Kalendář ()

Produkt Kalendář () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Kalendář () upraviť a produkt hľadať znova.

Katolický kalendář 2023 - nástěnný kalendář

Katolický kalendář 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()měsíční, jazyk kalendáře - česky, 285 mm x 285 mm Nechcete opomenout návštěvy u lékaře? Nástěnný kalendář Baloušek bude nedílným doplňkem vaší kanceláře. Zajímá-li vás formát kalendáře, ten dosahuje Atypický. Tvrdé desky ochraňují kalendář před poškozením. Nástěnný kalendář disponuje rozměry 285 × 285 mm. Pokud se jedná o text, ten je česky. Univerzální design zajisté zapůsobí na muže i ženy. U nástěnného kalendáře oceníte i praktickou lepenou vazbu. Celkově nabízí kalendář Baloušek 14 stran. Místa sloužící pro poznámky tvoří linkovaný. U kalendáře oceníte možnost opakovaného používání. Zásadní vlastnosti nástěnného kalendáře Katolický kalendář 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář Baloušek je skvělým pomocníkem Kalendáře vám pomohou s organizací času Typ: měsíční Formát Atypický Tvrdé desky ochrání kalendář před poškozením Všechen text je česky Design kalendáře bude vyhovovat mužům i ženám Rozměry nástěnného kalendáře činí 285 × 285 mm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Katolický kalendář 2023 - nástěnný kalendář

Waterdrop Adventní kalendář velký adventní kalendář

Waterdrop Adventní kalendář velký adventní kalendář
Detail

Waterdrop Adventní Kalendář ()velký, , Ochucovadla vody pro muže (notino.cz)

Podobné produkty ako Waterdrop Adventní kalendář velký adventní kalendář

Medvídek Pú měřící kalendář - nástěnný kalendář

Medvídek Pú měřící kalendář - nástěnný kalendář
Detail

Nedatovaný Kalendář ()s oblíbenou postavičkou Medvídka Pú vám umožní zaznamenávat si i růst vašeho dítěte. rozměr:33,0x64,0 cm | rozsah: 14 listů | papír: 150 g/m2 kalendárium: neutrální bez letopočtu (patro.cz)

Podobné produkty ako Medvídek Pú měřící kalendář - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Mláďata 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Mláďata 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()měsíční, jazyk kalendáře - česky, 300 mm x 300 mm Nechcete již zapomínat na důležité schůzky? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP bude nedílným doplňkem vašeho domova. K tomuto kalendáři náleží formát Atypický. Nástěnný kalendář má rozměry 300 × 300 mm. Veškerý text je česky. Univerzální vzhled kalendáře potěší ženy i muže. Nástěnný kalendář vás potěší kvalitní šitou vazbou. Dohromady tedy získáte s kalendářem PRESCOGROUP 14 stran. Nejdůležitější vlastnosti nástěnného kalendáře Poznámkový kalendář Mláďata 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je skvělým pomocníkem Kalendáře vám pomohou s organizací času Typ: měsíční Dostanete ve formátu Atypický Veškerý text je česky Univerzální design ocení muži i ženy Rozměry nástěnného kalendáře dosahují 300 × 300 mm Líbivá, kvalitní šitá vazba Celkový počet stran: 14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznámkový kalendář Mláďata 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Mosty 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Mosty 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()šestnáctiměsíční, Kapesní formát, jazyk kalendáře - česky, slovensky, anglicky, maďarsky a rusky, 300 mm x 300 mm Nechcete už zapomínat na důležité schůzky? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP se stane praktickým doplňkem vašeho domova či kanceláře. Jde-li o formát kalendáře, ten činí Kapesní. Měkké desky ochraňují kalendář před poškozením. Rozměry nástěnného kalendáře jsou 300 × 300 mm. Mluvíme-li o textu, ten je česky, slovensky, anglicky, maďarsky a rusky. Kalendář je svým vzhledem určen pro muže i ženy. Nástěnný kalendář se může pochlubit odolnou šitou vazbou. Dohromady nabízí kalendář PRESCOGROUP 28 stran. Místa určená na poznámky tvoří čtverečkovaný. Základní přednosti nástěnného kalendáře Poznámkový kalendář Mosty 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je žádaným pomocníkem Kalendáře vám zjednoduší organizaci vašeho času Typ: šestnáctiměsíční Zakoupíte ve formátu Kapesní Měkké desky se používají k ochraně kalendáře před... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznámkový kalendář Mosty 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Psi 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Psi 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()měsíční, jazyk kalendáře - česky, 300 mm x 300 mm Nechcete opomenout datumy narozenin? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP se stane designovým a praktickým doplňkem vaší domácnosti či kanceláře. Formát kalendáře je Atypický. Nástěnný kalendář nabízí rozměry 300 × 300 mm. Jde-li o text, ten je česky. Univerzální design zajisté zapůsobí na muže i ženy. Nástěnný kalendář disponuje odolnou šitou vazbou. Celkově nabízí kalendář PRESCOGROUP 14 stran. Významné přednosti nástěnného kalendáře Poznámkový kalendář Psi 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je efektivním pomocníkem Kalendáře vám pomohou s organizací času Typ: měsíční Vyrábí se ve formátu Atypický Všechen text je česky Design kalendáře bude vyhovovat mužům i ženám Rozměry nástěnného kalendáře činí 300 × 300 mm Vyhledávaná šitá vazba Celkový počet stran: 14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznámkový kalendář Psi 2023 - nástěnný kalendář

Plánovací kalendář Terazzo 2023 - nástěnný kalendář

Plánovací kalendář Terazzo 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()roční, jazyk kalendáře - česky, 33 cm x 48 cm Nechcete již zapomínat na datumy narozenin? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP bude nedílným doplňkem vašeho domova. Kalendář disponuje formátem Atypický. Měkké desky zamezují poškození kalendáře. Nástěnný kalendář nabízí rozměry 33 × 48 cm. Ptáte-li se na text, ten je česky. Kalendář je určen jak pro ženy, tak i pro muže. Nástěnný kalendář vás potěší oblíbenou kroužkovou vazbou. Celkem má k dispozici nástěnný kalendář PRESCOGROUP 28 stran. Části pro poznámky tvoří čtverečkovaný. Významné přednosti nástěnného kalendáře Plánovací kalendář Terazzo 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je výborným pomocníkem Kalendáře vám zjednoduší organizaci vašeho času Typ: roční Zakoupíte ve formátu Atypický Měkké desky pomohou ochránit kalendář před poškozením Veškerý text je česky Design kalendáře bude vyhovovat mužům i ženám Rozměry nástěnného kalendáře činí 33 × 48 cm Vyhledávaná kroužková vazba... (alza.cz)

Podobné produkty ako Plánovací kalendář Terazzo 2023 - nástěnný kalendář

Plánovací kalendář Černý 2023 - nástěnný kalendář

Plánovací kalendář Černý 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()roční, jazyk kalendáře - česky, 33 cm x 48 cm Nechcete již zapomínat na datumy narozenin? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP se stane nedílnou součástí vašeho domova či kanceláře. Kalendář disponuje formátem Atypický. Měkké desky ochraňují kalendář před poškozením. Rozměry nástěnného kalendáře dosahují 33 × 48 cm. Všechen text je česky. Kalendář je určen jak pro ženy, tak i pro muže. Nástěnným kalendářem se dá snadno listovat díky oblíbené kroužkové vazbě. Dohromady nabízí kalendář PRESCOGROUP 28 stran. Části používané pro poznámky tvoří linkovaný. Podstatné parametry nástěnného kalendáře Plánovací kalendář Černý 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je efektivním pomocníkem Kalendáře vám zjednoduší organizaci vašeho času Typ: roční Vyrábí se ve formátu Atypický Měkké desky zajišťují ochranu před poškozením Texty se píší česky Vzhled kalendáře se zalíbí nejen ženám, ale i mužům Rozměry nástěnného kalendáře činí 33 × 48 cm... (alza.cz)

Podobné produkty ako Plánovací kalendář Černý 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Koťata 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Koťata 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()měsíční, jazyk kalendáře - česky, 300 mm x 300 mm Nechcete opomenout návštěvy u lékaře? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP se stane designovým a praktickým doplňkem vaší domácnosti či kanceláře. Kalendář má formát Atypický. Nástěnný kalendář nabízí rozměry 300 × 300 mm. Pokud jde o text, ten je česky. Kalendář byl vytvořen nejen pro ženy, ale i pro muže. Nástěnný kalendář je opatřen odolnou šitou vazbou, která usnadňuje listování. Dohromady tedy získáte s kalendářem PRESCOGROUP 14 stran. Nejdůležitější parametry nástěnného kalendáře Poznámkový kalendář Koťata 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je skvělým pomocníkem Kalendáře vám zjednoduší organizaci vašeho času Typ: měsíční Zakoupíte ve formátu Atypický Texty se píší česky Vzhled kalendáře se zalíbí nejen ženám, ale i mužům Nástěnný kalendář se pyšní rozměry 300 × 300 mm Elegantní šitá vazba Počet stran: 14 (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznámkový kalendář Koťata 2023 - nástěnný kalendář , Kouzelný kalendář ()

Vikpap Stolní kalendář Myslivecký kalendář 2023 (SKS15)

Vikpap Stolní kalendář Myslivecký kalendář 2023 (SKS15)
Detail

Stolní Kalendář ()týdenní, B6 formát, jazyk kalendáře - česky, 175 mm x 140 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Vikpap Stolní kalendář Myslivecký kalendář 2023 (SKS15)

Poznámkový kalendář Bitevní lodě 2023 - nástěnný kalendář

Poznámkový kalendář Bitevní lodě 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()šestnáctiměsíční, jazyk kalendáře - česky, slovensky, anglicky, maďarsky a rusky, 300 mm x 300 mm Nechcete opomenout datumy narozenin? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP se stane praktickým doplňkem vašeho domova či kanceláře. Jedná-li se o formát kalendáře, ten je Atypický. Měkké desky ochraňují kalendář před poškozením. Rozměry nástěnného kalendáře dosahují 300 × 300 mm. Veškerý text je česky, slovensky, anglicky, maďarsky a rusky. Kalendář je svým vzhledem určen pro muže i ženy. Nástěnným kalendářem můžete snadno listovat díky vysoce odolné šité vazbě. Dohromady čekejte u kalendáře PRESCOGROUP 28 stran. Části pro poznámky tvoří čtverečkovaný. Zásadní parametry nástěnného kalendáře Poznámkový kalendář Bitevní lodě 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je skvělým pomocníkem Kalendáře vám zjednoduší organizaci vašeho času Typ: šestnáctiměsíční Vyrábí se ve formátu Atypický Měkké desky pomohou ochránit kalendář před poškozením... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poznámkový kalendář Bitevní lodě 2023 - nástěnný kalendář , Vikpap stolní kalendář myslivecký kalendář 2023 (sks15)

Rodinný plánovací kalendář Krtek 2023 - nástěnný kalendář

Rodinný plánovací kalendář Krtek 2023 - nástěnný kalendář
Detail

Nástěnný Kalendář ()roční, jazyk kalendáře - česky a slovensky, 34 mm x 30 mm Nechcete opomenout důležité schůzky? Nástěnný kalendář PRESCOGROUP se stane praktickým doplňkem vašeho domova. Mluvíme-li o formátu kalendáře, ten disponuje Atypický. Měkké desky zamezují poškození kalendáře. Rozměry nástěnného kalendáře dosahují 34 × 30 mm. Pokud jde o text, ten je česky a slovensky. Univerzální design zajisté zapůsobí na muže i ženy. Nástěnným kalendářem se dá snadno listovat díky oblíbené kroužkové vazbě. Dohromady čekejte u kalendáře PRESCOGROUP 28 stran. Části sloužící pro poznámky tvoří čtverečkovaný. Rozhodující vlastnosti nástěnného kalendáře Rodinný plánovací kalendář Krtek 2023 - nástěnný kalendář Nástěnný kalendář PRESCOGROUP je oblíbeným pomocníkem Kalendáře vám pomohou s organizací času Typ: roční Formát Atypický Měkké desky ochrání kalendář před poškozením Texty jsou psány česky a slovensky Kalendář byl navržen jak pro ženy, tak i pro muže Nástěnný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Rodinný plánovací kalendář Krtek 2023 - nástěnný kalendář

Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Stray Geoff

Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Stray Geoff
Detail

Angličan Geoff Stray, který se výzkumem mayských kalendářů usilovně zabývá již několik desetiletí, v této knížce objasňuje rozdíly mezi různými typy kalendářů starověkých civilizací, pro něž bylo studium nebeských cyklů životně důležitým pilířem poznání a osvojení světa. Mayské lunární kalendáře byly na svou dobu mimořádně přesné a dokázaly předpovídat dráhu Venuše a zatmění Slunce několik set let do budoucna. Čtenáři na konci knížky s povděkem zjistí, proč podle Mayů skončí současná epocha posledním měsícem roku 2012. Jak autor nepřetržitým bádáním od počátku 80. let zjistil, od toho roku už bude všechno jinak... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Stray Geoff , Adventní pohádkový kalendář

Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Geoff Stray

Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Geoff Stray
Detail

Geoff Stray se výzkumem mayských kalendářů usilovně zabývá již několik desetiletí a publikoval na toto téma řadu knih. V této knížce objasňuje rozdíly mezi různými typy kalendářů starověkých civilizací, pro něž bylo studium nebeských cyklů životně důležitým pilířem poznání a osvojení světa. Mayské lunární kalendáře byly na svou dobu mimořádně přesné a dokázaly předpovídat dráhu Venuše a zatmění Slunce několik set let do budoucna. Čtenáři na konci knížky s povděkem zjistí, proč podle Mayů skončí současná epocha posledním měsícem roku 2012. Jak autor nepřetržitým bádáním od počátku 80. let zjistil, od toho roku už bude všechno jinak... (patro.cz)

Podobné produkty ako Mayský kalendář a další kalendáře minulosti - Geoff Stray , Velikonoční pohádkový kalendář

Kalendář ()

Kalendář ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Karel Čapek, čte Antonín Kaška Kniha s vybranými novinovými sloupky Karla Čapka z let 1920-24Kalendář ()vyšla poprvé po smrti Karla Čapka v roce 1940. V těchto sloupcích se Karel Čapek představuje jako skvělý pozorovatel. Všímá si všeho - proměny krajiny během čtyř ročních dob, zvířat i hmyzu, vůně domu, železniční stanice, ale i věcí obecných i povah různých lidí. Některé sloupky jsou humorné, ale víc je těch přemýšlivých, pozorovatelských. Karel Čapek napsal za svůj život kolem 500 sloupků. A tak si poslechněte 60 sloupků Karla Čapka, které byly vybrány do knihy Kalendář. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kalendář () , Nivea adventní kalendář

Můj kalendář

Můj kalendář
Detail

Co může být krásnější než kalendář, který vás doprovází po celý rok a navíc jej vyrobily vaše děti! V této knize vám ukážeme každý měsíc tři různé motivy, které se vážou k příslušnému měsíci v roce. Pusťte se tedy do stříhání, skládání, lepení a malování a vyrobte si skvělý dárek, který přináší radost měsíc co měsíc všem vašim blízkým. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj kalendář , Nyx adventní kalendář

Můj kalendář

Můj kalendář
Detail

Co může být krásnější než kalendář, který vás doprovází po celý rok a navíc jej vyrobily vaše děti! V této knize vám ukážeme každý měsíc tři různé motivy, které se vážou k příslušnému měsíci v roce. Pusťte se tedy do stříhání, skládání, lepení a malování a vyrobte si skvělý dárek, který přináší radost měsíc co měsíc všem vašim blízkým. (patro.cz)

Podobné produkty ako Můj kalendář , Adventní kalendář nivea

Kalendář stříškový

Kalendář stříškový
Detail

Jednoduchý a přehledný stříškový Kalendář ()pro přehledné plánování celého roku. Papír: křída mat, 300 g/m2 Rozměry 210x140mm Počet stran 2 Balení po 50 (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Kalendář stříškový , Adventní kalendář nuxe

Aztécký kalendář

Aztécký kalendář
Detail

Tato na českém trhu ojedinělá kniha přivádí čtenáře do minulosti aztéckého národa a spolu s ním má možnost vydat se vstříc budoucnosti pod vedením Pátého Slunce. Kniha obsahuje mnoho nádherných barevných fotografií pořízených v muzeích v Mexico City a na území, kde žili Aztékové, stejně jako kreseb z Kodexů. Na svých 288 stranách přináší podrobný rozbor života Aztéků a jejich propracovaného systému kalendáře. Navzdory tomu, že větší část posvátných děl amerických národů s vyspělou kulturou byla ztracena, zbylé části, které se zachovaly v kodexech, nám ukazují, že se nacházíme před hlubokou moudrostí, jejíž rozluštění vyžadovalo fundované znalce, stejně jako v případě starodávných Egypťanů. Aztékové, jejichž Kalendář ()se stal proslulým po celém světě, pocházeli z ostrova Aztlán, "jenž se nacházel na východě", což připomíná zmínky Platona a dalších autorů, o velkém kontinentu Atlantida. Přišli do vysočiny Anahuac vedení kněžími "teomama", kteří se střídali v nesení svaté sošky boha Huitzilopochtliho, symbolu vnitřní mystické války z mytického Aztlánu. V roce 1325 založili Aztékové na Mexické vysočině hlavní město Tenochtitlan na místě, kde byly objeveny svaté symboly, které předpověděli auguři: orel požírající hada na nopálu. Aztékové se zcela přizpůsobili víře a tradicím starodávných usedlíků Toltéků a začali se považovat za potomky oněch vzdálených a mysteriózních lidí. Od samého počátku vynikali svým válečným a pevným charakterem. Jejich velký praktický smysl jim umožnil poznat schopnost síly vůle jako nejvýznačnější z mocí, což jim pomohlo v rychlém dobytí okolního území. Na proslulém "Kameni Slunce", nalezeném v Tenochtitlanu v roce 1560 a znovuobjeveném v roce 1790, je podle archívu a proroctví Aztéků symbolicky vyprávěna historie světa. Jsou zde zachycena čtyři minulá období a postava žijícího Pátého Slunce, které podle předpovědí skončí uprostřed silných zemětřesení. Pozoruhodnou součástí kalendáře je záznam cyklů planet Merkura, Venuše, Marsu, Saturna a Měsíce. Teologický symbolismus Aztéků je prostoupen silnou vírou v nesmrtelnost duše, která v okamžiku smrti vychází ústy doprovázena Jaguárem a je představena soudci Tezcatlipocovi, jenž ji podle zásluh zemřelého dává zbraně pro překonání pokušení, která ji čekají v podsvětí. Důmyslný systém kalendáře, jehož podrobný popis kniha obsahuje, umožňoval nejen zaznamenat historické skutečnosti, ale také zvolit vhodný okamžik pro určitou činnost, předvídat budoucí události, a podobně jako v západní astrologii přiřadit každému jednotlivci jeho znamení a z toho vyplývající příležitosti pro jeho duši. (patro.cz)

Podobné produkty ako Aztécký kalendář , Pánský adventní kalendář

Lunární kalendář

Lunární kalendář
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Lunární kalendář , Adventní kalendář payot

Novoroční kalendář

Novoroční kalendář
Detail

Novoroční Kalendář ()přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 990.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Novoroční kalendář , Adventní kalendář essence

Kouzelný kalendář ()

Kouzelný kalendář ()
Detail

Audiokniha MP3 - Podivuhodné putování do Betléma v podobě audio adventního kalendáře. - Jostein Gaarder, čte Marek Eben, Josef Somr, Libuše Šafránková, Josef Abrhám Další kniha norského autora Josteina Gaardera, známého u nás i po celém světě titulem Sofiin světAudiokniha Kouzelný Kalendář ()je příběh pro malé i velké čtenáře o dobrodružném putování ze současnosti do Betléma přelomu letopočtu, kde se právě narodil Ježíš. Napsal Jostein Gaarder. Účinkují Josef Somr, Libuše Šafránková, Josef Abrhám a Marek Eben.Hlavní hrdina Kouzelného kalendáře – Jáchym – se snaží objasnit záhadu kolem zmizení dívky Elisabet, která se vydává díky kouzelnému adventními kalendáři napříč prostorem i časem ze současnosti do Betléma, kde se právě narodil malý Ježíš. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!JOSTEIN GAARDERPůvodním povolání učitel, slavil úspěchy doslova na celém světě svým románem o dějinách filosofie „Sofiin svět“ – jeho nejznámější kniha byla přeložena do 45... (alza.cz)

Podobné produkty ako Kouzelný kalendář () , Luxusní adventní kalendář

Adventní kalendář ()

Adventní kalendář ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Různí autoři a Více autorů, čte Taťjana Medvecká, Jan Vlasák, Martha Issová a Martin Myšička (alza.cz)

Podobné produkty ako Adventní kalendář () , Nuxe adventní kalendář

Adventní kalendář

Adventní kalendář
Detail

Audiokniha na CD Dvacet čtyři adventních příběhů pro čtyři hlasyCo mají společného vzpomínky letce RAF na štědrovečerní večeři ve válečné Anglii s vánoční tramvají v brazilském Porto Alegre a příhodou o staropražském Mikuláši, jak si ji kdysi vyslechl Eduard Bass? A může se potkat poezie Ivana Martina Jirouse s vánočním přáním Jana Masaryka a povídkou Terezy Boučkové? Adventní kalendáře vydávané již mnoho let Cestou domů jsou důkazem, že to možné je… Na každý den adventu v nich připadá jedno vyprávění. Ta nejlepší z nich jsme vybrali pro tuto audioknihu a uslyšíte je v podání Taťjany Medvecké, Jana Vlasáka, Marthy Issové a Martina Myšičky. Zaposlouchejte se do dvaceti čtyř textů, které krok za krokem ušlapávají cestu k nejkrásnějším svátkům v roce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Adventní kalendář , Adventní kalendář clarins

Mayský kalendář a další kalendáře minulosti (978-80-7363-296-0)

Mayský kalendář a další kalendáře minulosti (978-80-7363-296-0)
Detail

Kniha - autor Stray Geoff, 76 stran, česky, pevná s přebalem matná Geoff Stray se výzkumem mayských kalendářů usilovně zabývá již několik desetiletí a publikoval na toto téma řadu knih. V této knížce objasňuje rozdíly mezi různými typy kalendářů starověkých civilizací, pro něž bylo studium nebeských cyklů životně důležitým pilířem poznání a osvojení světa. Mayské lunární kalendáře byly na svou dobu mimořádně přesné a dokázaly předpovídat dráhu Venuše a zatmění Slunce několik set let do budoucna. Čtenáři na konci knížky s povděkem zjistí, proč podle Mayů skončí současná epocha posledním měsícem roku 2012. Jak autor nepřetržitým bádáním od počátku 80. let zjistil, od toho roku už bude všechno jinak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mayský kalendář a další kalendáře minulosti (978-80-7363-296-0) , Clarins adventní kalendář

Grower’s Cup ADVENTNÍ KALENDÁŘ 25 ks Kávový adventní kalendář, dummy, velikost UNI

Grower’s Cup ADVENTNÍ KALENDÁŘ 25 ks Kávový adventní kalendář, dummy, velikost UNI
Detail

Objevte jedinečný degustační ADVENTNÍ KALENDÁŘ Growers cup a vydejte se s ním do světa chutí. Každý den si vychutnáte jiný druh výborné Fair Trade kávy, pokaždé z jiné exotické země původu. Tetno degustační zážitek vás bude provázet celým adventem až do Prvního svátku vánočního - Božího hodu. Káva je pražena v malé, řemeslné pražírně v Dánsku, pomalým způsobem tak, aby byly zachovány chuťové tóny a s ohledem na zdraví a kvalitu kávy. Jedna papírová konvička připraví 1 - 2 porce výtečné, filtrované kávy. (sportisimo.cz)

Podobné produkty ako Grower’s Cup ADVENTNÍ KALENDÁŘ 25 ks Kávový adventní kalendář, dummy, velikost UNI , Clinique adventní kalendář

Baloušek tisk Stolní kalendář Kouzelný kalendář Renata Raduševa Herber 2023 (BSF2-23)

Baloušek tisk Stolní kalendář Kouzelný kalendář Renata Raduševa Herber 2023 (BSF2-23)
Detail

Stolní Kalendář ()týdenní, A5 formát, jazyk kalendáře - česky, 210 mm x 150 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako Baloušek tisk Stolní kalendář Kouzelný kalendář Renata Raduševa Herber 2023 (BSF2-23) , Payot adventní kalendář

Lunární kalendář: Kalendář setby a zahrádkářských prací (978-80-89637-40-9)

Lunární kalendář: Kalendář setby a zahrádkářských prací (978-80-89637-40-9)
Detail

Kniha – 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá - 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Lunární kalendář: Kalendář setby a zahrádkářských prací (978-80-89637-40-9) , Catrice adventní kalendář

Adventní kalendář nářadí

Adventní kalendář nářadí
Detail

Perfektní dárek pro všechny, kteří rádi kutí. Každý den během adventu najdou nové překvapení v podobě kvalitního nářadí (šroubováky, bity, vrtáky a mnoho dalšího) a na Štědrý den si mohou vše uložit do praktického pouzdra. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Adventní kalendář nářadí , Adventní kalendář catrice

Dřevěný rodinný kalendář

Dřevěný rodinný kalendář
Detail

Krásný rodinný Kalendář ()z březové překližky, kam si můžete zaznamenat všechny důležité narozeniny, výročí i události vaší rodiny. Kalendář je tvořen hlavní deskou, na kterou lze zavěsit pod jednotlivé měsíce až 30 lístečků s důležitými událostmi. Na lístečky snadno zapíšete datum události například fixou. Rodinný kalendář se stane krásným a praktickým doplňkem vaší domácnosti. (familium.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný rodinný kalendář , Kneipp adventní kalendář

Dřevěný rodinný kalendář

Dřevěný rodinný kalendář
Detail

Krásný dřevěný nástěnný Kalendář ()k zaznamenání těch nejvýznamnějších událostí v roce. Potěšte babičku a dědu praktickým doplňkem, který bude zdobit jejich kuchyň nebo obývací pokoj a budou tak mít vždy na očích ty nejdůležitější události daného roku. Na hlavní desku kalendáře se dá zavěsit až 30 vyřezaných lístečků, kam lze napsat datum významné události a tak už se nestane, že by na ni někdo zapomněl. (babickarstvi.cz)

Podobné produkty ako Dřevěný rodinný kalendář

Adventní kalendář - audiokniha

Adventní kalendář - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Co mají společného vzpomínky letce RAF na štědrovečerní večeři ve válečné Anglii s vánoční tramvají v brazilském Porto Alegre a příhodou o staropražském Mikuláši, jak si ji kdysi vyslechl Eduard Bass? A může se potkat poezie Ivana Martina Jirouse s vánočním přáním Jana Masaryka a povídkou Terezy Boučkové? Adventní kalendáře vydávané již mnoho let Cestou domů jsou důkazem, že to možné je… Na každý den adventu v nich připadá jedno vyprávění. Ta nejlepší z nich jsme vybrali pro tuto audioknihu a uslyšíte je v podání Taťjany Medvecké, Jana Vlasáka, Marthy Issové a Martina Myšičky. Zaposlouchejte se do dvaceti čtyř textů, které krok za krokem ušlapávají cestu k nejkrásnějším svátkům v roce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Adventní kalendář - audiokniha

Kneipp Adventní kalendář

Kneipp Adventní kalendář
Detail

Každý den jedno voňavé překvapení. V adventním kalendáři najdete malá balení koupelových, tělových i masážních olejů, sprchových gelů a krémů na ruce. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Kneipp Adventní kalendář

Kalendář Helio Ferretti

Kalendář Helio Ferretti
Detail

Kalendář ()z kolekce Helio Ferretti. Model vyroben z dřeva. (answear.cz)

Podobné produkty ako Kalendář Helio Ferretti

Vagner Kalendář 2023

Vagner Kalendář 2023
Detail

FotoKalendář ()Jakuba Vágnera pro rok 2023. Fotokalendář Jakuba Vágnera obsahuje nejen krásné fotky ryb, ale také destinací, kam známý dobrodruh, cestovatel a rybář tentokrát zavítal. Můžete se těšit na krásné úlovky a jejich česko/latinské názvy. (chytapust.cz)

Podobné produkty ako Vagner Kalendář 2023

Woody Adventní kalendář

Detail

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Adventní kalendář

Enchantimals adventní kalendář

Enchantimals adventní kalendář
Detail

Enchantimals adventní Kalendář ()z kategorie Enchantimals, od značky Mattel Enchantimals, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Enchantimals adventní kalendář

Kalendář Helio Ferretti

Kalendář Helio Ferretti
Detail

Kalendář ()z kolekce Helio Ferretti. Model vyroben z dřeva. (answear.cz)

Podobné produkty ako Kalendář Helio Ferretti

Adventní pohádkový kalendář

Adventní pohádkový kalendář
Detail

Audiokniha MP3 kolektiv autorů, různí interpreti Originální adventní dárek - album obsahuje 24 pohádek. Na každý den jedna pohádka, od 1. prosince až do Štědrého dne! (alza.cz)

Podobné produkty ako Adventní pohádkový kalendář

Velikonoční pohádkový kalendář

Velikonoční pohádkový kalendář
Detail

Audiokniha MP3 Lucie Gromusová, čte Naďa Konvalinková Originální dárek k Velikonocům pro všechny děti! Výběr českých pohádek sestavený speciálně pro období "svátků jara". Na každý den jedna pohádka, od Květné neděle až do Velikonočního pondělí. Účinkují Naďa Konvalinková, Jana Boušková, Josef Somr, Václav Vydra a další oblíbení herci. (alza.cz)

Podobné produkty ako Velikonoční pohádkový kalendář

Z Hurvínkova kalendáře

Z Hurvínkova kalendáře
Detail

Audiokniha MP3 Jiří Středa, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner Titul, který v dvanácti dílech "mapuje" měsíc po měsíci Hurvínkův rok, patří k tomu nejzdařilejšímu, co Miloš Kirschner se svými spolupracovníky za své dlouholeté éry natočil. Vtipně napsané scénky (Jiří Středa) dobře charakterizují jednotlivá údobí roku a dávají interpretům skvělou možnost se realizovat. K celkovému vyznění přispívá hudba Milana Baginského včetně partů pro dětský sbor. Titul byl natočen v r. 1976 a vydán v r. 1977. Od té doby se v různých Hurvínkovských kompilacích objevovaly pouze "jednotlivé měsíce", které mohou fungovat samostatně. Celý "kalendář" tak vychází po dvaatřiceti letech v první reedici! (alza.cz)

Podobné produkty ako Z Hurvínkova kalendáře

Adventní pohádkový kalendář

Adventní pohádkový kalendář
Detail

Audiokniha MP3 kolektiv autorů, různí interpreti Originální adventní dárek - obsahuje 24 pohádek. Na každý den jedna pohádka, od 1. prosince až do Štědrého dne! (alza.cz)

Podobné produkty ako Adventní pohádkový kalendář

Adventní pohádkový kalendář ()

Adventní pohádkový kalendář ()
Detail

Audiokniha MP3 - 24 pohádek pro vánoční čas. - Božena Němcová, čte Jana Boušková 24 pohádek pro vánoční časOriginální adventní dárek. Na každý den jedna pohádka, od 1. prosince až do Štědrého dne! Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Václav Vydra, Jana Boušková, Otakar Brousek a řada dalších herců interpretuje klasické české pohádky a také pohádky s vánoční a zimní tématikou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Adventní pohádkový kalendář ()

Adventní kalendář 2022

Adventní kalendář 2022
Detail

Adventní Kalendář ()2022 přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 1490.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Adventní kalendář 2022

Accentra SHEEPWORLD adventní kalendář

Accentra SHEEPWORLD adventní kalendář
Detail

Accentra SHEEPWORLD, , Sprchové gely pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Accentra SHEEPWORLD. Sada obsahuje: pěna do koupele přísada do koupele mýdlo čisticí kartáček na nehty mýdlo tělové mléko gumička do vlasů přísada do koupele zrcátko přísada do koupele sprchový gel mýdlo mycí houba pilník na nehty krém na ruce a nehty gumička do vlasů přísada do koupele přísada do koupele pilník na nehty krém na nohy sůl do koupele šampon přísada do koupele balzám na rty Vlastnosti: mix kosmetických produktů pro každodenní použití potěší všechny ženy adventní Kalendář ()Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Accentra SHEEPWORLD adventní kalendář

Můj první kalendář - audiokniha

Můj první kalendář - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Vyprávění pro malé i velké posluchače o českých svátcích, zvycích a tradicích v průběhu kalendářního roku. Nový rok * Tři králové * Masopust * Hromnice * Velikonoce * Apríl * Pálení čarodejnic * Máje * Majálesy * První máj * Den matek * Letnice * Jízda králů * Poutě * Den dětí * Letní slunovrat * Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje * Den upálení mistra Jana Husa * Svatá Anna * Dožínky * Dočesná * Vinobraní * Posvícení * Svatý Václav * 28. říjen * Dušičky * Svatý Martin * Advent * Svatá Barbora * Mikuláš * Zimní slunovrat * Vánoce * Silvestr (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Můj první kalendář - audiokniha

Woody Adventní kalendář - zánovní

Detail

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším. (mall.cz)

Podobné produkty ako Woody Adventní kalendář - zánovní

Barbie Módní Adventní Kalendář

Barbie Módní Adventní Kalendář
Detail

Zažijte stylovou zábavu s adventním kalendářem Barbie®, který skrývá 24 módních překvapení a jednu panenku Barbie®. Děti si zamilují otevírání okének s překvapením během svátečního období! Za každým okénkem najdou oblečky na denní nošení, nebo módní doplněk! Obal má zábavný módní motiv a lze ho použít jako stojan, nebo pozadí pro ještě více módních příběhů! Barvy a provedení se mohou lišit. Panenka neumí stát samostatně. Skvěle se hodí na svátky pro děti od 3 do 7 let. (hawaj.cz)

Podobné produkty ako Barbie Módní Adventní Kalendář

Epee Kalendář 2022 Frozen

Epee Kalendář 2022 Frozen
Detail

Princezna Anna, Elsa a další hrdinové Ledového království, jsou námětem pro obrázky v kalendáři na rok 2022. Členění listů je měsíční, doplněno mřížkami, kde mohou děti využít dostatečný prostor pro svoje záznamy. Upozornění: označení dnů v týdnu je v anglickém, německém, španělském a francouzském jazyce Vyberte dětem Kalendář ()2022 z naší nabídky! Vhodné pro děti od 6 let Rozměr kalendáře: 30 x 30 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Epee Kalendář 2022 Frozen

Kalendář - Karel Čapek - audiokniha

Kalendář - Karel Čapek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Kniha s vybranými novinovými sloupky z let 1920-24 Kalendář ()vyšla poprvé po smrti Karla Čapka v roce 1940. V těchto sloupcích se Karel Čapek představuje jako skvělý pozorovatel. Všímá si všeho - proměny krajiny během čtyř ročních dob, zvířat i hmyzu, vůně domu, železniční stanice, ale i věcí obecných i povah různých lidí. Některé sloupky jsou humorné, ale víc je těch přemýšlivých, pozorovatelských. Karel Čapek napsal za svůj život kolem 500 sloupků. A tak si poslechněte 60 sloupků Karla Čapka, které byly vybrány do knihy Kalendář. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kalendář - Karel Čapek - audiokniha
Kouzelný kalendář (), Vikpap Stolní kalendář Myslivecký kalendář 2023 (SKS15), Adventní pohádkový kalendář, Velikonoční pohádkový kalendář, nivea adventní kalendář, nyx adventní kalendář, adventní kalendář nivea, adventní kalendář nuxe, pánský adventní kalendář, adventní kalendář payot, adventní kalendář essence, luxusní adventní kalendář, nuxe adventní kalendář, adventní kalendář clarins, clarins adventní kalendář, clinique adventní kalendář, payot adventní kalendář, catrice adventní kalendář, adventní kalendář catrice, kneipp adventní kalendář