Joseph joseph lžíce cedníková scoopplus 10066, černá (10066)

Produkt Joseph joseph lžíce cedníková scoopplus 10066, černá (10066) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Joseph joseph lžíce cedníková scoopplus 10066, černá (10066) upraviť a produkt hľadať znova.

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10066, černá (10066)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10066, černá (10066)
Detail

Cedník pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj, úchytky na spodní části slouží k opření lžíce o hranu hrnce při odkapávání, odolná do teploty 200°C Kuchyňská pomůcka z tvrzeného nylonu, který je vhodný pro nepřilnavé nádobí, nabízí rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce, bez nutnosti slévání horké vody. Cedníková lžíce JOSEPH JOSEPH ScoopPlus 10066 je ideální pro cezení i přímé servírování zeleniny, těstovin i smažených jídel. Praktická pomůcka do každé kuchyně je tepelně odolná až do 200 °C. ScoopPlus 10066 navíc disponuje praktickými diskrétními úchytkami na spodní části, díky kterým můžete lžíci snadno a pohodlně opřít o hranu hrnce. Designový cedník, který navrhlo studio Morph, se snadno čistí, můžete jej vkládat do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti cedníkové lžíce JOSEPH JOSEPH ScoopPlus 10066 Kuchyňská pomůcka z... (alza.cz)

Podobné produkty ako JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10066, černá (10066) , Joseph joseph lžíce cedníková scoopplus 10066, černá (10066)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10065, zelená (10065)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10065, zelená (10065)
Detail

Cedník pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj, úchytky na spodní části slouží k opření lžíce o hranu hrnce při odkapávání, odolná do teploty 200°C Kuchyňská pomůcka z tvrzeného nylonu, který je vhodný pro nepřilnavé nádobí nabízí rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce, bez nutnosti slévání horké vody. Cedníková lžíce JOSEPH JOSEPH ScoopPlus 10065 je ideální pro cezení i přímé servírování zeleniny, těstovin i smažených jídel. Praktická pomůcka do každé kuchyně je tepelně odolná až do 200 °C. ScoopPlus 10065 navíc disponuje praktickými diskrétními úchytkami na spodní části, díky kterým můžete lžíci snadno a pohodlně opřít o hranu hrnce. Designový cedník, který navrhlo studio Morph, se snadno čistí, můžete jej vkládat do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti cedníkové lžíce JOSEPH JOSEPH ScoopPlus 10065 Kuchyňská pomůcka z... (alza.cz)

Podobné produkty ako JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10065, zelená (10065) , Joseph joseph lžíce cedníková scoopplus 10065, zelená (10065)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10160, šedá/zelená (10160)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10160, šedá/zelená (10160)
Detail

Cedník pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj, úchytky na spodní části slouží k opření lžíce o hranu hrnce při odkapávání, odolná do teploty 200°C Kuchyňská pomůcka z tvrzeného nylonu, který je vhodný pro nepřilnavé nádobí, nabízí rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce, bez nutnosti slévání horké vody. Cedníková lžíce JOSEPH JOSEPH ScoopPlus 10160 je ideální pro cezení i přímé servírování zeleniny, těstovin i smažených jídel. Praktická pomůcka do každé kuchyně je tepelně odolná až do 200 °C. ScoopPlus 10160 navíc disponuje praktickými diskrétními úchytkami na spodní části, díky kterým můžete lžíci snadno a pohodlně opřít o hranu hrnce. Designový cedník, který navrhlo studio Morph, se snadno čistí, můžete jej vkládat do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti cedníkové lžíce JOSEPH JOSEPH ScoopPlus 10160 Kuchyňská pomůcka z... (alza.cz)

Podobné produkty ako JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10160, šedá/zelená (10160) , Joseph joseph lžíce cedníková scoopplus 10160, šedá/zelená (10160)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková Duo 80029 (80029)

JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková Duo 80029 (80029)
Detail

