Jednorozec schleich

Schleich jednorožec

Schleich jednorožec

Tento krásně bílý jednorožec, který má na těle vyobrazené květiny je dobrým duchem a ochráncem vílí louky.Jednorožec je bájný tvor, který je obvykle zobrazován v podobě koně či antilopy s nápadným, dlouhým a šroubovitě krouceným rohem. Je považován za symbol síly, čistoty. Materiál: tvrdá gumaFigurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich Jednorožec

Schleich Jednorožec

Tento krásně bílý jednorožec, který má na těle vyobrazené květiny je dobrým duchem a ochráncem vílí louky. Jednorožec je bájný tvor, který je obvykle zobrazován v podobě koně či antilopy s nápadným, dlouhým a šroubovitě krouceným rohem. Je považován za symbol síly, čistoty.  Materiál: tvrdá guma Figurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňují přísné normy a předpisy.   (mrakyhracek.cz)

Schleich Měsíční jednorožec

Schleich Měsíční jednorožec

Schleich 42496 Obrněná želva se zbraní Tento hrdý hřebec je měsíční jednorožec a přátelskýma, otevřenýma očima pořád bdí nad bezpečím své rodiny, hvězdné klisny pegasa a jejich společného hříběte jednorožce. Tento hrdý hřebec je měsíční jednorožec a přátelskýma, otevřenýma očima pořád bdí nad bezpečím své rodiny, hvězdné klisny pegasa a jejich společného hříběte jednorožce. I když je stejně plachý a tajemný jako všichni jednorožci, cítíte z něj sílu a temperament hřebce, který duší i tělem přebírá roli ochránce.… (mrakyhracek.cz)

Schleich měsíční jednorožec

Schleich měsíční jednorožec

Schleich 42496 Obrněná želva se zbraníTento hrdý hřebec je měsíční jednorožec a přátelskýma, otevřenýma očima pořád bdí nad bezpečím své rodiny, hvězdné klisny pegasa a jejich společného hříběte jednorožce.Tento hrdý hřebec je měsíční jednorožec a přátelskýma, otevřenýma očima pořád bdí nad bezpečím své rodiny, hvězdné klisny pegasa a jejich společného hříběte jednorožce. I když je stejně plachý a tajemný jako všichni jednorožci, cítíte z něj sílu a temperament hřebce, který duší i tělem přebírá roli ochránce. Hrdý hřebec měsíčního jednorožce je statečný ochránce a také to všem jasně ukazuje.Materiál: plast (guma)Výrobce: SchleichRozměry: 15 x 8,2 x 18 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich Měsíční jednorožec

Schleich Měsíční jednorožec

Hřebec hvězdného pegasa čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně zpracované figurky. Je plachou, ale ochraňující statečnou bytostí.   Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásné figurky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 15 x 8,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Mořský jednorožec kobyla

Schleich Mořský jednorožec kobyla

Nádherný bílý jednorožec, který není ledajaký. Je to mořský jednorožec kobylka. Nádherně zbarvená hříva v mořských tónech je třpytivá a na těle má znamení mušle se třpytivými kamínky. V ohromném podmořském světě Meamare žije v mořských lesích. Jen ti, kteří mají štěstí a trpělivost, mají možnost ji objevit. A jakmile ji uvidíš, mýtické zvíře to nikdy nezapomene. Materiál: tvrdá guma Figurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které… (mrakyhracek.cz)

Schleich mořský jednorožec hříbě

Schleich mořský jednorožec hříbě

Nádherné hříbě bílého jednorožece, které žije se svou rodinou v ohromném podmořském světě Meamare v mořských lesích. Jen ti, kteří mají štěstí a trpělivost, mají možnost ho objevit. A jakmile ho uvidíš, mýtické zvíře to nikdy nezapomene. Nádherně zbarvená hříva v mořských tónech je třpytivá a na těle má znamení mušle se třpytivými kamínky stejně jako jeho kobylka. Materiál: tvrdá gumaFigurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich mořský jednorožec hřebec

Schleich mořský jednorožec hřebec

Nádherný bílý jednorožec, který není ledajaký. Je to mořský jednorožec hřebec, který žije se svou kobylkou v ohromném podmořském světě Meamare v mořských lesích.Jen ti, kteří mají štěstí a trpělivost, mají možnost ho objevit. A jakmile ho uvidíš, mýtické zvíře to nikdy nezapomene.Nádherně zbarvená hříva v mořských tónech je třpytivá a na těle má znamení mušle se třpytivými kamínky stejně jako jeho kobylka. Materiál: tvrdá gumaFigurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich Mořský jednorožec hříbě

Schleich Mořský jednorožec hříbě

Nádherné hříbě bílého jednorožece, které žije se svou rodinou v ohromném podmořském světě Meamare v mořských lesích. Jen ti, kteří mají štěstí a trpělivost, mají možnost ho objevit. A jakmile ho uvidíš, mýtické zvíře to nikdy nezapomene. Nádherně zbarvená hříva v mořských tónech je třpytivá a na těle má znamení mušle se třpytivými kamínky stejně jako jeho kobylka.  Materiál: tvrdá guma Figurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňuj… (mrakyhracek.cz)

Schleich Nazdobená kobyla jednorožce

Schleich Nazdobená kobyla jednorožce

Kobyla jednorožce laděná do růžové barvy je zdobená květinami v hřívě i dlouhém krásném ocasu. Kolem hrudi jí splývá náhrdelník. Ráda pomáhá se svými magickými schopnostmi elfům říši Bayala. Některý z jednorožců vidí do budoucnosti, někteří vidí do budoucnosti. Nejraději se ale kobylka z pustiny rozkládající se za Soleyas věnuje svému hříbátku. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem figurky značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma… (hracky-4kids.cz)

Schleich duhový jednorožec hřebec

Schleich duhový jednorožec hřebec

Duhový hřebec jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce.Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou hřebce jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cmFigurka je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí - výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malovány! (fonetip.cz)

Schleich mořský jednorožec kobyla

Schleich mořský jednorožec kobyla

Nádherný bílý jednorožec, který není ledajaký. Je to mořský jednorožec kobylka. Nádherně zbarvená hříva v mořských tónech je třpytivá a na těle má znamení mušle se třpytivými kamínky. V ohromném podmořském světě Meamare žije v mořských lesích. Jen ti, kteří mají štěstí a trpělivost, mají možnost ji objevit. A jakmile ji uvidíš, mýtické zvíře to nikdy nezapomene.Materiál: tvrdá gumaFigurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich duhový jednorožec hříbě

Schleich duhový jednorožec hříbě

Kolekce BAYALA zahrnuje mnoho bájných zvířátek. Jedním takovým je i hříbě duhového jednorožce. Jednorožec je pohádková postava a zároveň také symbol čistoty a síly. Jsou zahaleni velkým tajemstvím. Má bílou barvu  a duhově zabarvený ocas a hřívu. Na boku má drahokamy ve tvaru podkovy. Každá malá slečna miluje jednorožce a jistě ji takový dárek potěší.rozměry: 8 x 8 x 4 cm Figurky od firmy SCHLEICH jsou proslulé po celém světě. Díky těmto figurkám mohou děti poznávat všelijaké druhy zvířátek ze zvířecí říše. Vyznačují se svojí kvalitou a propracovaností. Jsou vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. (fonetip.cz)

Schleich nazdobená kobyla jednorožce

Schleich nazdobená kobyla jednorožce

Schleich Nazdobená kobyla jednorožceGumová figurka znázorňující kobylku jednorožce si na první pohled získá všechny děti. Zaujme nejen výraznými barvami, ale zejména precizním zpracováním vyvedeném do těch nejmenších detailů.Díky tomu vypadá kobyla skutečně autenticky, jako kdyby byla opravdu živá. Další výhodou je kvalitní, odolný a zdravotně nezávadný materiál, který je navíc na dotek velmi příjemný. Figurka je ručně malovaná. Rozměr: 15 x 18 x 8,2 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna Bílý jednorožec, symbol čistoty a síly, je probarven v odstínech duhy. Na jeho těle probleskují drahé kameny, stejně tak jak na koncích jeho hřívy a ocasu. Přednosti:  velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte Vašim dětem krásnou figurku Schleich jednorožce! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 13 x 12 x 3,5 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Mořský jednorožec hřebec

Schleich Mořský jednorožec hřebec

Nádherný bílý jednorožec, který není ledajaký. Je to mořský jednorožec hřebec, který žije se svou kobylkou v ohromném podmořském světě Meamare v mořských lesích. Jen ti, kteří mají štěstí a trpělivost, mají možnost ho objevit. A jakmile ho uvidíš, mýtické zvíře to nikdy nezapomene.Nádherně zbarvená hříva v mořských tónech je třpytivá a na těle má znamení mušle se třpytivými kamínky stejně jako jeho kobylka.  Materiál: tvrdá guma Figurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem… (mrakyhracek.cz)

Schleich Duhový jednorožec klisna

Schleich Duhový jednorožec klisna

Duhová klisna jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce. Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou klisny jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cm Figurka je od německého výrobce… (mrakyhracek.cz)

Schleich Duhový jednorožec hříbě

Schleich Duhový jednorožec hříbě

Kolekce BAYALA zahrnuje mnoho bájných zvířátek. Jedním takovým je i hříbě duhového jednorožce. Jednorožec je pohádková postava a zároveň také symbol čistoty a síly. Jsou zahaleni velkým tajemstvím. Má bílou barvu  a duhově zabarvený ocas a hřívu. Na boku má drahokamy ve tvaru podkovy. Každá malá slečna miluje jednorožce a jistě ji takový dárek potěší. rozměry: 8 x 8 x 4 cm   Figurky od firmy SCHLEICH jsou proslulé po celém světě. Díky těmto figurkám mohou děti poznávat všelijaké druhy zvířátek ze zvířec… (mrakyhracek.cz)

Schleich 70521 Bayala jednorožec

Schleich 70521 Bayala jednorožec

Schleich 70521 Bayala jednorožec Mýtický bílý jednorožec, zdobený jemným vzorkem, je jednou z detailně propracovaných, ručně malovaných figurek Schleich. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem figurky Schleich z naší široké nabídky! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry: 15 x 11 x 4 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich duhový jednorožec klisna

Schleich duhový jednorožec klisna

Duhová klisna jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce.Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou klisny jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy.Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cmFigurka je od německého výrobce Schleich, výrobce hraček, figurek a doplňků s dlouholetou tradicí - výrobce je na trhu od roku 1935. Všechny výrobky jsou ručně malovány! (fonetip.cz)

Schleich Duhový jednorožec hřebec

Schleich Duhový jednorožec hřebec

Duhový hřebec jednorožce je krásná ručně malovaná figurka od světoznámé značky Schleich. Tento bájný kůň vystupuje v pohádkách jako symbol čistoty, síly a je opředen nejedním tajemstvím. Každá holčičí princezna by měla mít svého kouzelného jednorožce. Jednorožec se pyšní zlatým rohem, barevnou třpytící se hřívou a ocasem, který září ve světle ranního slunce. Další chloubou hřebce jsou drahokamy na boku, které jsou uspořádány do tvaru podkovy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení je 14x12x5cm Figurka je od německého výrobce… (mrakyhracek.cz)

Schleich Nazdobená kobyla jednorožce

Schleich Nazdobená kobyla jednorožce

Schleich Nazdobená kobyla jednorožce Gumová figurka znázorňující kobylku jednorožce si na první pohled získá všechny děti. Zaujme nejen výraznými barvami, ale zejména precizním zpracováním vyvedeném do těch nejmenších detailů. Díky tomu vypadá kobyla skutečně autenticky, jako kdyby byla opravdu živá. Další výhodou je kvalitní, odolný a zdravotně nezávadný materiál, který je navíc na dotek velmi příjemný. Figurka je ručně malovaná.  Rozměr: 15 x 18 x 8,2 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich 70570 Mořský jednorožec kobyla

Schleich 70570 Mořský jednorožec kobyla

Schleich 70570 Mořský jednorožec Kobylka mořského jednorožce je jednou z detailně zpracovaných figurek firmy Schleich. Materiálem pro tyto figurky je vysoce kvalitní termoplastový kaučuk. Holčičky a kluci se mohou s těmito zvířátky snadnějí přenést do pohádkového a mýtického světa. Jednorožec s duhovou hřívou a ocáskem přichází za holčičkami ze světa podmořských lesů Meamare. Kamarádkou kobylky je mořská panna, se kterou rády rozpráví. Na kožichu mají krásný vzorek, záhyby hřívy se lesknou. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem některé z figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 15 x 6,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich 70523 Duhový jednorožec hřebec

Schleich 70523 Duhový jednorožec hřebec

Schleich 70523 Duhový jednorožec hřebec Bílý hřebec s duhovou hřívou a zdobnou podkovou plnou drahokamů na svém boku, přijíždí za holčičkami v podobě detailně propracované figurky.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem některou z bájných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 14 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Hříbě jednorožce s hvězdami

Schleich Hříbě jednorožce s hvězdami

Schleich 70580 Hříbě jednorožce s hvězdami Roztomilé hříbě jednorožce je smělejší než dospělý jednorožec. Drze a zvědavě objevuje magický svět bayala. Přesto ho neustále hlídají rodiče, klisna hvězdného pegasa a hrdý hřebec měsíčního jednorožce. Zvláštní původ je na hříběti dobře vidět. Vypadá, jako by právě přistálo jako létavice z nočního nebe v magickém světě bayala. A kdo ví, možná to tak opravdu je ... Hříbě jednorožce s létavicí svoje rodiče pěkně prohání. Materiál: plast (guma) Výrobce: Schleich Rozměry: 9 x 6,6 x 18 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich Nazdobené hříbě Pegase jednorožce

Schleich Nazdobené hříbě Pegase jednorožce

Výška figurky je asi 12 cm. (mrakyhracek.cz)

Schleich 70525 Duhový jednorožec hříbě

Schleich 70525 Duhový jednorožec hříbě

Schleich 70525 Duhový jednorožec hříbě  Bílé hříbě s duhovou hřívou a zdobnou podkovou, přijíždí za holčičkami v podobě detailně propracované figurky.  Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem některou z bájných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 8,5 x 8,5 cm Rozměry balení: 9 x 16 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich 70571 Mořský jednorožec hřebec

Schleich 70571 Mořský jednorožec hřebec

Schleich 70571 Mořský jednorožec hřebec Hřebec mořského jednorožce je jednou z detailně zpracovaných figurek firmy Schleich. Materiálem pro tyto figurky je vysoce kvalitní termoplastový kaučuk. Holčičky a kluci se mohou s těmito zvířátky snadnějí přenést do pohádkového a mýtického světa. Jednorožec s duhovou hřívou a ocáskem přichází za holčičkami ze světa podmořských lesů Meamare. Kamarádkou hřebce je mořská panna, se kterou rády rozpráví. Na kožichu mají krásný vzorek, záhyby hřívy se lesknou. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem některé z figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 15 x 6,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Eyela s princeznou jednorožcem

Schleich Eyela s princeznou jednorožcem

Eyela s jednorožcem, kterého přijala jako dárek k narozeninám, přijíždí za holčičkami v celé své kráse. Ráda s jednorožcem projíždí nejkrásnější zákoutí země Bayala. Stala se z nich nerozlučná dvojice. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem figurky značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 15 x 8,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich nazdobené hříbě pegase jednorožce

Schleich nazdobené hříbě pegase jednorožce

Výška figurky je asi 12 cm. (fonetip.cz)

Schleich Marween s třpytivým jednorožcem

Schleich Marween s třpytivým jednorožcem

Marween se třpytivým jednorožcem přijíždí za holčičkami v celé své kráse. Ráda s jednorožcem projíždí nejkrásnější zákoutí země Bayala. Stala se z nich nerozlučná dvojice, ať se projíždí uličkami města nebo spolu kouzlí nové triky. Jednorožec Marween nepatří mezi ty plaché. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem figurky značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 15 x 8,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Feya s Pegasem jednorožcem

Schleich Feya s Pegasem jednorožcem

Schleich Feya s Pegasem jednorožcem Obzvláště malé princezny se budou těšit na okouzlující hrací sadu "Bayala" - Feya s jednorožcem Pegasem. Všichni elfové je obdivují, jsou krásní a milí. Feya se stará o svého čtyřnohého létajícího přítele s láskou. Ponoř se do příběhu a vymysli si svoje pokračování. Figurky Schleich jsou vyrobeny z tvrdé gumy, ručně malované a nechybí jim propracované detaily a celkově krásné zpracování. Rozměr: 15 x 18 x 16 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich Eyela s princeznou jednorožcem

Schleich Eyela s princeznou jednorožcem

Tuto kouzelnou bytost – elfí vílu Eyela s princeznou jednorožcem, musíte mít ve své sbírce.  Veškerý obsah balení je vyroben z vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné gumy. Zajímavostí je, že tyto detailně propracované figurky jsou ručně malované.   Parametry: materiál: guma rozměry: 49 x 34,5 x 10 cm   Vhodné pro děti od 3 let. (mrakyhracek.cz)

Schleich Sera s květinovým jednorožcem

Schleich Sera s květinovým jednorožcem

Tuto kouzelnou bytost – elfí vílu Seru s květinovým jednorožcem musíte mít ve svém kouzelném světě Bayala. O Seře se praví, že je to vysoce uznávaná léčitelka a kouzelnice.  Připrav si jednorožce a vydej se s ním na po říši Bayala. Figurku lze z jednorožce sundat.   Schleich je německá firma, která vznikla v roce 1935. Zajímavostí je, že všechny figurky, které vyrábí, jsou ručně malovány a jsou vyrobeny z nezávadné a odolné gumy. Současný sortiment figurek zahrnuje zvířátka, rytíře, dinosaury, elfy, nebo víly.   Parametry: … (mrakyhracek.cz)

Schleich feya s pegasem jednorožcem

Schleich feya s pegasem jednorožcem

Schleich Feya s Pegasem jednorožcemObzvláště malé princezny se budou těšit na okouzlující hrací sadu "Bayala" - Feya s jednorožcem Pegasem. Všichni elfové je obdivují, jsou krásní a milí. Feya se stará o svého čtyřnohého létajícího přítele s láskou. Ponoř se do příběhu a vymysli si svoje pokračování.Figurky Schleich jsou vyrobeny z tvrdé gumy, ručně malované a nechybí jim propracované detaily a celkově krásné zpracování.Rozměr: 15 x 18 x 16 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich hříbě jednorožce s hvězdami

Schleich hříbě jednorožce s hvězdami

Schleich 70580 Hříbě jednorožce s hvězdamiRoztomilé hříbě jednorožce je smělejší než dospělý jednorožec. Drze a zvědavě objevuje magický svět bayala. Přesto ho neustále hlídají rodiče, klisna hvězdného pegasa a hrdý hřebec měsíčního jednorožce. Zvláštní původ je na hříběti dobře vidět. Vypadá, jako by právě přistálo jako létavice z nočního nebe v magickém světě bayala. A kdo ví, možná to tak opravdu je ...Hříbě jednorožce s létavicí svoje rodiče pěkně prohání.Materiál: plast (guma)Výrobce: SchleichRozměry: 9 x 6,6 x 18 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Schleich eyela s princeznou jednorožcem

Schleich eyela s princeznou jednorožcem

Tuto kouzelnou bytost – elfí vílu Eyela s princeznou jednorožcem, musíte mít ve své sbírce.  Veškerý obsah balení je vyroben z vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné gumy. Zajímavostí je, že tyto detailně propracované figurky jsou ručně malované. Parametry:materiál: gumarozměry: 49 x 34,5 x 10 cm Vhodné pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Schleich sera s květinovým jednorožcem

Schleich sera s květinovým jednorožcem

Tuto kouzelnou bytost – elfí vílu Seru s květinovým jednorožcem musíte mít ve svém kouzelném světě Bayala. O Seře se praví, že je to vysoce uznávaná léčitelka a kouzelnice.  Připrav si jednorožce a vydej se s ním na po říši Bayala. Figurku lze z jednorožce sundat. Schleich je německá firma, která vznikla v roce 1935. Zajímavostí je, že všechny figurky, které vyrábí, jsou ručně malovány a jsou vyrobeny z nezávadné a odolné gumy. Současný sortiment figurek zahrnuje zvířátka, rytíře, dinosaury, elfy, nebo víly. Parametry:materiál: gumarozměry: 49 x 34,5 x 10,5 cm Vhodné pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Schleich Nazdobené hříbě Pegase jednorožce

Schleich Nazdobené hříbě Pegase jednorožce

Hříbě jednorožce z říše Bayala, symbol čistoty a síly, má kroucený roh a modrá vznosná křídla. Hříva a ocas jsou probarveny do růžova. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásnou figurku jednorožce! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 9 x 5,7 x 16 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Hříbě jednorožce s hvězdami

Schleich Hříbě jednorožce s hvězdami

Hříbě klisny hvězdného pegase a hrdého hřebce měsíčního jednorožce, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně zpracované figurky. Děti si s ním mohou přehrát příběh ze světa Bayala. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásné figurky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměry: 9 x 6,6 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich 70572 Mořský jednorožec hříbě

Schleich 70572 Mořský jednorožec hříbě

Schleich 70572 Mořský jednorožec Hříbě mořského jednorožce je jednou z detailně zpracovaných figurek firmy Schleich. Materiálem pro tyto figurky je vysoce kvalitní termoplastový kaučuk. Holčičky a kluci se mohou s těmito zvířátky snadnějí přenést do pohádkového a mýtického světa. Jednorožec s duhovou hřívou a ocáskem přichází za holčičkami ze světa podmořských lesů Meamare. Kamarádkou kobylky je mořská panna, se kterou rády rozpráví. Na kožichu mají krásný vzorek, záhyby hřívy se lesknou. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem některé z figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry: 6 x 8 cm Rozměr balení: 9 x 16 x 5,5 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Hříbě duhového jednorožce s křídly

Schleich Hříbě duhového jednorožce s křídly

Mýtické zvíře s mnoha tajemstvím: hříbě duhového jednorožece s křídly. Hříbě skryté se svou rodinou v horách na ostrově Rainbow je jednorožec. Křídla bájného stvoření svítí ve všech barvách duhy, ještě nádhernější než jakékoliv jiné stvoření na tomto barevném ostrově. Jeho hříva, ocas a okraje křídel se třpytí ve velkolepém zlatě. Každý, kdo kdy viděl jednorožce, na to nikdy nezapomene, tak krásné a tajemné je to kouzlo.  Materiál: tvrdá guma Figurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřuj… (mrakyhracek.cz)

Schleich hříbě duhového jednorožce s křídly

Schleich hříbě duhového jednorožce s křídly

Mýtické zvíře s mnoha tajemstvím: hříbě duhového jednorožece s křídly.Hříbě skryté se svou rodinou v horách na ostrově Rainbow je jednorožec.Křídla bájného stvoření svítí ve všech barvách duhy, ještě nádhernější než jakékoliv jiné stvoření na tomto barevném ostrově. Jeho hříva, ocas a okraje křídel se třpytí ve velkolepém zlatě. Každý, kdo kdy viděl jednorožce, na to nikdy nezapomene, tak krásné a tajemné je to kouzlo. Materiál: tvrdá gumaFigurky jsou ručně malované a propracované do detailu, rozšiřují dětem možnost hry s figurkami Schleich – Bayala, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich 70565 Sera s květinovým jednorožcem

Schleich 70565 Sera s květinovým jednorožcem

Sera, okřídlená květinová víla, přijíždí na svém poklidném květinovém jednorožci. Od okamžiku nečekaného setkání jsou nerozlušní přátelé. Sera má dlouhé splývavé vlasy, stejně jako má jednorožec svoji hřívu a ocas. Oba jsou s nádechem modrofialové barvy a jsou zdobeni květinami. Přednosti:  velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Vyberte dětem krásnou figurku Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 15 x 8,2 x 18 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Svět fantazie - krmení pro jednorožce

Schleich Svět fantazie - krmení pro jednorožce

Jednorožec nebo Pegas se nerad nechavá krmit. Je potřeba velká trpělivost a samozřejmě správné krmivo, protože oni jedí jen určité květiny a ovoce. Oblíbené houby jednorožců obsahují kouzelnou sílu. Pokud chcete krmit jednorožce nebo Pegase, potřebujete být trpěliví, protože pouhé seno nestačí. Když si člověk konečně získá jejich důvěru, žerou dokonce i z ruky. Nezapomínejte na sladké, čerstvé ovoce. Jeho oblíbené houbičky jsou pro ostatní jedovaté. Produkt je vhodný pro děti od 3 let. Jednorožec není součístí balení. (mrakyhracek.cz)

Schleich Svět fantazie - ozdobná bižuterie pro jednorožce

Schleich Svět fantazie - ozdobná bižuterie pro jednorožce

Když elfové pořádají oslavy na počest svých oblíbených zvířátek, zkrášlí sebe i své jednorožce a okřídlené koně barevnými stuhami a květy. Elfí prsten, který si můžeš ozdobit, je tvým pozváním do velké elfí rodiny. Sada je bez figurky! Set obsahuje 6 dílků – Jednorožce, plastový prsten a ozdoby na figurky nebo na prsten. Specifikace: Rozměry: 9 x 14 x 4 cm Doporučený věk: 3+ Určení: pro holky Výrobce: Schleich Jedná se o výrobek německé firmy Schleich. Figurky od Schleich jsou dobře propracované, nápadné svými krásný… (mrakyhracek.cz)

Schleich 42445 Třpytivý květinový dům s jednorožci, jezerem a stájí

Schleich 42445 Třpytivý květinový dům s jednorožci, jezerem a stájí

Domeček s jednorožci v barvách přírody. Prostorný dům se stájí, pastvinou pro koně před domem a hlavně jezírkem s čistou vodou, kam se přicházejí napít jednorožci. Elfové jsou v tomto malém ráji šťastni. Přednosti: velmi kvalitní materiál ručně malovaný výrobek splňuje přísné normy a předpisy Obsah balení: květinový dům, stáj pro jednorožce, jednorožci, bublinková vodní skluzavka, malé jezírko Vyberte dětem jednu či více z krásných figurek značky Schleich! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: tvrdá guma Rozměr: 60 x 40 x 33 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich vzdělávací kartičky - wild life schleich

Schleich vzdělávací kartičky - wild life schleich

Poznej svět zvířat prostřednictvím naučných karet Schleich.Poznej svět zvířat prostřednictvím naučných karet Schleich. Na naučných kartách je zobrazený životní prostor a stopa tří zvířat: medvíděte ledního medvěda, veverky a rosničky zelené. Ke kterému zvířecímu druhu patří jaká naučná karta? Přiřaď tři figurky zvířat, které jsou také součástí této sady.Balení obsahuje:1× medvídě ledního medvěda1× veverka1× žába6× hrací a naučné kartyParametry: rozměry (š,h,v): 18 x 12 x 6 cm Vhodné pro děti od 3 let. (fonetip.cz)

Schleich Vzdělávací kartičky - Wild life Schleich

Schleich Vzdělávací kartičky - Wild life Schleich

Poznej svět zvířat prostřednictvím naučných karet Schleich. Poznej svět zvířat prostřednictvím naučných karet Schleich. Na naučných kartách je zobrazený životní prostor a stopa tří zvířat: medvíděte ledního medvěda, veverky a rosničky zelené. Ke kterému zvířecímu druhu patří jaká naučná karta? Přiřaď tři figurky zvířat, které jsou také součástí této sady. Balení obsahuje: 1× medvídě ledního medvěda 1× veverka 1× žába 6× hrací a naučné karty Parametry:  rozměry (š,h,v): 18 x 12 x 6 cm  Vhodn… (mrakyhracek.cz)

Schleich Vzdělávací kartičky - Wild life Schleich (4055744029813)

Schleich Vzdělávací kartičky - Wild life Schleich (4055744029813)

Figurky - rozměry: 19 × 17.3 × 5.3cm, doporučený věk od 3 let Máte doma malého milovníka zvířat, který se o ně zajímá? Pak ho jistě potěší krásné figurky živočichů z divoké přírody s poznávacími kartičkami. Obrázky ukazují životní prostředí a stopu mláděte ledního medvěda, veverky a zelené žáby. Dokáže je vaše dítě k sobě správně přiřadit? Figurky Schleich jsou realisticky a detailně propracované, což rozvíjí představivost a znalost dětí. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti figurek Schleich - Vzdělávací kartičky Wild LifeFigurky 3 zvířat z divoké přírody - mládě ledního medvěda, veverka a žábaKe každému zvířeti náleží 2 poznávací kartičky Obrázkové kartičky zobrazují životní prostředí a stopu zvířeteÚkolem je k sobě správně přiřadit figurku… (alza.cz)

Schleich Koza

Schleich Koza

Schleich Koza Přes den se zorničky koz zúží do téměř obdélníkových, vodorovných štěrbin. Tak jsou jejich oči chráněny před velkým množstvím slunečního světla. Přes široké zorničky mají navíc velké zorné pole o velikosti 320–340 stupňů a mohou včas rozpoznat nepřítele, jako je například vlk. Zábavný fakt Kozy nedokážou vnímat modrou barvu. Obloha je pro ně vždy šedá. Rozměry: 8 x 2,9 x 7 cm Věk: 3+ let (mrakyhracek.cz)

Schleich Hyena

Schleich Hyena

Hyena - zvířátko je krásná, ručně malovaná figurka. Přeneste se s námi do Afriky, na kontinent s širokou škálou zvířat! Hyeny sice nepatří mezi nejkrásnější dravce v africké savaně , ale jistě jsou ti nejúspěšnější. Žijí v klanech až 80 zvířat a loví za úsvitu a za soumraku. Hyena dokáže sežrat maso i s kostmi a strávit je. Na první pohled působí hyeny jako velcí psi. Výrazné jsou jejich dlouhé krky, silná lebka, hnědé skvrny na žlutohnědé srsti a svažující se hřbetní linie. To je důvod, proč hyeny vždy vypadají, jako by se… (mrakyhracek.cz)

Schleich Divočák

Schleich Divočák

Všechny figurky Schleich jsou ručně a láskyplně malované s důrazem na detail, aby si s nimi děti mohli nejen hrát, ale také se učit . Kanci mají kly, které mohou způsobit bolestivé rány nepřátelům, jako jsou vlci a medvědi. V létě se divočák chladí v blátě. Také ho to ochraňuje před bodajícím hmyzem.  Rozměr : 7,6x4,8x3cm  Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Schleich kosatka

Schleich kosatka

Detailně propracovaná figurka kosatky vám umožní mít doma svého vlastního Willyho. Kosatky jsou velmi zpěvná zvířata. Vydávají různé druhy cvakání a hvízdání, které slouží ke komunikaci. Samci dosahují 9 m délky a hmotnosti až 10 tun, samice jsou menší, dosahují délky 8,5 m a hmotnosti 5 tun. Velikost: 20.2 x 7.8 x 10.6 cmMateriál: tvrdá gumaFigurka je ručně malovaná a propracovaná do detailu, rozšiřuje dětem možnost hry s figurkami Schleich, které splňují přísné normy a předpisy. (fonetip.cz)

Schleich klokan

Schleich klokan

Ručně malovaná figurka klokana s mládětem od německého výrobce Schleich se hodí na každou domácí farmu. Zvířátka Schleich jsou přesné kopie živých předloh. Jsou vyrobena z kvalitního plastového materiálu, ručně malovaná.Láskyplně a ručně malovaná figurka klokana s mládětem s důrazem na detail, aby si s ní děti mohly nejenom hrát, ale také učit. Rozměr: 11,4 × 3,5 × 6,5 cmVěk: 3+ Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá (fonetip.cz)

Schleich Aligátor

Schleich Aligátor

Schleich  Aligátor Precizně zpracovaný, ručně malovaný model aligátora. Figurka je vyrobena z kvalitní tvrdé gumy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry: délka 19 cm (hracky-4kids.cz)

Schleich Osel

Schleich Osel

Schleich Osel Schleich figurka domácího osla. Figurka je ručně malovaná a detailně zpracovaná. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: tvrdá guma Rozměr: 9,5 x 3,8 x 9,5 cm Design: Německo (hracky-4kids.cz)

Schleich Tygr

Schleich Tygr

Schleich Tygr Precizně zpracovaný, ručně malovaný model tygra. Figurka je vyrobena z kvalitní tvrdé gumy. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry: výška 6 cm, délka 12,5 cm   (hracky-4kids.cz)

Schleich chobotnice

Schleich chobotnice

Chobotnice se dají snadno odlišit od jiných mořských živočichů, jelikož mají 8 velkých chapadel. Pokud se cítí ohroženi, uvolňují tmavou tekutinu, která se šíří ve vodě v podobě velkého černého mraku. Chobotnice tím může zamaskovat směr svého útěku.Jedná se o výrobek slavné německé firmy Schleich. Figurky od Schleich jsou dobře propracované, nápadné svými krásnými barvami. Specifikace:Tématický svět: Wild LifeDoporučený věk: 3+Určení: pro kluky i holkyVýrobce: Schleich (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít