Jelen - půlnoční vlak - kšiltovka (0828228)

Produkt Jelen - půlnoční vlak - kšiltovka (0828228) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Jelen - půlnoční vlak - kšiltovka (0828228) upraviť a produkt hľadať znova.

JELEN - Půlnoční vlak - Kšiltovka (0828228)

JELEN - Půlnoční vlak - Kšiltovka (0828228)
Detail

Kšiltovka kapely JELEN - Půlnoční vlak. Pokud jste milovníkem kšiltovek, potom by tato mohla patřit mezi vaše oblíbené. Rozhodující vlastnosti kšiltovky JELEN - Půlnoční vlak - Kšiltovka Kšiltovka se vám bude zajisté hodit v letních měsících Tato kšiltovka o velikosti UNI (alza.cz)

Podobné produkty ako JELEN - Půlnoční vlak - Kšiltovka (0828228) , Jelen - půlnoční vlak - kšiltovka (0828228)

JELEN - Půlnoční vlak - velikost XL (0828225)

JELEN - Půlnoční vlak - velikost XL (0828225)
Detail

Mikina černá s kapucí od kapely JELEN (alza.cz)

Podobné produkty ako JELEN - Půlnoční vlak - velikost XL (0828225) , Jelen - jelen - půlnoční vlak - velikost m (0828219)

Jelen - JELEN - Půlnoční vlak - velikost M (0828219)

Jelen - JELEN - Půlnoční vlak - velikost S (0828218)

Jelen: Půlnoční vlak Michala Tučného - CD (7788540)

Jelen: Půlnoční vlak Michala Tučného - CD (7788540)
Detail

Hudební CD - Album Půlnoční vlak Michala Tučného přináší dvanáct skladeb Michala Tučného, které s pokorou a hudební invencí sobě vlastní interpretuje hudební skupina Jelen. Album Půlnoční vlak Michala Tučného přináší dvanáct skladeb Michala Tučného, které s pokorou a hudební invencí sobě vlastní interpretuje hudební skupina Jelen. Mezi nimi nechybí singl Spím v obilí, který nazpívali s dcerou Machala Míšou, stejně jako hit Pověste ho vejš. Jak ale prozradil frontman Jindra Polák, při výběru nerozhodovala popularita jednotlivých písní, ale to, zda se hodí do repertoáru Jelena. „Nechtěli jsme dělat výběr největších hitů Michala Tučného. Z asi pětadvaceti písniček, které jsme nazkoušeli a nahráli je v demoverzi, jsme vybrali ty, které nám sedly nejvíc. Neradi bychom je předělávali násilně,”vysvětluje zpěvák. Zároveň dodává, že nahrání alba původně nebylo v plánu.„Ohlas od posluchačů, kteří písničky slyšeli na koncertech, byl ale tak velký, že jsme ho nemohli... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jelen: Půlnoční vlak Michala Tučného - CD (7788540) , Půlnoční gang ()

Půlnoční vlak (DVD)

Půlnoční vlak (DVD)
Detail

Nejděsivější jízda vašeho života! Newyorský fotograf se snaží chytnout sériového vraha, který je stále na svobodě a daří se mu úspešně utíkat před spravedností. Jeho specialitou jsou brutální krvavé útoky v metru, po nichž záhadně mizí… Kdo to je a proč vraždí? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční vlak (DVD)

Montessori dřevěný vlak vlak třídič ryb (ikonka_KX6121)

Montessori dřevěný vlak vlak třídič ryb (ikonka_KX6121)
Detail

Dřevěná hračka - vhodné od 1 roku (alza.cz)

Podobné produkty ako Montessori dřevěný vlak vlak třídič ryb (ikonka_KX6121) , Karl lagerfeld kšiltovka

Půlnoční princezny

Půlnoční princezny
Detail

Vytvoř si vlastní princeznovský styl! 40 stran kreslení a nalepování s půlnočními princeznami a 3 strany úžasných samolepek s módními doplňky. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční princezny , Brio vlak

Půlnoční knihovna ()

Půlnoční knihovna ()
Detail

Audiokniha MP3 - Mezi životem a smrtí stojí knihovna. Když se Nora Seedová ocitne v půlnoční knihovně, má možnost všechno napravit. Román získal ocenění Goodreads Choice Award 2020. - autor Matt Haig, čte Petra Špalková Který život je pro nás ten pravý?Každý z nás už někdy přemýšlel nad tím, jestli ve svém životě nemohl udělat něco jinak a kam by ho takové rozhodnutí posléze nasměrovalo. Nora Seedová takovou možnost dostane, když se ocitne v tajemné Půlnoční knihovně – ale ruku na srdce, měnit by s ní chtěl asi jen málokdo. Aby se tam totiž dostala, musela se ocitnout na prahu života a smrti, a to v jejím případě vlastním přičiněním.Nořin dosavadní život byl plný zoufalství a výčitek a jednoho dne ji pocit, že všechny zklamala a nikdo ji nepotřebuje, dovedl až k pokusu o sebevraždu. Nyní to však vypadá, že dostala druhou šanci, respektive takřka nekonečné množství druhých šancí. Půlnoční knihovna ()tápající ženě umožní odčinit hříchy její minulosti a vyzkoušet si... (alza.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční knihovna () , Půlnoční gang (9788025723524)

Půlnoční gang ()

Půlnoční gang ()
Detail

Audiokniha MP3 - Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! - David Walliams, čte Jiří Lábus Půlnoc je doba, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na... Půlnoční gang! Držte si berle, jízda začíná!Dobrodružství čeká někdy tam, kde bychom ho nejméně čekali. A pobyt v nemocnici se může změnit v supertajnou misi! Nevěříte? Tom si to taky nemyslel. Pak ale dostal na tělocviku ránu kriketovým míčkem do hlavy a ocitl se v Nemocnici lorda Funta. A tam se na dětském oddělení setkal s Půlnočním gangem! Ale žádné strachy, tenhle gang totiž namísto páchání zločinů raději plní sny. Jasně, všude se najde nějaký problém, třeba vrchní sestra, co je zlá jak pes. Ale naštěstí pokaždé zbaští speciální čokoládové bonbóny a chrápe po nich jako parní traktor. A fantastickýmnápadům Půlnočního gangu nestojí nic v cestě. A nebo přece jen...?David WalliamsBritský herec a scénárista, spolutvůrce populární komediální série Little Britain (Malá Velká... (alza.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční gang () , Batman - snapback kšiltovka (2200006286)

Půlnoční vlak (DVD) (papírový obal)

Půlnoční vlak (DVD) (papírový obal)
Detail

Nejděsivější jízda vašeho života! Newyorský fotograf se snaží chytnout sériového vraha, který je stále na svobodě a daří se mu úspešně utíkat před spravedností. Jeho specialitou jsou brutální krvavé útoky v metru, po nichž záhadně mizí… Kdo to je a proč vraždí? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční vlak (DVD) (papírový obal) , Spiderman - snapback kšiltovka (2200002892)

Půlnoční láska (DVD)

Půlnoční láska (DVD)
Detail

V noci se sny stávají skutečností. Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční láska (DVD) , Batman - snapback kšiltovka (2200003911)

Půlnoční gang (9788025723524)

Půlnoční gang (9788025723524)
Detail

Elektronická kniha - autor David Walliams, 475 stran, česky Okouzlující příběh pěti dětí trávicích nudné dny na dětském oddělení v nemocnici – a jejich cestě za úžasnými dobrodružstvími. (alza.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční gang (9788025723524) , Spiderman - snapback kšiltovka (2200003568)

Vlak (DVD)

Vlak (DVD)
Detail

DVD film Vlak [1964]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Záchrana pokladů nevýčislitelné ceny - podle skutečné události. Na konci 2. světové války jsou klíčová umělecká díla z pařížských muzeí v ohrožení. Německý plukovník von Waldheim je nechá naložit do vlaku a poslat do Německa. Krádeži se rozhodne zabránit železniční inspektor Labiche, který kvůli tomu dává v sázku i vlastní život! (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Vlak (DVD) , Playstation - logo - kšiltovka (8718526124972)

Solární vlak

Solární vlak
Detail

Sada pro sestavení modelů na solární pohon. Tato sada je pro trpělivé děti, které rády sestavují skládačky. Procvičuje zručnost a představivost. Solární vlak si od začátku postavíš vlastníma rukama! Sestav si vlastní model solárního vlaku a vyzkoušej možnosti využití solární energie. Model je poháněn přímým slunečním zářením nebo přiložením pod jasně svítící lampu. Tvé úsilí a trpělivost při sestavování modelu bude odměněno v okamžiku, kdy se tvůj model bude pohybovat bez užití energie z baterií! Baleni obsahuje: díly – solární panel s napájením, převodovka 36+10T, převodovka s hřídelí, 2× oválná hřídel 16 mm, 5× oválná hřídel 19 mm, 4× spojovací šroubek, 2× lepící polštářek oboustranný, samolepky, plastové části K sestavení modelu budete potřebovat na pomoc nářadí – šroubovák a štípací kleště. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Solární vlak , Naruto shippunden - kšiltovka (8718526140651)

Rychlíkové vlaky

Rychlíkové vlaky
Detail

Sešit jednoduchých vystřihovánek rychlíkových souprav. U vystřihovánky je použito měřítko 1:87 (H0). Sešit obsahuje celou soupravu Českých drah RAILJET a částečnou soupravu rychlíku s lokomotivou Siemens Vectron. Zbylé vagóny k rychlíkové soupravě jsou volně ke stažení. Souprava Railjet obsahuje řídící jednotku, lokotivu Taurus a tři vagóny. Rychlíková souprava obsahuje lokomotivu Vectron a rychlíkový vagón Bmz241/245. (patro.cz)

Podobné produkty ako Rychlíkové vlaky , Krušnohor kšiltovka i (8594182989823)

Bystrý vlak

Bystrý vlak
Detail

Bystrý vlak čeká na kolejích náročný den. Už od rána sviští po trati, přes mosty, kolem moře a polí až do kopců. Přečtěte si, kudy projíždí, a říkejte, co vidíte na obrázcích. (patro.cz)

Podobné produkty ako Bystrý vlak , Slza - logo - kšiltovka (5713335)

Super vlaky

Super vlaky
Detail

Sada vždy obsahuje: sešit s omalovánkami, 6 modelů autíček/vlaků na setrvačník. (patro.cz)

Podobné produkty ako Super vlaky , The joker - kšiltovka (5056463410073)

Vlaky světa

Vlaky světa
Detail

Seznam se díky této encyklopedické knížce, mající více než 60 odklápěcích okének, s různými typy vlaků. Prozkoumej je a zjisti něco nového! Seznam se díky této encyklopedické knížce, mající více než 60 odklápěcích okének, s různými typy vlaků – vlaků, které za slunečného dne, za deště či ve sněhu rachotí po kolejích a převážejí cestující a náklady zboží do všech koutů světa. Odklop tedy okénka a dozvíš se něco o historii vlaků, zjistíš nové informace o parních vlacích, o tom, jak lokomotivy pracují, o těch největších i o těch nejrychlejších vlacích, o vlacích v podzemí nebo těch, které zdolávají kopce. Tak honem nastupovat, jedeme! (patro.cz)

Podobné produkty ako Vlaky světa , Slza - 3 - kšiltovka (0710956)

Vlak - Červená

Vlak - Červená
Detail

Vlak - Červená z kategorie Kovová auta, od značky Siku, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Vlak - Červená , Vlak z paddingtonu

Půlnoční deník - Gertruda Goepfertová

Půlnoční deník - Gertruda Goepfertová
Detail

Povídky Půlnočního deníku psala Gertruda Goepfertová na základě záznamů svých tehdejších snů v průběhu 60. let, v době, kdy se starala zejména o vlastní rodinu. Soustavnému psaní se tehdy nemohla věnovat, ale zapsané sny byly, jak říká, „jako hotové románky, které uvázly v mysli, v paměti jako vzpomínky na ,prožitou noc‘“. Jejich síla netkví prvotně v tom, jaké události jsou v nich popisovány. Sebevědomí autorčiných textů má své opodstatnění ve způsobu, jakým Goepfertová z těkavých snů vybudovala beletristický text, který pojednává neskutečné obrazy a situace věcně a s odstupem. Fantasknost dění je střídmou stylizací, prostou nadnesenosti, paradoxně podtrhována a zvýrazňována. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční deník - Gertruda Goepfertová , Dekorace jelen

Půlnoční ulička - Rachel Caineová

Půlnoční ulička - Rachel Caineová
Detail

Město, kde Claire Danversová studuje na univerzitě, sice ovládají upíři, ale příměří mezi živými a mrtvými poskytuje relativní bezpečí. Na chvíli. V okolí se objevují mrtvá lidská těla, pronásleduje ji psychopat a starověká pijavice jí nabídla soukromé vyučování. Claire brzy zjistí proč. A pojem večerní škola získá zcela nový význam. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční ulička - Rachel Caineová , Půlnoční dítě - dvd (w01903)

Půlnoční linka - Lee Child

Půlnoční linka - Lee Child
Detail

Bývalý vojenský policista Jack Reacher má všechen čas světa. Putuje nazdařbůh Spojenými státy, nechává se vést instinktem i náhodami a užívá si svobody. Za ni přece v armádě bojoval! Autobus, jímž Reacher cestuje, krátce zastaví v malém městě na Středozápadě. Reacher se jde projít a za výlohou zastavárny zahlédne absolventský prsten vojenské akademie ve West Pointu z roku 2005. Je malý, nejspíš patřil kadetce, která si ho koupila jako dárek k ukončení studia. Reacher také absolvoval West Point, a ví, kolik úsilí každého vojáka stojí, aby mohl prsten získat. Nedává mu smysl, že by se ho neznámá žena najednou jen tak zbavila. Sám přesně neví, co jej nutí, aby se pustil do pátrání – je to vojenská čest, pocit sounáležitosti s kolegyní nebo něco jiného? Řekne řidiči, že dál nepojede, prsten koupí a vydá se na cestu zatím neznámým směrem, aby zjistil, jaký příběh se za kouskem kovu s černým kamenem skrývá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční linka - Lee Child , Marvel - avengers logo - kšiltovka (5056463409480)

Půlnoční výprodej - Seanan McGuireová

Půlnoční výprodej - Seanan McGuireová
Detail

Rodina Priceových se po celé generace věnuje zkoumání monster z celého světa a snaží se je chránit před lidmi - a lidi před nimi. Verity Priceová je od narození vedená k práci kryptozooložky, ačkoli by raději tančila tango, než se zaplétala s démony. Když ji její práce s komunitou kryptidů zavála na Manhattan, myslela si, že jí konečně nic nebude bránit v účasti na prestižních tanečních soutěžích. Jenže ono to dopadlo trochu jinak… Nyní, když Verity vyřešila problém hadího kultu, který zabíjel panny z celého Manhattanu, je připravena vrhnout se po hlavě do společenského tance. Ovšem jen do chvíle, než ji Dominic De Luca - její chvíli přítel, chvíli expřítel a také člen Úmluvy svatého Jiří, zaměřené na lov monster - informuje, že Úmluva je na cestě na Manhattan. Lidé z Úmluvy si chtějí ověřit, že je vše připraveno na čistku, jež má město zbavit kryptidů. V sázce jsou všichni a všechno, co Verity miluje, a tak rozhodně nehodlá čekat se založenýma rukama. Spojenectví projde tvrdou zkouškou, spojenci upadnou v pochybnost, přijdou ztráty na životech a mluvící myši ve Veritině bytě to všechno zvěční jako Písmo svaté - pokud ovšem zůstane kámen na kameni, až bude po všem. Je tu půlnoční výprodej a se slevou si dnes můžete zakoupit zradu, faleš… a masakr. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční výprodej - Seanan McGuireová , Harry potter - hogwarts - kšiltovka (2200005334)

Půlnoční hvězda - Marie Lu

Půlnoční hvězda - Marie Lu
Detail

Adelina Amouteru už má dost utrpení. Obrátila se zády k těm, kteří ji zradili, a dosáhla konečné pomsty: vítězství. Její vláda jako Bílé vlčice je triumfální, ale její krutost roste s každým vítězstvím. Temnota v jejím nitru se čím dál víc vymyká kontrole a hrozí zničit všechno, čeho Adelina dosáhla. Když se objeví nové nebezpečí, je Adelina nucena otevřít staré rány a riskovat nejen sebe, ale všechny Vyvolené. Aby zachovala svou říši, musí se Adelina a její Růže spojit s Dýkami na nebezpečné výpravě - přestože se toto nesnadné spojenectví může ukázat jako velmi nebezpečné. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční hvězda - Marie Lu , Dc comics - joker - kšiltovka (5055756881644)

Půlnoční slunce - Jo Nesbø

Půlnoční slunce - Jo Nesbø
Detail

Sedmdesátá léta minulého století na dalekém severu Norska. Opuštěná vesnice K?sund kdesi ve Finnmarce, jejíž obyvatelé jsou příslušníky laestadiánského hnutí, které jejich životy svazuje přísnými pravidly. Záhadný cizinec Ulf, který tvrdí, že sem přijel z Osla na lov bělokurů, ale na lovce vůbec nevypadá. Nechce se mu totiž nikomu prozrazovat, že jedinou kořistí, na kterou se tu bude pořádat hon, je on sám. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční slunce - Jo Nesbø , Dc comics - logo - kšiltovka (5055756880890)

Půlnoční pohádky - Sára Saudková

Půlnoční pohádky - Sára Saudková
Detail

Představte si jednu úplně obyčejnou rodinu. Máma je moc hodná a veselá, jen občas trochu unavená, a táta chodí do práce a nemá moc času. Někdy se všichni smějí, jindy se zase trochu zlobí, ale mají se rádi. A když se večer všechno uklidní a celá rodina je spolu, vyprávějí si společně pohádky. Pohádkové příběhy plné fantazie od Sáry Saudkové vám připomenou, že ty nejhezčí chvíle zažijete jen s rodinou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční pohádky - Sára Saudková , Batman: the black - kšiltovka (3665361073802)

Půlnoční slunce - Meyer Stephenie

Půlnoční slunce - Meyer Stephenie
Detail

Osudové setkání Edwarda Cullena a Belly Swanové obrátilo oběma život vzhůru nohama. Až dosud jsme jejich dramatický vztah znali jen z dívčina vyprávění, ale teď nadešel čas na Edwardův pohled. Co vše jeho shledání s nevinnou Bellou způsobilo? Jaké pocity ho ovládly? A jak mohl následovat své srdce a zároveň svou lásku stahovat do světa plného nebezpečí? Nejslavnější upíří romance se vrací v temně velkolepém stylu a má pořádně nabroušené špičáky. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční slunce - Meyer Stephenie , Atomový vlak - dvd (8594030605219)

Půlnoční gang - Walliams David

Půlnoční gang - Walliams David
Detail

Vítejte ve světě Půlnočního gangu! Půlnoc je čas, kdy všechny děti tvrdě spí, samozřejmě až na… Půlnoční gang! Pro něj je to doba, kdy dobrodružství teprve začíná. Když schytal Tom ránu do hlavy kriketovým míčkem a přivezli jej do nemocnice Lorda Funta, ze všeho nejdřív se setkal s příšerně vyhlížejícím zřízencem, který ho hrozitánsky vyděsil. Měl pocit, že už nemůže být hůř, ale v tu chvíli mu do cesty vstoupila ďábelsky zlá vrchní sestra na dětském oddělení. Tom se však brzy vydá na nejpříjemnější cestu ve svém životě – stává se součástí něčeho ohromného… (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční gang - Walliams David , Bigjigs vlak se zbozim

Půlnoční výprodej - McGuire Seanan

Půlnoční výprodej - McGuire Seanan
Detail

Rodina Priceových se po celé generace věnuje zkoumání monster z celého světa a snaží se je chránit před lidmi - a lidi před nimi. Verity Priceová je od narození vedená k práci kryptozooložky, ačkoli by raději tančila tango, než se zaplétala s démony. Když ji její práce s komunitou kryptidů zavála na Manhattan, myslela si, že jí konečně nic nebude bránit v účasti na prestižních tanečních soutěžích. Jenže ono to dopadlo trochu jinak… Nyní, když Verity vyřešila problém hadího kultu, který zabíjel panny z celého Manhattanu, je připravena vrhnout se po hlavě do společenského tance. Ovšem jen do chvíle, než ji Dominic De Luca - její chvíli přítel, chvíli expřítel a také člen Úmluvy svatého Jiří, zaměřené na lov monster - informuje, že Úmluva je na cestě na Manhattan. Lidé z Úmluvy si chtějí ověřit, že je vše připraveno na čistku, jež má město zbavit kryptidů. V sázce jsou všichni a všechno, co Verity miluje, a tak rozhodně nehodlá čekat se založenýma rukama. Spojenectví projde tvrdou zkouškou, spojenci upadnou v pochybnost, přijdou ztráty na životech a mluvící myši ve Veritině bytě to všechno zvěční jako Písmo svaté - pokud ovšem zůstane kámen na kameni, až bude po všem. Je tu půlnoční výprodej a se slevou si dnes můžete zakoupit zradu, faleš… a masakr. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční výprodej - McGuire Seanan , Vlak do santa fe

Půlnoční expres (DVD) - DOVOZ

Půlnoční expres (DVD) - DOVOZ
Detail

DVD film Půlnoční expres dovoz [Midnight Express, 1978]. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Brad Davis, Randy Quaid, Irene Miracle, Bo Hopkins. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční expres (DVD) - DOVOZ

Půlnoční linka - Child Lee

Půlnoční linka - Child Lee
Detail

Bývalý vojenský policista Jack Reacher má všechen čas světa. Putuje nazdařbůh Spojenými státy, nechává se vést instinktem i náhodami a užívá si svobody. Za ni přece v armádě bojoval! Autobus, jímž Reacher cestuje, krátce zastaví v malém městě na Středozápadě. Reacher se jde projít a za výlohou zastavárny zahlédne absolventský prsten vojenské akademie ve West Pointu z roku 2005. Je malý, nejspíš patřil kadetce, která si ho koupila jako dárek k ukončení studia. Reacher také absolvoval West Point, a ví, kolik úsilí každého vojáka stojí, aby mohl prsten získat. Nedává mu smysl, že by se ho neznámá žena najednou jen tak zbavila. Sám přesně neví, co jej nutí, aby se pustil do pátrání – je to vojenská čest, pocit sounáležitosti s kolegyní nebo něco jiného? Řekne řidiči, že dál nepojede, prsten koupí a vydá se na cestu zatím neznámým směrem, aby zjistil, jaký příběh se za kouskem kovu s černým kamenem skrývá. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční linka - Child Lee

Půlnoční slunce - Nesbo Jo

Půlnoční slunce - Nesbo Jo
Detail

Opět sedmdesátá léta minulého století, tentokrát však na dalekém severu Norska. Opuštěná vesnice Kasund kdesi ve Finnmarce, jejíž obyvatelé jsou příslušníky laestadiánského hnutí, které jejich životy svazuje přísnými pravidly. Desetiletý Knut a jeho krásná, čerstvě ovdovělá matka Lea, zastávající funkci kostelníka a zvoníka, nedostudovaný teolog Mattis a šamanka Anita. Záhadný cizinec Ulf, který tvrdí, že sem přijel z Osla na lov bělokurů, ale na lovce vůbec nevypadá, dokonce ani nemá pořádnou pušku. Nechce se mu ovšem nikomu prozrazovat, že jedinou kořistí, na kterou se tu bude pořádat hon, je on sám. Těžko totiž odhadnout, na čí straně budou místní stát a zda mu pomohou lovce setřást. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční slunce - Nesbo Jo

Půlnoční sokol - Gemmell David

Půlnoční sokol - Gemmell David
Detail

Přízraky minulosti jsou blízko v epickém příběhu, který začíná prohlášením mladého muže: "Vyřiď mu, že jednou mu vyříznu to jeho ohavné srdce z těla." Mluvčím je Rheg, toulavý vlk, žijící mimo zákon, známý jako bastard Rheg - i když tohle mu nikdo do obličeje neřekne. Zrozený ze zrady, jeho jméno je nadávkou, a vyrostl mezi bojovnými Riganty. Ti si cení jeho umění bojovat, ale bojí se násilí v jeho srdci. V sedmnácti letech se samozvaný vyhnanec Rheg vydá do krysího hnízda, jež podle některých představuje vše, co je věčné a svaté: do Velkého města Kamene. Tady, kde si gladiátoři vydělávají na chléb zabíjením, kde učení a kultura zakrývají vnitřní zkázu a zkaženost, vytvořili rudí kněží hrůzovládu; zplodili dost nenávisti a zloby, aby vydržela několik století. A přesto tu trpící Stromový kult, vedený záhadnou Dámou se závojem, hlásá svou filozofii lásky a harmonie. Bastard Rheg nyní touží po pomstě a připravuje se k bitvě, která zničí mýtus Kamene. Dny krve se blíží a tento syn neporaženého krále-válečníka - Connavara, slavného Přízraku - musí bojovat, aby zachránil svůj svět. Půlnoční sokol je pokračováním podmanivého příběhu Rigantů, který začal Mečem v bouři, a potvrzuje, že David Gemmell je jedním z nejpůsobivějších současných autorů hrdinské fantasy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční sokol - Gemmell David

Půlnoční slunce - Nesbo Jo

Půlnoční slunce - Nesbo Jo
Detail

Opět sedmdesátá léta minulého století, tentokrát však na dalekém severu Norska. Opuštěná vesnice Kasund kdesi ve Finnmarce, jejíž obyvatelé jsou příslušníky laestadiánského hnutí, které jejich životy svazuje přísnými pravidly. Desetiletý Knut a jeho krásná, čerstvě ovdovělá matka Lea, zastávající funkci kostelníka a zvoníka, nedostudovaný teolog Mattis a šamanka Anita. Záhadný cizinec Ulf, který tvrdí, že sem přijel z Osla na lov bělokurů, ale na lovce vůbec nevypadá, dokonce ani nemá pořádnou pušku. Nechce se mu ovšem nikomu prozrazovat, že jedinou kořistí, na kterou se tu bude pořádat hon, je on sám. Těžko totiž odhadnout, na čí straně budou místní stát a zda mu pomohou lovce setřást. (patro.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční slunce - Nesbo Jo

Půlnoční láska - DVD (N02254)

Půlnoční láska - DVD (N02254)
Detail

Film na DVD - Sedmnáctiletá Katie trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho.. Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah. (alza.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční láska - DVD (N02254)

Půlnoční dítě - DVD (W01903)

Půlnoční dítě - DVD (W01903)
Detail

Film na DVD - Royův nejmladší syn Alton má nadpřirozené schopnosti, kvůli kterým se stane cílem náboženských fanatiků. Jedné noci se ti dva musí dát na útěk a zatímco honička postupně přerůstá v celostátní štvanici, Roy dává vsázku všechno, co má, jen aby odhalil Altonovo životní poslání... ať už je jakékoli. Royův nejmladší syn Alton má nadpřirozené schopnosti, kvůli kterým se stane cílem náboženských fanatiků. Jedné noci se ti dva musí dát na útěk a zatímco honička postupně přerůstá v celostátní štvanici za účasti nejvyšších vládních vrstev, Roy dává vsázku všechno, co má, jen aby odhalil Altonovo životní poslání... ať už je jakékoli. V provokativním snímku, v němž se prolíná nadpřirozeno s hlubokým lidstvím, zkoumá uznávaný scenárista a režisér Jeff Nichols otázky víry a pouta lásky a důvěry. Bonusy: • Sledujte pětici hlavních postav v Jak to začalo: Roy, Sarah, Lucas, Sevier a Alton - Kdo jsou a kolik toho vědí? Snáze pak pochopíte, proč dělají to,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Půlnoční dítě - DVD (W01903)

BETEXA Rychlíkové vlaky

BETEXA Rychlíkové vlaky
Detail

Souprava Railjet obsahuje řídící jednotku, lokotivu Taurus a tři vagóny. Rychlíková souprava obsahuje lokomotivu Vectron a rychlíkový vagón Bmz241/245. Zbylé 4 vagóny (Ampz, Bdmpz, Bmz a WRmz) si můžete zdarma stáhnout ZDE. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako BETEXA Rychlíkové vlaky

HM Studio Vlak

HM Studio Vlak
Detail

HM Studio Vlak Červený vláček na kolečkách při průjezdu regiony umí hlásit názvy zastávek, a to v českém jazyce. Strojvedoucí může nastupujícím a vystupujícím otevírat dveře a následně pokračovat v jízdě. Tento funkční model zajisté potěší všechny malé deti. Vyberte dětem vláček od HM Studia! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x AA 1,5V (součást balení) Délka: 43 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako HM Studio Vlak

Brio Metro vlak

Brio Metro vlak
Detail

Brio Metro vlak Dřevěný vláček s plastovými doplňky je zpracovaný v moderním designu. Bude se krásně vyjímat na Brio vláčkodráze. Vláček je obohacen o světelné a zvukové efekty. Značka Brio zaštiťuje švédskou firmu vyrábějící hračky déle než 130 let. Tato firma byla světově první, která začala vyrábět dřevěné vlačkodráhy a postupně navázala produkcí dalších dřevěných hraček. Tyto jsou vyráběny z tvrdého bukového dřeva těženého v trvale udržitelných lesích. Hračky jsou jednoduchého designu z vysoce kvalitním zpracováním. Přednosti: rozvíjí představivost Obsah balení: 1 figurka 3 vagónky Kupte dětem některé z hraček Brio! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 2 x LR44 (součást balení) Materiál: dřevo, plast, magnet Rozměry soupravy: 25,6 x 4 x 5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Brio Metro vlak

Poskladaj si vlak

Poskladaj si vlak
Detail

Ako skvelo sa možno učiť hrou! Poznáš Pendolino? Kadiaľ vedie Transsibírska magistrála? Čím bol luxusný legendárny Orient Express? Táto interaktívna knižka obsahuje popri zaujímavostiach o vlakoch všetko, čo potrebuješ na poskladanie svojej vlastnej kolekcie modelov vlakov! Je plná zaujímavých faktov a je ideálna pre zvedavé deti, ktoré sa o vlaky zaujímajú. Nájdu v nej zábavnú textovú časť doplnenú ilustráciami a štyri ľahko zostaviteľné modely. Na ich zostavovanie netreba lepidlo ani nožnice, diely stačí vytlačiť z papiera a pospájať. Vo chvíli budú mať vlastné papierové modely týchto štyroch úžasných vlakov. Zoznámte sa s nimi! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Poskladaj si vlak

Samolepková knížka - Vlaky

Samolepková knížka - Vlaky
Detail

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek - zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Samolepková knížka - Vlaky

Úchvatné cesty vlakem

Úchvatné cesty vlakem
Detail

Milujete železnice? Romantiku cestování vlakem? Opusťte na chvíli naše malebné lokálky a podívejte se na nejkrásnější železniční dráhy světa! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Úchvatné cesty vlakem

Bino Vysokorychlostní vlak

Bino Vysokorychlostní vlak
Detail

Bino Vysokorychlostní vlak Vysokorychlostní vlak na baterie se skládá ze 3 vláčků. Je vyroben z odolného a dětem nezávadného plastu. Je vhodný pro všechny standartní dřevěné koleje. Díky svému realistickému vzhledu a jasným barvám je perfektní hračkou pro malé milovníky vlaků. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Bino Vysokorychlostní vlak

Samolep knížka/ Vlaky

Samolep knížka/ Vlaky
Detail

Zábava se samolepkami! Krásně ilustrovaná, nelicenční samolepková knížka zaujme každé dítě. Obsahuje 16 stran se zábavnými aktivitami a 8 stran plných barevných samolepek (patro.cz)

Podobné produkty ako Samolep knížka/ Vlaky

Úchvatné cesty vlakem

Úchvatné cesty vlakem
Detail

Objevte 60 nejúchvatnějších a nejpozoruhodnějších železničních cest, počínaje klasickými dálkovými tratěmi, jako je kanadská Rocky Mountaineer nebo australská Ghan z Darwinu do Adelaine, a konče málo známými klenoty, skrytými mezi běžnými přepravními linkami. Profily jednotlivých tratí poskytují praktické informace typu volba jízdenek, jízdní řád a zastávky, doplněné zajímavými fotografiemi a ilustrovanými mapkami. (patro.cz)

Podobné produkty ako Úchvatné cesty vlakem

Poskladaj si vlak

Poskladaj si vlak
Detail

Ako skvelo sa možno učiť hrou! Poznáš Pendolino? Kadiaľ vedie Transsibírska magistrála? Čím bol luxusný legendárny Orient Express? Táto interaktívna knižka obsahuje popri zaujímavostiach o vlakoch všetko, čo potrebuješ na poskladanie svojej vlastnej kolekcie modelov vlakov! Je plná zaujímavých faktov a je ideálna pre zvedavé deti, ktoré sa o vlaky zaujímajú. Nájdu v nej zábavnú textovú časť doplnenú ilustráciami a štyri ľahko zostaviteľné modely. Na ich zostavovanie netreba lepidlo ani nožnice, diely stačí vytlačiť z papiera a pospájať. Vo chvíli budú mať vlastné papierové modely týchto štyroch úžasných vlakov. Zoznámte sa s nimi! (patro.cz)

Podobné produkty ako Poskladaj si vlak

Atomový vlak (DVD)

Atomový vlak (DVD)
Detail

DVD film Atomový vlak [1999]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Rob Lowe, Kristin Davis. Neskutečný teror na trati. Každý den se převáží přes území Spojených států nukleární odpad a toxické látky bez jakýchkoliv problémů. Jednoho dne se však stane něco neočekávaného, vlak s vozem plných nukleárních zbraní, by měl explodovat... Jen John Seger, člen Národní ochrany bezpečnosti dopravy, může zachránit město před blížící se katastrofou - jak zastavitřítící se soupravu ještě před výbuchem? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Atomový vlak (DVD)

Záchranný hasičský vlak

Záchranný hasičský vlak
Detail

Stisknout tlačítko na motoru a uvolnit vůz pro rychlou pomoc v nouzi. Jeďte do blízkosti ohně, odpojte vůz s vodní nádrží a použijte rozšiřitelnou požární hadici. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Záchranný hasičský vlak

Vlak z Paddingtonu

Vlak z Paddingtonu
Detail

Audiokniha MP3 - autor Agatha Christie, čte Růžena Merunková Slečna Marplová na stopě zločinu zahlédnutého v kupé jedoucího vlaku Slečna Marplová, dáma z anglické vesnice, tentokrát řeší záhadu zločinu zahlédnutého v kupé jedoucího vlaku. Její mladá pomocnice Lucy pronikne do ponurého měšťanského domu, aby hledala ukrytou mrtvolu. Dívka slečnu Marplovou průběžně informuje o svých objevech a ta už na pachatele obratně nachystá past. Za bezbranným zjevem staré dámy se i v tomto případu projeví vynikající dedukční schopnosti a znalost lidských povah. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlak z Paddingtonu
JELEN - Půlnoční vlak - Kšiltovka (0828228), Jelen - JELEN - Půlnoční vlak - velikost M (0828219), Jelen - JELEN - Půlnoční vlak - velikost S (0828218), JELEN - Půlnoční vlak - velikost XL (0828225), Půlnoční gang (), karl lagerfeld kšiltovka, brio vlak, Půlnoční gang (9788025723524), Batman - snapback kšiltovka (2200006286), Spiderman - snapback kšiltovka (2200002892), Batman - snapback kšiltovka (2200003911), Spiderman - snapback kšiltovka (2200003568), Playstation - Logo - kšiltovka (8718526124972), Naruto Shippunden - kšiltovka (8718526140651), Krušnohor kšiltovka I (8594182989823), Slza - Logo - Kšiltovka (5713335), The Joker - kšiltovka (5056463410073), Slza - 3 - Kšiltovka (0710956), Vlak z Paddingtonu, dekorace jelen, Půlnoční dítě - DVD (W01903), Marvel - Avengers Logo - kšiltovka (5056463409480), Harry Potter - Hogwarts - kšiltovka (2200005334), DC Comics - Joker - kšiltovka (5055756881644), DC Comics - Logo - kšiltovka (5055756880890), Batman: The Black - kšiltovka (3665361073802), Atomový vlak - DVD (8594030605219), bigjigs vlak se zbozim, Vlak do Santa Fe