Cedník pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj Kuchyňská pomůcka z nylonu vyztuženého skelným vláknem nabízí rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce bez nutnosti slévání horké vody. Cedníková lžíce JOSEPH JOSEPH 80029 z kolekce Duo je ideální pro cezení i přímé servírování zeleniny, těstovin i smažených jídel. Praktická pomůcka do každé kuchyně je tepelně odolná až do 200 °C. Klíčové vlastnosti cedníkové lžíce JOSEPH JOSEPH Duo 80029Kuchyňská pomůcka z nylonu vyztuženého skelným vláknem je tepelně odolná až do 200 °CCedníková lžíce JOSEPH JOSEPH 80029 nabízí rychlé a jednoduché nabírání a cezení rovnou z hrncePřímé servírování zeleniny, těstovin i smažených jídelCedník je z kolekce inovativních produktů JOSEPH JOSEPH DuoPomůcka se snadno a dobře čistíCedníková lžíce JOSEPH JOSEPH Duo 80029 se nabízí za výhodnou cenuRozměry:12 × 6... (alza.cz)

Podobné produkty ako JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková Duo 80029 (80029) , Joseph joseph otvírák duo 80015 (80015)

Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph

Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například cedníková lžíce pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce, bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj. Specifikace: Praktická cedníková lžíce z řady Duo Jednoduchá, funkční Kvalitní materiál Rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce Použitelná i jako běžný servírovací nástroj Vhodné do myčky na nádobí Materiál: nylon vyztužený skelným vláknem Rozměry: 12 x 6 x 32 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph , Joseph joseph duo 70552, bílý (70552)

Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph

Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například cedníková lžíce pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce, bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj. Specifikace: Praktická cedníková lžíce z řady Duo Jednoduchá, funkční Kvalitní materiál Rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce Použitelná i jako běžný servírovací nástroj Vhodné do myčky na nádobí Materiál: nylon vyztužený skelným vláknem Rozměry: 12 x 6 x 32 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph , Joseph joseph odšťavňovač juicemax 20171 (20171)

Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph

Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například cedníková lžíce pro rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce, bez nutnosti slévání horké vody, použitelná i jako běžný servírovací nástroj. Specifikace: Praktická cedníková lžíce z řady Duo Jednoduchá, funkční Kvalitní materiál Rychlé a jednoduché nabírání a cezení přímo z hrnce Použitelná i jako běžný servírovací nástroj Vhodné do myčky na nádobí Materiál: nylon vyztužený skelným vláknem Rozměry: 12 x 6 x 32 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce Duo 80029 Joseph Joseph , Joseph joseph odšťavňovač duo 80007 (80007)

Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph , Joseph joseph struhadlo duo 80008 (80008)

Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph , Joseph joseph spiralizér spiro 20105 (20105)

Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph , Joseph joseph duo 70553, bílý (70553)

Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph , Joseph joseph obracečka duo 80033 (80033)

Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká černá Scoop™ Joseph Joseph , Joseph joseph naběračka duo 80032 (80032)

Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká zelená Scoop™ Joseph Joseph , Joseph joseph napařovač bloom 45030 (45030)

Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph , Joseph joseph duo 20160, červený (20160)

Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph , Joseph joseph napařovač duo 45031 (45031)

Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph

Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph
Detail

Když se o hlavní slovo hlásí cedník a slevání, jedná se často o akrobatické balancování. Designéry proto napadlo roli cedníku obrátit a vytvořit objemnou perforovanou lžíci, se kterou můžete těstoviny a jiné suroviny přímo vylovit z tekutiny. Protože se jedná opravdu o unikátní nástroj bylo by škoda zůstat jen u hrnce – se lžicí můžete nabírat z plechu například grilovanou zeleninu. Navíc na odkapávání nemusíte čekat, zábrana na spodní části umožňuje náčiní odložit kamkoliv na okraj hrnce nebo pánve. Použití cedníkové lžíce zvýší bezpečnost slévání a navíc ušetří místo ve vaší kuchyni. Multifunkčnost tohoto náčiní je čistě ve vaší režii. Rozehrajte děj u hrnce s vývarem, zažijte akci s pečenou zeleninu a prožijte happy end u tvarohových knedlíků s jahodami. Scoop™ 2v1 – lžíce a cedník Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na okraj hrnce / pánve Hravé a praktické provedení Žáruvzdorné do 200 °C Vyrobeno z plastu bez BPA a žáruvzdorné silikonové gumy Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Cedníková lžíce velká šedá Scoop™Plus Joseph Joseph , Joseph joseph obracečka děrovaná duo 80036 (80036)

Joseph Joseph lžíce na zmrzlinu Dimple™

Joseph Joseph lžíce na zmrzlinu Dimple™
Detail

Łyżka do lodów z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z kovu a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph lžíce na zmrzlinu Dimple™ , Joseph joseph easystore 70510, bílý/šedý (70510)

Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph

Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph
Detail

Výzva pro designéry Joseph Joseph: servírování zmrzliny bez kapek Řešení: lžíce na zmrzlinu Dimple Pokud zmrzlina povolí, doprovází její servírování vždy trochu nepořádku, anebo dokonce ulepené ruce. Osadit lžíci silikonovým límcem proti odkapávání je skvělý nápad. Pokud k této vychytávce přičtete ještě dokonale vyváženou rukojeť se závažím, díky kterému zmrzlinářské náčiní volně stojí, výsledkem nemůže být nic jiného než chuť s touto lžicí servírovat mraženou pochoutku i u vás doma. Funkční kovová část plátovaná slitinou zinku je fasetová a díky tomu kopeček snadno sklouzne do misky nebo do poháru. S lžicí Dimple si můžete dopřávat zmrzlinu i tajně – po vašem mlsání totiž nezůstanou žádné stopy. Profesionální zmrzlinářský pomocník Nepřilnavý fasetový povrch Silikonový límec pro ochranu rukou i stolu Volně stojící – závaží v rukojeti Protiskluzová rukojeť potažená silikonem Vhodné do myčky nádobí Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph , Joseph joseph napařovač bloom steel 45033 (45033)

Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph

Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph
Detail

Výzva pro designéry Joseph Joseph: servírování zmrzliny bez kapek Řešení: lžíce na zmrzlinu Dimple Pokud zmrzlina povolí, doprovází její servírování vždy trochu nepořádku, anebo dokonce ulepené ruce. Osadit lžíci silikonovým límcem proti odkapávání je skvělý nápad. Pokud k této vychytávce přičtete ještě dokonale vyváženou rukojeť se závažím, díky kterému zmrzlinářské náčiní volně stojí, výsledkem nemůže být nic jiného než chuť s touto lžicí servírovat mraženou pochoutku i u vás doma. Funkční kovová část plátovaná slitinou zinku je fasetová a díky tomu kopeček snadno sklouzne do misky nebo do poháru. S lžicí Dimple si můžete dopřávat zmrzlinu i tajně – po vašem mlsání totiž nezůstanou žádné stopy. Profesionální zmrzlinářský pomocník Nepřilnavý fasetový povrch Silikonový límec pro ochranu rukou i stolu Volně stojící – závaží v rukojeti Protiskluzová rukojeť potažená silikonem Vhodné do myčky nádobí Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl. (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph , Joseph joseph nůžky multifunkční powergrip 10302 (10302)

Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph

Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například praktická naběračka na zmrzlinu. Specifikace: Praktická naběračka na zmrzlinu z řady Duo Jednoduchá, funkční Kvalitní materiál Vhodné do myčky na nádobí Materiál: plast, slitina zinku, silikon Rozměry: 4,7 x 3,2 x 20,6 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph , Joseph joseph žehlící prkno glide 50005 (50005)

Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph

Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. Plná vařečka / lžíce v elegantním nerezovém provedení potěší každého příznivce klasiky. Stejně jak její "kolegyně ze silikou a nylonu je ideálním pomocníkem na promíchávání i servírování. Navíc její protiskluzová rukojeť dobře padne do ruky. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku / prkénko / talíř Konzervativní a stylové provedení Žáruvzdorné do 270° C Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/8 a žáruvzdorné silikonové gumy Náčiní je vhodné do myčky (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph , Joseph joseph odkapávač rozšiřovatelný tier 85178 (85178)

Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph

Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. S perforovanou vařečkou / lžící v elegantním nerezovém provedení potěší každého příznivce klasiky. Stejně jak její "kolegyně ze silikou a nylonu je ideálním pomocníkem na promíchávání i servírování. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Navíc jeji protiskluzová rukojeť dobře padne do ruky. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku / prkénko / talíř Konzervativní a stylové provedení Žáruvzdorné do 270° C Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/8 a žáruvzdorné silikonové gumy Náčiní je vhodné do myčky (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph , Joseph joseph odkapávač rozšiřovatelný duo 80071 (80071)

Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph

Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. Plná vařečka / lžíce v elegantním nerezovém provedení potěší každého příznivce klasiky. Stejně jak její "kolegyně ze silikou a nylonu je ideálním pomocníkem na promíchávání i servírování. Navíc její protiskluzová rukojeť dobře padne do ruky. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku / prkénko / talíř Konzervativní a stylové provedení Žáruvzdorné do 270° C Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/8 a žáruvzdorné silikonové gumy Náčiní je vhodné do myčky (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph , Joseph joseph kuchyňská sada duo 80025 (80025)

Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph

Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. S perforovanou vařečkou / lžící v elegantním nerezovém provedení potěší každého příznivce klasiky. Stejně jak její "kolegyně ze silikou a nylonu je ideálním pomocníkem na promíchávání i servírování. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Navíc jeji protiskluzová rukojeť dobře padne do ruky. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku / prkénko / talíř Konzervativní a stylové provedení Žáruvzdorné do 270° C Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/8 a žáruvzdorné silikonové gumy Náčiní je vhodné do myčky (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph , Joseph joseph loupač česneku duo 80003 (80003)

Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph

Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například praktická naběračka na zmrzlinu. Specifikace: Praktická naběračka na zmrzlinu z řady Duo Jednoduchá, funkční Kvalitní materiál Vhodné do myčky na nádobí Materiál: plast, slitina zinku, silikon Rozměry: 4,7 x 3,2 x 20,6 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph , Joseph joseph škrabka julienne duo 80006 (80006)

Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph

Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. S perforovanou vařečkou / lžící v elegantním nerezovém provedení potěší každého příznivce klasiky. Stejně jak její "kolegyně ze silikou a nylonu je ideálním pomocníkem na promíchávání i servírování. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Navíc jeji protiskluzová rukojeť dobře padne do ruky. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku / prkénko / talíř Konzervativní a stylové provedení Žáruvzdorné do 270° C Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/8 a žáruvzdorné silikonové gumy Náčiní je vhodné do myčky (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Perforovaná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph , Joseph joseph flex 70538, plast, bílá (70538)

Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph

Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. Plná vařečka / lžíce v elegantním nerezovém provedení potěší každého příznivce klasiky. Stejně jak její "kolegyně ze silikou a nylonu je ideálním pomocníkem na promíchávání i servírování. Navíc její protiskluzová rukojeť dobře padne do ruky. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku / prkénko / talíř Konzervativní a stylové provedení Žáruvzdorné do 270° C Vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/8 a žáruvzdorné silikonové gumy Náčiní je vhodné do myčky (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Plná vařečka / lžíce Elevate™ Steel Joseph Joseph , Joseph joseph easystore 70500, bílý/modrý (70500)

Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph

Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například praktická naběračka na zmrzlinu. Specifikace: Praktická naběračka na zmrzlinu z řady Duo Jednoduchá, funkční Kvalitní materiál Vhodné do myčky na nádobí Materiál: plast, slitina zinku, silikon Rozměry: 4,7 x 3,2 x 20,6 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Lžíce na zmrzlinu Duo Compact 80002 Joseph Joseph , Joseph joseph odkapávací podložka duo 80069 (80069)

Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph

Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph
Detail

Výzva pro designéry Joseph Joseph: servírování zmrzliny bez kapek Řešení: lžíce na zmrzlinu Dimple Pokud zmrzlina povolí, doprovází její servírování vždy trochu nepořádku, anebo dokonce ulepené ruce. Osadit lžíci silikonovým límcem proti odkapávání je skvělý nápad. Pokud k této vychytávce přičtete ještě dokonale vyváženou rukojeť se závažím, díky kterému zmrzlinářské náčiní volně stojí, výsledkem nemůže být nic jiného než chuť s touto lžicí servírovat mraženou pochoutku i u vás doma. Funkční kovová část plátovaná slitinou zinku je fasetová a díky tomu kopeček snadno sklouzne do misky nebo do poháru. S lžicí Dimple si můžete dopřávat zmrzlinu i tajně – po vašem mlsání totiž nezůstanou žádné stopy. Profesionální zmrzlinářský pomocník Nepřilnavý fasetový povrch Silikonový límec pro ochranu rukou i stolu Volně stojící – závaží v rukojeti Protiskluzová rukojeť potažená silikonem Vhodné do myčky nádobí Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl. (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Lžíce na zmrzlinu zelená Dimple™ Joseph Joseph , Joseph joseph easystore 70542, bílý/bílý (70542)

Miska se salátovými lžícemi Joseph Joseph Uno 3-pack Uno

Miska se salátovými lžícemi Joseph Joseph Uno 3-pack Uno
Detail

Mísa se salátovými lžícemi z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu a nerezové oceli. (answear.cz)

Podobné produkty ako Miska se salátovými lžícemi Joseph Joseph Uno 3-pack Uno , Joseph joseph odkapávač dvoupatrový duo 85150 (85150)

Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph

Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. S perforovanou vařečkou / lžící vám půjde promíchávání jak po másle. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Materiál je žáruvzdorný a zároveň šetrný k povrchům. Lze kombinovat s dalšími pomocníky této série. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku /prkénko /talíř Hravé a stylové provedení Žáruvzdorné do 200° C Funkční část ze silikonové gumy, rukojeť z odolného nylonu Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph

Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph

Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. S perforovanou vařečkou / lžící vám půjde promíchávání jak po másle. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Materiál je žáruvzdorný a zároveň šetrný k povrchům. Lze kombinovat s dalšími pomocníky této série. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku /prkénko /talíř Hravé a stylové provedení Žáruvzdorné do 200° C Funkční část ze silikonové gumy, rukojeť z odolného nylonu Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph

Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph

Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph
Detail

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou. S perforovanou vařečkou / lžící vám půjde promíchávání jak po másle. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Materiál je žáruvzdorný a zároveň šetrný k povrchům. Lze kombinovat s dalšími pomocníky této série. Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou Pro práci v kuchyni i servírování u stolu Stabilní odložení na pracovní desku /prkénko /talíř Hravé a stylové provedení Žáruvzdorné do 200° C Funkční část ze silikonové gumy, rukojeť z odolného nylonu Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy Vhodné do myčky nádobí (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Perforovaná vařečka/lžíce se zelenou rukojetí Elevate™ Silicone Joseph Joseph

Dávkovač mýdla Joseph Joseph

Dávkovač mýdla Joseph Joseph
Detail

Dávkovač mýdla z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Dávkovač mýdla Joseph Joseph

Joseph Joseph šťouchadlo Delta

Joseph Joseph šťouchadlo Delta
Detail

Šťouchadlo z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu a nerezové oceli. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph šťouchadlo Delta

Joseph Joseph Prkénko Chop2Pot

Joseph Joseph Prkénko Chop2Pot
Detail

Prkénko z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z bambusového dřeva. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph Prkénko Chop2Pot

Joseph Joseph Dávkovač mýdla Slim

Joseph Joseph Dávkovač mýdla Slim
Detail

Dávkovač mýdla z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph Dávkovač mýdla Slim

Joseph Joseph Nůž Santoku Elevate

Joseph Joseph Nůž Santoku Elevate
Detail

Nůž z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph Nůž Santoku Elevate

Joseph Joseph obracečka Elevate™

Joseph Joseph obracečka Elevate™
Detail

Obracečka z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph obracečka Elevate™

Joseph Joseph Struhadlo Grip Grater

Joseph Joseph Struhadlo Grip Grater
Detail

Struhadlo z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu a nerezové oceli. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph Struhadlo Grip Grater

Joseph Joseph chlebník s prkénkem

Joseph Joseph chlebník s prkénkem
Detail

Chlebník s prkénkem z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu bambusového dřeva. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph chlebník s prkénkem

Joseph Joseph chlebník s prkénkem

Joseph Joseph chlebník s prkénkem
Detail

Chlebník s prkénkem z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu bambusového dřeva. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph chlebník s prkénkem

Joseph Joseph váleček s nastavením

Joseph Joseph váleček s nastavením
Detail

Nastavitelný váleček z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z dřeva a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph váleček s nastavením

Joseph Joseph kráječ zeleniny ChopCup

Joseph Joseph kráječ zeleniny ChopCup
Detail

Kráječ zeleniny z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu a nerezové oceli. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph kráječ zeleniny ChopCup

Hrnek Joseph Joseph Sipp™

Hrnek Joseph Joseph Sipp™
Detail

Kelímek z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z umělohmotného materiáliu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Hrnek Joseph Joseph Sipp™

Joseph Joseph Slánka a pepřenka

Joseph Joseph Slánka a pepřenka
Detail

Slánka a pepřenka z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z nerezové ocele a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph Slánka a pepřenka

Joseph Joseph kuchyňská váha Switch

Joseph Joseph kuchyňská váha Switch
Detail

Kuchyňská váha z kolekce Joseph Joseph. Model vyroben z nerezové ocele a plastu. (answear.cz)

Podobné produkty ako Joseph Joseph kuchyňská váha Switch

Struhadlo Duo 80008 Joseph Joseph

Struhadlo Duo 80008 Joseph Joseph
Detail

Duo je inovativní řada základních kuchyňských potřeb značky Joseph Joseph, která přináší důmyslná řešení do každé kuchyně. Řada je pečlivě navržena s důrazem na jednoduchost, inovaci, funkčnost a kvalitu. Každý produkt v této řadě je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, a v široké paletě barev, díky které je můžete sladit s interiérem či dalšími kuchyňskými doplňky a náčiním. Součástí této řady je například struhadlo na sýr se zásobníkem nastrouhaného sýra. Specifikace: Praktické struhadlo na sýr z řady Duo Jednoduché, funkční Kvalitní materiál Se zásobníkem nastrouhaného sýra Vhodné do myčky na nádobí Materiál: polypropylen vyztužený skelným vláknem, polypropylen, ABS, nerez Rozměry: 11 x 10 x 12 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Struhadlo Duo 80008 Joseph Joseph

Kráječ na pizzu Joseph Joseph

Kráječ na pizzu Joseph Joseph
Detail

Výzva pro designéry Joseph Joseph: čisté a bezpečné krájení pizzy Řešení: diskový kráječ pizzy Joseph Joseph Kráječ kompaktního tvaru skvěle padne do dlaně. Design bez rukojeti je hravý. Nerezová čepel s přesností naporcuje pizzu, koláč, syrové těsto nebo překrojí toast či svačinu z namazaných chlebů. Kráječ na pizzu s ochranným krytem S protiskluzovou úpravou Horní silikonový kryt lze po použití použít jak ochranu ostří Možno demontovat Vhodné do myčky Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl. (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Kráječ na pizzu Joseph Joseph

Metlička DUO 80016 Joseph Joseph

Metlička DUO 80016 Joseph Joseph
Detail

Hlavní výhody: drátěná hlava z kvalitní nerezové oceli pevná rukojeť integrovaný háček k zavěšení přímo na mísu vhodné do myčky na nádobí Dodatečné informace: velikost: 17 cm není vhodná pro nádobí s nepřilnavým povrchem (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Metlička DUO 80016 Joseph Joseph
JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10066, černá (10066), JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10065, zelená (10065), JOSEPH JOSEPH Lžíce cedníková ScoopPlus 10160, šedá/zelená (10160), JOSEPH JOSEPH Otvírák Duo 80015 (80015), Joseph Joseph Duo 70552, bílý (70552), JOSEPH JOSEPH Odšťavňovač JuiceMax 20171 (20171), JOSEPH JOSEPH Odšťavňovač Duo 80007 (80007), JOSEPH JOSEPH Struhadlo Duo 80008 (80008), JOSEPH JOSEPH Spiralizér Spiro 20105 (20105), Joseph Joseph Duo 70553, bílý (70553), JOSEPH JOSEPH Obracečka Duo 80033 (80033), JOSEPH JOSEPH Naběračka Duo 80032 (80032), Joseph Joseph Napařovač Bloom 45030 (45030), Joseph Joseph Duo 20160, červený (20160), Joseph Joseph Napařovač Duo 45031 (45031), JOSEPH JOSEPH Obracečka děrovaná Duo 80036 (80036), Joseph Joseph EasyStore 70510, bílý/šedý (70510), Joseph Joseph Napařovač Bloom Steel 45033 (45033), JOSEPH JOSEPH Nůžky multifunkční PowerGrip 10302 (10302), Joseph Joseph Žehlící prkno Glide 50005 (50005), JOSEPH JOSEPH Odkapávač rozšiřovatelný Tier 85178 (85178), JOSEPH JOSEPH Odkapávač rozšiřovatelný Duo 80071 (80071), JOSEPH JOSEPH Kuchyňská sada Duo 80025 (80025), JOSEPH JOSEPH Loupač česneku Duo 80003 (80003), JOSEPH JOSEPH Škrabka julienne Duo 80006 (80006), Joseph Joseph Flex 70538, plast, bílá (70538), Joseph Joseph EasyStore 70500, bílý/modrý (70500), JOSEPH JOSEPH Odkapávací podložka Duo 80069 (80069), Joseph Joseph EasyStore 70542, bílý/bílý (70542), JOSEPH JOSEPH Odkapávač dvoupatrový Duo 85150 (85150)