JJR/C H12WH FPV oranžová (8594179140992)

JJR/C D3 červená (8594179141012)

JJR/C D3 červená (8594179141012)

Dron - světlo pro noční let, funkce automatického přistání při ztrátě signálu Kapesní dron JJR/C D3 na první pohled zaujme nevšedním designem a výraznou červenou barvou. Nabízí skvělé letové vlastnosti, mezi než patří pohyb do 8 směrů, flip, návrat na základnu a bezhlavý režim. Díky němu nemusíte před startem nastavovat polohu kvadrokoptéry. Dron JJR/C D3 je osazen silným předním světlem pro pohyb ve tmě a praktickou funkcí automatického přistání při ztrátě řídícího signálu. Mezi další přednosti patří i jednoduché intuitivní ovládání, s nímž nebude mít problém ani začátečník.  Klíčové vlastnosti červeného dronu JJR/C D3Bezhlavý režimAutomatické přistání v případě ztráty signáluSilné světlo pro nocní letČtyřvrtulový s atraktivním… (alza.cz)

JJR/C H23 Mini Dron žlutá (8594179140664)

JJR/C H23 Mini Dron žlutá (8594179140664)

Dron - snadné ovládání, 4kanálový, 6osý gyroskop JJR/C H23 ve žluté barvě je cenově dostupný dron určený především pro děti a začátečníky s létáním. Nabídne hned několik funkcí, režimů a především snadnou ovladatelnost. Mezi jeho největší přednosti patří to, že s ním lze létat jak ve vzduchu, tak se i pohybovat po zemi díky instalovaným kolečkům. Nabízí tak hned dvojí využití a každý si tak přijde skutečně na své. Dron je ovládaný pomocí dodávaného ovladače, který pracuje na frekvenci 2,4 GHz, což je zárukou silného výkonu s odolností vůči rušení okolními zařízeními. Kvadrokoptéru tak lze bez problému ovládat na vzdálenost až 200 metrů.  Klíčové vlastnosti dronu JJR/C H23Dva režimy použití - na zemi a ve… (alza.cz)

JJR/C H31 zelená (8594179140305)

JJR/C H31 zelená (8594179140305)

Dron - snadné ovládání, odolný proti vodě, 4kanálový, 6osý gyroskop, bez kamery JJR/C H31 v zelené barvě je cenově dostupný dron určený především pro děti a začátečníky s létáním. Nabídne hned několik funkcí, režimů a především snadnou ovladatelnost. Mezi jeho největší přednosti patří odolnost vůči vodě. Každá z vrtulí je opatřena plastovým nárazníkem a nehrozí tak jejich poškození např. při kontaktu s překážkou. Dron je ovládaný pomocí dodávaného ovladače s LCD displejem, který pracuje na frekvenci 2,4 GHz, což je zárukou silného výkonu s odolnosti vůči rušení okolními zařízeními. Kvadrokoptéru tak lze bez problému ovládat na vzdálenost až 80 metrů.  Klíčové vlastnosti dronu JJR/C H31Odolný… (alza.cz)

JJR/C H47 Elfie+ hnědá barva (8594179142606)

JJR/C H47 Elfie+ hnědá barva (8594179142606)

Dron - ovládání telefonem, HD kamera, noční osvětlení Dron JJR/C H47 Elfie+ hnědá barva vyniká nejen designem, ale i použitými technologiemi. Přesná kontrola využívající smartphonu a dostupné kompatibilní mobilní aplikace ručí za ničím nerušené pilotovaní kvadrokoptéry. Hmotnost 310 kg je určena pro profesionální účely a jeho provoz je omezen řadou legislativních regulí, jako je např. držení pilotního průkazu. Zásadní vlastnosti dronu JJR/C H47 Elfie+ hnědá barva Doba letu 7 min, poté je nutné dobít nebo vyměnit baterku Dron má kameru s rozlišením až HD (1280×720) V krabici naleznete Vestavěná kamera Dobíjení akumulátoru potrvá 70 min (alza.cz)

7" LCD FPV monitor

7" LCD FPV monitor

FPV monitor je vhodným doplňkem pro RC kvadrokoptéry a hexakoptéry. Díky FPV monitoru budete moci sledovat obraz z letounu v reálném čase, a budete tak moci létat i mimo váš přímý dohled. (spyobchod.cz)

Uživatele, kteří hledají "JJR/C H12WH FPV oranžová (8594179140992)" se dívají také na:

C-tech lexis test
C-tech lexis recenze
Babolat c drive 109
Hotpoint-ariston e4d aa sb c
Ravpower rp- pb058 usb-c 26800mah kit

TobyRich SmartPlane Pro FPV

TobyRich SmartPlane Pro FPV

Lehké a pevné akrobatické Bluetooth letadélko pro vnitřní i venkovní létání, které budete ovládat pomocí intuitivní aplikace. Brýle pro FPV pohled jako ve skutečném letadle, dosah Bluetooth až 60 m a 12 minut letu na jedno nabití. (smarty.cz)

Mini dron Reely Q Pro FPV, RtF

Mini dron Reely Q Pro FPV, RtF

Malý všeuměl! Při létání s kvadrokoptérou Q Pro FPV si můžete užívat výhled z jejího kokpitu a prohlížet si svůj domov či jeho okolí shora. Obraz z kamery nainstalované v kvadrokoptéře se přenáší do smartphonu prostřednictvím Wi-Fi. Jde o zážitek, který rozhodně stojí za to vidět. Létání je díky tomu opravdu zábavné! O snadný vzlet i přistání se starají příslušné automatické funkce. Havárie při přistání tak již patří minulosti. Funkce Altitude Hold (stabilizace výšky letu) udržuje kvadrokoptéru v požadované letové výšce, takže se můžete soustředit na létání a zábavu. Připraveno k odletu! (conrad.cz)

Dron Graupner Alpha 110 - FPV, ARF

Dron Graupner Alpha 110 - FPV, ARF

Navzdory své malé velikosti je kvadrokoptéra Graupner Alpha 110 plnohodnotným letounem. Je vhodná pro létání v exteriéru i interiéru. FPV varianta poskytuje pohled z první osoby. Vestavěná kamera má ostrý obraz. Mezi 4 videokanály lze snadno přepínat pomocí vysílače HoTT. Tyto čtyři kanály slouží pro sledování obrazu přes FPV brýle nebo monitor bez přítomnosti rušení. Kvadrokoptéra Alpha 110 je opatřena malým, ale odolným pouzdrem. Je proto vhodná pro začátečníky. Kvadrokoptéra je dodávána ve smontovaném stavu. Je na ní již umístěn Li-Pol akumulátor, FPV kamera i přijímač signálu pro řízení letu. Pro lepší orientaci je Alpha 110 opatřena světlými LED na zadní části. Rychlostní stupně a řízení jsou seřízeny tak, aby mohl letoun okamžitě vzlétnout. Pokročilí piloti mohou změnit nastavení… (conrad.cz)

5,8GHz FPV kamera BOSCAM TR1, 1080p

5,8GHz FPV kamera BOSCAM TR1, 1080p

BOSCAM TR1 je unikátní FPV kamera se kterou již můžete zapomenout na složité propojování kamery s vysílačem. BOSCAM TR1 má totiž 5,8GHz vysílač integrovaný přímo v sobě. (spyobchod.cz)

2Fast2Fun Focus Reality med FPV (2F-FR2040)

2Fast2Fun Focus Reality med FPV (2F-FR2040)

Dron s VR brýlemi, celkový průměr 350mm, Li-Pol 380mAh, 4xAAA, kamera 720p, doba nabíjení 45min, výdrž 7-8min Focus Reality je úžasný drone s funkcí FPV a VR brýlemi v balení. Na svém telefonu můžete v reálném čase pozorovat, co natáčíte a fotografujete Focus Reality je úžasný drone s funkcí FPV a VR brýlemi v balení. Na svém telefonu můžete v reálném čase pozorovat, co natáčíte a fotografujete. Poté, co vložíte svůj smartphone do VR brýlí, získáte 3D pohled přímo z perspektivy dronu. Letoun vyniká skvělou obratností, má funkce automatického návratu a směrového zámku, který usnadňuje ovládání. Je vhodný pro děti od 14 let. Klíčové vlastnostiDostupná… (alza.cz)

Letový simulátor Reely Race Copter FPV

Letový simulátor Reely Race Copter FPV

Zajímá vás, jaké to je proletět se v závodní helikoptéře, i když se zatím do žádné nemůžete posadit? S letovým simulátorem Reely FPV to není problém. Simulátor lze jednoduše připojit k počítači a poté spojit s přijímačem modelu. Produkt podporuje přijímač signálu PWM/PPM/S-Bus a lze jej používat spolu s dálkovými ovladači všech běžných výrobců. (conrad.cz)

Kvadrokoptéra amewi am x51 fpv, rtf, s kamerou

Kvadrokoptéra amewi am x51 fpv, rtf, s kamerou

PopisAM X51 FPV s HD kamerou FPV a futuristickým dálkovým ovládáním. V lehkém a odolném dronu je zabudována FPV kamera, která vysílá ostrý obraz naživo na 4,5 displej. 4GB microSD karta pro ukládání videí je součástí dodávky. Nejnovější bezdrátová technika umožňuje dosah přes100 m. AMX51 má 6osý gyroskop nejnovější generace. Letecké manévry a otočky lze provádět pouhým stisknutím tlačítka. Moderní 2,4GHz dálkové ovládání v neobvyklém designu padne dobře do ruky a intuitivně se obsluhuje.VybaveníVč. HD kameryDálkové ovládání s displejemŽivý obraz přímo na displejiVlastnostiDálkové ovládání 2,4 GHz1s 450mAh Li-Pol akumulátor pro vysílačmicroSD karta 4 GBRozsah dodávkyKvadrokoptéra Dálkový ovladač Akumulátor pro letadlo Akumulátor Nabíjecí USB kabel USB nabíjecí adaptér microSD karta… (fonetip.cz)

FPV monitor pro drony ACME CamOne Stratos 7

FPV monitor pro drony ACME CamOne Stratos 7

FPV fest im Blick FPV displej CamOne Stratos umožňuje bezdrátový přenos videa a obrazu na dlouhé vzdálenosti. Displej má 7" uhlopříčku a je opatřen diversitním přijímačem s frekvencí 5,8 GHz a pásmy A/B/F. Poskytuje ostrý obraz s vysokým kontrastem barev a dobrou reprodukci barev. Funkce Auto Scan automaticky prohledá celý frekvenční rozsah a zobrazí nalezený video obraz. Li-Pol akumulátor umožňuje až 90minutový provoz. (conrad.cz)

PowerUp FPV Live Stream chytrá papírová vlaštovka

PowerUp FPV Live Stream chytrá papírová vlaštovka

Naučte se pilotovat vlastní papírovou stíhačku a přenášejte obraz živě na obrazovku svého mobilního telefonu. Vlaštovku je možné ovládat prostřednictvím mobilní aplikace či pomocí Google Carboard a sledovat kokpit letadla na vlastní oči. (smarty.cz)

Dron Blade Nano QX FPV 2, BNF

Dron Blade Nano QX FPV 2, BNF

Dron Blade Nano QX FPV 2 můžete díky jeho kompaktnosti vzít kamkoliv s sebou. Rám je lehký a odolá i menším nárazům. Bezjádrové motory rozmístěné podle Pusher principu zajišťují stabilitu, silný výkon a dlouhý let. Bezpečnost během letu má na starosti unikátní technologie SAFE. Speciálně navržené režimy letu lze vybírat dálkovým ovládáním. Beginner Mode vám díky elektronické stabilizaci a omezením úhlu náklonu a sklonu usnadní první lety, zatímco v Agility Mode máte úplnou volnost pro nejrůznější akrobatické kousky. Nainstalovaná FPV kamera je kompatibilní s 5,8GHz FPV monitory a headsety, jako např. FPV headset Fat Shark Focal, vč. Wireless Headtracking a nastavení kanálu (SPMVR2500). Záběr kamery lze naklápět nahoru nebo dolů. Technologie SAFE Blade Nano QX FPV 2 je vybaven exkluzivní… (conrad.cz)

Sedák (C-2100-S1) oranžová

Sedák (C-2100-S1) oranžová

Sedák vhodný k židli C-2100. Barva:krémováhnědá šedáoranžovábéžovápistáciováVýběr barvy zvolte ve variantách produktu.  (dekorhome.cz)

Akumulátor pro dron Amewi vhodné pro AMEWI AM X51 FPV

Akumulátor pro dron Amewi vhodné pro AMEWI AM X51 FPV

Akumulátor pro dron Amewi vhodné pro AMEWI AM X51 FPV (conrad.cz)

Závodní dron Reely X-82, RtF, FPV Race, s kamerou

Závodní dron Reely X-82, RtF, FPV Race, s kamerou

Malý závodní dron s mnoha funkcemi Odolný závodní dron je nejen rychlý, ale nabízí i řadu skvělých funkcí (např. Race Timer) a také skvělé triky jako například otočky. Nechybí ani režim Headless. Přes modul Downloadlink pro přenos videa si můžete s videobrýlemi (nejsou součástí dodávky) vychutnat FPV létání naplno. (conrad.cz)

Dron Reely Blackster R7 2.0 FPV WiFi, RtF, s kamerou

Dron Reely Blackster R7 2.0 FPV WiFi, RtF, s kamerou

Blackster R7 2.0 FPV WiFi Nový Blackter R7 v novém barevném provedení. Je vybaven vestavěnou kamerou, díky které lze velmi snadno pořizovat fotografie a videa a následně je přímo přes modul Wi-Fi prohlížet a ukládat na smartphon/tablet. Díky funkci 360° Flip (otočení o 360°) může okamžitě měnit svoji polohu. Funkce Return Home (návrat domů) pak umožňuje, aby se Blackster R7 Cam FPV po jediném stisku tlačítka vrátil do počátečního bodu. (conrad.cz)

Dron Reely Mercury V2.0 VR FPV , RtF, s kamerou

Dron Reely Mercury V2.0 VR FPV , RtF, s kamerou

Pořizujjte ještě lepší záběry! S kvadrokoptérou Mercury Drone V2.0 VR FPV přichází již druhá verze oblíbených dronů Mercury. Senzační snímky a videa se nyní přenáší do smartphonu přes širokoúhlý objektiv se 120° zorným úhlem namísto 70°. Smartphone (maximální velikost: 185 x 78 mm) lze pohodlně usadit do brýlí, v nichž tak uvidíte to, co vidí vaše kvadrokoptéra. Záznamy můžete samozřejmě ukládat přímo do chytrého telefonu. Díky 6osému gyroskopu je model Mercury velmi stabilní ve vzduchu a lze jej tak velmi snadno ovládat. (conrad.cz)

Barová židle KROKUS C-300 oranžová

Barová židle KROKUS C-300 oranžová

Elegantní barová židle. Kovový podstavec je pochromovaný, čalounění je vyrobeno z ekokůže v různých barevných provedení. Na této stránce nabízíme barvu - oranžová. Výška je nastavitelná, celková výška je v rozmezí 81 - 102 cm, výška sedadla je 60 - 80 cm. (nakup-nabytek.cz)

Fpv monitor pro drony acme camone stratos 7

Fpv monitor pro drony acme camone stratos 7

PopisFPV fest im Blick FPV displej CamOne Stratos umožňuje bezdrátový přenos videa a obrazu na dlouhé vzdálenosti. Displej má 7 uhlopříčku a je opatřen diversitním přijímačem s frekvencí 5,8 GHz a pásmy A/B/F. Poskytuje ostrý obraz s vysokým kontrastem barev a dobrou reprodukci barev. Funkce Auto Scan automaticky prohledá celý frekvenční rozsah a zobrazí nalezený video obraz. Li-Pol akumulátor umožňuje až 90minutový provoz.VybaveníDiversitní přijímač, frekvence 5,8 GHzFunkce Auto ScanPásma A/B/F a 24 kanálůVlastnostiAkumulátor Li-Pol 1500 mAhOchrana proti slunci.Rozsah dodávkyDisplej CamOne Stratos se 7 obrazovkou 2x anténa Sluneční ochrana. 2x AV kabel .Technické parametryVelikost obrazovky7 Zoll /17,78 cmFrekvence5.8 GHzRozlišení displeje800 x 480 pxdélka178 mmProvedeníCamOne… (fonetip.cz)

Sada vrtulí pro drony Reely vhodné pro Reely Cyclone 245 FPV

Sada vrtulí pro drony Reely vhodné pro Reely Cyclone 245 FPV

Sada vrtulí pro drony Reely vhodné pro Reely Cyclone 245 FPV (conrad.cz)

RC model auta Buggy Reely DIY FPV RE-5063202, 1:28

RC model auta Buggy Reely DIY FPV RE-5063202, 1:28

RC model auta Buggy Reely DIY FPV RE-5063202, 1:28 (conrad.cz)

Sada vrtulí pro drony Blade vhodné pro Blade Nano QX FPV 2

Sada vrtulí pro drony Blade vhodné pro Blade Nano QX FPV 2

Sada vrtulí pro drony Blade vhodné pro Blade Nano QX FPV 2 (conrad.cz)

Husky Spacák Péřový Darvin 0°C oranžová

Husky Spacák Péřový Darvin 0°C oranžová

Náplň: husí peří 230g, 90/10- 700cuin Konstrukce: komorová Vnitřní materiál: 20D 380T Nylon Vnější materiál: 20D 380T Nylon Hmotnost: 690 g Doporučená maximální výška osoby: 195 cm Rozměr sbalený: 25 x 14 cm Rozměr: 85 x 220 cm   Teplotní určení: Extreme tested: 0°C Low comfort: 10°C High comfort: 14°C       (outdoormarket.cz)

RC model auta silniční model Air Hogs FPV Master Race CAR 6039596

RC model auta silniční model Air Hogs FPV Master Race CAR 6039596

Model vozu FPV Race Car zajišťuje velmi autentickou závodní atmosféru z pohledu pilota. Stačí vložit smartphone do náhlavní soupravy a můžete si vyzkoušet závodní jízdu vysokou rychlostí z pohledu pilota - řízenou dálkovým ovládáním s přenosovou frekvencí 2,4 GHz. Připojení Wi-Fi umožňuje streamování všech odvážných otoček o 180 stupňů. Extrémně stabilní konstrukce závodního vozu brání jakýmkoli chybám při jízdě. A pokud to nestačí, lze tlačítkem Turbo přepnout autíčko do režimu neuvěřitelné rychlosti! Model FPV Race Car patří vysokorychlostním závodům budoucnosti a je vhodný pro začátečníky i profesionály! (conrad.cz)

Husky Spacák Extreme Enjoy -26°C oranžová

Husky Spacák Extreme   Enjoy -26°C oranžová

Náplň: 2 x 140 g/m2 Invista QualloFil, 7kanálkovéKonstrukce: dvouvrstváVnitřní materiál: Soft NylonVnější materiál: 40D 240T RipStop NylonPříslušenství: kompresní obalprotiskluzové pásyHmotnost: 2150 gDoporučená maximální výška osoby: 195 cmRozměr sbalený: 39 x 25 cmRozměr: 85 x 220 cm   Teplotní určení: Extreme tested: -26°C Low comfort: -18°C High comfort: -10°C (outdoormarket.cz)

CellFish USB/USB-C, 1m (PLUSBCKABELORANGE) oranžový

CellFish USB/USB-C, 1m (PLUSBCKABELORANGE) oranžový

Datový kabel CellFish pletený, USB-C Vaše elektronika si zaslouží designové příslušenství. A přesně takovým je pletený datový kabel CellFish. Kabel CellFish s USB-C a USB konektorem slouží jak k rychlému dobití, tak i přenosu dat nejen z mobilního telefonu do počítače či notebooku. Kabel je vyroben z nylonového vlákna, který je odolný proti třepení a překroucení. Modrá textilie, jíž je opleten, z něho činí designový kousek. USB-C konektor a USB (kasa.cz)

Husky Spacák Extreme Enjoy -26°C LONG oranžová

Husky Spacák Extreme   Enjoy -26°C LONG oranžová

Náplň: 2 x 140 g/m2 Invista QualloFil, 7kanálkovéKonstrukce: dvouvrstváVnitřní materiál: Soft NylonVnější materiál: 40D 240T RipStop NylonPříslušenství: kompresní obal, protiskluzové pásyHmotnost: 2200 gDoporučená maximální výška osoby: 205 cmRozměr sbalený: 42 x 27 cmRozměr: 85 x 230 cm   Teplotní určení: Extreme tested: -26°C Low comfort: -18°C High comfort: -10°C (outdoormarket.cz)

Husky Spacák Outdoor Kids Merlot -10°C oranžová

Husky Spacák Outdoor  Kids Merlot -10°C oranžová

Náplň: 2 x 170 g/m2 Hollowfibre, 4kanálkovéKonstrukce: dvouvrstváVnitřní materiál: PolypongeeVnější materiál: 70D 190T Nylon TaffetaPříslušenství: kompresní obal, reflexní prvkyHmotnost: 1290 gDoporučená maximální výška dítěte: 145 cmRozměr sbalený: 34 x 18 cmRozměr: 70 x 170 cm   Teplotní určení: Extreme tested: -10°C Low comfort: -2°C High comfort: 5°C (outdoormarket.cz)

Husky Spacák Extreme Ladies Motion -20°C oranžová

Husky Spacák Extreme Ladies Motion -20°C oranžová

Náplň: 2 x 120 g/m2 + 1 x 100 g/m2, Invista Qualofill, 7kanálkovéKonstrukce: dvouvrstvá, třetí vrstva v oblasti hrudi a nohouVnitřní materiál: Soft NylonVnější materiál: 40D 240T Nylon RipstopPříslušenství: kompresní obal, protiskluzové pásyHmotnost: 1950gDoporučená maximální výška osoby: 175 cmRozměr sbalený: 36 x 24 cmRozměr: 80 x 200 cm   Teplotní určení: Extreme tested: -20°C Low comfort: -12°C High comfort: -6°C   (outdoormarket.cz)

Dron T2M Spyrit FPV, RtF, s kamerou, pohled z kabiny pilota

Dron T2M Spyrit FPV, RtF, s kamerou, pohled z kabiny pilota

Kvadrokoptéra s mnoha funkcemi. Model zůstane v konstantní výšce, aniž byste museli přidávat plyn. Lze tak získat stabilní snímky. Pokud aktivujete režim Headless, kvadrokoptéra poletí směrem, kterým nakloníte knipl, a to bez ohledu na svou aktuální orientaci. Tato funkce vyžaduje přesné nastavení a použití. (conrad.cz)

Bezpečnostní kapilárový termostat 100860, +90 až +110°C, oranžová

Bezpečnostní kapilárový termostat 100860, +90 až +110°C, oranžová

U uzavřených topení, podlahových a kolektorových topení, nebo také u elektrických příp.plynových průtokových ohřívačů: Neriskujte při ohřívání vody a důvěřujte spolehlivé ochranné funkci tohoto bezpečnostního omezovače teploty. Neboť omezovač při dosažení předem nastavené bezpečnostní teploty ihned odpojuje vytápěcí systém. Nové uvedení ochlazeného topení do provozu je opět možné teprve po manuálním odblokování omezovače. S certifikátem ENEC a značkou CE. (conrad.cz)

Husky Spacák Outdoor Monti -11°C + Akord 1,8 zelená+oranžová

Husky Spacák Outdoor Monti -11°C + Akord 1,8 zelená+oranžová

Monti -11°C je opravdu prostorný a pohodlný model pro velké spáče. Právě těm totiž nabízí příjemnou možnost zvětšení šířky vnitřního prostoru až o 20 cm. Toho bylo docíleno prostřednictvím postranního zipu, který je velkým přínosem tohoto spacího pytle. Na jeho výrobu byly použity kvalitní materiály, které jsou zárukou dostatečného teplotního komfortu v jarním, letním a podzimním období. Součástí je samozřejmě systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, stahování kolem hlavy a ramen, ale i další nezbytnosti jako například zateplovací límec, velká kapsa v kapuci, vnější kapsička na drobnosti či kompresní obal. Vysoce kvalitní karimatka AKORD s izolační alu vrstvou. Tento materiál zaručuje její voděodolnost a velmi vysoké izolační vlastnosti. Struktura povrchu zaručuje komfortní spaní.… (outdoormarket.cz)

Sada vrtulí pro drony Reely vhodné pro Reely Blackster R7 2.0 FPV WiFi

Sada vrtulí pro drony Reely vhodné pro Reely Blackster R7 2.0 FPV WiFi

Vhodné náhradní díly pro kvadrokoptéru Reely Blackster R7 2.0 FPV WiFi (obj. č. 1530490). (conrad.cz)

Lacie Rugged 5TB HDD Thunderbolt & USB-C s integrovaným kabelem…

Lacie Rugged 5TB HDD Thunderbolt & USB-C s integrovaným kabelem oranžový

Jedinečný výkon v extrémně odolném HDD disku LaCie Rugged s kapacitou 5TB disponující moderním připojením USB 3.0 a Thunderbolt. (smarty.cz)

Lacie Rugged 500GB SSD Thunderbolt & USB-C s integrovaným kabelem…

Lacie Rugged 500GB SSD Thunderbolt & USB-C s integrovaným kabelem oranžový

Jedinečný výkon v extrémně odolném SSD disku LaCie Rugged s kapacitou 500GB disponující moderním připojením USB 3.0 a Thunderbolt. (smarty.cz)

Kabel USB - Micro USB / USB-C TYPE plochý oranžový 1m CPA

Kabel USB - Micro USB / USB-C TYPE plochý oranžový 1m CPA

Tento nabíjecí kabel je vybaven konektorem Micro USB, který umožňuje synchronizaci a nabíjení smartphonu nebo tabletu. Umožňují nabíjení a synchronizaci nejrůznějších typů mobilních zařízení.Vlastnosti:- Micro USB- USB C-type (tipa.eu)

Závodní dron Graupner ALPHA 250Q RACE mit GR-18, RTB, FPV Race,…

Závodní dron Graupner ALPHA 250Q RACE mit GR-18, RTB, FPV Race, pohled z kabiny pilota, profi

Čistá radost z jízdy: To znamená: "Let's get ready for Airrace!" Dron je vhodný pro let mezi uměle vytvořenými překážkami. Také jej lze ale pilotovat v přírodě, například mezi stromy. Tělo kvadrokoptéry Alpha 250 sestává z uhlíkových vláken, díky kterým je silné a odolné. Má dvojitý podvozek, ve kterém jsou ukryty 4 střídavé regulátory a jeden dlouhý kabel. Dalším doplňkem je gyroskopický přijímač GR-18, který má funkci Flight Control pro stabilizaci přístroje při letu. K tomuto přijímači jsou připojeny kabely regulátorů. Přes menu telemetrie na vysílači HoTT je pak možné ovládat nastavení gyroskopického přijímače. Pomocí telemetrického menu GR-18 lze také nastavit citlivost řízení letu a přizpůsobit jej tak svým potřebám. Napěťový modul včas upozorní pilota na nízké napětí akumulátoru.… (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 02-3 OR/SW 3 CD 1568241512,…

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 02-3 OR/SW 3 CD 1568241512, oranžová, 500 ks

CLI C conductor markers are mounted on unconnected conductors. Four different sizes are available for labelling conductor cross-sections from 0.5 mm² to max. 70 mm². The markers are already printed and ready for use. Individual labelling is possible by combining the individual markers. Closed markers, reliable and for mounting on unconnected cablesA special flexible bellow profile ensures a wide application rangeFast and easy to fit - with minimal effortCorresponding accessories make labelling easyPermanent, high-quality labellingHigh contrast for optimum legibility (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 02-3 OR/SW 3 MP 0252111512,…

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 02-3 OR/SW 3 MP 0252111512, oranžová, 200 ks

CLI C conductor markers are mounted on unconnected conductors. Four different sizes are available for labelling conductor cross-sections from 0.5 mm² to max. 70 mm². The markers are already printed and ready for use. Individual labelling is possible by combining the individual markers. Closed markers, reliable and for mounting on unconnected cablesA special flexible bellow profile ensures a wide application rangeFast and easy to fit - with minimal effortCorresponding accessories make labelling easyPermanent, high-quality labellingHigh contrast for optimum legibility (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 2-4 OR/SW 3 MP 0251311512,…

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 2-4 OR/SW 3 MP 0251311512, oranžová, 100 ks

CLI C conductor markers are mounted on unconnected conductors. Four different sizes are available for labelling conductor cross-sections from 0.5 mm² to max. 70 mm². The markers are already printed and ready for use. Individual labelling is possible by combining the individual markers. Closed markers, reliable and for mounting on unconnected cablesA special flexible bellow profile ensures a wide application rangeFast and easy to fit - with minimal effortCorresponding accessories make labelling easyPermanent, high-quality labellingHigh contrast for optimum legibility (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 2-4 OR/SW 3 CD 1568261512,…

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 2-4 OR/SW 3 CD 1568261512, oranžová, 250 ks

CLI C conductor markers are mounted on unconnected conductors. Four different sizes are available for labelling conductor cross-sections from 0.5 mm² to max. 70 mm². The markers are already printed and ready for use. Individual labelling is possible by combining the individual markers. Closed markers, reliable and for mounting on unconnected cablesA special flexible bellow profile ensures a wide application rangeFast and easy to fit - with minimal effortCorresponding accessories make labelling easyPermanent, high-quality labellingHigh contrast for optimum legibility (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 1-3 OR/SW 3 MP 0252611512,…

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 1-3 OR/SW 3 MP 0252611512, oranžová, 200 ks

CLI C conductor markers are mounted on unconnected conductors. Four different sizes are available for labelling conductor cross-sections from 0.5 mm² to max. 70 mm². The markers are already printed and ready for use. Individual labelling is possible by combining the individual markers. Closed markers, reliable and for mounting on unconnected cablesA special flexible bellow profile ensures a wide application rangeFast and easy to fit - with minimal effortCorresponding accessories make labelling easyPermanent, high-quality labellingHigh contrast for optimum legibility (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 1-3 OR/SW 3 CD 1568251512,…

Označovací kroužek Weidmüller CLI C 1-3 OR/SW 3 CD 1568251512, oranžová, 500 ks

CLI C conductor markers are mounted on unconnected conductors. Four different sizes are available for labelling conductor cross-sections from 0.5 mm² to max. 70 mm². The markers are already printed and ready for use. Individual labelling is possible by combining the individual markers. Closed markers, reliable and for mounting on unconnected cablesA special flexible bellow profile ensures a wide application rangeFast and easy to fit - with minimal effortCorresponding accessories make labelling easyPermanent, high-quality labellingHigh contrast for optimum legibility (conrad.cz)

Malone Beatamine-C, 20 cm, 8 ", 150 W RMS, 300 W max., PA…

Malone Beatamine-C, 20 cm, 8 ", 150 W RMS, 300 W max., PA reproduktor, oranžový

Se zařízením „Beatamine" představuje Malone univerzální PA reproduktor , který je doporučen pro použití na karaoke akcích, v párty místnostech i v gastronomii. 20cm (8 ") woofer věrně poslouží v různých prostředích: v přehrávání hudby v barech a hospodách, ale i na soukromých oslavách a karaoke akcích. Díky svému přitažlivému zevnějšku je pro místo použití nejen akustickým, ale i vizuálním přínosem: V jasně oranžové barvě působí jako sebevědomý společník. Díky své neochvějné konstrukci a dvěma integrovaným madlům z odolného plastu je PA reproduktor od Malone vhodný i pro přepravu. Max. výkon označuje nejvyšší výstupní výkon, který může dosáhnout zesilovač na krátkou dobu. Aby mohla být hudba přehrávána i při nejvyšších úrovních hlasitosti s plnou dynamikou, mají zesilovače a… (electronic-star.cz)

Licna LappKabel H05Z-K 90°C EMBOSS 1X1 OG (4725093K), 1x 1 mm², 2000…

Licna LappKabel H05Z-K 90°C EMBOSS 1X1 OG (4725093K), 1x 1 mm², 2000 m, oranžová

Bezhalogenový elektroinstalační kabel s vylepšenou ochranou proti požáru. Je určen k použití v suchých místnostech, k zapojení svítidel, přístrojů, spínacích zařízení a rozdělovačů, v budovách a v dopravních prostředcích. (conrad.cz)

Licna LappKabel H07Z-K 90°C EMBOSS 1X1,5 OG (4726091K), 1x 1,50 mm²,…

Licna LappKabel H07Z-K 90°C EMBOSS 1X1,5 OG (4726091K), 1x 1,50 mm², 1500 m, oranžová

Bezhalogenový elektroinstalační kabel s vylepšenou ochranou proti požáru. Je určen k použití v suchých místnostech, k zapojení svítidel, přístrojů, spínacích zařízení a rozdělovačů, v budovách a v dopravních prostředcích. (conrad.cz)

WangJiang ↑↑↑ Elastický pásek C-STRAP pro nadzvednutí a zvýraznění…

WangJiang ↑↑↑  Elastický pásek C-STRAP pro nadzvednutí a zvýraznění mužství - více barev Barva: Oranžová, Velikost: Univerzální velikost

C-STRAP je klasická pomůcka po muže, kteří chtějí nadzvednout a zvýraznit jejich mužství.  Používá se ve spodním prádle při běžném nošení nebo při sexu a také na zabránění přechodu varlat do tříselného kanálu.  Je přjemný na dotek a dá se nosit i jako náramek do doby než je potřeba. Zapínání na dva cvočky umožňuje dostatečný rozsah velikosti. Materiál:  100% Spandex  Obvod (zapnutý) 16-18cm, celkovádélka 19cm Pásek se dá prát v pračce    (menage.cz)

Smršťovací bužírka bez lepidla DSG Canusa 3290240203 3:1, -55 až +135…

Smršťovací bužírka bez lepidla DSG Canusa 3290240203 3:1, -55 až +135 °C, 25.40 mm, oranžová, metrové zboží

Vysoká schopnost smrštění bužírky tohoto typu je důležitá pro dokonalé obalení předmětů s rozdílnými Ø, např. kabelové objímky, odpory a kondenzátory. Je tenkostěnná, samohasící a odolná vůči chladu. Velmi dobrá odolnost vůči chemikáliím. (conrad.cz)

Licna LappKabel H07Z-K 90°C 1X6 OG (4726094), 1x 6 mm², Ø 5,50 mm,…

Licna LappKabel H07Z-K 90°C 1X6 OG (4726094), 1x 6 mm², Ø 5,50 mm, 100 m, oranžová

Bezhalogenový elektroinstalační kabel s vylepšenou ochranou proti požáru. Je určen k použití v suchých místnostech, k zapojení svítidel, přístrojů, spínacích zařízení a rozdělovačů, v budovách a v dopravních prostředcích. (conrad.cz)

Smršťovací bužírka bez lepidla DSG Canusa 3290380203 3:1, -55 až +135…

Smršťovací bužírka bez lepidla DSG Canusa 3290380203 3:1, -55 až +135 °C, 39 mm, oranžová, metrové zboží

Vysoká schopnost smrštění bužírky tohoto typu je důležitá pro dokonalé obalení předmětů s rozdílnými Ø, např. kabelové objímky, odpory a kondenzátory. Je tenkostěnná, samohasící a odolná vůči chladu. Velmi dobrá odolnost vůči chemikáliím. (conrad.cz)

Označovací kroužek Weidmüller WSK12 M. CLI C 1-3 GE/SW BEZ. 0-9…

Označovací kroužek Weidmüller WSK12 M. CLI C 1-3 GE/SW BEZ. 0-9 0336000000, oranžová, 1 ks

The Weidmüller range of conductor and cable marker products provides users with solutions for the most diverse applications. The range of applications extends from narrow conductors right up to cables with large outside diameters. Among the products in the range are combination systems with individual tags, transparent sleeves, shrink-fit sleeves and markers, which can be fixed with cable ties. (conrad.cz)

Licna LappKabel H07Z-K 90°C 1X4 OG (4726093), 1x 4 mm², Ø 4,90 mm,…

Licna LappKabel H07Z-K 90°C 1X4 OG (4726093), 1x 4 mm², Ø 4,90 mm, 100 m, oranžová

Bezhalogenový elektroinstalační kabel s vylepšenou ochranou proti požáru. Je určen k použití v suchých místnostech, k zapojení svítidel, přístrojů, spínacích zařízení a rozdělovačů, v budovách a v dopravních prostředcích. (conrad.cz)

Thomas crooSer oranžový oranžové

Thomas crooSer oranžový oranžové

Ochranný nárazník * chrání váš nábytek i vysavač * vhodný pro modely crooSer Thomas * vystajluje vysavač dle vašeho interiéru * barva: oranžová (euronics.cz)

Podtejpovací páska - oranžová oranžová

Podtejpovací páska - oranžová oranžová

Ultratenká, lehká, měkká a elastická páska z porézního molitanu se používá především jako podklad pro tejpování neelastickými tejpy. Tvoří mezivrstvu mezi tejpem a kůži, chrání tak kůži před přímým kontaktem s tejpem/lepidlem. Používá se především při časté aplikaci tejpu. Oceníte hlavně při strhávání tejpu, kdy chrání jak pokožku, tak ochlupení.  Podtejp dobře odvádí vodu a neabsorbuje vlhkost. Pokožka tak zůstává déle suchá a tejp lépe drží fixaci i tvar.  Kine-MAX Under Wrap Foam Tape se vyrábí v několika barevných variantách. Standardní šířka je 7 cm při délce 27 m. (hayashi.cz)

Ručník DecoKing Ekea oranžový - oranžová

 Ručník DecoKing Ekea oranžový - oranžová

Ručníky z mikrovlákna jsou měkké a příjemné na dotek. Vzhled a omak produktů z mikrovlákna často připomíná výrobky z přírodního hedvábí. Ručníky jsou zároveň antibakteriální a schnou třikrát rychleji než tradiční bavlněný ručník. V porovnání s klasickým bavlněným ručníkem ručníky z mikrovlákna vynikají také svou lehkostí. Skvěle se také hodí na hory nebo na pláž. Díky výjimečné tkanině zabírá o 80% méně místa než standardní varianty. Materiál: mikrovlákno (z-ciziny.cz)

Pásek Fighter - oranžová oranžová 220

Pásek Fighter - oranžová oranžová 220

Pásek - Obi Kvalitní bavlněný pásek vhodný na karate, aikido, judo, taekwondo WTF. Délka pásků je udávána v cm. (hayashi.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít