Jedenáct minut (9788025707920)

Produkt Jedenáct minut (9788025707920) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Jedenáct minut (9788025707920) upraviť a produkt hľadať znova.

Jedenáct minut (9788025707920)

Jedenáct minut (9788025707920)
Detail

Elektronická kniha - autor Paulo Coelho, 222 stran, česky Román Paula Coelha vypráví příběh o lásce a sexu, ale především je odvážným varováním před tím, co autor nazývá falešnými modely sexu. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními „vzory“ a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut (9788025707920) , Jedenáct minut (9788025707920)

Jedenáct minut ()

Jedenáct minut ()
Detail

Audiokniha MP3 - Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. - Paulo Coelho, čte Dana Černá Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu Jedenáct minut ()inspiroval příběhem mladé Brazilky.Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními „vzory“ a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. Coelhův román Jedenáct minut je odvážným a nekonvenčním vyprávěním o všech podobách lásky.Další... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut ()

Jedenáct minut

Jedenáct minut
Detail

Audiokniha na CD - autor Paulo Coelho, čte Dana Černá Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními "vzory" a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. Coelhův román Jedenáct minut ()je odvážným a nekonvenčním vyprávěním o všech podobách lásky. Nezkrácená verze | 1 mp3 CD | Celková délka ca 8 h (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut , Jedenáct minut (978-80-257-3573-2)

Jedenáct minut (MP3-CD) - audiokniha

Jedenáct minut (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Coelhův román Jedenáct minut ()je odvážným a nekonvenčním vyprávěním o všech podobách lásky. Čte: Dana Černá. Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními "vzory" a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut (MP3-CD) - audiokniha , Jedenáct (978-80-721-7707-3)

Jedenáct minut - Paulo Coelho - audiokniha

Jedenáct minut - Paulo Coelho - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními „vzory“ a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. Coelhův román Jedenáct minut ()je odvážným a nekonvenčním vyprávěním o všech podobách lásky. Paulo Coelho (1947) Paulo Coelho, který je považován za jednoho z nejvlivnějších spisovatelů dnešní doby, uveřejnil své knihy v 168 zemích v překladu 80 jazyků, jejich náklad přesáhl počet 150 milionů výtisků. Rodák z Rio de Janeira svou literární dráhu začal jako dramatik, textař, novinář a scénárista. V roce 1987 prošel Svatojakubskou cestou. Rok po této pouti napsal Mágův deník. V následujícím roce vydal Alchymistu. Od té doby Paulo Coelho nastoupil dráhu, která z něj učinila jednoho ze tří nejprodávanějších autorů na světě. Z bohatého kaleidoskopu jeho děl Tympanum dosud vydalo audioknihy Alchymista, Poutník – Mágův deník, Čarodějka z Portobella, Vyzvědačka, Nevěra, Veronika se rozhodla zemřít, Vítěz je sám a Jedenáct minut. Dana Černá (1970) Už při studiu na pražské konzervatoři hostovala v divadle v Hradci Králové, po absolutoriu v roce 1990 nastoupila do angažmá ve Středočeském divadle Kladno – Mladá Boleslav. Po rozdělení divadel hrála v letech 1994 – 1998 v Městském divadle v Mladé Boleslavi. Od roku 2000 je členkou pražského Činoherního klubu, kde ztvárnila řadu výrazných postav. Kromě divadla se věnuje dabingu (např. role Charlotte v seriálu Sex ve městě) a patří k předním rozhlasovým herečkám. Pro Tympanum načetla audioknihy Dánská dívka, Jedenáct minut a Román pro ženy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut - Paulo Coelho - audiokniha

Jedenáct minut (978-80-257-3573-2)

Jedenáct minut (978-80-257-3573-2)
Detail

Kniha - autor Paulo Coelho, 222 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Proslulý brazilský spisovatel Paulo Coelho vyznává jedno krédo: mluvit o tom, co ho znepokojuje, nikoliv o tom, co chtějí lidé slyšet. Autor se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními „vzory“ a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. Coelhův román Jedenáct minut ()není konvenčním vyprávěním o lásce a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut (978-80-257-3573-2) , Přesýpací hodiny 20 minut

Jedenáct minut - Coelho Paulo

Jedenáct minut - Coelho Paulo
Detail

Proslulý brazilský spisovatel se ve svém románu inspiroval příběhem mladé Brazilky. Venkovská dívka podepíše v Rio de Janeiru s evropským podnikatelem smlouvu, která jí má zajistit kariéru tanečnice, když však pozná skutečné podmínky práce v ženevském podniku, dá přednost svobodnějšímu životu prostitutky. Tak předčasně vyzrává a vzdaluje se ideálům mládí, místo snů má cíl: našetřit peníze na koupi statku v Brazílii. Je zklamána citovými i sexuálními "vzory" a představa harmonického tělesného i duševního splynutí dvou lidí jí připadá zcela utopická. Jakmile však symbolicky vkročí na starobylou poutnickou Svatojakubskou cestu, která Ženevou prochází, rázem se její tělo i duše začínají působením lásky opět shledávat. Coelhův román Jedenáct minut ()je odvážným a nekonvenčním vyprávěním o všech podobách lásky. Nezkrácená verze | 1 mp3 CD | Celková délka ca 8 h (patro.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct minut - Coelho Paulo , Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)

Jedenáct - Lauren Myracleová

Jedenáct - Lauren Myracleová
Detail

Viki je vtipná, citlivá, svébytná a hlavně v březnu oslavila JEDENÁCT! A právě v den jedenáctých narozenin se pro nás otevírají stránky poutavého Viktorčina deníku, ve kterém si hrdinka měsíc po měsíci s vtipem a břitkými postřehy zaznamenává své potíže s pubertální, náladovou starší sestrou, legrácky s mladším bráškou, nedorozumění s někdy nedůvtipnými rodiči, trable s novou, namyšlenou rivalkou Gábinou či narůstající odcizení mezi ní a nejlepší kamarádkou Amandou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct - Lauren Myracleová , Concept vp4135 40 minut (vp4135)

Jedenáct 11 - Myracleová Lauren

Jedenáct 11 - Myracleová Lauren
Detail

Viki je vtipná, citlivá, svébytná a hlavně v březnu oslavila JEDENÁCT! A právě v den jedenáctých narozenin se pro nás otevírají stránky poutavého Viktorčina deníku, v kterém si hrdinka měsíc po měsíci s vtipem a břitkými postřehy zaznamenává své potíže s pubertální, náladovou starší sestrou, legrácky s mladším bráškou, nedorozumění s někdy nedůvtlipnými rodiči, trable s novou, namyšlenou rivalkou Gábinou či narůstající odcizení mezi ní a nejlepší kamarádkou Amandou. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct 11 - Myracleová Lauren , Jedenáct let v ráji (978-80-88245-18-6)

Jedenáct smrtelných hříchů - Roman Cílek

Jedenáct smrtelných hříchů - Roman Cílek
Detail

Zní to sice cynicky, ale pravda zůstávala pravdou: mrtvému to slušelo. Uzel tmavomodré kravaty přesně zapadal do límce světlé košile, sako bylo zapnuté, kalhoty společenského obleku měly správnou délku a od polobotek je dělila barevně sladěná ponožka. Jen onen nepříliš krvácející otvor v pravé části čela působil rušivě. Úryvek z titulní povídky znovu naznačuje autorovy již mnohokrát prokázané přednosti: neotřelé téma, živý jazyk, pozoruhodné prostředí. A především schopnost udržet čtenáře v napětí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct smrtelných hříchů - Roman Cílek , Tefal elektronická minutka clipso minut (x1060007)

Jedenáct - Lauren Myracleová - e-kniha

Jedenáct - Lauren Myracleová - e-kniha
Detail

eBook:,Viki je vtipná, citlivá a hlavně v březnu oslavila JEDENÁCT! A právě v den jedenáctých narozenin se pro nás otevírají stránky poutavého Viktorčina deníku, ve kterém si hrdinka měsíc po měsíci s vtipem a břitkými postřehy zaznamenává své potíže s pubertální náladovou starší sestrou, legrácky s mladším bráškou, nedorozumění s někdy nedůvtipnými rodiči, trable s novou namyšlenou rivalkou Gábinou či narůstající odcizení mezi ní a nejlepší kamarádkou Amandou. *** Velmi úspěšná autorka Lauren Myracleová vytvořila svěží sérii s charismatickou hrdinkou, která má smysl pro humor a vřelé srdce… a kterou si mladé čtenářky okamžitě zamilují. Na další Viktorčiny napínavé a zábavné životní peripetie se můžeme těšit v pokračování DVANÁCT, TŘINÁCT a ČTRNÁCT!!! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct - Lauren Myracleová - e-kniha , Jedenáct 11: neobyčejný deník obyčejné holky (978-80-7217-707-3)

Jedenáct smrtelných hříchů - Cílek Roman

Jedenáct smrtelných hříchů - Cílek Roman
Detail

Zní to sice cynicky, ale pravda zůstávala pravdou: mrtvému to slušelo. Uzel tmavomodré kravaty přesně zapadal do límce světlé košile, sako bylo zapnuté, kalhoty společenského obleku měly správnou délku a od polobotek je dělila barevně sladěná ponožka. Jen onen nepříliš krvácející otvor v pravé části čela působil rušivě. Úryvek z titulní povídky znovu naznačuje autorovy již mnohokrát prokázané přednosti: neotřelé téma, živý jazyk, pozoruhodné prostředí. A především schopnost udržet čtenáře v napětí. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct smrtelných hříchů - Cílek Roman , Concept vp4136 22,2 v 55 minut (vp4136)

Zlá minuta

Zlá minuta
Detail

Audiokniha MP3 Emil Vachek, čte Marek Eben, Josef Somr, Jan Hartl, Jan Vondráček, Petra Špalková, Braňo Holiček, Barbora Hrzánová, Libuše Švormová, Jiří Lábus, Michal Pavlata, Oldřich Vlach, Simona Vrbická, Jakub Slach, Pavel Tesař, Martin Bohadlo, Radek Holub Popelka opatrně slezl z autobusu a šel k bedně. Byla to velká, šedě natřená, bedna, jedna z těch, co stojí tu a tam na rozcestích, aby metaři měli odkud brát písek. V pozadí se zvedal velký třípatrový dům, úplně tmavý. Popelka došel k bedně, zvedl víko a hmátl po paměti dovnitř. Jeho roztažená ruka se něčeho dotkla a mimoděk to sevřela. Poté spatřil něco strašného. V bedně leželo ženské tělo... Detektiv Klubíčko vyšetřuje vraždu krásné mladé dívky, služebné jednoho známého lékaře, jejíž mrtvola je objevena uprostřed mrazivé prosincové noci v bedně na písek. V roli detektiva Klubíčka Martin Eben. *** Emil Vachek1889-1964 - český romanopisec, humorista a novinář, autor detektivek a rozsáhlého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zlá minuta , 101 minut (978-80-7679-122-0)

Jedenáct let v ráji - Jean Nicolas

Jedenáct let v ráji - Jean Nicolas
Detail

První české vydání knihy vzpomínek francouzského katolického kněze Jeana Nicolase, který strávil osm let v sovětském gulagu. V knize líčí své zatčení a odvlečení z Oděsy a strastiplnou cestu až do Vorkuty, která trvala několik měsíců a byla dlouhá přes 10 tisíc kilometrů. Ani po propuštění z gulagu se páter Nicolas nemohl vrátit hned do své vlasti. Byl mu přikázán pobyt ve městě Vorkuta, ležící za polárním kruhem, kde musel manuálně pracovat ještě několik měsíců. Toto literární dílo je považováno za jednu z vůbec prvních zpráv o sovětských pracovních táborech, pro něž se vžilo pojmenování "gulag", a její autor byl možná prvním občanem Západu, který jím prošel a vrátil se domů. "Všechny skutečnosti popisované v této knize jsou přísně pravdivé", píše v úvodu knihy autor. Ve Vorkutě se setkal také se svým krajanem, francouzem Armandem Maloumianem, který napsal o svém 10 letém pobytu v gulagu knihu SYNOVÉ GULAGU. V knize najdete též mapku s vyobrazení cesty z Oděsy až do Vorkuty. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct let v ráji - Jean Nicolas , Tefal těsnění pro clipso minut 6l, x1010008 (x1010008)

Jedenáct let v ráji - Nicolas Jean

Jedenáct let v ráji - Nicolas Jean
Detail

První české vydání knihy vzpomínek francouzského katolického kněze Jeana Nicolase, který strávil osm let v sovětském gulagu. V knize líčí své zatčení a odvlečení z Oděsy a strastiplnou cestu až do Vorkuty, která trvala několik měsíců a byla dlouhá přes 10 tisíc kilometrů. Ani po propuštění z gulagu se páter Nicolas nemohl vrátit hned do své vlasti. Byl mu přikázán pobyt ve městě Vorkuta, ležící za polárním kruhem, kde musel manuálně pracovat ještě několik měsíců. Toto literární dílo je považováno za jednu z vůbec prvních zpráv o sovětských pracovních táborech, pro něž se vžilo pojmenování „gulag“, a její autor byl možná prvním občanem Západu, který jím prošel a vrátil se domů. "Všechny skutečnosti popisované v této knize jsou přísně pravdivé", píše v úvodu knihy autor. Ve Vorkutě se setkal také se svým krajanem, francouzem Armandem Maloumianem, který napsal o svém 10 letém pobytu v gulagu knihu SYNOVÉ GULAGU. V knize najdete též mapku s vyobrazení cesty z Oděsy až do Vorkuty. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct let v ráji - Nicolas Jean , Vavříny pro mrtvého vítěze: jedenáct příběhů o odvaze (978-80-7557-030-7)

Jedenáct (978-80-721-7707-3)

Jedenáct (978-80-721-7707-3)
Detail

Elektronická kniha - autor Lauren Myracleová, 192 stran Viki je vtipná, citlivá a hlavně v březnu oslavila JEDENÁCT! A právě v den jedenáctých narozenin se pro nás otevírají stránky poutavého Viktorčina deníku, ve kterém si hrdinka měsíc po měsíci s vtipem a břitkými postřehy zaznamenává své potíže s pubertální náladovou starší sestrou, legrácky s mladším bráškou, nedorozumění s někdy nedůvtipnými rodiči, trable s novou namyšlenou rivalkou Gábinou či narůstající odcizení mezi ní a nejlepší kamarádkou Amandou. Lauren Myracleová je velmi úspěšná autorka, která vytvořila svěží sérii s charismatickou hrdinkou, která má smysl pro humor a vřelé srdce… a kterou si mladé čtenářky okamžitě zamilují. Na další Viktorčiny napínavé a zábavné životní peripetie se můžeme těšit v pokračování DVANÁCT, TŘINÁCT a ČTRNÁCT!!! (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct (978-80-721-7707-3) , Tefal tlakový hrnec clipso minut perfect 7.5l p4624833 (p4624833)

Osm minut - Péter Farkas

Osm minut - Péter Farkas
Detail

Novela Osm minut líčí scény ze života starého manželského páru,bezejmenné dvojice označované pouze jako stařec a stařena, kteří ukonce svých sil očekávají příchod smrti. Parametry tohoto vztahuurčují pouze hranice jejich bytu a osoba toho druhého. Podstatnou rolizde nehraje vyprávění, ale především všemožné způsoby budováníatmosféry zabarvené společným stárnutím. U tohoto výrazově mimořádněčistého a pregnantního textu, který zároveň disponuje i velkou dávkounedořečenosti, závisí jedině na nás, jestli jej budeme číst jakozprávu o posledních věcech člověka opouštějícího svůj dosavadníčasoprostor, nebo zda přistoupíme na způsob komunikace hlavních hrdinůa ocitneme se na chvíli ve skulině času ohraničené např. nekonečnýmsněžením. Anebo pro nás Osm minut může být příběh o lásce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osm minut - Péter Farkas , Concept vp4150 mighty 21,6 v stříbrný 50 minut (vp4150)

Anglicky 15 minut denně

Anglicky 15 minut denně
Detail

Intenzivní kurs pro začátečníky a mírně pokročilé, nevyžaduje žádné předchozí znalosti jazyka, výuka formou přiměřené slovní zásoby a konverzace. Kniha je rozdělena do tematických celků, zahrnuje oboustranný slovníček a průvodce jídelním lístkem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Anglicky 15 minut denně , Angličtina – 5 minut denně (978-80-253-5293-9)

3 minuty pro štěstí

3 minuty pro štěstí
Detail

Jak hledat štěstí i v době negativních zpráv Ze všech stran se na nás valí zprávy o inflaci, válce, zdražování energií… Je možné udržet si v takové době pozitivní myšlení? Ano, když budeme hledat to pěkné kolem nás. Kniha, která vám pomůže uvědomit si krásy všedního dne. Kniha "3 minuty pro štěstí" pomáhá podívat se na prožitý den pozitivní optikou. Každý den nám přináší okamžiky, ze kterých se můžeme radovat, za které můžeme být vděční. A často si stačí takové situace jen pojmenovat, abychom si připomenuli, že je život plný pěkných chvil. „Každý den přináší plno štěstí, stačí se dobře dívat“ (familium.cz)

Podobné produkty ako 3 minuty pro štěstí , Tefal tlakový hrnec clipso minut perfect 6l p4620733 (p4620733)

3 minuty pro štěstí

3 minuty pro štěstí
Detail

Jak hledat štěstí i v době negativních zpráv Ze všech stran se na nás valí zprávy o inflaci, válce, zdražování energií… Je možné udržet si v takové době pozitivní myšlení? Ano, když budeme hledat to pěkné kolem nás. Kniha, která vám pomůže uvědomit si krásy všedního dne. Kniha "3 minuty pro štěstí" pomáhá podívat se na prožitý den pozitivní optikou. Každý den nám přináší okamžiky, ze kterých se můžeme radovat, za které můžeme být vděční. A často si stačí takové situace jen pojmenovat, abychom si připomenuli, že je život plný pěkných chvil. „Každý den přináší plno štěstí, stačí se dobře dívat“ (babickarstvi.cz)

Podobné produkty ako 3 minuty pro štěstí , Tučný michal: pět minut snít (2x cd) - cd (3765043)

3 minuty pro štěstí

3 minuty pro štěstí
Detail

„Každý den přináší plno štěstí, stačí se dobře dívat.“ Tato kniha nám pomáhá podívat se na den, který jsme prožili, pozitivní optikou. Každý den nám totiž přináší okamžiky, za které můžeme být vděční. Každý den se nám něco povede a něco nás potěší, třeba jen maličkost. A často si stačí takové situace jen pojmenovat, abychom zjistili, že je život plný pěkných chvil. 3 minuty pro štěstí je kniha, která vám pomůže uvědomovat si své každodenní štěstí prostřednictvím odpovědí na tři pečlivě zvolené otázky. Na zodpovězení každé otázky vám stačí jedna minuta. První otázka se týká vás, druhá vašeho okolí a třetí lidí kolem vás. Díky zapisování myšlenek se ujistíte, jací jste a v čem tkví vaše životní spokojenost. V knize jsou připravené otázky na 365 dnů, takže vám vystačí na celý rok Uvnitř najdete i citáty moudrých osobností a originální fotografie od českého fotografa Jana Žirovnického, který svým objektivem dokáže dokonale zachytit jedinečnou atmosféru a krásu české přírody. S touto knihou budete každý den v roce intenzivněji cítit pohodu a radost ze života a rozdávat ještě více pozitivní energie lidem okolo vás. (patro.cz)

Podobné produkty ako 3 minuty pro štěstí , Za pět minut dvanáct (999-00-020-8762-2)

Vilac Slož do minuty

Detail

Zábavná hra Slož do minuty rozvíjí dětskou představivost a postřeh. Vezměte si kartičku a z dostupných tvarů do minuty postavte obrázek. Podle věku hráčů můžete zvýšit čas pro řešení, nebo hrát bez časového limitu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Vilac Slož do minuty , Experimenty na 15 minut (978-80-253-4613-6)

Přesýpací hodiny 120 minut

Přesýpací hodiny 120 minut
Detail

KARE DESIGN Přesýpací hodiny 120 minut - více variant: K dispozici v barevné variantě černé, béžové a tyrkysové. Výběr barevné varianty zadejte při objednávce do poznámky. Měřit čas nemusíte jen pomoci hodin! Dříve k tomuto účelu sloužily přesýpací hodiny, které mají své kouzlo. Vyzkoušejte si stylové odpočítávání času, v tomto případě 2 hodin ve skleněném provedení. Dekorativní předmět s praktickou funkcí, sledujte, jak čas odsýpá! (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Přesýpací hodiny 120 minut , 30 minut v kuchyni (978-80-88387-60-2)

Vilac Slož do minuty

Vilac Slož do minuty
Detail

Dětská hra, které se mohou účastnit i ty nejmenší děti. Hra se dá hrát ve dvou variantách, ty jsou ohraničeny vždy časovým limitem jedné minuty. Zúčastnění hrají v první variantě ve třech hráčích, v té druhé variantě ve čtyřech. Hráč má za úkol vzít kartičku, neukazovat ji ostatním a z dostupných tvarů postavit dle zadání obrázek. Je tady ale časový limit, a to jedné minuty. Kdo uhádne, posouvá si vpřed figurku v bodovací tabulce. Ve druhé variantě hry hráči řeší tyto obrázky v týmech, ty na to mají opět jednu minutu. Podle věku hráčů tento čas můžete zvýšit nebo hrát bez přesýpacích hodin. Karty jsou vhodné před začátkem promíchat. Značka Vilac reprezentuje francouzskou společnost, která vyrábí dřevěné hračky od roku 1911. Dnes patří tyto produkty mezi klasické a nadčasové, oslovující děti již několika generací. Mají specifický starodávný styl obohacený moderními barvami a vzory. Společnost pod záštitou francouzské agentury Ademe, dbá při výrobě na úsporu energií a neznečišťování půdy, vody a vzduchu. Přednosti: ekologická výroba šetřící životní prostředí uzpůsobena držení v dětských ručičkách hračka vyrobena z masivního dřeva rozvíjí představivost a postřeh Obsah balení: 4 figurky, 200 barevných dřevěných dílků 100 obrázkových karet, bodovací tabulka pod boxem přesýpací hodiny Vyberte dětem hru francouzské značky Vilac! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: dřevo Počet dílků: 200 ks Rozměry: 16 x 16 x 16 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Vilac Slož do minuty , Primeros ring vibe pro 20 minut intenzivních vibrací (8594068383103)

Vilac Slož do minuty

Vilac Slož do minuty
Detail

Zábavná hra, která rozvíjí dětskou představivost a postřeh. Vezměte si kartičku a z dostupných tvarů do minuty postavte obrázek. Hra pro všechny od 4. Podle věku hráčů můžete zvýšit čas pro řešení, nebo hrát bez časového limitu. Hračky Vilac mají značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že tyto dřevěné hračky jsou vyráběny ekologicky. Šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch, neplýtvají energiemi.Hlavní vlastnosti: pro 3–6 hráčů 4 figurky 250 dílků, 100 karet předloh přesýpací hodiny a bodovací tabulka vyrobeno ekologicky šetrně k prostředí (4home.cz)

Podobné produkty ako Vilac Slož do minuty , Čínsky 15 minut denně (978-80-7240-637-1)

Práce technika 10 minut

Práce technika 10 minut
Detail

Služba - Práce technika 10 minut Využijte služeb našich profesionálních techniků na našich prodejnách, kteří za Vás provedou např. tyto úkony: Zkopírování starých dat do nového zařízeníInstalace SWUvedená cena je účtována za 10 minut technikovy práce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Práce technika 10 minut , Rychlovečeře: do 30 minut (978-80-87867-26-6)

Jedenáct smrtelných hříchů - Roman Cílek - e-kniha

Jedenáct smrtelných hříchů - Roman Cílek - e-kniha
Detail

eBook:,Zní to sice cynicky, ale pravda zůstávala pravdou: mrtvému to slušelo. Uzel tmavomodré kravaty přesně zapadal do límce světlé košile, sako bylo zapnuté, kalhoty společenského obleku měly správnou délku a od polobotek je dělila barevně sladěná ponožka. Jen onen nepříliš krvácející otvor v pravé části čela působil rušivě. Úryvek z titulní povídky znovu naznačuje autorovy již mnohokrát prokázané přednosti: neotřelé téma, živý jazyk, pozoruhodné prostředí. A především schopnost udržet čtenáře v napětí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct smrtelných hříchů - Roman Cílek - e-kniha , Dvacet minut na vsi (978-80-200-3033-7)

O minutu později - Susan Lewisová

O minutu později - Susan Lewisová
Detail

Vivienne Shegerová má vše, o čem snila – skvělou práci, perfektní byt a přátele, jejichž životy jsou stejně dokonalé jako ten její. Život prostě nemá chybu. Až do toho osudového odpoledne jejích 27. narozenin. Stačí minuta, nejdelší minuta jejího života a… infarkt. Vivienne stojí zase na začátku a život se jí scvrkl na malé přímořské městečko, kde vyrůstala. Než jí zcela vyprší čas, ráda by odhalila tajemství, které skrývá její minulost. Zdá se však, že některá tajemství je lepší nechat spát. Před třiceti lety byla jejich rodinná farma plná lásky a štěstí. Nikdo netuší, že jeden člen rodiny skrýval po celá léta tajemství. Ovšem jen do chvíle, kdy se Vivienne vrátí domů a začne klást otázky. Netrvá dlouho a na světlo se začíná drát velká lež. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O minutu později - Susan Lewisová , Předplacená karta twist 50 minut a 50 sms (700 636_a)

Padesát minut - Robert M. Lindner

Padesát minut - Robert M. Lindner
Detail

Pět příběhů z terapeutické praxe. Autor knižní předlohy k filmu Rebel bez příčiny a zkušený psychoterapeut a psychoanalytik Robert Lindner napsal pět napínavých příběhů z vlastní terapeutické praxe. Poutavě v nich líčí proces terapie, která staví na psychoanalýze, ale která si v mezních situacích žádá nekonvenční, tvůrčí přístup. Význam intuice v práci zkušeného terapeuta se ukazuje jako stěžejní při pronikání do klientovy psychiky, jeho minulosti i při hledání cesty k řešení současných potíží. Ve všech příbězích vystupuje terapeut především jako ten, kdo hledá cestu ke klientovi, vždy se snaží porozumět a najít tu nejlepší alternativu pomoci. Je upřímný i ve svých tápáních a selháních a to ho, a psychoterapii jako takovou, zpřístupňuje a zlidšťuje. V jednotlivých příbězích se střídá líčení terapie, odborné poznámky k ní, ale i živé líčení událostí z minulosti klientů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Padesát minut - Robert M. Lindner , Dvanáct minut lásky: příběh tanga (978-80-204-2917-9)

Miradent Hodiny přesýpací 2 minuty

Miradent Hodiny přesýpací 2 minuty
Detail

Miradent hodiny přesýpací – 2 minutyMiradent hodiny přesýpací – 2 minuty pro měření času při čištění zubů. Čas se začne odpočítávat otočením hodin. Čistěte zuby,dokud se písek zcela nepřesype. Hodiny vyjměte ze sáčku a pověste je mírným tlakem za přísavku na čistý a odmaštěný povrch, který můžete pro lepší upevnění postříkat lakem na vlasy. Rámeček se zvířátky je součástí hodin a motivuje děti k péči o zuby, proto jej neodstraňujte. (profimed.cz)

Podobné produkty ako Miradent Hodiny přesýpací 2 minuty , Desetiminutovky násobilka: 840 minut procvičování (978-80-266-1659-7)

Zlá minuta - Vachek Emil - audiokniha

Zlá minuta - Vachek Emil - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Popelka opatrně slezl z autobusu a šel k bedně. Byla to velká, šedě natřená, bedna, jedna z těch, co stojí tu a tam na rozcestích, aby metaři měli odkud brát písek. V pozadí se zvedal velký třípatrový dům, úplně tmavý. Popelka došel k bedně, zvedl víko a hmátl po paměti dovnitř. Jeho roztažená ruka se něčeho dotkla a mimoděk to sevřela. Poté spatřil něco strašného. V bedně leželo ženské tělo... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zlá minuta - Vachek Emil - audiokniha

Padesát minut - Lindner Robert M.

Padesát minut - Lindner Robert M.
Detail

Autor knižní předlohy k filmu Rebel bez příčiny a zkušený psychoterapeut a psychoanalytik Robert Lindner napsal pět napínavých příběhů z vlastní terapeutické praxe. Poutavě v nich líčí proces terapie, která staví na psychoanalýze, ale která si v mezních situacích žádá nekonvenční, tvůrčí přístup. Význam intuice v práci zkušeného terapeuta se ukazuje jako stěžejní při pronikání do klientovy psychiky, jeho minulosti i při hledání cesty k řešení současných potíží. Ve všech příbězích vystupuje terapeut především jako ten, kdo hledá cestu ke klientovi, vždy se snaží porozumět a najít tu nejlepší alternativu pomoci. Je upřímný i ve svých tápáních a selháních a to ho, a psychoterapii jako takovou, zpřístupňuje a zlidšťuje. V jednotlivých příbězích se střídá líčení terapie, odborné poznámky k ní, ale i živé líčení událostí z minulosti klientů. Robert Mitchell Lindner byl americký spisovatel, psycholog a psychoterapeut. Působil především jako vězeňský psycholog. (patro.cz)

Podobné produkty ako Padesát minut - Lindner Robert M.

Hra Vilac Slož do minuty

Hra Vilac Slož do minuty
Detail

Zábavná hra na večery i odpoledne pro celou rodinu, to je Vilac Slož do minuty. Stolní hra dohromady obsahuje přes 200 dílků barevných geometrických tvarů vyrobených ze dřeva a 100 kartiček se slovy všeho druhu. Vezměte si kartičku, přečtěte si slovo a z dostupných tvarů postavte obrázek. Ale pozor, máte na to jen minutu. Vilac Slož do minuty procvičuje jemnou motoriku, vnímání barev, rozlišování písmen a čísel i vnímání souvislostí v rámci celého světa. Hračky potěší se svým veselým a přívětivým designem jakoukoliv generaci. Hezké ilustrace doplní pastelové barvy a přírodní materiály. Hra Slož do minuty je vhodná pro děti již od 4 let věku. Jednoduchá pravidla hry Hráči se rozdělí do týmů po dvou nebo po třech. Každý tým položí svou figurku na start bodovací tabulky. Na začátku hry si jeden hráč vezme kartičku, aniž by ji ukázal ostatním hráčům. Poté má jednu minutu na to, aby složil obrázek slova na kartě. Hráč musí poukázat na typické znaky dané věci, aby spoluhráči rychle uhádli slovo. Když některý hráč slovo uhádne, dostane bod spolu s autorem obrázku. Vyhrává tým, který jako první dostane figurku na políčko zajíce. Uvnitř návodu najdete hned několik variant, jakými je možné hru hrát. Tradice a provedení výrobků Vilac Firmu Vilac založil v roce 1911 Narciss Villet a vedl ji společně se svými syny. Od začátku dbali na nádherný design v klasickém stylu, perfektní funkčnost, důkladný výběr dřeva nejvyšší kvality a k povrchové úpravě vždy volili barvy, které může bez problému dítě dávat do pusy. Tohoto se drží dodnes a dokládá to i mnoho úspěchů této značky. V roce 2007 obdržela prestižní značku Firma - živé dědictví tradic. Roku 2010 byla hračka Vilac maskotem celého francouzského pavilonu na Světové výstavě (Expo) v Šanghaji a vyhrála Grand prix v oblasti designu hraček. Hračky Vilac obdržely značku francouzské agentury ADEME, to znamená, že jsou vyráběny ekologicky. Šetří tedy životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch a zbytečně neplýtvají energiemi. Hlavní přednosti Kreativní design s krásnými ilustracemi V návodu najdete hned několik variant, jakými je možné hru hrát Zábavná hra pro celou rodinu Vhodná pro všechny děti již od 4 let Více než stoletá tradice oceňované francouzské značky Vilac Hračky Vilac obdržely značku francouzské agentury ADEME - šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch a neplýtvají energiemi Hlavními materiály použitými při výrobě jsou dřevo a papír Specifikace Značka: Vilac Model: Slož do minuty Určení: stolní hra Věk: 4+ Počet hráčů: 2 až 4 Hmotnost: 500 g Rozměry balení: 17 x 17 x 26,5 cm Obsah balení 4x figurka Přes 200 barevných dřevěných dílků 100 obrázkových karet 1x bodovací tabulka (pod boxem) 1x přesýpací hodiny (patro.cz)

Podobné produkty ako Hra Vilac Slož do minuty

O minutu později - Lewis Susan

O minutu později - Lewis Susan
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako O minutu později - Lewis Susan

Dvanáct minut lásky - Kassabová Kapka

Dvanáct minut lásky - Kassabová Kapka
Detail

Pro nezasvěceného je tango prostě tanec, i když tanec exotický a smyslný. Ale pro opravdové tangueros je to něco jako náboženství, které přitahuje zbloudilé, osamělé a nadšené duše svými pevně stanovenými rituály, pocitem sounáležitosti a silným emočním nábojem. Kapka Kassabová vstoupila do tanečního studia poprvé před dvanácti lety a od té doby je ztracená. S hlavou plnou tanga protančila téměř celý svět: od Aucklandu po Edinburgh, od Berlína po Buenos Aires. Hodiny a hodiny trénovala pro pár prchavých chvilek extáze na parketu a život jí přitom znepříjemňovaly puchýře a zlomené srdce. V této jiskřivé, lehce plynoucí próze nás Kapka provází magickým světem tohoto tance a vypráví nám jeho příběh, který se propojil s jejím životem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dvanáct minut lásky - Kassabová Kapka

Jíme zdravě do 30 minut

Jíme zdravě do 30 minut
Detail

160 stran, 70 nápaditých receptů, které hravě připravíte do 30 minut. K výběru konceptu nové kuchařky jste nás inspirovali vy, naši čtenáři a čtenářky. Zeptali jsme se více než 1000 z vás a rychlé recepty vyhrály na plné čáře. Proto vám tentokrát darujeme tu nejcennější ingredienci, kterou je čas. Dali jsme dohromady originální tipy, jak na zdravé vaření, pokud nechcete strávit hodiny v kuchyni. Inspirujeme vás 70 nápaditými rychlými recepty ve 5 hlavních kategoriích: hlavní jídla, polévky, dezerty a svačiny, zamražování a krabičkování. Kuchařka je navíc prošpikovaná originálními tipy a praktickými radami od vás - našich fanoušků. Nejenže vám hlavní jídla budou chutnat, ale všechna jsou vymyšlena tak, abyste u přípravy zašpinili co nejméně nádobí. Našimi favority jsou šunkofleky a karbanátky z červené čočky.Vynikající krémové polévky zvládnete jen s vařečkou, hrncem a tyčovým mixérem. A co s sebou na výlet? Ke svačině si upečte řepné sušenky nebo borůvkové muffiny s jogurtem, které obstály u našeho testování receptů dětmi na jedničku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jíme zdravě do 30 minut

CONCEPT VP4135 40 minut (VP4135)

CONCEPT VP4135 40 minut (VP4135)
Detail

Tyčový vysavač - 2v1, na zvířecí chlupy a na suché čištění, aku, doba nabíjení 5 h, doba provozu 40 min, kapacita baterie 2000 mAh, na všechny druhy podlah, příkon 90 W, hlučnost 80 dB, objem nádržky 0,6 l, bavlněný filtr, štěrbinová hubice, hmotnost 2,4 kg, materiál trubice plast, barva černá a zelená Concept VP4135 představuje praktického a lehkého pomocníka pro úklid celého bytu či domu. S funkcí 2v1 pracujete buď s tyčovým vysavačem či vysavačem do ruky, se kterým se lehce dostanete i k nečistotám v interiéru auta. Díky kvalitní Li-Ion baterii zvládne vysavač Concept VP4135 na jedno nabití uklízet až 40 minut. Cyklonové vysávání se vyznačuje vysokým výkonem a hygienickým čištěním. Součástí vysavače Concept jsou také boční kartáčky a motorizovaný turbokartáč, který můžete využít na úklid všech typů koberců. Kvalitní LED světla vám zajistí pohodlný úklid těžko přístupných míst. 2 v 1Doba vysávání 40 minutMotorizovaný... (alza.cz)

Podobné produkty ako CONCEPT VP4135 40 minut (VP4135)

Vilac Slož do minuty (3048700560803)

Vilac Slož do minuty (3048700560803)
Detail

Společenská hra - dětská a rodinná hra, pro 3 až 6 hráčů, lehká obtížnost, délka hry 15 min, v českém jazyce, vhodné od 4 let Slož do minuty od firmy Vilac je skvělá didaktická hra, která děti naučí rozeznávat nejrůznější tvary a barvy. Princip hry je velmi jednoduchý. Každý hráč se snaží poskládat z jednotlivých dřevěných kostiček stejný obrázek, jako má na své vylosované kartičce. Čas v přesýpacích hodinách neúprosně běží a je nutné z hromádky rychle vybrat správný tvar, barvu a velikost. Zábavná hra Slož do minuty prověří postřeh, zrakové vnímání i kreativitu vašich ratolestí. Všechny dílky jsou vyrobeny z kvalitních a udržitelných materiálů, navíc jsou uloženy v praktickém kartonovém kbelíku. Společenská hra Slož do minuty je vhodná pro 3 - 6 hráčů od 4 let. Klíčové vlastnosti společenské hry Vilac - Slož do minutySlož do minuty od Vilac je zábavná didaktická hraObsahuje 200 dřevěných dílků, 100 obrázkových kartiček a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vilac Slož do minuty (3048700560803)

Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)

Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)
Detail

Elektronická kniha - ze série Původní česká detektivka, autor Roman Cílek, 232 stran, česky Zní to sice cynicky, ale pravda zůstávala pravdou: mrtvému to slušelo. Uzel tmavomodré kravaty přesně zapadal do límce světlé košile, sako bylo zapnuté, kalhoty společenského obleku měly správnou délku a od polobotek je dělila barevně sladěná ponožka. Jen onen nepříliš krvácející otvor v pravé části čela působil rušivě. Úryvek z titulní povídky znovu naznačuje autorovy již mnohokrát prokázané přednosti: neotřelé téma, živý jazyk, pozoruhodné prostředí. A především schopnost udržet čtenáře v napětí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)

Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)

Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)
Detail

Kniha - autor Roman Cílek, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zní to sice cynicky, ale pravda zůstávala pravdou: mrtvému to slušelo. Uzel tmavomodré kravaty přesně zapadal do límce světlé košile, sako bylo zapnuté, kalhoty společenského obleku měly správnou délku a od polobotek je dělila barevně sladěná ponožka. Jen onen nepříliš krvácející otvor v pravé části čela působil rušivě. Úryvek z titulní povídky znovu naznačuje autorovy již mnohokrát prokázané přednosti: neotřelé téma, živý jazyk, pozoruhodné prostředí. A především schopnost udržet čtenáře v napětí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1)

Tři minuty - Anders Roslund, Börge Hellström

Tři minuty - Anders Roslund, Börge Hellström
Detail

Autoři Tři vteřin, švédského akčního špionážního thrilleru, který se stal bestsellerem New York Times, nejlepší švédskou detektivkou roku a nejlepší zahraniční krimi v Británii či Japonsku, přivádějí zpět hlavního hrdinu, kterého všichni považovali za mrtvého. Tentokrát bude mít na svou záchranu tři minuty…Piet Hoffman pracoval pro švédskou policii jako utajený informátor. Zavřeli ho do vězení, aby infiltroval polskou mafii. Ta ho odhalila a odsoudila k smrti – a systém ho nechal na holičkách. Pomohl si sám. Nikdo kromě jeho nadřízeného neví, že přežil. Že žije s rodinou v Kolumbii a pracuje tam pro místní drogový kartel. Aby ho pomohl zničit. Octne se proto na falešném seznamu nejhledanějších zločinců. Stačí však zaplést se do únosu vysokého amerického politika a ze zločinců se stanou teroristé – a ze seznamu hledaných listina smrti. Jedinou šancí, jak se z toho dostat, je spolupracovat s tím, kdo tenkrát ve Švédsku vydal rozkaz ho zabít... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tři minuty - Anders Roslund, Börge Hellström

Dvacet minut na vsi - Jiří Padevět

Dvacet minut na vsi - Jiří Padevět
Detail

Kniha povídek Dvacet minut na vsi autora Jiřího Padevěta zavádí čtenáře mezi obyčejné lidi žijící své běžné životy plné práce, starostí, ale i zábavy, radostí a občas poklidných chvil. Tisíce podobných střípků životů se odehrávaly a odehrávají v Evropě každý den, mění se kulisy, mění se společenská uspořádání, mění se počasí, ale lidé zůstávají. Hrdiny příběhů mohou být úplně cizí lidé, vzdálení tisíce kilometrů, nebo třeba někdo, koho znáte. Všechna gesta, pohyby, úsměvy a situace, které se prolnuly několika mikropříběhy, se možná staly v jiné časové posloupnosti, v jiné vesnici, v jiné zemi a jiným lidem. Ale docela jistě se staly... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dvacet minut na vsi - Jiří Padevět

15 minut ke štěstí - Richard Nicholls

15 minut ke štěstí - Richard Nicholls
Detail

Autor v této knize nabízí krátká jednoduchá cvičení netrvající déle než 15 minut, abyste správně uchopili svůj nový den. Popírá většinu mýtů vytvořených jinými pomocnými příručkami a dívá se na věci mnohem přímějším pohledem. Inovativní styl této knihy vyladí každý detail vašeho přístupu ke světu a ukáže, jak vaše myšlenky a kontakt s ostatními lidmi mohou naprosto změnit váš život k lepšímu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 15 minut ke štěstí - Richard Nicholls

TEFAL P4624833 CLIPSO MINUT PERFECT 7,5L

TEFAL P4624833 CLIPSO MINUT PERFECT 7,5L
Detail

Objem v litrech: 7,5 Druh ohřevu: elektrika; indukce; plyn; sklokeramika Parní koš: ANO Poklice navíc: NE * Vyroben z kvalitní nerezové oceli 18/10 * Snadná manipulace díky exkluzivnímu systému otevírání/zavírání pomocí jedné ruky * Patentovaný elektronický časovač, který vám zaručí dokonalou kontrolu nad vařením. * Třívrstvé sendvičové dno: hliníkový plát zabudovaný do nerezové oceli zajištující dokonalé rozložení tepla a pevnost v průřezu * Vybaven 5 pojistkami pro bezpečné použití * Včetně parního koše * Vhodný pro všechny typy vařičů včetně indukčního * Záruka na kovové části hrnce 10 let * Lze mýt v myčce nádobí Parametry: * Objem: 7,5 l * Materiál: nerezová ocel 18/10 * Barva: vínová Nádobí i povrchy Tefal jsou naprosto bezpečné, zdravotně nezávadné a ohleduplné k životnímu prostředí. Neobsahují olovo, kadmium ani PFOA (kyselina „perfluoro-octaonic acid“). Doplňující obrázky s jinými berevnými variantami jsou pouze ilustrativní. Ucha jsou v barvě, která je uvedena v popisu. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 1.367 Výška (cm): 33.50 Šířka (cm): 24.00 Hloubka (cm): 18.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.467 Výška (cm): 38.50 Šířka (cm): 29.00 Hloubka (cm): 23.00 EAN: 3045380012530 Záruční doba: 24 měsíců Tlakový hrnec Tefal Clipso Minut Perfect o objemu 7,5 l vyniká jedinečným elektronickým časovačem, který vám zaručí dokonalou kontrolu nad vařením. Použitelný na všechny typy varných desek včetně indukce. (patro.cz)

Podobné produkty ako TEFAL P4624833 CLIPSO MINUT PERFECT 7,5L

10 minut 38 vteřin - Elif Shafaková

10 minut 38 vteřin - Elif Shafaková
Detail

Co když v okamžiku smrti lidská mysl ještě několik převzácných minut pracuje? Přesně řečeno, deset minut třicet osm vteřin… Každá posmrtná minuta Leile přináší intenzivní smyslovou vzpomínku: chuť kořeněného guláše z kozy, kterou její otec obětoval na oslavu narození dlouho očekávaného syna; chuť směsi cukru s citronem, jíž si ženy depilují nohy, zatímco muži navštěvují mešitu; vůni kávy s kardamomem, kterou Leila pije s pohledným studentem v bordelu, kde je zaměstnaná. A všechny tyto vzpomínky jí také připomínají věrné přátele, s nimiž se sblížila v klíčových momentech svého života – přátele, kteří se ji nyní zoufale snaží najít… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 10 minut 38 vteřin - Elif Shafaková

Hra motorická VILAC Slož do minuty

Hra motorická VILAC Slož do minuty
Detail

NakupteHra motorická VILAC Slož do minutyz kategorieDům a zahrada > Hračky > Dětské hry > Stolní a deskové hry > Motorické hry pro dětiza619.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Hra motorická VILAC Slož do minuty

Čínsky 15 minut denně - Cheng Ma

Čínsky 15 minut denně - Cheng Ma
Detail

Učebnice pro začátečníky a mírně pokročilé, nevyžaduje žádné předchozí znalosti jazyka, výuka formou přiměřené slovní zásoby a konverzace. Kniha je rozdělena do tematických celků, zahrnuje oboustranný slovníček a průvodce jídelním lístkem. Knihu lze zakoupit samostatně nebo v kombinaci s CD MP3 (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čínsky 15 minut denně - Cheng Ma

Vilac Slož do minuty 200 ks

Vilac Slož do minuty 200 ks
Detail

Vilac Slož do minuty 200 ks Hra, která probudí smysly dětí je ideální k učení počítání a rozeznávání tvarů. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Vilac Slož do minuty 200 ks

Elektronická minutka Clipso Minut X1060007 Tefal

Elektronická minutka Clipso Minut X1060007 Tefal
Detail

Abyste se mohli při vaření věnovat i jiné práci, pořiďte si elektronickou minutku Clipso Minut francouzské značky Tefal. Minutka je vhodná pro tlakové hrnce Clipso Minut Duo, Clipso Minut Perfect a Clipso Minut Easy. Minutku nasadíte na hrnec, a jakmile uvnitř dosáhne požadované teploty a tlaku, spustí nastavený odpočet. Poté můžete minutku sundat a vzít si ji s sebou třeba do jiného pokoje. Na konec vaření vás upozorní zvukovým signálem. Skvělý pomocník, který šetří váš čas. Hlavní výhody: Elektronická kuchyňská minutka Francouzská značka Tefal Pro tlakové hrnce Clipso Minut Duo, Clipso Minut Perfect a Clipso Minut Easy Spuštění automaticky po dosažení optimálního tlaku a teploty Po spuštění odpočtu lze přenést Na uplynutí času vás upozorní zvuková signalizace Specifikace: Rozměry: 17,5 × 12,5 × 2,8 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Elektronická minutka Clipso Minut X1060007 Tefal

Elektronická minutka Clipso Minut X1060007 Tefal

Elektronická minutka Clipso Minut X1060007 Tefal
Detail

Abyste se mohli při vaření věnovat i jiné práci, pořiďte si elektronickou minutku Clipso Minut francouzské značky Tefal. Minutka je vhodná pro tlakové hrnce Clipso Minut Duo, Clipso Minut Perfect a Clipso Minut Easy. Minutku nasadíte na hrnec, a jakmile uvnitř dosáhne požadované teploty a tlaku, spustí nastavený odpočet. Poté můžete minutku sundat a vzít si ji s sebou třeba do jiného pokoje. Na konec vaření vás upozorní zvukovým signálem. Skvělý pomocník, který šetří váš čas. Hlavní výhody: Elektronická kuchyňská minutka Francouzská značka Tefal Pro tlakové hrnce Clipso Minut Duo, Clipso Minut Perfect a Clipso Minut Easy Spuštění automaticky po dosažení optimálního tlaku a teploty Po spuštění odpočtu lze přenést Na uplynutí času vás upozorní zvuková signalizace Specifikace: Rozměry: 17,5 × 12,5 × 2,8 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Elektronická minutka Clipso Minut X1060007 Tefal
Jedenáct minut (9788025707920), Jedenáct minut (978-80-257-3573-2), Jedenáct (978-80-721-7707-3), přesýpací hodiny 20 minut, Jedenáct smrtelných hříchů (978-80-243-9438-1), CONCEPT VP4135 40 minut (VP4135), Jedenáct let v ráji (978-80-88245-18-6), Tefal Elektronická minutka Clipso Minut (X1060007), Jedenáct 11: Neobyčejný deník obyčejné holky (978-80-7217-707-3), CONCEPT VP4136 22,2 V 55 minut (VP4136), 101 minut (978-80-7679-122-0), Tefal Těsnění pro Clipso Minut 6l, X1010008 (X1010008), Vavříny pro mrtvého vítěze: Jedenáct příběhů o odvaze (978-80-7557-030-7), Tefal Tlakový hrnec Clipso Minut Perfect 7.5l P4624833 (P4624833), CONCEPT VP4150 Mighty 21,6 V stříbrný 50 minut (VP4150), Angličtina – 5 minut denně (978-80-253-5293-9), Tefal Tlakový hrnec Clipso Minut Perfect 6l P4620733 (P4620733), Tučný Michal: Pět minut snít (2x CD) - CD (3765043), Za pět minut dvanáct (999-00-020-8762-2), Experimenty na 15 minut (978-80-253-4613-6), 30 minut v kuchyni (978-80-88387-60-2), PRIMEROS Ring Vibe pro 20 minut intenzivních vibrací (8594068383103), Čínsky 15 minut denně (978-80-7240-637-1), Rychlovečeře: Do 30 minut (978-80-87867-26-6), Dvacet minut na vsi (978-80-200-3033-7), Předplacená karta Twist 50 minut A 50 SMS (700 636_A), Dvanáct minut lásky: Příběh tanga (978-80-204-2917-9), Desetiminutovky Násobilka: 840 minut procvičování (978-80-266-1659-7)