 8% elastanu. (Sheego CZ)

Arizona Kalhotky (2 ks)

Arizona Kalhotky (2 ks)

S našitým ozdobným páskem vpředu a bavlněným klínkem. S aktuálním džínovým potiskem v kombinaci s potiskem proužků. Materiál: 95% bavlna, 5% elastan. (Sheego CZ)

Schiesser Kalhotky (2 ks)

Schiesser Kalhotky (2 ks)

Z 95% bavlny a 5% elastanu. (OTTO - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks, modré

Brazilské kalhotky, 2 ks, modré

Brazilské kalhotky, 2 ks, modré Spodní prádlo se svůdnými detaily Tyto brazilské kalhotky z jemného, hedvábně se lesknoucího materiálu microtouch v sobě spojují sexy detaily a maximální komfort. Mají okouzlující střih s jemnou, svůdně průsvitnou krajkovou vsadkou, mašličkou a ozdobným prvkem. Díky elastanu tyto kalhotky i při vší rafinovanosti dokonale sedí a jsou tvarově stabilní. Barva: Modrá Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) Krajka 85 % polyamid, 15 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Perte v ochranném sáčku Zadní díl s jemnou krajkovou vsadkou Jemný materiál microtouch s hedvábným leskem (Tchibo - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks, hnědé

Brazilské kalhotky, 2 ks, hnědé

Brazilské kalhotky, 2 ks, hnědé Spodní prádlo s jemnou krajkou Je to především rafinované zpracování zadního dílu, co těmto kalhotkám propůjčuje dechberoucí šarm. Díky jemné a měkké krajce jsou kalhotky neobyčejně svůdné. Přední strana těchto brazilských kalhotek je zdobena mašličkou. Elastan garantuje tvarovou stabilitu, kalhotky perfektně sedí. Navíc mají komfortní bavlněný klínek. Barva: Hnědá Materiál: 94 % modal (Lenzing MicroModal® AIR), 6 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Perte v ochranném sáčku S jemnou a měkkou krajkou (Tchibo - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks, krémové

Brazilské kalhotky, 2 ks, krémové

Brazilské kalhotky, 2 ks, krémové Spodní prádlo s jemnou krajkou Je to především rafinované zpracování zadního dílu, co těmto kalhotkám propůjčuje dechberoucí šarm. Díky jemné a měkké krajce jsou kalhotky neobyčejně svůdné. Přední strana těchto brazilských kalhotek je zdobena mašličkou. Elastan garantuje tvarovou stabilitu, kalhotky perfektně sedí. Navíc mají komfortní bavlněný klínek. Barva: Krémová Materiál: 94 % modal (Lenzing MicroModal® AIR), 6 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Perte v ochranném sáčku S jemnou a měkkou krajkou (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, bílé

Klasické kalhotky, 2 ks, bílé

Klasické kalhotky, 2 ks, bílé Tyto klasické kalhotky jsou krásné hned dvojnásob! Díky různým provedením Vás nudit nebudou: Jedny z kalhotek mají krajkové vsadky po stranách, ty kalhotkám propůjčují smyslnou notu. Oboje kalhotky jsou vyrobené z jemného materiálu microtouch a mají pěkný hedvábný lesk. Mašlička s malým ozdobným prvkem zdobí přední stranu. Barva: Bílá Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) Krajka 90 % polyamid, 10 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Perte v ochranném sáčku Z měkkého materiálu microtouch s hedvábným leskem Dva modely: s krajkou a bez ní (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, tělové

Klasické kalhotky, 2 ks, tělové

Klasické kalhotky, 2 ks, tělové Jemné spodní prádlo pro větší komfort Nádherně jemné a poddajné jsou tyto kalhotky s nohavičkou z jemného, hedvábně se lesknoucího materiálu microtouch. I gumička v pase se nádherně leskne. Díky elastanu kalhotky perfektně sedí a jsou tvarově stabilní. Barva: Tělová Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Perte s podobnými barvami Jemný materiál microtouch s hedvábným leskem (Tchibo - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks, bílé

Brazilské kalhotky, 2 ks, bílé

Brazilské kalhotky, 2 ks, bílé Spodní prádlo se svůdnými detaily Tyto brazilské kalhotky z jemného, hedvábně se lesknoucího materiálu microtouch v sobě spojují sexy detaily a maximální komfort. Mají okouzlující střih s jemnou, svůdně průsvitnou krajkovou vsadkou, mašličkou a ozdobným prvkem. Díky elastanu tyto kalhotky i při vší rafinovanosti dokonale sedí a jsou tvarově stabilní. Barva: Bílá Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) Krajka 85 % polyamid, 15 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Perte v ochranném sáčku Zadní díl s jemnou krajkovou vsadkou Jemný materiál microtouch s hedvábným leskem (Tchibo - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks, azurové

Brazilské kalhotky, 2 ks, azurové

Brazilské kalhotky, 2 ks, azurové Spodní prádlo s jemnou krajkou Je to především rafinované zpracování zadního dílu, co těmto kalhotkám propůjčuje dechberoucí šarm. Díky jemné a měkké krajce jsou kalhotky neobyčejně svůdné. Přední strana těchto brazilských kalhotek je zdobena mašličkou. Elastan garantuje tvarovou stabilitu, kalhotky perfektně sedí. Navíc mají komfortní bavlněný klínek. Barva: Azurová Materiál: 94 % modal (Lenzing MicroModal® AIR), 6 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Perte v ochranném sáčku S jemnou a měkkou krajkou (Tchibo - CZ)

sloggi Kalhotky 2 ks Béžová

sloggi Kalhotky 2 ks Béžová

Materiál: 72% polyamid, 28% elastan Střih: klasický Vzor: hladký Praní: 40°C Barva: světle béžová Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

sloggi Kalhotky 2 ks Černá

sloggi Kalhotky 2 ks Černá

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan Střih: klasický Vzor: hladký Praní: 60°C Barva: černá Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

LASCANA Bbokové kalhotky (2 ks)

LASCANA Bbokové kalhotky (2 ks)

Překrásné bokové kalhotky pohodlného střihu přesvědčí svým nadčasově elegantním designem. S nádherným krajkovým detailem jsou kouskem, který je škoda skrývat. Příjemně měkký materiál měkce přilehne na kůži a spolu s pohodlným střihem zajistí příjemný pocit při nošení bez zařezávání. Elastická a mírně průsvitná krajka podél lemu dodává elegantní vzhled, vsazený bavlněný klínek v rozkroku přispívá k pohodlí při nošení. K těmto bokovým kalhotkám se hodí košíčková podprsenka LASCANA, se kterou vytvoříte kompletní soupravu spodního prádla. Materiál: 82% polyamid, 9% elastan, 8% bavlna, 1% viskóza. (OTTO - CZ)

Buffalo Bederní kalhotky (2 ks)

Buffalo Bederní kalhotky (2 ks)

Měkká manžeta. Vpředu z neprůhledné, vzadu z transparentní krajky. S transparentními, elastickými panely. Z 90% bavlny Cotton made in Africa, 10% elastan. Krajka: 90% polyamid, 10% elastan. (OTTO - CZ)

LASCANA Bederní kalhotky (2 ks)

LASCANA Bederní kalhotky (2 ks)

V balení po 2 kusech. Jednoduché kalhotky vynikají pohodlným nošením, komfortním střihem a díky elastickému materiálu ideální přilnavostí k ženským křivkám. Zapracovaný bavlněný klínek v rozkroku zajistí ještě více pohodlí. Úžasně jednoduché kalhotky, které skoro nepocítíte -ideální společník na každý den. Z 95% bavlny, 5% elastanu. (OTTO - CZ)

Nuance Bedrové kalhotky (2 ks)

Nuance Bedrové kalhotky  (2 ks)

V balení po 2 kusech a třech barvách. Z materiálu microtouch se síťovanou a vyšívanou vsadkou. Třpytivý doplněk vpředu uprostřed. Kalhotky s bavlněným klínem. Z 83% polyesteru, 12% elastanu a 5% bavlny. (OTTO - CZ)

Calvin Klein Kalhotky (2 ks)

Calvin Klein Kalhotky (2 ks)

Ve výhodném balení po 2 kusech. Měkká tkaná kvalita s nápisy Calvin Klein po obvodu. Měkký jednoduchý žerzej vysoké kvality z 95% bavlny a 5% elastanu. (OTTO - CZ)

Nuance Zeštíhlující kalhotky (2 ks)

Nuance Zeštíhlující kalhotky (2 ks)

Výhodné balení! Zeštíhlující kalhotky. S bavlněným klínem. Z mikrovlákna: 80% polyamid (Tactel®), 17% elastan (LYCRA®), 3% bavlna. (OTTO - CZ)

Petite Fleur Kalhotky (2 ks)

Petite Fleur Kalhotky (2 ks)

Kalhotky základní řady Basic značka Petite fleur v balení po 2 ks, z pohodlného materiálu, s ženskými detaily. Elegantní styl díky krajkovým vsadkám po stranách. Měkký, elastický bavlněný materiál zajistí skvělý komfort při každodenním nošení. Kalhotky mají pohodlný, vysoký pas. S příjemným bavlněným klínkem. Materiál: 87% bavlna, 8% polyamid, 5% elastan. (OTTO - CZ)

LASCANA Bbokové kalhotky (2 ks)

LASCANA Bbokové kalhotky (2 ks)

Překrásné bokové kalhotky pohodlného střihu přesvědčí svým nadčasově elegantním designem. S nádherným krajkovým detailem jsou kouskem, který je škoda skrývat. Příjemně měkký materiál měkce přilehne na kůži a spolu s pohodlným střihem zajistí příjemný pocit při nošení bez zařezávání. Elastická a mírně průsvitná krajka podél lemu dodává elegantní vzhled, vsazený bavlněný klínek v rozkroku přispívá k pohodlí při nošení. K těmto bokovým kalhotkám se hodí košíčková podprsenka LASCANA, se kterou vytvoříte kompletní soupravu spodního prádla. Materiál: 82% polyamid, 9% elastan, 8% bavlna, 1% viskóza. (Sheego CZ)

Nuance Zeštíhlující kalhotky (2 ks)

Nuance Zeštíhlující kalhotky (2 ks)

Výhodné balení! Zeštíhlující kalhotky. S bavlněným klínem. Z mikrovlákna: 80% polyamid (Tactel®), 17% elastan (LYCRA®), 3% bavlna. (Sheego CZ)

Petite Fleur Kalhotky (2 ks)

Petite Fleur Kalhotky (2 ks)

Kalhotky základní řady Basic značka Petite fleur v balení po 2 ks, z pohodlného materiálu, s ženskými detaily. Elegantní styl díky krajkovým vsadkám po stranách. Měkký, elastický bavlněný materiál zajistí skvělý komfort při každodenním nošení. Kalhotky mají pohodlný, vysoký pas. S příjemným bavlněným klínkem. Materiál: 87% bavlna, 8% polyamid, 5% elastan. (Sheego CZ)

Nuance Bedrové kalhotky (2 ks)

Nuance Bedrové kalhotky  (2 ks)

V balení po 2 kusech a třech barvách. Z materiálu microtouch se síťovanou a vyšívanou vsadkou. Třpytivý doplněk vpředu uprostřed. Kalhotky s bavlněným klínem. Z 83% polyesteru, 12% elastanu a 5% bavlny. (Sheego CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, ledově modré

Klasické kalhotky, 2 ks, ledově modré

Klasické kalhotky, 2 ks, ledově modré Jemné spodní prádlo pro větší komfort Nádherně jemné a poddajné jsou tyto kalhotky s nohavičkou z jemného, hedvábně se lesknoucího materiálu microtouch. I gumička v pase se nádherně leskne. Díky elastanu kalhotky perfektně sedí a jsou tvarově stabilní. Barva: Ledově modrá Materiál: 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Perte s podobnými barvami Jemný materiál microtouch s hedvábným leskem (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x tělové

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x tělové

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x tělové S pohodlným lemem v pase. Z měkkého materiálu microtouch. Dva různé modely: nohavičky zakončeny ozdobným elastickým lemem a bez lemu. S ozdobným prvkem. Kalhotky jsou tvarově stabilní, dokonale sedí a pohodlně se nosí. Barva: 2x tělová Materiál 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) podšívka 88 % polyester, 12 % elastan (LYCRA®) Péče Další pokyny ohledně péče: prací prostředek na jemné prádlo perte v ochranném sáčku Z měkkého materiálu microtouch Dva různé modely: nohavičky zakončeny ozdobným elastickým lemem a bez lemu Jsou tvarově stabilní, dokonale sedí a pohodlně se nosí (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x modré

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x modré

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x modré S pohodlným lemem v pase. Z měkkého materiálu microtouch. Dva různé modely: nohavičky zakončeny ozdobným elastickým lemem a bez lemu. S ozdobným prvkem. Kalhotky jsou tvarově stabilní, dokonale sedí a pohodlně se nosí. Barva: 2x modrá Materiál 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) podšívka 88 % polyester, 12 % elastan (LYCRA®) Péče Další pokyny ohledně péče: prací prostředek na jemné prádlo perte v ochranném sáčku Z měkkého materiálu microtouch Dva různé modely: nohavičky zakončeny ozdobným elastickým lemem a bez lemu Jsou tvarově stabilní, dokonale sedí a pohodlně se nosí (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, šedě melírované

Klasické kalhotky, 2 ks, šedě melírované

Klasické kalhotky, 2 ks, šedě melírované Pohodlnost ve dvojitém balení: elastické klasické kalhotky jsou díky vysokému podílu biobavlny nesmírně příjemné na tělo. Mají pas s jemnou, měkkou krajkou. Oboje kalhotky díky elastanu dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí. Barva: Šedě melírovaná Materiál: 91 % bavlna (z ekologické produkce), 9 % elastan (LYCRA®) Klín 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo dosvědčuje, že výrobek je zcela nebo zčásti udržitelný. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. Díky tomu budeme zase o krok blíže odpovědnému světu. Jsme na cestě udržitelnosti – přidejte se k nám. www.tchibo.de/GUT-GEMACHT Údržba Další pokyny k údržbě: Používat sáček na praní prádla Z měkké směsi bavlny a elastanu Dobře drží… (Tchibo - CZ)

Brazilské kalhotky, 2 ks, modře melírované

Brazilské kalhotky, 2 ks, modře melírované

Brazilské kalhotky, 2 ks, modře melírované Úžasně pohodlné – ani o nich nebudete vědět: elastické kalhotky jsou díky vysokému podílu biobavlny nesmírně příjemné na tělo a nohavičky mají zdobené jemnou, měkkou krajkou. Oboje kalhotky díky elastanu dobře drží, perfektně sedí a výborně se nosí. Barva: Modře melírovaná Materiál: 91 % bavlna (z ekologické produkce), 9 % elastan (LYCRA®) Klín 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo dosvědčuje, že výrobek je zcela nebo zčásti udržitelný. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. Díky tomu budeme zase o krok blíže odpovědnému světu. Jsme na cestě udržitelnosti – přidejte se k nám. www.tchibo.de/GUT-GEMACHT Údržba Další pokyny k údržbě: Používat sáček na praní prádla S dekorativní krajkou na… (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, tmavě modré

Klasické kalhotky, 2 ks, tmavě modré

Klasické kalhotky, 2 ks, tmavě modré Elegantní a pohodlné zároveň: elastické klasické kalhotky z měkké směsi bavlny a elastanu dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí. Kalhotky s jemnou, měkkou krajkou na nohavičkách a měkkým nakládaným pasem na gumu jsou díky vysokému podílu biobavlny nesmírně příjemné na tělo. Barva: Tmavě modrá Materiál: 91 % bavlna (z ekologické produkce), 9 % elastan (LYCRA®) Krajka 83 % polyamid, 17 % elastan Klín 100 % bavlna (z ekologické produkce) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo dosvědčuje, že výrobek je zcela nebo zčásti udržitelný. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. Díky tomu budeme zase o krok blíže odpovědnému světu. Jsme na cestě udržitelnosti – přidejte se k nám. www.tchibo.de/GUT-GEMACHT Údržba Další pokyny k údržbě: … (Tchibo - CZ)

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x bílé

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x bílé

Klasické kalhotky, 2 ks, 2x bílé S pohodlným lemem v pase. Z měkkého materiálu microtouch. Dva různé modely: nohavičky zakončeny ozdobným elastickým lemem a bez lemu. S ozdobným prvkem. Kalhotky jsou tvarově stabilní, dokonale sedí a pohodlně se nosí. Barva: 2x bílá Materiál 91 % polyamid, 9 % elastan (LYCRA®) podšívka 88 % polyester, 12 % elastan (LYCRA®) Péče Další pokyny ohledně péče: prací prostředek na jemné prádlo perte v ochranném sáčku Z měkkého materiálu microtouch Dva různé modely: nohavičky zakončeny ozdobným elastickým lemem a bez lemu Jsou tvarově stabilní, dokonale sedí a pohodlně se nosí (Tchibo - CZ)

sloggi Tai Kalhotky 2 ks Bílá

sloggi Tai Kalhotky 2 ks Bílá

Materiál: 88% polyamid, 12% elastan Střih: klasický Vzor: hladký s krajkou Praní: 60°C Barva: bílá Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

sloggi Evernew Kalhotky 2 ks Béžová

sloggi Evernew Kalhotky 2 ks Béžová

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan Střih: klasický Vzor: hladký Praní: 60°C Barva: béžová Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

sloggi Evernew Kalhotky 2 ks Bílá

sloggi Evernew Kalhotky 2 ks Bílá

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan Střih: klasický s vysokým výkrojem Typ: zeštíhlující Vzor: hladký Praní: 95°C Barva: bílá Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

sloggi Evernew Kalhotky 2 ks Černá

sloggi Evernew Kalhotky 2 ks Černá

Materiál: 95% bavlna, 5% elastan Střih: klasický s vysokým výkrojem Typ: zeštíhlující Vzor: hladký Praní: 60°C Barva: černá Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

Calvin Klein Kalhotky 2 ks Bílá

Calvin Klein Kalhotky 2 ks Bílá

Materiál: 92% polyester, 8% elastan Střih: thong Vzor: hladký Praní: 30°C Barva: bílá Detail: balení obsahuje 2 ks Zboží je z aktuální kolekce jaro/léto 2018 (BIBLOO.cz)

Calvin Klein Kalhotky 2 ks Šedá

Calvin Klein Kalhotky 2 ks Šedá

Materiál: 92% bavlna, 8% elastan Střih: bikiny Vzor: hladký Praní: 30°C Barva: světle šedá Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

Calvin Klein Kalhotky 2 ks Černá

Calvin Klein Kalhotky 2 ks Černá

Materiál: 92% bavlna, 8% elastan Střih: bikiny Vzor: hladký Praní: 30°C Barva: černá Detail: balení obsahuje 2 ks (BIBLOO.cz)

Petite Fleur Bokové kalhotky (2 ks)

Petite Fleur Bokové kalhotky (2 ks)

Pěkný krajkový detail na pase. Ze 75% polyamidu, 16% elastanu a 9% bavlny. (OTTO - CZ)

Schiesser Einhorn Dívčí kalhotky (2 ks)

Schiesser Einhorn Dívčí kalhotky (2 ks)

100% bavlna. (OTTO - CZ)

Inshape Formující dlouhé kalhotky (2 ks)

Inshape Formující dlouhé kalhotky (2 ks)

Tvarující vysoké kalhotky v balení po 2 ks. Elastický materiál: 80% bavlna, 20% elastan. (OTTO - CZ)

Vivance Active Brazilské kalhotky (2 ks)

Vivance Active Brazilské kalhotky (2 ks)

Vzadu s pěknou krajkou, vpředu z měkkého, jemného mikrovlákna s pěkným řasením a zdobnou mašličkou. Vždy 1x jednobarevné a 1x puntíkaté v jednom balení. Mikrovlákno z 92% polyamidu, 8% elastanu (LYCRA®). Krajka: 86% polyamid, 14% elastan (LYCRA®). (OTTO - CZ)

Petite Fleur Bederní kalhotky (2 ks)

Petite Fleur Bederní kalhotky (2 ks)

V balení po 2 kusech. Jednoduché kalhotky vynikají pohodlným nošením, komfortním střihem a díky elastickému materiálu ideální přilnavostí k ženským křivkám. Zapracovaný bavlněný klínek v rozkroku zajistí ještě více pohodlí. Úžasně jednoduché kalhotky, které skoro nepocítíte -ideální společník na každý den. Z 95% bavlny, 5% elastanu. (OTTO - CZ)

Vivance Active Brazilské kalhotky (2 ks)

Vivance Active Brazilské kalhotky (2 ks)

Vzadu s pěknou krajkou, vpředu z měkkého, jemného mikrovlákna s pěkným řasením a zdobnou mašličkou. Vždy 1x jednobarevné a 1x puntíkaté v jednom balení. Mikrovlákno z 92% polyamidu, 8% elastanu (LYCRA®). Krajka: 86% polyamid, 14% elastan (LYCRA®). (Sheego CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít