Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0)

Produkt Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0) upraviť a produkt hľadať znova.

Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0)

Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0)
Detail

Kniha - autor Vlastimil Vondruška, 224 stran, česky Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne se na této louce objeví mrtvé tělo velíšského lesmistra. Je přivázaný ke stromu, má rozpárané břicho a na čele krví namalované satanské znamení. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se pokusí zločin utajit, protože se bojí, aby ho nezačala vyšetřovat utrakvistická konzistoř. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu, a tak je celá záležitost projednávána v královské komoře. Tehdy se na Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka, aby se pokusil celou záležitost objasnit. I když to nespadá do jeho pravomoci, vyhoví jí, neboť ji měl za svobodna rád. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Vlastimil VondruškaPhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0) , Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0)

Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0)

Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Vlastimil Vondruška, 224 stran, česky Oblíbené Letopisy královské komory pokračujíZa městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne se na této louce objeví mrtvé tělo velíšského lesmistra. Je přivázaný ke stromu, má rozpárané břicho a na čele krví namalované satanské znamení.Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se pokusí zločin utajit, protože se bojí, aby ho nezačala vyšetřovat utrakvistická konzistoř. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu, a tak je celá záležitost projednávána v královské komoře. Tehdy se na Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka, aby se pokusil celou záležitost objasnit.I když to nespadá do jeho pravomoci, vyhoví jí, neboť ji měl za svobodna rád. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0) , Jičínské pole mrtvých ()

Činy mrtvých (978-80-243-9768-9)

Činy mrtvých (978-80-243-9768-9)
Detail

Elektronická kniha - ze série Nyströmová & Forssová, autor Roman Voosen, 376 stran, česky Komisařky Stina Forssová a Ingrid Nyströmová narazí na slibnou stopu v případu dosud neobjasněné vraždy. Okamžitě se pustí se do vyšetřování jednoho z největších kriminálních zločinů a záhy vyjde najevo, že píchly doslova do vosího hnízda. Bezpodmínečný boj o odhalení pravdy se proměňuje v nelítostný zápas na život a na smrt. Dávný zločin a pátrání, které jitří staré rány. (alza.cz)

Podobné produkty ako Činy mrtvých (978-80-243-9768-9) , Jičínské pole mrtvých: letopisy královské komory

Činy mrtvých (978-80-243-9768-9)

Činy mrtvých (978-80-243-9768-9)
Detail

Kniha - autor Roman Voosen; Kerstin Signe Danielsson, 400 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá 28. únor 1986 Jednoho chladného zimního večera je v centru Stockholmu zastřelen švédský ministerský předseda Olof Palme. Neobjasněná vražda kontroverzního sociálnědemokratického politika se stává největším kriminalistickým případem ve švédské historii a také švédským národním traumatem. Šlo o náhodnou vraždu, spáchal čin nějaký šílenec, jednalo se o spiknutí? Nebo o atentát s politickým podtextem? Současnost: O více než třicet let později naráží povahově rozdílné komisařky Stina Forssová a Ingrid Nyströmová na slibnou stopu a pouštějí se do pátrání. Záhy vychází najevo, že píchly do vosího hnízda. Po otevření případu se totiž probudily temné síly, které chtějí za každou cenu zabránit tomu, aby bylo odhaleno pozadí atentátu. Bezpodmínečný boj o odhalení pravdy se proměňuje v nelítostný zápas na život a na smrt. (alza.cz)

Podobné produkty ako Činy mrtvých (978-80-243-9768-9) , Činy mrtvých (978-80-243-9768-9)

Jičínské pole mrtvých ()

Jičínské pole mrtvých ()
Detail

Audiokniha MP3 - Historická detektivka ze série Letopisy královské komory. - autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík Historická detektivka ze série Letopisy královské komoryZa městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne zde najdou mrtvé zohavené tělo velíšského lesmistra označenené satanským znamením.Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se z obavy před vyšetřováním utrakvistické konzistoře pokusí zločin utajit. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu. Celá záležitost se dostane k projednání až do Prahy. Tehdy se na písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka. Prosí ho, aby celou záležitost objasnil a očistil jméno jejího manžela. Jiří Adam se jí nakonec rozhodne vyhovět, protože ho k ní poutají dávné něžné city. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých () , Vražedná pole (978-80-7565-735-0)

Jíčínské pole mrtvých - Vlastimil Vondruška - e-kniha

Jíčínské pole mrtvých - Vlastimil Vondruška - e-kniha
Detail

eBook:,Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne se na této louce objeví mrtvé tělo velíšského lesmistra. Je přivázaný ke stromu, má rozpárané břicho a na čele krví namalované satanské znamení. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se pokusí zločin utajit, protože se bojí, aby ho nezačala vyšetřovat utrakvistická konzistoř. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu, a tak je celá záležitost projednávána v královské komoře. Tehdy se na Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka, aby se pokusil celou záležitost objasnit. I když to nespadá do jeho pravomoci, vyhoví jí, neboť ji měl za svobodna rád. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jíčínské pole mrtvých - Vlastimil Vondruška - e-kniha , Tibetská kniha mrtvých (978-80-7601-729-0)

Jičínské pole mrtvých - Vondruška Vlastimil

Jičínské pole mrtvých - Vondruška Vlastimil
Detail

Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne se na této louce objeví mrtvé tělo velíšského lesmistra. Je přivázaný ke stromu, má rozpárané břicho a na čele krví namalované satanské znamení. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se pokusí zločin utajit, protože se bojí, aby ho nezačala vyšetřovat utrakvistická konzistoř. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu, a tak je celá záležitost projednávána v královské komoře. Tehdy se na Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka, aby se pokusil celou záležitost objasnit. I když to nespadá do jeho pravomoci, vyhoví jí, neboť ji měl za svobodna rád. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých - Vondruška Vlastimil , Nemusíš! (978-80-243-9435-0)

Jičínské pole mrtvých - Vondruška Vlastimil

Jičínské pole mrtvých - Vondruška Vlastimil
Detail

Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne zde najdou mrtvé zohavené tělo velíšského lesmistra označenené satanským znamením. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se z obavy před vyšetřováním utrakvistické konzistoře pokusí zločin utajit. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu. Celá záležitost se dostane k projednání až do Prahy. Tehdy se na písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka. Prosí ho, aby celou záležitost objasnil a očistil jméno jejího manžela. Jiří Adam se jí nakonec rozhodne vyhovět, protože ho k ní poutají dávné něžné city. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých - Vondruška Vlastimil , Ikarus (978-80-243-7468-0)

Jičínské pole mrtvých (MP3-CD) - audiokniha

Jičínské pole mrtvých (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Autor: Vlastimil Vondruška, Čte: Jan Hyhlík. Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne zde najdou mrtvé zohavené tělo velíšského lesmistra označenené satanským znamením. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se z obavy před vyšetřováním utrakvistické konzistoře pokusí zločin utajit. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu. Celá záležitost se dostane k projednání až do Prahy. Tehdy se na písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka. Prosí ho, aby celou záležitost objasnil a očistil jméno jejího manžela. Jiří Adam se jí nakonec rozhodne vyhovět, protože ho k ní poutají dávné něžné city. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých (MP3-CD) - audiokniha , Proti proudu (978-80-243-8896-0)

Jičínské pole mrtvých - Vlastimil Vondruška - audiokniha

Jičínské pole mrtvých - Vlastimil Vondruška - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne zde najdou mrtvé zohavené tělo velíšského lesmistra označenené satanským znamením. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se z obavy před vyšetřováním utrakvistické konzistoře pokusí zločin utajit. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu. Celá záležitost se dostane k projednání až do Prahy. Tehdy se na písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka. Prosí ho, aby celou záležitost objasnil a očistil jméno jejího manžela. Jiří Adam se jí nakonec rozhodne vyhovět, protože ho k ní poutají dávné něžné city. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých - Vlastimil Vondruška - audiokniha , Vládcové ostatků (978-80-243-2898-0)

Jičínské pole mrtvých: Letopisy královské komory

Jičínské pole mrtvých: Letopisy královské komory
Detail

Audiokniha na CD - autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka, na níž se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne zde najdou mrtvé zohavené tělo velíšského lesmistra označenené satanským znamením. Majitel panství Mikuláš Trčka z Lípy se z obavy před vyšetřováním utrakvistické konzistoře pokusí zločin utajit. Jeden z jeho strýců však na něj vznese žalobu. Celá záležitost se dostane k projednání až do Prahy. Tehdy se na písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka. Prosí ho, aby celou záležitost objasnil a očistil jméno jejího manžela. Jiří Adam se jí nakonec rozhodne vyhovět, protože ho k ní poutají dávné něžné city. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých: Letopisy královské komory , Čas vlků (978-80-243-3073-0)

Tibetská kniha mrtvých (978-80-7601-729-0)

Tibetská kniha mrtvých (978-80-7601-729-0)
Detail

Kniha - autor Josef Kolmaš, 200 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Základní dílo tibetského buddhismu, zejména buddhistické morálky a filosofie. Jeho vznik se datuje do 8. století n. l., kdy byla Kniha mrtvých patrně poprvé zapsána, avšak v následujících zhruba šesti stoletích patřila k tajným, „zakopaným“ knihám, které nepronikly na veřejnost. Kniha mrtvých je formulována jako poučení zemřelému na jeho cestě do „zásvětí“ – v „mezistavu“, který následuje po fyzické smrti. P oučení člověku na přechodu mezi těmito dvěma stavy pak není jen popisem pohřebního rituálu, nýbrž také, a vlastně především, plánem správné životní cesty, vedoucí k vysvobození. Pro Evropany je ojedinělým kulturněhistorickým svědectvím o myšlení a způsobu život ve starém Tibetu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tibetská kniha mrtvých (978-80-7601-729-0) , Symfonie smrti (978-80-243-8656-0)

Jičínské pole mrtvých - Letopisy královské komory 12. díl - Vlastimil Vondruška

Jičínské pole mrtvých - Letopisy královské komory 12. díl - Vlastimil Vondruška
Detail

Za městem Jičínem na cestě k Zebínu je ohrazená louka. Na ní se od pradávna pohřbívaly oběti morových epidemií, ale také popravení zločinci, sebevrazi a kacíři. Jednoho dne se na této louce objeví mrtvé tělo velíšského lesmistra. Je přivázaný ke stromu, má rozpárané břicho a na čele krví namalované satanské znamení. Majitel panství, Mikuláš Trčka z Lípy, se pokusí zločin utajit, protože se bojí, aby ho nezačala vyšetřovat utrakvistická konzistoř. Jeden z jeho strýců na něj vznese žalobu, a tak je celá záležitost projednávána v královské komoře. Tehdy se na Jiřího Adama z Dobronína obrátí Mikulášova manželka Johanka ze Šelmberka, aby se pokusil celou záležitost objasnit. I když to nespadá do jeho pravomoci, vyhoví jí, neboť ji měl za svobodna rád. Sotva však dorazí do Jičína, dojde k další vraždě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jičínské pole mrtvých - Letopisy královské komory 12. díl - Vlastimil Vondruška , Čas vlků (978-80-243-8487-0)

Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých (978-80-7577-066-0)

Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých (978-80-7577-066-0)
Detail

Kniha - autor Olga Tokarczuková, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Román Olgy Tokarczukové by bylo možno označit za „morální thriller“. Hlavní hrdinkou příběhu je Jana Dušejková, stavební inženýrka, která si musí vydělávat na živobytí jako učitelka angličtiny na škole v Kladské kotlině na česko-polském pomezí. V zimě pracuje také jako správkyně letních bytů. Její vášní je astrologie a nadevše miluje zvířata. Snaží se jim všemožně pomáhat a chránit je, bojuje proti lidem, kteří jim ubližují. Varuje před nerozvážným ničením přírody, vidí lidské osudy vepsané do hvězd. Patří k okruhu nadšených čtenářů anglického básníka Williama Blakea (název knihy je citát z jeho básně). Jednoho dne je Janin soused nalezen mrtvý. Následuje další vražda a pak další… Pytláci i významní členové společnosti záhadně umírají. Jen zvířata jsou němými svědky. Hrdinka o těchto vraždách něco ví, policie ji však neposlouchá — jenže Jana Dušejková dokáže číst ve hvězdách… (alza.cz)

Podobné produkty ako Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvých (978-80-7577-066-0) , Hvězdný bastard (978-80-243-5095-0)

Zima mŕtvych (978-80-899-6820-6)

Zima mŕtvych (978-80-899-6820-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Henrich H. Hujbert, 312 stran, slovensky Nákaza vypukla uprostred Európy a postupne zožrala celý svet. Smrť však nie je konečná, mŕtvi opäť ožívajú. Stačí uhryznutie či drobná rana a mor sa šíri ako záplava. Zopár šťastlivcov sa zachránilo a hľadá spôsob ako zdolať apokalypsu. Ich cesta vedie na sever, lebo len silný mráz dokáže zastaviť nemŕtvych. Lenže dokážu živí prežiť medzi živými? (alza.cz)

Podobné produkty ako Zima mŕtvych (978-80-899-6820-6) , Mizející země (978-80-243-9208-0)

Nemusíš (978-80-243-9435-0)

Nemusíš (978-80-243-9435-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Dagmar Digma Čechová, 400 stran, česky Nemusíš!Můžeš znovu naleštit konferenční stolek, aby si na něj manželovi kamarádi mohli odložit pivo a nohy. Můžeš vychovávat děti v podstatě sama a ignorovat svou vnitřní lvici, která touží po řádném soustu vášně. Smířit se s tím, že nic nového už nepřijde, a snažit se to nějak doklepat. Stejně tak můžeš studovat školu jenom proto, že si to přejí rodiče, i když tvůj vlastní sen mizí v dáli. Snažit se přežít ve světě, kde si na tebe dělají majetnické nároky nejen ti s „diagnózou chlap“, ale překvapivě i někteří ostatní.Katka a Marie, dvě na první pohled naprosto rozdílné ženy, o tom vědí své. A dost možná obě nakonec dojdou ke stejnému názoru.Nemusíš!Napsali o knize Nemusíš!Velice čtivě napsaný a uvěřitelný příběh ze života, s kterým autorka může směle konkurovat Hartlovi, Třeštíkové, Vieweghovi a dalším autorům, kteří píší podobně tematické romány.hodnocení na databazeknih.czTento... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nemusíš (978-80-243-9435-0) , Hadí zámek (978-80-243-4063-0)

Nemusíš! (978-80-243-9435-0)

Nemusíš! (978-80-243-9435-0)
Detail

Kniha - autor Dagmar Digma Čechová, 400 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Nemusíš!Můžeš znovu naleštit konferenční stolek, aby si na něj manželovi kamarádi mohli odložit pivo a nohy. Můžeš vychovávat děti v podstatě sama a ignorovat svou vnitřní lvici, která touží po řádném soustu vášně. Smířit se s tím, že nic nového už nepřijde, a snažit se to nějak doklepat. Stejně tak můžeš studovat školu jenom proto, že si to přejí rodiče, i když tvůj vlastní sen mizí v dáli. Snažit se přežít ve světě, kde si na tebe dělají majetnické nároky nejen ti s „diagnózou chlap“, ale překvapivě i někteří ostatní.Katka a Marie, dvě na první pohled naprosto rozdílné ženy, o tom vědí své. A dost možná obě nakonec dojdou ke stejnému názoru.Nemusíš!Napsali o knize Nemusíš!Velice čtivě napsaný a uvěřitelný příběh ze života, s kterým autorka může směle konkurovat Hartlovi, Třeštíkové, Vieweghovi a dalším autorům, kteří píší podobně tematické romány.hodnocení na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Nemusíš! (978-80-243-9435-0) , Ozvěna soumraku (978-80-243-8320-0)

Ikarus (978-80-243-7468-0)

Ikarus (978-80-243-7468-0)
Detail

Kniha - autor Deon Meyer, 472 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Písek, černý igelit a nohy: bylo to zcela jednoznačné… IKARUS, nový krimithriller Deona Meyera Týden před Vánocemi najde mladý fotograf v písečných dunách mrtvolu. Policisté záhy zjišťují, že jde o Ernsta Richtera, zakladatele služby MyAlibi kryjící zálety nevěrníků. Mezitím je Benny Griessel povolán na místo hromadné vraždy. Mezi oběťmi je také jeho bývalý kolega a čtyři roky bez alkoholu berou za své. Griessel je rozhodnut skončit, ale jeho nový šéf ho nasazuje na Richterův případ.Ostře sledovaná vražda se stává předmětem mediálních spekulací, s nimiž se vynořily také otazníky ohledně motivu: mohl být pachatelem jeden z nesčetných podváděných partnerů? Nebo snad nespokojený klient? Napsali o knize Ikarus „Deon Meyer, který píše v afrikánštině, je již dlouhou dobu považován za nejlepšího jihoafrického spisovatele krimi žánru. IKARUS ho však... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ikarus (978-80-243-7468-0) , Zapomenutá smrt (978-80-243-9758-0)

Krvavý cejch (978-80-243-4245-0)

Krvavý cejch (978-80-243-4245-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Jan Bauer, 224 stran V hostinci U Zlaté husy na Koňském trhu byl zavražděn bohatý benátský kupec. Na těle mrtvého objeví rychtář Jakub Protiva podivný krvavý cejch, který patrně cosi znamená. Pátrání po pachateli či pachatelích této vraždy zavede novoměstského rychtáře a jeho přítele Blasia daleko za pražské hradby do jednoho hradu nad řekou Sázavou. Od jejich příjezdu se tu začínají dít divné věci. Jak souvisejí s mrtvým Benátčanem? A co je to za tajemné jezdce, kteří se v noci zjevují v okolních lesích? Podle hradního kaplana a někdejšího Blasiova spolužáka za všechno může rodové prokletí majitelů hradu, jejichž předek se kdysi zúčastnil křížové výpravy do Svaté země. Je to jen pověst, nebo má pravdivé jádro? (alza.cz)

Podobné produkty ako Krvavý cejch (978-80-243-4245-0) , Podzimní blues (978-80-243-3651-0)

Horká půda (978-80-243-6449-0)

Horká půda (978-80-243-6449-0)
Detail

Kniha - autor Thomas Enger, 360 stran, česky, pevná bez přebalu matná Hluboko ve švédských lesích v první den podzimních honů je zastřelen starší muž. Nejednalo se však o náhodný výstřel. Hedda Hellbergová měla odjet na tři týdny do Itálie, aby se tam vzpamatovala ze smrti svého otce. Do hotelu ale nedorazí, veškeré její stopy končí na osloském letišti Gardermoen. Zarážející je i skutečnost, že se Heddino jméno objeví ve spojitosti s vraždou ve Švédsku. Novinář Henning Juul, kterého čtenáři znají již zpředchozích knih mimořádné série, se k tomuto případu dostane zprostředkovaně a tentokrát se ocitá na opravdu nebezpečné půdě. Brzy totiž zjišťuje, že ten, kdo chce ochránit své tajemství, které sahá až do temné kapitoly evropské historie, se nezastaví před ničím… (alza.cz)

Podobné produkty ako Horká půda (978-80-243-6449-0) , Dvojitá vražda (978-80-243-8304-0)

Poslední pramen (978-80-243-7202-0)

Poslední pramen (978-80-243-7202-0)
Detail

Kniha - autor Kerstin Ekmanová, 472 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Do života lidí ve vesnici Černá Voda zasáhne válka. Myrten, dcera Hillevi Halvarssonové, je už dospělá. Do Stockholmu odjíždí s tajemstvím, o němž neví ani Kristin. Její milovaná nevlastní sestra, která utrpěla během války velkou ztrátu, dokáže proniknout skrze zapomnění a spojuje minulost s přítomností. Stále k ní mluví zvuky a vůně hor, zná místa v lese, kde se ozývá dětský pláč. Z příběhu nemizí ani malíř Elis - nyní žije ve Švédsku a i ona má své tajemství. Nikdo nezná jeho minulost ani to, odkud přišel. (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední pramen (978-80-243-7202-0) , Hříšná světice (978-80-243-6986-0)

Mizející země (978-80-243-9208-0)

Mizející země (978-80-243-9208-0)
Detail

Kniha - autor Julia Phillips, 360 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Dvanáct měsíců, dvanáct na první pohled na sobě nezávislých příběhů. Všechny ovšem spojuje počáteční tragédie – zmizení dvou malých dívek Sofie a Aljony. Jednotlivé lidské osudy se tenkými nitkami začnou propojovat a vytvářet tak mozaiku utrpení, degradace, problémů identity a rasismu. V divoké a nespoutané přírodě Kamčatky se dvě dívenky lehce ztratí a při jejich pátrání vyplouvá na povrch řada ran, které si tento kraj s sebou nese z historie a vyvolává v některých postavách nostalgii po padlém sovětském režimu. Dějem se vine nedůvěřivost vůči původním obyvatelům a novým přistěhovalcům a nespravedlnost dvojího metru, kterého se tito lidé dočkají od autorit i sousedů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mizející země (978-80-243-9208-0) , Stín olivovníku (978-80-243-8911-0)

Ozvěna soumraku (978-80-243-8320-0)

Ozvěna soumraku (978-80-243-8320-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Judith Kinghornová, 416 stran, česky Poutavý a dojemný příběh nepravděpodobného přátelství mezi paní a služkou na prahu první světové válkyI přes hrozbu války v Evropě je roku 1914 budoucnost Pearl Gibsonové zářivá. Zajistila si místo jako komorná v bohaté šlechtické rodině z Northumberlandu a toto místo jí přinese nejen respekt, ale také možnost cestovat a žít v luxusu.Její nový život na skotském letním sídle u lady Ottoline Campbellové je smršť intrik a lesku, skandálů a důvěrností – a překvapivě se při tom všem se svou zaměstnavatelkou důvěrně spřátelí. Ale když v Evropě vypukne násilí, život Pearl i Ottoline se nezvratně změní. Když jsou jejich muži povoláni na frontu a zanechají je v očekávání špatných zpráv, Pearl si uvědomí, že se se svou paní musí podělit ještě o jedno poslední tajemství – o takové, které je spojí navždy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ozvěna soumraku (978-80-243-8320-0) , Spoutaná touha (978-80-243-6168-0)

Lady Clementine (978-80-243-9451-0)

Lady Clementine (978-80-243-9451-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Marie Benedict, 384 stran, česky Píše se září roku 1908 a Clementine Hozierová se vdává za mladého, geniálního politika s progresivními názory: Winstona Churchilla. Nejde však o tradiční spojení, neboť Clementine stojí svému muži po boku nejen v manželství, ale i v politice. Stává se jeho rádcem i strážcem, nejednou mu dokonce zachrání život, přesto však tato ambiciózní žena touží po něčem víc – touží vystoupit z manželova stínu. Lady Clementine je příběh mimořádné ženy, kterou nevyděsily hrůzy války a která naopak v její temnotě nalezla vlastní cestu. A na ní nehodlá sklonit hlavu ani před očekáváním okolí, ani před nepřítelem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lady Clementine (978-80-243-9451-0) , Stínový vrah (978-80-243-8908-0)

Smrt expremiérky (978-80-243-6452-0)

Smrt expremiérky (978-80-243-6452-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Stanislav Češka, 280 stran, česky Další případ soukromého detektiva Stanislava Berky, bývalého kapitána brněnské kriminálky, začíná mírumilovně v jihomoravské vesnici Hádek, na svatbě Berkova přítele majora Motla s doktorkou Houdkovovu, špičkovou forenzní lékařkou. Svatební hostina se však musí obejít bez novomanželů - jsou spolu s Berkou odvoláni k vyšetřování dvojnásobné vraždy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Smrt expremiérky (978-80-243-6452-0) , Císařská vyhlídka (978-80-243-7471-0)

Vládcové ostatků (978-80-243-2898-0)

Vládcové ostatků (978-80-243-2898-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Martin ze Stvolna, autor Vlastimil Vondruška, 440 stran, česky Další příběhy českého rytíře Martina ze Stvolna, odehrávající se v polovině 14. století. Císař Karel IV. potvrdí jeho sňatek s bývalou manželkou třeboňského kata Johankou. Martin ze Stvolna pro ni vzápětí odjíždí do Německa, kde ji nemocnou zanechal v klášteře. S hrůzou se však dozví, že se jí zmocnila inkvizice a drží ji jako rukojmí. Martin stojí před těžkou volbou - buď se vydat do rukou bývalého přítele Konráda z Wormsu, nebo navždy ztratit svou lásku. Rozhodne se hrát o všechno, a proto se vrací do Francie. Znovu ožívají staré vzpomínky, setkává se s dávnými přáteli a také nepřáteli. Tak začíná další dobrodružné putování středověkou Evropou, které Martina ze Stvolna zavede nejen do papežského Avignonu a na dóžecí dvůr do Benátek, ale spolu s císařem Karlem IV. nakonec i do Říma. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vládcové ostatků (978-80-243-2898-0) , Horká půda (978-80-243-6449-0)

Proti proudu (978-80-243-8896-0)

Proti proudu (978-80-243-8896-0)
Detail

Elektronická kniha - Gwen Proctorová vyhrála bitvu a vytrhla své děti ze spárů bývalého manžela, sériového vraha Melvina Royala, a party jeho psychopatických kompliců. Ale válka ještě neskončila. Ne když Melvin utekl z vězení. A Gwen dostala mrazivou zprávu… - ze série Na dně, autor Rachel Caine, 408 stran, česky Jak ochránit svou rodinu, když celý svět stojí proti vám?Gwen Proctorová vyhrála bitvu a vytrhla své děti ze spárů bývalého manžela, sériového vraha Melvina Royala, a party jeho psychopatických kompliců. Ale válka ještě neskončila. Ne když Melvin utekl z vězení. A Gwen dostala mrazivou zprávu…Z jejího útočiště u jezera Stillhouse se stala past. Gwen svěří svoje děti po zuby ozbrojenému sousedovi a s pomocí Sama Cadea, bratra jedné z Melvinových obětí, vyráží na lov. Ale to, proti čemu jde, je horší než cokoli, čeho se bála v nejhorších snech – důmyslná a krutá hra s jediným cílem: zničit ji. Gwen se přibližuje ke své kořisti, opřít se může jenom o svůj... (alza.cz)

Podobné produkty ako Proti proudu (978-80-243-8896-0) , Poslední pramen (978-80-243-7202-0)

Teorie bečky (978-80-243-8870-0)

Teorie bečky (978-80-243-8870-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Jiří Klusáček, 192 stran, česky Po přečtení Teorie bečky pozvete své kamarády a narazíte sud s pivem! Takovou sílu má tato kniha, která vtipným způsobem popisuje český fenomén pořádání beček, sudů, soudků… tedy setkávání se lidí a jejich společné konzumace piva mimo běžné restaurace či domov. Bečka jako akce je svým způsobem rituál, má své zákonitosti, fáze, čas, prostor, osoby a role, a také energii, mystéria a tajemství… Všechny tyto aspekty jsou rozepsány ve více jak třiceti samostatných kapitolách. Pořádání těchto akcí je už dlouho pevnou součástí naší kultury, ale teprve v této knize je celý fenomén podrobně popsán. (alza.cz)

Podobné produkty ako Teorie bečky (978-80-243-8870-0) , Krvavý cejch (978-80-243-4245-0)

Mizející země (978-80-243-9208-0)

Mizející země (978-80-243-9208-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Julia Phillips, 336 stran, česky Strhující drama ze samého konce světaJednoho srpnového odpoledne zmizí na pobřeží poloostrova Kamčatka dvě malé dívky – osmiletá Sofia a jedenáctiletá Aljona. Brzy je zahájeno rozsáhlé pátrání, do kterého se zapojí i dobrovolníci, ale po dívkách jako by se zem slehla. Přesto toho osudného dne dívky zahlédla jedna žena, která venčila svého psa. Dívky prý nastoupily do velkého černého auta a odjely s neznámým mužem.Před lety navíc beze stopy zmizela ještě jedna osmnáctiletá dívka. Mohly by toto případy spolu souviset?Kulisou tohoto dramatického příběhu je Kamčatka, nádherný kus země, kde nic není jako dřív. Nedůvěra mezi lidmi vzrůstá a zůstává jen drsná krása krajiny, opuštěnost tundry a její rozlehlost… Finalist for the National Book Award for Fiction John Leonard Prize Goodreads Choice Award Nominee for Mystery & Thriller The 10 Best Books of the Year New York Times (alza.cz)

Podobné produkty ako Mizející země (978-80-243-9208-0) , Brněnské nevěstky (978-80-243-4654-0)

Lady Clementine (978-80-243-9451-0)

Lady Clementine (978-80-243-9451-0)
Detail

Kniha - autor Marie Benedictová, 448 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Píše se září roku 1908 a Clementine Hozierová se vdává za mladého, geniálního politika s progresivními názory: Winstona Churchilla. Nejde však o tradiční spojení, neboť Clementine stojí svému muži po boku nejen v manželství, ale i v politice. Třebaže je stižena vlastními démony, stává se jeho rádcem i strážcem, nejednou mu dokonce zachrání život. Přesto tato ambiciózní žena touží po něčem víc, touží vystoupit z manželova stínu. Lady Clementine je strhující příběh ženy stojící za Winstonem Churchillem, příběh partnerky, kterou nevyděsily hrůzy války a která naopak v její temnotě nalezla vlastní cestu. A na ní nehodlá sklonit hlavu ani před očekáváním okolí, ani před nepřítelem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lady Clementine (978-80-243-9451-0) , Ekonómia vzdelávania (978-80-8078-668-7)

Poslední batalion (978-80-243-3479-0)

Poslední batalion (978-80-243-3479-0)
Detail

Elektronická kniha - autor František Niedl, 288 stran, česky Viktor Koutecký z Lichovic, představitel důstojnického sboru rakousko-uherské armády, žije tak, jako by každý den byl měl být tím posledním. Ani k velkostatku, který zdědil, ani k jeho ženěn Magdě jako by ho nic nepoutalo. Po zranění v boji je upoután na invalidní vozík, zcela neschopen komunikace. Po zvláštní zážitku s bleskem v parku se jeho vědomí i tělo začínají pozvolna uzdravovat. Ve snech se mu vracejí traumatické zážitky a tváře z válečných bitev, zvláště tvář italského poručíka. Vydává se tedy na cestu do Itálie, kde události nabírají dramatický spád. Detaily knihy: Autor: František Niedl Rok vydání: 2012 ISBN: 978-80-243-3479-0 Počet stran: 288 (alza.cz)

Podobné produkty ako Poslední batalion (978-80-243-3479-0)

Hadí zámek (978-80-243-4063-0)

Hadí zámek (978-80-243-4063-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Bram Stoker, 224 stran Od autora slavného Draculy Temná legenda ožila a šíří strach a hrůzu. Okouzlující lady Arabella slouží strašlivému monstru. S ghoulovskou radostí saje krev svých obětí, zatímco v hloubi jejího zámku čeká netvor na duše nešťastníků... Bram Stoker se světově proslavil svým románem Dracula. Stoker však vytvořil i jiná děsivá mistrovská díla. Nyní se ke čtenářům dostává méně známý, avšak stejně brilantní Hadí zámek. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hadí zámek (978-80-243-4063-0)

Podzimní blues (978-80-243-3651-0)

Podzimní blues (978-80-243-3651-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Jarmila Pospíšilová, 224 stran Marie Kovandová dostane nabídku, aby pro podnikatele Landu tlumočila během návštěvy jeho zahraničního hosta. Při procházce v lese však najde tělo zavražděného muže. Je jím ekologický aktivista Zouhar, který bojoval proti otevření kamenolomu na nedalekém kopci. Marie se dozvídá o starém nepřátelství mezi Landou a Zouharem, ale i o současnějších vztazích v životě zavražděného. Když Marie najde jednoho rána pode dveřmi anonymní dopis a Zouharova sestra má vážnou autonehodu, začíná jít do tuhého. (alza.cz)

Podobné produkty ako Podzimní blues (978-80-243-3651-0)

Zapomenutá smrt (978-80-243-9758-0)

Zapomenutá smrt (978-80-243-9758-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Detektiv Berka, autor Stanislav Češka, 240 stran, česky Standa Berka je po úspěšném vyřešení posledního případu už téměř definitivně rozhodnutý podruhé odejít od policie. Jenže novolískovečtí sousedé Berkových přátel, šéfa mordparty plukovníka Motla a jeho manželky soudní lékařky Kateřiny, začínají v proluce po před lety zbořeném rodinném domě stavět dům nový. A při úpravách terénu nacházejí v napůl zasypaném sklepě původního stavení mrtvolu. Plukovník Motl žádá svého přítele, aby s odchodem od policie ještě počkal a ujal se pátrání… (alza.cz)

Podobné produkty ako Zapomenutá smrt (978-80-243-9758-0)

Dvojitá vražda (978-80-243-8304-0)

Dvojitá vražda (978-80-243-8304-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Stanislav Češka, 288 stran, česky Čtvrtý příběh ze série románů inspirovaných skutečnými příběhy, které řešili brněnští kriminalisté. Na ten den plukovník Motl hned tak nezapomene. Kriminalisté z mordparty museli vyjet hned ke dvěma případům, ze kterých se vyklubaly vraždy. Když přivolaný policista z obvodního oddělení našel ve sklepě botu, ze které čouhala ženská noha patřící tělu zasypanému haraburdím, nebylo brzy pochyb o tom, že se jedná o vraždu. Ve druhém případu to nejprve vypadalo pouze na přepadený vůz bezpečnostní služby převážející miliony korun. Jenže i zde se objevila po čase mrtvola… (alza.cz)

Podobné produkty ako Dvojitá vražda (978-80-243-8304-0)

Hříšná světice (978-80-243-6986-0)

Hříšná světice (978-80-243-6986-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Jan Bauer, 336 stran, česky O počátcích českého státu toho víme pramálo, naše vědomosti se opírají jen o drobné zmínky ve starých kronikách a útržkovité archeologické nálezy, které připouštějí různý výklad. Známý český autor se v této knize pokusil představit dávnou minulost jako strhující román, v němž se zvolna dostává do popředí postava kněžny Ludmily, manželky prvního pokřtěného českého knížete Bořivoje. Není zde vylíčena tak, jak ji známe z legend, ztrácí aureolu světice, zato se projevuje jako pragmatická vládkyně, která podle příkladu svého někdejšího patrona, moravského krále Svatopluka, podřizuje vše, včetně svého rodinného života, zájmům knížectví… (alza.cz)

Podobné produkty ako Hříšná světice (978-80-243-6986-0)

Stín olivovníku (978-80-243-8911-0)

Stín olivovníku (978-80-243-8911-0)
Detail

Elektronická kniha - Romantický příběh plný vtipných situací od bestsellerové autorky. Dnes si můžete koupit on-line téměř všechno. Ruthie Collinsová se rozhodla pro statek v Itálii. - autor Jo Thomas, 336 stran, česky Romantický příběh plný vtipných situací od bestsellerové autorkyDnes si můžete koupit on-line téměř všechno. Ruthie Collinsová se rozhodla pro statek v Itálii.Když se Ruthie jednoho dne probudí a zjistí, že získala vysněný italský statek, její život se doslova obrátí vzhůru nohama. Okamžitě nasedne do auta a vydá se na cestu vstříc novému dobrodružství. Jakmile ale dorazí na místo, její romantické představy berou brzy za své. Vysněný dům je spíše polorozpadlá usedlost a sbližování se s novými sousedy, k nimž patří i bouřlivák Marco Bellanuovo, také není právě nejjednodušší. (alza.cz)

Podobné produkty ako Stín olivovníku (978-80-243-8911-0)

Stínový vrah (978-80-243-8908-0)

Stínový vrah (978-80-243-8908-0)
Detail

Elektronická kniha - První kniha islandské krimi série Válečné tajemství Reykjavíku známého autora. - ze série Válečné tajemství Reykjavíku, autor Arnaldur Indridason, 320 stran, česky První kniha islandské krimi série Válečné tajemství Reykjavíku známého autoraV bytě v centru Reykjavíku byla nalezena mrtvola obchodního cestujícího. Střela do hlavy, která jej usmrtila, nasvědčuje chladnokrevné popravě. Policie začne ihned podezřívat spojenecké vojáky, kteří během druhé světové války zaplnili ulice města. Thorson, kanadský voják s islandskými kořeny, a Flóvent z reykjavické kriminálky zahájí vyšetřování. Na povrch začnou vyplouvat pochybné pokusy prováděné v minulosti na islandských dětech. Hlavní podezřelý je na útěku… (alza.cz)

Podobné produkty ako Stínový vrah (978-80-243-8908-0)

Císařská vyhlídka (978-80-243-7471-0)

Císařská vyhlídka (978-80-243-7471-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Kočár do neznáma, autor Hana Marie Körnerová, 336 stran, česky V historickém románu Císařská vyhlídka může vzestup Napoleona Bonaparteho změnit šlechtičně život Hermína po tragickém roce 1794 přebývá v ústraní na východočeském panství. Provinční život ji však začíná nudit, zvláště ve chvíli, kdy se její sestra s manželem přesouvají do Toskánska, kde zdědili rodinné sídlo. Evropu mezitím zmítají války a Francie se stává nejmocnějším státem starého kontinentu.Geniální vojevůdce Napoleon Bonaparte si podmaňuje jednu oblast za druhou, země prosperuje a národ ho zbožňuje. Když je roku 1804 korunován na císaře, chce váhu svého dvora zvýšit přizváním staré rodové šlechty. To je pro Hermínu šance, kterou v žádném případě nechce propásnout, třebaže cena může být hodně vysoká… Napsali o knize Krásné završení celé série a uzavření děje. Krásné knihy, krásný příběh, krásný styl psaní.... chci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Císařská vyhlídka (978-80-243-7471-0)

Brněnské nevěstky (978-80-243-4654-0)

Brněnské nevěstky (978-80-243-4654-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Mocní a ubozí Markrabství moravského, autor Naďa Horáková, 240 stran, česky Marek z Erlachu, přítel markraběte Jana Jindřicha Lucemburského, nalezne v lese nedaleko Brna umírající dívku a její novorozeně zabalené v drahé pleně se symbolem patricijského rodu Anshelmů. Na přání markraběnky Markéty Opavské začne diskrétně pátrat, kdo byla ona dívka a kdo je otcem dítěte. Stopy míří mezi brněnské nevěstky na kopec Puhlík, semeniště kriminality, kde se ukrývají kuplíři, zloději a vrazi a ony nebohé ženy zneužívají ke zločinům. Dívka ovšem nevěstka nebyla a otcem dítěte je významný brněnský měšťan. Skandál s nemanželským dítětem rozpoutá řadu intrik mezi bohatými patriciji a odhalí kruté poměry v některých zdánlivě spořádaných manželstvích... (alza.cz)

Podobné produkty ako Brněnské nevěstky (978-80-243-4654-0)

Čas vlků (978-80-243-8487-0)

Čas vlků (978-80-243-8487-0)
Detail

Kniha - 360 stran, česky (alza.cz)

Podobné produkty ako Čas vlků (978-80-243-8487-0)

Hvězdný bastard (978-80-243-5095-0)

Hvězdný bastard (978-80-243-5095-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Perry Rhodan - Hvězdný oceán, autor Robert Heldorf, 64 stran, česky Kantiran je sirotek, své rodiče nikdy nepoznal. Přesto však tento mladý muž, vyrůstající na planetě Creiff, pokryté divokou džunglí, ví, že jeho matkou byla žena z planety Arkon a otcem jakýsi pozemšťan, přímo ze Země. Je tedy míšenec - a to v době, kdy se mezihvězdné říše Arkonidanů a Pozemšťanů navzájem podezíravě hlídají. V této době, na začátku 14. století nového galaktického letopočtu – to odpovídá konci pátého tisíciletí „našeho letopočtu“ -, se obydlené planety Mléčné dráhy nacházejí před velkými, ba revolučními změnami. Perry Rhodan, jenž v 21. století přivedl lidstvo do vesmíru, hodlá chránit svobodu Ligy svobodných Pozemšťanů. A Bostich I., imperátor Arkonu, chce stále více rozšiřovat svou moc. V této napjaté epoše vyrůstá Kantiran, coby potomek dvou světů nedůvěřivě sledován svými současníky. Pro mnohé není víc než HVĚZDNÝ BASTARD... (alza.cz)

Podobné produkty ako Hvězdný bastard (978-80-243-5095-0)

Symfonie smrti (978-80-243-8656-0)

Symfonie smrti (978-80-243-8656-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Luděk Kubát, 288 stran, česky Na podkrušnohorské město Klášterec padl stín strachu. Jeho obyvatelé netuší, koho z nich si vybere vrah, který za sebou zanechává zohavená těla. Poručík Petr Beránek, tentokrát s novým kolegou Jaroslavem Vránou, stojí před složitým úkolem – dopadnout nebezpečného psychopata co nejdříve. Pomoci se jim snaží i jejich bývalá kolegyně Šárka Karafiátová, toho času na mateřské dovolené, a samozřejmě do případu opět zasahuje i její manžel, místní výtvarník Ctirad... (alza.cz)

Podobné produkty ako Symfonie smrti (978-80-243-8656-0)

Čas vlků (978-80-243-3073-0)

Čas vlků (978-80-243-3073-0)
Detail

Elektronická kniha - autor František Niedl, 288 stran Volné pokračování historického románu Čtvrtý králův pes Píše se rok 1417 a Hynku Tasovi z Boru se konečně podařilo krále přemluvit, aby jej propustil ze služby. Dostává jako výsluhu hrádek Vlkov na jihu Čech, vklíněný do panství odvěkých králových rivalů – Rožmberků. To, po čem Tas dlouhá léta toužil, tedy klid, se ale s mocným sousedem za zády, loupeživými tlupami, potulnými kazateli a hordami husitů nemůže dostavit. Rovněž tak jako u předešlého románu je děj plný napětí a zvratů, zrady, ale i přátelství. Tas, tak skoupý na jakýkoliv projev citů, stojí najednou mezi svou milenkou Ulrikou a svojí novou ženou Markétou z Blatce. Chladná ocel, mráz, hořící domy, hodiny v sedle, vytí vlků a předzvěst léta trvajících válek nastávajících s příchodem vyznavačů nového učení, to je rámec tohoto románového příběhu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Čas vlků (978-80-243-3073-0)

Spoutaná touha (978-80-243-6168-0)

Spoutaná touha (978-80-243-6168-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Odstíny vášně, autor Jasmine Eden, 96 stran, česky Mladá novinářka Helena Feldkampová nastupuje do redakce vyhlášeného berlínského časopisu „B – Touch“. Netuší, co má od svého prvního pracovního místa očekávat. Zároveň ji ani ve snu nenapadlo, jak ji bude její nový šéf Jonah Winter přitahovat. Spoutaná touha je provokativní příběh plný erotické touhy, smyslnosti a odhalení tajemství minulosti. + + + = Samostatně za 196,- Ušetříte 47,- Cena balíčku 149,- Koupit (alza.cz)

Podobné produkty ako Spoutaná touha (978-80-243-6168-0)

Šaty pro královnu (978-80-243-9844-0)

Šaty pro královnu (978-80-243-9844-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Jennifer Robson, 368 stran, česky Třeskutá zima roku 1947 byla jednou z nejkrutějších, jaké poválečný Londýn zažil, a tak je oznámení o zasnoubení princezny Alžběty a poručíka Philipa Mountbattena radostnou zprávou pro celý národ. Ann a Miriam, vyšívačky zaměstnané u slavného módního návrháře Normana Hartnella, mají to štěstí pracovat přímo na princezniných svatebních šatech. Tato jedinečná příležitost by mohla změnit celý jejich život.O více než půl století později objeví torontská novinářka Heather v pozůstalosti své babičky fotografii se slavnou výtvarnicí Miriam Dassinovou a několik nádherných výšivek, o nichž nikdy neslyšela. K jejímu úžasu odpovídají vyšívané aplikace zdobení na svatebních šatech královny Alžběty II. Co měla její babička společného s královskou svatbou a se známou výtvarnicí? A proč se o svém životě v Anglii nikdy ani slovem nezmínila? Ve snaze odhalit tajemství babiččiny minulosti se Heather vydává na osudovou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šaty pro královnu (978-80-243-9844-0)

V troskách tornáda (978-80-243-9055-0)

V troskách tornáda (978-80-243-9055-0)
Detail

Elektronická kniha - Na městečko Panters Mill v Ohiu, kde žije početná komunita amišů, udeří ničivé tornádo. Při odklízení následků je v pytli nalezena lidská kostra. Bez končetin. Něco je okousalo - ze série Případy Kate Burkholderové, autor Linda Castillo, 360 stran, česky Další díl velmi populární krimi série Případy Kate BurkholderovéNa městečko Panters Mill v Ohiu, kde žije početná komunita amišů, udeří ničivé tornádo. Při odklízení následků je v pytli nalezena lidská kostra. Bez končetin. Něco je okousalo. Kate Burkholderová se pouští do vyšetřování třicet let starého zločinu či zamaskované nehody. A pátrání ji znovu přivádí mezi amiše, kteří bedlivě střeží své soukromí. Odhalení totožnosti oběti spouští další lavinu událostí, na Kate má navíc spadeno neznámý vetřelec. A aby toho nebylo málo, Kate zjišťuje, že je těhotná. Na to ani ona, ani John nebyli připraveni… (alza.cz)

Podobné produkty ako V troskách tornáda (978-80-243-9055-0)

Případ podivného gombíku (978-80-243-5235-0)

Případ podivného gombíku (978-80-243-5235-0)
Detail

Elektronická kniha - ze série Zločiny na Velké Moravě, autor Stanislav Češka, 280 stran, česky Příběh začíná roku 862 ve Veligradu velkolepou oslavou na počest svatby velitele Slavomírovy vojenské družiny Vladana s dcerou starigradského šperkaře Živou. Následuje výprava do Starigradu, kde se má svatba konat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Případ podivného gombíku (978-80-243-5235-0)

Smrt v recepci (978-80-243-8630-0)

Smrt v recepci (978-80-243-8630-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Daniela Mičanová, 288 stran, česky Na žírném jihu Moravy se daří vinné révě, ale najdou se zde překvapivě také strojírenské podniky, jejichž tradice leckdy sahá až do století páry. Patří k nim i závod na výrobu automobilových součástí v malebném městečku Hradice u Brna. O plynulý nepřetržitý provoz pečuje armáda zaměstnanců podléhající přísným pravidlům, jejich vzájemné vztahy jsou ovšem stejně spletité a nevyzpytatelné jako labyrint výrobních hal. Pak stačí málo a dojde k neštěstí, nebo k několikanásobné brutální vraždě. Vyšetřování se chopí osvědčený tým svérázné poručice Drábkové, který záhy pozná, jak záludně dokáže zdání klamat... (alza.cz)

Podobné produkty ako Smrt v recepci (978-80-243-8630-0)

Vlk na vodítku (978-80-243-8883-0)

Vlk na vodítku (978-80-243-8883-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Naďa Horáková, 224 stran, česky Alan Malchow je zaměstnancem firmy, která organizuje jakési obskurní, náročné „hony na lišku“ po internetu, adrenalinový sport pro bohaté dobrodruhy. Nejprve hledá svou unesenou kolegyni, švagrovou a milenku v jedné osobě pomocí nápověd ve stylu logických her a zjišťuje, že obětí jejích únosců by mohl být i on sám. Později ho jeho bývalá kolegyně znovu kontaktuje a vtahuje do propletených intrik v rodině majitelů firmy. Opět nic není tak, jak se zdá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlk na vodítku (978-80-243-8883-0)
Jičínské pole mrtvých (978-80-243-8078-0), Jičínské pole mrtvých (), Jičínské pole mrtvých: Letopisy královské komory, Činy mrtvých (978-80-243-9768-9), Vražedná pole (978-80-7565-735-0), Tibetská kniha mrtvých (978-80-7601-729-0), Nemusíš! (978-80-243-9435-0), Ikarus (978-80-243-7468-0), Proti proudu (978-80-243-8896-0), Vládcové ostatků (978-80-243-2898-0), Čas vlků (978-80-243-3073-0), Symfonie smrti (978-80-243-8656-0), Čas vlků (978-80-243-8487-0), Hvězdný bastard (978-80-243-5095-0), Mizející země (978-80-243-9208-0), Hadí zámek (978-80-243-4063-0), Ozvěna soumraku (978-80-243-8320-0), Zapomenutá smrt (978-80-243-9758-0), Podzimní blues (978-80-243-3651-0), Dvojitá vražda (978-80-243-8304-0), Hříšná světice (978-80-243-6986-0), Stín olivovníku (978-80-243-8911-0), Spoutaná touha (978-80-243-6168-0), Stínový vrah (978-80-243-8908-0), Císařská vyhlídka (978-80-243-7471-0), Horká půda (978-80-243-6449-0), Poslední pramen (978-80-243-7202-0), Krvavý cejch (978-80-243-4245-0), Brněnské nevěstky (978-80-243-4654-0), Ekonómia vzdelávania (978-80-8078-668-7)