K9 granule hrnec recenze

Našli jsme pro tebe K9 granule hrnec recenze. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz K9 granule hrnec recenze

Jindřich Karásek: Recenze, kritika, ironie

Jindřich Karásek: Recenze, kritika, ironie

Kniha obsahuje překlady recenzí od nejvýznamnějších autorů německé klasické filosofie – Fichta, Schellinga a Hegela. (mall.cz)

Petr Štefek: Don Juan, velká recenze

Petr Štefek: Don Juan, velká recenze

Svůdcům a svedeným je věnována nejnovější kniha Petra Štefka Don Juan, velká recenze. (mall.cz)

Recenze, kritika, ironie (978-80-7465-403-9)

Recenze, kritika, ironie (978-80-7465-403-9)

Kniha - 204 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Kniha obsahuje překlady recenzí od nejvýznamnějších autorů německé klasické filosofie - Fichta, Schellinga a Hegela. Kromě toho obsahuje také překlad Fichtova spisu Anály filosofického tónu, v němž v rámci reakce na recenzi své knihy Základ přirozeného práva podrobuje ironické kritice dobovou recenzní praxi. Kniha je opatřena úvodní studií Jindřicha Karáska a jmenným rejstříkem. (alza.cz)

Oldřich Mikulášek: Cestou s mnoha verši - Básně, recenze, studie

Oldřich Mikulášek: Cestou s mnoha verši - Básně, recenze, studie

Kniha nabízí nejen obsáhlý výbor z básnické tvorby Oldřicha Mikuláška, ale i průvodní komentáře a studie. Podstatnou součástí publikace jsou i dobové ohlasy Mikuláškova básnického díla v podobě četných recenzí, literárněvědných studií a dalších příspěvků. (mall.cz)

Cisco ASA5506-K9, ASA5506-K9

Cisco ASA5506-K9, ASA5506-K9

Rychlost datového přenosu (maximální): 750 Mbit/s, Výkon firewallu: 125 Mbit/s, IPS/IDS propustnost: 90 Mbit/s, VPN 100 Mbps Technologie propojení: Kabel, WAN port: Ethernet (RJ-45). Vstupní střídavé napětí: 90-240V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz. Vnitřní paměť(RAM): 4 GB. Typ paměťového média: SSD, Rozhraní ukládacího disku: mSATA, Paměť Flash: 8000 MB záruka pouze 6 měsíců - pro provozování zařízení by měly být zakoupeny servisní služby, které zajišťují i aktualizace software Služby Security jsou k zařízení dodávány formou předplatného - viz související produkty. Maximální počet současných sessions 20.000; (50.000 with Security Plus license) Max connections per second (CPS) 5.000 IPsec site-to-site VPN peers 10; (50 with Security Plus license) Cisco Cloud Web Security… (patro.cz)

Tomáš Pospěch: Česká fotografie 1938-2000 - v recenzích, textech,…

Tomáš Pospěch: Česká fotografie 1938-2000 - v recenzích, textech, dokumentech.

První antologie významných studií, recenzí, programů a dalších textů změřených na českou fotografii v letech 1938–2000. Průkopnické dílo přináší 102 textů vybraných z dobových kulturních, uměleckých a fotografických časopisů, novin, katalogů, sborníků. (mall.cz)

Gigabyte Aorus K9 Optical, US (GK-AORUS K9)

Gigabyte Aorus K9 Optical, US (GK-AORUS K9)

Profesionální herní klávesnice Gigabyte AORUS K9 Optical s opticko-mechanickými spínači Flaretech Red, jejichž životnost činí 100 milionů úhozů. Plný N-Key Rollover, programovatelná s aplikací AORUS Engine, ovládání multimédií a RGB podsvícení, opletený kabel a kabelový management, odolná vůči vodě, kabel 2 m, rozhraní USB 2.0, US layout. (mall.cz)

Screenshield LENOVO K9 na displej (LEN-K9-D)

Screenshield LENOVO K9 na displej (LEN-K9-D)

Ochranná fólie na displej přístroje pro telefon Lenovo K9, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Nechcete riskovat a máte obavy z poškrábaného krycího skla nově zářícího zařízení? Potom dokáže pomoci ochranná fólie Screenshield LENOVO K9 na displej, která je tmavá a nijak neruší při klasickém užívání. Je zamýšlena pro Lenovo K9 a zaručí patřičnou ochranu před poškozením. Vzhledem k tomu, že je vyřezána přímo pro tuto verzi zařízení, nebrání v přístupu k žádným důležitým prvkům a téměř se cítíte, jako byste fungovali úplně bez ní. V balení se skrývá čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Nejdůležitější parametry ochranné fólie Screenshield LENOVO K9 na displej Vyhotoveno pro Lenovo K9 Má výřezy podle tvaru displeje Zachová původní citlivost dotyku… (alza.cz)

Screenshield LG K9 na celé tělo (LG-K9-B)

Screenshield LG K9 na celé tělo (LG-K9-B)

Ochranná fólie na mobil LG K9, na celý povrch přístroje, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina Špatně se vám spí, protože máte obavy z poškrábaných zad a krycího skla nově pořízeného zařízení? Přesně pro takové případy je vytvořena ochranná fólie Screenshield LG K9 na celé tělo, která zajistí jeho bezpečí. Je vyrobena na míru pro displej telefonu LG K9 a tvoří účinnou ochranu před poničením. Vzhledem k tomu, že je určená jen pro jediné zařízení, disponuje výřezy na důležité prvky a vás tak přepadne pocit, jako byste pracovali úplně bez ní. Pomocí přiloženého čistícího hadříku snadno a rychle očistíte displej před instalací ochranné fólie. Při nalepování fólie se zbavíte nežádoucích bublin pomocí dodávané stěrky. K ochranné fólii ScreenShield vám bude dodána také… (alza.cz)

Screenshield LENOVO K9 na celé tělo (LEN-K9-B)

Screenshield LENOVO K9 na celé tělo (LEN-K9-B)

Ochranná fólie na displej a zadní část přístroje pro telefon Lenovo K9, matný povrch, obsah balení: čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina, Máte vždy strach z poškozených zad a displeje vašeho nového zařízení? V tom případě dokáže pomoci ochranná fólie Screenshield LENOVO K9 na celé tělo, která je matná a nijak nevadí při každodenním užívání. Je určena pro Lenovo K9 a zajistí spolehlivou ochranu před poškozením. Jelikož je nařezána pro konkrétní zařízení, nehrozí zakrytí důležitých prvků, díky tomu se cítíte, jako byste vlastně ani fólii nepoužívali. V balení je čistící hadřík, stěrka a aplikační tekutina. Stěžejní vlastnosti ochranné fólie Screenshield LENOVO K9 na celé tělo Vhodné pro Lenovo K9 Má výřezy podle tvaru displeje Aplikace neomezuje citlivost dotyku Jednoduchá… (alza.cz)

Cisco AIR-AP1852I-E-K9, AIR-AP1852I-E-K9

Cisco AIR-AP1852I-E-K9, AIR-AP1852I-E-K9

PŘEHLED Díky technologii 802.11ac Wave 2 poskytuje řada Aironet 1850 přenosovou rychlost až 1,7 Gb/s v rádiu 5 GHz, což je více než trojnásobek sazeb nabízených dnešními přístupovými body 802.11n. Umožňuje také celkovou datovou rychlost 2,4 Gb / s, která poskytuje potřebné základy pro sítě podnikatelů a poskytovatelů služeb, aby zůstaly před očekáváním a potřebami svých uživatelů v oblasti bezdrátového připojení a výkonu a šířky pásma. *Multiuser MIMO, který umožňuje přenos dat současně na více klientů s podporou W2 s podporou protokolu 802.11ac. Před víceuživatelskými přístupovými body MIMO. *Technologie přenosu vytváření lomu zlepšila výkon sestupných propojení na mobilních zařízeních, včetně zařízení s jedním, dvěma a třemi prostorovými proudy na technologii 802.11ac, přičemž zlepšuje… (patro.cz)

Bellissima Hair Dryer K9 2300 fén na vlasy K9 2300

Bellissima Hair Dryer K9 2300 fén na vlasy K9 2300

Bellissima Hair Dryer K9 2300, , Fény na vlasy pro ženy, Vysoušeč vlasů Bellissima Hair Dryer K9 2300 vám zajistí rychlé a efektivní prosušení vašich vlasů a pomůže k získání většího objemu účesu.Vlastnosti:šetrně vysouší vlasymožnost regulování rychlostimožnost regulování teplotyzachovává zdravý vzhled vlasůfunkce chladného vzduchu pro fixaci účesuJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu k použití. (notino.cz)

Cisco IP Phone CP-6821-3PCC-K9=, CP-6821-3PCC-K9=

Cisco IP Phone CP-6821-3PCC-K9=, CP-6821-3PCC-K9=

Cisco IP Phone 6821 Společnost Cisco je světovým leaderem v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provoz Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy. Balení neobsahuje adaptér. Je možnost napájení skrze PoE Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte… (patro.cz)

Cisco AIR-AP1815I-E-K9 Access Point, AIR-AP1815I-E-K9

Cisco AIR-AP1815I-E-K9 Access Point, AIR-AP1815I-E-K9

AIR-AP1815i-x-K9: Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac, Wave 2 The Cisco Aironet 1815i delivers industry-leading wireless performance with support for the latest Wi-Fi standard, IEEE’s 802.11ac Wave 2 (Figure 1). It also meets the growing requirements of wireless networks by delivering a better user experience. The 1815i extends support to a new generation of Wi-Fi clients, such as smartphones, tablets, and high-performance laptops that have integrated 802.11ac Wave 1 or Wave 2 support. By adhering to the 802.11ac Wave 2 standard, the 1815i offers a data rate of up to 867 Mbps on the 5-GHz radio. This exceeds the data rates offered by access points that support the 802.11n standard. It also enables a total aggregate dual-radio data rate of up to 1 Gbps. This provides the necessary… (patro.cz)

Židle STAR šedá K9

Židle STAR šedá K9

textilní potah, barevné provedení šedá výškově nastavitelná, výška sedu 40-49 cm nastavitelná opěrka zad, výška opěrky 50 cm doporučená nosnost do 100 kg (idea-nabytek.cz)

Saeko K9-WH/SL

Saeko K9-WH/SL

Saeko K9 jsou plavecké brýle vhodné k vodním sportům díky perfektnímu tvaru brýlí a velkým sklům pro maximální zorné pole. Měkké hypoalergenní silikonové části pro maximální pohodlí. (mall.cz)

Saeko K9-TR/BL

Saeko K9-TR/BL

Saeko K9 jsou plavecké brýle vhodné k vodním sportům díky perfektnímu tvaru brýlí a velkým sklům pro maximální zorné pole. Měkké hypoalergenní silikonové části pro maximální pohodlí. (mall.cz)

Sled Dogs K9 10 - Snowskates

Sled Dogs K9  10 - Snowskates

Sled dogs K9, pojmenované podle elitních mezinárodních psích jednotek, představují špičku tohoto sportu. Nejlepší materiály, radikální styling a inovace postavené na zpětné vazbě profi jezdců. Pokud chcete posouvat hranice svoje i snowskatingu, toto jsou sněžné brusle pro vás... Na rozdíl od modelu Halden nabízejí ještě pevnější upnutí nohy pro dokonalou zpětnou vazbu ve vyšších rychlostech. Plasty jsou nejtužší ze všech vyráběných modelů a také materiál vnitřní vložky je z příjemnějšího materiálu. Brusle K9 mají vložky s absorbčním materiálem pod patou, takže dopady z vysokých skoků jsou příjemnější. (sportisimo.cz)

Lenovo K9 4GB modrá (LEM000003)

Lenovo K9 4GB modrá (LEM000003)

Mobilní telefon 5,7" IPS 1440 × 720, 8jádrový procesor, RAM 4 GB, interní paměť 32 GB, Micro SD až 256 GB, zadní fotoaparát 13 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 13 Mpx + 5 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 10W, baterie 3000 mAh, Android 8.1 Oreo Vlastnosti telefonu153,8 mm72,9 mm8 mmHmotnost telefonu: 155 g5,7"úhlopříčka displejeAndroid 8.1 Oreotyp operačního systému3 000 mAhvýdrž baterie2× NanoSIMtyp SIM karty72,9 × 153,8 × 8 mmrozměry telefonu (Š×V×H)32 GBvnitřní paměť13 + 5 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetMicroSD až 256 GBslot na paměťové karty155 ghmotnost telefonu Mobilní telefon Lenovo K9 nabízí skvělý poměr cena/výkon. Za příjemnou cenu dostanete kvalitní zpracování,… (alza.cz)

Bellissima 11523 K9 2300 (11523)

Bellissima 11523 K9 2300 (11523)

Fén na vlasy s difuzérem, příkon 2300 W, studený vzduch, počet teplot 8, difuzér a koncentrátor, délka přívodního kabelu 1,8 m, Za všech okolností maximálně výkonný fén na vlasy Bellissima 11523 K9 2300 o příkonu silném 2300 W patří mezi nezbytné pomocníky pro bleskové a přitom šetrné vysoušení a vytvoření skvělého účesu. Nabídne vám až 8 nastavení dostupných úrovní teploty Dokonalou fixaci vámi vytvořeného účesu a citlivější a šetrnější ošetření dopřeje u tohoto fénu volba režimu studeného vzduchu. 8 stupňů nastavení teploty Studený vzduch zafixuje účes Difuzér pro tvorbu objemu Příslušenství: Difuzér a Koncentrátor Příkon 2300 W Fén na vlasy s difuzérem Bellissima 11523 K9 2300 Perfektní vlasový objem vyčarujete raz dva s pomocí difuzéru, jež také umí vyrobit a zachovat lehké zvlnění… (alza.cz)

Sled Dogs K9 9 - Snowskates

Sled Dogs K9  9 - Snowskates

Sled dogs K9, pojmenované podle elitních mezinárodních psích jednotek, představují špičku tohoto sportu. Nejlepší materiály, radikální styling a inovace postavené na zpětné vazbě profi jezdců. Pokud chcete posouvat hranice svoje i snowskatingu, toto jsou sněžné brusle pro vás... Na rozdíl od modelu Halden nabízejí ještě pevnější upnutí nohy pro dokonalou zpětnou vazbu ve vyšších rychlostech. Plasty jsou nejtužší ze všech vyráběných modelů a také materiál vnitřní vložky je z příjemnějšího materiálu. Brusle K9 mají vložky s absorbčním materiálem pod patou, takže dopady z vysokých skoků jsou příjemnější. (sportisimo.cz)

Lenovo K9 4GB černá (LEM000004)

Lenovo K9 4GB černá (LEM000004)

Mobilní telefon 5,7" IPS 1440 × 720, 8jádrový procesor, RAM 4 GB, interní paměť 32 GB, Micro SD až 256 GB, zadní fotoaparát 13 Mpx (f/2,2) + 5 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 13 Mpx + 5 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení 10W, baterie 3000 mAh, Android 8.1 Oreo Vlastnosti telefonu153,8 mm72,9 mm8 mmHmotnost telefonu: 155 g5,7"úhlopříčka displejeAndroid 8.1 Oreotyp operačního systému3 000 mAhvýdrž baterie2× NanoSIMtyp SIM karty72,9 × 153,8 × 8 mmrozměry telefonu (Š×V×H)32 GBvnitřní paměť13 + 5 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetMicroSD až 256 GBslot na paměťové karty155 ghmotnost telefonu Mobilní telefon Lenovo K9 nabízí skvělý poměr cena/výkon. Za příjemnou cenu dostanete kvalitní zpracování,… (alza.cz)

Bellissima 11523 K9 2300 ION

Bellissima 11523 K9 2300 ION

Vysoušeč vlasů s příkonem 2300 W pro rychlé vysoušení vlasů. Bellissima 11523 K9 2300 ION disponuje funkcí ionizace pro hydrataci vlasů a snížení krepatění vlasů. Pomocí proudu studeného vzduchu Cool shot můžete zafixovat výsledný účes. (mall.cz)

Sled Dogs K9 8 - Snowskates

Sled Dogs K9  8 - Snowskates

Sled dogs K9, pojmenované podle elitních mezinárodních psích jednotek, představují špičku tohoto sportu. Nejlepší materiály, radikální styling a inovace postavené na zpětné vazbě profi jezdců. Pokud chcete posouvat hranice svoje i snowskatingu, toto jsou sněžné brusle pro vás... Na rozdíl od modelu Halden nabízejí ještě pevnější upnutí nohy pro dokonalou zpětnou vazbu ve vyšších rychlostech. Plasty jsou nejtužší ze všech vyráběných modelů a také materiál vnitřní vložky je z příjemnějšího materiálu. Brusle K9 mají vložky s absorbčním materiálem pod patou, takže dopady z vysokých skoků jsou příjemnější. (sportisimo.cz)

Klec bird jewel k9 vínová

Klec bird jewel k9 vínová

Klec pro kanáry, andulky a malé ptáky. Velikost: 45 x 33,5 x 59 cm. Rozteč mezi dráty: 1,3 cm. (superzoo.cz)

Cisco CP-8841-3PCC-K9=, VoIP telefon, 10line, 2x10/100/1000, 5"…

Cisco CP-8841-3PCC-K9=, VoIP telefon, 10line, 2x10/100/1000, 5" displej, PoE, CP-8841-3PCC-K9=

Cisco IP Phone 8851 IP telefon Společnost Cisco je světovým leaderem v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provoz Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy. Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem,… (patro.cz)

Julius K9 postroj Power mini - červený

Julius K9 postroj Power mini - červený

Dokonalý ergonomický robustní postroj s ideálním rozložením zátěže v oblasti hrudníku místo krku, prodyšná a k pokožce šetrná výplň, vyměnitelná zřetelná nálepka se suchým zipem. (mall.cz)

DUX flipových pouzdro LG K9 modrý

DUX flipových pouzdro LG K9 modrý

DUX Peňaženkový obal LG K9 modrý Originální flipových pouzdro pro Váš LG K9 (LG K8 2018). Obal je tvořen kombinací dvou materiálů - silikonová vanička chrání tělo smartphonu před poškrábáním a pády. Vnější část je vyrobena ze syntetické kůže s měkkou podšívkou, která je příjemná na dotek. Pouzdro obklopuje všechny okraje, pokrývá celý telefon a ochraňuje ho zepředu i zezadu. Díky magnetickému zámku se pouzdro samovolně neotevře a tak se nepoškodí ani v kabelce či v kapse. Předností jsou skryté složky pro peníze či karty a možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určen pro LG K8 2018 - kombinace kvalitních materiálů - je vyroben ze silikonové vaničky a syntetické kůže - možnost vytvoření stojanu pro… (vsechnonamobil.cz)

Klec bird jewel k9 bílá + modrá

Klec bird jewel k9 bílá + modrá

Klec pro kanáry, andulky a malé ptáky. Velikost: 45 x 33,5 x 59 cm. Rozteč mezi dráty: 1,3 cm. (superzoo.cz)

Brother K9 Kopací míč - velikost 5

Brother K9 Kopací míč - velikost 5

Kopací míč BROTHER Scorer Technické údaje: materiál je čtyřvrstvý japonský polyuretan s mikrovláknem na zvýšení pevnosti a stálosti povrchu. Velmi kvalitní kopací míč je určený na výkonnostní kopanou a je například vhodný pro treningové účely ve sportovních klubech. Kvalitní materiál zaručuje odolnost a stálost tvaru, což je zaručené i kvalitním šitím míče. Předností je malá nasáklivost míče vodou a udržení stálého tvaru. Míč je i příjemný na hru svojí pružností. Kvalitní butylová duše s butylovým ventilem dobře drží tlak vzduchu uvnitř míče. Obsah balení: 1 x míč (kokiskashop.cz)

Brother K9 Kopací míč - velikost 5

Brother K9 Kopací míč - velikost 5

Kopací míč BROTHER Scorer Technické údaje: materiál je čtyřvrstvý japonský polyuretan s mikrovláknem na zvýšení pevnosti a stálosti povrchu. Velmi kvalitní kopací míč je určený na výkonnostní kopanou a je například vhodný pro treningové účely ve sportovních klubech. Kvalitní materiál zaručuje odolnost a stálost tvaru, což je zaručené i kvalitním šitím míče. Předností je malá nasáklivost míče vodou a udržení stálého tvaru. Míč je i příjemný na hru svojí pružností. Kvalitní butylová duše s butylovým ventilem dobře drží tlak vzduchu uvnitř míče. Obsah balení:   1 x míč (dilego.cz)

Cisco Unified CP-6901-C-K9=, VoIP telefon, single-line, 10/100,…

Cisco Unified CP-6901-C-K9=, VoIP telefon, single-line, 10/100, displej, PoE - nekompletní balení, CP-6901-C-K9=//nekompletni

Cisco Unified IP Phone 6901 - nekompletní balení (chybí UTP kabel + přiručka) Společnost Cisco je světovým leaderem v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provoz Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy. Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte… (patro.cz)

Julius K9 silový postroj vel. 1 - maskáčoý

Julius K9 silový postroj vel. 1 - maskáčoý

Dokonalý ergonomický robustní postroj s ideálním rozložením zátěže v oblasti hrudníku místo krku, prodyšná a k pokožce šetrná výplň, vyměnitelná zřetelná nálepka se suchým zipem. (mall.cz)

ROAR COLORFUL TPU Obal LG K9 průhledný

ROAR COLORFUL TPU Obal LG K9 průhledný

ROAR COLORFUL TPU Obal LG K9 průhledný ROAR COLORFUL je unikátní obal vyroben z extrémně jemného dotykového materiálu pro Váš LG K9. Díky vyvýšeným okrajem a hlubokým, zaobleným hranám ochrání Váš smartphone i displej před poškozením při každodenní manipulaci. Obal je vyroben z matného silikonu, který je velmi příjemný na dotek a smartphonu dodává originální vzhled. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určen pro LG K9 - Extrémně jemný silikonový materiál - Matný povrch - Ochrana smartphonu před poškozením - špeicálne zaoblené hrany - Výřezy na všechny potřebné konektory a porty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal LG K9 červený

FORCELL FANCY Peňaženkový obal LG K9 červený

FANCY Peňaženkový obal LG K9 červený Knížková pouzdro pro Váš LG K9 je skvělou ochranou při každodenním používání. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a TPU vaničky, která smartphone pevně drží a tak ho chrání před vypadnutím. Obal obsahuje také složky pro peníze či kreditní karty takže jej můžete použít i jako peněženku. Možnost vytvoření stojanu pro pohodlné sledování filmů či videí. Obal ma magnetické uzavírání a tak drží Váš smartphone stále v bezpečí. -určený pro LG K9 - vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu -Snadná elegantní design -priečinky pro hotovost či karty -kombinácia TPU vaničky a syntetické kůže -možnost vytvoření stojanu (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal LG K9 modrý

FORCELL FANCY Peňaženkový obal LG K9 modrý

FANCY Peňaženkový obal LG K9 modrý Knížková pouzdro pro Váš LG K9 je skvělou ochranou při každodenním používání. Obal je vyroben z kombinace syntetické kůže a TPU vaničky, která smartphone pevně drží a tak ho chrání před vypadnutím. Obal obsahuje také složky pro peníze či kreditní karty takže jej můžete použít i jako peněženku. Možnost vytvoření stojanu pro pohodlné sledování filmů či videí. Obal ma magnetické uzavírání a tak drží Váš smartphone stále v bezpečí. -určený pro LG K9 - vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu -Snadná elegantní design -priečinky pro hotovost či karty -kombinácia TPU vaničky a syntetické kůže -možnost vytvoření stojanu (vsechnonamobil.cz)

KRATKI krbová kamna KOZA K9 (130mm) - černá

KRATKI krbová kamna KOZA K9 (130mm) - černá

Proč krbová kamna KOZA K9 (130mm) - černá? Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce krbových kamen a krbových vožek v Evropě. Maximální výkon a bezporuchový provoz krbových kamen Koza K6 má na svědomí mimo jiné i vysoce kvalitní litina o síle materiálu 8 mm. Součástí spalovací komory je i deflektor, který slouží jako clona, která zabrání okamžitému úniku tepla do komína.   Výhody krbových kamen Zpracování a systém studené rukojeti umožňuje přikládání i počas provozu Součástí krbových kamen je i popelník ve kterém se hromadí popel z vyhořelého dřeva Pohyblivý rošt na odstranení či sesypání popela ze spalovací komory do popelník Systém oplachu skla Zadní a horní vývod krbových kamen Záruka 5 let. (krbylevne.cz)

KRATKI krbová kamna KOZA K9 (150mm) - černá

KRATKI krbová kamna KOZA K9 (150mm) - černá

Proč krbová kamna KOZA K9 (130mm) - černá? Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce krbových kamen a krbových vožek v Evropě. Maximální výkon a bezporuchový provoz krbových kamen Koza K6 má na svědomí mimo jiné i vysoce kvalitní litina o síle materiálu 8 mm. Součástí spalovací komory je i deflektor, který slouží jako clona, která zabrání okamžitému úniku tepla do komína.   Výhody krbových kamen Zpracování a systém studené rukojeti umožňuje přikládání i počas provozu Součástí krbových kamen je i popelník ve kterém se hromadí popel z vyhořelého dřeva Pohyblivý rošt na odstranení či sesypání popela ze spalovací komory do popelník Systém oplachu skla Zadní a horní vývod krbových kamen Záruka 5 let. (krbylevne.cz)

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K9 Note

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K9 Note

Ochranné tvrdené sklo na displej Lenovo K9 NoteTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Lenovo K9 Note. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné a teda môžete telefón nosiť vo vrecku napríklad spolu s kľúčami.Aplikácia tvrdeného skla nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny.  - tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K9 Note

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K9 Note

Ochranné tvrdené sklo na displej Lenovo K9 NoteTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Lenovo K9 Note. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné a teda môžete telefón nosiť vo vrecku napríklad spolu s kľúčami.Aplikácia tvrdeného skla nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny.  - tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné (Temperované) tvrzené sklo LG K9

FORCELL Ochranné (Temperované) tvrzené sklo LG K9

Ochranné tvrzené sklo LG K9 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš LG K9 (LG K8 2018) Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje … (vsechnonamobil.cz)

MoFi 9H Diamond Tempered Glass Lenovo K9

MoFi 9H Diamond Tempered Glass Lenovo K9

Ochranné sklo pro Lenovo K9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s ultrazvukovou čtečkou otisků, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čistící hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo MoFi 9H Diamond Tempered Glass je určeno k ochraně displeje telefonu před poškrábáním a dalším poškozením. Tvrzené sklo MoFi se pyšní tvrdostí 9H a tloušťkou pouhých 0,3 mm a díky přesnému zpracování s 2.5D zaoblením perfektně pokryje displej vašeho telefonu. Součástí balení je vše potřebné pro bezproblémovou aplikaci. Klíčové vlastnosti ochranného skla MoFi 9H Diamond Tempered GlassUrčeno pro Lenovo K9Diamond Tempered Glass ochrání obrazovku vašeho telefonuTvrdost skla činí 9HPlná ochrana displeje před poškrábáním a nárazyTloušťka tvrzeného skla je 0,3 mmSoučástí balení:… (alza.cz)

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt LG K9 černý

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt LG K9 černý

FLEXI TPU Ochranný kryt LG K9 černý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš LG K9. Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určen pro LG K9 Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt LG K9 modrý

FORCELL FLEXI TPU Ochranný kryt LG K9 modrý

FLEXI TPU Ochranný kryt LG K9 modrý Vysoce kvalitní ochranný obal pro Váš LG K9. Tento odolný obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. Váš smartphonu ochraňuje před pády, poškozením a nečistotami při každodenní manipulaci a pro ještě vyšší ochranu obal chrání i tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určen pro LG K9 Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Obal má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní luxusní zpracování (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový obal LG K9 - K8 2018 průhledný

FORCELL Silikonový obal LG K9 - K8 2018 průhledný

Silikonový průhledný obal LG K9 Jednoduchý průhledný obal pro LG K9 (LG K8 2018). Tento elegantní obal je jako stvořený pro každodenní použití, protože nepřidává hodně na tloušťce, ale chrání Váš telefon před poškozením. Obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, nabíječku a ostatní konektory. - obal zanechá telefonu původní design - je velmi lehký a flexibilní - obal je příjemný na dotek - díky použitému materiálu neklouže v ruce - ideální pro k a ždodenné použití     (vsechnonamobil.cz)

GE 64971 OT K9 C200W 240V R7S 117MM

GE 64971 OT K9 C200W 240V R7S 117MM

Příkon: 200W, Napětí: 240V, Barva světla: 3000K, Výkon: 4000lm, Patice: R7s, Ra: 100, Délka: 119mm, Průměr: 8mm, Stmívatelné: Ano, Životnost: 1000h (kupzarovky.cz)

Cisco IP Phone 8851, CP-8851-3PCC-K9=

Cisco IP Phone 8851, CP-8851-3PCC-K9=

3PCC telefony nejsou kompatibilní s cisco call managerem (CUCM), ale jsou určeny pro ústředny výrobců třetích stran (3PCC). Pro objednávku telefonu kompatibilních s CUCM nás kontaktujte na cisco@atcomp.cz Popis IP Phone 8851 kombinuje atraktivní nový ergonomický design s širokopásmovým zvukem pro kvalitní a spolehlivou komunikaci, která je také šifrovaná pro zvýšení bezpečnosti. Cisco Intelligent Proximity přináší sjednocení stolních a mobilních telefonů. Během mobilních hovorů můžete přesměrovat zvukovou stopu do telefonu Cisco IP Phone 8851, abyste využili kvalitní zvukovou akustiku. IP Phone 8851 je dodáván standardně s USB portem, takže můžete nabíjet svůj smartphone. Telefon Cisco IP Phone 8851 nabízí pět programovatelných kláves, které můžete konfigurovat pro podporu více čísel,… (patro.cz)

DMS Germany K9-24P Karaoke systém / 1000W / LED,

DMS Germany K9-24P Karaoke systém / 1000W / LED,

DMS Germany K9-24P Karaoke systém / 1000W Chystáte oslavu nebo pořádnou párty ? Tak to určitě nesmí chybět kvalitní hudba. Díky karaoke systému obstaráte nejen kvalitní ozvučení o výkonu 1000W, ale také zábavu. Samozřejmostí je také LED podsvětlení. Integrovaný bezdrátový přijímač (BT) umožňuje snadné přehrávání hudby formátu MP3 (A2DP). Připojte svůj smartphone snadno, pohodlně a hlavně bezdrátově. Můžete tak pustit svoji oblíbenou muziku a užívat si zábavy. Vzdálenost přehrávání je do 15 m. Díky audio vstupu lze hudbu přehrávat přímo na PC, mobilním telefonu nebo iPadu. Chcete prokázat také hudební nadání ? Teď máte příležitost. Reproduktor disponuje vstupem jack 6,5 mm pro připojení kytary a případně mikrofonu. Udělejte ze sebe hudební hvězdu během pár vteřin. Karaoke systém DMS… (patro.cz)

Odvlhčovač vzduchu s granulemi

Odvlhčovač vzduchu s granulemi

Pomáhá zamezit vlhkosti ve sklepě, zkondenzovaná vlhkost na potrubí a nepříjemnému zápach. Jednoduše ho postavte na požadované místo a odstraňte ochrannou fólii. Krystaly sušícího granulátu zbavují vzduch vlhkosti a odvádějí ji jako zkondenzovanou vodu do záchytné nádoby. Použitelnost granulátu cca 4 až 6 měsíců.Technické parametryHodnotaVhodné pro místnosti do50 m2Rozměr, délka23 cmVlastnosti čističe vzduchuPlnitelnýBarvaModrobíláRozměr, výška27 cmRozměr, šířka16.5 cmDruh čističe vzduchu (kategorie)Granulátový odvlhčovač vzduchuVybaveníPro místnosti do 50 m2Obsah baleníOdvlhčovač vzduchu s granulemi 2 kg sušícího granulátu Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Avicentra KRÁLÍK granule - 1kg

Avicentra   KRÁLÍK granule - 1kg

Granulované krmivo pro králíky.   Složení:Úsušky pícnin, obiloviny, bílkovinné extrakty a extrudované obiloviny. (krmeni.cz)

CatGenie 120+ Granule (891329001027)

CatGenie 120+ Granule (891329001027)

Příslušenství pro kočičí toalety - náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie Vlastníte vy nebo spíše váš čtyřnohý kočičí mazlíček automatickou toaletu CatGenie 120+? Pak vám rozhodně přijdou vhod tyto náhradní granule. Obrovskou výhodou těchto granulí je nesavost, tudíž je lze opakovaně omývat. Z hlediska životního prostředí jsou CatGenie naprosto bezpečné. Záchodové granule jsou dále biologicky rozložitelné a díky opakovanému použití také ekonomicky výhodné.  Klíčové vlastnosti granulí do kočičí toalety CatGenie 120+Náhradní granule do automatické kočičí toalety CatGenie 120+Výhodou granulí je nesavost, lze je opakovaně omývatGranule jsou neškodné vůči životnímu prostředíJedná se o biologicky… (alza.cz)

GE GE 64968 OT K9 C200W 230V R7S 117MM

GE GE 64968 OT K9 C200W 230V R7S 117MM

Příkon: 200W, Napětí: 230V, Barva světla: 3000K, Výkon: 4000lm, Patice: R7s, Ra: 100, Délka: 119mm, Průměr: 8mm, Stmívatelné: Ano, Životnost: 1000h (mall.cz)

GE GE 64971 OT K9 C200W 240V R7S 117MM

GE GE 64971 OT K9 C200W 240V R7S 117MM

Příkon: 200W, Napětí: 240V, Barva světla: 3000K, Výkon: 4000lm, Patice: R7s, Ra: 100, Délka: 119mm, Průměr: 8mm, Stmívatelné: Ano, Životnost: 1000h (mall.cz)

Julius K9 silový postroj 3/XL 82-118 cm

Julius K9 silový postroj 3/XL 82-118 cm

Výrobky značky JULIUS-K9® se vyznačují kvalitním zpracováním, bezpečností a moderním designem. Pro tento postroj je charakteristické dokonalé ergonomické zpracování: zatímco jiné postroje vytváří neustálý nerovnoměrný tlak na krk psa. (mall.cz)

Hermann Hesse: Úvahy a imprese, Vzpomínky a listy přátelům, Politické…

Hermann Hesse: Úvahy a imprese, Vzpomínky a listy přátelům, Politické úvahy, Mozaika z dopisů 1930-1961: o literatuře, recenze a články - 10. svazek d

Poslední svazek Souborného díla Hermanna Hesseho přináší výbor různorodých textů – spisovatelových úvah, recenzí, článků, dojmů, vzpomínek a dopisů. (mall.cz)

Julius K9 postroj pro psy, XL, 82-118 cm, černý

Julius K9 postroj pro psy, XL, 82-118 cm, černý

Julius-K9 postroj pro psy, XL, 82–118 cm, černý. (mall.cz)

Julius K9 postroj pro psy, S, 40-53 cm, černý

Julius K9 postroj pro psy, S, 40-53 cm, černý

Julius-K9 postroj pro psy, S, 40–53 cm, černý. (mall.cz)

Julius K9 postroj pro psy, M, 51-67 cm, černý

Julius K9 postroj pro psy, M, 51-67 cm, černý

Julius-K9 postroj pro psy, M, 51–67 cm, černý. (mall.cz)

KRATKI krbová kamna KOZA K9 TURBOFAN s ventilátorem (130mm) - černá

KRATKI krbová kamna KOZA K9 TURBOFAN s ventilátorem (130mm) - černá

Proč krbová kamna KOZA K9 TURBOFAN s ventilátorem (130mm) - černá? Krbová kamna Koza jsou vyráběna v té nejvyšší kvalitě firmou KRATKI, která patří mezi největší výrobce krbových kamen a krbových vožek v Evropě. Maximální výkon a bezporuchový provoz krbových kamen Koza K6 má na svědomí mimo jiné i vysoce kvalitní litina o síle materiálu 8 mm. Součástí spalovací komory je i deflektor, který slouží jako clona, která zabrání okamžitému úniku tepla do komína.   Výhody krbových kamen Zpracování a systém studené rukojeti umožňuje přikládání i počas provozu Součástí krbových kamen je i popelník ve kterém se hromadí popel z vyhořelého dřeva Pohyblivý rošt na odstranení či sesypání popela ze spalovací komory do popelník Systém oplachu skla Zadní a horní vývod krbových kamen Automatická regulace… (krbylevne.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít